Výsledky závodu: Velikonoce ve skalách 2017 - E2
Kategorie: H21E

Datum:
15.04.2017
Místo konání:
Jestřebí
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Pruský kámen 2017, Pruský kámen východ 2017
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko - R1
Hlavní rozhodčí:
Plochová Dominika - R1
Stavitel tratí:
Pospíšilová Marie - R1, Falta Ondřej
Protokol:
Závod proběhl bez závad
H21E
11.16 km, 670 m, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wartbichler Christian 32A8800 HSV OL Wiener Neustadt 89:59
2. Kundisch Wieland 71D8500 USV TU Dresden 90:05 + 0:06
3. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 91:12 + 1:13
4. Kretzschmar Matthias Post SV Dresden 93:52 + 3:53
5. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 94:05 + 4:06
6. Flechsig Florian 71D9200 USV TU Dresden 97:42 + 7:43
7. Fürst Matouš LLI9603 TJ Loko Liberec 98:35 + 8:36
8. Rajnošek Zdeněk KSU8506 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 99:06 + 9:07
9. Leideck Karsten 71D8600 USV TU Dresden 101:22 + 11:23
10. Tomanek Daniel KSU7410 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 102:23 + 12:24
11. Gösswein Csaba 11H8500 Budai Osforrás 104:34 + 14:35
12. Nipen Thomas Nydalens SK 106:38 + 16:39
13. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 106:53 + 16:54
14. Grätsch Markus TUR9603 OOB TJ Turnov 107:06 + 17:07
15. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 107:33 + 17:34
16. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 109:09 + 19:10
17. Bugár Gergely 11H9200 Budai Osforrás 109:17 + 19:18
18. Klusáček Jan ZBM9301 SK Žabovřesky Brno 109:28 + 19:29
19. Dudek Wojciech PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazo 111:48 + 21:49
20. Neumann Josef TUR8407 OOB TJ Turnov 113:28 + 23:29
21. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 121:09 + 31:10
22. Olech Przemysław UKS Siódemka Rumia 123:30 + 33:31
23. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 123:39 + 33:40
24. Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava 128:21 + 38:22
25. Müller Kurt 18D9601 Post SV Dresden 128:54 + 38:55
26. Giuliani Luigi 31I9200 Polisportiva Besanese 137:34 + 47:35
27. Kollenbach Leon 38D9600 Ski-Club Helsa 141:55 + 51:56
28. Francke Michal TJN8600 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 143:04 + 53:05
29. Weinig Peter OC München 146:02 + 56:03
30. Důrek Milan SHK9100 OK Slavia Hradec Králové 148:41 + 58:42
Graumann Leo 23D9600 ESV Lok Berlin-Schöneweide DISK