Výsledky závodu: Oblastní žebříček
Kategorie: H21C

Datum:
08.05.2015
Místo konání:
Rosice - Zámek
Pořadatel:
BBM - BETA URSUS Orienteering
Mapa:
Rosice - sv. trojice, 1:4000, e=2.5m
Ředitel závodu:
Denemarek Oldřich
Hlavní rozhodčí:
Fiala Jan - R1
Stavitel tratí:
Ptáček Pavel - R2
H21C
2.50 km, 135 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zimmermann Štěpán ZBM9101 C SK Žabovřesky Brno 15:45
2. Brlica Pavel ZBM9302 C SK Žabovřesky Brno 15:47 + 0:02
3. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 15:52 + 0:07
4. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 16:07 + 0:22
5. Hruška Jakub ZBM9515 C SK Žabovřesky Brno 16:16 + 0:31
6. Švirák Ondřej ZBM9103 C SK Žabovřesky Brno 16:17 + 0:32
7. Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 16:22 + 0:37
8. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 17:10 + 1:25
9. Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava 17:30 + 1:45
10. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 17:43 + 1:58
11. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 17:50 + 2:05
12. Fátor Jan DOB7907 C KOB Dobruška 17:54 + 2:09
13. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 17:56 + 2:11
14. Stehlík Martin ZBM8503 C SK Žabovřesky Brno 18:39 + 2:54
15. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 18:40 + 2:55
16. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 18:41 + 2:56
16. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno 18:41 + 2:56
18. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 18:45 + 3:00
19. Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 19:14 + 3:29
20. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 19:33 + 3:48
21. Rada Pavel ABM7401 C KOB Moira Brno 19:37 + 3:52
22. Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB Moira Brno 20:13 + 4:28
23. Bubela Tomáš KVS8100 C SKOB Kobra Vsetín 20:37 + 4:52
24. Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno 20:58 + 5:13
25. Chmelař Martin ASU9505 A Magnus Orienteering 21:26 + 5:41
26. Kasal Vít ZBM7540 C SK Žabovřesky Brno 22:25 + 6:40
27. Kůr Jiří ZBM8304 C SK Žabovřesky Brno 22:42 + 6:57
28. Kožoušek Adam ZBM8512 C SK Žabovřesky Brno 23:08 + 7:23
29. Burdilák Radek MBM8533 C O-mikron 23:43 + 7:58
30. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 25:46 + 10:01
31. Novotný Petr NNN7003 C Neregistrovaní 27:22 + 11:37
32. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 27:41 + 11:56
33. Beneš Martin NNN7602 C Neregistrovaní 32:49 + 17:04
Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř DISK