Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček
Kategorie: H21A

Datum:
20.05.2018
Místo konání:
Tábor - Horky
Pořadatel:
VTA - SC vebr-sport
Mapa:
Pintovka 2018
Ředitel závodu:
Vébr Jiří - R2
Hlavní rozhodčí:
Cahel Marek - R1
Stavitel tratí:
Picek Jan - R1
JURY:
Wolf Daniel, Fiala Jan, Zbranek Roman
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
H21A
4.90 km, 230 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice 33:46
2. Kozák Osvald TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno 35:29 + 1:43
3. Klusáček Jan ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno 35:50 + 2:04
4. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 35:53 + 2:07
5. Baier Martin TUR7603 C OOB TJ Turnov 36:00 + 2:14
6. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 36:39 + 2:53
7. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 36:57 + 3:11
8. Burda Matěj BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor 37:16 + 3:30
9. Kazda Ondřej SJC8202 C Sportcentrum Jičín 37:42 + 3:56
10. Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 37:46 + 4:00
11. Zimmermann Jakub KON8911 C KOB Konice 37:55 + 4:09
12. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 38:01 + 4:15
13. Navrátil Boris KAM9203 C OK Kamenice 38:10 + 4:24
14. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 38:25 + 4:39
15. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 38:32 + 4:46
16. Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga 38:38 + 4:52
17. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 38:52 + 5:06
18. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 39:09 + 5:23
19. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 39:18 + 5:32
20. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 39:20 + 5:34
21. Zakouřil Vít TUR9301 C OOB TJ Turnov 39:28 + 5:42
21. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 39:28 + 5:42
23. Oľhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 39:36 + 5:50
24. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 39:40 + 5:54
25. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 39:41 + 5:55
26. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:04 + 6:18
27. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 40:05 + 6:19
28. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 40:14 + 6:28
29. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 40:32 + 6:46
30. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 40:38 + 6:52
31. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 40:41 + 6:55
31. Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 40:41 + 6:55
33. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 40:43 + 6:57
34. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 40:48 + 7:02
35. Kelbl Vladimír ZBM9711 R SK Žabovřesky Brno 41:01 + 7:15
36. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:19 + 7:33
37. Švirák Ondřej ZBM9103 R SK Žabovřesky Brno 41:20 + 7:34
38. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 41:32 + 7:46
39. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 41:38 + 7:52
40. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 41:42 + 7:56
41. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 41:53 + 8:07
42. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 41:58 + 8:12
43. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 42:08 + 8:22
44. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 42:10 + 8:24
44. Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga 42:10 + 8:24
46. Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 42:33 + 8:47
47. Netuka Vojtěch SHK9701 R OK Slavia Hradec Králové 43:16 + 9:30
48. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 43:19 + 9:33
49. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 43:35 + 9:49
50. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 44:06 + 10:20
51. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 44:13 + 10:27
52. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 44:33 + 10:47
53. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 44:46 + 11:00
54. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 45:24 + 11:38
55. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 45:47 + 12:01
56. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 46:13 + 12:27
57. Nývlt Martin DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka 46:15 + 12:29
58. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 46:19 + 12:33
59. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 47:31 + 13:45
60. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 47:44 + 13:58
61. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 49:59 + 16:13
62. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 50:16 + 16:30
63. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 51:24 + 17:38
64. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 51:34 + 17:48
65. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 54:11 + 20:25
66. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:16 + 21:30
Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín DISK
Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka DISK
MS Vištejn Jiří LPM9304 C OK Lokomotiva Plzeň 39:26 + 5:40