Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava

Datum:
10.09.2017
Místo konání:
Pustá Polom
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Jankovec, 1:10 000, ekvidistance 5 m, stav: jaro 2017, Zdeněk Lenhart (hlavní kartograf), Evžen Cigoš, dle mapového klíče ISOM 2000, mapy budou vodovzdorně upraveny
Ředitel závodu:
Schuster Martin
Hlavní rozhodčí:
Binčík Milan - R1
Stavitel tratí:
Valík Luděk - R2
D14B
2.70 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Lucie SOP0350 A OOB TJ Slezan Opava 21:25
2. Dittrichová Lucie SKM0551 B KOB Směr Kroměříž 22:42 + 1:17
3. Mulíčková Markéta ABM0362 B KOB ALFA Brno 23:25 + 2:00
4. Doušková Hana TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno 23:33 + 2:08
5. Rotková Markéta ZBM0455 B SK Žabovřesky Brno 24:30 + 3:05
6. Smékalová Karolína UOL0451 B SOB Olomouc 24:34 + 3:09
7. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 24:52 + 3:27
8. Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 25:20 + 3:55
9. Hubáčková Dagmar LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovice 25:33 + 4:08
10. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 26:20 + 4:55
11. Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno 27:21 + 5:56
12. Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 28:00 + 6:35
13. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 28:18 + 6:53
14. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 29:06 + 7:41
15. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 29:36 + 8:11
16. Černochová Michaela PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov 30:07 + 8:42
17. Kurečková Klára ABM0657 C KOB ALFA Brno 30:21 + 8:56
18. Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 30:37 + 9:12
19. Hovořáková Karolína ZBM0351 B SK Žabovřesky Brno 30:43 + 9:18
19. Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 30:43 + 9:18
21. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 30:46 + 9:21
22. Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 31:05 + 9:40
23. Finstrlová Julie ZBM0552 B SK Žabovřesky Brno 32:45 + 11:20
24. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 33:04 + 11:39
25. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 34:49 + 13:24
26. Janečková Adéla PLU0452 C TJ SOKOL Plumlov 37:17 + 15:52
27. Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 41:28 + 20:03
28. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 44:44 + 23:19
29. Rybková Vendula TRI0453 C TJ TŽ Třinec 44:57 + 23:32
30. Palátová Renáta ABM0655 C KOB ALFA Brno 45:05 + 23:40
31. Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 46:28 + 25:03
32. Polewka Julianna 14P0650 C UKS Kometa Gliwice 70:47 + 49:22
D16A
3.30 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bejvlová Karolína PGP0256 A SK Praga 24:03
2. Šmelíková Dorota LCE0260 A OOB TJ Slovan Luhačovice 24:04 + 0:01
3. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 24:38 + 0:35
4. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:41 + 0:38
5. Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 24:46 + 0:43
6. Škáchová Magdalena KAM0151 A OK Kamenice 24:50 + 0:47
6. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 24:50 + 0:47
8. Vejražková Róza SJC0151 A Sportcentrum Jičín 25:08 + 1:05
9. Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 25:23 + 1:20
10. Vandasová Adéla PHK0255 A OK 99 Hradec Králové 25:41 + 1:38
11. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 25:56 + 1:53
12. Bednaříková Sára LCE0252 A OOB TJ Slovan Luhačovice 26:20 + 2:17
13. Rýdlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:13 + 3:10
14. Slonska Zofia 41P1272 C WKS Wawel Kraków 28:34 + 4:31
15. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 28:55 + 4:52
16. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 29:28 + 5:25
17. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 29:37 + 5:34
18. Kinštová Tereza SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec 29:46 + 5:43
19. Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 29:59 + 5:56
20. Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:13 + 6:10
21. Mazurek Agnieszka KUO0152 C KOB Ústí nad Orlicí 31:19 + 7:16
21. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 31:19 + 7:16
23. Janků Anna SJC0252 A Sportcentrum Jičín 32:40 + 8:37
24. Kočová Halina TZL0255 A SKOB Zlín 32:48 + 8:45
25. Nádeníčková Pavla NEK0150 A Nejdek Orienteering 32:53 + 8:50
26. Tokárová Regina VPM0151 A KOS Slavia Plzeň 33:06 + 9:03
27. Černá Kateřina VPM0250 A KOS Slavia Plzeň 33:20 + 9:17
28. Block Amelia 38P0250 C UKS Orientus Lodz 33:49 + 9:46
29. Matějková Barbora SJC0156 A Sportcentrum Jičín 33:57 + 9:54
30. Kuchařová Rozálie SJC0251 A Sportcentrum Jičín 34:14 + 10:11
31. Topór Magda 41P1271 C WKS Wawel Kraków 34:38 + 10:35
32. Polewka Aleksandra 14P0250 C UKS Kometa Gliwice 35:52 + 11:49
33. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 38:49 + 14:46
Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž DISK
D16B
2.70 km, 50 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Julie TZL0252 B SKOB Zlín 23:40
2. Warcopová Kateřina TRI0150 B TJ TŽ Třinec 24:01 + 0:21
3. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 27:57 + 4:17
4. Raclavská Vlaďka UOL0253 B SOB Olomouc 29:36 + 5:56
5. Ciura Aleksandra 17P0151 C WKS ľląsk Wroclaw 29:53 + 6:13
6. Radová Kateřina ABM0199 B KOB ALFA Brno 30:27 + 6:47
7. Bernatíková Hana SFM0251 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 30:49 + 7:09
8. Raclavská Zuzana UOL0251 B SOB Olomouc 32:08 + 8:28
9. Šuráňová Pavlína TZL0257 B SKOB Zlín 34:26 + 10:46
10. Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec 35:51 + 12:11
11. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 36:11 + 12:31
12. Becmer Aleksandra 17P0250 C WKS ľląsk Wroclaw 37:35 + 13:55
13. Nevěřilová Kateřina LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovice 38:29 + 14:49
14. Sadílková Iva VIC0151 C OB Vizovice 39:25 + 15:45
15. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 40:09 + 16:29
16. Čeleďová Justýna TZL0152 B SKOB Zlín 45:02 + 21:22
17. Raclavská Lenka UOL0252 B SOB Olomouc 76:40 + 53:00
D18A
3.30 km, 60 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 E SOB Olomouc 22:38
2. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 23:22 + 0:44
3. Opálková Martina BBM0050 A BETA URSUS Orienteering 23:41 + 1:03
4. Thýnová Nikola SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové 24:22 + 1:44
5. Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 25:39 + 3:01
6. Biederman Adrianna 41P0071 C WKS Wawel Kraków 26:00 + 3:22
7. Zlámalová Nikola SJC9951 A Sportcentrum Jičín 26:08 + 3:30
8. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 26:45 + 4:07
9. Peterová Jana LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice 26:50 + 4:12
10. Větříčková Andrea SHK9951 A OK Slavia Hradec Králové 27:45 + 5:07
11. Auermüllerová Anna ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno 27:57 + 5:19
12. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 28:00 + 5:22
13. Hojná Eliška SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec 28:05 + 5:27
14. Kalenská Dominika STH9958 A SK Studenec 28:08 + 5:30
15. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:20 + 5:42
16. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 28:48 + 6:10
17. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 28:54 + 6:16
18. Tichá Veronika TZL9951 A SKOB Zlín 29:34 + 6:56
19. Foltýnová Eva SJI0051 A OK Jihlava 30:10 + 7:32
20. Matoušová Kateřina VRL9955 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:19 + 7:41
21. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 30:28 + 7:50
22. Garbacik Maja 41P0072 C WKS Wawel Kraków 30:31 + 7:53
22. Listek Marta 41P9901 C WKS Wawel Kraków 30:31 + 7:53
24. Chaloupková Kateřina CHC0051 A K.O.B. Choceň 30:46 + 8:08
25. Borovičková Valerie LPU0054 A OK Lokomotiva Pardubice 30:48 + 8:10
26. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 31:04 + 8:26
27. Zrníková Adéla OSN0099 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:23 + 8:45
28. Waňková Martina LPU9959 A OK Lokomotiva Pardubice 31:36 + 8:58
29. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 31:54 + 9:16
30. Zatloukalová Romana ZLH9950 A OOB TJ Zlaté Hory 32:06 + 9:28
31. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 32:08 + 9:30
32. Semrádová Jana CHC9951 A K.O.B. Choceň 32:10 + 9:32
33. Ciesiólka Katarzyna KUO0051 A KOB Ústí nad Orlicí 32:27 + 9:49
34. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 32:41 + 10:03
35. Albrechtová Iveta KAM9950 A OK Kamenice 32:50 + 10:12
36. Aschermannová Karolína KAM0051 A OK Kamenice 33:00 + 10:22
37. Urbanová Markéta STH9953 A SK Studenec 33:02 + 10:24
38. Vojtíšková Viktorie LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice 33:13 + 10:35
39. Hájková Lenka SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava 33:40 + 11:02
40. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:47 + 12:09
41. Špringlová Kamila TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno 34:50 + 12:12
42. Ressová Tereza LCE0052 A OOB TJ Slovan Luhačovice 40:01 + 17:23
43. Filipová Tereza LPU0050 A OK Lokomotiva Pardubice 47:04 + 24:26
44. Madra Magdalena 17P9950 C WKS ľląsk Wroclaw 54:27 + 31:49
D18B
2.80 km, 50 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Špendlíková Kamila LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 30:55
2. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 31:31 + 0:36
3. Štefková Klára TBM0059 B KOS TJ Tesla Brno 32:53 + 1:58
4. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 34:46 + 3:51
5. Švidrnochová Lenka SOP9952 B OOB TJ Slezan Opava 34:58 + 4:03
6. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 35:36 + 4:41
D20A
3.40 km, 60 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyhnálková Barbora RIC9850 E OB Říčany 25:46
2. Nováková Tereza DKP9751 E Oddíl OB Kotlářka 26:53 + 1:07
3. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 27:01 + 1:15
4. Čechová Tereza KAM9852 R OK Kamenice 27:26 + 1:40
5. Kinkorová Tereza LPM9850 R OK Lokomotiva Plzeň 27:43 + 1:57
6. Argalášová Kateřina TRI9750 R TJ TŽ Třinec 27:58 + 2:12
7. Grycová Veronika TBM9859 R KOS TJ Tesla Brno 29:15 + 3:29
8. Tesařová Jana TRI9751 R TJ TŽ Třinec 30:09 + 4:23
9. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 30:12 + 4:26
10. Vývodová Jana ASU9852 A Magnus Orienteering 31:30 + 5:44
11. Červená Adéla SHK9755 A OK Slavia Hradec Králové 31:48 + 6:02
12. Galla Zofia 41P9871 C WKS Wawel Kraków 32:46 + 7:00
13. Staňová Karolína BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor 33:21 + 7:35
14. Chovancová Zuzana TZL9754 R SKOB Zlín 33:47 + 8:01
15. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 34:22 + 8:36
16. Madra Paulina CHC9854 C K.O.B. Choceň 34:41 + 8:55
17. Linková Alena TUR9751 R OOB TJ Turnov 34:55 + 9:09
18. Kavánková Iva TZL9753 R SKOB Zlín 35:42 + 9:56
19. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 37:11 + 11:25
20. Dzik Justyna 86P9750 C LKS Górzanka Nawojowa Góra 63:03 + 37:17
D20B
2.80 km, 50 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 27:03
2. Kovářová Tereza TRI9756 B TJ TŽ Třinec 32:37 + 5:34
3. Škrabalová Šárka KON9888 C KOB Konice 35:11 + 8:08
4. Habigerová Jana KSU9888 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:17 + 9:14
5. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 42:08 + 15:05
D21E
4.70 km, 70 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 32:40
2. Štičková Anna LLI9651 E TJ Loko Liberec 34:38 + 1:58
3. Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 35:04 + 2:24
4. Šimková Johanka ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno 35:54 + 3:14
5. Šiková Karolína LPM9651 R OK Lokomotiva Plzeň 36:00 + 3:20
6. Chmelařová Michaela SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové 36:15 + 3:35
7. Poklopová Lenka ZBM8950 E SK Žabovřesky Brno 37:47 + 5:07
8. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 38:06 + 5:26
9. Bořánková Karolína KAM9550 R OK Kamenice 40:49 + 8:09
10. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 42:01 + 9:21
11. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 42:20 + 9:40
12. Čermáková Magdalena LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovice 43:34 + 10:54
13. Vališová Martina OSN9696 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:47 + 11:07
14. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 43:56 + 11:16
15. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 44:42 + 12:02
16. Koporová Petra ASU9353 C Magnus Orienteering 46:50 + 14:10
17. Hlubučková Kristýna KAM9551 C OK Kamenice 48:23 + 15:43
18. Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 61:39 + 28:59
D21A
4.20 km, 70 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 34:58
2. Valachová Martina LPU9054 C OK Lokomotiva Pardubice 35:11 + 0:13
3. Panchártková Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:49 + 2:51
4. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 38:01 + 3:03
5. Sabelová Markéta TRI9656 R TJ TŽ Třinec 38:14 + 3:16
6. Kamenická Kateřina PHK9353 C OK 99 Hradec Králové 38:31 + 3:33
7. Slámová Petra ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno 40:58 + 6:00
8. Wysocka Malwina DOB8585 C KOB Dobruška 41:00 + 6:02
9. Mašláňová Hana TZL7979 C SKOB Zlín 41:07 + 6:09
10. Šiková Barbora LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň 41:21 + 6:23
11. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 41:25 + 6:27
12. Slusarczyk Katarzyna 23P8951 C OK!Sport Warszawa 42:16 + 7:18
13. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 42:24 + 7:26
14. Majasow Agata 17P8750 C WKS ľląsk Wroclaw 43:18 + 8:20
15. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 43:54 + 8:56
16. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 44:11 + 9:13
17. Kosová Štěpánka LPU9460 C OK Lokomotiva Pardubice 45:19 + 10:21
18. Kopecká Eliška ASU9299 C Magnus Orienteering 46:14 + 11:16
19. Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 46:42 + 11:44
20. Mrštíková Květa CHT8754 C OOB SK Chrast 47:20 + 12:22
21. Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 47:33 + 12:35
22. Kamererová Valerie KAM9452 C OK Kamenice 47:48 + 12:50
23. Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava 49:16 + 14:18
24. Stachoňová Barbara ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno 54:06 + 19:08
D21B
3.80 km, 60 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dékány Pavla LCE9052 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:37
2. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:30 + 2:53
3. Königová Jana ZBM8661 C SK Žabovřesky Brno 41:21 + 6:44
4. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 41:45 + 7:08
5. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 44:49 + 10:12
5. Krejčíková Marie TZL9252 C SKOB Zlín 44:49 + 10:12
7. Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 46:24 + 11:47
8. Habigerová Radka KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:04 + 13:27
9. Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice 50:58 + 16:21
10. Procházková Michaela LPU8960 C OK Lokomotiva Pardubice 55:21 + 20:44
11. Šádková Lucie PHK9654 C OK 99 Hradec Králové 67:05 + 32:28
12. Karlová Eva MOV8551 C SKOB Ostrava 69:24 + 34:47
D35B
3.60 km, 60 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 34:46
2. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 39:06 + 4:20
3. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 42:00 + 7:14
4. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 42:58 + 8:12
5. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:05 + 11:19
6. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 47:32 + 12:46
7. Rančáková Barbora NNN8181 C Neregistrovaní (NNN) 49:04 + 14:18
8. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 49:11 + 14:25
9. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 58:21 + 23:35
10. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 61:59 + 27:13
Ondráčková Adéla KSU7676 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava DISK
D40B
3.40 km, 60 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:54
2. Horčičková Eva UOL7051 C SOB Olomouc 38:18 + 2:24
3. Radová Martina ABM7451 C KOB ALFA Brno 38:20 + 2:26
4. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB ALFA Brno 39:09 + 3:15
5. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 39:23 + 3:29
6. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 39:33 + 3:39
7. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:44 + 3:50
8. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 40:11 + 4:17
9. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 42:59 + 7:05
10. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:04 + 8:10
11. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 45:12 + 9:18
12. Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 53:52 + 17:58
13. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:06 + 27:12
14. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 71:31 + 35:37
15. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 75:58 + 40:04
16. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 94:43 + 58:49
D45B
3.30 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gornicka-Antonowicz Anna 28P6850 C Saturn Piaseczno 27:13
2. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:51 + 6:38
3. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 34:12 + 6:59
4. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 34:36 + 7:23
5. Brodová Gabriela SFM7152 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 34:54 + 7:41
6. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 37:41 + 10:28
7. Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 38:42 + 11:29
8. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 39:16 + 12:03
9. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:46 + 13:33
10. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 40:55 + 13:42
11. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 41:12 + 13:59
12. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 41:55 + 14:42
13. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 43:16 + 16:03
14. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 45:10 + 17:57
15. Polewka Beata 14P7150 C UKS Kometa Gliwice 45:13 + 18:00
16. Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 45:51 + 18:38
17. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 47:05 + 19:52
18. Bernatíková Šárka SFM7151 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 48:36 + 21:23
19. Chaloupková Lenka CHC6951 C K.O.B. Choceň 49:55 + 22:42
20. Topór Monika 41P7070 C WKS Wawel Kraków 50:02 + 22:49
21. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 69:06 + 41:53
22. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 84:56 + 57:43
D50B
3.10 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:08
2. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:22 + 2:14
3. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:30 + 4:22
4. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 37:08 + 5:00
5. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 40:06 + 7:58
6. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 40:28 + 8:20
7. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 42:17 + 10:09
8. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 44:52 + 12:44
9. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 53:26 + 21:18
10. Šarmanová Jarmila MOV6750 C SKOB Ostrava 80:27 + 48:19
D55B
3.10 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Davi Jana ASU6199 C Magnus Orienteering 45:24
2. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 47:51 + 2:27
3. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 51:03 + 5:39
4. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 51:56 + 6:32
5. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 65:36 + 20:12
D60B
3.10 km, 50 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 48:49
2. Wysocka Jolanta 24P5650 C Slask O-Team 49:26 + 0:37
3. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 75:57 + 27:08
D65B
2.50 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 46:08
H14B
3.30 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušek Tomáš TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno 24:12
2. Čech Vít AOP0302 B Orientační Běh Opava 24:55 + 0:43
3. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 25:19 + 1:07
4. Urbánek Adam ZBM0302 B SK Žabovřesky Brno 25:58 + 1:46
5. Milán Jakub TBM0411 A KOS TJ Tesla Brno 26:13 + 2:01
6. Novosad Pavel TZL0404 B SKOB Zlín 28:10 + 3:58
7. Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno 28:23 + 4:11
8. Lička Adam TBM0326 A KOS TJ Tesla Brno 28:38 + 4:26
9. Ehl Ondřej TBM0404 B KOS TJ Tesla Brno 30:10 + 5:58
10. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:17 + 6:05
11. Bjolek Michal BFM0305 B SKOB Frýdek - Místek 30:25 + 6:13
12. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno 30:57 + 6:45
13. Zrník Tomáš OSN0606 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:18 + 8:06
14. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:29 + 8:17
15. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 32:39 + 8:27
16. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 34:35 + 10:23
17. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:43 + 10:31
18. Štěrbák Josef ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno 36:07 + 11:55
19. Mielec Radomír AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 36:58 + 12:46
20. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 37:17 + 13:05
21. Peňáz Vojtěch VRB0303 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 38:25 + 14:13
22. Urbánek Tomáš ZBM0604 C SK Žabovřesky Brno 38:59 + 14:47
23. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 39:42 + 15:30
24. Peňáz Radek VRB0313 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 42:13 + 18:01
25. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 42:25 + 18:13
26. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:55 + 20:43
27. Štoudek Martin ASU0448 B Magnus Orienteering 45:16 + 21:04
28. Palát Tomáš ABM0307 B KOB ALFA Brno 45:18 + 21:06
29. Šemnický Jakub TZL0400 B SKOB Zlín 45:41 + 21:29
30. Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 47:54 + 23:42
31. Antonowicz Jan STE0503 C SK SKI-OB Šternberk 48:43 + 24:31
32. Janků Martin STE0404 B SK SKI-OB Šternberk 52:32 + 28:20
Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno DISK
H16A
3.60 km, 60 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 21:24
2. Adámek Filip ABM0101 A KOB ALFA Brno 22:55 + 1:31
3. Milán Tomáš ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno 23:07 + 1:43
4. Mareček Šimon OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 23:33 + 2:09
5. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 23:41 + 2:17
6. Pierzchała Michał STE0105 C SK SKI-OB Šternberk 23:49 + 2:25
7. Link Lukáš STH0205 A SK Studenec 24:02 + 2:38
8. Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 24:17 + 2:53
9. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 24:36 + 3:12
10. Féder Medard LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovice 24:43 + 3:19
11. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:44 + 3:20
12. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 24:54 + 3:30
13. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 24:56 + 3:32
14. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia Plzeň 25:00 + 3:36
15. Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 25:03 + 3:39
16. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 25:21 + 3:57
17. Švarc Antonín DKP0203 A Oddíl OB Kotlářka 26:06 + 4:42
18. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 26:08 + 4:44
19. Kovařík Martin TRI0101 A TJ TŽ Třinec 26:18 + 4:54
20. Budský Ondřej TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:21 + 4:57
21. Kurz Šimon VPM0208 A KOS Slavia Plzeň 26:53 + 5:29
22. Štefan Vít STH0202 A SK Studenec 26:55 + 5:31
23. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 27:07 + 5:43
24. Haltof Marek TRI0200 A TJ TŽ Třinec 27:17 + 5:53
25. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB TRETRA Praha 27:53 + 6:29
26. Macek Ondřej LPU0209 A OK Lokomotiva Pardubice 28:00 + 6:36
27. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 28:17 + 6:53
28. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 28:42 + 7:18
29. Pompura Daniel 1TS0202 C Terezka Banska Bystrica 28:43 + 7:19
29. Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 28:43 + 7:19
31. Škvor Adam KAM0202 A OK Kamenice 28:44 + 7:20
32. Šmol David DOK0100 A OK Doksy 28:46 + 7:22
33. Kurzyp Stanisław CHC0202 A K.O.B. Choceň 29:33 + 8:09
34. Adamec Martin TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:00 + 9:36
35. Chovanec Václav TZL0201 A SKOB Zlín 32:16 + 10:52
36. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 33:19 + 11:55
37. Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:12 + 15:48
H16B
3.30 km, 60 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 27:14
2. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:22 + 2:08
3. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 29:34 + 2:20
4. Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 29:47 + 2:33
5. Doležal Matyáš STE0208 B SK SKI-OB Šternberk 31:28 + 4:14
6. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 33:32 + 6:18
7. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:31 + 7:17
8. Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc 35:03 + 7:49
9. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 36:31 + 9:17
10. Matuš Vít VRB0202 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 37:13 + 9:59
11. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 37:15 + 10:01
12. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 40:42 + 13:28
13. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 43:33 + 16:19
14. Koňařík Vít SVS0200 B Orientklub Vsetín 44:07 + 16:53
H18A
3.90 km, 60 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 21:09
2. Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice 23:52 + 2:43
3. Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec 24:29 + 3:20
4. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 25:08 + 3:59
5. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 25:15 + 4:06
6. Horčička Vít STE9919 A SK SKI-OB Šternberk 25:30 + 4:21
7. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 25:34 + 4:25
8. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:13 + 5:04
9. Krawczynski Mikołaj CHC0001 A K.O.B. Choceň 26:48 + 5:39
10. Hašek Jan VPM0001 A KOS Slavia Plzeň 26:55 + 5:46
11. Sedlář Jan TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno 27:29 + 6:20
12. Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov 27:32 + 6:23
13. Panovec Kryštof LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovice 27:48 + 6:39
14. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 28:07 + 6:58
15. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 28:10 + 7:01
16. Rusin Jan LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice 28:19 + 7:10
17. Kuca Kacper 41P9900 C WKS Wawel Kraków 29:28 + 8:19
18. Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 29:30 + 8:21
19. Nagy Josef TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:02 + 8:53
20. Czaplinski Jakub CHC0003 C K.O.B. Choceň 30:34 + 9:25
21. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 31:01 + 9:52
22. Samek Tomáš PHK0001 A OK 99 Hradec Králové 31:18 + 10:09
23. Hasman Ondřej VPM0002 A KOS Slavia Plzeň 31:20 + 10:11
24. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 31:36 + 10:27
25. Kijak Jakub 41P0031 C WKS Wawel Kraków 31:47 + 10:38
26. Kroul Josef KSU0044 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:15 + 11:06
27. Kafka Matěj SJI9903 A OK Jihlava 32:49 + 11:40
28. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 32:55 + 11:46
29. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 33:02 + 11:53
30. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:07 + 11:58
31. Podmolík Jonáš TZL0001 A SKOB Zlín 33:10 + 12:01
32. Byrczek Jan 14P0000 C UKS Kometa Gliwice 34:53 + 13:44
33. Roslaniec Mateusz CHC0002 C K.O.B. Choceň 36:36 + 15:27
34. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:51 + 21:42
H18B
3.60 km, 60 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rajnoha David TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno 30:35
2. Říčný Vojta ZBM9903 B SK Žabovřesky Brno 35:10 + 4:35
3. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 36:13 + 5:38
4. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 36:56 + 6:21
5. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB ALFA Brno 37:00 + 6:25
6. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 37:14 + 6:39
7. Král Jan ZBM9904 B SK Žabovřesky Brno 38:27 + 7:52
7. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 38:27 + 7:52
9. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 39:01 + 8:26
10. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 39:57 + 9:22
11. Müller Tomáš OTK9901 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 40:07 + 9:32
12. Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:59 + 10:24
13. Vostál Dominik UOL9901 B SOB Olomouc 41:48 + 11:13
14. Grulich Ondřej KSU0049 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:42 + 12:07
15. Gilík Marek SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava 42:57 + 12:22
16. Procházka Jakub SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava 45:21 + 14:46
17. Kaděra Vojta HAV0000 C OB Havířov 46:10 + 15:35
H20A
4.10 km, 70 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hirš Otakar ZBM9801 R SK Žabovřesky Brno 24:26
2. Vystavěl Ondřej JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov 25:44 + 1:18
3. Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice 25:47 + 1:21
4. Kelbl Vladimír ZBM9711 R SK Žabovřesky Brno 26:21 + 1:55
5. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 26:38 + 2:12
6. Bendák Jan PHK9800 A OK 99 Hradec Králové 27:20 + 2:54
7. Navrátil Šimon PGP9702 E SK Praga 27:29 + 3:03
8. Bořil Jan SJI9700 R OK Jihlava 28:00 + 3:34
9. Starý Ondra PHK9813 A OK 99 Hradec Králové 28:16 + 3:50
10. Černocký Libor LCE9803 R OOB TJ Slovan Luhačovice 28:23 + 3:57
11. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 28:51 + 4:25
12. Pek Daniel SHK9803 R OK Slavia Hradec Králové 29:45 + 5:19
13. Gebrt Jan SHK9801 R OK Slavia Hradec Králové 30:39 + 6:13
14. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:19 + 8:53
15. Biederman Marcin 41P9832 C WKS Wawel Kraków 33:58 + 9:32
16. Michek David TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:34 + 11:08
17. Žák Jan LPU9802 A OK Lokomotiva Pardubice 38:22 + 13:56
18. Šmaus Jan TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:45 + 14:19
19. Jurczyk Maciej 51P9800 C UKS Sparta Czyżowice 39:05 + 14:39
20. Zikmund Zdeněk SJC9703 A Sportcentrum Jičín 39:24 + 14:58
21. Pokorný David SRK9701 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:34 + 16:08
22. Chaloupka Josef UOL9801 A SOB Olomouc 42:35 + 18:09
23. Borgiel Jarek 51P9701 C UKS Sparta Czyżowice 43:10 + 18:44
24. Topór Michal 41P9831 C WKS Wawel Kraków 44:51 + 20:25
25. Novák Aleš PGP9808 A SK Praga 46:16 + 21:50
Semerád Antonín DKP9801 R Oddíl OB Kotlářka DISK
H20B
3.60 km, 60 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašpar Jakub ASU9747 B Magnus Orienteering 34:59
2. Poštulka Tomáš STE9700 B SK SKI-OB Šternberk 36:51 + 1:52
H21E
5.60 km, 100 m, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 30:56
2. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 31:17 + 0:21
3. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 32:06 + 1:10
4. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 33:05 + 2:09
5. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 33:13 + 2:17
6. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 33:15 + 2:19
7. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 34:34 + 3:38
7. Kolovský František LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň 34:34 + 3:38
9. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 34:37 + 3:41
10. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 34:39 + 3:43
11. Kamenický Matěj LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice 35:02 + 4:06
12. Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk 35:08 + 4:12
13. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 35:27 + 4:31
14. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 36:11 + 5:15
15. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 36:30 + 5:34
16. Wołowczyk Krzysztof STE9500 E SK SKI-OB Šternberk 36:40 + 5:44
17. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 37:00 + 6:04
18. Grundmann Jan LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice 37:58 + 7:02
19. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 38:13 + 7:17
20. Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:14 + 7:18
21. Dlabaja Štěpán TZL8508 R SKOB Zlín 38:34 + 7:38
22. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:37 + 7:41
23. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 39:06 + 8:10
24. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 39:09 + 8:13
25. Dragowski Kuba TUR9003 R OOB TJ Turnov 39:13 + 8:17
26. Rzenca Krzysztof 38P9601 C UKS Orientus Lodz 39:18 + 8:22
27. Šmelík Martin ASU9644 R Magnus Orienteering 40:22 + 9:26
28. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 41:02 + 10:06
29. Navrátil Boris KAM9203 R OK Kamenice 41:06 + 10:10
30. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:21 + 10:25
31. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 41:40 + 10:44
32. Argaláš Michal TRI9301 R TJ TŽ Třinec 42:17 + 11:21
33. Jurczyk Tomasz 51P9400 C UKS Sparta Czyżowice 43:12 + 12:16
34. Kantor Ondřej TRI9103 R TJ TŽ Třinec 43:55 + 12:59
35. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 43:58 + 13:02
36. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 44:02 + 13:06
37. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 45:16 + 14:20
38. Záveský Filip LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice 49:47 + 18:51
39. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 56:32 + 25:36
Pasek Marcin 51P9500 C UKS Sparta Czyżowice DISK
Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno DISK
Landovský Jakub PGP9601 R SK Praga
H21A
5.20 km, 80 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Jan SJI9601 R OK Jihlava 34:27
2. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 35:36 + 1:09
3. Dutkowski Mikolaj DOB9200 C KOB Dobruška 36:06 + 1:39
4. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 36:44 + 2:17
5. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 37:27 + 3:00
6. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:00 + 3:33
7. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 38:09 + 3:42
8. Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 38:21 + 3:54
9. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 38:44 + 4:17
10. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 39:05 + 4:38
11. Waněk Adam LPU9505 C OK Lokomotiva Pardubice 39:59 + 5:32
12. Zicha Jiří LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:18 + 5:51
13. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 40:22 + 5:55
14. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:37 + 6:10
15. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 41:14 + 6:47
15. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 41:14 + 6:47
15. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 41:14 + 6:47
18. Majasow Kostiantyn 17P8300 C WKS ľląsk Wroclaw 41:27 + 7:00
19. Müller Martin PHK8903 C OK 99 Hradec Králové 41:48 + 7:21
20. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 42:04 + 7:37
21. Cienciala Jan TRI9801 B TJ TŽ Třinec 42:37 + 8:10
22. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 42:38 + 8:11
23. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 42:54 + 8:27
24. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:03 + 9:36
25. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 44:12 + 9:45
26. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 44:28 + 10:01
27. Matuš Vojtěch VRB9606 R Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 44:50 + 10:23
28. Tichý Tomáš SJH9201 C SJH Jindřichův Hradec 44:57 + 10:30
29. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 45:17 + 10:50
30. Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 45:20 + 10:53
31. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 45:40 + 11:13
32. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 45:57 + 11:30
33. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 47:20 + 12:53
34. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 47:24 + 12:57
35. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 48:07 + 13:40
36. Zrník Tomáš OSN7118 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:18 + 13:51
37. Kala Matěj OOL8901 C SK Haná orienteering 51:35 + 17:08
38. Walach Ondřej TRI9601 C TJ TŽ Třinec 57:48 + 23:21
39. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 67:17 + 32:50
Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H21B
4.70 km, 70 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 36:56
2. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 42:22 + 5:26
3. Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 42:34 + 5:38
4. Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 43:13 + 6:17
5. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 43:33 + 6:37
6. Trávníček Jan PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov 44:28 + 7:32
7. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 46:51 + 9:55
8. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 48:20 + 11:24
9. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 49:04 + 12:08
10. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 51:46 + 14:50
11. Krajcar Ivo SKM9501 C KOB Směr Kroměříž 52:25 + 15:29
12. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 54:53 + 17:57
13. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 55:11 + 18:15
14. Szabla Rafał 3JP8800 C Farmazony O-Team 66:12 + 29:16
15. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 66:57 + 30:01
16. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 80:56 + 44:00
Schäfer Jan TZL9301 C SKOB Zlín DISK
Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H35B
4.00 km, 70 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 33:09
2. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 34:01 + 0:52
2. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:01 + 0:52
4. Cych Piotr 17P6800 C WKS ľląsk Wroclaw 35:17 + 2:08
5. Stachoň Zdeněk SKM8014 C KOB Směr Kroměříž 35:38 + 2:29
6. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:34 + 4:25
7. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 37:45 + 4:36
8. Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:07 + 4:58
9. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 41:48 + 8:39
10. Mikluš Marián 47S7200 C TJ Rapid Bratislava 41:57 + 8:48
11. Dragowski Piotr DOB8200 C KOB Dobruška 44:38 + 11:29
12. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 47:07 + 13:58
13. Válka Jan SOP7811 C OOB TJ Slezan Opava 50:50 + 17:41
14. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB ALFA Brno 52:53 + 19:44
15. Niezgoda Przemyslaw 27P7800 C ATZ Racibórz 54:54 + 21:45
16. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 55:00 + 21:51
17. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 55:49 + 22:40
18. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:55 + 22:46
19. Opiola Mariusz 86P8200 C LKS Górzanka Nawojowa Góra 56:19 + 23:10
20. Popieluch Michal BFM7301 C SKOB Frýdek - Místek 60:54 + 27:45
21. Kostka Petr MOV8200 C SKOB Ostrava 62:50 + 29:41
22. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 70:23 + 37:14
Good Martin SBR7800 C SKOB Bruntál DISK
Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Mašláň Jakub TZL7801 C SKOB Zlín DISK
H40B
3.80 km, 60 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:00
2. Rada Pavel ABM7401 C KOB ALFA Brno 31:55 + 0:55
3. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 34:21 + 3:21
4. Mastela Rafal HAV7300 C OB Havířov 36:28 + 5:28
5. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 37:47 + 6:47
6. Dzik Mirosław 86P7102 C LKS Górzanka Nawojowa Góra 40:14 + 9:14
7. Polewka Tomasz 14P7300 C UKS Kometa Gliwice 40:57 + 9:57
8. Topór Marek 41P7031 C WKS Wawel Kraków 42:28 + 11:28
9. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 43:36 + 12:36
10. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 48:33 + 17:33
11. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 49:00 + 18:00
12. Masny Krzysztof MOV7600 C SKOB Ostrava 51:13 + 20:13
13. Lička Lukáš VBM7301 C VSK Mendelu Brno 52:33 + 21:33
14. Lewandowski Piotr 27P7500 C ATZ Racibórz 61:00 + 30:00
H45B
3.70 km, 60 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobczynski Kalikst CHC7101 C K.O.B. Choceň 33:39
2. Rýdl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:26 + 0:47
3. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:00 + 1:21
4. Skorupa Mariusz 86P0100 C LKS Górzanka Nawojowa Góra 36:34 + 2:55
5. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:37 + 3:58
6. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 38:45 + 5:06
7. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:55 + 5:16
8. Juračka Zdeněk HAV5702 C OB Havířov 39:11 + 5:32
9. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 39:38 + 5:59
10. Bernatík Aleš SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 41:18 + 7:39
11. Vébr Radek HAV7103 C OB Havířov 41:50 + 8:11
12. Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín 41:52 + 8:13
13. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 43:17 + 9:38
14. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 45:15 + 11:36
15. Becmer Dariusz 17P7101 C WKS ľląsk Wroclaw 46:03 + 12:24
15. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 46:03 + 12:24
17. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 46:07 + 12:28
18. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 46:18 + 12:39
19. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 46:47 + 13:08
20. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 48:33 + 14:54
21. Jurczyk Piotr 51P6900 C UKS Sparta Czyżowice 48:36 + 14:57
22. Žebrák Zbyněk LOV7101 C lepus.cz 49:46 + 16:07
23. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 51:48 + 18:09
24. Auermuller Vit NNN7049 C Neregistrovaní (NNN) 52:19 + 18:40
25. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:43 + 19:04
26. Škácha Michal KAM7102 C OK Kamenice 53:35 + 19:56
27. Kurečka Robert ABM7210 C KOB ALFA Brno 56:14 + 22:35
28. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 57:50 + 24:11
29. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 59:29 + 25:50
30. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 59:32 + 25:53
31. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 63:27 + 29:48
H50B
3.70 km, 60 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 30:02
2. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 32:45 + 2:43
3. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 34:22 + 4:20
4. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 34:44 + 4:42
5. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 36:33 + 6:31
6. Mlynárik Peter ZBM6526 C SK Žabovřesky Brno 37:14 + 7:12
7. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 39:13 + 9:11
8. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 39:57 + 9:55
9. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 40:48 + 10:46
10. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 42:44 + 12:42
11. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 43:16 + 13:14
12. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 43:51 + 13:49
13. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 48:44 + 18:42
14. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 53:04 + 23:02
15. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:46 + 25:44
16. Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 59:14 + 29:12
17. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 60:55 + 30:53
18. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 65:20 + 35:18
19. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 71:10 + 41:08
H55B
3.40 km, 60 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 34:17
2. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:23 + 0:06
3. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 36:41 + 2:24
4. Pavelek Luděk AOP5801 C Orientační Běh Opava 38:20 + 4:03
5. Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:26 + 4:09
6. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 40:05 + 5:48
7. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 42:12 + 7:55
8. Šarman Radim MOV6201 C SKOB Ostrava 56:22 + 22:05
9. Polewski Dariusz 2AP6100 C Jedynka Zdzieszowicw 56:38 + 22:21
Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering DISK
H60B
3.40 km, 60 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 37:59
2. Sýkora Jiří OOP5400 C TJ Opava 42:21 + 4:22
3. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 46:06 + 8:07
4. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 57:43 + 19:44
5. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 60:17 + 22:18
6. Polínek Jaroslav OTK5300 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 67:59 + 30:00
H65B
3.20 km, 50 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 36:11
2. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 39:53 + 3:42
3. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 41:00 + 4:49
4. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 42:01 + 5:50
5. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 44:20 + 8:09
6. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 46:56 + 10:45
7. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 47:31 + 11:20
8. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 48:48 + 12:37
9. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 53:34 + 17:23
10. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 53:38 + 17:27
11. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 54:13 + 18:02
12. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 73:55 + 37:44
13. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 75:43 + 39:32
Wysocki Andrzej 24P5100 C Slask O-Team DISK
Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál DISK
H70B
3.00 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 32:54
2. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 34:39 + 1:45
3. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 35:38 + 2:44
4. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 36:34 + 3:40
5. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 39:42 + 6:48
6. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 49:41 + 16:47
7. Kašpar Josef HOB4601 C SKOB Horní Benešov 51:44 + 18:50
8. Klech Josef HOB4701 C SKOB Horní Benešov 78:18 + 45:24
9. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 81:13 + 48:19
H75B
2.40 km, 40 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 77:49
H80B
2.20 km, 40 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 65:44
2. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 130:02 + 64:18
P
2.30 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 21:54
2. Peňáz Radek VRB7606 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 23:03 + 1:09
3. Mulíčková Zuzana ABM0157 C KOB ALFA Brno 25:54 + 4:00
4. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 28:26 + 6:32
5. Kroul Jiří KSU0505 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:27 + 6:33
6. Finstrlová Kristýna ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno 29:22 + 7:28
7. Bjolek Jan BFM0601 B SKOB Frýdek - Místek 29:42 + 7:48
8. Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 34:33 + 12:39
9. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 34:38 + 12:44
10. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 34:46 + 12:52
11. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 35:56 + 14:02
12. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 35:58 + 14:04
13. Mudrák Šimon LCE0601 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:40 + 14:46
14. Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:43 + 14:49
15. Hendrych Vlastimil HOB5601 C SKOB Horní Benešov 37:54 + 16:00
16. Salich Jonáš AOP0501 C Orientační Běh Opava 38:48 + 16:54
17. Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž 39:31 + 17:37
18. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 39:42 + 17:48
19. Ondráček Martin KSU7222 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:47 + 17:53
20. Ondráček Viktor KSU0600 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:11 + 18:17
21. Mlček Vincenc KSU0700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:31 + 18:37
22. Kočarová Marie BFM0557 C SKOB Frýdek - Místek 41:03 + 19:09
23. Kočara František BFM0701 C SKOB Frýdek - Místek 41:58 + 20:04
24. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 43:22 + 21:28
25. Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín 43:50 + 21:56
26. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 44:45 + 22:51
27. Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 47:29 + 25:35
28. Řeháková Klára BFM0556 C SKOB Frýdek - Místek 48:32 + 26:38
29. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 52:31 + 30:37
30. Mašláň Prokop TZL1005 C SKOB Zlín 52:46 + 30:52
30. Mašláňová Ema TZL0955 C SKOB Zlín 52:46 + 30:52
32. Masny Anna MOV8250 C SKOB Ostrava 54:57 + 33:03
33. Volencova Ivana NNN C Neregistrovaní (NNN) 56:54 + 35:00
34. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 58:39 + 36:45
35. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 59:01 + 37:07
36. Bednar Petr ADA C OOB Spartak Adamov 61:46 + 39:52
37. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 65:06 + 43:12
38. Kostka Artur MOV0901 C SKOB Ostrava 68:54 + 47:00
39. Salichová Ivana AOP0753 C Orientační Běh Opava 70:05 + 48:11
40. Tichá Anna SSU1150 C SK Severka Šumperk 70:54 + 49:00
41. Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 76:12 + 54:18
42. Juřeník Jiří MOV7901 C SKOB Ostrava 78:29 + 56:35
43. Juřeník Jakub MOV0601 C SKOB Ostrava 78:39 + 56:45
44. Stachon Stepan ZBM C SK Žabovřesky Brno 83:59 + 62:05
45. Ondrejkova Daniela VBM0055 C VSK Mendelu Brno 112:28 + 90:34
T3
2.50 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Antonowicz Jerzy 28P6800 C Saturn Piaseczno 24:15
2. Kašparová Ivana UOL6951 C SOB Olomouc 26:01 + 1:46
3. Dragowski Robert C 28:18 + 4:03
4. Kuncová Jana UOL7854 C SOB Olomouc 29:27 + 5:12
5. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 33:35 + 9:20
6. Hanušová Zdena SJC7253 C Sportcentrum Jičín 35:19 + 11:04
7. Popieluchová Ivona BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek 36:20 + 12:05
8. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 39:41 + 15:26
9. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 40:29 + 16:14
10. Dragowska Marzena C 45:06 + 20:51
11. Vlachová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 46:30 + 22:15
12. Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 51:40 + 27:25
13. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 53:19 + 29:04
14. Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 53:43 + 29:28
15. Ledabylová Alena HOB5551 C SKOB Horní Benešov 61:30 + 37:15
16. Krumpholcová Jarmila HOB5655 C SKOB Horní Benešov 61:31 + 37:16
17. Čudková Kristýna MOV0654 C SKOB Ostrava 73:31 + 49:16
18. Štětínská Tereza MOV0751 C SKOB Ostrava 74:00 + 49:45
19. Berger Tomáš MOV1002 C SKOB Ostrava 79:22 + 55:07
Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Fuják Adam HAV1200 C OB Havířov DISK
Kočarová Klára BFM7251 C SKOB Frýdek - Místek DISK
T5
4.50 km, 70 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Graubner Jan TZL8236 C SKOB Zlín 43:00
2. Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering 43:58 + 0:58
3. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 47:36 + 4:36
4. Koláriková Lucie TZL9451 C SKOB Zlín 52:36 + 9:36
5. Hájková Jitka SOP7150 C OOB TJ Slezan Opava 53:06 + 10:06
6. Greschnerová Tereza ASU0299 B Magnus Orienteering 53:27 + 10:27
7. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 59:32 + 16:32
8. Krizan Jiri PVP8000 C VSS Přírodověda Praha 61:22 + 18:22
9. Rýdel Jiří 1VZ9200 C ranovačka 61:41 + 18:41
10. Kroul Josef KSU7302 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:09 + 19:09
11. Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 63:08 + 20:08
12. Nebeský Daniel KAM9404 C OK Kamenice 63:53 + 20:53
13. Hořenek Adam NNN21 C Neregistrovaní (NNN) 64:31 + 21:31
14. Pompura Ladislav 1TS8008 C Terezka Banska Bystrica 65:23 + 22:23
15. Kočara Jiří BFM7001 C SKOB Frýdek - Místek 66:13 + 23:13
16. Rehulka David NNN C Neregistrovaní (NNN) 66:39 + 23:39
17. Náhlíková Erika HCE9750 C TJ Hostivice 69:15 + 26:15
18. Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 69:28 + 26:28
19. Stefan Jan NNN C Neregistrovaní (NNN) 71:47 + 28:47
20. Fujáková Katka HAV8550 C OB Havířov 98:59 + 55:59
21. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 103:50 + 60:50
22. Kohoutek Milan MOV6300 C SKOB Ostrava 104:43 + 61:43
23. Gřešková Jana 25Z7650 C Nereg. Gřešková 113:03 + 70:03
Perkovic Eduadr NNN C Neregistrovaní (NNN) DISK