Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
08.04.2018
Místo konání:
Tišnov, Základní škola nám. 28. října
Pořadatel:
VBM - VSK Mendelu Brno
Mapa:
Tišnov jih 1:4 000, E=2 m, stav březen 2018
Ředitel závodu:
Chmelík Aleš - R2
Hlavní rozhodčí:
Pulec Pavel - R3
Stavitel tratí:
Mazal Zdeněk - R2
JURY:
Zelinka Jiří, Kheil Radim, Fiala Jan
Protokol:
Závod proběhl za zataženého počasí. Nikdo nebyl zraněn. Nebyl podán žádný protest.
D10N
1.40 km, 36 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořáčková Eva OSN1050 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 25:04
2. La Carbonara Noemi TBM1156 C KOS TJ Tesla Brno 28:49 + 3:45
3. Kučerová Tereza ZBM0957 C SK Žabovřesky Brno 28:53 + 3:49
4. Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 29:04 + 4:00
5. Finstrlová Denisa ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno 30:02 + 4:58
6. Plachá Nora STA0851 C OK Střelka 31:01 + 5:57
7. Bašeová Jolana ZBM1051 C SK Žabovřesky Brno 34:01 + 8:57
8. Komárková Radka SJH1151 C SJH Jindřichův Hradec 34:58 + 9:54
9. Novotná Nicol SJI0953 C OK Jihlava 35:28 + 10:24
10. Věžníková Veronika TTR0999 C OOB Třebíč 37:31 + 12:27
MS Dvořáková Dorota 2BC9850 C Dvořáci - Štěpánovice 43:28 + 18:24
D10
1.50 km, 38 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kočová Klára ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno 15:20
2. Čechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 16:22 + 1:02
3. Rotková Veronika ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno 21:36 + 6:16
4. Veselá Veronika 6YC0859 C Neregistrovaní 24:38 + 9:18
5. Coufalová Rea ZBM0953 C SK Žabovřesky Brno 25:33 + 10:13
6. Strýčková Barbora ADA0852 C OOB Spartak Adamov 25:34 + 10:14
7. Kotecká Marie Anna 25L0950 C Luxembourg Orienteering Club 25:43 + 10:23
8. Ptáčková Julie TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno 26:38 + 11:18
9. Beranová Marie SJH0951 C SJH Jindřichův Hradec 28:00 + 12:40
10. Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:02 + 20:42
D12
1.50 km, 42 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrlová Kristýna ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno 13:14
2. Doušková Hana TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno 13:55 + 0:41
3. Doušková Kateřina TBM0679 B KOS TJ Tesla Brno 14:28 + 1:14
4. Vítková Hana SJI0750 C OK Jihlava 15:05 + 1:51
5. Fuchsová Ema TBM0653 C KOS TJ Tesla Brno 15:16 + 2:02
6. Hlaváčová Lucie TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno 15:17 + 2:03
7. Jílková Lenka KON0666 B KOB Konice 15:18 + 2:04
8. Kurečková Klára ABM0657 C KOB ALFA Brno 15:22 + 2:08
9. Ehlová Martina TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno 15:25 + 2:11
10. Doleželová Anna PZR0651 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 15:53 + 2:39
11. Dvořáková Lucie BBM0750 B BETA URSUS Orienteering 16:02 + 2:48
12. Barnatová Magda ZBM0653 C SK Žabovřesky Brno 16:43 + 3:29
13. Běloušková Kateřina CTB0752 C SK OB Chotěboř 17:22 + 4:08
14. Dobrovolná Anna TBM0758 C KOS TJ Tesla Brno 17:26 + 4:12
15. Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 18:15 + 5:01
16. Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 19:32 + 6:18
17. Benešová Michaela SJH0651 B SJH Jindřichův Hradec 21:48 + 8:34
18. Baďurová Eliška PZR0752 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:49 + 8:35
19. Škapová Markéta CHT0752 C OOB SK Chrast 22:56 + 9:42
20. Sedláčková Hana TBM0778 C KOS TJ Tesla Brno 24:15 + 11:01
21. Dvořáčková Jana OSN0757 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 25:48 + 12:34
22. Oranyová Sylva SJI0751 C OK Jihlava 26:08 + 12:54
23. Pejchalová Veronika SJI0652 C OK Jihlava 26:46 + 13:32
24. Vernerová Hana TBM0780 C KOS TJ Tesla Brno 30:26 + 17:12
25. Hiklová Eva ZBM0755 C SK Žabovřesky Brno 32:34 + 19:20
26. Potužníková Adéla SJH0754 C SJH Jindřichův Hradec 32:40 + 19:26
27. Halamková Justýna CHT0651 C OOB SK Chrast 39:16 + 26:02
28. Horáková Markéta CHT0653 C OOB SK Chrast 42:38 + 29:24
Doleželová Vendula STA0751 C OK Střelka DISK
Boučková Eva CHT0751 C OOB SK Chrast DISK
Pleskačová Aneta CTB0651 C SK OB Chotěboř DISK
MS Zámečník Tomáš NNN C Neregistrovaní 24:16 + 11:02
D14
1.60 km, 36 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 12:16
2. Dušková Tereza TBM0554 B KOS TJ Tesla Brno 13:34 + 1:18
3. Finstrlová Julie ZBM0552 B SK Žabovřesky Brno 13:38 + 1:22
4. Stoklasová Zuzana OSN0454 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 13:48 + 1:32
5. Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno 13:49 + 1:33
6. Srbová Michaela SJI0551 B OK Jihlava 14:10 + 1:54
7. Rotková Markéta ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno 14:20 + 2:04
8. Novotná Jitka SJH0454 A SJH Jindřichův Hradec 15:38 + 3:22
9. Blažková Veronika SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec 16:05 + 3:49
10. Pánková Klára ZBM0456 C SK Žabovřesky Brno 16:29 + 4:13
11. Kubáková Nela SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec 17:38 + 5:22
12. Marečková Ema OSN0450 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 19:53 + 7:37
13. Zbínová Aneta CTB0451 C SK OB Chotěboř 20:40 + 8:24
14. Horká Kateřina C 21:10 + 8:54
15. Nepustilová Kateřina OSN0550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 22:37 + 10:21
16. Pilná Klára OSN0452 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 23:56 + 11:40
17. Baláčová Natálie TBM0560 C KOS TJ Tesla Brno 25:43 + 13:27
Brožková Tereza KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí DISK
Ondrová Anna ZBM0553 B SK Žabovřesky Brno DISK
D16
1.50 km, 40 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barnatová Klára ZBM0352 B SK Žabovřesky Brno 12:45
2. Bednaříková Emma ZBM0359 A SK Žabovřesky Brno 13:05 + 0:20
3. Hovořáková Karolína ZBM0351 B SK Žabovřesky Brno 13:09 + 0:24
4. Dočkalová Klára SJI0250 B OK Jihlava 13:54 + 1:09
5. Starková Terezie CHT0251 B OOB SK Chrast 13:56 + 1:11
6. Vedrová Ela TBM0357 B KOS TJ Tesla Brno 14:23 + 1:38
7. Poloučková Hana ABM0350 B KOB ALFA Brno 14:26 + 1:41
8. Sobotková Klára PZR0351 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 14:54 + 2:09
9. Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 17:48 + 5:03
10. Jelínková Adéla RUZ0251 C TJ Růžená 18:49 + 6:04
D18
1.60 km, 42 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:24
2. Hojná Eliška SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec 12:59 + 0:35
3. Zrníková Adéla OSN0099 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 13:36 + 1:12
3. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 13:36 + 1:12
5. Špringlová Kamila TBM0050 B KOS TJ Tesla Brno 14:39 + 2:15
6. Brožková Lucie KUO0151 B KOB Ústí nad Orlicí 14:45 + 2:21
7. Boháčová Anna CTB0051 B SK OB Chotěboř 16:07 + 3:43
8. Drábková Eliška TTR0151 C OOB Třebíč 19:23 + 6:59
D21C
1.90 km, 44 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Martina PGP8658 E SK Praga 13:33
2. Hiklová Natalia ZBM8350 R SK Žabovřesky Brno 13:35 + 0:02
3. Čechová Tereza KAM9852 E OK Kamenice 13:38 + 0:05
4. Novotná Tereza PHK9255 C OK 99 Hradec Králové 13:54 + 0:21
5. Tužilová Magdaléna ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno 14:02 + 0:29
6. Vališová Martina OSN9696 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:18 + 0:45
7. Tesařová Markéta ZBM9456 R SK Žabovřesky Brno 14:22 + 0:49
8. Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 14:23 + 0:50
9. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 14:27 + 0:54
10. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 14:31 + 0:58
11. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 14:49 + 1:16
12. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 15:38 + 2:05
13. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 16:02 + 2:29
14. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 16:30 + 2:57
15. Zháňalová Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno 16:41 + 3:08
16. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 16:47 + 3:14
17. Matušková Jana RBK9999 B SK Radioklub Blansko 17:31 + 3:58
18. Odehnalová Klára ZBM9956 B SK Žabovřesky Brno 17:51 + 4:18
19. Mrštíková Květa CHT8754 C OOB SK Chrast 18:10 + 4:37
20. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 18:28 + 4:55
21. Nechutová Aneta SJI9950 B OK Jihlava 18:47 + 5:14
22. Culková Hana JHB8951 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18:50 + 5:17
23. Malivánková Eva ZBM9952 A SK Žabovřesky Brno 18:55 + 5:22
24. Mesiarkinová Kamila ASU8282 C Magnus Orienteering 20:13 + 6:40
25. Dvořáková Klára CHT9852 C OOB SK Chrast 21:01 + 7:28
26. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 21:07 + 7:34
27. Parkanová Veronika SJH9751 C SJH Jindřichův Hradec 21:27 + 7:54
28. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 23:12 + 9:39
29. Drábková Zuzana TBM8452 C KOS TJ Tesla Brno 31:07 + 17:34
30. Kubanová Kateřina CHT8451 C OOB SK Chrast 31:44 + 18:11
31. Binková Jana CHT8651 C OOB SK Chrast 36:13 + 22:40
Hrbáčková Markéta ZBM9959 C SK Žabovřesky Brno DISK
Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
MS Nešpor Jan TTR7251 C OOB Třebíč 117:12 + 103:39
D21D
1.60 km, 38 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pangrácová Anna 4EX9450 C SKIVELO Olomouc 15:31
2. Hornová Lenka 4EX9150 C SKIVELO Olomouc 18:00 + 2:29
3. Dundáčková Julie SJH9853 C SJH Jindřichův Hradec 18:56 + 3:25
4. Janská Radka TTR93XX C OOB Třebíč 19:29 + 3:58
5. Pejchalová Petra SJI7950 C OK Jihlava 21:46 + 6:15
6. Novotná Petra SJI8350 C OK Jihlava 22:37 + 7:06
7. Eliášková Hana LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 23:18 + 7:47
Kučerová Renata ZBM7654 C SK Žabovřesky Brno DISK
D35
1.60 km, 36 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kotecká Michaela 25L7850 C Luxembourg Orienteering Club 12:33
2. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 12:52 + 0:19
3. Kočová Lenka ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno 13:22 + 0:49
4. La Carbonara Hana TBM7652 C KOS TJ Tesla Brno 13:46 + 1:13
5. Šťastná Viktorie 6YC9953 C Neregistrovaní 13:52 + 1:19
6. Beranová Jana SJH7851 C SJH Jindřichův Hradec 14:31 + 1:58
7. Strýčková Monika ADA7454 C OOB Spartak Adamov 14:32 + 1:59
8. Vítková Lenka SJI7852 C OK Jihlava 14:40 + 2:07
9. Smětáková Ivana HLV8153 C KČT - OB Holešov 14:45 + 2:12
10. Potužníková Eva SJH7652 C SJH Jindřichův Hradec 15:05 + 2:32
11. Marečková Kateřina OSN7550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 15:17 + 2:44
12. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 15:19 + 2:46
13. Radová Martina ABM7451 C KOB ALFA Brno 15:26 + 2:53
14. Dvořáčková Jana OSN7850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 16:13 + 3:40
15. Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 16:31 + 3:58
16. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 16:40 + 4:07
17. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB ALFA Brno 16:46 + 4:13
18. Krejsová Martina CHT8152 C OOB SK Chrast 17:14 + 4:41
19. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 17:45 + 5:12
20. Slavíčková Lada JHB7951 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17:58 + 5:25
21. Cíchová Pavlína TTR7452 C OOB Třebíč 18:12 + 5:39
22. Urbánková Lenka ZBM7551 C SK Žabovřesky Brno 18:34 + 6:01
23. Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 18:50 + 6:17
24. Kroutilová Eva ZBM7861 C SK Žabovřesky Brno 19:30 + 6:57
25. Klusáčková Lenka CTB8051 C SK OB Chotěboř 19:35 + 7:02
26. Čelechovská Zora UBM7451 C MENISKOS Brno 19:54 + 7:21
27. Blažková Markéta SJH7550 C SJH Jindřichův Hradec 19:56 + 7:23
28. Tachovská Kamila ZBM7655 C SK Žabovřesky Brno 20:31 + 7:58
29. Palátová Lenka TTR7551 C OOB Třebíč 20:43 + 8:10
Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko DISK
D45
1.40 km, 40 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 12:56
2. Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 14:00 + 1:04
3. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 14:53 + 1:57
4. Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 15:04 + 2:08
5. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 15:44 + 2:48
6. Hojná Tereza SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec 15:58 + 3:02
7. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 16:11 + 3:15
8. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 18:06 + 5:10
9. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 18:17 + 5:21
10. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 18:34 + 5:38
11. Otrusinová Helena ABM7054 C KOB ALFA Brno 19:34 + 6:38
12. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 19:35 + 6:39
13. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 19:51 + 6:55
14. Dundáčková Hana SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec 20:23 + 7:27
15. Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 20:54 + 7:58
16. Beránková Šárka ZBM7356 C SK Žabovřesky Brno 21:23 + 8:27
17. Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 23:35 + 10:39
18. Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř 24:40 + 11:44
19. Drábková Jitka TTR6951 C OOB Třebíč 26:17 + 13:21
D55
1.10 km, 32 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:36
2. Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 14:39 + 3:03
3. Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 17:41 + 6:05
4. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 20:11 + 8:35
5. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 22:17 + 10:41
6. Rajnošková Marie BZR6051 C Bratrstvo Ždárských vrchů 22:41 + 11:05
7. Svobodová Jindřiška UBM5751 C MENISKOS Brno 37:16 + 25:40
D65
1.00 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 12:33
2. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 13:14 + 0:41
3. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 15:52 + 3:19
4. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 20:20 + 7:47
5. Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 23:39 + 11:06
6. Podhorská Věra SJI5252 C OK Jihlava 30:55 + 18:22
H10N
1.50 km, 38 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černý Petr SJI0905 C OK Jihlava 17:29
2. Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 20:05 + 2:36
3. Mikuš Matěj PTE0808 C TJ Sokol Ptení 20:33 + 3:04
4. Míchal Jakub SJH1001 C SJH Jindřichův Hradec 27:46 + 10:17
5. Šimeček Petr ABM0904 C KOB ALFA Brno 28:27 + 10:58
6. Blažek Vojtěch SJH1003 C SJH Jindřichův Hradec 35:26 + 17:57
7. Emmer Matouš SJI1000 C OK Jihlava 37:03 + 19:34
8. Klusáček Mikuláš CTB0902 C SK OB Chotěboř 38:55 + 21:26
9. Kopecký Vojtěch CHT1001 C OOB SK Chrast 41:14 + 23:45
H10
1.50 km, 40 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulička Martin ZBM0807 C SK Žabovřesky Brno 16:59
2. Parkan Tomáš SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec 17:29 + 0:30
3. Šimon Eduard PZR0800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 17:30 + 0:31
4. Zřídkaveselý Martin ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno 17:34 + 0:35
5. Prášil Adam SJI0901 C OK Jihlava 17:57 + 0:58
6. Saitl David ZBM0805 C SK Žabovřesky Brno 24:36 + 7:37
7. Libra Matyáš PZR0900 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:38 + 8:39
8. Venhoda Lukáš SJI0801 C OK Jihlava 25:41 + 8:42
9. Eliášek Patrik LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 25:54 + 8:55
10. Kotecký Jáchym 25L1100 C Luxembourg Orienteering Club 28:42 + 11:43
11. Jirků Ondřej SJI0904 C OK Jihlava 30:44 + 13:45
12. Vinopal Vojtěch PZR0901 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:45 + 13:46
13. Beran Antonín SJH1101 C SJH Jindřichův Hradec 32:22 + 15:23
14. Rozsypal Jakub SJI0805 C OK Jihlava 33:10 + 16:11
Štěpánek Ondřej TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Denemarek Max TBM0800 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H12
1.80 km, 36 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Jan TBM0607 B KOS TJ Tesla Brno 12:10
2. Urbánek Tomáš ZBM0604 B SK Žabovřesky Brno 12:12 + 0:02
3. Brosch Ondřej RBK0606 B SK Radioklub Blansko 12:31 + 0:21
4. Koča Vojtěch ZBM0602 B SK Žabovřesky Brno 13:03 + 0:53
5. Srb Vladimír SJI0701 B OK Jihlava 13:38 + 1:28
6. Ptáček Jonáš TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno 13:39 + 1:29
7. Kučera Tomáš ZBM0605 B SK Žabovřesky Brno 14:17 + 2:07
8. Čech Radan TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno 14:20 + 2:10
9. Vedra Tobiáš TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno 15:08 + 2:58
10. Urválek Jan TBM0707 C KOS TJ Tesla Brno 15:10 + 3:00
11. Zrník Tomáš OSN0606 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 15:14 + 3:04
11. Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 15:14 + 3:04
13. Folprecht Matyáš TBM0606 B KOS TJ Tesla Brno 15:22 + 3:12
14. Prášil Jakub SJI0702 C OK Jihlava 15:49 + 3:39
15. Mudrák Daniel TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno 16:41 + 4:31
16. Hendrych Vít SJI0601 B OK Jihlava 16:46 + 4:36
17. Fuchs Marek TBM0603 C KOS TJ Tesla Brno 16:47 + 4:37
18. Blažek Cyril SJH0701 C SJH Jindřichův Hradec 17:04 + 4:54
19. Novák Matyáš CTB0601 B SK OB Chotěboř 17:22 + 5:12
20. Kroutil Jošt ZBM0701 C SK Žabovřesky Brno 17:27 + 5:17
21. Eliáš Vojtěch TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno 17:49 + 5:39
22. Šťastný Kristián VBM0602 C VSK Mendelu Brno 20:11 + 8:01
23. Jirků František SJI0600 B OK Jihlava 20:14 + 8:04
23. Knap Jakub PZR0701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:14 + 8:04
25. Richter Rudolf ADA0601 C OOB Spartak Adamov 20:19 + 8:09
26. Palát Přemek TTR0601 C OOB Třebíč 20:44 + 8:34
27. Kocourek Jiří CTB0602 C SK OB Chotěboř 21:19 + 9:09
28. La Carbonara Matteo TBM0801 C KOS TJ Tesla Brno 42:35 + 30:25
29. Wierer Jan STA0701 C OK Střelka 43:30 + 31:20
30. Chmelík Robert ZBM0708 C SK Žabovřesky Brno 49:11 + 37:01
Finstrle Filip ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno DISK
Dejnožka Matěj CHT0701 C OOB SK Chrast DISK
Rachůnek Stanislav SJI0602 C OK Jihlava DISK
Račanský Jiří TBM0706 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H14
1.80 km, 38 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušek Tomáš TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno 13:07
2. Prášil Tomáš TTR0501 B OOB Třebíč 13:21 + 0:14
3. Marek Vojtěch ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno 13:30 + 0:23
3. Štěrbák Josef ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno 13:30 + 0:23
5. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 13:33 + 0:26
6. Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 13:40 + 0:33
7. Fousek Vojtěch RBK0403 B SK Radioklub Blansko 13:43 + 0:36
8. Ehl Ondřej TBM0404 A KOS TJ Tesla Brno 13:51 + 0:44
9. Orany Vojtěch SJI0401 B OK Jihlava 14:01 + 0:54
10. Rada Štěpán ABM0404 C KOB ALFA Brno 14:08 + 1:01
11. Fousek Matěj RBK0402 C SK Radioklub Blansko 14:19 + 1:12
12. Vítek Matěj SJI0500 B OK Jihlava 14:40 + 1:33
13. Racek Josef NNN C Neregistrovaní 15:11 + 2:04
14. Cícha Václav TTR0401 C OOB Třebíč 15:16 + 2:09
15. Gregor Jáchym RUZ0400 B TJ Růžená 15:33 + 2:26
15. Račanský Jakub TBM0503 B KOS TJ Tesla Brno 15:33 + 2:26
17. Nouza Michal SJH0505 B SJH Jindřichův Hradec 16:02 + 2:55
18. Dvořáček Tomáš OSN0505 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 16:17 + 3:10
19. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno 16:45 + 3:38
20. Blažek Vojtěch 6YC9958 C Neregistrovaní 17:00 + 3:53
21. Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Orienteering 17:13 + 4:06
22. Splítek Petr PZR0401 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 17:21 + 4:14
23. Venhauer Vojtěch SJI0505 B OK Jihlava 17:52 + 4:45
24. Tachovský Jáchym ZBM0502 C SK Žabovřesky Brno 18:50 + 5:43
25. Hybeš Michal CHT0401 C OOB SK Chrast 19:12 + 6:05
26. Potužník Viktor SJH0504 C SJH Jindřichův Hradec 19:48 + 6:41
27. Zelený Vladan ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno 20:12 + 7:05
28. Jelínek Filip RUZ0500 B TJ Růžená 20:32 + 7:25
29. Baše Matěj ZBM0509 C SK Žabovřesky Brno 20:59 + 7:52
30. Beneš Roman SJI0403 C OK Jihlava 21:29 + 8:22
31. Novotný Jakub SJI0504 C OK Jihlava 21:58 + 8:51
32. Nešpor Jiří TTR0502 B OOB Třebíč 24:46 + 11:39
33. Žovinec Pavel ABM0509 C KOB ALFA Brno 27:26 + 14:19
34. Martinkovič Šimon BBM0503 C BETA URSUS Orienteering 30:54 + 17:47
Beneš Tomáš SJI0501 C OK Jihlava DISK
Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov DISK
H16
2.00 km, 40 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 13:22
2. Milán Jakub TBM0411 A KOS TJ Tesla Brno 13:46 + 0:24
3. Urbánek Adam ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno 13:53 + 0:31
4. Tkáč Juraj SJI0200 B OK Jihlava 14:28 + 1:06
5. Hojný Jáchym SJH0301 A SJH Jindřichův Hradec 14:39 + 1:17
6. Novotný Tomáš TTR0305 C OOB Třebíč 15:01 + 1:39
7. Lička Adam TBM0326 A KOS TJ Tesla Brno 15:32 + 2:10
8. Pobuda Vojtěch SJH0302 B SJH Jindřichův Hradec 15:39 + 2:17
9. Oujezdský Matyáš ZBM0307 C SK Žabovřesky Brno 15:52 + 2:30
10. Palát Bohuslav TTR0201 B OOB Třebíč 15:57 + 2:35
11. Novotný Vojtěch TTR0203 C OOB Třebíč 16:30 + 3:08
12. Sitař Miroslav PZR0205 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 16:34 + 3:12
13. Jelínek Kryštof RUZ0301 B TJ Růžená 17:13 + 3:51
14. Venhoda Matěj SJI0301 B OK Jihlava 17:33 + 4:11
15. Dvořáček Jakub OSN0303 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 18:53 + 5:31
16. Kopecký Jan PZR0202 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:41 + 6:19
17. Rajnoha Tomáš UBM0303 C MENISKOS Brno 22:28 + 9:06
18. Němec Ondřej C 22:38 + 9:16
Tachovský Matyáš ZBM0208 C SK Žabovřesky Brno DISK
H18
1.90 km, 42 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 12:43
2. Milán Tomáš ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno 13:30 + 0:47
3. Veselý Vojtěch SJH0001 B SJH Jindřichův Hradec 14:18 + 1:35
4. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 14:34 + 1:51
5. Rajnoha David TBM0003 A KOS TJ Tesla Brno 15:03 + 2:20
6. Cícha Matěj TTR0102 B OOB Třebíč 15:12 + 2:29
7. Záboj Petr SJI0101 C OK Jihlava 16:16 + 3:33
8. Nosek Jakub SJH0002 B SJH Jindřichův Hradec 16:26 + 3:43
9. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 17:00 + 4:17
10. Pařízek Jan PZR0011 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 18:37 + 5:54
H21C
2.20 km, 46 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 13:25
2. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 15:00 + 1:35
3. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 15:19 + 1:54
4. Hirš Otakar ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno 15:22 + 1:57
5. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 15:23 + 1:58
6. Zimmermann Jakub KON8911 C KOB Konice 15:35 + 2:10
7. Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice 15:36 + 2:11
8. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 15:39 + 2:14
9. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 15:45 + 2:20
10. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 15:46 + 2:21
11. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 16:01 + 2:36
12. Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 16:02 + 2:37
13. Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 16:04 + 2:39
14. Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava 16:10 + 2:45
15. Švirák Ondřej ZBM9103 R SK Žabovřesky Brno 16:11 + 2:46
16. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 16:18 + 2:53
17. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 16:19 + 2:54
18. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 16:20 + 2:55
19. Kelbl Vladimír ZBM9711 R SK Žabovřesky Brno 16:24 + 2:59
19. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 16:24 + 2:59
21. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 16:34 + 3:09
22. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 16:35 + 3:10
23. Píro Matěj TTR8802 C OOB Třebíč 16:47 + 3:22
24. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 16:51 + 3:26
25. Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 16:56 + 3:31
26. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 17:00 + 3:35
27. Kozák Osvald TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno 17:03 + 3:38
28. Sabol Josef CTB9902 B SK OB Chotěboř 17:08 + 3:43
29. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 17:17 + 3:52
30. Král Jan ZBM9904 A SK Žabovřesky Brno 17:22 + 3:57
31. Šenkýř Matěj SJI9902 A OK Jihlava 17:24 + 3:59
32. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 17:25 + 4:00
33. Šrubař Michal ASU8606 C Magnus Orienteering 17:27 + 4:02
34. Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 17:28 + 4:03
35. Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 17:31 + 4:06
36. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 17:32 + 4:07
37. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 17:35 + 4:10
38. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 17:42 + 4:17
39. Pauschek Karel 6YC9951 C Neregistrovaní 17:53 + 4:28
40. Florián Vojtěch ABM9901 A KOB ALFA Brno 17:56 + 4:31
41. Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava 18:01 + 4:36
42. Bouška Tomáš ABM9205 C KOB ALFA Brno 18:09 + 4:44
42. Šťastný Karel CTB7901 C SK OB Chotěboř 18:09 + 4:44
44. Ptáček Pavel BBM9600 C BETA URSUS Orienteering 18:13 + 4:48
45. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 18:19 + 4:54
46. Pastyřík Martin PZR9902 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 18:20 + 4:55
47. Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 18:39 + 5:14
48. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 18:40 + 5:15
49. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 18:55 + 5:30
49. Schmid Vladimír ADA8701 C OOB Spartak Adamov 18:55 + 5:30
51. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 18:56 + 5:31
52. Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB ALFA Brno 19:06 + 5:41
53. Zrník Tomáš OSN7118 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 19:13 + 5:48
54. Kalina Tomáš TBM8505 C KOS TJ Tesla Brno 19:24 + 5:59
55. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:25 + 6:00
56. Hrazdil Jiří ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno 19:32 + 6:07
57. Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 19:45 + 6:20
58. Slabý Jan ZHR7900 C TJ Zhoř 19:49 + 6:24
59. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 19:57 + 6:32
60. Blažek Zdeněk SJH7601 C SJH Jindřichův Hradec 20:19 + 6:54
61. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 20:25 + 7:00
62. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 20:38 + 7:13
63. Komenda Jan ZBM9902 A SK Žabovřesky Brno 22:36 + 9:11
64. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 22:53 + 9:28
65. Gregor Michal ZBM9906 C SK Žabovřesky Brno 22:57 + 9:32
66. Pekárek Michal RBK9015 C SK Radioklub Blansko 23:07 + 9:42
67. Foltýn Tomáš SJI9801 B OK Jihlava 23:26 + 10:01
68. Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Orienteering 23:37 + 10:12
69. Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:44 + 13:19
70. Hybeš David CHT9903 C OOB SK Chrast 30:13 + 16:48
Frýba Dominik SJI9702 C OK Jihlava DISK
Hikl Tomáš ZBM8100 C SK Žabovřesky Brno DISK
Kuban Michal CHT8505 C OOB SK Chrast DISK
Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
H21D
1.90 km, 38 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Theiner Lukáš ABM9610 C KOB ALFA Brno 16:52
2. Procházka Josef KON7219 C KOB Konice 17:38 + 0:46
3. Kubák Martin SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec 19:23 + 2:31
4. Pecka Lukáš HLV7707 C KČT - OB Holešov 19:39 + 2:47
5. Bednařík Marek 4EX8300 C SKIVELO Olomouc 19:46 + 2:54
6. Sitař Václav PZR9202 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:24 + 3:32
7. Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 22:24 + 5:32
8. Skryja Ondřej PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:39 + 9:47
H35
1.90 km, 40 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwab David TBM7401 C KOS TJ Tesla Brno 14:35
2. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 14:44 + 0:09
3. Račanský Jan UBM7903 C MENISKOS Brno 16:10 + 1:35
4. Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno 16:18 + 1:43
5. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 16:19 + 1:44
6. Finstrle Aleš ZBM7603 C SK Žabovřesky Brno 16:35 + 2:00
7. Gregor Petr RUZ7500 C TJ Růžená 16:36 + 2:01
8. Baše Tomáš ZBM7402 C SK Žabovřesky Brno 16:54 + 2:19
9. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 16:57 + 2:22
10. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 17:00 + 2:25
11. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 17:27 + 2:52
12. Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 17:37 + 3:02
13. Veselý Oldřich SJH7101 C SJH Jindřichův Hradec 17:39 + 3:04
14. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 18:00 + 3:25
15. Rada Pavel ABM7401 C KOB ALFA Brno 18:23 + 3:48
16. Nepustil Petr OSN7700 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 18:32 + 3:57
17. Novotný Jakub SJI7700 C OK Jihlava 18:33 + 3:58
18. Míchal Jiří SJH7802 C SJH Jindřichův Hradec 18:47 + 4:12
19. Močuba Stanislav Andy OSN8001 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 18:48 + 4:13
20. Izdný Pavel SJI7613 C OK Jihlava 18:49 + 4:14
21. Coufal Svatoš ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno 18:58 + 4:23
22. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 19:02 + 4:27
23. Podhrázský Zbyšek ZBM8202 C SK Žabovřesky Brno 19:06 + 4:31
24. Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 19:16 + 4:41
25. La Carbonara Claudio TBM7337 C KOS TJ Tesla Brno 19:34 + 4:59
26. Humlíček René UBM7101 C MENISKOS Brno 20:01 + 5:26
27. Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 20:17 + 5:42
28. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 20:36 + 6:01
29. Stoklasa Radek OSN7500 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 21:27 + 6:52
30. Klusáček Luděk CTB7803 C SK OB Chotěboř 21:53 + 7:18
31. Račanský Martin 6YC7400 C Neregistrovaní 21:57 + 7:22
32. Heimlich Pavel 5FZ7700 C Neregistrovaní - Heimlichovi 22:00 + 7:25
33. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 22:35 + 8:00
34. Splítek Václav PZR7700 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:07 + 14:32
35. Beránek Miroslav ZBM7705 C SK Žabovřesky Brno 29:29 + 14:54
36. Běloušek Pavel CTB7602 C SK OB Chotěboř 30:40 + 16:05
Rajnoha Miroslav UBM7104 C MENISKOS Brno DISK
Doležel Tomáš STA7701 C OK Střelka DISK
Vinopal Tomáš PZR7905 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H45
1.90 km, 36 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 15:24
2. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 16:17 + 0:53
3. Šebesta Petr CHT7102 C OOB SK Chrast 16:19 + 0:55
4. Mareček Petr OSN6900 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 16:23 + 0:59
5. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 16:54 + 1:30
6. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 17:15 + 1:51
7. Parkan Jiří SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec 17:19 + 1:55
8. Svoboda Petr ABM7124 C KOB ALFA Brno 17:32 + 2:08
9. Adámek Libor ABM6707 C KOB ALFA Brno 18:23 + 2:59
10. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 18:29 + 3:05
11. Kurečka Robert ABM7210 C KOB ALFA Brno 18:35 + 3:11
12. Auermüller Vít 65X6700 C Laněk 18:40 + 3:16
13. Rachůnek Stanislav SJI6801 C OK Jihlava 18:58 + 3:34
14. Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 19:02 + 3:38
15. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 19:32 + 4:08
16. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 19:46 + 4:22
17. Polouček Pavel ABM7100 C KOB ALFA Brno 20:43 + 5:19
18. Strýček Jiří ADA6701 C OOB Spartak Adamov 21:04 + 5:40
19. Urbánek Petr ZBM7303 C SK Žabovřesky Brno 21:13 + 5:49
20. Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:27 + 6:03
21. Sobotka Petr PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:42 + 6:18
22. Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 22:33 + 7:09
23. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 22:36 + 7:12
24. Kraus Martin 61Z7100 C KOB RA 22:46 + 7:22
25. Fuchs Jan TBM7101 C KOS TJ Tesla Brno 24:46 + 9:22
26. Drábek Petr TTR6701 C OOB Třebíč 25:44 + 10:20
27. Mika Ladislav TBM6801 C KOS TJ Tesla Brno 25:48 + 10:24
28. Beneš Martin SJI6900 C OK Jihlava 28:43 + 13:19
Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H55
1.40 km, 32 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 12:17
2. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 13:56 + 1:39
3. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 14:11 + 1:54
4. Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 14:15 + 1:58
5. Rajnošek Zdeněk BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrchů 14:28 + 2:11
6. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 14:50 + 2:33
7. Šenkýř Vladimír SJI6000 C OK Jihlava 14:51 + 2:34
8. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 15:00 + 2:43
9. Uhmann Petr TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno 15:01 + 2:44
10. Kubálek Zdeněk RUZ5306 C TJ Růžená 15:26 + 3:09
11. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 15:34 + 3:17
12. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 17:38 + 5:21
13. Gawel Jiří JBM5700 C JG Sport 17:56 + 5:39
14. Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 18:03 + 5:46
15. Nosek Vladimír SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec 18:12 + 5:55
16. Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín 19:15 + 6:58
17. Jelínek Luboš RUZ5504 C TJ Růžená 27:43 + 15:26
H65
1.10 km, 30 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sponar Jan TBM5004 C KOS TJ Tesla Brno 12:31
2. Blecha Ladislav TRT5100 C KOS Třešť 15:43 + 3:12
3. Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 17:04 + 4:33
4. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 17:59 + 5:28
5. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 18:05 + 5:34
6. Vodrážka Oldřich CHT4701 C OOB SK Chrast 19:01 + 6:30
7. Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 19:36 + 7:05
8. Izdný Pavel SJI4600 C OK Jihlava 23:26 + 10:55
9. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 23:55 + 11:24
10. Knap Mirek PZR C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 24:21 + 11:50
11. Novotný Jan UBM4401 C MENISKOS Brno 38:12 + 25:41
HDR
1.50 km, 32 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mazzarese David TRT1100 C KOS Třešť 16:12
2. Komenda Jakub ZBM0712 C SK Žabovřesky Brno 16:49 + 0:37
2. Šťastná Daniela 6YC9954 C Neregistrovaní 16:49 + 0:37
4. Koča František ZBM1100 C SK Žabovřesky Brno 20:18 + 4:06
5. Eliášek Jakub LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 20:27 + 4:15
6. Kubáň Patrik TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno 21:26 + 5:14
7. Ehl František 6YC9963 C Neregistrovaní 22:28 + 6:16
8. Běloušek Matěj CTB1202 C SK OB Chotěboř 22:32 + 6:20
9. Škapa Jan CHT0901 C OOB SK Chrast 22:58 + 6:46
10. Černý Ondřej NNN C Neregistrovaní 23:15 + 7:03
11. Klusáčková Dorota CTB1152 C SK OB Chotěboř 23:17 + 7:05
12. Verner Jan TBM1114 C KOS TJ Tesla Brno 23:58 + 7:46
13. Tomíčková Eliška C 24:06 + 7:54
14. Emmer Tadeáš NNN C Neregistrovaní 24:10 + 7:58
15. Baláč Jan C 24:11 + 7:59
15. Schwabová Barbora TBM1188 C KOS TJ Tesla Brno 24:11 + 7:59
17. Jágrová Aneta RBK0951 C SK Radioklub Blansko 25:00 + 8:48
18. Beránková Kamila ZBM1152 C SK Žabovřesky Brno 25:04 + 8:52
19. Coufalová Thea ZBM1050 C SK Žabovřesky Brno 25:05 + 8:53
20. Beránková Julie ZBM0956 C SK Žabovřesky Brno 25:10 + 8:58
21. Šťastný Antonín CTB1101 C SK OB Chotěboř 25:37 + 9:25
21. Jágrová Zuzana RBK1051 C SK Radioklub Blansko 25:37 + 9:25
23. Barnatová Táňa ZBM C SK Žabovřesky Brno 25:44 + 9:32
24. Věžník Roman TTR1111 C OOB Třebíč 27:00 + 10:48
25. Tomíčková Ivana C 27:12 + 11:00
26. Pilná Anna OSN1151 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:45 + 12:33
27. Baďurová Kateřina PZR C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 28:50 + 12:38
28. Šťastný Vilém CTB1301 C SK OB Chotěboř 29:02 + 12:50
29. Eliášová Viktorie TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno 31:12 + 15:00
30. Mudráková Natálie C 31:43 + 15:31
31. Mikušová Kateřina PTE1350 C TJ Sokol Ptení 31:48 + 15:36
32. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 32:13 + 16:01
33. Kroutilová Eliška ZBM1350 C SK Žabovřesky Brno 32:27 + 16:15
34. Kozák Vojtěch TBM1101 C KOS TJ Tesla Brno 33:25 + 17:13
35. Veselá Martina 6YC1059 C Neregistrovaní 34:40 + 18:28
36. Doleželová Jolana STA1151 C OK Střelka 34:52 + 18:40
37. Kubáková Laura SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec 35:15 + 19:03
38. Kozáková Zuzana TBM1352 C KOS TJ Tesla Brno 37:04 + 20:52
39. Komárková Ondřejka SJH1351 C SJH Jindřichův Hradec 37:24 + 21:12
40. Heimlichová Alena 5FZ C Neregistrovaní - Heimlichovi 37:26 + 21:14
41. Heimlich Bořivoj 5FZ1300 C Neregistrovaní - Heimlichovi 37:28 + 21:16
42. Žovincová Erika ABM0000 C KOB ALFA Brno 38:47 + 22:35
43. Urválková Anna TBM1177 C KOS TJ Tesla Brno 40:31 + 24:19
44. Redlichová Kateřina C 42:37 + 26:25
45. Míchal Jáchym SJH1601 C SJH Jindřichův Hradec 48:02 + 31:50
46. Kuban Daniel CHT1601 C OOB SK Chrast 66:01 + 49:49
Bouzek David NNN C Neregistrovaní DISK
Hikl Martin 6YC9964 C Neregistrovaní DISK
Močuba Jan Nepomuk OSN0600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
P
1.80 km, 36 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Auermüllerová Anna ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno 14:00
2. Tomíček Oldřich C 15:05 + 1:05
3. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 16:38 + 2:38
4. Kročová Klára ZBM9458 C SK Žabovřesky Brno 16:52 + 2:52
5. Mikušová Ivana PTE8365 C TJ Sokol Ptení 17:03 + 3:03
6. Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 17:50 + 3:50
7. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 18:16 + 4:16
8. Barnatová Hana ZBM C SK Žabovřesky Brno 18:41 + 4:41
9. Wertheimer Tomáš C 18:44 + 4:44
10. Dvořáková Barbora 2BC9500 C Dvořáci - Štěpánovice 19:23 + 5:23
11. Baláč Radek C 19:28 + 5:28
12. Mudráková Michaela C 19:52 + 5:52
13. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 20:31 + 6:31
14. Škapa Jiří CHT8003 C OOB SK Chrast 20:46 + 6:46
15. Dobrovolný Vladimír TBM7009 C KOS TJ Tesla Brno 21:07 + 7:07
16. Chvíla Luboš C 21:24 + 7:24
17. Buráň Zdeněk 9MX5800 C BzB 21:27 + 7:27
18. Močubová Veronika OSN8383 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 21:48 + 7:48
19. Rajsigl Štěpán KET C 22:42 + 8:42
20. Dobešová Olga 6YC9957 C Neregistrovaní 24:02 + 10:02
21. Černý Petr NNN C Neregistrovaní 25:11 + 11:11
22. Buráňová Hana 9MX7050 C BzB 26:49 + 12:49
23. Hrůza Vladimír 6YC9952 C Neregistrovaní 30:20 + 16:20
24. Běloušková Ilona CTB8053 C SK OB Chotěboř 36:39 + 22:39
25. Finstrlová Lucie ZBM0651 C SK Žabovřesky Brno 46:29 + 32:29
26. Finstrlová Jarmila ZBM7652 C SK Žabovřesky Brno 46:30 + 32:30
27. Richter Rudolf ADA5113 C OOB Spartak Adamov 52:32 + 38:32
28. Čech Petr C 55:44 + 41:44
Kubernát Tomáš NNN C Neregistrovaní DISK