Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
05.05.2018
Místo konání:
Janovice u Rýmařova
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
Mapa:
Kamenná sfinga 1 :15 000 (resp. 1:10 000), E = 5 m stav jaro 2018, ISOM 2017
Ředitel závodu:
Zdráhal Robert - R3
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Binar Robert - R2
D10C
2.10 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 15:51
2. Klapková Alžběta PTE0852 C TJ Sokol Ptení 21:30 + 5:39
3. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 22:09 + 6:18
4. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 23:28 + 7:37
5. Volkova Maja 38S0950 C VZA Žilina 25:00 + 9:09
6. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 25:56 + 10:05
7. Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 26:04 + 10:13
8. Lázničková Alžběta TZL0858 C SKOB Zlín 26:45 + 10:54
9. Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 27:07 + 11:16
10. Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 28:14 + 12:23
11. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:55 + 13:04
12. Škodová Štěpánka LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:34 + 16:43
13. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 33:29 + 17:38
14. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:19 + 18:28
15. Paloncý Adéla KSU0950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:47 + 19:56
16. Valyavka Viktoriya 38S0850 C VZA Žilina 41:49 + 25:58
17. Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 53:24 + 37:33
18. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:36 + 39:45
19. Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:52 + 44:01
D12C
2.30 km, 45 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Hana TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno 15:13
2. Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 16:53 + 1:40
3. Palátová Renáta ABM0655 C KOB ALFA Brno 17:57 + 2:44
4. Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 18:29 + 3:16
5. Štětínská Tereza MOV0751 C SKOB Ostrava 18:48 + 3:35
6. Jílková Lenka KON0666 B KOB Konice 18:52 + 3:39
7. Finstrlová Kristýna ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno 19:02 + 3:49
8. Pazderníková Zdeňka ASU0698 B Magnus Orienteering 19:38 + 4:25
9. Dobrovolná Anna TBM0758 C KOS TJ Tesla Brno 19:55 + 4:42
10. Paulíčková Tereza UOL0750 C SOB Olomouc 19:57 + 4:44
11. Zatloukalová Julie STE0650 B SK SKI-OB Šternberk 20:40 + 5:27
12. Matoušková Johana STE0751 C SK SKI-OB Šternberk 20:42 + 5:29
13. Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 21:59 + 6:46
14. Halewicz Julia 19P0751 C 23:08 + 7:55
15. Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 23:38 + 8:25
16. Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 23:41 + 8:28
17. Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 24:20 + 9:07
18. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 25:11 + 9:58
19. Malá Karolína VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 26:28 + 11:15
20. Szeliga Sonia 19P0750 C 27:49 + 12:36
21. Čudková Kristýna MOV0654 B SKOB Ostrava 27:54 + 12:41
22. Dráčová Barbora UOL0652 C SOB Olomouc 28:11 + 12:58
23. Janků Karolína UOL0751 C SOB Olomouc 28:28 + 13:15
24. Pattermanová Magdalena KSU0660 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:20 + 18:07
25. Rychtářová Barbora MOV0653 C SKOB Ostrava 33:26 + 18:13
26. Kopecká Nela UOL0650 B SOB Olomouc 34:02 + 18:49
27. Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 36:17 + 21:04
28. Slehová Martina UOL0653 C SOB Olomouc 36:40 + 21:27
29. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 37:13 + 22:00
30. Dosedělová Tereza PTE0755 C TJ Sokol Ptení 37:22 + 22:09
31. Burešová Ema MOV0656 C SKOB Ostrava 41:58 + 26:45
32. Jungmannová Sofie PTE0757 C TJ Sokol Ptení 42:34 + 27:21
33. Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 43:10 + 27:57
34. Musálková Klára MOV0750 C SKOB Ostrava 45:33 + 30:20
35. Příhodová Veronika PTE0750 C TJ Sokol Ptení 57:52 + 42:39
D14B
4.10 km, 85 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 B KOB Směr Kroměříž 35:37
2. Finstrlová Julie ZBM0552 B SK Žabovřesky Brno 36:39 + 1:02
3. Batani Valentina TZL0551 B SKOB Zlín 38:17 + 2:40
4. Smékalová Karolína UOL0451 A SOB Olomouc 39:50 + 4:13
5. Lukašáková Sára STE0450 A SK SKI-OB Šternberk 41:06 + 5:29
6. Rotková Markéta ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno 42:56 + 7:19
7. Mrkvičková Ema TZL0451 A SKOB Zlín 44:00 + 8:23
8. Ondrová Anna ZBM0553 B SK Žabovřesky Brno 44:04 + 8:27
9. Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 44:15 + 8:38
10. Dušková Tereza TBM0554 B KOS TJ Tesla Brno 44:24 + 8:47
11. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 45:18 + 9:41
12. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 45:51 + 10:14
13. Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 47:31 + 11:54
14. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 48:20 + 12:43
15. Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 48:41 + 13:04
16. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 48:59 + 13:22
17. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 49:18 + 13:41
18. Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering 49:40 + 14:03
19. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 52:03 + 16:26
20. Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 53:08 + 17:31
21. Neumannová Kristýna STE0550 B SK SKI-OB Šternberk 54:56 + 19:19
22. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 55:19 + 19:42
23. Ježková Ivana RBK0555 B SK Radioklub Blansko 56:06 + 20:29
24. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 57:50 + 22:13
25. Šánová Julie KSU0494 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:13 + 22:36
26. Pospíšilová Stella STE0551 B SK SKI-OB Šternberk 58:19 + 22:42
27. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 60:41 + 25:04
28. Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno 61:47 + 26:10
29. Haltofová Romana TRI0451 A TJ TŽ Třinec 62:05 + 26:28
30. Březinová Zuzana TZL0453 B SKOB Zlín 63:18 + 27:41
31. Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 66:22 + 30:45
32. Batani Valeria TZL0550 B SKOB Zlín 76:48 + 41:11
D14C
3.40 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomčíková Eliška VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 36:48
2. Slehová Eliška UOL0453 C SOB Olomouc 38:20 + 1:32
3. Vorlová Eva ASU0499 B Magnus Orienteering 40:02 + 3:14
4. Janečková Adéla PLU0452 C TJ SOKOL Plumlov 41:24 + 4:36
5. Mališková Kristýna LCE0552 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:49 + 8:01
6. Matoušková Jana MOV0551 C SKOB Ostrava 47:41 + 10:53
7. Konečná Julie KSU0550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:09 + 11:21
8. Heclová Marie KSU0454 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:38 + 11:50
9. Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 68:54 + 32:06
10. Kulka Wiktoria 19P0552 C 70:57 + 34:09
11. Řeháková Klára BFM0556 C SKOB Frýdek - Místek 73:58 + 37:10
12. Haluzová Štěpánka SBR0450 C SKOB Bruntál 80:05 + 43:17
D16B
4.90 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bernatíková Hana TRI0253 B TJ TŽ Třinec 43:41
2. Hovořáková Karolína ZBM0351 B SK Žabovřesky Brno 48:47 + 5:06
3. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 51:35 + 7:54
4. Vedrová Ela TBM0357 B KOS TJ Tesla Brno 52:47 + 9:06
5. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 54:27 + 10:46
6. Šuráňová Pavlína TZL0257 C SKOB Zlín 59:31 + 15:50
7. Barnatová Klára ZBM0352 B SK Žabovřesky Brno 59:48 + 16:07
8. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 67:47 + 24:06
9. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 68:20 + 24:39
10. Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 69:37 + 25:56
11. Raclavská Zuzana UOL0251 B SOB Olomouc 71:19 + 27:38
12. Raclavská Lenka UOL0252 B SOB Olomouc 79:19 + 35:38
13. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 81:04 + 37:23
D16C
4.60 km, 105 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bídová Markéta UOL0352 C SOB Olomouc 66:34
2. Kličková Anna KON0272 C KOB Konice 73:20 + 6:46
3. Procházková Sára UOL0353 C SOB Olomouc 109:18 + 42:44
D18B
6.30 km, 125 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 59:48
2. Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 70:33 + 10:45
3. Warcopová Kateřina TRI0150 B TJ TŽ Třinec 77:28 + 17:40
4. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 88:22 + 28:34
5. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 90:34 + 30:46
D18C
5.70 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zatloukalová Hana ZLH0150 C OOB TJ Zlaté Hory 101:29
2. Štrosová Jana MOV0051 C SKOB Ostrava 136:16 + 34:47
D20B
7.20 km, 185 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matušková Jana RBK9999 B SK Radioklub Blansko 77:32
2. Odehnalová Klára ZBM9956 B SK Žabovřesky Brno 89:32 + 12:00
3. Pilcová Sabina JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov 113:59 + 36:27
4. Zatloukalová Romana ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory 115:06 + 37:34
5. Novotná Klára ZLH9851 A OOB TJ Zlaté Hory 134:57 + 57:25
6. Škrabalová Šárka KON9888 B KOB Konice 139:19 + 61:47
Holečková Anna UOL9853 C SOB Olomouc DISK
D21B
9.00 km, 250 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 79:13
2. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 99:45 + 20:32
3. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 100:23 + 21:10
4. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 100:34 + 21:21
5. Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava 102:02 + 22:49
6. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 112:08 + 32:55
7. Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 120:23 + 41:10
Dzik Justyna 86P9750 C DISK
D21C
7.40 km, 150 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 76:26
2. Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 90:24 + 13:58
3. Hulsey Martina NNN8888 C Neregistrovaní 92:06 + 15:40
4. Stoklasová Barbora PLU8976 C TJ SOKOL Plumlov 98:30 + 22:04
5. Drábková Zuzana TBM8452 C KOS TJ Tesla Brno 99:00 + 22:34
6. Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 99:40 + 23:14
7. Richterová Klára JPV8550 C Oddíl OS SK Prostějov 128:08 + 51:42
8. Jirková Petra VPM8450 C KOS Slavia Plzeň 129:04 + 52:38
9. Panaszek Justyna 3EP8950 C 135:19 + 58:53
10. Cetkovská Tereza JPV8750 C Oddíl OS SK Prostějov 158:04 + 81:38
11. Czaschová Emílie SBR8750 C SKOB Bruntál 160:24 + 83:58
Kaprálová Hana PLU9082 C TJ SOKOL Plumlov DISK
Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
D35B
6.80 km, 150 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 C SK SKI-OB Šternberk 55:25
2. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 55:40 + 0:15
3. Chupeková Silvia VZA7251 C 60:36 + 5:11
4. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 63:01 + 7:36
5. Tomičková Dana C 67:56 + 12:31
6. Gallo Martina AOP7951 C Orientační Běh Opava 69:47 + 14:22
7. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 73:04 + 17:39
8. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 75:57 + 20:32
9. Ebnerová Eva KON8277 C KOB Konice 77:10 + 21:45
10. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 81:29 + 26:04
11. Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 81:58 + 26:33
12. Librová Lucie AOP8050 C Orientační Běh Opava 87:15 + 31:50
13. Daňková Veronika SBK8151 C KOB START Blansko, z. s. 87:53 + 32:28
D35C
5.90 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 52:41
2. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 58:23 + 5:42
3. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 60:12 + 7:31
4. Klose Petra SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 66:35 + 13:54
5. Kuncová Jana UOL7854 C SOB Olomouc 67:32 + 14:51
6. Mokrá Regina ABM6854 C KOB ALFA Brno 70:19 + 17:38
7. Matoušková Jana STE7951 C SK SKI-OB Šternberk 71:18 + 18:37
8. Svačinková Jitka VRB7777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 71:57 + 19:16
9. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 74:58 + 22:17
10. Rozsívalová Helena KSU7070 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 76:35 + 23:54
11. Čecháčková Šárka UOL7350 C SOB Olomouc 79:58 + 27:17
12. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 81:21 + 28:40
13. Popieluchová Ivona BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek 81:32 + 28:51
14. Pattermanová Ivana KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 82:00 + 29:19
15. Marszalek Maria 14P7452 C 82:06 + 29:25
16. Maťátková Marcela STE7159 C SK SKI-OB Šternberk 82:17 + 29:36
17. Procházková Lucie ADA7651 C OOB Spartak Adamov 84:30 + 31:49
18. Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 85:08 + 32:27
19. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 85:18 + 32:37
20. Vellechová Radka AOV8050 C OOB TJ Baník Ostrava 85:55 + 33:14
21. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 90:12 + 37:31
22. Siatková Silvie ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory 91:54 + 39:13
23. Baňska-Bodziona Aneta 3EP7950 C 95:27 + 42:46
24. Šaňáková Šárka UOL7650 C SOB Olomouc 95:39 + 42:58
25. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 97:12 + 44:31
26. Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 97:15 + 44:34
27. Mlčková Jana KSU7383 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 99:23 + 46:42
28. Urbánková Lenka ZBM7551 C SK Žabovřesky Brno 107:47 + 55:06
29. Doubravová Blanka ASU7499 C Magnus Orienteering 108:46 + 56:05
30. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 110:43 + 58:02
31. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 112:13 + 59:32
32. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 112:52 + 60:11
33. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 143:04 + 90:23
Leciánová Vanda OOP7453 C TJ Opava DISK
D40B
6.70 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 65:55
2. Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 77:22 + 11:27
3. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 77:44 + 11:49
4. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 78:08 + 12:13
5. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 80:08 + 14:13
6. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 80:30 + 14:35
7. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 85:31 + 19:36
8. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 87:01 + 21:06
9. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 87:03 + 21:08
10. Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 87:33 + 21:38
11. Vavrysová Lenka LCE7451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 89:07 + 23:12
12. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 102:32 + 36:37
13. Krčková Lenka AOP7751 C Orientační Běh Opava 152:02 + 86:07
D45B
5.30 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 49:07
2. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 57:57 + 8:50
3. Mudráková Tereza LCE7252 C OOB TJ Slovan Luhačovice 58:58 + 9:51
4. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 59:02 + 9:55
5. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 59:55 + 10:48
6. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 61:11 + 12:04
7. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 62:06 + 12:59
8. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:48 + 14:41
9. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 98:45 + 49:38
10. Dorčáková Pavlína MOV6951 C SKOB Ostrava 100:03 + 50:56
D45C
5.30 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 61:07
2. Kašparová Ivana UOL6951 C SOB Olomouc 61:35 + 0:28
3. Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 62:08 + 1:01
4. Hájková Jitka SOP7150 C OOB TJ Slezan Opava 62:37 + 1:30
5. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 63:41 + 2:34
6. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 68:05 + 6:58
7. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 70:05 + 8:58
8. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 73:03 + 11:56
9. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 73:10 + 12:03
10. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 73:56 + 12:49
11. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SOB Olomouc 74:23 + 13:16
12. Polášková Jana KSU7171 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 76:34 + 15:27
13. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 86:50 + 25:43
14. Spratková Iva SFM6851 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 89:19 + 28:12
15. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 90:23 + 29:16
16. Špacírová Danuše UOL5852 C SOB Olomouc 93:01 + 31:54
17. Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 94:25 + 33:18
18. Zatloukalová Eva ZLH7051 C OOB TJ Zlaté Hory 98:54 + 37:47
18. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 98:54 + 37:47
20. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 112:04 + 50:57
D50B
4.90 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájová Jana TZL6051 C SKOB Zlín 40:18
2. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:05 + 3:47
3. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 47:52 + 7:34
4. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 50:03 + 9:45
5. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 53:19 + 13:01
6. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 53:24 + 13:06
7. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 56:34 + 16:16
8. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 78:31 + 38:13
9. Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 78:54 + 38:36
D55B
4.50 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švejdíková Yvona AOP6351 C Orientační Běh Opava 44:05
2. Denysenko Tamara 38S6150 C VZA Žilina 54:41 + 10:36
3. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 61:27 + 17:22
4. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 65:23 + 21:18
5. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 66:37 + 22:32
D55C
4.50 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB START Blansko, z. s. 50:18
2. Slámová Hana TBM4951 C KOS TJ Tesla Brno 80:40 + 30:22
3. Dudíková Eva JPV5757 C Oddíl OS SK Prostějov 92:45 + 42:27
D60B
4.20 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 77:37
D65B
3.60 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 66:57
D65C
3.40 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 77:19
Čadilová Alena ASU5050 C Magnus Orienteering DISK
D70B
3.20 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 65:13
H10C
2.10 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 16:45
2. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 16:59 + 0:14
3. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 17:06 + 0:21
4. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 18:11 + 1:26
5. Gallo Ondřej AOP0802 C Orientační Běh Opava 18:57 + 2:12
6. Holub Ivan SBR0800 C SKOB Bruntál 19:20 + 2:35
7. Mikuš Matěj PTE0808 C TJ Sokol Ptení 21:24 + 4:39
8. Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov 22:19 + 5:34
9. Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín 22:29 + 5:44
10. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 23:27 + 6:42
11. Popieluch Martin BFM0801 C SKOB Frýdek - Místek 23:31 + 6:46
12. Polášek Filip KSU0818 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:07 + 8:22
13. Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 25:28 + 8:43
14. Matoušek Jan STE0909 C SK SKI-OB Šternberk 25:38 + 8:53
15. Paloncý Jan KSU0808 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:44 + 10:59
16. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:19 + 14:34
17. Kubíček Vavřinec UOL0801 C SOB Olomouc 35:47 + 19:02
18. Chmelář Filip JPV0900 C Oddíl OS SK Prostějov 42:46 + 26:01
H12C
2.40 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brosch Ondřej RBK0606 B SK Radioklub Blansko 15:52
2. Urbánek Tomáš ZBM0604 B SK Žabovřesky Brno 16:00 + 0:08
3. Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 16:24 + 0:32
4. Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:54 + 1:02
5. Pachnik Jędrzej 19P0600 C 17:17 + 1:25
6. Bjolek Jan BFM0601 B SKOB Frýdek - Místek 17:37 + 1:45
7. Ptáček Jonáš TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno 17:48 + 1:56
8. Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:01 + 3:09
9. Mudrák Daniel TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno 19:03 + 3:11
10. Krupa Jan TRI0706 C TJ TŽ Třinec 20:00 + 4:08
11. Volkov Maksym 38S0700 C VZA Žilina 20:15 + 4:23
12. Soldán Robin PLU0600 C TJ SOKOL Plumlov 20:16 + 4:24
13. Eliáš Vojtěch TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno 20:24 + 4:32
14. Ryška Matěj TRI0604 C TJ TŽ Třinec 20:33 + 4:41
15. Kundrata Vít TZL0700 C SKOB Zlín 21:41 + 5:49
16. Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 21:59 + 6:07
17. Pěček Jakub SKM0700 C KOB Směr Kroměříž 22:49 + 6:57
18. Marek Filip ZBM0706 C SK Žabovřesky Brno 22:51 + 6:59
19. Janeček Jáchym UOL0700 C SOB Olomouc 24:32 + 8:40
20. Menzel Antonín MOV0700 C SKOB Ostrava 24:38 + 8:46
21. Kurečka Jonáš TRI0704 C TJ TŽ Třinec 24:44 + 8:52
22. Tuharský Tobiáš TRI0701 C TJ TŽ Třinec 24:48 + 8:56
23. Dwojak Gracjan 19P0602 C 25:00 + 9:08
24. Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 25:22 + 9:30
25. Navrátil Pavel ASU0747 C Magnus Orienteering 26:43 + 10:51
26. Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 32:02 + 16:10
27. Mitrenga Jan TRI0702 C TJ TŽ Třinec 36:42 + 20:50
28. Plachý Ondřej JPV0707 C Oddíl OS SK Prostějov 39:49 + 23:57
29. Mlček Vincenc KSU0700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:41 + 26:49
30. Kaufman Jan TRI0602 C TJ TŽ Třinec 46:28 + 30:36
31. Švestka Štěpán KVS0600 C SKOB Kobra Vsetín 53:31 + 37:39
MS Jurczak Milosz 88P9801 C 32:34 + 16:42
H14B
4.40 km, 85 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušek Tomáš TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno 33:49
2. Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 35:20 + 1:31
3. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno 36:48 + 2:59
4. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 37:09 + 3:20
5. Pekárek Tobias TZL0502 B SKOB Zlín 37:55 + 4:06
6. Hustý Adam TZL0403 B SKOB Zlín 38:20 + 4:31
7. Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering 38:41 + 4:52
8. Ehl Ondřej TBM0404 A KOS TJ Tesla Brno 39:32 + 5:43
9. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:48 + 5:59
10. Damek Ondřej TRI0503 B TJ TŽ Třinec 42:19 + 8:30
11. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 43:13 + 9:24
12. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 43:23 + 9:34
13. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:36 + 9:47
14. Kovařík Tomáš TRI0400 B TJ TŽ Třinec 43:37 + 9:48
15. Strýček Jan ADA0503 B OOB Spartak Adamov 44:13 + 10:24
16. Staszak Tomasz 88P0400 C 45:21 + 11:32
17. Bíčánek Jan TRI0502 B TJ TŽ Třinec 45:37 + 11:48
18. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 45:41 + 11:52
19. Eichler Vít TZL0401 B SKOB Zlín 46:28 + 12:39
20. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 46:36 + 12:47
21. Novosad Pavel TZL0404 A SKOB Zlín 47:29 + 13:40
22. Byrtus Jakub TRI0508 B TJ TŽ Třinec 47:32 + 13:43
23. Vodička Igor UOL0502 B SOB Olomouc 47:43 + 13:54
24. Ježek Filip RBK0405 B SK Radioklub Blansko 50:01 + 16:12
25. Hanousek Matěj RBK0404 B SK Radioklub Blansko 50:22 + 16:33
26. Štoudek Martin ASU0448 B Magnus Orienteering 51:25 + 17:36
27. Marek Vojtěch ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno 52:07 + 18:18
28. Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 52:56 + 19:07
29. Rada Štěpán ABM0404 C KOB ALFA Brno 54:57 + 21:08
30. Kirschner Damian TRI0506 B TJ TŽ Třinec 55:48 + 21:59
31. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 56:30 + 22:41
32. Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 60:30 + 26:41
33. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:48 + 26:59
34. Krček Jan AOP0500 B Orientační Běh Opava 62:08 + 28:19
35. Štěrbák Josef ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno 71:26 + 37:37
Vaněk Ondřej TZL0402 C SKOB Zlín DISK
Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž DISK
Sikora Matěj TRI0501 B TJ TŽ Třinec DISK
H14C
4.10 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Antonowicz Jan STE0503 C SK SKI-OB Šternberk 34:16
2. Malý Tomáš VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 43:49 + 9:33
3. Marszalek Patryk 14P0500 C 47:30 + 13:14
4. Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:19 + 16:03
5. Tomášek Adam CEL0400 B TJ Sokol Čelechovice na Hané 50:34 + 16:18
6. Polášek Vít KSU0402 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:49 + 16:33
7. Tomanek Lukáš KSU0502 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:51 + 19:35
8. Karásek Antonín PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov 56:49 + 22:33
9. Náhončík Jakub UOL0400 C SOB Olomouc 58:04 + 23:48
10. Slavík Ondřej VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 59:02 + 24:46
11. Greschner Adam ASU0547 C Magnus Orienteering 62:07 + 27:51
12. Graubner Tadeáš 13C0401 C 63:32 + 29:16
13. Čecháček Adam UOL0402 C SOB Olomouc 65:20 + 31:04
14. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 74:11 + 39:55
15. Grygar Václav MOV0502 C SKOB Ostrava 85:27 + 51:11
16. Maťátko Václav STE0500 C SK SKI-OB Šternberk 88:30 + 54:14
Poláček Tomáš JPV0520 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
Holub Mikuláš SBR0500 C SKOB Bruntál DISK
H16B
6.60 km, 125 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bjolek Michal BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek 53:44
2. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 56:15 + 2:31
3. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 60:48 + 7:04
4. Peňáz Radek VRB0313 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 63:29 + 9:45
5. Palát Tomáš ABM0307 B KOB ALFA Brno 63:58 + 10:14
6. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 64:28 + 10:44
7. Musil Štěpán TBM0305 C KOS TJ Tesla Brno 68:22 + 14:38
8. Peňáz Vojtěch VRB0303 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 70:56 + 17:12
9. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 74:07 + 20:23
10. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 85:33 + 31:49
11. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 86:45 + 33:01
12. Oujezdský Matyáš ZBM0307 C SK Žabovřesky Brno 90:16 + 36:32
13. Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 100:17 + 46:33
Fajkoš Lubomír MOV0301 C SKOB Ostrava DISK
Haltof Adam TRI0300 B TJ TŽ Třinec DISK
H16C
5.00 km, 85 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 46:47
2. Karásek František PLU0301 C TJ SOKOL Plumlov 50:25 + 3:38
3. Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 50:34 + 3:47
4. Jedzok Vojtěch UOL0202 C SOB Olomouc 76:35 + 29:48
5. Poláček Lukáš JPV0306 C Oddíl OS SK Prostějov 80:40 + 33:53
Doseděl Štěpán STE0206 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Spratek Adam SFM0202 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek DISK
H18B
8.10 km, 195 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice 74:33
2. Podmolík Jonáš TZL0001 B SKOB Zlín 81:28 + 6:55
3. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 87:47 + 13:14
4. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 100:05 + 25:32
5. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 103:55 + 29:22
6. Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc 111:03 + 36:30
7. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 115:43 + 41:10
8. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 120:37 + 46:04
Venev Kiril OOLOLD2 C SK Haná orienteering DISK
H18C
6.70 km, 135 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 118:36
Tomášek Ondřej CEL0100 C TJ Sokol Čelechovice na Hané DISK
H20B
8.80 km, 235 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chupek Jakub JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov 79:36
2. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 91:32 + 11:56
3. Staszak Wiktor 88P9802 C 93:52 + 14:16
4. Vostál Dominik UOL9901 B SOB Olomouc 99:10 + 19:34
5. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 109:12 + 29:36
6. Procházka Jakub SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava 132:25 + 52:49
H21B
10.80 km, 305 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalata Michal 88P8901 C 71:22
2. Kolárik Jan TZL9003 C SKOB Zlín 71:50 + 0:28
3. Zimmermann Jakub KON8911 C KOB Konice 74:00 + 2:38
4. Kozák Osvald TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno 77:01 + 5:39
5. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 77:17 + 5:55
6. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 79:05 + 7:43
7. Dzioba Mateusz 88P9500 C 79:10 + 7:48
8. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 81:12 + 9:50
9. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 81:14 + 9:52
10. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 83:07 + 11:45
11. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 83:15 + 11:53
12. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 83:29 + 12:07
13. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 85:06 + 13:44
14. Zicha Jiří LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice 87:27 + 16:05
15. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno 88:58 + 17:36
16. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 91:04 + 19:42
17. Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk 94:30 + 23:08
18. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 95:14 + 23:52
19. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 95:57 + 24:35
20. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 101:06 + 29:44
21. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 103:14 + 31:52
22. Montero Cárceles Elmar MOV9602 C SKOB Ostrava 104:58 + 33:36
23. Chvátal Lukáš ZBM8309 C SK Žabovřesky Brno 106:22 + 35:00
24. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 106:29 + 35:07
25. Píro Matěj TTR8802 C OOB Třebíč 113:17 + 41:55
Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
Smola Michal TZL8131 C SKOB Zlín DISK
H21C
8.50 km, 230 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stupal František JHB8603 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 87:58
2. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 88:36 + 0:38
3. Bernatík Lukáš SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 88:49 + 0:51
4. Dudík Petr JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov 90:26 + 2:28
5. Jirka Jakub VPM7905 C KOS Slavia Plzeň 92:14 + 4:16
6. Simeonov Milen Danielov OOLOLD3 C SK Haná orienteering 93:44 + 5:46
7. Pospíšil Petr SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava 97:07 + 9:09
8. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 105:54 + 17:56
9. Hrazdil Jiří ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno 106:57 + 18:59
10. Kašpar Petr JPV9915 C Oddíl OS SK Prostějov 115:40 + 27:42
11. Švestka Vít KVS9700 C SKOB Kobra Vsetín 131:48 + 43:50
12. Langer Martin LOV8400 C lepus.cz 148:39 + 60:41
Janko Kamil 86P96 C DISK
Venev Simeon OOLOLD1 C SK Haná orienteering DISK
Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H21D
6.60 km, 170 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 56:54
2. Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 58:30 + 1:36
3. Kolář Rudolf SBR6300 C SKOB Bruntál 66:27 + 9:33
4. Lichý Ondřej SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava 68:54 + 12:00
5. Kolář Rudolf ABR8901 C A-team NOVO Bruntál 71:28 + 14:34
6. Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 79:04 + 22:10
7. Polách David 3MZ8000 C 180:50 + 123:56
H35B
8.90 km, 225 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 69:31
2. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 71:25 + 1:54
3. Chupek Jozef VZA7102 C 73:37 + 4:06
4. Golinowski Pawel 3EP7900 C 74:55 + 5:24
5. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 76:20 + 6:49
6. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 76:31 + 7:00
7. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 78:22 + 8:51
8. Hašek Jakub 5DX8000 C 78:53 + 9:22
9. Dzik Miroslaw 86P7102 C 90:20 + 20:49
10. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 94:36 + 25:05
11. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 98:12 + 28:41
12. Stoszek Jakub AOP8300 C Orientační Běh Opava 101:37 + 32:06
13. Popieluch Michal BFM7301 C SKOB Frýdek - Místek 104:23 + 34:52
14. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 119:22 + 49:51
15. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 149:58 + 80:27
H35C
7.60 km, 225 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 66:58
2. Rada Pavel ABM7401 C KOB ALFA Brno 67:29 + 0:31
3. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 72:07 + 5:09
4. Volkov Alexander 38S8000 C VZA Žilina 78:40 + 11:42
5. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 81:58 + 15:00
6. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 82:45 + 15:47
7. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 84:15 + 17:17
8. Martinek Pavel JPV7700 C Oddíl OS SK Prostějov 85:13 + 18:15
9. Stężycki Grzegorz 3EP8200 C 91:17 + 24:19
10. Jurenka Pavel JPV8101 C Oddíl OS SK Prostějov 93:44 + 26:46
11. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 98:55 + 31:57
12. Stibor Zbyněk VRB7601 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 99:26 + 32:28
13. Byrtus Petr TRI7703 C TJ TŽ Třinec 101:04 + 34:06
14. Novák Jan STE7900 C SK SKI-OB Šternberk 106:41 + 39:43
15. Chmelář Jan JPV7501 C Oddíl OS SK Prostějov 108:34 + 41:36
16. Kočandrle Jaroslav KSU7700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 110:39 + 43:41
17. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 113:02 + 46:04
18. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 119:09 + 52:11
19. Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 122:41 + 55:43
20. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 159:43 + 92:45
H40B
8.80 km, 205 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 67:45
2. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 73:54 + 6:09
3. Joňczy Daniel 88P7500 C 75:27 + 7:42
4. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 77:20 + 9:35
5. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 80:27 + 12:42
6. Daněk Roman SBK7541 C KOB START Blansko, z. s. 81:19 + 13:34
7. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 84:17 + 16:32
8. Kunčar Vít LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 86:27 + 18:42
9. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 90:59 + 23:14
10. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 91:02 + 23:17
11. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 92:18 + 24:33
12. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 94:39 + 26:54
13. Novosad Pavel TZL7401 C SKOB Zlín 94:57 + 27:12
14. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 97:49 + 30:04
15. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 99:20 + 31:35
16. Ježek Petr RBK7201 C SK Radioklub Blansko 101:59 + 34:14
17. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 103:14 + 35:29
18. Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 107:09 + 39:24
19. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 113:41 + 45:56
20. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 119:58 + 52:13
21. Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 122:11 + 54:26
H45B
8.40 km, 195 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín 62:27
2. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 65:19 + 2:52
3. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 71:23 + 8:56
4. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 76:29 + 14:02
5. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 82:28 + 20:01
6. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 85:13 + 22:46
7. Procházka Josef KON7219 C KOB Konice 86:07 + 23:40
8. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 87:19 + 24:52
9. Láznička Robert TZL6309 C SKOB Zlín 95:37 + 33:10
10. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 97:16 + 34:49
11. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 97:58 + 35:31
12. Škrabálek Jan KYL7000 C SK SP Kylešovice 98:22 + 35:55
13. Kunz Petr OTK6910 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 101:38 + 39:11
14. Krček Martin AOP7302 C Orientační Běh Opava 105:18 + 42:51
15. Hálek Jan UOL7000 C SOB Olomouc 106:05 + 43:38
16. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 116:27 + 54:00
17. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 122:25 + 59:58
18. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 126:09 + 63:42
19. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 131:04 + 68:37
Kulíšek Tomáš HOB7101 C SKOB Horní Benešov DISK
Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering DISK
Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H45C
7.20 km, 150 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 59:15
2. Slavík Tomáš VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 67:25 + 8:10
3. Kašpar Jaroslav KSU7004 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:54 + 10:39
4. Kratochvíl Karel HOB7001 C SKOB Horní Benešov 70:23 + 11:08
5. Juračka Zdeněk HAV5702 C OB Havířov 72:06 + 12:51
6. Mokrý Jan ABM6611 C KOB ALFA Brno 74:13 + 14:58
7. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 75:02 + 15:47
8. Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 76:19 + 17:04
9. Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 78:45 + 19:30
10. Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:07 + 19:52
11. Mastela Rafal HAV7300 C OB Havířov 80:03 + 20:48
12. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 82:09 + 22:54
13. Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 83:24 + 24:09
14. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 84:00 + 24:45
15. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 85:05 + 25:50
16. Marszalek Waldemar 14P7301 C 89:01 + 29:46
17. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 90:53 + 31:38
18. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 95:54 + 36:39
19. Mika Ladislav TBM6801 C KOS TJ Tesla Brno 97:30 + 38:15
20. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 105:17 + 46:02
21. Holusek Milan JPV6909 C Oddíl OS SK Prostějov 108:47 + 49:32
22. Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov 126:31 + 67:16
Novotný Petr 5CZ7300 C Dukla Blansko DISK
H50B
7.00 km, 135 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 62:27
2. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 67:16 + 4:49
3. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 68:32 + 6:05
4. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 71:26 + 8:59
5. Antonowicz Jerzy STE6800 C SK SKI-OB Šternberk 72:54 + 10:27
6. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 73:32 + 11:05
7. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 73:47 + 11:20
8. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 74:30 + 12:03
9. Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 75:22 + 12:55
10. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 78:39 + 16:12
11. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 82:35 + 20:08
12. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 88:38 + 26:11
13. Forystek Jozef 999 C WKS Wawel Krakov 93:05 + 30:38
14. Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 97:57 + 35:30
15. Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 100:54 + 38:27
16. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 110:00 + 47:33
17. Liber Vlastimil AOP6402 C Orientační Běh Opava 175:28 + 113:01
Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava DISK
H55B
6.90 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 55:40
2. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 63:27 + 7:47
3. Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 71:16 + 15:36
4. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 71:56 + 16:16
5. Galík Svatopluk TZL6301 C SKOB Zlín 76:39 + 20:59
6. Buřt Vladimír SBK6301 C KOB START Blansko, z. s. 76:52 + 21:12
7. Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 79:43 + 24:03
8. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 87:37 + 31:57
9. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 89:03 + 33:23
H55C
6.50 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB START Blansko, z. s. 71:45
2. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov 75:08 + 3:23
3. Paloncý Pavel KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:31 + 7:46
4. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 79:50 + 8:05
5. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 83:38 + 11:53
6. Kolář Leopold VRB5404 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 89:00 + 17:15
7. Slivečka Jaromír MOV5601 C SKOB Ostrava 91:14 + 19:29
8. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 93:26 + 21:41
9. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 100:39 + 28:54
10. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 110:18 + 38:33
11. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 123:29 + 51:44
Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec DISK
H60B
5.40 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 48:12
2. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 51:05 + 2:53
3. Háj Bohumil TZL5601 C SKOB Zlín 55:03 + 6:51
4. Uhmann Petr TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno 59:20 + 11:08
5. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 61:18 + 13:06
6. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 62:08 + 13:56
7. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 62:29 + 14:17
H65B
4.70 km, 85 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 53:53
2. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 55:28 + 1:35
3. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 57:02 + 3:09
4. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 57:08 + 3:15
5. Miřijovský Přemysl BOV5001 C TJ Baník Ostrava OKD 58:19 + 4:26
6. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 58:46 + 4:53
7. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 65:45 + 11:52
8. Pospíšil Karel VRB5001 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 66:02 + 12:09
9. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 66:15 + 12:22
10. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 67:59 + 14:06
11. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 68:54 + 15:01
12. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 72:25 + 18:32
13. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 75:53 + 22:00
14. Polínek Jaroslav OTK5300 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 79:03 + 25:10
H65C
3.80 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:29
2. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 56:48 + 11:19
3. Sláma Dušan TBM4730 C KOS TJ Tesla Brno 57:42 + 12:13
4. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 73:32 + 28:03
H70B
3.70 km, 70 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 43:22
2. Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 43:47 + 0:25
3. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 45:17 + 1:55
4. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 47:10 + 3:48
5. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 49:19 + 5:57
6. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 55:13 + 11:51
7. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 57:40 + 14:18
8. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 65:12 + 21:50
9. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 75:24 + 32:02
H70C
3.30 km, 55 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 58:55
2. Gottfried Jan UOL4602 C SOB Olomouc 62:51 + 3:56
3. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 70:46 + 11:51
4. Čermák Miloslav STE4101 C SK SKI-OB Šternberk 110:32 + 51:37
H75B
3.30 km, 55 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 46:50
2. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 47:11 + 0:21
3. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 77:12 + 30:22
4. Sedlář Vladimír AOP4201 C Orientační Běh Opava 87:17 + 40:27
H80B
3.20 km, 55 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 129:25
HD10N
2.00 km, 35 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létal Jonáš SFM0901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 17:02
2. Eliášová Viktorie TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno 23:54 + 6:52
3. Marszalek Dawid 14P1002 C 24:18 + 7:16
4. Kaufmanová Šárka TRI0851 C TJ TŽ Třinec 26:17 + 9:15
5. Kotasová Klára KRNYYYY C KOS TJ Lokomotiva Krnov 27:18 + 10:16
6. Kučerová Klaudie STE0853 C SK SKI-OB Šternberk 27:40 + 10:38
7. Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 27:50 + 10:48
8. Bruk Lukáš TRI0901 C TJ TŽ Třinec 30:55 + 13:53
9. Liber Václav AOP1000 C Orientační Běh Opava 31:44 + 14:42
10. Bábková Amálie PTE1051 C TJ Sokol Ptení 33:46 + 16:44
11. Bruk Tomáš TRI0900 C TJ TŽ Třinec 34:45 + 17:43
12. Vojvodík Rudolf MOV0800 C SKOB Ostrava 36:42 + 19:40
13. Joňczy Michal 88P0801 C 42:33 + 25:31
14. Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 48:07 + 31:05
15. Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 48:22 + 31:20
MS Petlach Adam KRN0702 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 26:43 + 9:41
MS Olekšová Natálie KRN0652 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 28:15 + 11:13
HDR
2.00 km, 35 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Byrtusová Klára TRI0852 C TJ TŽ Třinec 19:45
2. Smetana Adam VRB0800 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 20:11 + 0:26
3. Graubner Mikuláš 13C1000 C 20:20 + 0:35
4. Menzel František MOVxxxx C SKOB Ostrava 21:46 + 2:01
5. Peňáz Jan VRB1111 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 21:49 + 2:04
6. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 21:59 + 2:14
7. Pachnik Antoni 19P1000 C 22:54 + 3:09
8. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 24:28 + 4:43
9. Musilová Anna C 25:36 + 5:51
10. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 26:17 + 6:32
11. Klose Albert SFM1000 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 27:11 + 7:26
12. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 27:49 + 8:04
13. Škoda František LCE1113 C OOB TJ Slovan Luhačovice 28:36 + 8:51
14. Kulka Kornelia 19P1001 C 28:48 + 9:03
15. Škodová Michaela LCExxxx C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:10 + 9:25
16. Kratochvíl David HOB1101 C SKOB Horní Benešov 29:14 + 9:29
17. Kulíšek Tadeáš HOB1201 C SKOB Horní Benešov 29:29 + 9:44
18. Kopecký Viktor VRB C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 29:40 + 9:55
19. Musilová Iva C 29:43 + 9:58
20. Tomičková Eliška C 31:04 + 11:19
21. Berger Tomáš MOV1002 C SKOB Ostrava 32:03 + 12:18
22. Panna Matyáš MOV1300 C SKOB Ostrava 32:53 + 13:08
23. Jelínek Nikolas C 33:04 + 13:19
24. Kosíková Julie VRB0750 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 33:15 + 13:30
25. Good Marie SBR1250 C SKOB Bruntál 35:32 + 15:47
26. Létal Hynek SFM1001 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 35:38 + 15:53
27. Walaski Vítek TRI1400 C TJ TŽ Třinec 35:48 + 16:03
28. Stiborová Blanka VRB7651 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 36:11 + 16:26
29. Liber Tomáš AOP1302 C Orientační Běh Opava 36:21 + 16:36
30. Vellechová Marie AOV1150 C OOB TJ Baník Ostrava 36:24 + 16:39
31. Nešporová Viktorie Anna TZL1150 C SKOB Zlín 36:50 + 17:05
32. Mikušová Kateřina PTE1350 C TJ Sokol Ptení 37:13 + 17:28
33. Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 37:46 + 18:01
34. Smola Jakub 2AZ1100 C 38:31 + 18:46
35. Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 38:44 + 18:59
36. Dorčák Tomáš MOV0801 C SKOB Ostrava 39:05 + 19:20
37. Tomášek Matěj STE1202 C SK SKI-OB Šternberk 41:22 + 21:37
38. Tomičková Ivana C 43:19 + 23:34
39. Hašek Matěj 5DX1600 C 43:34 + 23:49
40. Ebnerová Alena KON1171 C KOB Konice 47:15 + 27:30
41. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 49:25 + 29:40
42. Holcová Štěpánka MOV C SKOB Ostrava 52:08 + 32:23
43. Létalová Eva SFM0888 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 54:45 + 35:00
44. Kubíčková Magdalena UOL1150 C SOB Olomouc 55:26 + 35:41
45. Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 55:28 + 35:43
46. Kozelský Miroslav KRN7801 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 61:19 + 41:34
Malý David VRB1100 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem DISK
P
3.20 km, 55 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holinková Hana ZPV6777 C KOB ZPV Prostějov 20:57
2. Domagala Marcel 19P6900 C 22:06 + 1:09
3. Bíčánek Milan TRI7701 C TJ TŽ Třinec 24:43 + 3:46
4. Cameron Ian ZLH C OOB TJ Zlaté Hory 26:10 + 5:13
5. Ryška Kamil TRI7800 C TJ TŽ Třinec 28:23 + 7:26
6. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 29:13 + 8:16
7. Urbánek Petr ZBM C SK Žabovřesky Brno 29:58 + 9:01
8. Mikšíková Kateřina PTE7375 C TJ Sokol Ptení 31:36 + 10:39
9. Tomíček Oldřich C 33:16 + 12:19
10. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 33:38 + 12:41
11. Vavrečka Michal JPV C Oddíl OS SK Prostějov 34:01 + 13:04
12. Matuška Pavel RBK7001 C SK Radioklub Blansko 35:25 + 14:28
13. Janejšková Alžběta SFM C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 36:29 + 15:32
14. Peňázová Hana VRB7878 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 36:48 + 15:51
15. Gřešková Jana 25Z7650 C 36:56 + 15:59
16. Grygarová Eva MOV7753 C SKOB Ostrava 37:11 + 16:14
17. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 37:18 + 16:21
18. Graubnerová Martina 13C7650 C 37:48 + 16:51
19. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 38:35 + 17:38
19. Vojvodíková Barbara 7SC7550 C 38:35 + 17:38
21. Šopík Vítězslav OOL C SK Haná orienteering 39:02 + 18:05
22. Dobrovolný Vladimír TBM7009 C KOS TJ Tesla Brno 39:20 + 18:23
23. Sitnicki Mariusz 3EP7700 C 39:34 + 18:37
24. Létal Jiří SFM8202 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 39:52 + 18:55
25. Owczarz Hanna 3EP9050 C 40:27 + 19:30
26. Benešová Jana OOL C SK Haná orienteering 40:33 + 19:36
27. Kolářová Lenka NNNYYYY C Neregistrovaní 40:46 + 19:49
28. Kratschmerová Jitka VRB6250 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 42:22 + 21:25
29. Javůrek Antonín C 42:56 + 21:59
30. Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 43:09 + 22:12
31. Čecháček Petr UOL6800 C SOB Olomouc 43:20 + 22:23
32. Matušková Kateřina 3KC4700 C 43:28 + 22:31
33. Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:38 + 25:41
34. Šauman Petr ODR6100 C SKOB Odry 46:41 + 25:44
35. Malý Karel VRB C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 46:47 + 25:50
36. Heclová Jana KSU7550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:19 + 26:22
37. Tomčíková Hana VRB7879 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 47:55 + 26:58
38. David Vladimír SFMXXYY C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 48:35 + 27:38
39. Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 48:43 + 27:46
40. Davidová Petra SFMXYYY C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 49:29 + 28:32
41. Kaprál Michal PLU89XX C TJ SOKOL Plumlov 50:13 + 29:16
42. Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž 50:17 + 29:20
43. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 50:57 + 30:00
44. Procházka Jiří ADA C OOB Spartak Adamov 51:03 + 30:06
45. Zatloukalová Marika STE C SK SKI-OB Šternberk 51:05 + 30:08
46. Haltofová Marie TRI7050 C TJ TŽ Třinec 51:09 + 30:12
47. Benešová Jana STE C SK SKI-OB Šternberk 51:13 + 30:16
48. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 52:01 + 31:04
49. Bruk Miroslav TRI6100 C TJ TŽ Třinec 52:14 + 31:17
50. Matoušek Ondřej MOV0300 C SKOB Ostrava 54:03 + 33:06
51. Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 57:46 + 36:49
52. Seidenglanzová Johana SSU0650 C SK Severka Šumperk 58:59 + 38:02
53. Sovišová Eva SBR5251 C SKOB Bruntál 60:48 + 39:51
54. Dorčák Jan MOV0103 C SKOB Ostrava 61:51 + 40:54
55. Juřeník Jakub MOV0601 C SKOB Ostrava 62:09 + 41:12
56. Střechovský Jan C 65:21 + 44:24
57. Veselý Martin C 65:33 + 44:36
58. Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 66:51 + 45:54
59. Zifčáková Miroslava 4HC8751 C 67:11 + 46:14
60. Good Eliška SBR0550 C SKOB Bruntál 68:14 + 47:17
61. Bartošová Dana PTE7650 C TJ Sokol Ptení 68:52 + 47:55
62. Pospíšilová Lucie STE7551 C SK SKI-OB Šternberk 72:30 + 51:33
63. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 73:18 + 52:21
64. Cetlová Helena AOP7550 C Orientační Běh Opava 75:06 + 54:09
65. Davidová Tereza SFMXXXY C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 77:33 + 56:36
66. David Vladimír SFMXXXX C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 81:27 + 60:30
67. Dudová Julie JPV C Oddíl OS SK Prostějov 82:17 + 61:20
68. Vackovi Adrian, Marcela,Martin C 86:22 + 65:25
69. Zifčák Robin 4HC7900 C 90:37 + 69:40
70. Bednář Petr ADA C OOB Spartak Adamov 97:58 + 77:01
Skoumalová Marie KON4589 C KOB Konice DISK
Borets Anna 38S8150 C VZA Žilina DISK
Borets Ivan 38S0300 C VZA Žilina DISK
T
7.40 km, 185 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlobil Vladimír C 91:05
2. Musil Radek C 101:35 + 10:30