Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
27.05.2017
Místo konání:
Dobříš - Vlaška
Pořadatel:
DOR - OK Dobříš
Mapa:
Kazatelna
Ředitel závodu:
Arnošt Kamil - R3
Hlavní rozhodčí:
Bochenková Martina - R2
Stavitel tratí:
Bochenková Jana - R3
Protokol:
Závod proběhl bez závad
D10
2.68 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 21:16
2. Lampová Amálie DKP0752 C Oddíl OB Kotlářka 22:17 + 1:01
3. Fibírová Lucie FSP0777 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:33 + 2:17
4. Bartalošová Anežka PGP0853 C SK Praga 23:40 + 2:24
5. Seidlová Magdalena RIC0950 C OB Říčany 24:16 + 3:00
6. Mišeková Kateřina KAM0756 C OK Kamenice 25:38 + 4:22
7. Kašparová Alžběta DOR0753 C OK Dobříš 26:20 + 5:04
8. Havlová Tereza KNC0750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 26:47 + 5:31
9. Nováková Pavlína DKP0860 C Oddíl OB Kotlářka 30:13 + 8:57
10. Mirčeva Tereza DOR0750 C OK Dobříš 30:14 + 8:58
11. Pěkná Alžběta ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem, 32:00 + 10:44
12. Žemlová Barbora KAM0751 C OK Kamenice 32:23 + 11:07
13. Kudrnáčová Marta KAM0754 C OK Kamenice 32:38 + 11:22
14. Straková Denisa SLA0750 C SKOB Slaný 32:51 + 11:35
15. Ptáčková Hana PGP0750 C SK Praga 34:01 + 12:45
16. Bulířová Žofie TAP0850 C KOB TRETRA Praha 35:50 + 14:34
17. Vlašaná Karolína DOR0751 C OK Dobříš 37:27 + 16:11
18. Kindlová Anežka RIC0850 C OB Říčany 38:34 + 17:18
19. Jandová Eva DOR0752 C OK Dobříš 39:18 + 18:02
20. Bartáková Alžběta FSP0754 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:27 + 25:11
21. Leinweberová Julie FSP0755 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:27 + 27:11
22. Mácová Natálie DOB0770 C KOB Dobruška 50:21 + 29:05
23. Dostálová Judita HCE0750 C TJ Hostivice 64:06 + 42:50
24. Housková Adéla DOR0851 C OK Dobříš 78:07 + 56:51
25. Pilátová Rozálie DKL0750 C KOB Kladno 145:51 + 124:35
D10L
1.62 km, 50 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švejdová Karolína ZVO0752 C OB SK Zvole 14:27
2. Mullis Carolina DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 15:06 + 0:39
3. Nedbalová Klára MFP0850 C VŠSK MFF UK Praha 17:59 + 3:32
4. Ehlerová Anna VSP0854 C USK Praha 19:26 + 4:59
5. Rodová Anežka VSP1152 C USK Praha 21:59 + 7:32
6. Vavřinová Johana HCE0751 C TJ Hostivice 23:10 + 8:43
7. Petriláková Amálie DOR0953 C OK Dobříš 24:22 + 9:55
8. Hejsková Magdalena KAM0850 C OK Kamenice 24:39 + 10:12
9. Lampová Julie DKP0952 C Oddíl OB Kotlářka 24:57 + 10:30
10. Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 26:18 + 11:51
11. Žemlová Magdalena KAM0950 C OK Kamenice 26:42 + 12:15
12. Baštová Justýna DOR0952 C OK Dobříš 26:54 + 12:27
13. Neuerová Eliška DOR1051 C OK Dobříš 28:16 + 13:49
14. Ehlerová Michaela VSP1050 C USK Praha 29:09 + 14:42
15. Zákoucká Barbora DKP0859 C Oddíl OB Kotlářka 29:12 + 14:45
16. Blehová Veronika DOR0852 C OK Dobříš 29:28 + 15:01
17. Černá Adéla HCE0850 C TJ Hostivice 32:28 + 18:01
18. Dvořáková Alena DOR0854 C OK Dobříš 32:32 + 18:05
19. Svatá Lucie PGP0952 C SK Praga 37:19 + 22:52
20. Pokorná Sára KAM0952 C OK Kamenice 45:40 + 31:13
21. Pokorná Ema PGP0950 C SK Praga 57:42 + 43:15
D12
2.88 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelantová Martina RIC0550 B OB Říčany 26:18
2. Švecová Karolína ZVO0557 B OB SK Zvole 27:17 + 0:59
3. Kubecová Magdalena STB0550 B TJ Stadion Nový Bor 28:46 + 2:28
3. Kotková Adéla RIC0655 C OB Říčany 28:46 + 2:28
5. Linhartová Klára ZVO0556 B OB SK Zvole 28:50 + 2:32
6. Balejová Julie KAM0551 B OK Kamenice 29:12 + 2:54
7. Kohoutová Zdeňka DKL0651 C KOB Kladno 30:38 + 4:20
8. Černá Justina HCE0652 C TJ Hostivice 30:53 + 4:35
9. Bambousková Julie DOR0650 C OK Dobříš 30:59 + 4:41
10. Kotenová Markéta RIC0651 C OB Říčany 35:52 + 9:34
11. Magazu Annabelle DOR0657 C OK Dobříš 36:36 + 10:18
12. Housková Barbora DOR0655 C OK Dobříš 37:12 + 10:54
13. Vozábalová Hana PGP0654 B SK Praga 37:55 + 11:37
14. Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 39:09 + 12:51
15. Koubková Tereza DOR0651 C OK Dobříš 39:12 + 12:54
16. Mácová Štěpánka DOB0661 C KOB Dobruška 41:05 + 14:47
17. Růžičková Ema RIC0653 C OB Říčany 41:18 + 15:00
18. Polívková Beáta RIC0652 C OB Říčany 41:38 + 15:20
19. Pokorná Terezie RIC0552 B OB Říčany 42:42 + 16:24
20. Priehodová Nela PGP0655 C SK Praga 43:57 + 17:39
21. Rendová Kateřina KAM0550 C OK Kamenice 53:04 + 26:46
22. Brodská Kateřina HCE0653 C TJ Hostivice 53:28 + 27:10
23. Dittrtová Rozálie LME0650 C SK Los Mělník 54:26 + 28:08
24. Pompachová Karolína TAP0652 C KOB TRETRA Praha 56:37 + 30:19
25. Rážová Dorota PGP0653 C SK Praga 59:15 + 32:57
26. Müllerová Hana HCE0650 C TJ Hostivice 60:26 + 34:08
27. Ptáčková Veronika PGP0551 C SK Praga 63:06 + 36:48
28. Neuerová Anna DOR0656 C OK Dobříš 63:22 + 37:04
29. Dvořáková Veronika DOR0554 C OK Dobříš 63:48 + 37:30
30. Sotonová Šárka TAP0655 C KOB TRETRA Praha 65:34 + 39:16
31. Pokorná Nela PGP0552 C SK Praga 73:44 + 47:26
32. Svobodová Julie FSP0651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 77:18 + 51:00
33. Pangracová Anna MFP0650 C VŠSK MFF UK Praha 81:23 + 55:05
Oujeská Simona ADA0551 C OOB Spartak Adamov DISK
D14
3.74 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hankovcová Helena KAM0350 B OK Kamenice 27:23
2. Bulířová Ema TAP0452 B KOB TRETRA Praha 29:34 + 2:11
3. Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 34:12 + 6:49
4. Pračková Ema RIC0451 B OB Říčany 35:06 + 7:43
5. Šimšová Pavla MFP0551 B VŠSK MFF UK Praha 35:53 + 8:30
6. Víšková Veronika KAM0452 B OK Kamenice 37:06 + 9:43
7. Čermáková Klára PGP0352 C SK Praga 37:14 + 9:51
8. Jedličková Kristýna KAM0455 B OK Kamenice 37:17 + 9:54
9. Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha 37:51 + 10:28
10. Švecová Anežka ZVO0352 B OB SK Zvole 37:58 + 10:35
11. Černá Ema ROU0451 B SKOB Roudnice nad Labem, 40:22 + 12:59
12. Kotenová Barbora RIC0452 C OB Říčany 41:02 + 13:39
13. Mojžíšková Klára KAM0356 C OK Kamenice 44:25 + 17:02
14. Jirasová Anežka DOR0350 B OK Dobříš 44:36 + 17:13
15. Nentvichová Julie DOR0351 B OK Dobříš 47:31 + 20:08
16. Baštová Julie DOR0353 C OK Dobříš 47:35 + 20:12
17. Kramlová Kateřina ZVO0353 C OB SK Zvole 48:22 + 20:59
18. Kramlová Barbora ZVO0452 B OB SK Zvole 49:17 + 21:54
19. Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:13 + 22:50
20. Aschermannová Klára VSP0454 B USK Praha 50:16 + 22:53
21. Vlašaná Michaela DOR0452 C OK Dobříš 51:06 + 23:43
22. Nekvasilová Tereza DKP0459 C Oddíl OB Kotlářka 52:50 + 25:27
23. Neubauerová Anna DOR0456 C OK Dobříš 61:52 + 34:29
24. Štěpánková Julie KAM0458 C OK Kamenice 67:53 + 40:30
25. Berounská Adéla VSP0352 C USK Praha 68:11 + 40:48
26. Pilátová Amálie DKL0450 C KOB Kladno 104:40 + 77:17
D16
4.51 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bejvlová Karolína PGP0256 A SK Praga 36:43
2. Aschermannová Tereza VSP0253 B USK Praha 38:02 + 1:19
3. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 43:36 + 6:53
4. Popová Veronika TAP0253 B KOB TRETRA Praha 46:52 + 10:09
5. Petriláková Anežka DOR0251 C OK Dobříš 48:23 + 11:40
6. Horáková Barbora VSP0150 B USK Praha 49:20 + 12:37
7. Hovorková Tereza ZVO0153 C OB SK Zvole 50:02 + 13:19
8. Kastnerová Jessica DOR0250 B OK Dobříš 51:45 + 15:02
9. Zlesáková Adéla CHT0151 C OOB SK Chrast 51:59 + 15:16
10. Mojžíšková Lucie KAM0253 B OK Kamenice 52:45 + 16:02
11. Votavová Žofie KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l. 53:14 + 16:31
12. Konopásková Martina DOR0252 C OK Dobříš 57:16 + 20:33
13. Geislerová Aneta DKL0151 B KOB Kladno 59:15 + 22:32
14. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 59:44 + 23:01
15. Popová Jana TAP0252 B KOB TRETRA Praha 59:56 + 23:13
16. Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 C SK Praga 61:32 + 24:49
17. Berounská Anna VSP0256 C USK Praha 64:00 + 27:17
18. Horychová Zuzana DKL0150 C KOB Kladno 69:19 + 32:36
19. Hončíková Markéta DOR0253 C OK Dobříš 70:42 + 33:59
20. Vallová Kristýna ZVO0152 C OB SK Zvole 83:39 + 46:56
21. Černá Aneta PGP0254 C SK Praga 100:22 + 63:39
Štěpánková Ema KAM0255 C OK Kamenice DISK
D18
6.07 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Albrechtová Iveta KAM9950 A OK Kamenice 60:51
2. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 61:20 + 0:29
3. Hrabánková Zuzana PGP9950 B SK Praga 61:22 + 0:31
4. Kosíková Eliška VSP0051 C USK Praha 66:32 + 5:41
5. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 67:41 + 6:50
6. Nentvichová Klára DOR9950 B OK Dobříš 71:41 + 10:50
7. Straková Veronika SLA0051 C SKOB Slaný 81:32 + 20:41
8. Klikarová Zuzana DKP9952 C Oddíl OB Kotlářka 101:25 + 40:34
9. Škarková Kateřina PGP9955 B SK Praga 106:31 + 45:40
10. Pohořalá Anna ROU9954 C SKOB Roudnice nad Labem, 106:35 + 45:44
Klikarová Ivana DKP9953 C Oddíl OB Kotlářka DISK
D21K
6.08 km, 150 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klusáková Barbora DKP9157 C Oddíl OB Kotlářka 51:59
2. Tomešová Daniela SJC8451 C Sportcentrum Jičín 61:30 + 9:31
3. Marková Anna LBE9250 C TJ Lokomotiva Beroun 63:50 + 11:51
4. Zimmerová Kateřina KAM9850 B OK Kamenice 64:46 + 12:47
5. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 66:26 + 14:27
6. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 67:36 + 15:37
7. Zajícová Markéta TAP9054 C KOB TRETRA Praha 73:00 + 21:01
8. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 74:44 + 22:45
9. Gottliebová Petra KPY8752 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 88:44 + 36:45
10. Fibírová Zuzana FSP7555 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 91:41 + 39:42
11. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 99:07 + 47:08
12. Míková Šárka DKP8255 C Oddíl OB Kotlářka 108:31 + 56:32
13. Vejrostová Lenka KPY8853 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 118:10 + 66:11
Hlaváčová Anna NNN9051 Neregistrovaní (NNN) DISK
D21L
8.41 km, 215 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aschermannová Petra KAM9354 C OK Kamenice 62:31
2. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 64:23 + 1:52
3. Čechová Tereza KAM9852 R OK Kamenice 66:56 + 4:25
4. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 68:26 + 5:55
5. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 68:30 + 5:59
6. Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB TRETRA Praha 70:39 + 8:08
7. Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 76:07 + 13:36
8. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 78:08 + 15:37
9. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 81:42 + 19:11
10. Karbanová Vendula DKP8350 C Oddíl OB Kotlářka 82:03 + 19:32
11. Nedbalová Jana MFP8050 C VŠSK MFF UK Praha 82:16 + 19:45
12. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 82:44 + 20:13
13. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 83:03 + 20:32
14. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 83:41 + 21:10
15. Peterová Alena DOB8953 C KOB Dobruška 85:45 + 23:14
16. Jelínková Zora PGP8851 C SK Praga 86:21 + 23:50
17. Tichovská Hana PGP8251 C SK Praga 88:17 + 25:46
18. Sheshikova Anastasia KAM9853 A OK Kamenice 89:29 + 26:58
19. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 92:25 + 29:54
20. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 92:56 + 30:25
21. Grolichová Lucie ZBP7850 C OOB SK Zbraslav 97:04 + 34:33
22. Bozděchová Lenka PGP8254 C SK Praga 98:20 + 35:49
23. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 101:37 + 39:06
24. Mikulášová Helena PGP9353 C SK Praga 106:04 + 43:33
25. Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 109:00 + 46:29
26. Karasová Jana FSP6153 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 117:11 + 54:40
27. Černá Eliška SCP9050 C OK Sparta Praha 119:59 + 57:28
28. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 148:01 + 85:30
D35K
4.55 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zlesáková Stáňa CHT7352 C OOB SK Chrast 50:04
2. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 52:49 + 2:45
3. Dobiášová Hana ROU7451 C SKOB Roudnice nad Labem, 53:00 + 2:56
4. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 54:36 + 4:32
5. Vaněčková Petra TJP7950 C TJ Sokol Troja 55:28 + 5:24
6. Sotonová Jitka TAP7950 KOB TRETRA Praha 55:34 + 5:30
7. Ehlerová Petra VSP7855 C USK Praha 57:12 + 7:08
8. De Heij Margita RIC7350 C OB Říčany 57:14 + 7:10
9. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 61:43 + 11:39
10. Popová Veronika TAP7450 C KOB TRETRA Praha 62:14 + 12:10
11. Berglová Lucie TJP8250 C TJ Sokol Troja 63:18 + 13:14
12. Tolarová Ivana RIC7650 C OB Říčany 64:22 + 14:18
13. Kándlová Adéla DCE7550 C KOB Dobřichovice 66:20 + 16:16
14. Bradáčová Petra ROU7851 C SKOB Roudnice nad Labem, 67:03 + 16:59
15. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem, 67:53 + 17:49
16. Haková Magda PGP7651 C SK Praga 70:46 + 20:42
17. Rážová Milena 99Z7650 Lísteček 72:27 + 22:23
18. Eiglerová Petra ROU8150 C SKOB Roudnice nad Labem, 80:07 + 30:03
19. Pilařová Kateřina CEP8050 C Čepíci 88:47 + 38:43
20. Hladíková Zuzana DKP7852 C Oddíl OB Kotlářka 93:09 + 43:05
21. Bažata Miroslava KAM7650 C OK Kamenice 145:35 + 95:31
D35L
6.93 km, 150 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 53:57
2. Valášková Šárka KAM6951 C OK Kamenice 58:23 + 4:26
3. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 65:54 + 11:57
4. Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 66:32 + 12:35
5. Tesařová Anna SCP8257 C OK Sparta Praha 67:53 + 13:56
6. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 70:38 + 16:41
7. Collis Blanka DKP8257 C Oddíl OB Kotlářka 70:57 + 17:00
8. Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 73:46 + 19:49
9. Maříková Markéta FSP7351 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 75:18 + 21:21
10. Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB TRETRA Praha 77:12 + 23:15
11. Perknerová Barbora ZVO8151 C OB SK Zvole 81:19 + 27:22
12. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 81:26 + 27:29
13. Kučerová Berenika DCE8050 C KOB Dobřichovice 81:49 + 27:52
14. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 84:16 + 30:19
15. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 84:42 + 30:45
16. Mácová Martina 81C0050 Cirkus Čakovice 85:25 + 31:28
17. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 86:10 + 32:13
18. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 88:02 + 34:05
19. Křížová Lenka KRL7951 C Kometa Kralovice 89:07 + 35:10
20. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 90:14 + 36:17
21. Pánková Vendula 2SD7650 aassddfa faasddfasg 94:14 + 40:17
22. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 94:53 + 40:56
23. Pračková Zita RIC7850 C OB Říčany 97:33 + 43:36
24. Izdná Petra DKP8051 C Oddíl OB Kotlářka 97:52 + 43:55
25. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 99:32 + 45:35
26. Růžičková Lucie RIC7351 C OB Říčany 106:01 + 52:04
27. Svítilová Pavla BZP7750 C Báječné ženy v orientačním běhu 109:07 + 55:10
28. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 110:14 + 56:17
29. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 117:52 + 63:55
Pilátová Petra DKL8051 C KOB Kladno DISK
D45K
3.73 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 49:37
2. Straková Jana SLA7251 C SKOB Slaný 57:42 + 8:05
3. Rusá Lenka DCE6452 C KOB Dobřichovice 80:51 + 31:14
D45L
5.33 km, 125 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 49:27
2. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 52:19 + 2:52
3. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB TRETRA Praha 55:51 + 6:24
4. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 58:15 + 8:48
5. Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:16 + 8:49
6. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 58:50 + 9:23
7. Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 60:48 + 11:21
8. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 61:09 + 11:42
9. Klapalová Pavla VSP7099 C USK Praha 61:53 + 12:26
10. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 62:49 + 13:22
11. Dittrtová Lucie LME6852 C SK Los Mělník 63:51 + 14:24
12. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 63:57 + 14:30
13. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 64:51 + 15:24
14. Šimková Markéta KAM7153 C OK Kamenice 64:59 + 15:32
15. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB TRETRA Praha 66:58 + 17:31
16. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 67:09 + 17:42
17. Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 73:02 + 23:35
18. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 73:40 + 24:13
19. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 74:01 + 24:34
20. Ždimerová Monika LME6950 C SK Los Mělník 74:41 + 25:14
21. Landovská Ivana PGP6251 C SK Praga 75:00 + 25:33
22. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 78:48 + 29:21
23. Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem, 79:24 + 29:57
24. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 81:26 + 31:59
25. Řadová Jaromíra DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka 84:57 + 35:30
26. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 87:06 + 37:39
27. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 87:25 + 37:58
28. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB TRETRA Praha 99:28 + 50:01
29. Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 113:43 + 64:16
D55
4.66 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 51:22
2. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 53:42 + 2:20
3. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 54:40 + 3:18
4. Tichovská Jitka PGP6153 C SK Praga 57:14 + 5:52
5. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 57:20 + 5:58
6. Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 58:32 + 7:10
7. Mašková Jana TUR5950 OOB TJ Turnov 61:01 + 9:39
8. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 64:46 + 13:24
9. Šámalová Hana OKP6151 C SK OK 24 Praha 68:09 + 16:47
10. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 69:01 + 17:39
11. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 69:34 + 18:12
12. Wolkerová Dagmar TJP5250 C TJ Sokol Troja 71:17 + 19:55
13. Kudrnáčová Hana KAM6250 C OK Kamenice 73:23 + 22:01
14. Ryšavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 76:51 + 25:29
15. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 77:23 + 26:01
16. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 81:39 + 30:17
17. Dlasková Anna DKP5350 C Oddíl OB Kotlářka 88:06 + 36:44
18. Špičáková Lenka DKP5850 C Oddíl OB Kotlářka 90:43 + 39:21
19. Jelínková Radana PGP5851 C SK Praga 99:27 + 48:05
D65
3.55 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 51:23
2. Jůzková Jaroslava SCP5250 C OK Sparta Praha 57:55 + 6:32
3. Kubátová Milada PGP4750 C SK Praga 58:49 + 7:26
4. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 63:15 + 11:52
5. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 69:01 + 17:38
6. Matějů Ladislava UVP4750 C Slovan Praha 69:07 + 17:44
H10
2.68 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosák Eliáš PGP0704 C SK Praga 20:06
2. Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 20:24 + 0:18
3. Machar Eda DKP0803 C Oddíl OB Kotlářka 21:09 + 1:03
4. Matys Ondřej DOR0803 C OK Dobříš 21:32 + 1:26
5. Kouřil Vojta KPY0700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 23:23 + 3:17
6. Jiras Antonín DOR0701 C OK Dobříš 23:40 + 3:34
7. Víteček Šimon DKP0801 C Oddíl OB Kotlářka 24:09 + 4:03
8. Bažata Alberto KAM0702 C OK Kamenice 25:40 + 5:34
9. Vojkůvka Matěj DOR0804 C OK Dobříš 26:31 + 6:25
10. Magazu Lukas DOR0805 C OK Dobříš 26:36 + 6:30
11. Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 26:49 + 6:43
12. Brandejs Štěpán DKP0807 C Oddíl OB Kotlářka 27:41 + 7:35
13. Šimek Matouš KAM0800 C OK Kamenice 27:46 + 7:40
14. Heller Jakub ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem, 28:07 + 8:01
15. Hradil Michal HCE0900 C TJ Hostivice 28:53 + 8:47
16. Volek Robin KNC0701 C Sokol Kostelec n. Č. l. 29:32 + 9:26
17. Španěl Filip DOR0704 C OK Dobříš 29:41 + 9:35
18. Peckl Kryštof DOR0806 C OK Dobříš 30:09 + 10:03
19. Svoboda František ROZ0700 C OK Roztoky 32:27 + 12:21
20. Procházka Vít DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka 34:30 + 14:24
21. Kučera Teodor DOR0800 C OK Dobříš 34:36 + 14:30
22. Lazar Tomáš RIC0704 C OB Říčany 43:34 + 23:28
23. Dočkal Šimon PGP0702 C SK Praga 45:33 + 25:27
24. Pelant Jan RIC0700 C OB Říčany 49:20 + 29:14
25. Oujeský Dan ADA0701 C OOB Spartak Adamov 50:02 + 29:56
26. Pohl Lukáš TAP0703 C KOB TRETRA Praha 50:24 + 30:18
27. Jedlička Aleš VSP0800 C USK Praha 51:29 + 31:23
28. Tolar Ondřej RIC0701 C OB Říčany 53:51 + 33:45
29. Geisler Richard DKL0700 C KOB Kladno 56:42 + 36:36
H10L
1.62 km, 50 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svítil Martin PGP0903 C SK Praga 14:40
2. Dolák Jakub DKP0707 C Oddíl OB Kotlářka 14:44 + 0:04
3. Fibír Jakub FSP0900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:59 + 0:19
4. Linhart Jakub ZVO0802 C OB SK Zvole 15:36 + 0:56
5. Král Samuel MFP0801 C VŠSK MFF UK Praha 16:07 + 1:27
6. Machar Dan DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka 18:49 + 4:09
7. Vozábal David PGP0904 C SK Praga 18:51 + 4:11
8. Bradáč Adam ROU0703 C SKOB Roudnice nad Labem, 19:12 + 4:32
9. Darmovzal Šimon PGP1001 C SK Praga 21:17 + 6:37
10. Kříž Matěj KRL0901 C Kometa Kralovice 22:43 + 8:03
11. Doležal Jakub DOR0807 C OK Dobříš 23:02 + 8:22
12. Kraus Hynek ZVO0801 C OB SK Zvole 23:40 + 9:00
13. Protiva Mikuláš TAP1100 C KOB TRETRA Praha 25:44 + 11:04
14. Jiras František DOR0900 C OK Dobříš 26:56 + 12:16
15. Koma Lukáš DOR0903 C OK Dobříš 28:15 + 13:35
16. Szárszoi Antonín DOR1000 C OK Dobříš 28:51 + 14:11
17. Müller Karel HCE1000 C TJ Hostivice 29:04 + 14:24
18. Vojkůvka Filip DOR0902 C OK Dobříš 29:29 + 14:49
19. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 31:52 + 17:12
20. Pilát Jaromír DKL0900 C KOB Kladno 32:15 + 17:35
21. Pilař František CEP0900 C Čepíci 37:22 + 22:42
22. Kuttelwascher Marek HCE0901 C TJ Hostivice 38:22 + 23:42
23. Seidl Marek EKP1108 C VŠTJ Ekonom Praha 71:37 + 56:57
Pastuszek Lukáš VSP1000 C USK Praha DISK
Rejšek Čeněk KAM1002 C OK Kamenice DISK
H12
2.98 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem, 24:08
2. Melišík Jan TAP0502 B KOB TRETRA Praha 26:02 + 1:54
3. Král Adam MFP0507 B VŠSK MFF UK Praha 26:15 + 2:07
4. Bárta Viktor ZVO0601 C OB SK Zvole 27:57 + 3:49
5. Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno 28:13 + 4:05
6. Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 29:32 + 5:24
7. Jiras Jenda DOR0505 B OK Dobříš 31:16 + 7:08
8. Bulíř Jáchym TAP0602 C KOB TRETRA Praha 32:34 + 8:26
9. Jíra Filip ROZ0500 B OK Roztoky 33:17 + 9:09
10. Sork Dominik TAP0504 C KOB TRETRA Praha 34:03 + 9:55
11. Machar Matěj DKP0604 C Oddíl OB Kotlářka 34:11 + 10:03
12. Dlouhý Aleš PGP0502 C SK Praga 34:58 + 10:50
13. Horák Martin VSP0601 C USK Praha 37:17 + 13:09
14. Hradil Martin HCE0600 C TJ Hostivice 37:20 + 13:12
15. Černý Matouš TAP0501 C KOB TRETRA Praha 40:21 + 16:13
16. Střelba Antonín PGP0605 C SK Praga 41:36 + 17:28
17. Tofel Šimon TAP0605 C KOB TRETRA Praha 42:16 + 18:08
18. Meier David VSP0606 C USK Praha 43:07 + 18:59
19. Tolar Hynek RIC0505 C OB Říčany 44:59 + 20:51
20. Oujeský Lukáš ADA0504 C OOB Spartak Adamov 49:19 + 25:11
21. Kándl Matěj DCE0500 C KOB Dobřichovice 49:47 + 25:39
22. Kuttelwascher Adam HCE0601 C TJ Hostivice 52:57 + 28:49
23. Geleta Šimon ZVO0602 C OB SK Zvole 55:57 + 31:49
24. Hronza Štěpán DOR0501 C OK Dobříš 64:17 + 40:09
25. Vondra Tomáš FSP0500 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 66:18 + 42:10
26. Havlíček Martin DOR0601 C OK Dobříš 69:10 + 45:02
27. Kosák Jonáš PGP0603 C SK Praga 69:15 + 45:07
28. Perkner Vít ZVO0603 C OB SK Zvole 70:15 + 46:07
29. Pop Jonáš TAP0600 C KOB TRETRA Praha 70:58 + 46:50
30. Dragoun Matěj DOR0603 C OK Dobříš 74:26 + 50:18
31. Kuchař Pavel RIC0604 C OB Říčany 99:16 + 75:08
32. Zlesák Matyáš CHT0601 C OOB SK Chrast 100:49 + 76:41
Izdný Vít DKP0601 C Oddíl OB Kotlářka DISK
H14
4.69 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janda Jakub DOR0403 B OK Dobříš 34:48
2. Šrámek Jaromír RIC0303 B OB Říčany 36:00 + 1:12
3. Sedláček Jaroslav DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka 40:01 + 5:13
4. Mareš Albert DKP0308 C Oddíl OB Kotlářka 41:27 + 6:39
5. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 42:11 + 7:23
6. Snížek Ondřej DOR0406 B OK Dobříš 42:33 + 7:45
7. Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš 42:37 + 7:49
8. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 43:48 + 9:00
9. Tůma Šimon TAP0400 B KOB TRETRA Praha 43:52 + 9:04
10. Petrilák Matouš DOR0409 B OK Dobříš 44:47 + 9:59
11. Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 45:18 + 10:30
12. Černý Antonín TAP0402 B KOB TRETRA Praha 45:58 + 11:10
13. Trnka Martin jun VSP0300 C USK Praha 47:51 + 13:03
14. Šácha Václav DOR0410 C OK Dobříš 48:43 + 13:55
15. Kuc Radim SCP0400 B OK Sparta Praha 49:05 + 14:17
16. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 49:07 + 14:19
17. Javůrek Tomáš VSP0302 C USK Praha 88:59 + 54:11
18. Kozadajev Adam KNC0303 C Sokol Kostelec n. Č. l. 92:24 + 57:36
19. Španěl Vojtěch DOR0407 C OK Dobříš 95:34 + 60:46
20. Hronza Jakub DOR0300 C OK Dobříš 96:28 + 61:40
21. Ouška Filip DOR0304 C OK Dobříš 102:28 + 67:40
22. Mucha Ondřej RIC0400 C OB Říčany 105:42 + 70:54
23. Bohatý Jan UVP0400 C Slovan Praha 143:18 + 108:30
Jedlička Jakub KAM0404 B OK Kamenice DISK
H16
6.27 km, 160 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 40:36
2. Janda Ondřej DOR0100 A OK Dobříš 40:53 + 0:17
3. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 42:03 + 1:27
4. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 42:20 + 1:44
5. Kučera Jáchym DOR0301 B OK Dobříš 48:13 + 7:37
6. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 48:21 + 7:45
7. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 50:42 + 10:06
8. Škvor Adam KAM0202 A OK Kamenice 51:19 + 10:43
9. Valášek Václav KAM0100 B OK Kamenice 52:14 + 11:38
10. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 52:23 + 11:47
11. Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 52:59 + 12:23
12. Novák Přemysl DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka 55:32 + 14:56
13. Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 55:56 + 15:20
14. Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 58:24 + 17:48
15. Melichna Matěj DKL0102 B KOB Kladno 58:26 + 17:50
16. Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 61:08 + 20:32
17. Kolský Pavel PGP0204 B SK Praga 63:18 + 22:42
18. Hankovec Hugo KAM0201 B OK Kamenice 63:34 + 22:58
19. Blaha Petr KAM0104 B OK Kamenice 65:01 + 24:25
20. Víteček Jáchym DKP0204 B Oddíl OB Kotlářka 67:52 + 27:16
21. Forst Antonín PGP0106 C SK Praga 71:43 + 31:07
22. Tesařík Jáchym DKP0106 C Oddíl OB Kotlářka 73:12 + 32:36
23. Hejsek Filip KAM0204 B OK Kamenice 75:25 + 34:49
24. Kohout Václav DKL0101 C KOB Kladno 77:26 + 36:50
25. Brachtl Adam ZVO0102 C OB SK Zvole 84:34 + 43:58
26. Renda Michal KAM0207 B OK Kamenice 88:07 + 47:31
27. Pethö Alex RIC0100 C OB Říčany 90:30 + 49:54
28. Borl Jaroslav KNC0102 C Sokol Kostelec n. Č. l. 95:19 + 54:43
29. Volek Jaroslav KNC0100 C Sokol Kostelec n. Č. l. 101:21 + 60:45
30. Kraus Matěj ZVO0203 C OB SK Zvole 124:00 + 83:24
H18
7.76 km, 200 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 49:59
2. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem, 60:19 + 10:20
3. Ždimera Jan PGP9903 B SK Praga 63:03 + 13:04
4. Mašata Metoděj PHK9905 OK 99 Hradec Králové 82:59 + 33:00
5. Ridzoň Daniel DKP9907 B Oddíl OB Kotlářka 86:36 + 36:37
H20
8.96 km, 225 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelikán Lukáš DKL9802 B KOB Kladno 97:03
2. Borovička Tomáš FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 106:45 + 9:42
3. Straka Tomáš SLA9702 C SKOB Slaný 119:32 + 22:29
4. Křemen Štěpán KAM9804 C OK Kamenice 124:07 + 27:04
H21K
7.18 km, 150 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 51:11
2. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 52:01 + 0:50
3. Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 53:57 + 2:46
4. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 55:11 + 4:00
5. Pangrác Ondřej MFP7603 C VŠSK MFF UK Praha 57:30 + 6:19
6. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 59:18 + 8:07
7. Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:47 + 9:36
8. Besta Lukáš KNC8101 C Sokol Kostelec n. Č. l. 60:57 + 9:46
9. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 61:19 + 10:08
10. Tesař Jan SCP8501 C OK Sparta Praha 68:12 + 17:01
11. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 70:04 + 18:53
12. Šimek Tomáš FSP6304 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 70:50 + 19:39
13. Hopanyuk Anatoliy DKP7900 C Oddíl OB Kotlářka 72:22 + 21:11
14. Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 73:21 + 22:10
15. Beran Pavel TZL7920 C SKOB Zlín 73:32 + 22:21
16. Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB Spartak Adamov 74:46 + 23:35
17. Zeman Jaroslav DOB8844 C KOB Dobruška 76:18 + 25:07
18. Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy 79:28 + 28:17
19. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 81:49 + 30:38
20. Žáček Martin FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 85:08 + 33:57
21. Vlach Martin PGP8605 C SK Praga 85:38 + 34:27
22. Kurz Matouš PGP8606 C SK Praga 95:44 + 44:33
23. Maška Marek MKP8800 C SK GORDIC Praha Kačerov 100:44 + 49:33
24. Liška Petr KPY8601 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 105:45 + 54:34
H21L
11.33 km, 360 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Glonek Jakub AOP9602 E Orientační Běh Opava 68:23
2. Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga 69:12 + 0:49
3. Landovský Jakub PGP9601 R SK Praga 70:44 + 2:21
4. Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice 71:13 + 2:50
5. Kozák Petr KAM6501 C OK Kamenice 71:28 + 3:05
6. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 74:24 + 6:01
7. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 74:58 + 6:35
8. Fibír Tomáš FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 75:01 + 6:38
9. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 75:05 + 6:42
10. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 75:18 + 6:55
11. Oľhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 76:09 + 7:46
12. Procházka Pavel PGP9002 C SK Praga 76:11 + 7:48
13. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 77:08 + 8:45
14. Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 77:21 + 8:58
15. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 77:42 + 9:19
16. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 79:28 + 11:05
17. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 82:08 + 13:45
18. Fujáček Jan SCP7506 C OK Sparta Praha 82:32 + 14:09
18. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 82:32 + 14:09
20. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 82:59 + 14:36
21. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 83:13 + 14:50
22. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 84:51 + 16:28
23. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 85:29 + 17:06
24. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 86:08 + 17:45
25. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 86:41 + 18:18
26. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 87:32 + 19:09
27. Holas Štěpán SJC8702 C Sportcentrum Jičín 87:40 + 19:17
28. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 88:10 + 19:47
29. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 90:56 + 22:33
30. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 91:04 + 22:41
31. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 92:48 + 24:25
32. Václavík Jan VPM8701 C KOS Slavia Plzeň 92:50 + 24:27
33. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 93:44 + 25:21
34. Aster Tomáš SLA9602 C SKOB Slaný 94:14 + 25:51
35. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 94:35 + 26:12
36. Neumann Petr PGP8705 C SK Praga 94:58 + 26:35
37. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 95:29 + 27:06
38. Hlaváč Jaroslav SPC9205 C SPORTICUS team 95:45 + 27:22
39. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem, 96:30 + 28:07
39. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 96:30 + 28:07
41. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 97:30 + 29:07
42. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 102:50 + 34:27
43. Beneš Filip TAP8701 C KOB TRETRA Praha 103:04 + 34:41
44. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 103:32 + 35:09
45. Lužnický Jiří 69X8500 HO Humanita 118:17 + 49:54
46. Kučera Petr MFP7602 C VŠSK MFF UK Praha 122:31 + 54:08
Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice DISK
Vrabec Tomáš SCP8700 C OK Sparta Praha DISK
H35K
6.85 km, 200 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pastuszek Jakub VSP7500 C USK Praha 54:05
2. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:21 + 2:16
3. Dočkal Tomáš PGP7711 C SK Praga 56:51 + 2:46
4. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 66:59 + 12:54
5. Jirous Jiří TAP7201 C KOB TRETRA Praha 73:28 + 19:23
6. Vaněček Jan TJP8000 C TJ Sokol Troja 78:13 + 24:08
7. Tolar Jan RIC7301 C OB Říčany 79:14 + 25:09
8. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 87:52 + 33:47
9. Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 99:09 + 45:04
10. Svoboda Jiří ROZ7500 C OK Roztoky 101:33 + 47:28
11. Kříž Dušan KRL7800 C Kometa Kralovice 104:45 + 50:40
12. Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 112:36 + 58:31
13. Míka Pavel DKP7800 C Oddíl OB Kotlářka 133:38 + 79:33
H35L
9.27 km, 230 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šindelka Antonín RBK7215 C SK Radioklub Blansko 67:39
2. Čermák Radek PGP6405 C SK Praga 69:13 + 1:34
3. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 C USK Praha 69:18 + 1:39
4. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 69:41 + 2:02
5. Král Aleš MFP7808 C VŠSK MFF UK Praha 70:47 + 3:08
6. Melichar Jan DKP7500 C Oddíl OB Kotlářka 77:04 + 9:25
7. Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 77:54 + 10:15
8. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 78:06 + 10:27
9. Pompach Petr TAP7801 C KOB TRETRA Praha 78:31 + 10:52
10. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 78:57 + 11:18
11. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 82:08 + 14:29
12. Přibík Martin PGP7406 C SK Praga 82:44 + 15:05
13. Procházka Vít KPY8000 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 83:42 + 16:03
14. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 85:03 + 17:24
15. Ptáček Jan PVP7200 C VSS Přírodověda Praha 86:26 + 18:47
16. Lampa David DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka 92:11 + 24:32
17. Bergl Tomáš TJP7801 C TJ Sokol Troja 93:49 + 26:10
18. Sliva Jan SCP7300 C OK Sparta Praha 101:59 + 34:20
19. Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem, 102:00 + 34:21
20. Čermák Daniel EKP7510 C VŠTJ Ekonom Praha 102:56 + 35:17
21. Pelant Michal RIC7400 C OB Říčany 103:17 + 35:38
22. Svoboda Jakub FSP7601 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 106:17 + 38:38
23. Pilař Marek CEP7700 C Čepíci 109:50 + 42:11
24. Mařík Karel FSP7200 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 111:34 + 43:55
25. Polívka Petr RIC7401 C OB Říčany 118:15 + 50:36
26. Perkner Radim ZVO8001 C OB SK Zvole 174:51 + 107:12
Svatý Jakub PGP7610 C SK Praga DISK
H45K
5.90 km, 150 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 58:08
2. Valla Zdeněk ZVO6501 C OB SK Zvole 68:45 + 10:37
3. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 76:31 + 18:23
4. Černý Radomír HCE6901 C TJ Hostivice 77:16 + 19:08
5. Hájek Tomáš ZVO6401 C OB SK Zvole 80:54 + 22:46
6. Müller Jan HCE6800 C TJ Hostivice 84:56 + 26:48
7. Kraml Martin ZVO7102 C OB SK Zvole 88:36 + 30:28
8. Javůrek Jaromír VSP7110 C USK Praha 89:16 + 31:08
9. Kuttelwascher Radek HCE6801 C TJ Hostivice 104:52 + 46:44
10. Hradil Jiří HCE7200 C TJ Hostivice 109:52 + 51:44
H45L
8.32 km, 225 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 58:17
2. Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 58:40 + 0:23
3. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 62:13 + 3:56
4. Žemla Tomáš KAM7105 C OK Kamenice 64:01 + 5:44
5. Kovářík Tomáš KAM6901 C OK Kamenice 64:56 + 6:39
6. Matoušek Martin SLA7100 C SKOB Slaný 66:41 + 8:24
7. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 69:28 + 11:11
8. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 71:19 + 13:02
9. Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 72:23 + 14:06
10. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 73:18 + 15:01
11. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 73:36 + 15:19
12. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 74:40 + 16:23
13. Cincibus Pavel FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 76:59 + 18:42
14. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 78:43 + 20:26
15. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 80:27 + 22:10
16. Škrabálek Jan KYL7000 C SK SP Kylešovice 80:32 + 22:15
17. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 81:23 + 23:06
18. Velichkov Petar DKP6704 C Oddíl OB Kotlářka 83:17 + 25:00
19. Betlach Miroslav DKP6300 C Oddíl OB Kotlářka 87:04 + 28:47
20. Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 87:57 + 29:40
21. Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 88:50 + 30:33
22. Pliska Miloš PGP6304 C SK Praga 89:43 + 31:26
23. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB TRETRA Praha 90:22 + 32:05
24. Votava Petr KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l. 92:37 + 34:20
25. Reichl Michal MKP6402 C SK GORDIC Praha Kačerov 92:54 + 34:37
26. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 93:39 + 35:22
27. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB TRETRA Praha 93:52 + 35:35
28. Brachtl Daniel ZVO6902 C OB SK Zvole 98:36 + 40:19
29. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 99:27 + 41:10
30. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 103:53 + 45:36
31. Svoboda Ondřej ROZ7100 C OK Roztoky 104:32 + 46:15
32. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 105:07 + 46:50
33. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 107:58 + 49:41
34. Kubů Jaroslav OLP6701 C PSK Olymp Praha 111:05 + 52:48
35. Blažek Vladimír 5XC6900 SK Nepoměřice 130:10 + 71:53
36. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 135:15 + 76:58
H55
6.49 km, 150 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Červinka Jaroslav OKP5803 C SK OK 24 Praha 55:17
2. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 58:50 + 3:33
3. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 64:00 + 8:43
4. John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha 65:25 + 10:08
4. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 65:25 + 10:08
6. Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 65:28 + 10:11
7. Šámal Václav OKP5600 C SK OK 24 Praha 66:35 + 11:18
8. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 67:23 + 12:06
9. Wald František FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 71:20 + 16:03
10. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:41 + 16:24
11. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 73:10 + 17:53
12. Koč Lumír MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov 73:29 + 18:12
13. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 73:54 + 18:37
14. Soukup Václav VSP5600 C USK Praha 75:10 + 19:53
15. Marek Jan LBE6100 C TJ Lokomotiva Beroun 75:51 + 20:34
16. Sysel Zdeněk PGP5200 C SK Praga 76:14 + 20:57
17. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 77:47 + 22:30
18. Tomaščin Jaroslav MKP5800 C SK GORDIC Praha Kačerov 81:39 + 26:22
19. Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 88:06 + 32:49
20. Malačka Milan DKP6000 C Oddíl OB Kotlářka 93:32 + 38:15
21. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 102:14 + 46:57
22. Grivalský Michal PGP5900 C SK Praga 110:09 + 54:52
23. Štětina Jiří HCE6100 C TJ Hostivice 137:59 + 82:42
H65
4.66 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fujan Sláva DKL4800 C KOB Kladno 50:35
2. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 51:14 + 0:39
3. Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:40 + 3:05
4. Jelínek Martin PGP5103 C SK Praga 55:11 + 4:36
5. Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 55:55 + 5:20
6. Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 56:25 + 5:50
7. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 58:44 + 8:09
8. Zelený Vladimír 4800 64:42 + 14:07
9. Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 70:44 + 20:09
10. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 73:56 + 23:21
11. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 74:26 + 23:51
12. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 74:57 + 24:22
13. Mudr Stanislav DCE4400 C KOB Dobřichovice 76:28 + 25:53
14. Matějů Ivan UVP4600 C Slovan Praha 78:07 + 27:32
15. Valášek Josef SCP4501 C OK Sparta Praha 83:07 + 32:32
16. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 83:20 + 32:45
17. Ryšavý Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 94:00 + 43:25
18. Kolský Alexander PGP5000 C SK Praga 97:53 + 47:18
Lebduška Petr ROU4702 C SKOB Roudnice nad Labem, DISK
H75
3.70 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 52:08
2. Javůrek Jaromír 17X4100 Aktivity v přirodě 63:56 + 11:48
3. Semorád Miloš SCP3300 C OK Sparta Praha 82:00 + 29:52
4. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 86:29 + 34:21
5. Louša František KPY3700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 90:16 + 38:08
Vondra Jaroslav FSP3300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Šerák Zdeněk MKP4200 C SK GORDIC Praha Kačerov DISK
HDR
1.62 km, 50 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mácová Barbora DOB1050 C KOB Dobruška 17:40
2. Rakovcová Zuzana 20:01 + 2:21
3. Švejda Jáchym ZVO0902 C OB SK Zvole 20:23 + 2:43
4. Kuchař Jan 21:33 + 3:53
5. Pangrácová Eva MFP1051 C VŠSK MFF UK Praha 21:43 + 4:03
6. Lazar David RIC1001 C OB Říčany 22:35 + 4:55
7. Brodský Matěj NNN1001 Neregistrovaní (NNN) 23:37 + 5:57
8. Svoboda Filip NNN0700 Neregistrovaní (NNN) 23:39 + 5:59
9. Bartáková Eliška 23:41 + 6:01
10. Pompachová Natálie TAP0952 C KOB TRETRA Praha 24:07 + 6:27
11. Priehoda Erik PGP0803 C SK Praga 24:12 + 6:32
12. Preisler Kryštof 24:21 + 6:41
13. Rejšková Klára KAM1251 C OK Kamenice 25:14 + 7:34
14. Král Eduard MFP1201 VŠSK MFF UK Praha 26:08 + 8:28
15. Nitsch Lukáš FSP1200 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 26:32 + 8:52
16. Kamarádová Zdeňka NNN1050 Neregistrovaní (NNN) 26:38 + 8:58
17. Procházková Aneta DKP1153 C Oddíl OB Kotlářka 27:35 + 9:55
18. Dobiáš Jaromír ROU1101 C SKOB Roudnice nad Labem, 28:46 + 11:06
19. Dobiášová Eliška ROU1150 C SKOB Roudnice nad Labem, 28:57 + 11:17
20. Zákoucký Václav DKP1004 Oddíl OB Kotlářka 30:07 + 12:27
21. Zákoucký Hynek DKP1103 Oddíl OB Kotlářka 30:27 + 12:47
22. Rambousková Eliška 30:28 + 12:48
23. Uhlířová Maruška 30:33 + 12:53
24. Uhlířová Eliška 30:51 + 13:11
25. Toflová Elizabeth 31:16 + 13:36
26. Bradáčová Hana ROU1250 C SKOB Roudnice nad Labem, 32:43 + 15:03
27. Španěl Vít DOR1111 OK Dobříš 33:55 + 16:15
28. Beran Matouš 34:37 + 16:57
29. Pilař Jiří CEP1300 C Čepíci 34:52 + 17:12
30. Dufková Sandra 36:06 + 18:26
31. Nekvasilová Julie 36:19 + 18:39
32. Kukačková Johana 37:02 + 19:22
33. Aschermanová Amálie 37:47 + 20:07
34. Pokorná Elen KAM1151 C OK Kamenice 40:07 + 22:27
35. Rambousková Julie 41:20 + 23:40
36. Chmelíková Anežka DOR1050 C OK Dobříš 41:52 + 24:12
37. Vaněčková Anna 42:35 + 24:55
38. Vaněček Jan 42:36 + 24:56
39. Kuchař Vojta 42:59 + 25:19
40. Pucherna Štěpán TAP1400 C KOB TRETRA Praha 46:43 + 29:03
41. Frohde Matouš 48:26 + 30:46
42. Pohlová Sandra TAP1151 C KOB TRETRA Praha 48:55 + 31:15
43. Darmovzal Marek 59Z1300 Uhříněves 52:00 + 34:20
44. Spáčil Zdeněk NNN1000 Neregistrovaní (NNN) 55:36 + 37:56
45. Procházková Elena 59:03 + 41:23
46. Karban Ondřej DKP1100 C Oddíl OB Kotlářka 59:27 + 41:47
47. Joslová Magda 60:01 + 42:21
48. Míka Luboš DKP1101 C Oddíl OB Kotlářka 60:07 + 42:27
49. Collis Emma DKP1251 C Oddíl OB Kotlářka 65:59 + 48:19
MA
7.76 km, 200 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randík Jan NNN0010 Neregistrovaní (NNN) 69:00
2. Jandera Tomáš NNN0004 Neregistrovaní (NNN) 71:28 + 2:28
3. Randíková Magdaléna NNN0007 Neregistrovaní (NNN) 71:52 + 2:52
4. Benda Jan NNN0009 Neregistrovaní (NNN) 77:25 + 8:25
5. Choutka Jaroslav NNN0008 Neregistrovaní (NNN) 79:50 + 10:50
6. Veselý Vojta NNN0074 Neregistrovaní (NNN) 79:55 + 10:55
7. Janeček Ondřej NNN0006 Neregistrovaní (NNN) 82:17 + 13:17
8. Janík Pavel NNN0005 Neregistrovaní (NNN) 85:16 + 16:16
9. Plánička Viktor NNN0002 Neregistrovaní (NNN) 87:31 + 18:31
10. Veselý Vašek NNN0003 Neregistrovaní (NNN) 97:02 + 28:02
11. Němec Jan NNN0011 Neregistrovaní (NNN) 102:41 + 33:41
MB
6.27 km, 160 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolenčík Vojta NNN0014 Neregistrovaní (NNN) 78:22
2. Janeček Jiří NNN0023 Neregistrovaní (NNN) 79:51 + 1:29
3. Zákostelecký František NNN0027 Neregistrovaní (NNN) 80:02 + 1:40
4. Křivánek Martin NNN0021 Neregistrovaní (NNN) 87:45 + 9:23
5. Plánička Jiří NNN0024 Neregistrovaní (NNN) 91:13 + 12:51
6. Beneš Radovan NNN0016 Neregistrovaní (NNN) 91:30 + 13:08
7. Havlíček Vojtěch NNN0013 Neregistrovaní (NNN) 107:44 + 29:22
8. Sedláček Luděk NNN0022 Neregistrovaní (NNN) 122:11 + 43:49
9. Janík Ondřej NNN0018 Neregistrovaní (NNN) 122:12 + 43:50
10. Henzl Jarda NNN0026 Neregistrovaní (NNN) 125:25 + 47:03
11. Veselý Mirek NNN0019 Neregistrovaní (NNN) 126:54 + 48:32
12. Štěpánek Bedřich NNN0028 Neregistrovaní (NNN) 144:22 + 66:00
13. Setnička Jaroslav NNN0025 Neregistrovaní (NNN) 145:39 + 67:17
14. Beneš Radovan NNN0017 Neregistrovaní (NNN) 158:41 + 80:19
N1
2.70 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jandera Kryštof NNN0034 Neregistrovaní (NNN) 23:33
2. Sedláček Pepa NNN0030 Neregistrovaní (NNN) 40:12 + 16:39
3. Pláničková Líba NNN0033 Neregistrovaní (NNN) 41:20 + 17:47
4. Kajinková Renata NNN0029 Neregistrovaní (NNN) 41:27 + 17:54
5. Sedláčková Eliška NNN0037 Neregistrovaní (NNN) 42:41 + 19:08
6. Brabencová Andulka NNN0038 Neregistrovaní (NNN) 48:12 + 24:39
7. Němcová Magdalena NNN0032 Neregistrovaní (NNN) 48:44 + 25:11
8. Němec Jaromír NNN0036 Neregistrovaní (NNN) 61:34 + 38:01
9. Štěpánek Jiří NNN0035 Neregistrovaní (NNN) 71:37 + 48:04
N2
4.22 km, 125 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janeček Ondřej NNN0041 Neregistrovaní (NNN) 39:31
2. Němec Marek NNN0043 Neregistrovaní (NNN) 47:55 + 8:24
3. Janderová Barbora NNN0053 Neregistrovaní (NNN) 51:34 + 12:03
4. Choutková Lenka NNN0044 Neregistrovaní (NNN) 53:19 + 13:48
5. Svobodová Hana NNN0051 Neregistrovaní (NNN) 64:09 + 24:38
6. Štěpánek Bedřich NNN0052 Neregistrovaní (NNN) 70:01 + 30:30
7. Hadač Jakub NNN0049 Neregistrovaní (NNN) 70:55 + 31:24
8. Beneš Karel NNN0045 Neregistrovaní (NNN) 76:03 + 36:32
9. Králová Jitka NNN0046 Neregistrovaní (NNN) 81:37 + 42:06
10. Škvor Ondřej NNN0042 Neregistrovaní (NNN) 82:31 + 43:00
11. Chroust Rudolf NNN0039 Neregistrovaní (NNN) 89:57 + 50:26
12. Kunertová Helena NNN0050 Neregistrovaní (NNN) 91:48 + 52:17
P2
2.70 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Berounský Petr VSP7203 C USK Praha 34:45
2. Kuttelwascherová Jitka HCE7251 C TJ Hostivice 43:05 + 8:20
3. Nigrin Matouš DOR0303 OK Dobříš 53:09 + 18:24
P5
4.22 km, 125 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 49:16
2. Hejsková Bohumila KAM6852 C OK Kamenice 51:04 + 1:48
3. Trnka Marek VSP0402 C USK Praha 58:08 + 8:52
T3
3.45 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lazar Jindřich 33:03
2. Juckeland Sabina 24D7150 SV Robotron Dresden 34:02 + 0:59
3. Procházka Zdeněk 38:25 + 5:22
4. Kubecová Kateřina BOR9959 B OK Jiskra Nový Bor 40:01 + 6:58
5. Juckeland Wolf-Gerold 24D7100 SV Robotron Dresden 40:50 + 7:47
6. Kukačková Renata 42:08 + 9:05
7. Hroch Tomáš 95C7500 Hroši 42:40 + 9:37
8. Pokorný Stanislav RIC7602 OB Říčany 43:23 + 10:20
9. Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 43:36 + 10:33
10. Rendová Iva KAM7152 C OK Kamenice 45:08 + 12:05
11. Černá Petra HCE7751 C TJ Hostivice 46:27 + 13:24
12. Švejda Karel ZVO7046 OB SK Zvole 47:37 + 14:34
13. Švejdová Eliška ZVO0454 C OB SK Zvole 47:48 + 14:45
14. Nekvasil Jakub 51:14 + 18:11
15. Nováková Lenka NNN7155 Neregistrovaní (NNN) 52:17 + 19:14
16. Grabmüller Radek 74Z8300 Radek Grabmüller 52:41 + 19:38
17. Netušilová Natálie NNN9055 Neregistrovaní (NNN) 53:52 + 20:49
18. Hradilová Katarína HCE7350 C TJ Hostivice 54:25 + 21:22
19. Hrubý František 6YC0200 Neregistrovaní 55:31 + 22:28
20. Kosíková Helena VSP6550 C USK Praha 57:09 + 24:06
21. Javůrková Gábina VSP7260 C USK Praha 57:52 + 24:49
22. Albrecht Vladimír KAM7800 C OK Kamenice 58:39 + 25:36
23. Krupová Tereza 6YC8751 Neregistrovaní 60:04 + 27:01
24. Kymlová Šárka 8FX8350 TJ Kobylisy 62:21 + 29:18
25. Kamarád Tomáš NNN2000 Neregistrovaní (NNN) 62:28 + 29:25
26. Geislerová Dita DKL7550 C KOB Kladno 63:19 + 30:16
27. Melišík Michael TAP7100 C KOB TRETRA Praha 63:53 + 30:50
28. Šplíchal Jiří OKP4500 C SK OK 24 Praha 64:01 + 30:58
29. Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem, 64:45 + 31:42
30. Josl Jan 9JC8500 neregistrovaní - Všenory 71:34 + 38:31
31. Hrdlička Jan SLA0200 C SKOB Slaný 74:40 + 41:37
32. Kotulán Matěj 81C0303 Cirkus Čakovice 75:57 + 42:54
33. Černá Jana TAP7250 KOB TRETRA Praha 80:39 + 47:36
34. Pelikánová Lucie MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha 81:45 + 48:42
35. Paulů Robert 8RC7300 BZP 82:08 + 49:05
36. Hrubá Veronika 6YC6750 Neregistrovaní 84:51 + 51:48
37. Uhlíř Patrik LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun 84:57 + 51:54
38. Snížková Radka NNN7050 Neregistrovaní (NNN) 88:41 + 55:38
Ševčík Marek DISK
Snížek Filip NNN0300 Neregistrovaní (NNN) DISK
Trdá Lucie DISK
Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga DISK
Pěkná Eva ROU7550 C SKOB Roudnice nad Labem, DISK
Samohýl Richard PGP2800 C SK Praga DISK
T6
6.74 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Protiva Tomáš 48:58
2. Rod Jan VSP7423 C USK Praha 59:42 + 10:44
3. Jedlička Adam KAM7700 C OK Kamenice 62:00 + 13:02
4. Šíma Petr 62:15 + 13:17
5. Máca Petr 81C8000 Cirkus Čakovice 67:02 + 18:04
6. Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga 73:26 + 24:28
7. Dittrt Štěpán LME0001 C SK Los Mělník 74:41 + 25:43
8. Kindl Jiří RIC7901 C OB Říčany 89:39 + 40:41
9. Mojžíšek Tomáš KAM7801 C OK Kamenice 89:42 + 40:44
10. Bulíř Jiří 90:11 + 41:13
11. Mikulová Zuzana ZVO7951 C OB SK Zvole 90:38 + 41:40
12. Náhlíková Erika HCE9750 C TJ Hostivice 91:05 + 42:07
13. Černý Daniel TAP7200 KOB TRETRA Praha 93:04 + 44:06
14. Pohořalý Hugo ROU0103 C SKOB Roudnice nad Labem, 94:20 + 45:22
15. Víšková Alena 109:47 + 60:49
16. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem, 118:06 + 69:08
17. Lorenc Jan 123:13 + 74:15
18. Jenčík Martin ZBP8000 OOB SK Zbraslav 124:31 + 75:33
Šlégrová Stanislava DISK
ZA
4.51 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stýblová Bára NNN0061 Neregistrovaní (NNN) 43:04
2. Janečková Veronika NNN0054 Neregistrovaní (NNN) 52:22 + 9:18
3. Němcová Barbora NNN0060 Neregistrovaní (NNN) 55:24 + 12:20
4. Janíková Kateřina NNN0058 Neregistrovaní (NNN) 58:21 + 15:17
5. Brabencová Alena NNN0062 Neregistrovaní (NNN) 61:54 + 18:50
6. Janíková Martina NNN0055 Neregistrovaní (NNN) 66:59 + 23:55
7. Sedláčková Jana NNN0059 Neregistrovaní (NNN) 70:22 + 27:18
8. Stýblová Klára NNN0057 Neregistrovaní (NNN) 71:23 + 28:19
ZB
3.74 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janderová Markéta NNN0067 Neregistrovaní (NNN) 47:50
2. Vaiglová Zuzana NNN0063 Neregistrovaní (NNN) 55:34 + 7:44
3. Safrankova Jana NNN0072 Neregistrovaní (NNN) 57:42 + 9:52
4. Benešová Kristýna NNN0070 Neregistrovaní (NNN) 67:28 + 19:38
5. Roznětinská Markéta NNN0068 Neregistrovaní (NNN) 68:06 + 20:16
6. Štěpánková Kateřina NNN0071 Neregistrovaní (NNN) 75:33 + 27:43
7. Hadačová Pavla NNN0066 Neregistrovaní (NNN) 77:20 + 29:30
8. Ransdorfová Šárka NNN0065 Neregistrovaní (NNN) 77:32 + 29:42
9. Vaiglová Marie NNN0069 Neregistrovaní (NNN) 85:36 + 37:46
10. Benešová Zdeňka NNN0064 Neregistrovaní (NNN) 101:27 + 53:37
11. Benešová Jana NNN0073 Neregistrovaní (NNN) 118:24 + 70:34