Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE
Kategorie: H21E

Datum:
02.06.2019
Místo konání:
Nová Skalka (Skalka u Doks)
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
DOK - OK Doksy
Mapa:
JEZÍRKO
Ředitel závodu:
Janata Martin - R1
Hlavní rozhodčí:
Pospíšilová Marie - R1
Stavitel tratí:
Pospíšil Ondřej - R1
JURY:
Zbranek Roman, Fiala Jan, Pachnerová Dominika
Protokol:
Závod proběhl bez závad
H21E
4.52 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nykodým Miloš ZBM9005 SK Žabovřesky Brno 33:16
2. Kubát Pavel PHK9101 OK 99 Hradec Králové 34:52 + 1:36
3. Král Vojtěch SSU8841 SK Severka Šumperk 35:06 + 1:50
4. Procházka Jan PGP8407 SK Praga 36:44 + 3:28
5. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 36:50 + 3:34
6. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 37:09 + 3:53
7. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 37:13 + 3:57
8. Sýkora Vojtěch LCE9801 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:27 + 4:11
9. Hájek Daniel ZBM8919 SK Žabovřesky Brno 37:28 + 4:12
10. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 37:45 + 4:29
11. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 39:01 + 5:45
12. Chupek Jakub 0220006 SVK team 39:07 + 5:51
13. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 39:09 + 5:53
14. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 39:40 + 6:24
15. Horvát Petr TBM9437 KOS TJ Tesla Brno 39:56 + 6:40
16. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 40:11 + 6:55
17. Chloupek Adam ZBM9300 SK Žabovřesky Brno 40:28 + 7:12
18. Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice 40:37 + 7:21
19. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 40:42 + 7:26
20. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 41:00 + 7:44
21. Hubáček Jonáš LCE9501 OOB TJ Slovan Luhačovice 41:19 + 8:03
22. Sláma Dušan 0220003 SVK team 41:20 + 8:04
23. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 41:48 + 8:32
24. Šedivý Jan PGP8409 SK Praga 41:51 + 8:35
25. Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín 42:00 + 8:44
26. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 42:04 + 8:48
27. Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov 42:12 + 8:56
28. Schuster Marek SSU9303 SK Severka Šumperk 42:31 + 9:15
29. Krajčík Michal 0220001 SVK team 42:35 + 9:19
30. Klusáček Matěj LCE8903 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:39 + 9:23
31. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 42:40 + 9:24
32. Brlica Pavel ZBM9302 SK Žabovřesky Brno 43:08 + 9:52
33. Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Žabovřesky Brno 43:32 + 10:16
34. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 43:38 + 10:22
35. Bednarski Jan LCE9805 OOB TJ Slovan Luhačovice 44:53 + 11:37
36. Bendák Jan PHK9800 OK 99 Hradec Králové 44:54 + 11:38
37. Dávidík Marian 0220005 SVK team 45:03 + 11:47
38. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 47:15 + 13:59
39. Biederman Marcin CHC9805 K.O.B. Choceň 48:43 + 15:27
40. Kubina Filip 43S8900 ŠK Sandberg Bratislava 49:27 + 16:11
41. Moeller Tuve 14S0001 OK Linné 50:25 + 17:09
42. Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno 50:38 + 17:22
43. Mušinský Tomáš 0220002 SVK team 54:22 + 21:06
44. Hus Wouter 0360001 Kempen - OL 57:02 + 23:46
45. Poon Brian 0060002 HKOXCC 57:37 + 24:21
46. YIP GERALD 0040002 HONG KONG 61:50 + 28:34
47. Dobbs Neil 0300001 WatO 64:25 + 31:09
Poklop Martin SSU8802 SK Severka Šumperk DISK
Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice DISK
Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice DNS
Hirš Otakar ZBM9801 SK Žabovřesky Brno DNS
Petržela Jan PHK9200 OK 99 Hradec Králové DNS
Knudsen Henrik Rindom 0070001 OK Melfar DNS
Bukovac Pavol 0220004 SVK team DNS
Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň DNS