Výsledky závodu: Veřejný závod (Jarní skály)
Kategorie: D45

Datum:
11.03.2017
Místo konání:
Podkost
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Mapa:
Kost Jih
Ředitel závodu:
Sokolářová Jitka
Hlavní rozhodčí:
Zakouřil Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Šritr Martin - R3, Kvapil Petr
JURY:
Janata Martin, Wolf Daniel, Nehasil Vladislav
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Nebyl podán žádný protest. Jury se nesešla.
D45
5.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Myslivcová Lenka SHK7051 OK Slavia Hradec Králové 57:32
2. Rychterová Dana SMR6950 SNS Smržovka 59:41 + 2:09
3. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 62:06 + 4:34
4. Neumannová Renata PVP6650 VSS Přírodověda Praha 62:32 + 5:00
5. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 62:46 + 5:14
6. Valentová Helena OKP6550 SK OK 24 Praha 63:48 + 6:16
7. Teplá Hana SHK6561 OK Slavia Hradec Králové 64:50 + 7:18
8. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 64:54 + 7:22
9. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 64:55 + 7:23
10. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 66:41 + 9:09
11. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 67:49 + 10:17
12. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 USK Praha 68:09 + 10:37
13. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 68:13 + 10:41
14. Klapalová Jana VAM6451 OOB Vamberk 68:39 + 11:07
15. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 69:05 + 11:33
16. Červinková Jitka OKP6451 SK OK 24 Praha 70:08 + 12:36
17. Marková Jana LLI7152 TJ Loko Liberec 70:50 + 13:18
18. Zuzánková Růžena TJN6051 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 71:01 + 13:29
19. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 72:42 + 15:10
20. Cincibusová Ivana FSP6651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 74:24 + 16:52
21. Úlehlová Monika TAP6950 KOB TRETRA Praha 75:19 + 17:47
22. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 78:14 + 20:42
23. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 80:55 + 23:23
24. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 82:37 + 25:05
25. Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 83:18 + 25:46
26. Korejčíková Dáďa LLI5550 TJ Loko Liberec 86:55 + 29:23
27. Wagner Martina 1VD6450 SG Zittau Süd 88:15 + 30:43
28. Lohrová Hana SCP6550 OK Sparta Praha 88:48 + 31:16
29. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 90:48 + 33:16
30. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 92:03 + 34:31
31. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 93:09 + 35:37
32. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 93:15 + 35:43
33. Balcarová Alena LLI7150 TJ Loko Liberec 93:17 + 35:45
34. Melišíková Radka TAP7152 KOB TRETRA Praha 93:30 + 35:58
35. Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 93:50 + 36:18
36. Rohanová Markéta PVP7251 VSS Přírodověda Praha 94:51 + 37:19
37. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 95:45 + 38:13
38. Jana Koudelková XX2 104:15 + 46:43
39. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 108:56 + 51:24
40. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 128:32 + 71:00
Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu DISK