Výsledky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q)

Datum:
23.09.2017
Místo konání:
Raspenava – U Dvora, 50.8915231N, 15.1070803E
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Ředitel závodu:
Vokál Vojtěch - R2
Hlavní rozhodčí:
Pachnerová Dominika - R1
Stavitel tratí:
Kašková Kateřina - R2, Polák Jaroslav - R2
JURY:
Škoda Přemek, Němečková Jarmila, Cahel Marek
Protokol:
závod proběhl bez závad
D16A
4.20 km, 220 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0153 A Sportcentrum Jičín 34:52
2. Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 36:00 + 1:08
3. Miklušová Tamara ZBM0260 C SK Žabovřesky Brno 36:55 + 2:03
4. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 37:01 + 2:09
5. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:57 + 3:05
6. Czakó Boglárka 67Hxxx2 MOM Budapest 38:03 + 3:11
7. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 40:36 + 5:44
8. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 41:00 + 6:08
9. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 41:11 + 6:19
10. Bejvlová Karolína PGP0256 A SK Praga 41:19 + 6:27
11. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 41:50 + 6:58
12. Petriláková Anežka DOR0251 B OK Dobříš 42:06 + 7:14
13. Kinštová Tereza SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec 43:24 + 8:32
14. Raclavská Vlaďka UOL0253 B SOB Olomouc 44:19 + 9:27
15. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:12 + 11:20
16. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 46:19 + 11:27
17. Kejmarová Jana STH0152 B SK Studenec 47:03 + 12:11
18. Linková Lucie TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:42 + 12:50
19. Tichá Julie TZL0252 B SKOB Zlín 49:21 + 14:29
20. Nevěřilová Kateřina LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovice 50:43 + 15:51
21. Blahová Pavla EKP0153 B VŠTJ Ekonom Praha 51:05 + 16:13
D16B
4.30 km, 210 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gárdonyi Csilla 67Hxxx1 MOM Budapest 31:57
2. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 35:25 + 3:28
3. Šmelíková Dorota LCE0260 A OOB TJ Slovan Luhačovice 35:41 + 3:44
4. Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 35:45 + 3:48
5. Tichá Marie TZL0253 A SKOB Zlín 37:04 + 5:07
6. Hubáčková Dagmar LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovice 40:03 + 8:06
7. Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 41:30 + 9:33
8. Růžičková Vendula CHA0252 B OK Chrastava 42:35 + 10:38
9. Tokárová Regina VPM0151 A KOS Slavia Plzeň 43:08 + 11:11
10. Kodytková Denisa SHK0252 B OK Slavia Hradec Králové 43:43 + 11:46
11. Bednaříková Sára LCE0252 A OOB TJ Slovan Luhačovice 45:21 + 13:24
12. Nedomlelová Lucie TJN0256 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:38 + 13:41
13. Vejražková Róza SJC0151 A Sportcentrum Jičín 45:40 + 13:43
14. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 46:39 + 14:42
15. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 46:51 + 14:54
16. Štráchalová Diana KRE0150 A OOB TJ Sokol Křemže 48:16 + 16:19
17. Pekařová Jana TUR0252 A OOB TJ Turnov 48:36 + 16:39
18. Greschnerová Tereza ASU0299 B Magnus Orienteering 49:12 + 17:15
19. Kovářová Jana CET0251 B TJ Loko Česká Třebová 49:39 + 17:42
20. Starková Terezie CHT0251 B OOB SK Chrast 51:05 + 19:08
21. Rosendorfová Lenka TAP0153 B KOB TRETRA Praha 52:40 + 20:43
22. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 55:45 + 23:48
23. Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 58:20 + 26:23
24. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 70:10 + 38:13
D16C
4.30 km, 210 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandasová Adéla PHK0255 A OK 99 Hradec Králové 37:21
2. Zempléni Lilla 67Hxxx3 MOM Budapest 42:06 + 4:45
3. Mašínová Anna TJN0152 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:15 + 4:54
4. Kroniková Štěpánka SHK0150 B OK Slavia Hradec Králové 44:15 + 6:54
5. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 44:28 + 7:07
6. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 44:51 + 7:30
7. Semíková Lucie KAM0250 A OK Kamenice 45:26 + 8:05
8. Šlechtová Tereza KRL0152 B Kometa Kralovice 48:00 + 10:39
9. Nádeníčková Pavla NEK0150 A Nejdek Orienteering 48:26 + 11:05
10. Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:49 + 11:28
11. Fejfarová Tereza LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice 49:37 + 12:16
12. Matějková Barbora SJC0156 A Sportcentrum Jičín 52:32 + 15:11
13. Černá Kateřina VPM0250 A KOS Slavia Plzeň 53:38 + 16:17
14. Klacková Štěpánka SJC0253 B Sportcentrum Jičín 53:44 + 16:23
15. Svobodová Anna VTA0151 B SC vebr-sport 54:02 + 16:41
16. Škáchová Magdalena KAM0151 A OK Kamenice 55:36 + 18:15
17. Raková Petra SHK0251 B OK Slavia Hradec Králové 55:39 + 18:18
18. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 57:12 + 19:51
19. Čeleďová Justýna TZL0152 B SKOB Zlín 58:31 + 21:10
20. Kočová Halina TZL0255 A SKOB Zlín 59:34 + 22:13
21. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 60:09 + 22:48
22. Marešová Klára NEK0250 B Nejdek Orienteering 65:25 + 28:04
23. Janků Anna SJC0252 A Sportcentrum Jičín 69:34 + 32:13
D18A
4.80 km, 225 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 37:30
2. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 38:47 + 1:17
3. Větříčková Andrea SHK9951 A OK Slavia Hradec Králové 41:02 + 3:32
4. Thýnová Nikola SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové 41:29 + 3:59
5. Auerműllerová Anna ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno 41:38 + 4:08
6. Sárközy Zsófia 67Hxxx4 MOM Budapest 42:06 + 4:36
7. Špringlová Kamila TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno 44:59 + 7:29
8. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 45:21 + 7:51
9. Hájková Lenka SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava 47:25 + 9:55
10. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 49:56 + 12:26
11. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 50:09 + 12:39
12. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:41 + 13:11
13. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 51:15 + 13:45
14. Thořová Markéta TUR9952 A OOB TJ Turnov 53:08 + 15:38
15. Hanáková Lenka KRL9951 B Kometa Kralovice 55:06 + 17:36
16. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 57:46 + 20:16
17. Stoklasová Daniela OSN0055 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:25 + 21:55
D18B
4.80 km, 230 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 E SOB Olomouc 36:07
2. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:11 + 3:04
3. Zlámalová Nikola SJC9951 A Sportcentrum Jičín 41:03 + 4:56
4. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 43:06 + 6:59
5. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 44:26 + 8:19
6. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 46:08 + 10:01
7. Zatloukalová Romana ZLH9950 A OOB TJ Zlaté Hory 46:16 + 10:09
8. Tichá Veronika TZL9951 A SKOB Zlín 46:21 + 10:14
9. Borovičková Valerie LPU0054 A OK Lokomotiva Pardubice 47:03 + 10:56
10. Albrechtová Iveta KAM9950 A OK Kamenice 47:20 + 11:13
11. Miklušová Tereza ZBM9960 A SK Žabovřesky Brno 47:25 + 11:18
12. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 47:56 + 11:49
13. Foltýnová Eva SJI0051 A OK Jihlava 49:02 + 12:55
14. Waňková Martina LPU9959 A OK Lokomotiva Pardubice 50:26 + 14:19
15. Hrabánková Zuzana PGP9950 B SK Praga 51:22 + 15:15
16. Filipová Tereza LPU0050 A OK Lokomotiva Pardubice 60:07 + 24:00
17. Štefková Klára TBM0059 B KOS TJ Tesla Brno 60:17 + 24:10
18. Lučanová Barbora MAS0051 B KČT Aš 60:47 + 24:40
19. Hrnčířová Magda STH0051 B SK Studenec 62:10 + 26:03
20. Matulíková Aneta TZL0050 B SKOB Zlín 81:30 + 45:23
D18C
4.70 km, 230 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 38:37
2. Peterová Jana LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice 40:44 + 2:07
3. Kalenská Dominika STH9958 A SK Studenec 41:11 + 2:34
4. Opálková Martina BBM0050 A BETA URSUS Orienteering 41:46 + 3:09
5. Hojná Eliška SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec 42:03 + 3:26
6. Semrádová Jana CHC9951 A K.O.B. Choceň 42:38 + 4:01
7. Čechová Klára AOP9951 A Orientační Běh Opava 44:28 + 5:51
8. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 45:27 + 6:50
9. Zrníková Adéla OSN0099 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:08 + 7:31
10. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 47:18 + 8:41
11. Chaloupková Kateřina CHC0051 A K.O.B. Choceň 47:33 + 8:56
11. Špendlíková Kamila LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 47:33 + 8:56
13. Ressová Tereza LCE0052 A OOB TJ Slovan Luhačovice 48:44 + 10:07
14. Biersaková Dagmar KRL0051 B Kometa Kralovice 51:01 + 12:24
15. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 51:51 + 13:14
16. Boháčová Anna CTB0051 B SK OB Chotěboř 53:53 + 15:16
17. Nechutová Aneta SJI9950 A OK Jihlava 53:58 + 15:21
18. Matušková Jana RBK9999 B SK Radioklub Blansko 67:05 + 28:28
19. Nentvichová Klára DOR9950 B OK Dobříš 80:32 + 41:55
D20A
5.50 km, 260 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 45:42
2. Argalášová Kateřina TRI9750 R TJ TŽ Třinec 48:21 + 2:39
3. Vyhnálková Barbora RIC9850 E OB Říčany 48:35 + 2:53
4. Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB TRETRA Praha 49:17 + 3:35
5. Janovská Kateřina PGP9850 R SK Praga 50:07 + 4:25
6. Veljačiková Hana PGP9756 A SK Praga 50:15 + 4:33
7. Chaloupková Veronika CHC9852 A K.O.B. Choceň 52:30 + 6:48
8. Kinkorová Tereza LPM9850 R OK Lokomotiva Plzeň 54:26 + 8:44
9. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 55:17 + 9:35
10. Červená Adéla SHK9755 A OK Slavia Hradec Králové 55:24 + 9:42
11. Grycová Veronika TBM9859 R KOS TJ Tesla Brno 56:17 + 10:35
12. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 58:49 + 13:07
13. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 60:04 + 14:22
14. Roškotová Lucie TUR9753 R OOB TJ Turnov 67:22 + 21:40
15. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 73:04 + 27:22
16. Kohlová Monika TUR9756 B OOB TJ Turnov 87:56 + 42:14
Mantuano Eszter 61H9750 SPA DISK
D20B
5.50 km, 265 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Tereza KAM9852 R OK Kamenice 44:25
2. Staňová Karolína BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor 47:50 + 3:25
3. Tesařová Jana TRI9751 R TJ TŽ Třinec 48:54 + 4:29
4. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 50:18 + 5:53
5. Kovářová Lenka LTP9750 R OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:34 + 7:09
6. Nováková Lucie BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor 51:59 + 7:34
7. Linková Alena TUR9751 R OOB TJ Turnov 53:15 + 8:50
8. Kavánková Iva TZL9753 R SKOB Zlín 53:18 + 8:53
9. Fukalová Hana AOP9850 R Orientační Běh Opava 53:19 + 8:54
10. Fürstová Anna LLI9854 B TJ Loko Liberec 53:49 + 9:24
11. Chovancová Zuzana TZL9754 R SKOB Zlín 53:51 + 9:26
12. Nováková Tereza DKP9751 E Oddíl OB Kotlářka 54:40 + 10:15
13. Vavrysová Barbara LCE9751 R OOB TJ Slovan Luhačovice 58:00 + 13:35
14. Vývodová Jana ASU9852 A Magnus Orienteering 59:05 + 14:40
15. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 64:56 + 20:31
16. Knížková Šárka TJN9852 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:17 + 23:52
17. Petráčková Kristýna SJI9851 B OK Jihlava 69:02 + 24:37
18. Škrabalová Šárka KON9888 C KOB Konice 78:46 + 34:21
D21A
6.50 km, 385 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 49:12
2. Hlavová Jindra ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno 49:46 + 0:34
3. Matějů Martina PGP8556 R SK Praga 50:41 + 1:29
4. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 51:40 + 2:28
5. Wiśniewska Hanna CHC9051 C K.O.B. Choceň 52:28 + 3:16
6. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 52:43 + 3:31
7. Doležalová Monika KAM8851 R OK Kamenice 53:02 + 3:50
8. Krafková Lucie TUR8650 E OOB TJ Turnov 55:11 + 5:59
9. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 55:45 + 6:33
10. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 56:35 + 7:23
11. Šiková Karolína LPM9651 R OK Lokomotiva Plzeň 57:12 + 8:00
12. Hepnerová Martina SHK8152 C OK Slavia Hradec Králové 57:58 + 8:46
13. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 58:46 + 9:34
14. Vališová Martina OSN9696 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 58:49 + 9:37
15. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 62:43 + 13:31
16. Kulhavá Eliška LPU9657 R OK Lokomotiva Pardubice 64:12 + 15:00
17. Hanáková Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 68:45 + 19:33
18. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 73:11 + 23:59
19. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 75:00 + 25:48
20. Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 78:03 + 28:51
21. Hermannová Anna TAP9251 C KOB TRETRA Praha 78:18 + 29:06
Nedbalová Jana MFP8050 C VŠSK MFF UK Praha DISK
D21B
6.60 km, 360 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tužilová Magdaléna ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno 47:54
2. Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 48:23 + 0:29
3. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 49:32 + 1:38
4. Aschermannová Petra KAM9354 C OK Kamenice 50:24 + 2:30
5. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 52:13 + 4:19
6. Čermáková Magdalena LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovice 53:10 + 5:16
7. Teplá Karolína SHK9251 R OK Slavia Hradec Králové 53:18 + 5:24
8. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 55:32 + 7:38
9. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 56:03 + 8:09
10. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 58:44 + 10:50
11. Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 58:45 + 10:51
12. Fundová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové 58:54 + 11:00
13. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 62:40 + 14:46
14. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 62:44 + 14:50
15. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 63:29 + 15:35
16. Hlubučková Kristýna KAM9551 C OK Kamenice 64:18 + 16:24
17. Kamenická Kateřina PHK9353 C OK 99 Hradec Králové 65:54 + 18:00
17. Peterová Alena DOB8953 C KOB Dobruška 65:54 + 18:00
19. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 70:17 + 22:23
20. Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 76:09 + 28:15
21. Šmidrkalová Monika NPA9051 C SK LOB Nová Paka 78:04 + 30:10
D21C
6.50 km, 365 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 46:12
2. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 46:50 + 0:38
3. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 51:03 + 4:51
4. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 51:06 + 4:54
5. Šístková Iveta LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice 51:16 + 5:04
6. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 51:32 + 5:20
7. Horová Pavla LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice 51:48 + 5:36
8. Štičková Anna LLI9651 E TJ Loko Liberec 51:53 + 5:41
9. Hrstková Vladěna ZBM8787 C SK Žabovřesky Brno 52:33 + 6:21
10. Vozdová Klára ASU8964 C Magnus Orienteering 54:19 + 8:07
11. Nieke Patricia TUR9552 C OOB TJ Turnov 54:28 + 8:16
12. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 55:57 + 9:45
13. Bořánková Karolína KAM9550 R OK Kamenice 56:23 + 10:11
14. Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 56:31 + 10:19
15. Nováková Zuzana NPA9151 R SK LOB Nová Paka 57:37 + 11:25
16. Rollier Monika PHK8051 E OK 99 Hradec Králové 61:04 + 14:52
17. Vozdová Aneta KSU9394 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:21 + 17:09
18. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 63:45 + 17:33
19. Neradová Alena LIT8551 C KOB Litvínov 63:48 + 17:36
20. Chvalová Věra LPM9452 C OK Lokomotiva Plzeň 68:39 + 22:27
21. Ďoubalová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 71:01 + 24:49
22. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 78:35 + 32:23
D21D
6.60 km, 375 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 44:42
2. Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 47:37 + 2:55
3. Hlavová Hana ZBM8888 R SK Žabovřesky Brno 48:31 + 3:49
4. Hiklová Natalia ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno 50:07 + 5:25
5. Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 53:03 + 8:21
6. Jirčáková Martina LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:18 + 8:36
7. Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 53:21 + 8:39
8. Zháňalová Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno 53:24 + 8:42
9. Štěrbová Daniela PHK8951 E OK 99 Hradec Králové 53:27 + 8:45
10. Myslivcová Pavla SHK9352 C OK Slavia Hradec Králové 54:03 + 9:21
11. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 54:09 + 9:27
12. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 56:18 + 11:36
13. Voborníková Alena CTB9451 E SK OB Chotěboř 56:33 + 11:51
14. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 57:10 + 12:28
15. Sabelová Markéta TRI9656 R TJ TŽ Třinec 61:05 + 16:23
16. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:15 + 16:33
17. Janů Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:32 + 16:50
18. Novotná Barbora TJN8951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:33 + 18:51
19. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 64:21 + 19:39
20. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 64:26 + 19:44
21. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 65:39 + 20:57
22. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 75:01 + 30:19
23. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 76:09 + 31:27
D3
2.90 km, 120 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hoetzel Hugo JEN0503 B OB Jenišovice 24:04
2. Kubecová Magdalena STB0550 B TJ Stadion Nový Bor 27:57 + 3:53
3. Janků Štěpán SJC Sportcentrum Jičín 28:15 + 4:11
4. Votoček Michal JIL0601 B OK Jilemnice 28:35 + 4:31
5. Jíra Filip ROZ0500 B OK Roztoky 29:21 + 5:17
6. Teringl Vojtěch VCB0702 C OB České Budějovice 29:52 + 5:48
7. Semíková Julie KAM0358 C OK Kamenice 32:29 + 8:25
8. Podrábský Ctibor VLI0700 C Slavia Liberec orienteering 32:44 + 8:40
9. Bambousková Julie DOR0650 C OK Dobříš 33:32 + 9:28
10. Krumlovský Tomáš RIC0507 C OB Říčany 33:49 + 9:45
11. Nigrin Matouš DOR0303 OK Dobříš 34:27 + 10:23
12. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 34:37 + 10:33
13. Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 35:05 + 11:01
14. Burešová Eliška VLI0456 C Slavia Liberec orienteering 35:36 + 11:32
15. Houžvičková Daniela TUR0751 C OOB TJ Turnov 35:39 + 11:35
16. Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 36:33 + 12:29
17. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 37:36 + 13:32
18. Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 38:48 + 14:44
19. Nentvichová Julie DOR0351 B OK Dobříš 38:53 + 14:49
20. Kosková Adéla VLI0656 C Slavia Liberec orienteering 39:53 + 15:49
21. Malá Anežka JIL0751 C OK Jilemnice 40:21 + 16:17
22. Vejražková Anna KPY0750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 40:34 + 16:30
23. Horák Martin VSP0601 C USK Praha 42:31 + 18:27
24. Housková Barbora DOR0655 C OK Dobříš 43:21 + 19:17
25. Bureš David VLI0707 C Slavia Liberec orienteering 43:25 + 19:21
26. Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 45:03 + 20:59
27. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 45:39 + 21:35
28. Svoboda Jan VTA0701 C SC vebr-sport 46:02 + 21:58
29. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 48:39 + 24:35
30. Mullis Carolina DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 49:23 + 25:19
31. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 49:52 + 25:48
32. Gajda Petr VSP0903 C USK Praha 50:52 + 26:48
33. Nováková Viktorie RUM0751 C ZOOB Rumburk 51:15 + 27:11
34. Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51:21 + 27:17
35. Termer Štěpán LTU0800 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:58 + 27:54
36. Ekertová Jana VLI0750 C Slavia Liberec orienteering 53:00 + 28:56
37. Průša Josef DLT0401 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 56:10 + 32:06
38. Hančová Karolína VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:40 + 32:36
39. Hejna Štěpán LLI0602 C TJ Loko Liberec 57:19 + 33:15
40. Petriláková Amalie Rebeka DOR0953 C OK Dobříš 57:39 + 33:35
41. Čabanová Eva FYD0951 C Jizerský klub OB Frýdlant 59:56 + 35:52
42. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 61:25 + 37:21
43. Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 62:05 + 38:01
44. Čabanová Lenka FYD0151 C Jizerský klub OB Frýdlant 67:08 + 43:04
45. Čabanová Tereza FYD0450 C Jizerský klub OB Frýdlant 69:38 + 45:34
46. Alblová Zuzana LME0660 C SK Los Mělník 70:52 + 46:48
47. Nentvichová Romana DOR6651 C OK Dobříš 71:35 + 47:31
48. Běloušková Kateřina CTB0752 C SK OB Chotěboř 73:04 + 49:00
49. Čabanová Petra FYD7550 C Jizerský klub OB Frýdlant 73:09 + 49:05
50. Čečková Karolína SHK0651 OK Slavia Hradec Králové 83:32 + 59:28
51. Čečka Matěj SHK OK Slavia Hradec Králové 85:30 + 61:26
52. Pokorná Nela PGP0552 C SK Praga 93:26 + 69:22
53. Šmahel Lukáš OPI1000 C Orientační sporty Písek 101:20 + 77:16
54. Petráň Lukáš SCP1200 C OK Sparta Praha 101:45 + 77:41
55. Držka Filip LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice 103:53 + 79:49
Krumlovský Vojtěch RIC0703 C OB Říčany DISK
Holata Radek TAP8100 C KOB TRETRA Praha DISK
Housková Adéla DOR0851 C OK Dobříš DISK
Hoetzel Jiří JEN0701 C OB Jenišovice DISK
Hejnová Simona LLI TJ Loko Liberec DISK
D35
5.30 km, 260 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 45:49
2. Tesařová Anna SCP8257 C OK Sparta Praha 49:25 + 3:36
3. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 50:33 + 4:44
4. Pavelcová Gabriela NPA7851 C SK LOB Nová Paka 51:12 + 5:23
5. Matějů Kateřina VLI8054 C Slavia Liberec orienteering 52:01 + 6:12
6. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 53:01 + 7:12
7. Čečková Martina SHK7753 C OK Slavia Hradec Králové 53:28 + 7:39
7. Tichovská Hana PGP8251 C SK Praga 53:28 + 7:39
9. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 54:23 + 8:34
10. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 56:00 + 10:11
11. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 57:34 + 11:45
12. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 58:07 + 12:18
13. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 58:45 + 12:56
14. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 59:32 + 13:43
15. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 59:45 + 13:56
16. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 60:41 + 14:52
17. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 69:10 + 23:21
18. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 69:38 + 23:49
19. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 76:56 + 31:07
20. Kuncová Jana UOL7854 C SOB Olomouc 78:31 + 32:42
21. Ježková Dana SNA7850 C TJ START Náchod 83:30 + 37:41
D40
5.10 km, 220 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petráňová Jana SCP7555 C OK Sparta Praha 40:43
2. Škorpilová Jana SJC7451 C Sportcentrum Jičín 41:45 + 1:02
3. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 43:07 + 2:24
4. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 43:27 + 2:44
5. Malá Věra JIL7752 C OK Jilemnice 44:39 + 3:56
6. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 45:29 + 4:46
7. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 45:55 + 5:12
8. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 46:35 + 5:52
9. Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:53 + 6:10
10. Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 47:42 + 6:59
10. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 47:42 + 6:59
12. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 47:50 + 7:07
13. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:56 + 8:13
14. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 49:12 + 8:29
15. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:44 + 9:01
16. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB ALFA Brno 51:01 + 10:18
16. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 51:01 + 10:18
18. Kroniková Jana SHK7350 C OK Slavia Hradec Králové 52:21 + 11:38
19. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 53:01 + 12:18
20. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 53:02 + 12:19
21. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 53:04 + 12:21
22. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:54 + 13:11
23. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 55:07 + 14:24
24. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 55:14 + 14:31
25. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 55:18 + 14:35
26. Houžvičková Karolína TUR7254 C OOB TJ Turnov 57:02 + 16:19
27. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 57:51 + 17:08
28. Alblová Lucie LME7555 C SK Los Mělník 58:05 + 17:22
29. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 58:40 + 17:57
30. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 58:45 + 18:02
31. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 59:11 + 18:28
32. Miklušová Dagmar 47S7350 TJ Rapid Bratislava 59:21 + 18:38
33. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 61:45 + 21:02
34. Brettlová Marta PGP7557 C SK Praga 65:26 + 24:43
35. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 65:37 + 24:54
36. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:11 + 25:28
37. Burešová Kateřina VLI7456 C Slavia Liberec orienteering 66:21 + 25:38
38. Papicová Silvie BZP7651 C Báječné ženy v orientačním běhu 67:49 + 27:06
39. Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:23 + 28:40
40. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 70:28 + 29:45
41. Nováková Alena KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže 73:50 + 33:07
42. Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 74:01 + 33:18
43. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 74:08 + 33:25
44. Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno 76:26 + 35:43
45. Cíchová Pavlína TTR7452 C OOB Třebíč 77:13 + 36:30
46. Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 79:05 + 38:22
47. Karpíšková Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 80:04 + 39:21
48. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 80:38 + 39:55
49. Janderová Markéta SOB7750 C SOBSA 82:39 + 41:56
50. Kosková Třísková Lenka VLI7554 C Slavia Liberec orienteering 90:49 + 50:06
Nováková Markéta RUM7451 C ZOOB Rumburk DISK
D45
4.70 km, 210 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 40:20
2. Chupeková Silvia VZA7251 Slávia ŽU Žilina 42:57 + 2:37
3. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 44:06 + 3:46
4. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:18 + 4:58
5. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 45:30 + 5:10
6. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 46:35 + 6:15
7. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 47:51 + 7:31
8. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 48:34 + 8:14
9. Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 49:56 + 9:36
10. Macháčková Michaela FYD7299 C Jizerský klub OB Frýdlant 50:01 + 9:41
11. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 50:20 + 10:00
12. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 50:41 + 10:21
13. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 51:17 + 10:57
14. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 51:32 + 11:12
15. Dulovcová Marie KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže 51:39 + 11:19
16. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 51:59 + 11:39
17. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 52:29 + 12:09
18. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 52:56 + 12:36
19. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 53:10 + 12:50
20. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:50 + 13:30
21. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 54:17 + 13:57
22. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 54:34 + 14:14
23. Kašparová Marie ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy 55:04 + 14:44
24. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 55:10 + 14:50
25. Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 55:31 + 15:11
26. Procházková Alexandra VLI7051 C Slavia Liberec orienteering 57:02 + 16:42
27. Hejduková Jana BSO7250 C KOB Baník Sokolov 58:15 + 17:55
28. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:43 + 18:23
29. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 60:34 + 20:14
30. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:44 + 20:24
31. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 61:57 + 21:37
32. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:27 + 23:07
33. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 64:56 + 24:36
34. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:07 + 24:47
35. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 66:55 + 26:35
36. Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 67:29 + 27:09
37. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:51 + 29:31
38. Švancárová Helena KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:47 + 30:27
39. Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 71:06 + 30:46
40. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 71:13 + 30:53
41. Hankovcová Lenka KAM7053 C OK Kamenice 71:48 + 31:28
42. Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering 73:40 + 33:20
43. Petrová Martina 6YC6850 Neregistrovaní 74:27 + 34:07
44. Gottfriedová Marcela VCB7055 C OB České Budějovice 75:39 + 35:19
45. Semíková Iva KAM6850 C OK Kamenice 77:05 + 36:45
46. Svobodová Martina KTA7151 C SK Kotnov Tábor 78:31 + 38:11
47. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 80:08 + 39:48
48. Kliglová Radka TBM7261 C KOS TJ Tesla Brno 81:14 + 40:54
49. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 82:35 + 42:15
Menclová Silvie VSP7050 C USK Praha DISK
Kyselová Jana ROU7050 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
D50
4.30 km, 175 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 39:05
2. Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 40:50 + 1:45
3. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 43:03 + 3:58
4. Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 43:57 + 4:52
5. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:34 + 6:29
6. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 46:41 + 7:36
7. Neumannová Renata PVP6650 C VSS Přírodověda Praha 47:29 + 8:24
8. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 48:35 + 9:30
9. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 48:58 + 9:53
10. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 49:21 + 10:16
11. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 49:45 + 10:40
12. Chroustová Petra VBM6655 C VSK Mendelu Brno 49:57 + 10:52
12. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 49:57 + 10:52
14. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 51:04 + 11:59
15. Čermáková Renata LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice 51:08 + 12:03
16. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 51:38 + 12:33
17. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 51:54 + 12:49
18. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 52:03 + 12:58
19. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 52:47 + 13:42
20. Teplá Hana SHK6561 C OK Slavia Hradec Králové 52:51 + 13:46
21. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:06 + 14:01
22. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 53:35 + 14:30
23. Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 54:49 + 15:44
24. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 56:38 + 17:33
25. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 57:14 + 18:09
26. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 57:44 + 18:39
27. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 58:12 + 19:07
28. Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 58:37 + 19:32
29. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 61:27 + 22:22
30. Hubáčková Jana EKP6250 C VŠTJ Ekonom Praha 63:03 + 23:58
31. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 65:11 + 26:06
32. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 66:44 + 27:39
33. Tachezy Ruth DOR6451 C OK Dobříš 66:46 + 27:41
34. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 72:59 + 33:54
35. Svobodová Lenka ROU6650 C SKOB Roudnice nad Labem 78:48 + 39:43
36. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 81:53 + 42:48
37. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 85:36 + 46:31
38. Hanzlová Svatava HAV6651 C OB Havířov 97:29 + 58:24
39. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 107:00 + 67:55
40. Veselská Kateřina VLI6551 C Slavia Liberec orienteering 117:46 + 78:41
Kulhavá Jarmila SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové DISK
D55
4.00 km, 150 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 40:21
2. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 40:31 + 0:10
3. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:34 + 0:13
4. Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 42:14 + 1:53
5. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 42:48 + 2:27
6. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 42:53 + 2:32
7. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 43:46 + 3:25
8. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 43:54 + 3:33
9. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:11 + 3:50
10. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 45:07 + 4:46
11. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 47:54 + 7:33
12. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 48:52 + 8:31
13. Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:18 + 8:57
14. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB TRETRA Praha 49:24 + 9:03
15. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 49:43 + 9:22
16. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 50:07 + 9:46
17. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 51:18 + 10:57
18. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 51:58 + 11:37
19. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 52:02 + 11:41
20. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 53:03 + 12:42
21. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:13 + 17:52
22. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 59:53 + 19:32
23. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 60:40 + 20:19
24. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 63:32 + 23:11
25. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 65:13 + 24:52
26. Sklenářová Jana MLA6258 C MLOK Mariánské Lázně 65:57 + 25:36
27. Šámalová Hana OKP6151 C SK OK 24 Praha 66:53 + 26:32
28. Špičáková Lenka DKP5850 C Oddíl OB Kotlářka 68:59 + 28:38
29. Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 71:29 + 31:08
30. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:17 + 31:56
31. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 84:01 + 43:40
32. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 84:19 + 43:58
33. Hrušková Zdeňka OSN5950 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 91:13 + 50:52
34. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 95:11 + 54:50
Davi Jana ASU6199 C Magnus Orienteering DISK
D60
3.60 km, 135 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 35:49
2. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 41:42 + 5:53
3. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 41:46 + 5:57
4. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 42:36 + 6:47
5. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 42:37 + 6:48
6. Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 43:10 + 7:21
7. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:13 + 8:24
8. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 44:39 + 8:50
8. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:39 + 8:50
10. Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 44:59 + 9:10
11. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 45:21 + 9:32
12. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 45:28 + 9:39
13. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 46:02 + 10:13
14. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 46:14 + 10:25
15. Vávrová Beáta ASU5651 C Magnus Orienteering 47:30 + 11:41
16. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 51:21 + 15:32
17. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 52:08 + 16:19
18. Opavová Stanislava MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně 54:48 + 18:59
19. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:56 + 22:07
20. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB TRETRA Praha 60:11 + 24:22
21. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 60:53 + 25:04
22. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 64:57 + 29:08
23. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 68:32 + 32:43
24. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 77:10 + 41:21
25. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 104:33 + 68:44
Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka DISK
D65
3.20 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 34:33
2. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 37:28 + 2:55
3. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 38:41 + 4:08
4. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 41:01 + 6:28
5. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 41:39 + 7:06
6. Kohoutová Jitřenka UVP4850 C Slovan Praha 43:23 + 8:50
7. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 43:59 + 9:26
8. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 47:02 + 12:29
9. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:57 + 15:24
10. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 51:48 + 17:15
11. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 54:39 + 20:06
12. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 56:24 + 21:51
13. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 58:22 + 23:49
14. Kubíková Hela VLI4851 Slavia Liberec orienteering 77:50 + 43:17
D70
3.00 km, 95 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:07
2. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 49:05 + 3:58
3. Pospíšilová Jana LDC4451 C KOB Děčín 49:15 + 4:08
4. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 55:16 + 10:09
5. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 55:43 + 10:36
6. Kubátová Milada PGP4750 C SK Praga 66:32 + 21:25
7. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 67:12 + 22:05
8. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 86:35 + 41:28
H16A
6.50 km, 335 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 45:11
2. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 46:45 + 1:34
3. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 47:33 + 2:22
4. Mareček Šimon OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:50 + 2:39
5. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 48:48 + 3:37
6. Chaloupský Jakub PHK0302 A OK 99 Hradec Králové 50:01 + 4:50
7. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 50:56 + 5:45
8. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 51:05 + 5:54
9. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 51:40 + 6:29
10. Macek Ondřej LPU0209 A OK Lokomotiva Pardubice 51:53 + 6:42
11. Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 52:22 + 7:11
12. Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 53:56 + 8:45
13. Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 53:57 + 8:46
14. Rusin Vojtěch BRU0301 A Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 54:20 + 9:09
15. Doležal Matyáš STE0208 B SK SKI-OB Šternberk 55:06 + 9:55
16. Ježek Jakub JIL0104 B OK Jilemnice 55:41 + 10:30
17. Chovanec Václav TZL0201 A SKOB Zlín 56:30 + 11:19
18. Pompura Daniel 1TSxxxx Terezka Banska Bystrica 58:59 + 13:48
19. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 61:18 + 16:07
20. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 69:20 + 24:09
21. Hankovec Hugo KAM0201 B OK Kamenice 71:32 + 26:21
22. Porkert Jan SHK0100 B OK Slavia Hradec Králové 78:44 + 33:33
23. Valášek Václav KAM0100 B OK Kamenice 79:19 + 34:08
24. Lill Petr BSO0203 C KOB Baník Sokolov 82:06 + 36:55
Siegl Matyáš PGP0104 A SK Praga DISK
H16B
6.50 km, 320 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 44:54
2. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 47:20 + 2:26
3. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:48 + 2:54
4. Féder Medard LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovice 48:10 + 3:16
5. Adámek Filip ABM0101 A KOB ALFA Brno 48:18 + 3:24
6. Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 49:50 + 4:56
7. Gottstein Jonáš JIL0107 A OK Jilemnice 50:03 + 5:09
8. Janda Ondřej DOR0100 A OK Dobříš 50:14 + 5:20
9. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB TRETRA Praha 51:29 + 6:35
10. Švarc Antonín DKP0203 A Oddíl OB Kotlářka 52:07 + 7:13
11. Budský Ondřej TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:56 + 9:02
12. Melišík Martin TAP0200 B KOB TRETRA Praha 54:51 + 9:57
13. Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:15 + 10:21
14. Hájek Kryštof TUR0212 B OOB TJ Turnov 55:41 + 10:47
15. Mayer Šimon KSH0202 B OB Kašperské Hory 55:46 + 10:52
16. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 57:45 + 12:51
17. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 59:37 + 14:43
18. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 61:16 + 16:22
19. Šmol David DOK0100 A OK Doksy 62:31 + 17:37
20. Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 66:52 + 21:58
21. Matuš Vít VRB0202 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 69:34 + 24:40
22. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:05 + 26:11
23. Valenta Adam OPI0102 B Orientační sporty Písek 74:56 + 30:02
24. Langr Jan SHK0101 B OK Slavia Hradec Králové 75:49 + 30:55
25. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 89:05 + 44:11
H16C
6.50 km, 330 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia Plzeň 43:11
2. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:31 + 4:20
3. Milán Tomáš ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno 48:37 + 5:26
4. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 50:12 + 7:01
5. Haltof Marek TRI0200 A TJ TŽ Třinec 50:16 + 7:05
5. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 50:16 + 7:05
7. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 52:09 + 8:58
8. Adamec Martin TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:44 + 9:33
9. Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:54 + 9:43
10. Bialožyt Marek TRI0301 A TJ TŽ Třinec 54:42 + 11:31
11. Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 55:39 + 12:28
12. Kovařík Martin TRI0101 A TJ TŽ Třinec 55:44 + 12:33
13. Škvor Adam KAM0202 A OK Kamenice 56:48 + 13:37
14. Fábera David SHK0305 A OK Slavia Hradec Králové 57:48 + 14:37
15. Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 59:29 + 16:18
16. Lička Adam TBM0326 A KOS TJ Tesla Brno 59:46 + 16:35
17. Cícha Matěj TTR0102 B OOB Třebíč 62:06 + 18:55
18. Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 62:15 + 19:04
19. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 64:43 + 21:32
20. Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc 68:22 + 25:11
21. Melichna Matěj DKL0102 B KOB Kladno 71:59 + 28:48
22. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 73:40 + 30:29
23. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:17 + 36:06
H18A
7.00 km, 370 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 49:36
2. Ormay Mihaly 61H9901 SPA 50:50 + 1:14
3. Chupek Jakub JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov 51:01 + 1:25
4. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 53:20 + 3:44
5. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 54:37 + 5:01
6. Panovec Kryštof LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovice 56:33 + 6:57
7. Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov 56:56 + 7:20
8. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:07 + 7:31
9. Sabol Josef CTB9902 B SK OB Chotěboř 59:00 + 9:24
9. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:00 + 9:24
11. Karatsiolis Kryštof TUR9901 B OOB TJ Turnov 59:03 + 9:27
12. Tichý Radomír SHK0000 A OK Slavia Hradec Králové 61:08 + 11:32
13. Samek Tomáš PHK0001 A OK 99 Hradec Králové 61:25 + 11:49
14. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 68:20 + 18:44
15. Ježek Vít JIL9903 C OK Jilemnice 74:49 + 25:13
16. Procházka Jakub SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava 89:16 + 39:40
17. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 90:56 + 41:20
H18B
6.80 km, 385 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 39:56
2. Dekrét Jakub ZBM9907 A SK Žabovřesky Brno 43:09 + 3:13
3. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 49:19 + 9:23
4. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:54 + 9:58
5. Nagy Josef TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:43 + 11:47
6. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 52:23 + 12:27
7. Sedlář Jan TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno 53:24 + 13:28
8. Volák Ondřej LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice 53:25 + 13:29
9. Vítek Karel PGP9904 A SK Praga 55:55 + 15:59
10. Šenkýř Matěj SJI9902 A OK Jihlava 59:03 + 19:07
11. Goldschmidt Tobiáš 47S0003 TJ Rapid Bratislava 61:52 + 21:56
12. Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 62:00 + 22:04
13. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 68:51 + 28:55
14. Semík Jakub VSP0000 B USK Praha 71:18 + 31:22
15. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 72:10 + 32:14
16. Postolka Jáchym DKL9900 B KOB Kladno 85:47 + 45:51
17. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB ALFA Brno 86:42 + 46:46
H18C
6.70 km, 365 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice 46:13
2. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 47:37 + 1:24
3. Rusin Jan LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice 48:11 + 1:58
4. Horčička Vít STE9919 A SK SKI-OB Šternberk 48:14 + 2:01
5. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 48:22 + 2:09
6. Hlaváč Ondřej ZBM9901 A SK Žabovřesky Brno 49:12 + 2:59
7. Kalman Erik 61H9902 SPA 49:42 + 3:29
8. Novotný Marek TJN9901 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:17 + 6:04
9. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 52:41 + 6:28
10. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:04 + 8:51
11. Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec 57:44 + 11:31
12. Valík Tomáš AOP0001 A Orientační Běh Opava 61:28 + 15:15
13. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 67:45 + 21:32
14. Vlastník Šimon JIL9904 B OK Jilemnice 68:36 + 22:23
15. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 70:20 + 24:07
16. Müller Tomáš OTK9901 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 72:21 + 26:08
17. Gilík Marek SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava 77:36 + 31:23
18. Solomko Adam BSO0002 B KOB Baník Sokolov 85:24 + 39:11
19. Rajnoha David TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno 87:19 + 41:06
H20A
7.60 km, 395 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Daniel PHK9805 R OK 99 Hradec Králové 48:22
2. Bendák Jan PHK9800 A OK 99 Hradec Králové 51:52 + 3:30
3. Hausenblas Šimon KAM9803 A OK Kamenice 52:52 + 4:30
4. Netuka Vojtěch SHK9701 R OK Slavia Hradec Králové 54:08 + 5:46
5. Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 54:19 + 5:57
6. Pek Daniel SHK9803 R OK Slavia Hradec Králové 54:42 + 6:20
7. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 55:35 + 7:13
8. Egei Patrik 61H9800 SPA 57:26 + 9:04
9. Sláma Dušan ASU9843 R Magnus Orienteering 58:14 + 9:52
10. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 59:57 + 11:35
11. Mielec Jaromír AOP9701 A Orientační Běh Opava 63:24 + 15:02
12. Chaloupka Josef UOL9801 A SOB Olomouc 63:40 + 15:18
13. Bartoš Vojtěch PGP9809 B SK Praga 63:54 + 15:32
14. Šmaus Jan TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:55 + 17:33
15. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:19 + 20:57
16. Melichar Vojtěch LLI9802 B TJ Loko Liberec 71:51 + 23:29
17. Werner Michal PGP9705 A SK Praga 72:06 + 23:44
18. Kalenský Aleš STH9801 B SK Studenec 76:07 + 27:45
19. Ransdorf Jakub TAP9805 A KOB TRETRA Praha 77:29 + 29:07
20. Pokorný David SRK9701 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 81:13 + 32:51
21. Drozd Michal BBM9701 B BETA URSUS Orienteering 83:10 + 34:48
22. Pelikán Lukáš DKL9802 B KOB Kladno 86:56 + 38:34
H20B
7.60 km, 400 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semerád Antonín DKP9801 R Oddíl OB Kotlářka 52:01
2. Hirš Otakar ZBM9801 R SK Žabovřesky Brno 52:19 + 0:18
3. Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice 52:25 + 0:24
4. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 55:59 + 3:58
5. Navrátil Šimon PGP9702 E SK Praga 56:08 + 4:07
6. Vystavěl Ondřej JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov 56:43 + 4:42
7. Starý Ondra PHK9813 A OK 99 Hradec Králové 60:04 + 8:03
8. Bořil Jan SJI9700 R OK Jihlava 62:11 + 10:10
9. Zikmund Zdeněk SJC9703 A Sportcentrum Jičín 62:33 + 10:32
10. Cienciala Jan TRI9801 B TJ TŽ Třinec 66:24 + 14:23
11. Gebrt Jan SHK9801 R OK Slavia Hradec Králové 66:56 + 14:55
12. Hrouda Matěj JIL9804 B OK Jilemnice 67:32 + 15:31
13. Kašpar Ludvík BOR9805 B OK Jiskra Nový Bor 71:49 + 19:48
14. Žák Jan LPU9802 A OK Lokomotiva Pardubice 73:19 + 21:18
15. Michek David TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:33 + 22:32
16. Moravec Jakub KAM9702 A OK Kamenice 76:17 + 24:16
17. Novák Aleš PGP9808 A SK Praga 77:04 + 25:03
18. Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 81:51 + 29:50
19. Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 88:06 + 36:05
20. Borovička Tomáš FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 106:09 + 54:08
Zieba Jakub NEK9800 B Nejdek Orienteering DISK
H21A
10.30 km, 535 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 63:21
2. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 63:26 + 0:05
3. Fürst Matouš LLI9603 E TJ Loko Liberec 64:23 + 1:02
4. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 65:03 + 1:42
5. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 66:28 + 3:07
6. Horáček Michal VLI7700 R Slavia Liberec orienteering 66:30 + 3:09
7. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 66:45 + 3:24
8. Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice 66:56 + 3:35
9. Kamenický Matěj LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice 67:51 + 4:30
10. Komanec Václav SHK8406 R OK Slavia Hradec Králové 68:14 + 4:53
11. Navrátil Boris KAM9203 R OK Kamenice 68:52 + 5:31
12. Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 69:06 + 5:45
13. Perůtka Jan LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 69:41 + 6:20
14. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 72:04 + 8:43
15. Nečas Jiří TZL9101 R SKOB Zlín 73:16 + 9:55
16. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 74:00 + 10:39
17. Kozák Petr KAM6501 C OK Kamenice 74:35 + 11:14
18. Glonek Jakub AOP9602 E Orientační Běh Opava 75:09 + 11:48
19. Grätsch Markus 71D9600 USV TU Dresden 75:22 + 12:01
20. Chloupek Adam ZBM9300 R SK Žabovřesky Brno 75:29 + 12:08
21. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 76:58 + 13:37
22. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 77:09 + 13:48
23. Bořil Tomáš ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno 77:43 + 14:22
24. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 77:45 + 14:24
25. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 78:50 + 15:29
26. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 78:52 + 15:31
27. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 81:54 + 18:33
28. Hruška Jakub ZBM9515 C SK Žabovřesky Brno 83:43 + 20:22
29. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 83:47 + 20:26
30. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 87:11 + 23:50
31. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 87:23 + 24:02
32. Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava 92:09 + 28:48
33. Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 106:49 + 43:28
Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering DISK
H21B
10.10 km, 520 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 62:08
2. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 63:12 + 1:04
3. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 63:21 + 1:13
4. Liszka Krisztian 61H9201 SPA 63:35 + 1:27
5. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 63:44 + 1:36
6. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 64:23 + 2:15
7. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 66:05 + 3:57
8. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 67:15 + 5:07
9. Kantor Ondřej TRI9103 R TJ TŽ Třinec 69:02 + 6:54
10. Baier Martin TUR7603 R OOB TJ Turnov 69:16 + 7:08
11. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 71:42 + 9:34
12. Dlabaja Štěpán TZL8508 R SKOB Zlín 71:44 + 9:36
13. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 72:25 + 10:17
14. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 73:10 + 11:02
15. Šmehlík Eduard SHK8702 C OK Slavia Hradec Králové 73:27 + 11:19
16. Záveský Filip LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice 74:35 + 12:27
17. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 76:06 + 13:58
18. Palas Jan ZBM8507 C SK Žabovřesky Brno 76:26 + 14:18
19. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 77:00 + 14:52
20. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 77:04 + 14:56
21. Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 77:55 + 15:47
22. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB ALFA Brno 78:39 + 16:31
23. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 79:33 + 17:25
24. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 79:44 + 17:36
25. Fibír Tomáš FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 79:58 + 17:50
26. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 80:44 + 18:36
27. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 81:29 + 19:21
28. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 82:45 + 20:37
29. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 83:47 + 21:39
30. Morandini Viktor 61H8700 SPA 86:13 + 24:05
Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov DISK
Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha DISK
Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno DISK
H21C
10.10 km, 520 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 58:36
2. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 59:15 + 0:39
3. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 60:24 + 1:48
4. Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk 62:18 + 3:42
5. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 63:20 + 4:44
6. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 65:14 + 6:38
7. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 65:16 + 6:40
8. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 65:20 + 6:44
9. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 66:00 + 7:24
10. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 67:40 + 9:04
11. Kettner Lukáš KAM9403 R OK Kamenice 67:48 + 9:12
12. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 68:30 + 9:54
13. Nakvosas Gytis 17Lxxx1 OK Azuolas 68:55 + 10:19
14. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 69:20 + 10:44
15. Klusáček Matěj LCE8903 C OOB TJ Slovan Luhačovice 70:44 + 12:08
16. Šmelík Martin ASU9644 R Magnus Orienteering 72:16 + 13:40
17. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 72:22 + 13:46
18. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 73:16 + 14:40
19. Matuš Vojtěch VRB9606 R Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 73:52 + 15:16
20. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 74:01 + 15:25
21. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 74:04 + 15:28
22. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 74:22 + 15:46
23. Bialožyt Michal ZBM8707 C SK Žabovřesky Brno 74:39 + 16:03
24. Benroth Martin TZL9206 C SKOB Zlín 75:18 + 16:42
25. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 77:00 + 18:24
26. Oľhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 77:24 + 18:48
27. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 77:38 + 19:02
28. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 78:25 + 19:49
29. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 78:31 + 19:55
30. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 79:03 + 20:27
31. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 85:36 + 27:00
32. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 89:31 + 30:55
33. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 94:30 + 35:54
Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga DISK
Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice DISK
H21D
10.20 km, 515 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 61:55
2. Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering 62:52 + 0:57
3. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 63:00 + 1:05
4. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 63:08 + 1:13
5. Kolovský František LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň 63:47 + 1:52
6. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 64:25 + 2:30
7. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 64:44 + 2:49
8. Grundmann Jan LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice 64:58 + 3:03
9. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 65:32 + 3:37
10. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 66:09 + 4:14
11. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:53 + 8:58
12. Valenta Jiří LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovice 70:58 + 9:03
13. Klusáček Jan ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno 71:05 + 9:10
14. Argaláš Michal TRI9301 R TJ TŽ Třinec 71:36 + 9:41
15. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 72:06 + 10:11
16. Burda Matěj BOR9608 R OK Jiskra Nový Bor 72:21 + 10:26
17. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 72:41 + 10:46
18. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 73:30 + 11:35
19. Fodor Petr TUR8103 C OOB TJ Turnov 74:01 + 12:06
20. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 74:36 + 12:41
21. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 75:15 + 13:20
22. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 75:17 + 13:22
23. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 76:40 + 14:45
24. Landovský Jakub PGP9601 R SK Praga 76:43 + 14:48
25. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 76:50 + 14:55
26. Bugár Gergely 61H9200 SPA 77:39 + 15:44
27. Zakouřil Vít TUR9301 C OOB TJ Turnov 79:14 + 17:19
28. Vištejn Jiří SNA9301 C TJ START Náchod 79:35 + 17:40
29. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 79:42 + 17:47
30. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 81:07 + 19:12
31. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 95:02 + 33:07
Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Wolf Daniel TUR9100 C OOB TJ Turnov DISK
H35
7.00 km, 335 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 47:40
2. Mrázek Jiří DKP7911 C Oddíl OB Kotlářka 48:38 + 0:58
3. Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 49:02 + 1:22
4. Oma Jakub TUR8002 C OOB TJ Turnov 49:19 + 1:39
5. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 49:23 + 1:43
6. Nývlt Martin DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka 50:02 + 2:22
7. Skripnik Štěpán FSP7909 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:49 + 3:09
8. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 50:59 + 3:19
9. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 51:28 + 3:48
10. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 52:52 + 5:12
11. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 53:32 + 5:52
12. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 54:27 + 6:47
13. Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 55:02 + 7:22
14. Janeček Oldřich MFP8200 C VŠSK MFF UK Praha 55:26 + 7:46
15. Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:08 + 8:28
16. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:30 + 8:50
17. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 56:54 + 9:14
18. Kárník Jan LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice 57:15 + 9:35
19. Bláha Jan SHK8215 C OK Slavia Hradec Králové 57:28 + 9:48
20. Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering 58:00 + 10:20
21. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 58:57 + 11:17
22. Paclík Roman SHK7801 C OK Slavia Hradec Králové 59:42 + 12:02
23. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 60:23 + 12:43
24. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 60:35 + 12:55
25. Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 60:39 + 12:59
26. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 61:43 + 14:03
27. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 62:06 + 14:26
28. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 65:29 + 17:49
29. Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 67:03 + 19:23
30. Růžička Lukáš KSU7849 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 67:06 + 19:26
31. Šmahel Lukáš OPI7800 C Orientační sporty Písek 68:50 + 21:10
32. Kautský Jiří 9BC8200 NNN 71:41 + 24:01
33. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 77:27 + 29:47
34. Stehlík Miroslav ZBM8208 C SK Žabovřesky Brno 85:16 + 37:36
35. Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 88:15 + 40:35
36. Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové 91:54 + 44:14
37. Hanslian David LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovice 108:57 + 61:17
H40
6.40 km, 305 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga 43:01
2. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 43:25 + 0:24
3. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 43:36 + 0:35
4. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 44:01 + 1:00
5. Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 44:33 + 1:32
6. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 44:56 + 1:55
7. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 45:17 + 2:16
8. Jedlička Michal SHK7309 C OK Slavia Hradec Králové 45:20 + 2:19
9. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 45:36 + 2:35
10. Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 45:47 + 2:46
11. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 46:53 + 3:52
12. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 47:03 + 4:02
13. Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 47:16 + 4:15
14. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 47:29 + 4:28
15. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 47:44 + 4:43
16. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 48:20 + 5:19
17. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 48:21 + 5:20
18. Horák Pavel VSP7305 C USK Praha 48:52 + 5:51
19. Skripnik Ondřej FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:29 + 6:28
20. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 49:49 + 6:48
21. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 50:13 + 7:12
22. Zámečník David KAM7500 C OK Kamenice 50:55 + 7:54
23. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 51:03 + 8:02
24. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 51:25 + 8:24
25. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 52:25 + 9:24
26. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 52:59 + 9:58
27. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 53:03 + 10:02
28. Rada Pavel ABM7401 C KOB ALFA Brno 53:13 + 10:12
29. Toužil Karel SHK7602 C OK Slavia Hradec Králové 53:27 + 10:26
30. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 53:57 + 10:56
31. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 55:47 + 12:46
32. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:31 + 13:30
33. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 56:43 + 13:42
34. Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice 58:37 + 15:36
35. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 59:07 + 16:06
36. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 59:27 + 16:26
37. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 59:37 + 16:36
38. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 59:54 + 16:53
39. Albl Miloslav LME7600 C SK Los Mělník 60:31 + 17:30
40. Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 61:30 + 18:29
41. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 61:50 + 18:49
42. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 62:22 + 19:21
43. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 62:32 + 19:31
44. Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 62:52 + 19:51
45. Würz Bohuslav LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:16 + 20:15
46. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 64:06 + 21:05
47. Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor 64:27 + 21:26
48. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 64:42 + 21:41
49. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 65:20 + 22:19
50. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB ALFA Brno 66:13 + 23:12
51. Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 67:00 + 23:59
52. Molnár Péter 68Hxxxx Alpokalja szabadidosport Környezetvédő Egyesület 68:04 + 25:03
53. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 68:34 + 25:33
54. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 69:40 + 26:39
55. Mastela Rafal HAV7300 C OB Havířov 72:30 + 29:29
56. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 76:08 + 33:07
57. Synek Marcel DOK7600 C OK Doksy 77:21 + 34:20
58. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 78:14 + 35:13
59. Šmol Marcel DOK7300 C OK Doksy 78:34 + 35:33
60. Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 81:53 + 38:52
61. Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 83:10 + 40:09
Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice DISK
H45
5.80 km, 270 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno 40:59
2. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 41:01 + 0:02
3. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:41 + 0:42
4. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:12 + 1:13
5. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 42:55 + 1:56
6. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 43:28 + 2:29
7. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 43:40 + 2:41
8. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 43:49 + 2:50
9. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 43:56 + 2:57
10. Chupek Jozef VZA7102 Slávia ŽU Žilina 44:11 + 3:12
11. Cych Piotr 33P6800 Echo Twardogóra 45:22 + 4:23
12. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 47:09 + 6:10
13. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 47:10 + 6:11
14. Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 48:16 + 7:17
15. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 48:19 + 7:20
16. Gajda Jan VSP6801 C USK Praha 48:28 + 7:29
17. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 48:41 + 7:42
18. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 48:52 + 7:53
19. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 49:40 + 8:41
20. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 49:46 + 8:47
21. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 49:53 + 8:54
22. Bradáč Stanislav LLI7201 C TJ Loko Liberec 49:55 + 8:56
23. Škrabálek Jan KYL7000 C SK SP Kylešovice 50:14 + 9:15
24. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 50:22 + 9:23
25. Tornai Szabolcs 25H7100 Tabáni Spartacus 50:24 + 9:25
26. Sokolář Zdeněk SNA7201 C TJ START Náchod 50:27 + 9:28
27. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 50:36 + 9:37
28. Mareček Petr OSN6900 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:41 + 9:42
29. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 50:51 + 9:52
30. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 51:24 + 10:25
31. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 52:44 + 11:45
32. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:16 + 12:17
33. Rýdl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:50 + 12:51
34. Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 53:51 + 12:52
35. Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 53:54 + 12:55
36. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 53:58 + 12:59
37. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 54:04 + 13:05
38. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 54:18 + 13:19
39. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:30 + 13:31
40. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 54:39 + 13:40
41. Lisý Ondřej VLI7100 C Slavia Liberec orienteering 54:54 + 13:55
42. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 55:42 + 14:43
43. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 56:17 + 15:18
44. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 56:49 + 15:50
45. Pachnik Dariusz STB6901 C TJ Stadion Nový Bor 56:59 + 16:00
46. Černoch Karel TZL6835 C SKOB Zlín 57:30 + 16:31
47. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 58:54 + 17:55
48. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 59:11 + 18:12
49. Mikluš Marián 47S7200 TJ Rapid Bratislava 60:18 + 19:19
50. Vébr Jiří VTA6901 C SC vebr-sport 60:39 + 19:40
51. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 61:53 + 20:54
52. Furucz Dušan ZAK7100 C OK Netopýr Zákupy 61:54 + 20:55
53. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 62:05 + 21:06
54. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 62:38 + 21:39
55. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 64:27 + 23:28
56. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 64:53 + 23:54
57. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:55 + 23:56
58. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 65:51 + 24:52
59. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 66:14 + 25:15
60. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:27 + 25:28
61. Černý Libor MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně 67:50 + 26:51
62. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:56 + 26:57
63. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:06 + 27:07
64. Hankovec Petr KAM7101 C OK Kamenice 68:30 + 27:31
65. Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 69:16 + 28:17
66. Votoček Tomáš JIL7041 C OK Jilemnice 69:27 + 28:28
67. Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 72:08 + 31:09
68. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 72:31 + 31:32
69. Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory 72:54 + 31:55
70. Kašpar Ludvík ZAK7200 C OK Netopýr Zákupy 75:33 + 34:34
71. Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 76:31 + 35:32
72. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 79:51 + 38:52
73. Kligl Vladislav TBM6910 C KOS TJ Tesla Brno 81:57 + 40:58
74. Sławiński Marcin 3NP7100 3BRt 87:21 + 46:22
75. Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 89:54 + 48:55
76. Hejna Stanislav LLI6900 C TJ Loko Liberec 89:58 + 48:59
77. Kaděra Pavel HAV7100 C OB Havířov 90:50 + 49:51
78. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 96:22 + 55:23
79. Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 98:38 + 57:39
Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering DISK
H50
5.50 km, 260 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 42:25
2. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 44:32 + 2:07
3. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 45:07 + 2:42
4. Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 45:16 + 2:51
5. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 45:46 + 3:21
6. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 46:22 + 3:57
7. Škvor Martin KAM6700 C OK Kamenice 46:36 + 4:11
8. Kamenický Jan PHK6601 C OK 99 Hradec Králové 46:45 + 4:20
9. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:13 + 4:48
10. Kaplan Jan LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice 47:18 + 4:53
11. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 47:31 + 5:06
12. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:37 + 6:12
13. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 48:43 + 6:18
14. Egei Tamas 61H6300 SPA 48:47 + 6:22
15. Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 49:08 + 6:43
16. Suk Jiří MFP6401 C VŠSK MFF UK Praha 49:09 + 6:44
17. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 49:44 + 7:19
18. Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové 49:54 + 7:29
19. Schuster Martin AOP6502 C Orientační Běh Opava 50:00 + 7:35
20. Fencl Jiří LPU6301 C OK Lokomotiva Pardubice 50:16 + 7:51
21. Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:41 + 8:16
22. Křivda Ivan CHC6701 C K.O.B. Choceň 50:50 + 8:25
23. Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 52:02 + 9:37
24. Adámek Libor ABM6707 C KOB ALFA Brno 52:30 + 10:05
25. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 53:08 + 10:43
26. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 53:54 + 11:29
27. Macháček Aleš FYD6400 C Jizerský klub OB Frýdlant 55:19 + 12:54
28. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 56:24 + 13:59
29. Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 56:50 + 14:25
30. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 57:42 + 15:17
31. Stárek Filip TUR6602 C OOB TJ Turnov 58:26 + 16:01
32. Mokrý Jan ABM6611 C KOB ALFA Brno 58:33 + 16:08
33. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 58:34 + 16:09
34. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 58:38 + 16:13
35. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 58:53 + 16:28
36. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 59:25 + 17:00
37. Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 59:46 + 17:21
38. Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 62:02 + 19:37
39. Patočka Petr BBM6300 C BETA URSUS Orienteering 62:34 + 20:09
40. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 62:45 + 20:20
41. Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 64:04 + 21:39
42. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:01 + 22:36
43. Kovačič Marek OSN6600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 66:17 + 23:52
44. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 66:22 + 23:57
45. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 66:44 + 24:19
46. Reichl Michal MKP6402 C SK GORDIC Praha Kačerov 66:53 + 24:28
47. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:55 + 24:30
48. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 69:13 + 26:48
49. Koltai Zoltan 61H6700 SPA 69:30 + 27:05
50. Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 69:39 + 27:14
51. Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:23 + 28:58
52. Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 72:09 + 29:44
53. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 73:29 + 31:04
54. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:37 + 31:12
55. Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:23 + 31:58
56. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 75:34 + 33:09
57. Semrád Pavel CHC6602 C K.O.B. Choceň 80:58 + 38:33
58. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 81:46 + 39:21
59. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 83:22 + 40:57
60. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 83:23 + 40:58
61. Teplý Jiří SHK6401 C OK Slavia Hradec Králové 84:51 + 42:26
62. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 85:56 + 43:31
63. Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 89:40 + 47:15
64. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 103:49 + 61:24
Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
H55
5.10 km, 250 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 38:37
2. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 41:26 + 2:49
3. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 41:27 + 2:50
4. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:16 + 3:39
5. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 43:02 + 4:25
6. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 44:58 + 6:21
7. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 45:08 + 6:31
8. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 45:19 + 6:42
9. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 45:25 + 6:48
10. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 47:00 + 8:23
11. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:27 + 8:50
12. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 47:36 + 8:59
13. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 47:48 + 9:11
14. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 47:53 + 9:16
15. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 48:15 + 9:38
16. Mareček Jiří ADA5901 C OOB Spartak Adamov 49:12 + 10:35
17. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:42 + 11:05
18. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 49:58 + 11:21
19. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 51:17 + 12:40
20. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 51:38 + 13:01
21. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:41 + 13:04
22. Červinka Jaroslav OKP5803 C SK OK 24 Praha 51:44 + 13:07
23. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 51:53 + 13:16
24. Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec 52:25 + 13:48
25. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 52:41 + 14:04
26. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 55:03 + 16:26
27. Tupec Jiří VAM5801 C OOB Vamberk 55:43 + 17:06
28. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 56:48 + 18:11
29. Blabla Zdeněk PCB5901 C SKP České Budějovice 56:52 + 18:15
30. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 57:00 + 18:23
31. Mareš Hynek TUR6100 C OOB TJ Turnov 58:20 + 19:43
32. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 58:30 + 19:53
33. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 60:36 + 21:59
34. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 61:08 + 22:31
35. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 61:22 + 22:45
36. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 61:53 + 23:16
37. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 61:56 + 23:19
38. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB TRETRA Praha 63:15 + 24:38
39. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:16 + 24:39
40. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 64:06 + 25:29
41. Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 64:30 + 25:53
42. Malý Evžen JIL6102 C OK Jilemnice 66:54 + 28:17
43. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 69:18 + 30:41
44. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:20 + 30:43
45. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:23 + 30:46
46. Pavelek Luděk AOP5801 C Orientační Běh Opava 69:26 + 30:49
47. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 70:13 + 31:36
48. Šenkýř Vladimír SJI6000 C OK Jihlava 72:55 + 34:18
49. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 75:58 + 37:21
50. Janás Jiří BOR6201 C OK Jiskra Nový Bor 76:09 + 37:32
51. Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš 77:21 + 38:44
52. Svobodný Petr DKP5800 C Oddíl OB Kotlářka 80:10 + 41:33
53. Vlk Josef LDC5801 C KOB Děčín 83:58 + 45:21
54. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 85:44 + 47:07
55. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB TRETRA Praha 86:10 + 47:33
56. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 98:41 + 60:04
Bořil Petr SJI6207 C OK Jihlava DISK
H60
4.90 km, 210 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 39:20
2. Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov 40:31 + 1:11
3. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 41:16 + 1:56
4. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 42:25 + 3:05
5. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 42:32 + 3:12
6. Nečas Rudolf TZL5703 C SKOB Zlín 42:43 + 3:23
7. Hruška Jiří OSN5501 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:42 + 5:22
8. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 45:01 + 5:41
9. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 45:02 + 5:42
10. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:22 + 6:02
11. Novotný Otakar TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:17 + 6:57
12. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 47:28 + 8:08
13. Juračka Zdeněk HAV5702 C OB Havířov 47:57 + 8:37
14. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 48:36 + 9:16
15. Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 48:49 + 9:29
15. Dušátko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 48:49 + 9:29
17. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 50:09 + 10:49
18. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 51:10 + 11:50
19. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:11 + 11:51
20. Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 51:14 + 11:54
21. Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 53:41 + 14:21
22. Pospíšil Jaromír LDC5301 C KOB Děčín 54:24 + 15:04
23. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 55:42 + 16:22
24. John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha 56:05 + 16:45
25. Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 56:10 + 16:50
26. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 59:38 + 20:18
27. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:44 + 20:24
28. Wald František FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:43 + 23:23
29. Šámal Václav OKP5600 C SK OK 24 Praha 63:10 + 23:50
30. Sýkora Jiří OOP5400 C TJ Opava 63:29 + 24:09
31. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB TRETRA Praha 63:41 + 24:21
32. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 63:45 + 24:25
33. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 66:38 + 27:18
34. Poklop Lubomír UOL5601 C SOB Olomouc 68:33 + 29:13
35. Novák Tom DOK5500 C OK Doksy 69:06 + 29:46
36. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 69:46 + 30:26
37. Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 71:25 + 32:05
38. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 71:54 + 32:34
39. Stibal Ivan LDC5701 C KOB Děčín 72:26 + 33:06
40. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 78:29 + 39:09
41. Šomvársky Ján NNN5500 Neregistrovaní (NNN) 117:48 + 78:28
42. Potěšil Václav VBM5613 C VSK Mendelu Brno 120:44 + 81:24
H65
4.20 km, 170 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hegedüs Zoltan 61H5200 SPA 40:08
2. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 41:08 + 1:00
3. Telecký Martin BFM5201 C SKOB Frýdek - Místek 41:35 + 1:27
4. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 42:27 + 2:19
5. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 42:34 + 2:26
6. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 42:37 + 2:29
7. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 42:54 + 2:46
8. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 43:09 + 3:01
9. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 43:11 + 3:03
10. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 43:31 + 3:23
11. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 44:34 + 4:26
12. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 46:35 + 6:27
13. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 46:50 + 6:42
14. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 46:57 + 6:49
15. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:27 + 7:19
16. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 48:02 + 7:54
17. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 48:24 + 8:16
18. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 50:11 + 10:03
19. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 50:44 + 10:36
20. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 51:29 + 11:21
21. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 52:04 + 11:56
22. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 52:30 + 12:22
23. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 53:50 + 13:42
24. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 53:58 + 13:50
25. Edward Bartkowiak 34P4800 WKS Grunwald Poznań 54:31 + 14:23
26. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 54:56 + 14:48
27. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 55:14 + 15:06
28. Rejmont Milan LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:42 + 15:34
29. Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 56:02 + 15:54
30. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:15 + 17:07
31. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 57:53 + 17:45
32. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 58:33 + 18:25
33. Rančák Josef BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor 58:35 + 18:27
34. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 59:26 + 19:18
35. Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 60:13 + 20:05
36. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 61:21 + 21:13
37. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 61:51 + 21:43
38. Sáňka Bedřich LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice 62:12 + 22:04
39. Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 64:20 + 24:12
40. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 64:32 + 24:24
41. Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 65:28 + 25:20
42. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:19 + 26:11
43. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 66:45 + 26:37
44. Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 67:49 + 27:41
45. Juřina Robert FYD4900 C Jizerský klub OB Frýdlant 68:02 + 27:54
46. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 69:33 + 29:25
47. Kotecký Roman 13G4900 Octavian Droobers 74:10 + 34:02
48. Toušek Miloslav MKP5000 C SK GORDIC Praha Kačerov 80:31 + 40:23
49. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 83:01 + 42:53
50. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 84:45 + 44:37
51. Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 87:42 + 47:34
52. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 90:40 + 50:32
53. Richtr Jiří JEN5001 C OB Jenišovice 95:14 + 55:06
54. Kolský Alexander PGP5000 C SK Praga 98:39 + 58:31
55. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 106:19 + 66:11
H70
3.80 km, 140 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 33:23
2. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:03 + 2:40
3. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 39:30 + 6:07
4. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 40:31 + 7:08
5. Šmelík Ľudo LCE4301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:09 + 7:46
6. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 43:19 + 9:56
7. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:20 + 9:57
8. Janda Josef KAD4701 C Originální Vivalín Team Kadaň 43:28 + 10:05
9. Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 44:08 + 10:45
10. Jirásek Jaroslav DCH4701 C Radioelektronika Cheb 45:16 + 11:53
11. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 46:23 + 13:00
12. Švec Zdeněk SLA4700 C SKOB Slaný 47:28 + 14:05
13. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 47:41 + 14:18
14. Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:18 + 14:55
15. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 49:29 + 16:06
16. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 50:43 + 17:20
17. Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 51:55 + 18:32
18. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 52:25 + 19:02
19. Sokolář Zdeněk SNA4501 C TJ START Náchod 56:28 + 23:05
20. Peterka Josef LLI4702 C TJ Loko Liberec 57:16 + 23:53
21. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 60:04 + 26:41
22. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 61:23 + 28:00
23. Ryšavý Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 65:05 + 31:42
24. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 65:32 + 32:09
25. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 66:07 + 32:44
26. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 67:32 + 34:09
27. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 68:01 + 34:38
28. Dohnal Josef VSP4300 C USK Praha 68:47 + 35:24
29. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 73:21 + 39:58
30. Waldemar Pietkiewicz 34P4300 WKS Grunwald Poznań 75:18 + 41:55
H75
3.20 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 36:10
2. Klawun Kendray Werner George LTP4201 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:02 + 2:52
3. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 42:49 + 6:39
4. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 43:08 + 6:58
5. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 43:21 + 7:11
6. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 45:18 + 9:08
7. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 46:25 + 10:15
8. Frey Jaromír NEJ4100 C TJ Jiskra Nejdek 47:12 + 11:02
9. Lisý Jan ONO4201 C SKOB Ostrov 50:42 + 14:32
10. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 52:34 + 16:24
11. Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 63:31 + 27:21
12. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 69:44 + 33:34
13. Petrželka Pavel TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:21 + 34:11
14. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 71:11 + 35:01
H80
3.00 km, 95 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 39:07
2. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 43:43 + 4:36
3. Kohout Tomáš UVP3700 C Slovan Praha 45:36 + 6:29
4. Mašek Pavel BOR3602 C OK Jiskra Nový Bor 105:20 + 66:13
5. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 167:55 + 128:48
T4A
4.10 km, 170 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Jakub TBM0411 A KOS TJ Tesla Brno 30:24
2. Kamenický Ondřej PHK9401 C OK 99 Hradec Králové 34:52 + 4:28
3. Chromá Adéla TBM8870 C KOS TJ Tesla Brno 36:37 + 6:13
4. Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno 37:49 + 7:25
5. Škácha Vít KAM0309 B OK Kamenice 38:24 + 8:00
6. Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 39:00 + 8:36
7. Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 39:03 + 8:39
8. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 41:47 + 11:23
8. Slavík Pavel SNA7349 C TJ START Náchod 41:47 + 11:23
10. Poloprutská Lucie VLI9950 B Slavia Liberec orienteering 42:31 + 12:07
11. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 42:46 + 12:22
12. Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 43:12 + 12:48
13. Hankovcová Helena KAM0350 B OK Kamenice 44:45 + 14:21
14. Zeman Jaroslav DOB8844 C KOB Dobruška 44:50 + 14:26
15. Podrábská Alžběta VLI0241 Slavia Liberec orienteering 45:16 + 14:52
16. Nejman Stanislav TUR9500 C OOB TJ Turnov 45:40 + 15:16
17. Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:05 + 15:41
18. Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 46:51 + 16:27
19. Pilcová Sabina JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov 47:15 + 16:51
20. Hejtmánková Kateřina TAP8462 C KOB TRETRA Praha 47:19 + 16:55
21. Klinkerová Jitka KAM6450 C OK Kamenice 47:30 + 17:06
22. Petrilák Matouš DOR0409 B OK Dobříš 47:40 + 17:16
23. Havel Jirí FYD Jizerský klub OB Frýdlant 48:35 + 18:11
24. Vlastník Matouš JIL0201 B OK Jilemnice 48:43 + 18:19
25. Škvorová Barbora KAM OK Kamenice 48:57 + 18:33
26. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 49:31 + 19:07
27. Picek Jan TJN6500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:52 + 20:28
28. Blaha Jiří EKP0401 B VŠTJ Ekonom Praha 52:34 + 22:10
29. Chvátilová Johana PHK0450 B OK 99 Hradec Králové 53:45 + 23:21
30. Eichler Jan KAS9800 C KOB Kamenický Šenov 54:51 + 24:27
31. Teringlová Vendula VCB0451 B OB České Budějovice 55:04 + 24:40
32. Oľhavová Hana ASU9199 C Magnus Orienteering 55:11 + 24:47
33. Bradáč David LLI0203 C TJ Loko Liberec 55:30 + 25:06
34. Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 55:35 + 25:11
35. Licková Štěpánka LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:09 + 25:45
36. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 56:42 + 26:18
37. Pitrmucová Antonie JIL0251 C OK Jilemnice 56:58 + 26:34
38. Andrlová Lea VLI0453 C Slavia Liberec orienteering 58:05 + 27:41
39. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 61:11 + 30:47
40. Skácel Dalibor NNN Neregistrovaní (NNN) 63:02 + 32:38
41. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 63:18 + 32:54
42. Pecková Tereza VLI0551 B Slavia Liberec orienteering 64:09 + 33:45
43. Kameníková Andrea BOR9751 B OK Jiskra Nový Bor 64:53 + 34:29
44. Hošková Kateřina LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:57 + 35:33
45. Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:41 + 36:17
46. Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 67:02 + 36:38
47. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 68:22 + 37:58
48. Kodejšová Alena VSP7152 C USK Praha 70:00 + 39:36
49. Krumlovská Barbora RIC8050 C OB Říčany 70:49 + 40:25
50. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 71:50 + 41:26
51. Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 72:04 + 41:40
52. Mencl Miloslav VSP6505 C USK Praha 72:12 + 41:48
53. Svěchotová Hana MOV7150 C SKOB Ostrava 74:21 + 43:57
54. Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 75:02 + 44:38
55. Nigrin Radek DOR7202 OK Dobříš 75:12 + 44:48
56. Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem 75:42 + 45:18
57. Hřivna Ondřej PGP0505 C SK Praga 76:33 + 46:09
58. Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 78:07 + 47:43
59. Kovačičová Ivona OSN6850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 80:50 + 50:26
60. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 89:21 + 58:57
61. Běloušek Pavel CTB7601 SK OB Chotěboř 94:50 + 64:26
62. Urbanová Edita STE7454 C SK SKI-OB Šternberk 95:56 + 65:32
63. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 99:04 + 68:40
64. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 99:56 + 69:32
65. Petrová Věra VLI6251 C Slavia Liberec orienteering 103:42 + 73:18
66. Kosíková Helena VSP0051 C USK Praha 105:32 + 75:08
67. Tóth Ivett 25H7850 Tabáni Spartacus 120:32 + 90:08
68. Winzigová Gabriela OPI0157 C Orientační sporty Písek 134:47 + 104:23
69. Průša Josef DLT7301 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 138:51 + 108:27
70. Málková Věra 8FX6550 TJ Kobylisy 144:35 + 114:11
Ekert Tomáš VLI0302 B Slavia Liberec orienteering DISK
Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín DISK
Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha DISK
T4B
4.10 km, 170 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterka Jakub LLI0404 A TJ Loko Liberec 33:12
2. Hřivna Jakub PGP0305 B SK Praga 33:43 + 0:31
3. Fátor Jan DOB7907 C KOB Dobruška 35:42 + 2:30
4. Kučera Jáchym DOR0301 B OK Dobříš 37:22 + 4:10
5. Blaha Michal EKP0402 B VŠTJ Ekonom Praha 38:15 + 5:03
6. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 38:33 + 5:21
7. Tichá Tereza SJH9452 C SJH Jindřichův Hradec 40:30 + 7:18
8. Zabořil Vojtěch JEN0101 B OB Jenišovice 40:52 + 7:40
9. Zabořil Ondřej JEN0401 B OB Jenišovice 42:07 + 8:55
10. Skripniková Petra FSP8686 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:40 + 9:28
11. Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 43:09 + 9:57
12. Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava 43:17 + 10:05
13. Kosíková Eliška VSP6550 C USK Praha 45:38 + 12:26
14. Dittrichová Lucie SKM0551 B KOB Směr Kroměříž 45:55 + 12:43
15. Jirásková Kateřina PGP8852 C SK Praga 45:57 + 12:45
16. Tesař Jan SCP8501 C OK Sparta Praha 46:20 + 13:08
17. Novák Jakub KRE0201 B OOB TJ Sokol Křemže 46:25 + 13:13
18. Koporová Lenka ZBM9753 B SK Žabovřesky Brno 46:41 + 13:29
19. Pirožek Vojtěch LTU0400 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:05 + 14:53
20. Šitina Tomáš LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:14 + 15:02
21. Zimmerová Kateřina KAM9850 B OK Kamenice 48:22 + 15:10
22. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48:58 + 15:46
23. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 49:56 + 16:44
24. Kavánková Jana 37Cxxx1 Bez registrace 50:08 + 16:56
25. Kašpar Štepán BOR0403 C OK Jiskra Nový Bor 50:23 + 17:11
26. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:45 + 17:33
27. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 53:35 + 20:23
28. Mokrá Regina ABM6854 C KOB ALFA Brno 53:44 + 20:32
29. Kašpar Vojtech BOR0402 C OK Jiskra Nový Bor 54:30 + 21:18
30. Svízel Vojtěch 37Cxxx2 Bez registrace 55:47 + 22:35
31. Šedivka Pavel LTU0401 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:14 + 23:02
32. Krupová Tereza BZP8751 C Báječné ženy v orientačním běhu 58:27 + 25:15
33. Cahlová Slávka LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 59:07 + 25:55
34. Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 59:38 + 26:26
35. Würzová Karolína FYD9852 C Jizerský klub OB Frýdlant 62:35 + 29:23
36. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 62:45 + 29:33
37. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 64:29 + 31:17
38. Horčičková Linda UOL8650 C SOB Olomouc 64:31 + 31:19
39. Cícha Václav TTR0401 B OOB Třebíč 65:05 + 31:53
40. Uhlíková Šárka 64C8150 Ekonom Praha Outdoor 65:49 + 32:37
41. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 67:57 + 34:45
42. Lazák Jan LTU0500 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:39 + 35:27
43. Klinkerová Magdaléna ROZ9950 C OK Roztoky 68:56 + 35:44
44. Richtrová Lucie VPM7451 C KOS Slavia Plzeň 72:22 + 39:10
45. Housková Monika DOR7551 C OK Dobříš 74:21 + 41:09
46. Nosál Stano LBE TJ Lokomotiva Beroun 75:15 + 42:03
47. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 78:43 + 45:31
48. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 79:15 + 46:03
49. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 79:27 + 46:15
50. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 79:47 + 46:35
51. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 80:37 + 47:25
52. Suková Majka LTU0450 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 83:53 + 50:41
53. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 84:13 + 51:01
54. Pelikánová Lucie MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha 89:42 + 56:30
55. Adolph Zdenka NNN Neregistrovaní (NNN) 92:41 + 59:29
56. Matuška Pavel 5RX7000 NNN 93:43 + 60:31
57. Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř 93:59 + 60:47
58. Houserová Tereza OPI0156 C Orientační sporty Písek 96:45 + 63:33
59. Tachezy Jan DOR5802 OK Dobříš 97:07 + 63:55
60. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 97:45 + 64:33
61. Hejna Hynek LLI0300 C TJ Loko Liberec 98:10 + 64:58
62. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 100:03 + 66:51
63. Bradáčová Marie LLI7550 C TJ Loko Liberec 101:47 + 68:35
64. Adolph Jeff NNN Neregistrovaní (NNN) 103:22 + 70:10
65. Kyselová Nela ROU9951 C SKOB Roudnice nad Labem 104:47 + 71:35
66. Kodejšová Markéta VSP0458 C USK Praha 113:28 + 80:16
67. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 118:07 + 84:55
68. Průšová Hana DLT7451 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 134:53 + 101:41
69. Zeman Klára DCE KOB Dobřichovice 186:08 + 152:56
Gajdová Kristina VSP7752 C USK Praha DISK
Vlachová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál DISK
Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja DISK
Szencziová Livie VLIxxxx Slavia Liberec orienteering DISK
T8
8.30 km, 320 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waněk Adam LPU9505 C OK Lokomotiva Pardubice 66:54
2. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 72:31 + 5:37
3. Margoldová Barbora DKP8654 C Oddíl OB Kotlářka 75:18 + 8:24
4. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 76:03 + 9:09
5. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 77:35 + 10:41
6. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 78:21 + 11:27
7. Vlažný Jakub LCE9102 C OOB TJ Slovan Luhačovice 80:21 + 13:27
8. Prášil Ondřej SJC8401 C Sportcentrum Jičín 80:41 + 13:47
9. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 81:10 + 14:16
9. Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 81:10 + 14:16
11. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 81:20 + 14:26
12. Nečas Tomáš TZL8801 C SKOB Zlín 82:05 + 15:11
13. Ptáček Pavel BBM9600 C BETA URSUS Orienteering 83:16 + 16:22
14. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 83:48 + 16:54
15. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 84:16 + 17:22
16. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 89:18 + 22:24
17. Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 89:21 + 22:27
18. Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 90:16 + 23:22
19. Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 92:14 + 25:20
20. Čermák Matyáš KAM9501 C OK Kamenice 93:20 + 26:26
21. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 93:38 + 26:44
22. Hejduk Zdeněk BSO0201 B KOB Baník Sokolov 95:03 + 28:09
23. Šitina Jakub LTU0001 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 96:05 + 29:11
24. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 96:07 + 29:13
25. Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 98:11 + 31:17
26. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 100:15 + 33:21
27. Škarková Kateřina PGP9955 B SK Praga 101:06 + 34:12
28. Svoboda Jakub ROU9301 C SKOB Roudnice nad Labem 101:29 + 34:35
29. Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec 102:00 + 35:06
30. Flašarová Kristýna PGP9054 C SK Praga 103:26 + 36:32
31. Lavičková Michaela PGP9656 C SK Praga 105:14 + 38:20
32. Koran Pavel VBM VSK Mendelu Brno 106:51 + 39:57
33. Würzová Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant 107:14 + 40:20
34. Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 108:14 + 41:20
35. Hašek Patrik LTU0000 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 109:21 + 42:27
36. Kodejš Zdeněk VSP7202 C USK Praha 114:55 + 48:01
37. Botiková Daniela LCE9158 C OOB TJ Slovan Luhačovice 114:56 + 48:02
38. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 117:29 + 50:35
39. Pešek Martin LPM9602 C OK Lokomotiva Plzeň 117:37 + 50:43
40. Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 118:36 + 51:42
41. Forst Antonín PGP0106 B SK Praga 123:29 + 56:35
42. Pávek Petr BOR9008 C OK Jiskra Nový Bor 124:33 + 57:39
43. Posselt Martin TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 129:26 + 62:32
44. Neužil Vít OPI0103 B Orientační sporty Písek 132:35 + 65:41
45. Přibyl Ivan PFP5900 C VŠSK PedF UK Praha 133:03 + 66:09
46. Raisr Ivo 74Cxxxx NER 135:47 + 68:53
47. Nebeský Daniel KAM9404 C OK Kamenice 136:28 + 69:34
48. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 137:50 + 70:56
49. Karbusová Kateřina OPI0052 C Orientační sporty Písek 142:25 + 75:31
50. Klapal Jan LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice 145:40 + 78:46
51. Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 151:44 + 84:50
52. Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš 157:46 + 90:52
53. Kopáček Jiří DOR6100 OK Dobříš 169:39 + 102:45
54. Košut Roman 6KCxxxx Neregistrovaný 186:22 + 119:28
55. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 188:04 + 121:10
Skalka Michal LTU6700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Setínková Zuzka DKP5753 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Bican Martin OPI0101 C Orientační sporty Písek DISK
Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín DISK