Výsledky závodu: Cena východních Čech 2017 - E2
Kategorie: H21A

Datum:
02.09.2017
Místo konání:
Pustá Kamenice
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
1:10000
Ředitel závodu:
Vávra Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Farář Václav - R1
Stavitel tratí:
Udržal Tomáš - R3
JURY:
Venhoda Milan, Tobiška Václav, Baldrian Petr
H21A
12.20 km, 350 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 73:43
2. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 74:59 + 1:16
3. Dutkowski Mikolaj DOB9200 C KOB Dobruška 77:34 + 3:51
4. Dlabaja Štěpán TZL8508 R SKOB Zlín 77:46 + 4:03
5. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 78:48 + 5:05
6. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 78:54 + 5:11
7. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 80:01 + 6:18
8. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 81:43 + 8:00
9. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 83:35 + 9:52
10. Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga 86:31 + 12:48
11. Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava 87:31 + 13:48
12. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 87:47 + 14:04
13. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 89:12 + 15:29
14. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 89:35 + 15:52
15. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 89:36 + 15:53
16. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 90:17 + 16:34
17. Benroth Martin TZL9206 C SKOB Zlín 90:24 + 16:41
18. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 91:26 + 17:43
19. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 94:14 + 20:31
20. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 96:29 + 22:46
21. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 98:00 + 24:17
22. Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava 98:14 + 24:31
23. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 101:09 + 27:26
24. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 104:04 + 30:21
25. Kala Matěj OOL8901 C SK Haná orienteering 104:15 + 30:32
26. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 104:23 + 30:40
27. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 105:44 + 32:01
28. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 105:53 + 32:10
29. Lauterbach David ZAM9801 B OB TJ Sokol Žamberk 106:16 + 32:33
30. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 106:46 + 33:03
31. Nouza Petr SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec 107:18 + 33:35
32. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 110:21 + 36:38
33. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 111:30 + 37:47
34. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 112:17 + 38:34
35. Haas Karel LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice 113:31 + 39:48
36. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 114:52 + 41:09
37. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 118:18 + 44:35
38. Krajcar Ivo SKM9501 C KOB Směr Kroměříž 125:51 + 52:08
39. Šimon Igor PZR7904 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 167:01 + 93:18
Moracciccio Marco LPU C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava DISK
Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Prášil Ondřej SJC8401 C Sportcentrum Jičín DISK