Výsledky závodu: Eduard 2016 - E2
Kategorie: H21A

Datum:
30.07.2016
Místo konání:
Sportovní areál EDUARD
Pořadatel:
ONO - SKOB Ostrov
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Mapa:
Rovnost
Ředitel závodu:
Kalina Miroslav
Hlavní rozhodčí:
Ondráček Radim - R1
Stavitel tratí:
Ševčík Petr - R3
JURY:
Bašus Petr, Fujáčková Ivana, Hlava Miroslav
H21A
9.10 km, 285 m, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 57:01
2. Horvát Petr ASU9447 R Magnus Orienteering 57:24 + 0:23
3. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 60:32 + 3:31
4. Dlabaja Tomáš TUR8303 E OOB TJ Turnov 60:42 + 3:41
5. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 61:32 + 4:31
6. Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice 61:36 + 4:35
7. Kozák Petr KAM6501 C OK Kamenice 62:51 + 5:50
8. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 63:22 + 6:21
9. Kamaryt Tomáš VPM8807 C KOS Slavia VŠ Plzeň 64:11 + 7:10
10. Laciga Radek PGP8202 C SK Praga 64:38 + 7:37
11. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 65:07 + 8:06
12. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 65:35 + 8:34
13. Skripnik Štěpán FSP7909 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 66:01 + 9:00
14. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 67:55 + 10:54
15. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 68:29 + 11:28
16. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 69:35 + 12:34
17. Fujáček Jan SCP7506 C OK Sparta Praha 69:53 + 12:52
18. Ďoubal Jan DOB8600 C KOB Dobruška 70:27 + 13:26
19. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 71:38 + 14:37
20. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 71:46 + 14:45
21. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 72:32 + 15:31
22. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 72:41 + 15:40
23. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 73:00 + 15:59
24. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 73:15 + 16:14
25. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 73:43 + 16:42
26. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 73:44 + 16:43
27. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 75:18 + 18:17
28. Hošek Radim DOB8737 C KOB Dobruška 75:25 + 18:24
29. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 77:08 + 20:07
30. Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 77:55 + 20:54
31. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 78:21 + 21:20
32. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 78:58 + 21:57
33. Kalina Miroslav EKP8211 C VŠTJ Ekonom Praha 79:38 + 22:37
34. Paclík Roman SHK7801 C OK Slavia Hradec Králové 79:55 + 22:54
35. Benda Lukáš EKP7705 C VŠTJ Ekonom Praha 81:36 + 24:35
36. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 82:27 + 25:26
37. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 86:31 + 29:30
38. Junek Vladimír TJP8400 C TJ Sokol Troja 88:36 + 31:35
39. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 90:47 + 33:46
40. Tůma Martin 69X8200 C HO Humanita 91:12 + 34:11
41. Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB TRETRA Praha 94:22 + 37:21
42. Martínek Robert VPM7700 C KOS Slavia VŠ Plzeň 99:06 + 42:05