Výsledky závodu: INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ

Datum:
05.05.2018
Místo konání:
Hostomice-Lštěň
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Ředitel závodu:
Procházka Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Sysel Ondřej - R1
Stavitel tratí:
Flašar Jan - R1
D10L
2.40 km, 50 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vondrová Eliška FSP0850 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:40
2. Nedbalová Magdalena MFP1053 Matfyz Praha 25:20 + 3:40
3. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 27:04 + 5:24
4. Hánělová Lucie ZVO0952 OB SK Zvole 28:17 + 6:37
5. Hezká Tereza DOR0855 OK Dobříš 31:28 + 9:48
6. Hill Daisy 21G0950 Airienteers 31:41 + 10:01
7. Ehlerová Michaela VSP1050 USK Praha 35:06 + 13:26
8. Bolinová Evelína FSP1150 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:08 + 13:28
9. Škultéty Kristýna 38:54 + 17:14
10. Kurfürstová Marie FSP1050 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:37 + 17:57
Hrdličková Anna DOR0955 OK Dobříš DISK
Hezká Adéla DOR1053 OK Dobříš DISK
D10
2.24 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 17:28
2. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 18:19 + 0:51
3. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 19:45 + 2:17
4. Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha 20:16 + 2:48
5. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 20:49 + 3:21
6. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:18 + 3:50
7. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia Plzeň 23:01 + 5:33
8. Zakouřilová Klára VSP0850 USK Praha 24:51 + 7:23
9. Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha 25:21 + 7:53
10. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 26:58 + 9:30
11. Petriláková Amálie DOR0953 OK Dobříš 27:17 + 9:49
12. Seidlová Magdalena RIC0950 OB Říčany 29:18 + 11:50
13. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha 30:23 + 12:55
14. Synková Elena DOK0850 OK Doksy 30:31 + 13:03
15. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:40 + 14:12
16. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 32:49 + 15:21
17. Nedbalová Klára MFP0850 Matfyz Praha 33:54 + 16:26
18. Svatá Lucie PGP0952 SK Praga 34:32 + 17:04
19. Housková Adéla DOR0851 OK Dobříš 35:18 + 17:50
20. Welc Dominika 3WP0950 KOS BnO Szczecin 52:17 + 34:49
Janatová Violka DKP0950 Oddíl OB Kotlářka DISK
D12
2.51 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 23:03
2. Kula Maja 3WP0754 KOS BnO Szczecin 23:30 + 0:27
3. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 23:31 + 0:28
4. Mianowska Tosia LCE0753 OOB TJ Slovan Luhačovice 23:49 + 0:46
5. Lošťáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:28 + 1:25
6. Borek Alicja 82P0750 UKS Traper Złocieniec 24:44 + 1:41
7. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 24:50 + 1:47
8. Řeháková Mirka SKV0652 TJ Slovan Karlovy Vary 26:22 + 3:19
9. Baloghová Milena TJN0750 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:27 + 4:24
10. Klecha Weronika 1VP0750 HKS Azymut Mochy 29:41 + 6:38
10. Kurečková Klára ABM0657 KOB ALFA Brno 29:41 + 6:38
12. Skalová Jolana TJN0653 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:57 + 6:54
13. Savruková Adéla TJN0656 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:32 + 7:29
14. Miłaszewicz Magdalena 82P0751 UKS Traper Złocieniec 31:51 + 8:48
15. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 31:58 + 8:55
16. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 32:36 + 9:33
17. Hajduk Maria 1VP0650 HKS Azymut Mochy 33:46 + 10:43
18. Gregorová Alice CTB0751 SK OB Chotěboř 33:52 + 10:49
19. Fibírová Lucie FSP0777 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:00 + 12:57
20. Matyja Weronika 3WP0750 KOS BnO Szczecin 37:50 + 14:47
21. Šáchová Magdalena DOR0659 OK Dobříš 38:49 + 15:46
22. Mikuła Daria 3WP0751 KOS BnO Szczecin 39:35 + 16:32
23. Fišarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 40:06 + 17:03
24. Jandová Eva DOR0752 OK Dobříš 41:41 + 18:38
25. Jąder Sandra 1VP0652 HKS Azymut Mochy 42:55 + 19:52
26. Kašparová Alžběta DOR0753 OK Dobříš 46:22 + 23:19
27. Koudelková Eliška BOR0652 OK Jiskra Nový Bor 49:32 + 26:29
28. Müllerová Hana HCE0650 TJ Hostivice 50:46 + 27:43
29. Kubacka Wiktoria 1VP0552 HKS Azymut Mochy 52:17 + 29:14
30. Kolencová Sára HCE0651 TJ Hostivice 54:36 + 31:33
31. Ptáčková Hana PGP0750 SK Praga 55:50 + 32:47
32. Murek Emilia 1VP0651 HKS Azymut Mochy 58:23 + 35:20
33. Dostálová Judita HCE0750 TJ Hostivice 58:57 + 35:54
34. Mikuła Iga 3WP0752 KOS BnO Szczecin 59:38 + 36:35
35. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 81:52 + 58:49
D14B
2.99 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulířová Ema TAP0452 KOB Tretra Praha 19:21
2. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 20:17 + 0:56
3. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia Plzeň 21:17 + 1:56
4. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:25 + 3:04
5. Knobová Agáta VRL0453 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:45 + 3:24
6. Novotná Michaela TUR0551 OOB TJ Turnov 22:52 + 3:31
7. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 22:59 + 3:38
8. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 23:09 + 3:48
9. Pelantová Martina RIC0550 OB Říčany 23:34 + 4:13
10. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 23:49 + 4:28
11. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 23:50 + 4:29
11. Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice 23:50 + 4:29
13. Kožíšková Kateřina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 24:00 + 4:39
14. Floriánková Františka VSP0550 USK Praha 24:13 + 4:52
15. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia Plzeň 24:24 + 5:03
16. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 24:44 + 5:23
17. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:57 + 5:36
18. Jedličková Kristýna KAM0455 OK Kamenice 26:00 + 6:39
19. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 26:14 + 6:53
20. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 26:20 + 6:59
21. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 26:21 + 7:00
22. Mellanová Judita TUV0559 SOK TJ Turnov 26:39 + 7:18
23. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 26:41 + 7:20
24. Krejčová Lucie ROU0453 SKOB Roudnice nad Labem 26:46 + 7:25
25. Švecová Karolína ZVO0557 OB SK Zvole 27:08 + 7:47
26. Pračková Ema RIC0451 OB Říčany 27:19 + 7:58
27. Pesničáková Soňa TJN0451 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:43 + 8:22
28. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 27:48 + 8:27
29. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 28:03 + 8:42
30. Suková Tereza VRL0454 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:14 + 8:53
31. Novotná Barbora TUR0552 OOB TJ Turnov 28:15 + 8:54
32. Nekvasilová Tereza DKP0459 Oddíl OB Kotlářka 28:27 + 9:06
33. Urban Aneta 82P0450 UKS Traper Złocieniec 28:28 + 9:07
34. Kusztelska Natalia 3WP0550 KOS BnO Szczecin 28:37 + 9:16
35. Kramlová Barbora ZVO0452 OB SK Zvole 28:42 + 9:21
36. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 29:19 + 9:58
37. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 29:31 + 10:10
38. Čapková Lucie KAM0459 OK Kamenice 29:32 + 10:11
39. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 29:34 + 10:13
40. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 29:57 + 10:36
41. Burešová Eliška VLI0456 Slavia Liberec orienteering 30:50 + 11:29
42. Andrlová Lea VLI0453 Slavia Liberec orienteering 30:51 + 11:30
42. Rumlenová Tereza BOR0453 OK Jiskra Nový Bor 30:51 + 11:30
44. Staňková Radka VPM0452 KOS Slavia Plzeň 30:52 + 11:31
44. Skácelová Adéla VLI0454 Slavia Liberec orienteering 30:52 + 11:31
46. Šimšová Pavla MFP0551 Matfyz Praha 31:02 + 11:41
47. Štemberová Bára TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:06 + 11:45
48. Aschermannová Klára VSP0454 USK Praha 31:18 + 11:57
49. Szczurko Paulina 82P0550 UKS Traper Złocieniec 31:38 + 12:17
50. Ziebová Veronika NEK0450 Nejdek Orienteering 31:44 + 12:23
51. Zmarzláková Olga KRL0552 Kometa Kralovice 32:09 + 12:48
52. Hájková Tereza TUV0558 SOK TJ Turnov 32:12 + 12:51
53. Dreier Anna 1VP0550 HKS Azymut Mochy 32:28 + 13:07
54. Balková Markéta OPI0450 Orientační sporty Písek 33:05 + 13:44
55. Kapska Nina 1VP0451 HKS Azymut Mochy 33:07 + 13:46
56. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 33:18 + 13:57
57. Počtová Klára OPI0453 Orientační sporty Písek 33:23 + 14:02
58. Horáčková Michaela DKP0551 Oddíl OB Kotlářka 33:47 + 14:26
59. Nagyová Kateřina TJN0452 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:55 + 14:34
60. Cincibusová Lenka FSP0450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:57 + 15:36
61. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 35:04 + 15:43
62. Gielec Julia 38P0550 UKS Orientus Lodz 35:36 + 16:15
63. Nováková Nina KAM0554 OK Kamenice 35:53 + 16:32
64. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 37:50 + 18:29
65. Gonda Julia 1VP0450 HKS Azymut Mochy 38:22 + 19:01
66. Skrzypczak Marika 1VP0452 HKS Azymut Mochy 41:48 + 22:27
67. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 56:37 + 37:16
68. Michalewicz Alicja 1VP0551 HKS Azymut Mochy 62:15 + 42:54
69. Lorencová Jana DOR0454 OK Dobříš 70:42 + 51:21
D16A
3.37 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 23:33
2. Bejvlová Karolína KAM0258 OK Kamenice 24:03 + 0:30
3. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 24:13 + 0:40
4. Dittrichová Michaela SKM0251 KOB Směr Kroměříž 24:25 + 0:52
5. Holečková Petra SHK0250 OK Slavia Hradec Králové 24:40 + 1:07
6. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 24:58 + 1:25
7. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 25:15 + 1:42
8. Šmelíková Dorota LCE0260 OOB TJ Slovan Luhačovice 25:30 + 1:57
9. Klacková Štěpánka SJC0253 Sportcentrum Jičín 25:39 + 2:06
10. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 25:53 + 2:20
11. Mulíčková Markéta ABM0362 KOB ALFA Brno 26:05 + 2:32
12. Kastner Maya 42A0251 OLC Währing 26:23 + 2:50
13. Černá Kateřina VPM0250 KOS Slavia Plzeň 27:39 + 4:06
14. Marková Ema STE0252 SK SKI-OB Šternberk 27:45 + 4:12
15. Kinštová Tereza SJH0251 SJH Jindřichův Hradec 27:49 + 4:16
16. Chrástová Tereza STH0251 SK Studenec 28:04 + 4:31
17. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 28:05 + 4:32
18. Gielec Zuzanna 38P0251 UKS Orientus Lodz 28:12 + 4:39
18. Semíková Lucie KAM0250 OK Kamenice 28:12 + 4:39
20. Rýdlová Magdaléna TJN0251 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:18 + 4:45
21. Krempińska Julia 66P7652 UKS Azymut Pabianice 28:24 + 4:51
22. Linková Lucie TJN0257 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:51 + 5:18
23. Raclavská Vlaďka UOL0253 SOB Olomouc 29:07 + 5:34
24. Hájková Lucie SOP0350 OOB TJ Slezan Opava 29:54 + 6:21
25. Bednaříková Sára LCE0252 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:23 + 6:50
26. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 30:31 + 6:58
27. Růžičková Vendula CHA0252 OK Chrastava 30:51 + 7:18
28. Pekařová Jana TUR0252 OOB TJ Turnov 31:29 + 7:56
29. Hubáčková Dagmar LCE0351 OOB TJ Slovan Luhačovice 31:31 + 7:58
30. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 31:46 + 8:13
31. Sudoł Hanna CHC0352 K.O.B. Choceň 31:54 + 8:21
32. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:59 + 8:26
33. Gradek Zuzanna 82P0350 UKS Traper Złocieniec 32:06 + 8:33
34. Petrásová Hana LPU0380 OK Lokomotiva Pardubice 32:09 + 8:36
35. Hankovcová Helena KAM0350 OK Kamenice 32:20 + 8:47
36. Calvet Sofia 42A0250 OLC Währing 33:03 + 9:30
37. Smolková Barbora TAP0356 KOB Tretra Praha 33:25 + 9:52
38. Nitsch Aleksandra LCE0357 OOB TJ Slovan Luhačovice 33:51 + 10:18
39. Nádeníčková Iva NEK0350 Nejdek Orienteering 34:17 + 10:44
40. Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové 34:34 + 11:01
41. Mrózek Teresa TRI0251 TJ TŽ Třinec 34:49 + 11:16
42. Nevěřilová Kateřina LCE0254 OOB TJ Slovan Luhačovice 34:50 + 11:17
43. Bednaříková Emma ZBM0359 SK Žabovřesky Brno 34:58 + 11:25
44. Mazurek Joanna CHC0353 K.O.B. Choceň 35:37 + 12:04
45. Kędzierska Nadia 1VP0250 HKS Azymut Mochy 36:44 + 13:11
46. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 36:56 + 13:23
47. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 37:00 + 13:27
48. Przeszłowska Hanna 82P0351 UKS Traper Złocieniec 37:38 + 14:05
49. Doren Wiktoria 38P0351 UKS Orientus Lodz 38:47 + 15:14
50. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 39:01 + 15:28
51. Chabiera Lena LCE0356 OOB TJ Slovan Luhačovice 40:04 + 16:31
52. Perfikowska Hanna 64P0450 UMKS Kwidzyn 41:27 + 17:54
53. Piwowar Lidia 1VP0251 HKS Azymut Mochy 48:05 + 24:32
54. Berlińska Paulina 38P0350 UKS Orientus Lodz 49:09 + 25:36
55. Lipińska Julia 17P0251 WKS Śląsk Wrocław 54:22 + 30:49
Kočová Halina TZL0255 SKOB Zlín DISK
D16B
3.14 km, 65 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Marie TJN0259 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:51
2. Titzová Adéla VSP0250 USK Praha 27:29 + 1:38
3. Aschermannová Tereza VSP0253 USK Praha 27:30 + 1:39
4. Tymešová Anna BOR0253 OK Jiskra Nový Bor 28:13 + 2:22
5. Vitebská Eliška TJN0350 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:48 + 3:57
6. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:26 + 4:35
7. Čermáková Klára PGP0352 SK Praga 31:51 + 6:00
8. Popová Veronika TAP0253 KOB Tretra Praha 31:56 + 6:05
9. Šritrová Lenka TUR0250 OOB TJ Turnov 32:03 + 6:12
10. Řeháková Gabriela SKV0351 TJ Slovan Karlovy Vary 33:27 + 7:36
11. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 33:39 + 7:48
12. Šafaříková Lucie OPI0350 Orientační sporty Písek 34:02 + 8:11
13. Budská Anna TJN0253 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:42 + 9:51
14. Petriláková Anežka DOR0251 OK Dobříš 35:49 + 9:58
15. Řadová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 35:57 + 10:06
16. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 36:13 + 10:22
17. Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 SK Praga 36:20 + 10:29
18. Chrzová Eliška PGP0353 SK Praga 38:02 + 12:11
19. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 38:27 + 12:36
20. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:20 + 13:29
21. Popová Jana TAP0252 KOB Tretra Praha 39:32 + 13:41
22. Fantová Kateřina EKP0256 VŠTJ Ekonom Praha 42:02 + 16:11
23. Jirasová Anežka DOR0350 OK Dobříš 44:10 + 18:19
24. Švecová Anežka ZVO0352 OB SK Zvole 45:21 + 19:30
25. Petříková Adéla MAS0352 KČT Aš 46:20 + 20:29
26. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 48:05 + 22:14
27. Janderová Barbora PGP0251 SK Praga 54:25 + 28:34
28. Marešová Klára NEK0250 Nejdek Orienteering 57:48 + 31:57
29. Kramlová Kateřina ZVO0353 OB SK Zvole 58:56 + 33:05
30. Chramostová Amálie KAM0355 OK Kamenice 60:07 + 34:16
31. Berounská Adéla VSP0352 USK Praha 96:52 + 71:01
Novotná Marie PGP0354 SK Praga DISK
D18A
3.53 km, 75 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláková Lenka SOP0151 OOB TJ Slezan Opava 23:35
2. Hojná Eliška SJH0052 SJH Jindřichův Hradec 24:36 + 1:01
3. Rýdlová Adéla TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:10 + 1:35
4. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 25:26 + 1:51
5. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 25:38 + 2:03
6. Biederman Ada 41P0051 WKS Wawel Kraków 25:47 + 2:12
7. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 26:07 + 2:32
8. Garbacik Maja 41P0050 WKS Wawel Kraków 26:11 + 2:36
9. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:30 + 2:55
10. Mašínová Anna TJN0152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:39 + 3:04
11. Aschermannová Karolína KAM0051 OK Kamenice 26:45 + 3:10
12. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 27:14 + 3:39
13. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 27:19 + 3:44
14. Šafková Sofie KAM0153 OK Kamenice 27:42 + 4:07
15. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 27:49 + 4:14
16. Nechanická Klára OSN0050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:25 + 4:50
17. Tokárová Regina VPM0151 KOS Slavia Plzeň 28:37 + 5:02
18. Škáchová Magdalena DKP0156 Oddíl OB Kotlářka 28:40 + 5:05
19. Nešporová Alžběta TZL0051 SKOB Zlín 28:44 + 5:09
20. Chaloupková Kateřina CHC0051 K.O.B. Choceň 29:06 + 5:31
21. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 29:54 + 6:19
22. Deptulska Maria LCE0058 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:04 + 6:29
23. Głowacz Julia LCE0056 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:07 + 6:32
24. Špringlová Kamila TBM0050 KOS TJ Tesla Brno 30:25 + 6:50
25. Golová Tereza VIC0162 OB Vizovice 30:40 + 7:05
26. Kejmarová Jana STH0152 SK Studenec 31:43 + 8:08
27. Borovičková Valerie LPU0054 OK Lokomotiva Pardubice 31:49 + 8:14
28. Mazurek Agnieszka CHC0154 K.O.B. Choceň 32:52 + 9:17
29. Auerműllerová Anna ZBM0060 SK Žabovřesky Brno 33:27 + 9:52
30. Ciesiółka Katarzyna CHC0055 K.O.B. Choceň 34:21 + 10:46
31. Vejražková Rozárka SJC0151 Sportcentrum Jičín 34:46 + 11:11
32. Blahová Pavla DKP0155 Oddíl OB Kotlářka 34:47 + 11:12
33. Filipczak Natalia 98P0050 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 34:52 + 11:17
34. Nádeníčková Pavla NEK0150 Nejdek Orienteering 35:44 + 12:09
35. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:16 + 12:41
36. Špendlíková Kamila LCE0051 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:44 + 13:09
37. Mianowska Julia LCE0154 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:08 + 13:33
38. Dolejší Kateřina STB0199 TJ Stadion Nový Bor 41:04 + 17:29
39. Chrubczyńska Patrycja 82P0050 UKS Traper Złocieniec 41:26 + 17:51
40. Štefková Klára TBM0059 KOS TJ Tesla Brno 41:51 + 18:16
D18B
3.32 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:37
2. Vyhnálková Marie RIC0151 OB Říčany 28:39 + 0:02
3. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 29:57 + 1:20
4. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 31:04 + 2:27
5. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 33:51 + 5:14
6. Šlechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 34:39 + 6:02
7. Lučanová Barbora MAS0051 KČT Aš 35:06 + 6:29
8. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 36:50 + 8:13
9. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 37:22 + 8:45
10. Hamáčková Eliška STH0153 SK Studenec 37:25 + 8:48
11. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia Plzeň 37:34 + 8:57
12. Plášková Anna ABM0152 KOB ALFA Brno 37:51 + 9:14
13. Rybářová Tereza BOR0153 OK Jiskra Nový Bor 38:34 + 9:57
14. Karbusová Kateřina OPI0052 Orientační sporty Písek 38:38 + 10:01
15. Kováříková Marie KAM0050 OK Kamenice 38:42 + 10:05
16. Jeřábková Nina BOR0151 OK Jiskra Nový Bor 39:41 + 11:04
17. Kosíková Eliška TUR0052 OOB TJ Turnov 41:46 + 13:09
18. Svobodová Alexandra VPM0051 KOS Slavia Plzeň 42:43 + 14:06
19. Heczková Rachel OPI0154 Orientační sporty Písek 56:46 + 28:09
20. Pelikánová Máša MFP0050 Matfyz Praha 57:02 + 28:25
21. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 57:12 + 28:35
22. Houserová Tereza OPI0156 Orientační sporty Písek 63:41 + 35:04
23. Vallová Kristýna ZVO0152 OB SK Zvole 65:09 + 36:32
24. Winzigová Gabriela OPI0157 Orientační sporty Písek 76:14 + 47:37
D20A
3.88 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupská Barbora PHK9951 OK 99 Hradec Králové 23:34
2. Čechová Tereza KAM9852 OK Kamenice 25:21 + 1:47
3. Vyhnálková Barbora RIC9850 OB Říčany 25:29 + 1:55
4. Firešová Markéta ZBM9951 SK Žabovřesky Brno 26:58 + 3:24
5. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 27:20 + 3:46
6. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 27:46 + 4:12
7. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 28:13 + 4:39
8. Kinkorová Tereza LPM9850 OK Lokomotiva Plzeň 28:22 + 4:48
9. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 29:08 + 5:34
10. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 29:17 + 5:43
11. Kopecká Anna LPU9958 OK Lokomotiva Pardubice 30:10 + 6:36
12. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 30:27 + 6:53
13. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 30:38 + 7:04
14. Gassner Jasmina 12A9950 Naturfreunde Wien 31:15 + 7:41
15. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 31:19 + 7:45
16. Tichá Veronika TZL9951 SKOB Zlín 31:28 + 7:54
17. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 32:00 + 8:26
18. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 32:04 + 8:30
19. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 32:32 + 8:58
20. Berger Anni 12A9952 Naturfreunde Wien 32:47 + 9:13
21. Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno 33:19 + 9:45
22. Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové 33:23 + 9:49
23. Knížková Šárka TJN9852 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:16 + 10:42
24. Szarzecová Lucie TRI9850 TJ TŽ Třinec 34:24 + 10:50
25. Fukalová Hana AOP9850 Orientační Běh Opava 36:42 + 13:08
26. Malivánková Eva ZBM9952 SK Žabovřesky Brno 37:39 + 14:05
27. Murawska Marta 1VP9850 HKS Azymut Mochy 38:16 + 14:42
28. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 38:19 + 14:45
29. Fortuniak Weronika 38P9850 UKS Orientus Lodz 40:20 + 16:46
30. Nováková Lucie BOR9854 OK Jiskra Nový Bor 41:07 + 17:33
31. Vývodová Jana ASU9852 Magnus Orienteering 46:10 + 22:36
D20B
3.51 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubecová Kateřina BOR9959 OK Jiskra Nový Bor 30:20
2. Urbanová Markéta STH9953 SK Studenec 33:42 + 3:22
3. Škarková Kateřina PGP9955 SK Praga 34:03 + 3:43
4. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 34:24 + 4:04
5. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 36:36 + 6:16
6. Utíkalová Kateřina TBM9952 KOS TJ Tesla Brno 36:49 + 6:29
7. Hrabánková Zuzana PGP9950 SK Praga 37:04 + 6:44
8. Poloprutská Lucie VLI9950 Slavia Liberec orienteering 37:32 + 7:12
9. Kopecká Johana VSP9950 USK Praha 37:47 + 7:27
10. Sheshikova Anastasia KAM9853 OK Kamenice 38:49 + 8:29
11. Doležalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia Plzeň 40:38 + 10:18
12. Kopecká Eliška KNC9850 Sokol Kostelec n. Č. l. 40:54 + 10:34
13. Klikarová Ivana DKP9953 Oddíl OB Kotlářka 49:30 + 19:10
14. Kroupová Eliška VPM9853 KOS Slavia Plzeň 53:21 + 23:01
D21A
4.97 km, 125 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 33:52
1. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 33:52
3. Kabáthová Eva ZBM8966 SK Žabovřesky Brno 35:26 + 1:34
4. Tužilová Magdaléna ZBM9452 SK Žabovřesky Brno 35:31 + 1:39
5. Novotná Markéta PHK9451 OK 99 Hradec Králové 35:44 + 1:52
6. Hlavová Jindra ZBM8989 SK Žabovřesky Brno 35:55 + 2:03
7. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 37:01 + 3:09
8. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 37:03 + 3:11
9. Knapová Lenka LPU9351 OK Lokomotiva Pardubice 37:21 + 3:29
10. Tesařová Markéta ZBM9456 SK Žabovřesky Brno 38:11 + 4:19
11. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 38:17 + 4:25
12. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 38:29 + 4:37
13. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 39:04 + 5:12
14. Nováková Tereza LPU9757 OK Lokomotiva Pardubice 39:09 + 5:17
15. Dittrichová Petra KON8787 KOB Konice 39:16 + 5:24
16. Čermáková Magdalena LCE9155 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:42 + 5:50
17. Horová Pavla LPU9457 OK Lokomotiva Pardubice 39:44 + 5:52
18. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 39:57 + 6:05
19. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 39:58 + 6:06
20. Hančová Petra LPU9659 OK Lokomotiva Pardubice 40:03 + 6:11
21. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 40:05 + 6:13
22. Aschermannová Petra KAM9354 OK Kamenice 40:17 + 6:25
23. Jirčáková Martina LCE8951 OOB TJ Slovan Luhačovice 40:46 + 6:54
24. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 41:02 + 7:10
25. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 41:13 + 7:21
26. Benešová Jana CTB9452 SK OB Chotěboř 41:46 + 7:54
27. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 42:19 + 8:27
28. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB Tretra Praha 42:29 + 8:37
29. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 42:42 + 8:50
30. Benešová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 42:45 + 8:53
31. Tesařová Jana TRI9751 TJ TŽ Třinec 42:56 + 9:04
32. Vališová Martina OSN9696 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:57 + 9:05
33. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Žabovřesky Brno 43:13 + 9:21
33. Bořánková Karolína KAM9550 OK Kamenice 43:13 + 9:21
35. Hrstková Vladěna ZBM8787 SK Žabovřesky Brno 43:32 + 9:40
36. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:37 + 9:45
37. Kamererová Valerie KAM9452 OK Kamenice 43:48 + 9:56
38. Vozdová Klára ASU8964 Magnus Orienteering 43:49 + 9:57
39. Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov 43:59 + 10:07
40. Valešová Jana CHA9152 OK Chrastava 44:05 + 10:13
41. Koporová Petra ZBM9353 SK Žabovřesky Brno 44:16 + 10:24
42. Vozdová Aneta KSU9394 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:42 + 10:50
43. Zháňalová Barbora ZBM9354 SK Žabovřesky Brno 44:44 + 10:52
44. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 44:48 + 10:56
45. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 44:53 + 11:01
46. Janů Hana KSU9393 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:36 + 11:44
47. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:49 + 11:57
48. Poloprutská Markéta TUR9252 OOB TJ Turnov 46:10 + 12:18
49. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 46:46 + 12:54
50. Argalášová Kateřina TRI9750 TJ TŽ Třinec 46:53 + 13:01
51. Chvalová Věra LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 46:54 + 13:02
52. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 47:16 + 13:24
52. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 47:16 + 13:24
54. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 47:53 + 14:01
55. Neradová Alena LIT8551 KOB Litvínov 49:10 + 15:18
56. Sabelová Markéta TRI9656 TJ TŽ Třinec 49:29 + 15:37
57. Zamazalová Kateřina TAP9053 KOB Tretra Praha 50:00 + 16:08
58. Valachová Martina LPU9054 OK Lokomotiva Pardubice 50:13 + 16:21
59. Novotná Barbora TJN8951 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:45 + 16:53
60. Roškotová Lucie TUR9753 OOB TJ Turnov 51:11 + 17:19
61. Gassner Anika 12A9650 Naturfreunde Wien 55:52 + 22:00
62. Mazan Aleksandra 82P9500 UKS Traper Złocieniec 57:31 + 23:39
63. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 60:03 + 26:11
64. Nikitchenko Natasza 38P9750 UKS Orientus Lodz 66:38 + 32:46
Šimková Johanka ZBM9350 SK Žabovřesky Brno DISK
D21B
4.08 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doležalová Monika KAM8851 OK Kamenice 28:01
2. Kuncová Eliška SSU8951 SK Severka Šumperk 31:41 + 3:40
3. Šňupárková Anna DKP9652 Oddíl OB Kotlářka 33:26 + 5:25
4. Neumannová Kateřina PVP9250 VSS Přírodověda Praha 33:34 + 5:33
5. Polishchuk Mariya LCE9454 OOB TJ Slovan Luhačovice 34:21 + 6:20
6. Voráčková Lenka OSN8555 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:10 + 7:09
7. Urbánková Kateřina ONO9250 SKOB Ostrov 35:56 + 7:55
8. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 35:58 + 7:57
9. Havlová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 36:07 + 8:06
10. Tihonová Hana TAP9052 KOB Tretra Praha 36:28 + 8:27
11. Hančová Marie SNA8255 TJ START Náchod 36:33 + 8:32
12. Svobodná Tereza DKP9350 Oddíl OB Kotlářka 37:34 + 9:33
13. Drobníková Markéta SJC8450 Sportcentrum Jičín 37:50 + 9:49
14. Hermannová Anna TAP9251 KOB Tretra Praha 37:52 + 9:51
15. Nedbalová Jana MFP8050 Matfyz Praha 38:14 + 10:13
16. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 38:16 + 10:15
17. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 38:37 + 10:36
18. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 38:42 + 10:41
19. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 39:33 + 11:32
20. Kazdová Lenka SJC8484 Sportcentrum Jičín 39:45 + 11:44
21. Ryantová Jana DKP8660 Oddíl OB Kotlářka 39:48 + 11:47
22. Skyvová Kristýna STE7054 SK SKI-OB Šternberk 39:59 + 11:58
23. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 40:32 + 12:31
24. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:34 + 12:33
25. Valešová Martina CHA9651 OK Chrastava 41:06 + 13:05
26. Pekárková Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 41:42 + 13:41
27. Doležalová Barbora VPM9252 KOS Slavia Plzeň 41:49 + 13:48
28. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 42:08 + 14:07
29. Lesová Markéta VPM8494 KOS Slavia Plzeň 42:19 + 14:18
30. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 42:26 + 14:25
31. Škvorová Barbora KAM9150 OK Kamenice 42:35 + 14:34
32. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:38 + 14:37
33. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 43:17 + 15:16
34. Dittrichová Zuzana KON9175 KOB Konice 45:15 + 17:14
35. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 45:52 + 17:51
36. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 46:10 + 18:09
37. Chroustová Lenka ZBM9457 SK Žabovřesky Brno 46:30 + 18:29
38. Krausová Barbora TJP9150 TJ Sokol Troja 47:18 + 19:17
39. Procházková Andrea KAM9152 OK Kamenice 47:30 + 19:29
40. Kavánková Jana LCE9361 OOB TJ Slovan Luhačovice 49:15 + 21:14
41. Baziková Justýna TJP9851 TJ Sokol Troja 50:04 + 22:03
42. Karasová Jana FSP6153 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:18 + 28:17
43. Habigerová Radka KSU9559 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:59 + 34:58
44. Zakouřilová Kamila TUV8557 SOK TJ Turnov 73:07 + 45:06
D21C
3.62 km, 75 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamererová Klára KAM9154 OK Kamenice 39:32
2. Müllerová Markéta LCE9453 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:44 + 0:12
3. Šafrhansová Lucie VPM9753 KOS Slavia Plzeň 40:03 + 0:31
4. Obytová Kateřina VPM9752 KOS Slavia Plzeň 46:07 + 6:35
5. Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 46:15 + 6:43
6. Černá Kateřina TJP9850 TJ Sokol Troja 48:22 + 8:50
7. Kazdová Jana SJC7752 Sportcentrum Jičín 48:25 + 8:53
8. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 50:07 + 10:35
9. Erbanová Petra ROU8952 SKOB Roudnice nad Labem 53:41 + 14:09
10. Gottvaldová Denisa DKL8550 KOB Kladno 59:01 + 19:29
11. Beranová Kristína TZL8553 SKOB Zlín 59:57 + 20:25
12. Mikanová Kateřina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha 67:23 + 27:51
13. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 71:35 + 32:03
14. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 80:36 + 41:04
Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice DISK
D35B
3.83 km, 70 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pabich Maria 66P7606 UKS Azymut Pabianice 30:27
2. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 35:28 + 5:01
3. Kopecká Magdaléna KPY8250 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 36:27 + 6:00
4. Siegerová Lucie TAP7552 KOB Tretra Praha 37:02 + 6:35
5. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 37:07 + 6:40
6. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:33 + 8:06
7. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 38:59 + 8:32
8. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 40:33 + 10:06
9. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:05 + 10:38
10. Znamenáčková Helena TAP8153 KOB Tretra Praha 41:38 + 11:11
11. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 42:37 + 12:10
12. Skripniková Kateřina FSP8051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:33 + 15:06
13. Pračková Zita RIC7850 OB Říčany 47:23 + 16:56
14. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 47:36 + 17:09
15. Paulíny Monika TAP8151 KOB Tretra Praha 47:41 + 17:14
16. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 49:02 + 18:35
17. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 49:33 + 19:06
18. Kuželová Michaela FSP7851 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:46 + 19:19
19. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 49:53 + 19:26
20. Kurfürstová Magdalena FSP7852 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:11 + 20:44
21. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 54:38 + 24:11
22. Perknerová Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 56:23 + 25:56
23. Borek Monika 82P7950 UKS Traper Złocieniec 64:36 + 34:09
24. Hánělová Katarina ZVO7351 OB SK Zvole 69:52 + 39:25
Krumlovská Barbora RIC8050 OB Říčany DISK
D40B
3.69 km, 65 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valášková Šárka KAM6951 OK Kamenice 30:18
2. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 30:54 + 0:36
3. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:59 + 2:41
4. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 33:10 + 2:52
5. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 35:08 + 4:50
6. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia Plzeň 35:17 + 4:59
7. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:36 + 6:18
8. Rožková Petra RIC7575 OB Říčany 37:00 + 6:42
9. Rydlová Jana VIC7752 OB Vizovice 37:14 + 6:56
10. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 37:25 + 7:07
11. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 37:56 + 7:38
12. Arnoštová Kateřina DOR7652 OK Dobříš 38:10 + 7:52
13. Tučková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 38:42 + 8:24
14. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia Plzeň 38:55 + 8:37
15. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 39:44 + 9:26
16. Ševčíková Petra ONO7450 SKOB Ostrov 40:26 + 10:08
17. Dolejší Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 41:03 + 10:45
18. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 41:08 + 10:50
19. Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 41:11 + 10:53
20. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 41:19 + 11:01
21. Klinkerová Jitka KAM6450 OK Kamenice 42:39 + 12:21
22. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 42:49 + 12:31
23. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 44:21 + 14:03
24. Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha 47:04 + 16:46
25. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 47:17 + 16:59
26. Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 48:04 + 17:46
27. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 48:54 + 18:36
28. Fibírová Zuzana FSP7555 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:31 + 19:13
29. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 50:15 + 19:57
30. Popová Veronika TAP7450 KOB Tretra Praha 50:39 + 20:21
31. Janderová Markéta SOB7750 SOBSA 51:48 + 21:30
32. Novotná Hedvika TUR7454 OOB TJ Turnov 54:46 + 24:28
33. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 55:17 + 24:59
34. Mianowska Dorota 4HP7450 UNTS Warszawa 57:55 + 27:37
35. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia Plzeň 65:39 + 35:21
36. Gradek Beata 82P7550 UKS Traper Złocieniec 72:38 + 42:20
37. Nováková Jana 81C7450 Cirkus Čakovice 73:53 + 43:35
38. Nekvasilová Monika DKP7650 Oddíl OB Kotlářka 90:07 + 59:49
39. Jirasová Jana DOR7450 OK Dobříš 95:14 + 64:56
Synková Šárka DOK7650 OK Doksy DISK
D45B
3.53 km, 75 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 31:15
2. Chaloupská Pavlína PHK7051 OK 99 Hradec Králové 32:21 + 1:06
3. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 33:32 + 2:17
4. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 33:59 + 2:44
5. Nowak Barbara 1VP7050 HKS Azymut Mochy 36:05 + 4:50
6. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 36:15 + 5:00
7. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 37:06 + 5:51
8. Čechová Zuzana BZR6951 Bratrstvo Ždárských vrchů 38:09 + 6:54
9. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 38:41 + 7:26
10. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 USK Praha 39:28 + 8:13
11. Hudečková Helena VTA6951 SC vebr-sport 39:50 + 8:35
12. Menclová Silvie VSP7050 USK Praha 39:58 + 8:43
13. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 40:11 + 8:56
14. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 40:24 + 9:09
15. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 41:57 + 10:42
16. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 42:11 + 10:56
17. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia Plzeň 42:26 + 11:11
18. Šrámková Iva RIC7251 OB Říčany 43:43 + 12:28
19. Klapalová Pavla VSP7099 USK Praha 45:03 + 13:48
20. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 45:10 + 13:55
21. Zlesáková Stáňa CHT7352 OOB SK Chrast 45:25 + 14:10
22. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:42 + 14:27
23. Beranová Iva VSP7150 USK Praha 46:00 + 14:45
24. Švancárová Helena KSU7252 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:31 + 15:16
25. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 46:46 + 15:31
26. Calvet Christine 42A7050 OLC Währing 47:36 + 16:21
27. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 47:47 + 16:32
28. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 48:48 + 17:33
29. Hanušová Zdena SJC7253 Sportcentrum Jičín 49:28 + 18:13
30. Úlehlová Monika TAP6950 KOB Tretra Praha 50:09 + 18:54
31. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:13 + 18:58
32. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 50:41 + 19:26
33. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 51:10 + 19:55
34. Hanáková Marta KRL7151 Kometa Kralovice 51:18 + 20:03
35. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 53:49 + 22:34
36. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 54:21 + 23:06
37. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 54:45 + 23:30
38. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 55:52 + 24:37
39. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 56:34 + 25:19
40. Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha 58:46 + 27:31
41. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 59:25 + 28:10
42. Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 61:23 + 30:08
43. Tokárová Regina VPM6950 KOS Slavia Plzeň 62:39 + 31:24
44. Javůrková Gabriela VSP7260 USK Praha 74:56 + 43:41
45. Lehner Ulrike 41D6750 OLG Regensburg 79:30 + 48:15
46. Baziková Lucie TJP6451 TJ Sokol Troja 79:39 + 48:24
47. Hlubučková Šárka KAM6851 OK Kamenice 85:14 + 53:59
48. Vitebská Lenka TJN7051 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 98:06 + 66:51
49. Hejnová Martina VSP7354 USK Praha 124:42 + 93:27
D50B
3.32 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 32:34
2. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 33:24 + 0:50
3. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 33:47 + 1:13
4. Cincibusová Ivana FSP6651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:44 + 2:10
5. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 36:05 + 3:31
6. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 37:08 + 4:34
7. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 37:49 + 5:15
8. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 37:59 + 5:25
9. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 39:03 + 6:29
10. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 39:47 + 7:13
11. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 40:04 + 7:30
12. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 42:00 + 9:26
13. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 42:47 + 10:13
14. Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 42:50 + 10:16
15. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 43:03 + 10:29
16. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 45:04 + 12:30
17. Halířová Eva BOR6654 OK Jiskra Nový Bor 45:11 + 12:37
18. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 45:58 + 13:24
19. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 46:23 + 13:49
20. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 46:26 + 13:52
21. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 48:35 + 16:01
22. Veselská Kateřina VLI6551 Slavia Liberec orienteering 50:24 + 17:50
23. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 52:46 + 20:12
24. Čechmánková Helena OKP6450 SK OK 24 Praha 64:28 + 31:54
25. Tachezy Ruth DOR6451 OK Dobříš 69:24 + 36:50
Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha DISK
D55B
3.14 km, 65 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 29:46
2. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 30:06 + 0:20
3. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 34:42 + 4:56
4. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 36:08 + 6:22
5. Jermanová Eva TJN6150 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:11 + 8:25
6. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 42:16 + 12:30
7. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 42:19 + 12:33
8. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:29 + 14:43
9. Deredos Nina 38P6150 UKS Orientus Lodz 48:50 + 19:04
10. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:17 + 24:31
11. Vejvodová Mirka LPM5750 OK Lokomotiva Plzeň 54:24 + 24:38
12. Doležalová Liběna VPM5950 KOS Slavia Plzeň 68:23 + 38:37
13. Dlouhá Jana DKP5950 Oddíl OB Kotlářka 73:36 + 43:50
14. Nováková Pavla DOK5950 OK Doksy 76:55 + 47:09
D60B
2.85 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 32:52
2. Kabáthová Jitka ZBM5582 SK Žabovřesky Brno 35:00 + 2:08
3. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 35:03 + 2:11
4. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 36:57 + 4:05
5. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 38:20 + 5:28
6. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:47 + 9:55
7. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 44:00 + 11:08
8. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:56 + 13:04
9. Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 46:04 + 13:12
10. Martínková Věra VPM5351 KOS Slavia Plzeň 46:56 + 14:04
11. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 48:28 + 15:36
12. Cabrnochová Hana DKL5550 KOB Kladno 49:08 + 16:16
13. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 53:39 + 20:47
14. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 53:40 + 20:48
15. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 77:01 + 44:09
Špičáková Lenka DKP5850 Oddíl OB Kotlářka DISK
D65B
2.64 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 28:47
2. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 32:57 + 4:10
3. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 34:07 + 5:20
4. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 35:37 + 6:50
5. Neradová Alena LIT5051 KOB Litvínov 37:45 + 8:58
6. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 39:51 + 11:04
7. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 42:31 + 13:44
8. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 47:53 + 19:06
9. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 54:50 + 26:03
10. Mikšová Stanislava DKP5250 Oddíl OB Kotlářka 86:09 + 57:22
D70B
2.31 km, 55 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Eva TEP4851 Tempo Praha 33:35
2. Matějů Ladislava UVP4750 Slovan Praha 41:42 + 8:07
3. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 41:46 + 8:11
4. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 51:55 + 18:20
D75B
2.03 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláhová Blanka SJP3651 KČT Slavoj Praha 56:09
H10L
2.40 km, 50 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žemlík Eduard TUV0901 SOK TJ Turnov 16:02
2. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 21:05 + 5:03
3. Gregor Kevin DOR1001 OK Dobříš 22:19 + 6:17
4. Albl Matouš LME1111 SK Los Mělník 24:53 + 8:51
5. Bolina Eduard FSP0901 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 24:59 + 8:57
6. Janata Matěj DKP1111 Oddíl OB Kotlářka 26:12 + 10:10
7. Kolenec Jan HCE0800 TJ Hostivice 26:38 + 10:36
8. Sláma Kryštof KAM1000 OK Kamenice 30:34 + 14:32
9. Pospíšil Filip TJP1001 TJ Sokol Troja 30:51 + 14:49
10. Beier Martin PDY0800 Běhej Poděbrady 31:27 + 15:25
11. Tejkl Štěpán DOB0800 KOB Dobruška 31:58 + 15:56
12. Hasman Jindřich VPM1201 KOS Slavia Plzeň 32:02 + 16:00
13. Seidl Marek EKP1108 VŠTJ Ekonom Praha 33:27 + 17:25
14. Müller Karel HCE1000 TJ Hostivice 33:44 + 17:42
15. Křenek Jan VPM1101 KOS Slavia Plzeň 37:05 + 21:03
16. Fecho Richard 37:13 + 21:11
H10
2.24 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skripnik Matouš FSP0800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 15:35
2. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 19:26 + 3:51
3. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 20:26 + 4:51
4. Horáček Martin DKP0802 Oddíl OB Kotlářka 20:35 + 5:00
5. Štembera Vítek TJN0801 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:55 + 5:20
6. Fibír Jakub FSP0900 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:53 + 7:18
7. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 24:14 + 8:39
7. Krs Jakub VPM0801 KOS Slavia Plzeň 24:14 + 8:39
9. Vodrážka Štěpán VPM0802 KOS Slavia Plzeň 24:20 + 8:45
10. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 26:42 + 11:07
11. Koma Lukáš DOR0903 OK Dobříš 28:22 + 12:47
12. Šmahel Tadeáš OPI1000 Orientační sporty Písek 31:04 + 15:29
13. Bejvančický Jan KRL1003 Kometa Kralovice 32:46 + 17:11
14. Jedlička Aleš VSP0800 USK Praha 37:33 + 21:58
15. Jiras František DOR0900 OK Dobříš 77:56 + 62:21
Machar Dan DKP1002 Oddíl OB Kotlářka DISK
H12
3.00 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 20:47
2. Bulíř Jáchym TAP0602 KOB Tretra Praha 22:03 + 1:16
3. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 26:15 + 5:28
3. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:15 + 5:28
5. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 26:41 + 5:54
6. Lorenc Vašek DOR0702 OK Dobříš 26:44 + 5:57
7. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:21 + 6:34
8. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 27:25 + 6:38
9. Střelba Antonín PGP0605 SK Praga 28:25 + 7:38
10. Husák Ondřej SLA0600 SKOB Slaný 29:04 + 8:17
11. Gradek Mateusz 82P0700 UKS Traper Złocieniec 29:20 + 8:33
12. Míka Albert TJN0601 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:45 + 10:58
13. Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 32:42 + 11:55
14. Španěl Filip DOR0704 OK Dobříš 32:51 + 12:04
15. Horák Martin VSP0601 USK Praha 34:18 + 13:31
16. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 34:25 + 13:38
17. Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:10 + 14:23
18. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 35:24 + 14:37
19. Mencl Josef VSP0602 USK Praha 35:45 + 14:58
20. Veseleňák Karel BSO0601 KOB Baník Sokolov 38:00 + 17:13
21. Pop Jonáš TAP0600 KOB Tretra Praha 38:15 + 17:28
22. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 39:27 + 18:40
23. Jandera Kryštof PGP0700 SK Praga 41:20 + 20:33
24. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:50 + 23:03
25. Bejvančický Josef KRL0703 Kometa Kralovice 46:48 + 26:01
26. Michalczak Paweł 1VP0600 HKS Azymut Mochy 47:13 + 26:26
27. Perkner Vít ZVO0603 OB SK Zvole 47:15 + 26:28
28. Dragoun Matěj DOR0603 OK Dobříš 50:47 + 30:00
29. Tofel Šimon TAP0605 KOB Tretra Praha 54:01 + 33:14
30. Krumlovský Vojtěch RIC0703 OB Říčany 54:05 + 33:18
31. Włodarczyk Łukasz 1VP0601 HKS Azymut Mochy 74:17 + 53:30
32. Murawski Rafał 1VP0700 HKS Azymut Mochy 77:15 + 56:28
33. Geisler Richard DKL0700 KOB Kladno 106:56 + 86:09
H14B
3.52 km, 95 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:44
2. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 22:01 + 1:17
3. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 22:11 + 1:27
4. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 23:06 + 2:22
5. Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha 23:08 + 2:24
6. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 23:40 + 2:56
7. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia Plzeň 23:45 + 3:01
8. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 24:00 + 3:16
8. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 24:00 + 3:16
10. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 24:40 + 3:56
11. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 25:34 + 4:50
12. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 25:50 + 5:06
13. Mairich Filip TJN0603 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:01 + 5:17
14. Pilát Bořivoj DKL0500 KOB Kladno 26:19 + 5:35
15. Zabořil Ondřej JEN0401 OB Jenišovice 26:27 + 5:43
16. Pawłowski Leon 3WP0500 KOS BnO Szczecin 26:43 + 5:59
17. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 27:23 + 6:39
18. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 27:26 + 6:42
19. Tůma Šimon TAP0400 KOB Tretra Praha 27:46 + 7:02
20. Sork Dominik TAP0504 KOB Tretra Praha 28:08 + 7:24
21. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 28:20 + 7:36
22. Jedlička Jakub KAM0404 OK Kamenice 28:24 + 7:40
23. Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga 28:37 + 7:53
24. Kužel Jan FSP0400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:17 + 8:33
25. Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia Plzeň 29:20 + 8:36
26. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 29:35 + 8:51
27. Rožek Vojtěch RIC0501 OB Říčany 29:40 + 8:56
28. Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 29:42 + 8:58
29. Pokorný Jan TJN0400 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:43 + 8:59
30. Lisiak Adam 38P0500 UKS Orientus Lodz 29:53 + 9:09
31. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 30:15 + 9:31
32. Calvet Oliver 42A0400 OLC Währing 31:25 + 10:41
33. Hejna Viktor VSP0408 USK Praha 31:50 + 11:06
34. Melišík Jan TAP0502 KOB Tretra Praha 31:56 + 11:12
35. Smolka Jakub TAP0500 KOB Tretra Praha 32:14 + 11:30
36. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 32:16 + 11:32
37. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 32:26 + 11:42
38. Kotkowiak Piotr 3WP0401 KOS BnO Szczecin 32:35 + 11:51
39. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 33:04 + 12:20
40. Šácha Václav DOR0410 OK Dobříš 33:39 + 12:55
41. Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky 34:01 + 13:17
42. Janas Adam PGP0404 SK Praga 35:17 + 14:33
43. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 36:32 + 15:48
44. Cupryś Amadeusz 1VP0500 HKS Azymut Mochy 36:36 + 15:52
45. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia Plzeň 36:54 + 16:10
46. Marhold Václav ZVO0501 OB SK Zvole 37:48 + 17:04
47. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 38:14 + 17:30
48. Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha 38:33 + 17:49
49. Titz Adam VSP0401 USK Praha 39:31 + 18:47
50. Jiras Jan DOR0505 OK Dobříš 39:44 + 19:00
51. Herynek Jan DOR0411 OK Dobříš 45:09 + 24:25
52. Hejna Igor VSP0407 USK Praha 47:10 + 26:26
53. Dolejší Jan STB0601 TJ Stadion Nový Bor 48:59 + 28:15
54. Kotkowiak Bartosz 3WP0600 KOS BnO Szczecin 54:06 + 33:22
55. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 54:24 + 33:40
56. Šustr Ondřej KSH0501 OB Kašperské Hory 56:39 + 35:55
57. Krumlovský Tomáš RIC0507 OB Říčany 56:47 + 36:03
58. Vlasiuk Jarosław 3WP0402 KOS BnO Szczecin 57:55 + 37:11
59. Górniaczyk Michał 1VP0501 HKS Azymut Mochy 59:06 + 38:22
60. Mucha Ondřej RIC0400 OB Říčany 59:38 + 38:54
61. Brożyński Oliwier 1VP0400 HKS Azymut Mochy 59:51 + 39:07
62. Kándl Matěj DCE0500 KOB Dobřichovice 61:43 + 40:59
63. Mielcarek Krzysztof 1VP0502 HKS Azymut Mochy 66:58 + 46:14
64. Brachtl Šimon ZVO0401 OB SK Zvole 80:10 + 59:26
65. Hronza Štěpán DOR0501 OK Dobříš 92:58 + 72:14
Kapoun Luděk PGP050x SK Praga DISK
H16A
3.96 km, 75 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 22:45
2. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 23:00 + 0:15
3. Mareček Šimon OSN0201 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 23:11 + 0:26
4. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia Plzeň 23:16 + 0:31
5. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 23:29 + 0:44
6. Coufal Jáchym ZBM0200 SK Žabovřesky Brno 23:46 + 1:01
7. Kostka Jiří AOP0201 Orientační Běh Opava 24:38 + 1:53
8. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 24:39 + 1:54
9. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 24:41 + 1:56
10. Melišík Martin TAP0200 KOB Tretra Praha 24:54 + 2:09
11. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:56 + 2:11
12. Hájek Kryštof TUR0212 OOB TJ Turnov 25:20 + 2:35
13. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia Plzeň 25:22 + 2:37
13. Vitebský Lukáš TJN0302 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:22 + 2:37
15. Link Lukáš STH0205 SK Studenec 25:23 + 2:38
16. Lukašák Šimon STE0202 SK SKI-OB Šternberk 25:26 + 2:41
17. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 25:28 + 2:43
18. Kurzyp Stanisław CHC0202 K.O.B. Choceň 25:31 + 2:46
19. Čech Vít AOP0302 Orientační Běh Opava 25:45 + 3:00
20. Kula Mateusz 3WP0300 KOS BnO Szczecin 26:10 + 3:25
21. Paterek Mikołaj 1VP0300 HKS Azymut Mochy 26:18 + 3:33
22. Milán Jakub TBM0411 KOS TJ Tesla Brno 26:29 + 3:44
23. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 26:31 + 3:46
24. Škácha Vít KAM0309 OK Kamenice 27:30 + 4:45
25. Waněk Hubert LPU0309 OK Lokomotiva Pardubice 27:34 + 4:49
26. Urbánek Adam ZBM0302 SK Žabovřesky Brno 27:37 + 4:52
27. Nechanický Jan OSN0200 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 27:41 + 4:56
28. Mayer Šimon KSH0202 OB Kašperské Hory 27:44 + 4:59
29. Rusin Vojtěch LPU0321 OK Lokomotiva Pardubice 27:49 + 5:04
30. Nowak Michal 38P0302 UKS Orientus Lodz 28:15 + 5:30
31. Bartos Zbigniew 38P0300 UKS Orientus Lodz 28:22 + 5:37
32. Tokár Radim VPM0300 KOS Slavia Plzeň 28:25 + 5:40
33. Kovářík Tomáš KAM0300 OK Kamenice 28:27 + 5:42
34. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 28:48 + 6:03
35. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 29:07 + 6:22
36. Štefan Vít STH0202 SK Studenec 29:35 + 6:50
37. Spěváček Vojtěch VPM0205 KOS Slavia Plzeň 30:05 + 7:20
38. Sztranek Jan 66P7611 UKS Azymut Pabianice 30:17 + 7:32
39. Hecl František KSU0201 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:27 + 7:42
40. Porzycz Grzegorz 57P0200 Azymut 45 Gdynia 30:28 + 7:43
41. Hřivna Jakub PGP0305 SK Praga 30:33 + 7:48
42. Hojný Jáchym SJH0301 SJH Jindřichův Hradec 31:02 + 8:17
43. Nowak Grzegorz 57P0300 Azymut 45 Gdynia 31:05 + 8:20
44. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:15 + 8:30
45. Doležal Matyáš STE0208 SK SKI-OB Šternberk 31:23 + 8:38
46. Haltof Marek TRI0200 TJ TŽ Třinec 31:53 + 9:08
47. Švarc Antonín DKP0203 Oddíl OB Kotlářka 32:12 + 9:27
48. Matuš Vít VRB0202 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 32:19 + 9:34
49. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 32:54 + 10:09
50. Biernat Michał 3WP0201 KOS BnO Szczecin 33:42 + 10:57
51. Grobelny Alex 1VP0200 HKS Azymut Mochy 34:05 + 11:20
52. Slomczynski Ignacy 38P0303 UKS Orientus Lodz 34:19 + 11:34
53. Łagoda Franciszek CHC0305 K.O.B. Choceň 35:27 + 12:42
54. Jończy Jakub 88P0300 MKS Paulinum Jelenia Góra 35:28 + 12:43
55. Valík Adam AOP0301 Orientační Běh Opava 35:29 + 12:44
56. Svoboda Radek STE0207 SK SKI-OB Šternberk 35:50 + 13:05
57. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 37:05 + 14:20
58. Zaleski Jakub 88P0302 MKS Paulinum Jelenia Góra 39:11 + 16:26
59. Kondys Jakub 3WP0203 KOS BnO Szczecin 39:20 + 16:35
60. Lička Adam TBM0326 KOS TJ Tesla Brno 39:22 + 16:37
61. Kulesza Igor 38P0304 UKS Orientus Lodz 42:19 + 19:34
62. Sobiński Adrian 88P0800 MKS Paulinum Jelenia Góra 42:45 + 20:00
63. Pachnik Stanisław 88P0303 MKS Paulinum Jelenia Góra 43:39 + 20:54
64. Jurczak Szymon 88P0301 MKS Paulinum Jelenia Góra 44:25 + 21:40
65. Smyk Bartosz 82P0200 UKS Traper Złocieniec 45:10 + 22:25
66. Czyński Miłosz 3WP0400 KOS BnO Szczecin 45:45 + 23:00
67. Grzegorczyk Mateusz 3WP0202 KOS BnO Szczecin 54:36 + 31:51
68. Ledzion Piotr 38P0301 UKS Orientus Lodz 55:06 + 32:21
69. Baczulis Miłosz 3WP0200 KOS BnO Szczecin 62:10 + 39:25
Fábera David SHK0305 OK Slavia Hradec Králové DISK
H16B
3.88 km, 75 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 28:46
2. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 30:19 + 1:33
3. Lesák Ondřej TJN0306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:45 + 1:59
4. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia Plzeň 31:42 + 2:56
5. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 32:48 + 4:02
6. Škvor Adam KAM0202 OK Kamenice 34:31 + 5:45
7. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 34:54 + 6:08
8. Janas Petr PGP0200 SK Praga 35:23 + 6:37
9. Bradáč David LLI0203 TJ Loko Liberec 35:26 + 6:40
10. Bolehovský Michal VSP0202 USK Praha 35:34 + 6:48
10. Mellan Jonáš TUR0308 OOB TJ Turnov 35:34 + 6:48
12. Lill Petr BSO0203 KOB Baník Sokolov 35:45 + 6:59
13. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 38:51 + 10:05
14. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 39:41 + 10:55
15. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:58 + 12:12
16. Sobotka Radim OPI0300 Orientační sporty Písek 41:25 + 12:39
17. Šustr Antonín KSH0201 OB Kašperské Hory 41:45 + 12:59
18. Rožek Vilém RIC0301 OB Říčany 45:59 + 17:13
19. Křížek Josef MAS0201 KČT Aš 47:24 + 18:38
20. Horák Pavel ml. VSP0301 USK Praha 49:34 + 20:48
21. Vendelberger Tomáš MAS0302 KČT Aš 50:41 + 21:55
22. Trnka Martin jun VSP0300 USK Praha 52:40 + 23:54
23. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 53:14 + 24:28
24. Marhold Přemysl ZVO0301 OB SK Zvole 54:47 + 26:01
25. Křížek Filip MAS0301 KČT Aš 60:18 + 31:32
26. Hronza Jakub DOR0300 OK Dobříš 66:24 + 37:38
27. Ouška Filip DOR0304 OK Dobříš 77:04 + 48:18
28. Siebert Ondřej DKP0211 Oddíl OB Kotlářka 102:31 + 73:45
29. Javůrek Tomáš VSP0302 USK Praha 105:49 + 77:03
Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia Plzeň DISK
H18A
4.09 km, 80 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 22:28
2. Jirka Mikuláš STE0000 SK SKI-OB Šternberk 24:18 + 1:50
3. Valík Tomáš AOP0001 Orientační Běh Opava 24:21 + 1:53
4. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 24:24 + 1:56
5. Filipek Sebastian TRI0002 TJ TŽ Třinec 24:31 + 2:03
6. Rusin Jan LPU0008 OK Lokomotiva Pardubice 24:32 + 2:04
7. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 24:41 + 2:13
8. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 24:50 + 2:22
9. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:03 + 2:35
10. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 25:13 + 2:45
11. Zalaba Tomáš SJC0101 Sportcentrum Jičín 25:25 + 2:57
12. Rzenca Piotr 38P0102 UKS Orientus Lodz 25:37 + 3:09
13. Bořánek Michal SSU0007 SK Severka Šumperk 25:49 + 3:21
14. Milán Tomáš ZBM0111 SK Žabovřesky Brno 25:53 + 3:25
15. Adámek Filip ABM0101 KOB ALFA Brno 25:57 + 3:29
16. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 26:15 + 3:47
17. Šafka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 26:21 + 3:53
18. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 26:25 + 3:57
19. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 26:31 + 4:03
20. Matoušek Matěj KSU0005 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:44 + 4:16
21. Mareš Vít BOR0000 OK Jiskra Nový Bor 27:54 + 5:26
22. Měšťan Ondřej TAP0100 KOB Tretra Praha 28:09 + 5:41
23. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 28:14 + 5:46
24. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:30 + 6:02
25. Krawczyński Mikołaj CHC0001 K.O.B. Choceň 28:37 + 6:09
26. Volák Ondřej LPU0010 OK Lokomotiva Pardubice 28:51 + 6:23
27. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 29:09 + 6:41
28. Pawłowicz Bruno 88P0000 MKS Paulinum Jelenia Góra 29:12 + 6:44
29. Płóciennik Konrad 66P0000 UKS Azymut Pabianice 29:32 + 7:04
30. Pesta Piotr 57P0100 Azymut 45 Gdynia 29:39 + 7:11
31. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 29:49 + 7:21
31. Petersburski Krystian 3WP0100 KOS BnO Szczecin 29:49 + 7:21
33. Synek Antonín DOK0001 OK Doksy 30:07 + 7:39
34. Šafář Martin KSU0105 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:08 + 7:40
35. Budský Ondřej TJN0105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:14 + 7:46
36. Wolfram Jakob 12A0103 Naturfreunde Wien 30:16 + 7:48
37. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 30:34 + 8:06
38. Sedlář Jan TBM0010 KOS TJ Tesla Brno 30:41 + 8:13
39. Czapliński Jakub CHC0003 K.O.B. Choceň 31:01 + 8:33
40. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 31:11 + 8:43
41. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 32:19 + 9:51
42. Galbavý Matěj PHK0007 OK 99 Hradec Králové 32:23 + 9:55
43. Deredos Bruno 38P0100 UKS Orientus Lodz 32:32 + 10:04
44. Zając Dawid 66P0001 UKS Azymut Pabianice 32:55 + 10:27
45. Kovařík Martin TRI0101 TJ TŽ Třinec 33:06 + 10:38
46. Kalisiak Dawid 66P0002 UKS Azymut Pabianice 33:28 + 11:00
47. Ogdowski Bartlomiej 1CP0000 UKS Siódemka Rumia 33:32 + 11:04
48. Panovec Kryštof LCE0011 OOB TJ Slovan Luhačovice 33:54 + 11:26
49. Rosłaniec Mateusz CHC0002 K.O.B. Choceň 34:38 + 12:10
50. Bek Jiří CHA0103 OK Chrastava 35:10 + 12:42
51. Tuharský Erik TRI0100 TJ TŽ Třinec 38:28 + 16:00
51. Bartos Grzegorz 38P0101 UKS Orientus Lodz 38:28 + 16:00
53. Rajnoha David TBM0003 KOS TJ Tesla Brno 40:25 + 17:57
54. Hořák Jaroslav LLI0102 TJ Loko Liberec 41:16 + 18:48
55. Michalak Kacper LCE0105 OOB TJ Slovan Luhačovice 43:42 + 21:14
Kligl Radim TBM0103 KOS TJ Tesla Brno DISK
MS Kijak Jakub 00P 32:24 + 9:56
H18B
3.89 km, 80 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dostál Jakub VRL0104 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:44
2. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 26:08 + 1:24
3. Tachezy Jan DOR0102 OK Dobříš 28:53 + 4:09
4. Mühlbach Aleš STH0104 SK Studenec 29:26 + 4:42
5. Forst Antonín PGP0106 SK Praga 30:19 + 5:35
6. Adamec Martin TJN0106 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:03 + 6:19
6. Valášek Václav KAM0100 OK Kamenice 31:03 + 6:19
8. Siegl Matyáš PGP0104 SK Praga 32:03 + 7:19
9. Buk Ondřej ROU0102 SKOB Roudnice nad Labem 33:22 + 8:38
10. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 35:04 + 10:20
11. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:31 + 10:47
12. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 36:59 + 12:15
13. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov 37:10 + 12:26
14. Víšek Martin KAM0102 OK Kamenice 38:18 + 13:34
15. Pavel Martin TJN0004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:40 + 15:56
16. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 40:44 + 16:00
17. Pethö Alex RIC0100 OB Říčany 42:07 + 17:23
18. Růta Matyáš TJN0102 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:49 + 19:05
19. Marhold Ondřej ZVO0101 OB SK Zvole 49:54 + 25:10
20. Melichna Matěj DKL0102 KOB Kladno 52:06 + 27:22
21. Semík Jakub VSP0000 USK Praha 52:25 + 27:41
22. Valenta Adam OPI0102 Orientační sporty Písek 54:23 + 29:39
23. Javůrek Emil VSP0100 USK Praha 64:03 + 39:19
Zabořil Vojtěch TUR0110 OOB TJ Turnov DISK
H20A
4.36 km, 105 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hirš Otakar ZBM9801 SK Žabovřesky Brno 23:26
2. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 23:46 + 0:20
3. Horčička Vít STE9919 SK SKI-OB Šternberk 24:52 + 1:26
4. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 24:54 + 1:28
5. Kavalír Jáchym PHK9901 OK 99 Hradec Králové 27:11 + 3:45
6. Černocký Libor LCE9803 OOB TJ Slovan Luhačovice 27:28 + 4:02
7. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 27:30 + 4:04
8. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 28:03 + 4:37
9. Bendák Jan PHK9800 OK 99 Hradec Králové 28:09 + 4:43
10. Vystavěl Ondřej JPV9807 Oddíl OS SK Prostějov 28:36 + 5:10
11. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 29:55 + 6:29
12. Müller Jonáš KSU9906 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:59 + 6:33
13. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 30:05 + 6:39
14. Bednarski Jan LCE9805 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:14 + 6:48
15. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:50 + 7:24
16. Gebrt Jan SHK9801 OK Slavia Hradec Králové 30:54 + 7:28
17. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:00 + 8:34
18. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 32:02 + 8:36
19. Škvor Ota KAM9900 OK Kamenice 34:06 + 10:40
20. Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:13 + 10:47
21. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 35:35 + 12:09
22. Šenkýř Matěj SJI9902 OK Jihlava 36:09 + 12:43
23. Florián Vojtěch ABM9901 KOB ALFA Brno 36:13 + 12:47
24. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:58 + 13:32
25. Melichar Vojtěch LLI9802 TJ Loko Liberec 37:43 + 14:17
26. Komenda Jan ZBM9902 SK Žabovřesky Brno 38:23 + 14:57
H20B
4.05 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartoš Vojtěch PGP9809 SK Praga 34:29
2. Bečvář Petr OPI9800 Orientační sporty Písek 37:00 + 2:31
3. Křemen Štěpán KAM9804 OK Kamenice 42:19 + 7:50
4. Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno 42:42 + 8:13
5. Ridzoň Daniel DKP9907 Oddíl OB Kotlářka 46:20 + 11:51
6. Jiran Miloš VRL9904 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:34 + 22:05
7. Zieba Jakub NEK9800 Nejdek Orienteering 60:00 + 25:31
8. Borovička Tomáš FSP9801 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:28 + 25:59
9. Kašpar Ludvík BOR9805 OK Jiskra Nový Bor 85:16 + 50:47
H21A
6.25 km, 170 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 35:56
2. Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice 38:19 + 2:23
3. Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Žabovřesky Brno 39:01 + 3:05
4. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 39:32 + 3:36
5. Chloupek Adam ZBM9300 SK Žabovřesky Brno 39:48 + 3:52
6. Schuster Marek SSU9303 SK Severka Šumperk 40:34 + 4:38
7. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 40:43 + 4:47
8. Nečas Jiří TZL9101 SKOB Zlín 40:50 + 4:54
9. Vištejn Jiří LPM9304 OK Lokomotiva Plzeň 40:59 + 5:03
10. Horvát Petr ASU9447 Magnus Orienteering 41:02 + 5:06
11. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 41:09 + 5:13
12. Bouchal Jiří VPM8449 KOS Slavia Plzeň 41:20 + 5:24
13. Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice 41:36 + 5:40
14. Valenta Jiří LCE9201 OOB TJ Slovan Luhačovice 41:45 + 5:49
15. Klusáček Matěj LCE8903 OOB TJ Slovan Luhačovice 41:56 + 6:00
16. Makovský Jakub TAP8511 KOB Tretra Praha 42:18 + 6:22
17. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia Plzeň 42:29 + 6:33
18. Kantor Ondřej TRI9103 TJ TŽ Třinec 43:02 + 7:06
19. Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín 43:14 + 7:18
20. Čech Jan SJI9601 OK Jihlava 43:17 + 7:21
21. Cahel Marek LCE8803 OOB TJ Slovan Luhačovice 43:18 + 7:22
22. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 43:21 + 7:25
23. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 43:34 + 7:38
23. Pavlovec Jan BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 43:34 + 7:38
25. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 43:35 + 7:39
26. Hruška Jakub ZBM9515 SK Žabovřesky Brno 43:38 + 7:42
27. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 43:55 + 7:59
28. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 44:00 + 8:04
29. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 44:01 + 8:05
30. Wołowczyk Krzysztof LCE9502 OOB TJ Slovan Luhačovice 44:05 + 8:09
31. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 44:10 + 8:14
32. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 44:20 + 8:24
33. Fodor Petr TUR8103 OOB TJ Turnov 44:42 + 8:46
34. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 44:44 + 8:48
35. Kazda Ondřej SJC8202 Sportcentrum Jičín 45:02 + 9:06
36. Fibír Tomáš FSP7901 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:07 + 9:11
37. Bialožyt Michal ZBM8707 SK Žabovřesky Brno 45:13 + 9:17
38. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 45:23 + 9:27
39. Bořil Jan SJI9700 OK Jihlava 45:25 + 9:29
40. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:30 + 9:34
41. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 45:37 + 9:41
42. Poklop Martin SSU8802 SK Severka Šumperk 45:51 + 9:55
43. Dlabaja Štěpán TZL8508 SKOB Zlín 46:04 + 10:08
44. Oľhava Rastislav ASU8949 Magnus Orienteering 46:05 + 10:09
45. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 46:09 + 10:13
46. Klusáček Jan ZBM9301 SK Žabovřesky Brno 46:27 + 10:31
47. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 46:48 + 10:52
48. Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno 46:50 + 10:54
49. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 47:01 + 11:05
50. Argaláš Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec 47:03 + 11:07
51. Navrátil Boris KAM9203 OK Kamenice 47:15 + 11:19
52. Glonek Jakub AOP9602 Orientační Běh Opava 47:27 + 11:31
53. Paszynski Piotr 38P8100 UKS Orientus Lodz 47:30 + 11:34
54. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 47:38 + 11:42
54. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 47:38 + 11:42
56. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 47:55 + 11:59
57. Bořil Tomáš TBM8833 KOS TJ Tesla Brno 48:20 + 12:24
58. Zakouřil Tomáš TUV7500 SOK TJ Turnov 48:56 + 13:00
59. Kořínek Tomáš BOR9007 OK Jiskra Nový Bor 49:17 + 13:21
60. Švirák Ondřej ZBM9103 SK Žabovřesky Brno 49:23 + 13:27
61. Pešek Ondřej CHC8502 K.O.B. Choceň 50:00 + 14:04
62. Matuš Vojtěch VRB9606 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 50:21 + 14:25
63. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 50:24 + 14:28
64. Lehner Korbinian 41D9601 OLG Regensburg 50:38 + 14:42
65. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 51:47 + 15:51
66. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 53:39 + 17:43
67. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 53:53 + 17:57
68. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 57:28 + 21:32
69. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB Tretra Praha 59:30 + 23:34
70. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 61:18 + 25:22
71. Mazan Bartłomiej 3WP9200 KOS BnO Szczecin 73:43 + 37:47
Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov DISK
Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
H21B
5.45 km, 145 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 37:24
2. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 39:00 + 1:36
3. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 39:55 + 2:31
4. Seidl Miroslav EKP7402 VŠTJ Ekonom Praha 40:01 + 2:37
5. Bravený Adam VBM8801 VSK Mendelu Brno 40:31 + 3:07
6. Novotný Ondřej ABM9211 KOB ALFA Brno 40:40 + 3:16
7. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 41:13 + 3:49
8. Lenner Miroslav LPU8605 OK Lokomotiva Pardubice 41:35 + 4:11
9. Polášek Jan TZL8601 SKOB Zlín 41:50 + 4:26
10. Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:52 + 4:28
11. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 41:56 + 4:32
12. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 42:07 + 4:43
13. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 42:48 + 5:24
14. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 43:21 + 5:57
15. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 43:24 + 6:00
16. Valík Luděk AOP7101 Orientační Běh Opava 43:36 + 6:12
17. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 43:40 + 6:16
18. Holas Štěpán SJC8702 Sportcentrum Jičín 43:46 + 6:22
19. Skripnik Štěpán FSP7909 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:48 + 6:24
20. Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín 43:50 + 6:26
21. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:53 + 6:29
22. Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín 43:54 + 6:30
23. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 43:56 + 6:32
24. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 44:11 + 6:47
25. Pucherna Jan TAP7701 KOB Tretra Praha 44:40 + 7:16
26. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 44:57 + 7:33
27. Arnošt Kamil VSP7301 USK Praha 45:02 + 7:38
28. Mielec Jaromír AOP9701 Orientační Běh Opava 45:10 + 7:46
29. Vodrážka Ondřej VPM7702 KOS Slavia Plzeň 45:46 + 8:22
30. Pýcha Lukáš SNA8402 TJ START Náchod 45:51 + 8:27
31. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 45:52 + 8:28
32. Tichý Tomáš SJH9201 SJH Jindřichův Hradec 46:41 + 9:17
33. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:30 + 10:06
34. Fiala Jan BBM7205 BETA URSUS Orienteering 47:46 + 10:22
35. Khýn Vítězslav ASU8304 Magnus Orienteering 47:53 + 10:29
36. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:14 + 10:50
37. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 48:57 + 11:33
38. Hanč Petr VRL8001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:54 + 12:30
39. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 49:56 + 12:32
40. Řada Jakub DKP9401 Oddíl OB Kotlářka 50:05 + 12:41
41. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 50:24 + 13:00
42. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 51:15 + 13:51
43. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 51:35 + 14:11
44. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 51:42 + 14:18
45. Rýdl Jiří TJN7000 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:19 + 14:55
46. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:42 + 15:18
47. Strachota Petr TJN8700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:30 + 16:06
48. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 53:37 + 16:13
49. Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 53:59 + 16:35
50. Vlažný Jakub LCE9102 OOB TJ Slovan Luhačovice 54:35 + 17:11
51. Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 54:44 + 17:20
52. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:09 + 17:45
53. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:35 + 18:11
54. Otrusina Jan ABM9210 KOB ALFA Brno 56:41 + 19:17
55. Dvořák Miroslav ZBP7601 OOB SK Zbraslav 57:59 + 20:35
56. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 58:10 + 20:46
57. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 58:47 + 21:23
58. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:50 + 21:26
59. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 58:53 + 21:29
60. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 60:10 + 22:46
61. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:05 + 23:41
62. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:20 + 25:56
63. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB Tretra Praha 63:52 + 26:28
64. Knepr Lukáš BSO9401 KOB Baník Sokolov 64:12 + 26:48
65. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 64:13 + 26:49
66. Schäfer Jan TZL9301 SKOB Zlín 67:51 + 30:27
67. Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava 69:08 + 31:44
68. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 71:11 + 33:47
69. Straka Tomáš SLA9702 SKOB Slaný 77:11 + 39:47
Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor DISK
Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering DISK
H21C
4.48 km, 95 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Axmann Šimon DKP8700 Oddíl OB Kotlářka 32:14
2. Dusílek Adam SRK8902 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:56 + 0:42
3. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 34:02 + 1:48
4. Šmelík Martin KAM9604 OK Kamenice 34:52 + 2:38
5. Skyva Petr STE6501 SK SKI-OB Šternberk 36:54 + 4:40
6. Ptáček Jiří SRK9002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:33 + 6:19
7. Líbal Jakub ROU9202 SKOB Roudnice nad Labem 44:48 + 12:34
8. Kutílek Jakub LPU8609 OK Lokomotiva Pardubice 46:26 + 14:12
9. Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy 47:05 + 14:51
10. Hopanyuk Anatoliy DKP7900 Oddíl OB Kotlářka 48:31 + 16:17
11. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 51:39 + 19:25
12. Havel Michal LDC8901 KOB Děčín 51:56 + 19:42
13. Smolka Ondřej TJP9401 TJ Sokol Troja 52:15 + 20:01
14. Rýdel Jiří 1VZ9200 ranovačka 52:28 + 20:14
15. Kameník Jan KPY7900 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:56 + 26:42
16. Beran Pavel TZL7920 SKOB Zlín 61:08 + 28:54
17. Klusáček Radim BOR7710 OK Jiskra Nový Bor 68:26 + 36:12
18. Kobilka Jan 68:38 + 36:24
19. Nebeský Daniel KAM9404 OK Kamenice 70:25 + 38:11
20. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:16 + 39:02
Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice DISK
H35B
4.40 km, 100 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 28:29
2. Zámečník David KAM7500 OK Kamenice 32:32 + 4:03
3. Rožek David RIC7403 OB Říčany 32:36 + 4:07
4. Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:35 + 5:06
5. Voráček Michal OSN8000 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:37 + 5:08
6. Les Martin VPM7906 KOS Slavia Plzeň 34:28 + 5:59
7. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 34:39 + 6:10
8. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 34:41 + 6:12
9. Skripnik Ondřej FSP7502 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:10 + 6:41
10. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 37:01 + 8:32
11. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:53 + 10:24
12. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 39:34 + 11:05
13. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 41:28 + 12:59
14. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 42:14 + 13:45
15. Chmelík Petr DOR8100 OK Dobříš 47:07 + 18:38
16. Michálek Jan 3BX8000 ČaČua 56:08 + 27:39
17. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 64:46 + 36:17
18. Sieger Tomáš TAP7501 KOB Tretra Praha 68:18 + 39:49
19. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 73:46 + 45:17
Šmahel Lukáš OPI7800 Orientační sporty Písek DISK
H40B
4.20 km, 75 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 29:33
2. Milán Pavel TBM7227 KOS TJ Tesla Brno 30:09 + 0:36
3. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 30:13 + 0:40
4. Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha 31:38 + 2:05
5. Průša Michal VSP7310 USK Praha 32:05 + 2:32
6. Vácha Tomáš BOR7409 OK Jiskra Nový Bor 32:21 + 2:48
7. Šafařík Ivo OPI7402 Orientační sporty Písek 32:57 + 3:24
8. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 34:26 + 4:53
9. Kurfürst Pavel FSP7400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:16 + 5:43
10. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 35:24 + 5:51
11. Pachnik Dariusz 88P7500 MKS Paulinum Jelenia Góra 36:11 + 6:38
12. Kolek Petr ASU7501 Magnus Orienteering 36:34 + 7:01
13. Krempiński Piotr 66P7600 UKS Azymut Pabianice 36:42 + 7:09
14. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 36:48 + 7:15
15. Sedlář Petr TBM7319 KOS TJ Tesla Brno 37:49 + 8:16
16. Balogh Jan TJN7500 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:01 + 8:28
17. Juřina František FYD7800 Jizerský klub OB Frýdlant 38:59 + 9:26
18. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 39:44 + 10:11
19. Křenek Jaroslav VPM7502 KOS Slavia Plzeň 40:08 + 10:35
20. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 40:23 + 10:50
21. Hill Richard 21G7600 Airienteers 40:58 + 11:25
22. Šindelka Antonín DLP7200 OOB TJ Dukla Praha 41:41 + 12:08
23. Albl Miloslav LME7600 SK Los Mělník 42:06 + 12:33
24. Chabiera Tomasz 4HP7600 UNTS Warszawa 42:21 + 12:48
25. Hartvich Otto OPI6900 Orientační sporty Písek 42:22 + 12:49
26. Janda Pavel DOR7600 OK Dobříš 42:24 + 12:51
27. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 43:32 + 13:59
28. Pecháček Libor RIC7600 OB Říčany 43:45 + 14:12
29. Řehák Miroslav KAD7101 Originální Vivalín Team Kadaň 44:40 + 15:07
30. Pivec Lukáš MLA7600 MLOK Mariánské Lázně 45:11 + 15:38
31. Novotný Tomáš TUR7405 OOB TJ Turnov 46:45 + 17:12
32. Hecl Miloš KSU7601 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:50 + 17:17
33. Štrait Martin VSP7602 USK Praha 48:10 + 18:37
34. Štembera Jan TJN7513 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:50 + 19:17
35. Pospíšil Radek TJP7802 TJ Sokol Troja 49:33 + 20:00
36. Nowak Pawel 38P7700 UKS Orientus Lodz 50:25 + 20:52
37. Jedlička Adam KAM7700 OK Kamenice 52:06 + 22:33
38. Synek Marcel DOK7600 OK Doksy 52:34 + 23:01
39. Koudelka Tomáš BOR7513 OK Jiskra Nový Bor 54:10 + 24:37
40. Gregor Radek DOR7404 OK Dobříš 55:26 + 25:53
41. Tejkl Jiří DOB7700 KOB Dobruška 55:30 + 25:57
42. Mička Aleš TJP7300 TJ Sokol Troja 57:01 + 27:28
43. Lisiak Pawel 38P7400 UKS Orientus Lodz 59:50 + 30:17
44. Fiala Jan DOR7802 OK Dobříš 60:28 + 30:55
45. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:15 + 35:42
46. Nekvasil Michal DKP7501 Oddíl OB Kotlářka 71:26 + 41:53
H45B
4.05 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobczyński Kalikst CHC7101 K.O.B. Choceň 27:49
2. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 28:12 + 0:23
3. Vandas Luděk VAM6601 OOB Vamberk 28:30 + 0:41
4. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 29:22 + 1:33
5. Kamenický Jan PHK6601 OK 99 Hradec Králové 29:50 + 2:01
6. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 30:23 + 2:34
7. Chaloupský David PHK7103 OK 99 Hradec Králové 30:39 + 2:50
8. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 31:10 + 3:21
9. Bradáč Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 31:13 + 3:24
10. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 31:18 + 3:29
11. Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia Plzeň 31:57 + 4:08
12. Kovářík Tomáš KAM6901 OK Kamenice 32:16 + 4:27
13. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 32:20 + 4:31
14. Ptáček Jan PVP7200 VSS Přírodověda Praha 32:21 + 4:32
15. Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany 32:58 + 5:09
16. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 34:18 + 6:29
17. Kruliš Petr VLI6901 Slavia Liberec orienteering 34:40 + 6:51
18. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:59 + 7:10
19. Šrámek Petr RIC6905 OB Říčany 35:34 + 7:45
20. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 35:45 + 7:56
21. Mianowski Rafał 4HP7300 UNTS Warszawa 35:49 + 8:00
22. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:03 + 8:14
23. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 36:32 + 8:43
24. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:53 + 9:04
25. Nechanický Pavel OSN7209 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:30 + 10:41
26. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 38:44 + 10:55
27. Gola Miroslav VIC6808 OB Vizovice 40:04 + 12:15
28. Svoboda Radek VPM6903 KOS Slavia Plzeň 40:36 + 12:47
29. Kroupa Štěpán VPM6904 KOS Slavia Plzeň 40:44 + 12:55
30. Červinka Jiří VRL7001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:07 + 13:18
31. Háněl Jaromír ZVO6801 OB SK Zvole 41:18 + 13:29
32. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 41:30 + 13:41
33. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 42:15 + 14:26
34. Kurečka Robert ABM7210 KOB ALFA Brno 42:44 + 14:55
35. Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA 42:50 + 15:01
36. Zlesák Martin CHT7302 OOB SK Chrast 43:08 + 15:19
37. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 43:52 + 16:03
38. Španěl Ondřej DOR7100 OK Dobříš 44:33 + 16:44
39. Murawski Piotr 1VP7302 HKS Azymut Mochy 45:43 + 17:54
40. Brachtl Daniel ZVO6902 OB SK Zvole 47:33 + 19:44
41. Javůrek Jaromír VSP7110 USK Praha 50:58 + 23:09
42. Valla Zdeněk ZVO6501 OB SK Zvole 52:02 + 24:13
43. Škácha Michal KAM7102 OK Kamenice 54:43 + 26:54
44. Strnad Pavel HCE7100 TJ Hostivice 55:03 + 27:14
45. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 57:10 + 29:21
46. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 57:29 + 29:40
47. Jiras Jiří DOR6900 OK Dobříš 70:15 + 42:26
48. Bazika Miroslav TJP6401 TJ Sokol Troja 77:23 + 49:34
49. Šácha Marek DOR7102 OK Dobříš 139:46 + 111:57
Gradek Jarosław 82P7200 UKS Traper Złocieniec DISK
MS Pešek Martin LPM9602 OK Lokomotiva Plzeň 11:14 +
H50B
3.97 km, 65 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gassner Ferri 12A6601 Naturfreunde Wien 27:00
2. Widziewicz Remigiusz 17P6600 WKS Śląsk Wrocław 27:35 + 0:35
3. Škvor Martin KAM6700 OK Kamenice 29:01 + 2:01
4. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 29:59 + 2:59
5. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 31:54 + 4:54
6. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 32:14 + 5:14
7. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 32:36 + 5:36
8. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 32:37 + 5:37
9. Folprecht Miroslav TUR5501 OOB TJ Turnov 33:13 + 6:13
10. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 33:46 + 6:46
11. Kaplan Jan LPU6401 OK Lokomotiva Pardubice 34:06 + 7:06
12. Karvánek Petr BOR6600 OK Jiskra Nový Bor 34:52 + 7:52
13. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 35:58 + 8:58
14. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 36:19 + 9:19
15. Tichý Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 36:32 + 9:32
16. Uher Petr VSP5001 USK Praha 37:15 + 10:15
17. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia Plzeň 37:18 + 10:18
18. Würz Jiří LTP6502 OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:20 + 10:20
19. Semík Jan VSP6507 USK Praha 37:38 + 10:38
20. Hartman Aleš VSP6506 USK Praha 38:30 + 11:30
21. Matoušek Milan KSU6701 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:03 + 12:03
22. Göschl Erich 42A6600 OLC Währing 39:19 + 12:19
23. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:10 + 13:10
24. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 40:11 + 13:11
25. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 41:05 + 14:05
26. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:12 + 15:12
27. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 43:08 + 16:08
28. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 43:53 + 16:53
29. Votava Petr KNC6602 Sokol Kostelec n. Č. l. 44:20 + 17:20
30. Cincibus Pavel FSP6605 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:50 + 17:50
31. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia Plzeň 46:28 + 19:28
32. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 54:32 + 27:32
33. Špičák Aleš DKP5500 Oddíl OB Kotlářka 56:25 + 29:25
34. Müller Jan HCE6800 TJ Hostivice 61:57 + 34:57
35. Hlubuček Tomáš KAM6603 OK Kamenice 71:46 + 44:46
36. Waněk Hubert LPU6506 OK Lokomotiva Pardubice 74:45 + 47:45
37. Hudeček Jaroslav KTA6501 SK Kotnov Tábor 79:45 + 52:45
38. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 81:55 + 54:55
Procházka Radek LPU6504 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H55B
3.88 km, 75 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 28:44
2. Schindler Jiří TJN6301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:32 + 4:48
3. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 33:46 + 5:02
4. Bartovský Pavel VPM6101 KOS Slavia Plzeň 34:05 + 5:21
5. Pavlovec Petr BOR6303 OK Jiskra Nový Bor 34:56 + 6:12
6. Švarc Jiří TUR6204 OOB TJ Turnov 35:07 + 6:23
7. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 38:14 + 9:30
8. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 39:51 + 11:07
9. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 42:11 + 13:27
10. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 43:57 + 15:13
11. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 44:37 + 15:53
12. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:48 + 16:04
13. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 48:33 + 19:49
14. Vrabec Martin SCP6100 OK Sparta Praha 49:09 + 20:25
15. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:49 + 21:05
16. Kudrnáč Martin HCE5901 TJ Hostivice 49:57 + 21:13
17. Hirš Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 54:18 + 25:34
18. Kraus Ota TJP5700 TJ Sokol Troja 56:20 + 27:36
19. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 60:09 + 31:25
20. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 61:18 + 32:34
21. Balek Zdeněk OPI6300 Orientační sporty Písek 71:03 + 42:19
22. Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 75:31 + 46:47
23. Tachezy Jan DOR5802 OK Dobříš 98:41 + 69:57
H60B
3.51 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 31:08
2. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 31:23 + 0:15
3. Kunc Radovan TJN5549 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:58 + 0:50
4. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 32:52 + 1:44
5. Novotný Otakar TJN5604 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:14 + 2:06
6. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:34 + 6:26
7. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 38:07 + 6:59
8. Novák Tom DOK5500 OK Doksy 39:11 + 8:03
9. Hájek Jan MAS5401 KČT Aš 42:08 + 11:00
10. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 42:35 + 11:27
11. Cabrnoch Jiří DKL5400 KOB Kladno 43:56 + 12:48
12. Jun Drahomír KNC5501 Sokol Kostelec n. Č. l. 44:07 + 12:59
13. Koč Lumír MKP5401 SK GORDIC Praha Kačerov 46:25 + 15:17
14. Minchev Ivan MFP5700 Matfyz Praha 47:18 + 16:10
15. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 48:01 + 16:53
16. Tomaščin Jaroslav MKP5800 SK GORDIC Praha Kačerov 52:22 + 21:14
17. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 54:36 + 23:28
18. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 54:43 + 23:35
19. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 55:47 + 24:39
20. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:51 + 24:43
21. Dlouhý Jiří DKP5700 Oddíl OB Kotlářka 57:05 + 25:57
22. Junek Petr STH5501 SK Studenec 62:19 + 31:11
23. Ouška Jiří DOR5700 OK Dobříš 62:46 + 31:38
24. Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš 66:06 + 34:58
25. Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava 69:33 + 38:25
26. Doležal Jan VPM5701 KOS Slavia Plzeň 69:43 + 38:35
Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha DISK
H65B
3.26 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 25:58
2. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 27:29 + 1:31
3. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 30:18 + 4:20
4. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 30:47 + 4:49
5. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 31:44 + 5:46
6. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 32:35 + 6:37
7. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 33:14 + 7:16
8. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 33:28 + 7:30
9. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 35:05 + 9:07
10. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:38 + 11:40
11. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:47 + 11:49
12. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 37:48 + 11:50
13. Borák Stanislav EKP5212 VŠTJ Ekonom Praha 40:43 + 14:45
14. Chotětický Václav MAS5200 KČT Aš 41:00 + 15:02
15. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 42:32 + 16:34
16. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 42:44 + 16:46
17. Toušek Miloslav MKP5000 SK GORDIC Praha Kačerov 47:03 + 21:05
18. Čenovský Jiří MKP4900 SK GORDIC Praha Kačerov 51:58 + 26:00
19. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 58:38 + 32:40
20. Kramoliš Jan PVP5000 VSS Přírodověda Praha 79:05 + 53:07
Tvrdek Vojtěch TUR4949 OOB TJ Turnov DISK
H70B
3.10 km, 75 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 29:52
2. Novotný Jiří SLP4601 OOB Slavia Praha 33:37 + 3:45
3. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 33:46 + 3:54
4. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 36:44 + 6:52
5. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 37:09 + 7:17
6. Gurka Jiří TUV4601 SOK TJ Turnov 37:28 + 7:36
7. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 38:00 + 8:08
8. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 38:11 + 8:19
9. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 39:55 + 10:03
10. Šafařík Bedřich OPI4600 Orientační sporty Písek 42:57 + 13:05
11. Procházka Aleš DKP4700 Oddíl OB Kotlářka 44:04 + 14:12
12. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 45:39 + 15:47
13. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 49:51 + 19:59
14. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 51:09 + 21:17
15. Křenek Jaroslav VPM4401 KOS Slavia Plzeň 51:37 + 21:45
16. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 51:53 + 22:01
17. Dvořák Jaromír TUV4600 SOK TJ Turnov 52:52 + 23:00
18. Mudr Stanislav DCE4400 KOB Dobřichovice 53:41 + 23:49
19. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:27 + 25:35
20. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 56:31 + 26:39
21. Matějů Ivan UVP4600 Slovan Praha 57:11 + 27:19
H75B
2.64 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 30:10
2. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:27 + 1:17
3. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 33:20 + 3:10
4. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 48:03 + 17:53
5. Beránek Miroslav BOR3900 OK Jiskra Nový Bor 54:54 + 24:44
6. Javůrek Jaromír 17X4100 Aktivity v přirodě 62:08 + 31:58
7. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 71:03 + 40:53
Frey Jaromír ONO4100 SKOB Ostrov DISK
H80B
2.03 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláha Svatopluk SJP3501 KČT Slavoj Praha 49:41
HDR
2.33 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zápotocký Tomáš SLA1200 SKOB Slaný 23:37
2. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 28:33 + 4:56
3. Chramosta Petr VPM1001 KOS Slavia Plzeň 28:56 + 5:19
4. Ševčík Vít ONO1100 SKOB Ostrov 30:06 + 6:29
5. Novák Jakub 81C0801 Cirkus Čakovice 33:18 + 9:41
6. Svatý Filip 34:58 + 11:21
7. Sieger Tomáš TAP0603 KOB Tretra Praha 35:01 + 11:24
8. Reichelová Helena 35:08 + 11:31
9. Petřinová Natálka 35:35 + 11:58
10. Drobník Tadeáš SJC Sportcentrum Jičín 36:22 + 12:45
11. Kašpar Adam DOR1101 OK Dobříš 36:55 + 13:18
12. Ragančíková Liliana 38:51 + 15:14
13. Štembera Oskar TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:07 + 15:30
14. Sieger Ondřej TAP0802 KOB Tretra Praha 39:41 + 16:04
15. Skripnik Kilián FSP1300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:42 + 16:05
16. Michálková Veronika 3BX1250 ČaČua 40:05 + 16:28
17. Michálek Bonifác 3BX1400 ČaČua 40:11 + 16:34
18. Arnošt Daniel DOR1200 OK Dobříš 40:34 + 16:57
19. Dvořák David 41:02 + 17:25
20. Altman Michal 42:19 + 18:42
21. Zámečník Lukáš KAM1100 OK Kamenice 43:39 + 20:02
22. Beierová Lucie PDY1050 Běhej Poděbrady 44:57 + 21:20
23. Zeman Annabel DCE1850 KOB Dobřichovice 44:59 + 21:22
24. Nekvasilová Julie DKP1252 Oddíl OB Kotlářka 45:08 + 21:31
25. Kabátová Anna 45:12 + 21:35
26. Gregorová Magdalena CTB1151 SK OB Chotěboř 45:22 + 21:45
27. Pospíšil Jakub BZP Báječné ženy v orientačním běhu 46:00 + 22:23
28. Kazda František SJC1201 Sportcentrum Jičín 46:49 + 23:12
29. Fialová Kristýna DOR1250 OK Dobříš 47:56 + 24:19
30. Altmanová Zuzana 48:45 + 25:08
31. Sláma Marek KAM1201 OK Kamenice 52:03 + 28:26
32. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:41 + 30:04
33. Zakouřil František TUV1201 SOK TJ Turnov 54:43 + 31:06
34. Sanna Vivian DKP0751 Oddíl OB Kotlářka 56:49 + 33:12
35. Mrázková Berta SJC1151 Sportcentrum Jičín 58:35 + 34:58
36. Mrázek Emil SJC1300 Sportcentrum Jičín 58:55 + 35:18
37. Dostálová Rebeka HCE1150 TJ Hostivice 60:54 + 37:17
38. Šajtarová Josefa 61:35 + 37:58
39. Tomešová Evelína SJC1150 Sportcentrum Jičín 63:05 + 39:28
40. Dufková Sandra 66:20 + 42:43
41. Kuželová Ela FSP0750 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 71:25 + 47:48
42. Šáchová Lucie DOR1153 OK Dobříš 71:59 + 48:22
43. Ševčíková Linda 73:33 + 49:56
44. Bartošová Natálie VSP1450 USK Praha 77:05 + 53:28
45. Pucherna Štěpán TAP1400 KOB Tretra Praha 80:06 + 56:29
46. Lacigová Antonie szp 85:53 + 62:16
47. Pařízek Antonín CEP1200 Čepíci 91:06 + 67:29
48. Pařízek František CEP1400 Čepíci 92:04 + 68:27
49. Tvrdková Sofie Anna DOR1055 OK Dobříš 104:02 + 80:25
50. Beran Matouš TZL1301 SKOB Zlín 128:33 + 104:56
51. Hofmanová Mariana 129:14 + 105:37
Tejklová Stela 81C1250 Cirkus Čakovice DISK
P
2.47 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Zuzana 22:48
2. Sobota Petr VPM7800 KOS Slavia Plzeň 24:21 + 1:33
3. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 26:38 + 3:50
4. Lejsková Barbora VIC9051 OB Vizovice 27:21 + 4:33
5. Vacek Vladimír 27:32 + 4:44
6. Červenka Lukáš 29:06 + 6:18
7. Cincibusová Jana 30:11 + 7:23
8. Smolková Romana TAP6951 KOB Tretra Praha 30:13 + 7:25
9. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 31:16 + 8:28
10. Mullis Robert DKP1200 Oddíl OB Kotlářka 31:32 + 8:44
11. Veselá Bára NNN Neregistrovaní 31:39 + 8:51
12. Kolencová Marta HCE7450 TJ Hostivice 33:11 + 10:23
13. Štofko Erik 33:40 + 10:52
14. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 34:24 + 11:36
15. Bradáč Jakub LLI0002 TJ Loko Liberec 34:42 + 11:54
16. Uhlík Marek 34:59 + 12:11
17. Neyrinck Noel VSP7012 USK Praha 35:29 + 12:41
18. nechyba jiri 61C5300 Stara Hut 35:39 + 12:51
19. Titzová Pavlína VSP7463 USK Praha 36:47 + 13:59
20. Košíková Jitka VSP7799 USK Praha 36:54 + 14:06
21. Michálková Michaela 3BX8350 ČaČua 37:13 + 14:25
22. Chmelíková Vlasta DOR7753 OK Dobříš 37:36 + 14:48
23. Pařízková Ivana CEP8250 Čepíci 38:03 + 15:15
23. Radka Řeháková 38:03 + 15:15
25. Žižková Markéta DOR7352 OK Dobříš 38:10 + 15:22
26. De Heij Margita RIC7350 OB Říčany 39:26 + 16:38
27. Dolejší Miloš STB6701 TJ Stadion Nový Bor 39:52 + 17:04
28. Vondra Tomáš FSP0500 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:17 + 17:29
29. Petřinová Vendy 40:25 + 17:37
30. Solomko Vladimír BSO7003 KOB Baník Sokolov 40:32 + 17:44
31. Berounský Petr VSP7203 USK Praha 42:30 + 19:42
32. Velátová Jana OPI7350 Orientační sporty Písek 44:03 + 21:15
33. Hrdličková Monika DOR7553 OK Dobříš 44:06 + 21:18
34. Velátová Lucie OPI0750 Orientační sporty Písek 44:08 + 21:20
35. Gregor Tahmina DOR7552 OK Dobříš 46:15 + 23:27
36. Milota Jan MLA0500 MLOK Mariánské Lázně 47:24 + 24:36
37. Husáková Petra SLA7452 SKOB Slaný 47:29 + 24:41
38. Odehnal Jakub 6KC8800 Neregistrovaný 47:45 + 24:57
39. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 48:28 + 25:40
40. Pěkná Eva ROU7550 SKOB Roudnice nad Labem 51:03 + 28:15
41. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:17 + 29:29
42. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:11 + 30:23
43. Dondová Kateřina ONO7752 SKOB Ostrov 58:06 + 35:18
44. Müllerová Jana HCE7250 TJ Hostivice 61:43 + 38:55
45. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 63:13 + 40:25
46. Kortová Naďa 64:22 + 41:34
47. Houšková Daniela DOR7554 OK Dobříš 65:03 + 42:15
48. Juřinová Iva 66:45 + 43:57
49. Bolehovská Jana 72:50 + 50:02
50. Synková Barbora DOK0450 OK Doksy 77:26 + 54:38
51. Komová Barbora 80:33 + 57:45
52. Jankovcová Marie TJP3950 TJ Sokol Troja 95:09 + 72:21
53. Reichel Tomáš 3RX0500 bez klubu 96:50 + 74:02
Pavlíčko Nela DISK
TD
5.13 km, 110 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uusifalo Jyri 38:38
2. Khel Richard SCP7500 OK Sparta Praha 42:00 + 3:22
3. Klapal Jan LPU9006 OK Lokomotiva Pardubice 42:35 + 3:57
4. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 43:23 + 4:45
5. Jurga Václav 46X8900 Krutě Kruté Krůty 49:46 + 11:08
6. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia Plzeň 50:45 + 12:07
7. Silný Ondřej PHK7906 OK 99 Hradec Králové 56:12 + 17:34
8. Nováková Lenka EKP8062 VŠTJ Ekonom Praha 59:20 + 20:42
9. Dittrt Štěpán LME0001 SK Los Mělník 61:24 + 22:46
10. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 62:33 + 23:55
11. Slavík Martin 67:44 + 29:06
12. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 68:16 + 29:38
13. Kučera Pavel DOR7101 OK Dobříš 72:43 + 34:05
14. Novák Jakub 74:54 + 36:16
15. Poloprutská Klára VLI9750 Slavia Liberec orienteering 76:17 + 37:39
16. Halíř Radim MFP7000 Matfyz Praha 79:11 + 40:33
17. Lorenc Václav DOR7200 OK Dobříš 83:09 + 44:31
18. Floriánek Jan VSP7304 USK Praha 83:43 + 45:05
19. Málková Šárka 8FX8350 TJ Kobylisy 84:56 + 46:18
20. Dittrtová Lucie LME6852 SK Los Mělník 87:11 + 48:33
21. Malačková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka 91:06 + 52:28
22. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 92:37 + 53:59
23. Świerczyński Hubert 3WP8800 KOS BnO Szczecin 93:22 + 54:44
24. Kopáček Jiří DOR6100 OK Dobříš 94:03 + 55:25
25. Hronza Jan DOR7800 OK Dobříš 95:25 + 56:47
26. Ježowicz Roman 79X8000 Žižkovský tygři 102:27 + 63:49
27. Malačka Milan DKP6000 Oddíl OB Kotlářka 105:17 + 66:39
28. Hořáková Petra LLI6953 TJ Loko Liberec 105:50 + 67:12
29. Baczulis Magdalena 3WP7750 KOS BnO Szczecin 113:23 + 74:45
30. Palasová Tereza DKP9151 Oddíl OB Kotlářka 122:40 + 84:02
31. Kopáčková Alena DOR6450 OK Dobříš 129:22 + 90:44
32. Hurta Vladimír 1GZ6300 ALCEDO 136:51 + 98:13
33. Dzietczyk Kamil 3W{ 139:08 + 100:30
34. Teliatynska Sylwia 3WP KOS BnO Szczecin 141:12 + 102:34
TK
3.27 km, 65 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária TRI6950 TJ TŽ Třinec 26:07
2. Titz Pavel VSP7400 USK Praha 28:12 + 2:05
3. Večeřa Martin TJN9105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:05 + 3:58
4. Poloprutská Tereza VLI9450 Slavia Liberec orienteering 31:18 + 5:11
5. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 32:30 + 6:23
6. Kunc Filip TJN8201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:17 + 8:10
7. Hájek Martin KYL6801 SK SP Kylešovice 34:58 + 8:51
8. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 39:05 + 12:58
9. Beneš Jan DKL9800 KOB Kladno 40:31 + 14:24
10. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 41:37 + 15:30
11. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 42:16 + 16:09
12. Husák Zdeněk SLA0201 SKOB Slaný 42:48 + 16:41
13. Hankovcová Lenka KAM7053 OK Kamenice 42:53 + 16:46
14. Mikolášková Kateřina 43:37 + 17:30
15. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 43:59 + 17:52
16. Hrdličková Ludmila SLA9851 SKOB Slaný 45:26 + 19:19
17. Bláha David 6KC9500 Neregistrovaný 45:55 + 19:48
18. Skripniková Petra FSP8686 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:59 + 19:52
19. Jurgová Martina 46X8800 Krutě Kruté Krůty 46:40 + 20:33
20. Khelová Petra SCP7850 OK Sparta Praha 47:39 + 21:32
21. Fialová Tereza TZL9090 SKOB Zlín 47:57 + 21:50
22. Kolenec Jan HCE8000 TJ Hostivice 48:40 + 22:33
23. Dvořák Pavel 49:37 + 23:30
24. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:46 + 23:39
25. Kraml Martin ZVOa OB SK Zvole 50:35 + 24:28
26. Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno 50:42 + 24:35
27. Švarcová Lenka TUR6457 OOB TJ Turnov 51:05 + 24:58
28. Fialová Jana DOR8050 OK Dobříš 51:26 + 25:19
29. Donda Jiří ONO7600 SKOB Ostrov 51:33 + 25:26
30. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 51:46 + 25:39
31. Mencl Miloslav VSP6505 USK Praha 56:24 + 30:17
32. Melicharová Barbora LLI7252 TJ Loko Liberec 60:10 + 34:03
33. Polášková Kristýna TZL8888 SKOB Zlín 60:25 + 34:18
34. Galla Andrzej 1VP5900 HKS Azymut Mochy 60:55 + 34:48
35. Beier Petr PDY7800 Běhej Poděbrady 64:08 + 38:01
36. Floriánková Daniela VSP7353 USK Praha 66:47 + 40:40
37. Nov8ková Lenka 67:54 + 41:47
38. Pivcová Žaneta MLA8050 MLOK Mariánské Lázně 68:49 + 42:42
39. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 69:09 + 43:02
40. Holíková Ilona ONO7552 SKOB Ostrov 69:13 + 43:06
41. Nováčková Anna DOR8650 OK Dobříš 69:14 + 43:07
42. Aschermannová Irena VSP7350 USK Praha 69:51 + 43:44
43. Bradáčová Marie LLI7550 TJ Loko Liberec 70:06 + 43:59
44. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:32 + 45:25
45. Toušek Filip ZBP7102 OOB SK Zbraslav 72:25 + 46:18
46. Laga Jakub ZBP1300 OOB SK Zbraslav 75:08 + 49:01
47. Marholdová Martina ZVO7451 OB SK Zvole 76:44 + 50:37
48. Kindermahnová Marie 78:47 + 52:40
49. Ševčík Adam ONO0300 SKOB Ostrov 80:34 + 54:27
50. Kosíková Helena TUR6550 OOB TJ Turnov 83:52 + 57:45
51. Murawska Ewa 1VP7250 HKS Azymut Mochy 85:07 + 59:00
52. Pelikánová Lucie MFP6950 Matfyz Praha 98:58 + 72:51
53. Kándlová Adéla DCE7550 KOB Dobřichovice 114:20 + 88:13
54. Tučková Dagmar SPC8653 SPORTICUS team 142:31 + 116:24