Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále)
Kategorie: D21A

Datum:
22.09.2019
Místo konání:
Louka v obci Janov nad Nisou – Hraničná (okres Jablonec nad Nisou)
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Pro kategorie DH16 – DH21: 1 : 15 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Pro ostatní kategorie: 1 : 10 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Mapovali Josef Borůvka, Roman Horký, Zdeněk Janů, Matěj Klusáček, Jan Picek, Jan Potštejnský, Zdeněk Rajnošek a Jiří Vištejn. Pro všechny kategorie budou mapy vodovzdorně upraveny (voděodolný obal).
Ředitel závodu:
Zuzánek Zdeněk - R2
Hlavní rozhodčí:
Posselt Martin - R1
Stavitel tratí:
Picek Jan - R1
JURY:
Pachnerová Dominika, Škvor Martin, Landovský Tomáš
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
D21A
9.40 km, 420 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 87:31
2. Indráková Adéla ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 90:55 + 3:24
3. Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 91:45 + 4:14
4. Štičková Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 94:19 + 6:48
5. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 95:33 + 8:02
6. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 97:23 + 9:52
7. Wisniewska Hanna CHC9051 E K.O.B. Choceň 97:32 + 10:01
8. Landovská Petra KAM9354 E OK Kamenice 99:35 + 12:04
9. Čechová Tereza KAM9852 E OK Kamenice 101:03 + 13:32
10. Bogarová Adélka PGP9056 E SK Praga 101:07 + 13:36
11. Doležalová Monika KAM8851 E OK Kamenice 101:34 + 14:03
12. Šimková Johanka ZBM9350 C SK Žabovřesky Brno 104:06 + 16:35
13. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 104:08 + 16:37
14. Teplá Karolína SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové 105:27 + 17:56
15. Vyhnálková Barbora RIC9850 R OB Říčany 105:55 + 18:24
16. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 106:30 + 18:59
17. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 106:46 + 19:15
18. Nováková Tereza LPU9757 R OK Lokomotiva Pardubice 107:41 + 20:10
19. Udržalová Pavla LPU8552 C OK Lokomotiva Pardubice 110:02 + 22:31
20. Šímová Jana PHK8569 C OK 99 Hradec Králové 110:55 + 23:24
21. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 111:06 + 23:35
22. Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 112:22 + 24:51
Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice DISK