Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
25.04.2015
Místo konání:
Leština u Skály
Pořadatel:
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Mapa:
Panský les 2012
Ředitel závodu:
Fencíková Vladislava - R3
Hlavní rozhodčí:
Čejka Miloslav - R3
Stavitel tratí:
Čejka Tomáš - R3
Protokol:
Závěr závodu: Závod proběhl bez závad
D10
1.60 km, 40 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 10:55
2. Jindřichová Eliška SJI0553 OK Jihlava 13:16 + 2:21
3. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 15:28 + 4:33
4. Honzáková Lenka JHB0551 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 16:43 + 5:48
5. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 19:02 + 8:07
6. Kubičková Kateřina SJH0652 SJH Jindřichův Hradec 19:15 + 8:20
7. Doleželová Anna PZR0651 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:35 + 8:40
8. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 20:36 + 9:41
9. Kopecká Nela UOL0650 SK UP Olomouc 23:50 + 12:55
10. Mácová Amálie SJI0650 OK Jihlava 25:33 + 14:38
11. Komárková Zbyňka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 38:40 + 27:45
D10N
2.30 km, 40 m, 4 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 15:13
2. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 16:18 + 1:05
3. Marečková Viktorie SJI0554 OK Jihlava 17:33 + 2:20
4. Nepustilová Kateřina OSN0550 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 19:14 + 4:01
5. Urbanová Anna SJH0753 SJH Jindřichův Hradec 20:00 + 4:47
6. Kopencová Anna SJH0752 SJH Jindřichův Hradec 31:04 + 15:51
D12
2.50 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotková Klára PZR0351 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 28:47
2. Novotná Jitka SJH0454 SJH Jindřichův Hradec 41:21 + 12:34
3. Veselá Aneta SJH0352 SJH Jindřichův Hradec 41:40 + 12:53
4. Stoklasová Zuzana OSN0454 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:46 + 14:59
5. Drápalíková Adéla PZR0354 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:12 + 18:25
6. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 48:38 + 19:51
7. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 75:37 + 46:50
8. Pilná Klára CHT0452 OOB SK Chrast 78:58 + 50:11
D14
2.70 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 26:08
2. Starková Terezie CHT0251 OOB SK Chrast 33:13 + 7:05
3. Slámová Taťána OSN0250 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:08 + 9:00
4. Polanská Nelly PZR0152 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:12 + 14:04
5. Dočkalová Klára SJI0250 OK Jihlava 50:22 + 24:14
Suková Hana PZR0252 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Jelínková Adéla RUZ0251 TJ Růžená DISK
D16
2.90 km, 70 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Eliška SJH0052 SJH Jindřichův Hradec 26:06
2. Nechanická Klára OSN0050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 27:47 + 1:41
3. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 32:59 + 6:53
4. Stoklasová Daniela OSN0055 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:01 + 15:55
5. Nechutová Aneta PZR9951 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 60:52 + 34:46
6. Vacková Anna CHT0051 OOB SK Chrast 108:35 + 82:29
D18
3.10 km, 90 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 31:59
2. Petráčková Kristýna SJI9851 OK Jihlava 32:17 + 0:18
3. Parkanová Veronika SJH9751 SJH Jindřichův Hradec 32:54 + 0:55
4. Hojná Dominika SJH9852 SJH Jindřichův Hradec 34:20 + 2:21
5. Peňázová Veronika SJH9752 SJH Jindřichův Hradec 34:50 + 2:51
6. Dundáčková Julie SJH9853 SJH Jindřichův Hradec 35:50 + 3:51
D21C
3.90 km, 100 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 31:25
2. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 32:31 + 1:06
3. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 35:44 + 4:19
4. Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast 37:20 + 5:55
5. Matrasová Vendula CHT8251 OOB SK Chrast 38:08 + 6:43
6. Králová Michaela MFP7959 VŠSK MFF UK Praha 38:41 + 7:16
7. Šťastná Lenka CTB8351 SK OB Chotěboř 41:08 + 9:43
8. Tesařová Anna SCP8257 OK Sparta Praha 43:25 + 12:00
9. Benešová Iveta SJH9351 SJH Jindřichův Hradec 44:06 + 12:41
10. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:27 + 13:02
11. Kroupa Diana TTR8156 OOB Třebíč 44:43 + 13:18
12. Šmídová Stanislava CHT8751 OOB SK Chrast 46:10 + 14:45
13. Pěluchová Daniela CHC8851 K.O.B. Choceň 50:06 + 18:41
14. Kubešová Eva RUZ8151 TJ Růžená 52:44 + 21:19
15. Kubanová Kateřina CHT8451 OOB SK Chrast 53:09 + 21:44
16. Kovářová Lenka SJH8651 SJH Jindřichův Hradec 54:23 + 22:58
17. Míková Michaela SJH8251 SJH Jindřichův Hradec 59:16 + 27:51
18. Bulvová Hana CHT6655 OOB SK Chrast 67:19 + 35:54
Píšová Lucie SJH8151 SJH Jindřichův Hradec DISK
D21D
3.30 km, 80 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vacková Petra CHT7852 OOB SK Chrast 52:11
2. Jurgová Martina 46X8800 Krutě Kruté Krůty 55:41 + 3:30
3. Blažková Markéta SJH7550 SJH Jindřichův Hradec 59:43 + 7:32
4. Vítková Lenka SJI7852 OK Jihlava 61:27 + 9:16
5. Kaňáková Petra SJI8751 OK Jihlava 93:30 + 41:19
Pittnerová Lenka RUZ7150 TJ Růžená DISK
D35
3.30 km, 75 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:19
2. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:10 + 1:51
3. Komárková Lenka SJH7651 SJH Jindřichův Hradec 35:03 + 3:44
4. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 35:39 + 4:20
5. Beranová Jana SJH7851 SJH Jindřichův Hradec 38:12 + 6:53
6. Švecová Iva CHT7151 OOB SK Chrast 38:35 + 7:16
7. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:46 + 8:27
8. Kučerová Vladimíra CHT6460 OOB SK Chrast 44:53 + 13:34
9. Kubičková Martina SJH7752 SJH Jindřichův Hradec 45:27 + 14:08
10. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 50:44 + 19:25
11. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 55:26 + 24:07
12. Kopecká Jitka UOL7750 SK UP Olomouc 88:56 + 57:37
D45
3.20 km, 80 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 35:14
2. Hojná Tereza SJH6951 SJH Jindřichův Hradec 37:37 + 2:23
3. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 38:11 + 2:57
4. Wurzelová Dana CHT6654 OOB SK Chrast 39:45 + 4:31
5. Klusáčková Jitka TTR6152 OOB Třebíč 41:29 + 6:15
6. Voborníková Eva CTB6851 SK OB Chotěboř 43:24 + 8:10
7. Tihonová Jindra TAP6253 KOB TRETRA Praha 43:42 + 8:28
8. Řezníčková Hana CHT6051 OOB SK Chrast 45:09 + 9:55
9. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:49 + 11:35
10. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 49:42 + 14:28
11. Žandová Hana CTB7052 SK OB Chotěboř 51:52 + 16:38
12. Kazdová Jana SJI6201 OK Jihlava 61:10 + 25:56
Petrová Martina 6YC6850 Neregistrovaní DISK
D55
2.40 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podhorská Věra FJI5252 SK FREE Jihlava 59:54
2. Boučková Ludmila OCB4351 OC České Budějovice 81:23 + 21:29
3. Kovářová Milena SJH5350 SJH Jindřichův Hradec 91:14 + 31:20
H10
1.60 km, 40 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 10:27
1. Král Adam MFP0507 VŠSK MFF UK Praha 10:27
3. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 10:43 + 0:16
4. Jelínek Filip RUZ0500 TJ Růžená 10:49 + 0:22
5. Hora David PGP0601 SK Praga 12:36 + 2:09
6. Hendrych Vít SJI0601 OK Jihlava 19:04 + 8:37
7. Vacek František CHT0501 OOB SK Chrast 20:19 + 9:52
8. Rachůnek Stanislav SJI0602 OK Jihlava 22:42 + 12:15
9. Rosecký Adam PZR0501 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 22:54 + 12:27
10. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 23:39 + 13:12
11. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 27:30 + 17:03
12. Husák Ondřej SLA0600 SKOB Slaný 34:22 + 23:55
13. Máca Dominik SJI0503 OK Jihlava 53:21 + 42:54
H10N
2.30 km, 40 m, 4 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venhauer Vojtěch SJI0505 OK Jihlava 13:04
2. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 14:38 + 1:34
3. Coufal Petr SJI0703 OK Jihlava 18:20 + 5:16
4. Beran Jáchym SJH0602 SJH Jindřichův Hradec 18:23 + 5:19
5. Beneš Tomáš SJI0501 OK Jihlava 19:49 + 6:45
6. Dvořáček Jan TTR0701 OOB Třebíč 22:16 + 9:12
7. Sviták Václav SJH0801 SJH Jindřichův Hradec 27:37 + 14:33
8. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 40:13 + 27:09
H12
2.60 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojný Jáchym SJH0301 SJH Jindřichův Hradec 24:19
2. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 26:34 + 2:15
3. Pobuda Vojtěch SJH0302 SJH Jindřichův Hradec 28:11 + 3:52
4. Jelínek Kryštof RUZ0301 TJ Růžená 30:29 + 6:10
5. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 31:18 + 6:59
6. Hybeš Michal CHT0401 OOB SK Chrast 34:11 + 9:52
7. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 34:25 + 10:06
8. Vokurka Šimon SJI0300 OK Jihlava 55:40 + 31:21
9. Vaněček Tomáš SJH0404 SJH Jindřichův Hradec 87:17 + 62:58
Beneš Roman SJI0403 OK Jihlava DISK
Klimeš Tomáš SJI0303 OK Jihlava DISK
MS Kalas Tomáš PZR0105 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:40 + 25:21
MS Rosecký Jan PZR0106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 78:58 + 54:39
H14
2.90 km, 75 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareček Šimon OSN0201 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 23:18
2. Nechanický Jan OSN0200 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 27:30 + 4:12
3. Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:51 + 10:33
4. Mašek Ondřej PZR0201 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:02 + 16:44
5. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 40:11 + 16:53
6. Kopecký Jan PZR0202 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52:06 + 28:48
7. Záboj Petr SJI0101 OK Jihlava 64:12 + 40:54
H16
3.10 km, 90 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šenkýř Matěj SJI9902 OK Jihlava 31:35
2. Žanda Jan CTB9901 SK OB Chotěboř 31:56 + 0:21
3. Čermák Jiří CTB9903 SK OB Chotěboř 34:21 + 2:46
4. Koudelka Tomáš SJH0003 SJH Jindřichův Hradec 37:19 + 5:44
5. Hybeš David CHT9903 OOB SK Chrast 48:23 + 16:48
6. Pastyřík Martin PZR9902 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:58 + 20:23
7. Burkoň Jan CHT0002 OOB SK Chrast 57:25 + 25:50
8. Burkoň Vojtěch CHT0003 OOB SK Chrast 69:26 + 37:51
Veselý Vojtěch SJH0001 SJH Jindřichův Hradec DISK
H18
3.70 km, 100 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peřinka Šimon BBM9700 BETA URSUS Orienteering 38:04
2. Nechuta David PZR9701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 42:31 + 4:27
3. Ash Adam OCB9701 OC České Budějovice 47:55 + 9:51
4. Foltýn Tomáš SJI9801 OK Jihlava 48:13 + 10:09
H21C
5.80 km, 120 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 34:31
2. Hora Zbyněk PGP8000 SK Praga 39:10 + 4:39
3. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 40:40 + 6:09
4. Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř 42:22 + 7:51
5. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 42:58 + 8:27
6. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 43:27 + 8:56
7. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 44:31 + 10:00
8. Kopecký David UOL7800 SK UP Olomouc 45:32 + 11:01
9. Krejsa Vladimír CHT9202 OOB SK Chrast 46:21 + 11:50
10. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 46:58 + 12:27
11. Fiala Martin TTR8801 OOB Třebíč 47:21 + 12:50
12. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 48:13 + 13:42
13. Martinec Petr CHT8502 OOB SK Chrast 48:24 + 13:53
14. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 48:39 + 14:08
15. Slabý Jan ZHR7900 TJ Zhoř 49:30 + 14:59
16. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 50:18 + 15:47
17. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 51:19 + 16:48
18. Chaloupka Martin CHT7301 OOB SK Chrast 51:25 + 16:54
19. Novohradský Petr PZR8903 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 55:11 + 20:40
20. Koumar František SJI9501 OK Jihlava 56:34 + 22:03
21. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 56:43 + 22:12
22. Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 57:25 + 22:54
23. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 58:19 + 23:48
24. Lužnický Jiří 6YC8501 Neregistrovaní 61:21 + 26:50
25. Tesař Jan SCP8501 OK Sparta Praha 61:23 + 26:52
26. Kovář Jaroslav SJH8901 SJH Jindřichův Hradec 61:24 + 26:53
27. Tůma Martin 6YC8202 Neregistrovaní 76:26 + 41:55
Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř DISK
H21D
4.10 km, 85 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jurga Vojtěch 46X8500 Krutě Kruté Krůty 33:31
2. Jurga Václav 46X8900 Krutě Kruté Krůty 37:03 + 3:32
3. Nouza Petr SJH9300 SJH Jindřichův Hradec 38:32 + 5:01
4. Stoklasa Radek OSN7500 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:14 + 17:43
5. Záboj Petr SJI7202 OK Jihlava 51:43 + 18:12
6. Konfršt Josef 6HC8100 OB Vepřová 55:11 + 21:40
7. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 58:05 + 24:34
8. Skryja Ondřej PZR9502 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 59:48 + 26:17
9. Kuban Jíří CHT8401 OOB SK Chrast 72:05 + 38:34
10. Bouček Jakub OCB9501 OC České Budějovice 87:40 + 54:09
11. Rosecký Karel PZR7302 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 101:10 + 67:39
Nepustil Petr OSN SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
H35
4.30 km, 95 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 31:38
2. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 32:36 + 0:58
3. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 33:31 + 1:53
4. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 36:21 + 4:43
5. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 36:57 + 5:19
6. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 39:29 + 7:51
7. Nechanický Pavel OSN7209 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:36 + 9:58
8. Veselý Oldřich SJH7101 SJH Jindřichův Hradec 42:15 + 10:37
9. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 42:36 + 10:58
10. Vacek František CHT7001 OOB SK Chrast 44:26 + 12:48
11. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 46:18 + 14:40
12. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 46:49 + 15:11
13. Kubičko Petr SJH6901 SJH Jindřichův Hradec 48:09 + 16:31
14. Šebesta Petr CHT7102 OOB SK Chrast 48:49 + 17:11
15. Vaculovič Radim DCE7501 KOB Dobřichovice 50:57 + 19:19
16. Jelínek Jaromír CTB7702 SK OB Chotěboř 54:03 + 22:25
17. Vaněček Roman SJH7701 SJH Jindřichův Hradec 65:27 + 33:49
18. Drábek Petr TTR6701 OOB Třebíč 78:05 + 46:27
Koten Pavel RIC7200 OB Říčany DISK
Kroupa Václav TTR8003 OOB Třebíč DISK
H45
3.60 km, 70 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareček Petr OSN6900 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:05
2. Havlík Milan SJH6201 SJH Jindřichův Hradec 33:11 + 2:06
3. Zeman Jaroslav CHT5901 OOB SK Chrast 35:11 + 4:06
4. Parkan Jiří SJH6801 SJH Jindřichův Hradec 35:26 + 4:21
5. Kopečný Mojmír TAP6402 KOB TRETRA Praha 35:31 + 4:26
6. Žanda Jan CTB6701 SK OB Chotěboř 35:45 + 4:40
7. Romanovský Alois SJH6101 SJH Jindřichův Hradec 36:09 + 5:04
8. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 36:12 + 5:07
9. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:36 + 5:31
10. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB TRETRA Praha 38:37 + 7:32
11. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 38:57 + 7:52
12. Kafka Václav SJI6001 OK Jihlava 38:59 + 7:54
13. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 39:08 + 8:03
14. Voborník Petr CTB6601 SK OB Chotěboř 40:27 + 9:22
15. Nouza Petr SJH6501 SJH Jindřichův Hradec 41:55 + 10:50
16. Hojný Jaroslav SJH7002 SJH Jindřichův Hradec 42:56 + 11:51
17. Suk Marek PZR6701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:26 + 14:21
18. Trojan Jiří SJH6601 SJH Jindřichův Hradec 46:03 + 14:58
19. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB TRETRA Praha 46:50 + 15:45
20. Holický Jiří SJH6500 SJH Jindřichův Hradec 47:04 + 15:59
21. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52:15 + 21:10
22. Beneš Martin SJI6900 OK Jihlava 59:29 + 28:24
23. Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 62:31 + 31:26
24. Sláma Jaroslav OSN6901 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 77:48 + 46:43
25. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB TRETRA Praha 85:18 + 54:13
26. Šomvársky Ján NNN5500 Neregistrovaní 134:02 + 102:57
H55
3.00 km, 80 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:55
2. Černík Zdeněk OSN6025 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:23 + 1:28
3. Koudelný Jiří TTR5401 OOB Třebíč 32:14 + 3:19
4. Paulíček Jiří SJI4911 OK Jihlava 35:05 + 6:10
5. Kubálek Zdeněk RUZ5306 TJ Růžená 36:24 + 7:29
6. Novohradský Jan PZR5309 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:11 + 9:16
7. Beneš Vladimír SJI5801 OK Jihlava 38:35 + 9:40
8. Zlesák Milan CHT5101 OOB SK Chrast 40:12 + 11:17
9. Vítek Josef CHT4802 OOB SK Chrast 40:50 + 11:55
10. Blecha Ladislav FJI5106 SK FREE Jihlava 41:17 + 12:22
11. Nosek Vladimír SJH5901 SJH Jindřichův Hradec 44:26 + 15:31
12. Šenkýř Vladimír SJI6000 OK Jihlava 47:04 + 18:09
13. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 48:43 + 19:48
H65
2.80 km, 75 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:40
2. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 42:23 + 16:43
3. Starka František CHT4801 OOB SK Chrast 44:43 + 19:03
4. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 47:27 + 21:47
5. Pospíšil Jiří PZR4321 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 66:58 + 41:18
HDR
2.30 km, 40 m, 4 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krátká Eliška XXX 11:26
2. Pejchalová Zuzana SJI0850 OK Jihlava 13:09 + 1:43
3. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 13:12 + 1:46
4. Coufalová Júlia SJI OK Jihlava 16:59 + 5:33
5. Sobotková Gabriela PZR0850 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 17:47 + 6:21
6. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 19:17 + 7:51
7. Kopecká Tereza UOL1050 SK UP Olomouc 19:50 + 8:24
8. Urban Jáchym XXX 20:31 + 9:05
9. Dvořáčková Jana OSN0757 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:36 + 9:10
10. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 20:45 + 9:19
11. Vaculovičová Alžběta DCE0950 KOB Dobřichovice 21:21 + 9:55
12. Beranová Marie SJH0951 SJH Jindřichův Hradec 21:32 + 10:06
13. Vaculovič Matěj DCE1000 KOB Dobřichovice 21:37 + 10:11
14. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 23:02 + 11:36
15. Kopenec Šimon SJH1002 SJH Jindřichův Hradec 23:10 + 11:44
16. Dvořáčková Eva OSN1050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 23:16 + 11:50
17. Korecká Eva CHT1054 OOB SK Chrast 23:22 + 11:56
18. Prášil Šimon TTR0901 OOB Třebíč 23:44 + 12:18
19. Dvořáčková Eliška TTR0951 OOB Třebíč 23:46 + 12:20
20. Hora Jan PGP0901 SK Praga 24:23 + 12:57
21. Míchal Jakub SJH1001 SJH Jindřichův Hradec 25:04 + 13:38
22. Nepustilová Hana OSN SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 25:10 + 13:44
23. Honzáková Nelka JHB0851 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 26:45 + 15:19
23. Dočkal Matouš SJI0900 OK Jihlava 26:45 + 15:19
25. Šidlák Dominik JHB0000 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 26:48 + 15:22
26. Beran Antonín SJH1101 SJH Jindřichův Hradec 27:08 + 15:42
27. Jindřichová Jana SJI0752 OK Jihlava 28:58 + 17:32
28. Prošek Filip SJI1401 OK Jihlava 30:43 + 19:17
29. Veselý Matyáš SJH SJH Jindřichův Hradec 31:52 + 20:26
30. Procházková Anita XXX1050 33:50 + 22:24
31. Kroupa Vít TTR1001 OOB Třebíč 34:35 + 23:09
32. Kroupa Hana TTR0853 OOB Třebíč 35:26 + 24:00
33. Parkan Tomáš SJH0803 SJH Jindřichův Hradec 36:52 + 25:26
34. Svitáková Ludmila XXX 41:45 + 30:19
35. Michal Fikar CTB1200 SK OB Chotěboř 46:46 + 35:20
36. Gregorová Alice CTB0751 SK OB Chotěboř 47:13 + 35:47
37. Gregor Marek CTB0901 SK OB Chotěboř 47:38 + 36:12
38. Šťastný Antonín CTB1101 SK OB Chotěboř 47:47 + 36:21
39. Kubešová Kristýna RUZ1050 TJ Růžená 50:46 + 39:20
40. Martinec Eduard CHT1203 OOB SK Chrast 55:01 + 43:35
41. Dočkal Prokop SJI OK Jihlava 56:13 + 44:47
42. Vaněčková Barbora SJH0952 SJH Jindřichův Hradec -1404:00 +
MS Kubičko Pavel SJH7201 SJH Jindřichův Hradec 55:50 + 44:24
P
2.80 km, 55 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Husáková Petra SLA7452 SKOB Slaný 25:09
2. Rosecký Jan PZR8901 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:23 + 4:14
3. Míchal Jiří XXX 37:48 + 12:39
4. Rachůnková Markéta SJI7150 OK Jihlava 38:52 + 13:43
5. Fikar Jan CTB SK OB Chotěboř 43:01 + 17:52
6. Prášilová Mirka TTR7451 OOB Třebíč 44:14 + 19:05
7. Dvořáčková Jana TTR OOB Třebíč 44:38 + 19:29
8. Dundáčková Hana SJH7052 SJH Jindřichův Hradec 45:55 + 20:46
9. Hronová Ivana RUZ TJ Růžená 48:47 + 23:38
10. Kopenec Milan SJH SJH Jindřichův Hradec 51:20 + 26:11
11. Štindlová Tereza CTB SK OB Chotěboř 52:19 + 27:10
12. Reisigová Jana CHT6652 OOB SK Chrast 52:29 + 27:20
13. Beranová Jana K. SJH SJH Jindřichův Hradec 54:44 + 29:35
14. Vlčková Vladislava XXX 58:53 + 33:44
15. Stoklas Adam XXX 60:18 + 35:09
16. Pilař Pavel JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod 65:28 + 40:19
17. Stoklasová Markéta OSN7555 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 66:59 + 41:50
18. Jelínek Jaromír XXX 70:59 + 45:50
19. Drábková Jitka TTR6951 OOB Třebíč 74:31 + 49:22
20. Drábková Eliška TTR0151 OOB Třebíč 74:55 + 49:46
21. Mácová Kamila XXX 79:17 + 54:08
22. Štindlová Jitka CTB SK OB Chotěboř 80:33 + 55:24
23. Pilař Ondřej JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod 84:14 + 59:05
24. Pilařová Adéla JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod 88:23 + 63:14
25. Drábek Vojtěch TTR0103 OOB Třebíč 111:21 + 86:12
26. Jan Hüle XXX -662:56 +