Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.04.2018
Místo konání:
Semtěš
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
Semtěš, 1:10000, E = 5 m, ISOM 2000
Ředitel závodu:
Kos Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Hovorka Lukáš - R3
Stavitel tratí:
Udržal Tomáš - R3
JURY:
Junek Petr, Vítková Lucie, Slavík Pavel
D10N
2.30 km, 10 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kvapilová Markéta PHK0950 C OK 99 Hradec Králové 25:44
2. Zitková Veronika LPU1051 C OK Lokomotiva Pardubice 27:31 + 1:47
3. Bašová Ema KOR0850 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 27:38 + 1:54
4. Lepšová Julie SRK1152 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:49 + 3:05
5. Brinkmanová Tereza SHK0950 C OK Slavia Hradec Králové 30:19 + 4:35
6. Schwengerová Anna SRK0851 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:51 + 6:07
7. Lapáčková Šárka SHK0954 C OK Slavia Hradec Králové 32:03 + 6:19
8. Švíglerová Anna LPU0952 C OK Lokomotiva Pardubice 32:05 + 6:21
9. Fenclová Hana LPU1054 C OK Lokomotiva Pardubice 34:20 + 8:36
10. Stryková Johana LPU1151 C OK Lokomotiva Pardubice 36:24 + 10:40
11. Froschová Magdaléna LPU1052 C OK Lokomotiva Pardubice 36:47 + 11:03
12. Stolinová Andrea DOB0990 C KOB Dobruška 40:44 + 15:00
13. Růžičková Magda PHK0951 C OK 99 Hradec Králové 48:57 + 23:13
14. Besedová Barborka PHK1051 C OK 99 Hradec Králové 60:55 + 35:11
Netopilová Simona VAM0950 C OOB Vamberk DISK
Hančová Karolína VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D10C
2.30 km, 10 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kynčlová Anna JIL0852 C OK Jilemnice 18:03
2. Lepšová Lucie SRK0951 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 18:13 + 0:10
3. Čapková Markéta PHK0850 C OK 99 Hradec Králové 19:12 + 1:09
4. Jelínková Eva PHK0953 C OK 99 Hradec Králové 19:24 + 1:21
5. Hanušová Markéta VRL0852 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:38 + 1:35
6. Havrdová Selina SJC0950 C Sportcentrum Jičín 19:39 + 1:36
7. Málková Michaela PHK0853 C OK 99 Hradec Králové 20:17 + 2:14
8. Čivrná Eliška VRL0851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:27 + 2:24
9. Lapáčková Anna SHK0854 C OK Slavia Hradec Králové 23:17 + 5:14
10. Suchardová Ella JIL0951 C OK Jilemnice 24:16 + 6:13
11. Hamáčková Šárka STH0852 C SK Studenec 24:31 + 6:28
12. Jakubcová Karolína SJC1050 C Sportcentrum Jičín 25:42 + 7:39
13. Jelínková Michaela CTB0851 C SK OB Chotěboř 30:33 + 12:30
14. Macková Gita LPU0961 C OK Lokomotiva Pardubice 34:37 + 16:34
15. Voborská Valerie SJC0852 C Sportcentrum Jičín 68:00 + 49:57
D12C
3.00 km, 15 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haasová Klára LPU0655 B OK Lokomotiva Pardubice 23:18
2. Neumannová Alžběta PHK0650 B OK 99 Hradec Králové 25:04 + 1:46
3. Havrdová Sheila SJC0750 C Sportcentrum Jičín 25:22 + 2:04
4. Pipková Karolína LPU0756 C OK Lokomotiva Pardubice 26:16 + 2:58
5. Dvořáková Kateřina LPU0656 B OK Lokomotiva Pardubice 29:07 + 5:49
6. Novotná Vendula PHK0777 C OK 99 Hradec Králové 29:24 + 6:06
7. Pitrmucová Lucie JIL0651 B OK Jilemnice 30:07 + 6:49
8. Malá Anežka JIL0751 C OK Jilemnice 30:16 + 6:58
9. Rážová Aneta PHK0662 C OK 99 Hradec Králové 30:25 + 7:07
10. Netuková Anežka SHK0750 C OK Slavia Hradec Králové 30:58 + 7:40
11. Příkazská Zuzana PHK0654 B OK 99 Hradec Králové 31:23 + 8:05
12. Hammová Linda KOR0650 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 31:44 + 8:26
13. Podlešáková Monika PHK0752 C OK 99 Hradec Králové 33:25 + 10:07
14. Švíglerová Kateřina LPU0752 C OK Lokomotiva Pardubice 33:43 + 10:25
15. Zitková Andrea LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice 34:23 + 11:05
16. Vošahlíková Ema LPU0663 B OK Lokomotiva Pardubice 35:39 + 12:21
17. Rybínová Vendula KOR0651 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:31 + 13:13
18. Stavrinou Kristýna SRK0751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:56 + 13:38
19. Chlupáčová Anežka ZAM0751 C OB TJ Sokol Žamberk 37:33 + 14:15
20. Tichá Alexandra LPU0757 C OK Lokomotiva Pardubice 37:52 + 14:34
21. Košková Martina SHK0652 C OK Slavia Hradec Králové 39:26 + 16:08
22. Petrásová Michaela LPU0680 B OK Lokomotiva Pardubice 41:38 + 18:20
23. Čečková Karolína SHK0650 C OK Slavia Hradec Králové 43:35 + 20:17
24. Holcová Nikola LPU0660 C OK Lokomotiva Pardubice 45:56 + 22:38
25. Bulušková Barbora STH0750 C SK Studenec 46:46 + 23:28
26. Zurynková Ema PHK0655 C OK 99 Hradec Králové 59:51 + 36:33
27. Hanlová Kristýna SRK0752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:05 + 46:47
28. Hájková Marie VRL0651 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:53 + 49:35
Horáková Karolína PHK0750 C OK 99 Hradec Králové DISK
D12D
2.70 km, 15 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barcalová Iva CHC0655 C K.O.B. Choceň 34:43
2. Hamáčková Táňa STH0754 C SK Studenec 37:09 + 2:26
3. Krummerová Veronika CHC0652 C K.O.B. Choceň 38:38 + 3:55
4. Skořepová Lucie LPU0657 C OK Lokomotiva Pardubice 40:36 + 5:53
5. Molingerová Adéla SNA0651 C TJ START Náchod 42:11 + 7:28
Dušková Tereza NPA0751 C SK LOB Nová Paka DISK
D14C
3.80 km, 20 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randáková Adéla VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:15
2. Morávková Zuzana SRK0551 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:20 + 0:05
3. Licková Štěpánka LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:36 + 0:21
4. Čapková Anna PHK0451 B OK 99 Hradec Králové 32:40 + 1:25
5. Cejpková Karolína SRK0552 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:56 + 2:41
6. Hanušová Kateřina VRL0455 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:25 + 3:10
7. Štefanová Markéta STH0550 B SK Studenec 34:37 + 3:22
8. Suková Tereza VRL0454 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:33 + 4:18
9. Brožková Tereza KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí 35:42 + 4:27
10. Knobová Agáta VRL0453 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:32 + 5:17
11. Gottsteinová Ema JIL0451 B OK Jilemnice 36:39 + 5:24
12. Matěásková Šárka JIL0551 B OK Jilemnice 37:19 + 6:04
13. Výchová Veronika KOR0550 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 40:42 + 9:27
14. Hošková Kateřina LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:14 + 9:59
15. Smisitelová Elena KOR0551 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 42:30 + 11:15
16. Mrskočová Markéta LPU0553 B OK Lokomotiva Pardubice 43:08 + 11:53
17. Kopecká Anna JIL0552 B OK Jilemnice 43:15 + 12:00
18. Kuczerová Tereza PHK0551 B OK 99 Hradec Králové 46:07 + 14:52
19. Mikysková Adéla VAM0550 B OOB Vamberk 46:30 + 15:15
20. Janovská Vendula JIL0453 C OK Jilemnice 47:30 + 16:15
21. Tomášová Anna SRK0554 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:53 + 16:38
22. Gurinová Gabriela SJC0557 B Sportcentrum Jičín 48:32 + 17:17
23. Adámková Klára JIL0452 C OK Jilemnice 49:49 + 18:34
24. Kadaníková Tereza LPU0552 C OK Lokomotiva Pardubice 50:57 + 19:42
25. Vrábelová Hana PHK0454 C OK 99 Hradec Králové 51:35 + 20:20
26. Moskvová Agáta ZLH0550 C OOB TJ Zlaté Hory 52:42 + 21:27
27. Zurynková Jana PHK0553 C OK 99 Hradec Králové 53:14 + 21:59
28. Hylmarová Zuzana ZAM0553 C OB TJ Sokol Žamberk 54:43 + 23:28
29. Holubářová Viktorie KUO0599 B KOB Ústí nad Orlicí 57:40 + 26:25
30. Růžičková Eliška SJC0452 C Sportcentrum Jičín 58:10 + 26:55
31. Suková Majka LTU0450 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:29 + 28:14
32. Trlidová Agáta LPU0554 B OK Lokomotiva Pardubice 61:27 + 30:12
33. Cachová Mirka LPU0555 C OK Lokomotiva Pardubice 61:42 + 30:27
34. Messnerová Lucie VRL0456 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:06 + 30:51
D14D
3.00 km, 15 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junková Anna LTU0453 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:10
2. Dušková Andrea NPA0451 C SK LOB Nová Paka 44:16 + 1:06
3. Zajícová Radomíra LPU0453 C OK Lokomotiva Pardubice 48:38 + 5:28
4. Šlesingerová Sára KUO0551 C KOB Ústí nad Orlicí 50:31 + 7:21
5. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 C OOB Vamberk 52:04 + 8:54
6. Kubíková Magdaléna LPU0566 C OK Lokomotiva Pardubice 52:10 + 9:00
7. Mitkovová Jindřiška LTU0550 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:11 + 10:01
8. Dostálová Barbora VRL0553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:22 + 10:12
9. Hanlová Nikola SRK0553 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:44 + 13:34
10. Sychrovská Klára SNA0551 C TJ START Náchod 59:03 + 15:53
D16C
4.30 km, 20 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pitrmucová Antonie JIL0251 C OK Jilemnice 40:01
2. Pilná Natálie VRL0351 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:34 + 0:33
3. Randáková Alžběta VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:53 + 6:52
4. Meierová Bára BRU0251 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 47:26 + 7:25
5. Kološová Veronika LPU0351 B OK Lokomotiva Pardubice 47:35 + 7:34
6. Janků Anna SJC0252 B Sportcentrum Jičín 48:33 + 8:32
7. Hrnčířová Ivana STH0351 B SK Studenec 49:06 + 9:05
8. Machová Viktorie PHK0252 C OK 99 Hradec Králové 49:21 + 9:20
9. Horáková Veronika PHK0353 B OK 99 Hradec Králové 49:34 + 9:33
10. Petrásová Hana LPU0380 A OK Lokomotiva Pardubice 50:15 + 10:14
11. Kovářová Jana LPU0251 B OK Lokomotiva Pardubice 50:20 + 10:19
12. Suchá Simona SHK0351 B OK Slavia Hradec Králové 52:45 + 12:44
13. Houdová Adéla JIL0356 C OK Jilemnice 54:15 + 14:14
14. Stohanzlová Kristýna LPU0356 C OK Lokomotiva Pardubice 56:20 + 16:19
15. Zamouřilová Anežka PHK0354 C OK 99 Hradec Králové 57:46 + 17:45
16. Kuříková Zuzana JIL0353 C OK Jilemnice 66:12 + 26:11
17. Besedová Katka PHK0351 C OK 99 Hradec Králové 66:31 + 26:30
18. Tomášová Adéla CHC0351 C K.O.B. Choceň 67:50 + 27:49
19. Adamovská Kateřina VAM0350 C OOB Vamberk 69:53 + 29:52
20. Kynčlová Jiřina JIL0354 C OK Jilemnice 73:03 + 33:02
21. Šafránková Eliška KOR0350 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 82:27 + 42:26
D18C
4.60 km, 80 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandasová Adéla PHK0255 A OK 99 Hradec Králové 38:05
2. Thýnová Nikola SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové 38:09 + 0:04
3. Škorpíková Barbora LPU0060 B OK Lokomotiva Pardubice 45:35 + 7:30
4. Kejmarová Jana STH0152 A SK Studenec 46:43 + 8:38
5. Kosová Tereza SRK0151 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:44 + 9:39
6. Chaloupková Kateřina CHC0051 A K.O.B. Choceň 48:16 + 10:11
7. Brožková Lucie KUO0151 B KOB Ústí nad Orlicí 49:33 + 11:28
8. Gallová Veronika STH0053 C SK Studenec 51:35 + 13:30
9. Shánělová Štěpánka CHC0152 B K.O.B. Choceň 51:51 + 13:46
10. Rückerová Šárka HOR0050 B TJ Jiskra Hořice 52:11 + 14:06
11. Hrnčířová Magda STH0051 B SK Studenec 53:35 + 15:30
12. Filipová Tereza SRK0050 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:34 + 21:29
13. Hamáčková Eliška STH0153 C SK Studenec 59:54 + 21:49
14. Nováková Světlana NPA0151 B SK LOB Nová Paka 61:22 + 23:17
15. Brancuská Lenka LPU0159 C OK Lokomotiva Pardubice 78:57 + 40:52
D21C
4.90 km, 80 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:51
2. Šmidrkalová Monika NPA9051 C SK LOB Nová Paka 43:44 + 4:53
3. Hermanová Zuzana LPU8752 C OK Lokomotiva Pardubice 44:01 + 5:10
4. Vítková Lucie PHK8055 C OK 99 Hradec Králové 44:26 + 5:35
5. Fundová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové 45:09 + 6:18
6. Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 46:08 + 7:17
7. Mervartová Kristýna SHK9150 C OK Slavia Hradec Králové 46:28 + 7:37
8. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 49:38 + 10:47
9. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 49:41 + 10:50
10. Horová Pavla LPU9457 C OK Lokomotiva Pardubice 51:38 + 12:47
11. Novotná Tereza PHK9255 C OK 99 Hradec Králové 51:52 + 13:01
12. Procházková Monika LPU9153 C OK Lokomotiva Pardubice 52:29 + 13:38
13. Jelínková Zora PGP8851 C SK Praga 52:55 + 14:04
14. Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 53:00 + 14:09
15. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 54:15 + 15:24
16. Kopecká Eliška ASU9299 C Magnus Orienteering 54:21 + 15:30
17. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 54:52 + 16:01
18. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 57:40 + 18:49
19. Vrbatová Petra HOS8551 C TJ Tatran Hostinné 57:48 + 18:57
20. Záveská Anna DOB8851 C KOB Dobruška 57:53 + 19:02
21. Skalická Karolína ZAM9652 C OB TJ Sokol Žamberk 58:29 + 19:38
22. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 59:59 + 21:08
23. Hančová Marie SNA8255 C TJ START Náchod 60:21 + 21:30
24. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 61:37 + 22:46
25. Studničná Lenka 7QX8650 C Neregistrovaní - Studničná 62:40 + 23:49
26. Metelková Taťána PHK7250 C OK 99 Hradec Králové 62:43 + 23:52
27. Boková Ivana KUO9951 C KOB Ústí nad Orlicí 64:29 + 25:38
27. Langrová Anna SHK9753 C OK Slavia Hradec Králové 64:29 + 25:38
29. Zurynková Michaela EKP9850 C VŠTJ Ekonom Praha 65:15 + 26:24
30. Barnetová Veronika LPU9952 B OK Lokomotiva Pardubice 68:56 + 30:05
31. Berglová Lucie TJP8250 C TJ Sokol Troja 74:53 + 36:02
Oľhavová Hana ASU9199 C Magnus Orienteering DISK
Martincová Kristýna CHT8551 C OOB SK Chrast DISK
Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk DISK
D21D
4.60 km, 40 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klimplová Zuzana LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice 50:32
2. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 53:20 + 2:48
3. Horká Marie ALB9050 C OOB Albrechtice nad Orlicí 53:33 + 3:01
4. Koutná Hana PHK9651 C OK 99 Hradec Králové 55:34 + 5:02
5. Sokolová Tereza BRM8451 C Sokol Burdych 57:34 + 7:02
6. Říhová Kateřina PHK8052 C OK 99 Hradec Králové 59:42 + 9:10
7. Andělová Ivana LTU8550 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:41 + 11:09
8. Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 67:50 + 17:18
9. Krunčíková Kateřina SRK8751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 76:01 + 25:29
10. Marková Michaela KUO8551 C KOB Ústí nad Orlicí 76:34 + 26:02
11. Bendáková Eliška LTU9250 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 79:28 + 28:56
12. Sojková Petra ALB8950 C OOB Albrechtice nad Orlicí 93:12 + 42:40
D35C
4.70 km, 90 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stolinová Lenka DOB8158 C KOB Dobruška 43:18
2. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 43:29 + 0:11
3. Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 43:48 + 0:30
4. Čečková Martina SHK7753 C OK Slavia Hradec Králové 45:27 + 2:09
5. Malá Věra JIL7752 C OK Jilemnice 46:20 + 3:02
6. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 46:42 + 3:24
7. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 47:41 + 4:23
8. Podlipná Veronika SJC8152 C Sportcentrum Jičín 48:09 + 4:51
9. Haasová Renata LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice 48:11 + 4:53
10. Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 48:42 + 5:24
11. Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 48:43 + 5:25
12. Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 49:56 + 6:38
13. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 50:07 + 6:49
14. Suchá Eva SHK7851 C OK Slavia Hradec Králové 50:15 + 6:57
15. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 51:26 + 8:08
16. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 55:05 + 11:47
17. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:28 + 12:10
18. Sršňová Kateřina VAM8150 C OOB Vamberk 55:46 + 12:28
19. Komárková Lucie LTU7852 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:37 + 18:19
20. Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 63:27 + 20:09
21. Čapková Petra PHK7850 C OK 99 Hradec Králové 67:39 + 24:21
D35D
4.10 km, 20 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafářová Ivana CET8051 C TJ Loko Česká Třebová 39:33
2. Loukotová Andrea HOR7350 C TJ Jiskra Hořice 42:52 + 3:19
3. Hájková Ludmila CET7554 C TJ Loko Česká Třebová 43:24 + 3:51
4. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 43:25 + 3:52
5. Brožková Květa KUO7451 C KOB Ústí nad Orlicí 44:46 + 5:13
6. Šaldová Jana JIL7555 C OK Jilemnice 47:22 + 7:49
7. Dvořáková Zuzana LPU7559 C OK Lokomotiva Pardubice 47:25 + 7:52
8. Rybínová Iva KOR7551 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 48:03 + 8:30
9. Málková Šárka 8FX8350 C TJ Kobylisy 48:52 + 9:19
10. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 48:57 + 9:24
11. Zurynková Iva PHK7650 C OK 99 Hradec Králové 49:03 + 9:30
12. Tichá Kateřina KOR7550 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 49:38 + 10:05
13. Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:51 + 10:18
14. Chaloupková Lenka CHC6951 C K.O.B. Choceň 49:59 + 10:26
15. Petrásová Simona LPU7556 C OK Lokomotiva Pardubice 50:23 + 10:50
16. Krejsová Martina CHT8152 C OOB SK Chrast 50:44 + 11:11
17. Mádlová Denisa BRU7550 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 51:44 + 12:11
18. Moskvová Jitka ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory 53:26 + 13:53
19. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:44 + 14:11
20. Příkazská Petra 74C7600 C NER 54:15 + 14:42
21. Sedláčková Petra KOR7451 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 55:07 + 15:34
22. Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 55:41 + 16:08
23. Langrová Lenka KOR7450 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 55:44 + 16:11
24. Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice 55:52 + 16:19
25. Jelínková Zuzana PHK7452 C OK 99 Hradec Králové 55:53 + 16:20
26. Mudruňková Romana VAM7752 C OOB Vamberk 56:37 + 17:04
27. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 57:12 + 17:39
28. Ježková Romana JIL7552 C OK Jilemnice 57:20 + 17:47
29. Hájková Eva VRL7454 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:49 + 18:16
30. Janků Radka SJC7353 C Sportcentrum Jičín 58:24 + 18:51
31. Podlešáková Markéta PHK7851 C OK 99 Hradec Králové 60:01 + 20:28
32. Hanušová Monika VRL7654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:04 + 20:31
33. Hrnčířová Lenka STH7251 C SK Studenec 60:20 + 20:47
34. Mikysková Ilona VAM7550 C OOB Vamberk 61:25 + 21:52
35. Koutná Alena PHK7052 C OK 99 Hradec Králové 61:26 + 21:53
36. Vodičková Lenka LPU7357 C OK Lokomotiva Pardubice 61:44 + 22:11
37. Kašparová Eva LPU7854 C OK Lokomotiva Pardubice 63:01 + 23:28
38. Jansová Romana BRU7650 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 64:15 + 24:42
39. Šedivá Petra NPA7751 C SK LOB Nová Paka 64:24 + 24:51
40. Černá Petra ALB7450 C OOB Albrechtice nad Orlicí 67:28 + 27:55
40. Müllerová Marie KOR7650 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 67:28 + 27:55
42. Smisitelová Markéta KOR7452 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 74:31 + 34:58
43. Sadílková Michaela LTU C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 77:53 + 38:20
44. Krunčíková Iva SHK7751 C OK Slavia Hradec Králové 80:07 + 40:34
45. Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 87:17 + 47:44
46. Jelínková Hana CTB8152 C SK OB Chotěboř 104:35 + 65:02
Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec DISK
Matěásková Eva JIL7651 C OK Jilemnice DISK
D45C
4.10 km, 20 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růžičková Kamila PHK7153 C OK 99 Hradec Králové 42:14
2. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:25 + 0:11
3. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 42:56 + 0:42
4. Rykalová Jitka VAM7251 C OOB Vamberk 43:25 + 1:11
5. Myslivcová Lenka SHK7051 C OK Slavia Hradec Králové 44:36 + 2:22
6. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 45:21 + 3:07
7. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 47:25 + 5:11
8. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 48:58 + 6:44
9. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 49:37 + 7:23
10. Azebová Martina PHK6757 C OK 99 Hradec Králové 50:42 + 8:28
11. Müllerová Zorka BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu 50:57 + 8:43
12. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:08 + 8:54
13. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 52:11 + 9:57
14. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:28 + 11:14
15. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 59:52 + 17:38
16. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:23 + 19:09
17. Chmelařová Marie SHK6352 C OK Slavia Hradec Králové 63:48 + 21:34
18. Hlaváčková Renata PHK7060 C OK 99 Hradec Králové 68:32 + 26:18
Čermáková Šárka 5XC6950 C SK Nepoměřice DISK
D45D
3.50 km, 30 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavalírová Zuzana PHK6950 C OK 99 Hradec Králové 38:23
2. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 42:45 + 4:22
3. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 44:39 + 6:16
4. Machová Iveta NPA6851 C SK LOB Nová Paka 45:13 + 6:50
5. Netuková Hana SHK7052 C OK Slavia Hradec Králové 45:30 + 7:07
6. Semrádová Jitka CHC6651 C K.O.B. Choceň 45:36 + 7:13
7. Divecká Růžena SHK6753 C OK Slavia Hradec Králové 45:38 + 7:15
8. Fundová Hana SHK6752 C OK Slavia Hradec Králové 45:54 + 7:31
9. Kulová Jana VAM6550 C OOB Vamberk 46:25 + 8:02
10. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:00 + 8:37
11. Egrtová Jitka SHK6354 C OK Slavia Hradec Králové 47:43 + 9:20
12. Veverková Yveta VAM6452 C OOB Vamberk 48:14 + 9:51
13. Hančová Hana VRL5652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:35 + 10:12
14. Maňáková Silvie PHK7151 C OK 99 Hradec Králové 48:46 + 10:23
15. Dohnálková Jana SHK7252 C OK Slavia Hradec Králové 50:04 + 11:41
16. Kynčlová Dagmar JIL7256 C OK Jilemnice 50:39 + 12:16
17. Tomášová Petra CHC7351 C K.O.B. Choceň 51:05 + 12:42
18. Pannyová Pavla LTU6550 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:11 + 14:48
19. Raková Miroslava SHK7250 C OK Slavia Hradec Králové 53:52 + 15:29
20. Justová Jana PHK6153 C OK 99 Hradec Králové 54:38 + 16:15
21. Kolářová Andrea BRU7151 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 57:32 + 19:09
22. Lockerová Milena SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:09 + 23:46
23. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 70:39 + 32:16
24. Málková Věra 8FX6550 C TJ Kobylisy 70:47 + 32:24
25. Záveská Anna CET6450 C TJ Loko Česká Třebová 72:35 + 34:12
Langrová Monika SHK7251 C OK Slavia Hradec Králové DISK
D55C
3.50 km, 20 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 33:51
2. Hepnerová Dagmar SHK5451 C OK Slavia Hradec Králové 37:37 + 3:46
3. Baštová Alena LPU C OK Lokomotiva Pardubice 37:49 + 3:58
4. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 37:51 + 4:00
5. Lehárová Iva LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice 39:30 + 5:39
6. Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 40:00 + 6:09
7. Jiranová Alena PHK5351 C OK 99 Hradec Králové 40:37 + 6:46
8. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:55 + 7:04
9. Mádlová Iva SHK6351 C OK Slavia Hradec Králové 40:59 + 7:08
10. Kynčlová Miroslava JIL5851 C OK Jilemnice 41:18 + 7:27
11. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 41:21 + 7:30
12. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 42:24 + 8:33
13. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 45:54 + 12:03
14. Zvěřinová Darina SNA5952 C TJ START Náchod 45:55 + 12:04
15. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 46:46 + 12:55
16. Tichá Jiřina DOB6050 C KOB Dobruška 50:16 + 16:25
17. Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 52:37 + 18:46
18. Jelínková Radana PGP5851 C SK Praga 53:16 + 19:25
19. Šabatková Zdena SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 55:06 + 21:15
20. Gazdačková Jana SHK5851 C OK Slavia Hradec Králové 55:50 + 21:59
21. Peremská Dana SRK6351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:12 + 28:21
D55D
3.20 km, 30 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:33
2. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 49:08 + 14:35
3. Dusílková Marie SRK5752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:12 + 14:39
4. Mikysková Hana SNA5651 C TJ START Náchod 51:17 + 16:44
5. Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 51:26 + 16:53
6. Filipová Dagmar SHK5651 C OK Slavia Hradec Králové 59:03 + 24:30
Nováková Miloslava ZAM6051 C OB TJ Sokol Žamberk DISK
D65C
3.20 km, 30 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 47:15
2. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:52 + 2:37
3. Martincová Helena ZAM5051 C OB TJ Sokol Žamberk 50:28 + 3:13
4. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 57:00 + 9:45
H10N
2.30 km, 10 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakubský David SHK0905 C OK Slavia Hradec Králové 22:49
2. Jirout Vilém SNA1001 C TJ START Náchod 23:42 + 0:53
3. Šimek Vojtěch CHC1002 C K.O.B. Choceň 23:59 + 1:10
4. Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 24:01 + 1:12
5. Čihák Jakub HOR C TJ Jiskra Hořice 24:22 + 1:33
6. Lučan Matěj LPU0903 C OK Lokomotiva Pardubice 27:18 + 4:29
7. Sychrovský Lukáš SNA0902 C TJ START Náchod 28:53 + 6:04
8. Čečka Vojtěch SHK0804 C OK Slavia Hradec Králové 29:03 + 6:14
9. Suk Marek LTU0900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:49 + 9:00
10. Machač Václav LPU1149 C OK Lokomotiva Pardubice 31:51 + 9:02
11. Prox Jan 2HC1000 C NNN Px 34:32 + 11:43
12. Kobík Kryštof LTU0901 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:20 + 13:31
13. Juška Vojtěch LPU1003 C OK Lokomotiva Pardubice 40:30 + 17:41
14. Cichra Patrik TAP0903 C KOB Tretra Praha 47:41 + 24:52
15. Cach Jan LPU0805 C OK Lokomotiva Pardubice 49:14 + 26:25
16. Toužil Lukáš SHK1000 C OK Slavia Hradec Králové 53:02 + 30:13
H10C
2.30 km, 10 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek František PHK0900 C OK 99 Hradec Králové 16:03
2. Junek Matouš STH0801 C SK Studenec 16:06 + 0:03
3. Frosch Vítek LPU0801 C OK Lokomotiva Pardubice 18:01 + 1:58
4. Čečka Matěj SHK0901 C OK Slavia Hradec Králové 18:28 + 2:25
5. Moskva Vojtěch ZAM0802 C OB TJ Sokol Žamberk 18:39 + 2:36
6. Šedivý Josef NPA0802 C SK LOB Nová Paka 19:35 + 3:32
7. Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 19:36 + 3:33
8. Pešek Ondřej SJC0802 C Sportcentrum Jičín 20:16 + 4:13
9. Maloch David LPU0905 C OK Lokomotiva Pardubice 21:18 + 5:15
10. Kroupa Matyáš LPU0902 C OK Lokomotiva Pardubice 21:34 + 5:31
11. Karásek Šimon SJC0804 C Sportcentrum Jičín 22:03 + 6:00
12. Rémiš Šimon SHK0801 C OK Slavia Hradec Králové 22:49 + 6:46
13. Šípek Daniel LPU0806 C OK Lokomotiva Pardubice 23:19 + 7:16
14. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 24:08 + 8:05
15. Novotný Vít PHK0901 C OK 99 Hradec Králové 24:35 + 8:32
16. Rémiš Štěpán SHK0802 C OK Slavia Hradec Králové 25:12 + 9:09
17. Kadaně Matěj LPU1001 C OK Lokomotiva Pardubice 25:19 + 9:16
18. Šafář Jakub CET1103 C TJ Loko Česká Třebová 26:26 + 10:23
19. Goláň Antonín LPU0804 C OK Lokomotiva Pardubice 28:01 + 11:58
20. Kadaník Petr LPU0802 C OK Lokomotiva Pardubice 31:18 + 15:15
21. Pleva Stanislav SJC0805 C Sportcentrum Jičín 32:37 + 16:34
22. Šeps Miroslav SRK0801 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:17 + 20:14
23. Vanický Viktor KOR0803 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 44:11 + 28:08
24. Držka Filip LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice 45:40 + 29:37
25. Langr Matyáš KOR0800 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 48:34 + 32:31
Goláň František LPU0803 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Baláž Viktor SHK0803 C OK Slavia Hradec Králové DISK
MS Korecký Tomáš LPU0707 C OK Lokomotiva Pardubice 24:40 + 8:37
H12C
3.70 km, 20 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Tomáš PHK0801 C OK 99 Hradec Králové 25:38
2. Třešňák Matěj JIL0701 C OK Jilemnice 28:34 + 2:56
3. Hájek Dominik CET0601 B TJ Loko Česká Třebová 31:17 + 5:39
4. Vaníček Jan SJC0705 C Sportcentrum Jičín 31:30 + 5:52
5. Čihák Jan HOR0601 B TJ Jiskra Hořice 31:46 + 6:08
6. Hanák Matěj LTU0701 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:59 + 8:21
7. Jiroušek Dominik SRK0602 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:25 + 8:47
8. Sedláček Patrik ROZ0800 B OK Roztoky 35:35 + 9:57
9. Hanuš Filip VRL0604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:50 + 10:12
10. Kopecký Matyáš SJC0702 C Sportcentrum Jičín 36:08 + 10:30
11. Flos Tomáš LPU0633 C OK Lokomotiva Pardubice 38:11 + 12:33
12. Husák Ondřej SLA0600 B SKOB Slaný 38:50 + 13:12
13. Jelínek Jaromír CTB0603 C SK OB Chotěboř 40:30 + 14:52
14. Krejčí Martin KOR0600 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 40:31 + 14:53
15. Horáček Dominik STH0600 C SK Studenec 41:26 + 15:48
16. Bělohlávek Michal PHK0604 C OK 99 Hradec Králové 42:06 + 16:28
17. Stach Ondřej JIL0602 C OK Jilemnice 42:16 + 16:38
18. Šimerda Václav SRK0605 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:37 + 16:59
19. Lounek Vít KOR0601 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 42:40 + 17:02
20. Vrábel Štěpán PHK0705 C OK 99 Hradec Králové 43:18 + 17:40
21. Kujal Josef PHK0703 C OK 99 Hradec Králové 43:28 + 17:50
22. Dlabola Jakub SJC0602 C Sportcentrum Jičín 44:05 + 18:27
23. Matěásko Marek JIL0702 C OK Jilemnice 46:50 + 21:12
24. Kurka Antonín SHK0700 C OK Slavia Hradec Králové 47:14 + 21:36
25. Fajfr Marek ZAM0602 C OB TJ Sokol Žamberk 47:24 + 21:46
26. Horák Filip PHK0701 C OK 99 Hradec Králové 48:34 + 22:56
27. Schejbal Matyáš LPU0710 C OK Lokomotiva Pardubice 55:49 + 30:11
28. Kadaně Marek LPU0703 C OK Lokomotiva Pardubice 57:39 + 32:01
29. Hlaváček Pavel PHK0601 C OK 99 Hradec Králové 58:34 + 32:56
30. Schejbal Filip LPU0711 C OK Lokomotiva Pardubice 59:44 + 34:06
31. Kutáček Ondřej LTU0700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:28 + 34:50
32. Ježek Martin LPU0701 C OK Lokomotiva Pardubice 63:08 + 37:30
MS Novotný Kamil SJC0600 C Sportcentrum Jičín 37:07 + 11:29
MS Lukeš Josef 1EC000 C Outdoor PRG 102:44 + 77:06
H12D
3.20 km, 20 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buďárek Šimon STH0703 C SK Studenec 35:28
2. Hladký Matěj KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 35:54 + 0:26
3. Štangler Jiří CHC0602 C K.O.B. Choceň 48:50 + 13:22
4. Nedoma Edgar PDY0703 C Běhej Poděbrady 144:52 + 109:24
H14C
4.10 km, 20 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haas Filip LPU0401 A OK Lokomotiva Pardubice 27:34
2. Neumann Matěj PHK0400 B OK 99 Hradec Králové 28:25 + 0:51
3. Choutka Matěj NPA0402 B SK LOB Nová Paka 29:04 + 1:30
4. Novák Stanislav NPA0404 B SK LOB Nová Paka 29:23 + 1:49
5. Šeps Daniel SRK0504 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:15 + 3:41
6. Růžička Jan SJC0406 C Sportcentrum Jičín 32:59 + 5:25
7. Fajfer Filip NPA0401 B SK LOB Nová Paka 33:34 + 6:00
8. Typlt Tomáš NPA0406 B SK LOB Nová Paka 35:00 + 7:26
9. Šedivka Pavel LTU0401 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:08 + 7:34
10. Rak Tomáš SHK0400 C OK Slavia Hradec Králové 37:10 + 9:36
11. Kodytek Adam SHK0402 B OK Slavia Hradec Králové 37:50 + 10:16
12. Stavrinou David SRK0506 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:12 + 10:38
13. Čivrný Jan VRL0501 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:15 + 10:41
14. Stohanzl Patrik LPU0510 B OK Lokomotiva Pardubice 38:35 + 11:01
15. Vitvar Radim SJC0404 C Sportcentrum Jičín 38:52 + 11:18
16. Meier Jakub BRU0501 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 39:46 + 12:12
17. Čermák Martin PHK0502 B OK 99 Hradec Králové 39:50 + 12:16
18. Vališ Vojtěch LPU0512 B OK Lokomotiva Pardubice 40:00 + 12:26
19. Pompach Lukáš PHK0500 B OK 99 Hradec Králové 40:20 + 12:46
20. Málek David PHK0504 B OK 99 Hradec Králové 40:31 + 12:57
21. Morávek Martin SRK0503 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:36 + 13:02
22. Jakubský Adam SHK0406 C OK Slavia Hradec Králové 40:54 + 13:20
23. Janků Štěpán SJC0501 B Sportcentrum Jičín 41:17 + 13:43
24. Schneidewind Richard HOR0404 C TJ Jiskra Hořice 41:35 + 14:01
25. Kurka Jaroslav SHK0501 B OK Slavia Hradec Králové 41:49 + 14:15
26. Langr Jakub KOR0401 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 43:26 + 15:52
27. Sucharda Tomáš JIL0502 C OK Jilemnice 44:01 + 16:27
28. Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 44:24 + 16:50
29. Tesař Zdeněk SJC0401 C Sportcentrum Jičín 44:52 + 17:18
30. Šípek Ondřej LPU0505 B OK Lokomotiva Pardubice 45:25 + 17:51
31. Kolátor Vojtěch HOR0402 B TJ Jiskra Hořice 47:05 + 19:31
32. Sádovský Jáchym LPU0508 C OK Lokomotiva Pardubice 49:59 + 22:25
33. Kunt Stanislav ZAM0401 C OB TJ Sokol Žamberk 52:06 + 24:32
34. Halač Viktor 1EC0500 C Outdoor PRG 53:04 + 25:30
35. Sedláček David KOR0502 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 56:07 + 28:33
36. Dvořáček Filip LPU0420 C OK Lokomotiva Pardubice 56:39 + 29:05
37. Lazák Jan LTU0500 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:24 + 29:50
38. Valenta Ondřej JIL0401 C OK Jilemnice 58:52 + 31:18
39. Mádle Kryštof BRU0400 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 75:28 + 47:54
Mühlbach Ivo STH0401 C SK Studenec DISK
H14D
3.80 km, 20 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Molinger Matěj SNA0401 C TJ START Náchod 40:11
2. Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 48:10 + 7:59
3. Novák Jakub HOR0407 C TJ Jiskra Hořice 50:07 + 9:56
4. Baše Ondřej KOR0503 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 50:17 + 10:06
5. Marhold Stanislav CHC0402 C K.O.B. Choceň 52:32 + 12:21
6. Potůček Oto LTU0501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:50 + 21:39
7. Lacina Marek LPU0511 C OK Lokomotiva Pardubice 73:43 + 33:32
8. Kadrman Jakub CET0502 C TJ Loko Česká Třebová 78:37 + 38:26
9. Lorenc Matyáš CHC0404 C K.O.B. Choceň 80:10 + 39:59
10. Ježek Vojtěch LPU0408 C OK Lokomotiva Pardubice 85:14 + 45:03
11. Hájek Matěj VRL0402 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 88:07 + 47:56
Hylmar Zdeněk ZAM0504 C OB TJ Sokol Žamberk DISK
H16C
4.60 km, 80 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlastník Matouš JIL0201 B OK Jilemnice 39:57
2. Mrskoč Marek LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice 40:46 + 0:49
3. Sedláček Jaroslav DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka 41:48 + 1:51
4. Procinger Jakub VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:44 + 3:47
5. Zemánek Mikuláš SRK0201 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:46 + 3:49
6. Novák Adam LPU0320 B OK Lokomotiva Pardubice 44:27 + 4:30
7. Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 45:08 + 5:11
8. Fejfar Lukáš LPU0310 B OK Lokomotiva Pardubice 46:19 + 6:22
9. Malý Evžen JIL0301 C OK Jilemnice 47:43 + 7:46
10. Moravec Jan ZAM0205 C OB TJ Sokol Žamberk 48:26 + 8:29
11. Šabata Radek SRK0202 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:52 + 8:55
12. Bárta Šimon PHK0202 C OK 99 Hradec Králové 49:13 + 9:16
13. Kroutil Jan KUO0202 C KOB Ústí nad Orlicí 49:40 + 9:43
14. Šimek Jakub CHC0303 C K.O.B. Choceň 50:46 + 10:49
15. Tichý Ondřej KOR0200 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 54:30 + 14:33
16. Šitina Tomáš LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:01 + 17:04
17. Zamastil Michal LTU0203 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:22 + 19:25
18. Kaška Jan ZAM0301 C OB TJ Sokol Žamberk 63:10 + 23:13
19. Vaňura Vít HOR0203 C TJ Jiskra Hořice 65:44 + 25:47
20. Krsek Šimon ZAM0204 C OB TJ Sokol Žamberk 70:58 + 31:01
21. Jošt Jakub LPU0213 C OK Lokomotiva Pardubice 71:44 + 31:47
22. Poláček Radim PHK0201 C OK 99 Hradec Králové 72:12 + 32:15
23. Hladký Filip KOR0300 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 74:40 + 34:43
24. Juška Jiří LPU0304 C OK Lokomotiva Pardubice 75:52 + 35:55
25. Balcar Jiří SNA0301 C TJ START Náchod 87:10 + 47:13
26. Müller Matěj KOR0302 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 111:50 + 71:53
Pávek Ondřej KUO0301 C KOB Ústí nad Orlicí DISK
H18C
5.00 km, 60 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mühlbach Aleš STH0104 B SK Studenec 36:03
2. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 37:05 + 1:02
3. Karásek Matěj SJC0001 B Sportcentrum Jičín 38:18 + 2:15
4. Dostál Jakub VRL0104 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:34 + 4:31
5. Koditek Jonáš KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí 41:43 + 5:40
6. Jansa Radek BRU0002 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 42:06 + 6:03
7. Kynčl Vojtěch JIL0101 C OK Jilemnice 42:57 + 6:54
8. Langr Jan SHK0101 B OK Slavia Hradec Králové 43:34 + 7:31
9. Procinger Jan VRL0102 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:30 + 9:27
10. Urban Michal KUO0001 B KOB Ústí nad Orlicí 54:38 + 18:35
11. Semiginovský Šimon SJC0005 C Sportcentrum Jičín 59:26 + 23:23
12. Krampera Tomáš VRL0103 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:29 + 29:26
Kovář Lukáš CET0102 C TJ Loko Česká Třebová DISK
H21C
6.20 km, 120 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 37:25
2. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 39:35 + 2:10
3. Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 39:57 + 2:32
4. Losman Petr PHK7901 C OK 99 Hradec Králové 40:02 + 2:37
5. Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 40:15 + 2:50
6. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 40:37 + 3:12
7. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:55 + 4:30
8. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 42:12 + 4:47
9. Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 42:24 + 4:59
10. Bendák Jan PHK9800 R OK 99 Hradec Králové 42:25 + 5:00
11. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 42:49 + 5:24
12. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 44:30 + 7:05
13. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 44:49 + 7:24
14. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 45:02 + 7:37
15. Drobník Michal SJC8709 C Sportcentrum Jičín 45:22 + 7:57
16. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 46:20 + 8:55
17. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 46:33 + 9:08
18. Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové 46:35 + 9:10
19. Hovorka Jan LPU7907 C OK Lokomotiva Pardubice 47:18 + 9:53
20. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 47:20 + 9:55
21. Hrouda Matěj JIL9804 A OK Jilemnice 47:36 + 10:11
22. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 48:01 + 10:36
23. Justa Pavel PHK8701 C OK 99 Hradec Králové 48:17 + 10:52
24. Locker Tomáš SRK9802 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:35 + 11:10
25. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 48:38 + 11:13
26. Vítek Tomáš PHK7702 C OK 99 Hradec Králové 48:41 + 11:16
27. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:19 + 11:54
28. Dusílek Adam SRK8902 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:49 + 12:24
29. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 50:39 + 13:14
30. Ježek Jakub JIL0104 A OK Jilemnice 51:13 + 13:48
31. Oľhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 51:15 + 13:50
32. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 51:18 + 13:53
33. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 51:40 + 14:15
34. Lauterbach David KUO9802 A KOB Ústí nad Orlicí 52:07 + 14:42
35. Pokorný David SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:33 + 15:08
36. Karkoš Petr XCR7300 C MTB Chrudim 52:41 + 15:16
37. Handl Jindřich SRK9201 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:55 + 15:30
38. Hanč Petr VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:09 + 15:44
39. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 53:48 + 16:23
40. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 54:18 + 16:53
41. Šitina Jakub LTU0001 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:04 + 17:39
42. Tichý Radomír SHK0000 A OK Slavia Hradec Králové 55:52 + 18:27
43. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:06 + 18:41
44. Kupka Jaroslav ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orlicí 56:41 + 19:16
45. Ježek Vít JIL9903 B OK Jilemnice 56:43 + 19:18
46. Martinec Petr CHT8502 C OOB SK Chrast 57:07 + 19:42
47. Gottstein Jonáš JIL0107 A OK Jilemnice 59:06 + 21:41
48. Štěpánek Milan KUO8301 C KOB Ústí nad Orlicí 59:49 + 22:24
49. Andrš Jiří VAM8601 C OOB Vamberk 59:52 + 22:27
50. Hrdinka Daniel VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:24 + 22:59
51. Krunčík Pavel SRK8501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:43 + 25:18
52. Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 64:29 + 27:04
53. Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 66:08 + 28:43
54. Preininger Luděk DOB8001 C KOB Dobruška 71:31 + 34:06
55. Bartoň Zdeněk NPA8301 C SK LOB Nová Paka 73:40 + 36:15
56. Musil Marek CHT8801 C OOB SK Chrast 75:15 + 37:50
57. Sourada Tomáš ZAM9902 C OB TJ Sokol Žamberk 77:20 + 39:55
58. Vaněk Martin CHC9905 C K.O.B. Choceň 77:41 + 40:16
59. Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 80:45 + 43:20
60. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 86:04 + 48:39
61. Friml Dominik ZAM9901 C OB TJ Sokol Žamberk 90:13 + 52:48
62. Jelínek Jaromír CTB7702 C SK OB Chotěboř 98:39 + 61:14
63. Šabatka Jan SHK9001 C OK Slavia Hradec Králové 98:41 + 61:16
Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering DISK
Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň DISK
H21D
5.20 km, 70 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 46:34
2. Filip Filip SHK9000 C OK Slavia Hradec Králové 47:28 + 0:54
3. Nymsa Zdeněk TYN8502 C OOB SK Týniště nad Orlicí 52:07 + 5:33
4. Janeček Tomáš PHK9205 C OK 99 Hradec Králové 54:20 + 7:46
5. Kutílek Jakub LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice 55:29 + 8:55
6. Růžička Daniel KOR9000 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 58:12 + 11:38
7. Vandělík Michal ALB8501 C OOB Albrechtice nad Orlicí 59:11 + 12:37
8. Roll Martin ALB8401 C OOB Albrechtice nad Orlicí 60:29 + 13:55
9. Hanousek Martin CTB7910 C SK OB Chotěboř 61:47 + 15:13
H35C
6.10 km, 90 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 42:25
2. Cych Piotr 33P6800 C Echo Twardogóra 43:16 + 0:51
3. Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 44:20 + 1:55
4. Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 45:03 + 2:38
5. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 46:01 + 3:36
6. Šindelka Antonín DLP7200 C OOB TJ Dukla Praha 48:20 + 5:55
7. Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 50:25 + 8:00
8. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 51:18 + 8:53
9. Jiran Jan PHK7701 C OK 99 Hradec Králové 51:30 + 9:05
10. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:29 + 10:04
11. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 53:33 + 11:08
12. Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 54:38 + 12:13
13. Tesař Zdeněk SJC7401 C Sportcentrum Jičín 54:52 + 12:27
14. Sychrovský Martin SNA7601 C TJ START Náchod 55:58 + 13:33
15. Vrbata Alan HOS7801 C TJ Tatran Hostinné 56:02 + 13:37
16. Čečka Jiří SHK7600 C OK Slavia Hradec Králové 56:22 + 13:57
17. Lán Filip SHK8003 C OK Slavia Hradec Králové 57:25 + 15:00
18. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 58:44 + 16:19
19. Pleva Stanislav SJC7601 C Sportcentrum Jičín 59:37 + 17:12
20. Kolář Zdeněk BRU7101 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 60:10 + 17:45
21. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 62:36 + 20:11
22. Toužil Karel SHK7602 C OK Slavia Hradec Králové 63:37 + 21:12
23. Červinka Jiří VRL7001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:35 + 23:10
24. Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 69:02 + 26:37
25. Podlešák Marek PHK7802 C OK 99 Hradec Králové 70:40 + 28:15
26. Kunt Stanislav ZAM7401 C OB TJ Sokol Žamberk 74:38 + 32:13
27. Trlida Vratislav LPU7516 C OK Lokomotiva Pardubice 90:44 + 48:19
H35D
5.00 km, 90 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 49:56
2. Panáček Aleš NER C 50:24 + 0:28
3. Charvát František SHK7501 C OK Slavia Hradec Králové 52:24 + 2:28
4. Hovorka Pavel LPU7908 C OK Lokomotiva Pardubice 52:29 + 2:33
5. Kašpar Václav TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí 55:39 + 5:43
6. Macháček Lubomír LPU7515 C OK Lokomotiva Pardubice 56:04 + 6:08
7. Šimek Jiří CHC7901 C K.O.B. Choceň 57:06 + 7:10
8. Ĺafář Miroslav CET7001 C TJ Loko Česká Třebová 59:21 + 9:25
9. Adamovský Michal TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 60:20 + 10:24
10. Müller Kamil TYN7500 C OOB SK Týniště nad Orlicí 61:26 + 11:30
11. Frosch Petr LPU7514 C OK Lokomotiva Pardubice 62:13 + 12:17
12. Puš Roman STH7501 C SK Studenec 63:07 + 13:11
13. Jakubec Petr SJC8106 C Sportcentrum Jičín 63:49 + 13:53
14. Čapek Miroslav PHK7603 C OK 99 Hradec Králové 66:48 + 16:52
15. Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 68:10 + 18:14
16. Zemánek Miroslav SRK7401 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 69:53 + 19:57
17. Dvořáček Pavel LPU7608 C OK Lokomotiva Pardubice 71:37 + 21:41
18. Koutný Pavel PHK7108 C OK 99 Hradec Králové 72:20 + 22:24
19. Hladký Tomáš KOR7600 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 72:40 + 22:44
20. Šedivý Josef NPA8003 C SK LOB Nová Paka 72:49 + 22:53
21. Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:12 + 23:16
22. Macek Pavel LPU7517 C OK Lokomotiva Pardubice 75:05 + 25:09
23. Hanl Vratislav SRK7402 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 76:39 + 26:43
24. Stohanzl Jan LPU7600 C OK Lokomotiva Pardubice 80:09 + 30:13
25. Příkazský Jakub PHK8000 C OK 99 Hradec Králové 80:17 + 30:21
26. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 80:36 + 30:40
27. Meier Jiří BRU7400 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 80:42 + 30:46
28. Jakubský Radek SHK7603 C OK Slavia Hradec Králové 85:19 + 35:23
29. Sršeň Tomáš VAM8001 C OOB Vamberk 86:46 + 36:50
30. Stavrinou Marios SRK7901 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 87:50 + 37:54
31. Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 88:22 + 38:26
32. Mádle Miroslav BRU7600 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 94:38 + 44:42
33. Daněk Petr TYN7900 C OOB SK Týniště nad Orlicí 106:24 + 56:28
Suchý Petr SHK7800 C OK Slavia Hradec Králové DISK
H45C
5.60 km, 110 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenický Jan PHK6601 C OK 99 Hradec Králové 46:15
2. Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 46:17 + 0:02
3. Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 47:13 + 0:58
4. Hausvater Karel SHK5801 C OK Slavia Hradec Králové 47:21 + 1:06
5. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 47:52 + 1:37
6. Vláčil Daniel JPV7307 C Oddíl OS SK Prostějov 49:26 + 3:11
7. Háp Pavel PHK7101 C OK 99 Hradec Králové 50:36 + 4:21
8. Málek Martin 8FX6500 C TJ Kobylisy 50:41 + 4:26
9. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 51:00 + 4:45
10. Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové 51:07 + 4:52
11. Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 53:16 + 7:01
12. Křivda Ivan CHC6701 C K.O.B. Choceň 54:46 + 8:31
13. Slavík Pavel SNA7349 C TJ START Náchod 57:24 + 11:09
14. Vávra Radek HOR6301 C TJ Jiskra Hořice 57:27 + 11:12
15. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 58:42 + 12:27
16. Chmelař Pavel SHK6402 C OK Slavia Hradec Králové 58:49 + 12:34
16. Růžička Ivan PHK6702 C OK 99 Hradec Králové 58:49 + 12:34
18. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 58:51 + 12:36
19. Půlpán Roman CHC6501 C K.O.B. Choceň 58:53 + 12:38
20. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 60:15 + 14:00
21. Locker Martin SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:26 + 14:11
22. Halač Jaroslav 1EC6700 C Outdoor PRG 63:48 + 17:33
23. Brancuský Zdeněk LPU6803 C OK Lokomotiva Pardubice 64:27 + 18:12
24. Věříš Jan LPU7103 C OK Lokomotiva Pardubice 66:21 + 20:06
25. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 67:07 + 20:52
26. Sokol Milan BRM7201 C Sokol Burdych 69:30 + 23:15
27. Brožek Tomáš KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí 69:40 + 23:25
28. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 77:27 + 31:12
29. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 89:56 + 43:41
30. Blažek Vladimír 5XC6900 C SK Nepoměřice 93:47 + 47:32
31. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 101:19 + 55:04
Ježek Zdenek JIL7301 C OK Jilemnice DISK
H45D
4.60 km, 40 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Pavel SHK6104 C OK Slavia Hradec Králové 45:06
2. Řehák Pavel SJC6001 C Sportcentrum Jičín 46:50 + 1:44
3. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 48:26 + 3:20
4. Hanuš Karel HOS6701 C TJ Tatran Hostinné 48:33 + 3:27
4. Mikyska Alan VAM7149 C OOB Vamberk 48:33 + 3:27
6. Molinger Luděk SNA7249 C TJ START Náchod 49:44 + 4:38
7. Kadaník Libor PHK7204 C OK 99 Hradec Králové 49:47 + 4:41
8. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 49:57 + 4:51
9. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:02 + 5:56
10. Zamouřil Petr PHK6808 C OK 99 Hradec Králové 51:12 + 6:06
11. Semrád Pavel CHC6602 C K.O.B. Choceň 51:23 + 6:17
12. Čihák Petr HOR6900 C TJ Jiskra Hořice 51:34 + 6:28
13. Lapáček Jiří SHK6600 C OK Slavia Hradec Králové 52:04 + 6:58
14. Holubář David KUO7101 C KOB Ústí nad Orlicí 53:19 + 8:13
15. Marhold Stanislav CHC6603 C K.O.B. Choceň 53:47 + 8:41
16. Vých Luboš KOR7300 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 54:36 + 9:30
17. Vychodil Tomáš SHK6301 C OK Slavia Hradec Králové 55:04 + 9:58
18. Jelínek Roman CHC6301 C K.O.B. Choceň 55:06 + 10:00
19. Imlauf Martin SNA6301 C TJ START Náchod 55:22 + 10:16
20. Zákravský Zdeněk SNA5702 C TJ START Náchod 58:06 + 13:00
21. Dudášek Karel DOB7001 C KOB Dobruška 58:22 + 13:16
22. Rémiš Jaromír SHK7200 C OK Slavia Hradec Králové 58:50 + 13:44
23. Divecký Josef SHK6102 C OK Slavia Hradec Králové 58:52 + 13:46
24. Ptáček Miloš BRU7000 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 59:28 + 14:22
25. Vaňura Tomáš HOR6800 C TJ Jiskra Hořice 63:03 + 17:57
26. Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:47 + 18:41
27. Vojtěch Libor HOR7303 C TJ Jiskra Hořice 64:32 + 19:26
28. Czagan Jan LPU7149 C OK Lokomotiva Pardubice 65:02 + 19:56
29. Lux Zdeněk KUN6201 C TJ Sokol Kunvald 66:30 + 21:24
30. Funda Michal SHK6403 C OK Slavia Hradec Králové 68:02 + 22:56
31. Vach Vladimír KOR6900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 68:36 + 23:30
32. Justa Jaromír PHK6101 C OK 99 Hradec Králové 70:54 + 25:48
33. Šváb Pavel BRU6701 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 71:13 + 26:07
34. Košek Martin SHK7301 C OK Slavia Hradec Králové 74:08 + 29:02
35. Tichý Pavel KOR6801 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 83:10 + 38:04
36. Hnyk Petr SNA5701 C TJ START Náchod 85:23 + 40:17
37. Krummer Jiří CHC7301 C K.O.B. Choceň 86:31 + 41:25
38. Kos Radovan LPU7110 C OK Lokomotiva Pardubice 86:38 + 41:32
39. Hájek Tibor VRL7202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 100:13 + 55:07
H55C
5.00 km, 30 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibán Pavel SNA5649 C TJ START Náchod 43:06
2. Chládek Josef ZAM5901 C OB TJ Sokol Žamberk 47:04 + 3:58
3. Tupec Jiří VAM5801 C OOB Vamberk 48:45 + 5:39
4. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 50:24 + 7:18
5. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 51:20 + 8:14
6. Tichý Boris DOB5500 C KOB Dobruška 51:52 + 8:46
7. Kynčl Stanislav JIL5401 C OK Jilemnice 52:41 + 9:35
8. Grundman Martin CHC5801 C K.O.B. Choceň 52:44 + 9:38
9. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 52:45 + 9:39
10. Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 54:13 + 11:07
11. Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 55:02 + 11:56
12. Filip Aleš SHK5501 C OK Slavia Hradec Králové 56:53 + 13:47
13. Koč Lumír MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov 60:07 + 17:01
14. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 63:08 + 20:02
15. Hanč Pavel VRL5601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:19 + 20:13
16. Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:05 + 24:59
17. Vlček Josef TYN5602 C OOB SK Týniště nad Orlicí 87:10 + 44:04
H55D
4.30 km, 20 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malý Evžen JIL6102 C OK Jilemnice 44:55
2. Vykysalý Miroslav PHK5902 C OK 99 Hradec Králové 45:05 + 0:10
3. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 46:53 + 1:58
4. Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 48:45 + 3:50
5. Sáňka Bedřich LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice 50:47 + 5:52
6. Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 51:04 + 6:09
7. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 52:11 + 7:16
8. Andrš Milan ZAM5801 C OB TJ Sokol Žamberk 56:31 + 11:36
9. Čermák Libor PHK5600 C OK 99 Hradec Králové 59:05 + 14:10
10. Doležal Petr TYN5401 C OOB SK Týniště nad Orlicí 60:25 + 15:30
11. Junek Petr STH5501 C SK Studenec 63:20 + 18:25
12. Dvořák Vladimír LPU6004 C OK Lokomotiva Pardubice 70:40 + 25:45
13. Beňo Miroslav TYN5301 C OOB SK Týniště nad Orlicí 73:39 + 28:44
14. Šabatka Petr SHK5703 C OK Slavia Hradec Králové 76:30 + 31:35
Krejčí Jaroslav LTU5801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H65C
4.10 km, 20 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vondrouš Jaroslav PHK5201 C OK 99 Hradec Králové 41:10
2. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:58 + 0:48
3. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:40 + 1:30
4. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 43:17 + 2:07
5. Jelínek Martin PGP5103 C SK Praga 47:53 + 6:43
6. Rejmont Milan LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:32 + 7:22
7. Šroler Zdeněk KUN5201 C TJ Sokol Kunvald 50:16 + 9:06
8. Stárek Jiří SRK5002 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:03 + 9:53
9. Vítek Zdeněk SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:39 + 11:29
10. Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 56:09 + 14:59
11. Fejlek Vojtěch SHK5202 C OK Slavia Hradec Králové 58:22 + 17:12
12. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:44 + 17:34
13. Pohl Zdeněk SRK5301 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:09 + 23:59
H70C
3.50 km, 20 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 35:33
2. Šponar Josef ZAM4701 C OB TJ Sokol Žamberk 37:23 + 1:50
3. Tobiška Václav ZAM4401 C OB TJ Sokol Žamberk 42:58 + 7:25
4. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 47:27 + 11:54
5. Sokolář Zdeněk SNA4501 C TJ START Náchod 47:41 + 12:08
6. Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 49:17 + 13:44
7. Seidl Karel SRK4301 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:46 + 15:13
8. Wenke Josef SRK4703 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:54 + 19:21
9. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 55:15 + 19:42
10. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 62:12 + 26:39
11. Vykysalý František PHK3002 C OK 99 Hradec Králové 62:44 + 27:11
12. Jiran Václav PHK4701 C OK 99 Hradec Králové 76:13 + 40:40
13. Vondra Jaroslav FSP3300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 79:18 + 43:45
HDR
2.30 km, 10 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podlešák Martin PHK C OK 99 Hradec Králové 21:15
2. Kujal Jan PHKxxx C OK 99 Hradec Králové 22:19 + 1:04
3. Vondrová Eliška FSP0850 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 24:46 + 3:31
4. Lučan Ondřej LPU1101 C OK Lokomotiva Pardubice 25:32 + 4:17
5. Hostinská Bára LPU C OK Lokomotiva Pardubice 26:06 + 4:51
6. Brinkmanová Nela SHK1152 C OK Slavia Hradec Králové 26:27 + 5:12
7. Horáková Viktorie PHK C OK 99 Hradec Králové 26:34 + 5:19
8. Semerád Vít LPU0906 C OK Lokomotiva Pardubice 27:04 + 5:49
9. Semerád Jan LPU1205 C OK Lokomotiva Pardubice 27:40 + 6:25
10. Jakubská Lucie SHK1250 C OK Slavia Hradec Králové 28:09 + 6:54
11. Panáčková Alžběta NER C 28:12 + 6:57
12. Stolina David DOB C KOB Dobruška 28:13 + 6:58
13. Ondráček Lubor EKP1111 C VŠTJ Ekonom Praha 28:14 + 6:59
14. Zvěřinová Nina LPU1253 C OK Lokomotiva Pardubice 29:55 + 8:40
15. Besedová Magdaléna CHT1251 C OOB SK Chrast 30:43 + 9:28
16. Macek Dan LPU1104 C OK Lokomotiva Pardubice 31:07 + 9:52
17. Panáčková Johana NER C 32:01 + 10:46
18. Podlipný Filip SJC1202 C Sportcentrum Jičín 32:16 + 11:01
19. Hála Tomáš PDI0900 C 33:01 + 11:46
20. Proxová Veronika 2HC1350 C NNN Px 33:45 + 12:30
21. Vítková Eliška PHK1056 C OK 99 Hradec Králové 33:56 + 12:41
22. Potůček Josef LPU1102 C OK Lokomotiva Pardubice 35:34 + 14:19
23. Šlambora Vít SHK C OK Slavia Hradec Králové 35:39 + 14:24
24. Čtvrtečková Natálie TYN C OOB SK Týniště nad Orlicí 36:08 + 14:53
25. Sehnoutková Anna KOR0950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:43 + 15:28
26. Čečková Barbora SHK1151 C OK Slavia Hradec Králové 36:52 + 15:37
26. Sychrovský Tomáš SNA1102 C TJ START Náchod 36:52 + 15:37
28. Langrová Tereza KOR1250 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:54 + 15:39
29. Tomešová Evelína SJC1150 C Sportcentrum Jičín 36:55 + 15:40
30. Korecká Anna LPU1254 C OK Lokomotiva Pardubice 38:03 + 16:48
31. Dvořáková Marie LPU1452 C OK Lokomotiva Pardubice 38:16 + 17:01
32. Horáková Eliška 2UX1150 C Horáková 38:38 + 17:23
33. Kadrmanová Nela CET C TJ Loko Česká Třebová 38:47 + 17:32
34. Hamáček Jan STHxxx C SK Studenec 41:03 + 19:48
35. Kroupová Anna LPU1154 C OK Lokomotiva Pardubice 41:37 + 20:22
36. Jirout Jáchym SNA1201 C TJ START Náchod 42:13 + 20:58
37. Šafář Jan CETxxx C TJ Loko Česká Třebová 42:53 + 21:38
38. Jarošová Tereza LPU1161 C OK Lokomotiva Pardubice 43:42 + 22:27
39. Nymsová Marie Ema TYN1350 C OOB SK Týniště nad Orlicí 43:46 + 22:31
40. Jan Matěj NER C 43:47 + 22:32
41. Bláhová Klára SHK C OK Slavia Hradec Králové 44:32 + 23:17
41. Řoutil Matěj NER C 44:32 + 23:17
43. Holingerová Alžběta CHC0953 C K.O.B. Choceň 44:41 + 23:26
44. Bláha Štěpán SHKxxx C OK Slavia Hradec Králové 44:49 + 23:34
45. Čtrvrtečka Jakub TYN C OOB SK Týniště nad Orlicí 44:52 + 23:37
46. Kubíková Adéla LPU C OK Lokomotiva Pardubice 45:14 + 23:59
47. Chvojková Vendula LPU1199 C OK Lokomotiva Pardubice 45:17 + 24:02
48. Dobiášová Johana SHK0856 C OK Slavia Hradec Králové 47:12 + 25:57
49. Hálová Barbora PDYxxx C Běhej Poděbrady 48:08 + 26:53
50. Potůčková Jana LPU1361 C OK Lokomotiva Pardubice 48:11 + 26:56
51. Hlavsová Tereza SHK0857 C OK Slavia Hradec Králové 48:14 + 26:59
52. Stohanzlová Vilma LPU1551 C OK Lokomotiva Pardubice 49:34 + 28:19
53. Hála Jan PDYxxx C Běhej Poděbrady 49:45 + 28:30
54. Šírová Klára LPU C OK Lokomotiva Pardubice 51:22 + 30:07
55. Junek Kryštof STH1201 C SK Studenec 53:03 + 31:48
56. Daněk Tomáš TYN0900 C OOB SK Týniště nad Orlicí 54:19 + 33:04
57. Kuchyňka Matyáš NER C 54:48 + 33:33
58. Ryppelová Anna TAP0954 C KOB Tretra Praha 56:41 + 35:26
59. Kučera Tomáš TAP0907 C KOB Tretra Praha 57:31 + 36:16
60. Fenclová Zuzana LPU1454 C OK Lokomotiva Pardubice 61:53 + 40:38
61. Žemličková Viky LPU C OK Lokomotiva Pardubice 62:27 + 41:12
62. Hančová Alice VRLxxx C OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:07 + 44:52
63. Holata Vojtěch TAP C KOB Tretra Praha 69:10 + 47:55
Mandlíková Leontýna SHK C OK Slavia Hradec Králové DISK
Nymsa Matyáš TYN1300 C OOB SK Týniště nad Orlicí DISK
P
3.20 km, 20 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baše Petr KOR7701 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 28:39
2. Držková Berenika LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice 28:49 + 0:10
3. Kubín Jan HOR7400 C TJ Jiskra Hořice 29:51 + 1:12
4. Mattiviová Světlana SJCxxx C Sportcentrum Jičín 30:15 + 1:36
5. Krejčí Milan KOR7400 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 32:43 + 4:04
6. Potůček Jiří NERxxx C 33:02 + 4:23
7. Molingerová Pavlína SNA7951 C TJ START Náchod 33:25 + 4:46
8. Hostinský Matěj LPU0604 C OK Lokomotiva Pardubice 33:41 + 5:02
9. Lapáčková Soňa SHK7651 C OK Slavia Hradec Králové 33:42 + 5:03
10. Holinger Jiří CHC C K.O.B. Choceň 33:43 + 5:04
11. Jahodová Jirka NERxxx C 34:31 + 5:52
12. Janovská Věra NERxxx C 34:39 + 6:00
13. Tichý Radomír NER C 35:07 + 6:28
14. Chalupný Václav 1JC9300 C Klub přátel kofoly 35:38 + 6:59
15. Pompach Martin PHK7207 C OK 99 Hradec Králové 36:20 + 7:41
16. Kynčl Stanislav JIL6401 C OK Jilemnice 36:34 + 7:55
17. Fejfar Libor NER C 36:35 + 7:56
18. Vaštová Slávka NER C 37:26 + 8:47
19. Lacina Jindřich LPU0211 C OK Lokomotiva Pardubice 37:27 + 8:48
20. Proxová Lada 2HC8350 C NNN Px 37:53 + 9:14
21. Pancová Lenka NERxxx C 39:59 + 11:20
22. Brumlichová Kristýna NPA0351 C SK LOB Nová Paka 40:38 + 11:59
23. Šafránek Daniel KOR9700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 40:40 + 12:01
24. Vaňurová Marcela HOR6850 C TJ Jiskra Hořice 40:42 + 12:03
25. Neumannová Blanka NER C 41:21 + 12:42
26. Udržal Patrik NER C 42:22 + 13:43
27. Husáková Petra SLA7452 C SKOB Slaný 42:45 + 14:06
28. Lounek Jaroslav KOR6901 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 43:39 + 15:00
29. Tichá Anna NER C 45:15 + 16:36
30. Balážová Petra SHK C OK Slavia Hradec Králové 46:33 + 17:54
31. Prox Jakub 2HC7400 C NNN Px 47:05 + 18:26
32. Doležalová Ivana TYN6451 C OOB SK Týniště nad Orlicí 47:47 + 19:08
33. Hruška Matyáš NERxxx C 47:48 + 19:09
34. Růžková Kamila C 48:10 + 19:31
35. Kubíková Irena LPU C OK Lokomotiva Pardubice 48:41 + 20:02
36. Růžek Tomáš LPUxxx C OK Lokomotiva Pardubice 49:01 + 20:22
37. Nedomová Iva PDY7851 C Běhej Poděbrady 51:06 + 22:27
38. Sommer Jarda NERxxx C 51:19 + 22:40
39. Vondrová Jitka FSP C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:52 + 23:13
40. Věříšová Lenka 2SC7750 C NEREG - Věříšovi 51:55 + 23:16
41. Vondra Tomáš FSP0500 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:38 + 23:59
42. Krummerová Martina CHC7854 C K.O.B. Choceň 54:56 + 26:17
43. Vaštová Lucie NER C 56:36 + 27:57
44. Jahodová Andrea NERxxx C 57:24 + 28:45
45. Kosová Leona LPU7153 C OK Lokomotiva Pardubice 57:35 + 28:56
46. Šmídová Maya JIL C OK Jilemnice 59:11 + 30:32
47. Lacina Martin LPU7105 C OK Lokomotiva Pardubice 59:49 + 31:10
48. Mádle Ondřej BRU0701 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 60:47 + 32:08
49. Ehlová Iva SRK3951 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:19 + 35:40
50. Kvapilová Simona PHK1150 C OK 99 Hradec Králové 66:44 + 38:05
51. Filipová Lucie SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:43 + 40:04
52. Posejpal Kryštof BRU C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 75:43 + 47:04
53. Hammová Dita KOR7050 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 78:45 + 50:06
54. Tomášová Petra SRK0556 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 93:15 + 64:36
55. Tomášová Majda SRK6753 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 94:12 + 65:33
56. Heerkens Luna BRU C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 106:58 + 78:19
Malochová Romana LPUxxx C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Věříšová Lucie 2SC0350 C NEREG - Věříšovi DISK
T
5.00 km, 60 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 32:27
2. Fleischmann Aleš 1JC8900 C Klub přátel kofoly 47:31 + 15:04
3. Málek Martin 8FX8900 C TJ Kobylisy 49:04 + 16:37
4. Kodytková Denisa SHK0252 A OK Slavia Hradec Králové 51:27 + 19:00
5. Kolář Adam BRU C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 51:41 + 19:14
6. Hejtmánková Kateřina TAP8462 C KOB Tretra Praha 57:08 + 24:41
7. Vrábel Petr PHK7604 C OK 99 Hradec Králové 68:28 + 36:01
8. Udržal Marek NER C 72:26 + 39:59
9. Zurynek Pavel PHK C OK 99 Hradec Králové 72:44 + 40:17
10. Michálek Marcel NERxxx C 75:32 + 43:05
11. Jireš František 3IX5900 C Zelenkovi 86:32 + 54:05
12. Kubínová Marcela HOR7550 C TJ Jiskra Hořice 87:33 + 55:06
13. Vašta Karel NER C 91:21 + 58:54
14. Zelenková Lenka 3IX6150 C Zelenkovi 99:38 + 67:11
15. Zmeškalová Lenka SHK C OK Slavia Hradec Králové 110:58 + 78:31