Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
09.09.2018
Místo konání:
Dešné, Jakartovice
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Vlčí Důl stav jaro 2018, ISOM 2017
Ředitel závodu:
Schuster Martin
Hlavní rozhodčí:
Valík Luděk - R2
Stavitel tratí:
Hadač Miroslav - R1
D10N
2.10 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 27:57
2. Tomášková Anna STE1051 C SK SKI-OB Šternberk 29:02 + 1:05
3. Kotasová Klára KRN0850 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 31:23 + 3:26
D10C
2.10 km, 105 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volkova Maja 38S0950 C Slávia ŽU Žilina 20:32
2. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:54 + 2:22
3. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 23:44 + 3:12
4. Klapková Alžběta PTE0852 C TJ Sokol Ptení 24:40 + 4:08
5. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 24:58 + 4:26
6. Byrtusová Klára TRI0852 C TJ TŽ Třinec 25:23 + 4:51
7. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 26:56 + 6:24
8. Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 27:26 + 6:54
9. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:32 + 7:00
10. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 30:24 + 9:52
11. Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 31:09 + 10:37
12. Kaufmanová Šárka TRI0851 C TJ TŽ Třinec 31:12 + 10:40
13. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:58 + 12:26
14. Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 33:30 + 12:58
15. Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 34:38 + 14:06
16. Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 34:53 + 14:21
17. Valyavka Viktoriya 38S0850 C Slávia ŽU Žilina 35:48 + 15:16
18. Mašláňová Ema TZL0955 C SKOB Zlín 42:18 + 21:46
19. Škodová Štěpánka LCE0852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:49 + 31:17
MS Olekšová Natálie KRN0652 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 26:06 + 5:34
D12C
2.30 km, 110 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Kateřina TBM0679 B KOS TJ Tesla Brno 18:49
2. Jílková Lenka KON0666 B KOB Konice 19:56 + 1:07
3. Ehlová Martina TBM0655 B KOS TJ Tesla Brno 19:57 + 1:08
4. Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 20:53 + 2:04
5. Finstrlová Kristýna ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno 20:59 + 2:10
6. Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 21:01 + 2:12
7. Fuchsová Ema TBM0653 B KOS TJ Tesla Brno 21:09 + 2:20
8. Doušková Hana TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno 21:48 + 2:59
9. Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 22:02 + 3:13
10. Rychlá Karolína KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 22:45 + 3:56
11. Paulíčková Tereza UOL0750 B SOB Olomouc 22:59 + 4:10
12. Jílková Pavla KON0799 B KOB Konice 23:08 + 4:19
13. Palátová Renáta ABM0655 C KOB ALFA Brno 23:26 + 4:37
14. Štětínská Tereza MOV0751 B SKOB Ostrava 23:57 + 5:08
15. Pazderníková Zdeňka ASU0698 B Magnus Orienteering 24:55 + 6:06
16. Čudková Kristýna MOV0654 B SKOB Ostrava 25:01 + 6:12
17. Malá Karolína VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 25:37 + 6:48
18. Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 28:46 + 9:57
19. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 28:54 + 10:05
20. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:06 + 10:17
21. Matulová Valérie BFM0652 B SKOB Frýdek - Místek 29:19 + 10:30
22. Zatloukalová Julie STE0650 B SK SKI-OB Šternberk 30:21 + 11:32
23. Pattermanová Magdalena KSU0660 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:23 + 12:34
24. Rychtářová Barbora MOV0653 C SKOB Ostrava 35:46 + 16:57
25. Burešová Ema MOV0656 C SKOB Ostrava 36:33 + 17:44
26. Michálková Sabina LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 37:52 + 19:03
27. Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 40:03 + 21:14
28. Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 43:53 + 25:04
29. Dosedělová Tereza PTE0755 C TJ Sokol Ptení 45:08 + 26:19
30. Jungmannová Sofie PTE0757 C TJ Sokol Ptení 46:33 + 27:44
31. Good Julie SBR0750 C SKOB Bruntál 48:02 + 29:13
32. Musálková Klára MOV0750 C SKOB Ostrava 54:27 + 35:38
MS OLekšová Viktorie KRN0351 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 39:00 + 20:11
D14B
3.00 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rotková Markéta ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno 28:07
2. Dittrichová Lucie SKM0551 B KOB Směr Kroměříž 28:49 + 0:42
3. Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 30:07 + 2:00
4. Finstrlová Julie ZBM0552 A SK Žabovřesky Brno 30:10 + 2:03
5. Batani Valentina TZL0551 B SKOB Zlín 30:29 + 2:22
6. Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 31:07 + 3:00
7. Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno 31:12 + 3:05
8. Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 31:46 + 3:39
9. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 32:23 + 4:16
9. Lukašáková Sára STE0450 A SK SKI-OB Šternberk 32:23 + 4:16
11. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 33:00 + 4:53
12. Procnerová Veronika BFM0453 B SKOB Frýdek - Místek 33:43 + 5:36
13. Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 35:02 + 6:55
14. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 35:07 + 7:00
15. Mrkvičková Ema TZL0451 A SKOB Zlín 35:15 + 7:08
16. Ježková Ivana RBK0555 B SK Radioklub Blansko 35:23 + 7:16
17. Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 36:04 + 7:57
18. Smékalová Karolína UOL0451 A SOB Olomouc 36:28 + 8:21
19. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 37:11 + 9:04
20. Březinová Zuzana TZL0453 B SKOB Zlín 37:13 + 9:06
21. Pospíšilová Stella STE0551 B SK SKI-OB Šternberk 38:30 + 10:23
22. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 39:13 + 11:06
23. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 39:14 + 11:07
24. Ondrová Anna ZBM0553 B SK Žabovřesky Brno 39:26 + 11:19
25. Dušková Tereza TBM0554 B KOS TJ Tesla Brno 41:09 + 13:02
26. Zahradníková Kateřina BFM0551 B SKOB Frýdek - Místek 41:13 + 13:06
27. Slehová Eliška UOL0453 B SOB Olomouc 43:55 + 15:48
28. Haltofová Romana TRI0451 A TJ TŽ Třinec 44:17 + 16:10
29. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 48:33 + 20:26
30. Kolaříková Eliška TZL0452 B SKOB Zlín 49:51 + 21:44
31. Mališková Kristýna LCE0552 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:19 + 23:12
32. Neumannová Kristýna STE0550 B SK SKI-OB Šternberk 52:33 + 24:26
Batani Valeria TZL0550 B SKOB Zlín DISK
D14C
2.40 km, 115 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámková Aneta TZL0458 C SKOB Zlín 32:11
2. Tomčíková Eliška VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 32:23 + 0:12
3. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 35:10 + 2:59
4. Matoušková Jana MOV0551 C SKOB Ostrava 38:22 + 6:11
5. Řeháková Klára BFM0556 C SKOB Frýdek - Místek 39:06 + 6:55
6. Klimešová Kateřina TZL0455 C SKOB Zlín 44:14 + 12:03
7. Haluzová Štěpánka SBR0450 C SKOB Bruntál 46:48 + 14:37
8. Mikošková Marie STE0552 C SK SKI-OB Šternberk 47:34 + 15:23
9. Konečná Julie KSU0550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:48 + 16:37
10. Bochňák Vitoslavská Beatr LOV0450 C lepus.cz 56:23 + 24:12
D16B
3.20 km, 125 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barnatová Klára ZBM0352 B SK Žabovřesky Brno 35:08
2. Bernatíková Hana TRI0253 B TJ TŽ Třinec 36:00 + 0:52
3. Bídová Markéta UOL0352 B SOB Olomouc 36:52 + 1:44
4. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 38:15 + 3:07
5. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 40:02 + 4:54
6. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 40:07 + 4:59
7. Raclavská Zuzana UOL0251 B SOB Olomouc 41:09 + 6:01
8. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 42:36 + 7:28
9. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 45:17 + 10:09
10. Hovořáková Karolína ZBM0351 B SK Žabovřesky Brno 46:59 + 11:51
11. Šuráňová Pavlína TZL0257 B SKOB Zlín 47:14 + 12:06
12. Trepacova Gabriela 38S0350 C Slávia ŽU Žilina 51:04 + 15:56
D16C
2.70 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Raclavská Lenka UOL0252 B SOB Olomouc 50:28
2. Procházková Sára UOL0353 C SOB Olomouc 52:29 + 2:01
3. Pospíšilová Helena STE0253 C SK SKI-OB Šternberk 61:49 + 11:21
D18B
3.20 km, 135 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Lenka SOP0050 B OOB TJ Slezan Opava 31:41
2. Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 33:35 + 1:54
3. Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 40:57 + 9:16
4. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 43:30 + 11:49
5. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 49:02 + 17:21
6. Plášková Anna ABM0152 B KOB ALFA Brno 50:34 + 18:53
D18C
2.80 km, 125 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vránová Eliška UOL0151 B SOB Olomouc 53:31
D20B
3.00 km, 145 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Klára ZLH9851 A OOB TJ Zlaté Hory 35:24
2. Zatloukalová Romana ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory 37:37 + 2:13
3. Škrabalová Šárka KON9888 B KOB Konice 39:07 + 3:43
D21B
3.70 km, 160 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 36:27
2. Smolková Lucie SOP9052 C OOB TJ Slezan Opava 37:32 + 1:05
3. Barnišin Martina 71S9051 C Hestra IF Bor?s 38:53 + 2:26
4. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 39:19 + 2:52
5. Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 C SK SKI-OB Šternberk 41:05 + 4:38
6. Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava 41:15 + 4:48
7. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 44:27 + 8:00
8. Bohunská Jana KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 50:01 + 13:34
9. Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 76:50 + 40:23
D21C
3.00 km, 140 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčíková Marie TZL9252 C SKOB Zlín 37:07
2. Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 37:24 + 0:17
3. Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 41:38 + 4:31
4. Adamčíková Zdeňka LOV8750 C lepus.cz 44:37 + 7:30
5. Rajnošek Tereza KSU8691 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:05 + 20:58
D35B
3.20 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 33:12
2. Mašláňová Hana TZL7979 C SKOB Zlín 41:22 + 8:10
3. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 43:44 + 10:32
4. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 51:53 + 18:41
D35C
2.80 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horčičková Eva UOL7051 C SOB Olomouc 32:04
2. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 33:54 + 1:50
3. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 35:06 + 3:02
4. Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 38:36 + 6:32
5. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:52 + 10:48
6. Mikušová Ivana PTE8365 C TJ Sokol Ptení 45:54 + 13:50
7. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 47:25 + 15:21
8. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:51 + 15:47
9. Pattermanová Ivana KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:50 + 18:46
10. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 51:42 + 19:38
11. Marszalek Maria 14P7452 C UKS Kometa Gliwice 51:59 + 19:55
12. Vellechová Radka AOV8050 C OOB TJ Baník Ostrava 54:37 + 22:33
13. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:18 + 23:14
14. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 55:23 + 23:19
15. Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 55:46 + 23:42
16. Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 59:52 + 27:48
17. Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 62:57 + 30:53
18. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 68:52 + 36:48
19. Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 72:58 + 40:54
20. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 76:35 + 44:31
21. Grygarová Eva MOV7753 C SKOB Ostrava 78:45 + 46:41
22. Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 81:31 + 49:27
23. Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 88:34 + 56:30
D40B
3.00 km, 130 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Radová Martina ABM7451 C KOB ALFA Brno 40:35
2. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 46:49 + 6:14
3. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 52:02 + 11:27
4. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 54:10 + 13:35
5. Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 55:57 + 15:22
D45B
2.90 km, 120 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 30:44
2. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 34:48 + 4:04
3. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 37:02 + 6:18
4. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 41:55 + 11:11
5. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:21 + 13:37
6. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 46:08 + 15:24
7. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 65:39 + 34:55
D45C
2.60 km, 115 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 33:01
2. Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 35:59 + 2:58
3. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 37:31 + 4:30
4. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 38:19 + 5:18
5. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 40:12 + 7:11
6. Hendrychová Marcela HOB7051 C SKOB Horní Benešov 40:48 + 7:47
7. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 40:57 + 7:56
8. Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 41:05 + 8:04
9. Bohunská Jana KRN6551 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 44:04 + 11:03
10. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 44:19 + 11:18
11. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 46:20 + 13:19
12. Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 49:41 + 16:40
13. Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 59:43 + 26:42
14. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 59:50 + 26:49
15. Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 66:34 + 33:33
16. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 69:21 + 36:20
17. Zajícová Petra LOV7351 C lepus.cz 79:14 + 46:13
18. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 81:18 + 48:17
D50B
2.70 km, 115 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 30:41
2. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:42 + 2:01
3. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:03 + 2:22
4. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 34:56 + 4:15
5. Hájová Jana TZL6051 C SKOB Zlín 37:11 + 6:30
6. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 37:21 + 6:40
7. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 41:45 + 11:04
8. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 51:21 + 20:40
9. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 55:10 + 24:29
10. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 65:41 + 35:00
D55B
2.40 km, 115 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 32:17
2. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 32:59 + 0:42
3. Denysenko Tamara 38S6150 C Slávia ŽU Žilina 33:33 + 1:16
4. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 34:07 + 1:50
5. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:04 + 2:47
6. Cetkovská Alena TZL6263 C SKOB Zlín 36:15 + 3:58
7. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 37:22 + 5:05
D55C
2.60 km, 115 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 43:51
2. Künstlerová Milada UOL5651 C SOB Olomouc 52:47 + 8:56
3. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 55:50 + 11:59
D60B
2.50 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 37:48
2. Cahlová Slávka LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:20 + 12:32
3. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 56:31 + 18:43
Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc DISK
D65B
2.30 km, 105 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 50:42
2. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 70:17 + 19:35
3. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 72:16 + 21:34
H10N
2.10 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mátl Jáchym KSU0909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:06
2. Mašláň Prokop TZL1005 C SKOB Zlín 31:27 + 6:21
3. Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 33:13 + 8:07
4. Mátl Adam KSU1111 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:25 + 9:19
5. Létal Hynek SFM1001 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 34:49 + 9:43
6. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 35:04 + 9:58
Kurečka Šimon HOB0902 C SKOB Horní Benešov DISK
H10C
2.10 km, 105 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 14:12
2. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 15:22 + 1:10
3. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 16:05 + 1:53
4. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 17:03 + 2:51
5. Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 17:48 + 3:36
6. Čech Viktor AOP0801 C Orientační Běh Opava 18:52 + 4:40
7. Pernička Martin TZL0800 C SKOB Zlín 19:21 + 5:09
8. Gallo Ondřej AOP0802 C Orientační Běh Opava 19:34 + 5:22
9. Tomášek Josef STE0808 C SK SKI-OB Šternberk 21:01 + 6:49
10. Mikuš Matěj PTE0808 C TJ Sokol Ptení 21:14 + 7:02
11. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 21:23 + 7:11
12. Létal Jonáš SFM0901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 21:44 + 7:32
13. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 24:08 + 9:56
14. Němec Michal TZL0805 C SKOB Zlín 25:37 + 11:25
15. Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 25:43 + 11:31
16. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:45 + 13:33
17. Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín 31:52 + 17:40
18. Holý Štěpán SBR0802 C SKOB Bruntál 33:54 + 19:42
19. Kubíček Vavřinec UOL0801 C SOB Olomouc 34:28 + 20:16
20. Marek Vít KSU0838 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:09 + 22:57
21. Kostka Artur MOV0901 C SKOB Ostrava 56:33 + 42:21
H12C
2.30 km, 110 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koča Vojtěch ZBM0602 B SK Žabovřesky Brno 19:29
2. Vlček Tomáš VIC0713 B OB Vizovice 20:14 + 0:45
3. Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 20:47 + 1:18
4. Pěček Jakub SKM0700 C KOB Směr Kroměříž 20:54 + 1:25
5. Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 21:01 + 1:32
6. Urbánek Tomáš ZBM0604 B SK Žabovřesky Brno 22:19 + 2:50
7. Soldán Robin PLU0600 B TJ SOKOL Plumlov 22:38 + 3:09
8. Volkov Maksym 38S0700 C Slávia ŽU Žilina 23:38 + 4:09
9. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 24:33 + 5:04
10. Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 27:45 + 8:16
11. Ryška Matěj TRI0604 C TJ TŽ Třinec 28:07 + 8:38
12. Tuharský Tobiáš TRI0701 C TJ TŽ Třinec 28:58 + 9:29
13. Strakoš Ondřej TZL0601 B SKOB Zlín 31:20 + 11:51
14. Pernička Václav TZL0602 B SKOB Zlín 34:40 + 15:11
15. Černohorský Jan AOP0704 C Orientační Běh Opava 37:41 + 18:12
16. Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 37:49 + 18:20
17. Chudík Martin BFM0604 B SKOB Frýdek - Místek 38:55 + 19:26
18. Krupa Jan TRI0706 C TJ TŽ Třinec 39:10 + 19:41
19. Kaufman Jan TRI0602 C TJ TŽ Třinec 49:10 + 29:41
20. Špok Petr KRN0601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 52:47 + 33:18
21. Mitrenga Jan TRI0702 C TJ TŽ Třinec 55:09 + 35:40
Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk VZDAL
H14B
3.00 km, 110 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:33
2. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 25:49 + 0:16
3. Hustý Adam TZL0403 B SKOB Zlín 26:47 + 1:14
4. Ehl Ondřej TBM0404 A KOS TJ Tesla Brno 27:22 + 1:49
5. Doušek Tomáš TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno 27:27 + 1:54
6. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:13 + 2:40
7. Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering 28:19 + 2:46
8. Novosad Pavel TZL0404 A SKOB Zlín 28:33 + 3:00
9. Pekárek Tobias TZL0502 B SKOB Zlín 29:12 + 3:39
10. Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 29:27 + 3:54
11. Fousek Vojtěch RBK0403 B SK Radioklub Blansko 29:31 + 3:58
12. Štěrbák Josef ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno 29:58 + 4:25
13. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno 30:08 + 4:35
14. Strýček Jan ADA0503 B OOB Spartak Adamov 30:16 + 4:43
15. Eichler Vít TZL0401 B SKOB Zlín 30:55 + 5:22
16. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 31:32 + 5:59
17. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 31:45 + 6:12
18. Kirschner Damian TRI0506 B TJ TŽ Třinec 31:57 + 6:24
19. Marek Vojtěch ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno 32:00 + 6:27
20. Vaněk Ondřej TZL0402 B SKOB Zlín 32:03 + 6:30
21. Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 33:27 + 7:54
22. Antonowicz Jan STE0503 B SK SKI-OB Šternberk 34:59 + 9:26
23. Bíčánek Jan TRI0502 B TJ TŽ Třinec 35:32 + 9:59
24. Ježek Filip RBK0405 B SK Radioklub Blansko 35:55 + 10:22
25. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 36:39 + 11:06
26. Štoudek Martin ASU0448 B Magnus Orienteering 36:51 + 11:18
27. Byrtus Jakub TRI0508 B TJ TŽ Třinec 37:30 + 11:57
28. Trepac Adam 38S0502 C Slávia ŽU Žilina 37:49 + 12:16
29. Krček Jan AOP0500 B Orientační Běh Opava 38:40 + 13:07
30. Marszalek Patryk 14P0500 C UKS Kometa Gliwice 39:06 + 13:33
31. Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 41:32 + 15:59
32. Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 42:23 + 16:50
33. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 44:17 + 18:44
34. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:33 + 22:00
35. Hanousek Matěj RBK0404 B SK Radioklub Blansko 59:44 + 34:11
36. Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž 63:40 + 38:07
Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov DISK
Kovařík Tomáš TRI0400 B TJ TŽ Třinec DISK
Němec Filip TZL0503 B SKOB Zlín DISK
Fousek Matěj RBK0402 B SK Radioklub Blansko DISK
H14C
2.50 km, 120 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malý Tomáš VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 26:59
2. Tomanek Lukáš KSU0502 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:25 + 3:26
3. Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:40 + 5:41
4. Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 41:12 + 14:13
5. Karásek Antonín PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov 44:16 + 17:17
6. Grygar Václav MOV0502 C SKOB Ostrava 44:50 + 17:51
7. Staněk Matěj HAV0501 C OB Havířov 45:14 + 18:15
8. Slavík Ondřej VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 50:04 + 23:05
9. Greschner Adam ASU0547 C Magnus Orienteering 51:29 + 24:30
10. Mikšík Michael TZL0508 C SKOB Zlín 53:43 + 26:44
11. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 59:21 + 32:22
12. Černohorský Jakub AOP0502 C Orientační Běh Opava 60:00 + 33:01
13. Sikora Matěj TRI0501 B TJ TŽ Třinec 62:54 + 35:55
H16B
3.20 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peňáz Radek VRB0313 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 25:59
2. Bjolek Michal BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek 27:13 + 1:14
3. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 28:30 + 2:31
4. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 29:07 + 3:08
5. Urbánek Adam ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno 29:15 + 3:16
6. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 30:32 + 4:33
7. Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 30:51 + 4:52
8. Peňáz Vojtěch VRB0303 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 32:43 + 6:44
9. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 33:05 + 7:06
10. Mielec Radomír AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 35:04 + 9:05
11. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 35:10 + 9:11
12. Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:33 + 9:34
13. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 36:01 + 10:02
14. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 36:31 + 10:32
15. Palát Tomáš ABM0307 B KOB ALFA Brno 36:41 + 10:42
16. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:32 + 12:33
17. Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 40:30 + 14:31
18. Jedzok Vojtěch UOL0202 C SOB Olomouc 54:59 + 29:00
H16C
2.80 km, 135 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 29:46
2. Haltof Adam TRI0300 B TJ TŽ Třinec 43:24 + 13:38
3. Doseděl Štěpán STE0206 C SK SKI-OB Šternberk 45:08 + 15:22
4. Matoušek Ondřej MOV0300 C SKOB Ostrava 88:05 + 58:19
H18B
3.30 km, 170 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jonáš Adam ZBM0100 C SK Žabovřesky Brno 22:40
2. Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice 22:55 + 0:15
3. Janda Přemek TZL0103 B SKOB Zlín 27:09 + 4:29
4. Kroul Josef KSU0044 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:11 + 4:31
5. Podmolík Jonáš TZL0001 B SKOB Zlín 27:59 + 5:19
6. Staněk Ondra HAV0002 C OB Havířov 29:17 + 6:37
7. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 30:10 + 7:30
8. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:18 + 9:38
9. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 32:54 + 10:14
10. Kaděra Vojta HAV0000 C OB Havířov 35:38 + 12:58
Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk DISK
H18C
3.10 km, 145 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pierzchala Michal STE0105 C SK SKI-OB Šternberk 27:40
2. Grulich Ondřej KSU0049 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:08 + 2:28
3. Zinecker Jiří HAV0100 C OB Havířov 70:30 + 42:50
H20B
3.40 km, 190 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 36:25
2. Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:35 + 3:10
3. Gilík Marek SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava 40:52 + 4:27
4. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 43:50 + 7:25
5. Procházka Jakub SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava 50:01 + 13:36
H21B
4.80 km, 230 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 38:59
2. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 39:03 + 0:04
3. Rajnošek Zdeněk KSU8506 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:11 + 0:12
4. Matuš Vojtěch VRB9606 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 40:01 + 1:02
5. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 40:22 + 1:23
6. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 41:13 + 2:14
7. Vavrys Johan LCE9302 R OOB TJ Slovan Luhačovice 41:56 + 2:57
8. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:15 + 3:16
9. Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 42:36 + 3:37
10. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 43:27 + 4:28
11. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 44:02 + 5:03
12. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 45:24 + 6:25
13. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 45:34 + 6:35
14. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 46:18 + 7:19
15. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 46:59 + 8:00
16. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 47:27 + 8:28
17. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 47:35 + 8:36
18. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 54:30 + 15:31
19. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 62:26 + 23:27
20. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 77:11 + 38:12
21. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 77:46 + 38:47
22. Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 78:28 + 39:29
23. Szabla Rafal 3JP8800 C Farmazony O-Team 80:24 + 41:25
Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov DISK
H21C
3.50 km, 190 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterek Vít SOP8600 C OOB TJ Slezan Opava 33:51
2. Lichý Ondřej SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava 38:48 + 4:57
3. Bernatík Lukáš SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 38:51 + 5:00
4. König Lukáš ZBM8001 C SK Žabovřesky Brno 39:38 + 5:47
5. Kopeček Petr BFM9602 C SKOB Frýdek - Místek 40:31 + 6:40
6. Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 41:30 + 7:39
7. Smolka Ondřej SOP8612 C OOB TJ Slezan Opava 43:42 + 9:51
8. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 45:17 + 11:26
9. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 50:44 + 16:53
10. Koťátko Aleš SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 56:42 + 22:51
11. Křížan Jiří PVP8000 C VSS Přírodověda Praha 61:51 + 28:00
H35B
3.80 km, 190 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 28:42
2. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 34:38 + 5:56
3. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 39:24 + 10:42
4. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 40:28 + 11:46
5. Hanousek Kamil RBK7401 C SK Radioklub Blansko 41:33 + 12:51
6. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 43:12 + 14:30
7. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 43:44 + 15:02
8. Kostka Petr MOV8200 C SKOB Ostrava 45:38 + 16:56
9. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 47:34 + 18:52
Mašláň Jakub TZL7801 C SKOB Zlín DISK
H35C
3.30 km, 150 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volkov Alexander 38S8000 C Slávia ŽU Žilina 31:04
2. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 38:08 + 7:04
3. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 38:11 + 7:07
4. Tomášek Petr STE8001 C SK SKI-OB Šternberk 39:43 + 8:39
5. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 41:27 + 10:23
6. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 41:30 + 10:26
7. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 42:05 + 11:01
8. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 42:31 + 11:27
9. Ryška Kamil TRI7800 C TJ TŽ Třinec 42:33 + 11:29
10. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:40 + 13:36
11. Stibor Zbyněk VRB7601 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 44:58 + 13:54
12. Novák Jan STE7900 C SK SKI-OB Šternberk 46:41 + 15:37
13. Zeman Radek NNN8049 C Neregistrovaní 49:55 + 18:51
14. Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 52:40 + 21:36
15. Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:33 + 23:29
16. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 59:00 + 27:56
17. Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:41 + 32:37
18. Blažević Roman LCE7301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 66:12 + 35:08
19. Matula Pavel BFM7602 C SKOB Frýdek - Místek 109:59 + 78:55
H40B
3.80 km, 180 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:30
2. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:45 + 2:15
3. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 35:44 + 3:14
4. Zajíc Josef LOV7601 C lepus.cz 36:06 + 3:36
5. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:28 + 3:58
6. Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering 37:26 + 4:56
7. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 38:31 + 6:01
8. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 39:20 + 6:50
9. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 41:05 + 8:35
10. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 46:27 + 13:57
11. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 47:01 + 14:31
12. Vojvodík Martin 7SC7401 C Neregistrovaní - MOV 49:04 + 16:34
13. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 62:06 + 29:36
14. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 72:25 + 39:55
H45B
3.60 km, 170 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 31:10
2. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 32:53 + 1:43
3. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 35:32 + 4:22
4. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 41:42 + 10:32
5. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 41:58 + 10:48
6. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 43:28 + 12:18
7. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 43:51 + 12:41
8. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 50:03 + 18:53
9. Hošťálek Dan KRN6808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 51:13 + 20:03
10. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 59:52 + 28:42
11. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 68:44 + 37:34
Kohoutek Milan MOV6300 C SKOB Ostrava DISK
H45C
3.20 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 30:02
2. Slavík Tomáš VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 39:20 + 9:18
3. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 42:05 + 12:03
4. Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 44:31 + 14:29
5. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 45:02 + 15:00
6. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 46:36 + 16:34
7. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 50:35 + 20:33
8. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 51:33 + 21:31
9. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 52:01 + 21:59
10. Vrána Jan UOL7300 C SOB Olomouc 52:24 + 22:22
11. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 60:46 + 30:44
12. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:59 + 32:57
13. Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 64:14 + 34:12
14. Strýček Jiří ADA6701 C OOB Spartak Adamov 65:38 + 35:36
Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc DISK
MS Krček Martin AOP7302 C Orientační Běh Opava 74:55 + 44:53
H50B
3.40 km, 160 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 32:53
2. Mátl Pavel KSU6844 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:14 + 0:21
3. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 35:22 + 2:29
4. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 36:55 + 4:02
5. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 38:51 + 5:58
6. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 40:46 + 7:53
7. Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 40:56 + 8:03
8. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 44:47 + 11:54
9. Antonowicz Jerzy STE6800 C SK SKI-OB Šternberk 46:42 + 13:49
10. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 51:50 + 18:57
11. Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 53:26 + 20:33
12. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 57:35 + 24:42
13. Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 58:43 + 25:50
14. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 59:46 + 26:53
MS Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava DISK
H55B
3.10 km, 150 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 27:32
2. Wojarski Krzysztof 2KP6000 C Bielsko-Biala O-Team 33:58 + 6:26
3. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 57:03 + 29:31
H55C
3.10 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 29:42
2. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 34:38 + 4:56
3. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:56 + 6:14
4. Bohunský Vladimír KRN5901 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 36:26 + 6:44
5. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 37:10 + 7:28
6. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 40:15 + 10:33
7. Slivečka Jaromír MOV5601 C SKOB Ostrava 41:49 + 12:07
8. Petr Václav MOV5801 C SKOB Ostrava 43:22 + 13:40
9. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 43:58 + 14:16
10. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 44:15 + 14:33
11. Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 45:40 + 15:58
12. Labudík Milan VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 46:22 + 16:40
13. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 48:59 + 19:17
14. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 49:10 + 19:28
15. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 50:16 + 20:34
16. Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín 53:24 + 23:42
17. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 53:33 + 23:51
18. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 54:28 + 24:46
19. Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 56:47 + 27:05
20. Poklop Lubomír UOL5601 C SOB Olomouc 67:31 + 37:49
21. Malý Karel VRB C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 68:33 + 38:51
Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec DISK
H60B
2.90 km, 140 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 35:43
2. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 36:04 + 0:21
3. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 36:09 + 0:26
4. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:14 + 15:31
H65B
2.80 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 36:47
2. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 41:04 + 4:17
3. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 41:39 + 4:52
4. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 43:14 + 6:27
5. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 43:58 + 7:11
6. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 44:38 + 7:51
7. Pospíšil Karel VRB5001 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 45:10 + 8:23
8. Polínek Jaroslav OTK5300 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 46:13 + 9:26
Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory DISK
Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory DISK
Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov DISK
H65C
2.70 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 60:21
2. Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 64:53 + 4:32
3. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 66:12 + 5:51
4. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 79:31 + 19:10
Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava DISK
H70B
2.70 km, 120 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 42:51
2. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 45:56 + 3:05
3. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 48:54 + 6:03
4. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 51:45 + 8:54
5. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 70:18 + 27:27
H70C
2.40 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašpar Josef HOB4601 C SKOB Horní Benešov 73:05
H75B
2.50 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 33:55
2. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 37:54 + 3:59
3. Beneš Karel HAV4201 C OB Havířov 62:10 + 28:15
4. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 76:37 + 42:42
5. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 79:11 + 45:16
H80B
2.50 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 88:28
HDR
2.10 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polednová Daniela SBR C SKOB Bruntál 23:54
2. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 25:03 + 1:09
3. Kurečka Jakub HOB0701 C SKOB Horní Benešov 26:04 + 2:10
4. Škoda František LCE1113 C OOB TJ Slovan Luhačovice 27:14 + 3:20
5. Peňáz Jan VRB1111 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 27:24 + 3:30
6. Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 27:26 + 3:32
7. Kujová Anežka VRB C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 30:13 + 6:19
8. Kollárovits Matěj AOP1101 C Orientační Běh Opava 31:13 + 7:19
9. Kubíčková Magdalena UOL1150 C SOB Olomouc 31:37 + 7:43
10. Škoda Michal LCEXXXX C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:59 + 8:05
11. Tomášek Matěj STE1202 C SK SKI-OB Šternberk 34:28 + 10:34
12. Herman Jakub KRN0606 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:00 + 11:06
13. Berger Tomáš MOV1002 C SKOB Ostrava 35:56 + 12:02
14. Walaski Vítek TRI1400 C TJ TŽ Třinec 36:31 + 12:37
15. Panna Matyáš MOV1300 C SKOB Ostrava 36:32 + 12:38
16. Fuják Adam HAV1200 C OB Havířov 37:21 + 13:27
17. Brandštetter Patrik MOV1000 C SKOB Ostrava 38:36 + 14:42
18. Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 38:43 + 14:49
19. Kollárovitsová Julie AOP0951 C Orientační Běh Opava 38:49 + 14:55
20. Stiborová Blanka VRB7651 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 39:57 + 16:03
21. Holá Veronika SBR1050 C SKOB Bruntál 41:26 + 17:32
22. KLIMEšOVá HANA TZL C SKOB Zlín 43:01 + 19:07
23. Chudíková Magdalena BFM1051 C SKOB Frýdek - Místek 44:07 + 20:13
24. Kostka Mikuláš MOV1400 C SKOB Ostrava 48:09 + 24:15
25. Tomášková Lucie STE1350 C SK SKI-OB Šternberk 49:30 + 25:36
26. Létalová Eva SFM C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 52:32 + 28:38
27. Procner Viktor BFM1301 C SKOB Frýdek - Místek 57:04 + 33:10
27. Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 57:04 + 33:10
29. Matyšková Stela PLU1150 C TJ SOKOL Plumlov 61:32 + 37:38
30. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 92:22 + 68:28
31. Gřešková Jana 25Z7650 C Nereg. Gřešková 95:54 + 72:00
Bochňák Zbyněk LOV1500 C lepus.cz DISK
P
2.50 km, 120 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maziarek Michal 1DP8200 C indywidualny 28:03
2. Maziarek Marcin 1DP7500 C indywidualny 28:26 + 0:23
3. Petřivalský Bernat OOL0203 C SK Haná orienteering 36:35 + 8:32
4. Adamová Eva ZBM8772 C SK Žabovřesky Brno 36:48 + 8:45
5. Chudík Michael BFM7103 C SKOB Frýdek - Místek 38:36 + 10:33
6. Mrkvicova Radka ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 40:44 + 12:41
7. Hendrych Jaromír HOB6001 C SKOB Horní Benešov 40:57 + 12:54
8. Petřivalský Arnau OOL0501 C SK Haná orienteering 41:11 + 13:08
9. Bartošová Dana PTE7650 C TJ Sokol Ptení 41:17 + 13:14
10. David Vladimír SFM3 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 43:20 + 15:17
11. Petřivalský Nil OOL0800 C SK Haná orienteering 43:51 + 15:48
12. Janyška Dominik NNN C Neregistrovaní 44:03 + 16:00
13. Koťátková Barbora SFM8651 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 47:48 + 19:45
14. Procnerová Eva BFM7551 C SKOB Frýdek - Místek 47:55 + 19:52
15. Hendrych Vlastimil HOB5601 C SKOB Horní Benešov 50:41 + 22:38
16. Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 51:12 + 23:09
17. Kobylka Roman ASU6749 C Magnus Orienteering 51:33 + 23:30
18. Klimešová Pavlína TZL C SKOB Zlín 51:59 + 23:56
19. Kirschner David TRI7500 C TJ TŽ Třinec 52:03 + 24:00
20. Hendrych Jiří HOB6701 C SKOB Horní Benešov 56:09 + 28:06
21. Pospíšilová Lucie STE7551 C SK SKI-OB Šternberk 56:14 + 28:11
22. Světnický Alexandr NNN C Neregistrovaní 56:15 + 28:12
23. Hendrychová Pavla HOB6251 C SKOB Horní Benešov 57:02 + 28:59
24. David Vladimír SFM1 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 59:15 + 31:12
25. Špok Petr KRN7100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 59:18 + 31:15
26. Davidová Tereza SFM2 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 59:47 + 31:44
27. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 60:08 + 32:05
28. Haltofová Marie TRI7050 C TJ TŽ Třinec 60:10 + 32:07
29. Vymazalová Vendula NNN C Neregistrovaní 60:15 + 32:12
30. Končáková Alžběta HLV C KČT - OB Holešov 60:21 + 32:18
31. Davidová Petra SFM4 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 60:36 + 32:33
32. Ledabylová Alena HOB5551 C SKOB Horní Benešov 62:19 + 34:16
33. Byrtus Petr TRI7703 C TJ TŽ Třinec 63:32 + 35:29
34. Lyndsey Madelyn UOL C SOB Olomouc 73:33 + 45:30
34. Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 73:33 + 45:30
36. Šípová Kateřina SOP0052 C OOB TJ Slezan Opava 76:01 + 47:58
37. Juchelková Anna NNN C Neregistrovaní 83:38 + 55:35
38. Kubínová Eliška NNN C Neregistrovaní 87:22 + 59:19
39. Good Eliška SBR0550 C SKOB Bruntál 135:15 + 107:12
40. Czaschová Emílie SBR8750 C SKOB Bruntál 135:39 + 107:36
Vítková Miroslava PTE6952 C TJ Sokol Ptení DISK
Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec DISK
T3
2.90 km, 120 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidík Petr 4RC9200 C Alfa Skvadra tým dynamickejch čuprstár sekáčskejch vlkoušů 39:28
2. Barnišin Lukáš 71S9001 C Hestra IF Bor?s 40:01 + 0:33
3. Hájková Jitka SOP7150 C OOB TJ Slezan Opava 42:05 + 2:37
4. Pavlíček Daniel MOV7100 C SKOB Ostrava 43:52 + 4:24
5. Holý Ondřej SBR7600 C SKOB Bruntál 46:23 + 6:55
6. Kovařík Martin TRI7700 C TJ TŽ Třinec 47:17 + 7:49
7. Kollarovits Pavel AOP8101 C Orientační Běh Opava 48:09 + 8:41
8. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 48:55 + 9:27
9. Boháčová Lucie PTE8771 C TJ Sokol Ptení 51:42 + 12:14
10. Bíčánková Jana TRI7550 C TJ TŽ Třinec 53:40 + 14:12
11. Bolková Petra MOV8151 C SKOB Ostrava 56:26 + 16:58
12. Trepáč Ivan 38S7000 C Slávia ŽU Žilina 84:35 + 45:07
13. Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž 84:49 + 45:21
14. Trepáčová Eva 38S7050 C Slávia ŽU Žilina 92:33 + 53:05
15. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 93:34 + 54:06
Mátlová Hana KSU7777 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK