Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE

Datum:
07.09.2019
Místo konání:
Lukoveček, louka na severním okraji obce
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Pod Ondřejovskem 15 měřítko 1:15.000, ekvidistance 5m, stav 8/2019, mapový klíč ISOM 2017-2, formát A3 pro kategorie DH16AB-DH21ABC, WM21E, DH35B, DH40B 4 Pod Ondřejovskem 10 měřítko 1:10.000, ekvidistance 5m, stav 8/2019, mapový klíč ISOM 2017-2, formát A3 pro kategorie DH14B, DH45B, DH50B, H55B, H60B, T1, T2 Na Prútkách měřítko 1:10.000, ekvidistance 5m, stav 8/2019, mapový klíč ISOM 2017-2, formát A4 pro kategorie DH10C-DH12C, D55B-D75B, H65B-H80B, Z
Ředitel závodu:
Podmolík Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Pernička Petr - R1
Stavitel tratí:
Pekárek Evžen - R1
JURY:
Kozáková Zdenka, Plochová Dominika, Cahel Marek
Protokol:
V průběhu závodu si závodník Tomáš Milán (ZBM0111, kat. H18A) zranil kotník a nemohl dále pokračovat. Za ním startující závodník František Světnický (STE0204, H18A) byl svědkem této události, dobrovolně přerušil svůj závod a doprovodil zraněného k ošetření na kraj lesa. Pořadatelé děkují Františku Světnickému za jeho čin a navrhují jej k ocenění fair play a současně žádají o započtení průměru do hodnocení žebříčku A.
D10C
2.90 km, 120 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 23:47
2. Eliášová Viktorie TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno 32:07 + 8:20
3. Kubíčková Lucie VIC0952 C OB Vizovice 33:47 + 10:00
4. Slámová Julie LCE1051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:50 + 11:03
5. Růžičková Žofie TZL0953 C SKOB Zlín 39:16 + 15:29
6. Novosadová Klára TZL0952 C SKOB Zlín 40:00 + 16:13
7. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 40:43 + 16:56
8. Klimešová Hana TZL0956 C SKOB Zlín 41:34 + 17:47
9. Kováčová Lucia VBA10AA C ŠK VAZKA Bratislava 41:59 + 18:12
10. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 42:58 + 19:11
11. Hečová Kristýna TZL0957 C SKOB Zlín 46:49 + 23:02
12. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 47:08 + 23:21
13. Šímová Julie TBM1055 C KOS TJ Tesla Brno 66:17 + 42:30
14. Schwarzová Martina EBB0951 C TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 75:04 + 51:17
15. Poslušná Katka TZL1051 C SKOB Zlín 92:41 + 68:54
16. Ebnerová Alena KON1171 C KOB Konice 125:16 + 101:29
Schwarzová Katarína EBB1151 C TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DISK
D12C
3.30 km, 120 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrlová Kristýna ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno 25:51
2. Jílková Pavla UOL0753 B SOB Olomouc 26:52 + 1:01
3. Michálková Sabina LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 28:29 + 2:38
4. Cetlová Karolína AOP0752 B Orientační Běh Opava 29:32 + 3:41
5. Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 30:06 + 4:15
6. Dobrovolná Anna TBM0758 B KOS TJ Tesla Brno 30:58 + 5:07
7. Jurčíková Nina VZA0752 C Slávia ŽU Žilina 31:23 + 5:32
8. Marková Eva ZBM0954 C SK Žabovřesky Brno 32:41 + 6:50
9. Otrubová Karolína PLU0888 B TJ SOKOL Plumlov 32:52 + 7:01
10. Fišerová Markéta TZL0851 B SKOB Zlín 32:58 + 7:07
11. Volkova Maja VZA0951 C Slávia ŽU Žilina 33:30 + 7:39
12. Rotková Veronika ZBM0854 B SK Žabovřesky Brno 35:54 + 10:03
13. Matoušková Johana STE0751 C SK SKI-OB Šternberk 36:09 + 10:18
14. Entová Kateřina TZL0751 C SKOB Zlín 37:22 + 11:31
15. Toporová Kristína SPE0751 C Klub OB Sokol Pezinok 37:50 + 11:59
16. Šipošová Hana SPE0951 C Klub OB Sokol Pezinok 38:34 + 12:43
17. Kotuliaková Lea FBA0751 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:56 + 13:05
18. Sedláčková Klára LCE0854 B OOB TJ Slovan Luhačovice 41:32 + 15:41
19. Lázničková Alžběta TZL0858 C SKOB Zlín 44:44 + 18:53
20. Kučerová Klaudie STE0853 C SK SKI-OB Šternberk 47:45 + 21:54
21. Baloghová Zora SKS0751 C Športový klub Sandberg 54:19 + 28:28
22. Byrtusová Klára SIT0851 C OK SILESIA 56:53 + 31:02
23. Kovalčíková Nela TZL0757 C SKOB Zlín 62:34 + 36:43
24. Valyavka Viktoriya VZA0851 C Slávia ŽU Žilina 69:16 + 43:25
25. Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 70:10 + 44:19
26. Špaňhelová Jana VIC0888 C OB Vizovice 72:25 + 46:34
27. Poslušná Jitka TZL0752 B SKOB Zlín 79:56 + 54:05
Lorencová Anna TZL0756 B SKOB Zlín DISK
D14B
4.30 km, 115 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 A KOB Směr Kroměříž 30:36
2. Doušková Hana TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno 31:14 + 0:38
3. Batani Valentina TZL0551 A SKOB Zlín 33:00 + 2:24
4. Finstrlová Julie ZBM0552 A SK Žabovřesky Brno 34:11 + 3:35
5. Procházková Doubravka ADA0651 A OOB Spartak Adamov 34:22 + 3:46
5. Jílková Lenka UOL0654 A SOB Olomouc 34:22 + 3:46
7. Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 35:10 + 4:34
8. Hlaváčová Lucie TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno 35:36 + 5:00
9. Doušková Kateřina TBM0679 B KOS TJ Tesla Brno 36:13 + 5:37
10. Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 36:47 + 6:11
11. Ehlová Martina TBM0655 B KOS TJ Tesla Brno 37:05 + 6:29
12. Ježková Ivana ZBM0560 A SK Žabovřesky Brno 37:36 + 7:00
13. Matoušková Jana MOV0551 B SKOB Ostrava 38:51 + 8:15
14. Fuchsová Ema TBM0653 B KOS TJ Tesla Brno 38:53 + 8:17
15. Tomanová Eliška LBM0651 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 38:54 + 8:18
16. Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 40:35 + 9:59
17. Otrubová Anna PLU0577 A TJ SOKOL Plumlov 40:48 + 10:12
18. Štětínská Tereza MOV0751 B SKOB Ostrava 42:00 + 11:24
19. Rychlá Karolína KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 42:09 + 11:33
20. Šipošová Lucia SPE0654 C Klub OB Sokol Pezinok 42:26 + 11:50
21. Rosíková Růžena Eliška VIC0650 B OB Vizovice 42:45 + 12:09
22. Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 42:59 + 12:23
23. Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 43:19 + 12:43
24. Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 43:34 + 12:58
25. Kusáková Valentýna TZL0651 B SKOB Zlín 43:48 + 13:12
26. Pospíšilová Stella STE0551 C SK SKI-OB Šternberk 45:23 + 14:47
27. Mikošková Marie STE0552 B SK SKI-OB Šternberk 45:30 + 14:54
28. Herna Rebecca FBA0553 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:42 + 15:06
29. Dušková Tereza TBM0554 A KOS TJ Tesla Brno 45:48 + 15:12
30. Zahradníková Kateřina BFM0551 B SKOB Frýdek - Místek 46:46 + 16:10
31. Kendrová Tereza FBA0651 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:02 + 17:26
32. Tomčíková Eliška VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 48:27 + 17:51
33. Kurečková Klára ABM0657 B KOB ALFA Brno 48:43 + 18:07
34. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 50:10 + 19:34
35. Mikulová Klára TBM0553 B KOS TJ Tesla Brno 52:15 + 21:39
36. Michačová Ema HBB0551 C ŠK HADVEO Banská Bystrica 52:42 + 22:06
37. Batani Valeria TZL0550 C SKOB Zlín 53:21 + 22:45
38. Venusová Anna STE0554 C SK SKI-OB Šternberk 58:38 + 28:02
39. Pompurová Kamila TBB0551 C ŠK Terezka Banská Bystrica 59:37 + 29:01
40. Finstrlová Lucie ZBM0651 B SK Žabovřesky Brno 61:12 + 30:36
41. Mališková Kristýna LCE0552 B OOB TJ Slovan Luhačovice 64:22 + 33:46
42. Ošmerová Tereza SKM0550 C KOB Směr Kroměříž 64:45 + 34:09
43. Ježíková Gabriela SPE0551 C Klub OB Sokol Pezinok 68:42 + 38:06
44. Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 77:47 + 47:11
Čudková Kristýna MOV0654 B SKOB Ostrava DISK
D16A
5.10 km, 195 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Anna JIL0352 A OK Jilemnice 35:39
2. Mulíčková Markéta ABM0362 A KOB ALFA Brno 36:36 + 0:57
3. Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 40:34 + 4:55
4. Smolková Barbora TAP0356 A KOB Tretra Praha 41:04 + 5:25
5. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 41:27 + 5:48
6. Vávrová Vanda HOR0350 A TJ Jiskra Hořice 44:04 + 8:25
7. Bulířová Ema TAP0452 A KOB Tretra Praha 44:30 + 8:51
8. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 45:22 + 9:43
9. Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 45:27 + 9:48
10. Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 45:58 + 10:19
11. Gottsteinová Ema JIL0451 A OK Jilemnice 46:11 + 10:32
12. Richtrová Kamila VPM0451 A KOS Slavia Plzeň 46:25 + 10:46
13. Smutná Anna Marie DKP0359 A Oddíl OB Kotlářka 47:08 + 11:29
14. Fejfarová Tereza LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice 47:56 + 12:17
15. Rotková Markéta ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno 48:34 + 12:55
16. Randáková Adéla VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:20 + 13:41
17. Bednaříková Emma ZBM0359 A SK Žabovřesky Brno 50:05 + 14:26
18. Pračková Ema RIC0451 A OB Říčany 50:49 + 15:10
19. Hanušová Kateřina VRL0455 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:04 + 15:25
20. Barnatová Klára ZBM0352 A SK Žabovřesky Brno 51:29 + 15:50
21. Binarová Adéla UOL0452 A SOB Olomouc 51:55 + 16:16
22. Podrábská Alžběta VLI0451 A Slavia Liberec orienteering 53:45 + 18:06
23. Štraitová Jolana VSP0456 A USK Praha 54:09 + 18:30
24. Novotná Jitka SJH0454 A SJH Jindřichův Hradec 55:34 + 19:55
25. Chvátilová Johana PHK0450 A OK 99 Hradec Králové 56:15 + 20:36
26. Pesničáková Soňa TJN0451 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:35 + 20:56
27. Hovořáková Karolína ZBM0351 A SK Žabovřesky Brno 58:57 + 23:18
28. Stoklasová Zuzana OSN0454 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:03 + 23:24
29. Lukašáková Sára STE0450 A SK SKI-OB Šternberk 65:30 + 29:51
D16B
4.50 km, 145 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filipová Petronela TKE0352 C Klub OB ATU Košice 40:37
2. Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 41:37 + 1:00
3. Smékalová Karolína UOL0451 B SOB Olomouc 42:25 + 1:48
4. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 43:11 + 2:34
5. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 44:18 + 3:41
6. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 44:35 + 3:58
7. Havlíková Ema SPE0451 C Klub OB Sokol Pezinok 45:14 + 4:37
8. Bídová Markéta UOL0352 B SOB Olomouc 47:53 + 7:16
9. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 48:28 + 7:51
10. Mihaličová Simona TKE0551 C Klub OB ATU Košice 49:18 + 8:41
11. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 49:32 + 8:55
12. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 50:21 + 9:44
13. Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno 50:27 + 9:50
14. Procnerová Veronika BFM0453 B SKOB Frýdek - Místek 50:52 + 10:15
15. Ježíková Natália SPE0454 C Klub OB Sokol Pezinok 51:53 + 11:16
16. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 52:05 + 11:28
17. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 52:43 + 12:06
18. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 53:10 + 12:33
19. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 56:30 + 15:53
20. Ondovčíková Eva SPE0358 C Klub OB Sokol Pezinok 57:23 + 16:46
21. Porubská Lenka TNR0451 C ŠK Triturus Nitra 58:09 + 17:32
22. Janečková Adéla PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov 60:40 + 20:03
23. Trepáčová Gabriela STE0353 C SK SKI-OB Šternberk 60:44 + 20:07
24. Rohaľová Ivona SKS0453 C Športový klub Sandberg 60:58 + 20:21
25. Velgosová Miroslava TKE0351 C Klub OB ATU Košice 67:27 + 26:50
26. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 69:47 + 29:10
27. Vorlíčková Martina SKS0551 C Športový klub Sandberg 73:24 + 32:47
28. Haluzová Štěpánka SBR0450 C SKOB Bruntál 97:59 + 57:22
D18A
6.30 km, 330 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škáchová Magdalena DKP0156 A Oddíl OB Kotlářka 53:49
2. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 53:56 + 0:07
3. Vandasová Adéla PHK0255 A OK 99 Hradec Králové 54:24 + 0:35
4. Šafková Sofie KAM0153 A OK Kamenice 55:23 + 1:34
5. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 55:32 + 1:43
6. Matějková Barbora SJC0156 A Sportcentrum Jičín 56:22 + 2:33
7. Vejražková Rozárka SJC0151 A Sportcentrum Jičín 56:42 + 2:53
8. Kosová Tereza PHK0151 A OK 99 Hradec Králové 58:06 + 4:17
9. Pekařová Jana TUR0252 A OOB TJ Turnov 58:47 + 4:58
10. Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 60:13 + 6:24
11. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 60:42 + 6:53
12. Bejvlová Karolína KAM0258 A OK Kamenice 62:10 + 8:21
13. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 62:38 + 8:49
14. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 62:41 + 8:52
15. Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 63:11 + 9:22
16. Rýdlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:50 + 10:01
17. Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 64:34 + 10:45
18. Kejmarová Jana STH0152 A SK Studenec 65:00 + 11:11
19. Mašínová Anna TJN0152 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:40 + 11:51
20. Bernatíková Hana TRI0253 A TJ TŽ Třinec 66:13 + 12:24
21. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 67:53 + 14:04
22. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 68:30 + 14:41
23. Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 68:43 + 14:54
24. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 69:47 + 15:58
25. Klacková Štěpánka SJC0253 A Sportcentrum Jičín 71:10 + 17:21
26. Kinštová Tereza SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec 71:53 + 18:04
27. Podrábská Marie TJN0259 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:45 + 19:56
28. Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:35 + 20:46
29. Warcopová Kateřina TRI0150 A TJ TŽ Třinec 75:32 + 21:43
30. Černá Kateřina VPM0250 A KOS Slavia Plzeň 76:23 + 22:34
31. Rýdlová Magdaléna TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:58 + 24:09
32. Nevěřilová Kateřina LCE0254 A OOB TJ Slovan Luhačovice 80:39 + 26:50
33. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 81:49 + 28:00
34. Slámová Taťána OSN0250 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 83:19 + 29:30
35. Nádeníčková Pavla NEK0150 A Nejdek Orienteering 92:09 + 38:20
Miklušová Tamara ZBM0260 A SK Žabovřesky Brno DISK
D18B
5.20 km, 200 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Weissová Ĺuboslava LCE0261 B OOB TJ Slovan Luhačovice 47:25
2. Kostercová Viktória SKS0251 C Športový klub Sandberg 55:20 + 7:55
3. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 59:58 + 12:33
4. Velgosová Michaela TKE0151 C Klub OB ATU Košice 65:28 + 18:03
5. Patassiová Michaela FBA0252 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 67:35 + 20:10
6. Raclavská Zuzana UOL0251 B SOB Olomouc 69:57 + 22:32
7. Plášková Anna ABM0152 B KOB ALFA Brno 72:02 + 24:37
8. Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 72:25 + 25:00
9. Končáková Alžběta LCE0256 C OOB TJ Slovan Luhačovice 77:47 + 30:22
10. Raclavská Lenka UOL0252 B SOB Olomouc 82:38 + 35:13
11. Janacek Christine RBA015A C TJ Rapid Bratislava 160:21 + 112:56
D20A
7.20 km, 350 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza SSU9953 E SK Severka Šumperk 52:59
2. Chaloupská Barbora PHK9951 E OK 99 Hradec Králové 56:27 + 3:28
3. Firešová Markéta ZBM9951 R SK Žabovřesky Brno 59:36 + 6:37
4. Peterová Jana LPU0057 R OK Lokomotiva Pardubice 60:11 + 7:12
5. Grycová Kateřina TBM0058 R KOS TJ Tesla Brno 61:32 + 8:33
6. Sieglová Eliška PGP9954 E SK Praga 62:49 + 9:50
7. Sokolářová Šárka TUR9999 R OOB TJ Turnov 63:50 + 10:51
8. Opálková Martina BBM0050 R BETA URSUS Orienteering 65:18 + 12:19
9. Zlámalová Nikola SJC9951 R Sportcentrum Jičín 66:21 + 13:22
10. Thýnová Nikola SHK0051 R OK Slavia Hradec Králové 66:29 + 13:30
11. Špringlová Kamila TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno 66:39 + 13:40
12. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 67:04 + 14:05
13. Nechanická Klára OSN0050 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 68:04 + 15:05
14. Aschermannová Karolína KAM0051 A OK Kamenice 70:42 + 17:43
15. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 71:27 + 18:28
16. Voltrová Alena DKP9956 A Oddíl OB Kotlářka 73:15 + 20:16
17. Thořová Markéta TUR9952 R OOB TJ Turnov 74:01 + 21:02
18. Auermüllerová Anna ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno 78:55 + 25:56
19. Vojtíšková Viktorie LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice 85:31 + 32:32
20. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 88:30 + 35:31
21. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 88:49 + 35:50
22. Ressová Tereza LCE0052 A OOB TJ Slovan Luhačovice 90:09 + 37:10
23. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 98:18 + 45:19
Hrnčířová Magda STH0051 A SK Studenec DISK
D20B
5.70 km, 170 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrabošová Magdaléna FBA0052 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 62:28
2. Ondovčíková Lucia SPE0051 C Klub OB Sokol Pezinok 62:39 + 0:11
3. Zatloukalová Romana ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory 64:38 + 2:10
4. Hájková Lenka SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava 65:39 + 3:11
5. Roháčová Viktória TKE0051 C Klub OB ATU Košice 74:11 + 11:43
6. Paříková Iva TUR0061 C OOB TJ Turnov 76:07 + 13:39
7. Štrosová Jana MOV0051 B SKOB Ostrava 81:50 + 19:22
D21A
7.70 km, 400 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedileková Ela HBB9352 C ŠK HADVEO Banská Bystrica 76:45
2. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 78:30 + 1:45
3. Chupekova Silvia VZA7250 C Slávia ŽU Žilina 79:19 + 2:34
4. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 79:37 + 2:52
5. Vavrova Veronika 0030001 C 003 - (AUS) Kulgun Orienteering 83:18 + 6:33
6. Miklušová Tereza ZBM9960 B SK Žabovřesky Brno 84:25 + 7:40
7. Jablonovská Lenka SPE9063 C Klub OB Sokol Pezinok 84:39 + 7:54
8. Kotrlová Katarína SKS9051 C Športový klub Sandberg 85:41 + 8:56
9. Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 88:15 + 11:30
10. Argalášová Kateřina TRI9750 C TJ TŽ Třinec 88:19 + 11:34
11. Sabelová Markéta TRI9656 C TJ TŽ Třinec 104:01 + 27:16
D21B
6.50 km, 220 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 65:09
2. Botiková Daniela LCE9158 C OOB TJ Slovan Luhačovice 67:03 + 1:54
3. Molnárová Monika ZBM9459 C SK Žabovřesky Brno 69:34 + 4:25
4. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 76:30 + 11:21
5. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 76:42 + 11:33
6. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 78:03 + 12:54
7. Müllerová Markéta LCE9453 C OOB TJ Slovan Luhačovice 81:34 + 16:25
8. Rajnošek Tereza KSU8691 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 82:25 + 17:16
9. Matoušková Jana STE7951 C SK SKI-OB Šternberk 89:50 + 24:41
D21C
5.50 km, 180 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavánková Jana ZBM9356 C SK Žabovřesky Brno 65:34
2. Janošíková Lenka UOL7651 C SOB Olomouc 66:12 + 0:38
3. Poštulková Andrea VZA9351 C Slávia ŽU Žilina 69:37 + 4:03
4. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 70:14 + 4:40
5. Horčičková Linda UOL8650 C SOB Olomouc 75:58 + 10:24
6. Škrabalová Šárka KON9888 C KOB Konice 92:22 + 26:48
7. Vríčanová Jana VZA8952 C Slávia ŽU Žilina 109:22 + 43:48
8. Kutajová Vladimíra VZA9352 C Slávia ŽU Žilina 136:03 + 70:29
D35B
6.10 km, 300 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 66:37
2. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 68:49 + 2:12
3. Ebnerová Eva KON8277 C KOB Konice 71:30 + 4:53
4. Bukovacová Alena ZBM7454 C SK Žabovřesky Brno 75:06 + 8:29
5. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 75:53 + 9:16
6. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 81:37 + 15:00
7. Bialeková Martina EBB7351 C TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 82:05 + 15:28
8. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 85:52 + 19:15
9. Jílková Hana UOL8050 C SOB Olomouc 86:35 + 19:58
10. Kinštová Dominka SJH8051 C SJH Jindřichův Hradec 87:09 + 20:32
11. Librová Lucie AOP8050 C Orientační Běh Opava 87:55 + 21:18
12. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 102:57 + 36:20
13. Ježíková Ĺubomíra SPE8351 C Klub OB Sokol Pezinok 110:03 + 43:26
14. Slámová Alena LCE8253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 117:42 + 51:05
D40B
5.70 km, 225 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fedorová Katarína SPE7451 C Klub OB Sokol Pezinok 54:42
2. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 60:53 + 6:11
3. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 62:57 + 8:15
4. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 65:54 + 11:12
5. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 67:28 + 12:46
6. Ďurčová Alena VZA7753 C Slávia ŽU Žilina 68:49 + 14:07
7. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 70:45 + 16:03
8. Bíčánková Jana SIT7551 C OK SILESIA 70:54 + 16:12
9. Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 73:41 + 18:59
10. Ondovčíková Daniela SPE7852 C Klub OB Sokol Pezinok 79:30 + 24:48
11. Nešporová Barbora GIG7653 C GIGANT Orienteering 79:42 + 25:00
12. Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 79:47 + 25:05
13. Otrubová Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 81:40 + 26:58
14. Šmelíková Barbora VBA6951 C ŠK VAZKA Bratislava 81:55 + 27:13
15. Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 82:06 + 27:24
16. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 83:49 + 29:07
17. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 87:04 + 32:22
18. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 89:39 + 34:57
19. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 90:20 + 35:38
20. Miklušová Dagmar RBA7351 C TJ Rapid Bratislava 92:59 + 38:17
21. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 96:00 + 41:18
22. Kotuliaková Petra FBA7552 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 98:56 + 44:14
23. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 100:37 + 45:55
24. Komanová Kristína FBA7853 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 100:40 + 45:58
25. Prutkayová Veronika SKS7852 C Športový klub Sandberg 105:24 + 50:42
26. Vávrová Erika RBA7751 C TJ Rapid Bratislava 107:55 + 53:13
27. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 121:38 + 66:56
28. Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 135:41 + 80:59
D45B
5.10 km, 200 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária SIT6951 C OK SILESIA 45:32
2. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 47:11 + 1:39
3. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 48:55 + 3:23
4. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 50:43 + 5:11
5. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:52 + 6:20
6. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 53:36 + 8:04
7. Pavlicová Anna KVS7360 C SKOB Kobra Vsetín 55:57 + 10:25
8. Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 56:59 + 11:27
9. Šmelíková Hana FBA6951 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 57:19 + 11:47
10. Postulkova Zuzana VZA7051 C Slávia ŽU Žilina 57:49 + 12:17
11. Slavíková Lenka TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 58:49 + 13:17
12. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 58:51 + 13:19
13. Mudráková Tereza LCE7252 C OOB TJ Slovan Luhačovice 60:11 + 14:39
14. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 61:23 + 15:51
15. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 62:30 + 16:58
16. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 63:43 + 18:11
17. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:54 + 18:22
18. Kuráková Valéria TKE7151 C Klub OB ATU Košice 64:32 + 19:00
19. Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 64:59 + 19:27
20. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 67:42 + 22:10
21. Palasová Michaela 0040002 C 004 - OB Veliková 67:53 + 22:21
22. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 68:18 + 22:46
23. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 68:31 + 22:59
24. Velgosová Oksana TKE7351 C Klub OB ATU Košice 68:39 + 23:07
25. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 72:56 + 27:24
26. Brém Knorová Martina ZMT7151 C Klub OB Martin 74:50 + 29:18
27. Pánková Martina RBA6953 C TJ Rapid Bratislava 79:03 + 33:31
28. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 79:19 + 33:47
29. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 81:26 + 35:54
30. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 85:47 + 40:15
31. Pěčková Monika SKM7350 C KOB Směr Kroměříž 86:22 + 40:50
32. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 89:44 + 44:12
33. Trepáčová Eva VZA7053 C Slávia ŽU Žilina 90:26 + 44:54
34. Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 94:48 + 49:16
35. Šipošová Zuzana SPE7351 C Klub OB Sokol Pezinok 95:01 + 49:29
36. Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 112:43 + 67:11
37. Kováčová Katarína VBA7451 C ŠK VAZKA Bratislava 115:21 + 69:49
D50B
4.40 km, 110 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 41:12
2. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 41:25 + 0:13
3. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 42:15 + 1:03
4. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 43:09 + 1:57
5. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:02 + 2:50
6. Kašparová Ivana JPV6951 C Oddíl OS SK Prostějov 44:26 + 3:14
7. Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 46:41 + 5:29
8. Mušinská Eva TKE6451 C Klub OB ATU Košice 47:37 + 6:25
9. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 47:59 + 6:47
10. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 49:29 + 8:17
11. Mokrá Regina ABM6854 C KOB ALFA Brno 50:58 + 9:46
12. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 52:41 + 11:29
13. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 55:20 + 14:08
14. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 55:43 + 14:31
15. Šmelíková Jana HBB6651 C ŠK HADVEO Banská Bystrica 56:15 + 15:03
16. Končáková Katka HLV6856 C KČT - OB Holešov 66:53 + 25:41
17. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 68:16 + 27:04
18. Baloghová Hana SKS6551 C Športový klub Sandberg 97:20 + 56:08
D55B
4.10 km, 145 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:14
2. Švejdíková Yvona AOP6351 C Orientační Běh Opava 43:39 + 2:25
3. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 46:59 + 5:45
4. Pijáková Iveta SPE6251 C Klub OB Sokol Pezinok 47:05 + 5:51
5. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:25 + 6:11
6. Denysenko Tamara VZA6151 C Slávia ŽU Žilina 49:25 + 8:11
7. Davi Jana ZMT6151 C Klub OB Martin 51:08 + 9:54
8. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 53:14 + 12:00
9. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 53:21 + 12:07
10. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 54:34 + 13:20
11. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 55:50 + 14:36
12. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 56:28 + 15:14
13. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 58:23 + 17:09
14. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 61:47 + 20:33
15. Hlaváčiková Katarína EBB6152 C TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 72:27 + 31:13
16. Janáčková Mira RBA635A C TJ Rapid Bratislava 82:28 + 41:14
D60B
3.50 km, 145 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stackeová Anna LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:13
2. Vávrová Beata RBA5651 C TJ Rapid Bratislava 53:19 + 8:06
3. Poláčková Darina SPE5852 C Klub OB Sokol Pezinok 72:43 + 27:30
D65B
3.20 km, 115 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Májová Paulína BBA5351 C KOBRA Bratislava 37:42
2. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 43:28 + 5:46
3. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 44:55 + 7:13
4. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 65:43 + 28:01
5. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 67:09 + 29:27
6. Fraňová Marie SPE5051 C Klub OB Sokol Pezinok 69:46 + 32:04
D70B
3.00 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polonyiova Darina VZA4850 C Slávia ŽU Žilina 59:55
2. Kralova Eva VBA4751 C ŠK VAZKA Bratislava 68:10 + 8:15
Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory DISK
D75B
2.40 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 33:20
2. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 41:11 + 7:51
H10C
2.90 km, 120 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 21:53
2. Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 22:08 + 0:15
3. Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 22:48 + 0:55
4. Matoušek Jan STE0909 C SK SKI-OB Šternberk 23:01 + 1:08
5. Hustý Matěj TZL0903 C SKOB Zlín 24:05 + 2:12
6. Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín 24:40 + 2:47
7. Solař Jan TZL1003 C SKOB Zlín 28:09 + 6:16
8. Surovčík Michal VZA0902 C Slávia ŽU Žilina 28:57 + 7:04
8. Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 28:57 + 7:04
10. Fišer Petr TZL1004 C SKOB Zlín 34:16 + 12:23
11. Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 34:56 + 13:03
12. Liber Václav AOP1000 C Orientační Běh Opava 35:03 + 13:10
13. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 37:09 + 15:16
14. Kotuliak Peter FBA1003 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:56 + 18:03
15. Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:33 + 19:40
16. Halata Šebestián KVS1005 C SKOB Kobra Vsetín 45:26 + 23:33
17. Kusák Alexander TZL0900 C SKOB Zlín 46:34 + 24:41
18. Polónyi Samuel VZA0903 C Slávia ŽU Žilina 49:45 + 27:52
19. Knutelský Juraj VZA C Slávia ŽU Žilina 52:42 + 30:49
20. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 54:51 + 32:58
21. Šidla Dalibor TZL1200 C SKOB Zlín 56:26 + 34:33
22. Šíma Filip TBM1213 C KOS TJ Tesla Brno 60:25 + 38:32
MS Václavík Vojtěch TZL07XX C SKOB Zlín 41:59 + 20:06
H12C
3.20 km, 125 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cisár Dávid SPE0708 C Klub OB Sokol Pezinok 22:15
2. Račanský Jiří TBM0706 B KOS TJ Tesla Brno 22:43 + 0:28
3. Vlček Tomáš VIC0713 B OB Vizovice 24:09 + 1:54
4. Donda Jakub ONO0700 B SKOB Ostrov 24:22 + 2:07
5. Denemarek Max TBM0800 B KOS TJ Tesla Brno 26:19 + 4:04
6. Valach Eli SPE0703 C Klub OB Sokol Pezinok 26:44 + 4:29
7. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 26:53 + 4:38
8. Linhart Jakub TZL0813 B SKOB Zlín 27:10 + 4:55
9. Kovalčík Petr AOP0901 B Orientační Běh Opava 27:27 + 5:12
10. Pernička Martin TZL0800 B SKOB Zlín 27:36 + 5:21
11. Pěček Jakub SKM0700 B KOB Směr Kroměříž 28:04 + 5:49
12. Krupa Jan TRI0706 B TJ TŽ Třinec 29:16 + 7:01
13. Volkov Maksym VZA0701 C Slávia ŽU Žilina 29:49 + 7:34
14. Ježek David ZBM0813 B SK Žabovřesky Brno 29:56 + 7:41
15. Čech Viktor AOP0801 C Orientační Běh Opava 30:17 + 8:02
16. Veselý Štěpán VIC0712 B OB Vizovice 31:05 + 8:50
17. Zřídkaveselý Martin ZBM0808 B SK Žabovřesky Brno 31:29 + 9:14
18. Stacke Václav LCE0703 B OOB TJ Slovan Luhačovice 31:41 + 9:26
19. Pavlík Adam TZL0810 B SKOB Zlín 32:14 + 9:59
20. Michač Samuel HBB0802 C ŠK HADVEO Banská Bystrica 32:17 + 10:02
21. Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 32:24 + 10:09
22. Babík Tomáš VZA0802 C Slávia ŽU Žilina 33:30 + 11:15
23. Finstrle Filip ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno 33:42 + 11:27
24. Janeček Jáchym UOL0700 C SOB Olomouc 33:55 + 11:40
25. Truneček Jakub TZL0705 B SKOB Zlín 34:51 + 12:36
26. Petrla Michal TZL0708 C SKOB Zlín 35:05 + 12:50
27. Jahudka Tomáš TZL0815 C SKOB Zlín 35:15 + 13:00
28. Hozík Štěpán TZL0806 B SKOB Zlín 35:47 + 13:32
29. Babík Martin VZA0702 C Slávia ŽU Žilina 37:27 + 15:12
30. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 37:42 + 15:27
31. Kubíček Vavřinec UOL0801 C SOB Olomouc 37:55 + 15:40
32. Solař Adam TZL0801 C SKOB Zlín 39:20 + 17:05
33. Mikloš Matúš SPE0702 C Klub OB Sokol Pezinok 40:19 + 18:04
34. Linhart Adam TZL0814 C SKOB Zlín 41:21 + 19:06
35. Němec Michal TZL0805 C SKOB Zlín 41:57 + 19:42
36. Čief Jonáš HBB0701 C ŠK HADVEO Banská Bystrica 42:05 + 19:50
37. Valla Jakub TZL0710 C SKOB Zlín 42:51 + 20:36
38. Hala Zdeněk VIC0801 C OB Vizovice 45:13 + 22:58
39. Honner Jaroslav TZL0701 B SKOB Zlín 45:51 + 23:36
40. Čuda Ondřej TZL0816 C SKOB Zlín 46:18 + 24:03
41. Prutkay Patrik SKS0703 C Športový klub Sandberg 49:33 + 27:18
42. Lebánek Jan Maxmilián TZL0809 C SKOB Zlín 51:56 + 29:41
43. Plachý Ondřej JPV0707 C Oddíl OS SK Prostějov 52:02 + 29:47
44. Mikláš Matěj TZL0704 B SKOB Zlín 67:55 + 45:40
45. Trávníček Jan TZL0812 C SKOB Zlín 75:41 + 53:26
46. Minařík Petr TZL0709 C SKOB Zlín 81:29 + 59:14
47. Dojčar Damián SPE0709 C Klub OB Sokol Pezinok 82:36 + 60:21
Jendek Ondrej SPE0704 C Klub OB Sokol Pezinok DISK
Surovčík Martin VZA0703 C Slávia ŽU Žilina DISK
MS Čepický Šimon TZL06xx C SKOB Zlín 49:54 + 27:39
H14B
4.80 km, 135 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strýček Jan ADA0503 A OOB Spartak Adamov 29:30
2. Kučera Tomáš ZBM0605 A SK Žabovřesky Brno 32:35 + 3:05
3. Urbánek Tomáš ZBM0604 B SK Žabovřesky Brno 32:58 + 3:28
4. Bednařík Vilém VLI0509 A Slavia Liberec orienteering 34:36 + 5:06
5. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 A SK Žabovřesky Brno 35:06 + 5:36
6. Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 35:28 + 5:58
7. Pekárek Tobias TZL0502 A SKOB Zlín 36:09 + 6:39
8. Bukovác Filip ZBM0501 B SK Žabovřesky Brno 36:24 + 6:54
9. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:35 + 7:05
10. Račanský Jakub TBM0503 B KOS TJ Tesla Brno 37:25 + 7:55
11. Brosch Ondřej RBK0606 B SK Radioklub Blansko 37:54 + 8:24
12. Bíčánek Jan SIT0501 B OK SILESIA 38:14 + 8:44
13. Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov 38:33 + 9:03
14. Trepáč Adam STE0504 B SK SKI-OB Šternberk 38:54 + 9:24
15. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 39:24 + 9:54
16. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 39:53 + 10:23
17. Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 40:04 + 10:34
18. Vodička Igor UOL0502 B SOB Olomouc 40:18 + 10:48
19. Čech Radan TBM0611 B KOS TJ Tesla Brno 40:44 + 11:14
20. Koča Vojtěch ZBM0602 B SK Žabovřesky Brno 40:57 + 11:27
21. Byrtus Jakub SIT0502 B OK SILESIA 41:41 + 12:11
22. Štěpánek Jan TBM0607 B KOS TJ Tesla Brno 41:51 + 12:21
23. Kasza Tomáš ZBM0512 B SK Žabovřesky Brno 42:07 + 12:37
24. Pernička Václav TZL0602 B SKOB Zlín 43:02 + 13:32
25. Kirschner Damian TRI0506 B TJ TŽ Třinec 43:22 + 13:52
26. Šmelík Daniel LCE0704 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:00 + 16:30
27. Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 47:57 + 18:27
28. Mudrák Daniel TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno 47:59 + 18:29
29. Svirák Jonatan TBM0608 B KOS TJ Tesla Brno 48:45 + 19:15
30. Huleja Martin TZL0604 B SKOB Zlín 48:57 + 19:27
31. Eliáš Vojtěch TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno 50:19 + 20:49
32. Folprecht Matyáš TBM0606 B KOS TJ Tesla Brno 50:23 + 20:53
33. Marek Filip ZBM0706 B SK Žabovřesky Brno 51:22 + 21:52
34. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 51:53 + 22:23
35. Berčík Jakub FBA0507 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 52:35 + 23:05
36. Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:37 + 23:07
37. Vedra Tobiáš TBM0621 B KOS TJ Tesla Brno 52:55 + 23:25
38. Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:36 + 27:06
39. Strakoš Ondřej TZL0601 B SKOB Zlín 58:14 + 28:44
40. Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:16 + 28:46
41. Syrový Tomáš SPE0601 C Klub OB Sokol Pezinok 58:55 + 29:25
42. Menzel Antonín MOV0700 B SKOB Ostrava 61:00 + 31:30
43. Janšo Jakub Karol TKE0602 C Klub OB ATU Košice 61:35 + 32:05
44. Zádrapa Marian Petr MOV0503 B SKOB Ostrava 62:22 + 32:52
45. Palas Jan TZL0507 C SKOB Zlín 67:35 + 38:05
46. Soldán Robin PLU0600 B TJ SOKOL Plumlov 70:21 + 40:51
47. Němec Filip TZL0503 C SKOB Zlín 71:01 + 41:31
48. Jančík Filip SPE0604 C Klub OB Sokol Pezinok 71:44 + 42:14
49. Tichý Hubert DKP0600 C Oddíl OB Kotlářka 76:53 + 47:23
50. Špaňhel Petr VIC0610 C OB Vizovice 79:07 + 49:37
51. Križan Richard SPE0503 C Klub OB Sokol Pezinok 82:52 + 53:22
52. Švestka Štěpán KVS0600 C SKOB Kobra Vsetín 95:07 + 65:37
53. Koman Ján FBA0504 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 100:00 + 70:30
54. Kapusta Lukáš SPE0602 C Klub OB Sokol Pezinok 130:34 + 101:04
Kováč Ondrej VBA0601 C ŠK VAZKA Bratislava DISK
H16A
6.60 km, 365 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 45:15
2. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 47:08 + 1:53
3. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 47:28 + 2:13
4. Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 48:10 + 2:55
5. Chaloupský Jakub PHK0302 A OK 99 Hradec Králové 48:19 + 3:04
6. Šauli Filip VPM0301 A KOS Slavia Plzeň 48:27 + 3:12
7. Waněk Hubert LPU0309 A OK Lokomotiva Pardubice 48:28 + 3:13
8. Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:47 + 3:32
9. Peterka Jakub LLI0404 A LOK-o Liberec 50:10 + 4:55
10. Haas Filip LPU0401 A OK Lokomotiva Pardubice 50:37 + 5:22
11. Urbánek Adam ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno 51:16 + 6:01
12. Petrilák Matouš DOR0409 A OK Dobříš 52:35 + 7:20
13. Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 53:13 + 7:58
14. Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:59 + 8:44
15. Šipoš Tomáš ZBM0308 B SK Žabovřesky Brno 54:22 + 9:07
16. Kolář Šimon SHK0405 A OK Slavia Hradec Králové 54:50 + 9:35
17. Sedláček Jaroslav DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka 55:05 + 9:50
18. Štichhauer Daniel LPU0405 A OK Lokomotiva Pardubice 55:14 + 9:59
18. Doušek Tomáš TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno 55:14 + 9:59
20. Jelínek Kryštof RUZ0301 A TJ Růžená 55:37 + 10:22
21. Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 55:45 + 10:30
22. Lesák Ondřej TJN0306 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:42 + 11:27
23. Čech Vít AOP0302 A Orientační Běh Opava 57:47 + 12:32
24. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:49 + 12:34
25. Fousek Vojtěch RBK0403 B SK Radioklub Blansko 58:06 + 12:51
26. Bialožyt Marek TRI0301 A TJ TŽ Třinec 58:14 + 12:59
27. Janda Jakub DOR0403 A OK Dobříš 58:42 + 13:27
28. Neumann Matěj PHK0400 A OK 99 Hradec Králové 58:45 + 13:30
29. Donda Jiří ONO0403 A SKOB Ostrov 58:59 + 13:44
30. Krpata Michal LPU0403 A OK Lokomotiva Pardubice 59:20 + 14:05
31. Beneš Jindřich KON0404 A KOB Konice 59:37 + 14:22
32. Novosad Pavel TZL0404 A SKOB Zlín 61:49 + 16:34
33. Hustý Adam TZL0403 A SKOB Zlín 63:49 + 18:34
H16B
6.00 km, 225 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roháč Martin LCE0308 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:38
2. Marek Vojtěch ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno 43:00 + 1:22
3. Peňáz Radek VRB0313 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 44:44 + 3:06
4. Sláma Richard LCE0309 B OOB TJ Slovan Luhačovice 45:46 + 4:08
5. Nvota Lukáš Mário TKE0302 C Klub OB ATU Košice 46:46 + 5:08
6. Lička Adam TBM0326 B KOS TJ Tesla Brno 46:54 + 5:16
7. Bjolek Michal BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek 48:08 + 6:30
8. Eichler Vítek TZL0401 B SKOB Zlín 49:53 + 8:15
9. Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 53:39 + 12:01
10. Šipoš Šimon SPE0406 C Klub OB Sokol Pezinok 55:04 + 13:26
11. Peňáz Vojtěch VRB0303 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 55:14 + 13:36
12. Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:22 + 13:44
13. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 55:23 + 13:45
14. Ditri Nicholas SPE0304 C Klub OB Sokol Pezinok 56:08 + 14:30
15. Kukurugya Šimon SKS0402 C Športový klub Sandberg 56:12 + 14:34
16. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 57:04 + 15:26
17. Oujezdský Matyáš ZBM0307 C SK Žabovřesky Brno 57:16 + 15:38
18. Hanousek Matěj RBK0404 B SK Radioklub Blansko 57:49 + 16:11
19. Racek Josef ZBM0400 C SK Žabovřesky Brno 59:51 + 18:13
20. Mikloš Andrej SPE0401 C Klub OB Sokol Pezinok 60:18 + 18:40
21. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 60:22 + 18:44
22. Veselý Jonáš VIC0411 C OB Vizovice 61:18 + 19:40
23. Kovařík Tomáš SIT0401 B OK SILESIA 63:48 + 22:10
24. Lago Oliver VBA0301 C ŠK VAZKA Bratislava 64:48 + 23:10
25. Demovič Matej RBA0305 C TJ Rapid Bratislava 67:21 + 25:43
26. Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 67:49 + 26:11
27. Krampla Michal Jan UOL0302 C SOB Olomouc 68:52 + 27:14
28. Malý Tomáš VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 70:35 + 28:57
29. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 71:06 + 29:28
30. Ježek Filip ZBM0414 B SK Žabovřesky Brno 72:56 + 31:18
31. Fraňo Jakub SPE0302 C Klub OB Sokol Pezinok 73:59 + 32:21
32. Dolný Marek SPE0407 C Klub OB Sokol Pezinok 75:06 + 33:28
33. Janků Martin STE0404 B SK SKI-OB Šternberk 75:51 + 34:13
34. Hummel Jakub RBA0304 C TJ Rapid Bratislava 76:52 + 35:14
35. Martynek Petr TRI0304 B TJ TŽ Třinec 88:20 + 46:42
36. Štoudek Martin ASU0448 B Magnus Orienteering 93:08 + 51:30
37. Prutkay Filip SKS0403 C Športový klub Sandberg 133:35 + 91:57
Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž DISK
H18A
8.60 km, 400 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 54:30
2. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 55:33 + 1:03
3. Féder Medard LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovice 57:03 + 2:33
4. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 57:29 + 2:59
5. Gottstein Jonáš JIL0107 A OK Jilemnice 58:22 + 3:52
6. Pompura Daniel ZBM0108 B SK Žabovřesky Brno 58:23 + 3:53
7. Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 58:26 + 3:56
8. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia Plzeň 58:54 + 4:24
9. Šafka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice 59:17 + 4:47
10. Adámek Filip TBM0101 A KOS TJ Tesla Brno 60:36 + 6:06
11. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 60:52 + 6:22
12. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 61:31 + 7:01
13. Melišík Martin TAP0200 A KOB Tretra Praha 61:46 + 7:16
14. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 62:03 + 7:33
15. Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov 62:49 + 8:19
16. Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 63:25 + 8:55
17. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 64:46 + 10:16
18. Paleček Ondřej LPU0105 A OK Lokomotiva Pardubice 64:47 + 10:17
19. Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 65:15 + 10:45
20. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 68:43 + 14:13
21. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:56 + 14:26
22. Mrskoč Marek LPU0205 A OK Lokomotiva Pardubice 70:49 + 16:19
23. Tuharský Erik TRI0100 A TJ TŽ Třinec 71:23 + 16:53
24. Matuš Vít VRB0202 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 72:35 + 18:05
25. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB Tretra Praha 73:08 + 18:38
26. Dostál Jakub VRL0104 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:50 + 22:20
27. Siegl Matyáš PGP0104 A SK Praga 77:28 + 22:58
Milán Tomáš ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno DISK
Doležal Matyáš STE0208 A SK SKI-OB Šternberk DISK
Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk DISK
Link Lukáš STH0205 A SK Studenec DISK
H18B
6.90 km, 300 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jonáš Adam ZBM0102 B SK Žabovřesky Brno 48:35
2. Šimo Matúš ZBM0109 B SK Žabovřesky Brno 56:41 + 8:06
3. Haltof Marek TRI0200 B TJ TŽ Třinec 57:21 + 8:46
4. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 57:55 + 9:20
5. Knor Martin ZMT0201 C Klub OB Martin 61:44 + 13:09
6. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 62:55 + 14:20
7. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 64:20 + 15:45
8. Kukurugya Matej SKS0103 C Športový klub Sandberg 64:53 + 16:18
9. Kurák Michal TKE0101 C Klub OB ATU Košice 65:42 + 17:07
10. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:28 + 17:53
11. Havlík Adam SPE0201 C Klub OB Sokol Pezinok 71:08 + 22:33
12. Jirka Matyáš UOL0203 B SOB Olomouc 72:44 + 24:09
13. Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 73:00 + 24:25
14. Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:07 + 26:32
15. Blank Noah SKM0201 C KOB Směr Kroměříž 79:11 + 30:36
16. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 89:17 + 40:42
H20A
10.50 km, 405 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fencl Jonáš LPU9902 R OK Lokomotiva Pardubice 65:39
2. Horčička Vít TBM9919 E KOS TJ Tesla Brno 65:55 + 0:16
3. Škvor Ota KAM9900 A OK Kamenice 68:51 + 3:12
4. Hlaváč Ondřej ZBM9901 R SK Žabovřesky Brno 69:09 + 3:30
5. Jílek Ondřej KSU9908 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:41 + 5:02
6. Bořánek Michal VSP0007 A USK Praha 71:16 + 5:37
7. Rusin Jan LPU0008 R OK Lokomotiva Pardubice 71:19 + 5:40
8. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 71:24 + 5:45
9. Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 73:27 + 7:48
10. Nagy Josef TJN0006 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:11 + 8:32
11. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 74:41 + 9:02
12. Pavlovec Dan BOR0001 R OK Jiskra Nový Bor 78:18 + 12:39
13. Thoř Tomáš TUR9904 R OOB TJ Turnov 79:23 + 13:44
14. Müller Jonáš KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 80:10 + 14:31
15. Goldschmidt Tobiáš ZBM0003 C SK Žabovřesky Brno 80:40 + 15:01
16. Samek Tomáš PHK0001 A OK 99 Hradec Králové 88:07 + 22:28
17. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 91:47 + 26:08
18. Sabol Josef CTB9902 A SK OB Chotěboř 93:04 + 27:25
19. Šenkýř Matěj SJI9902 A OK Jihlava 95:30 + 29:51
20. Melichar Petr LLI0001 A LOK-o Liberec 99:42 + 34:03
21. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 102:09 + 36:30
22. Mareš Vít BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor 108:03 + 42:24
H20B
8.10 km, 375 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chupek Jakub VZA9901 C Slávia ŽU Žilina 64:54
2. Ditri Dominic SPE0002 C Klub OB Sokol Pezinok 70:11 + 5:17
3. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 73:35 + 8:41
4. Ondrejka Tomáš VZA0001 C Slávia ŽU Žilina 74:35 + 9:41
5. Lovás Dominik RBA9902 C TJ Rapid Bratislava 79:13 + 14:19
6. Procházka Zdeněk SOP9901 A OOB TJ Slezan Opava 82:21 + 17:27
7. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 82:24 + 17:30
8. Panovec Kryštof LCE0011 B OOB TJ Slovan Luhačovice 84:59 + 20:05
9. Rajnoha David TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno 90:15 + 25:21
10. Šklíba Michal STE9900 B SK SKI-OB Šternberk 93:41 + 28:47
11. Kaděra Vojta HAV0000 C OB Havířov 126:27 + 61:33
Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H21A
12.30 km, 575 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sláma Dušan ASU9843 C Magnus Orienteering 79:42
2. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 80:55 + 1:13
3. Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 81:33 + 1:51
4. Barták Lukáš TZL8302 C SKOB Zlín 84:48 + 5:06
5. Bukovac Pavol FBA8102 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 84:58 + 5:16
6. Kelbl Vladimír ZBM9711 C SK Žabovřesky Brno 85:06 + 5:24
7. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 85:36 + 5:54
8. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 87:30 + 7:48
9. Mušinský Tomáš TKE9301 C Klub OB ATU Košice 87:34 + 7:52
10. Glončák Peter FBA7901 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 88:17 + 8:35
11. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 88:19 + 8:37
12. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 88:24 + 8:42
13. Kubina Filip SKS8901 C Športový klub Sandberg 88:45 + 9:03
14. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 89:52 + 10:10
15. Bukovac Maroš FBA7601 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 90:26 + 10:44
16. Bencúr Juraj AOP7700 C Orientační Běh Opava 90:51 + 11:09
17. Šurgan Štefan TUR7900 C OOB TJ Turnov 91:08 + 11:26
18. Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga 91:16 + 11:34
19. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 92:45 + 13:03
20. Perůtka Jan LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 92:55 + 13:13
21. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 93:32 + 13:50
22. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 95:09 + 15:27
23. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 95:11 + 15:29
24. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 96:04 + 16:22
25. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 96:54 + 17:12
26. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 98:38 + 18:56
27. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 99:53 + 20:11
28. Peterka Vojtěch LLI7502 C LOK-o Liberec 100:09 + 20:27
29. Hrouda Matěj JIL9804 C OK Jilemnice 101:33 + 21:51
30. Papuga Miroslav TKE9002 C Klub OB ATU Košice 102:33 + 22:51
31. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 103:26 + 23:44
32. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 104:43 + 25:01
33. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 105:52 + 26:10
34. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 106:44 + 27:02
35. Tysz Adam TKE8703 C Klub OB ATU Košice 107:01 + 27:19
36. Valenta Jiří LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovice 111:30 + 31:48
37. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 112:16 + 32:34
38. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 114:01 + 34:19
Seitler Milan ASU9148 C Magnus Orienteering DISK
H21B
9.40 km, 410 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 73:01
2. Haas Karel LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice 73:04 + 0:03
3. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 76:54 + 3:53
4. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 78:20 + 5:19
5. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 82:25 + 9:24
6. Zbíral Robert UOL8000 C SOB Olomouc 85:59 + 12:58
7. Trávníček Jan PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov 86:07 + 13:06
8. Lachendro Jan SKM8700 C KOB Směr Kroměříž 86:34 + 13:33
9. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 92:06 + 19:05
10. Šedivý Jiří VBM8207 C VSK Mendelu Brno 104:23 + 31:22
11. Vričan Peter VZA8901 C Slávia ŽU Žilina 105:17 + 32:16
12. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 105:28 + 32:27
13. Poláček Lukáš SPE8601 C Klub OB Sokol Pezinok 112:59 + 39:58
14. Karch Peter SPE9112 C Klub OB Sokol Pezinok 114:52 + 41:51
15. Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 120:16 + 47:15
Papež Martin 021 C HO Pioneer DISK
H21C
7.10 km, 310 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 53:57
2. Bialožyt Michal ZBM8707 C SK Žabovřesky Brno 65:27 + 11:30
3. Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 67:44 + 13:47
4. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 85:56 + 31:59
5. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 91:19 + 37:22
6. Charvát Tomáš SPE8502 C Klub OB Sokol Pezinok 92:02 + 38:05
7. Horčička Petr UOL7007 C SOB Olomouc 94:27 + 40:30
8. Stubna Philip RBA9304 C TJ Rapid Bratislava 128:07 + 74:10
9. Hrašna Marek SPE C Klub OB Sokol Pezinok 136:15 + 82:18
10. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 145:34 + 91:37
11. Tomašovič Michal SPE8902 C Klub OB Sokol Pezinok 152:50 + 98:53
H35B
9.30 km, 385 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 70:13
2. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 72:24 + 2:11
3. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 74:50 + 4:37
4. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 76:03 + 5:50
5. Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk 81:29 + 11:16
6. Holík Mário 0090001 C 009 - SKOB Kroměříž 84:55 + 14:42
7. Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 86:08 + 15:55
8. Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 86:35 + 16:22
9. Porubský Július TNR7301 C ŠK Triturus Nitra 87:36 + 17:23
10. Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 87:56 + 17:43
11. Volkov Alexander VZA8002 C Slávia ŽU Žilina 88:24 + 18:11
12. Nejedlý Luděk SKM7601 C KOB Směr Kroměříž 88:37 + 18:24
13. Mikluš Marián RBA7204 C TJ Rapid Bratislava 88:50 + 18:37
14. Rytíř Jan SKM7701 C KOB Směr Kroměříž 92:05 + 21:52
15. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 93:41 + 23:28
16. Měrka Roman VIC8308 C OB Vizovice 93:59 + 23:46
17. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 94:24 + 24:11
18. Ošmera Jakub SKM7800 C KOB Směr Kroměříž 94:27 + 24:14
19. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 96:49 + 26:36
20. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 98:06 + 27:53
21. Hubáček Ondřej JPV8303 C Oddíl OS SK Prostějov 101:33 + 31:20
22. Hanousek Kamil RBK7401 C SK Radioklub Blansko 118:47 + 48:34
23. Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 123:10 + 52:57
24. Kinšt David SJH7901 C SJH Jindřichův Hradec 124:59 + 54:46
25. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 139:08 + 68:55
H40B
8.10 km, 430 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zicha Jiří LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice 71:10
2. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 72:34 + 1:24
3. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 72:54 + 1:44
4. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 73:28 + 2:18
5. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 74:13 + 3:03
6. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 76:02 + 4:52
7. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 81:11 + 10:01
8. Marek Martin VIC7624 C OB Vizovice 81:19 + 10:09
9. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 81:35 + 10:25
10. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 82:01 + 10:51
11. Aleš David LCE7517 C OOB TJ Slovan Luhačovice 83:45 + 12:35
12. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 86:40 + 15:30
13. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 87:20 + 16:10
14. Fišer Petr GIG7502 C GIGANT Orienteering 88:22 + 17:12
15. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 89:25 + 18:15
16. Spišiak Marian SPE7601 C Klub OB Sokol Pezinok 89:47 + 18:37
17. Byrtus Petr SIT7702 C OK SILESIA 89:48 + 18:38
18. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 92:57 + 21:47
19. Pěček Martin SKM7301 C KOB Směr Kroměříž 92:59 + 21:49
20. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 96:15 + 25:05
21. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 96:25 + 25:15
22. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 97:10 + 26:00
23. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 97:50 + 26:40
24. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 98:45 + 27:35
25. Šimoník Milan HBB7501 C ŠK HADVEO Banská Bystrica 99:22 + 28:12
26. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 100:38 + 29:28
27. Škarvada Milan HBB7401 C ŠK HADVEO Banská Bystrica 101:15 + 30:05
28. Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice 102:45 + 31:35
29. Pavlica Jiří KVS7501 C SKOB Kobra Vsetín 103:32 + 32:22
30. Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 104:53 + 33:43
31. Michač Ĺuboš HBB7601 C ŠK HADVEO Banská Bystrica 111:18 + 40:08
32. Bíčánek Milan SIT7703 C OK SILESIA 113:28 + 42:18
33. Good Martin SBR7800 C SKOB Bruntál 116:32 + 45:22
34. Koman Marek FBA7905 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 119:51 + 48:41
35. Kotuliak Ivan FBA7402 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 125:08 + 53:58
36. Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 152:04 + 80:54
H45B
7.90 km, 380 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chupek Jozef VZA7101 C Slávia ŽU Žilina 59:57
2. Hierweg Karol BBA5801 C KOBRA Bratislava 68:08 + 8:11
3. Roháč Zdenko TKE7301 C Klub OB ATU Košice 69:23 + 9:26
4. Vandas Luděk VAM6601 C OB Vamberk 69:39 + 9:42
5. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 71:01 + 11:04
6. Dvořáček Petr TBM7013 C KOS TJ Tesla Brno 71:57 + 12:00
7. Rýdl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:06 + 14:09
8. Auermüller Vít ZBM6701 C SK Žabovřesky Brno 74:22 + 14:25
9. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 75:38 + 15:41
10. Tornai Szabolcs 01571xx C Szabi SE 78:37 + 18:40
11. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 79:04 + 19:07
12. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 79:14 + 19:17
13. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 80:49 + 20:52
14. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 82:33 + 22:36
15. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 83:01 + 23:04
16. Vandlicek Peter VZA7300 C Slávia ŽU Žilina 83:54 + 23:57
17. Čech Tomáš AOP7001 C Orientační Běh Opava 84:42 + 24:45
18. Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 86:29 + 26:32
19. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 86:30 + 26:33
20. Šipoš Marián SPE7102 C Klub OB Sokol Pezinok 89:44 + 29:47
21. Velgos Martin TKE7202 C Klub OB ATU Košice 91:25 + 31:28
22. Lička Lukáš VBM7301 C VSK Mendelu Brno 91:36 + 31:39
23. Kováč Milan VBA7101 C ŠK VAZKA Bratislava 94:01 + 34:04
24. Kurečka Robert ABM7210 C KOB ALFA Brno 95:42 + 35:45
25. Müller Libor OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 97:17 + 37:20
26. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 97:20 + 37:23
27. Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 100:33 + 40:36
28. Mička Marek 0020001 C 002 - TSO 107:31 + 47:34
29. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 111:10 + 51:13
30. Féder Medard PEZ7303 C Klub OB AŠK Pezinok 115:45 + 55:48
31. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 123:28 + 63:31
32. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 128:49 + 68:52
33. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 132:02 + 72:05
34. Trepáč Ivan VZA7001 C Slávia ŽU Žilina 176:37 + 116:40
Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
H50B
7.30 km, 305 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pollák Jozef TKE6001 C Klub OB ATU Košice 62:17
2. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 66:31 + 4:14
3. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 67:18 + 5:01
4. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 67:38 + 5:21
5. Schuster Martin AOP6502 C Orientační Běh Opava 70:39 + 8:22
6. Vavrys Petr LCE6413 C OOB TJ Slovan Luhačovice 70:57 + 8:40
7. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 71:27 + 9:10
8. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 71:47 + 9:30
9. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 72:35 + 10:18
10. Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 72:38 + 10:21
11. Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 74:12 + 11:55
12. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 75:40 + 13:23
13. Novota Mikuláš TKE6002 C Klub OB ATU Košice 76:25 + 14:08
14. Slavík Tomáš TVR6800 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 78:50 + 16:33
15. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 81:30 + 19:13
16. Mokrý Jan ABM6611 C KOB ALFA Brno 81:51 + 19:34
17. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 82:37 + 20:20
18. Richtr Aleš VPM6601 C KOS Slavia Plzeň 85:18 + 23:01
19. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 88:09 + 25:52
20. Sláma Peter TKE6401 C Klub OB ATU Košice 92:33 + 30:16
21. Kunz Petr OTK6910 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 98:32 + 36:15
22. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 99:18 + 37:01
23. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 100:51 + 38:34
24. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 101:11 + 38:54
25. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 101:26 + 39:09
26. Válek Petr SBRXXXX C SKOB Bruntál 103:21 + 41:04
27. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 113:16 + 50:59
28. Balogh Richard SKS6901 C Športový klub Sandberg 116:12 + 53:55
29. Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 124:25 + 62:08
30. Riessler Otto OTK6800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 130:57 + 68:40
Piše Dušan LCE6702 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H55B
6.20 km, 255 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 52:42
2. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 61:48 + 9:06
3. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 63:36 + 10:54
4. Prill László FBA6302 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 65:44 + 13:02
5. Palička Miroslav SSN5902 C KOB Čingov Spišská Nová Ves 66:16 + 13:34
6. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 67:44 + 15:02
7. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 67:46 + 15:04
8. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 69:18 + 16:36
9. Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 69:28 + 16:46
10. Filö György KYS6302 C Klub OB Kysak 69:57 + 17:15
11. Končák Jaroslav HLV6321 C KČT - OB Holešov 71:09 + 18:27
12. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 75:48 + 23:06
13. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 75:54 + 23:12
14. Janšo Karol TKE6206 C Klub OB ATU Košice 79:05 + 26:23
15. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 79:55 + 27:13
16. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 81:20 + 28:38
17. Šenkýř Vladimír SJI6000 C OK Jihlava 96:08 + 43:26
18. Liber Vlastimil AOP6402 C Orientační Běh Opava 100:11 + 47:29
Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk DISK
H60B
5.70 km, 170 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Piják Jaroslav SPE5801 C Klub OB Sokol Pezinok 47:06
2. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 52:31 + 5:25
3. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 53:53 + 6:47
4. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 56:07 + 9:01
5. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 56:45 + 9:39
6. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 56:46 + 9:40
7. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 59:31 + 12:25
8. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 63:36 + 16:30
9. Mižúr Ján FBA5501 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 67:13 + 20:07
10. Priesol František RBA5901 C TJ Rapid Bratislava 71:21 + 24:15
11. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 73:49 + 26:43
12. Žilinčík Slávko TKE5602 C Klub OB ATU Košice 75:21 + 28:15
13. Formanko Dušan RBA5801 C TJ Rapid Bratislava 81:46 + 34:40
14. Buráň Zdeněk 0060001 C 006 - BzB 90:26 + 43:20
15. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 98:33 + 51:27
16. Poláček Pavol SPE5501 C Klub OB Sokol Pezinok 99:26 + 52:20
17. Lužný Josef 0120001 C 012 - SK Orfeus Trnava 129:21 + 82:15
Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering DISK
Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering DISK
H65B
4.90 km, 165 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gurka Jiri TUV4601 C SOK TJ Turnov 48:54
2. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 49:10 + 0:16
3. Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 50:07 + 1:13
4. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 51:32 + 2:38
5. Máj Štefan BBA5201 C KOBRA Bratislava 57:26 + 8:32
6. Pospíšil Karel TVR5000 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 57:40 + 8:46
7. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 62:43 + 13:49
8. Gajdosik Jozef VZA5200 C Slávia ŽU Žilina 63:51 + 14:57
9. Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 68:15 + 19:21
10. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 69:16 + 20:22
11. Zacharovský Ivan ZMT5201 C Klub OB Martin 73:42 + 24:48
12. Polínek Jaroslav OTK5300 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 76:26 + 27:32
13. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 78:36 + 29:42
14. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 81:07 + 32:13
15. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 84:16 + 35:22
16. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 99:38 + 50:44
H70B
3.90 km, 145 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 38:19
2. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 40:06 + 1:47
3. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 44:50 + 6:31
4. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 48:06 + 9:47
5. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 48:35 + 10:16
6. Šmelík Ĺudo LCE4301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:49 + 12:30
7. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 51:02 + 12:43
8. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 51:48 + 13:29
9. Huňka Jiří 0010001 C 001 - SK Radslavice 61:18 + 22:59
10. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 62:33 + 24:14
11. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 75:54 + 37:35
12. Meriač Milan ZMT4205 C Klub OB Martin 130:47 + 92:28
Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD DISK
H75B
3.30 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 43:50
2. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 44:20 + 0:30
3. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 60:20 + 16:30
4. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 66:28 + 22:38
5. Beneš Karel HAV4201 C OB Havířov 73:41 + 29:51
H80B
2.40 km, 85 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 103:04
M21E
14.60 km, 705 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 87:54
2. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 90:21 + 2:27
3. Minář Marek ZBM9444 E SK Žabovřesky Brno 91:09 + 3:15
4. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 91:14 + 3:20
5. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 93:25 + 5:31
6. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 96:40 + 8:46
7. Glonek Jakub KAM9602 E OK Kamenice 97:14 + 9:20
8. Schuster Marek SSU9303 R SK Severka Šumperk 99:35 + 11:41
9. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 99:59 + 12:05
10. Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 100:06 + 12:12
11. Bendák Jan PHK9800 R OK 99 Hradec Králové 100:57 + 13:03
12. Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno 101:58 + 14:04
13. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 102:38 + 14:44
14. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 102:52 + 14:58
15. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 104:32 + 16:38
16. Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 105:58 + 18:04
17. Melecký Martin AOP9001 C Orientační Běh Opava 107:36 + 19:42
18. Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice 110:44 + 22:50
19. Klusáček Matěj LCE8903 R OOB TJ Slovan Luhačovice 111:46 + 23:52
20. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 112:47 + 24:53
21. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 113:12 + 25:18
22. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 113:21 + 25:27
23. Matula Petr ADA8202 C OOB Spartak Adamov 113:46 + 25:52
24. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 114:02 + 26:08
25. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 114:38 + 26:44
26. Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 115:42 + 27:48
27. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 118:41 + 30:47
28. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 120:23 + 32:29
29. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 120:43 + 32:49
30. Fürst Matouš DOK9602 E OK Doksy 128:51 + 40:57
31. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 131:25 + 43:31
Navrátil Šimon PGP9702 E SK Praga DISK
Klusáček Jan ZBM9301 R SK Žabovřesky Brno DISK
Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové DISK
T1
4.50 km, 130 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 36:40
2. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:43 + 6:03
3. Kašpar Jaroslav KSU7004 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:46 + 9:06
4. Surovčík Michal VZA8101 C Slávia ŽU Žilina 48:06 + 11:26
5. Kadlček Václav 0100001 C 010 - neregistovaný 48:51 + 12:11
6. Knutelský Juraj NNN C Neregistrovaní 56:09 + 19:29
7. Tužil Petr 0070001 C 007 - Tužilovi 56:46 + 20:06
8. Šácha Tomáš 0080001 C 008 - - 58:16 + 21:36
9. Ebner Zdeněk KON8215 C KOB Konice 59:59 + 23:19
10. Hríbiková Andrea HBB8451 C ŠK HADVEO Banská Bystrica 62:19 + 25:39
11. Hríbik Miroslav HBB8501 C ŠK HADVEO Banská Bystrica 64:51 + 28:11
12. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 66:18 + 29:38
13. Maťátková Marcela STE7159 C SK SKI-OB Šternberk 67:22 + 30:42
14. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 69:51 + 33:11
15. Kopčíková Terézia SPE9255 C Klub OB Sokol Pezinok 72:16 + 35:36
16. Pometlová Jana AOP7551 C Orientační Běh Opava 74:52 + 38:12
17. Otrusina Milan EZL6205 C PEV Zlín 81:56 + 45:16
18. Peňáz Radek VRB7606 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 82:30 + 45:50
19. Maťátko Václav STE0500 C SK SKI-OB Šternberk 90:51 + 54:11
20. Strýček Jiří ADA6701 C OOB Spartak Adamov 92:19 + 55:39
21. Solařová Kristýna TZL C SKOB Zlín 101:53 + 65:13
22. Rytířová Silvie SKMXYXY C KOB Směr Kroměříž 128:41 + 92:01
Borets Ivan VZA C Slávia ŽU Žilina DISK
Borets Anna VZA C Slávia ŽU Žilina DISK
Tomanová Elena ABM6666 C KOB ALFA Brno DISK
T2
6.40 km, 325 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svízela Vojtěch LCE9101 C OOB TJ Slovan Luhačovice 71:52
2. Grycová Veronika TBM9859 C KOS TJ Tesla Brno 72:41 + 0:49
3. Johnová Lenka LTP7352 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 78:51 + 6:59
4. Koltai Zoltan 014 C Tabani Spartacus 82:10 + 10:18
5. Blažková Kristýna UOL C SOB Olomouc 104:31 + 32:39
6. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 106:54 + 35:02
7. Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 121:24 + 49:32
8. Sýkora Michal SKMYXYX C KOB Směr Kroměříž 121:32 + 49:40
W21E
8.90 km, 445 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 66:25
2. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 66:27 + 0:02
3. Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 66:33 + 0:08
4. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 69:17 + 2:52
5. Klusáčková Magdaléna ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno 71:28 + 5:03
6. Vyhnálková Barbora RIC9850 R OB Říčany 71:48 + 5:23
7. Štičková Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 72:37 + 6:12
8. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 72:52 + 6:27
9. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 73:35 + 7:10
10. Perůtková Jindra ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno 74:17 + 7:52
11. Indráková Adéla ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 74:26 + 8:01
12. Šiková Barbora LPM9650 E OK Lokomotiva Plzeň 75:18 + 8:53
13. Šímová Jana PHK8569 C OK 99 Hradec Králové 76:51 + 10:26
14. Teplá Karolína SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové 76:54 + 10:29
15. Landovská Petra KAM9354 E OK Kamenice 77:19 + 10:54
16. Hájková Magdalena LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovice 78:11 + 11:46
17. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 78:30 + 12:05
18. Kamenická Karolína LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň 78:36 + 12:11
19. Poklopová Lenka SSU8952 R SK Severka Šumperk 78:52 + 12:27
20. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 79:42 + 13:17
21. Jirčáková Martina LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 82:08 + 15:43
22. Zháňalová Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno 88:12 + 21:47
23. Šimůnková Gabriela TAP9755 C KOB Tretra Praha 88:20 + 21:55
24. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 89:30 + 23:05
Z
2.70 km, 110 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sláma Michal TKE0305 C Klub OB ATU Košice 23:32
2. Fišerová Zuzana GIG7962 C GIGANT Orienteering 25:38 + 2:06
3. Zácha David SKM0400 C KOB Směr Kroměříž 27:29 + 3:57
4. Fedorová Žofia SPE C Klub OB Sokol Pezinok 29:03 + 5:31
5. Svobodová Anna TZL C SKOB Zlín 31:52 + 8:20
6. Kučera Martin STE7602 C SK SKI-OB Šternberk 33:33 + 10:01
7. Venus Ctibor STE7800 C SK SKI-OB Šternberk 33:37 + 10:05
8. Sklenářová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 33:46 + 10:14
9. Janeček Petr C 37:07 + 13:35
10. Košíková Jana C 37:24 + 13:52
11. Čief Štefan HBB C ŠK HADVEO Banská Bystrica 37:36 + 14:04
12. Buráňová Hana 0060003 C 006 - BzB 37:37 + 14:05
13. Vizvaryová Monika HBB0801 C ŠK HADVEO Banská Bystrica 38:35 + 15:03
14. Christodoulou Iva ASU7599 C Magnus Orienteering 38:42 + 15:10
15. Labudík Milan TVR6200 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 38:52 + 15:20
16. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 39:17 + 15:45
17. Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž 41:23 + 17:51
18. Madunická Nina NNN C Neregistrovaní 42:34 + 19:02
19. Babikova Miroslava VZA C Slávia ŽU Žilina 43:17 + 19:45
20. Tran Ngoc C 46:29 + 22:57
21. Pompurová Dana TBB7151 C ŠK Terezka Banská Bystrica 46:34 + 23:02
22. Holíková Helena 0090002 C 009 - SKOB Kroměříž 46:58 + 23:26
23. Roháčová Ingrid TKE7051 C Klub OB ATU Košice 49:51 + 26:19
24. Tužilová Michaela 0070002 C 007 - Tužilovi 50:29 + 26:57
25. Knutelská Lea VZA C Slávia ŽU Žilina 52:38 + 29:06
26. Riesslerová Eliška OTK0350 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 54:00 + 30:28
27. Hrouza Jan KRN1300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 55:04 + 31:32
28. Kovalíková Michaela TZL C SKOB Zlín 56:57 + 33:25
29. Palasová Barbora 0040001 C 004 - OB Veliková 73:47 + 50:15
30. Tesařová Eva AOP1650 C Orientační Běh Opava 138:18 + 114:46
31. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 147:07 + 123:35
Kozák Vojtěch TBM1101 C KOS TJ Tesla Brno DISK