Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A
Kategorie: H21E

Datum:
15.04.2018
Místo konání:
Jičín
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Jičín
Ředitel závodu:
Mrázek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Kalenský Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Mrázek Jan - R1
JURY:
Panchártek Jan, Plochová Dominika, Zimmermann Jakub
Protokol:
Závod proběhl bez problémů, protest nebyl podán.
H21E
2.50 km, 3 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Král Vojtěch SSU8841 SK Severka Šumperk 13:48
2. Nykodým Miloš ZBM9005 SK Žabovřesky Brno 13:53 + 0:05
3. Parfianowicz Piotr LCE9401 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:20 + 0:32
4. Sýkora Vojtěch LCE9801 OOB TJ Slovan Luhačovice 14:23 + 0:35
5. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 14:26 + 0:38
5. Minář Marek ASU9444 Magnus Orienteering 14:26 + 0:38
7. Procházka Jan PGP8407 SK Praga 14:29 + 0:41
8. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 14:34 + 0:46
9. Kubát Pavel PHK9101 OK 99 Hradec Králové 15:01 + 1:13
10. Hájek Daniel ZBM8919 SK Žabovřesky Brno 15:04 + 1:16
11. Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín 15:16 + 1:28
12. Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Žabovřesky Brno 15:28 + 1:40
13. Chromý Adam TBM8841 KOS TJ Tesla Brno 15:30 + 1:42
14. Horvát Petr ASU9447 Magnus Orienteering 15:32 + 1:44
15. Brlica Pavel ZBM9302 SK Žabovřesky Brno 15:33 + 1:45
16. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 15:35 + 1:47
17. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 15:37 + 1:49
18. Mudrák Štěpán LCE9601 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:38 + 1:50
19. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 15:40 + 1:52
20. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 15:54 + 2:06
21. Kantor Ondřej TRI9103 TJ TŽ Třinec 16:08 + 2:20
22. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 16:11 + 2:23
23. Hradec Pavel TUR8801 OOB TJ Turnov 16:12 + 2:24
24. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 16:16 + 2:28
25. Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice 16:19 + 2:31
26. Döllgast Moritz TUR9504 OOB TJ Turnov 16:21 + 2:33
27. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 16:33 + 2:45
28. Poklop Martin SSU8802 SK Severka Šumperk 16:34 + 2:46
28. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 16:34 + 2:46
30. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 16:46 + 2:58
31. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 16:47 + 2:59
32. Schuster Marek SSU9303 SK Severka Šumperk 16:55 + 3:07
33. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 17:07 + 3:19
34. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 17:10 + 3:22
35. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 17:11 + 3:23
36. Dlabaja Štěpán TZL8508 SKOB Zlín 17:29 + 3:41
37. Vavrys Johan LCE9302 OOB TJ Slovan Luhačovice 17:48 + 4:00
38. Makovský Jakub TAP8511 KOB Tretra Praha 17:54 + 4:06
Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice DISK
Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering DISK
Glonek Jakub AOP9602 Orientační Běh Opava DISK
MS Chloupek Adam ZBM9300 SK Žabovřesky Brno 15:33 + 1:45