Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie: D21L

Datum:
09.04.2016
Místo konání:
Benátky nad Jizerou, sportovní areál Letní stadion
Pořadatel:
MKP - SK GORDIC Praha Kačerov
Mapa:
Benátky, 1 : 4 000, ekvidistance = 2 m
Ředitel závodu:
Reichl Michal - R3
Hlavní rozhodčí:
Koč Zdeněk - R2
Stavitel tratí:
Koč Lumír
D21L
2.21 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štičková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 14:26
2. Vyhnálková Barbora RIC9850 OB Říčany 14:42 + 0:16
3. Bořánková Karolína KAM9550 OK Kamenice 15:17 + 0:51
4. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 15:26 + 1:00
5. Procházková Marie KAM9554 OK Kamenice 15:28 + 1:02
6. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 16:23 + 1:57
7. Hlubučková Kristýna KAM9551 OK Kamenice 16:46 + 2:20
8. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB TRETRA Praha 16:58 + 2:32
9. Lavičková Michaela PGP9656 SK Praga 17:04 + 2:38
10. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 17:12 + 2:46
11. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 17:15 + 2:49
12. Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 17:40 + 3:14
13. Hermannová Anna TAP9251 KOB TRETRA Praha 17:41 + 3:15
14. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 17:50 + 3:24
15. Kožinová Anna PGP9350 SK Praga 18:14 + 3:48
16. Dlouhá Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 18:24 + 3:58
17. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 18:25 + 3:59
18. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 18:50 + 4:24
19. Dlouhá Hana DKP9450 Oddíl OB Kotlářka 19:11 + 4:45
20. Tihonová Hana TAP9052 KOB TRETRA Praha 19:19 + 4:53
21. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 19:24 + 4:58
22. Křivancová Zdeňka LBE9450 TJ Lokomotiva Beroun 19:41 + 5:15
23. Karbanová Vendula DKP8350 Oddíl OB Kotlářka 19:46 + 5:20
24. Kalinová Markéta EKP8259 VŠTJ Ekonom Praha 19:49 + 5:23
25. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 19:53 + 5:27
26. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 19:54 + 5:28
27. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:02 + 5:36
28. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 20:05 + 5:39
29. Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga 20:21 + 5:55
30. Ondráčková Veronika EKP7850 VŠTJ Ekonom Praha 20:25 + 5:59
31. Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 20:26 + 6:00
32. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 21:30 + 7:04
33. Sládková Helena TAP9151 KOB TRETRA Praha 21:58 + 7:32
34. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 22:09 + 7:43
35. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 22:33 + 8:07
36. Míková Šárka DKP8255 Oddíl OB Kotlářka 23:22 + 8:56
37. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 23:24 + 8:58
38. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 23:45 + 9:19
39. Michaličková Veronika RIC8654 OB Říčany 24:25 + 9:59
40. Trčková Helena EKP8756 VŠTJ Ekonom Praha 25:16 + 10:50
41. Burešová Lenka DKP8351 Oddíl OB Kotlářka 25:20 + 10:54
42. Zajícová Markéta TAP9054 KOB TRETRA Praha 26:15 + 11:49
43. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 26:57 + 12:31
44. Mikanová Kateřina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha 27:03 + 12:37
45. Javůrková Tereza MFP9799 VŠSK MFF UK Praha 32:23 + 17:57
Tichovská Hana PGP8251 SK Praga DISK