Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
30.09.2017
Místo konání:
Bedřichov, lyžařský stadion
Pořadatel:
LLI - LOK-o Liberec
Mapa:
Velbloud; 1:10000; E=5m
Ředitel závodu:
Hoidekr Pavel
Hlavní rozhodčí:
Bradáč Stanislav - R3
Stavitel tratí:
Peterka Vojtěch - R3
Protokol:
V počátku závodu byla jedna z cílových krabiček posunuta v čase o 20 sekund. Všem závodníkům, kteří tuto krabičku použili, byl čas opraven. Je možné, že z tohoto důvodu, někteří mají poslední mezičas záporný, ale cílový čas a kompletní čas závodu jsou korektní.
D10
2.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kocmanová Adéla BOR0752 C OK Jiskra Nový Bor 19:06
2. Baloghová Milena TJN0750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:28 + 0:22
3. Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 20:22 + 1:16
4. Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 20:38 + 1:32
5. Ekertová Jana VLI0750 C Slavia Liberec orienteering 21:12 + 2:06
6. Gregorová Alice CTB0751 C SK OB Chotěboř 21:27 + 2:21
7. Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 21:38 + 2:32
8. Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:56 + 3:50
9. Klustová Tereza CHA0751 C OK Chrastava 24:00 + 4:54
10. Novotná Karolína TUR0853 C OOB TJ Turnov 24:31 + 5:25
11. Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 24:33 + 5:27
12. Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 25:18 + 6:12
13. Nožičková Eva TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:38 + 6:32
14. Kalousová Jolana EKP0760 C VŠTJ Ekonom Praha 25:58 + 6:52
15. Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:47 + 7:41
16. Herrmann Charlotte 48D0850 OL-Team Wehrsdorf 27:15 + 8:09
17. Nováková Viktorie RUM0751 C ZOOB Rumburk 28:17 + 9:11
18. Snížková Adéla DKP0850 C Oddíl OB Kotlářka 28:48 + 9:42
19. Janatová Violka DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka 29:01 + 9:55
20. Flossmannová Lucie VLI0852 C Slavia Liberec orienteering 29:20 + 10:14
21. Honsová Andrea TJN0858 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:06 + 11:00
22. Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 31:56 + 12:50
23. Zappová Elisabeth TJN0952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:47 + 13:41
24. Podoubská Klára TJN0855 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:41 + 19:35
D10L
3.24 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koudelková Katrin BOR0856 C OK Jiskra Nový Bor 21:00
2. Růtová Amálka TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:09 + 2:09
3. Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 24:21 + 3:21
4. Ehlerová Anna VSP0854 C USK Praha 24:43 + 3:43
5. Ouzká Eliška BOR1051 C OK Jiskra Nový Bor 26:08 + 5:08
6. Kůtková Tereza JEN0752 C OB Jenišovice 27:32 + 6:32
7. Nováková Barborka TUV0852 C SOK TJ Turnov 30:01 + 9:01
8. Pechová Marie VLI1050 C Slavia Liberec orienteering 30:21 + 9:21
9. Matýsková Kristýna Neregistrovaní (NNN) 30:54 + 9:54
10. Kalinová Lisa SPC1158 C SPORTICUS team 31:08 + 10:08
11. Jirásková Laura VSP0952 C USK Praha 34:18 + 13:18
12. Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 34:36 + 13:36
13. Zurynková Lenka EKP0952 C VŠTJ Ekonom Praha 35:04 + 14:04
14. Šipoš Emília VLI0952 C Slavia Liberec orienteering 35:12 + 14:12
15. Kottíková Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:17 + 17:17
16. šestáková Johana VLI0853 C Slavia Liberec orienteering 39:50 + 18:50
17. Pechová Alena VLI0854 C Slavia Liberec orienteering 41:12 + 20:12
18. Kalousová Adéla EKP0950 C VŠTJ Ekonom Praha 41:44 + 20:44
19. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 43:16 + 22:16
Hrdá Kristýna VLI0953 C Slavia Liberec orienteering DISK
Kopecká Marie VSP0951 C USK Praha DISK
Ehlerová Michaela VSP1050 C USK Praha DNS
D12
2.53 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 B OK Chrastava 18:43
2. Novotná Michaela TUR0551 B OOB TJ Turnov 21:55 + 3:12
3. Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 25:14 + 6:31
4. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 26:19 + 7:36
5. Lamačová Barbora BOR0750 C OK Jiskra Nový Bor 26:20 + 7:37
6. Mellanová Judita TUV0559 B SOK TJ Turnov 26:55 + 8:12
7. Hájková Tereza TUV0558 B SOK TJ Turnov 27:50 + 9:07
8. Štemberová Bára TJN0650 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:35 + 9:52
9. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:02 + 11:19
10. Dušková Viktorie TJN0655 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:18 + 14:35
11. Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 34:14 + 15:31
12. Lipenská Barbora CHA0753 C OK Chrastava 37:33 + 18:50
13. Lamačová Kateřina TUR0660 C OOB TJ Turnov 38:12 + 19:29
14. Koudelková Eliška BOR0652 B OK Jiskra Nový Bor 38:51 + 20:08
15. Podoubská Adéla TJN0658 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:49 + 23:06
16. Vamberová Markéta TUR0657 C OOB TJ Turnov 44:14 + 25:31
17. Houdová Veronika CHA0552 C OK Chrastava 44:33 + 25:50
18. Hovorková Marie LDC0650 C KOB Děčín 48:29 + 29:46
19. Ferbasová Matylda TUR0762 C OOB TJ Turnov 56:09 + 37:26
20. Holanová Lucie CHA0655 C OK Chrastava 58:51 + 40:08
Kottíková Lucie TJN0657 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
D14
2.84 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 26:36
2. Šestáková Marie VLI0452 C Slavia Liberec orienteering 30:50 + 4:14
3. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 32:32 + 5:56
4. Rumlenová Tereza BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor 32:38 + 6:02
5. Vitebská Eliška TJN0350 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:04 + 6:28
6. Podhorná Anna VLI0455 C Slavia Liberec orienteering 33:13 + 6:37
7. Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava 33:50 + 7:14
8. Podrábská Alžběta VLI0451 A Slavia Liberec orienteering 34:53 + 8:17
9. Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 36:43 + 10:07
10. Vokušová Tereza TJN0454 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:19 + 14:43
11. Andrlová Lea VLI0453 C Slavia Liberec orienteering 41:34 + 14:58
12. Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 41:36 + 15:00
13. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:37 + 18:01
14. Zaňková Natálie TJN0450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:41 + 19:05
15. Seidlová Adéla TUR0452 C OOB TJ Turnov 46:28 + 19:52
16. Cihlářová Barbora CHA0451 C OK Chrastava 63:51 + 37:15
17. Menclová Anna JEN0452 C OB Jenišovice 79:21 + 52:45
Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha DNS
Riedelová Adéla BOR0451 C OK Jiskra Nový Bor DNS
Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
D16
3.14 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 27:28
2. Podrábská Marie VLI0251 B Slavia Liberec orienteering 28:39 + 1:11
3. Rýdlová Magdaléna TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:42 + 3:14
4. Budská Anna TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:37 + 4:09
5. Růžičková Vendula CHA0252 A OK Chrastava 31:51 + 4:23
6. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 33:10 + 5:42
7. Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 33:20 + 5:52
8. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 33:55 + 6:27
9. Linková Lucie TJN0257 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:21 + 6:53
10. Rybářová Tereza BOR0153 B OK Jiskra Nový Bor 34:23 + 6:55
11. Baloghová Lída TJN0150 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:15 + 7:47
12. Lišková Adélka CHA0254 C OK Chrastava 38:55 + 11:27
13. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 53:45 + 26:17
14. Valterová Adéla KBP0150 C KBP Praha 68:03 + 40:35
D18
2.58 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 34:19
2. Žejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:19 + 1:00
3. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:54 + 2:35
4. Jeřábková Ema BOR9957 C OK Jiskra Nový Bor 55:59 + 21:40
5. Koucká Barbora EKP0050 C VŠTJ Ekonom Praha 83:31 + 49:12
D20
2.77 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohlová Monika TUR9756 B OOB TJ Turnov 46:48
D21K
2.58 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mašínová Anna TJN0152 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:46
2. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 28:33 + 4:47
3. Poloprutská Klára VLI9750 C Slavia Liberec orienteering 32:04 + 8:18
4. Zakouřilová Kamila TUV8557 C SOK TJ Turnov 35:01 + 11:15
5. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 35:21 + 11:35
6. Hanajová Káťa SMR8451 C SNS Smržovka 37:40 + 13:54
7. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 45:22 + 21:36
8. Würzová Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant 51:21 + 27:35
9. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 59:30 + 35:44
10. Bendáková Eliška LTU9250 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:04 + 45:18
11. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 102:46 + 79:00
Kálalová Tereza 79X8600 Žižkovský tygři DNS
D21L
3.50 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fujáčková Ivana SJC8952 E Sportcentrum Jičín 31:13
2. Krafková Lucie TUR8650 E OOB TJ Turnov 32:37 + 1:24
3. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 34:57 + 3:44
4. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 34:58 + 3:45
5. Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 37:08 + 5:55
6. Bejvlová Karolína PGP0256 A SK Praga 37:21 + 6:08
7. Staňová Karolína BOR9853 R OK Jiskra Nový Bor 37:43 + 6:30
8. Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 38:12 + 6:59
9. Šístková Iveta LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice 38:18 + 7:05
10. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 38:43 + 7:30
11. Janů Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:52 + 7:39
12. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 39:10 + 7:57
13. Poloprutská Markéta TUR9252 C OOB TJ Turnov 39:18 + 8:05
14. Matějů Martina PGP8556 R SK Praga 39:24 + 8:11
15. Valešová Jana PHK9154 C OK 99 Hradec Králové 40:04 + 8:51
16. Linková Alena TUR9751 R OOB TJ Turnov 40:15 + 9:02
17. Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 40:38 + 9:25
18. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 41:22 + 10:09
19. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 42:30 + 11:17
20. Neradová Alena LIT8551 C KOB Litvínov 43:06 + 11:53
21. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:36 + 12:23
22. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 44:34 + 13:21
22. Nováková Lucie BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor 44:34 + 13:21
24. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 45:48 + 14:35
25. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:54 + 14:41
26. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 47:02 + 15:49
27. Sieglová Dáša MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 48:38 + 17:25
28. Nedomlelová Lucie TJN0256 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:49 + 18:36
29. Tesařová Anna SCP8257 C OK Sparta Praha 50:10 + 18:57
30. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 50:28 + 19:15
31. Jelínková Zora PGP8851 C SK Praga 50:46 + 19:33
32. Žitná Jana SMB9251 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 51:38 + 20:25
33. Kašková Kateřina CHA7850 R OK Chrastava 52:18 + 21:05
34. Valešová Martina CHA9651 C OK Chrastava 53:42 + 22:29
35. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 54:49 + 23:36
36. Zurynková Michaela EKP9850 C VŠTJ Ekonom Praha 54:52 + 23:39
37. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 56:07 + 24:54
38. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 57:49 + 26:36
39. Pavlovcová Petra TUR9353 C OOB TJ Turnov 61:33 + 30:20
40. Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 65:36 + 34:23
41. Marečková Edita PGP8853 C SK Praga 77:11 + 45:58
Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka DNS
Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha DNS
Hlubučková Kristýna KAM9551 C OK Kamenice DNS
D35
2.58 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 25:22
2. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 27:03 + 1:41
3. Vokurková Marta TJN7950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:49 + 8:27
4. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 35:00 + 9:38
5. Slavíková Jana CHA8251 C OK Chrastava 36:46 + 11:24
6. Berglová Lucie TJP8250 C TJ Sokol Troja 41:09 + 15:47
7. Zítová Pavla LDC8151 C KOB Děčín 41:51 + 16:29
8. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 42:53 + 17:31
9. Poláková Veronika CHA8150 C OK Chrastava 45:45 + 20:23
10. Eiglerová Petra ROU8150 C SKOB Roudnice nad Labem 76:48 + 51:26
11. Lyžbická Gabriela SKOB Roudnice nad Labem 86:16 + 60:54
Kučerová Lucie CHA7950 OK Chrastava DISK
Ehlerová Petra VSP7855 C USK Praha DNS
D40
2.52 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 24:32
2. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 25:27 + 0:55
3. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 25:37 + 1:05
4. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 25:38 + 1:06
5. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 26:09 + 1:37
6. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 27:40 + 3:08
7. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 30:11 + 5:39
8. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 31:04 + 6:32
9. Novotná Jana VLI7350 C Slavia Liberec orienteering 31:05 + 6:33
10. Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:13 + 6:41
11. Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 32:21 + 7:49
12. Houžvičková Karolína TUR7254 C OOB TJ Turnov 33:32 + 9:00
13. Mellanová Veronika TUV7251 C SOK TJ Turnov 35:46 + 11:14
14. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 38:27 + 13:55
15. Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 38:50 + 14:18
16. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 39:36 + 15:04
17. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 40:35 + 16:03
18. Žuková Marcela VLI7351 C Slavia Liberec orienteering 42:53 + 18:21
19. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 43:45 + 19:13
20. Machová Věra TJNxxxx OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:15 + 19:43
21. Švorcová Lenka CHA7550 C OK Chrastava 44:47 + 20:15
22. Cichrová Iveta TAP7752 C KOB TRETRA Praha 46:02 + 21:30
23. Míková Markéta TJN7351 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:35 + 24:03
24. Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:42 + 24:10
25. Vřešťálová Lucie TUR7450 C OOB TJ Turnov 49:30 + 24:58
26. Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 50:28 + 25:56
27. Ferbasová Zdeňka TUR7361 C OOB TJ Turnov 50:31 + 25:59
28. Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 50:46 + 26:14
29. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 51:01 + 26:29
30. Nováková Markéta RUM7451 C ZOOB Rumburk 58:34 + 34:02
31. Růtová Martina TJN7652 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:14 + 38:42
32. Vokušová Dana TJN7750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:48 + 39:16
33. Houdová Miloslava CHA7653 C OK Chrastava 64:20 + 39:48
34. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 67:20 + 42:48
35. Danková Irena CHA7551 C OK Chrastava 70:56 + 46:24
36. Štemberová Iva TJN7550 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:53 + 51:21
37. Krupková Martina CHA7552 OK Chrastava 79:52 + 55:20
Karpíšková Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering DNS
D45
2.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 27:02
2. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 28:30 + 1:28
3. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB TRETRA Praha 30:06 + 3:04
4. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 30:18 + 3:16
5. Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 31:55 + 4:53
6. Menclová Silvie VSP7050 C USK Praha 32:27 + 5:25
7. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:33 + 5:31
8. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:22 + 6:20
9. Pustaiová Romana TJN6851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:48 + 6:46
10. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 36:39 + 9:37
11. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 37:33 + 10:31
12. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:25 + 14:23
13. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 41:41 + 14:39
14. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:37 + 15:35
15. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:29 + 16:27
16. Beranová Iva VSP7150 C USK Praha 44:11 + 17:09
17. Hubáčková Jana EKP6250 C VŠTJ Ekonom Praha 44:59 + 17:57
18. Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 45:46 + 18:44
19. Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:21 + 21:19
20. Nožičková Renata TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:23 + 21:21
21. Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:26 + 23:24
22. Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering 53:01 + 25:59
23. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:38 + 42:36
24. Vitebská Lenka TJN7051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 102:43 + 75:41
Thomas Sylvia 48D6950 OL-Team Wehrsdorf DNS
Picková Helena TJN6952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
D50
2.33 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 30:42
2. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 31:18 + 0:36
3. Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:23 + 2:41
4. Švarcová Lenka TUR6457 C OOB TJ Turnov 43:42 + 13:00
5. Veselská Kateřina VLI6551 C Slavia Liberec orienteering 44:25 + 13:43
6. Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:03 + 18:21
7. Krakorova Iva Neregistrovaní (NNN) 68:23 + 37:41
Kosíková Helena VSP6550 C USK Praha DNS
D55
2.18 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šípová Soňa BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 30:04
2. Jedličková Zdena BOR6250 C OK Jiskra Nový Bor 38:31 + 8:27
3. Jelínková Radana PGP5851 C SK Praga 41:31 + 11:27
D60
2.17 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 25:40
2. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 27:40 + 2:00
3. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 30:22 + 4:42
4. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 31:58 + 6:18
5. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 37:30 + 11:50
6. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 40:02 + 14:22
7. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 41:01 + 15:21
8. Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 42:01 + 16:21
9. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:36 + 47:56
D65
2.17 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 37:17
2. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 40:45 + 3:28
3. Vokálová Pavla CHA4951 C OK Chrastava 45:16 + 7:59
4. Richtrová Jaroslava JEN5251 C OB Jenišovice 66:32 + 29:15
5. Bednaříková Olga Marie VLI5151 C Slavia Liberec orienteering 90:36 + 53:19
D70
2.11 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšilová Jana LDC4451 C KOB Děčín 43:47
2. Křtěnská Leontina BOR4650 C OK Jiskra Nový Bor 47:09 + 3:22
3. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 47:33 + 3:46
4. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 56:55 + 13:08
5. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 69:22 + 25:35
6. Folprechtová Marie TUR4250 C OOB TJ Turnov 77:40 + 33:53
H10
2.58 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 C Slavia Liberec orienteering 14:38
2. Mairich Martin TJN0812 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:45 + 1:07
3. Hyxa Jan VLI0702 C Slavia Liberec orienteering 15:53 + 1:15
4. Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 16:34 + 1:56
5. Patka Kryštof BOR0702 C OK Jiskra Nový Bor 17:09 + 2:31
6. Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 17:22 + 2:44
7. Jakubík Jaromír TJN0704 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:43 + 4:05
8. Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 19:01 + 4:23
9. Řehoř Hynek TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:19 + 4:41
10. Nožička Jan TJN0809 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:48 + 5:10
11. Válek Matěj BOR0703 C OK Jiskra Nový Bor 21:08 + 6:30
12. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 21:10 + 6:32
13. Lesák Marek TJN0811 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:15 + 6:37
14. Houda Lukáš CHA0800 C OK Chrastava 21:38 + 7:00
15. Podrábský Ctibor VLI0700 C Slavia Liberec orienteering 21:41 + 7:03
16. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:53 + 7:15
17. Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 21:59 + 7:21
18. Horáček Jakub JEN0800 C OB Jenišovice 22:41 + 8:03
19. Zeman Jakub BOR0704 C OK Jiskra Nový Bor 23:08 + 8:30
20. Rod Matyáš VSP0803 C USK Praha 24:09 + 9:31
21. Podhorný Ondřej VLI0705 C Slavia Liberec orienteering 24:25 + 9:47
22. Habán Eduard VLI0800 C Slavia Liberec orienteering 24:57 + 10:19
23. Miklas Ondřej VLI0701 C Slavia Liberec orienteering 25:38 + 11:00
24. Vávra Tomáš BOR0700 C OK Jiskra Nový Bor 26:22 + 11:44
25. Horáček Dominik JEN0804 C OB Jenišovice 26:41 + 12:03
26. Folprecht Lukáš VSP0802 C USK Praha 28:40 + 14:02
27. Vilém Štěpán VLI0902 C Slavia Liberec orienteering 29:34 + 14:56
28. Vřešťál František TUR0906 C OOB TJ Turnov 30:23 + 15:45
29. Kučera Radek CHA0700 C OK Chrastava 32:08 + 17:30
30. Hoetzel Jiří JEN0701 C OB Jenišovice 46:10 + 31:32
Jedlička Aleš VSP0800 C USK Praha DISK
Šebelka Matěj VLI0805 C Slavia Liberec orienteering DISK
Drahoňovský Tomáš TUR0701 C OOB TJ Turnov DNS
Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
H10L
3.24 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Jan VLI0803 C Slavia Liberec orienteering 17:44
2. Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 22:13 + 4:29
3. Mach David VSP0801 C USK Praha 23:52 + 6:08
4. Solar Daniel VSP0901 C USK Praha 24:35 + 6:51
5. Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 24:53 + 7:09
6. Vaňourek Vojtěch BOR0903 C OK Jiskra Nový Bor 27:53 + 10:09
7. Kovanda Jakub OK Jiskra Nový Bor 28:33 + 10:49
8. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 30:05 + 12:21
9. Cichra Patrik TAP0903 C KOB TRETRA Praha 31:29 + 13:45
10. Kůtek Matěj JEN0902 C OB Jenišovice 38:57 + 21:13
11. Pleva Stanislav SJC0805 C Sportcentrum Jičín 41:09 + 23:25
12. Zmrhal Marek NNN1114 Neregistrovaní (NNN) 53:08 + 35:24
13. Žemlík Eduard TUV0901 C SOK TJ Turnov 57:19 + 39:35
Hrůzek Ondřej BOR0809 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Janata Matěj DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka DNS
Göttlich Vít BOR0800 C OK Jiskra Nový Bor DNS
H12
2.85 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mairich Filip TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:40
2. Sork Dominik TAP0504 B KOB TRETRA Praha 28:20 + 1:40
3. Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 31:03 + 4:23
4. Míka Albert TJN0601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:46 + 5:06
5. Habán Oliver VLI0600 C Slavia Liberec orienteering 32:33 + 5:53
6. Sýkora Oliver TJN0504 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:50 + 7:10
7. Kučera Filip CHA0501 B OK Chrastava 34:55 + 8:15
8. Dolejší Jan STB0601 C TJ Stadion Nový Bor 40:07 + 13:27
9. Březina Karel CHA0605 C OK Chrastava 40:36 + 13:56
10. Herrmann Josef 48D0502 OL-Team Wehrsdorf 46:32 + 19:52
11. Studničný Adam BOR0701 C OK Jiskra Nový Bor 46:54 + 20:14
12. Maškarinec Marek VLI0501 B Slavia Liberec orienteering 49:08 + 22:28
13. Matouš Marek JEN0602 C OB Jenišovice 63:06 + 36:26
14. Rokos Marek TJN0500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:04 + 37:24
15. Gomolák Jan CHA0603 C OK Chrastava 67:12 + 40:32
16. Kalous Tomáš EKP0601 C VŠTJ Ekonom Praha 83:40 + 57:00
17. Houžvička David TUR0501 C OOB TJ Turnov 110:42 + 84:02
18. Vávra Jan BOR0500 C OK Jiskra Nový Bor 145:19 + 118:39
19. Chalupa Jan BOR0509 C OK Jiskra Nový Bor 163:11 + 136:31
Vřešťál Antonín TUR0604 C OOB TJ Turnov DISK
H14
3.14 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vitebský Lukáš TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:40
2. Lesák Ondřej TJN0306 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:15 + 1:35
3. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:04 + 2:24
4. Zabořil Ondřej JEN0401 B OB Jenišovice 27:27 + 2:47
5. Řehoř Vojta TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:37 + 2:57
6. Waldhauser Štěpán BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor 28:05 + 3:25
7. Socha Ondřej BOR0302 B OK Jiskra Nový Bor 31:08 + 6:28
8. Kuc Radim SCP0400 B OK Sparta Praha 35:35 + 10:55
9. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 37:31 + 12:51
10. Danko Štěpán CHA0301 C OK Chrastava 39:06 + 14:26
11. Mertlík Jakub TUR0307 C OOB TJ Turnov 41:40 + 17:00
11. Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:40 + 17:00
13. Ekert Tomáš VLI0302 B Slavia Liberec orienteering 44:21 + 19:41
14. Holan Petr CHA0303 C OK Chrastava 44:44 + 20:04
15. Novák Daniel RUM0301 C ZOOB Rumburk 45:03 + 20:23
16. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 45:18 + 20:38
17. Valter Ondřej KBP0400 C KBP Praha 47:57 + 23:17
18. Hoetzel Hugo JEN0503 B OB Jenišovice 53:55 + 29:15
19. Maškarinec Štěpán VLI0304 C Slavia Liberec orienteering 57:42 + 33:02
20. Žukov Jakub TJN0305 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:52 + 44:12
21. Paluba Luděk CHA0304 C OK Chrastava 75:07 + 50:27
H16
2.77 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růta Matyáš TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:06
2. Kovářík Tomáš KAM0300 A OK Kamenice 27:05 + 0:59
3. Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 28:51 + 2:45
4. Zabořil Vojtěch JEN0101 B OB Jenišovice 35:00 + 8:54
5. Matyáš Vojtěch CHA0202 B OK Chrastava 51:18 + 25:12
6. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:08 + 29:02
7. Vambera Matyáš TUR0111 C OOB TJ Turnov 61:31 + 35:25
Mencl Jan JEN0201 C OB Jenišovice DISK
Sýkora Adam TJN0203 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
H20
3.01 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žukov Michal TJN9701 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 94:41
2. Juren Lukáš LTP9703 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 101:11 + 6:30
H21K
3.27 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janata Martin DKP8306 R Oddíl OB Kotlářka 30:28
2. Kalous Vladislav EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha 34:05 + 3:37
3. Vodrážka Jakub VLI7604 C Slavia Liberec orienteering 35:29 + 5:01
4. Posselt Martin TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:34 + 5:06
5. Janata Pavel TJN8400 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:19 + 5:51
6. Nejman Stanislav TUR9500 C OOB TJ Turnov 39:41 + 9:13
7. Pesničák Jan SMR7902 C SNS Smržovka 40:54 + 10:26
8. Tesař Jan SCP8501 C OK Sparta Praha 41:53 + 11:25
9. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 42:33 + 12:05
10. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 43:06 + 12:38
11. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 43:52 + 13:24
12. Hájek Vojtěch TJN9502 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:35 + 17:07
13. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 52:02 + 21:34
14. Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 52:22 + 21:54
15. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 55:33 + 25:05
16. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 58:02 + 27:34
H21L
5.04 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 35:35
2. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 38:41 + 3:06
3. Grundmann Jan LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice 38:53 + 3:18
4. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 39:26 + 3:51
5. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 39:32 + 3:57
6. Komanec Václav SHK8406 R OK Slavia Hradec Králové 39:38 + 4:03
7. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 40:33 + 4:58
8. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 40:43 + 5:08
9. Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 40:56 + 5:21
10. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 42:04 + 6:29
11. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 42:36 + 7:01
12. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 42:44 + 7:09
13. Waněk Adam LPU9505 C OK Lokomotiva Pardubice 42:56 + 7:21
14. Žemlík Pavel TUV7135 C SOK TJ Turnov 43:02 + 7:27
15. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:15 + 7:40
16. Přinda Lukáš VLI7701 C Slavia Liberec orienteering 43:29 + 7:54
17. Burda Matěj BOR9608 R OK Jiskra Nový Bor 43:47 + 8:12
18. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:51 + 8:16
18. Svoboda Honza SMR7901 C SNS Smržovka 43:51 + 8:16
20. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 43:52 + 8:17
21. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 44:01 + 8:26
22. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 44:04 + 8:29
23. Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 44:36 + 9:01
24. Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 45:00 + 9:25
25. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 46:10 + 10:35
26. Semerád Antonín DKP9801 R Oddíl OB Kotlářka 46:21 + 10:46
27. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 47:02 + 11:27
28. Bogar Kryštof BOR9402 C OK Jiskra Nový Bor 47:04 + 11:29
29. Oma Jakub TUR8002 C OOB TJ Turnov 47:23 + 11:48
30. Škvor Adam KAM0202 A OK Kamenice 47:41 + 12:06
31. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 47:51 + 12:16
32. Šmaus Jan TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:22 + 12:47
33. Michek David TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:24 + 12:49
34. Zakouřil Tomáš TUV7500 C SOK TJ Turnov 49:03 + 13:28
35. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 49:08 + 13:33
36. Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov 49:11 + 13:36
37. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 50:20 + 14:45
38. Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:34 + 14:59
39. Škvor Martin KAM6700 C OK Kamenice 51:01 + 15:26
40. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 51:07 + 15:32
41. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:39 + 16:04
42. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:54 + 16:19
43. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 53:03 + 17:28
44. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 53:04 + 17:29
45. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 53:19 + 17:44
46. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:28 + 17:53
47. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 54:21 + 18:46
48. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 54:26 + 18:51
49. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 56:14 + 20:39
50. Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 56:52 + 21:17
51. Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:58 + 21:23
52. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 56:59 + 21:24
53. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 57:41 + 22:06
54. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 58:07 + 22:32
54. Vaniš Ondřej TJN9500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:07 + 22:32
56. Prášil Ondřej SJC8401 C Sportcentrum Jičín 58:53 + 23:18
57. Schröter Pavel CHA7203 C OK Chrastava 59:07 + 23:32
58. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:37 + 25:02
59. Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha 60:55 + 25:20
60. Škvor Ota KAM9900 A OK Kamenice 60:57 + 25:22
61. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 61:02 + 25:27
62. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 61:21 + 25:46
63. Podechu Lapalla FIN9006 Neregistrovaní (NNN) 64:35 + 29:00
64. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 66:09 + 30:34
65. Petr Josef VLI6300 C Slavia Liberec orienteering 67:04 + 31:29
66. Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 68:18 + 32:43
67. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 68:45 + 33:10
68. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 68:53 + 33:18
69. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:13 + 33:38
70. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 73:27 + 37:52
71. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 74:45 + 39:10
72. Novotný Otakar TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:24 + 39:49
73. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 75:50 + 40:15
74. Kálal Tomáš 79X8500 Žižkovský tygři 76:32 + 40:57
75. Koucký Martin EKP9700 C VŠTJ Ekonom Praha 78:39 + 43:04
76. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 81:58 + 46:23
77. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 86:05 + 50:30
78. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 89:13 + 53:38
79. Kunc Filip TJN8201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 89:19 + 53:44
80. Moravec Jan TUR9000 C OOB TJ Turnov 90:34 + 54:59
81. Matoušek Martin SPC7604 C SPORTICUS team 90:56 + 55:21
82. Král Luboš PVP8400 VSS Přírodověda Praha 100:21 + 64:46
83. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 102:41 + 67:06
Mareš Vít BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor DISK
Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga DISK
Pávek Petr BOR9008 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga DISK
Adamec Martin TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
Krtička Jan PLU7931 C TJ SOKOL Plumlov DNS
Šmelík Martin ASU9644 R Magnus Orienteering DNS
Rýdl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
H35
3.01 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:44
2. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 34:39 + 5:55
3. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 37:15 + 8:31
4. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 42:25 + 13:41
5. Ehler Tomáš VSP8102 C USK Praha 45:50 + 17:06
6. Zít Jan LDC8200 C KOB Děčín 68:51 + 40:07
7. Šašek Luděk SOB6901 C SOBSA 94:05 + 65:21
Tomanica Vojtěch CHA7601 C OK Chrastava DNS
H40
3.53 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 34:21
2. Arnošt Kamil DOR7301 C OK Dobříš 34:45 + 0:24
3. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 35:43 + 1:22
4. Vřešťál Jan TUR7301 C OOB TJ Turnov 36:33 + 2:12
5. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 38:44 + 4:23
6. Hain Jan SJC7502 C Sportcentrum Jičín 39:41 + 5:20
7. Würz Bohuslav LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:57 + 5:36
8. Vokurka Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:27 + 7:06
9. Slavík Pavel SNA7349 C TJ START Náchod 41:38 + 7:17
10. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 42:27 + 8:06
11. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:56 + 9:35
12. Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 47:27 + 13:06
13. Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 48:40 + 14:19
14. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 48:57 + 14:36
15. Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 49:08 + 14:47
16. Christl Ivan TUR7310 C OOB TJ Turnov 50:13 + 15:52
17. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:58 + 16:37
18. Harazin Martin VLI7400 C Slavia Liberec orienteering 53:12 + 18:51
19. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 54:06 + 19:45
20. Sychra Zdeněk CHA7302 C OK Chrastava 54:54 + 20:33
21. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:58 + 21:37
22. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 56:03 + 21:42
23. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 56:08 + 21:47
24. Vambera Filip TUR7305 C OOB TJ Turnov 58:24 + 24:03
25. Pleva Stanislav SJC7601 C Sportcentrum Jičín 58:49 + 24:28
26. Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:01 + 26:40
27. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 62:02 + 27:41
28. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 62:11 + 27:50
29. Snížek Jan DKP7600 C Oddíl OB Kotlářka 69:29 + 35:08
30. Maškarinec Petr VLI7303 C Slavia Liberec orienteering 72:12 + 37:51
31. Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 72:41 + 38:20
Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín DISK
Zmrhal David NNN1113 Neregistrovaní (NNN) DISK
Horák Pavel (Starosta) VSP7305 C USK Praha DNS
Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
Spejchal Petr BOR7512 C OK Jiskra Nový Bor DNS
Rod Jan VSP7423 C USK Praha DNS
H45
2.77 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valter Dalibor KBP6900 C KBP Praha 25:55
2. Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 29:33 + 3:38
3. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:01 + 4:06
4. Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 31:54 + 5:59
5. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:42 + 8:47
6. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 34:50 + 8:55
7. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 35:27 + 9:32
8. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:32 + 12:37
9. Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:55 + 15:00
10. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 40:57 + 15:02
11. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:26 + 17:31
12. Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 43:57 + 18:02
13. Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 44:32 + 18:37
14. Kubíček Zdeněk 5BC7200 OK Mnichovo Hradiště 45:30 + 19:35
15. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 47:28 + 21:33
16. Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:06 + 22:11
17. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 48:50 + 22:55
18. Studničný Jaroslav BOR7004 C OK Jiskra Nový Bor 58:48 + 32:53
19. Lipenský Robert CHA7201 C OK Chrastava 61:53 + 35:58
Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice DNS
H50
2.52 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 30:10
2. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:40 + 1:30
3. Pustai Josef TJN6300 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:26 + 2:16
4. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:26 + 8:16
5. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 41:00 + 10:50
6. Šubrt Pavel SMB6301 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 43:24 + 13:14
Picek Jan TJN6500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
H55
2.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 21:08
2. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 28:40 + 7:32
3. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 28:50 + 7:42
4. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 30:58 + 9:50
5. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 33:36 + 12:28
6. Pávek Miloš BOR5801 C OK Jiskra Nový Bor 35:35 + 14:27
7. Mareš Hynek TUR6100 C OOB TJ Turnov 40:44 + 19:36
H60
2.33 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 25:37
2. Soukup Václav VSP5600 C USK Praha 32:01 + 6:24
3. Šikola Alexej LJN5301 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 34:11 + 8:34
4. Pospíšil Jaromír LDC5301 C KOB Děčín 34:33 + 8:56
5. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:58 + 9:21
6. Urválek Jiří VLI4701 C Slavia Liberec orienteering 39:29 + 13:52
7. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:48 + 14:11
8. Jedlička Miroslav JEN5301 C OB Jenišovice 48:46 + 23:09
9. Hnídek Stanislav 4DX5500 OOB Tanvald 53:38 + 28:01
H65
2.18 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barták Jiří CHA5100 C OK Chrastava 27:52
2. Jelínek Martin PGP5103 C SK Praga 28:09 + 0:17
3. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 31:04 + 3:12
4. Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 33:40 + 5:48
5. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 34:13 + 6:21
6. Richtr Jiří JEN5001 C OB Jenišovice 39:09 + 11:17
7. Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 39:31 + 11:39
8. Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orienteering 63:50 + 35:58
9. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 64:38 + 36:46
10. Kadavý Zdeněk CHA4901 C OK Chrastava 76:08 + 48:16
H70
2.17 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 30:02
2. Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava 33:19 + 3:17
3. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 42:13 + 12:11
4. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 42:17 + 12:15
5. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 45:59 + 15:57
6. Folprecht Eduard TUR4301 C OOB TJ Turnov 46:45 + 16:43
7. Petrželka Pavel TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:44 + 24:42
8. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 55:24 + 25:22
9. Štrojsa Josef KAS4000 C KOB Kamenický Šenov 56:37 + 26:35
10. Dvořák Jaromír PGP4601 C SK Praga 56:59 + 26:57
11. Werner Klawun OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:29 + 34:27
HDR
3.24 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Vojtěch VLI1000 C Slavia Liberec orienteering 17:56
2. Bégol Danny Neregistrovaní (NNN) 18:33 + 0:37
3. Horáček Jáchym VLI1111 C Slavia Liberec orienteering 21:33 + 3:37
4. Červený Daniel Neregistrovaní (NNN) 21:42 + 3:46
5. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 22:22 + 4:26
6. Schröter Václav CHA1206 OK Chrastava 24:07 + 6:11
7. Harazinová Zuzana VLI0650 C Slavia Liberec orienteering 25:11 + 7:15
8. Harazinová Tereza VLI0850 C Slavia Liberec orienteering 25:15 + 7:19
9. Hejna Matyáš NNN1011 Neregistrovaní (NNN) 25:37 + 7:41
10. Bergl Jonáš TJP0001 TJ Sokol Troja 26:07 + 8:11
11. Dušková Denisa Neregistrovaní (NNN) 26:13 + 8:17
12. Vraný Filip VLI0802 C Slavia Liberec orienteering 26:16 + 8:20
13. Bouda Jan TAP1000 C KOB TRETRA Praha 27:16 + 9:20
14. Sázavský Antonín VLI0905 C Slavia Liberec orienteering 27:36 + 9:40
15. Kvapilová Kristýna TUV0999 C SOK TJ Turnov 27:58 + 10:02
16. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 28:39 + 10:43
17. Gregorová Magdalena GTB1151 Neregistrovaní (NNN) 29:26 + 11:30
18. Kůtková Sára JEN1351 C OB Jenišovice 29:45 + 11:49
19. Snížková Žofie DKP1151 C Oddíl OB Kotlářka 29:56 + 12:00
20. Zítová Kateřina LDC1150 C KOB Děčín 31:34 + 13:38
21. Jirásková Mia VSP1150 C USK Praha 31:36 + 13:40
22. Karásek Vojtěch TUR0811 C OOB TJ Turnov 32:05 + 14:09
23. Albl Matouš LME1111 C SK Los Mělník 32:10 + 14:14
24. Kubátová Karolína Neregistrovaní (NNN) 32:55 + 14:59
25. Kalousek Dominik JEN0901 C OB Jenišovice 33:01 + 15:05
26. Zakouřil František TUV1201 C SOK TJ Turnov 33:04 + 15:08
27. Hák Martin TUR1206 C OOB TJ Turnov 33:05 + 15:09
28. Týfa Daniel VLI0811 C Slavia Liberec orienteering 33:08 + 15:12
29. Týfová Ella VLI1150 C Slavia Liberec orienteering 34:43 + 16:47
30. Jirásková Viola VSP1151 C USK Praha 35:41 + 17:45
31. Matýsek Tomáš Neregistrovaní (NNN) 36:35 + 18:39
32. Zmrhalová Ema Neregistrovaní (NNN) 36:47 + 18:51
33. Libertínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:03 + 20:07
34. Libertínová Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:04 + 20:08
35. Honsová Magda TJN1150 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:23 + 20:27
36. Háková Alena TUR1058 C OOB TJ Turnov 38:48 + 20:52
37. Kašše Matěj Neregistrovaní (NNN) 38:57 + 21:01
38. Slavíková Anna CHA1150 OK Chrastava 39:00 + 21:04
39. Merunková Nela Neregistrovaní (NNN) 39:01 + 21:05
40. Slavíček Antonín NNN1115 Neregistrovaní (NNN) 39:04 + 21:08
41. Arnošt Daniel DOR1200 C OK Dobříš 39:23 + 21:27
42. Mrázková Berta SJC1151 C Sportcentrum Jičín 39:26 + 21:30
43. Kašše Jakub Neregistrovaní (NNN) 39:44 + 21:48
44. Merunka Matěj Neregistrovaní (NNN) 39:51 + 21:55
45. Řezáč Vít NNN1100 Neregistrovaní (NNN) 40:34 + 22:38
46. Matoušková Kateřina SPC0955 SPORTICUS team 41:26 + 23:30
47. Kautský Tim SPCxx01 SPORTICUS team 41:29 + 23:33
48. Kautský Tobiáš SPCxx01 SPORTICUS team 41:40 + 23:44
49. Jiroutek Jakub Neregistrovaní (NNN) 43:21 + 25:25
50. Gottstein Josef Neregistrovaní (NNN) 43:32 + 25:36
51. Štembera Oskar TJN1201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:05 + 27:09
52. Holasová Emma SOK TJ Turnov 53:06 + 35:10
53. Laukaš Toník CHAxx02 OK Chrastava 53:45 + 35:49
54. Lankaš Vojta CHAxx01 OK Chrastava 53:47 + 35:51
55. Rolný Jakub Neregistrovaní (NNN) 58:02 + 40:06
56. Lietava Jiří Neregistrovaní (NNN) 60:08 + 42:12
57. Pachner Ota OK Chrastava 65:41 + 47:45
58. Zít Václav LDC1300 C KOB Děčín 68:13 + 50:17
Aycox Oliver NNN1120 Neregistrovaní (NNN) DISK
Berglová Amálie TJP0002 TJ Sokol Troja DISK
Mrázek Emil SJC1300 C Sportcentrum Jičín DISK
Zmrhalová Zuzana Neregistrovaní (NNN) DISK
Neyrinck Nina VSPxx01 USK Praha DISK
Honzejk Tadeáš NNN1121 Neregistrovaní (NNN) DNS
P
2.82 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Albl Miloslav LME7600 C SK Los Mělník 29:54
2. Budský Ondřej TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:45 + 4:51
3. Beránek Petr NNN1118 Neregistrovaní (NNN) 39:14 + 9:20
4. Habánová Anna Neregistrovaní (NNN) 42:03 + 12:09
4. Alblová Zuzana LME0656 SK Los Mělník 42:03 + 12:09
6. Jakubík Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:40 + 13:46
7. Kalousová Radka EKP7550 C VŠTJ Ekonom Praha 44:38 + 14:44
8. Vaňourková Jitka 31Z7250 Aktivit Nový Bor 45:27 + 15:33
9. Vokál Jiří CHA5001 C OK Chrastava 46:28 + 16:34
10. Dvorská Marie VLI7454 C Slavia Liberec orienteering 47:28 + 17:34
11. Soukupová Michaela VSP5850 C USK Praha 48:21 + 18:27
12. Šebelková Štěpánka VLI7851 C Slavia Liberec orienteering 48:32 + 18:38
13. Gomolák Jan CHA7605 OK Chrastava 49:35 + 19:41
14. Houda Vítězslav CHA7300 C OK Chrastava 49:47 + 19:53
15. Schröterová Adéla CHA0551 C OK Chrastava 51:08 + 21:14
16. Fojt Jan BOR0407 C OK Jiskra Nový Bor 53:33 + 23:39
17. Holanová Hana CHA7451 OK Chrastava 55:19 + 25:25
18. Slavíček Tomáš Neregistrovaní (NNN) 55:32 + 25:38
19. Lamačová Dana TUR7451 C OOB TJ Turnov 59:30 + 29:36
20. Syslová Drahomíra PGP5650 C SK Praga 60:51 + 30:57
21. Dolejší Miloš STB6701 C TJ Stadion Nový Bor 61:12 + 31:18
22. Menclová Jana JEN7556 C OB Jenišovice 65:21 + 35:27
23. Slavíček Milan Neregistrovaní (NNN) 65:47 + 35:53
24. Kurková Martina Neregistrovaní (NNN) 67:09 + 37:15
25. Vilémová Denisa NNN1122 Neregistrovaní (NNN) 67:11 + 37:17
26. Průša Josef DLT0401 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 67:29 + 37:35
27. Zurynek Jan EKP7003 C VŠTJ Ekonom Praha 73:40 + 43:46
28. Průšová Hana DLT7451 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 74:27 + 44:33
29. Vokuš Zdeněk TJN5601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:47 + 45:53
30. Blín Jonáš Neregistrovaní (NNN) 83:03 + 53:09
31. Slavíček Martin NNN1116 Neregistrovaní (NNN) 105:51 + 75:57
32. Kretschmerová Lucie Neregistrovaní (NNN) 111:20 + 81:26
33. Horáček Tomáš JEN7700 C OB Jenišovice 113:33 + 83:39
34. Škoda Ondřej Neregistrovaní (NNN) 115:04 + 85:10
35. Čapek Ondřej BOR0404 C OK Jiskra Nový Bor 164:20 + 134:26
36. Hoetzel Svan JEN1100 C OB Jenišovice 182:03 + 152:09
Maškarincová Hana VLI7553 C Slavia Liberec orienteering DISK
Šestáková Barbora NNN1123 Neregistrovaní (NNN) DISK
Mencl Martin JEN7301 C OB Jenišovice DISK
Hnízdilová Zdenka Neregistrovaní (NNN) DISK
Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk DISK
Kachová Eliška NNN1010 Neregistrovaní (NNN) DISK
Votýpková Zuzana BOR7958 C OK Jiskra Nový Bor DNS
T
3.49 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mäannel Harald Neregistrovaní (NNN) 39:14
2. Němečková Hana VSP9051 C USK Praha 40:34 + 1:20
3. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:54 + 2:40
4. Krejčí Lukáš TJNxx20 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:28 + 5:14
5. Válek Ondřej 31Z7900 Aktivit Nový Bor 44:32 + 5:18
6. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 45:21 + 6:07
7. Rückerová Petra 18D9250 Post SV Dresden 45:29 + 6:15
8. Kašše Jakub Neregistrovaní (NNN) 47:39 + 8:25
9. Kodejš Zdeněk VSP7202 C USK Praha 48:28 + 9:14
10. Hoetzelová Zuzana JEN7754 C OB Jenišovice 50:28 + 11:14
11. Honsová Lenka SNS Smržovka 50:29 + 11:15
12. Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 50:35 + 11:21
13. Rolná Jana Neregistrovaní (NNN) 51:13 + 11:59
14. Gavendová Hana NNN1117 Neregistrovaní (NNN) 53:28 + 14:14
15. Votava David 4HX7100 DSVJ 53:47 + 14:33
16. Müller Marko 18D7500 Post SV Dresden 54:21 + 15:07
17. Heinlová Iva RUM8551 C ZOOB Rumburk 55:13 + 15:59
18. Řezáč Stanislav NNN1112 Neregistrovaní (NNN) 56:28 + 17:14
19. Blín Oldřich 92X6900 Jizerky 57:12 + 17:58
20. Samek Jakub VSP8800 C USK Praha 59:46 + 20:32
21. Čaloun Michal 62X6800 Neregistrovaní - VLI 63:49 + 24:35
22. Nováková Zuzana TUV7950 C SOK TJ Turnov 66:29 + 27:15
23. Holan Petr CHA7001 C OK Chrastava 68:44 + 29:30
24. Skácel Dalibor Neregistrovaní (NNN) 69:57 + 30:43
25. Štěrba Jan Neregistrovaní (NNN) 78:56 + 39:42
26. Sysel Zdeněk PGP5200 C SK Praga 81:52 + 42:38
27. Řezáčová Helena NNN1111 Neregistrovaní (NNN) 83:39 + 44:25
28. Jakubík Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 91:30 + 52:16
29. Hejna Pavel NNN1009 Neregistrovaní (NNN) 92:24 + 53:10
30. Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 99:00 + 59:46
31. Průša Josef DLT7301 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 107:40 + 68:26
32. Funková Markéta Neregistrovaní (NNN) 110:20 + 71:06
33. Karásek Jiří Neregistrovaní (NNN) 119:36 + 80:22
34. Cihlář Robert CHA6601 OK Chrastava 180:21 + 141:07
Hrdý Pavel Neregistrovaní (NNN) DISK
Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering DISK
Novák Jan Neregistrovaní (NNN) DISK
Vodrážka Matěj VLIxxx1 Slavia Liberec orienteering DISK
Kodejšová Alena VSP7152 C USK Praha DISK
Šmaus Ivan TJN6249 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Heczková Bohdana VLI7750 C Slavia Liberec orienteering DISK
Khelová Petra SCP7850 C OK Sparta Praha DISK