Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava

Datum:
10.06.2018
Místo konání:
Hrabová
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Křečková Lenka
Hlavní rozhodčí:
Aleš David - R1
Stavitel tratí:
Bubela Tomáš - R2
D12C
3.00 km, 85 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Hana TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno 25:52
2. Ehlová Martina TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno 30:06 + 4:14
3. Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 31:45 + 5:53
4. Hlaváčová Lucie TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno 31:55 + 6:03
5. Rychlá Karolína KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 32:18 + 6:26
6. Paulíčková Tereza UOL0750 C SOB Olomouc 38:10 + 12:18
7. Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 38:29 + 12:37
8. Barnatová Magda ZBM0653 B SK Žabovřesky Brno 38:58 + 13:06
9. Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:24 + 16:32
10. Florešová Hana TZL0653 C SKOB Zlín 44:23 + 18:31
11. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 45:38 + 19:46
12. Palátová Renáta ABM0655 C KOB ALFA Brno 46:04 + 20:12
13. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 54:01 + 28:09
14. Poslušná Jitka TZL0752 C SKOB Zlín 54:53 + 29:01
15. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 55:09 + 29:17
16. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:25 + 45:33
17. Paloncý Adéla KSU0950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 129:13 + 103:21
MS Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:39 + 34:47
D14B
4.30 km, 125 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 B KOB Směr Kroměříž 37:44
2. Batani Valentina TZL0551 B SKOB Zlín 40:54 + 3:10
3. Haltofová Romana TRI0451 A TJ TŽ Třinec 41:08 + 3:24
4. Dušková Tereza TBM0554 B KOS TJ Tesla Brno 41:55 + 4:11
5. Rotková Markéta ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno 42:15 + 4:31
6. Ježková Ivana RBK0555 B SK Radioklub Blansko 43:47 + 6:03
7. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 44:31 + 6:47
8. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 45:27 + 7:43
9. Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 46:55 + 9:11
10. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 47:28 + 9:44
11. Mrkvičková Ema TZL0451 A SKOB Zlín 47:31 + 9:47
12. Smékalová Karolína UOL0451 A SOB Olomouc 47:32 + 9:48
13. Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 47:42 + 9:58
14. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 48:24 + 10:40
15. Finstrlová Julie ZBM0552 B SK Žabovřesky Brno 48:30 + 10:46
16. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 49:14 + 11:30
17. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 49:18 + 11:34
18. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 49:22 + 11:38
19. Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 50:22 + 12:38
20. Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 50:27 + 12:43
21. Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno 51:08 + 13:24
22. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 51:10 + 13:26
23. Procnerová Veronika BFM0453 B SKOB Frýdek - Místek 52:10 + 14:26
24. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 54:02 + 16:18
25. Zahradníková Kateřina BFM0551 B SKOB Frýdek - Místek 54:41 + 16:57
26. Štětínská Tereza MOV0751 B SKOB Ostrava 57:51 + 20:07
27. Janečková Adéla PLU0452 C TJ SOKOL Plumlov 59:07 + 21:23
28. Kolaříková Eliška TZL0452 B SKOB Zlín 60:05 + 22:21
29. Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering 61:51 + 24:07
30. Neumannová Kristýna STE0550 B SK SKI-OB Šternberk 67:49 + 30:05
31. Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 70:40 + 32:56
32. Březinová Zuzana TZL0453 B SKOB Zlín 73:54 + 36:10
33. Mališková Kristýna LCE0552 C OOB TJ Slovan Luhačovice 80:28 + 42:44
34. Čudková Kristýna MOV0654 B SKOB Ostrava 102:26 + 64:42
Smisitelová Elena KOR0551 B OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
D16A
6.00 km, 190 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 51:09
2. Vandasová Adéla PHK0255 A OK 99 Hradec Králové 54:06 + 2:57
3. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 54:18 + 3:09
4. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 55:02 + 3:53
5. Bejvlová Karolína KAM0258 A OK Kamenice 58:02 + 6:53
6. Karlová Anna JIL0352 A OK Jilemnice 58:29 + 7:20
7. Miklušová Tamara ZBM0260 A SK Žabovřesky Brno 58:34 + 7:25
8. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 60:46 + 9:37
9. Pekařová Jana TUR0252 A OOB TJ Turnov 60:54 + 9:45
10. Mulíčková Markéta ABM0362 A KOB ALFA Brno 61:12 + 10:03
11. Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 61:49 + 10:40
12. Weissová Ĺuboslava 84S0250 C Akademik TU Košice 62:20 + 11:11
13. Bednaříková Emma ZBM0359 A SK Žabovřesky Brno 62:58 + 11:49
14. Klacková Štěpánka SJC0253 A Sportcentrum Jičín 64:09 + 13:00
15. Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 64:23 + 13:14
16. Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 64:41 + 13:32
17. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 65:35 + 14:26
18. Kočová Halina TZL0255 A SKOB Zlín 66:34 + 15:25
19. Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 70:20 + 19:11
20. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 70:31 + 19:22
21. Kinštová Tereza SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec 70:51 + 19:42
22. Černá Kateřina VPM0250 A KOS Slavia Plzeň 72:08 + 20:59
23. Sanna Karin DKP0250 A Oddíl OB Kotlářka 72:37 + 21:28
24. Hubáčková Dagmar LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovice 72:58 + 21:49
25. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 73:07 + 21:58
26. Bednaříková Sára LCE0252 A OOB TJ Slovan Luhačovice 73:31 + 22:22
27. Linková Lucie TJN0257 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 76:55 + 25:46
28. Fejfarová Tereza LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice 77:19 + 26:10
29. Nevěřilová Kateřina LCE0254 A OOB TJ Slovan Luhačovice 78:30 + 27:21
30. Pušová Bára LPU0357 A OK Lokomotiva Pardubice 78:37 + 27:28
31. Petrásová Hana LPU0380 A OK Lokomotiva Pardubice 81:01 + 29:52
32. Fišarová Eliška KRL0351 A Kometa Kralovice 81:17 + 30:08
33. Hájková Lucie SOP0350 A OOB TJ Slezan Opava 90:41 + 39:32
34. Nádeníčková Iva NEK0350 A Nejdek Orienteering 101:24 + 50:15
D16B
4.90 km, 155 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hovořáková Karolína ZBM0351 B SK Žabovřesky Brno 57:00
2. Raclavská Zuzana UOL0251 B SOB Olomouc 58:44 + 1:44
3. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 60:55 + 3:55
4. Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 61:25 + 4:25
5. Vedrová Ela TBM0357 B KOS TJ Tesla Brno 63:10 + 6:10
6. Barnatová Klára ZBM0352 B SK Žabovřesky Brno 63:40 + 6:40
7. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 69:00 + 12:00
8. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 69:17 + 12:17
9. Šuráňová Pavlína TZL0257 C SKOB Zlín 69:55 + 12:55
10. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 72:35 + 15:35
11. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 75:22 + 18:22
12. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 80:56 + 23:56
13. Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 83:31 + 26:31
14. Raclavská Lenka UOL0252 B SOB Olomouc 84:28 + 27:28
Juříková Jolana LCE0355 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D18A
7.00 km, 210 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thýnová Nikola SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové 57:29
2. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:56 + 2:27
3. Tokárová Regina VPM0151 A KOS Slavia Plzeň 62:06 + 4:37
4. Peterová Jana LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice 62:34 + 5:05
5. Šafková Sofie KAM0153 A OK Kamenice 62:52 + 5:23
6. Rýdlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:01 + 5:32
7. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 63:53 + 6:24
8. Kroniková Štěpánka SHK0150 A OK Slavia Hradec Králové 65:29 + 8:00
9. Škáchová Magdalena DKP0156 A Oddíl OB Kotlářka 65:52 + 8:23
10. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 67:52 + 10:23
11. Špringlová Kamila TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno 68:17 + 10:48
12. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:35 + 11:06
13. Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 69:15 + 11:46
14. Kejmarová Jana STH0152 A SK Studenec 70:53 + 13:24
15. Vejražková Rozárka SJC0151 A Sportcentrum Jičín 70:59 + 13:30
16. Aschermannová Karolína KAM0051 A OK Kamenice 72:23 + 14:54
17. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 73:40 + 16:11
18. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 74:14 + 16:45
19. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 74:24 + 16:55
20. Blahová Pavla DKP0155 A Oddíl OB Kotlářka 75:00 + 17:31
21. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 76:11 + 18:42
22. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 77:17 + 19:48
23. Chaloupková Kateřina CHC0051 A K.O.B. Choceň 79:06 + 21:37
24. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 81:29 + 24:00
25. Zrníková Adéla OSN0099 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 87:47 + 30:18
26. Nádeníčková Pavla NEK0150 A Nejdek Orienteering 99:26 + 41:57
Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň DISK
D18B
5.60 km, 140 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 55:01
2. Hájková Lenka SOP0050 B OOB TJ Slezan Opava 55:27 + 0:26
3. Warcopová Kateřina TRI0150 A TJ TŽ Třinec 57:52 + 2:51
4. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 61:14 + 6:13
5. Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 62:54 + 7:53
6. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 66:03 + 11:02
7. Plášková Anna ABM0152 B KOB ALFA Brno 67:49 + 12:48
D20A
7.70 km, 245 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza SSU9953 E SK Severka Šumperk 60:35
2. Chaloupská Barbora PHK9951 E OK 99 Hradec Králové 62:03 + 1:28
3. Čechová Tereza KAM9852 E OK Kamenice 62:29 + 1:54
4. Vyhnálková Barbora RIC9850 E OB Říčany 69:17 + 8:42
5. Miklušová Tereza ZBM9960 A SK Žabovřesky Brno 70:43 + 10:08
6. Thořová Markéta TUR9952 R OOB TJ Turnov 71:08 + 10:33
7. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 72:34 + 11:59
8. Firešová Markéta ZBM9951 R SK Žabovřesky Brno 74:04 + 13:29
9. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 75:02 + 14:27
10. Větříčková Andrea SHK9951 A OK Slavia Hradec Králové 77:01 + 16:26
11. Janovská Kateřina PGP9850 R SK Praga 78:06 + 17:31
12. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 78:18 + 17:43
13. Semrádová Jana CHC9951 R K.O.B. Choceň 79:08 + 18:33
14. Kinkorová Tereza LPM9850 R OK Lokomotiva Plzeň 79:14 + 18:39
15. Staňová Karolína BOR9853 R OK Jiskra Nový Bor 79:56 + 19:21
16. Waňková Martina LPU9959 A OK Lokomotiva Pardubice 80:32 + 19:57
17. Voltrová Alena ROZ9951 A OK Roztoky 82:38 + 22:03
18. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 85:32 + 24:57
19. Nováková Lucie BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor 87:11 + 26:36
20. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 88:42 + 28:07
21. Malivánková Eva ZBM9952 A SK Žabovřesky Brno 98:09 + 37:34
22. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 100:16 + 39:41
23. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 106:33 + 45:58
D20B
6.10 km, 220 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matušková Jana RBK9999 B SK Radioklub Blansko 70:38
2. Odehnalová Klára ZBM9956 B SK Žabovřesky Brno 72:30 + 1:52
3. Zatloukalová Romana ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory 76:39 + 6:01
4. Novotná Klára ZLH9851 A OOB TJ Zlaté Hory 86:14 + 15:36
5. Švidrnochová Lenka SOP9952 B OOB TJ Slezan Opava 89:07 + 18:29
6. Škrabalová Šárka KON9888 B KOB Konice 106:03 + 35:25
Pilcová Sabina JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov DISK
Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov DISK
D21E
10.40 km, 370 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 81:56
2. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 84:17 + 2:21
3. Novotná Markéta PHK9451 C OK 99 Hradec Králové 85:43 + 3:47
4. Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 85:58 + 4:02
5. Hlavová Jindra ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno 86:03 + 4:07
6. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 87:39 + 5:43
7. Tesařová Markéta ZBM9456 R SK Žabovřesky Brno 88:14 + 6:18
8. Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 88:55 + 6:59
9. Rufferová Iva TUR8354 R OOB TJ Turnov 89:01 + 7:05
10. Zháňalová Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno 89:48 + 7:52
11. Šiková Barbora LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň 90:23 + 8:27
12. Šiková Karolína LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň 90:27 + 8:31
13. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 90:32 + 8:36
14. Hiklová Natalia ZBM8350 R SK Žabovřesky Brno 90:46 + 8:50
15. Čermáková Magdalena LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovice 91:19 + 9:23
16. Teplá Karolína SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové 92:09 + 10:13
17. Horová Pavla LPU9457 C OK Lokomotiva Pardubice 96:58 + 15:02
18. Štěrbová Daniela PHK8951 R OK 99 Hradec Králové 97:05 + 15:09
19. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 98:40 + 16:44
20. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 100:11 + 18:15
21. Nováková Tereza LPU9757 E OK Lokomotiva Pardubice 101:33 + 19:37
22. Poklopová Lenka SSU8952 E SK Severka Šumperk 105:09 + 23:13
23. Hošeková Vanda ASU9696 C Magnus Orienteering 110:49 + 28:53
24. Kavánková Iva TZL9753 R SKOB Zlín 116:00 + 34:04
Knapová Lenka LPU9351 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Tužilová Magdaléna ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno DISK
Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno DISK
Šimková Johanka ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno DISK
Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno DISK
Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka DISK
Rollier Monika PHK8051 R OK 99 Hradec Králové DISK
D21A
8.60 km, 250 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB Tretra Praha 87:19
2. Kamenická Kateřina PHK9353 C OK 99 Hradec Králové 89:10 + 1:51
3. Valešová Jana CHA9152 C OK Chrastava 91:14 + 3:55
4. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 94:02 + 6:43
5. Jirčáková Martina LCE8951 R OOB TJ Slovan Luhačovice 95:19 + 8:00
6. Janů Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 97:24 + 10:05
7. Argalášová Kateřina TRI9750 R TJ TŽ Třinec 97:49 + 10:30
8. Mašláňová Hana TZL7979 C SKOB Zlín 99:14 + 11:55
9. Sabelová Markéta TRI9656 C TJ TŽ Třinec 103:56 + 16:37
10. Tesařová Jana TRI9751 R TJ TŽ Třinec 112:58 + 25:39
11. Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava 112:59 + 25:40
Chroustová Lenka ZBM9457 C SK Žabovřesky Brno DISK
D21B
8.00 km, 240 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 79:17
2. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 89:20 + 10:03
3. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 94:29 + 15:12
4. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 97:04 + 17:47
5. Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 101:50 + 22:33
6. Vlachová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 107:00 + 27:43
7. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 107:09 + 27:52
8. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 108:21 + 29:04
8. Habigerová Radka KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 108:21 + 29:04
D21C
6.60 km, 160 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 75:46
2. Moučková Andrea RBK9257 C SK Radioklub Blansko 79:02 + 3:16
3. Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice 88:18 + 12:32
4. Molnárová Monika 39S9450 C KOBRA Bratislava 88:25 + 12:39
5. Krejčíková Marie TZL9252 C SKOB Zlín 89:16 + 13:30
6. Müllerová Markéta LCE9453 C OOB TJ Slovan Luhačovice 89:38 + 13:52
7. Bendáková Eliška LTU9250 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 108:59 + 33:13
D35B
7.20 km, 245 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 68:51
2. Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 68:55 + 0:04
3. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 83:49 + 14:58
4. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 89:13 + 20:22
5. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 93:53 + 25:02
6. Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 104:23 + 35:32
7. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 104:39 + 35:48
8. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 114:38 + 45:47
D40B
6.60 km, 190 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 59:03
2. Chupeková Silvia VZA7251 C Slávia ŽU Žilina 59:06 + 0:03
3. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 66:51 + 7:48
4. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 67:00 + 7:57
5. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 67:56 + 8:53
6. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 72:37 + 13:34
7. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 75:05 + 16:02
8. Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 78:33 + 19:30
9. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 79:01 + 19:58
10. Vavrysová Lenka LCE7451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 82:49 + 23:46
11. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 85:41 + 26:38
12. Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 88:53 + 29:50
13. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 88:57 + 29:54
14. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 89:04 + 30:01
15. Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 89:06 + 30:03
16. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 90:32 + 31:29
17. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 91:26 + 32:23
18. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 93:13 + 34:10
19. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 95:33 + 36:30
20. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 101:11 + 42:08
21. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 121:46 + 62:43
22. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 123:21 + 64:18
23. Sedláčková Petra KOR7451 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 152:51 + 93:48
Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava DISK
D45B
5.50 km, 180 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 55:24
2. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 57:54 + 2:30
3. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 58:33 + 3:09
4. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 61:41 + 6:17
5. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 61:47 + 6:23
6. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 64:24 + 9:00
7. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 65:06 + 9:42
8. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 66:15 + 10:51
9. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 67:01 + 11:37
10. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 67:11 + 11:47
11. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 68:57 + 13:33
12. Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 70:31 + 15:07
13. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 70:37 + 15:13
14. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 72:03 + 16:39
15. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:26 + 17:02
16. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 78:02 + 22:38
17. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB ALFA Brno 79:26 + 24:02
18. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 80:34 + 25:10
19. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 83:54 + 28:30
20. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 89:13 + 33:49
21. Miklušová Dagmar 47S7350 C TJ Rapid Bratislava 92:34 + 37:10
22. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 99:03 + 43:39
23. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 122:07 + 66:43
D50B
4.90 km, 160 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 49:06
2. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 50:45 + 1:39
3. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:57 + 3:51
4. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 54:52 + 5:46
5. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 54:59 + 5:53
6. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 56:02 + 6:56
7. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 56:04 + 6:58
8. Mušinská Eva 84S6450 C Akademik TU Košice 58:51 + 9:45
9. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 59:09 + 10:03
10. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 67:05 + 17:59
11. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 67:22 + 18:16
12. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 68:51 + 19:45
13. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 74:13 + 25:07
14. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 77:32 + 28:26
15. Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 83:06 + 34:00
16. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 85:43 + 36:37
17. Záveská Anna CET6450 C TJ Loko Česká Třebová 97:18 + 48:12
Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec DISK
D55B
4.70 km, 165 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 57:36
2. Pijáková Iveta SPE6251 C KOB Sokol Pezinok 58:21 + 0:45
3. Švejdíková Yvona AOP6351 C Orientační Běh Opava 62:49 + 5:13
4. Denysenko Tamara 38S6150 C Slávia ŽU Žilina 66:10 + 8:34
5. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 69:16 + 11:40
6. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 72:56 + 15:20
7. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 82:27 + 24:51
8. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 86:20 + 28:44
D60B
4.20 km, 130 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 55:57
2. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 109:30 + 53:33
D65B
3.80 km, 115 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 69:52
D70B
3.50 km, 110 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 79:50
2. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 93:41 + 13:51
Vlachová Renata AOV4450 C OOB TJ Baník Ostrava DISK
H12C
3.20 km, 95 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koča Vojtěch ZBM0602 B SK Žabovřesky Brno 26:59
2. Marek Filip ZBM0706 C SK Žabovřesky Brno 29:42 + 2:43
3. Urbánek Tomáš ZBM0604 B SK Žabovřesky Brno 31:27 + 4:28
4. Kundrata Vít TZL0700 C SKOB Zlín 35:00 + 8:01
5. Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:31 + 10:32
6. Mudrák Daniel TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno 38:09 + 11:10
7. Volkov Maksym 38S0700 C Slávia ŽU Žilina 39:17 + 12:18
8. Bjolek Jan BFM0601 B SKOB Frýdek - Místek 39:28 + 12:29
9. Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 41:02 + 14:03
10. Navrátil Pavel ASU0747 C Magnus Orienteering 42:48 + 15:49
11. Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 42:52 + 15:53
12. Soldán Robin PLU0600 C TJ SOKOL Plumlov 43:24 + 16:25
13. Mikláš Matěj TZL0704 C SKOB Zlín 43:53 + 16:54
14. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 45:49 + 18:50
15. Paloncý Jan KSU0808 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:40 + 19:41
15. Pěček Jakub SKM0700 C KOB Směr Kroměříž 46:40 + 19:41
17. Sekanina Ondřej ASU0745 C Magnus Orienteering 47:10 + 20:11
18. Popieluch Martin BFM0801 C SKOB Frýdek - Místek 52:40 + 25:41
19. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 54:01 + 27:02
20. Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 55:22 + 28:23
21. Hladký Matěj KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 73:42 + 46:43
H14B
5.00 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strýček Jan ADA0503 B OOB Spartak Adamov 39:00
2. Fousek Vojtěch RBK0403 B SK Radioklub Blansko 43:29 + 4:29
3. Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 43:46 + 4:46
4. Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering 43:54 + 4:54
5. Doušek Tomáš TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno 44:00 + 5:00
6. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:57 + 6:57
7. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 46:15 + 7:15
8. Hustý Adam TZL0403 B SKOB Zlín 46:19 + 7:19
9. Novosad Pavel TZL0404 A SKOB Zlín 46:33 + 7:33
10. Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 47:19 + 8:19
11. Damek Ondřej TRI0503 B TJ TŽ Třinec 47:28 + 8:28
12. Ehl Ondřej TBM0404 A KOS TJ Tesla Brno 48:04 + 9:04
13. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:19 + 9:19
14. Marek Vojtěch ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno 49:21 + 10:21
15. Hanousek Matěj RBK0404 B SK Radioklub Blansko 49:32 + 10:32
16. Kovařík Tomáš TRI0400 B TJ TŽ Třinec 50:12 + 11:12
17. Antonowicz Jan STE0503 C SK SKI-OB Šternberk 50:44 + 11:44
18. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 50:57 + 11:57
18. Vaněk Ondřej TZL0402 C SKOB Zlín 50:57 + 11:57
20. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno 51:06 + 12:06
21. Fousek Matěj RBK0402 C SK Radioklub Blansko 51:19 + 12:19
22. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 51:22 + 12:22
23. Eichler Vít TZL0401 B SKOB Zlín 52:04 + 13:04
24. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 54:34 + 15:34
25. Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 54:58 + 15:58
26. Pekárek Tobias TZL0502 B SKOB Zlín 55:29 + 16:29
27. Ježek Filip RBK0405 B SK Radioklub Blansko 56:25 + 17:25
28. Janků Martin STE0404 C SK SKI-OB Šternberk 56:28 + 17:28
29. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 57:34 + 18:34
30. Morávek Martin SRK0503 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:37 + 18:37
31. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:22 + 19:22
32. Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 61:29 + 22:29
33. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 63:31 + 24:31
34. Byrtus Jakub TRI0508 B TJ TŽ Třinec 63:40 + 24:40
35. Kirschner Damian TRI0506 B TJ TŽ Třinec 63:57 + 24:57
36. Němec Filip TZL0503 B SKOB Zlín 76:58 + 37:58
37. Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž 77:44 + 38:44
38. Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 78:12 + 39:12
39. Sedláček David KOR0502 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 97:37 + 58:37
40. Dzik Ondřej GIG0500 C GIGANT Orienteering 98:59 + 59:59
Tomanek Lukáš KSU0502 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H16A
8.10 km, 250 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupský Jakub PHK0302 A OK 99 Hradec Králové 55:01
2. Vitebský Lukáš TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:57 + 2:56
3. Mareček Šimon OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 58:22 + 3:21
4. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 60:55 + 5:54
5. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 61:15 + 6:14
6. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 62:24 + 7:23
7. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 62:27 + 7:26
8. Waněk Hubert LPU0309 A OK Lokomotiva Pardubice 62:43 + 7:42
9. Melišík Martin TAP0200 A KOB Tretra Praha 62:55 + 7:54
10. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia Plzeň 63:13 + 8:12
11. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 63:49 + 8:48
12. Čech Vít AOP0302 A Orientační Běh Opava 64:21 + 9:20
13. Spěváček Vojtěch VPM0205 A KOS Slavia Plzeň 64:23 + 9:22
14. Šauli Filip VPM0301 A KOS Slavia Plzeň 64:25 + 9:24
15. Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 65:40 + 10:39
16. Rusin Vojtěch LPU0321 A OK Lokomotiva Pardubice 65:48 + 10:47
17. Mayer Šimon KSH0202 A OB Kašperské Hory 65:56 + 10:55
18. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 65:57 + 10:56
18. Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 65:57 + 10:56
20. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 66:54 + 11:53
21. Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 68:14 + 13:13
22. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 68:27 + 13:26
23. Štefan Vít STH0202 A SK Studenec 68:47 + 13:46
24. Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:56 + 13:55
25. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 69:05 + 14:04
26. Fábera David SHK0305 A OK Slavia Hradec Králové 69:11 + 14:10
27. Matuš Vít VRB0202 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 70:13 + 15:12
28. Kučera Jáchym DOR0301 A OK Dobříš 72:05 + 17:04
29. Link Lukáš STH0205 A SK Studenec 72:18 + 17:17
30. Haltof Marek TRI0200 A TJ TŽ Třinec 72:38 + 17:37
31. Lička Adam TBM0326 A KOS TJ Tesla Brno 73:47 + 18:46
32. Macek Ondřej LPU0209 A OK Lokomotiva Pardubice 74:37 + 19:36
33. Kovářík Tomáš KAM0300 A OK Kamenice 75:22 + 20:21
34. Doležal Matyáš STE0208 A SK SKI-OB Šternberk 77:27 + 22:26
35. Škácha Vít KAM0309 A OK Kamenice 78:08 + 23:07
36. Hecl František KSU0201 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:31 + 24:30
37. Hřivna Jakub PGP0305 A SK Praga 80:13 + 25:12
38. Švarc Antonín DKP0203 A Oddíl OB Kotlářka 80:38 + 25:37
39. Kožina Štěpán PGP0300 A SK Praga 81:00 + 25:59
40. Urbánek Adam ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno 83:03 + 28:02
41. Svoboda Radek STE0207 A SK SKI-OB Šternberk 86:15 + 31:14
Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov DISK
H16B
6.70 km, 160 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 54:39
2. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 57:30 + 2:51
3. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 57:32 + 2:53
4. Bjolek Michal BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek 59:01 + 4:22
5. Peňáz Radek VRB0313 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 60:39 + 6:00
6. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:55 + 8:16
7. Musil Štěpán TBM0305 B KOS TJ Tesla Brno 64:44 + 10:05
8. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 67:26 + 12:47
9. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 67:29 + 12:50
10. Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 67:34 + 12:55
11. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 67:56 + 13:17
12. Peňáz Vojtěch VRB0303 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 68:02 + 13:23
13. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 79:43 + 25:04
14. Mielec Radomír AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 79:44 + 25:05
15. Oujezdský Matyáš ZBM0307 C SK Žabovřesky Brno 82:26 + 27:47
16. Vébr Tomáš HAV0200 C OB Havířov 87:27 + 32:48
17. Palát Tomáš ABM0307 B KOB ALFA Brno 90:00 + 35:21
H18A
9.80 km, 325 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 68:38
2. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 70:29 + 1:51
3. Rusin Jan LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice 70:37 + 1:59
4. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 71:27 + 2:49
5. Féder Medard LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovice 73:39 + 5:01
6. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 73:42 + 5:04
7. Gottstein Jonáš JIL0107 A OK Jilemnice 74:16 + 5:38
8. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 76:55 + 8:17
9. Volák Ondřej LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice 77:21 + 8:43
10. Tuharský Erik TRI0100 A TJ TŽ Třinec 77:31 + 8:53
11. Adámek Filip ABM0101 A KOB ALFA Brno 77:34 + 8:56
12. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 79:50 + 11:12
13. Nagy Josef TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 79:55 + 11:17
14. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 79:56 + 11:18
15. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 80:16 + 11:38
16. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 80:35 + 11:57
17. Milán Tomáš ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno 81:00 + 12:22
18. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 81:35 + 12:57
19. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 82:52 + 14:14
20. Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec 83:20 + 14:42
21. Galbavý Matěj PHK0007 A OK 99 Hradec Králové 84:06 + 15:28
22. Ježek Jakub JIL0104 A OK Jilemnice 84:07 + 15:29
23. Šafka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice 86:22 + 17:44
24. Panovec Kryštof LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovice 87:05 + 18:27
25. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB Tretra Praha 87:09 + 18:31
26. Sedlář Jan TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno 87:18 + 18:40
27. Goldschmidt Tobiáš ZBM0003 C SK Žabovřesky Brno 87:57 + 19:19
28. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 88:44 + 20:06
29. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 89:51 + 21:13
30. Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 91:20 + 22:42
31. Tichý Radomír SHK0000 A OK Slavia Hradec Králové 92:10 + 23:32
32. Kovařík Martin TRI0101 A TJ TŽ Třinec 95:04 + 26:26
33. Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 95:17 + 26:39
34. Budský Ondřej TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 101:50 + 33:12
35. Bek Jiří CHA0103 A OK Chrastava 101:56 + 33:18
36. Rajnoha David TBM0003 A KOS TJ Tesla Brno 114:39 + 46:01
Kurák Michal 84S0100 C Akademik TU Košice DISK
Janda Ondřej DOR0100 A OK Dobříš DISK
H18B
7.50 km, 265 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice 67:44
2. Podmolík Jonáš TZL0001 B SKOB Zlín 70:47 + 3:03
3. Janda Přemek TZL0103 B SKOB Zlín 76:31 + 8:47
4. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 78:26 + 10:42
5. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 80:00 + 12:16
6. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 81:46 + 14:02
7. Grulich Ondřej KSU0049 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 83:30 + 15:46
8. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 85:05 + 17:21
9. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 88:36 + 20:52
10. Babišta Antonín KSU0111 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 108:56 + 41:12
H20A
11.40 km, 430 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 73:57
2. Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice 75:32 + 1:35
3. Hlaváč Ondřej ZBM9901 R SK Žabovřesky Brno 79:52 + 5:55
4. Horčička Vít STE9919 R SK SKI-OB Šternberk 83:45 + 9:48
5. Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov 86:37 + 12:40
6. Müller Jonáš KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 89:22 + 15:25
7. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 90:59 + 17:02
8. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 92:36 + 18:39
9. Šenkýř Matěj SJI9902 A OK Jihlava 96:10 + 22:13
10. Starý Ondra PHK9813 A OK 99 Hradec Králové 101:05 + 27:08
11. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 101:51 + 27:54
12. Gebrt Jan SHK9801 R OK Slavia Hradec Králové 102:50 + 28:53
13. Florián Vojtěch ABM9901 A KOB ALFA Brno 104:09 + 30:12
14. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 105:27 + 31:30
15. Hrouda Matěj JIL9804 A OK Jilemnice 109:08 + 35:11
16. Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 109:44 + 35:47
Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov DISK
Melichar Vojtěch LLI9802 A TJ Loko Liberec DISK
Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice DISK
Komenda Jan ZBM9902 A SK Žabovřesky Brno DISK
Hirš Otakar ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno DISK
Bendák Jan PHK9800 R OK 99 Hradec Králové DISK
Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec DISK
Škvor Ota KAM9900 A OK Kamenice DISK
H20B
8.30 km, 275 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 81:34
2. Gilík Marek SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava 85:42 + 4:08
3. Vostál Dominik UOL9901 B SOB Olomouc 86:43 + 5:09
4. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 92:30 + 10:56
5. Procházka Jakub SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava 96:23 + 14:49
6. Müller Tomáš OTK9901 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 111:44 + 30:10
H21E
15.20 km, 570 m, 28 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 97:31
2. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 98:31 + 1:00
3. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 100:43 + 3:12
4. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 100:48 + 3:17
5. Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering 103:40 + 6:09
6. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 104:33 + 7:02
7. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 106:14 + 8:43
8. Chloupek Adam ZBM9300 R SK Žabovřesky Brno 107:30 + 9:59
9. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 109:46 + 12:15
10. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 110:04 + 12:33
11. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 111:48 + 14:17
12. Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 112:08 + 14:37
13. Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 112:35 + 15:04
14. Klusáček Matěj LCE8903 C OOB TJ Slovan Luhačovice 113:45 + 16:14
15. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 115:33 + 18:02
16. Klusáček Jan ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno 115:43 + 18:12
17. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 115:55 + 18:24
18. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 116:15 + 18:44
19. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 118:44 + 21:13
20. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 120:42 + 23:11
21. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 122:11 + 24:40
22. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 122:27 + 24:56
23. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 122:32 + 25:01
24. Zimmermann Jakub KON8911 C KOB Konice 126:47 + 29:16
25. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 128:20 + 30:49
26. Kubina Filip 43S8900 C ŠK Sandberg Bratislava 129:49 + 32:18
27. Navrátil Boris KAM9203 C OK Kamenice 143:09 + 45:38
28. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 143:58 + 46:27
Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice DISK
Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno DISK
Netuka Vojtěch SHK9701 R OK Slavia Hradec Králové DISK
Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice DISK
Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín DISK
Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno DISK
Glonek Jakub AOP9602 R Orientační Běh Opava DISK
Kolovský František LPM9202 E OK Lokomotiva Plzeň DISK
H21A
12.80 km, 360 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mokrý Stanislav ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno 97:34
2. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 100:13 + 2:39
3. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 103:31 + 5:57
4. Matuš Vojtěch VRB9606 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 103:58 + 6:24
5. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 104:24 + 6:50
6. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 104:37 + 7:03
7. Zicha Jiří LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice 106:13 + 8:39
8. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 106:38 + 9:04
9. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 107:03 + 9:29
10. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 107:23 + 9:49
11. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 107:24 + 9:50
12. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 108:50 + 11:16
13. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 109:04 + 11:30
14. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 109:06 + 11:32
15. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 114:25 + 16:51
16. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 115:28 + 17:54
17. Kelbl Vladimír ZBM9711 R SK Žabovřesky Brno 116:02 + 18:28
18. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 116:13 + 18:39
19. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 116:22 + 18:48
20. Mušínský Tomáš ASU9348 R Magnus Orienteering 117:03 + 19:29
21. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 117:42 + 20:08
22. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 117:57 + 20:23
23. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 118:11 + 20:37
24. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 118:32 + 20:58
25. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 119:08 + 21:34
26. Hraboš Matěj ASU9547 C Magnus Orienteering 119:43 + 22:09
27. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 120:11 + 22:37
28. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 120:12 + 22:38
29. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 120:51 + 23:17
30. Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 121:52 + 24:18
31. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 122:42 + 25:08
32. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 123:31 + 25:57
33. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 133:08 + 35:34
34. Montero Cárceles Elmar MOV9602 C SKOB Ostrava 136:30 + 38:56
35. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 136:46 + 39:12
36. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 142:26 + 44:52
37. Rozsíval Alois KSU9142 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 144:19 + 46:45
Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno DISK
Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno DISK
Kantor Ondřej TRI9103 R TJ TŽ Třinec DISK
MS Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 112:48 + 15:14
MS Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 114:19 + 16:45
H21B
10.50 km, 300 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 78:08
2. Pýcha Lukáš SNA8402 C TJ START Náchod 87:28 + 9:20
3. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 91:51 + 13:43
4. Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB Tretra Praha 100:03 + 21:55
5. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 101:05 + 22:57
6. Navrátil Marek KYL7100 C SK SP Kylešovice 102:25 + 24:17
7. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 102:33 + 24:25
8. Frainšic Michal BFM8303 C SKOB Frýdek - Místek 105:47 + 27:39
9. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 118:36 + 40:28
Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno DISK
Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H21C
7.60 km, 215 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 54:23
2. Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 63:15 + 8:52
3. Volkov Alexander 38S8000 C Slávia ŽU Žilina 70:19 + 15:56
4. Pauschek Karel ZBM8509 C SK Žabovřesky Brno 77:07 + 22:44
5. Hrazdil Jiří ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno 82:33 + 28:10
6. Kutílek Jakub LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice 86:15 + 31:52
7. Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice 87:14 + 32:51
8. Šesták Jakub RBK9001 C SK Radioklub Blansko 103:44 + 49:21
H35B
9.20 km, 295 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 71:00
2. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 76:14 + 5:14
3. Svoboda Lukáš SHK7905 C OK Slavia Hradec Králové 79:39 + 8:39
4. Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 79:52 + 8:52
5. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 79:53 + 8:53
6. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 82:00 + 11:00
7. Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 84:30 + 13:30
8. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 89:46 + 18:46
9. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 94:47 + 23:47
10. Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 95:55 + 24:55
11. Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 98:40 + 27:40
12. Mikluš Marián 47S7200 C TJ Rapid Bratislava 102:57 + 31:57
13. Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 105:22 + 34:22
14. Hanousek Kamil RBK7401 C SK Radioklub Blansko 117:34 + 46:34
15. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 118:00 + 47:00
16. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 118:01 + 47:01
17. Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 127:20 + 56:20
Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H40B
8.60 km, 245 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chupek Jozef VZA7102 C Slávia ŽU Žilina 61:25
2. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 64:25 + 3:00
3. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 65:39 + 4:14
4. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 68:59 + 7:34
5. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 71:42 + 10:17
6. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:10 + 11:45
7. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 74:16 + 12:51
8. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 78:26 + 17:01
9. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 83:16 + 21:51
10. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 86:31 + 25:06
11. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 86:59 + 25:34
12. Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering 89:03 + 27:38
13. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 89:44 + 28:19
14. Ježek Petr RBK7201 C SK Radioklub Blansko 89:56 + 28:31
15. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 91:02 + 29:37
16. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 92:54 + 31:29
17. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 93:10 + 31:45
18. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 93:51 + 32:26
19. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 94:21 + 32:56
20. Byrtus Petr TRI7703 C TJ TŽ Třinec 95:42 + 34:17
21. Krtička Luděk SSU7847 C SK Severka Šumperk 96:13 + 34:48
22. Beránek Miroslav ZBM7705 C SK Žabovřesky Brno 104:57 + 43:32
23. Dzik Martin GIG7600 C GIGANT Orienteering 113:09 + 51:44
24. Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 125:03 + 63:38
Kunčar Vít LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H45B
7.90 km, 215 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 65:29
2. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 67:00 + 1:31
3. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 68:41 + 3:12
4. Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 68:45 + 3:16
5. Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín 72:07 + 6:38
6. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 72:48 + 7:19
7. Kovářík Tomáš KAM6901 C OK Kamenice 73:09 + 7:40
8. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 75:03 + 9:34
9. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 76:06 + 10:37
10. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 76:56 + 11:27
11. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 79:37 + 14:08
12. Odehnal Roman ABM6909 C KOB ALFA Brno 81:20 + 15:51
13. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 82:39 + 17:10
14. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 83:55 + 18:26
15. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 84:21 + 18:52
16. Vébr Radek HAV7103 C OB Havířov 84:34 + 19:05
17. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 84:52 + 19:23
18. Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory 88:43 + 23:14
19. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 90:50 + 25:21
20. Kašpar Jaroslav KSU7004 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 92:28 + 26:59
21. Paloncý Pavel KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 92:44 + 27:15
22. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 98:02 + 32:33
23. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 103:03 + 37:34
24. Vach Vladimír KOR6900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 114:09 + 48:40
25. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 115:39 + 50:10
26. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 116:57 + 51:28
27. Škapa Marek MOV7102 C SKOB Ostrava 136:05 + 70:36
H50B
7.50 km, 210 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pollák Jozef 84S6000 C Akademik TU Košice 57:32
2. Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 61:35 + 4:03
3. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 63:30 + 5:58
4. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 65:11 + 7:39
5. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 67:56 + 10:24
6. Schuster Martin AOP6502 C Orientační Běh Opava 68:35 + 11:03
7. Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:55 + 11:23
8. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 69:08 + 11:36
9. Mlynárik Peter ZBM6526 C SK Žabovřesky Brno 71:17 + 13:45
10. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 71:53 + 14:21
11. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 73:54 + 16:22
12. Antonowicz Jerzy STE6800 C SK SKI-OB Šternberk 74:41 + 17:09
13. Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 78:10 + 20:38
14. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 78:35 + 21:03
15. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 82:25 + 24:53
16. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 84:39 + 27:07
17. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 85:01 + 27:29
18. Richtr Aleš VPM6601 C KOS Slavia Plzeň 86:20 + 28:48
19. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 89:00 + 31:28
20. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 91:53 + 34:21
21. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 102:18 + 44:46
22. Hájek Martin KYL6801 C SK SP Kylešovice 103:32 + 46:00
23. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 106:05 + 48:33
24. Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 107:07 + 49:35
25. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 108:42 + 51:10
26. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 117:55 + 60:23
27. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 131:19 + 73:47
28. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 142:16 + 84:44
Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice DISK
H55B
6.50 km, 175 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 58:31
2. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 65:15 + 6:44
3. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 66:42 + 8:11
4. Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 70:18 + 11:47
5. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 74:40 + 16:09
6. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 75:01 + 16:30
7. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 75:34 + 17:03
8. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 77:31 + 19:00
9. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 77:55 + 19:24
10. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 84:54 + 26:23
11. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 88:38 + 30:07
12. Záveský Richard CET6301 C TJ Loko Česká Třebová 103:54 + 45:23
13. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 110:58 + 52:27
H60B
5.60 km, 170 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Piják Jaroslav SPE5801 C KOB Sokol Pezinok 53:15
2. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 58:25 + 5:10
3. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 58:58 + 5:43
4. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 63:34 + 10:19
5. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 63:41 + 10:26
6. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 66:49 + 13:34
7. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 72:28 + 19:13
8. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 74:00 + 20:45
9. Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 74:28 + 21:13
10. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 83:31 + 30:16
Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec DISK
H65B
5.00 km, 155 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 62:56
2. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 70:06 + 7:10
3. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 71:50 + 8:54
4. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 72:12 + 9:16
5. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 72:14 + 9:18
6. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 73:29 + 10:33
7. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 76:04 + 13:08
8. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 80:54 + 17:58
9. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 81:43 + 18:47
10. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 93:43 + 30:47
Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H70B
4.50 km, 155 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 55:00
2. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:32 + 4:32
3. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 70:24 + 15:24
4. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 83:15 + 28:15
5. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 85:41 + 30:41
6. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 96:40 + 41:40
7. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 116:47 + 61:47
H75B
4.20 km, 145 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 64:23
2. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 65:40 + 1:17
3. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 77:02 + 12:39
4. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 90:18 + 25:55
5. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 158:46 + 94:23
H80B
3.80 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín DISK
P
3.00 km, 120 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Muller Tomáš C 26:19
2. Bídová Markéta UOL0352 C SOB Olomouc 27:19 + 1:00
3. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 27:25 + 1:06
4. Kořina Petr P6P6000 C 29:48 + 3:29
5. Popieluchová Ivona BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek 33:35 + 7:16
6. Popieluchová Michaela BFM0457 C SKOB Frýdek - Místek 34:08 + 7:49
7. Barnatová Hana ZBM7756 C SK Žabovřesky Brno 37:06 + 10:47
8. Večeřová Barbora KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:45 + 11:26
9. Frainšicová Kateřina BFM8651 C SKOB Frýdek - Místek 38:01 + 11:42
10. Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 38:04 + 11:45
11. Smisitelová Markéta KOR7452 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 41:33 + 15:14
12. Nadera Agata C 44:21 + 18:02
13. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 48:26 + 22:07
14. Navrátilová Marie C 49:53 + 23:34
15. Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 50:38 + 24:19
16. Sekaninová Jitko ASU C Magnus Orienteering 52:17 + 25:58
17. Matušková Kateřina RBK7474 C SK Radioklub Blansko 53:18 + 26:59
18. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 53:50 + 27:31
19. Valyavka Viktoriya 38S0850 C Slávia ŽU Žilina 57:53 + 31:34
20. Volkova Maja 38S0950 C Slávia ŽU Žilina 58:53 + 32:34
21. Mašláňová Ema TZL0955 C SKOB Zlín 60:43 + 34:24
22. Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín 61:37 + 35:18
23. Mašláň Prokop TZL1005 C SKOB Zlín 61:40 + 35:21
24. Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 62:19 + 36:00
25. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 113:48 + 87:29
26. Hrubý Lukáš C 149:42 + 123:23
Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD DISK
T
4.90 km, 180 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:02
2. Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 48:24 + 11:22
3. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 49:55 + 12:53
4. Mervartová Kristýna SHK9150 C OK Slavia Hradec Králové 51:16 + 14:14
5. Cveček Martin PVP7400 C VSS Přírodověda Praha 52:48 + 15:46
6. Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 54:34 + 17:32
7. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 54:51 + 17:49
8. Rückerová Šárka HOR0050 B TJ Jiskra Hořice 57:33 + 20:31
9. Zenčák Jaroslav BFM C SKOB Frýdek - Místek 59:02 + 22:00
10. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 63:44 + 26:42
11. Popieluch Michal BFM7301 C SKOB Frýdek - Místek 64:10 + 27:08
12. Hájková Jitka SOP7150 C OOB TJ Slezan Opava 65:35 + 28:33
13. Stehlik Petr XXX C 66:41 + 29:39
14. Matuška Pavel RBK7001 C SK Radioklub Blansko 67:29 + 30:27
15. Klumpar Filip 5QC0001 C Neregistrovaní - Klumpar 67:43 + 30:41
16. Ebner Zdeněk KON8215 C KOB Konice 68:46 + 31:44
17. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 74:08 + 37:06
18. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 74:57 + 37:55
19. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 75:42 + 38:40
20. Novotný Petr 5CZ7300 C Dukla Blansko 78:45 + 41:43
21. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 79:03 + 42:01
22. Nedbálková Hana ZBM9755 C SK Žabovřesky Brno 80:36 + 43:34
23. Štrosová Jana MOV0051 C SKOB Ostrava 84:17 + 47:15
24. Melichar Jaromír LLI6301 C TJ Loko Liberec 88:39 + 51:37
25. Ženčáková Marie C 89:29 + 52:27
26. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 93:40 + 56:38
27. Strýček Jiří ADA6701 C OOB Spartak Adamov 94:45 + 57:43
28. Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 104:44 + 67:42
29. Haluzová Štěpánka SBR0450 C SKOB Bruntál 109:25 + 72:23
30. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 122:08 + 85:06
Nadera Dariusz C DISK
Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov DISK