Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále)

Datum:
22.09.2019
Místo konání:
Louka v obci Janov nad Nisou – Hraničná (okres Jablonec nad Nisou)
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Pro kategorie DH16 – DH21: 1 : 15 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Pro ostatní kategorie: 1 : 10 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Mapovali Josef Borůvka, Roman Horký, Zdeněk Janů, Matěj Klusáček, Jan Picek, Jan Potštejnský, Zdeněk Rajnošek a Jiří Vištejn. Pro všechny kategorie budou mapy vodovzdorně upraveny (voděodolný obal).
Ředitel závodu:
Zuzánek Zdeněk - R2
Hlavní rozhodčí:
Posselt Martin - R1
Stavitel tratí:
Picek Jan - R1
JURY:
Pachnerová Dominika, Škvor Martin, Landovský Tomáš
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
D16A
4.90 km, 270 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mulíčková Markéta ABM0362 A KOB ALFA Brno 44:37
2. Karlová Anna JIL0352 A OK Jilemnice 46:53 + 2:16
3. Boglarka Czako 0090001 C 009 - (HUN) MOM 49:16 + 4:39
4. Dittrichová Lucie SKM0551 A KOB Směr Kroměříž 49:52 + 5:15
5. Vávrová Vanda HOR0350 A TJ Jiskra Hořice 52:40 + 8:03
6. Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 53:27 + 8:50
7. Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 53:41 + 9:04
8. Bulířová Ema TAP0452 A KOB Tretra Praha 54:44 + 10:07
9. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 54:47 + 10:10
10. Smolková Barbora TAP0356 A KOB Tretra Praha 55:16 + 10:39
11. Poborská Eliška DKP0358 A Oddíl OB Kotlářka 56:36 + 11:59
12. Richtrová Kamila VPM0451 A KOS Slavia Plzeň 56:50 + 12:13
13. Lilla Zempleni 0090002 C 009 - (HUN) MOM 57:31 + 12:54
14. Hovořáková Karolína ZBM0351 A SK Žabovřesky Brno 57:59 + 13:22
15. Mag Viktória 0040004 C 004 - (HUN) Salgótarjáni Dornyay SE 60:17 + 15:40
16. Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 60:37 + 16:00
17. Fejfarová Tereza LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice 61:23 + 16:46
18. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 67:37 + 23:00
D16B
4.50 km, 165 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 47:40
2. Smutná Anna Marie DKP0359 A Oddíl OB Kotlářka 50:49 + 3:09
3. Mag Fruzsina 0040002 C 004 - (HUN) Salgótarjáni Dornyay SE 54:26 + 6:46
4. Pavlíčková Hana KPY0450 A SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:35 + 7:55
5. Pračková Ema RIC0451 A OB Říčany 57:52 + 10:12
6. Krejčová Lucie ROU0453 B SKOB Roudnice nad Labem 58:01 + 10:21
7. Chrzová Eliška PGP0353 A SK Praga 59:10 + 11:30
8. Rotková Markéta ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno 59:40 + 12:00
9. Matěásková Šárka JIL0551 A OK Jilemnice 61:50 + 14:10
10. Hanušová Kateřina VRL0455 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:51 + 14:11
11. Bednaříková Emma ZBM0359 A SK Žabovřesky Brno 64:00 + 16:20
12. Kosobudová Anna VTA0551 A SC vebr-sport 64:21 + 16:41
13. Janovská Vendula JIL0453 A OK Jilemnice 68:48 + 21:08
14. Bártová Adéla LPU0353 B OK Lokomotiva Pardubice 69:39 + 21:59
15. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 71:26 + 23:46
16. Kropáčková Vendula CHT0353 C OOB SK Chrast 72:31 + 24:51
17. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 80:40 + 33:00
Randáková Adéla VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D16C
4.00 km, 140 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 48:04
2. Gottsteinová Ema JIL0451 A OK Jilemnice 48:55 + 0:51
3. Nagy Szilvia 0040003 C 004 - (HUN) Salgótarjáni Dornyay SE 50:52 + 2:48
4. Balejová Julie KAM0551 A OK Kamenice 51:14 + 3:10
5. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 51:35 + 3:31
6. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 54:03 + 5:59
7. Chvátilová Johana PHK0450 A OK 99 Hradec Králové 57:05 + 9:01
8. Morávková Zuzana SRK0551 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:17 + 9:13
9. Otrubová Anna PLU0577 A TJ SOKOL Plumlov 59:10 + 11:06
10. Rita Sarkozy 0090003 C 009 - (HUN) MOM 59:14 + 11:10
11. Zamouřilová Anežka PHK0354 A OK 99 Hradec Králové 60:05 + 12:01
12. Brožková Tereza KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí 60:17 + 12:13
13. Teringlová Vendula VCB0451 A OB České Budějovice 60:30 + 12:26
14. Aschermannová Klára VSP0454 A USK Praha 60:40 + 12:36
15. Janečková Adéla PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov 60:54 + 12:50
16. Vodičková Johana LPU0354 B OK Lokomotiva Pardubice 61:21 + 13:17
17. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 62:39 + 14:35
18. Šestáková Marie VLI0452 A Slavia Liberec orienteering 76:42 + 28:38
19. Čapková Lucie KAM0459 A OK Kamenice 79:08 + 31:04
20. Nekvasilová Tereza DKP0459 B Oddíl OB Kotlářka 81:05 + 33:01
21. Pilná Klára OSN0452 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 88:33 + 40:29
22. Podrábská Alžběta VLI0451 A Slavia Liberec orienteering 101:54 + 53:50
Chrástová Magdaléna STH0551 A SK Studenec DISK
Novotná Jitka SJH0454 A SOS Jindřichův Hradec DISK
Pachmannová Bára AOP0351 A Orientační Běh Opava DISK
D18A
6.30 km, 285 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandasová Adéla PHK0255 A OK 99 Hradec Králové 62:39
2. Csilla Gardonyi 0090004 C 009 - (HUN) MOM 62:44 + 0:05
3. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 62:59 + 0:20
4. Miklušová Tamara ZBM0260 A SK Žabovřesky Brno 63:38 + 0:59
5. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 69:14 + 6:35
6. Blažková Kateřina SJH0252 A SOS Jindřichův Hradec 69:24 + 6:45
7. Škáchová Magdalena DKP0156 A Oddíl OB Kotlářka 69:56 + 7:17
8. Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 70:05 + 7:26
9. Semíková Lucie KAM0250 A OK Kamenice 70:17 + 7:38
10. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 70:51 + 8:12
11. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 71:21 + 8:42
12. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 71:29 + 8:50
13. Kosová Tereza PHK0151 A OK 99 Hradec Králové 71:37 + 8:58
14. Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 73:57 + 11:18
15. Vejražková Rozárka SJC0151 A Sportcentrum Jičín 75:36 + 12:57
16. Šafková Sofie KAM0153 A OK Kamenice 76:58 + 14:19
17. Pekařová Jana TUR0252 A OOB TJ Turnov 78:47 + 16:08
18. Matějková Barbora SJC0156 A Sportcentrum Jičín 82:47 + 20:08
D18B
5.30 km, 280 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 63:58
2. Julia Neda 0110002 C 011 - (HUN) TIPO 64:16 + 0:18
3. Nelli Hajdu 0110001 C 011 - (HUN) TIPO 65:37 + 1:39
4. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 69:19 + 5:21
5. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 75:09 + 11:11
6. Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 77:32 + 13:34
7. Tichá Marie TZL0253 B SKOB Zlín 77:42 + 13:44
8. Kejmarová Jana STH0152 A SK Studenec 77:58 + 14:00
9. Kodytková Denisa SHK0252 B OK Slavia Hradec Králové 84:16 + 20:18
10. Růžičková Vendula CHA0252 A OK Chrastava 94:15 + 30:17
11. Dolejší Kateřina DOK0156 A OK Doksy 102:52 + 38:54
12. Slámová Taťána OSN0250 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 107:54 + 43:56
13. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 109:24 + 45:26
14. Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 128:56 + 64:58
Sanna Karin DKP0250 A Oddíl OB Kotlářka DISK
Virag Lara Pataki 0200001 C 020 - (HUN) PVS DISK
D18C
5.00 km, 275 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bernatíková Hana TRI0253 A TJ TŽ Třinec 58:20
2. Kinštová Tereza SJH0251 A SOS Jindřichův Hradec 60:01 + 1:41
3. Klacková Štěpánka SJC0253 A Sportcentrum Jičín 66:40 + 8:20
4. Brožková Lucie KUO0151 A KOB Ústí nad Orlicí 67:03 + 8:43
5. Držková Berenika LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice 68:30 + 10:10
6. Pitrmucová Antonie JIL0251 B OK Jilemnice 69:10 + 10:50
7. Nádeníčková Pavla NEK0150 A Nejdek Orienteering 70:01 + 11:41
8. Warcopová Kateřina TRI0150 A TJ TŽ Třinec 72:48 + 14:28
9. Nevěřilová Kateřina LCE0254 A OOB TJ Slovan Luhačovice 72:50 + 14:30
10. Kosobudová Kateřina VTA0253 A SC vebr-sport 76:58 + 18:38
11. Horáková Barbora VSP0150 B USK Praha 78:24 + 20:04
12. Tichá Julie TZL0252 B SKOB Zlín 82:59 + 24:39
13. Svobodová Anna VTA0151 A SC vebr-sport 86:03 + 27:43
Kovářová Jana LPU0251 B OK Lokomotiva Pardubice DISK
Petriláková Anežka Rozári DOR0251 B OK Dobříš DISK
D20A
7.10 km, 305 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza SSU9953 E SK Severka Šumperk 62:02
2. Chaloupská Barbora PHK9951 E OK 99 Hradec Králové 68:57 + 6:55
3. Peterová Jana LPU0057 R OK Lokomotiva Pardubice 71:12 + 9:10
4. Sokolářová Šárka TUR9999 R OOB TJ Turnov 74:43 + 12:41
5. Sieglová Eliška PGP9954 E SK Praga 74:47 + 12:45
6. Zlámalová Nikola SJC9951 R Sportcentrum Jičín 76:30 + 14:28
7. Opálková Martina BBM0050 R BETA URSUS Orienteering 78:07 + 16:05
8. Grycová Kateřina TBM0058 R KOS TJ Tesla Brno 78:27 + 16:25
9. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 78:35 + 16:33
10. Nechanická Klára OSN0050 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 79:49 + 17:47
11. Cych Agnieszka PHK9966 R OK 99 Hradec Králové 82:57 + 20:55
12. Albrechtová Iveta KAM9950 R OK Kamenice 83:57 + 21:55
13. Thořová Markéta TUR9952 R OOB TJ Turnov 86:16 + 24:14
14. Špringlová Kamila TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno 86:42 + 24:40
15. Voltrová Alena DKP9956 A Oddíl OB Kotlářka 87:57 + 25:55
16. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 88:03 + 26:01
17. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 90:36 + 28:34
18. Thýnová Nikola SHK0051 R OK Slavia Hradec Králové 90:44 + 28:42
D20B
5.80 km, 300 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vojtíšková Viktorie LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice 77:57
2. Ressová Tereza LCE0052 A OOB TJ Slovan Luhačovice 80:49 + 2:52
3. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 81:57 + 4:00
4. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 84:02 + 6:05
5. Škorpíková Barbora LPU0060 B OK Lokomotiva Pardubice 90:57 + 13:00
6. Nechutová Aneta SJI9950 A OK Jihlava 92:44 + 14:47
7. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 106:51 + 28:54
8. Matušková Jana RBK9999 A SK Radioklub Blansko 109:24 + 31:27
9. Filipová Tereza SRK0050 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 113:55 + 35:58
10. Gallová Veronika STH0053 C SK Studenec 114:21 + 36:24
11. Karbusová Kateřina OPI0052 B Orientační sporty Písek 118:27 + 40:30
12. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 121:48 + 43:51
13. Hrnčířová Magda STH0051 A SK Studenec 122:50 + 44:53
14. Barnetová Veronika LPU9952 A OK Lokomotiva Pardubice 135:05 + 57:08
D21A
9.40 km, 420 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 87:31
2. Indráková Adéla ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 90:55 + 3:24
3. Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 91:45 + 4:14
4. Štičková Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 94:19 + 6:48
5. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 95:33 + 8:02
6. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 97:23 + 9:52
7. Wisniewska Hanna CHC9051 E K.O.B. Choceň 97:32 + 10:01
8. Landovská Petra KAM9354 E OK Kamenice 99:35 + 12:04
9. Čechová Tereza KAM9852 E OK Kamenice 101:03 + 13:32
10. Bogarová Adélka PGP9056 E SK Praga 101:07 + 13:36
11. Doležalová Monika KAM8851 E OK Kamenice 101:34 + 14:03
12. Šimková Johanka ZBM9350 C SK Žabovřesky Brno 104:06 + 16:35
13. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 104:08 + 16:37
14. Teplá Karolína SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové 105:27 + 17:56
15. Vyhnálková Barbora RIC9850 R OB Říčany 105:55 + 18:24
16. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 106:30 + 18:59
17. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 106:46 + 19:15
18. Nováková Tereza LPU9757 R OK Lokomotiva Pardubice 107:41 + 20:10
19. Udržalová Pavla LPU8552 C OK Lokomotiva Pardubice 110:02 + 22:31
20. Šímová Jana PHK8569 C OK 99 Hradec Králové 110:55 + 23:24
21. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 111:06 + 23:35
22. Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 112:22 + 24:51
Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice DISK
D21B
7.50 km, 340 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poklopová Lenka SSU8952 R SK Severka Šumperk 79:51
2. Hiklová Natalia ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno 80:06 + 0:15
3. Uiboupin Kerstin 71D9250 C USV TU Dresden 81:15 + 1:24
4. Kolínová Kristýna DKP8450 R Oddíl OB Kotlářka 82:29 + 2:38
5. Kavánková Iva TZL9753 C SKOB Zlín 83:12 + 3:21
6. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 83:30 + 3:39
7. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 83:39 + 3:48
8. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 85:19 + 5:28
9. Benešová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 85:37 + 5:46
10. Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 85:56 + 6:05
11. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 86:09 + 6:18
12. Šiková Barbora LPM9650 E OK Lokomotiva Plzeň 87:22 + 7:31
13. Goldmann Júlia 0040005 C 004 - (HUN) Salgótarjáni Dornyay SE 90:08 + 10:17
14. Fenclová Marta LPU7667 C OK Lokomotiva Pardubice 90:16 + 10:25
15. Vozdová Aneta KSU9394 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 90:39 + 10:48
16. Kamenická Karolína LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň 90:41 + 10:50
17. Chmelařová Michaela SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové 90:59 + 11:08
18. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 92:33 + 12:42
19. Procházková Marie KAM9554 C OK Kamenice 94:00 + 14:09
20. Staňová Karolína BOR9853 R OK Jiskra Nový Bor 97:49 + 17:58
21. Bořánková Karolína KAM9550 C OK Kamenice 99:24 + 19:33
22. Turczerová Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 101:24 + 21:33
23. Šimůnková Gabriela TAP9755 C KOB Tretra Praha 103:10 + 23:19
D21C
6.80 km, 310 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nieke Patricia TUR9552 R OOB TJ Turnov 77:57
2. Hájková Magdalena LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovice 79:24 + 1:27
3. Hájková Eliška KAM9851 C OK Kamenice 79:49 + 1:52
4. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 80:02 + 2:05
5. Karochová Simona DKP8853 C Oddíl OB Kotlářka 80:20 + 2:23
6. Jeřábková Jitka TZL9453 R SKOB Zlín 81:24 + 3:27
7. Procházková Klára LPU9451 C OK Lokomotiva Pardubice 84:30 + 6:33
8. Neradová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 86:29 + 8:32
9. Chovancová Zuzana TZL9754 C SKOB Zlín 86:37 + 8:40
10. Kubínová Romana SKV9452 C TJ Slovan Karlovy Vary 90:10 + 12:13
11. Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 90:16 + 12:19
12. Škarková Kateřina PGP9955 B SK Praga 92:14 + 14:17
13. Justová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové 95:17 + 17:20
14. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 95:29 + 17:32
15. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 96:21 + 18:24
16. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 99:42 + 21:45
17. Uhlíková Tereza PGP9162 C SK Praga 102:03 + 24:06
18. Horová Pavla LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice 103:09 + 25:12
19. Matulová Lucie ADA8880 C OOB Spartak Adamov 104:23 + 26:26
20. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 105:29 + 27:32
21. Novotná Jana PHK8756 C OK 99 Hradec Králové 108:35 + 30:38
22. Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 136:34 + 58:37
23. Zajícová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha 143:13 + 65:16
Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga DISK
Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové DISK
Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka DISK
D35A
6.10 km, 295 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Straube Hanka 31D7350 C SV Lengefeld 74:11
2. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 75:19 + 1:08
3. Matějů Kateřina VLI8054 C Slavia Liberec orienteering 76:42 + 2:31
4. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 76:55 + 2:44
5. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 77:35 + 3:24
6. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 80:49 + 6:38
7. Tesařová Anna SCP8257 C OK Sparta Praha 80:56 + 6:45
8. Podlipná Veronika SJC8152 C Sportcentrum Jičín 83:18 + 9:07
9. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 86:33 + 12:22
10. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 90:10 + 15:59
11. Korecká Lenka CHT8053 C OOB SK Chrast 91:44 + 17:33
12. Puchernová Zuzana TAP8453 C KOB Tretra Praha 93:10 + 18:59
13. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 94:22 + 20:11
14. Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 97:17 + 23:06
D35B
5.10 km, 270 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejtmánková Kateřina TAP8462 C KOB Tretra Praha 76:23
2. Tomešová Daniela SJC8451 C Sportcentrum Jičín 83:17 + 6:54
3. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 86:01 + 9:38
4. Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team 86:26 + 10:03
5. Švihovská Eva SJC8352 C Sportcentrum Jičín 89:57 + 13:34
6. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 90:33 + 14:10
7. Krejsová Martina CHT8152 C OOB SK Chrast 111:25 + 35:02
8. Uhlíková Šárka SJC8151 C Sportcentrum Jičín 128:59 + 52:36
9. Doležalová Lenka SHK8256 C OK Slavia Hradec Králové 141:15 + 64:52
Ebnerová Eva KON8277 C KOB Konice DISK
Voborská Jana PGP8454 C SK Praga DISK
Karbanová Vendula DKP8350 C Oddíl OB Kotlářka DISK
D40A
5.60 km, 275 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chudíková Barbora SJI7850 C OK Jihlava 66:43
2. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 66:47 + 0:04
3. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 67:06 + 0:23
4. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 71:43 + 5:00
5. Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 74:39 + 7:56
6. Krtičková Michaela CHA7952 C OK Chrastava 74:50 + 8:07
7. Fučíková Hana VBM7751 C VSK Mendelu Brno 75:10 + 8:27
8. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 75:12 + 8:29
9. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 75:38 + 8:55
10. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 76:03 + 9:20
11. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 76:11 + 9:28
12. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 76:57 + 10:14
13. Biolik Agnieszka 46P7700 C Trackcourse 77:40 + 10:57
14. Malá Věra JIL7752 C OK Jilemnice 77:51 + 11:08
15. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 78:38 + 11:55
16. Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 78:49 + 12:06
17. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 79:11 + 12:28
18. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 81:01 + 14:18
19. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 81:34 + 14:51
20. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 82:45 + 16:02
21. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 85:22 + 18:39
22. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 86:08 + 19:25
23. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 86:29 + 19:46
24. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 87:18 + 20:35
25. Burešová Kateřina VLI7456 C Slavia Liberec orienteering 96:52 + 30:09
26. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 98:58 + 32:15
27. Papicová Silvie BZP7651 C Báječné ženy v orientačním běhu 100:12 + 33:29
28. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 101:38 + 34:55
29. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 113:50 + 47:07
Fagré Iva PHK7554 C OK 99 Hradec Králové DISK
D40B
4.60 km, 195 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 59:14
2. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 60:06 + 0:52
3. Dolejší Lenka DOK7450 C OK Doksy 61:47 + 2:33
4. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 64:41 + 5:27
5. Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno 64:51 + 5:37
5. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:51 + 5:37
7. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 67:37 + 8:23
8. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 68:04 + 8:50
9. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 68:18 + 9:04
10. Žuková Marcela VLI7351 C Slavia Liberec orienteering 71:27 + 12:13
11. Kroutilová Eva TBM7861 C KOS TJ Tesla Brno 72:16 + 13:02
12. Komárková Lucie LTU7851 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:31 + 16:17
13. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 75:50 + 16:36
14. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 77:47 + 18:33
15. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 80:01 + 20:47
16. Tomandlová Radka 5IX7550 C NOK HoRa 81:08 + 21:54
17. Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 84:57 + 25:43
18. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 92:04 + 32:50
19. Svítilová Pavla BZP7750 C Báječné ženy v orientačním běhu 103:46 + 44:32
20. Hejnová Simona LLI7651 C LOK-o Liberec 104:04 + 44:50
21. Kosková Třísková Lenka VLI7554 C Slavia Liberec orienteering 111:40 + 52:26
D45A
4.90 km, 200 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 57:01
2. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:52 + 2:51
3. Chupeková Silvia VZA7251 C Slávia ŽU Žilina 62:31 + 5:30
4. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 63:56 + 6:55
5. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 64:26 + 7:25
6. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 66:04 + 9:03
7. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 66:22 + 9:21
8. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 67:19 + 10:18
9. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 67:39 + 10:38
10. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 68:14 + 11:13
11. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 68:53 + 11:52
12. Škorpilová Jana SJC7451 C Sportcentrum Jičín 69:39 + 12:38
13. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 70:31 + 13:30
14. Škvorová Zuzana KAM7350 C OK Kamenice 70:38 + 13:37
15. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 72:27 + 15:26
16. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 72:56 + 15:55
17. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB ALFA Brno 74:04 + 17:03
18. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 75:05 + 18:04
19. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 75:08 + 18:07
20. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 77:14 + 20:13
21. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 77:48 + 20:47
22. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 79:52 + 22:51
23. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 80:19 + 23:18
24. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 81:32 + 24:31
25. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 83:51 + 26:50
26. Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 84:39 + 27:38
27. Vandasová Markéta VAM7250 C OB Vamberk 88:38 + 31:37
28. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 93:39 + 36:38
29. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 93:51 + 36:50
30. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 103:57 + 46:56
D45B
4.20 km, 165 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 54:31
2. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 54:48 + 0:17
3. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 57:15 + 2:44
4. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 60:28 + 5:57
5. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 60:34 + 6:03
6. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 62:16 + 7:45
7. Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 62:55 + 8:24
8. Benešová Iva SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec 63:55 + 9:24
9. Waňková Dita LPU7158 C OK Lokomotiva Pardubice 64:13 + 9:42
10. Novotná Jana VLI7350 C Slavia Liberec orienteering 65:22 + 10:51
11. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 65:44 + 11:13
12. Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 68:21 + 13:50
13. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 68:55 + 14:24
14. Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:00 + 14:29
15. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 69:50 + 15:19
16. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 70:20 + 15:49
17. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 75:35 + 21:04
18. Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 75:51 + 21:20
19. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 76:16 + 21:45
20. Pelcová Pavla CST7454 C OB Strakonice 77:28 + 22:57
21. Zámečníková Jitka 0150001 C 015 - Zámečníci 79:58 + 25:27
22. Cíchová Pavlína TTR7452 C OOB Třebíč 83:13 + 28:42
23. Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 86:19 + 31:48
24. Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 87:14 + 32:43
25. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 88:06 + 33:35
26. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 96:23 + 41:52
27. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 101:29 + 46:58
28. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 102:43 + 48:12
D50A
4.70 km, 185 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária SIT6951 C OK SILESIA 62:11
2. Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 64:12 + 2:01
3. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:18 + 6:07
4. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 68:22 + 6:11
5. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 69:12 + 7:01
6. Čermáková Renata LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice 72:09 + 9:58
7. Teplá Hana SHK6561 C OK Slavia Hradec Králové 73:59 + 11:48
8. Hudečková Helena VTA6951 C SC vebr-sport 74:31 + 12:20
9. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 74:52 + 12:41
10. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 79:39 + 17:28
11. Neumannová Renata PVP6650 C VSK Přírodní vědy Praha 79:40 + 17:29
12. Pavlů Veronika PGP6950 C SK Praga 79:45 + 17:34
13. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 80:18 + 18:07
14. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 83:38 + 21:27
15. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 88:48 + 26:37
16. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 89:01 + 26:50
17. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 92:38 + 30:27
18. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 94:56 + 32:45
19. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 104:39 + 42:28
Kašparová Ivana JPV6951 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
Eckardt Cornelia 71D6900 C USV TU Dresden DISK
D50B
3.80 km, 150 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 51:15
2. Stodůlková Lenka LTU6752 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:57 + 2:42
3. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 58:31 + 7:16
4. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 60:09 + 8:54
5. Fürstová Katka LLI6950 C LOK-o Liberec 60:29 + 9:14
6. Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering 60:45 + 9:30
7. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 61:04 + 9:49
8. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 62:07 + 10:52
9. Kaplanová Iva LPU6859 C OK Lokomotiva Pardubice 63:28 + 12:13
10. Hanzlová Svatava HAV6651 C OB Havířov 64:29 + 13:14
11. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 64:39 + 13:24
12. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 65:31 + 14:16
13. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 67:26 + 16:11
14. Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 68:52 + 17:37
15. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 71:06 + 19:51
16. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:50 + 20:35
17. Čechlovská Jana CHA6250 C OK Chrastava 73:11 + 21:56
18. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 73:31 + 22:16
19. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 83:46 + 32:31
20. Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 92:44 + 41:29
D55A
4.40 km, 180 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smutná Jana VAM6251 C OB Vamberk 49:46
2. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 50:44 + 0:58
3. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 52:57 + 3:11
4. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 53:46 + 4:00
5. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 55:04 + 5:18
6. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 60:28 + 10:42
7. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:56 + 15:10
8. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:03 + 18:17
9. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 68:51 + 19:05
10. Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 69:35 + 19:49
11. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 70:56 + 21:10
12. Klapalová Jana VAM6451 C OB Vamberk 71:15 + 21:29
13. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 72:18 + 22:32
14. Tichá Jana SJH6451 C SOS Jindřichův Hradec 72:44 + 22:58
15. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 74:22 + 24:36
16. Chmelařová Marie SHK6352 C OK Slavia Hradec Králové 81:19 + 31:33
Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice DISK
D55B
3.50 km, 145 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolovská Ilona LPM6352 C OK Lokomotiva Plzeň 61:04
2. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 64:48 + 3:44
3. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 65:20 + 4:16
4. Leideck Heike 71D6250 C USV TU Dresden 65:28 + 4:24
5. Belicová Elena 84S6250 C Klub OB ATU Košice 65:37 + 4:33
6. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:28 + 7:24
7. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 69:28 + 8:24
8. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 70:14 + 9:10
9. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 70:16 + 9:12
10. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 70:47 + 9:43
11. Jiřištová Hana JIL6052 C OK Jilemnice 71:17 + 10:13
12. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 71:46 + 10:42
13. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 72:50 + 11:46
14. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 83:54 + 22:50
15. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 91:57 + 30:53
16. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 96:18 + 35:14
D60A
4.10 km, 175 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 54:33
2. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 58:36 + 4:03
3. Kuleva Angelina 2HD5750 C Angy OL 59:30 + 4:57
4. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 62:33 + 8:00
5. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 63:24 + 8:51
6. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 65:50 + 11:17
7. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 66:09 + 11:36
8. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 66:26 + 11:53
9. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 67:00 + 12:27
10. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 72:14 + 17:41
11. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 72:22 + 17:49
12. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 75:47 + 21:14
13. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 78:16 + 23:43
14. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 80:26 + 25:53
15. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 86:08 + 31:35
16. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 87:58 + 33:25
Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno DISK
D60B
3.30 km, 145 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 58:38
2. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 60:50 + 2:12
3. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 63:31 + 4:53
4. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 65:03 + 6:25
5. Cahlová Slávka LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 67:32 + 8:54
6. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 78:07 + 19:29
7. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 81:14 + 22:36
8. Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 84:22 + 25:44
9. Korejčíková Dáďa LLI5550 C LOK-o Liberec 87:10 + 28:32
10. Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Mladá Boleslav 88:32 + 29:54
11. Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 90:00 + 31:22
12. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 98:51 + 40:13
13. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 104:03 + 45:25
14. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 108:43 + 50:05
Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka DISK
D65A
3.60 km, 160 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 55:07
2. Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 55:41 + 0:34
3. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 58:20 + 3:13
4. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 59:00 + 3:53
5. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 67:57 + 12:50
6. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 70:13 + 15:06
7. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 72:13 + 17:06
8. Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 72:55 + 17:48
9. Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 76:02 + 20:55
10. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 78:22 + 23:15
11. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 78:42 + 23:35
D65B
3.00 km, 140 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 60:44
2. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 63:33 + 2:49
3. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 65:04 + 4:20
4. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB Tretra Praha 70:46 + 10:02
5. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 73:52 + 13:08
6. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 81:50 + 21:06
7. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 83:31 + 22:47
8. Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 83:47 + 23:03
9. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 89:07 + 28:23
10. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 92:19 + 31:35
11. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 93:05 + 32:21
D70
3.00 km, 140 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 64:50
2. Kohoutová Jitřenka UVP4850 C Slovan Praha 71:55 + 7:05
3. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 79:38 + 14:48
4. Vokálová Pavla CHA4951 C OK Chrastava 81:23 + 16:33
5. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 83:56 + 19:06
6. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 84:17 + 19:27
Kubátová Milada PGP4750 C SK Praga DISK
D75
2.80 km, 135 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 69:06
2. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 77:06 + 8:00
3. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 97:29 + 28:23
H16A
7.30 km, 320 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupský Jakub PHK0302 A OK 99 Hradec Králové 54:15
2. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 58:50 + 4:35
3. Čech Vít AOP0302 A Orientační Běh Opava 60:07 + 5:52
4. Milán Jakub ZBM0407 A SK Žabovřesky Brno 60:38 + 6:23
5. Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 64:57 + 10:42
6. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 64:59 + 10:44
7. Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 68:30 + 14:15
8. Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:40 + 14:25
9. Blaha Jiří VSP0411 A USK Praha 68:54 + 14:39
10. Bolehovský Daniel VSP0508 A USK Praha 69:19 + 15:04
11. Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:04 + 17:49
12. Peterka Jakub LLI0404 A LOK-o Liberec 72:14 + 17:59
13. Čepička Ladislav LPM0303 A OK Lokomotiva Plzeň 72:40 + 18:25
14. Urbánek Adam ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno 75:54 + 21:39
15. Pekárek Tobias TZL0502 A SKOB Zlín 76:14 + 21:59
16. Štichhauer Daniel LPU0405 A OK Lokomotiva Pardubice 76:41 + 22:26
17. Janda Jakub DOR0403 A OK Dobříš 83:45 + 29:30
18. Mareš Albert DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka 94:57 + 40:42
H16B
6.20 km, 250 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petrilák Matouš DOR0409 A OK Dobříš 67:03
2. Donda Jiří ONO0403 A SKOB Ostrov 67:25 + 0:22
3. Škácha Vít DKP0310 A Oddíl OB Kotlářka 70:45 + 3:42
4. Kučera Jáchym DOR0301 A OK Dobříš 71:03 + 4:00
5. Jelínek Kryštof RUZ0301 A TJ Růžená 71:20 + 4:17
6. Doušek Tomáš TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno 71:45 + 4:42
7. Štěrbák Josef ZBM0409 A SK Žabovřesky Brno 73:13 + 6:10
8. Strýček Jan ADA0503 A OOB Spartak Adamov 74:24 + 7:21
9. Klein Martin LTP0404 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 80:57 + 13:54
10. Fábera David SHK0305 A OK Slavia Hradec Králové 86:32 + 19:29
11. Venhoda Matěj SJI0301 B OK Jihlava 87:02 + 19:59
12. Kohoutek Oldřich BSO0301 A KOB Baník Sokolov 93:43 + 26:40
13. Fejfar Lukáš LPU0310 A OK Lokomotiva Pardubice 99:43 + 32:40
Hojný Jáchym SJH0301 A SOS Jindřichův Hradec DISK
Beneš Jindřich KON0404 A KOB Konice DISK
Šauli Filip VPM0301 A KOS Slavia Plzeň DISK
Haas Filip LPU0401 A OK Lokomotiva Pardubice DISK
H16C
5.90 km, 235 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waněk Hubert LPU0309 A OK Lokomotiva Pardubice 52:36
2. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:38 + 4:02
3. Sedláček Jaroslav DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka 58:23 + 5:47
4. Bejvl Marek LME0400 A SK Los Mělník 59:00 + 6:24
5. Blaha Michal VSP0412 A USK Praha 60:36 + 8:00
6. Waldhauser Štěpán BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor 62:00 + 9:24
7. Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 62:09 + 9:33
8. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 A SK Žabovřesky Brno 63:08 + 10:32
9. Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 63:57 + 11:21
10. Choutka Matěj NPA0402 A SK LOB Nová Paka 64:49 + 12:13
11. Kelen Klement 0100002 C 010 - (HUN) SPARI 65:27 + 12:51
12. Marek Vojtěch ZBM0410 A SK Žabovřesky Brno 65:40 + 13:04
13. Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš 66:42 + 14:06
14. Almos Fülöp 0090005 C 009 - (HUN) MOM 67:37 + 15:01
15. Kende Kovacs 0110005 C 011 - (HUN) TIPO 68:20 + 15:44
16. Černý Antonín TAP0402 B KOB Tretra Praha 70:12 + 17:36
17. Eichler Vítek TZL0401 B SKOB Zlín 70:33 + 17:57
18. Orany Vojtěch SJI0401 A OK Jihlava 70:56 + 18:20
19. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 71:14 + 18:38
20. Typlt Tomáš NPA0406 B SK LOB Nová Paka 72:25 + 19:49
21. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 72:32 + 19:56
22. Kodytek Adam SHK0402 B OK Slavia Hradec Králové 73:07 + 20:31
23. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 73:49 + 21:13
24. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 74:30 + 21:54
25. Fajfer Filip NPA0401 B SK LOB Nová Paka 74:33 + 21:57
26. Šitina Tomáš LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 74:57 + 22:21
27. Bialožyt Marek TRI0301 A TJ TŽ Třinec 78:33 + 25:57
28. Racek Josef ZBM0400 C SK Žabovřesky Brno 80:52 + 28:16
29. Havlíček Albert BSO0304 B KOB Baník Sokolov 87:13 + 34:37
30. Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 90:50 + 38:14
31. Karásek František PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov 107:22 + 54:46
Dohnálek Tomáš SHK0403 A OK Slavia Hradec Králové DISK
Neumann Matěj PHK0400 A OK 99 Hradec Králové DISK
Tichý Lubomír SHK0303 A OK Slavia Hradec Králové DISK
H18A
9.20 km, 430 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 78:01
2. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 78:13 + 0:12
3. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia Plzeň 80:23 + 2:22
4. Marcell Szabo 0090006 C 009 - (HUN) MOM 81:47 + 3:46
5. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 81:49 + 3:48
6. Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 85:23 + 7:22
7. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 86:11 + 8:10
8. Link Lukáš STH0205 A SK Studenec 90:14 + 12:13
9. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 91:58 + 13:57
10. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 92:01 + 14:00
11. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 92:45 + 14:44
12. Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov 93:31 + 15:30
13. Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 93:38 + 15:37
14. Gottstein Jonáš JIL0107 A OK Jilemnice 102:26 + 24:25
15. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 105:34 + 27:33
16. Adámek Filip TBM0101 A KOS TJ Tesla Brno 108:38 + 30:37
Štefan Vít STH0202 A SK Studenec DISK
Zoltán Bujdoso 0100003 C 010 - (HUN) SPARI DISK
H18B
7.50 km, 295 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Féder Medard LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovice 74:38
2. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 74:59 + 0:21
3. Švarc Antonín DKP0203 B Oddíl OB Kotlářka 75:06 + 0:28
4. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 80:40 + 6:02
5. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB Tretra Praha 82:11 + 7:33
6. Paleček Ondřej LPU0105 A OK Lokomotiva Pardubice 84:29 + 9:51
7. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 86:51 + 12:13
8. Mrskoč Marek LPU0205 A OK Lokomotiva Pardubice 87:51 + 13:13
9. Janda Ondřej DOR0100 A OK Dobříš 88:23 + 13:45
10. Kovařík Martin SIT0101 B OK SILESIA 89:42 + 15:04
11. Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 89:51 + 15:13
12. Matuš Vít VRB0202 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 91:52 + 17:14
13. Jirka Matyáš UOL0203 B SOB Olomouc 92:44 + 18:06
14. Zabořil Vojtěch TUR0110 A OOB TJ Turnov 102:00 + 27:22
15. Ježek Jakub JIL0104 A OK Jilemnice 119:36 + 44:58
16. Svoboda Radek STE0207 A SK SKI-OB Šternberk 121:08 + 46:30
Siegl Matyáš PGP0104 A SK Praga DISK
H18C
6.30 km, 260 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Šimon VPM0208 A KOS Slavia Plzeň 61:21
2. Tamas Neda 0110003 C 011 - (HUN) TIPO 61:53 + 0:32
3. Melišík Martin TAP0200 A KOB Tretra Praha 64:48 + 3:27
4. Škvor Adam KAM0202 A OK Kamenice 72:23 + 11:02
5. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 72:55 + 11:34
6. Cícha Matěj TTR0102 B OOB Třebíč 73:02 + 11:41
7. Dostál Jakub VRL0104 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:00 + 14:39
8. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 76:03 + 14:42
9. Hempel Paul 71D0104 C USV TU Dresden 76:09 + 14:48
10. Vlastník Matouš JIL0201 A OK Jilemnice 76:19 + 14:58
11. Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 78:05 + 16:44
12. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 79:11 + 17:50
13. Bolehovský Michal VSP0202 A USK Praha 82:20 + 20:59
14. Tuharský Erik TRI0100 A TJ TŽ Třinec 83:29 + 22:08
15. Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 84:11 + 22:50
16. Doležal Matyáš STE0208 A SK SKI-OB Šternberk 84:52 + 23:31
17. Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 85:06 + 23:45
18. Lill Petr BSO0203 B KOB Baník Sokolov 89:28 + 28:07
19. Tkáč Juraj SJI0200 B OK Jihlava 94:51 + 33:30
20. Kohout Václav DKL0101 C KOB Kladno 149:01 + 87:40
Mencl Jan TUR0201 B OOB TJ Turnov DISK
Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava DISK
H20A
10.70 km, 545 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivda Tomáš CHC9901 E K.O.B. Choceň 86:12
2. Horčička Vít TBM9919 E KOS TJ Tesla Brno 89:40 + 3:28
3. Fencl Jonáš LPU9902 R OK Lokomotiva Pardubice 89:59 + 3:47
4. Roudný Martin LPU0002 R OK Lokomotiva Pardubice 92:13 + 6:01
5. Volák Ondřej LPU0010 R OK Lokomotiva Pardubice 96:08 + 9:56
6. Chupek Jakub JPV9911 R Oddíl OS SK Prostějov 96:54 + 10:42
7. Ambrus Demeter 0100005 C 010 - (HUN) SPARI 100:06 + 13:54
8. Hlaváč Ondřej ZBM9901 R SK Žabovřesky Brno 100:23 + 14:11
9. Mihály Ormay 0100006 C 010 - (HUN) SPARI 101:32 + 15:20
10. Müller Jonáš KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 104:18 + 18:06
11. Bořánek Michal VSP0007 A USK Praha 106:02 + 19:50
12. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 108:34 + 22:22
13. Rusin Jan LPU0008 R OK Lokomotiva Pardubice 110:55 + 24:43
14. Tichý Radomír SHK0000 R OK Slavia Hradec Králové 112:48 + 26:36
15. Pavlovec Dan BOR0001 R OK Jiskra Nový Bor 112:59 + 26:47
16. Thoř Tomáš TUR9904 R OOB TJ Turnov 114:55 + 28:43
17. Nagy Josef TJN0006 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 122:07 + 35:55
18. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 122:46 + 36:34
H20B
8.90 km, 405 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 94:45
2. Mareš Vít BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor 97:05 + 2:20
3. Bradáč Jakub LLI0002 A LOK-o Liberec 97:46 + 3:01
4. Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice 99:58 + 5:13
5. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 107:35 + 12:50
6. Florián Vojtěch ABM9901 A KOB ALFA Brno 114:23 + 19:38
7. Šitina Jakub LTU0001 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 116:34 + 21:49
8. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 116:55 + 22:10
9. Bognár Zoltán 0140001 C 014 - (HUN) Alpokalja SK 117:08 + 22:23
10. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 117:51 + 23:06
11. Komenda Jan ZBM9902 A SK Žabovřesky Brno 122:36 + 27:51
12. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 127:09 + 32:24
13. Procházka Zdeněk SOP9901 A OOB TJ Slezan Opava 128:39 + 33:54
14. Panovec Kryštof LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovice 134:36 + 39:51
Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov DISK
Jílek Ondřej KSU9908 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H20C
7.60 km, 345 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sabol Josef CTB9902 A SK OB Chotěboř 99:04
2. Rajnoha David TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno 102:11 + 3:07
3. Staněk Ondra HAV0002 B OB Havířov 106:03 + 6:59
Ježek Vít JIL9903 A OK Jilemnice DISK
Kafka Matěj SJI9903 B OK Jihlava DISK
Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H21A
13.70 km, 855 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 106:28
2. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 109:43 + 3:15
3. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 110:53 + 4:25
4. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 113:52 + 7:24
5. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 117:31 + 11:03
6. Minář Marek ZBM9444 E SK Žabovřesky Brno 120:40 + 14:12
7. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 121:48 + 15:20
8. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 122:30 + 16:02
9. Kolovský František LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň 124:16 + 17:48
10. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 125:58 + 19:30
11. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 126:02 + 19:34
12. Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice 126:40 + 20:12
13. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 128:22 + 21:54
14. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 130:54 + 24:26
15. Mrázek Jan SJC8102 R Sportcentrum Jičín 131:37 + 25:09
16. Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 131:38 + 25:10
17. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 131:40 + 25:12
18. Schuster Marek SSU9303 R SK Severka Šumperk 135:57 + 29:29
19. Fürst Matouš DOK9602 E OK Doksy 136:06 + 29:38
20. Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice 136:30 + 30:02
21. Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice 137:03 + 30:35
22. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 139:06 + 32:38
23. Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno 141:00 + 34:32
24. Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 142:41 + 36:13
25. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 149:57 + 43:29
26. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 153:05 + 46:37
27. Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 155:13 + 48:45
28. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 160:55 + 54:27
Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga DISK
Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov DISK
Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice DISK
MS Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 139:37 + 33:09
H21B
11.60 km, 560 m, 28 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Glonek Jakub KAM9602 E OK Kamenice 105:55
2. Bouchal Jiří VPM8449 C KOS Slavia Plzeň 107:41 + 1:46
3. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 107:57 + 2:02
4. Klusáček Jan ZBM9301 R SK Žabovřesky Brno 108:03 + 2:08
5. Šmehlík Eduard SHK8702 C OK Slavia Hradec Králové 109:51 + 3:56
6. Melecký Martin AOP9001 C Orientační Běh Opava 111:54 + 5:59
7. Brlica Pavel ZBM9302 E SK Žabovřesky Brno 112:27 + 6:32
8. Škoda Jakub DOK8800 R OK Doksy 114:08 + 8:13
9. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 114:58 + 9:03
10. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 115:29 + 9:34
11. Semík Ondřej KAM9401 R OK Kamenice 115:40 + 9:45
12. Dutkowski Mikolaj DOB9200 C KOB Dobruška 117:49 + 11:54
13. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 118:43 + 12:48
14. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 121:06 + 15:11
15. Bořil Jan SJI9700 C OK Jihlava 121:20 + 15:25
16. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 121:39 + 15:44
17. Holas Štěpán SJC8702 C Sportcentrum Jičín 122:17 + 16:22
18. Udržal Tomáš LPU8002 R OK Lokomotiva Pardubice 122:30 + 16:35
19. Habán Ivo VLI7707 R Slavia Liberec orienteering 122:50 + 16:55
20. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 124:36 + 18:41
21. Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 132:25 + 26:30
22. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 133:27 + 27:32
23. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 138:20 + 32:25
24. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 138:59 + 33:04
25. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 139:04 + 33:09
26. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 140:00 + 34:05
27. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 143:21 + 37:26
Jonáš Martin PGP9606 C SK Praga DISK
Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Navrátil Šimon PGP9702 E SK Praga DISK
H21C
10.30 km, 540 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pawlak Bartosz 34P9000 C WKS Grunwald Poznaň 91:22
2. Grundmann Jan LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice 95:19 + 3:57
3. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 96:15 + 4:53
4. Losman Petr PHK7901 C OK 99 Hradec Králové 97:05 + 5:43
5. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 98:17 + 6:55
6. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 99:25 + 8:03
7. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 99:45 + 8:23
8. Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 101:37 + 10:15
9. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 102:50 + 11:28
10. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 103:08 + 11:46
11. Hruška Jakub ZBM9515 C SK Žabovřesky Brno 103:34 + 12:12
12. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 105:30 + 14:08
13. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 105:56 + 14:34
14. Netuka Vojtěch SHK9701 C OK Slavia Hradec Králové 106:22 + 15:00
15. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 106:37 + 15:15
16. Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava 107:17 + 15:55
17. Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga 107:41 + 16:19
18. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 110:18 + 18:56
19. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 110:27 + 19:05
20. Kelbl Vladimír ZBM9711 C SK Žabovřesky Brno 111:48 + 20:26
21. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 112:57 + 21:35
22. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 113:02 + 21:40
23. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 114:09 + 22:47
23. Kamaryt Tomáš VPM8807 C KOS Slavia Plzeň 114:09 + 22:47
25. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 116:30 + 25:08
26. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 117:35 + 26:13
27. Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 118:51 + 27:29
28. Matula Petr ADA8202 C OOB Spartak Adamov 119:49 + 28:27
29. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 120:42 + 29:20
30. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 122:07 + 30:45
31. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 124:24 + 33:02
32. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 127:48 + 36:26
33. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 127:58 + 36:36
34. Vítek Tomáš PHK7702 C OK 99 Hradec Králové 135:43 + 44:21
35. Fiala Jan ZBM7205 C SK Žabovřesky Brno 140:44 + 49:22
Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady DISK
Bořil Tomáš TBM8833 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno DISK
H35A
9.90 km, 465 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richert Marcin 0220001 C 022 - (POL) Siódemka Rumia 92:30
2. Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 93:08 + 0:38
3. Kazda Ondřej SJC8202 C Sportcentrum Jičín 97:19 + 4:49
4. Oma Jakub TUR8002 C OOB TJ Turnov 98:44 + 6:14
5. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 99:18 + 6:48
6. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 100:19 + 7:49
7. Neumann Josef TUR8407 C OOB TJ Turnov 104:26 + 11:56
8. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 105:23 + 12:53
9. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 106:34 + 14:04
10. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 109:18 + 16:48
11. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 110:29 + 17:59
12. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 110:54 + 18:24
13. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 112:11 + 19:41
14. Bláha Jan SHK8215 C OK Slavia Hradec Králové 115:03 + 22:33
15. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 115:42 + 23:12
16. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 120:07 + 27:37
17. Kozumplík Aleš VBM8403 C VSK Mendelu Brno 122:05 + 29:35
18. Antoš Filip NPA8001 C SK LOB Nová Paka 123:00 + 30:30
19. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 123:23 + 30:53
20. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 123:36 + 31:06
21. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 125:02 + 32:32
22. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 125:54 + 33:24
23. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 127:46 + 35:16
24. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 129:58 + 37:28
25. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 132:05 + 39:35
26. Veverka Tomáš VAM8401 C OB Vamberk 133:39 + 41:09
27. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 147:02 + 54:32
28. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 152:33 + 60:03
Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín DISK
H35B
8.10 km, 390 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 96:18
2. Richter Friedmar 71D8100 C USV TU Dresden 96:28 + 0:10
3. Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 96:39 + 0:21
4. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 98:52 + 2:34
5. Špičák František PLU8009 C TJ SOKOL Plumlov 106:03 + 9:45
6. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 110:36 + 14:18
7. Šmahel Lukáš OPI7800 C Orientační sporty Písek 113:14 + 16:56
8. Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 114:28 + 18:10
9. Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 114:51 + 18:33
10. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 116:51 + 20:33
11. Maděra Josef VLI7900 C Slavia Liberec orienteering 119:41 + 23:23
12. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 119:54 + 23:36
13. Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 121:23 + 25:05
14. Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 128:58 + 32:40
15. Fröhlich Martin 0020001 C 002 - Bludní tuleni 131:10 + 34:52
16. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 131:54 + 35:36
17. Matoušek Martin SPC7604 C SPORTICUS team 137:28 + 41:10
18. Hájek Jan KUO8002 C KOB Ústí nad Orlicí 140:55 + 44:37
19. Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 145:15 + 48:57
20. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 149:17 + 52:59
21. Svoboda Michal SMR8402 C SNS Smržovka 165:22 + 69:04
22. Chmelík Petr DOR8100 C OK Dobříš 188:40 + 92:22
Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava DISK
H40A
8.70 km, 450 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bencúr Juraj AOP7700 C Orientační Běh Opava 86:26
2. Skripnik Štěpán FSP7909 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 89:35 + 3:09
3. Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga 90:48 + 4:22
4. Baier Martin TUR7603 C OOB TJ Turnov 90:56 + 4:30
5. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 91:57 + 5:31
6. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 92:35 + 6:09
7. Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 93:39 + 7:13
8. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 95:11 + 8:45
9. Mrázek Jiří DKP7911 C Oddíl OB Kotlářka 96:03 + 9:37
10. Seidl Miroslav RIC7407 C OB Říčany 96:37 + 10:11
11. Svoboda Honza SMR7901 C SNS Smržovka 96:59 + 10:33
12. Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno 97:24 + 10:58
13. Pucherna Jan TAP7701 C KOB Tretra Praha 97:25 + 10:59
14. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 103:17 + 16:51
15. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 103:21 + 16:55
16. Peterka Vojtěch LLI7502 C LOK-o Liberec 105:46 + 19:20
17. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 108:32 + 22:06
18. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 108:52 + 22:26
19. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 109:02 + 22:36
20. Vodička Oldřich LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice 110:18 + 23:52
21. Gregor Martin DKP7705 C Oddíl OB Kotlářka 111:27 + 25:01
22. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 111:51 + 25:25
23. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 113:19 + 26:53
24. Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 114:38 + 28:12
25. Rambousek Karel BSO7907 C KOB Baník Sokolov 117:24 + 30:58
26. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 121:59 + 35:33
Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň DISK
MS Golinowski Pawel NNN1114 C Neregistrovaní 112:15 + 25:49
H40B
6.90 km, 320 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 70:46
2. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 73:52 + 3:06
3. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 76:01 + 5:15
4. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 76:55 + 6:09
5. Janda Pavel DOR7600 C OK Dobříš 77:27 + 6:41
6. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 77:49 + 7:03
7. Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 78:07 + 7:21
8. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 80:30 + 9:44
9. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 82:13 + 11:27
10. Gregor Petr RUZ7500 C TJ Růžená 83:23 + 12:37
11. Novák Zdeněk NPA7701 C SK LOB Nová Paka 84:07 + 13:21
12. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 84:29 + 13:43
13. Šebelka Jan VLI7506 C Slavia Liberec orienteering 87:03 + 16:17
14. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 91:13 + 20:27
15. Krtička Luděk SSU7847 C SK Severka Šumperk 91:58 + 21:12
16. Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 94:02 + 23:16
17. Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha 97:43 + 26:57
18. Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 98:47 + 28:01
19. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 99:20 + 28:34
20. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 101:26 + 30:40
21. Biolik Grzegorz 46P7600 C Trackcourse 101:30 + 30:44
22. Byrtus Petr SIT7702 C OK SILESIA 103:25 + 32:39
23. Svoboda Jiří DKP7504 C Oddíl OB Kotlářka 103:37 + 32:51
24. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 103:46 + 33:00
25. Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 105:20 + 34:34
26. Bergl Tomáš TJP7801 C TJ Sokol Troja 107:00 + 36:14
27. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 108:00 + 37:14
28. Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 114:20 + 43:34
29. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 116:22 + 45:36
30. Kvášovský Jakub LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 116:26 + 45:40
31. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 123:50 + 53:04
32. Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 125:44 + 54:58
33. Svítil Petr 0010001 C 001 - PetSvi 161:26 + 90:40
Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga DISK
Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja DISK
Krtička Jan PLU7931 C TJ SOKOL Plumlov DISK
Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové DISK
H45A
7.70 km, 330 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 69:54
2. Žemlík Pavel TUR7135 C OOB TJ Turnov 70:20 + 0:26
3. Jedlička Michal SHK7309 C OK Slavia Hradec Králové 72:36 + 2:42
4. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 72:58 + 3:04
5. Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 73:04 + 3:10
6. Lauerman Jan SJI7419 C OK Jihlava 74:18 + 4:24
7. Haas Karel LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice 75:29 + 5:35
8. Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 77:16 + 7:22
9. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 77:37 + 7:43
9. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 77:37 + 7:43
11. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 78:16 + 8:22
12. Chupek Jozef VZA7102 C Slávia ŽU Žilina 79:48 + 9:54
13. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 83:23 + 13:29
14. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 84:28 + 14:34
15. Kozák Petr KAM6501 C OK Kamenice 84:54 + 15:00
16. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 87:10 + 17:16
17. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 87:44 + 17:50
18. Jirásek Milan VSP7403 C USK Praha 87:54 + 18:00
19. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 87:58 + 18:04
20. Bradáč Stanislav LLI7201 C LOK-o Liberec 89:08 + 19:14
21. Plesinski Mariusz 0230001 C 023 - (POL) Plesinski Mariusz 93:46 + 23:52
22. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 95:14 + 25:20
23. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 99:11 + 29:17
24. Wohanka Petr VRL7305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 99:20 + 29:26
25. Netopil Libor VAM7401 C OB Vamberk 102:25 + 32:31
26. Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 109:28 + 39:34
Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry DISK
Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín DISK
H45B
6.40 km, 280 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martin Hajdu 0110007 C 011 - (HUN) TIPO 68:40
2. Sokolář Zdeněk SNA7201 C TJ START Náchod 70:30 + 1:50
3. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 70:48 + 2:08
4. Zrník Tomáš OSN7118 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 71:12 + 2:32
5. Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 71:25 + 2:45
6. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 74:22 + 5:42
7. Zaydlar Michal JLI7100 C OB Jizerky 75:32 + 6:52
8. Beneš Jan SJH7001 C SOS Jindřichův Hradec 77:12 + 8:32
9. Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 77:19 + 8:39
10. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 78:47 + 10:07
11. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 79:00 + 10:20
12. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 79:05 + 10:25
13. Blažek Petr SJH7402 C SOS Jindřichův Hradec 80:26 + 11:46
14. Tornai Szabolcs 25H7100 C Szabi SE 80:56 + 12:16
15. Roháč Zdenko 84S7300 C Klub OB ATU Košice 81:24 + 12:44
16. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 82:45 + 14:05
17. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 82:55 + 14:15
18. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 83:04 + 14:24
19. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 85:58 + 17:18
20. Vláčil Daniel RIC7307 C OB Říčany 86:51 + 18:11
21. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 87:38 + 18:58
22. Belej Jiří LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice 88:27 + 19:47
23. Drbal Jan PGP7101 C SK Praga 88:50 + 20:10
24. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 88:54 + 20:14
25. Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 90:03 + 21:23
26. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 90:10 + 21:30
27. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 90:54 + 22:14
28. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 90:57 + 22:17
29. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 91:35 + 22:55
30. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 92:37 + 23:57
31. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 92:45 + 24:05
32. Gemperle František MFP7102 C Matfyz Praha 93:21 + 24:41
33. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 95:15 + 26:35
34. Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 95:55 + 27:15
35. Bolehovský Pavel VSP7103 C USK Praha 96:13 + 27:33
36. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 97:03 + 28:23
37. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 97:34 + 28:54
38. Cupák Jiří VRL7201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 98:08 + 29:28
39. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB ALFA Brno 99:08 + 30:28
40. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 99:44 + 31:04
41. Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 100:19 + 31:39
42. Zámečník Pavel 0150002 C 015 - Zámečníci 102:28 + 33:48
43. Bílek Tomáš SJC7307 C Sportcentrum Jičín 102:29 + 33:49
44. Škrabálek Jan KYL7000 C SK SP Kylešovice 104:20 + 35:40
45. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 104:45 + 36:05
46. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 106:14 + 37:34
47. Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 106:44 + 38:04
48. Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 115:45 + 47:05
49. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 115:56 + 47:16
50. Tomandl Jan 5IX7001 C NOK HoRa 121:15 + 52:35
51. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 130:36 + 61:56
52. Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 132:56 + 64:16
53. Matuška Pavel RBK7001 C SK Radioklub Blansko 136:40 + 68:00
Sychra Zdeněk CHA7302 C OK Chrastava DISK
Janas Petr PGP7106 C SK Praga DISK
Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga DISK
H50A
6.90 km, 285 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 69:52
2. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 71:09 + 1:17
3. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 71:35 + 1:43
4. Pollák Jozef 84S6000 C Klub OB ATU Košice 71:58 + 2:06
5. Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 73:44 + 3:52
6. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 74:50 + 4:58
7. Škvor Martin KAM6700 C OK Kamenice 75:16 + 5:24
8. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 76:30 + 6:38
9. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 77:22 + 7:30
10. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 78:30 + 8:38
11. Kamenický Jan PHK6601 C OK 99 Hradec Králové 80:44 + 10:52
12. Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 83:37 + 13:45
13. Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 84:36 + 14:44
14. Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 86:43 + 16:51
15. Schuster Martin AOP6502 C Orientační Běh Opava 88:03 + 18:11
16. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 88:48 + 18:56
17. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 89:00 + 19:08
18. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 89:09 + 19:17
19. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 92:01 + 22:09
20. Bartczak Jaroslaw 39P6800 C UMKS Orkan Ostróda 93:27 + 23:35
21. Pelc Václav CST6702 C OB Strakonice 94:57 + 25:05
22. Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 95:16 + 25:24
23. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 95:36 + 25:44
24. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 95:45 + 25:53
25. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 96:08 + 26:16
26. Kunčar Vít LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 97:51 + 27:59
27. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 102:04 + 32:12
28. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 104:37 + 34:45
Pataki Gabor BBM6702 C BETA URSUS Orienteering DISK
Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor DISK
H50B
5.40 km, 250 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 63:02
2. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 66:25 + 3:23
3. Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové 68:40 + 5:38
4. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:03 + 6:01
5. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 69:45 + 6:43
6. Křivda Ivan CHC6701 C K.O.B. Choceň 71:20 + 8:18
7. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 71:57 + 8:55
8. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 73:49 + 10:47
9. Wolfram Frank 71D6800 C USV TU Dresden 74:26 + 11:24
10. Černoch Karel TZL6835 C SKOB Zlín 76:03 + 13:01
11. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 77:35 + 14:33
12. Rachůnek Stanislav SJI6801 C OK Jihlava 78:08 + 15:06
13. Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 80:19 + 17:17
14. Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 80:39 + 17:37
15. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 81:14 + 18:12
16. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 82:43 + 19:41
17. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 83:28 + 20:26
18. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 83:33 + 20:31
19. Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 84:25 + 21:23
20. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 87:30 + 24:28
21. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 87:34 + 24:32
22. Fürst Aleš LLI6801 C LOK-o Liberec 90:53 + 27:51
23. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 92:09 + 29:07
24. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 93:50 + 30:48
25. Richtr Aleš VPM6601 C KOS Slavia Plzeň 94:15 + 31:13
26. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 95:44 + 32:42
27. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 98:30 + 35:28
28. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 101:20 + 38:18
29. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 103:35 + 40:33
30. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 103:56 + 40:54
31. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 104:15 + 41:13
32. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 105:28 + 42:26
33. Mättig Torsten 71D6503 C USV TU Dresden 117:24 + 54:22
34. Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 119:33 + 56:31
35. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 182:47 + 119:45
36. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 223:46 + 160:44
Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř DISK
Hejna Stanislav LLI6900 C LOK-o Liberec DISK
H55A
5.90 km, 265 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 61:33
2. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 64:08 + 2:35
3. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 64:30 + 2:57
4. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 65:04 + 3:31
5. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 65:36 + 4:03
6. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 65:40 + 4:07
7. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 71:30 + 9:57
8. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 73:17 + 11:44
9. Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín 74:19 + 12:46
10. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 74:35 + 13:02
11. Vávra Radek HOR6301 C TJ Jiskra Hořice 75:54 + 14:21
12. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 76:42 + 15:09
13. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 77:43 + 16:10
14. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 79:36 + 18:03
15. Chmelař Pavel SHK6402 C OK Slavia Hradec Králové 80:01 + 18:28
16. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 80:53 + 19:20
17. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 81:22 + 19:49
18. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 82:31 + 20:58
19. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 82:48 + 21:15
20. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 85:05 + 23:32
21. Fencl Jiří LPU6301 C OK Lokomotiva Pardubice 85:14 + 23:41
22. Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 86:11 + 24:38
23. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 86:17 + 24:44
24. Tichý Martin SJH6401 C SOS Jindřichův Hradec 87:36 + 26:03
25. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 90:12 + 28:39
26. Hempel Klaus 71D6100 C USV TU Dresden 92:00 + 30:27
27. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 98:34 + 37:01
Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy DISK
H55B
4.70 km, 200 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaplan Jan LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice 59:18
2. Nieke Hagen 33D4400 C USV TU Dresden 2 65:38 + 6:20
3. Opletal Petr HAV6402 C OB Havířov 67:11 + 7:53
4. Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 68:15 + 8:57
5. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 68:32 + 9:14
6. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 71:57 + 12:39
7. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 73:59 + 14:41
8. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 74:08 + 14:50
9. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 76:27 + 17:09
10. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 78:24 + 19:06
11. Müller Rico 71D6400 C USV TU Dresden 80:20 + 21:02
12. Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 80:38 + 21:20
13. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 83:00 + 23:42
14. Betlach Miroslav DKP6300 C Oddíl OB Kotlářka 83:01 + 23:43
15. Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 84:02 + 24:44
16. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 89:33 + 30:15
17. Teplý Jiří SHK6401 C OK Slavia Hradec Králové 92:25 + 33:07
18. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 93:06 + 33:48
19. Mechl Miroslav JIL6301 C OK Jilemnice 96:46 + 37:28
20. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 97:50 + 38:32
21. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 98:10 + 38:52
22. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 99:15 + 39:57
23. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 100:40 + 41:22
24. Šenkýř Vladimír SJI6000 C OK Jihlava 101:53 + 42:35
25. Malý Evžen JIL6102 C OK Jilemnice 103:22 + 44:04
26. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 109:17 + 49:59
27. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 110:48 + 51:30
28. Mareš Hynek JEN6101 C OB Jenišovice 113:49 + 54:31
29. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 126:54 + 67:36
30. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 135:23 + 76:05
H60A
5.60 km, 230 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Leibiger Jens 18D5900 C Post SV Dresden 61:42
2. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:39 + 0:57
3. Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov 70:14 + 8:32
4. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 70:47 + 9:05
5. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 71:22 + 9:40
6. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 71:54 + 10:12
7. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 72:43 + 11:01
8. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 73:09 + 11:27
9. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 74:16 + 12:34
10. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 76:18 + 14:36
11. Dragowski Robert TUR5906 C OOB TJ Turnov 77:00 + 15:18
12. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 78:14 + 16:32
13. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 78:29 + 16:47
14. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 79:31 + 17:49
15. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 82:26 + 20:44
16. Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Mladá Boleslav 85:43 + 24:01
17. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 92:33 + 30:51
18. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 94:06 + 32:24
Hejzlar Josef VCB5601 C OB České Budějovice DISK
Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice DISK
H60B
4.40 km, 185 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 53:53
2. Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 58:08 + 4:15
3. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 61:06 + 7:13
4. Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 61:51 + 7:58
5. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 63:02 + 9:09
6. Nosek Vladimír SJH5901 C SOS Jindřichův Hradec 65:27 + 11:34
7. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 69:25 + 15:32
8. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 71:48 + 17:55
9. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 72:00 + 18:07
10. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB Tretra Praha 75:37 + 21:44
11. Cedrych Karel TJP5500 C TJ Sokol Troja 79:21 + 25:28
12. Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 80:55 + 27:02
13. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 83:44 + 29:51
14. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 100:16 + 46:23
15. Šomvársky Ján TAP5500 C KOB Tretra Praha 152:47 + 98:54
Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
H65A
4.60 km, 210 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 54:32
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 58:07 + 3:35
3. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 59:38 + 5:06
4. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 61:12 + 6:40
5. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 61:18 + 6:46
6. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 62:19 + 7:47
7. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 62:44 + 8:12
8. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 65:34 + 11:02
9. Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 65:40 + 11:08
10. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 66:45 + 12:13
11. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 68:16 + 13:44
12. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 68:21 + 13:49
13. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 69:34 + 15:02
14. Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 69:52 + 15:20
15. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 70:02 + 15:30
16. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:56 + 18:24
17. Polák Zdeněk VSP5203 C USK Praha 80:37 + 26:05
18. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 81:15 + 26:43
19. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 91:50 + 37:18
Rančák Josef BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor DISK
H65B
4.00 km, 175 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 65:42
2. Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 70:25 + 4:43
3. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 73:02 + 7:20
4. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 74:12 + 8:30
5. Fejlek Vojtěch SHK5202 C OK Slavia Hradec Králové 75:15 + 9:33
6. Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 75:24 + 9:42
7. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 76:13 + 10:31
8. Wald František FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 76:14 + 10:32
9. Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 76:59 + 11:17
10. Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 79:09 + 13:27
11. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 79:30 + 13:48
12. Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 80:50 + 15:08
13. Sáňka Bedřich LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice 81:07 + 15:25
14. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 87:20 + 21:38
15. Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 96:01 + 30:19
16. Lusk Karel CHA5002 C OK Chrastava 115:39 + 49:57
17. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 119:10 + 53:28
18. Richtr Jiří JEN5001 C OB Jenišovice 122:17 + 56:35
H70A
4.00 km, 170 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:01
2. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 50:59 + 1:58
3. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 54:21 + 5:20
4. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 57:22 + 8:21
5. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 57:41 + 8:40
6. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 58:38 + 9:37
7. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 60:17 + 11:16
8. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:30 + 12:29
9. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 69:03 + 20:02
10. Jirásek Jaroslav DCH4701 C Radioelektronika Cheb 69:40 + 20:39
11. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 69:58 + 20:57
12. Bílek Vratislav SJC4801 C Sportcentrum Jičín 72:01 + 23:00
13. Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 73:38 + 24:37
14. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 75:27 + 26:26
15. Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava 76:25 + 27:24
16. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 116:08 + 67:07
H70B
3.60 km, 160 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 57:18
2. Kotecký Roman 13G4900 C Octavian Droobers 77:55 + 20:37
3. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 81:25 + 24:07
4. Švec Zdeněk SLA4700 C SKOB Slaný 86:05 + 28:47
5. Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Mladá Boleslav 86:39 + 29:21
6. Paulíček Jiří SJI4911 C OK Jihlava 88:58 + 31:40
7. Kadavý Zdeněk CHA4901 C OK Chrastava 101:04 + 43:46
8. Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 103:47 + 46:29
9. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 107:50 + 50:32
10. Kraus Jan LLI4501 C LOK-o Liberec 114:31 + 57:13
11. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 183:11 + 125:53
Müller Rainer 71D4500 C USV TU Dresden DISK
Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov DISK
H75A
3.60 km, 140 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 59:17
2. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 67:41 + 8:24
3. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 71:41 + 12:24
4. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 76:53 + 17:36
5. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 95:48 + 36:31
6. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 111:44 + 52:27
7. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 170:56 + 111:39
8. Němec Vladimír SLA4202 C SKOB Slaný 176:20 + 117:03
Šmelík Ĺudo LCE4301 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H80
3.30 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 63:45
2. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 65:21 + 1:36
3. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 82:05 + 18:20
4. Kohout Tomáš UVP3700 C Slovan Praha 83:44 + 19:59
5. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 89:15 + 25:30
6. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 92:15 + 28:30