Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček

Datum:
08.09.2018
Místo konání:
Růžená
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
RUZ - TJ Růžená
Mapa:
Roštejn 2018, Vyštěnec
Ředitel závodu:
Polednová Hana - R3
Hlavní rozhodčí:
Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí:
Zeman Jaroslav - R2
JURY:
Matras Tomáš, Kozáková Zdenka, Zbranek Roman
Protokol:
Závod proběhl bez závad
D10N
3.80 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fenclová Hana LPU1054 C OK Lokomotiva Pardubice 23:39
2. Pilná Anna OSN1151 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 26:40 + 3:01
3. Komárková Radka SJH1151 C SJH Jindřichův Hradec 27:29 + 3:50
4. Šunková Berta LOU0850 C SK Moravan Louňovice 27:51 + 4:12
5. Szablaturová Nela SJI0952 C OK Jihlava 30:03 + 6:24
6. Kurfürstová Marie FSP1050 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 32:44 + 9:05
7. Fukátková Ludmila LPU1053 C OK Lokomotiva Pardubice 35:38 + 11:59
8. Strejčková Klára TBM0880 C KOS TJ Tesla Brno 45:19 + 21:40
9. Slavíková Barbora CHT10xx OOB SK Chrast 84:06 + 60:27
D10C
2.00 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čapková Markéta PHK0850 C OK 99 Hradec Králové 19:13
2. Pejchalová Zuzana SJI0850 C OK Jihlava 24:45 + 5:32
3. Lepšová Lucie SRK0951 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:48 + 5:35
4. Honzáková Nelka JHB0851 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 25:48 + 6:35
5. Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 27:17 + 8:04
5. Charouzová Eliška CHT0851 C OOB SK Chrast 27:17 + 8:04
7. Ptáčková Julie TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno 28:31 + 9:18
8. Beranová Marie SJH0951 C SJH Jindřichův Hradec 30:54 + 11:41
9. Plachá Nora STA0851 C OK Střelka 35:27 + 16:14
10. Krátká Eliška SJI0851 C OK Jihlava 36:20 + 17:07
11. Nováková Anna Marie CTB0951 C SK OB Chotěboř 36:29 + 17:16
12. Vítková Eva CHT1053 C OOB SK Chrast 39:16 + 20:03
13. Novotná Nicol SJI0953 C OK Jihlava 40:49 + 21:36
14. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 51:29 + 32:16
15. Kubešová Kristýna RUZ1050 C TJ Růžená 57:37 + 38:24
D12C
3.20 km, 110 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Marie VCB0752 B OB České Budějovice 28:21
2. Pipková Karolína LPU0756 B OK Lokomotiva Pardubice 28:30 + 0:09
3. Doleželová Anna PZR0651 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 28:49 + 0:28
4. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 B TJ Růžená 29:52 + 1:31
5. Oranyová Sylva SJI0751 B OK Jihlava 31:56 + 3:35
6. Benešová Michaela SJH0651 B SJH Jindřichův Hradec 32:26 + 4:05
7. Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 32:52 + 4:31
8. Kopencová Anna SJH0752 C SJH Jindřichův Hradec 33:50 + 5:29
9. Vítková Hana SJI0750 C OK Jihlava 34:30 + 6:09
10. Zitková Andrea LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice 35:13 + 6:52
11. Gregorová Alice CTB0751 C SK OB Chotěboř 35:24 + 7:03
12. Pejchalová Veronika SJI0652 C OK Jihlava 37:01 + 8:40
13. Halamková Justýna CHT0651 C OOB SK Chrast 38:22 + 10:01
14. Skořepová Lucie LPU0657 C OK Lokomotiva Pardubice 41:01 + 12:40
15. Paulová Barbora CTB0753 C SK OB Chotěboř 42:11 + 13:50
16. Potužníková Adéla SJH0754 C SJH Jindřichův Hradec 44:00 + 15:39
17. Baďurová Eliška PZR0752 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:43 + 18:22
17. Janíčková Jolana OSN0777 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:43 + 18:22
19. Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 47:22 + 19:01
20. Zoulíková Vendula CHT0753 C OOB SK Chrast 47:24 + 19:03
21. Tichá Alexandra LPU0757 B OK Lokomotiva Pardubice 48:24 + 20:03
22. Slavíková Eva CHT0652 C OOB SK Chrast 49:05 + 20:44
23. Boučková Eva CHT0751 C OOB SK Chrast 52:57 + 24:36
24. Škapová Markéta CHT0752 C OOB SK Chrast 58:58 + 30:37
25. Dostálová Judita HCE0750 C TJ Hostivice 59:30 + 31:09
26. Komínová Vendula RUZ0751 C TJ Růžená 65:52 + 37:31
Drobná Kateřina CHT0654 C OOB SK Chrast DISK
Doleželová Vendula STA0751 C OK Střelka DISK
D14B
4.20 km, 110 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 A OK 99 Hradec Králové 28:03
2. Srbová Michaela SJI0551 B OK Jihlava 33:15 + 5:12
3. Blažková Veronika SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec 37:08 + 9:05
4. Stoklasová Zuzana OSN0454 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:25 + 9:22
5. Haasová Klára LPU0655 B OK Lokomotiva Pardubice 38:01 + 9:58
6. Chvátilová Johana PHK0450 B OK 99 Hradec Králové 40:02 + 11:59
7. Novotná Jitka SJH0454 A SJH Jindřichův Hradec 41:12 + 13:09
8. Kubáková Nela SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec 41:30 + 13:27
9. Morávková Zuzana SRK0551 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:52 + 13:49
10. Doudová Alžběta PHK0554 B OK 99 Hradec Králové 41:54 + 13:51
11. Kosobudová Anna VTA0551 B SC vebr-sport 42:48 + 14:45
12. Pilná Klára OSN0452 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:03 + 15:00
13. Teringlová Vendula VCB0451 B OB České Budějovice 43:05 + 15:02
14. Neumannová Alžběta PHK0650 B OK 99 Hradec Králové 43:06 + 15:03
15. Licková Štěpánka LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:20 + 16:17
16. Mrskočová Markéta LPU0553 B OK Lokomotiva Pardubice 44:48 + 16:45
17. Cejpková Karolína SRK0552 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:03 + 17:00
18. Marečková Ema OSN0450 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:14 + 17:11
19. Janošíková Eva VCB0552 B OB České Budějovice 47:08 + 19:05
20. Plachá Zita STA0551 C OK Střelka 51:10 + 23:07
21. Votíková Tereza VCB0454 C OB České Budějovice 51:23 + 23:20
22. Brožková Tereza KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí 53:20 + 25:17
23. Vošahlíková Ema LPU0663 B OK Lokomotiva Pardubice 54:27 + 26:24
24. Honzáková Lenka JHB0551 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 56:18 + 28:15
25. Dvořáková Kateřina LPU0656 B OK Lokomotiva Pardubice 57:18 + 29:15
26. Hošková Kateřina LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:09 + 30:06
27. Paulová Pavlína CTB0551 C SK OB Chotěboř 88:48 + 60:45
28. Komárková Jindra SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec 103:28 + 75:25
Čapková Anna PHK0451 B OK 99 Hradec Králové DISK
D16B
5.30 km, 130 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Raková Petra SHK0251 B OK Slavia Hradec Králové 48:42
2. Slámová Taťána OSN0250 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:52 + 0:10
3. Horáková Veronika PHK0353 B OK 99 Hradec Králové 52:12 + 3:30
4. Bártová Adéla LPU0353 B OK Lokomotiva Pardubice 55:10 + 6:28
5. Dočkalová Klára SJI0250 B OK Jihlava 56:04 + 7:22
6. Šafaříková Lucie OPI0350 C Orientační sporty Písek 68:56 + 20:14
7. Kovářová Jana LPU0251 B OK Lokomotiva Pardubice 70:52 + 22:10
8. Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 79:07 + 30:25
D18B
6.30 km, 190 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějková Barbora SJC0156 B Sportcentrum Jičín 53:35
2. Kosová Tereza SRK0151 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:53 + 4:18
3. Vojtíšková Viktorie LPU0051 B OK Lokomotiva Pardubice 58:10 + 4:35
4. Škorpíková Barbora LPU0060 B OK Lokomotiva Pardubice 62:57 + 9:22
5. Držková Berenika LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice 63:30 + 9:55
6. Boháčová Anna CTB0051 B SK OB Chotěboř 67:22 + 13:47
7. Nováková Světlana NPA0151 B SK LOB Nová Paka 67:54 + 14:19
8. Hápová Petra PHK0051 B OK 99 Hradec Králové 71:38 + 18:03
9. Zimová Barbora SHK0151 B OK Slavia Hradec Králové 76:49 + 23:14
10. Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 77:14 + 23:39
11. Filipová Tereza SRK0050 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 78:02 + 24:27
12. Stoklasová Daniela OSN0055 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 80:08 + 26:33
13. Drábková Eliška TTR0151 C OOB Třebíč 101:06 + 47:31
14. Vacková Anna CHT0051 C OOB SK Chrast 105:11 + 51:36
D20B
7.20 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořáková Klára CHT9852 C OOB SK Chrast 92:26
2. Barnetová Veronika LPU9952 B OK Lokomotiva Pardubice 109:17 + 16:51
D21B
9.20 km, 210 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 65:26
2. Vališová Martina OSN9696 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 66:26 + 1:00
3. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 67:06 + 1:40
4. Voborníková Alena CTB9451 E SK OB Chotěboř 69:39 + 4:13
5. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 73:42 + 8:16
6. Fenclová Marta LPU7667 R OK Lokomotiva Pardubice 74:36 + 9:10
7. Kavánková Iva TZL9753 R SKOB Zlín 76:31 + 11:05
8. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 76:47 + 11:21
9. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 92:00 + 26:34
10. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 92:18 + 26:52
11. Palasová Petra ZBM8658 C SK Žabovřesky Brno 109:55 + 44:29
D21C
8.20 km, 200 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 81:12
2. Peremská Dana SRK9351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 93:53 + 12:41
3. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 95:09 + 13:57
4. Kratochvílová Stanislava CHT8751 C OOB SK Chrast 114:55 + 33:43
5. Binková Jana CHT8651 C OOB SK Chrast 138:01 + 56:49
D21D
5.80 km, 120 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejtmánková Kateřina TAP8462 C KOB Tretra Praha 83:41
2. Drobná Markéta CHT7651 C OOB SK Chrast 96:31 + 12:50
3. Nesrovnalová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 101:00 + 17:19
4. Moravčíková Hana CHT9751 C OOB SK Chrast 107:39 + 23:58
5. Kašparová Lucie CHT9652 C OOB SK Chrast 107:54 + 24:13
6. Vacková Petra CHT7852 C OOB SK Chrast 119:13 + 35:32
7. Martinů Zuzana 136:02 + 52:21
D35B
8.20 km, 200 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haasová Renata LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice 82:42
2. Korecká Lenka CHT8053 C OOB SK Chrast 82:43 + 0:01
3. Kroupa Diana TTR8156 C OOB Třebíč 85:20 + 2:38
4. Zoulíková Iveta CHT8052 C OOB SK Chrast 88:24 + 5:42
5. Kárníková Kamila LPU8153 C OK Lokomotiva Pardubice 99:16 + 16:34
6. Křížová Lenka KRL7951 C Kometa Kralovice 100:03 + 17:21
7. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 107:29 + 24:47
D35C
6.90 km, 140 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Honzáková Jana JHB7753 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 71:15
2. Smětáková Ivana HLV8153 C KČT - OB Holešov 74:17 + 3:02
3. Krejsová Martina CHT8152 C OOB SK Chrast 98:05 + 26:50
4. Klusáčková Lenka CTB8051 C SK OB Chotěboř 103:58 + 32:43
5. Paulová Hana CTB7851 C SK OB Chotěboř 107:55 + 36:40
6. Brychtová Zuzana JHB8053 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 127:37 + 56:22
Šťastná Lenka CTB8351 C SK OB Chotěboř DISK
D40B
6.90 km, 140 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 62:43
2. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:56 + 2:13
3. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 67:54 + 5:11
4. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 69:14 + 6:31
5. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 71:08 + 8:25
6. Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 72:33 + 9:50
7. Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 75:10 + 12:27
8. Fukátková Miroslava VIC7658 C OB Vizovice 76:37 + 13:54
9. Beranová Jana SJH7851 C SJH Jindřichův Hradec 81:11 + 18:28
10. Potužníková Eva SJH7652 C SJH Jindřichův Hradec 84:47 + 22:04
11. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 85:24 + 22:41
12. Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 85:52 + 23:09
13. Čapková Petra PHK7850 C OK 99 Hradec Králové 86:45 + 24:02
14. Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 91:18 + 28:35
15. Nováková Jana 81C7450 Cirkus Čakovice 94:33 + 31:50
16. Brožková Květa KUO7451 C KOB Ústí nad Orlicí 96:02 + 33:19
17. Pelcová Pavla CST7454 C OB Strakonice 100:21 + 37:38
18. Zámečníková Jitka 3VX7450 Zámečníci 106:28 + 43:45
19. Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 113:01 + 50:18
20. Nováková Alena KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže 122:00 + 59:17
D45B
5.80 km, 120 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koberová Lenka LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice 56:40
2. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 57:49 + 1:09
3. Dulovcová Marie KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže 57:58 + 1:18
4. Hudečková Helena VTA6951 C SC vebr-sport 58:49 + 2:09
5. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:49 + 3:09
6. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 63:30 + 6:50
7. Horáková Jindra LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice 64:58 + 8:18
8. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 66:59 + 10:19
9. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 68:20 + 11:40
10. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 70:01 + 13:21
11. Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 70:03 + 13:23
12. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 70:34 + 13:54
13. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 80:53 + 24:13
14. Gottfriedová Marcela VCB7055 C OB České Budějovice 99:26 + 42:46
15. Votíková Monika VCB7254 C OB České Budějovice 117:46 + 61:06
D45C
5.40 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wurzelová Dana OSN6654 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:58
2. Kašparová Ivana UOL6951 C SOB Olomouc 61:18 + 9:20
3. Doleželová Iva PZR7171 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 62:43 + 10:45
4. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 64:41 + 12:43
5. Hojná Tereza SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec 68:42 + 16:44
6. Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 69:21 + 17:23
7. Mokrá Regina ABM6854 C KOB ALFA Brno 71:47 + 19:49
8. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB ALFA Brno 77:09 + 25:11
9. Langrová Monika SHK7251 C OK Slavia Hradec Králové 78:14 + 26:16
10. Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 79:36 + 27:38
11. Muselíková Vladislava ABM7051 KOB ALFA Brno 80:29 + 28:31
12. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 83:13 + 31:15
13. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 86:42 + 34:44
14. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 89:19 + 37:21
15. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 126:35 + 74:37
Janíčková Jitka OSN7356 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
D50B
5.40 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:42
D55B
4.60 km, 120 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 51:46
2. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 53:44 + 1:58
3. Lehárová Iva LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice 55:16 + 3:30
4. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:11 + 4:25
5. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 57:54 + 6:08
6. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 58:13 + 6:27
7. Troupová Vladěna KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže 58:27 + 6:41
8. Kovaříčková Darja KRE6352 C OOB TJ Sokol Křemže 92:46 + 41:00
D55C
4.30 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 51:24
2. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 52:04 + 0:40
3. Klusáčková Jitka TTR6152 C OOB Třebíč 59:17 + 7:53
4. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 72:00 + 20:36
5. Peremská Dana SRK6351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 81:31 + 30:07
D60B
4.30 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:31
2. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 47:41 + 3:10
3. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 56:27 + 11:56
4. Pokorná Eva TCB5751 C SK Technik České Budějovice 56:41 + 12:10
5. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 58:30 + 13:59
6. Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 61:06 + 16:35
7. Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 61:18 + 16:47
D65B
3.60 km, 75 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 65:05
D65C
3.60 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 57:04
2. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 69:21 + 12:17
3. Podhorská Věra SJI5252 C OK Jihlava 71:46 + 14:42
4. Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 83:06 + 26:02
D70B
3.60 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:30
2. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 58:47 + 4:17
D75B
3.40 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 63:00
H10N
3.80 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopenec Šimon SJH1002 C SJH Jindřichův Hradec 21:25
2. Novák Tobiáš CTB1103 C SK OB Chotěboř 23:48 + 2:23
3. Škapa Jan CHT0901 C OOB SK Chrast 26:37 + 5:12
4. Gregor Marek CTB0901 C SK OB Chotěboř 27:09 + 5:44
5. Míchal Jakub SJH1001 C SJH Jindřichův Hradec 28:51 + 7:26
6. Janošík Ivan VCB1002 C OB České Budějovice 31:06 + 9:41
7. Minařík Josef VCB0903 C OB České Budějovice 37:56 + 16:31
8. Muselík Mikuláš ABM0903 KOB ALFA Brno 41:39 + 20:14
9. Nouza Vítek SJH1104 C SJH Jindřichův Hradec 62:28 + 41:03
Strejček František TBM1120 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Růžička Matěj KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H10C
2.10 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájek Štěpán TBM0804 C KOS TJ Tesla Brno 15:57
2. Hofhanzl Antonín RUZ0902 C TJ Růžená 17:14 + 1:17
3. Blažek Vojtěch SJH1003 C SJH Jindřichův Hradec 19:16 + 3:19
4. Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 21:06 + 5:09
5. Franc Kryštof TBM0817 KOS TJ Tesla Brno 21:40 + 5:43
6. Prášil Adam SJI0901 C OK Jihlava 22:16 + 6:19
7. Černý Petr SJI0905 C OK Jihlava 22:28 + 6:31
8. Beran Antonín SJH1101 C SJH Jindřichův Hradec 22:29 + 6:32
9. Frosch Vítek LPU0801 C OK Lokomotiva Pardubice 22:35 + 6:38
10. Venhoda Lukáš SJI0801 C OK Jihlava 24:37 + 8:40
11. Jirků Ondřej SJI0904 C OK Jihlava 25:27 + 9:30
12. Šimon Eduard PZR0800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:54 + 9:57
13. Jelínek Vít SJH0804 C SJH Jindřichův Hradec 26:09 + 10:12
14. Kříž Matěj KAM0900 C OK Kamenice 28:29 + 12:32
15. Libra Matyáš PZR0900 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:09 + 13:12
16. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 30:40 + 14:43
17. Dočkal Matouš SJI0900 C OK Jihlava 31:12 + 15:15
18. Klusáček Mikuláš CTB0902 C SK OB Chotěboř 31:15 + 15:18
19. Vítek Vojtěch CHT0801 C OOB SK Chrast 31:47 + 15:50
20. Kárník Štěpán LPU1002 C OK Lokomotiva Pardubice 34:04 + 18:07
21. Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč 34:45 + 18:48
22. Rychtárik Tadeáš SJH0901 C SJH Jindřichův Hradec 37:06 + 21:09
H12C
4.10 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Jonáš TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno 38:28
2. Srb Vladimír SJI0701 B OK Jihlava 42:20 + 3:52
3. Urválek Jan TBM0707 B KOS TJ Tesla Brno 44:55 + 6:27
4. Pelc Tadeáš CST0601 B OB Strakonice 45:07 + 6:39
5. Blažek Cyril SJH0701 B SJH Jindřichův Hradec 45:08 + 6:40
6. Teringl Vojtěch VCB0702 B OB České Budějovice 46:12 + 7:44
7. Novák Matyáš CTB0601 B SK OB Chotěboř 46:57 + 8:29
8. Husák Ondřej SLA0600 B SKOB Slaný 47:11 + 8:43
9. Prášil Jakub SJI0702 C OK Jihlava 48:11 + 9:43
10. Knap Jakub PZR0701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:31 + 13:03
11. Parkan Tomáš SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec 54:11 + 15:43
12. Flos Tomáš LPU0633 C OK Lokomotiva Pardubice 54:28 + 16:00
13. Horák Filip PHK0701 B OK 99 Hradec Králové 60:09 + 21:41
14. Červinka Adam OSN0707 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 62:17 + 23:49
15. Sikora Jan TZL0707 C SKOB Zlín 63:43 + 25:15
16. Jirků František SJI0600 B OK Jihlava 64:15 + 25:47
17. Kutáček Ondřej LTU0700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:46 + 30:18
18. Pobuda Jan SJH0603 C SJH Jindřichův Hradec 79:24 + 40:56
H14B
5.00 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumann Matěj PHK0400 A OK 99 Hradec Králové 32:30
2. Kolář Šimon SHK0405 B OK Slavia Hradec Králové 35:16 + 2:46
3. Štichhauer Daniel LPU0405 B OK Lokomotiva Pardubice 37:13 + 4:43
4. Krpata Michal LPU0403 A OK Lokomotiva Pardubice 37:39 + 5:09
5. Prášil Tomáš TTR0501 B OOB Třebíč 37:51 + 5:21
6. Novák Stanislav NPA0404 B SK LOB Nová Paka 38:17 + 5:47
7. Haas Filip LPU0401 A OK Lokomotiva Pardubice 38:46 + 6:16
8. Choutka Matěj NPA0402 B SK LOB Nová Paka 39:33 + 7:03
9. Typlt Tomáš NPA0406 B SK LOB Nová Paka 39:54 + 7:24
10. Fajfer Filip NPA0401 B SK LOB Nová Paka 40:47 + 8:17
11. Dohnálek Tomáš SHK0403 B OK Slavia Hradec Králové 40:49 + 8:19
12. Orany Vojtěch SJI0401 B OK Jihlava 41:42 + 9:12
13. Pompach Lukáš PHK0500 B OK 99 Hradec Králové 42:19 + 9:49
14. Šeps Daniel SRK0504 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:22 + 9:52
15. Jelínek Filip RUZ0500 B TJ Růžená 42:34 + 10:04
16. Černík Adam SHK0404 B OK Slavia Hradec Králové 42:37 + 10:07
17. Morávek Martin SRK0503 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:54 + 10:24
18. Kodytek Adam SHK0402 B OK Slavia Hradec Králové 44:02 + 11:32
19. Vítek Matěj SJI0500 B OK Jihlava 44:07 + 11:37
20. Rak Tomáš SHK0400 B OK Slavia Hradec Králové 44:45 + 12:15
21. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 46:20 + 13:50
22. Cícha Václav TTR0401 C OOB Třebíč 48:24 + 15:54
23. Pavelec Matěj NPA0501 B SK LOB Nová Paka 49:12 + 16:42
24. Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 52:28 + 19:58
25. Stohanzl Patrik LPU0510 B OK Lokomotiva Pardubice 54:06 + 21:36
26. Čermák Martin PHK0502 B OK 99 Hradec Králové 56:13 + 23:43
27. Málek David PHK0504 B OK 99 Hradec Králové 56:20 + 23:50
28. Šedivka Pavel LTU0401 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:07 + 27:37
29. Venhauer Vojtěch SJI0505 B OK Jihlava 60:26 + 27:56
30. Kurka Jaroslav SHK0501 B OK Slavia Hradec Králové 63:52 + 31:22
31. Hendrych Vít SJI0601 B OK Jihlava 65:02 + 32:32
32. Pelc Matyáš CST0401 B OB Strakonice 65:39 + 33:09
33. Pařízek Petr PZR0504 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 69:22 + 36:52
34. Lazák Jan LTU0500 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 74:24 + 41:54
35. Pirožek Vojtěch LTU0400 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 78:04 + 45:34
36. Nešpor Jiří TTR0502 B OOB Třebíč 98:38 + 66:08
Nouza Michal SJH0505 B SJH Jindřichův Hradec DISK
Potužník Viktor SJH0504 C SJH Jindřichův Hradec DISK
Vacek František CHT0501 C OOB SK Chrast DISK
Beneš Tomáš SJI0501 C OK Jihlava DISK
H16B
7.30 km, 190 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrskoč Marek LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice 49:12
2. Fejfar Lukáš LPU0310 B OK Lokomotiva Pardubice 56:56 + 7:44
2. Jelínek Kryštof RUZ0301 B TJ Růžená 56:56 + 7:44
4. Tkáč Juraj SJI0200 B OK Jihlava 57:25 + 8:13
5. Pobuda Vojtěch SJH0302 B SJH Jindřichův Hradec 57:47 + 8:35
6. Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 59:54 + 10:42
7. Šišma Vojtěch LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice 65:08 + 15:56
8. Šitina Tomáš LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:19 + 17:07
9. Vališ Jan LPU0210 C OK Lokomotiva Pardubice 67:37 + 18:25
10. Novák Jakub KRE0201 B OOB TJ Sokol Křemže 68:05 + 18:53
11. Sitař Miroslav PZR0205 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 68:24 + 19:12
12. Flegl Martin SRK0300 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 75:27 + 26:15
13. Kouba Marek VTA0202 C SC vebr-sport 77:28 + 28:16
14. Venhoda Matěj SJI0301 B OK Jihlava 83:19 + 34:07
MS Pařízek Jan PZR0011 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 119:22 + 70:10
H18B
9.20 km, 140 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Samek Tomáš PHK0001 A OK 99 Hradec Králové 64:06
2. Paleček Ondřej LPU0105 A OK Lokomotiva Pardubice 65:37 + 1:31
3. Langr Jan SHK0101 B OK Slavia Hradec Králové 70:49 + 6:43
4. Veselý Vojtěch SJH0001 B SJH Jindřichův Hradec 75:17 + 11:11
5. Porkert Jan SHK0100 B OK Slavia Hradec Králové 76:39 + 12:33
6. Šitina Jakub LTU0001 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 77:20 + 13:14
7. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 80:30 + 16:24
8. Cícha Matěj TTR0102 B OOB Třebíč 80:34 + 16:28
9. Koditek Jonáš KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí 86:34 + 22:28
10. Nosek Jakub SJH0002 B SJH Jindřichův Hradec 88:03 + 23:57
11. Urban Michal KUO0001 B KOB Ústí nad Orlicí 96:39 + 32:33
12. Mikuláš Jan VCB0103 C OB České Budějovice 115:11 + 51:05
13. Gottfried Adam VCB0005 B OB České Budějovice 116:21 + 52:15
H20B
10.10 km, 230 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kafka Matěj SJI9903 B OK Jihlava 83:15
2. Žák Jan LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice 96:53 + 13:38
3. Sabol Josef CTB9902 A SK OB Chotěboř 99:02 + 15:47
4. Šklíba Michal SRK9900 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 109:50 + 26:35
5. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 110:34 + 27:19
H21B
14.00 km, 270 m, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 81:52
2. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 88:23 + 6:31
3. Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno 89:11 + 7:19
4. Kozák Osvald TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno 90:49 + 8:57
5. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 93:15 + 11:23
6. Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 96:36 + 14:44
7. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 97:58 + 16:06
8. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 98:11 + 16:19
9. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 98:43 + 16:51
10. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 99:22 + 17:30
11. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 101:55 + 20:03
12. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 102:43 + 20:51
13. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 103:16 + 21:24
14. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 103:37 + 21:45
15. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 104:01 + 22:09
16. Jurica Jan LPU9611 C OK Lokomotiva Pardubice 104:32 + 22:40
17. Vítek Pavel CHT7501 C OOB SK Chrast 108:43 + 26:51
18. Ptáček Martin SRK9509 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 109:06 + 27:14
19. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 111:01 + 29:09
20. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 111:44 + 29:52
21. Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 116:28 + 34:36
22. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 116:38 + 34:46
23. Kamenický Tobiáš OSN9339 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 117:17 + 35:25
24. Nouza Petr ml. SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec 121:10 + 39:18
25. Martinec Petr CHT8502 C OOB SK Chrast 121:28 + 39:36
26. Vébr Jiří VTA6901 C SC vebr-sport 125:46 + 43:54
27. Klvaňa Milan CHT7500 C OOB SK Chrast 126:52 + 45:00
28. Blažek Zdeněk SJH7601 C SJH Jindřichův Hradec 128:20 + 46:28
29. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 133:22 + 51:30
30. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 138:58 + 57:06
H21C
11.30 km, 260 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hovorka Jan LPU7907 C OK Lokomotiva Pardubice 74:24
2. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 76:20 + 1:56
3. Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 84:05 + 9:41
4. Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 89:52 + 15:28
5. Lehár Adam LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice 91:02 + 16:38
6. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 94:12 + 19:48
7. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 108:48 + 34:24
8. Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 113:15 + 38:51
9. Nesrovnal Jaroslav JHB8305 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 122:21 + 47:57
10. Hybeš David CHT9903 C OOB SK Chrast 126:31 + 52:07
11. Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 134:57 + 60:33
H21D
9.60 km, 200 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanousek Martin CTB7910 C SK OB Chotěboř 110:27
2. Novák Jakub NNN Neregistrovaní 117:41 + 7:14
3. Pecka Lukáš HLV7707 C KČT - OB Holešov 119:26 + 8:59
4. Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 129:51 + 19:24
5. Čermák Martin RUZ TJ Růžená 131:09 + 20:42
Peřinka Šimon BBM9700 C BETA URSUS Orienteering DISK
H35B
10.40 km, 220 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 79:16
2. Kárník Jan LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice 79:34 + 0:18
3. Vávra Jaroslav LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice 80:15 + 0:59
4. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 80:31 + 1:15
5. Červinka Jan OSN8002 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 118:46 + 39:30
Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí DISK
H35C
10.20 km, 240 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šťastný Karel CTB7901 C SK OB Chotěboř 80:47
2. Strejček Petr TBM7228 C KOS TJ Tesla Brno 81:58 + 1:11
3. Hájek Ondřej TBM7511 C KOS TJ Tesla Brno 84:01 + 3:14
4. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 87:40 + 6:53
5. Veselý Oldřich SJH7101 C SJH Jindřichův Hradec 91:15 + 10:28
6. Mokrý Jan ABM6611 C KOB ALFA Brno 93:50 + 13:03
7. Nešetřil Tomáš CHT OOB SK Chrast 108:29 + 27:42
8. Rychtárik Ladislav SJH8001 C SJH Jindřichův Hradec 111:46 + 30:59
9. Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 117:20 + 36:33
10. Míchal Jiří SJH7802 C SJH Jindřichův Hradec 120:54 + 40:07
11. Klusáček Luděk CTB7803 C SK OB Chotěboř 126:35 + 45:48
12. Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 130:18 + 49:31
13. Sláma Jaroslav OSN6901 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 134:44 + 53:57
14. Adam Aleš TRT8100 C KOS Třešť 187:20 + 106:33
MS Čermák Marek RUZ0001 TJ Růžená 139:54 + 59:07
H40B
10.20 km, 240 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 77:09
2. Šafařík Ivo OPI7402 C Orientační sporty Písek 81:31 + 4:22
3. Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 84:20 + 7:11
4. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 85:13 + 8:04
5. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 95:08 + 17:59
6. Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 98:04 + 20:55
7. Janošík Radek VCB7402 C OB České Budějovice 100:47 + 23:38
8. Doležel Tomáš STA7701 C OK Střelka 100:55 + 23:46
9. Kříž Dušan KRL7800 C Kometa Kralovice 105:43 + 28:34
10. Stoklasa Radek OSN7500 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 111:22 + 34:13
11. Potužník Martin SJH7705 C SJH Jindřichův Hradec 113:38 + 36:29
12. Stohanzl Jan LPU7600 C OK Lokomotiva Pardubice 128:59 + 51:50
H45B
9.00 km, 200 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 69:16
2. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 73:00 + 3:44
3. Princ David TCB6901 C SK Technik České Budějovice 76:39 + 7:23
4. Kolář Viktor SHK7300 C OK Slavia Hradec Králové 82:14 + 12:58
5. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 84:00 + 14:44
6. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 85:50 + 16:34
7. Vališ Jan LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice 94:59 + 25:43
8. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 96:51 + 27:35
9. Brožek Tomáš KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí 99:28 + 30:12
10. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 104:12 + 34:56
11. Zámečník Pavel 3VX7200 Zámečníci 109:58 + 40:42
MS Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 75:18 + 6:02
H45C
7.90 km, 160 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 57:53
2. Metelka Pavel PHK6800 C OK 99 Hradec Králové 63:41 + 5:48
3. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 67:35 + 9:42
4. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 67:54 + 10:01
5. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 69:51 + 11:58
6. Parkan Jiří SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec 70:32 + 12:39
7. Jirous Jiří TAP7201 C KOB Tretra Praha 76:14 + 18:21
8. Gross Michal ABM6946 KOB ALFA Brno 78:00 + 20:07
9. Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 83:23 + 25:30
10. Hojný Jaroslav SJH7002 C SJH Jindřichův Hradec 84:43 + 26:50
11. Strnad Pavel HCE7100 C TJ Hostivice 84:44 + 26:51
12. Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 85:50 + 27:57
13. Vala Fred 110:26 + 52:33
14. Novotný Petr 5CZ7300 Dukla Blansko 112:38 + 54:45
15. Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 119:40 + 61:47
H50B
7.90 km, 160 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 58:08
2. Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové 69:13 + 11:05
3. Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 71:26 + 13:18
4. Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 81:45 + 23:37
5. Novotný Petr SJH6502 C SJH Jindřichův Hradec 98:43 + 40:35
6. Drábek Petr TTR6701 C OOB Třebíč 101:15 + 43:07
7. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 102:51 + 44:43
H55B
7.30 km, 140 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fencl Jiří LPU6301 C OK Lokomotiva Pardubice 58:48
2. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 60:26 + 1:38
3. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 61:49 + 3:01
4. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 68:28 + 9:40
5. Blabla Zdeněk PCB5901 C SKP České Budějovice 70:49 + 12:01
6. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 81:00 + 22:12
Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno DISK
H55C
6.30 km, 145 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 56:45
2. Černík Zdeněk OSN6025 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:12 + 2:27
3. Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec 60:48 + 4:03
4. Nosek Vladimír SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec 64:50 + 8:05
5. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 65:33 + 8:48
6. Cigoš Pavel TBM KOS TJ Tesla Brno 69:54 + 13:09
7. Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 70:04 + 13:19
8. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 70:06 + 13:21
9. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 71:24 + 14:39
10. Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 76:15 + 19:30
11. Novohradský Jan PZR5309 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 85:19 + 28:34
12. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 86:19 + 29:34
13. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 87:49 + 31:04
14. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 94:14 + 37:29
15. Potěšil Václav VBM5613 C VSK Mendelu Brno 105:29 + 48:44
MS Pařízek Miloš PZR7701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 88:35 + 31:50
H60B
6.30 km, 145 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejzlar Josef VCB5601 C OB České Budějovice 54:40
2. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 55:45 + 1:05
3. Hausvater Karel SHK5801 C OK Slavia Hradec Králové 57:33 + 2:53
4. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 57:55 + 3:15
5. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 60:20 + 5:40
6. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 63:32 + 8:52
7. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 65:57 + 11:17
8. Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 66:35 + 11:55
9. Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 70:11 + 15:31
10. Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 74:50 + 20:10
11. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 76:23 + 21:43
H65C
4.40 km, 100 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blecha Ladislav TRT5100 C KOS Třešť 59:32
2. Vodrážka Oldřich CHT4701 C OOB SK Chrast 64:33 + 5:01
3. Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 75:03 + 15:31
H70B
4.40 km, 100 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:56
2. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 49:36 + 3:40
3. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:52 + 3:56
4. Šafařík Bedřich OPI4600 C Orientační sporty Písek 52:44 + 6:48
5. Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 56:09 + 10:13
6. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 56:44 + 10:48
H75B
4.00 km, 105 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 58:19
2. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 67:50 + 9:31
3. Bouček Václav OCB4101 C OC České Budějovice 73:51 + 15:32
HDR
3.80 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Jakub 81C0801 Cirkus Čakovice 21:23
2. Jelínek Michal RUZ TJ Růžená 24:56 + 3:33
3. Šťastný Antonín CTB1101 C SK OB Chotěboř 26:25 + 5:02
4. Dočkal Prokop SJI1201 C OK Jihlava 27:29 + 6:06
5. Šindlerová Terezka RUZ TJ Růžená 27:36 + 6:13
6. Věžník Roman TTR1111 C OOB Třebíč 28:43 + 7:20
7. Korecká Eva CHT1054 C OOB SK Chrast 29:16 + 7:53
8. Korecký Radan CHT1401 C OOB SK Chrast 29:50 + 8:27
9. Nevrklová Adéla 29:54 + 8:31
10. Šunková Sára LOU1051 C SK Moravan Louňovice 31:07 + 9:44
11. Šunka Hubert LOU1200 C SK Moravan Louňovice 31:15 + 9:52
12. Kopejtka Marek 32:24 + 11:01
13. Černý Ondřej 32:45 + 11:22
14. Klusáčková Dorota CTB1152 C SK OB Chotěboř 33:30 + 12:07
15. Doleželová Jolana STA1151 C OK Střelka 38:00 + 16:37
16. Gregorová Magdalena CTB1151 C SK OB Chotěboř 38:27 + 17:04
17. Brychtová Lucie JHB1352 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 39:47 + 18:24
18. Kárníková Alžběta LPU1354 C OK Lokomotiva Pardubice 40:53 + 19:30
19. Urválková Anna TBM1177 KOS TJ Tesla Brno 41:49 + 20:26
20. Šťastný Vilém CTB1301 C SK OB Chotěboř 42:59 + 21:36
21. Minařík František VCB1103 C OB České Budějovice 44:30 + 23:07
22. Teringlová Veronika VCB1251 C OB České Budějovice 44:44 + 23:21
23. Hájek Vojtěch TBM1201 C KOS TJ Tesla Brno 44:53 + 23:30
24. Martinec Eduard CHT1202 C OOB SK Chrast 44:56 + 23:33
25. Prošek Filip SJI1401 C OK Jihlava 44:57 + 23:34
26. Růžičková Zuzana KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:45 + 24:22
27. Jelínek Šimon RUZ TJ Růžená 48:31 + 27:08
28. Holata Vojtěch TAP1300 C KOB Tretra Praha 50:43 + 29:20
29. Fukátko Václav LPU1302 C OK Lokomotiva Pardubice 52:06 + 30:43
30. Kubáková Laura SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec 52:10 + 30:47
31. Jelínková Anna SJH1252 C SJH Jindřichův Hradec 52:11 + 30:48
32. Franc Pavel TBM KOS TJ Tesla Brno 52:33 + 31:10
33. Poropatichová Marie 54:30 + 33:07
34. Palas Tomáš SJC1501 Sportcentrum Jičín 57:08 + 35:45
35. Masheter Kryštof 58:30 + 37:07
36. Jíra Tomáš 58:41 + 37:18
37. Jírová Kristýna 67:07 + 45:44
38. Rychtárik Jáchym SJH1201 C SJH Jindřichův Hradec 74:26 + 53:03
39. Rychtáriková Sofie SJH1551 C SJH Jindřichův Hradec 75:03 + 53:40
40. Uchytilová Aneta 79:40 + 58:17
41. Míchal Jáchym SJH1601 C SJH Jindřichův Hradec 87:05 + 65:42
42. Matrasová Marie CHT1451 C OOB SK Chrast 106:07 + 84:44
Běloušek Matěj CTB1202 C SK OB Chotěboř DISK
P
3.10 km, 95 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubák Martin ml. SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec 31:10
2. Bouček Jakub OCB9501 C OC České Budějovice 31:28 + 0:18
3. Štichhauerová Kateřina LPU7468 C OK Lokomotiva Pardubice 33:55 + 2:45
4. Růžička Lukáš KSU7849 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:03 + 2:53
5. Hojná Eliška SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec 36:07 + 4:57
6. Husáková Petra SLA7452 C SKOB Slaný 37:09 + 5:59
7. Buráň Zdeněk 9MX5800 BzB 38:04 + 6:54
8. Holata Radek TAP8100 C KOB Tretra Praha 39:40 + 8:30
9. Knap Miroslav PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:55 + 9:45
10. Paděrová Jana TBM7457 KOS TJ Tesla Brno 43:49 + 12:39
11. Gregorová Lenka SJH SJH Jindřichův Hradec 44:17 + 13:07
12. Fejlek Vojtěch SHK5202 C OK Slavia Hradec Králové 44:48 + 13:38
13. Kölbl Jarmil 46:33 + 15:23
14. Pragerová Jana 46:42 + 15:32
15. Pšenička Miloslav TCB6101 C SK Technik České Budějovice 47:01 + 15:51
16. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 47:22 + 16:12
17. Pařízková Kateřina PZR7951 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:33 + 16:23
18. Klíčová Kateřina TBM7658 C KOS TJ Tesla Brno 49:33 + 18:23
19. Nováková Hana CTB7551 SK OB Chotěboř 50:20 + 19:10
20. Buráňová Hana 9MX7050 BzB 53:26 + 22:16
21. Podivínský T + O SCP OK Sparta Praha 55:39 + 24:29
22. Poropatichová Marie 58:38 + 27:28
23. Korberová Lenka JHB8452 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 59:50 + 28:40
24. Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř 62:22 + 31:12
25. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 62:46 + 31:36
26. Strnadová Anna HCE0051 C TJ Hostivice 63:46 + 32:36
27. Hovadová Agáta SRK9451 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:54 + 33:44
28. Stoklasová Markéta OSN7555 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 69:53 + 38:43
29. Boučková Ludmila OCB4351 C OC České Budějovice 86:02 + 54:52
30. Zavadilová Leona VCB7399 OB České Budějovice 93:16 + 62:06
Nouzová Alena SJH7151 C SJH Jindřichův Hradec DISK