Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
24.10.2015
Místo konání:
Budislav (letní tábor TOS)
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
U pečené husy
Ředitel závodu:
Matras Jaroslav - R3
Hlavní rozhodčí:
Pitra Martin - R3
Stavitel tratí:
Vítek Josef - R2
D10
1.90 km, 45 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 13:38
2. Procházková Doubravka ADA0651 OOB TJ Spartak Adamov 14:11 + 0:33
3. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 15:54 + 2:16
4. Doleželová Anna PZR0651 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 16:06 + 2:28
5. Nádeníčková Anna ABM0556 KOB Moira Brno 19:05 + 5:27
6. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 19:14 + 5:36
7. Finstrlová Lucie ZBM0651 SK Žabovřesky Brno 19:32 + 5:54
8. Honzáková Lenka JHB0551 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 19:37 + 5:59
9. Finstrlová Kristýna ZBM0752 SK Žabovřesky Brno 20:44 + 7:06
10. Kurečková Klára ABM0657 KOB Moira Brno 23:08 + 9:30
11. Moskvová Agáta ZLH0550 OOB TJ Zlaté Hory 23:19 + 9:41
12. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 23:40 + 10:02
13. Králová Denisa TBM0559 KOS TJ Tesla Brno 25:32 + 11:54
14. Komárková Zbyňka SJH0751 SJH Jindřichův Hradec 25:33 + 11:55
15. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 28:59 + 15:21
D10N
1.70 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 12:47
2. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 14:33 + 1:46
3. Kopencová Anna SJH0752 SJH Jindřichův Hradec 15:38 + 2:51
4. Pejchalová Veronika SJI0652 OK Jihlava 17:14 + 4:27
5. Gregorová Julie RUZ0750 TJ Růžená 19:13 + 6:26
6. Urbanová Anna SJH0753 SJH Jindřichův Hradec 19:20 + 6:33
7. Šudřichová Nela KON0555 KOB Konice 25:25 + 12:38
8. Janíčková Jolana OSN0777 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:18 + 15:31
Sobotková Gabriela PZR0850 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
D12
2.30 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mulíčková Markéta ABM0362 KOB Moira Brno 19:15
2. Bednaříková Emma VLI0359 Slavia Liberec orienteering 23:37 + 4:22
3. Hovořáková Karolína ZBM0351 SK Žabovřesky Brno 24:46 + 5:31
4. Stoklasová Zuzana OSN0454 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 24:56 + 5:41
5. Čelechovská Radka UBM0451 MENISKOS Brno 29:02 + 9:47
6. Marečková Ema OSN0450 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:07 + 11:52
7. Králová Jolana TBM0360 KOS TJ Tesla Brno 31:57 + 12:42
8. Rotková Markéta ZBM0455 SK Žabovřesky Brno 36:31 + 17:16
9. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 38:40 + 19:25
10. Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec 40:28 + 21:13
11. Pánková Klára ZBM0456 SK Žabovřesky Brno 47:01 + 27:46
12. Finstrlová Julie ZBM0552 SK Žabovřesky Brno 48:15 + 29:00
D14
3.70 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kinštová Tereza SJH0251 SJH Jindřichův Hradec 34:55
2. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 38:58 + 4:03
3. Sobotková Klára PZR0351 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:15 + 6:20
4. Starková Tereza CHT0251 OOB SK Chrast 41:59 + 7:04
5. Polanská Nelly PZR0152 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 42:10 + 7:15
6. Bašeová Klára ZBM0252 SK Žabovřesky Brno 64:52 + 29:57
7. Jelínková Adéla RUZ0251 TJ Růžená 81:59 + 47:04
D16
4.70 km, 160 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 55:01
2. Stoklasová Daniela OSN0055 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 58:02 + 3:01
3. Formánková Anna RIC9950 OB Říčany 58:13 + 3:12
4. Nechutová Aneta PZR9951 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 73:38 + 18:37
5. Baštařová Anna ZBM0059 SK Žabovřesky Brno 82:23 + 27:22
6. Boháčová Anna CTB0051 SK OB Chotěboř 88:06 + 33:05
7. Bjalková Tamara 215:11 + 160:10
Pejšková Eva JHB9953 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
Bastlová Pavla ABM0061 KOB Moira Brno DISK
Pangrácová Marie 84:46 + 29:45
D18
5.80 km, 210 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlachová Kateřina KON9898 KOB Konice 85:18
D21C
7.20 km, 260 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tužilová Magdaléna ZBM9452 SK Žabovřesky Brno 53:28
2. Poklopová Lenka ZBM8950 SK Žabovřesky Brno 57:00 + 3:32
3. Benešová Jana SJH9451 SJH Jindřichův Hradec 67:13 + 13:45
4. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 70:04 + 16:36
5. Setínková Eva DKP8759 Oddíl OB Kotlářka 70:20 + 16:52
6. Šťastná Lenka CTB8351 SK OB Chotěboř 77:16 + 23:48
7. Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk 80:25 + 26:57
8. Hendrychová Zuzana ZBM8954 SK Žabovřesky Brno 80:54 + 27:26
9. Urbanová Johana PZR9251 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 83:28 + 30:00
10. Chmelíková Zuzana VBM9353 VSK Mendelu Brno 84:18 + 30:50
11. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 85:20 + 31:52
12. Mesiarkinová Kamila MBM8282 O-mikron 85:38 + 32:10
13. Vítková Lucie PTI9474 Sportovní klub Ptení 85:39 + 32:11
14. Čechová Jitka VBM8353 VSK Mendelu Brno 89:41 + 36:13
15. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 91:09 + 37:41
16. Bravená Martina VBM8751 VSK Mendelu Brno 91:26 + 37:58
17. Parkanová Veronika SJH9751 SJH Jindřichův Hradec 93:15 + 39:47
18. Míková Michaela SJH8251 SJH Jindřichův Hradec 99:51 + 46:23
19. Fencíková Lucie JHB9160 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 107:12 + 53:44
20. Pilíková Veronika CET8152 TJ Loko Česká Třebová 107:41 + 54:13
Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Žabovřesky Brno DISK
Bulvová Hana CHT6655 OOB SK Chrast 120:50 + 67:22
D21D
4.90 km, 170 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Zuzana KON9175 KOB Konice 61:26
2. Otrusinová Helena ABM7054 KOB Moira Brno 63:29 + 2:03
3. Ondráčková Lucie CTB9254 SK OB Chotěboř 66:46 + 5:20
4. Hrušková Kristýna ZBM9156 SK Žabovřesky Brno 70:45 + 9:19
5. Janíčková Jitka OSN7356 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 71:08 + 9:42
6. Otrusinová Jana ABM9560 KOB Moira Brno 72:44 + 11:18
7. Bednaříková Daniela VLI7759 Slavia Liberec orienteering 75:22 + 13:56
8. Moskvová Jitka ZLH7551 OOB TJ Zlaté Hory 79:51 + 18:25
9. Blažková Markéta SJH7550 SJH Jindřichův Hradec 82:02 + 20:36
10. Hofhanzlová Hana RUZ7951 TJ Růžená 87:03 + 25:37
11. Barranco Kateřina VBM8253 VSK Mendelu Brno 88:15 + 26:49
12. Šnyrchová Jitka ABM7653 KOB Moira Brno 95:09 + 33:43
13. Jelínková Hana CTB8152 SK OB Chotěboř 150:16 + 88:50
Kaňáková Petra SJI8751 OK Jihlava DISK
D35
5.80 km, 210 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 57:38
2. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 63:12 + 5:34
3. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 64:40 + 7:02
4. Mulíčková Eva ABM7469 KOB Moira Brno 64:41 + 7:03
5. Honzáková Jana JHB7753 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 66:36 + 8:58
6. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 68:56 + 11:18
7. Marečková Kateřina OSN7550 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 69:20 + 11:42
8. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 70:35 + 12:57
9. Tesařová Jitka RBK6451 SK Radioklub Blansko 77:22 + 19:44
10. Kinštová Dominka SJH8051 SJH Jindřichův Hradec 78:38 + 21:00
11. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 80:07 + 22:29
12. Cicvárková Lucie ZBM7651 SK Žabovřesky Brno 80:35 + 22:57
13. Kučerová Vladimíra CHT6460 OOB SK Chrast 85:22 + 27:44
14. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 89:05 + 31:27
15. Vítková Lenka SJI7852 OK Jihlava 89:42 + 32:04
16. Hrušková Lenka ZBM6251 SK Žabovřesky Brno 92:35 + 34:57
17. Obrátilová Naďa ABM6654 KOB Moira Brno 95:09 + 37:31
18. Čelechovská Zora UBM7451 MENISKOS Brno 97:40 + 40:02
19. Gregorová Eva NNN9902 Neregistrovaní 131:43 + 74:05
D45
4.70 km, 160 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klapalová Jana VAM6451 OOB Vamberk 50:54
2. Voborníková Eva CTB6851 SK OB Chotěboř 55:49 + 4:55
3. Hlavová Miroslava KON6389 KOB Konice 60:03 + 9:09
4. Mokrá Regina ABM6854 KOB Moira Brno 62:21 + 11:27
5. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 63:15 + 12:21
6. Janotová Dobra TBM5662 KOS TJ Tesla Brno 64:14 + 13:20
7. Potěšilová Vladimíra VBM5655 VSK Mendelu Brno 64:53 + 13:59
8. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 67:51 + 16:57
9. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 68:41 + 17:47
10. Šaterová Monika SJI6551 OK Jihlava 69:28 + 18:34
11. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 69:42 + 18:48
12. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 69:42 + 18:48
13. Hojná Tereza SJH6951 SJH Jindřichův Hradec 71:48 + 20:54
14. Klusáčková Jitka TTR6152 OOB Třebíč 81:00 + 30:06
15. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 87:55 + 37:01
16. Žandová Hana CTB7052 SK OB Chotěboř 92:25 + 41:31
Odehnalová Kamila ABM7052 KOB Moira Brno DISK
Řezníčková Hana CHT6051 OOB SK Chrast 90:10 + 39:16
D55
4.50 km, 110 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 65:34
2. Smičková Eva KON5887 KOB Konice 71:30 + 5:56
3. Černíková Zdeňka OSN5964 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 78:36 + 13:02
4. Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko 86:20 + 20:46
5. Orálková Libuše TTR5351 OOB Třebíč 90:30 + 24:56
6. Kovářová Milena SJH5350 SJH Jindřichův Hradec 118:27 + 52:53
H10
2.00 km, 45 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 SK Žabovřesky Brno 13:13
2. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 13:27 + 0:14
3. Odehnal Tomáš ADA0500 OOB TJ Spartak Adamov 15:30 + 2:17
4. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 16:14 + 3:01
5. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 18:38 + 5:25
6. Hendrych Vít SJI0601 OK Jihlava 20:20 + 7:07
7. Kučera Tomáš ZBM0605 SK Žabovřesky Brno 20:39 + 7:26
8. Cicvárek Radim ZBM0601 SK Žabovřesky Brno 20:56 + 7:43
9. Tachovský Jáchym ZBM0502 SK Žabovřesky Brno 24:40 + 11:27
10. Cicvárek Martin ZBM0801 SK Žabovřesky Brno 26:27 + 13:14
11. Rosecký Adam PZR0501 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:43 + 14:30
12. Baše Matěj ZBM0509 SK Žabovřesky Brno 29:37 + 16:24
13. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 35:22 + 22:09
14. Venhauer Vojtěch SJI0505 OK Jihlava 35:47 + 22:34
15. Dvořáček Tomáš OSN0505 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:00 + 23:47
16. Petrášek Eduard ZBM0609 SK Žabovřesky Brno 37:39 + 24:26
17. Finstrle Filip ZBM0702 SK Žabovřesky Brno 38:18 + 25:05
18. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 40:06 + 26:53
19. Vítek Vojtěch CHT0801 OOB SK Chrast 42:59 + 29:46
H10N
1.70 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marek Filip ZBM0706 SK Žabovřesky Brno 11:10
2. Coufal Petr SJI0703 OK Jihlava 16:26 + 5:16
3. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 18:14 + 7:04
4. Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená 19:31 + 8:21
5. Parkan Tomáš SJH0803 SJH Jindřichův Hradec 23:28 + 12:18
6. Novotný Jakub SJI0504 OK Jihlava 23:49 + 12:39
7. Frýba Matyáš SJI0700 OK Jihlava 25:42 + 14:32
8. Skácel Viktor 30:45 + 19:35
H12
2.50 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojný Jáchym SJH0301 SJH Jindřichův Hradec 21:05
2. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 21:30 + 0:25
3. Lička Adam VBM0301 VSK Mendelu Brno 22:13 + 1:08
4. Gregor Jáchym CTB0401 SK OB Chotěboř 25:26 + 4:21
5. Jelínek Kryštof RUZ0301 TJ Růžená 26:29 + 5:24
6. Palát Tomáš ABM0307 KOB Moira Brno 28:09 + 7:04
7. Beneš Jindřich KON0404 KOB Konice 28:55 + 7:50
8. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 30:35 + 9:30
9. Urbánek Adam ZBM0302 SK Žabovřesky Brno 31:13 + 10:08
10. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 32:08 + 11:03
11. Jelínek Filip RUZ0500 TJ Růžená 36:20 + 15:15
12. Marek Vojtěch ZBM0410 SK Žabovřesky Brno 37:12 + 16:07
13. Musil Štěpán VBM0302 VSK Mendelu Brno 63:04 + 41:59
H14
4.50 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareček Šimon OSN0201 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:23
2. Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:49 + 6:26
3. Coufal Jáchym ZBM0200 SK Žabovřesky Brno 45:46 + 7:23
4. Čelechovský Matěj UBM0202 MENISKOS Brno 49:54 + 11:31
5. Záboj Petr SJI0101 OK Jihlava 52:13 + 13:50
6. Pobuda Vojtěch SJH0302 SJH Jindřichův Hradec 58:36 + 20:13
7. Cícha Matěj TTR0102 OOB Třebíč 62:16 + 23:53
8. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 64:24 + 26:01
9. Kopecký Jan PZR0202 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 70:10 + 31:47
10. Ruda Miroslav UBM0203 MENISKOS Brno 94:28 + 56:05
Němec Ondřej VBM0102 VSK Mendelu Brno DISK
Kalas Tomáš PZR0105 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Tachovský Matyáš ZBM0208 SK Žabovřesky Brno DISK
H16
6.70 km, 220 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šenkýř Matěj SJI9902 OK Jihlava 61:35
2. Beneš Miroslav KON9915 KOB Konice 68:27 + 6:52
3. Čermák Jiří CTB9903 SK OB Chotěboř 75:02 + 13:27
4. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 75:04 + 13:29
5. Žanda Jan CTB9901 SK OB Chotěboř 75:35 + 14:00
6. Koudelka Tomáš SJH0003 SJH Jindřichův Hradec 76:43 + 15:08
7. Pastyřík Martin PZR9902 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 81:49 + 20:14
8. Gregor Michal ZBM9906 SK Žabovřesky Brno 88:20 + 26:45
9. Nosek Jakub SJH0002 SJH Jindřichův Hradec 93:47 + 32:12
H18
8.30 km, 290 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šnyrch Jakub ABM9906 KOB Moira Brno 99:47
2. Foltýn Tomáš SJI9801 OK Jihlava 102:59 + 3:12
3. Šnyrch Tomáš ABM9919 KOB Moira Brno 106:10 + 6:23
H21C
9.80 km, 380 m, 29 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájek Daniel ZBM8919 SK Žabovřesky Brno 63:57
2. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 67:29 + 3:32
3. Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Žabovřesky Brno 67:31 + 3:34
4. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 70:59 + 7:02
5. Palas Jan ZBM8507 SK Žabovřesky Brno 71:45 + 7:48
6. Palát Petr ABM7415 KOB Moira Brno 73:25 + 9:28
7. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB Moira Brno 73:50 + 9:53
8. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 75:50 + 11:53
9. Novotný Ondřej ABM9211 KOB Moira Brno 76:02 + 12:05
10. Brlica Pavel ZBM9302 SK Žabovřesky Brno 78:24 + 14:27
11. Srb Vladimír SJI7801 OK Jihlava 78:28 + 14:31
12. Drábek Jan ZBM8511 SK Žabovřesky Brno 80:05 + 16:08
13. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 81:44 + 17:47
14. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 82:10 + 18:13
15. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 82:12 + 18:15
16. Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř 83:15 + 19:18
17. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 86:01 + 22:04
18. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 86:21 + 22:24
19. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 89:06 + 25:09
20. Jirků Roman SJI8309 OK Jihlava 89:37 + 25:40
21. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 91:00 + 27:03
22. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 91:44 + 27:47
23. Schmid Vladimír ADA8701 OOB TJ Spartak Adamov 92:09 + 28:12
24. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 92:44 + 28:47
25. Mareček Petr OSN6900 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 97:18 + 33:21
26. Šrubař Michal MBM8606 O-mikron 99:36 + 35:39
27. Martinec Petr CHT8502 OOB SK Chrast 101:29 + 37:32
28. Kovář Jaroslav SJH8901 SJH Jindřichův Hradec 102:09 + 38:12
29. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 112:22 + 48:25
30. Komárek Arnošt SJH7702 SJH Jindřichův Hradec 114:07 + 50:10
31. Sychra Tomáš VBM8305 VSK Mendelu Brno 115:03 + 51:06
32. Obrátil Štěpán ABM9409 KOB Moira Brno 117:11 + 53:14
33. Koumar František SJI9501 OK Jihlava 118:52 + 54:55
34. Procházka Jiří ADA7512 OOB TJ Spartak Adamov 119:49 + 55:52
35. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 121:07 + 57:10
36. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 124:25 + 60:28
37. Čech Viktor VBM8001 VSK Mendelu Brno 132:17 + 68:20
38. Novohradský Petr PZR8903 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 139:19 + 75:22
39. Otrusina David VBM8205 VSK Mendelu Brno 162:01 + 98:04
Štěpánek Milan KUO8301 KOB Ústí nad Orlicí DISK
Moskva Roman ZLH7501 OOB TJ Zlaté Hory DISK
Chvátal Lukáš ZBM8309 SK Žabovřesky Brno DISK
Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 92:23 + 28:26
H21D
6.70 km, 220 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lepšík Petr BOR8202 OK Jiskra Nový Bor 57:52
2. Ptáček Patrik BBM9800 BETA URSUS Orienteering 61:31 + 3:39
3. Procházka Josef KON7219 KOB Konice 68:22 + 10:30
4. Otrusina Jan ABM9210 KOB Moira Brno 74:22 + 16:30
5. Minařík Luboš TBM5711 KOS TJ Tesla Brno 75:16 + 17:24
6. Helcel Richard 77:17 + 19:25
7. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 77:44 + 19:52
8. Holý Michal 3FX7800 OMT Pardubice 80:22 + 22:30
9. Janda Jiří 83:45 + 25:53
10. Žanda Matěj CTB9201 SK OB Chotěboř 84:31 + 26:39
11. Kurečka Robert ABM7210 KOB Moira Brno 85:32 + 27:40
12. Vyskočil Štěpán VAM9701 OOB Vamberk 89:26 + 31:34
13. Stoklasa Radek OSN7500 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 91:14 + 33:22
14. Semerád Jan KON9411 KOB Konice 92:34 + 34:42
15. Kopic Jiří JHB9107 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 94:53 + 37:01
16. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 96:58 + 39:06
17. Honzák Tomáš JHB7702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 102:12 + 44:20
18. Novotný Petr 103:41 + 45:49
19. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 106:44 + 48:52
20. Skryja Ondřej PZR9502 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 110:19 + 52:27
21. Dressler Jan SBK7911 KOB Start Blansko 116:07 + 58:15
22. Ruda Miroslav UBM7106 MENISKOS Brno 125:29 + 67:37
23. Betlach Michal CET7801 TJ Loko Česká Třebová 126:05 + 68:13
24. Pilař Pavel 144:21 + 86:29
25. Rosecký Karel PZR7302 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 156:59 + 99:07
26. Studýnka David 164:28 + 106:36
H35
8.30 km, 290 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 74:27
2. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 76:47 + 2:20
3. Dvořáček Jiří OSN7502 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 77:09 + 2:42
4. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 78:06 + 3:39
5. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 78:40 + 4:13
6. Odehnal Luděk ADA7400 OOB TJ Spartak Adamov 82:45 + 8:18
7. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 83:32 + 9:05
8. Odehnal Roman ABM6909 KOB Moira Brno 84:34 + 10:07
9. Zelený Pavel ZBM7302 SK Žabovřesky Brno 86:02 + 11:35
10. Cicvárek Ivo ZBM7504 SK Žabovřesky Brno 87:20 + 12:53
11. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 87:34 + 13:07
12. Věžník Roman TTR7901 OOB Třebíč 87:38 + 13:11
13. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 88:27 + 14:00
14. Kučera Viktor ZBM7608 SK Žabovřesky Brno 91:46 + 17:19
15. Nechanický Pavel OSN7209 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 96:17 + 21:50
16. Mulíček Ondřej ABM7405 KOB Moira Brno 96:36 + 22:09
17. Novotný Jakub SJI7700 OK Jihlava 96:51 + 22:24
18. Mokrý Jan ABM6611 KOB Moira Brno 97:52 + 23:25
19. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 100:28 + 26:01
20. Musil Radek 1DC7600 Targa Orienteering 108:53 + 34:26
21. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 110:23 + 35:56
22. Jelínek Jaromír CTB7702 SK OB Chotěboř 125:56 + 51:29
H45
6.80 km, 250 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Král Jan XBM6903 PELL’S ABND RACING TEAM 63:03
2. Parkan Jiří SJH6801 SJH Jindřichův Hradec 66:15 + 3:12
3. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 66:48 + 3:45
4. Trejtnar Pavel KUN5801 TJ Sokol Kunvald 69:49 + 6:46
5. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 70:37 + 7:34
6. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 73:05 + 10:02
7. Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 73:32 + 10:29
8. Chmelík Aleš VBM4732 VSK Mendelu Brno 75:43 + 12:40
9. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 76:26 + 13:23
10. Nouza Petr SJH6501 SJH Jindřichův Hradec 76:29 + 13:26
11. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 80:24 + 17:21
12. Vítek Zbyněk PTI6622 Sportovní klub Ptení 87:58 + 24:55
13. Kafka Václav SJI6001 OK Jihlava 88:35 + 25:32
14. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 89:18 + 26:15
15. Hlava Miroslav KON6515 KOB Konice 92:42 + 29:39
16. Romanovský Alois SJH6101 SJH Jindřichův Hradec 93:32 + 30:29
17. Jelínek Roman CHC6301 K.O.B. Choceň 94:44 + 31:41
18. Hruška Tomáš ZBM6401 SK Žabovřesky Brno 105:11 + 42:08
19. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 105:34 + 42:31
20. Sobotka Petr PZR7008 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 116:40 + 53:37
21. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 125:37 + 62:34
22. Drábek Petr TTR6701 OOB Třebíč 127:10 + 64:07
H55
5.60 km, 180 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černík Zdeněk OSN6025 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 58:53
2. Šuler Josef TBM6005 KOS TJ Tesla Brno 59:53 + 1:00
3. Klusáček Martin TTR5601 OOB Třebíč 60:05 + 1:12
4. Hirš Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 60:16 + 1:23
5. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 60:18 + 1:25
6. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 61:36 + 2:43
7. Koudelný Jiří TTR5401 OOB Třebíč 62:01 + 3:08
8. Zabloudil Pavel TBM5003 KOS TJ Tesla Brno 67:08 + 8:15
9. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 69:02 + 10:09
10. Nosek Vladimír SJH5901 SJH Jindřichův Hradec 69:18 + 10:25
11. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 69:59 + 11:06
12. Broulík Miloš PPU6001 KOB Pardubice 70:27 + 11:34
13. Paulíček Jiří SJI4911 OK Jihlava 73:54 + 15:01
14. Blecha Ladislav FJI5106 SK FREE Jihlava 74:42 + 15:49
15. Dufek Jan TBM4231 KOS TJ Tesla Brno 76:11 + 17:18
16. Komínek Jaroslav KON5713 KOB Konice 76:31 + 17:38
17. Volný Jiří SOP5601 OOB TJ Slezan Opava 77:16 + 18:23
18. Janeba Petr CHC6001 K.O.B. Choceň 78:54 + 20:01
19. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 81:03 + 22:10
20. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 83:11 + 24:18
21. Šenkýř Vladimír SJI6000 OK Jihlava 86:40 + 27:47
22. Henek Milan RBK5307 SK Radioklub Blansko 88:21 + 29:28
23. Šnyrch František ABM4902 KOB Moira Brno 89:43 + 30:50
24. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 93:02 + 34:09
25. Jalový Jaroslav RBK5719 SK Radioklub Blansko 104:06 + 45:13
Novohradský Jan PZR5309 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H65
4.50 km, 110 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelík Milan ABM4501 KOB Moira Brno 65:20
2. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 75:30 + 10:10
3. Pospíšil Jiří PZR4321 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 77:46 + 12:26
4. Procházka Jan TBM4907 KOS TJ Tesla Brno 79:48 + 14:28
5. Přikryl Kamil PBM4134 TJ Spartak 1. Brněnská 102:39 + 37:19
Vodrážka Oldřich CHT4701 OOB SK Chrast 66:03 + 0:43
HDR
1.70 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pořízek František 14:09
2. Matěj Krátký SJI1234 OK Jihlava 14:17 + 0:08
3. Krátká Eliška SJI0851 OK Jihlava 14:45 + 0:36
4. Moskva Vojtěch ZLH0802 OOB TJ Zlaté Hory 14:47 + 0:38
5. Šidlák Dominik JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod 14:56 + 0:47
6. Pejchalová Zuzana SJI0850 OK Jihlava 14:59 + 0:50
7. Odehnalová Tereza ADA0851 OOB TJ Spartak Adamov 15:08 + 0:59
8. Prášil Šimon TTR0901 OOB Třebíč 17:24 + 3:15
9. Coufalová Júlia SJI0950 OK Jihlava 18:00 + 3:51
10. Trojánek Adam BZR0404 Bratrstvo Ždárských vrchů 18:26 + 4:17
11. Šimon Eduard PZR0800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 18:44 + 4:35
12. Venhauer Štěpán 18:59 + 4:50
13. Kopenec Šimon SJH1002 SJH Jindřichův Hradec 20:26 + 6:17
14. Vítková Eva CHT1053 OOB SK Chrast 20:53 + 6:44
15. Skočílková Anežka CHT1055 OOB SK Chrast 21:54 + 7:45
16. Skočílek Martin CHT0802 OOB SK Chrast 21:58 + 7:49
17. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 22:29 + 8:20
18. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 23:02 + 8:53
19. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 23:02 + 8:53
20. Honzáková Nelka JHB0851 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 24:51 + 10:42
21. Michal Jan 25:54 + 11:45
22. Dvořáček Jan TTR0701 OOB Třebíč 26:33 + 12:24
23. Finstrlová Denisa ZBM0951 SK Žabovřesky Brno 26:38 + 12:29
24. Dusilová Anna 28:02 + 13:53
25. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 28:32 + 14:23
26. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 28:53 + 14:44
27. Dvořáčková Eliška TTR0951 OOB Třebíč 32:34 + 18:25
28. Vacek Honzík CHT OOB SK Chrast 40:08 + 25:59
29. Skácelová Beáta 41:17 + 27:08
30. Otrusinová Olga VBM8652 VSK Mendelu Brno 53:47 + 39:38
31. Pánek Matouš 73:15 + 59:06
Dvořáčková Jana OSN0757 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
P
3.10 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černík Pavel 32:44
2. Coufal Petr 3MC8000 FBŠ Jihlava 33:32 + 0:48
3. Kos Radovan LPU7110 OK Lokomotiva Pardubice 38:35 + 5:51
4. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 38:42 + 5:58
5. Cícha Radek TTR7503 OOB Třebíč 41:05 + 8:21
6. Prokeš Tomáš 42:36 + 9:52
7. Alena Finstrlová NNN9905 Neregistrovaní 42:45 + 10:01
8. Tachlovská Kamila 45:00 + 12:16
9. Venhauer Jaroslav SJI0505 OK Jihlava 45:11 + 12:27
10. Lička Lukáš VBM7301 VSK Mendelu Brno 45:35 + 12:51
11. Králová Dana XBM7650 PELL’S ABND RACING TEAM 46:53 + 14:09
12. Šudřich Tomáš KON0013 KOB Konice 48:18 + 15:34
13. Trojánková Jitka BZR6666 Bratrstvo Ždárských vrchů 48:23 + 15:39
14. Pastrnek Pavel 48:38 + 15:54
15. Cíchová Pavlína TTR7452 OOB Třebíč 49:18 + 16:34
16. Cícha Václav TTR0401 OOB Třebíč 50:07 + 17:23
17. Gregor David NNN9999 Neregistrovaní 52:00 + 19:16
18. Fenclová Markéta LPU7155 OK Lokomotiva Pardubice 53:17 + 20:33
19. Pánek Tomáš 54:16 + 21:32
20. Skácel Pavel 54:17 + 21:33
21. Rudová Hana UBM7252 MENISKOS Brno 55:24 + 22:40
22. Parkanová Romana SJH7252 SJH Jindřichův Hradec 55:52 + 23:08
23. Kopenec Milan SJH9999 SJH Jindřichův Hradec 55:59 + 23:15
24. Benešová Petra KON7575 KOB Konice 57:24 + 24:40
25. Bednaříková Adéla VLI0059 Slavia Liberec orienteering 57:27 + 24:43
26. Pejchalová Petra 59:02 + 26:18
27. Polanský Pavel PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 59:25 + 26:41
28. Štěpánková Petra LBM8651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 61:03 + 28:19
29. Kurečková Dana ABM7666 KOB Moira Brno 61:51 + 29:07
30. Loukotová Věra 61:58 + 29:14
31. Hořký Petr LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno 62:10 + 29:26
32. Kučerová Renata 70:39 + 37:55
33. Šulák Alexander 78:35 + 45:51
34. Šuláková Renata 79:56 + 47:12
35. Čapek Jan 79:57 + 47:13
36. Pilař Ondra 80:41 + 47:57
37. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 83:25 + 50:41
38. Podhorská Věra FJI5252 SK FREE Jihlava 87:03 + 54:19
39. Gregorová Iva NNN9993 Neregistrovaní 116:04 + 83:20
Kosová Leona LPU7153 OK Lokomotiva Pardubice DISK