Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE
Kategorie: H21C

Datum:
24.06.2018
Místo konání:
Chlébské, louka nad obcí
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
HRÁDKY 628, 1:10 000, E = 5 m, rozměr A4
Ředitel závodu:
Gryc Jan
Hlavní rozhodčí:
Kozáková Zdenka - R1
Stavitel tratí:
Liščinský Zdeněk - R1
JURY:
Wolf Daniel, Klimplová Zuzana, Ondráček Radim
Protokol:
Závod proběhl za chladnějšího počasí 16°C. Bylo ošetřeno několik drobných zranění a distorzí kotníku. Nebyl podán žádný protest. Hlavní rozhodčí schválil závody v plném rozsahu.
H21C
4.80 km, 160 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolárik Jan TZL9003 C SKOB Zlín 29:49
2. Záveský Filip LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice 29:56 + 0:07
3. Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 30:20 + 0:31
4. Čech Jan SJI9601 C OK Jihlava 32:00 + 2:11
5. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 32:07 + 2:18
6. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 32:31 + 2:42
7. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 32:42 + 2:53
8. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 33:02 + 3:13
9. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:03 + 3:14
10. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 33:47 + 3:58
10. Netuka Vojtěch SHK9701 R OK Slavia Hradec Králové 33:47 + 3:58
12. Zakouřil Vít TUR9301 C OOB TJ Turnov 33:55 + 4:06
13. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 34:08 + 4:19
14. Jurczyk Tomasz 13P9401 C UKS Sparta Czyżowice 34:14 + 4:25
15. Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga 34:40 + 4:51
15. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:40 + 4:51
17. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 34:45 + 4:56
18. Valenta Jiří LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:58 + 5:09
19. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 34:59 + 5:10
20. Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 35:24 + 5:35
21. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:31 + 5:42
22. Wolf Daniel TUR9100 C OOB TJ Turnov 35:50 + 6:01
23. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 35:56 + 6:07
24. Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 36:05 + 6:16
25. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 36:13 + 6:24
26. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 36:14 + 6:25
27. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 36:22 + 6:33
28. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB ALFA Brno 36:24 + 6:35
29. Komanec Václav SHK8406 R OK Slavia Hradec Králové 36:25 + 6:36
30. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 36:47 + 6:58
31. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 36:51 + 7:02
32. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 37:08 + 7:19
33. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 37:22 + 7:33
34. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 37:29 + 7:40
35. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 37:37 + 7:48
36. Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava 37:55 + 8:06
37. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 38:08 + 8:19
38. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 38:34 + 8:45
39. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 38:52 + 9:03
Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín DISK