Výsledky závodu: Oblastní žebříček
Kategorie: H21C

Datum:
04.11.2017
Místo konání:
Kčmaň
Pořadatel:
UOL - SOB Olomouc
Mapa:
Chlum,,revize 10/2017,1:10 000,E=5m,formát A4
Ředitel závodu:
Smička Jindřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Smékal David - R3
Stavitel tratí:
Horčičková Eva - R3, Smička Jindřich - R3
H21C
5.90 km, 260 m, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 38:03
2. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 39:34 + 1:31
3. Vystavěl Ondřej JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov 41:20 + 3:17
4. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 41:45 + 3:42
5. Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk 44:32 + 6:29
6. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:40 + 6:37
7. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 45:17 + 7:14
8. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:20 + 7:17
9. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 45:39 + 7:36
10. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 46:57 + 8:54
11. Panovec Kryštof LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovice 47:21 + 9:18
12. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 47:48 + 9:45
13. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 48:28 + 10:25
14. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 48:45 + 10:42
15. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 48:47 + 10:44
16. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 49:21 + 11:18
17. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 49:33 + 11:30
18. Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk 49:39 + 11:36
19. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 49:58 + 11:55
20. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 50:04 + 12:01
21. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 50:34 + 12:31
22. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 51:20 + 13:17
23. Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 51:32 + 13:29
24. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 51:41 + 13:38
25. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 51:59 + 13:56
26. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 52:39 + 14:36
27. Jirka Jakub VPM7905 C KOS Slavia VŠ Plzeň 53:13 + 15:10
28. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 54:23 + 16:20
29. Poštulka Tomáš STE9700 B SK SKI-OB Šternberk 55:26 + 17:23
30. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 55:49 + 17:46
31. Kašpar Jakub ASU9747 B Magnus Orienteering 56:44 + 18:41
32. Mikuš Oldřich PTE8204 C TJ Sokol Ptení 57:30 + 19:27
33. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 57:59 + 19:56
34. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 58:17 + 20:14
35. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 60:06 + 22:03
36. Štrajt Michal TBM8903 C KOS TJ Tesla Brno 60:43 + 22:40
37. Lachendro Jan SKM8700 C KOB Směr Kroměříž, z.s. 61:48 + 23:45
38. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 66:42 + 28:39
39. Slivečka Jan MOV8901 C SKOB Ostrava 69:00 + 30:57
40. Hrazdil Jiří ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno 69:46 + 31:43
41. Kadlček Václav NNN8901 C Neregistrovaní (NNN) 69:51 + 31:48
42. Pavlačka Ondřej ODR8100 C SKOB Odry 70:38 + 32:35
43. Lichý Ondřej SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava 71:13 + 33:10
44. Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 75:40 + 37:37
45. Karásek Michal ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov 79:04 + 41:01
46. Novotný Petr 5CZ7300 C 79:28 + 41:25
47. Křížan Jiří PVP8000 C VSS Přírodověda Praha 82:45 + 44:42
48. Zapletal Martin 37C8500 C Bez registrace 85:10 + 47:07
49. Musil Martin STE9701 C SK SKI-OB Šternberk 86:17 + 48:14
50. Gregor František 3RX8301 C Žádný klub 108:07 + 70:04
51. Špičák František CEL8039 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 138:44 + 100:41
De Oliveria Juan Josivan OOL8404 C SK Haná orienteering DISK