Výsledky závodu: Grand Prix Silesia - E4

Datum:
15.08.2015
Místo konání:
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Borunský Tomáš - R3
D10
0.90 km, 15 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holasová Barbora AOP0651 C Orientační Běh Opava 9:15
2. Dušková Tereza TBM0554 C KOS TJ Tesla Brno 10:16 + 1:01
3. Doušková Kateřina TBM0679 C KOS TJ Tesla Brno 10:47 + 1:32
4. Pachmannová Katka NNN0551 C Neregistrovaní 10:58 + 1:43
5. Ehlová Martina TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno 12:48 + 3:33
6. Doušková Hana TBM0659 C KOS TJ Tesla Brno 14:51 + 5:36
7. Bružeňáková Mia TBM0652 C KOS TJ Tesla Brno 16:27 + 7:12
D10N
1.00 km, 15 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno 13:28
2. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 15:24 + 1:56
3. Kotůlková Martina AOP0650 C Orientační Běh Opava 16:26 + 2:58
4. Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 17:28 + 4:00
D12
1.40 km, 30 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 B OK 99 Hradec Králové 18:07
2. Sedlářová Jolana TBM0359 C KOS TJ Tesla Brno 21:47 + 3:40
3. Vedrová Ela TBM0357 B KOS TJ Tesla Brno 23:27 + 5:20
4. Čapková Anna PHK0451 B OK 99 Hradec Králové 24:20 + 6:13
5. Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 27:07 + 9:00
6. Chvátilová Johana PHK0450 B OK 99 Hradec Králové 31:01 + 12:54
7. Kovalčíková Anna AOP0453 C Orientační Běh Opava 35:08 + 17:01
8. Marečková Ema OSN0450 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:13 + 18:06
9. Siedczynska Natalia 1HP03 C BnO Szczecin 37:36 + 19:29
10. Machová Anna LME0451 C SK Los Mělník 40:53 + 22:46
11. Pachmannová Bára NNN0351 C Neregistrovaní 41:06 + 22:59
12. Kmiec Zuzanna 82P02 C UKS Traper Zlocieniec 59:22 + 41:15
13. Kotůlková Renáta AOP0451 C Orientační Běh Opava 121:40 + 103:33
MS Novotná Anna TBM0259 C KOS TJ Tesla Brno DISK
D14
1.50 km, 45 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Anežka TBM0199 B KOS TJ Tesla Brno 17:16
2. Hájková Lucie AOP0350 B Orientační Běh Opava 20:42 + 3:26
3. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 24:19 + 7:03
4. Krčková Helena AOP0251 C Orientační Běh Opava 26:22 + 9:06
5. Kochová Anna SJC0153 A TJ Sportcentrum Jičín 27:15 + 9:59
6. Golová Tereza VIC0162 B OB Vizovice 28:29 + 11:13
7. Jarosz Malgorzata 82P C UKS Traper Zlocieniec 29:33 + 12:17
8. Tichá Marie TZL0253 B SKOB Zlín 31:12 + 13:56
9. Dammfeld Karolina 48P0251 C Lotna Zdzieszowice 31:40 + 14:24
Kepinska Adrianna 1HP05 C BnO Szczecin DISK
D16
1.70 km, 50 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zrníková Adéla OSN0099 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 17:07
2. Tichá Veronika TZL9951 B SKOB Zlín 18:06 + 0:59
3. Traubaite Judita 16L3 C Fortuna OK 19:02 + 1:55
4. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 20:05 + 2:58
5. Hájková Lenka AOP0050 A Orientační Běh Opava 20:28 + 3:21
6. Hápová Petra PHK0051 B OK 99 Hradec Králové 21:22 + 4:15
6. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 21:22 + 4:15
8. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 22:03 + 4:56
9. Waňková Martina VRL9951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:13 + 5:06
10. Machová Marie LME0050 B SK Los Mělník 24:17 + 7:10
11. Hojná Eliška SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec 25:20 + 8:13
12. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 25:36 + 8:29
D18
1.90 km, 55 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Dominika SJH9852 A SJH Jindřichův Hradec 25:47
2. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 27:13 + 1:26
3. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 28:56 + 3:09
4. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 32:32 + 6:45
5. Zentrichová Daniela LCE9761 B OOB TJ Slovan Luhačovice 43:47 + 18:00
MS Fukalová Hana AOP9850 A Orientační Běh Opava 22:18 +
D20
2.40 km, 55 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašparová Zuzana SSU9661 A SK Severka Šumperk 37:50
2. Waszczuk Aleksandra 82P9551 C UKS Traper Zlocieniec 39:01 + 1:11
D21A
2.60 km, 65 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. König Lucie AOP8851 C Orientační Běh Opava 24:08
2. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 25:07 + 0:59
3. Šrámková Michaela SJH9352 C SJH Jindřichův Hradec 25:17 + 1:09
4. Żebrowska Barbara 28P9551 C UNTS Warszawa 26:12 + 2:04
5. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 26:27 + 2:19
6. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 28:58 + 4:50
7. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 32:00 + 7:52
8. Tichá Tereza SJH9452 R SJH Jindřichův Hradec 33:18 + 9:10
Mrázová Pavla AOP9350 C Orientační Běh Opava VZDAL
D21B
2.60 km, 60 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haltof Ewa VRB9499 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 33:32
2. Puternicka Joanna 21P8750 C Orientop Wroclaw 37:05 + 3:33
3. Myslivečková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 39:52 + 6:20
4. Vričanová Sylva HAV6751 C SKOB Havířov 40:46 + 7:14
5. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 43:02 + 9:30
6. Smoradová Barbora ZBM9053 C SK Žabovřesky Brno 46:47 + 13:15
7. Čechová Jitka VBM8353 C VSK Mendelu Brno 49:52 + 16:20
8. Linehan Jenna 58A8551 C Canberra Cockatoos 50:28 + 16:56
9. Jeřábková Zuzana UOL9453 C SK UP Olomouc 53:44 + 20:12
10. Frainšicová Kateřina BFM8651 C SKOB Frýdek - Místek 62:38 + 29:06
11. Karlová Eva MOV8551 C SKOB Ostrava 71:39 + 38:07
D35A
2.30 km, 55 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 30:27
2. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 31:39 + 1:12
3. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:31 + 2:04
4. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 33:29 + 3:02
5. Traubiene Aiste 16L4 C Fortuna OK 35:02 + 4:35
6. Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 40:52 + 10:25
7. Costa Tania Covas 1BP2 C .COM - Clube de Orientaç?o do Minho 44:47 + 14:20
8. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 47:10 + 16:43
9. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 48:59 + 18:32
10. Szymanska Zuzanna 53P51 C Team 360 53:04 + 22:37
11. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 57:44 + 27:17
12. Marques Manuela 1BP1 C .COM - Clube de Orientaç?o do Minho 63:34 + 33:07
D35B
2.20 km, 55 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 32:24
2. Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 41:58 + 9:34
3. Svačinková Jitka VRB7777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 42:50 + 10:26
4. Vlachová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 46:46 + 14:22
5. Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 46:47 + 14:23
6. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 47:29 + 15:05
7. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 49:07 + 16:43
8. Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 70:27 + 38:03
9. Salichová Gabina OOP7650 C TJ Opava 91:42 + 59:18
10. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 103:47 + 71:23
D40B
2.10 km, 50 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marečková Kateřina OSN7550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:19
2. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 32:37 + 1:18
3. Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 34:42 + 3:23
4. Waňková Dita VRL7151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:57 + 7:38
5. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 39:42 + 8:23
6. Kliglová Radka TBM7261 C KOS TJ Tesla Brno 62:17 + 30:58
7. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 64:37 + 33:18
Černá Petra ALB7450 C OOB Albrechtice nad Orlicí DISK
Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Paderova Jana TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno DISK
D45A
2.10 km, 45 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arbter Vera 66A6451 C NF Wien 27:01
2. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 28:51 + 1:50
3. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 30:40 + 3:39
4. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 31:58 + 4:57
5. Hojná Tereza SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec 34:23 + 7:22
6. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 34:37 + 7:36
7. Wolowczyk Mariola 28P6851 C UNTS Warszawa 35:39 + 8:38
8. Barcíková Renáta AOP6753 C Orientační Běh Opava 35:53 + 8:52
9. Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 36:13 + 9:12
10. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 38:56 + 11:55
11. Kubíčková Marcela PHK6251 C OK 99 Hradec Králové 44:07 + 17:06
12. Logvina Elena 5GC6851 C UKR Canada 44:12 + 17:11
13. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Havířov 46:04 + 19:03
14. Wolek Ewa 28P6802 C UNTS Warszawa 46:08 + 19:07
15. Trykozko Urszula 53P6951 C Team 360 47:13 + 20:12
D45B
2.00 km, 45 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 28:07
2. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 28:57 + 0:50
3. Kulová Jana VAM6550 C OOB Vamberk 41:38 + 13:31
4. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 50:08 + 22:01
5. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 52:26 + 24:19
6. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 96:00 + 67:53
D55
1.80 km, 45 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 30:22
2. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 43:25 + 13:03
3. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 74:39 + 44:17
D60
1.70 km, 40 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 28:01
2. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 28:47 + 0:46
3. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 33:07 + 5:06
D65
1.60 km, 40 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 41:00
2. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 45:05 + 4:05
H10
1.00 km, 15 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Tobias TZL0502 C SKOB Zlín 8:53
2. Urválek Jan TBM0707 C KOS TJ Tesla Brno 9:57 + 1:04
3. Vedra Tobiáš TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno 11:33 + 2:40
4. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 11:36 + 2:43
5. Krček Jan AOP0500 C Orientační Běh Opava 11:40 + 2:47
6. Vlach Timik SBR0501 C SKOB Bruntál 12:40 + 3:47
7. Pawlowski Leon 1HP01 C BnO Szczecin 19:10 + 10:17
8. Eliáš Vojtěch TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno 20:50 + 11:57
9. Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 21:02 + 12:09
10. Háp Matěj PHK0501 C OK 99 Hradec Králové 24:05 + 15:12
H10N
1.00 km, 15 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Folprecht Matyáš TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno 11:10
2. Ptáček Jonáš TBM0717 C KOS TJ Tesla Brno 11:13 + 0:03
3. Holub Mikuláš SBR0500 C SKOB Bruntál 11:34 + 0:24
4. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 13:13 + 2:03
5. Čech Radan TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno 14:10 + 3:00
6. Mudrák Daniel TBM0629 C KOS TJ Tesla Brno 15:15 + 4:05
7. Veljačik Jonáš SCP0800 C OK Sparta Praha 18:39 + 7:29
8. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 19:16 + 8:06
9. Slavík Ondřej VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 21:59 + 10:49
10. Salich Jonáš OOP0500 C TJ Opava 22:35 + 11:25
H12
1.40 km, 35 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Adam AOP0301 B Orientační Běh Opava 17:00
2. Traubas Adomas 16L2 C Fortuna OK 18:28 + 1:28
3. Waněk Hubert VRL0302 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:38 + 7:38
4. Hojný Jáchym SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec 25:39 + 8:39
5. Ehl Ondřej TBM0404 C KOS TJ Tesla Brno 27:04 + 10:04
6. Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno 28:47 + 11:47
7. Bjolek Michal BFM0305 C SKOB Frýdek - Místek 30:22 + 13:22
8. Doušek Tomáš TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno 37:48 + 20:48
9. Udycz Jonasz 82P03 C UKS Traper Zlocieniec 54:49 + 37:49
10. Czynski Milosz 1HP04 C BnO Szczecin 56:50 + 39:50
Bružeňák Andrej TBM0307 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Malinowski Jerzy 76P6801 C Rodzina z Teresina DISK
H14
1.60 km, 40 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Jakub TBM0411 B KOS TJ Tesla Brno 16:09
2. Nechanický Jan OSN0200 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 17:33 + 1:24
3. Milán Tomáš TBM0111 A KOS TJ Tesla Brno 18:07 + 1:58
4. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 18:40 + 2:31
5. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 20:22 + 4:13
6. Kostka Jiří AOP0201 B Orientační Běh Opava 21:20 + 5:11
7. Mareček Šimon OSN0201 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 24:36 + 8:27
8. Klaška Martin DKP0100 C Oddíl OB Kotlářka 25:39 + 9:30
9. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:47 + 9:38
10. Pšenčík Jan VIC0100 B OB Vizovice 27:46 + 11:37
11. Hyla Damian 47P0101 C LUKS Azymek Zdzieszowice 29:19 + 13:10
12. Kligl Radim TBM0103 B KOS TJ Tesla Brno 29:34 + 13:25
13. Petersburski Krystian 1HP09 C BnO Szczecin 32:46 + 16:37
14. Grzegorczyk Mateusz 1HP07 C BnO Szczecin 40:00 + 23:51
15. Lukáš Martin TBM0222 C KOS TJ Tesla Brno 41:13 + 25:04
16. Laszkiewicz Dominik 82P01 C UKS Traper Zlocieniec 41:47 + 25:38
17. Biernat Michal 1HP08 C BnO Szczecin 44:48 + 28:39
18. Pšenčík David VIC0209 C OB Vizovice 54:17 + 38:08
Kurasinski Michal 1HP11 C BnO Szczecin DISK
H16
1.70 km, 45 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 12:19
2. Chupek Jakub JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov 14:22 + 2:03
3. Hašek Jan VPM0001 A KOS Slavia VŠ Plzeň 16:17 + 3:58
4. Hasman Ondřej VPM0002 A KOS Slavia VŠ Plzeň 19:00 + 6:41
5. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 30:56 + 18:37
6. Sedlář Jan TBM0010 B KOS TJ Tesla Brno 33:32 + 21:13
7. Rajnoha David UBM0003 B MENISKOS Brno 34:15 + 21:56
8. Procházka Jakub SOP9903 C OOB TJ Slezan Opava 57:49 + 45:30
Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Hanuš Jaroslav HOB9949 C SKOB Horní Benešov DISK
Kašpar Petr JPV9915 A Oddíl OS SK Prostějov DISK
H18
2.20 km, 55 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wolowczyk Michal 28P9700 C UNTS Warszawa 21:07
2. Kočí Josef JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov 22:52 + 1:45
3. Pokorný David SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 24:57 + 3:50
4. Mossakowski Wojtek 28P9802 C UNTS Warszawa 25:28 + 4:21
5. Rutka Jan 28P9800 C UNTS Warszawa 25:54 + 4:47
6. Faltejsek Jan PHK9802 C OK 99 Hradec Králové 31:17 + 10:10
7. Hubáček Filip JPV9800 B Oddíl OS SK Prostějov 35:07 + 14:00
8. Jochec Michal NNN9730 C Neregistrovaní 57:31 + 36:24
Bajger Adam 7SC9700 C Neregistrovaní - MOV DISK
H21A
2.80 km, 70 m, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáček Michal LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice 19:01
2. Hadač Filip AOP9301 R Orientační Běh Opava 20:42 + 1:41
3. Dutkowski Mikolaj DOB9200 R KOB Dobruška 21:17 + 2:16
4. Krajča Tomáš 58A8701 C Canberra Cockatoos 21:50 + 2:49
5. Wolowczyk Krzysztof 28P9501 C UNTS Warszawa 22:18 + 3:17
6. Navrátil Boris AOP9202 C Orientační Běh Opava 22:39 + 3:38
7. Pryjma Fryderyk JPV9803 C Oddíl OS SK Prostějov 23:01 + 4:00
8. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 23:12 + 4:11
9. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 24:46 + 5:45
10. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 24:56 + 5:55
11. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 24:57 + 5:56
12. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 25:12 + 6:11
13. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 25:45 + 6:44
14. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 26:14 + 7:13
15. Stachoň Zdeněk SKM8014 C KOB Směr Kroměříž 26:59 + 7:58
16. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 27:17 + 8:16
17. Gazda Viktor TRI9203 C TJ TŽ Třinec 27:40 + 8:39
18. Sklenář Martin AOP9501 A Orientační Běh Opava 28:15 + 9:14
19. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 28:20 + 9:19
20. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 28:30 + 9:29
21. Krasuski Marcin 26P7200 C orienteering.waw.pl 28:52 + 9:51
22. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 29:37 + 10:36
23. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 32:02 + 13:01
24. Píro Matěj TTR8802 C OOB Třebíč 33:29 + 14:28
25. Kasal Vít ZBM7540 C SK Žabovřesky Brno 34:47 + 15:46
26. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 35:29 + 16:28
27. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 37:06 + 18:05
28. Fiala Martin TTR8801 C OOB Třebíč 39:49 + 20:48
29. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 46:51 + 27:50
H21B
2.60 km, 65 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fajkus Radim JPV9509 A Oddíl OS SK Prostějov 20:50
2. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 21:16 + 0:26
3. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 23:10 + 2:20
4. Tichý Tomáš SJH9201 C SJH Jindřichův Hradec 24:15 + 3:25
5. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 24:19 + 3:29
6. Trávníček Jan UOL7501 C SK UP Olomouc 25:39 + 4:49
7. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 27:55 + 7:05
8. Měrka Roman VIC8308 C OB Vizovice 28:36 + 7:46
9. Mazan Bartlomiej 17P9001 C WKS żląsk Wroclaw 28:47 + 7:57
10. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 28:57 + 8:07
11. Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 29:37 + 8:47
12. Lubis Michal 66P8501 C UKS Azymut Pabianice 30:42 + 9:52
13. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 30:54 + 10:04
14. Dvorský Petr SKM9601 C KOB Směr Kroměříž 32:02 + 11:12
15. Frainšic Michal BFM8303 C SKOB Frýdek - Místek 32:35 + 11:45
16. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 33:31 + 12:41
17. Vlach Oldřich AOV7700 C OOB TJ Baník Ostrava 33:51 + 13:01
18. Wagner Libor DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka 40:18 + 19:28
19. Čech Viktor VBM8001 C VSK Mendelu Brno 40:56 + 20:06
20. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 41:21 + 20:31
21. Domanski Adam 99P8100 C MMIA Wroclaw 42:29 + 21:39
22. Minarčík Tomáš KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 42:41 + 21:51
23. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 43:50 + 23:00
24. Thiemel Jiří ASU8948 C Magnus Orienteering 45:08 + 24:18
H35A
2.50 km, 60 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Arnošt Kamil DOR7301 C OK Dobříš 19:39
2. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 20:32 + 0:53
3. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 21:29 + 1:50
4. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 22:33 + 2:54
5. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 23:36 + 3:57
6. Poltoratskyi Denys NNN C Neregistrovaní 26:26 + 6:47
7. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 27:44 + 8:05
8. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 32:24 + 12:45
9. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Havířov 39:53 + 20:14
10. Hajdas Przemysław 17P8000 C WKS żląsk Wroclaw 42:32 + 22:53
11. Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 49:49 + 30:10
H35B
2.40 km, 55 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyoral Jan VIC7615 C OB Vizovice 22:10
2. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 23:09 + 0:59
3. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 26:03 + 3:53
4. Kubáň Pavel TBM7506 C KOS TJ Tesla Brno 27:03 + 4:53
5. Tomášek Petr NNN8031 C Neregistrovaní 28:14 + 6:04
6. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 28:47 + 6:37
7. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 28:59 + 6:49
8. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 29:48 + 7:38
9. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 32:15 + 10:05
10. Čapek Miroslav PHK7603 C OK 99 Hradec Králové 32:58 + 10:48
11. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 34:50 + 12:40
12. Pšenčík Radomír VIC7207 C OB Vizovice 44:51 + 22:41
13. Brychlec Lukáš MOV7501 C SKOB Ostrava 45:02 + 22:52
14. Krček Martin AOP7302 C Orientační Běh Opava 52:05 + 29:55
15. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 86:12 + 64:02
Kuja Ivo KAR7701 C SK Karlovice DISK
H45A
2.40 km, 55 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořáček Petr TBM7013 C KOS TJ Tesla Brno 19:45
2. Arbter Roland 66A6201 C NF Wien 23:03 + 3:18
3. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 23:08 + 3:23
4. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 23:29 + 3:44
5. Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 24:37 + 4:52
6. Barcík Peter AOP6601 C Orientační Běh Opava 26:02 + 6:17
7. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 27:36 + 7:51
8. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 27:59 + 8:14
9. Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno 29:22 + 9:37
10. Mareček Petr OSN6900 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 29:29 + 9:44
11. Hojný Jaroslav SJH7002 C SJH Jindřichův Hradec 30:05 + 10:20
12. Faltejsek Pavel PHK7003 C OK 99 Hradec Králové 31:07 + 11:22
13. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 34:15 + 14:30
14. Metelkine Alexander 15I6300 C Tel Aviv University 36:02 + 16:17
15. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 37:47 + 18:02
16. Pernica Jiří UOL6501 C SK UP Olomouc 37:54 + 18:09
17. Logvin Andrei 5GC6201 C UKR Canada 39:33 + 19:48
18. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 40:15 + 20:30
19. Kligl Vladislav TBM6910 C KOS TJ Tesla Brno 45:41 + 25:56
20. Nova Luis Quinta 1BP3 C .COM - Clube de Orientaç?o do Minho 49:20 + 29:35
21. Andrade Octavio 1BP4 C .COM - Clube de Orientaç?o do Minho 63:50 + 44:05
Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H45B
2.10 km, 50 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slavík Tomáš VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 26:00
2. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 31:26 + 5:26
3. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 32:08 + 6:08
4. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 35:04 + 9:04
5. Dolia IEugen NNN C Neregistrovaní 35:28 + 9:28
6. Kula Jiří VAM6100 C OOB Vamberk 35:53 + 9:53
7. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 37:16 + 11:16
8. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 42:52 + 16:52
9. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 43:28 + 17:28
10. Hillar Nikkari 22E6502 C SK Rocco Team Estonia 48:41 + 22:41
11. Malinowski Zbigniew 76P6800 C Rodzina z Teresina 49:00 + 23:00
Aare Abel 22E6501 C SK Rocco Team Estonia DISK
MS Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 57:31 + 31:31
H55A
2.00 km, 50 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Guga Romuald 95P0001 C Wroclaw 22:16
2. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 23:18 + 1:02
3. Zeman Jaroslav CHT5901 C OOB SK Chrast 24:58 + 2:42
4. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 26:32 + 4:16
5. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 27:33 + 5:17
6. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 30:37 + 8:21
7. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 34:00 + 11:44
8. Krmášek Bohdan AOP5301 C Orientační Běh Opava 35:50 + 13:34
9. Olbrycht Janusz 73P5500 C OLBnO 40:27 + 18:11
10. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 40:45 + 18:29
H55B
1.70 km, 50 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trydzenski Henadzi 18B5501 C Peleng-Vimpel/Minsk 18:16
2. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 22:13 + 3:57
3. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 23:58 + 5:42
4. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 24:35 + 6:19
5. Krajča Pavel TZL5705 C SKOB Zlín 26:02 + 7:46
6. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 27:22 + 9:06
7. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 39:13 + 20:57
Černý Petr ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlicí DISK
H65
1.50 km, 40 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:55
2. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 21:55 + 2:00
3. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 23:04 + 3:09
4. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 25:21 + 5:26
5. Horký Jan UOL4600 C SK UP Olomouc 26:24 + 6:29
6. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 37:36 + 17:41
7. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 38:15 + 18:20
8. Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 41:10 + 21:15
9. Zaoral Jan VRB4703 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 56:52 + 36:57
10. Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 60:59 + 41:04
Kašpar Josef HOB4601 C SKOB Horní Benešov DISK
Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov DISK
H70
1.40 km, 35 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 23:45
2. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 26:20 + 2:35
3. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 27:57 + 4:12
4. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 39:22 + 15:37
5. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 47:18 + 23:33
H75
1.20 km, 30 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín 24:34
2. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 47:19 + 22:45
HDR
1.00 km, 15 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Tomáš 6GC0800 C ok99 hradec kralove 10:27
2. Tomáškovi NNN C Neregistrovaní 12:13 + 1:46
3. Linhart Jakub VIV0800 C GIGANT Orienteering 13:11 + 2:44
4. Linhart Adam VIV0801 C GIGANT Orienteering 13:27 + 3:00
5. Novák Richard AOV0800 C OOB TJ Baník Ostrava 14:01 + 3:34
6. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 14:04 + 3:37
7. Hyla Natalia 47P0851 C LUKS Azymek Zdzieszowice 14:31 + 4:04
8. Holub Ivan SBR0800 C SKOB Bruntál 15:00 + 4:33
9. Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 15:16 + 4:49
10. Dammfeld Adam 48P0801 C Lotna Zdzieszowice 15:33 + 5:06
11. Čechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 16:12 + 5:45
12. Novák Viktor AOV0801 C OOB TJ Baník Ostrava 16:29 + 6:02
12. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 16:29 + 6:02
14. Salek Filip NNN C Neregistrovaní 16:38 + 6:11
15. Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 16:45 + 6:18
16. Kozaczuk Antoni 99P0900 C MMIA Wroclaw 17:52 + 7:25
17. Traubaite Saule 16L1 C Fortuna OK 18:02 + 7:35
18. Kubáň Patrik TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno 18:28 + 8:01
18. Eliášová Viktorie TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno 18:28 + 8:01
20. Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 18:29 + 8:02
21. Pachmannová Iva NNN0852 C Neregistrovaní 22:12 + 11:45
22. Svacinkova Berenika NNN C Neregistrovaní 22:56 + 12:29
23. Linehan Marta 58A1251 C Canberra Cockatoos 24:42 + 14:15
24. Salichová Ivana OOP0751 C TJ Opava 25:02 + 14:35
25. Porada Michał 73P1000 C OLBnO 27:36 + 17:09
26. Vyoralová Šárka VIC0950 C OB Vizovice 28:29 + 18:02
27. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 39:17 + 28:50
TK
2.00 km, 45 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fukalová Martina AOV9550 C OOB TJ Baník Ostrava 29:33
2. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 34:47 + 5:14
3. Soviš Ivan SBR4601 C SKOB Bruntál 46:37 + 17:04
4. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 48:15 + 18:42
5. Tomášková Petra NNN8271 C Neregistrovaní 48:54 + 19:21
6. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 52:23 + 22:50
7. Pavlík Marek ZLH9501 C OOB TJ Zlaté Hory 56:58 + 27:25
8. Sovišová Eva SBR5251 C SKOB Bruntál 62:53 + 33:20
9. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:46 + 38:13
10. Štefková Klára TBM0059 C KOS TJ Tesla Brno 80:15 + 50:42
11. Hyjek Adam 47P6101 C LUKS Azymek Zdzieszowice 80:46 + 51:13
12. Svoboda Martin TBM0105 C KOS TJ Tesla Brno 81:49 + 52:16
13. Faltejskova Jana NNN C Neregistrovaní 87:10 + 57:37
14. Hapova Sarka PHK C OK 99 Hradec Králové 87:11 + 57:38
15. Francova Jana NNN C Neregistrovaní 88:46 + 59:13
16. Salich Radomír OOP7600 C TJ Opava 105:59 + 76:26
Svobodová Mariana BFM6751 C SKOB Frýdek - Místek DISK
Chmelařová Blanka 25C6750 C péčkaři DISK
Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
Siedczynski Jakub 1HP10 C BnO Szczecin DISK
Kozaczuk Jaroslaw 99P8000 C MMIA Wroclaw DISK
TL
2.50 km, 60 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kapal Tomáš KAM9402 C SK Kamenice 22:44
2. Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga 25:31 + 2:47
3. Čermák Adam PGP9701 B SK Praga 27:26 + 4:42
4. Wolowczyk Marek 28P C UNTS Warszawa 32:16 + 9:32
5. Wieszaczewski Jacek 21P8500 C Orientop Wroclaw 38:10 + 15:26
6. Háp Pavel PHK7101 C OK 99 Hradec Králové 38:45 + 16:01
7. Stachoňová Barbara ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno 41:20 + 18:36
8. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:04 + 19:20
9. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 46:17 + 23:33
10. Vackova Jana NNN7077 C Neregistrovaní 46:55 + 24:11
11. Kula Tadeas VAM9700 C OOB Vamberk 48:54 + 26:10
12. Jančová Jana VRB9450 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 56:47 + 34:03
13. Skonieczny Andrzej 29P5701 C Paulinum J.G. 59:31 + 36:47
14. Syrový Lukáš NNN9845 C Neregistrovaní 87:57 + 65:13
Labudík Milan VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. DISK