Výsledky závodu: Oblastní žebříček
Kategorie: H21L

Datum:
05.11.2017
Místo konání:
Velká Černoc
Pořadatel:
SLA - SKOB Slaný
Mapa:
Liščí rokle
Ředitel závodu:
Zemková Helena - R3
Hlavní rozhodčí:
Hrdličková Ludmila - R2
Stavitel tratí:
Hanák Jan - R2
Protokol:
Závod proběhl za mlhavého počasí. Byl ošetřen jeden úraz.
Jury: Jaroslava Benešová, Jarmila Němečková, Magdaléna Pokorná
H21L
5.62 km, 215 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 35:44
2. Glonek Jakub AOP9602 Orientační Běh Opava 36:32 + 0:48
3. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 36:47 + 1:03
4. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 37:09 + 1:25
5. Semerád Antonín DKP9801 Oddíl OB Kotlářka 37:11 + 1:27
6. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 38:24 + 2:40
7. Hora Vojtěch PGP8301 SK Praga 38:51 + 3:07
8. Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 39:14 + 3:30
9. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 40:42 + 4:58
10. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 41:51 + 6:07
10. Laciga Radek PGP8202 SK Praga 41:51 + 6:07
12. Fibír Tomáš FSP7901 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:52 + 6:08
13. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 42:00 + 6:16
14. Vlášek Jakub TAP9702 KOB TRETRA Praha 43:43 + 7:59
14. Průša Michal VSP7310 USK Praha 43:43 + 7:59
16. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:57 + 8:13
17. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 44:41 + 8:57
18. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 44:51 + 9:07
19. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 45:02 + 9:18
20. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 45:16 + 9:32
21. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 45:43 + 9:59
22. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 46:05 + 10:21
23. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 46:06 + 10:22
24. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 46:44 + 11:00
25. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 47:18 + 11:34
26. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 47:41 + 11:57
27. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 47:45 + 12:01
28. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 48:54 + 13:10
29. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 49:00 + 13:16
30. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 49:05 + 13:21
31. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 49:11 + 13:27
32. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:13 + 13:29
33. Melišík Martin TAP0200 KOB TRETRA Praha 49:29 + 13:45
34. Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:40 + 13:56
35. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 50:07 + 14:23
36. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 50:10 + 14:26
37. Tachezy Jan DOR0102 OK Dobříš 50:24 + 14:40
38. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 51:08 + 15:24
39. Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team 51:24 + 15:40
40. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 51:37 + 15:53
41. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 51:41 + 15:57
42. Kurfürst Pavel FSP7400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:18 + 16:34
43. Klusák Martin DKP8704 Oddíl OB Kotlářka 52:59 + 17:15
44. Černý Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 53:50 + 18:06
45. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 55:24 + 19:40
46. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 55:57 + 20:13
47. Janas Petr PGP0200 SK Praga 56:05 + 20:21
48. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 56:20 + 20:36
49. Goder Josef DKP8203 Oddíl OB Kotlářka 57:10 + 21:26
50. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 57:17 + 21:33
51. Beneš Filip TAP8701 KOB TRETRA Praha 58:22 + 22:38
52. Janas Petr PGP7106 SK Praga 59:34 + 23:50
53. Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:50 + 24:06
54. Valach Marek TAP9703 KOB TRETRA Praha 60:56 + 25:12
55. Řada Jakub DKP9401 Oddíl OB Kotlářka 61:08 + 25:24
56. Měšťan Ondřej TAP0100 KOB TRETRA Praha 61:24 + 25:40
57. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 62:22 + 26:38
58. Tesař Jan SCP8501 OK Sparta Praha 63:32 + 27:48
59. Komín David PGP7405 SK Praga 64:29 + 28:45
60. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 64:34 + 28:50
61. Ždimera Jan PGP9903 SK Praga 64:58 + 29:14
62. Besta Lukáš KNC8101 Sokol Kostelec n. Č. l. 65:04 + 29:20
63. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 65:23 + 29:39
64. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:05 + 30:21
65. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 66:18 + 30:34
66. Surkov Ivan DKL7400 KOB Kladno 67:16 + 31:32
67. Píchal Jan VSP5202 USK Praha 67:54 + 32:10
68. Buk Jindřich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem 68:07 + 32:23
69. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 70:43 + 34:59
70. Borovička Tomáš FSP9801 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 71:10 + 35:26
71. Duda Miroslav ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem 71:20 + 35:36
72. Forejt Michal ROU9002 SKOB Roudnice nad Labem 71:53 + 36:09
73. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Litvínov 76:30 + 40:46
74. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 77:55 + 42:11
75. Maška Marek MKP8800 SK GORDIC Praha Kačerov 79:35 + 43:51
76. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 81:36 + 45:52
77. Liška Petr KPY8601 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 83:35 + 47:51
78. Řehák Miroslav KAD7101 Originální Vivalín Team Kadaň 85:13 + 49:29
79. Cikhardt Jakub TAP8706 KOB TRETRA Praha 105:26 + 69:42
80. Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary 106:59 + 71:15
Nesrovnal Jaroslav 71X8300 Hoši Planá DISK
Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno DISK
MS Hanák Jan 40:49 + 5:05