Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie: D21D

Datum:
08.05.2015
Místo konání:
Horní Javoří
Pořadatel:
NPA - SK LOB Nová Paka
Mapa:
1:10000
Ředitel závodu:
Kalibán Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Antoš Filip - R3
Stavitel tratí:
Novák Jiří - R2
Protokol:
Oblastní mistrovství a veteraniáda na krátké trati, 6.závod Východočeské oblasti v OB pro rok 2015 Datum: 8.května 2015 Pořadatel: Sportovní klub Lyžování a orientačního běhu Nová Paka Místo: Horní Javoří Mapa: Pecka 2015, 1:1000, E=5m, stav jaro 201ř Ředitel: Jaroslav Kalibán Hl. rozhodčí: Antoš Filip, R3 Stavitel tratí: Jiří Novák, R2 ZHODNOCENÍ ZÁVODU Závod proběhl bez podaných protestů podle časového programu vydaného v pokynech za příjemného, téměř jasného jarního počasí a teploty kolem 18°C. Zdravotní sestra ošetřila tři drobná zranění (odřenina a výrony v kotníku)a jedno vážnější zranění kolena s doporučením na vyšetření na chirurgii v nemocnici. K závodu bylo přihlášeno 925 závodníků, cílem proběhlo 880. Hlavní rozhodčí schválil závod v plném rozsahu. Žádáme o započtení průměru závodníků NPA. V Nové Pace, 8.května 2015 Jaroslav Kalibán Antoš Filip, R3 ředitel závodu hlavní rozhodčí
D21D
3.50 km, 145 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Daniela Širůčková SHK7650 C OK Slavia Hradec Králové 34:05
2. Stulíková Barbora SHK8552 C OK Slavia Hradec Králové 43:04 + 8:59
3. Koutná Hana PHK9651 C OK 99 Hradec Králové 46:04 + 11:59
4. Venclová Veronika ZAM8251 C OB T.J. Sokol Žamberk 46:05 + 12:00
5. Šubrtová Věra TAP8150 C KOB TRETRA Praha 46:50 + 12:45
6. Hostinská Jana VAM8451 C OOB Vamberk 48:50 + 14:45
7. Kadaňová Barbora LPU8253 C OK Lokomotiva Pardubice 52:54 + 18:49
8. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 53:07 + 19:02
9. Pěluchová Daniela CHC8851 C K.O.B. Choceň 56:10 + 22:05
10. Pavlová Petra CHC8552 C K.O.B. Choceň 57:07 + 23:02
11. Sokolová Tereza BRM8451 C Sokol Burdych 58:52 + 24:47
12. Marešová Kristýna LPU9155 C OK Lokomotiva Pardubice 61:52 + 27:47
13. Rochlová Kateřina 8RC8750 žádný 69:27 + 35:22
14. Khýnová Radka DOB8750 C KOB Dobruška 80:12 + 46:07
15. Poláková Lucie VRL8254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 82:16 + 48:11