Výsledky závodu: Český pohár MTBO - 11. kolo

Datum:
09.08.2015
Místo konání:
Lyžařský svah Zlín
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Lajthaus 1:15000, e-5m, formát A3
Ředitel závodu:
Hančíková Michaela
Hlavní rozhodčí:
Vavrysová Lenka
Stavitel tratí:
Novotný Petr
JURY:
Lauerman Jan, Pařízková Věrka, Rygl Jaroslav
M14
7.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Břeň Daniel SJC0102 C TJ Sportcentrum Jičín 69:08
2. Kroc Kryštof VIV0100 C GIGANT Orienteering 69:27 + 0:19
3. Humlíček Tomáš SBK0101 C KOB Start Blansko 79:07 + 9:59
4. Štáfek Ondřej SKL0401 C SMS Team Kladno 103:07 + 33:59
M17
11.70 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. IBRAGIMOV AKHMED 35R9800 C MOSKOMPASORIENTA 53:42
2. Podmolík Jonáš TZL0001 C SKOB Zlín 65:23 + 11:41
3. Kinal Kirill 37R0000 C DUSSH SVETLOGORSK 118:24 + 64:42
M20
17.00 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čully Andrej VBA9501 A ŠK VAZKA Bratislava 68:54
2. Nemet Michal BOR9705 E OK Jiskra Nový Bor 71:41 + 2:47
3. Kulgavy Alexander 21R9601 C Orienta SKI-O Moscow 72:57 + 4:03
4. Ludvík Matyáš STB9801 A TJ Stadion Nový Bor 74:33 + 5:39
5. Shchepelev Fedor 21R9901 C Orienta SKI-O Moscow 75:03 + 6:09
6. Balev Jury 21R9602 C Orienta SKI-O Moscow 75:33 + 6:39
7. Kanta Martin XPU9705 C PARDUBICE BIKERS 76:04 + 7:10
8. Zigilejus Aidas 15L9601 C LTU MTBO Team 76:56 + 8:02
9. Muller Matej VBA9601 A ŠK VAZKA Bratislava 77:07 + 8:13
10. Jaroszek Jakub 94P0004 C Polish MTBO National Team 83:06 + 14:12
11. Bettega Simone 26I9700 C National Team Italy 84:38 + 15:44
12. Ambrazas Ignas 15L9901 C LTU MTBO Team 85:46 + 16:52
13. Mišoň Matěj SMR9801 A SK SNS Smržovka 87:17 + 18:23
14. Kielak Hubert 94P0005 C Polish MTBO National Team 92:23 + 23:29
15. Hruška Tomáš ABR0001 C A-team NOVO Bruntál 98:50 + 29:56
16. Horák Jan LDC9800 A KOB Děčín 99:01 + 30:07
17. Zebrowski Artur 94P0006 C Polish MTBO National Team 100:59 + 32:05
Hrdinka Daniel VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Takáč Teodor VBA9641 C ŠK VAZKA Bratislava DISK
M21E
23.50 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gritsan Ruslan 21R9301 C Orienta SKI-O Moscow 101:08
2. Stránský Vojtěch KPY9000 E SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 103:37 + 2:29
3. Bogar Kryštof BOR9402 E OK Jiskra Nový Bor 103:56 + 2:48
4. Svoboda Honza SMR7901 E SK SNS Smržovka 106:04 + 4:56
5. Dallavalle Luca 26I8700 C National Team Italy 107:49 + 6:41
6. Ludvík Vojtěch STB9301 E TJ Stadion Nový Bor 108:24 + 7:16
7. Haselsberger Kevin 54A8900 C Austria MTBO Team 109:12 + 8:04
8. Ševčík Martin TBM7632 E KOS TJ Tesla Brno 110:45 + 9:37
9. Laciga Radek VSP8200 E USK Praha 111:39 + 10:31
10. Pospíšek Marek TBM8907 E KOS TJ Tesla Brno 112:11 + 11:03
11. Maiselis Jonas 15L9301 C LTU MTBO Team 113:09 + 12:01
12. Breitschädel Tobias 54A7800 C Austria MTBO Team 114:19 + 13:11
13. Michael Benjamin 54D8800 C SV Sachsen 90 Werdau 116:16 + 15:08
14. Exler Florian 54A9200 C Austria MTBO Team 116:21 + 15:13
15. Rossetto Riccardo 26I9100 C National Team Italy 117:09 + 16:01
16. Belomazhev Stanimir 23B8800 C National team Bulgaria 117:55 + 16:47
17. Rygl Jaroslav TBM7044 E KOS TJ Tesla Brno 123:29 + 22:21
18. Sedláček Petr TSU8109 E LKT 80 Šumperk 128:50 + 27:42
19. Štěňha Martin EKP7608 E VŠTJ Ekonom Praha 128:57 + 27:49
20. Lauerman Jan SJI7419 E OK Jihlava 129:15 + 28:07
21. Bogar František BOR8904 E OK Jiskra Nový Bor 131:14 + 30:06
22. Johanovský Tomáš ZUP8500 E MTBO ČZU Praha 132:05 + 30:57
23. Waldmann Andreas 39A9400 C Austria MTBO Team 133:56 + 32:48
24. Huster Mark 54D7700 C SV Sachsen 90 Werdau 134:17 + 33:09
25. Jalový Milan RBK8347 E SK Radioklub Blansko 135:02 + 33:54
26. Pucherna Jan ZUP7702 E MTBO ČZU Praha 137:31 + 36:23
27. Tomashevskiy Eduard 37R8200 C DUSSH SVETLOGORSK 139:25 + 38:17
28. Kogler Bernhard 39A8600 C Austria MTBO Team 142:26 + 41:18
29. Seppele Markus 54A9500 C Austria MTBO Team 143:12 + 42:04
30. Pucherna Petr ZUP8002 E MTBO ČZU Praha 145:25 + 44:17
31. Jašek Petr ABR7601 E A-team NOVO Bruntál 155:48 + 54:40
32. Wohanka Pavel VRL7501 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 161:33 + 60:25
Hora Vojtěch VSP8301 E USK Praha DISK
Pucherna Eduard SMR7401 E SK SNS Smržovka DISK
Pilka Matej SPE8300 C KOB Sokol Pezinok DISK
Šurgan Štefan VBA7941 E ŠK VAZKA Bratislava DISK
Fajtl Jaroslav VPM9001 E KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Lukavec Petr SMR7800 E SK SNS Smržovka DISK
Černý Ladislav ZUP8200 E MTBO ČZU Praha DISK
Vala Radek ABR8401 E A-team NOVO Bruntál DISK
Kvale Hans Jurgen 12G9000 C GB MTBO DISK
Turra Piero 26I8400 C National Team Italy DISK
M21A
16.90 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plíhal Tomáš SJI8509 A OK Jihlava 82:46
2. Bezouška Tomáš DMS7601 A Dynamo Malá Skála 87:45 + 4:59
3. Karkoš Petr XCR7300 A MTB Chrudim 88:37 + 5:51
4. Schwab Martin TBM8101 A KOS TJ Tesla Brno 92:11 + 9:25
5. Stachoň Zdeněk SBK8014 A KOB Start Blansko 94:05 + 11:19
6. Moravec Štěpán SJI8101 A OK Jihlava 94:16 + 11:30
7. Janda Martin DOB8002 A KOB Dobruška 96:34 + 13:48
8. Kolář Rudolf ABR6301 A A-team NOVO Bruntál 97:07 + 14:21
9. Kratochvíl Karel ABR7001 A A-team NOVO Bruntál 97:48 + 15:02
10. Hons Miši SMR7700 A SK SNS Smržovka 98:52 + 16:06
11. Bergl Tomáš ZUP7800 A MTBO ČZU Praha 99:10 + 16:24
12. Bezděk Václav ABR8502 A A-team NOVO Bruntál 99:44 + 16:58
13. Humlíček Aleš SBK7539 A KOB Start Blansko 101:50 + 19:04
14. Tománek Otakar VLI8300 A Slavia Liberec orienteering 103:09 + 20:23
15. Gebas Miroslav XBM8102 A PELLŽS ABND RACING TEAM 103:22 + 20:36
16. Šebesta Petr ZUP7604 A MTBO ČZU Praha 103:32 + 20:46
17. Havlíček Tomáš KNC8700 B OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 104:48 + 22:02
18. Štáfek Pavel SKL7401 A SMS Team Kladno 105:04 + 22:18
19. Urban Jan SBK7537 A KOB Start Blansko 105:36 + 22:50
20. Jánoška Tomáš VBA9341 A ŠK VAZKA Bratislava 115:33 + 32:47
Buchtík Ondřej VLI8101 A Slavia Liberec orienteering DISK
Jiráček Josef SBK8501 A KOB Start Blansko DISK
Tomeček Karel TSU8300 A LKT 80 Šumperk VZDAL
M21B
14.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 79:38
2. Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 92:23 + 12:45
3. Polášek Radek TBM8008 B KOS TJ Tesla Brno 101:35 + 21:57
4. Izdný Pavel SJI7613 B OK Jihlava 101:57 + 22:19
5. Maňásek Josef SVR7700 B TJ Švýcárna 103:51 + 24:13
6. Cerman Lukáš DMS8100 B Dynamo Malá Skála 104:18 + 24:40
7. Zajíc Josef LOV7601 B lepus.cz 104:50 + 25:12
8. Boček Milan TBM9228 B KOS TJ Tesla Brno 105:41 + 26:03
9. Jirka Jakub VPM7905 B KOS Slavia VŠ Plzeň 106:26 + 26:48
10. Nedopílek David SVR7600 B TJ Švýcárna 108:24 + 28:46
11. Štochel Miroslav MFP9300 B VŠSK MFF UK Praha 109:25 + 29:47
12. Ohera Karel BLI7803 B MTBO Bludný kořen 112:28 + 32:50
13. Hýbl Lukáš VIP7504 B SK VIPrahlo 115:04 + 35:26
14. Bitter Aleš KNC8803 B OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 119:35 + 39:57
15. Ištok Martin BLI8001 B MTBO Bludný kořen 120:47 + 41:09
16. Urbaník Robert VLI7002 B Slavia Liberec orienteering 122:18 + 42:40
17. Bartoš Marián VSP8201 B USK Praha 123:19 + 43:41
18. Hodoň Miroslav VIV8100 B GIGANT Orienteering 124:08 + 44:30
19. Šafek Jiří SBK7621 B KOB Start Blansko 126:45 + 47:07
20. Sochor Jan SBK6922 B KOB Start Blansko 129:38 + 50:00
21. Pátek Richard SBK7609 B KOB Start Blansko 130:59 + 51:21
22. Paulíček Jiří SJI7727 B OK Jihlava 133:13 + 53:35
23. Ančic Ĺuboš VBA8101 B ŠK VAZKA Bratislava 137:52 + 58:14
Hegner Lukáš LPM8104 B OK Lokomotiva Plzeň DISK
Sedlák Radek XPU7501 B PARDUBICE BIKERS DISK
Meier Milan VLI7301 B Slavia Liberec orienteering VZDAL
M21C
10.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 56:09
2. Dvořák František LDC7701 C KOB Děčín 63:40 + 7:31
3. Ševčík Matěj XHK7908 C GHOST RUBENA racing team 65:38 + 9:29
4. Ambrož Pavel TBM7339 C KOS TJ Tesla Brno 66:37 + 10:28
5. Reif Jan TSU8604 C LKT 80 Šumperk 67:01 + 10:52
6. Háp Pavel XHK7101 C GHOST RUBENA racing team 67:21 + 11:12
7. Havlůj František VSP8308 C USK Praha 69:06 + 12:57
8. Linhart Tomáš TSU8540 C LKT 80 Šumperk 76:14 + 20:05
9. Jágr Jaroslav SBK7549 C KOB Start Blansko 86:32 + 30:23
10. Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 92:48 + 36:39
11. König Lukáš SBK8001 C KOB Start Blansko 97:36 + 41:27
M40
18.50 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bureš Pavel XBM7549 A PELLŽS ABND RACING TEAM 86:43
2. Kroc Dalibor VIV7400 C GIGANT Orienteering 100:01 + 13:18
3. Linhart Aleš VIV7200 C GIGANT Orienteering 100:23 + 13:40
4. Klech Richard VRB7201 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 101:30 + 14:47
5. Toloch Alexandr VIV7000 C GIGANT Orienteering 102:58 + 16:15
6. Fraňo Michal SPE7501 C KOB Sokol Pezinok 105:19 + 18:36
7. Zrník Tomáš VIV7118 C GIGANT Orienteering 109:44 + 23:01
8. Pařízek Petr SMR7001 A SK SNS Smržovka 116:38 + 29:55
9. Štregl Tomáš VRL7406 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 125:27 + 38:44
10. Kunz Martin VIV7100 C GIGANT Orienteering 127:51 + 41:08
11. Fišer Petr VIV7502 C GIGANT Orienteering 129:00 + 42:17
12. Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno 129:11 + 42:28
13. Suchánek Ladislav XBM7008 C PELLŽS ABND RACING TEAM 131:37 + 44:54
14. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 141:22 + 54:39
Gasperotti Ivan 26I7000 C National Team Italy DISK
Pažický Ĺudovít RCP6941 C RC&P TEAM Bratislava DISK
Valík Luděk VIV7101 C GIGANT Orienteering DISK
M50
15.00 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Král Jiří TSU5941 C LKT 80 Šumperk 75:05
2. Hejna Jiří KNC6200 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 80:06 + 5:01
3. Jankó Tamás 22H5800 C Hegyisport Szentendre Egy. 82:35 + 7:30
4. Pospíšek Zbyněk TBM6007 C KOS TJ Tesla Brno 82:53 + 7:48
5. Buřt Vladimír SBK6301 C KOB Start Blansko 86:03 + 10:58
6. Štěpánský Václav TBM6108 C KOS TJ Tesla Brno 93:34 + 18:29
7. Legrand Bruno 75F5900 C Echo 73 93:52 + 18:47
8. Jánoška Jozef RBA5902 C TJ Rapid Bratislava 102:28 + 27:23
9. Mlynárik Peter VBA6501 C ŠK VAZKA Bratislava 111:02 + 35:57
10. Janda Luboš CHT6001 C OOB SK Chrast 131:11 + 56:06
11. Dvorský Ilja 6YC6100 C Neregistrovaní 146:29 + 71:24
M60
15.00 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sladký Ivan PBM5513 C TJ Spartak 1. Brněnská 109:53
2. Fraňo Peter SPE4701 C KOB Sokol Pezinok 162:29 + 52:36
OPENLONG
15.70 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Marek 15X0000 C Kudlov 137:01
2. Peťovský Jan SBK6201 C KOB Start Blansko 140:43 + 3:42
3. Klamecki Michal NNN C Neregistrovaní 196:03 + 59:02
Vaňhara Michal NNN C Neregistrovaní DISK
OPENSHORT
8.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilný Jiří VRL0000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:03
2. Galík Tomáš NNN C Neregistrovaní 59:27 + 2:24
3. Mišoň Pavel SMR C SK SNS Smržovka 59:50 + 2:47
4. Chaloupka Ondřej SBK8000 C KOB Start Blansko 72:02 + 14:59
5. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 78:40 + 21:37
6. Streckerová Tereza VPM C KOS Slavia VŠ Plzeň 144:10 + 87:07
Láner Roman ABR8100 C A-team NOVO Bruntál DISK
W14
7.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Purcezova Ekaterina C SAK Lenora 54:45
2. Mišoňová Verča SMR0450 C SK SNS Smržovka 68:20 + 13:35
3. Pilná Natálie VRL0351 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:05 + 20:20
W17
10.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mišoňová Magdalena SMR0150 C SK SNS Smržovka 72:22
2. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 79:46 + 7:24
3. Grycová Kateřina TBM0058 C KOS TJ Tesla Brno 85:55 + 13:33
4. Pilná Bára VRL0052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 96:44 + 24:22
5. Tomaselli Michela 26I9850 C National Team Italy 108:21 + 35:59
6. Hápová Petra XHK0051 C GHOST RUBENA racing team 109:58 + 37:36
W20
12.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. SEMYONOVA ANNA 35R9751 C MOSKOMPASORIENTA 79:52
2. MIKHAILOVA OLYA 35R9750 C MOSKOMPASORIENTA 82:19 + 2:27
3. Michnovic Viktorija 15L9751 C LTU MTBO Team 85:48 + 5:56
4. TRIFILENKOVA ANASTASIA 35R9550 C MOSKOMPASORIENTA 86:14 + 6:22
5. Fedoseeva Alena 21R9951 C Orienta SKI-O Moscow 87:00 + 7:08
6. Ritter Julia 64A9551 C MTBO Junior Team Austria 95:03 + 15:11
7. Fantoni Antonella 64A9751 C MTBO Junior Team Austria 108:06 + 28:14
W21E
15.60 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Martina VSP8650 E USK Praha 71:42
2. Březinová Marie TSU9191 E LKT 80 Šumperk 79:55 + 8:13
3. Benham Emily 12G1550 C GB MTBO 81:24 + 9:42
4. Paulíčková Renata SJI8057 E OK Jihlava 83:18 + 11:36
5. Fajtová Stanislava VBA8454 E ŠK VAZKA Bratislava 84:09 + 12:27
6. Repina Tatiana 21R9351 C Orienta SKI-O Moscow 84:11 + 12:29
7. Staňková Štěpánka TSU8992 E LKT 80 Šumperk 90:42 + 19:00
8. Kaminska Anna 94P0051 C Polish MTBO National Team 90:50 + 19:08
9. Nováková Lenka EKP8062 E VŠTJ Ekonom Praha 91:53 + 20:11
10. Nováková Kateřina OKP9450 E SK OK 24 Praha 92:51 + 21:09
11. Chromá Adéla TBM8870 E KOS TJ Tesla Brno 93:19 + 21:37
12. Gigon Michaela TBM7753 E KOS TJ Tesla Brno 96:12 + 24:30
13. Lukavcová Ivana SMR8754 E SK SNS Smržovka 96:51 + 25:09
14. Lacigová Michaela VSP8152 E USK Praha 97:27 + 25:45
15. Zinkl Sonja 54A8150 C Austria MTBO Team 99:28 + 27:46
16. Veselá Iva ZUP7551 E MTBO ČZU Praha 106:02 + 34:20
17. Kubínová Veronika SKV9752 E TJ Slovan Karlovy Vary 106:39 + 34:57
Veličková Monika ABR8951 E A-team NOVO Bruntál DISK
W21A
15.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Seifertová Magda TBM9150 A KOS TJ Tesla Brno 95:22
2. Honsová Lenka SMR7750 A SK SNS Smržovka 100:27 + 5:05
3. Pařízková Věrka SMR7151 A SK SNS Smržovka 100:35 + 5:13
4. Ryglová Kateřina TBM7372 A KOS TJ Tesla Brno 103:01 + 7:39
5. Kameníková Andrea BOR9751 A OK Jiskra Nový Bor 103:27 + 8:05
6. Uhnavá Markéta SBK8485 A KOB Start Blansko 104:30 + 9:08
7. Puchernová Radka ZUP8759 A MTBO ČZU Praha 109:30 + 14:08
8. Puchernová Zuzana ZUP8451 A MTBO ČZU Praha 109:44 + 14:22
9. Hanajová Káťa SMR8451 A SK SNS Smržovka 116:04 + 20:42
10. Beržinská Soňa SBK8554 A KOB Start Blansko 119:29 + 24:07
11. Kohoutová Barbora BOR9850 A OK Jiskra Nový Bor 119:31 + 24:09
12. Wohanková Gabriela VRL7652 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 123:28 + 28:06
13. Rolná Janka SMR8150 A SK SNS Smržovka 123:38 + 28:16
14. Haničáková Denisa DMS8350 A Dynamo Malá Skála 123:52 + 28:30
15. Kalošová TerKa SMR8950 A SK SNS Smržovka 124:58 + 29:36
16. Khulová Petra VPM8450 A KOS Slavia VŠ Plzeň 129:02 + 33:40
17. Křístková Veronika SBK8379 A KOB Start Blansko 130:10 + 34:48
18. Csakvaryová Lenka SBK8383 A KOB Start Blansko 134:38 + 39:16
19. Stachoňová Barbara SBK8451 A KOB Start Blansko 134:49 + 39:27
20. Horová Klára VSP8455 A USK Praha 147:35 + 52:13
21. Salingerová Anna ZUP7750 A MTBO ČZU Praha 153:36 + 58:14
22. Berglová Lucie ZUP8250 A MTBO ČZU Praha 158:17 + 62:55
W21B
11.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamererová Valerie KAM9452 C SK Kamenice 66:52
2. Fajtlová Jana VPM8850 B KOS Slavia VŠ Plzeň 71:16 + 4:24
3. Valíková Petra VIV7350 B GIGANT Orienteering 76:47 + 9:55
4. Linhartová Martina VIV7750 B GIGANT Orienteering 76:58 + 10:06
5. Lánerová Leona ABR7752 B A-team NOVO Bruntál 78:52 + 12:00
6. Košíková Jitka VSP7799 B USK Praha 80:01 + 13:09
7. Fremrová Jaroslava LPM7954 C OK Lokomotiva Plzeň 81:02 + 14:10
8. Jašková Šárka ABR7751 B A-team NOVO Bruntál 82:33 + 15:41
9. Večeřová Marcela ABR8888 C A-team NOVO Bruntál 84:25 + 17:33
10. Mědílková Iva SKL7150 C SMS Team Kladno 84:29 + 17:37
11. Štěpánová Dita DOB7956 B KOB Dobruška 85:37 + 18:45
12. Jágrová Vlasta SBK7789 B KOB Start Blansko 87:55 + 21:03
13. Trubáková Zuzana BLI8051 B MTBO Bludný kořen 93:00 + 26:08
14. Skobová Tereza VIP7855 B SK VIPrahlo 99:41 + 32:49
15. Michálková Alice VIV7650 B GIGANT Orienteering 99:45 + 32:53
16. Mišoňová Ivana SMR7451 C SK SNS Smržovka 101:19 + 34:27
17. Hejnová Aneta KNC9350 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 120:21 + 53:29
18. Kratochvílová Lucie VPM9251 C KOS Slavia VŠ Plzeň 125:04 + 58:12
19. Fišerová Zuzana VIV7962 C GIGANT Orienteering 146:07 + 79:15
W40
12.60 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Konečná Marcela EKP7257 A VŠTJ Ekonom Praha 102:25
2. Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 112:13 + 9:48
3. Pilná Libuše VRL7153 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 124:41 + 22:16
W50
11.20 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maliňáková Eva TSU6550 C LKT 80 Šumperk 77:50
2. Králová Dana TSU5896 C LKT 80 Šumperk 83:06 + 5:16
3. Perůtková Ivana TSU5850 C LKT 80 Šumperk 88:55 + 11:05
4. Polášková Kamila TZL6052 C SKOB Zlín 95:54 + 18:04
5. Jánošková Taťjana RBA6051 C TJ Rapid Bratislava 96:48 + 18:58
6. Pospíšková Luisa TBM5959 C KOS TJ Tesla Brno 128:36 + 50:46
7. Kralova Eva VBA4751 C ŠK VAZKA Bratislava 137:04 + 59:14
8. Sladká Zora PBM6059 C TJ Spartak 1. Brněnská 144:19 + 66:29
Fraňová Marie SPE5051 C KOB Sokol Pezinok DISK