Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.04.2018
Místo konání:
Karviná - Ráj, restaurace
Pořadatel:
HAV - OB Havířov
Mapa:
Černý les (2018), 1: 10 000
Ředitel závodu:
Sochor Tomáš - R2
Hlavní rozhodčí:
Jakobi Zdeněk - R2
Stavitel tratí:
Juračka Zdeněk - R3
JURY:
Svěchota Milan, Vlach Jiří, Rychlá Pavlína
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
D10N
1.90 km, 60 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 21:19
2. Kaufmanová Šárka TRI0851 C TJ TŽ Třinec 22:01 + 0:42
3. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 32:04 + 10:45
4. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 32:12 + 10:53
MS Staškrabová Lucie KRN0751 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 24:03 + 2:44
MS Olekšová Natálie KRN0652 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 19:49 +
D10C
2.00 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 30:13
D12C
2.60 km, 65 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štětínská Tereza MOV0751 C SKOB Ostrava 25:10
2. Rychlá Karolína KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 27:10 + 2:00
3. Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 31:50 + 6:40
4. Matulová Valérie BFM0652 B SKOB Frýdek - Místek 34:13 + 9:03
5. Rychtářová Barbora MOV0653 C SKOB Ostrava 44:57 + 19:47
D14C
2.80 km, 70 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haltofová Romana TRI0451 A TJ TŽ Třinec 24:07
2. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 26:34 + 2:27
3. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 27:29 + 3:22
4. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 28:11 + 4:04
5. Zahradníková Kateřina BFM0551 B SKOB Frýdek - Místek 28:55 + 4:48
6. Procnerová Veronika BFM0453 B SKOB Frýdek - Místek 29:38 + 5:31
7. Tomčíková Eliška VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 29:43 + 5:36
8. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 31:46 + 7:39
9. Fišerová Veronika BFM0552 C SKOB Frýdek - Místek 33:36 + 9:29
10. Matoušková Jana MOV0551 C SKOB Ostrava 40:05 + 15:58
D16C
3.10 km, 75 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Lucie SOP0350 A OOB TJ Slezan Opava 26:08
2. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 26:34 + 0:26
3. Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 30:43 + 4:35
4. Bernatíková Hana TRI0253 B TJ TŽ Třinec 30:44 + 4:36
5. Švihelová Viktorie KRN0353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 42:24 + 16:16
D18C
2.90 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Warcopová Kateřina TRI0150 B TJ TŽ Třinec 30:54
2. Bruková Magda TRI0054 B TJ TŽ Třinec 32:19 + 1:25
3. Štrosová Jana MOV0051 C SKOB Ostrava 51:30 + 20:36
D21C
4.30 km, 95 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 42:35
2. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 42:51 + 0:16
3. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 44:55 + 2:20
4. Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava 45:28 + 2:53
5. Svobodová Radka AOP9452 C Orientační Běh Opava 47:08 + 4:33
6. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 47:59 + 5:24
7. Vlachová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 52:42 + 10:07
8. Lisewska Agnieszka NNN C Neregistrovaní 54:58 + 12:23
9. Stoszková Jana AOP8850 C Orientační Běh Opava 60:05 + 17:30
10. Marszałek Hanna 3GP7850 C InO SCI 63:09 + 20:34
11. Čablová Kristina 4VZ8750 C AK E. Zátopka Kopřivnice 80:46 + 38:11
12. Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 98:12 + 55:37
D35C
2.90 km, 85 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 28:17
2. Svačinková Jitka VRB7777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 31:22 + 3:05
3. Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 33:23 + 5:06
4. Marszałek Maria 14P7452 C UKS Kometa Gliwice 34:22 + 6:05
5. Zbořilová Ivana MOV8259 C SKOB Ostrava 34:28 + 6:11
6. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 34:58 + 6:41
7. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 35:02 + 6:45
8. Klose Petra SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 35:53 + 7:36
9. Vellechová Radka AOV8050 C OOB TJ Baník Ostrava 36:38 + 8:21
10. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 37:19 + 9:02
11. Popieluchová Ivona BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek 37:23 + 9:06
12. Leciánová Vanda OOP7453 C TJ Opava 40:55 + 12:38
13. Masny Anna MOV8250 C SKOB Ostrava 44:38 + 16:21
14. Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 47:25 + 19:08
15. Gřešková Jana 25Z7650 C Nereg. Gřešková 47:49 + 19:32
D45C
2.80 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ciencialová Bohumila TRI6957 C TJ TŽ Třinec 27:53
2. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 31:29 + 3:36
3. Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 37:31 + 9:38
4. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 39:38 + 11:45
5. Hendrychová Marcela HOB7051 C SKOB Horní Benešov 40:08 + 12:15
6. Dorčáková Pavlína MOV6951 C SKOB Ostrava 41:53 + 14:00
7. Bogucka Jaroszek Anna 42P7050 C Team360 53:06 + 25:13
Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek DISK
Kočarová Klára BFM7251 C SKOB Frýdek - Místek DISK
D55C
2.30 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wysocka Jolanta 24P5650 C Slask O-Team 25:52
2. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 29:08 + 3:16
3. Hrabicová Iva OOP6150 C TJ Opava 33:11 + 7:19
4. Chodurová Milena SFM5750 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 33:36 + 7:44
D65C
2.10 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 34:33
Vlachová Renata AOV4450 C OOB TJ Baník Ostrava DISK
H10N
1.90 km, 60 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bruk Lukáš TRI0901 C TJ TŽ Třinec 19:57
2. Létal Jonáš SFM0901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 21:59 + 2:02
3. Klose Albert SFM1000 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 24:10 + 4:13
4. Janas Aleksander 4EP0900 C RKInO JANAS-Y 26:17 + 6:20
5. Bruk Tomáš TRI0900 C TJ TŽ Třinec 28:22 + 8:25
6. Marszałek Dawid 14P1002 C UKS Kometa Gliwice 31:02 + 11:05
7. Berger Tomáš MOV1002 C SKOB Ostrava 32:33 + 12:36
8. Rýznar Petr BFM0902 C SKOB Frýdek - Místek 39:16 + 19:19
9. Konieczka Maciej NNN1000 C Neregistrovaní 46:23 + 26:26
10. Konieczka Tymoteusz NNN0800 C Neregistrovaní 52:12 + 32:15
Mokrosz Mateusz TRI0902 C TJ TŽ Třinec DISK
H10C
2.20 km, 55 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kostka Artur MOV0901 C SKOB Ostrava 43:34
2. Masny Tadeusz MOV0802 C SKOB Ostrava 45:38 + 2:04
H12C
2.60 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuharský Tobiáš TRI0701 C TJ TŽ Třinec 33:01
2. Chudík Martin BFM0604 B SKOB Frýdek - Místek 33:22 + 0:21
3. Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 34:24 + 1:23
4. Kaufman Jan TRI0602 C TJ TŽ Třinec 36:34 + 3:33
5. Šárek Jakub BFM0607 C SKOB Frýdek - Místek 37:24 + 4:23
6. Menzel Antonín MOV0700 C SKOB Ostrava 38:13 + 5:12
7. Krupa Jan TRI0706 C TJ TŽ Třinec 38:39 + 5:38
8. Kusiak Jakub MOV0603 C SKOB Ostrava 43:00 + 9:59
9. Špok Petr KRN0601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 50:12 + 17:11
10. Juřeník Jakub MOV0601 C SKOB Ostrava 53:26 + 20:25
11. Kurečka Jonáš TRI0704 C TJ TŽ Třinec 60:05 + 27:04
12. Otta Kryštof BFM0608 C SKOB Frýdek - Místek 61:08 + 28:07
13. Rýznar Vojtěch BFM0704 C SKOB Frýdek - Místek 69:22 + 36:21
Mališ Eduard BFM0703 C SKOB Frýdek - Místek DISK
Raszka Filip TRI0703 C TJ TŽ Třinec DISK
Mitrenga Jan TRI0702 C TJ TŽ Třinec DISK
H14C
2.90 km, 65 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovařík Tomáš TRI0400 B TJ TŽ Třinec 23:50
2. Bíčánek Jan TRI0502 B TJ TŽ Třinec 24:21 + 0:31
3. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 24:38 + 0:48
4. Damek Ondřej TRI0503 B TJ TŽ Třinec 25:58 + 2:08
5. Marszałek Patryk 14P0500 C UKS Kometa Gliwice 26:31 + 2:41
6. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 26:44 + 2:54
7. Byrtus Jakub TRI0508 B TJ TŽ Třinec 27:47 + 3:57
8. Malý Tomáš VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 30:02 + 6:12
9. Kirschner Damian TRI0506 B TJ TŽ Třinec 30:26 + 6:36
10. Grygar Václav MOV0502 C SKOB Ostrava 35:29 + 11:39
11. Smyček David BFM0504 C SKOB Frýdek - Místek 51:35 + 27:45
12. Rozbroj Adam MOV0500 C SKOB Ostrava 52:18 + 28:28
13. Sikora Matěj TRI0501 B TJ TŽ Třinec 61:51 + 38:01
14. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 70:02 + 46:12
15. Staněk Matěj HAV0501 C OB Havířov 71:48 + 47:58
16. Slavík Ondřej VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 87:48 + 63:58
H16C
3.20 km, 75 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peňáz Radek VRB0313 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 22:37
2. Bjolek Michal BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek 23:28 + 0:51
3. Peňáz Vojtěch VRB0303 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 23:36 + 0:59
4. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 24:18 + 1:41
5. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 28:41 + 6:04
6. Fajkoš Lubomír MOV0301 C SKOB Ostrava 41:28 + 18:51
7. Jurčík Martin KRN0300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 50:04 + 27:27
8. Haltof Adam TRI0300 B TJ TŽ Třinec 70:53 + 48:16
9. Matoušek Ondřej MOV0300 C SKOB Ostrava 127:45 + 105:08
H18C
3.60 km, 85 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 35:28
H21C
5.10 km, 110 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 36:17
2. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 36:57 + 0:40
3. Montero Cárceles Elmar MOV9602 C SKOB Ostrava 37:01 + 0:44
4. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 38:15 + 1:58
5. Jaroszek Radoslaw NNN C Neregistrovaní 39:01 + 2:44
6. Matuš Vít VRB0202 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 40:17 + 4:00
7. Byrczek Jan 14P0000 C UKS Kometa Gliwice 40:29 + 4:12
8. Skorupa Piotr 86P9300 C LKS Górzanka Nawojowa Góra 40:35 + 4:18
9. Frainšic Michal BFM8303 C SKOB Frýdek - Místek 40:40 + 4:23
10. Jaroszek Jakub 42P9800 C Team360 40:57 + 4:40
11. Borgiel Jarek 51P9701 C UKS Sparta Czyżowice 43:34 + 7:17
12. Haltof Marek TRI0200 A TJ TŽ Třinec 44:47 + 8:30
13. Pospíšil Petr SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava 44:57 + 8:40
14. Bernatík Lukáš SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 45:45 + 9:28
15. Kovařík Martin TRI0101 A TJ TŽ Třinec 47:55 + 11:38
16. Lichý Ondřej SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava 48:31 + 12:14
17. Kopeček Petr BFM9602 C SKOB Frýdek - Místek 51:48 + 15:31
18. Marszałek Piotr 3GP7700 C InO SCI 53:03 + 16:46
19. Minarčík Tomáš KRN8102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 58:18 + 22:01
20. Tuharský Erik TRI0100 A TJ TŽ Třinec 61:17 + 25:00
21. Šidík Petr 4RC9200 C Alfa Skvadra tým dynamickejch čuprstár sekáčskejch vlkoušů 62:35 + 26:18
22. Erben Martin SOP9001 C OOB TJ Slezan Opava 67:32 + 31:15
23. Koťátko Aleš SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 72:07 + 35:50
24. Trávníček Radim HAV3333 C OB Havířov 109:31 + 73:14
MS Mastela Rafal HAV7300 C OB Havířov 57:28 + 21:11
H35C
4.30 km, 95 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 34:56
2. Dzik Mirosław 86P7102 C LKS Górzanka Nawojowa Góra 36:19 + 1:23
3. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 40:23 + 5:27
4. Cienciala Martin TRI7401 C TJ TŽ Třinec 43:07 + 8:11
5. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 44:09 + 9:13
6. Janas Sebastian 4EP7400 C RKInO JANAS-Y 45:20 + 10:24
7. Popieluch Michal BFM7301 C SKOB Frýdek - Místek 45:46 + 10:50
8. Niezgoda Przemysław 27P7800 C ATZ Racibórz 47:49 + 12:53
9. Stibor Zbyněk VRB7601 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 48:52 + 13:56
10. Masny Krzysztof MOV7600 C SKOB Ostrava 49:47 + 14:51
11. Brychlec Lukáš MOV7501 C SKOB Ostrava 57:13 + 22:17
12. Vojvodík Martin 7SC7401 C Neregistrovaní - MOV 62:21 + 27:25
13. Matula Pavel BFM7602 C SKOB Frýdek - Místek 64:09 + 29:13
H45C
3.90 km, 65 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bernatík Aleš SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 34:22
2. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 35:08 + 0:46
3. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 36:14 + 1:52
4. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 37:25 + 3:03
5. Slavík Tomáš VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 37:47 + 3:25
6. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 38:28 + 4:06
7. Porada Robert 12P7200 C UKS Reflex Rybnik 39:03 + 4:41
8. Kočara Jiří BFM7001 C SKOB Frýdek - Místek 39:35 + 5:13
9. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 40:19 + 5:57
10. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 42:40 + 8:18
11. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 45:54 + 11:32
12. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 51:44 + 17:22
13. Marszałek Waldemar 14P7301 C UKS Kometa Gliwice 53:59 + 19:37
14. Kunath Pavel MOV7200 C SKOB Ostrava 60:44 + 26:22
15. Škapa Marek MOV7102 C SKOB Ostrava 66:24 + 32:02
16. Rýc-Bednář René MOV7001 C SKOB Ostrava 81:08 + 46:46
H55C
3.10 km, 65 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 26:04
2. Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 26:21 + 0:17
3. Wojarski Krzysztof 2KP6000 C Bielsko-Biala O-Team 27:15 + 1:11
4. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 28:07 + 2:03
5. Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 28:53 + 2:49
5. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 28:53 + 2:49
7. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 29:29 + 3:25
8. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 31:31 + 5:27
9. Pospíšil Václav SOP5701 C OOB TJ Slezan Opava 32:13 + 6:09
10. Slivečka Jaromír MOV5601 C SKOB Ostrava 33:30 + 7:26
11. Niedoba Jan TRC6200 C SKOB BETA Třinec 35:10 + 9:06
12. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 37:13 + 11:09
13. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 37:39 + 11:35
14. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 39:12 + 13:08
15. Volný Jiří SOP5601 C OOB TJ Slezan Opava 42:00 + 15:56
16. Labudík Milan VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 45:13 + 19:09
H65C
2.30 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 23:30
2. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 26:30 + 3:00
3. Pospíšil Karel VRB5001 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 28:40 + 5:10
4. Wysocki Andrzej 24P5100 C Slask O-Team 29:19 + 5:49
5. Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 29:27 + 5:57
6. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 30:11 + 6:41
7. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 34:11 + 10:41
8. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 43:41 + 20:11
H70C
2.00 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 25:43
2. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 31:00 + 5:17
3. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 32:18 + 6:35
4. Kroča Josef MOV4501 C SKOB Ostrava 32:45 + 7:02
5. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 35:17 + 9:34
6. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 41:18 + 15:35
HDR
1.90 km, 55 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Byrtusová Klára TRI0852 C TJ TŽ Třinec 22:10
2. Peňáz Jan VRB1111 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 25:03 + 2:53
3. Tobias Otta NNN C Neregistrovaní 25:48 + 3:38
4. Cymorková Julie TRI0953 C TJ TŽ Třinec 26:31 + 4:21
5. Mokrosz Tomasz TRI1200 C TJ TŽ Třinec 26:50 + 4:40
6. Urbanczykova Nela TRI C TJ TŽ Třinec 30:48 + 8:38
7. Dorčák Tomáš MOV0801 C SKOB Ostrava 30:49 + 8:39
8. Chudíková Magdalena BFM1051 C SKOB Frýdek - Místek 31:47 + 9:37
9. Vellechová Marie AOV1150 C OOB TJ Baník Ostrava 36:33 + 14:23
10. Bjolek Vojtěch BFM0901 C SKOB Frýdek - Místek 36:37 + 14:27
11. Herman Jakub KRN0606 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 37:31 + 15:21
12. Mališová Ema BFM1152 C SKOB Frýdek - Místek 39:21 + 17:11
13. Janas Agnieszka 4EP1150 C RKInO JANAS-Y 40:19 + 18:09
14. Janas Małgorzata 4EP1400 C RKInO JANAS-Y 41:53 + 19:43
15. Zborilovi NNN C Neregistrovaní 43:18 + 21:08
16. Panna Matyáš MOV1300 C SKOB Ostrava 43:53 + 21:43
17. Stiborová Blanka VRB7651 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 46:10 + 24:00
18. Konieczka Olena NNN1501 C Neregistrovaní 46:56 + 24:46
19. Svačinková Berenika VRB0452 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 51:56 + 29:46
20. Létalová Eva SFMXXXX C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 54:12 + 32:02
21. Kostka Mikuláš MOV1400 C SKOB Ostrava 61:44 + 39:34
Karlová Eva MOV8551 C SKOB Ostrava DISK
Holcova Stepanka NNN C Neregistrovaní DISK
P3
2.80 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bíčánek Milan TRI7701 C TJ TŽ Třinec 20:26
2. Bíčánková Jana TRI7550 C TJ TŽ Třinec 24:00 + 3:34
3. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 24:14 + 3:48
4. Peňázová Hana VRB7878 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 27:00 + 6:34
5. Dorčák Jan MOV0103 C SKOB Ostrava 27:19 + 6:53
6. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 28:07 + 7:41
7. Němeček Jakub NNN8401 C Neregistrovaní 29:34 + 9:08
8. Frainšicová Kateřina BFM8651 C SKOB Frýdek - Místek 29:50 + 9:24
9. Chudík Michael BFM7103 C SKOB Frýdek - Místek 29:52 + 9:26
10. Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 30:37 + 10:11
11. Procner Zdeněk BFM7401 C SKOB Frýdek - Místek 31:00 + 10:34
12. Zinecker Jiri HAV01XX C OB Havířov 31:10 + 10:44
13. Malý David VRB1100 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 33:16 + 12:50
14. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 33:53 + 13:27
15. Tomčíková Hana VRB7879 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 34:17 + 13:51
16. Koťátková Barbora SFM8651 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 35:31 + 15:05
17. Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 35:46 + 15:20
18. Špok Petr KRN7100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 37:38 + 17:12
19. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 39:08 + 18:42
20. Haltofová Marie TRI7050 C TJ TŽ Třinec 39:27 + 19:01
21. Procnerová Eva BFM7551 C SKOB Frýdek - Místek 39:36 + 19:10
22. Grygarová Eva MOV7753 C SKOB Ostrava 40:08 + 19:42
23. Ledabylová Alena HOB5551 C SKOB Horní Benešov 43:18 + 22:52
24. Byrczek Katarzyna 1DP6300 C Indywidualnie 45:43 + 25:17
25. Juracak David NNNXX02 C Neregistrovaní 45:57 + 25:31
26. Juracakova Judita NNNXX01 C Neregistrovaní 46:16 + 25:50
27. Fišerová Iveta BFM7451 C SKOB Frýdek - Místek 48:49 + 28:23
28. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 53:24 + 32:58
29. Šípová Kateřina SOP0052 C OOB TJ Slezan Opava 59:36 + 39:10
30. Klucha Denis NNNXX09 C Neregistrovaní 60:16 + 39:50
31. Klucha Filip NNNXX11 C Neregistrovaní 60:22 + 39:56
32. Svobodova Mariana BFM C SKOB Frýdek - Místek 64:47 + 44:21
33. Nováková Lenka BFM7852 C SKOB Frýdek - Místek 96:13 + 75:47
Hendrych Jaromír HOB6001 C SKOB Horní Benešov DISK
T5
4.10 km, 95 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 46:14
2. Genco Ondřej 3PC9600 C počkejtenamě 50:08 + 3:54
3. Otta Jakub 6YC7602 C Neregistrovaní 52:23 + 6:09
4. Vebr Dominik HAV9401 C OB Havířov 59:01 + 12:47
5. Gencová Magdaléna 3PC9850 C počkejtenamě 65:29 + 19:15