Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE

Datum:
01.06.2019
Místo konání:
Nová Skalka (Skalka u Doks)
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
DOK - OK Doksy
Mapa:
SELSKÁ ROKLE, DLOUHÝ DŮL
Ředitel závodu:
Janata Martin - R1
Hlavní rozhodčí:
Plochová Dominika - R1
Stavitel tratí:
Novák Daniel - R2
JURY:
Zbranek Roman, Fiala Jan, Pachnerová Dominika
Protokol:
Krabička SIAC TEST na startu 2 fungovala nějakou dobu jako SIAC OFF. Netušíme, kde byl problém - krabička objektivně byla naprogramována na SIAC TEST. Chyba byla, že jsme krabičce nezalepili díru pro kontaktní ražení, a v době, kdy fungovala jako SIAC OFF, si závodníci SIAC vypínali tím, že tam SIAC čipy strkali kontaktně. Kromě tohoto proběhl závod bez závad.
D10
1.65 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ouzká Eliška BOR1051 OK Jiskra Nový Bor 14:29
2. Lošťáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:00 + 0:31
2. Soukupová Marie BOR0952 OK Jiskra Nový Bor 15:00 + 0:31
4. Růtová Amálie TJN0951 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:06 + 0:37
5. Seidlová Magdalena RIC0950 OB Říčany 15:18 + 0:49
6. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 16:45 + 2:16
7. Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:00 + 2:31
8. Kvapilová Markéta PHK0950 OK 99 Hradec Králové 19:16 + 4:47
9. Pechová Marie VLI1050 Slavia Liberec orienteering 20:09 + 5:40
10. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 20:52 + 6:23
11. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 21:04 + 6:35
12. Houžvičková Kateřina TUR0952 OOB TJ Turnov 21:40 + 7:11
13. Kamová Kateřina 0130009 Klub dobré zprávy 23:15 + 8:46
14. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 23:16 + 8:47
15. Ehlerová Michaela VSP1050 USK Praha 25:44 + 11:15
16. Kvapilová Simona PHK1150 OK 99 Hradec Králové 25:57 + 11:28
17. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 26:21 + 11:52
18. Čečerle Beáta VLI1053 Slavia Liberec orienteering 26:31 + 12:02
19. Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 27:15 + 12:46
20. Barsová Magdaléna VLI0955 Slavia Liberec orienteering 27:23 + 12:54
21. Kubešová Tereza VLI0954 Slavia Liberec orienteering 28:13 + 13:44
21. Šipoš Emília VLI0952 Slavia Liberec orienteering 28:13 + 13:44
23. Ptáčková Barbora DKP0954 Oddíl OB Kotlářka 28:38 + 14:09
24. Čalounová Klára VLI0950 Slavia Liberec orienteering 29:14 + 14:45
25. Kubecová Markéta PGP0955 SK Praga 32:00 + 17:31
26. Gibbons Emily SOK TJ Turnov 38:48 + 24:19
27. Havlová Veronika KNC0950 Sokol Kostelec n. Č. l. 50:41 + 36:12
Hánělová Lucie ZVO0952 OB SK Zvole DISK
Haasová Anežka BOR0956 OK Jiskra Nový Bor DNS
Čupcová Viktorie BOR0957 OK Jiskra Nový Bor DNS
Zappová Elisabeth TJN0952 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
D10L
1.43 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Feřtová Eliška VLI1056 Slavia Liberec orienteering 15:17
2. Jedličková Lucie SHK1050 OK Slavia Hradec Králové 18:01 + 2:44
3. Vondráčková Jolana DKP1058 Oddíl OB Kotlářka 19:36 + 4:19
4. Mrázková Berta SJC1151 Sportcentrum Jičín 21:35 + 6:18
5. Tomanicová Stela CHA1051 OK Chrastava 23:45 + 8:28
6. Růžičková Magda PHK0951 OK 99 Hradec Králové 24:58 + 9:41
7. Jelínková Anna LTP1050 OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:04 + 9:47
8. Hoke Berenika 0130003 Klub dobré zprávy 25:18 + 10:01
9. Kalousová Adéla EKP0950 VŠTJ Ekonom Praha 27:37 + 12:20
10. Reichelová Šárka 0110004 Back Counters 27:46 + 12:29
11. Prokopová Tereza CHA1151 OK Chrastava 32:11 + 16:54
12. Oravcová Amálie TJN1171 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:13 + 16:56
13. Tomešová Evelína SJC1150 Sportcentrum Jičín 32:38 + 17:21
14. Fialová Kristýna DOR1250 OK Dobříš 34:20 + 19:03
15. Truncová Zuzana ODV1051 TJ Aero Odolena Voda 40:06 + 24:49
16. Válková Karolína TUV0951 SOK TJ Turnov 53:01 + 37:44
17. Duman Rozárie BOR1053 OK Jiskra Nový Bor 54:34 + 39:17
18. Součková Adélka 0130012 Klub dobré zprávy 61:00 + 45:43
19. Brzobohatá Eliška 0130010 Klub dobré zprávy 63:17 + 48:00
20. Truncová Štěpánka ODV1052 TJ Aero Odolena Voda 70:29 + 55:12
Hepnerová Tereza SHK1150 OK Slavia Hradec Králové DISK
Kottíková Anežka TJN1152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Zenko Rozálie BOR1052 OK Jiskra Nový Bor DNS
D12
2.38 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 18:28
2. Svennerud Märta 0170006 Karlskrona SOK 19:58 + 1:30
3. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 19:59 + 1:31
4. Tomášková Matilda TUV0998 SOK TJ Turnov 20:25 + 1:57
5. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 20:38 + 2:10
6. Baloghová Milena TJN0750 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:52 + 2:24
7. Gregorová Alice DKP0758 Oddíl OB Kotlářka 21:30 + 3:02
8. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 22:00 + 3:32
9. Lipenská Barbora CHA0753 OK Chrastava 22:56 + 4:28
10. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 22:58 + 4:30
11. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 23:26 + 4:58
12. Nováková Viktorie RUM0751 ZOOB Rumburk 24:08 + 5:40
13. Kunášková Karolína VLI0851 Slavia Liberec orienteering 24:49 + 6:21
14. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 25:03 + 6:35
15. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 25:24 + 6:56
16. Houžvičková Daniela TUR0751 OOB TJ Turnov 25:28 + 7:00
17. Vejražková Anna KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 25:55 + 7:27
18. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 26:27 + 7:59
19. Nožičková Eva TJN0852 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:55 + 8:27
20. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 26:59 + 8:31
21. Kutková Tereza JEN0752 OB Jenišovice 27:19 + 8:51
22. Kropáčová Zuzana KRL0754 Kometa Kralovice 28:14 + 9:46
23. Kocmanová Adéla BOR0752 OK Jiskra Nový Bor 28:57 + 10:29
24. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 29:36 + 11:08
25. Hladíková Julie DKP0857 Oddíl OB Kotlářka 29:57 + 11:29
26. Waldhauserová Eliška BOR0757 OK Jiskra Nový Bor 30:44 + 12:16
27. Ellederová Eva TAP0860 KOB Tretra Praha 31:02 + 12:34
28. Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha 32:16 + 13:48
29. Podoubská Klára TJN0855 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:17 + 13:49
30. Vondráčková Alžběta DKP0864 Oddíl OB Kotlářka 32:20 + 13:52
31. Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 33:20 + 14:52
32. Flossmannová Lucie VLI0852 Slavia Liberec orienteering 33:34 + 15:06
33. Cicvárková Klára TJN0757 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:47 + 15:19
34. Matoušková Markéta PHK0855 OK 99 Hradec Králové 34:15 + 15:47
35. Vaňourková Sára BOR0759 OK Jiskra Nový Bor 34:51 + 16:23
36. Vokušová Veronika TJN0756 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:08 + 16:40
37. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha 37:28 + 19:00
38. Oliveriusová Anna BZP0850 Báječné ženy v orientačním běhu 37:42 + 19:14
39. Zemanová Eliška DKP0862 Oddíl OB Kotlářka 38:07 + 19:39
40. Janáčková Michaela LPU0759 OK Lokomotiva Pardubice 40:19 + 21:51
41. Pilchová Sofie ODV0751 TJ Aero Odolena Voda 41:15 + 22:47
42. Davidová Beatrice RUM0752 ZOOB Rumburk 41:22 + 22:54
43. Klustová Tereza CHA0751 OK Chrastava 43:15 + 24:47
44. Berná Klára ODV0851 TJ Aero Odolena Voda 44:06 + 25:38
45. Havlíčková Veronika RIC0853 OB Říčany 44:42 + 26:14
46. Reichelová Helena 0110003 Back Counters 45:39 + 27:11
47. Koudelková Katrin BOR0856 OK Jiskra Nový Bor 47:21 + 28:53
48. Feřtová Anežka VLI0856 Slavia Liberec orienteering 48:42 + 30:14
49. Kalousová Jolana EKP0760 VŠTJ Ekonom Praha 53:13 + 34:45
50. Kuželová Ela FSP0750 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:17 + 39:49
51. Forstereviczová Julie DOR0850 OK Dobříš 76:03 + 57:35
Mušková Amálie Anna DKP0759 Oddíl OB Kotlářka DISK
Vlčková Emílie BOR0766 OK Jiskra Nový Bor DISK
Jandová Eva DOR0752 OK Dobříš DISK
Mušková Magdalena DKP0865 Oddíl OB Kotlářka DISK
Pavlíková Rozárie LIT0851 KOB Litvínov DISK
Veselá Karolína BOR0660 OK Jiskra Nový Bor 39:47 + 21:19
Glybovská Ivona 0130006 Klub dobré zprávy DNS
Ryšavá Kateřina TJN0754 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
Březinová Antonie CHA0851 OK Chrastava DNS
Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem DNS
Pražáková Nella TJN0854 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
D14B
2.98 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zettervall Emma 0170010 Karlskrona SOK 31:52
2. Štemberová Bára TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:10 + 0:18
3. Mellanová Judita TUR0559 OOB TJ Turnov 32:12 + 0:20
4. Malečková Hana VSP0553 USK Praha 34:10 + 2:18
5. Štěpová Kateřina PGP0657 SK Praga 34:37 + 2:45
6. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 34:56 + 3:04
7. Šimšová Pavla MFP0551 Matfyz Praha 35:38 + 3:46
8. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 35:53 + 4:01
9. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 37:07 + 5:15
10. Koudelková Eliška BOR0652 OK Jiskra Nový Bor 37:38 + 5:46
11. Novotná Barbora TUR0552 OOB TJ Turnov 38:08 + 6:16
12. Braun Filippa 0200001 Växjö OK 38:21 + 6:29
13. Háková Eliška TJN0654 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:36 + 7:44
14. Lošťáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:12 + 8:20
15. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 40:13 + 8:21
16. Podoubská Adéla TJN0658 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:21 + 9:29
17. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 42:00 + 10:08
18. Švecová Karolína ZVO0557 OB SK Zvole 42:37 + 10:45
19. Plevová Barbora 0180001 AC TJ Jičín 42:50 + 10:58
20. Měšťanová Tereza TAP0653 KOB Tretra Praha 43:20 + 11:28
21. Lamačová Kateřina TUR0660 OOB TJ Turnov 43:33 + 11:41
22. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 43:38 + 11:46
23. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 44:14 + 12:22
24. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 44:24 + 12:32
25. Kožíšková Kateřina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 45:04 + 13:12
26. Savruková Adéla TJN0656 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:18 + 15:26
27. Pecková Tereza VLI0551 Slavia Liberec orienteering 47:47 + 15:55
28. Hájková Tereza TUR0556 OOB TJ Turnov 48:04 + 16:12
29. Dušková Viktorie TJN0655 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:56 + 17:04
30. Štěpánková Běla BOR0555 OK Jiskra Nový Bor 49:26 + 17:34
31. Kubcová Anna DOB0550 KOB Dobruška 49:58 + 18:06
32. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 50:20 + 18:28
33. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 50:41 + 18:49
34. Šáchová Magdalena DOR0659 OK Dobříš 50:49 + 18:57
35. Krejčová Hana ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem 51:09 + 19:17
36. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 51:11 + 19:19
37. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 51:51 + 19:59
38. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 54:18 + 22:26
39. Sokolová Julie VLI0552 Slavia Liberec orienteering 55:43 + 23:51
40. Zoubková Šárka TJN0554 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:32 + 25:40
41. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 58:06 + 26:14
42. Řeháková Mirka SKV0652 TJ Slovan Karlovy Vary 58:11 + 26:19
43. Balcarová Marie LLI0652 LOK-o Liberec 58:33 + 26:41
44. Petersson Hilda 0200002 Växjö OK 60:02 + 28:10
45. Nováková Nina KAM0554 OK Kamenice 60:46 + 28:54
46. Kosková Adéla VLI0656 Slavia Liberec orienteering 62:07 + 30:15
47. Kottíková Lucie TJN0657 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:16 + 30:24
48. Fialová Kateřina DOR0754 OK Dobříš 63:24 + 31:32
49. Davidová Noemi RUM0551 ZOOB Rumburk 65:12 + 33:20
50. Rejmanová Nikola BOR0656 OK Jiskra Nový Bor 68:15 + 36:23
51. Hovorková Marie LDC0650 KOB Děčín 69:17 + 37:25
52. Prošková Markéta BOR0657 OK Jiskra Nový Bor 69:51 + 37:59
53. Magazu Annabelle DOR0657 OK Dobříš 77:38 + 45:46
54. Koubová Hana DKP0558 Oddíl OB Kotlářka 80:03 + 48:11
55. Sklenářová Zuzana TUR0658 OOB TJ Turnov 80:59 + 49:07
56. Stehlíková Adéla BOR0554 OK Jiskra Nový Bor 94:31 + 62:39
57. Šobíšková Lucie BSO0651 KOB Baník Sokolov 108:45 + 76:53
58. Vítková Anna DOK0650 OK Doksy 109:29 + 77:37
59. Janáčková Tereza LPU0558 OK Lokomotiva Pardubice 121:30 + 89:38
Škáchová Viktorie DKP0655 Oddíl OB Kotlářka DISK
Škáchová Zuzana DKP0656 Oddíl OB Kotlářka DISK
Skalová Jolana TJN0653 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
Ševčíková Anežka ONO0550 SKOB Ostrov DNS
Neuwirthová Nelli RIC0554 OB Říčany DNS
Vláčilová Anna RIC0657 OB Říčany DNS
Holíková Petra ONO0653 SKOB Ostrov DNS
D16A
4.14 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smolková Barbora TAP0356 KOB Tretra Praha 48:48
2. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 51:16 + 2:28
3. Vávrová Vanda HOR0350 TJ Jiskra Hořice 53:01 + 4:13
4. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 53:33 + 4:45
5. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 55:17 + 6:29
6. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 55:32 + 6:44
7. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:59 + 8:11
8. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 58:23 + 9:35
9. Svennerud Alma 0170005 Karlskrona SOK 59:11 + 10:23
10. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 60:20 + 11:32
11. Bulířová Ema TAP0452 KOB Tretra Praha 60:30 + 11:42
12. Swartz Lisa 0250001 OK Orion 61:13 + 12:25
13. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia Plzeň 62:46 + 13:58
14. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 64:29 + 15:41
15. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 65:05 + 16:17
16. Bednaříková Emma ZBM0359 SK Žabovřesky Brno 67:09 + 18:21
17. Smutná Anna Marie DKP0359 Oddíl OB Kotlářka 67:19 + 18:31
18. Rotková Markéta ZBM0455 SK Žabovřesky Brno 67:45 + 18:57
19. Pračková Ema RIC0451 OB Říčany 69:33 + 20:45
20. Stoklasová Zuzana OSN0454 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 69:58 + 21:10
21. Binarová Adéla UOL0452 SOB Olomouc 72:01 + 23:13
22. Novotná Jitka SJH0454 SJH Jindřichův Hradec 72:20 + 23:32
23. Barnatová Klára ZBM0352 SK Žabovřesky Brno 72:23 + 23:35
24. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 76:30 + 27:42
25. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 80:45 + 31:57
26. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 83:45 + 34:57
27. Lukašáková Sára STE0450 SK SKI-OB Šternberk 95:15 + 46:27
28. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 96:19 + 47:31
Hovořáková Karolína ZBM0351 SK Žabovřesky Brno DISK
Mazurek Joanna CHC0353 K.O.B. Choceň DISK
D16B
3.34 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hankovcová Helena KAM0350 OK Kamenice 45:20
2. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:18 + 0:58
3. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 46:51 + 1:31
4. Chrzová Eliška PGP0353 SK Praga 48:53 + 3:33
5. Čapková Lucie KAM0459 OK Kamenice 50:17 + 4:57
6. Aschermannová Klára VSP0454 USK Praha 50:19 + 4:59
7. Skácelová Adéla VLI0454 Slavia Liberec orienteering 51:18 + 5:58
8. Švecová Anežka ZVO0352 OB SK Zvole 52:43 + 7:23
9. Hudská Štěpánka TUR0450 OOB TJ Turnov 53:01 + 7:41
10. Burešová Eliška VLI0456 Slavia Liberec orienteering 53:09 + 7:49
11. Krejčová Lucie ROU0453 SKOB Roudnice nad Labem 53:56 + 8:36
12. Vitebská Eliška TJN0350 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:34 + 9:14
13. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 57:14 + 11:54
14. Nádeníčková Iva NEK0350 Nejdek Orienteering 57:48 + 12:28
15. Rumlenová Tereza BOR0453 OK Jiskra Nový Bor 60:14 + 14:54
16. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 60:35 + 15:15
17. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 60:48 + 15:28
18. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 61:06 + 15:46
19. Jedličková Kristýna KAM0455 OK Kamenice 62:42 + 17:22
20. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 62:54 + 17:34
21. Víšková Veronika KAM0452 OK Kamenice 65:08 + 19:48
22. Končická Kateřina RIC0352 OB Říčany 65:51 + 20:31
23. Tomanicová Sofie CHA0450 OK Chrastava 68:58 + 23:38
24. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 72:14 + 26:54
25. Baštová Julie DOR0353 OK Dobříš 72:59 + 27:39
26. Pesničáková Soňa TJN0451 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:05 + 27:45
27. Dvořáková Hana PGP0355 SK Praga 77:53 + 32:33
28. Tomášková Linda TAP0455 KOB Tretra Praha 80:02 + 34:42
29. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 81:07 + 35:47
30. Podhorná Anna VLI0455 Slavia Liberec orienteering 83:43 + 38:23
31. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 84:22 + 39:02
32. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 85:12 + 39:52
33. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 87:08 + 41:48
34. Chramostová Amálie KAM0355 OK Kamenice 98:44 + 53:24
35. Cincibusová Lenka FSP0450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 104:08 + 58:48
36. Menclová Anna JEN0452 OB Jenišovice 110:40 + 65:20
37. Průšková Tereza BOR0456 OK Jiskra Nový Bor 110:43 + 65:23
38. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 110:51 + 65:31
Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia Plzeň DISK
Mrkvičková Veronika TJN0355 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Čermáková Klára PGP0352 SK Praga DISK
Mojžíšková Klára KAM0356 OK Kamenice DNS
Řeháková Gabriela VPM0353 KOS Slavia Plzeň DNS
Vláčilová Barbora RIC0457 OB Říčany DNS
Jirasová Anežka DOR0350 OK Dobříš DNS
Novotná Marie PGP0354 SK Praga DNS
Nekvasilová Tereza DKP0459 Oddíl OB Kotlářka DNS
D18A
5.09 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrástová Tereza STH0251 SK Studenec 55:26
2. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 57:21 + 1:55
3. Dittrichová Michaela SKM0251 KOB Směr Kroměříž 59:16 + 3:50
4. Matějková Barbora SJC0156 Sportcentrum Jičín 59:26 + 4:00
5. Semíková Lucie KAM0250 OK Kamenice 59:36 + 4:10
6. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 60:39 + 5:13
7. Bejvlová Karolína KAM0258 OK Kamenice 61:33 + 6:07
8. Šafková Sofie KAM0153 OK Kamenice 61:35 + 6:09
9. Holečková Petra SHK0250 OK Slavia Hradec Králové 61:40 + 6:14
10. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 64:42 + 9:16
11. Mrózek Teresa TRI0251 TJ TŽ Třinec 65:23 + 9:57
11. Pekařová Jana TUR0252 OOB TJ Turnov 65:23 + 9:57
13. Mašínová Anna TJN0152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:43 + 10:17
14. Vejražková Rozárka SJC0151 Sportcentrum Jičín 65:54 + 10:28
15. Kosová Tereza PHK0151 OK 99 Hradec Králové 66:33 + 11:07
16. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 67:07 + 11:41
17. Škáchová Magdalena DKP0156 Oddíl OB Kotlářka 68:45 + 13:19
18. Golová Tereza VIC0162 OB Vizovice 70:06 + 14:40
19. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 70:46 + 15:20
20. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 72:38 + 17:12
21. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 73:55 + 18:29
21. Klacková Štěpánka SJC0253 Sportcentrum Jičín 73:55 + 18:29
23. Marková Ema STE0252 SK SKI-OB Šternberk 74:11 + 18:45
24. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:42 + 19:16
25. Kinštová Tereza SJH0251 SJH Jindřichův Hradec 74:49 + 19:23
26. Bednaříková Sára LCE0252 OOB TJ Slovan Luhačovice 75:43 + 20:17
27. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 77:06 + 21:40
28. Nevěřilová Kateřina LCE0254 OOB TJ Slovan Luhačovice 79:52 + 24:26
29. Podrábská Marie TJN0259 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 80:33 + 25:07
30. Kejmarová Jana STH0152 SK Studenec 81:35 + 26:09
31. Mianowska Julia LCE0154 OOB TJ Slovan Luhačovice 82:05 + 26:39
32. Slámová Taťána OSN0250 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 83:17 + 27:51
33. Dolejší Kateřina DOK0156 OK Doksy 84:01 + 28:35
34. Kroniková Štěpánka SHK0150 OK Slavia Hradec Králové 84:37 + 29:11
35. Kochová Anna TUR0155 OOB TJ Turnov 87:23 + 31:57
36. Vyhnálková Marie RIC0151 OB Říčany 87:59 + 32:33
37. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 88:22 + 32:56
38. Nádeníčková Pavla NEK0150 Nejdek Orienteering 92:49 + 37:23
39. Warcopová Kateřina TRI0150 TJ TŽ Třinec 94:04 + 38:38
Rýdlová Magdaléna TJN0251 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
Olszanka Gabriela 23P0151 OK!Sport Warszawa DNS
D18B
4.15 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 57:01
2. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 OK Dobříš 60:34 + 3:33
3. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 63:07 + 6:06
4. Popová Jana TAP0252 KOB Tretra Praha 63:19 + 6:18
5. Růžičková Vendula CHA0252 OK Chrastava 63:43 + 6:42
6. Tymešová Anna BOR0253 OK Jiskra Nový Bor 64:28 + 7:27
7. Linková Lucie TJN0257 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:29 + 7:28
8. Hovorková Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 68:14 + 11:13
9. Ciura Aleksandra CHC0155 K.O.B. Choceň 68:21 + 11:20
10. Aschermannová Tereza VSP0253 USK Praha 70:11 + 13:10
11. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 71:02 + 14:01
12. Beranová Eva VSP0254 USK Praha 71:38 + 14:37
13. Doubková Emma PGP0154 SK Praga 71:56 + 14:55
14. Popová Veronika TAP0253 KOB Tretra Praha 72:35 + 15:34
15. Blahová Pavla DKP0155 Oddíl OB Kotlářka 73:47 + 16:46
16. Šritrová Lenka TUR0250 OOB TJ Turnov 75:41 + 18:40
17. Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 SK Praga 75:59 + 18:58
18. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 78:26 + 21:25
19. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia Plzeň 78:33 + 21:32
20. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 79:47 + 22:46
21. Marešová Klára NEK0250 Nejdek Orienteering 81:07 + 24:06
22. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 81:42 + 24:41
23. Titzová Adéla PGP0257 SK Praga 87:24 + 30:23
24. Budská Anna TJN0253 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 87:37 + 30:36
25. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 95:35 + 38:34
26. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 102:15 + 45:14
D20A
6.16 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza SSU9953 SK Severka Šumperk 65:45
2. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 71:19 + 5:34
3. Kopecká Anna LPU9958 OK Lokomotiva Pardubice 71:47 + 6:02
4. Špringlová Kamila TBM0050 KOS TJ Tesla Brno 77:17 + 11:32
5. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 78:31 + 12:46
6. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 78:35 + 12:50
7. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 79:24 + 13:39
8. Biederman Adrianna CHC0056 K.O.B. Choceň 79:51 + 14:06
9. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 82:03 + 16:18
10. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 82:12 + 16:27
11. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 82:47 + 17:02
12. Firešová Markéta ZBM9951 SK Žabovřesky Brno 86:53 + 21:08
13. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 88:08 + 22:23
14. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 88:47 + 23:02
15. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 89:02 + 23:17
16. Waňková Martina LPU9959 OK Lokomotiva Pardubice 90:45 + 25:00
17. Větříčková Andrea SHK9951 OK Slavia Hradec Králové 92:16 + 26:31
18. Auerműllerová Anna ZBM0060 SK Žabovřesky Brno 92:18 + 26:33
19. Tichá Veronika TZL9951 SKOB Zlín 92:37 + 26:52
20. Poláková Tereza SOP9951 OOB TJ Slezan Opava 93:22 + 27:37
21. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 94:55 + 29:10
22. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 101:38 + 35:53
23. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 107:21 + 41:36
24. Aschermannová Karolína KAM0051 OK Kamenice 107:29 + 41:44
25. Ressová Tereza LCE0052 OOB TJ Slovan Luhačovice 107:31 + 41:46
26. Matušková Jana RBK9999 SK Radioklub Blansko 113:01 + 47:16
Nechanická Klára OSN0050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Ciesiółka Katarzyna CHC0055 K.O.B. Choceň DISK
D20B
5.15 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 71:11
2. Kopecká Johana PGP9956 SK Praga 84:06 + 12:55
3. Kubecová Kateřina BOR9959 OK Jiskra Nový Bor 89:25 + 18:14
4. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 93:38 + 22:27
5. Kosíková Eliška TUR0052 OOB TJ Turnov 94:01 + 22:50
6. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 96:15 + 25:04
7. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 103:52 + 32:41
8. Paříková Iva TUR0061 OOB TJ Turnov 110:58 + 39:47
9. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 127:19 + 56:08
Hrabánková Zuzana PGP9950 SK Praga DISK
D21E
8.62 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Denisa PHK9150 OK 99 Hradec Králové 83:56
2. Horčičková Vendula LCE9353 OOB TJ Slovan Luhačovice 90:06 + 6:10
3. Čechová Tereza KAM9852 OK Kamenice 92:14 + 8:18
4. Kabáthová Eva ZBM8966 SK Žabovřesky Brno 93:45 + 9:49
5. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 98:56 + 15:00
6. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 100:11 + 16:15
7. Novotná Tereza PHK9255 OK 99 Hradec Králové 100:35 + 16:39
8. Aschermannová Petra KAM9354 OK Kamenice 101:40 + 17:44
9. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 101:50 + 17:54
10. Knapová Lenka LPU9351 OK Lokomotiva Pardubice 106:06 + 22:10
11. Hiklová Natalia ZBM8350 SK Žabovřesky Brno 106:11 + 22:15
12. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 107:14 + 23:18
13. Doležalová Monika KAM8851 OK Kamenice 107:23 + 23:27
14. Jirčáková Martina LCE8951 OOB TJ Slovan Luhačovice 107:46 + 23:50
15. Šiková Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 108:15 + 24:19
16. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 108:19 + 24:23
17. Šimková Johanka ZBM9350 SK Žabovřesky Brno 111:25 + 27:29
18. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 112:50 + 28:54
19. Čermáková Magdalena LCE9155 OOB TJ Slovan Luhačovice 113:00 + 29:04
20. Vališová Martina TBM9669 KOS TJ Tesla Brno 114:07 + 30:11
21. Bořánková Karolína KAM9550 OK Kamenice 117:35 + 33:39
22. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 122:41 + 38:45
23. Ślusarczyk Katarzyna 23P8951 OK!Sport Warszawa 123:06 + 39:10
24. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Žabovřesky Brno 124:58 + 41:02
25. Lui Wai Lan Iris 0040003 HONG KONG 163:13 + 79:17
Hančová Petra LPU9659 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno DISK
Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno DISK
Matyba Anna 23P9650 OK!Sport Warszawa DISK
Poklopová Lenka SSU8952 SK Severka Šumperk DISK
Nováková Tereza LPU9757 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Fung Charmaine 0060001 HKOXCC DISK
Štičková Anna SSU9651 SK Severka Šumperk DNS
D21A
7.31 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bogarová Adélka PGP9056 SK Praga 79:41
2. Jedličková Zuzana SHK8150 OK Slavia Hradec Králové 81:29 + 1:48
3. Havlová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 91:12 + 11:31
4. Hepnerová Martina SHK8152 OK Slavia Hradec Králové 92:31 + 12:50
5. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB Tretra Praha 94:25 + 14:44
6. Červená Adéla SHK9755 OK Slavia Hradec Králové 95:21 + 15:40
7. Neradová Alena TUR8551 OOB TJ Turnov 96:10 + 16:29
8. Benešová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 97:04 + 17:23
9. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 99:46 + 20:05
10. Chmelařová Michaela SHK9151 OK Slavia Hradec Králové 99:54 + 20:13
11. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 100:07 + 20:26
12. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 101:36 + 21:55
13. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 101:45 + 22:04
14. Wiesnerová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 104:14 + 24:33
15. Chvalová Věra LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 104:40 + 24:59
16. Kubátová Jana CHA9152 OK Chrastava 108:54 + 29:13
17. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 112:52 + 33:11
18. Žaloudková Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice 113:35 + 33:54
19. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 113:46 + 34:05
20. Vytinová Monika TUR9150 OOB TJ Turnov 113:52 + 34:11
21. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 116:42 + 37:01
22. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 117:24 + 37:43
23. Kopecká Eliška ASU9299 Magnus Orienteering 117:30 + 37:49
24. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 117:42 + 38:01
25. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 117:45 + 38:04
26. Kopcová Michaela VLI8456 Slavia Liberec orienteering 117:57 + 38:16
27. Jebavá Lucie STH9251 SK Studenec 119:38 + 39:57
28. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 121:27 + 41:46
29. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 122:17 + 42:36
30. Kožinová Anna PGP9350 SK Praga 123:56 + 44:15
31. Zajícová Kateřina TAP9053 KOB Tretra Praha 124:50 + 45:09
32. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 125:28 + 45:47
33. Knížková Šárka CHA9850 OK Chrastava 125:36 + 45:55
34. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 126:38 + 46:57
35. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 129:11 + 49:30
36. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 129:41 + 50:00
37. Sabelová Markéta TRI9656 TJ TŽ Třinec 131:34 + 51:53
38. Hendrychová Zuzana ZBM8954 SK Žabovřesky Brno 134:14 + 54:33
39. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 140:42 + 61:01
40. Zatloukalová Jana TUR8651 OOB TJ Turnov 165:42 + 86:01
Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga DISK
Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov DISK
Fundová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové DISK
Masopustová Elis PGP8656 SK Praga DISK
Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice DISK
Soroka Martyna TUR9466 OOB TJ Turnov DISK
Omová Michaela TUR9253 OOB TJ Turnov DISK
Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha DNS
Valachová Martina LPU9054 OK Lokomotiva Pardubice DNS
Svobodová Barbora TJN8952 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
Tihonová Hana TAP9052 KOB Tretra Praha DNS
D21B
5.72 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Zuzana NPA9151 SK LOB Nová Paka 79:00
2. Smutná Pavla VAM8651 OB Vamberk 79:05 + 0:05
3. Košárková Iva PGP8155 SK Praga 87:17 + 8:17
4. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 88:26 + 9:26
5. Würzová Anna FYD9451 Jizerský klub OB Frýdlant 89:19 + 10:19
6. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 OK Slavia Hradec Králové 89:44 + 10:44
7. Folbrechtová Šárka BOR9051 OK Jiskra Nový Bor 90:34 + 11:34
8. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 92:40 + 13:40
9. Čechová Lenka 3GC9000 Neregistrovaní - ZOO 93:10 + 14:10
10. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 95:58 + 16:58
11. Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga 97:02 + 18:02
12. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 97:19 + 18:19
13. Balcarová Barbora LLI9751 LOK-o Liberec 98:32 + 19:32
14. Francke Pavla VLI8850 Slavia Liberec orienteering 98:35 + 19:35
15. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 98:59 + 19:59
16. Sajdlová Jana Žižkovský tygři 99:15 + 20:15
17. Drągowska Malwina 23P8500 OK!Sport Warszawa 99:42 + 20:42
18. Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 99:56 + 20:56
19. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 100:31 + 21:31
20. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 102:24 + 23:24
21. Krausová Martina TJP9350 TJ Sokol Troja 103:01 + 24:01
22. Marková Anna LBE9250 TJ Lokomotiva Beroun 103:08 + 24:08
23. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 103:23 + 24:23
24. Botiková Daniela LCE9158 OOB TJ Slovan Luhačovice 105:43 + 26:43
25. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 108:49 + 29:49
26. Nedbálková Hana ZBM9755 SK Žabovřesky Brno 110:22 + 31:22
27. Molnárová Monika ZBM9459 SK Žabovřesky Brno 111:13 + 32:13
28. Urbánková Kateřina ONO9250 SKOB Ostrov 111:30 + 32:30
29. Burešová Lenka DKP8351 Oddíl OB Kotlářka 113:56 + 34:56
30. Neradová Eva LIT8951 KOB Litvínov 125:46 + 46:46
31. Helikarová Kateřina SPC8656 SPORTICUS team 131:58 + 52:58
Würzová Karolína FYD9852 Jizerský klub OB Frýdlant DISK
Majasow Agata CHC8553 K.O.B. Choceň DISK
Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha DNS
D21C
5.15 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malíková Stanislava EKP8950 VŠTJ Ekonom Praha 88:49
2. Müllerová Markéta LCE9453 OOB TJ Slovan Luhačovice 95:27 + 6:38
3. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 96:04 + 7:15
4. Vlažná Lucie LCE8751 OOB TJ Slovan Luhačovice 98:54 + 10:05
5. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 102:44 + 13:55
6. Kalinová Tereza LBE9150 TJ Lokomotiva Beroun 103:22 + 14:33
7. Štemberová Natálie TJN9851 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 104:15 + 15:26
8. Nemcova Erika 17S1452 Ekonom Banska Bystrica 108:42 + 19:53
9. Žaloudková Petra SJC8761 Sportcentrum Jičín 110:30 + 21:41
10. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 116:30 + 27:41
11. Voborská Jana PGP8454 SK Praga 128:56 + 40:07
12. Bengtsson Sara 0190001 Malmö OK 143:35 + 54:46
13. Benešová Zuzana LIT8353 KOB Litvínov 158:33 + 69:44
Krupová Tereza BZP8751 Báječné ženy v orientačním běhu DISK
Káninská Markéta TAP9054 KOB Tretra Praha DISK
Kazdová Jana SJC7752 Sportcentrum Jičín DISK
Horčičková Linda UOL8650 SOB Olomouc DNS
Drągowska Maria 23P9550 OK!Sport Warszawa DNS
Kohlová Monika TUR9756 OOB TJ Turnov DNS
D35B
5.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering 52:13
2. Novotná Petra PHK6651 OK 99 Hradec Králové 55:48 + 3:35
3. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 57:22 + 5:09
4. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 57:24 + 5:11
5. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 64:04 + 11:51
6. Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 66:13 + 14:00
7. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 66:34 + 14:21
8. Horčičková Eva UOL7051 SOB Olomouc 66:51 + 14:38
9. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 69:14 + 17:01
10. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 72:52 + 20:39
11. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 76:26 + 24:13
12. Hanušová Petra STB8297 TJ Stadion Nový Bor 81:14 + 29:01
13. Kinštová Dominka SJH8051 SJH Jindřichův Hradec 82:40 + 30:27
14. Forstereviczová Jana DOR7653 OK Dobříš 85:49 + 33:36
15. Pračková Zita RIC7850 OB Říčany 86:16 + 34:03
16. Hrádková Kateřina ROU8350 SKOB Roudnice nad Labem 90:16 + 38:03
17. Ječmenová Věra ONO8050 SKOB Ostrov 104:58 + 52:45
18. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 107:13 + 55:00
19. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 108:27 + 56:14
20. Jakubská Jitka Jakubští 116:57 + 64:44
21. Pilařová Kateřina CEP8050 Čepíci 119:56 + 67:43
22. Fialová Jana DOR8050 OK Dobříš 120:53 + 68:40
23. Pivcová Žaneta MLA8050 MLOK Mariánské Lázně 122:53 + 70:40
24. Slavíčková Petra 9FX8250 Fóglíci 129:51 + 77:38
25. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 145:37 + 93:24
Uhlíková Šárka SJC8151 Sportcentrum Jičín DISK
Novotná Kateřina PHK8252 OK 99 Hradec Králové DNS
Perknerová Barbora ZVO8151 OB SK Zvole DNS
D40B
4.58 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heřmánková Pavla TUR7777 OOB TJ Turnov 56:43
2. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 57:46 + 1:03
3. Smutná Jana VAM6251 OB Vamberk 58:44 + 2:01
4. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 61:02 + 4:19
5. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 61:26 + 4:43
6. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 63:31 + 6:48
7. Tomášková Radka TUV7851 SOK TJ Turnov 64:17 + 7:34
8. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 64:27 + 7:44
9. Arnoštová Kateřina DOR7652 OK Dobříš 64:57 + 8:14
10. Pavelcová Gabriela NPA7851 SK LOB Nová Paka 66:32 + 9:49
11. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 66:56 + 10:13
12. Vandasová Markéta VAM7250 OB Vamberk 67:19 + 10:36
13. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 67:58 + 11:15
14. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 72:34 + 15:51
15. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 73:47 + 17:04
16. Tučková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 74:06 + 17:23
17. Milánová Jindřiška TBM7475 KOS TJ Tesla Brno 74:24 + 17:41
18. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 74:29 + 17:46
19. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 75:17 + 18:34
20. Ondráčková Veronika EKP7850 VŠTJ Ekonom Praha 75:19 + 18:36
21. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 76:45 + 20:02
22. Náměstková Veronika EKP7351 VŠTJ Ekonom Praha 77:35 + 20:52
23. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 78:10 + 21:27
24. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 80:55 + 24:12
25. Mairichová Radka TJN7450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 82:57 + 26:14
26. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 85:24 + 28:41
27. Kuželová Michaela FSP7851 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 86:32 + 29:49
28. Žuková Marcela VLI7351 Slavia Liberec orienteering 87:27 + 30:44
29. Žemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 87:42 + 30:59
30. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 90:18 + 33:35
31. Papicová Silvie BZP7651 Báječné ženy v orientačním běhu 90:47 + 34:04
32. Brettlová Marta PGP7557 SK Praga 91:35 + 34:52
33. Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha 92:00 + 35:17
34. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 92:36 + 35:53
35. Sázavská Tereza VLI7950 Slavia Liberec orienteering 92:44 + 36:01
36. Svítilová Pavla BZP7750 Báječné ženy v orientačním běhu 93:40 + 36:57
37. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 96:56 + 40:13
38. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 99:26 + 42:43
39. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 101:24 + 44:41
40. Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 103:27 + 46:44
41. Míková Markéta TJN7351 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 103:32 + 46:49
42. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 105:16 + 48:33
43. Březinová Michaela CHA7751 OK Chrastava 112:44 + 56:01
44. Ellederová Zdeňka TAP7755 KOB Tretra Praha 116:44 + 60:01
45. Kobrlová Gabriela TJN7654 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 117:26 + 60:43
46. Nedomová Iva PDY7851 Běhej Poděbrady 120:25 + 63:42
47. Kosková Třísková Lenka VLI7554 Slavia Liberec orienteering 122:59 + 66:16
48. Vokušová Dana TJN7750 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 129:09 + 72:26
49. Hoke Magdalena 0130005 Klub dobré zprávy 171:10 + 114:27
50. Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. 179:56 + 123:13
51. Kvapilová Zuzana PHK7853 OK 99 Hradec Králové 199:11 + 142:28
52. Tomanicová Petra CHA7651 OK Chrastava 200:53 + 144:10
53. Reichelová Monika 0110002 Back Counters 246:35 + 189:52
Hejnová Simona LLI7651 LOK-o Liberec DISK
Růtová Martina PGP7506 SK Praga DISK
Ševčíková Olga ONO7650 SKOB Ostrov DNS
Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor DNS
Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem DNS
Vláčilová Kateřina RIC7757 OB Říčany DNS
D45B
3.93 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 53:26
2. Šrámková Iva RIC7251 OB Říčany 53:30 + 0:04
3. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 53:33 + 0:07
4. Valentová Helena OKP6550 SK OK 24 Praha 53:40 + 0:14
5. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 54:21 + 0:55
6. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 55:48 + 2:22
7. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 58:32 + 5:06
8. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 60:53 + 7:27
9. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 61:39 + 8:13
10. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 62:15 + 8:49
11. Šmelíková Hana ASU6999 Magnus Orienteering 62:20 + 8:54
12. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 62:28 + 9:02
13. Procházková Alexandra VLI7051 Slavia Liberec orienteering 63:03 + 9:37
14. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 63:27 + 10:01
15. Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 64:19 + 10:53
16. Dvorská Marie VLI7454 Slavia Liberec orienteering 65:09 + 11:43
17. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 USK Praha 65:10 + 11:44
18. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:44 + 12:18
19. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:41 + 13:15
20. Houžvičková Karolína TUR7254 OOB TJ Turnov 67:14 + 13:48
21. Růžičková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 67:20 + 13:54
22. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 67:56 + 14:30
23. Veselá Jitka TUV7250 SOK TJ Turnov 69:32 + 16:06
24. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 69:44 + 16:18
25. Karlsson Martina 0240002 OK Vilse 87 70:05 + 16:39
26. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 70:46 + 17:20
27. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 72:33 + 19:07
28. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 72:48 + 19:22
29. Skyvová Kristýna STE7054 SK SKI-OB Šternberk 73:49 + 20:23
30. Nováková Markéta ZOOB Rumburk 74:24 + 20:58
31. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 74:42 + 21:16
32. Gummesson Helena 0170018 Karlskrona SOK 75:57 + 22:31
33. Petýrková Pavlína BZP7351 Báječné ženy v orientačním běhu 76:35 + 23:09
34. Danihelová Janka SKV6552 TJ Slovan Karlovy Vary 76:44 + 23:18
35. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 78:13 + 24:47
36. Hanušová Zdena SJC7253 Sportcentrum Jičín 78:22 + 24:56
37. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 79:32 + 26:06
38. Šejnová Magdalena KAM7055 OK Kamenice 82:09 + 28:43
39. Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha 82:17 + 28:51
40. Lesáková Věra TJN7152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 83:06 + 29:40
41. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 85:52 + 32:26
42. Kašparová Marie ZAK7250 OK Netopýr Zákupy 86:23 + 32:57
43. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 86:27 + 33:01
44. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 87:36 + 34:10
45. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia Plzeň 87:43 + 34:17
46. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Litvínov 91:38 + 38:12
47. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 91:58 + 38:32
48. Kostková Jana AOP7151 Orientační Běh Opava 94:05 + 40:39
49. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 95:43 + 42:17
50. Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 96:00 + 42:34
51. Balcarová Alena LLI7150 LOK-o Liberec 97:36 + 44:10
52. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 99:15 + 45:49
53. Hanáková Marta KRL7151 Kometa Kralovice 101:48 + 48:22
54. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 102:52 + 49:26
55. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 107:02 + 53:36
56. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 108:13 + 54:47
57. Řehořová Lenka TJN7250 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 109:23 + 55:57
58. Svennerud Marie 0170004 Karlskrona SOK 110:37 + 57:11
59. Vitebská Lenka TJN7051 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 118:41 + 65:15
60. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 137:19 + 83:53
61. Jirasová Jana DOR7450 OK Dobříš 138:32 + 85:06
62. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 156:21 + 102:55
63. Dudková Lada PDY7250 Běhej Poděbrady 195:34 + 142:08
Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha DISK
Pokorná Hana TJN6950 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Víšková Alena KAM7451 OK Kamenice DISK
Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod DISK
Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník DNS
Linková Alena SUL6750 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem DNS
Klapalová Pavla VSP7099 USK Praha DNS
Kamírová Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice DNS
D50B
3.44 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 53:23
2. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 53:25 + 0:02
3. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 53:29 + 0:06
4. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 53:54 + 0:31
5. Sibileva Maria 0170001 Karlskrona SOK 54:28 + 1:05
6. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 54:31 + 1:08
7. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 54:34 + 1:11
8. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 56:15 + 2:52
9. Cincibusová Ivana FSP6651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:24 + 4:01
10. Fürstová Katka LLI6950 LOK-o Liberec 59:07 + 5:44
11. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 59:53 + 6:30
12. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 60:29 + 7:06
13. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 61:04 + 7:41
14. Kuchařová Ada TBM5855 KOS TJ Tesla Brno 61:46 + 8:23
15. Nováková Marie OKP6953 SK OK 24 Praha 61:56 + 8:33
16. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia Plzeň 62:02 + 8:39
17. Würzová Kateřina FYD6952 Jizerský klub OB Frýdlant 62:08 + 8:45
18. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 64:35 + 11:12
19. Halířová Eva BOR6654 OK Jiskra Nový Bor 64:55 + 11:32
20. Úlehlová Monika TAP6950 KOB Tretra Praha 67:49 + 14:26
21. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 67:52 + 14:29
22. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 67:55 + 14:32
23. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 67:59 + 14:36
24. Miklasová Markéta VLI6850 Slavia Liberec orienteering 68:42 + 15:19
25. Gorčicová Ivana CHA6550 OK Chrastava 71:18 + 17:55
26. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 73:19 + 19:56
27. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 75:25 + 22:02
28. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 77:25 + 24:02
29. Šmausová Gabriela TJN6951 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 82:35 + 29:12
30. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 87:06 + 33:43
31. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 90:03 + 36:40
32. Tokárová Regina VPM6950 KOS Slavia Plzeň 106:08 + 52:45
33. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 106:34 + 53:11
34. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 109:08 + 55:45
35. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 121:43 + 68:20
Rýdlová Magda TJN6850 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Teplá Hana SHK6561 OK Slavia Hradec Králové DISK
Hubáčková Jana EKP6250 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Nadera Agata CX80 Kalisz DNS
Krákorová Iva neregistrovany DNS
D55B
3.13 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klapalová Jana VAM6451 OB Vamberk 56:14
2. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 61:20 + 5:06
3. Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 61:57 + 5:43
4. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 63:57 + 7:43
5. Michálková Jiřina VSP6151 USK Praha 64:26 + 8:12
6. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 67:02 + 10:48
7. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 67:14 + 11:00
8. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 69:51 + 13:37
9. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 71:43 + 15:29
10. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 72:56 + 16:42
11. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 73:10 + 16:56
12. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:08 + 18:54
13. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 77:32 + 21:18
14. Jeřábková Jana OKP6150 SK OK 24 Praha 80:12 + 23:58
15. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 80:20 + 24:06
16. Kujanová Martina BZP5850 Báječné ženy v orientačním běhu 80:39 + 24:25
17. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 82:06 + 25:52
18. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 83:23 + 27:09
19. Jermanová Eva TJN6150 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 85:42 + 29:28
D60B
2.84 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 54:51
2. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 56:28 + 1:37
3. Cabrnochová Hana DKL5550 KOB Kladno 56:56 + 2:05
4. Bradnová Věra CHA5550 OK Chrastava 58:12 + 3:21
5. Kadavá Eva CHA5750 OK Chrastava 58:42 + 3:51
6. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 66:14 + 11:23
7. Konopáčová Jana TUR5650 OOB TJ Turnov 72:03 + 17:12
8. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 74:28 + 19:37
9. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 79:59 + 25:08
10. Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 80:40 + 25:49
11. Balcarová Eva PHK5952 OK 99 Hradec Králové 82:30 + 27:39
12. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 84:24 + 29:33
13. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 87:42 + 32:51
14. Hansson Gunnel 0170016 Karlskrona SOK 88:04 + 33:13
15. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 89:07 + 34:16
16. Svobodová Hana SMB5951 SKOB Mladá Boleslav 91:27 + 36:36
17. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 93:35 + 38:44
18. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 94:31 + 39:40
19. Lusková Olga CHA5650 OK Chrastava 118:23 + 63:32
Matoušková Marie LJN5550 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou DNS
D65B
2.84 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 USK Praha 41:29
2. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 49:45 + 8:16
3. Úlehlová Ivana BOR5150 OK Jiskra Nový Bor 57:20 + 15:51
4. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 58:48 + 17:19
5. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 59:54 + 18:25
6. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 62:06 + 20:37
7. Neradová Alena LIT5051 KOB Litvínov 66:01 + 24:32
8. Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 69:51 + 28:22
9. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 71:43 + 30:14
10. Bartoňová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor 77:42 + 36:13
11. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 94:49 + 53:20
12. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 106:27 + 64:58
13. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 116:56 + 75:27
Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava DISK
Savičová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary DNS
D70B
2.43 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 79:13
2. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 80:29 + 1:16
3. Kubátová Milada PGP4750 SK Praga 91:25 + 12:12
4. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 102:09 + 22:56
Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja DISK
Městková Eva TEP4851 Tempo Praha DNS
D75B
2.43 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 64:59
2. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 85:21 + 20:22
3. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 95:15 + 30:16
H10
1.68 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovanda Jonáš BOR0904 OK Jiskra Nový Bor 12:13
2. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 12:24 + 0:11
3. Guida Alessandro VLI0900 Slavia Liberec orienteering 14:27 + 2:14
4. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 15:00 + 2:47
5. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 15:02 + 2:49
6. Žemlík Eduard TUR0909 OOB TJ Turnov 15:31 + 3:18
7. Zettervall Erik 0170011 Karlskrona SOK 15:50 + 3:37
8. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 16:00 + 3:47
9. Svoboda Adam DKP0913 Oddíl OB Kotlářka 16:24 + 4:11
10. Machar Dan DKP1002 Oddíl OB Kotlářka 16:25 + 4:12
11. Vilém Štěpán VLI0902 Slavia Liberec orienteering 16:31 + 4:18
12. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 17:09 + 4:56
13. Walach Štěpán LLI0925 LOK-o Liberec 17:44 + 5:31
14. Kmínek Ondřej DOK1000 OK Doksy 18:20 + 6:07
15. Kutek Matěj JEN0902 OB Jenišovice 18:25 + 6:12
16. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 18:43 + 6:30
17. Elleder Jan TAP1010 KOB Tretra Praha 18:55 + 6:42
18. Foršt Bruno DOR0905 OK Dobříš 21:45 + 9:32
19. Jiroutek Jakub LLI0902 LOK-o Liberec 23:36 + 11:23
20. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 23:39 + 11:26
21. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 24:02 + 11:49
22. Piškule František ODV1003 TJ Aero Odolena Voda 24:44 + 12:31
23. Koukal Jan ODV1001 TJ Aero Odolena Voda 25:33 + 13:20
24. Janata Matěj TJN1111 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:30 + 15:17
25. Vaňourek Vojtěch BOR0903 OK Jiskra Nový Bor 27:38 + 15:25
26. Vakula Vít BOR0908 OK Jiskra Nový Bor 28:36 + 16:23
27. Křížek Vilém MAS1000 KČT Aš 29:08 + 16:55
28. Hrádek Vojtěch ROU1000 SKOB Roudnice nad Labem 31:13 + 19:00
29. Jiras František DOR0900 OK Dobříš 31:55 + 19:42
30. Kapoun Jáchym LBE1002 TJ Lokomotiva Beroun 35:39 + 23:26
31. Sázavský Antonín VLI0905 Slavia Liberec orienteering 53:36 + 41:23
32. Kofroň Jan LBE1000 TJ Lokomotiva Beroun 55:43 + 43:30
33. Berný Jáchym ODV1000 TJ Aero Odolena Voda 76:40 + 64:27
Gregor Marek DKP0914 Oddíl OB Kotlářka DNS
Vokůrka Václav ROZ1000 OK Roztoky DNS
Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary DNS
Maděra Jakub VLI0906 Slavia Liberec orienteering DNS
Šebelka Jakub VLI1002 Slavia Liberec orienteering DNS
H10L
1.43 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 16:30
2. Hrdlička Vojtěch VLI1004 Slavia Liberec orienteering 16:33 + 0:03
3. Bégoc Dany TUR1011 OOB TJ Turnov 17:11 + 0:41
4. Kmínek Jan DOK1100 OK Doksy 17:39 + 1:09
5. Kocman Lukáš BOR1102 OK Jiskra Nový Bor 17:43 + 1:13
6. Nehasil František BOR1101 OK Jiskra Nový Bor 18:18 + 1:48
7. Horáček Jáchym VLI1111 Slavia Liberec orienteering 19:11 + 2:41
8. Oliverius Filip BZP1002 Báječné ženy v orientačním běhu 19:26 + 2:56
9. Pospíšil Filip TJP1001 TJ Sokol Troja 20:36 + 4:06
10. Koten Daniel DKP1006 Oddíl OB Kotlářka 20:56 + 4:26
11. Havelka Pepča SJC1000 Sportcentrum Jičín 22:02 + 5:32
12. Moravec Adam ODV1005 TJ Aero Odolena Voda 22:31 + 6:01
13. Svennerud Hjalmar 0170002 Karlskrona SOK 23:18 + 6:48
14. Bureš Kryštof VLI1202 Slavia Liberec orienteering 24:19 + 7:49
15. Brandejs Hynek DKP1005 Oddíl OB Kotlářka 27:13 + 10:43
16. Jakubský Pavel 0381100 Jakubští 27:42 + 11:12
17. Kofroň Ondřej LBE1200 TJ Lokomotiva Beroun 38:33 + 22:03
18. Štembera Oskar TJN1201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:59 + 29:29
19. Sázavský Josef VLI1102 Slavia Liberec orienteering 49:04 + 32:34
20. Balga Filip DKP1104 Oddíl OB Kotlářka 51:10 + 34:40
Šturma Hynek 0320002 Slavia Liberec DISK
van Dongen Tim DKP1000 Oddíl OB Kotlářka DISK
Jakubský Filip 0381300 Jakubští DISK
Matějů Eda VLI1200 Slavia Liberec orienteering DISK
Černý Antonín ONO1001 SKOB Ostrov DNS
Růžička Vít TUR1000 OOB TJ Turnov DNS
Vlček Eduard BOR1008 OK Jiskra Nový Bor DNS
Hladík Filip DKP1102 Oddíl OB Kotlářka DNS
H12
2.62 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 17:31
2. Drahoňovský Tomáš TUR0701 OOB TJ Turnov 17:58 + 0:27
3. Tomášek Prokop TUV0701 SOK TJ Turnov 18:28 + 0:57
4. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 19:18 + 1:47
5. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 20:00 + 2:29
6. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 22:13 + 4:42
7. Maroušek Dominik DKP0716 Oddíl OB Kotlářka 23:08 + 5:37
8. Šebelka Matěj VLI0805 Slavia Liberec orienteering 23:21 + 5:50
9. Jandera Kryštof PGP0700 SK Praga 23:40 + 6:09
10. Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 23:49 + 6:18
11. Mairich Martin TJN0812 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:15 + 6:44
12. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 24:43 + 7:12
13. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 25:04 + 7:33
14. Svítil Patrik PGP0706 SK Praga 25:51 + 8:20
15. Studnička Jakub DKP0718 Oddíl OB Kotlářka 26:19 + 8:48
16. Guida Francesco VLI0810 Slavia Liberec orienteering 26:35 + 9:04
17. Mertlík Vojtěch TUR0704 OOB TJ Turnov 26:44 + 9:13
18. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 27:00 + 9:29
19. Studničný Adam BOR0701 OK Jiskra Nový Bor 27:15 + 9:44
20. Svítil Martin PGP0903 SK Praga 27:28 + 9:57
21. Nožička Jan TJN0809 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:50 + 10:19
22. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 28:06 + 10:35
23. Lesák Marek TJN0811 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:55 + 11:24
24. Škrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice 29:48 + 12:17
25. Krejčí Jaroslav TJN0706 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:03 + 12:32
26. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 31:35 + 14:04
27. Hrůzek Ondřej BOR0809 OK Jiskra Nový Bor 32:39 + 15:08
28. Veljačik Jonáš DKP0818 Oddíl OB Kotlářka 32:41 + 15:10
29. Pávek Štěpán NEK0700 Nejdek Orienteering 35:46 + 18:15
30. Král Matyáš TJN0816 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:11 + 18:40
31. Štembera Vítek TJN0801 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:46 + 19:15
32. Řehoř Hynek TJN0700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:22 + 19:51
33. Göttlich Vít BOR0800 OK Jiskra Nový Bor 38:18 + 20:47
34. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 38:19 + 20:48
35. Lukeš Josef 0090006 Outdoor Praha 39:00 + 21:29
36. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 39:30 + 21:59
37. Čečerle Matouš VLI0807 Slavia Liberec orienteering 39:39 + 22:08
38. Volný Ondřej 0090002 Outdoor Praha 41:04 + 23:33
39. Křížek Ivo MAS0801 KČT Aš 41:36 + 24:05
40. Jelínek Václav LTP0706 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:39 + 27:08
41. Hübner Ondřej STB0700 TJ Stadion Nový Bor 44:58 + 27:27
42. Koten Vojtěch DKP0815 Oddíl OB Kotlářka 45:39 + 28:08
43. Mizera Jan TUR0707 OOB TJ Turnov 46:00 + 28:29
44. Brandejs Štěpán DKP0807 Oddíl OB Kotlářka 48:37 + 31:06
45. Kapoun Matěj LBE0801 TJ Lokomotiva Beroun 52:49 + 35:18
46. Karych Alexander DKP0812 Oddíl OB Kotlářka 53:18 + 35:47
47. Krejčí Antonín SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:22 + 35:51
48. Sychra Šimon CHA0802 OK Chrastava 64:12 + 46:41
49. Nedoma Edgar PDY0703 Běhej Poděbrady 65:04 + 47:33
50. Kunc Ondřej BOR0710 OK Jiskra Nový Bor 90:06 + 72:35
Krojidlo Matyáš CHA0803 OK Chrastava DISK
Lindström Elias 0340002 Ronneby OK DISK
Knap Šimon CHA0606 OK Chrastava 37:59 + 20:28
Oravec Viktor TJN0814 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
Němeček Štěpán RIC0705 OB Říčany DNS
Kule Oliver ONO0701 SKOB Ostrov DNS
H14B
3.44 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 31:26
2. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 33:08 + 1:42
3. Mairich Filip TJN0603 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:41 + 3:15
4. Smolka Jakub TAP0500 KOB Tretra Praha 36:01 + 4:35
5. Melišík Jan TAP0502 KOB Tretra Praha 38:27 + 7:01
6. Pilát Bořivoj DKL0500 KOB Kladno 39:25 + 7:59
7. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 41:39 + 10:13
8. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 OOB TJ Turnov 42:18 + 10:52
9. Zurynek Jan TJN0605 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:27 + 11:01
10. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 42:41 + 11:15
11. Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga 43:07 + 11:41
12. Kučera Filip CHA0501 OK Chrastava 43:43 + 12:17
13. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 44:32 + 13:06
14. Jiras Jan DOR0505 OK Dobříš 45:01 + 13:35
15. Meduna Filip ONO0603 SKOB Ostrov 45:14 + 13:48
16. Elleder David TAP0615 KOB Tretra Praha 45:56 + 14:30
17. Sork Dominik TAP0504 KOB Tretra Praha 46:00 + 14:34
18. Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice 46:09 + 14:43
19. Hoetzel Hugo TUR0505 OOB TJ Turnov 46:46 + 15:20
20. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 47:20 + 15:54
21. Dolejší Jan DOK0602 OK Doksy 47:25 + 15:59
22. Koliáš Štěpán DKP0610 Oddíl OB Kotlářka 47:30 + 16:04
23. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 49:04 + 17:38
24. Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun 49:34 + 18:08
25. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia Plzeň 49:53 + 18:27
26. Meier David VSP0606 USK Praha 51:00 + 19:34
27. Karlsson Eddie 0240001 OK Vilse 87 52:52 + 21:26
28. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 52:54 + 21:28
29. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 53:37 + 22:11
30. Němec David LPM0504 OK Lokomotiva Plzeň 53:59 + 22:33
31. Kapoun Luděk 0150002 neregistrovaný 2 54:03 + 22:37
32. Šimek Vojtěch LTP0601 OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:13 + 22:47
33. Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha 54:24 + 22:58
34. Sedláček Patrik DKP0816 Oddíl OB Kotlářka 54:25 + 22:59
35. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 54:51 + 23:25
36. Kubát Matyáš RIC0601 OB Říčany 55:49 + 24:23
37. Holešta Jakub KPY0502 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:45 + 25:19
38. Městka Václav VSP0600 USK Praha 56:59 + 25:33
39. Spiřík František BSO0603 KOB Baník Sokolov 57:44 + 26:18
40. Horák Martin VSP0601 USK Praha 59:30 + 28:04
41. Fager Kasper 0170019 Karlskrona SOK 61:00 + 29:34
42. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 61:04 + 29:38
43. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 61:47 + 30:21
44. Míka Albert TJN0601 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:12 + 30:46
45. Hřivna Ondřej PGP0505 SK Praga 64:55 + 33:29
46. Veselý Václav TUV0601 SOK TJ Turnov 69:19 + 37:53
47. Halač Viktor 0090003 Outdoor Praha 74:36 + 43:10
48. Forsterevicz Ondřej DOR0509 OK Dobříš 75:13 + 43:47
49. Houžvička David TUR0501 OOB TJ Turnov 76:56 + 45:30
50. Myslík Vojtěch ONO0602 SKOB Ostrov 77:12 + 45:46
51. Hejna Štěpán LLI0602 LOK-o Liberec 78:09 + 46:43
52. Lukeš František 0090005 Outdoor Praha 81:51 + 50:25
53. Jelínek Šimon BOR0510 OK Jiskra Nový Bor 84:47 + 53:21
54. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 87:03 + 55:37
55. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 89:39 + 58:13
56. Tichý Hubert DKP0600 Oddíl OB Kotlářka 91:05 + 59:39
57. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 96:45 + 65:19
58. Žák Filip 0130011 Klub dobré zprávy 104:19 + 72:53
59. Kalous Tomáš EKP0601 VŠTJ Ekonom Praha 109:24 + 77:58
60. Jakša David DOK0500 OK Doksy 129:53 + 98:27
61. Dudek Daniel PDY0502 Běhej Poděbrady 133:45 + 102:19
62. Kmet Ondřej 0130008 Klub dobré zprávy 138:36 + 107:10
63. Reichel Tomáš DOR0510 OK Dobříš 175:17 + 143:51
Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka DISK
Veseleňák Karel BSO0601 KOB Baník Sokolov DISK
Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice DNS
Heřmánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov DNS
Mathaus Kryštof DOK0600 OK Doksy DNS
Habán Oliver VLI0600 Slavia Liberec orienteering DNS
Němeček Matouš RIC0510 OB Říčany DNS
Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem DNS
H16A
6.18 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 50:52
2. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 55:46 + 4:54
3. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 57:01 + 6:09
4. Vitebský Lukáš TJN0302 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:47 + 6:55
5. Tokár Radim VPM0300 KOS Slavia Plzeň 58:33 + 7:41
6. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia Plzeň 59:38 + 8:46
7. Valík Adam AOP0301 Orientační Běh Opava 61:43 + 10:51
8. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 62:08 + 11:16
9. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 63:46 + 12:54
10. Waněk Hubert LPU0309 OK Lokomotiva Pardubice 64:16 + 13:24
11. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 65:01 + 14:09
12. Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha 66:27 + 15:35
13. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:08 + 17:16
14. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 68:09 + 17:17
15. Čech Vít AOP0302 Orientační Běh Opava 68:30 + 17:38
16. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 68:31 + 17:39
17. Larsson Hugo 0170022 Karlskrona SOK 68:40 + 17:48
18. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 68:45 + 17:53
19. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 69:55 + 19:03
20. Roháč Martin LCE0308 OOB TJ Slovan Luhačovice 73:08 + 22:16
21. Urbánek Adam ZBM0302 SK Žabovřesky Brno 73:42 + 22:50
22. Hustý Adam TZL0403 SKOB Zlín 73:57 + 23:05
23. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 74:04 + 23:12
24. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 75:03 + 24:11
25. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 75:09 + 24:17
26. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 76:02 + 25:10
27. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 76:45 + 25:53
28. Štábl Adam KSU0401 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 77:05 + 26:13
29. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 77:30 + 26:38
30. Lesák Ondřej TJN0306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:34 + 26:42
31. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 77:44 + 26:52
32. Bialožyt Marek TRI0301 TJ TŽ Třinec 80:27 + 29:35
33. Štěrbák Josef ZBM0409 SK Žabovřesky Brno 82:18 + 31:26
34. Toborek Jakub CHC0304 K.O.B. Choceň 83:06 + 32:14
35. Jelínek Kryštof RUZ0301 TJ Růžená 83:39 + 32:47
36. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 83:59 + 33:07
37. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 89:10 + 38:18
38. Łagoda Franciszek CHC0305 K.O.B. Choceň 93:52 + 43:00
39. Beneš Jindřich KON0404 KOB Konice 101:07 + 50:15
40. Hejna Hynek LLI0300 LOK-o Liberec 102:46 + 51:54
41. Hakansson Filip 0250002 OK Orion 108:39 + 57:47
42. Strugarek Łukasz CHC0306 K.O.B. Choceň 113:33 + 62:41
Milán Jakub ZBM0407 SK Žabovřesky Brno DISK
Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov DISK
Hojný Jáchym SJH0301 SJH Jindřichův Hradec DNS
H16B
4.81 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 48:55
2. Škácha Vít DKP0310 Oddíl OB Kotlářka 52:55 + 4:00
3. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 54:29 + 5:34
4. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 55:13 + 6:18
5. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 55:35 + 6:40
6. Čepička Ladislav LPM0303 OK Lokomotiva Plzeň 57:14 + 8:19
7. Černý Antonín TAP0402 KOB Tretra Praha 60:29 + 11:34
8. Mellan Jonáš TUR0308 OOB TJ Turnov 60:35 + 11:40
9. Tůma Šimon TAP0400 KOB Tretra Praha 61:13 + 12:18
10. Kužel Jan FSP0400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:07 + 13:12
11. Titz Adam VSP0401 USK Praha 67:24 + 18:29
12. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 68:16 + 19:21
13. Horák Pavel ml. VSP0301 USK Praha 70:08 + 21:13
14. Jedlička Jakub KAM0404 OK Kamenice 70:43 + 21:48
15. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 71:13 + 22:18
16. Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 73:05 + 24:10
17. Řehoř Vojta TJN0303 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:12 + 25:17
18. Janas Adam PGP0404 SK Praga 78:05 + 29:10
19. Pokorný Jan TJN0400 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 78:34 + 29:39
20. Kašpar Vojtěch BOR0402 OK Jiskra Nový Bor 88:21 + 39:26
21. Mašek Matěj BOR0410 OK Jiskra Nový Bor 92:35 + 43:40
22. Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 93:54 + 44:59
23. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 97:08 + 48:13
24. Kašpar Štěpán BOR0403 OK Jiskra Nový Bor 100:13 + 51:18
25. Hruška Jakub TJN0403 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 102:23 + 53:28
26. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 103:29 + 54:34
27. Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 107:51 + 58:56
28. Veselý Jakub BOR0406 OK Jiskra Nový Bor 108:16 + 59:21
29. Törnqvist Anton 0170007 Karlskrona SOK 108:28 + 59:33
30. Čapek Ondřej BOR0404 OK Jiskra Nový Bor 147:46 + 98:51
Hřivna Jakub PGP0305 SK Praga DISK
Pavlík Matěj LIT0401 KOB Litvínov DISK
Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga DISK
Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice DNS
Kovářík Tomáš KAM0300 OK Kamenice DNS
Ouška Filip DOR0304 OK Dobříš DNS
Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš DNS
H18A
7.84 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 75:02
2. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 78:07 + 3:05
3. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 78:23 + 3:21
4. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 79:11 + 4:09
5. Mareček Šimon LPU0222 OK Lokomotiva Pardubice 79:52 + 4:50
6. Adámek Filip TBM0101 KOS TJ Tesla Brno 80:14 + 5:12
7. Zalaba Tomáš SJC0101 Sportcentrum Jičín 84:26 + 9:24
8. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 85:18 + 10:16
9. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia Plzeň 86:44 + 11:42
10. Kostka Jiří AOP0201 Orientační Běh Opava 87:31 + 12:29
11. Hájek Kryštof TUR0212 OOB TJ Turnov 87:41 + 12:39
12. Link Lukáš STH0205 SK Studenec 88:11 + 13:09
13. Nechanický Jan OSN0200 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 88:12 + 13:10
14. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 88:28 + 13:26
15. Janas Petr PGP0200 SK Praga 90:30 + 15:28
16. Šafka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 93:31 + 18:29
17. Lukašák Šimon STE0202 SK SKI-OB Šternberk 97:29 + 22:27
18. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 98:31 + 23:29
19. Paleček Ondřej LPU0105 OK Lokomotiva Pardubice 100:15 + 25:13
20. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 102:53 + 27:51
21. Bolehovský Michal VSP0202 USK Praha 105:00 + 29:58
22. Dostál Jakub VRL0104 OOS TJ Spartak Vrchlabí 106:06 + 31:04
23. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 107:02 + 32:00
24. Kligl Radim TBM0103 KOS TJ Tesla Brno 109:28 + 34:26
25. Melišík Martin TAP0200 KOB Tretra Praha 112:02 + 37:00
26. Měšťan Ondřej TAP0100 KOB Tretra Praha 112:29 + 37:27
27. Siegl Matyáš PGP0104 SK Praga 114:05 + 39:03
28. Tuharský Erik TRI0100 TJ TŽ Třinec 114:16 + 39:14
29. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 115:09 + 40:07
30. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 118:26 + 43:24
31. Olszewski Bartłomiej LCE0203 OOB TJ Slovan Luhačovice 119:20 + 44:18
Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Féder Medard LCE0111 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Coufal Jáchym ZBM0200 SK Žabovřesky Brno DISK
Macek Ondřej LPU0209 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Doležal Matyáš STE0208 SK SKI-OB Šternberk DISK
Matuš Vít VRB0202 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem DNS
Milán Tomáš ZBM0111 SK Žabovřesky Brno DNS
Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice DNS
H18B
6.88 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořil Vojtěch TUR0110 OOB TJ Turnov 83:53
2. Víšek Martin KAM0102 OK Kamenice 90:27 + 6:34
3. Mencl Jan TUR0201 OOB TJ Turnov 93:53 + 10:00
4. Tachezy Jan DOR0102 OK Dobříš 94:27 + 10:34
5. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 97:52 + 13:59
6. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 99:46 + 15:53
7. Melichna Matěj PGP0107 SK Praga 102:12 + 18:19
8. Bradáč David LLI0203 LOK-o Liberec 107:42 + 23:49
9. Bek Jiří CHA0103 OK Chrastava 113:01 + 29:08
10. Lill Petr BSO0203 KOB Baník Sokolov 113:54 + 30:01
11. Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 117:20 + 33:27
12. Kronmar Arvid 0170015 Karlskrona SOK 118:32 + 34:39
13. Newiak Nick NEK0101 Nejdek Orienteering 118:52 + 34:59
14. Buk Ondřej ROU0102 SKOB Roudnice nad Labem 119:11 + 35:18
15. Spěváček Vojtěch VPM0205 KOS Slavia Plzeň 138:37 + 54:44
Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia Plzeň DISK
Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice DNS
Valášek Václav KAM0100 OK Kamenice DNS
H20A
8.92 km, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváč Ondřej ZBM9901 SK Žabovřesky Brno 79:14
2. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 88:05 + 8:51
3. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 92:25 + 13:11
4. Horčička Vít TBM9919 KOS TJ Tesla Brno 92:37 + 13:23
5. Volák Ondřej LPU0010 OK Lokomotiva Pardubice 97:42 + 18:28
6. Kavalír Jáchym PHK9901 OK 99 Hradec Králové 102:21 + 23:07
7. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 104:33 + 25:19
8. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 105:26 + 26:12
9. Krawczyński Mikołaj CHC0001 K.O.B. Choceň 106:33 + 27:19
10. Kijak Jakub CHC0005 K.O.B. Choceň 109:30 + 30:16
11. Škvor Ota KAM9900 OK Kamenice 111:10 + 31:56
12. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 111:55 + 32:41
13. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 112:41 + 33:27
14. Müller Jonáš KSU9906 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 113:47 + 34:33
15. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 116:37 + 37:23
16. Šrámek Ondřej KSU9909 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 132:45 + 53:31
17. Florián Vojtěch ABM9901 KOB ALFA Brno 135:55 + 56:41
18. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 144:41 + 65:27
Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň DISK
Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové DISK
Rusin Jan LPU0008 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Ježek Vít JIL9903 OK Jilemnice DISK
Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice DNS
H20B
7.90 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bradáč Jakub LLI0002 LOK-o Liberec 111:17
2. Šmaus Antonín TJN0001 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 114:52 + 3:35
3. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 134:21 + 23:04
4. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 153:06 + 41:49
Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga DISK
Karásek Matěj SJC0001 Sportcentrum Jičín DNS
H21E
12.91 km, 32 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Král Vojtěch SSU8841 SK Severka Šumperk 98:49
2. Kubát Pavel PHK9101 OK 99 Hradec Králové 100:34 + 1:45
3. Nykodým Miloš ZBM9005 SK Žabovřesky Brno 100:45 + 1:56
4. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 101:17 + 2:28
5. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 104:24 + 5:35
6. Procházka Jan PGP8407 SK Praga 104:25 + 5:36
7. Hubáček Jonáš LCE9501 OOB TJ Slovan Luhačovice 104:39 + 5:50
8. Sýkora Vojtěch LCE9801 OOB TJ Slovan Luhačovice 106:26 + 7:37
9. Petržela Jan PHK9200 OK 99 Hradec Králové 107:30 + 8:41
10. Kozák Osvald TBM8201 KOS TJ Tesla Brno 108:43 + 9:54
11. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 109:11 + 10:22
12. Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice 109:16 + 10:27
13. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 109:33 + 10:44
14. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 109:56 + 11:07
15. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 110:15 + 11:26
16. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 110:29 + 11:40
17. Hájek Daniel ZBM8919 SK Žabovřesky Brno 112:04 + 13:15
18. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 112:14 + 13:25
19. Chloupek Adam ZBM9300 SK Žabovřesky Brno 112:21 + 13:32
20. Dávidík Marian 0220005 SVK team 114:05 + 15:16
21. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 114:58 + 16:09
22. Krajčík Michal 0220001 SVK team 115:08 + 16:19
23. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 115:34 + 16:45
24. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 115:56 + 17:07
25. Poklop Martin SSU8802 SK Severka Šumperk 117:16 + 18:27
26. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 117:22 + 18:33
27. Horvát Petr TBM9437 KOS TJ Tesla Brno 120:08 + 21:19
28. Šedivý Jan PGP8409 SK Praga 120:49 + 22:00
29. Klusáček Matěj LCE8903 OOB TJ Slovan Luhačovice 121:54 + 23:05
30. Bednarski Jan LCE9805 OOB TJ Slovan Luhačovice 122:20 + 23:31
31. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 124:55 + 26:06
32. Sláma Dušan 0220003 SVK team 131:19 + 32:30
33. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 131:31 + 32:42
34. Schuster Marek SSU9303 SK Severka Šumperk 132:02 + 33:13
35. Moeller Tuve 14S0001 OK Linné 136:10 + 37:21
36. Kubina Filip 43S8900 ŠK Sandberg Bratislava 138:08 + 39:19
37. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 141:14 + 42:25
38. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 152:57 + 54:08
39. Dobbs Neil 0300001 WatO 153:13 + 54:24
40. Poon Brian 0060002 HKOXCC 155:25 + 56:36
41. Yip Gerald 0040002 HONG KONG 167:49 + 69:00
42. Hus Wouter 0360001 Kempen - OL 175:33 + 76:44
Biederman Marcin CHC9805 K.O.B. Choceň DISK
Hirš Otakar ZBM9801 SK Žabovřesky Brno DISK
Brlica Pavel ZBM9302 SK Žabovřesky Brno DISK
Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín DISK
Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno DISK
Bendák Jan PHK9800 OK 99 Hradec Králové DISK
Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice DISK
Mušinský Tomáš 0220002 SVK team DISK
Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice DNS
Bukovac Pavol 0220004 SVK team DNS
Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň DNS
Knudsen Henrik Rindom 0070001 OK Melfar DNS
H21A
11.12 km, 28 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 97:38
2. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 99:27 + 1:49
3. Přibyl Bronislav TZL8603 SKOB Zlín 99:43 + 2:05
4. Jonáš Martin PGP9606 SK Praga 101:14 + 3:36
5. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 104:42 + 7:04
6. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 105:24 + 7:46
7. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 107:22 + 9:44
8. Fodor Petr TUR8103 OOB TJ Turnov 110:42 + 13:04
9. Červinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha 110:46 + 13:08
10. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 111:00 + 13:22
11. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 111:15 + 13:37
12. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 111:42 + 14:04
13. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 111:50 + 14:12
14. Kantor Ondřej TRI9103 TJ TŽ Třinec 112:20 + 14:42
15. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 113:18 + 15:40
16. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 113:29 + 15:51
17. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 113:57 + 16:19
18. Cahel Marek LCE8803 OOB TJ Slovan Luhačovice 114:04 + 16:26
19. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 114:07 + 16:29
20. Seidl Miroslav RIC7407 OB Říčany 114:47 + 17:09
21. Valenta Jiří LCE9201 OOB TJ Slovan Luhačovice 115:00 + 17:22
22. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 115:18 + 17:40
23. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 115:51 + 18:13
24. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 116:16 + 18:38
25. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 116:37 + 18:59
26. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 116:48 + 19:10
27. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 116:58 + 19:20
28. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 117:15 + 19:37
29. Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov 117:32 + 19:54
30. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 117:41 + 20:03
31. Pešek Ondřej CHC8502 K.O.B. Choceň 117:50 + 20:12
32. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 118:02 + 20:24
33. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 118:06 + 20:28
34. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 119:05 + 21:27
35. Melecký Martin AOP9001 Orientační Běh Opava 121:34 + 23:56
36. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 121:43 + 24:05
37. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 122:16 + 24:38
38. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 123:38 + 26:00
39. Hraboš Matej TBM9547 KOS TJ Tesla Brno 123:55 + 26:17
40. Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín 124:38 + 27:00
41. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 124:42 + 27:04
42. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 125:05 + 27:27
43. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 125:38 + 28:00
44. Pavlovec Jan BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 126:00 + 28:22
45. Fiala Jan ZBM7205 SK Žabovřesky Brno 126:03 + 28:25
46. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 126:56 + 29:18
47. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 127:27 + 29:49
48. Mielec Jaromír AOP9701 Orientační Běh Opava 127:36 + 29:58
49. Gebrt Jan SHK9801 OK Slavia Hradec Králové 129:02 + 31:24
50. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 129:50 + 32:12
51. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 130:25 + 32:47
52. Bravený Adam VBM8801 VSK Mendelu Brno 130:33 + 32:55
53. Košárek Pavel PGP7107 SK Praga 131:36 + 33:58
54. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 131:46 + 34:08
55. Pek Daniel SHK9803 OK Slavia Hradec Králové 134:09 + 36:31
56. Skoupý Jan STE9411 SK SKI-OB Šternberk 135:31 + 37:53
57. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 145:43 + 48:05
58. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 147:04 + 49:26
59. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 150:50 + 53:12
Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering DISK
Žaloudek Petr SJC8309 Sportcentrum Jičín DISK
Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Kazda Adam TJN9104 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Veselý Jakub PGP9503 SK Praga DISK
Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno DISK
Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga DISK
Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno DISK
Kolárik Tomáš TZL9302 SKOB Zlín DISK
Švihovský Jaromír SJC8005 Sportcentrum Jičín DNS
H21B
9.13 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 86:00
2. Holas Štěpán SJC8702 Sportcentrum Jičín 87:16 + 1:16
3. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 89:05 + 3:05
4. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 93:20 + 7:20
5. Žemlík Pavel TUR7135 OOB TJ Turnov 94:08 + 8:08
6. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 96:11 + 10:11
7. Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 97:16 + 11:16
8. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 97:24 + 11:24
9. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 97:25 + 11:25
10. Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 97:40 + 11:40
11. Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín 98:20 + 12:20
12. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 99:18 + 13:18
13. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 100:09 + 14:09
14. Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava 101:43 + 15:43
15. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 102:11 + 16:11
16. Francke Michal TJN8600 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 102:56 + 16:56
17. Fujáček Jan SJC7506 Sportcentrum Jičín 103:18 + 17:18
18. Kalous Vladislav EKP7702 VŠTJ Ekonom Praha 103:40 + 17:40
19. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 105:32 + 19:32
20. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 105:41 + 19:41
21. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 106:16 + 20:16
22. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 106:21 + 20:21
23. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 109:12 + 23:12
24. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 109:19 + 23:19
25. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 109:51 + 23:51
26. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 110:08 + 24:08
27. Kamenický Tobiáš OSN9339 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 110:53 + 24:53
28. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 112:35 + 26:35
29. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 113:19 + 27:19
30. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 116:21 + 30:21
31. Veselý Ondřej PHK8505 OK 99 Hradec Králové 116:41 + 30:41
32. Antoš Filip NPA8001 SK LOB Nová Paka 117:47 + 31:47
33. Kálal Tomáš 0330002 Žižkovský tygři 118:12 + 32:12
34. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 118:16 + 32:16
35. Kopec Tomáš VLI8203 Slavia Liberec orienteering 118:50 + 32:50
36. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 119:05 + 33:05
37. Beneš Filip TAP8701 KOB Tretra Praha 119:10 + 33:10
38. Novák Zdeněk NPA7701 SK LOB Nová Paka 119:26 + 33:26
39. Ptáček Jiří SRK9002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 119:47 + 33:47
40. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 119:49 + 33:49
41. Vlažný Jakub LCE9102 OOB TJ Slovan Luhačovice 120:17 + 34:17
42. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 123:03 + 37:03
43. Knepr Lukáš BSO9401 KOB Baník Sokolov 124:42 + 38:42
44. Werner Michal PGP9705 SK Praga 129:24 + 43:24
45. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 129:33 + 43:33
46. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 129:51 + 43:51
47. Malý Jakub 3GC9100 Neregistrovaní - ZOO 130:49 + 44:49
48. Otrusina Jan ABM9210 KOB ALFA Brno 132:15 + 46:15
49. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 134:09 + 48:09
50. Koucký Martin EKP9700 VŠTJ Ekonom Praha 140:36 + 54:36
51. Samek Jakub VSP8800 USK Praha 141:38 + 55:38
52. Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov 141:50 + 55:50
53. Mazurkiewicz Jakub 23P9302 OK!Sport Warszawa 142:32 + 56:32
54. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB Tretra Praha 150:18 + 64:18
55. Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno 151:03 + 65:03
56. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 152:05 + 66:05
Melichar Vojtěch LLI9802 LOK-o Liberec DISK
Zatloukal Václav TUR8703 OOB TJ Turnov DISK
Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga DISK
Starý Ondra PHK9813 OK 99 Hradec Králové DISK
Bartoň Zdeněk NPA8301 SK LOB Nová Paka DISK
Peterka Vojtěch LLI7502 LOK-o Liberec DISK
Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice DISK
Paclík Roman SHK7801 OK Slavia Hradec Králové DNS
Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice DNS
Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava DNS
Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha DNS
H21C
7.90 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semerád Antonín PGP9807 SK Praga 82:53
2. Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Žabovřesky Brno 87:16 + 4:23
3. Slezák Zdeněk LCE8902 OOB TJ Slovan Luhačovice 87:29 + 4:36
4. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 92:34 + 9:41
5. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 103:41 + 20:48
6. Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha 105:38 + 22:45
7. Hodek Michal TAP8808 KOB Tretra Praha 106:16 + 23:23
8. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 108:51 + 25:58
9. Nemec Juraj 17S8900 Ekonom Banska Bystrica 113:24 + 30:31
10. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 114:45 + 31:52
11. Kašpar Ludvík BOR9805 OK Jiskra Nový Bor 133:33 + 50:40
12. Dadák Michal LCE9003 OOB TJ Slovan Luhačovice 140:41 + 57:48
13. Pauschek Karel ZBM8509 SK Žabovřesky Brno 145:20 + 62:27
14. Brabec Tomáš LOU8400 SK Moravan Louňovice 146:09 + 63:16
15. Šípoš Petr FYD9602 Jizerský klub OB Frýdlant 160:44 + 77:51
16. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 162:50 + 79:57
17. Šunda Marek VSP9200 USK Praha 190:27 + 107:34
Buzek Martin PGP8401 SK Praga DISK
Žanda Jan CTB9901 SK OB Chotěboř DISK
Vrabec Tomáš SCP8700 OK Sparta Praha DISK
Komůrka Jiří CEP8700 Čepíci DISK
Bláha David SRK9510 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Kučerka David LIT8202 KOB Litvínov DISK
Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor DNS
Nebeský Daniel KAM9404 OK Kamenice DNS
H35B
8.50 km, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 91:25
2. Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín 93:17 + 1:52
3. Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha 104:27 + 13:02
4. Majasow Kostiantyn CHC8304 K.O.B. Choceň 106:36 + 15:11
5. Novotný Milan PHK6502 OK 99 Hradec Králové 117:18 + 25:53
6. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 121:16 + 29:51
7. Lesisz Kamil 4HP8400 UNTS Warszawa 126:32 + 35:07
8. Maděra Josef VLI7900 Slavia Liberec orienteering 128:27 + 37:02
9. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 129:39 + 38:14
10. Veverka Tomáš VAM8401 OB Vamberk 130:26 + 39:01
11. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 132:40 + 41:15
12. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 132:43 + 41:18
13. Ledecký Vladimír BOR8402 OK Jiskra Nový Bor 134:42 + 43:17
14. Harom Tomáš 0230001 EPO 136:53 + 45:28
15. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 138:58 + 47:33
16. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 139:07 + 47:42
17. Buchtík Ondřej VLI8101 Slavia Liberec orienteering 139:29 + 48:04
18. Tůma Martin LIT8204 KOB Litvínov 140:49 + 49:24
19. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 140:54 + 49:29
20. Lukeš Zdeněk 0090004 Outdoor Praha 144:07 + 52:42
21. Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany 147:58 + 56:33
22. Křížek Filip MAS7800 KČT Aš 157:32 + 66:07
23. Drągowski Piotr 23P8200 OK!Sport Warszawa 159:20 + 67:55
24. Pilař Marek CEP7700 Čepíci 159:32 + 68:07
25. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 166:22 + 74:57
26. Tomanica Vojtěch CHA7601 OK Chrastava 189:56 + 98:31
Kofroň Jan LBE8001 TJ Lokomotiva Beroun DISK
Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Hrádek Tomáš ROU8301 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno DISK
Sláma Jaroslav OSN6901 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
Francke Jan DOK8400 OK Doksy DISK
Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole DNS
H40B
7.51 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 82:17
2. Arnošt Kamil VSP7301 USK Praha 82:27 + 0:10
3. Průša Michal VSP7310 USK Praha 87:04 + 4:47
4. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 88:29 + 6:12
5. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 89:25 + 7:08
6. Janda Pavel DOR7600 OK Dobříš 92:56 + 10:39
7. Bureš Michal VLI7601 Slavia Liberec orienteering 95:51 + 13:34
8. Čech Jan FSP7900 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 96:37 + 14:20
9. Balogh Jan TJN7500 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 100:25 + 18:08
10. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 100:45 + 18:28
11. Kolek Petr ASU7501 Magnus Orienteering 100:58 + 18:41
12. Poborský Petr EKP7500 VŠTJ Ekonom Praha 100:59 + 18:42
13. Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín 104:53 + 22:36
13. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 104:53 + 22:36
15. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 106:28 + 24:11
16. Řehák Miroslav SKV7101 TJ Slovan Karlovy Vary 108:08 + 25:51
17. Gmur Karol CHC7605 K.O.B. Choceň 111:11 + 28:54
18. Rod Jan VSP7423 USK Praha 112:09 + 29:52
19. Pavlík Libor LIT7605 KOB Litvínov 112:36 + 30:19
20. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 115:36 + 33:19
21. Štrait Martin VSP7602 USK Praha 115:59 + 33:42
22. Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno 117:04 + 34:47
23. Nejedlý Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 119:29 + 37:12
24. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 121:12 + 38:55
25. Kubát Tomáš RIC7503 OB Říčany 122:10 + 39:53
26. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 122:28 + 40:11
27. Hřivna Štěpán PGP7507 SK Praga 123:13 + 40:56
28. Milán Pavel TBM7227 KOS TJ Tesla Brno 128:25 + 46:08
29. Jedlička Adam KAM7700 OK Kamenice 136:44 + 54:27
30. Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava 137:10 + 54:53
31. Jakubský Ondřej 0387700 Jakubští 138:11 + 55:54
32. Slavíček Petr 9FX7500 Fóglíci 139:30 + 57:13
33. Koudelka Tomáš BOR7513 OK Jiskra Nový Bor 139:51 + 57:34
34. Pávek Jiří NEK7700 Nejdek Orienteering 140:26 + 58:09
35. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 143:59 + 61:42
36. Pivec Lukáš MLA7600 MLOK Mariánské Lázně 151:28 + 69:11
37. Holík Jaromír ONO7502 SKOB Ostrov 154:53 + 72:36
38. Štěrba Jan CHA7606 OK Chrastava 162:31 + 80:14
39. Foršt Jakub DOR7501 OK Dobříš 166:37 + 84:20
40. Chramosta Tomáš KAM7601 OK Kamenice 171:38 + 89:21
41. Kaplan Daniel PDY7700 Běhej Poděbrady 198:27 + 116:10
Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Končický Lukáš RIC7501 OB Říčany DISK
Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín DISK
Přinda Lukáš VLI7701 Slavia Liberec orienteering DISK
Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering DISK
Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga DISK
Fager Jakob 0170021 Karlskrona SOK DISK
Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň DISK
Havel Josef KNC7800 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
Pražák Michal TJN7900 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
Hoke Petr 0130004 Klub dobré zprávy DNS
Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov DNS
Zakouřil Tomáš TUR7500 OOB TJ Turnov DNS
Štembera Jan TJN7513 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
H45B
7.10 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drahoňovský Aleš TUR7201 OOB TJ Turnov 76:31
2. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 78:06 + 1:35
3. Bradáč Stanislav LLI7201 LOK-o Liberec 86:28 + 9:57
4. Vandas Luděk VAM6601 OB Vamberk 86:45 + 10:14
5. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 90:17 + 13:46
6. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 91:56 + 15:25
7. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 93:56 + 17:25
8. Vácha Tomáš BOR7409 OK Jiskra Nový Bor 94:44 + 18:13
9. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 96:21 + 19:50
10. Drbal Jan PGP7101 SK Praga 96:39 + 20:08
11. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 96:45 + 20:14
12. Novák Petr RUM7401 ZOOB Rumburk 98:11 + 21:40
13. Kruliš Petr VLI6901 Slavia Liberec orienteering 100:31 + 24:00
14. Šimša Jaromír MFP7100 Matfyz Praha 100:52 + 24:21
15. Svoboda Jan BOR7200 OK Jiskra Nový Bor 101:01 + 24:30
16. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 101:04 + 24:33
17. Svennerud Marcus 0170003 Karlskrona SOK 104:35 + 28:04
18. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 109:13 + 32:42
19. Novotný Tomáš TUR7405 OOB TJ Turnov 110:55 + 34:24
20. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 112:46 + 36:15
21. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 113:46 + 37:15
22. Nechanický Pavel OSN7209 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 114:17 + 37:46
23. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 114:24 + 37:53
24. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 114:59 + 38:28
25. Auermüller Vít ZBM6701 SK Žabovřesky Brno 115:00 + 38:29
26. Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany 116:57 + 40:26
27. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 117:04 + 40:33
28. Titz Pavel VSP7400 USK Praha 118:16 + 41:45
29. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 118:17 + 41:46
30. Černý Jan 0290002 Černý a Davidová 119:44 + 43:13
31. Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA 120:53 + 44:22
32. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 122:19 + 45:48
33. Kohoutek Oldřich BSO7100 KOB Baník Sokolov 124:48 + 48:17
34. Harazin Martin VLI7400 Slavia Liberec orienteering 126:54 + 50:23
35. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 127:54 + 51:23
36. Mrkvička Jiří TJN7101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 130:20 + 53:49
37. Hůla Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun 130:55 + 54:24
38. Waldhauser Martin BOR7106 OK Jiskra Nový Bor 131:00 + 54:29
39. Kučera Pavel DOR7101 OK Dobříš 132:51 + 56:20
40. Kolář Viktor SHK7300 OK Slavia Hradec Králové 133:10 + 56:39
41. Kronmar Magnus 0170014 Karlskrona SOK 134:56 + 58:25
42. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 139:23 + 62:52
43. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 140:24 + 63:53
44. Studničný Jaroslav BOR7004 OK Jiskra Nový Bor 140:39 + 64:08
45. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 143:42 + 67:11
46. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 144:33 + 68:02
47. Žukov Libor VLI6803 Slavia Liberec orienteering 148:40 + 72:09
48. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 155:30 + 78:59
49. Reichel Vít 0110001 Back Counters 158:15 + 81:44
50. Kruschina Jan LTP7202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 161:36 + 85:05
51. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orienteering 165:03 + 88:32
52. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 165:41 + 89:10
53. Šácha Marek DOR7102 OK Dobříš 167:28 + 90:57
54. Průšek Petr STB7000 TJ Stadion Nový Bor 170:27 + 93:56
55. Strnad Pavel HCE7100 TJ Hostivice 174:24 + 97:53
56. Krejčí Ladislav ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem 177:25 + 100:54
57. Janáček Tomáš LPU7312 OK Lokomotiva Pardubice 179:54 + 103:23
58. Beneš Petr 0130013 Klub dobré zprávy 187:31 + 111:00
59. Matuška Pavel RBK7001 SK Radioklub Blansko 212:04 + 135:33
60. Kapoun Luděk 0150001 neregistrovaný 2 214:35 + 138:04
61. Houda Vítězslav CHA7300 OK Chrastava 259:47 + 183:16
62. Dudek Jan PDY7200 Běhej Poděbrady 265:46 + 189:15
Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš DISK
Lindström Torgny 0340001 Ronneby OK DISK
Novotný Radek PHK7402 OK 99 Hradec Králové DISK
Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha DISK
Honzík Tomáš VLI7000 Slavia Liberec orienteering DISK
Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav DISK
Kašpar Ludvík ZAK7200 OK Netopýr Zákupy DISK
Glybovský Ilja 0130007 Klub dobré zprávy DISK
Janas Petr PGP7106 SK Praga DISK
Martinec Pavel LTP7003 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Rýdl Jiří TJN7000 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
Lamač Jaroslav TUR7203 OOB TJ Turnov DNS
Vláčil Daniel RIC7307 OB Říčany DNS
Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha DNS
H50B
5.91 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 68:16
2. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 73:34 + 5:18
3. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 74:01 + 5:45
4. Mareček Petr OSN6900 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 74:16 + 6:00
5. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 76:15 + 7:59
6. Karvánek Petr BOR6600 OK Jiskra Nový Bor 76:26 + 8:10
7. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 78:52 + 10:36
8. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 80:02 + 11:46
9. Widziewicz Remigiusz CHC6604 K.O.B. Choceň 80:04 + 11:48
10. Aschermann Jan VSP6902 USK Praha 80:32 + 12:16
11. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 81:20 + 13:04
12. Folprecht Miroslav TUR5501 OOB TJ Turnov 82:48 + 14:32
13. Semík Luboš KAM6201 OK Kamenice 83:39 + 15:23
14. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 84:04 + 15:48
15. Skyva Petr STE6501 SK SKI-OB Šternberk 88:02 + 19:46
16. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 88:36 + 20:20
17. Hartman Aleš VSP6506 USK Praha 88:58 + 20:42
18. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 89:01 + 20:45
19. Urbánek Lumír ONO6701 SKOB Ostrov 89:31 + 21:15
20. Semík Jan VSP6507 USK Praha 92:17 + 24:01
21. Fürst Aleš LLI6801 LOK-o Liberec 93:19 + 25:03
22. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 94:25 + 26:09
23. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 95:32 + 27:16
24. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia Plzeň 97:38 + 29:22
25. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 99:31 + 31:15
26. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 100:07 + 31:51
27. Halač Jaro 0090001 Outdoor Praha 100:23 + 32:07
28. Krausz Milan FSP6700 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 100:32 + 32:16
29. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 104:15 + 35:59
30. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 104:23 + 36:07
31. Gola Miroslav VIC6808 OB Vizovice 105:39 + 37:23
32. Machara Martin BOR6900 OK Jiskra Nový Bor 109:19 + 41:03
33. Háněl Jaromír ZVO6801 OB SK Zvole 109:38 + 41:22
34. Žucha Jiří TJN6603 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 110:32 + 42:16
35. Čaloun Michal VLI6801 Slavia Liberec orienteering 112:12 + 43:56
36. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 113:37 + 45:21
37. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 115:35 + 47:19
38. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 117:54 + 49:38
39. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 120:50 + 52:34
40. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 121:44 + 53:28
41. Hejna Stanislav LLI6900 LOK-o Liberec 122:47 + 54:31
42. Zettervall Björn 0170012 Karlskrona SOK 124:17 + 56:01
43. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia Plzeň 125:29 + 57:13
44. Kroupa Štěpán VPM6904 KOS Slavia Plzeň 127:54 + 59:38
45. Würz Jiří LTP6502 OOB TJ Lokomotiva Teplice 128:51 + 60:35
46. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 129:21 + 61:05
47. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 131:21 + 63:05
48. Jiras Jiří DOR6900 OK Dobříš 133:54 + 65:38
49. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 149:04 + 80:48
50. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 153:45 + 85:29
51. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 164:07 + 95:51
52. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 198:50 + 130:34
Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové DISK
Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Žáček Martin FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Cincibus Pavel FSP6605 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové DISK
Nadera Dariusz CX80 Kalisz DNS
Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové DNS
Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
H55B
4.51 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 47:15
2. Kaplan Jan LPU6401 OK Lokomotiva Pardubice 51:26 + 4:11
3. Bartovský Pavel VPM6101 KOS Slavia Plzeň 52:37 + 5:22
4. Ročejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 54:31 + 7:16
5. Šmaus Ivan TJN6249 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:49 + 9:34
6. Hartmann Dirk 16D1111 SV Mietraching 57:00 + 9:45
7. Schindler Jiří TJN6301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:03 + 9:48
8. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 58:38 + 11:23
9. Tichý Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 59:23 + 12:08
10. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 59:35 + 12:20
11. Gorčica Pavel CHA6200 OK Chrastava 60:06 + 12:51
12. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 64:51 + 17:36
13. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 67:01 + 19:46
14. Pliska Miloš PGP6304 SK Praga 68:26 + 21:11
15. Pavlovec Petr BOR6303 OK Jiskra Nový Bor 69:36 + 22:21
16. Würz Martin LTP6303 OOB TJ Lokomotiva Teplice 70:52 + 23:37
17. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 71:49 + 24:34
18. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 72:02 + 24:47
19. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 77:47 + 30:32
20. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 79:19 + 32:04
21. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 81:59 + 34:44
22. Teplý Jiří SHK6401 OK Slavia Hradec Králové 85:12 + 37:57
23. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 86:36 + 39:21
24. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 87:52 + 40:37
25. Patočka Petr BBM6300 BETA URSUS Orienteering 90:09 + 42:54
26. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 92:16 + 45:01
27. Kraus Ota TJP5700 TJ Sokol Troja 97:11 + 49:56
28. Šubrt Pavel SMB6301 SKOB Mladá Boleslav 97:27 + 50:12
29. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 100:15 + 53:00
30. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 114:28 + 67:13
31. Štěrba Jiří SKV6401 TJ Slovan Karlovy Vary 117:42 + 70:27
32. Štětina Jiří HCE6100 TJ Hostivice 124:10 + 76:55
33. Hurta Vladimír PGP6305 SK Praga 130:41 + 83:26
Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice DISK
Nemec Juraj 17S1401 Ekonom Banska Bystrica DISK
Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
H60B
3.64 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 42:51
2. Kunc Radovan TJN5549 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:27 + 1:36
3. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 46:44 + 3:53
4. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 47:26 + 4:35
5. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 48:47 + 5:56
6. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 49:14 + 6:23
7. Dušátko Petr PHK5702 OK 99 Hradec Králové 49:52 + 7:01
8. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 51:49 + 8:58
9. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 52:43 + 9:52
10. Červinka Jaroslav OKP5803 SK OK 24 Praha 53:02 + 10:11
11. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 53:50 + 10:59
12. Novotný Otakar TJN5604 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:06 + 11:15
13. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 55:08 + 12:17
14. Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš 57:00 + 14:09
15. Svoboda Slavomír SMB5801 SKOB Mladá Boleslav 58:06 + 15:15
16. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 58:59 + 16:08
17. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 59:24 + 16:33
18. Kudrnáč Martin HCE5901 TJ Hostivice 59:32 + 16:41
19. Hoidekr Pavel LLI5901 LOK-o Liberec 60:35 + 17:44
20. Cedrych Karel TJP5500 TJ Sokol Troja 62:58 + 20:07
21. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:15 + 20:24
22. Jun Drahomír KNC5501 Sokol Kostelec n. Č. l. 64:58 + 22:07
23. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 65:28 + 22:37
24. Guga Romuald CHC5501 K.O.B. Choceň 66:40 + 23:49
25. Balcar Aleš PHK5703 OK 99 Hradec Králové 71:49 + 28:58
26. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 74:14 + 31:23
27. Muchl Vladimír CST5601 OB Strakonice 82:26 + 39:35
28. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 85:43 + 42:52
29. Vokuš Zdeněk TJN5601 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 111:00 + 68:09
Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov DISK
Ouška Jiří DOR5700 OK Dobříš DNS
Hnídek Stanislav 0010001 OB Tanvald DNS
H65B
3.35 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 35:47
2. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 42:16 + 6:29
3. Törnqvist Kent 0170008 Karlskrona SOK 44:31 + 8:44
4. Hudský Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov 47:39 + 11:52
5. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:30 + 14:43
6. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 51:30 + 15:43
7. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 51:46 + 15:59
8. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 52:12 + 16:25
9. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 52:57 + 17:10
10. Fager Kenneth 0170020 Karlskrona SOK 53:24 + 17:37
11. Hájek Jan MAS5401 KČT Aš 55:18 + 19:31
12. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 55:39 + 19:52
13. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 55:40 + 19:53
14. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 56:54 + 21:07
15. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 58:05 + 22:18
16. Rančák Josef BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 58:13 + 22:26
17. Fejlek Vojtěch SHK5202 OK Slavia Hradec Králové 59:12 + 23:25
18. Polák Zdeněk VSP5203 USK Praha 59:17 + 23:30
19. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 60:20 + 24:33
20. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 60:48 + 25:01
21. Cabrnoch Jiří DKL5400 KOB Kladno 65:09 + 29:22
22. Richtr Jiří JEN5001 OB Jenišovice 67:54 + 32:07
23. Wald František FSP5300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 70:43 + 34:56
24. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 71:57 + 36:10
25. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 71:58 + 36:11
26. Barták Jiří CHA5100 OK Chrastava 72:20 + 36:33
27. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 75:35 + 39:48
28. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 76:49 + 41:02
29. Bárta Miroslav JEN5201 OB Jenišovice 78:54 + 43:07
30. Brumek Stanislav DKL5201 KOB Kladno 105:08 + 69:21
31. Lusk Karel CHA5002 OK Chrastava 112:22 + 76:35
32. Kolský Alexander PGP5000 SK Praga 123:21 + 87:34
H70B
2.66 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 43:39
2. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 44:58 + 1:19
3. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 46:20 + 2:41
4. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 47:16 + 3:37
5. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 47:42 + 4:03
6. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 51:40 + 8:01
7. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 52:32 + 8:53
8. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:53 + 10:14
9. Novotný Jiří SLP4601 OOB Slavia Praha 54:47 + 11:08
10. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 57:06 + 13:27
11. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 61:18 + 17:39
12. Smetana Radim CHA4700 OK Chrastava 62:17 + 18:38
13. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SKOB Mladá Boleslav 64:22 + 20:43
14. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 73:18 + 29:39
15. Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga 79:50 + 36:11
16. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 84:40 + 41:01
17. Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava 84:43 + 41:04
18. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 88:58 + 45:19
19. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 90:08 + 46:29
Matoušek Luboš LJN4700 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou DNS
H75B
2.66 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 48:06
2. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:17 + 7:11
3. Frey Jaromír ONO4100 SKOB Ostrov 60:53 + 12:47
4. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 61:15 + 13:09
5. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 63:07 + 15:01
6. Úlehla Zdeněk BOR4001 OK Jiskra Nový Bor 71:36 + 23:30
7. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 73:16 + 25:10
8. Mudr Stanislav DCE4400 KOB Dobřichovice 77:25 + 29:19
Štrojsa Josef KAS4000 KOB Kamenický Šenov DISK
H80B
2.43 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 55:45
2. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 60:14 + 4:29
3. Attl Vladimír PGP3800 SK Praga 65:06 + 9:21
4. Beránek Miroslav BOR3900 OK Jiskra Nový Bor 77:30 + 21:45
Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové DISK
HDR
1.43 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šiler Štěpán PDY1101 Běhej Poděbrady 14:03
2. Průšková Veronika STB1352 TJ Stadion Nový Bor 14:55 + 0:52
3. Štrynková Nina STB1251 TJ Stadion Nový Bor 14:57 + 0:54
4. Votava Jan 0120001 DSVJ 16:40 + 2:37
5. Plocek Jakub SNA1203 TJ START Náchod 17:00 + 2:57
5. Kunášková Markéta VLI1057 Slavia Liberec orienteering 17:00 + 2:57
7. Dušková Denisa TJN1250 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:53 + 3:50
8. Drahoňovský Jakub TUR1006 OOB TJ Turnov 18:48 + 4:45
9. Šipoš Juraj VLI1203 Slavia Liberec orienteering 19:13 + 5:10
10. Matějů Josef VLI1300 Slavia Liberec orienteering 19:24 + 5:21
11. Hoke Magdalena 0130002 Klub dobré zprávy 19:46 + 5:43
12. Harazinová Tereza VLI0850 Slavia Liberec orienteering 19:58 + 5:55
13. Udržal Lukáš LPU1303 OK Lokomotiva Pardubice 21:18 + 7:15
14. Udržal Jakub LPU1100 OK Lokomotiva Pardubice 21:23 + 7:20
15. Ptáčková Lucie DKP1255 Oddíl OB Kotlářka 21:28 + 7:25
16. Gregorová Magdalena DKP1158 Oddíl OB Kotlářka 21:53 + 7:50
17. Kolářová Adéla VLI1153 Slavia Liberec orienteering 22:05 + 8:02
18. Arnošt Daniel DOR1200 OK Dobříš 22:56 + 8:53
19. Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice 23:11 + 9:08
20. Heřmánková Kateřina TUR1152 OOB TJ Turnov 23:17 + 9:14
21. Ptáček Ondřej DKP1204 Oddíl OB Kotlářka 24:05 + 10:02
22. Kubešová Eliška VLI1152 Slavia Liberec orienteering 24:26 + 10:23
23. Kolář Vojtěch VLI1205 Slavia Liberec orienteering 24:39 + 10:36
24. Mrázek Emil SJC1300 Sportcentrum Jičín 25:01 + 10:58
25. Kutková Sára JEN1351 OB Jenišovice 25:12 + 11:09
26. Bradna Ondřej OK Chrastava 25:32 + 11:29
27. Hanušová Lenka STB1350 TJ Stadion Nový Bor 25:48 + 11:45
28. Hübnerová Olivie STB1351 TJ Stadion Nový Bor 25:52 + 11:49
29. Žanda Josef STB1500 TJ Stadion Nový Bor 26:00 + 11:57
29. Konečný Antonín STB1250 TJ Stadion Nový Bor 26:00 + 11:57
31. van Dongen Annemiek DKP1257 Oddíl OB Kotlářka 26:06 + 12:03
32. Gottstein Josef LLI1300 LOK-o Liberec 26:10 + 12:07
33. Harazinová Kateřina VLI1255 Slavia Liberec orienteering 26:56 + 12:53
34. Pospíšil Jakub neregistrovany 27:47 + 13:44
35. Podhorný Prokop neregistrovany 27:53 + 13:50
36. Jůza Bruno 0130001 Klub dobré zprávy 28:39 + 14:36
37. Hanušová Eva STB1550 TJ Stadion Nový Bor 29:00 + 14:57
38. Zeman Annabel DCE1850 KOB Dobřichovice 29:08 + 15:05
39. Neyrinck Nina VSP1350 USK Praha 29:21 + 15:18
40. Forštová Linda DOR1350 OK Dobříš 30:11 + 16:08
41. Vulterýnová Anna neregistrovany 31:17 + 17:14
42. Vulterýnová Mariana neregistrovany 34:07 + 20:04
43. Feřtová Alžběta VLI1451 Slavia Liberec orienteering 36:42 + 22:39
44. Ondráček Lubor VŠTJ Ekonom Praha 38:04 + 24:01
45. Novotná Anna PHK1352 OK 99 Hradec Králové 38:05 + 24:02
46. Karychová Renée DKP1353 Oddíl OB Kotlářka 39:59 + 25:56
47. Šedivý Marek PGP1400 SK Praga 40:03 + 26:00
48. Pachner Ota CHA1400 OK Chrastava 40:23 + 26:20
49. Pokorná Nela PGP0552 SK Praga 41:39 + 27:36
50. Karban Štěpán DKP1313 Oddíl OB Kotlářka 41:50 + 27:47
51. Kolín Jonáš DKP1500 Oddíl OB Kotlářka 41:54 + 27:51
52. Karban Ondřej DKP1100 Oddíl OB Kotlářka 42:18 + 28:15
53. Šebelková Magdalena Slavia Liberec orienteering 48:18 + 34:15
54. Khelová Barborka OK Sparta Praha 49:33 + 35:30
55. Hvlíčková Zuzanka neregistrovany 54:42 + 40:39
56. Klapal Tomáš OB Vamberk 64:47 + 50:44
57. Vrabcová Olívie SCP1450 OK Sparta Praha 70:25 + 56:22
58. Vrabec Adrian SCP1500 OK Sparta Praha 70:33 + 56:30
59. Ledinská Lucie Oddíl OB Kotlářka 202:11 + 188:08
Štrynková Nela STB1252 TJ Stadion Nový Bor DISK
Novotný Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Jakš Karel 0350001 neregistrovany DISK
Albrecht Jiří KAM1700 OK Kamenice DISK
Slámová Simona TUR1257 OOB TJ Turnov DNS
Kazda František SJC1201 Sportcentrum Jičín DNS
Svítilová Veronika BZP1550 Báječné ženy v orientačním běhu DNS
Zakouřil František TUR1204 OOB TJ Turnov DNS
Gracias Filip STB1200 TJ Stadion Nový Bor DNS
Zmatlík Kryštof STB1401 TJ Stadion Nový Bor DNS
Erben Vojtěch STB1100 TJ Stadion Nový Bor DNS
Erbenová Marina STB1451 TJ Stadion Nový Bor DNS
P
1.93 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Erben Jiří STB7700 TJ Stadion Nový Bor 15:59
2. Přinda Jan VLI0803 Slavia Liberec orienteering 19:32 + 3:33
3. Šebelková Štěpánka VLI7851 Slavia Liberec orienteering 19:47 + 3:48
4. Kalousová Radka EKP7550 VŠTJ Ekonom Praha 20:06 + 4:07
5. Vaňourková Jitka BOR7252 OK Jiskra Nový Bor 21:40 + 5:41
6. Hansson Erik 0170017 Karlskrona SOK 22:01 + 6:02
7. Čechová Jana FSP8353 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:14 + 6:15
8. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 23:17 + 7:18
9. Grabmüller Radek KPY8300 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 23:52 + 7:53
10. Spejchal Petr BOR7512 OK Jiskra Nový Bor 23:54 + 7:55
11. Donda Jiří SKOB Ostrava 24:01 + 8:02
12. Novotný Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:02 + 8:03
13. Himmel Petr OKP6500 SK OK 24 Praha 24:28 + 8:29
14. Matoušková Petra 0260001 HK 25:27 + 9:28
15. Kottíková Pavlína TJN7751 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:58 + 9:59
16. Kunášková Zuzana VLI8154 Slavia Liberec orienteering 26:42 + 10:43
17. Drahoňovská Petra TUR7455 OOB TJ Turnov 26:55 + 10:56
18. Čečerke Gabriela neregistrovany 27:03 + 11:04
19. Titzová Pavlína USK Praha 27:46 + 11:47
20. Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha 28:00 + 12:01
21. Žukov Jakub TJN0305 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:02 + 12:03
22. Podoubská Veronika neregistrovany 29:09 + 13:10
23. Jelínková Jiřina LTP7551 OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:18 + 13:19
24. Pech Richard 62X6400 Neregistrovaní 62X 29:49 + 13:50
25. Vlachová Dita SBR7750 SKOB Bruntál 29:52 + 13:53
26. Zelená Anežka OOB TJ Turnov 32:02 + 16:03
27. Harazinová Zuzana VLI0650 Slavia Liberec orienteering 32:12 + 16:13
28. Menclová Jana JEN7556 OB Jenišovice 32:42 + 16:43
29. Kysilka Vráťa Běhej Poděbrady 32:44 + 16:45
30. Harazinová Radka VLI7650 Slavia Liberec orienteering 33:25 + 17:26
31. Kutek Pavel JEN7701 OB Jenišovice 34:13 + 18:14
32. Koníčková Pavlína TJNxx52 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:18 + 18:19
33. Hlavacikova Katarina 17S1450 Ekonom Banska Bystrica 34:19 + 18:20
34. Kutková Petra STB7850 TJ Stadion Nový Bor 34:50 + 18:51
35. Karásek Jiří OOB TJ Turnov 35:21 + 19:22
36. Kutková Hana JEN8050 OB Jenišovice 35:39 + 19:40
37. Davidová Jana 0290001 Černý a Davidová 35:41 + 19:42
38. Řezáčová Lucie VLI0450 Slavia Liberec orienteering 36:30 + 20:31
39. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 37:55 + 21:56
40. Potměšil Matyáš TJN0204 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:29 + 22:30
41. Milota Jan MLA0500 MLOK Mariánské Lázně 39:17 + 23:18
42. Karásek Vojtěch OOB TJ Turnov 40:07 + 24:08
43. Gottlichová Jitka BOR6752 OK Jiskra Nový Bor 41:01 + 25:02
44. Zhelobkov Oleksii 0170013 Karlskrona SOK 41:04 + 25:05
45. Svoboda Matěj BOR0600 OK Jiskra Nový Bor 42:35 + 26:36
46. Křížková Jitka MAS8050 KČT Aš 42:36 + 26:37
47. Potměšil Šimon OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:04 + 28:05
48. Vlčková Petra BOR7859 OK Jiskra Nový Bor 45:56 + 29:57
49. Tůmová Tereza neregistrovany 46:38 + 30:39
50. Steinova Jana 0320001 Slavia Liberec 47:18 + 31:19
51. Kruschinová Jana LTP0551 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:24 + 32:25
52. Hrůzková Jana 0210001 senovaci 50:48 + 34:49
53. Pechová Helena 62X7250 Neregistrovaní 62X 51:01 + 35:02
54. Dondová Kateřina SKOB Ostrov 51:27 + 35:28
55. Vulterýn Petr neregistrovany 51:37 + 35:38
56. Řeháková Radka TJ Sokol Troja 51:48 + 35:49
57. Vulterýnová Petra neregistrovany 52:03 + 36:04
58. Posselt Hynek TJN6200 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:27 + 36:28
59. Jandová Jana DOR7151 OK Dobříš 53:45 + 37:46
60. Posseltová Ivana TJN6450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:32 + 38:33
61. Škrlová Hana Kometa Kralovice 56:12 + 40:13
62. Zemanová Eva neregistrovany 64:58 + 48:59
63. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 67:15 + 51:16
64. Jelínek Pavel LTP6808 OOB TJ Lokomotiva Teplice 79:07 + 63:08
65. Soukup Josef neregistrovany 94:45 + 78:46
66. Tomek Martin jr. neregistrovany 123:06 + 107:07
Tomek Martin neregistrovany DISK
Sýkorka Ivan neregistrovany DISK
Samohýl Richard PGP2800 SK Praga DISK
Bradáčová Marie LLI7550 LOK-o Liberec DNS
Labská Bohuslava LLI6951 LOK-o Liberec DNS
Hnízdilová Zdenka neregistrovany DNS
Nadera Katarzyna CX80 Kalisz DNS
Neyrinck Noel VSP7012 USK Praha DNS
Pokorná Ema PGP0950 SK Praga DNS
T
5.99 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 86:40
2. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 92:13 + 5:33
3. Feřt Martin VLI7704 Slavia Liberec orienteering 93:10 + 6:30
4. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 94:39 + 7:59
5. Uhlík Petr 0270001 C 95:12 + 8:32
6. Kolář Jan Slavia Liberec orienteering 95:40 + 9:00
7. Khel Richard SCP7500 OK Sparta Praha 98:11 + 11:31
8. Silný Ondřej PHK7906 OK 99 Hradec Králové 101:00 + 14:20
9. Vančura Martin Magnus Orienteering 103:37 + 16:57
10. Šebelka Jan VLI7506 Slavia Liberec orienteering 106:02 + 19:22
11. Feřtová Jitka VLI7853 Slavia Liberec orienteering 106:11 + 19:31
12. Matoušek Josef PHK7900 OK 99 Hradec Králové 106:52 + 20:12
13. Uhlíková Hana 0280001 Žijeme v pohybu 109:27 + 22:47
14. Heřmánek Michal TUR7702 OOB TJ Turnov 110:15 + 23:35
15. Šipoš Richard VLI8301 Slavia Liberec orienteering 114:27 + 27:47
16. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 121:31 + 34:51
17. Koukal Petr neregistrovany 124:30 + 37:50
18. Kinšt David SJH7901 SJH Jindřichův Hradec 124:56 + 38:16
19. Berná Markéta ODV7651 TJ Aero Odolena Voda 125:06 + 38:26
20. Habánová Anna VLI7757 Slavia Liberec orienteering 126:58 + 40:18
21. Šklíba Jaromír 0140001 žádný 127:55 + 41:15
22. Fiala Jan DOR7802 OK Dobříš 128:17 + 41:37
23. Kvapil Ondřej PHK7804 OK 99 Hradec Králové 129:38 + 42:58
24. Landovská Ivana PGP6251 SK Praga 130:40 + 44:00
25. Francke Karel neregistrovany 130:42 + 44:02
26. Borovička Tomáš FSP9801 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 132:54 + 46:14
27. Kubeša Vladimír VLI7507 Slavia Liberec orienteering 133:25 + 46:45
28. Kočibová Ivana TJN6354 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 136:35 + 49:55
29. Berný Jan ODV7702 TJ Aero Odolena Voda 137:14 + 50:34
30. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB Tretra Praha 143:15 + 56:35
31. Karafiátová Lucie 0080001 Karafiáti 146:34 + 59:54
32. Havelka Josef SJC8402 Sportcentrum Jičín 146:51 + 60:11
33. Kolářová Šárka neregistrovany 152:15 + 65:35
34. Hančl Martin ROU7601 SKOB Roudnice nad Labem 153:47 + 67:07
35. Gibbonsová Jitka TUV7252 SOK TJ Turnov 157:02 + 70:22
36. Truncová Lenka ODV7852 TJ Aero Odolena Voda 161:38 + 74:58
37. Svítil Petr 0050001 PetSvi 162:34 + 75:54
38. Bodurka Jaroslav KRL7301 Kometa Kralovice 169:44 + 83:04
39. Kosíková Helena TUR6550 OOB TJ Turnov 177:39 + 90:59
40. Piškulová Pavla ODV8052 TJ Aero Odolena Voda 182:28 + 95:48
41. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 195:32 + 108:52
42. Dudek Jan PDY0200 Běhej Poděbrady 197:20 + 110:40
43. Válková Martina TUV7051 SOK TJ Turnov 211:45 + 125:05
44. Majerská Adriana ODV8051 TJ Aero Odolena Voda 218:09 + 131:29
45. Okleštěk Jáchym LOK-o Liberec 240:20 + 153:40
Chupek Jakub JPV9911 Oddíl OS SK Prostějov DISK
Nový Jiří CHA5600 OK Chrastava DISK
Koukal Tomáš TJ Aero Odolena Voda DISK
Mencl Martin JEN7301 OB Jenišovice DISK
Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice DISK
pokus fokus Oddíl OB Kotlářka DISK
Smolková Romana TAP6951 KOB Tretra Praha DISK
Melichar Jaromír LLI6301 LOK-o Liberec DISK
Khelová Petra SCP7850 OK Sparta Praha DISK
Walach Jiří LLI8005 LOK-o Liberec DISK
Vrabcová Romana SCP8250 OK Sparta Praha DISK
Neuman David neregistrovany DISK
Ševčík Daniel ONO0200 SKOB Ostrov DNS
Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod DNS