Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
06.04.2019
Místo konání:
Háj ve Slezsku
Pořadatel:
AOV - OOB TJ Baník Ostrava
Mapa:
Ostrá Hůrka 2019
Ředitel závodu:
Hrubý Miroslav - R3
Hlavní rozhodčí:
Krejčíková Monika - R1
Stavitel tratí:
Vlach Jiří - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Bylo provedeno pár drobných ošetření.
D10N
2.00 km, 55 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chudíková Magdalena BFM1051 C SKOB Frýdek - Místek 27:53
2. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 29:03 + 1:10
3. Jordánová Nelly KSU1050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:57 + 2:04
Janas Agnieszka 4EP1150 C Uks Kometa Gliwice DISK
MS Pabich Hanna 66P7605 C UKS Azymut Pabianice 36:04 + 8:11
D10C
1.80 km, 70 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mašlánová Ema TZL0955 C SKOB Zlín 17:57
2. Vlcková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 19:40 + 1:43
3. Kubícková Magdalena UOL1150 C SOB Olomouc 21:39 + 3:42
4. Slámová Julie LCE1051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 22:42 + 4:45
5. Borunská Alžbeta AOP0950 C Orientační Běh Opava 23:08 + 5:11
6. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 24:20 + 6:23
7. Zbíralová Katerina UOL1151 C SOB Olomouc 54:00 + 36:03
D12C
2.40 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrlová Kristýna ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno 17:19
2. Mianowska Tosia LCE0753 C OOB TJ Slovan Luhačovice 20:02 + 2:43
3. Cechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 21:34 + 4:15
4. Rychlá Karolína KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 21:55 + 4:36
5. Jílková Pavla UOL0753 B SOB Olomouc 24:04 + 6:45
6. Kovalcíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 24:32 + 7:13
7. Kubánová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno 24:36 + 7:17
8. Paulícková Tereza UOL0750 B SOB Olomouc 25:29 + 8:10
9. Chabiera Filomena LCE0752 C OOB TJ Slovan Luhačovice 25:50 + 8:31
10. Matoušková Johana STE0751 C SK SKI-OB Šternberk 27:28 + 10:09
11. Entová Katerina TZL0751 C SKOB Zlín 28:29 + 11:10
12. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 30:31 + 13:12
13. Dobrovolná Anna TBM0758 B KOS TJ Tesla Brno 30:37 + 13:18
14. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 35:54 + 18:35
15. Byrtusová Klára SIT0851 C OK SILESIA 37:58 + 20:39
16. Fišerová Markéta TZL0851 C SKOB Zlín 38:13 + 20:54
17. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 42:35 + 25:16
18. Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 53:26 + 36:07
19. Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 56:11 + 38:52
20. Salichová Ivana AOP0753 C Orientační Běh Opava 56:45 + 39:26
21. Malá Karolína VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 59:06 + 41:47
D14B
3.60 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 A KOB Směr Kroměříž 26:49
2. Doušková Katerina TBM0679 B KOS TJ Tesla Brno 28:35 + 1:46
3. Niessner Pola 0050004 C 005 - (POL) WKS Wawel 28:53 + 2:04
4. Finstrlová Julie ZBM0552 A SK Žabovřesky Brno 29:07 + 2:18
5. Batani Valentina TZL0551 A SKOB Zlín 29:08 + 2:19
6. Sloňska Antonina 0050002 C 005 - (POL) WKS Wawel 29:57 + 3:08
7. Ondrová Anna ZBM0553 B SK Žabovřesky Brno 30:32 + 3:43
8. Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 30:49 + 4:00
9. Fuchsová Ema TBM0653 B KOS TJ Tesla Brno 31:10 + 4:21
10. Hlavácová Lucie TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno 31:36 + 4:47
11. Jílková Lenka UOL0654 B SOB Olomouc 32:09 + 5:20
12. Lamparska Maja 0050006 C 005 - (POL) WKS Wawel 32:21 + 5:32
13. Ježková Ivana ZBM0560 A SK Žabovřesky Brno 34:09 + 7:20
14. Doušková Hana TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno 34:37 + 7:48
15. Kusáková Valentýna TZL0651 B SKOB Zlín 34:41 + 7:52
16. Matoušková Jana MOV0551 B SKOB Ostrava 35:42 + 8:53
17. Mikošková Marie STE0552 B SK SKI-OB Šternberk 35:44 + 8:55
18. Dušková Tereza TBM0554 A KOS TJ Tesla Brno 36:08 + 9:19
19. Otrubová Anna PLU0577 A TJ SOKOL Plumlov 36:18 + 9:29
20. Ehlová Martina TBM0655 B KOS TJ Tesla Brno 36:50 + 10:01
21. Tomanová Eliška LBM0651 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 36:52 + 10:03
22. Cudková Kristýna MOV0654 B SKOB Ostrava 37:03 + 10:14
23. Zahradníková Katerina BFM0551 B SKOB Frýdek - Místek 37:16 + 10:27
24. Kurecková Klára ABM0657 B KOB ALFA Brno 37:26 + 10:37
25. Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 37:33 + 10:44
26. Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 37:57 + 11:08
27. Mazálková Klára ZBM0558 B SK Žabovřesky Brno 38:21 + 11:32
28. Štetínská Tereza MOV0751 B SKOB Ostrava 38:31 + 11:42
29. Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 39:50 + 13:01
30. Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 40:31 + 13:42
31. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 40:35 + 13:46
32. Šanáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 41:23 + 14:34
32. Tomcíková Eliška VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 41:23 + 14:34
34. Michno Marta 0050007 C 005 - (POL) WKS Wawel 41:48 + 14:59
35. Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering 41:58 + 15:09
36. Pazderníková Zdenka ASU0698 B Magnus Orienteering 43:16 + 16:27
37. Konecná Julie KSU0550 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:11 + 17:22
38. Mališková Kristýna LCE0552 B OOB TJ Slovan Luhačovice 50:25 + 23:36
39. Finstrlová Lucie ZBM0651 B SK Žabovřesky Brno 53:05 + 26:16
Mikulová Klára TBM0553 B KOS TJ Tesla Brno DISK
D14C
2.70 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matochová Adéla TZL0552 C SKOB Zlín 23:02
2. Reháková Klára BFM0556 C SKOB Frýdek - Místek 30:50 + 7:48
3. Matulová Valérie BFM0652 B SKOB Frýdek - Místek 33:09 + 10:07
4. Krcková Lucie TRI0550 C TJ TŽ Třinec 37:18 + 14:16
5. Burešová Ema MOV0656 C SKOB Ostrava 43:08 + 20:06
6. Good Eliška SBR0550 C SKOB Bruntál 45:25 + 22:23
7. Kocur Aleksandra 51P0653 C UKS Sparta Czyżowice 96:26 + 73:24
8. Koczy Oliwia 51P0553 C UKS Sparta Czyżowice 102:23 + 79:21
9. Klapuch Jasmina 51P0652 C UKS Sparta Czyżowice 108:26 + 85:24
D16B
4.90 km, 215 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednaríková Emma ZBM0359 A SK Žabovřesky Brno 42:39
2. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 47:39 + 5:00
3. Mrkvicková Ema TZL0451 B SKOB Zlín 48:00 + 5:21
4. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 50:00 + 7:21
5. Smékalová Karolína UOL0451 B SOB Olomouc 50:09 + 7:30
6. Hubácková Dagmar LCE0351 B OOB TJ Slovan Luhačovice 51:37 + 8:58
7. Cernochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 51:39 + 9:00
8. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 52:03 + 9:24
9. Bídová Markéta UOL0352 B SOB Olomouc 52:33 + 9:54
10. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 52:34 + 9:55
11. Lukašáková Sára STE0450 A SK SKI-OB Šternberk 52:35 + 9:56
12. Kovalcíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 52:44 + 10:05
13. Barnatová Klára ZBM0352 B SK Žabovřesky Brno 53:05 + 10:26
14. Poloucková Hana ABM0350 B KOB ALFA Brno 53:50 + 11:11
15. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 55:30 + 12:51
16. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 56:44 + 14:05
17. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 58:42 + 16:03
18. Janecková Adéla PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov 59:20 + 16:41
19. Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno 61:03 + 18:24
20. Procnerová Veronika BFM0453 B SKOB Frýdek - Místek 61:52 + 19:13
21. Slehová Eliška UOL0453 B SOB Olomouc 62:09 + 19:30
22. Švidrnochová Eliška OOP0451 A TJ Opava 63:31 + 20:52
23. Heclová Marie KSU0454 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:43 + 22:04
24. Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 69:45 + 27:06
25. Nemecková Katerina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 70:11 + 27:32
D16C
4.10 km, 185 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámková Aneta TZL0458 C SKOB Zlín 49:39
2. Svacinková Berenika TVR0450 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 69:14 + 19:35
3. Matušová Vendula VRB0353 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 70:48 + 21:09
4. Student Dominika 51P0350 C UKS Sparta Czyżowice 75:13 + 25:34
5. Haluzová Štepánka SBR0450 C SKOB Bruntál 78:15 + 28:36
Popieluchová Michaela BFM0457 C SKOB Frýdek - Místek DISK
D18B
6.20 km, 270 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 53:42
2. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 54:03 + 0:21
3. Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 56:29 + 2:47
4. Kocová Halina TZL0255 B SKOB Zlín 58:34 + 4:52
5. Raclavská Vladka UOL0253 A SOB Olomouc 61:42 + 8:00
6. Neverilová Katerina LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovice 61:46 + 8:04
7. Bednaríková Sára LCE0252 A OOB TJ Slovan Luhačovice 62:05 + 8:23
8. Warcopová Katerina TRI0150 A TJ TŽ Třinec 63:13 + 9:31
9. Plášková Anna ABM0152 B KOB ALFA Brno 71:04 + 17:22
10. Tichá Marie TZL0253 B SKOB Zlín 71:26 + 17:44
11. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 72:18 + 18:36
12. Raclavská Zuzana UOL0251 B SOB Olomouc 72:43 + 19:01
13. Šuránová Pavlína TZL0257 B SKOB Zlín 73:44 + 20:02
14. Tichá Julie TZL0252 B SKOB Zlín 77:54 + 24:12
15. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 80:40 + 26:58
16. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 90:16 + 36:34
17. Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 94:51 + 41:09
D18C
4.90 km, 215 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janýšková Alžbeta SFM0150 C O-RUNNAŘI Beskydy 67:38
2. Koncáková Alžbeta LCE0256 C OOB TJ Slovan Luhačovice 73:51 + 6:13
3. Krcková Helena AOP0251 C Orientační Běh Opava 75:03 + 7:25
4. Tereza Urbánková SFM0250 C O-RUNNAŘI Beskydy 99:14 + 31:36
5. Davidová Tereza SFM0252 C O-RUNNAŘI Beskydy 128:27 + 60:49
D20B
6.30 km, 310 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Firešová Markéta ZBM9951 R SK Žabovřesky Brno 52:50
2. Grycová Katerina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 55:17 + 2:27
3. Špringlová Kamila TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno 59:04 + 6:14
4. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 61:50 + 9:00
5. Ressová Tereza LCE0052 A OOB TJ Slovan Luhačovice 66:58 + 14:08
6. Zatloukalová Romana ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory 67:55 + 15:05
7. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 72:30 + 19:40
8. Hájková Lenka SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava 74:32 + 21:42
9. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 89:11 + 36:21
10. Štrosová Jana MOV0051 B SKOB Ostrava 95:33 + 42:43
D21B
7.80 km, 370 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 58:32
2. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 61:28 + 2:56
3. Vališová Martina TBM9669 R KOS TJ Tesla Brno 63:52 + 5:20
4. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 65:29 + 6:57
5. Hlavová Hana KON8888 C KOB Konice 68:32 + 10:00
6. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 68:48 + 10:16
7. Sklenárová Radka LCE9250 C OOB TJ Slovan Luhačovice 71:47 + 13:15
8. Hošeková Vanda TBM9696 C KOS TJ Tesla Brno 72:13 + 13:41
9. Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 C SK SKI-OB Šternberk 73:02 + 14:30
10. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 85:14 + 26:42
11. Krecková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 92:07 + 33:35
12. Stachonová Barbara ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno 105:15 + 46:43
D21C
6.30 km, 310 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Veronika TBM9859 C KOS TJ Tesla Brno 65:49
2. Smolková Lucie SOP9052 C OOB TJ Slezan Opava 66:15 + 0:26
3. Macková Petra LCE8560 C OOB TJ Slovan Luhačovice 68:43 + 2:54
4. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 69:14 + 3:25
5. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 70:32 + 4:43
6. Mazalová Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 72:41 + 6:52
7. Novotná Klára ZLH9851 C OOB TJ Zlaté Hory 79:21 + 13:32
8. Štrajtová Štepánka UOL9151 C SOB Olomouc 81:28 + 15:39
9. Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice 83:25 + 17:36
10. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 86:09 + 20:20
11. Rajnošek Tereza KSU8691 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 87:39 + 21:50
12. Svacinková Katerina TVR9850 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 89:17 + 23:28
13. Válková Zuzana SOP8852 C OOB TJ Slezan Opava 89:48 + 23:59
14. Krecková Jana ZPV9999 C KOB ZPV Prostějov 89:49 + 24:00
D35B
6.30 km, 310 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 54:32
2. Pabich Maria 66P7606 C UKS Azymut Pabianice 56:12 + 1:40
3. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 63:21 + 8:49
4. Ebnerová Eva KON8277 C KOB Konice 68:21 + 13:49
5. Slovácková Vera TZL8181 C SKOB Zlín 68:24 + 13:52
6. Horácková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 76:47 + 22:15
7. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 78:10 + 23:38
8. Matoušková Jana STE7951 C SK SKI-OB Šternberk 79:57 + 25:25
9. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 85:15 + 30:43
10. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 100:02 + 45:30
D35C
5.10 km, 200 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 54:31
2. Brodová Gabriela HAV7152 C OB Havířov 55:00 + 0:29
3. Jílková Hana UOL8050 C SOB Olomouc 55:18 + 0:47
4. Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 57:20 + 2:49
5. Marszalek Maria 14P7452 C UKS Kometa Gliwice 61:16 + 6:45
6. Králová Ivana ODR7450 C SKOB Odry 80:02 + 25:31
7. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 82:00 + 27:29
8. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 82:59 + 28:28
9. Urbánková Šárka SFM7650 C O-RUNNAŘI Beskydy 87:29 + 32:58
10. Salichová Gabriela AOP7651 C Orientační Běh Opava 88:59 + 34:28
11. Slámová Alena LCE8253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 90:17 + 35:46
12. Šanáková Šárka UOL7650 C SOB Olomouc 90:25 + 35:54
13. Cernohorská Alena AOP7652 C Orientační Běh Opava 97:01 + 42:30
14. Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 116:53 + 62:22
D40B
5.90 km, 240 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 57:44
2. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 60:31 + 2:47
3. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 62:14 + 4:30
4. Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 67:02 + 9:18
5. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 67:24 + 9:40
6. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 69:41 + 11:57
7. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 78:45 + 21:01
8. Nemecková Vera PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 80:28 + 22:44
9. Kovalcíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 86:19 + 28:35
10. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 87:47 + 30:03
Sloňska Boguslawa 0050003 C 005 - (POL) WKS Wawel DISK
Mulícková Eva ABM7469 C KOB ALFA Brno DISK
D45B
5.30 km, 250 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaríková Mária SIT6951 C OK SILESIA 48:53
2. Sedlárová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 51:16 + 2:23
3. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 54:45 + 5:52
4. Radová Martina ABM7451 C KOB ALFA Brno 61:47 + 12:54
5. Slavíková Lenka TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 64:42 + 15:49
6. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 65:44 + 16:51
7. Krecková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 65:50 + 16:57
8. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 70:39 + 21:46
9. Popieluchová Ivona BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek 76:53 + 28:00
10. Mianowska Dorota 4HP7450 C UNTS Warszawa 85:17 + 36:24
11. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 85:32 + 36:39
D45C
4.80 km, 185 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubánová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 47:23
2. Zbranková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 51:51 + 4:28
3. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 55:10 + 7:47
4. Vricanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 56:30 + 9:07
5. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB ALFA Brno 60:36 + 13:13
6. Sedlácková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 61:37 + 14:14
7. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 62:32 + 15:09
8. Bernatíková Šárka SFM7151 C O-RUNNAŘI Beskydy 64:30 + 17:07
9. Pecková Monika SKM7350 C KOB Směr Kroměříž 66:21 + 18:58
10. Rehová Renata BFM7151 C SKOB Frýdek - Místek 70:33 + 23:10
11. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 70:36 + 23:13
12. Holecková Lenka UOL6750 C SOB Olomouc 71:45 + 24:22
13. Dorcáková Pavlína MOV6951 C SKOB Ostrava 73:12 + 25:49
14. Bolková Petra 0060001 C 006 - Petra 76:00 + 28:37
15. Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 86:36 + 39:13
16. Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 86:41 + 39:18
17. Reháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 86:42 + 39:19
18. Bincíková Dana OOP6650 C TJ Opava 88:15 + 40:52
19. Vavríková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 91:17 + 43:54
20. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 91:42 + 44:19
21. Šarmanová Jarmila MOV6750 C SKOB Ostrava 100:09 + 52:46
22. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 101:13 + 53:50
23. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 102:20 + 54:57
D50B
5.10 km, 200 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:24
2. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 54:03 + 3:39
3. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 55:22 + 4:58
4. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 70:13 + 19:49
Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno DISK
D55B
4.80 km, 185 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švejdíková Yvona AOP6351 C Orientační Běh Opava 54:44
2. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 61:34 + 6:50
3. Glabaznová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 62:26 + 7:42
4. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 63:15 + 8:31
5. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 65:19 + 10:35
6. Smicková Eva KON5887 C KOB Konice 66:34 + 11:50
Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D55C
3.00 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chodurová Milena SFM5750 C O-RUNNAŘI Beskydy 48:39
2. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 63:40 + 15:01
Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava DISK
MS Holinková Milada 0070001 C 007 - MAIL 33:56 +
D60B
3.80 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cahlová Slávka LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:27
2. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 51:12 + 0:45
3. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 68:15 + 17:48
4. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 80:47 + 30:20
D65B
3.40 km, 125 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 77:42
D70B
3.00 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 50:01
2. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 54:55 + 4:54
3. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 65:23 + 15:22
H10N
2.00 km, 55 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 26:52
2. Škoda Matej TRI1001 C TJ TŽ Třinec 28:04 + 1:12
2. Macka Sebastián LCE1112 C OOB TJ Slovan Luhačovice 28:04 + 1:12
4. Jordán Dominik KSU1000 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:04 + 2:12
5. Berger Tomáš MOV1002 C SKOB Ostrava 32:22 + 5:30
Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Mihalka Alexandr MOV0902 C SKOB Ostrava DISK
MS Ranostaj Vojtěch KRN0705 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 30:32 + 3:40
H10C
2.40 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 18:43
2. Slovácek Ondrej TZL0902 C SKOB Zlín 21:21 + 2:38
3. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 21:52 + 3:09
4. Matoušek Jan STE0909 C SK SKI-OB Šternberk 22:55 + 4:12
5. Bruk Lukáš TRI0901 C TJ TŽ Třinec 23:55 + 5:12
6. Janas Aleksander 4EP0900 C Uks Kometa Gliwice 25:59 + 7:16
7. Kostka Artur MOV0901 C SKOB Ostrava 29:24 + 10:41
8. Marszalek Dawid 14P1002 C UKS Kometa Gliwice 30:26 + 11:43
9. Bruk Tomáš TRI0900 C TJ TŽ Třinec 38:54 + 20:11
H12C
2.70 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlcek Tomáš VIC0713 B OB Vizovice 19:18
2. Marek Filip ZBM0706 B SK Žabovřesky Brno 20:32 + 1:14
3. Pernicka Martin TZL0800 C SKOB Zlín 20:50 + 1:32
4. Schwab Filip TBM0710 B KOS TJ Tesla Brno 21:10 + 1:52
5. Pecek Jakub SKM0700 B KOB Směr Kroměříž 21:27 + 2:09
6. Linhart Jakub TZL0813 C SKOB Zlín 22:12 + 2:54
7. Mikláš Matej TZL0704 B SKOB Zlín 22:51 + 3:33
8. Ježek David ZBM0813 C SK Žabovřesky Brno 23:02 + 3:44
9. Kovalcík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 23:29 + 4:11
10. Denemarek Max TBM0800 C KOS TJ Tesla Brno 25:30 + 6:12
11. Zrídkaveselý Martin ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno 25:42 + 6:24
12. Václavík Šimon BFM0803 C SKOB Frýdek - Místek 28:25 + 9:07
13. Pavlík Adam TZL0810 C SKOB Zlín 31:33 + 12:15
14. Hozík Štepán TZL0806 C SKOB Zlín 31:36 + 12:18
15. Tuharský Tobiáš TRI0701 B TJ TŽ Třinec 32:15 + 12:57
16. Nemec Michal TZL0805 C SKOB Zlín 33:11 + 13:53
17. Mališ Eduard BFM0703 C SKOB Frýdek - Místek 34:31 + 15:13
18. Linhart Adam TZL0814 C SKOB Zlín 35:00 + 15:42
19. Komenda Jakub ZBM0712 C SK Žabovřesky Brno 36:24 + 17:06
20. Cernohorský Jan AOP0704 C Orientační Běh Opava 40:26 + 21:08
21. Popieluch Martin BFM0801 C SKOB Frýdek - Místek 42:58 + 23:40
22. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 43:55 + 24:37
23. Kucza Jacek 51P0701 C UKS Sparta Czyżowice 75:11 + 55:53
24. Kolorz Dominik 51P0700 C UKS Sparta Czyżowice 81:12 + 61:54
H14B
4.10 km, 185 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednarík Vilém VLI0509 A Slavia Liberec orienteering 27:44
2. Strýcek Jan ADA0503 A OOB Spartak Adamov 29:41 + 1:57
3. Pekárek Tobias TZL0502 A SKOB Zlín 30:31 + 2:47
4. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:32 + 2:48
5. Kucera Tomáš ZBM0605 B SK Žabovřesky Brno 30:35 + 2:51
6. Štepánek Jan TBM0607 B KOS TJ Tesla Brno 31:42 + 3:58
7. Zrídkaveselý Adam ZBM0505 A SK Žabovřesky Brno 31:59 + 4:15
8. Antonowicz Jan STE0503 B SK SKI-OB Šternberk 32:35 + 4:51
9. Brosch Ondrej RBK0606 B SK Radioklub Blansko 32:58 + 5:14
10. Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov 33:33 + 5:49
11. Racanský Jakub TBM0503 B KOS TJ Tesla Brno 34:01 + 6:17
12. Cernoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 34:11 + 6:27
13. Byrtus Jakub SIT0502 B OK SILESIA 34:25 + 6:41
14. Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 34:39 + 6:55
15. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 35:38 + 7:54
16. Vodicka Igor UOL0502 B SOB Olomouc 35:54 + 8:10
17. Vanek Borek TZL0505 B SKOB Zlín 36:16 + 8:32
18. Cech Radan TBM0611 B KOS TJ Tesla Brno 36:38 + 8:54
19. Urbánek Tomáš ZBM0604 B SK Žabovřesky Brno 36:46 + 9:02
20. Svirák Jonatan TBM0608 B KOS TJ Tesla Brno 37:07 + 9:23
21. Tomanek Lukáš KSU0502 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:54 + 10:10
22. Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:02 + 11:18
23. Vedra Tobiáš TBM0621 B KOS TJ Tesla Brno 40:49 + 13:05
24. Koca Vojtech ZBM0602 B SK Žabovřesky Brno 40:59 + 13:15
25. Soldán Robin PLU0600 B TJ SOKOL Plumlov 41:00 + 13:16
26. Folprecht Matyáš TBM0606 B KOS TJ Tesla Brno 41:52 + 14:08
27. Mudrák Daniel TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno 41:56 + 14:12
28. Pernicka Václav TZL0602 B SKOB Zlín 42:24 + 14:40
29. Marszalek Patryk 14P0500 C UKS Kometa Gliwice 43:15 + 15:31
30. Ryška Matej TRI0604 B TJ TŽ Třinec 44:01 + 16:17
31. Huleja Martin TZL0604 B SKOB Zlín 44:53 + 17:09
32. Damek Ondrej TRI0503 B TJ TŽ Třinec 45:41 + 17:57
33. Borunský Matej AOP0600 B Orientační Běh Opava 45:56 + 18:12
34. Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:20 + 18:36
35. Grygar Václav MOV0502 B SKOB Ostrava 46:22 + 18:38
36. Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:09 + 20:25
37. Mudrák Šimon LCE0601 C OOB TJ Slovan Luhačovice 48:50 + 21:06
38. Strakoš Ondrej TZL0601 B SKOB Zlín 49:10 + 21:26
39. Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 49:32 + 21:48
40. Karásek Antonín PLU0503 B TJ SOKOL Plumlov 51:26 + 23:42
41. Nemec Filip TZL0503 C SKOB Zlín 51:45 + 24:01
42. Menzel Antonín MOV0700 B SKOB Ostrava 53:06 + 25:22
43. Hrbácek Filip LCE0501 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:28 + 25:44
44. Veselka Matej LCE0603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 70:18 + 42:34
45. Salich Jonáš AOP0501 C Orientační Běh Opava 83:42 + 55:58
H14C
3.60 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov 38:52
2. Smycek David BFM0504 C SKOB Frýdek - Místek 43:25 + 4:33
3. Špok Petr KRN0601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 47:25 + 8:33
4. Sikora Matej TRI0501 C TJ TŽ Třinec 50:12 + 11:20
5. Chudík Martin BFM0604 B SKOB Frýdek - Místek 51:13 + 12:21
6. Zádrapa Marian Petr MOV0503 C SKOB Ostrava 53:36 + 14:44
7. Slavík Ondrej TVR0500 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 57:33 + 18:41
8. Žovinec Pavel ABM0509 C KOB ALFA Brno 61:12 + 22:20
9. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 62:22 + 23:30
10. Švestka Štepán KVS0600 C SKOB Kobra Vsetín 64:44 + 25:52
11. Cernohorský Jakub AOP0502 C Orientační Běh Opava 69:50 + 30:58
12. Kawka Michal MOV0604 C SKOB Ostrava 70:32 + 31:40
H16B
6.40 km, 315 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Jakub ZBM0407 A SK Žabovřesky Brno 44:56
2. Urbánek Adam ZBM0302 B SK Žabovřesky Brno 46:14 + 1:18
3. Šterbák Josef ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno 51:16 + 6:20
4. Fousek Vojtech RBK0403 B SK Radioklub Blansko 52:23 + 7:27
5. Doušek Tomáš TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno 53:42 + 8:46
6. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:22 + 10:26
7. Bjolek Michal BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek 55:37 + 10:41
8. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 55:54 + 10:58
9. Ehl Ondrej TBM0404 A KOS TJ Tesla Brno 56:13 + 11:17
10. Hustý Adam TZL0403 A SKOB Zlín 57:04 + 12:08
11. Novosad Pavel TZL0404 A SKOB Zlín 57:35 + 12:39
12. Racek Josef ZBM0400 C SK Žabovřesky Brno 57:43 + 12:47
13. Stryk Štepán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:48 + 14:52
14. Hanousek Matej RBK0404 B SK Radioklub Blansko 60:33 + 15:37
15. Fousek Matej RBK0402 B SK Radioklub Blansko 62:43 + 17:47
16. Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:48 + 17:52
17. Marek Vojtech ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno 63:07 + 18:11
18. Palát Tomáš ABM0307 B KOB ALFA Brno 63:15 + 18:19
19. Karásek František PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov 64:02 + 19:06
20. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 65:33 + 20:37
21. Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 65:53 + 20:57
22. Ježek Filip ZBM0414 B SK Žabovřesky Brno 72:24 + 27:28
23. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 72:54 + 27:58
23. Rada Štepán ABM0404 B KOB ALFA Brno 72:54 + 27:58
25. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:26 + 30:30
26. Malý Tomáš VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 80:38 + 35:42
27. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 93:27 + 48:31
28. Pecek Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž 115:35 + 70:39
Beneš Jindrich KON0404 A KOB Konice DISK
H16C
5.30 km, 250 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jurcík Martin KRN0300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 83:45
2. Wojak Kacper 51P0400 C UKS Sparta Czyżowice 105:46 + 22:01
3. Matoušek Ondrej MOV0300 C SKOB Ostrava 135:47 + 52:02
H18B
8.40 km, 375 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 53:52
2. Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 57:46 + 3:54
3. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 61:47 + 7:55
4. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 64:09 + 10:17
5. Gryc Vojtech TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 66:14 + 12:22
6. Milán Tomáš ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno 67:31 + 13:39
7. Kostka Jirí AOP0201 A Orientační Běh Opava 69:48 + 15:56
8. Matuš Vít VRB0202 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 71:50 + 17:58
9. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 72:38 + 18:46
10. Šafár Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:41 + 18:49
11. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 75:29 + 21:37
12. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 76:12 + 22:20
13. Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 76:15 + 22:23
14. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 77:07 + 23:15
15. Tuharský Erik TRI0100 A TJ TŽ Třinec 77:31 + 23:39
16. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 82:03 + 28:11
17. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 84:27 + 30:35
18. Babišta Antonín KSU0111 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 87:25 + 33:33
19. Blank Noah SKM0201 C KOB Směr Kroměříž 91:02 + 37:10
20. Konarík Vít SVS0200 B Orientklub Vsetín 99:46 + 45:54
Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc DISK
H18C
6.40 km, 315 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimek Štepán UOL0104 C SOB Olomouc 79:26
H20B
9.50 km, 410 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Höck Kilian 24D0001 C SV Robotron Dresden 68:38
2. Panovec Kryštof LCE0011 B OOB TJ Slovan Luhačovice 76:33 + 7:55
3. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 79:41 + 11:03
4. Procházka Zdenek SOP9901 A OOB TJ Slezan Opava 81:37 + 12:59
5. Vavrík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 85:09 + 16:31
6. Florián Vojtech ABM9901 A KOB ALFA Brno 98:44 + 30:06
Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk DISK
H21B
12.00 km, 570 m, 28 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozák Osvald TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno 76:05
2. Schuster Marek SSU9303 R SK Severka Šumperk 76:09 + 0:04
3. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 77:07 + 1:02
4. Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 77:49 + 1:44
5. Cech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 79:04 + 2:59
6. Chloupek Adam ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno 79:31 + 3:26
7. Zhánal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 79:48 + 3:43
8. Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice 81:44 + 5:39
9. Zimmermann Jakub TBM8911 C KOS TJ Tesla Brno 81:47 + 5:42
10. Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín 82:14 + 6:09
11. Rajnošek Zdenek KSU8506 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 82:40 + 6:35
12. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 83:17 + 7:12
13. Finstrle Ludek ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 85:09 + 9:04
14. Paszynski Piotr 38P8100 C UKS Orientus Lodz 85:11 + 9:06
14. Ehl Jirí TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 85:11 + 9:06
16. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 85:14 + 9:09
17. Bencúr Juraj AOP7700 C Orientační Běh Opava 85:23 + 9:18
18. Jurczyk Tomasz 51P9400 C UKS Sparta Czyżowice 85:40 + 9:35
19. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 85:47 + 9:42
20. Zelinka Jirí MBM8740 C O-mikron 86:06 + 10:01
21. Adámek Filip TBM0101 A KOS TJ Tesla Brno 88:35 + 12:30
22. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 92:24 + 16:19
23. Prikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 92:56 + 16:51
24. Slovácek Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 93:13 + 17:08
25. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 93:14 + 17:09
26. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 94:05 + 18:00
27. Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 94:08 + 18:03
28. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 94:17 + 18:12
29. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 95:03 + 18:58
30. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 96:04 + 19:59
31. Mazal Zdenek VBM8103 C VSK Mendelu Brno 97:23 + 21:18
32. Novotný Jirí TZL8001 C SKOB Zlín 97:26 + 21:21
33. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 100:59 + 24:54
34. Janu Zdenek KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 102:42 + 26:37
35. Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 104:17 + 28:12
36. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 107:02 + 30:57
37. Doležel Ondrej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 109:02 + 32:57
38. Jirka Jakub VPM7905 C KOS Slavia Plzeň 109:52 + 33:47
39. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 111:02 + 34:57
40. Koran Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 112:38 + 36:33
41. Kelbl Vladimír ZBM9711 C SK Žabovřesky Brno 115:15 + 39:10
42. Lachendro Jan SKM8700 C KOB Směr Kroměříž 115:48 + 39:43
43. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 117:58 + 41:53
44. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 136:31 + 60:26
45. Svízela Vojtech LCE9101 C OOB TJ Slovan Luhačovice 146:37 + 70:32
Trávnícek Jan PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov DISK
Matoušek Jirí STE7504 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Hadac Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava DISK
H21C
9.50 km, 410 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 73:21
2. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 79:40 + 6:19
3. Ostranský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 83:06 + 9:45
4. Pospíšil Petr SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava 83:40 + 10:19
5. Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 85:02 + 11:41
6. Peterek Vít SOP8600 C OOB TJ Slezan Opava 97:22 + 24:01
7. Macka Radek LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice 97:58 + 24:37
8. Bernatík Lukáš SFM9801 C O-RUNNAŘI Beskydy 101:22 + 28:01
9. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 112:47 + 39:26
Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H35B
9.50 km, 410 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 69:04
2. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 71:06 + 2:02
3. Otrusina Jirí JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 73:12 + 4:08
4. Stachon Zdenek SKM8014 C KOB Směr Kroměříž 80:40 + 11:36
5. Zbíral Robert UOL8000 C SOB Olomouc 84:26 + 15:22
6. Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering 89:14 + 20:10
7. Janas Sebastian 4EP7400 C Uks Kometa Gliwice 92:36 + 23:32
8. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 98:13 + 29:09
9. Kostka Petr MOV8200 C SKOB Ostrava 98:19 + 29:15
10. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 103:17 + 34:13
11. Hanousek Kamil RBK7401 C SK Radioklub Blansko 109:34 + 40:30
H35C
7.70 km, 365 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 67:45
2. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 83:47 + 16:02
3. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 84:34 + 16:49
4. Masny Krzysztof MOV7600 C SKOB Ostrava 92:45 + 25:00
5. Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 94:52 + 27:07
6. Cernohorský Martin AOP7500 C Orientační Běh Opava 95:53 + 28:08
7. Kotátko Aleš SFM8303 C O-RUNNAŘI Beskydy 99:58 + 32:13
8. Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 100:19 + 32:34
9. Létal Jirí SFM8202 C O-RUNNAŘI Beskydy 101:25 + 33:40
10. Blaževic Roman LCE7301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 114:35 + 46:50
11. Matula Pavel BFM7602 C SKOB Frýdek - Místek 117:43 + 49:58
12. Brychlec Lukáš MOV7501 C SKOB Ostrava 118:10 + 50:25
H40B
8.50 km, 390 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 69:42
2. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 70:03 + 0:21
3. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 74:16 + 4:34
4. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 74:45 + 5:03
5. Pernicka Petr TZL7336 C SKOB Zlín 75:58 + 6:16
6. Valík Ludek AOP7101 C Orientační Běh Opava 77:08 + 7:26
7. Rytír Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 77:10 + 7:28
8. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 77:11 + 7:29
9. Mulícek Ondrej ABM7405 C KOB ALFA Brno 82:07 + 12:25
10. Popieluch Michal BFM7301 C SKOB Frýdek - Místek 83:54 + 14:12
11. Pecek Martin SKM7301 C KOB Směr Kroměříž 85:12 + 15:30
12. Paulícek Michal UOL7701 C SOB Olomouc 88:59 + 19:17
13. Byrtus Petr SIT7702 C OK SILESIA 89:04 + 19:22
14. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 90:15 + 20:33
15. Krticka Ludek SSU7847 C SK Severka Šumperk 91:02 + 21:20
16. Vlcek Jirí VIC7700 C OB Vizovice 93:51 + 24:09
17. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 94:24 + 24:42
18. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 104:52 + 35:10
19. Bícánek Milan SIT7703 C OK SILESIA 119:02 + 49:20
20. Jadvišcok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 154:39 + 84:57
Hajdu Martin 12H7002 C Tipo Orienteering Club DISK
Salich Radomír AOP7603 C Orientační Běh Opava DISK
MS Zeman Radek 0070003 C 007 - MAIL 98:15 + 28:33
MS Vojvodík Martin 0020001 C 002 - bezklubu 109:57 + 40:15
H45B
7.70 km, 365 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 61:29
2. Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 63:53 + 2:24
3. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 72:18 + 10:49
4. Švestka Vítezslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 74:09 + 12:40
5. Dzik Miroslaw 86P7102 C LKS Górzanka Nawojowa Góra 75:50 + 14:21
6. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 76:03 + 14:34
7. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 80:16 + 18:47
8. Novosad Pavel TZL7401 C SKOB Zlín 81:36 + 20:07
9. Ježek Petr ZBM7202 C SK Žabovřesky Brno 82:07 + 20:38
10. Svechota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 87:20 + 25:51
11. Mianowski Rafal 4HP7300 C UNTS Warszawa 89:44 + 28:15
12. Kurecka Robert ABM7210 C KOB ALFA Brno 94:58 + 33:29
13. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 100:13 + 38:44
14. Vavrík René MOV7000 C SKOB Ostrava 103:11 + 41:42
15. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 113:10 + 51:41
H45C
6.30 km, 260 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kratochvíl Karel HOB7001 C SKOB Horní Benešov 52:52
2. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 53:55 + 1:03
3. Odehnal Roman ABM6909 C KOB ALFA Brno 59:03 + 6:11
4. Král Jirí ODR7300 C SKOB Odry 66:44 + 13:52
5. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 67:07 + 14:15
6. Marszalek Waldemar 14P7301 C UKS Kometa Gliwice 67:29 + 14:37
7. Sedlácek Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 67:55 + 15:03
8. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 69:06 + 16:14
9. Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 70:34 + 17:42
10. Bernatík Aleš SFM7201 C O-RUNNAŘI Beskydy 70:46 + 17:54
11. Baco Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 72:25 + 19:33
12. Krcek Martin AOP7302 C Orientační Běh Opava 73:45 + 20:53
13. Jurczyk Piotr 51P6900 C UKS Sparta Czyżowice 74:17 + 21:25
14. Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 79:13 + 26:21
15. Vrána Jan UOL7300 C SOB Olomouc 94:48 + 41:56
16. Urbánek Martin SFM7400 C O-RUNNAŘI Beskydy 96:18 + 43:26
17. Kohoutek Milan MOV6300 C SKOB Ostrava 98:23 + 45:31
18. David Vladimír SFM7401 C O-RUNNAŘI Beskydy 99:13 + 46:21
19. Štetínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 102:40 + 49:48
H50B
6.50 km, 305 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 54:16
2. Hadac Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 54:21 + 0:05
3. Slavík Tomáš TVR6800 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 56:11 + 1:55
4. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 58:09 + 3:53
5. Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno 58:28 + 4:12
6. Kubícek Jirí UOL6500 C SOB Olomouc 58:31 + 4:15
7. Sloňski Marek 0050001 C 005 - (POL) WKS Wawel 59:19 + 5:03
8. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 60:27 + 6:11
9. Schuster Martin AOP6502 C Orientační Běh Opava 61:54 + 7:38
10. Hunka Karel KON6919 C KOB Konice 64:19 + 10:03
11. Sklenár Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 74:20 + 20:04
12. Vodicka Ludek SBR5501 C SKOB Bruntál 78:13 + 23:57
13. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 81:09 + 26:53
14. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 81:18 + 27:02
15. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 82:01 + 27:45
16. Riessler Otto OTK6800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 85:05 + 30:49
17. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 91:34 + 37:18
18. Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 95:50 + 41:34
Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice DISK
Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice DISK
Antonowicz Jerzy STE6800 C SK SKI-OB Šternberk DISK
MS Muller Tomasz 66P7613 C UKS Azymut Pabianice 76:50 + 22:34
H55B
6.30 km, 260 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 55:11
2. Niessner Piotr 0050005 C 005 - (POL) WKS Wawel 57:02 + 1:51
3. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 60:37 + 5:26
4. Ryšavý Jirí OOP5803 C TJ Opava 63:15 + 8:04
5. Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 64:29 + 9:18
6. Wojarski Krzysztof 2KP6000 C Bielsko-Biala O-Team 67:03 + 11:52
7. Sklenár Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 69:09 + 13:58
8. Chmelar Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 69:16 + 14:05
9. Krejcík Zbynek TZL5704 C SKOB Zlín 83:44 + 28:33
H55C
4.30 km, 165 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macecek Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 43:08
2. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 45:03 + 1:55
3. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 48:10 + 5:02
4. Šarman Radim MOV6201 C SKOB Ostrava 48:53 + 5:45
5. Slivecka Jaromír MOV5601 C SKOB Ostrava 50:06 + 6:58
6. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 50:33 + 7:25
7. Pospíšil Václav SOP5701 C OOB TJ Slezan Opava 52:19 + 9:11
8. Labudík Milan TVR6200 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 52:44 + 9:36
9. Jaroš Vojtech ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 58:33 + 15:25
10. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 58:57 + 15:49
11. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 61:20 + 18:12
12. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 61:56 + 18:48
13. Lecián Oldrich OOP6100 C TJ Opava 66:16 + 23:08
H60B
5.80 km, 230 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 52:33
2. Jakobi Zdenek HAV5701 C OB Havířov 54:25 + 1:52
3. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 55:57 + 3:24
4. Jureník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 61:16 + 8:43
5. Višna Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 68:08 + 15:35
6. Slovácek Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 73:31 + 20:58
7. Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 77:19 + 24:46
8. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 100:18 + 47:45
Šrajer Jan OOP5601 C TJ Opava DISK
H65B
4.80 km, 185 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 50:33
2. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 54:46 + 4:13
3. Krmášek Bohdan AOP5301 C Orientační Běh Opava 55:14 + 4:41
4. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 56:18 + 5:45
5. Pilc Oldrich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 57:35 + 7:02
6. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 58:43 + 8:10
7. Herdegen Ondrej BOV5200 C TJ Baník Ostrava OKD 59:48 + 9:15
8. Pospíšil Karel TVR5000 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 62:59 + 12:26
9. Jurcák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 66:21 + 15:48
10. Sýkora Jirí OOP5400 C TJ Opava 69:05 + 18:32
11. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 70:21 + 19:48
12. Jadvišcok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 74:11 + 23:38
13. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 80:46 + 30:13
H65C
3.40 km, 125 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 40:14
2. Ševcík Bretislav OOP5001 C TJ Opava 51:52 + 11:38
H70B
3.80 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 38:26
2. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 46:20 + 7:54
3. Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 47:44 + 9:18
4. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 48:05 + 9:39
5. Sonnek Miloš AOP4801 C Orientační Běh Opava 56:05 + 17:39
6. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 66:38 + 28:12
7. Klech Josef HOB4701 C SKOB Horní Benešov 67:35 + 29:09
8. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 68:40 + 30:14
Sklenár Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk DISK
MS Huňka Jiří 0010001 C 001 - SK Radslavice 72:00 + 33:34
H70C
2.00 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 27:27
2. Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 33:32 + 6:05
3. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 36:03 + 8:36
4. Beneš Karel HAV4201 C OB Havířov 36:28 + 9:01
5. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 47:33 + 20:06
6. Vávra Jirí MOV4102 C SKOB Ostrava 63:56 + 36:29
H75B
3.00 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznicka Alois TZL3613 C SKOB Zlín 36:22
2. Ostranský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 40:26 + 4:04
3. Ptácek Jirí BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 40:38 + 4:16
4. Nosek Jirí OOP4401 C TJ Opava 44:10 + 7:48
5. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 60:43 + 24:21
Sedlár Vladimír AOP4201 C Orientační Běh Opava DISK
HDR
2.10 km, 55 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cervinka Ondrej BFM0806 C SKOB Frýdek - Místek 24:56
2. Malý David VRB1100 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 25:33 + 0:37
3. Ryšková Klára TRI1250 C TJ TŽ Třinec 25:50 + 0:54
4. Palarcík Kryštof SFM1100 C O-RUNNAŘI Beskydy 26:41 + 1:45
5. Kawuloková Tereza TRI0956 C TJ TŽ Třinec 27:09 + 2:13
6. Cymorková Julie TRI0953 C TJ TŽ Třinec 29:37 + 4:41
7. Slámová Emílie Inka LCE1253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 30:00 + 5:04
8. Broschová Alžbeta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 30:35 + 5:39
9. Pecek Tobiáš SKM1100 C KOB Směr Kroměříž 30:41 + 5:45
10. Myslivec Lukáš TRI1201 C TJ TŽ Třinec 31:35 + 6:39
11. Brandštetter Patrik MOV1000 C SKOB Ostrava 31:47 + 6:51
12. Kratochvíl David HOB1101 C SKOB Horní Benešov 32:34 + 7:38
13. Kulíšek Tadeáš HOB1201 C SKOB Horní Benešov 32:46 + 7:50
14. Mokrosz Tomasz TRI1200 C TJ TŽ Třinec 33:39 + 8:43
15. Střída Antonín 0070008 C 007 - MAIL 36:15 + 11:19
16. Létalová Eva SFM1250 C O-RUNNAŘI Beskydy 37:23 + 12:27
17. Hrabal Václav BFM1202 C SKOB Frýdek - Místek 37:57 + 13:01
18. Horácková Karolína MOV1051 C SKOB Ostrava 40:31 + 15:35
19. Panna Matyáš MOV1300 C SKOB Ostrava 41:12 + 16:16
20. Střída František 0070009 C 007 - MAIL 41:28 + 16:32
21. Mališová Ema BFM1152 C SKOB Frýdek - Místek 44:41 + 19:45
22. Hrouza Jan KRN1300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 44:56 + 20:00
23. Václavík Jakub BFM1201 C SKOB Frýdek - Místek 45:46 + 20:50
24. Kostka Mikuláš MOV1400 C SKOB Ostrava 47:08 + 22:12
25. Ebnerová Alena KON1171 C KOB Konice 51:52 + 26:56
26. Telecká Barbora BFM C SKOB Frýdek - Místek 52:06 + 27:10
27. Stachon Štepán ZBM1212 C SK Žabovřesky Brno 60:23 + 35:27
28. Janas Malgorzata 4EP1400 C Uks Kometa Gliwice 62:00 + 37:04
29. Kozáková Michaela TBM1552 C KOS TJ Tesla Brno 64:31 + 39:35
30. Karlová Eva 007 C 007 - MAIL 64:43 + 39:47
31. Petřivalská Anežka STE0006 C SK SKI-OB Šternberk 64:46 + 39:50
32. Petřivalská Eliška STE0007 C SK SKI-OB Šternberk 65:24 + 40:28
33. Kozáková Zuzana TBM1352 C KOS TJ Tesla Brno 66:28 + 41:32
34. Freith Quido NNN C Neregistrovaní 67:33 + 42:37
35. Tesarová Eva AOP1650 C Orientační Běh Opava 73:20 + 48:24
36. Tesarová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 73:30 + 48:34
37. Peterek Antonín NNN C Neregistrovaní 84:48 + 59:52
Macka Matyáš LCE1313 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
P
2.90 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 28:53
2. Škoda Ondřej TRI C TJ TŽ Třinec 29:16 + 0:23
3. Svacinková Jitka TVR7750 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 29:44 + 0:51
4. Juckelandt Wolf-Gerold 24D5500 C SV Robotron Dresden 31:30 + 2:37
5. Beneš Vojtěch 0070002 C 007 - MAIL 33:05 + 4:12
6. Kawulok Marek 0090001 C 009 - Kawulok 33:43 + 4:50
7. Telecky Jiri BFM C SKOB Frýdek - Místek 34:41 + 5:48
8. Pometlová Jana AOP7551 C Orientační Běh Opava 35:06 + 6:13
9. Volný Jiří SOP5601 C OOB TJ Slezan Opava 37:18 + 8:25
10. Furmánek Zdeněk 0080001 C 008 - železničáři 37:28 + 8:35
11. Hendrych Jaromír HOB6001 C SKOB Horní Benešov 37:41 + 8:48
12. Úyp Piotr 51P8400 C UKS Sparta Czyżowice 37:54 + 9:01
13. Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 38:26 + 9:33
14. Freith Martin NNN C Neregistrovaní 40:28 + 11:35
15. Tomčíková Hana VRB7879 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 42:08 + 13:15
16. Zahradnikova Katerina NNN C Neregistrovaní 44:21 + 15:28
17. Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 44:23 + 15:30
18. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 44:40 + 15:47
19. Grygarová Eva MOV7753 C SKOB Ostrava 44:54 + 16:01
20. Šauman Petr ODR6100 C SKOB Odry 46:09 + 17:16
21. Hendrychová Pavla HOB6251 C SKOB Horní Benešov 48:07 + 19:14
22. Hendrych Vlastimil HOB5601 C SKOB Horní Benešov 50:48 + 21:55
23. Ledabylová Alena HOB5551 C SKOB Horní Benešov 54:06 + 25:13
24. Krumpholcová Jarmila HOB5655 C SKOB Horní Benešov 54:19 + 25:26
25. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 55:00 + 26:07
26. Kolář Leopold VRB5404 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 55:20 + 26:27
27. Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 58:25 + 29:32
28. Král Jiří ODR0400 C SKOB Odry 59:02 + 30:09
29. Telecká Sona BFM C SKOB Frýdek - Místek 59:29 + 30:36
30. Matěja Vojtěch ODR0000 C SKOB Odry 60:59 + 32:06
31. Schusterová Martina AOP6551 C Orientační Běh Opava 61:08 + 32:15
32. Nováková Lenka BFM7852 C SKOB Frýdek - Místek 61:10 + 32:17
33. Cetlová Helena AOP7550 C Orientační Běh Opava 61:11 + 32:18
34. Oborska Radka 0030001 C 003 - --- 68:01 + 39:08
35. Davidová Petra SFM7651 C O-RUNNAŘI Beskydy 73:29 + 44:36
36. Procházka Jakub SOP9903 C OOB TJ Slezan Opava 77:06 + 48:13
T
5.90 km, 260 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesar Jirí AOP6702 C Orientační Běh Opava 52:05
2. Fišer Petr GIG7502 C GIGANT Orienteering 56:32 + 4:27
3. Šidík Petr NNN C Neregistrovaní 58:12 + 6:07
4. Gros Petr OOP7700 C TJ Opava 61:35 + 9:30
5. Németh Zsoltné 007 C 007 - MAIL 62:35 + 10:30
6. Juckelandt Sabine 24D6350 C SV Robotron Dresden 66:45 + 14:40
7. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 66:52 + 14:47
8. Denemarek Ivo BBM7901 C BETA URSUS Orienteering 68:17 + 16:12
9. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 68:50 + 16:45
10. Hrabal Zdenek BFM7801 C SKOB Frýdek - Místek 75:56 + 23:51
11. Zdaril Matej STE0001 C SK SKI-OB Šternberk 76:12 + 24:07
12. Chudík Michael BFM7103 C SKOB Frýdek - Místek 82:13 + 30:08
13. Bednarík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 84:36 + 32:31
14. Fiala Jan AOP8800 C Orientační Běh Opava 88:47 + 36:42
15. Erben Martin SOP9001 C OOB TJ Slezan Opava 98:43 + 46:38
16. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 120:34 + 68:29
17. Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 145:37 + 93:32
Gera Tibor 007 C 007 - MAIL DISK
Németj Luca 007 C 007 - MAIL DISK
Darrell Frank 0070005 C 007 - MAIL DISK
Juracka Zdenek HAV5702 C OB Havířov DISK