Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava

Datum:
14.05.2017
Místo konání:
Paprsek
Pořadatel:
SSU - SK Severka Šumperk
Mapa:
Vindoška, 1:10 000
Ředitel závodu:
Králová Zdenka - R3
Hlavní rozhodčí:
Krtička Luděk - R1
Stavitel tratí:
Král Vojtěch - R1
JURY:
Slezák Libor, Ondráček Radim, Hlava Miroslav
Protokol:
Závod proběh bez závad, zúčastnilo se 869 závodníků. V cíli bylo 0ošetřeno několik závodníků: Tichá Marie TZL0253 (kotník), Nešporová Barbora TZL7652 (kotník) a několik dalších s drobným poraněním. Pořadatelé děkují Petře Synkové za pomoc zraněné závodnici.
D14B
2.20 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovice 18:12
2. Mulíčková Markéta ABM0362 B KOB Moira Brno 18:18 + 0:06
3. Dittrichová Lucie SKM0551 B KOB Směr Kroměříž 18:38 + 0:26
4. Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 19:35 + 1:23
5. Finstrlová Julie ZBM0552 B SK Žabovřesky Brno 20:18 + 2:06
6. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 20:34 + 2:22
7. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 20:46 + 2:34
8. Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno 21:23 + 3:11
8. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 21:23 + 3:11
10. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 21:57 + 3:45
11. Černochová Michaela PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov 21:59 + 3:47
12. Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 23:08 + 4:56
13. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 23:21 + 5:09
14. Rotková Markéta ZBM0455 B SK Žabovřesky Brno 23:24 + 5:12
15. Mrkvičková Ema TZL0451 B SKOB Zlín 23:40 + 5:28
16. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 23:58 + 5:46
17. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 24:07 + 5:55
18. Nitsch Aleksandra STE0351 C SK SKI-OB Šternberk 24:47 + 6:35
19. Králová Jolana TBM0360 C KOS TJ Tesla Brno 24:58 + 6:46
20. Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 25:30 + 7:18
21. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 25:35 + 7:23
22. Batani Valeria TZL0550 B SKOB Zlín 25:36 + 7:24
23. Skoumalová Petra KSU0484 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:59 + 8:47
24. Březinová Zuzana TZL0453 B SKOB Zlín 27:26 + 9:14
25. Vorlová Eva ASU0499 B Magnus Orienteering 28:51 + 10:39
26. Hovořáková Karolína ZBM0351 B SK Žabovřesky Brno 29:41 + 11:29
27. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 30:06 + 11:54
28. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 30:58 + 12:46
29. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 32:55 + 14:43
30. Blažková Veronika SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec 36:14 + 18:02
31. Hartmannová Anna PLU0354 C TJ SOKOL Plumlov 39:29 + 21:17
32. Kolaříková Eliška TZL0452 B SKOB Zlín 45:27 + 27:15
Palátová Renáta ABM0655 C KOB Moira Brno DISK
Janečková Adéla PLU0452 C TJ SOKOL Plumlov DISK
D16A
2.90 km, 130 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Miklušová Tamara ZBM0260 C SK Žabovřesky Brno 24:42
2. Rydlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:29 + 0:47
3. Škáchová Magdalena KAM0151 A OK Kamenice 25:38 + 0:56
4. Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 25:47 + 1:05
5. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 25:51 + 1:09
6. Bejvlová Karolína PGP0256 A SK Praga 25:53 + 1:11
7. Vandasová Adéla PHK0255 A OK 99 Hradec Králové 26:11 + 1:29
8. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 26:18 + 1:36
9. Mašínová Anna TJN0152 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:29 + 1:47
10. Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 26:44 + 2:02
11. Kuchařová Rozálie SJC0251 A Sportcentrum Jičín 26:46 + 2:04
12. Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 27:06 + 2:24
13. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 27:09 + 2:27
14. Rydlová Magdaléna TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:15 + 2:33
14. Tokárová Regina VPM0151 A KOS Slavia VŠ Plzeň 27:15 + 2:33
16. Černá Kateřina VPM0250 A KOS Slavia VŠ Plzeň 27:18 + 2:36
17. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 28:00 + 3:18
18. Šmelíková Dorota LCE0260 A OOB TJ Slovan Luhačovice 28:11 + 3:29
19. Kočová Halina TZL0255 A SKOB Zlín 28:48 + 4:06
20. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 29:09 + 4:27
21. Janků Anna SJC0252 A Sportcentrum Jičín 29:42 + 5:00
22. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 29:59 + 5:17
23. Nedomlelová Lucie TJN0256 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:08 + 5:26
24. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:34 + 5:52
25. Nádeníčková Pavla NEK0150 A 30:36 + 5:54
26. Vejražková Róza SJC0151 A Sportcentrum Jičín 31:00 + 6:18
27. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 31:09 + 6:27
28. Matějková Barbora SJC0156 A Sportcentrum Jičín 31:13 + 6:31
29. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 32:01 + 7:19
30. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 33:23 + 8:41
31. Bednaříková Sára LCE0252 A OOB TJ Slovan Luhačovice 35:01 + 10:19
32. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 36:19 + 11:37
33. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:05 + 15:23
34. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 49:16 + 24:34
Tichá Marie TZL0253 A SKOB Zlín DISK
D16B
2.50 km, 115 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nevěřilová Kateřina LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovice 24:39
2. Tichá Julie TZL0252 B SKOB Zlín 26:37 + 1:58
3. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 27:20 + 2:41
4. Raclavská Zuzana UOL0251 C SOB Olomouc 30:03 + 5:24
5. Plášková Anna LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovice 30:21 + 5:42
6. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 31:05 + 6:26
7. Šuráňová Pavlína TZL0257 B SKOB Zlín 31:13 + 6:34
8. Greschnerová Tereza ASU0299 B Magnus Orienteering 31:44 + 7:05
9. Čeleďová Justýna TZL0152 B SKOB Zlín 32:44 + 8:05
10. Warcopová Kateřina TRI0150 B TJ TŽ Třinec 33:17 + 8:38
11. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 35:49 + 11:10
12. Hajduková Jana KSU0197 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:27 + 18:48
13. Patassiová Michaela 27S0250 C Farmaceut Bratislava 63:26 + 38:47
Raclavská Lenka UOL0252 C SOB Olomouc DISK
D18A
3.40 km, 140 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 E SOB Olomouc 27:16
2. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 27:39 + 0:23
3. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 28:09 + 0:53
4. Peterová Jana LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice 28:20 + 1:04
4. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 28:20 + 1:04
6. Miklušová Tereza ZBM9960 A SK Žabovřesky Brno 28:58 + 1:42
7. Waňková Martina LPU9959 A OK Lokomotiva Pardubice 29:23 + 2:07
8. Zlámalová Nikola SJC9951 A Sportcentrum Jičín 29:24 + 2:08
9. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 29:26 + 2:10
10. Auermüllerová Anna ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno 29:38 + 2:22
11. Větříčková Andrea SHK9951 A OK Slavia Hradec Králové 30:02 + 2:46
12. Kalenská Dominika STH9958 A SK Studenec 30:25 + 3:09
13. Čechová Klára AOP9951 A Orientační Běh Opava 31:23 + 4:07
14. Opálková Martina BBM0050 A BETA URSUS Orienteering 31:25 + 4:09
15. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 31:48 + 4:32
16. Matoušová Kateřina VRL9955 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:51 + 4:35
17. Albrechtová Iveta KAM9950 A OK Kamenice 32:32 + 5:16
18. Malinová Apolena SHK9952 A OK Slavia Hradec Králové 32:43 + 5:27
19. Špringlová Kamila TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno 32:58 + 5:42
20. Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 32:59 + 5:43
21. Chaloupková Kateřina CHC0051 A K.O.B. Choceň 33:31 + 6:15
22. Thýnová Nikola SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové 33:33 + 6:17
23. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 33:41 + 6:25
24. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 34:11 + 6:55
25. Vojtíšková Viktorie LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice 34:29 + 7:13
26. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:21 + 8:05
27. Zrníková Adéla OSN0099 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:28 + 8:12
28. Semrádová Jana CHC9951 A K.O.B. Choceň 35:42 + 8:26
29. Urbanová Markéta STH9953 A SK Studenec 36:06 + 8:50
30. Tichá Veronika TZL9951 A SKOB Zlín 36:19 + 9:03
31. Hájková Lenka SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava 37:24 + 10:08
32. Foltýnová Eva SJI0051 A OK Jihlava 37:47 + 10:31
33. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 37:53 + 10:37
34. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 38:30 + 11:14
35. Ressová Tereza LCE0052 A OOB TJ Slovan Luhačovice 39:08 + 11:52
36. Borovičková Valerie LPU0054 A OK Lokomotiva Pardubice 39:47 + 12:31
37. Hrabošová Magdalena ASU0099 A Magnus Orienteering 41:04 + 13:48
38. Utíkalová Kateřina TBM9952 A KOS TJ Tesla Brno 41:27 + 14:11
39. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 41:43 + 14:27
40. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 42:10 + 14:54
41. Hápová Petra PHK0051 A OK 99 Hradec Králové 42:52 + 15:36
42. Kundratová Lucie TZL0058 A SKOB Zlín 43:07 + 15:51
43. Zatloukalová Romana ZLH9950 A OOB TJ Zlaté Hory 43:08 + 15:52
44. Nechutová Aneta SJI9950 A OK Jihlava 44:11 + 16:55
Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín DISK
D18B
3.00 km, 155 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štefková Klára TBM0059 B KOS TJ Tesla Brno 37:49
2. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 39:02 + 1:13
3. Špendlíková Kamila LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 39:26 + 1:37
4. Pšenčíková Adéla KSU0050 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:09 + 3:20
5. Šabršulová Natálie LCE0054 B OOB TJ Slovan Luhačovice 42:45 + 4:56
6. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 45:08 + 7:19
Švidrnochová Lenka SOP9952 B OOB TJ Slezan Opava DISK
D20A
3.60 km, 175 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Tereza KAM9852 R OK Kamenice 32:32
2. Vyhnálková Barbora RIC9850 R OB Říčany 33:02 + 0:30
3. Nováková Tereza DKP9751 E Oddíl OB Kotlářka 33:05 + 0:33
4. Kavánková Iva TZL9753 R SKOB Zlín 33:54 + 1:22
5. Staňová Karolína BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor 36:15 + 3:43
6. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 36:16 + 3:44
7. Slavíková Silvie PGP9751 E SK Praga 36:25 + 3:53
8. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 36:40 + 4:08
9. Chovancová Zuzana TZL9754 R SKOB Zlín 36:51 + 4:19
10. Grycová Veronika TBM9859 R KOS TJ Tesla Brno 37:26 + 4:54
11. Červená Adéla SHK9755 A OK Slavia Hradec Králové 38:11 + 5:39
12. Kinkorová Tereza LPM9850 R OK Lokomotiva Plzeň 38:55 + 6:23
13. Chaloupková Veronika CHC9852 A K.O.B. Choceň 40:12 + 7:40
14. Nováková Lucie BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor 41:05 + 8:33
15. Fukalová Hana AOP9850 R Orientační Běh Opava 41:11 + 8:39
16. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 41:57 + 9:25
17. Vývodová Jana ASU9852 A Magnus Orienteering 42:14 + 9:42
18. Linková Alena TUR9751 R OOB TJ Turnov 42:31 + 9:59
19. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 42:50 + 10:18
20. Tesařová Jana TRI9751 R TJ TŽ Třinec 44:42 + 12:10
21. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 45:09 + 12:37
D20B
3.30 km, 140 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koporová Lenka ZBM9753 B SK Žabovřesky Brno 43:24
2. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 45:36 + 2:12
3. Habigerová Jana KSU9888 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:51 + 9:27
4. Škrabalová Šárka KON9888 C KOB Konice 53:08 + 9:44
D21E
4.80 km, 260 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakobová Adélka PGP9056 E SK Praga 39:12
2. Hlavová Jindra ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno 40:22 + 1:10
3. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 40:30 + 1:18
4. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 40:40 + 1:28
5. Topinková Monika PHK8051 E OK 99 Hradec Králové 43:12 + 4:00
6. Poklopová Lenka ZBM8950 E SK Žabovřesky Brno 43:18 + 4:06
7. Chromá Kateřina ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno 43:57 + 4:45
8. Hrušková Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno 44:10 + 4:58
9. Hlavová Hana ZBM8888 R SK Žabovřesky Brno 44:43 + 5:31
10. Čermáková Magdalena LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovice 45:21 + 6:09
11. Šiková Karolína LPM9651 R OK Lokomotiva Plzeň 45:27 + 6:15
12. Procházková Marie KAM9554 E OK Kamenice 46:09 + 6:57
13. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 46:33 + 7:21
14. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 46:51 + 7:39
15. Bořánková Karolína KAM9550 R OK Kamenice 47:01 + 7:49
16. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 47:40 + 8:28
17. Chmelařová Michaela SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové 48:06 + 8:54
18. Šimková Johanka ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno 48:07 + 8:55
19. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 48:30 + 9:18
20. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 49:20 + 10:08
21. Hančová Petra LPU9659 E OK Lokomotiva Pardubice 49:42 + 10:30
22. Kubicka Zuzanna 28P9350 C UNTS Warszawa 49:49 + 10:37
23. Udržalová Pavla LPU8552 C OK Lokomotiva Pardubice 49:52 + 10:40
24. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 55:11 + 15:59
25. Koporová Petra ASU9353 C Magnus Orienteering 55:40 + 16:28
26. Šiková Barbora LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň 56:08 + 16:56
27. Vališová Martina OSN9696 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 58:25 + 19:13
D21A
4.20 km, 230 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dékány Pavla LCE9052 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:21
2. Hepnerová Martina SHK8152 C OK Slavia Hradec Králové 43:24 + 0:03
3. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 44:16 + 0:55
4. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 44:36 + 1:15
5. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 45:19 + 1:58
6. Myslivcová Pavla SHK9352 C OK Slavia Hradec Králové 45:36 + 2:15
7. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 46:44 + 3:23
8. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 46:46 + 3:25
9. Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové 46:52 + 3:31
10. Janů Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:27 + 4:06
11. Petrželová Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:11 + 4:50
12. Sabelová Markéta TRI9656 R TJ TŽ Třinec 49:03 + 5:42
13. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 49:27 + 6:06
14. Chromá Adéla TBM8870 C KOS TJ Tesla Brno 49:59 + 6:38
15. Kopecká Eliška ASU9299 C Magnus Orienteering 51:09 + 7:48
16. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 53:05 + 9:44
17. Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 53:57 + 10:36
18. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 54:59 + 11:38
19. Vozdová Klára ASU8964 C Magnus Orienteering 55:02 + 11:41
20. Tesařová Marcela LCE9450 C OOB TJ Slovan Luhačovice 55:20 + 11:59
21. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 55:31 + 12:10
22. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 58:30 + 15:09
23. Boháčová Lucie PTE8771 C TJ Sokol Ptení 61:13 + 17:52
24. Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 69:17 + 25:56
25. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 71:40 + 28:19
Panchenko Olena 28P8650 C UNTS Warszawa DISK
D21B
3.80 km, 205 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirčáková Martina LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:14
2. Przyczková Michaela LPU8499 R OK Lokomotiva Pardubice 43:51 + 2:37
3. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 43:58 + 2:44
4. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 44:12 + 2:58
5. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:43 + 3:29
6. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 46:19 + 5:05
7. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 48:33 + 7:19
8. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 51:06 + 9:52
9. Končáková Klára LCE9555 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:58 + 11:44
10. Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 53:39 + 12:25
11. Botiková Daniela LCE9158 C OOB TJ Slovan Luhačovice 55:21 + 14:07
12. Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice 55:44 + 14:30
13. Holečková Anna UOL9853 C SOB Olomouc 63:02 + 21:48
14. Klimplová Zuzana LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice 64:02 + 22:48
15. Csakvaryová Lenka SBK8383 C KOB Start Blansko 66:58 + 25:44
16. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 79:47 + 38:33
17. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 91:18 + 50:04
Šňupárková Anna DKP9652 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Beranová Kristína TZL8553 C SKOB Zlín DISK
D35B
3.40 km, 175 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horčičková Eva UOL7051 C SOB Olomouc 33:21
2. Chupekova Silvia VZA7250 C Slávia ŽU Žilina 33:27 + 0:06
3. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 35:23 + 2:02
4. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 39:58 + 6:37
5. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 40:30 + 7:09
6. Krtičková Michaela CHA7952 C OK Chrastava 42:46 + 9:25
7. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 42:58 + 9:37
8. Matoušková Jana STE7951 C SK SKI-OB Šternberk 43:02 + 9:41
9. Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 46:16 + 12:55
10. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 47:21 + 14:00
11. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 47:22 + 14:01
12. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 50:52 + 17:31
D40B
3.60 km, 180 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 37:33
2. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 38:32 + 0:59
3. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:16 + 1:43
4. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 39:45 + 2:12
5. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:41 + 3:08
6. Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 40:49 + 3:16
7. Hájková Ludmila CET7554 C TJ Loko Česká Třebová 42:08 + 4:35
8. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 42:22 + 4:49
9. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 42:31 + 4:58
10. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 45:18 + 7:45
11. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 45:29 + 7:56
12. Pavlicová Anna KVS C SKOB Kobra Vsetín 45:52 + 8:19
13. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 46:59 + 9:26
14. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:26 + 10:53
15. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:36 + 11:03
16. Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 50:13 + 12:40
17. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 50:17 + 12:44
18. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:15 + 14:42
19. Mudráková Tereza LCE7252 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:16 + 14:43
20. Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 54:50 + 17:17
21. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 55:00 + 17:27
22. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 56:00 + 18:27
23. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 68:19 + 30:46
24. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 74:57 + 37:24
25. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 77:10 + 39:37
26. Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 101:34 + 64:01
D45B
3.30 km, 125 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 30:41
2. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 31:57 + 1:16
3. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 33:48 + 3:07
4. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 35:30 + 4:49
5. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 37:40 + 6:59
6. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 39:02 + 8:21
7. Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 39:15 + 8:34
8. Vidmuchová Martina PLU7171 C TJ SOKOL Plumlov 39:54 + 9:13
9. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 40:16 + 9:35
10. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 41:45 + 11:04
11. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 41:50 + 11:09
12. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 42:38 + 11:57
13. Chaloupková Lenka CHC6951 C K.O.B. Choceň 45:44 + 15:03
14. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 46:10 + 15:29
15. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB Moira Brno 46:34 + 15:53
16. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 48:34 + 17:53
17. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:03 + 19:22
18. Kaděrová Barbora HAV7051 C SKOB Havířov 52:17 + 21:36
19. Holečková Lenka UOL6750 C SOB Olomouc 53:59 + 23:18
20. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 54:18 + 23:37
21. Kliglová Radka TBM7261 C KOS TJ Tesla Brno 59:22 + 28:41
22. Kulhavá Jarmila SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:48 + 34:07
23. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 83:43 + 53:02
24. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 94:19 + 63:38
Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov DISK
D50B
3.00 km, 120 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:34
2. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 32:32 + 1:58
3. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 32:53 + 2:19
4. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:43 + 3:09
5. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 34:17 + 3:43
6. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 35:35 + 5:01
7. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:15 + 5:41
8. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 37:36 + 7:02
9. Hanzlová Svatava HAV6651 C SKOB Havířov 40:13 + 9:39
10. Hadačová Gabriela AOP6751 C Orientační Běh Opava 42:57 + 12:23
11. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 44:47 + 14:13
11. Opletalová Pavlína HAV6652 C SKOB Havířov 44:47 + 14:13
13. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 46:08 + 15:34
14. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 47:50 + 17:16
15. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 48:55 + 18:21
16. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 51:00 + 20:26
16. Veverková Yveta VAM6452 C OOB Vamberk 51:00 + 20:26
18. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 55:09 + 24:35
19. Kukolová Alena LCE6651 C OOB TJ Slovan Luhačovice 60:31 + 29:57
20. Mižúrová Jana 27S6350 C Farmaceut Bratislava 62:19 + 31:45
21. Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 64:48 + 34:14
Vričanová Sylva HAV6751 C SKOB Havířov DISK
D55B
2.60 km, 125 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 37:31
2. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 38:29 + 0:58
3. Valentová Eva LCE6051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:53 + 1:22
4. Davi Jana ASU6199 C Magnus Orienteering 42:05 + 4:34
5. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 44:01 + 6:30
6. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Havířov 47:02 + 9:31
D60B
2.60 km, 125 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 42:57
2. Řezníková Renáta AOP5451 C Orientační Běh Opava 51:53 + 8:56
D65B
2.20 km, 115 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cigošová Anna TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno 41:01
2. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 43:48 + 2:47
3. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 46:56 + 5:55
D70B
2.20 km, 115 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Vlachová Renata AOV4450 C OOB TJ Baník Ostrava DISK
H14B
2.40 km, 95 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 17:58
2. Doušek Tomáš TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno 18:11 + 0:13
3. Bialožyt Marek TRI0301 A TJ TŽ Třinec 18:58 + 1:00
4. Bjolek Michal BFM0305 B SKOB Frýdek - Místek 19:19 + 1:21
5. Urbánek Adam ZBM0302 B SK Žabovřesky Brno 19:27 + 1:29
6. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:06 + 2:08
7. Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno 20:12 + 2:14
8. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:21 + 2:23
9. Peňáz Vojtěch VRB0303 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 20:42 + 2:44
10. Milán Jakub TBM0411 A KOS TJ Tesla Brno 21:08 + 3:10
11. Ehl Ondřej TBM0404 B KOS TJ Tesla Brno 21:13 + 3:15
12. Čech Vít AOP0302 B Orientační Běh Opava 21:47 + 3:49
13. Antonowicz Jan STE0503 C SK SKI-OB Šternberk 21:57 + 3:59
14. Novosad Pavel TZL0404 B SKOB Zlín 22:08 + 4:10
15. Pekárek Tobias TZL0502 B SKOB Zlín 22:16 + 4:18
16. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 22:32 + 4:34
17. Mielec Radomír AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 23:14 + 5:16
18. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:39 + 5:41
19. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 23:58 + 6:00
20. Janků Martin STE0404 B SK SKI-OB Šternberk 24:39 + 6:41
21. Marek Vojtěch ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno 25:14 + 7:16
22. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 25:37 + 7:39
23. Štěrbák Josef ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno 26:25 + 8:27
24. Šemnický Jakub TZL0400 B SKOB Zlín 26:58 + 9:00
25. Palát Tomáš ABM0307 B KOB Moira Brno 28:16 + 10:18
26. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 29:37 + 11:39
27. Štoudek Martin ASU0448 B Magnus Orienteering 29:43 + 11:45
28. Kasza Tomáš ZBM0512 C SK Žabovřesky Brno 30:02 + 12:04
29. Musil Štěpán TBM0305 C KOS TJ Tesla Brno 30:33 + 12:35
30. Humeník David LCE0402 B OOB TJ Slovan Luhačovice 31:26 + 13:28
31. Bjolek Jan BFM0601 B SKOB Frýdek - Místek 32:36 + 14:38
32. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:07 + 15:09
33. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 34:44 + 16:46
34. Hájek Dominik CET0601 C TJ Loko Česká Třebová 35:05 + 17:07
35. Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž 36:41 + 18:43
36. Sikora Matěj TRI0501 C TJ TŽ Třinec 39:57 + 21:59
37. Hájek Petr LCE0306 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:11 + 24:13
38. Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 44:46 + 26:48
39. Haltof Adam TRI0300 B TJ TŽ Třinec 66:09 + 48:11
Zřídkaveselý Adam ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno DISK
Kovařík Tomáš TRI0400 B TJ TŽ Třinec DISK
H16A
3.30 km, 135 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grebík Radim ASU0101 A Magnus Orienteering 20:24
2. Budský Ondřej TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:11 + 1:47
3. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia VŠ Plzeň 22:22 + 1:58
4. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 22:56 + 2:32
5. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 22:58 + 2:34
6. Štefan Vít STH0202 A SK Studenec 23:00 + 2:36
7. Mareček Šimon OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 23:53 + 3:29
8. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 24:05 + 3:41
9. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 24:06 + 3:42
10. Milán Tomáš ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno 24:20 + 3:56
10. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 24:20 + 3:56
12. Kovařík Martin TRI0101 A TJ TŽ Třinec 24:21 + 3:57
13. Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:24 + 4:00
14. Chovanec Václav TZL0201 A SKOB Zlín 24:36 + 4:12
15. Féder Medard LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovice 24:45 + 4:21
16. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 25:02 + 4:38
17. Siegl Matyáš PGP0104 A SK Praga 25:22 + 4:58
18. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 25:27 + 5:03
19. Adamec Martin TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 25:37 + 5:13
20. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 25:51 + 5:27
21. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 25:58 + 5:34
22. Haltof Marek TRI0200 A TJ TŽ Třinec 26:02 + 5:38
23. Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 26:03 + 5:39
24. Škvor Adam KAM0202 A OK Kamenice 26:09 + 5:45
25. Adámek Filip ABM0101 A KOB Moira Brno 26:27 + 6:03
26. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:48 + 6:24
27. Kurz Šimon VPM0208 A KOS Slavia VŠ Plzeň 26:54 + 6:30
28. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 26:58 + 6:34
29. Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 27:28 + 7:04
30. Link Lukáš STH0205 A SK Studenec 27:37 + 7:13
31. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 27:59 + 7:35
32. Tuma Matěj SJC0202 A Sportcentrum Jičín 29:01 + 8:37
33. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 29:03 + 8:39
34. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 29:06 + 8:42
35. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 29:51 + 9:27
36. Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 30:39 + 10:15
37. Newiak Nick NEK0101 A 32:05 + 11:41
Šmol David DOK0100 A OK Doksy DISK
H16B
2.80 km, 130 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matuš Vít VRB0202 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 22:58
2. Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 25:03 + 2:05
3. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 25:22 + 2:24
4. Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc 26:14 + 3:16
5. Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 26:39 + 3:41
6. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 27:04 + 4:06
7. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:18 + 4:20
8. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 27:52 + 4:54
9. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 27:53 + 4:55
10. Janda Přemek TZL0103 B SKOB Zlín 27:59 + 5:01
11. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:43 + 7:45
12. Koňařík Vít SVS0200 B Orientklub Vsetín 34:56 + 11:58
13. Svoboda Martin TBM0105 B KOS TJ Tesla Brno 35:15 + 12:17
14. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 35:59 + 13:01
15. Zvoníček Jiří SKM0101 B KOB Směr Kroměříž 39:34 + 16:36
Doležal Matyáš STE0208 B SK SKI-OB Šternberk DISK
H18A
3.60 km, 185 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 22:40
2. Rusin Jan LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice 23:32 + 0:52
3. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 24:28 + 1:48
4. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 24:43 + 2:03
5. Volák Ondřej LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice 25:18 + 2:38
6. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 25:23 + 2:43
7. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:52 + 3:12
8. Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov 25:53 + 3:13
9. Nagy Josef TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:02 + 3:22
10. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 26:37 + 3:57
11. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:57 + 4:17
12. Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec 27:07 + 4:27
13. Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice 27:28 + 4:48
14. Škvor Ota KAM9900 A OK Kamenice 27:49 + 5:09
15. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:50 + 5:10
16. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 28:24 + 5:44
17. Kroul Josef KSU0044 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:51 + 6:11
18. Chupek Jakub JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov 29:09 + 6:29
19. Valík Tomáš AOP0001 A Orientační Běh Opava 29:28 + 6:48
20. Hašek Jan VPM0001 A KOS Slavia VŠ Plzeň 29:39 + 6:59
21. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 30:39 + 7:59
22. Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 30:46 + 8:06
23. Hasman Ondřej VPM0002 A KOS Slavia VŠ Plzeň 31:11 + 8:31
24. Sedlář Jan TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno 31:38 + 8:58
25. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 32:19 + 9:39
26. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 32:31 + 9:51
27. Podmolík Jonáš TZL0001 A SKOB Zlín 32:48 + 10:08
28. Veselý Vojtěch SJH0001 A SJH Jindřichův Hradec 33:47 + 11:07
29. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:39 + 11:59
30. Müller Jonáš KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:23 + 12:43
31. Panovec Kryštof LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovice 37:10 + 14:30
32. Samek Tomáš PHK0001 A OK 99 Hradec Králové 40:04 + 17:24
33. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 41:48 + 19:08
H18B
3.30 km, 130 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 25:52
2. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 27:46 + 1:54
3. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 28:23 + 2:31
4. Šnyrch Tomáš ABM9919 B KOB Moira Brno 29:09 + 3:17
5. Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec 29:51 + 3:59
6. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 30:44 + 4:52
7. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 31:11 + 5:19
8. Král Jan ZBM9904 B SK Žabovřesky Brno 31:17 + 5:25
9. Gilík Marek SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava 31:39 + 5:47
10. Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:14 + 6:22
11. Müller Tomáš OTK9901 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 33:42 + 7:50
12. Vostál Dominik UOL9901 B SOB Olomouc 33:48 + 7:56
13. Šnyrch Jakub ABM9906 B KOB Moira Brno 34:55 + 9:03
14. Rajnoha David TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno 34:59 + 9:07
15. Bitto Maxim LCE0003 B OOB TJ Slovan Luhačovice 35:55 + 10:03
16. Procházka Jakub SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava 36:07 + 10:15
H20A
3.90 km, 180 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Daniel PHK9805 R OK 99 Hradec Králové 23:57
2. Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice 24:50 + 0:53
3. Bendák Jan PHK9800 A OK 99 Hradec Králové 25:38 + 1:41
4. Černocký Libor LCE9803 R OOB TJ Slovan Luhačovice 26:23 + 2:26
5. Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 28:14 + 4:17
6. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 29:13 + 5:16
7. Hirš Otakar ZBM9801 R SK Žabovřesky Brno 29:40 + 5:43
7. Pek Daniel SHK9803 R OK Slavia Hradec Králové 29:40 + 5:43
9. Gebrt Jan SHK9801 R OK Slavia Hradec Králové 29:57 + 6:00
10. Vystavěl Ondřej JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov 30:03 + 6:06
11. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 30:23 + 6:26
12. Bořil Jan SJI9700 R OK Jihlava 31:37 + 7:40
13. Kelbl Vladimír ZBM9711 R SK Žabovřesky Brno 33:03 + 9:06
14. Semerád Antonín DKP9801 R Oddíl OB Kotlářka 33:34 + 9:37
15. Michek David TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:04 + 10:07
16. Novák Filip TJN9801 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:16 + 11:19
17. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:22 + 11:25
18. Žák Jan LPU9802 A OK Lokomotiva Pardubice 36:26 + 12:29
19. Novák Aleš PGP9808 A SK Praga 36:57 + 13:00
20. Šmaus Jan TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:56 + 13:59
21. Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 38:08 + 14:11
22. Mielec Jaromír AOP9701 A Orientační Běh Opava 39:27 + 15:30
23. Paukert Lukáš KUO9801 A KOB Ústí nad Orlicí 40:01 + 16:04
24. Pokorný David SRK9701 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:21 + 16:24
25. Chaloupka Josef UOL9801 A SOB Olomouc 41:05 + 17:08
Zikmund Zdeněk SJC9703 A Sportcentrum Jičín DISK
H20B
3.70 km, 180 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cienciala Jan TRI9801 B TJ TŽ Třinec 32:21
2. Drozd Michal BBM9701 B BETA URSUS Orienteering 35:55 + 3:34
3. Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 39:49 + 7:28
4. Zvoníček Jan SKM9801 B KOB Směr Kroměříž 45:51 + 13:30
H21E
5.70 km, 320 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering 38:55
2. Chromý Adam TBM8841 E KOS TJ Tesla Brno 39:49 + 0:54
3. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 40:35 + 1:40
4. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 40:40 + 1:45
5. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 40:42 + 1:47
6. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 41:29 + 2:34
7. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 41:38 + 2:43
8. Kamenický Matěj LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice 41:56 + 3:01
9. Kolovský František LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň 42:57 + 4:02
10. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 43:02 + 4:07
11. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 43:11 + 4:16
12. Kantor Ondřej TRI9103 R TJ TŽ Třinec 43:18 + 4:23
13. Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice 43:31 + 4:36
14. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 43:50 + 4:55
15. Šmehlík Eduard SHK8702 C OK Slavia Hradec Králové 43:54 + 4:59
16. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 44:40 + 5:45
17. Nečas Jiří TZL9101 R SKOB Zlín 45:07 + 6:12
18. Glonek Jakub AOP9602 E Orientační Běh Opava 45:14 + 6:19
19. Argaláš Michal TRI9301 R TJ TŽ Třinec 45:20 + 6:25
20. Perůtka Jan LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:24 + 6:29
21. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 45:38 + 6:43
22. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 45:57 + 7:02
23. Čech Jan SJI9601 R OK Jihlava 46:18 + 7:23
24. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 46:19 + 7:24
25. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 47:21 + 8:26
26. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 47:45 + 8:50
27. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 48:44 + 9:49
28. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 49:42 + 10:47
29. Wolowczyk Krzysztof STE9500 E SK SKI-OB Šternberk 50:04 + 11:09
30. Brlica Pavel ZBM9302 R SK Žabovřesky Brno 50:07 + 11:12
31. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 50:11 + 11:16
32. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 50:35 + 11:40
33. Hruška Jakub ZBM9515 C SK Žabovřesky Brno 51:01 + 12:06
34. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:03 + 12:08
35. Hubáček Michal LCE9301 R OOB TJ Slovan Luhačovice 51:05 + 12:10
36. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:38 + 12:43
37. Landovský Jakub PGP9601 R SK Praga 51:47 + 12:52
38. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 52:54 + 13:59
39. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 55:08 + 16:13
Komanec Václav SHK8406 R OK Slavia Hradec Králové DISK
H21A
5.00 km, 310 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grundmann Jan LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice 37:51
2. Losman Petr PHK7901 R OK 99 Hradec Králové 37:59 + 0:08
3. Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 39:12 + 1:21
4. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 39:30 + 1:39
5. Valenta Jiří LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:34 + 2:43
6. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 40:46 + 2:55
7. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 41:08 + 3:17
8. Benroth Martin TZL9206 C SKOB Zlín 41:16 + 3:25
9. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 41:25 + 3:34
10. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:40 + 3:49
11. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 42:23 + 4:32
12. Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava 42:34 + 4:43
13. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 42:45 + 4:54
14. Kamaryt Tomáš VPM8807 C KOS Slavia VŠ Plzeň 42:47 + 4:56
15. Matuš Vojtěch VRB9606 R Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 42:55 + 5:04
16. Bořil Tomáš ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno 43:05 + 5:14
17. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 43:23 + 5:32
18. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 43:32 + 5:41
19. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 43:39 + 5:48
20. Kapal Tomáš KAM9402 C OK Kamenice 43:44 + 5:53
21. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 44:05 + 6:14
22. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 44:21 + 6:30
23. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 44:24 + 6:33
24. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 44:26 + 6:35
25. Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín 44:38 + 6:47
26. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 44:41 + 6:50
27. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 45:08 + 7:17
28. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 45:13 + 7:22
29. Jurica Jan LPU9611 C OK Lokomotiva Pardubice 45:14 + 7:23
30. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:25 + 7:34
31. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 46:01 + 8:10
32. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:15 + 8:24
32. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 46:15 + 8:24
34. Kalata Michał 88P8901 C MKS Paulinum Jelenia Góra 46:23 + 8:32
35. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 46:28 + 8:37
36. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 46:42 + 8:51
37. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 46:52 + 9:01
38. Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 46:56 + 9:05
39. Terpai Dmytro 28P8500 C UNTS Warszawa 47:19 + 9:28
40. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 47:22 + 9:31
41. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 47:25 + 9:34
42. Jirka Michal ZBM8403 C SK Žabovřesky Brno 47:30 + 9:39
43. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 47:36 + 9:45
44. Ptáček Pavel BBM9600 C BETA URSUS Orienteering 47:40 + 9:49
45. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 47:46 + 9:55
46. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 48:13 + 10:22
47. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 48:31 + 10:40
48. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 48:40 + 10:49
49. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 49:01 + 11:10
50. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 49:42 + 11:51
51. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 49:44 + 11:53
52. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 49:59 + 12:08
53. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:15 + 12:24
54. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 51:01 + 13:10
55. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 52:08 + 14:17
56. Paclík Roman SHK7801 C OK Slavia Hradec Králové 52:24 + 14:33
57. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 52:31 + 14:40
58. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 53:13 + 15:22
59. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 53:28 + 15:37
60. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 55:30 + 17:39
61. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 57:00 + 19:09
62. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 57:24 + 19:33
63. Kolárik Jan TZL9003 C SKOB Zlín 58:00 + 20:09
64. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 60:12 + 22:21
65. Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice 61:56 + 24:05
66. Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 62:14 + 24:23
67. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 62:33 + 24:42
Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H21B
4.50 km, 290 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:16
2. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 38:43 + 3:27
3. Pýcha Lukáš SNA8402 C TJ START Náchod 40:31 + 5:15
4. Klapal Jan LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice 40:40 + 5:24
5. Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:45 + 5:29
6. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:47 + 5:31
7. Vlažný Jakub LCE9102 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:43 + 7:27
8. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 43:01 + 7:45
9. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 43:13 + 7:57
10. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 43:22 + 8:06
11. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 44:02 + 8:46
12. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 44:53 + 9:37
13. Walach Ondřej TRI9601 C TJ TŽ Třinec 46:39 + 11:23
14. Zrník Tomáš OSN7118 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:22 + 12:06
15. Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 47:41 + 12:25
16. Kala Matěj OOL8901 C SK Haná orienteering 47:55 + 12:39
17. Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 48:14 + 12:58
18. Otrusina Jan ABM9210 C KOB Moira Brno 48:48 + 13:32
19. Leštínský Tomáš DOB7801 C KOB Dobruška 49:51 + 14:35
20. Kašpar Jakub ASU9747 B Magnus Orienteering 49:55 + 14:39
21. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 50:13 + 14:57
22. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 51:03 + 15:47
23. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 51:06 + 15:50
24. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno 51:09 + 15:53
25. Krajcar Ivo SKM9501 C KOB Směr Kroměříž 52:11 + 16:55
26. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 52:15 + 16:59
27. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:42 + 17:26
28. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 54:20 + 19:04
29. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 54:34 + 19:18
30. Nývlt Petr DKP8004 C Oddíl OB Kotlářka 56:00 + 20:44
31. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 60:34 + 25:18
32. Beran Pavel TZL7920 C SKOB Zlín 64:23 + 29:07
33. Hrazdil Jiří ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno 65:13 + 29:57
34. Schäfer Jan TZL9301 C SKOB Zlín 66:22 + 31:06
35. Sedlák Radek LIP7500 C SOS Mamuti z Lipovky 66:40 + 31:24
36. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 91:03 + 55:47
Nebeský Daniel KAM9404 C OK Kamenice DISK
Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín DISK
H35B
4.00 km, 235 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Lukáš SHK7905 C OK Slavia Hradec Králové 34:47
2. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 35:09 + 0:22
3. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 35:23 + 0:36
4. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 36:51 + 2:04
5. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:17 + 3:30
6. Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:26 + 4:39
7. Chupek Jozef VZA7100 C Slávia ŽU Žilina 39:42 + 4:55
8. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 40:22 + 5:35
9. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 41:10 + 6:23
10. Golinowski Paweł 1VP7900 C 41:29 + 6:42
11. Krtička Jan PLU7931 C TJ SOKOL Plumlov 42:22 + 7:35
12. Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 45:52 + 11:05
13. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:07 + 11:20
14. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 46:58 + 12:11
15. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 47:48 + 13:01
16. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 48:30 + 13:43
17. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 51:45 + 16:58
18. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 52:34 + 17:47
19. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 54:25 + 19:38
20. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB Moira Brno 59:02 + 24:15
21. Popieluch Michal BFM7301 C SKOB Frýdek - Místek 70:38 + 35:51
22. Good Martin SBR7800 C SKOB Bruntál 87:13 + 52:26
H40B
3.80 km, 195 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 31:38
2. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:27 + 1:49
3. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 33:43 + 2:05
4. Jašek Petr STE7601 C SK SKI-OB Šternberk 33:45 + 2:07
5. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:59 + 2:21
6. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:49 + 4:11
7. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 38:17 + 6:39
8. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 38:24 + 6:46
9. Čech Tomáš AOP7001 C Orientační Běh Opava 38:26 + 6:48
10. Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering 39:03 + 7:25
11. Tuma Jaroslav SJC7305 C Sportcentrum Jičín 39:48 + 8:10
12. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 41:51 + 10:13
13. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 42:10 + 10:32
14. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 42:32 + 10:54
15. Mastela Rafal HAV7300 C SKOB Havířov 44:47 + 13:09
16. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 45:25 + 13:47
17. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 45:33 + 13:55
18. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:00 + 15:22
19. Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 48:19 + 16:41
20. Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:09 + 17:31
21. Masny Krzysztof MOV7600 C SKOB Ostrava 53:42 + 22:04
Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava DISK
Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž DISK
H45B
3.80 km, 190 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 35:39
2. Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 35:57 + 0:18
3. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 38:26 + 2:47
4. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 39:18 + 3:39
5. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 39:40 + 4:01
6. Rydl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 40:04 + 4:25
7. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 40:34 + 4:55
8. Odehnal Roman ABM6909 C KOB Moira Brno 41:57 + 6:18
9. Mátl Pavel KSU6844 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:45 + 7:06
10. Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín 43:38 + 7:59
11. Müller Libor OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 43:58 + 8:19
12. Zvoníček Josef SKM6901 C KOB Směr Kroměříž 45:00 + 9:21
13. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 45:27 + 9:48
14. Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 47:29 + 11:50
15. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:30 + 11:51
16. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:08 + 12:29
17. Kašpar Jaroslav KSU7004 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:19 + 12:40
18. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Havířov 48:38 + 12:59
19. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 52:14 + 16:35
20. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 52:37 + 16:58
21. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 54:22 + 18:43
22. Černoch Karel TZL6835 C SKOB Zlín 54:29 + 18:50
23. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 55:16 + 19:37
24. Kligl Vladislav TBM6910 C KOS TJ Tesla Brno 56:02 + 20:23
25. Kurečka Robert ABM7210 C KOB Moira Brno 58:20 + 22:41
26. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 64:42 + 29:03
27. Kasza Ladislav ZBM7100 C SK Žabovřesky Brno 66:57 + 31:18
28. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 67:55 + 32:16
29. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 68:09 + 32:30
30. Mika Ladislav TBM6801 C KOS TJ Tesla Brno 73:48 + 38:09
Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H50B
3.70 km, 190 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 35:22
2. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 35:58 + 0:36
3. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 36:05 + 0:43
4. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 36:15 + 0:53
5. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 36:19 + 0:57
6. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:12 + 1:50
7. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 39:42 + 4:20
8. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 39:54 + 4:32
9. Wolowczyk Marek 28P6300 C UNTS Warszawa 40:03 + 4:41
10. Richtr Aleš VPM6601 C KOS Slavia VŠ Plzeň 40:27 + 5:05
11. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 42:30 + 7:08
12. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 44:08 + 8:46
13. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 44:25 + 9:03
14. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 45:33 + 10:11
15. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 50:32 + 15:10
16. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 52:45 + 17:23
17. Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 53:36 + 18:14
Galík Svatopluk TZL6301 C SKOB Zlín DISK
Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava DISK
H55B
3.50 km, 190 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Havířov 35:37
2. Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:21 + 1:44
3. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 40:11 + 4:34
4. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:16 + 4:39
5. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 41:15 + 5:38
6. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 42:01 + 6:24
7. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 42:27 + 6:50
8. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:29 + 7:52
9. Šebesta Vlastislav TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno 49:08 + 13:31
10. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 51:09 + 15:32
11. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 54:55 + 19:18
Bořil Petr SJI6207 C OK Jihlava DISK
Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering DISK
H60B
3.20 km, 150 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 31:14
2. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 33:26 + 2:12
3. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 35:09 + 3:55
4. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 35:28 + 4:14
5. Michalec Jan DCH5701 C Radioelektronika Cheb 36:43 + 5:29
6. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 42:02 + 10:48
7. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 45:21 + 14:07
8. Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 45:53 + 14:39
9. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 49:30 + 18:16
10. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 49:32 + 18:18
11. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 53:23 + 22:09
12. Poklop Lubomír UOL5601 C SOB Olomouc 56:41 + 25:27
H65B
2.70 km, 100 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 27:52
2. Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 29:55 + 2:03
3. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 30:26 + 2:34
4. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 30:50 + 2:58
5. Uhmann Petr TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno 32:59 + 5:07
6. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 33:18 + 5:26
7. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 33:35 + 5:43
8. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 35:25 + 7:33
9. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 37:39 + 9:47
10. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 40:53 + 13:01
11. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 41:24 + 13:32
12. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 43:34 + 15:42
13. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 46:04 + 18:12
14. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 47:33 + 19:41
15. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 59:41 + 31:49
16. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 69:34 + 41:42
Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H70B
2.70 km, 100 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 36:30
2. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 47:09 + 10:39
3. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 48:29 + 11:59
4. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 48:49 + 12:19
H75B
2.30 km, 100 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 36:00
2. Sedlář Vladimír AOP4201 C Orientační Běh Opava 59:37 + 23:37
3. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Havířov 59:54 + 23:54
4. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 66:21 + 30:21
P
2.80 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matulíková Aneta TZL0050 C SKOB Zlín 35:58
2. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 38:55 + 2:57
3. Pěček Jakub SKM0700 C KOB Směr Kroměříž 41:43 + 5:45
4. Smolková Dagmar STE6451 C SK SKI-OB Šternberk 41:58 + 6:00
5. Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 42:44 + 6:46
6. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:53 + 8:55
7. Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín 45:01 + 9:03
8. Graubner Tadeáš 13C0001 C SKK Tatanka Zlín 45:33 + 9:35
9. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:46 + 9:48
10. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 49:28 + 13:30
11. Pavlica Bedřich KVS C SKOB Kobra Vsetín 49:47 + 13:49
12. Kurečková Klára ABM0657 C KOB Moira Brno 50:14 + 14:16
13. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:26 + 14:28
14. Peňázová Hana VRB7878 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 50:41 + 14:43
15. Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 50:47 + 14:49
16. Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 53:52 + 17:54
17. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 59:24 + 23:26
18. Vítková Miroslava PTE6952 C TJ Sokol Ptení 62:16 + 26:18
19. Graubner Mikuláš 13C0002 C SKK Tatanka Zlín 62:22 + 26:24
20. Graubnerová Martina 13C0004 C SKK Tatanka Zlín 62:26 + 26:28
21. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 62:35 + 26:37
22. Rotková Veronika ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno 63:57 + 27:59
22. Finstrlová Kristýna ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno 63:57 + 27:59
24. Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž 64:11 + 28:13
25. Gregorová Alice CTB0751 C SK OB Chotěboř 64:17 + 28:19
26. Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 64:22 + 28:24
27. Janošíková Ema UOL C SOB Olomouc 65:39 + 29:41
28. Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 75:07 + 39:09
29. Christodoulou Iva ASU7599 C Magnus Orienteering 75:08 + 39:10
30. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 80:16 + 44:18
31. Škodová Štěpánka LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 91:57 + 55:59
32. Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 92:19 + 56:21
33. Hrubá Helena C SAK Lenora 151:37 + 115:39
Golinowski Piotr 1VP0900 C DISK
Dostálová Jindra 8VX0050 C DISK
Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava DISK
T3
3.20 km, 160 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Jonáš TBM0717 C KOS TJ Tesla Brno 43:48
2. Procházková Lucie ADA7651 C OOB Spartak Adamov 47:01 + 3:13
3. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 49:06 + 5:18
4. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 52:13 + 8:25
5. Ehlová Martina TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno 56:21 + 12:33
6. Vlachová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 59:47 + 15:59
7. Benroth Miroslav NNN0005 C Neregistrovaní 61:44 + 17:56
8. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 63:49 + 20:01
9. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 66:08 + 22:20
10. Miklušová Dagmar 47S7350 C Rapid Bratislava 68:21 + 24:33
11. Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 72:15 + 28:27
12. Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 81:55 + 38:07
13. Šauman Petr ODR6100 C SKOB Odry 89:03 + 45:15
14. Kubíčková Diana ZLH C OOB TJ Zlaté Hory 91:12 + 47:24
T5
4.70 km, 275 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 40:20
2. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 44:05 + 3:45
3. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 45:56 + 5:36
4. Graubner Jan TZL8236 C SKOB Zlín 49:57 + 9:37
5. Venev Simeon BGO C 54:19 + 13:59
6. Mikluš Marián 47S7200 C Rapid Bratislava 54:28 + 14:08
7. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 55:09 + 14:49
8. Vlach Jan JPV8237 C Oddíl OS SK Prostějov 60:43 + 20:23
9. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 62:04 + 21:44
10. Jančová Jana KAM9450 C OK Kamenice 63:41 + 23:21
11. Moczydlak Damien C SAK Lenora 69:43 + 29:23
12. Pavlica Jiří KVS C SKOB Kobra Vsetín 70:14 + 29:54
13. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:57 + 35:37
14. Benrothová Irena NNN0006 C Neregistrovaní 76:57 + 36:37
15. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 83:28 + 43:08
16. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 91:47 + 51:27
17. Jakubková Vendula ABM9262 C KOB Moira Brno 93:37 + 53:17
18. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 94:29 + 54:09
19. Erben Martin SOP9001 C OOB TJ Slezan Opava 94:47 + 54:27
20. Sitnicki Mariusz C SAK Lenora 96:33 + 56:13
21. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 111:09 + 70:49
22. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 111:52 + 71:32
23. Sádovská Petra 55X8750 C ManasssSupport 123:07 + 82:47
Galle Jiří C SAK Lenora DISK