Výsledky závodu: Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3

Datum:
29.04.2018
Místo konání:
Jedlová, areál U Mlýna
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Mapa:
Ředitel závodu:
Černý Libor - R3
Hlavní rozhodčí:
Milota Josef - R3
Stavitel tratí:
Michalec Jan - R1
D10
2.10 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 19:23
2. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 22:26 + 3:03
3. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 25:46 + 6:23
4. Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha 28:45 + 9:22
5. Chumová Adéla SLP0950 OOB Slavia Praha 34:45 + 15:22
6. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia Plzeň 41:23 + 22:00
7. Šitrová Štěpánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 44:08 + 24:45
8. Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 44:34 + 25:11
9. Blechová Adéla KRL1055 Kometa Kralovice 45:07 + 25:44
10. Liberdová Magdaléna KSH0851 OB Kašperské Hory 46:04 + 26:41
11. Beránková Hedvika VPM0850 KOS Slavia Plzeň 46:56 + 27:33
12. Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 47:20 + 27:57
13. Riedlová Karlína DCH0856 Radioelektronika Cheb 80:48 + 61:25
D10L
2.52 km, 105 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zapletalová Adéla MLA0970 MLOK Mariánské Lázně 24:41
2. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 25:20 + 0:39
3. Ritterová Lída 1BC0870 Ski klub Karlovy Vary 25:24 + 0:43
4. Benešová Kateřina BSO0870 KOB Baník Sokolov 28:03 + 3:22
5. Kulichová Daniela BSO0871 KOB Baník Sokolov 30:05 + 5:24
6. Beránková Julie VPM1051 KOS Slavia Plzeň 30:08 + 5:27
7. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 33:54 + 9:13
8. Hofmanova Anna LPM0970 OK Lokomotiva Plzeň 49:17 + 24:36
9. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 54:53 + 30:12
Fišáková Leona MLA1151 MLOK Mariánské Lázně DISK
D12
2.42 km, 85 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 26:22
2. Kožíšková Kateřina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 26:34 + 0:12
3. Řeháková Mirka SKV0652 TJ Slovan Karlovy Vary 30:25 + 4:03
4. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 34:45 + 8:23
5. Bauerová Aneta SKV0752 TJ Slovan Karlovy Vary 35:56 + 9:34
6. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 36:01 + 9:39
7. Holíková Petra ONO0653 SKOB Ostrov 36:13 + 9:51
8. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 38:54 + 12:32
9. Kolovratová Tereza SKV0670 TJ Slovan Karlovy Vary 41:05 + 14:43
10. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 50:02 + 23:40
11. Fišarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 54:59 + 28:37
12. Folprechtová Julie VSP0653 USK Praha 56:15 + 29:53
13. Pátková Viktorka SKV0770 TJ Slovan Karlovy Vary 65:24 + 39:02
14. Nejedlá Bára ONO0750 SKOB Ostrov 69:37 + 43:15
15. Peřinová Eliška SKV0771 TJ Slovan Karlovy Vary 71:34 + 45:12
D14
3.17 km, 105 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 33:42
2. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 35:06 + 1:24
3. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 35:37 + 1:55
4. Ziebová Veronika NEK0450 Nejdek Orienteering 39:36 + 5:54
5. Postránská Adéla MLA0551 MLOK Mariánské Lázně 44:59 + 11:17
6. Čáslavská Klára NEK0550 Nejdek Orienteering 48:41 + 14:59
7. Vlachová Adéla KRL0551 Kometa Kralovice 51:41 + 17:59
8. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 52:52 + 19:10
9. Ševčíková Anežka ONO0550 SKOB Ostrov 53:41 + 19:59
10. Zmarzláková Olga KRL0552 Kometa Kralovice 55:42 + 22:00
11. Študlarová Zuzana SKV0572 TJ Slovan Karlovy Vary 64:14 + 30:32
12. Nováčková Johanka SKV0470 TJ Slovan Karlovy Vary 67:51 + 34:09
13. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 68:27 + 34:45
14. Měchurová Zuzana NNN0470 Neregistrovaní 70:52 + 37:10
15. Peřinová Zuzana SKV0571 TJ Slovan Karlovy Vary 77:21 + 43:39
16. Chárová Anna Viktorie DCH0558 Radioelektronika Cheb 84:35 + 50:53
17. Peřinová Anna SKV0570 TJ Slovan Karlovy Vary 100:22 + 66:40
D16
4.18 km, 140 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 52:52
2. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 59:35 + 6:43
3. Řeháková Gabriela SKV0351 TJ Slovan Karlovy Vary 61:52 + 9:00
4. Petříková Adéla MAS0352 KČT Aš 65:36 + 12:44
5. Stahlová Nela DCH0256 Radioelektronika Cheb 92:05 + 39:13
D18
4.54 km, 135 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia Plzeň 44:21
2. Kosíková Eliška TUR0052 OOB TJ Turnov 44:42 + 0:21
3. Lučanová Barbora MAS0051 KČT Aš 47:17 + 2:56
4. Šlechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 47:18 + 2:57
5. Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice 51:32 + 7:11
6. Trpáková Daniela DCH0165 Radioelektronika Cheb 52:57 + 8:36
D21
6.22 km, 170 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 47:16
2. Ryšavá Vendula PGP8153 SK Praga 49:43 + 2:27
3. Kuncová Eliška SSU8951 SK Severka Šumperk 52:56 + 5:40
4. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 56:41 + 9:25
5. Lehner Marei 41D9950 OLG Regensburg 61:06 + 13:50
6. Urbánková Kateřina ONO9250 SKOB Ostrov 63:52 + 16:36
7. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 64:54 + 17:38
8. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 68:26 + 21:10
9. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 71:28 + 24:12
10. Hošková Tereza DOB8971 KOB Dobruška 71:47 + 24:31
11. Ondrová Kateřina SKV8951 TJ Slovan Karlovy Vary 87:00 + 39:44
12. Škrlová Kristýna KRL9954 Kometa Kralovice 97:12 + 49:56
13. Doležalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia Plzeň 104:28 + 57:12
D35
4.99 km, 125 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 39:21
2. Folprechtová Kateřina VSP7460 USK Praha 44:29 + 5:08
3. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 45:10 + 5:49
4. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 46:30 + 7:09
5. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 47:21 + 8:00
6. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia Plzeň 47:43 + 8:22
7. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 48:27 + 9:06
8. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 49:49 + 10:28
9. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 51:44 + 12:23
10. Hofmanová Michaela LPM7751 OK Lokomotiva Plzeň 54:37 + 15:16
11. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 56:34 + 17:13
12. Vlašímská Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 62:03 + 22:42
13. Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň 63:29 + 24:08
14. Ječmenová Věra ONO8050 SKOB Ostrov 63:49 + 24:28
15. Kotásková Jana JES7451 OK Rakovník 64:15 + 24:54
16. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 66:06 + 26:45
17. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 69:18 + 29:57
18. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 71:55 + 32:34
19. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 79:54 + 40:33
D45
4.11 km, 120 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 41:25
2. Jirsová Pavla KSH7251 OB Kašperské Hory 47:29 + 6:04
3. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 47:36 + 6:11
4. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 48:39 + 7:14
5. Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 51:09 + 9:44
6. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 52:20 + 10:55
7. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 56:47 + 15:22
8. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 56:54 + 15:29
9. Švarcová Lenka TUR6457 OOB TJ Turnov 61:19 + 19:54
10. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 64:55 + 23:30
11. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 66:39 + 25:14
12. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 68:50 + 27:25
13. Zierhutová Michaela LCV7151 TJ Lokomotiva Chomutov 69:49 + 28:24
14. Kosíková Helena TUR6550 OOB TJ Turnov 83:51 + 42:26
15. Škrlová Hana KRL6951 Kometa Kralovice 94:25 + 53:00
16. Lehner Ulrike 41D6750 OLG Regensburg 121:46 + 80:21
D55
3.49 km, 120 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 USK Praha 39:23
2. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 45:54 + 6:31
3. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 47:43 + 8:20
4. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 49:49 + 10:26
5. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 51:11 + 11:48
6. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 54:49 + 15:26
7. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva Chomutov 60:56 + 21:33
8. Setínková Zuzana DKP5753 Oddíl OB Kotlářka 66:13 + 26:50
D65
2.64 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Eva TEP4851 Tempo Praha 40:33
2. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 53:23 + 12:50
3. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 58:16 + 17:43
4. Horáková Magdalena NEK4950 Nejdek Orienteering 63:41 + 23:08
H10
2.10 km, 70 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 27:43
2. Prinz Mikuláš MLA0901 MLOK Mariánské Lázně 30:16 + 2:33
3. Křížek Ivo MAS0801 KČT Aš 32:07 + 4:24
4. Tříska Lukáš LPM0800 OK Lokomotiva Plzeň 33:22 + 5:39
5. Folprecht Lukáš VSP0802 USK Praha 33:46 + 6:03
6. Pjenčák Adam MAS0802 KČT Aš 36:33 + 8:50
7. Blecha Adam KRL0803 Kometa Kralovice 39:41 + 11:58
8. Chalupa Šimon ONO0901 SKOB Ostrov 42:55 + 15:12
9. Placek Tomas MLA0902 MLOK Mariánské Lázně 44:29 + 16:46
10. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 45:06 + 17:23
11. Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary 45:44 + 18:01
12. Šebian Samuel KRL0903 Kometa Kralovice 54:00 + 26:17
13. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 58:08 + 30:25
14. Vít Tomáš BSO0800 KOB Baník Sokolov 81:57 + 54:14
Navrátil Adam DCH0803 Radioelektronika Cheb DISK
Postránský Adam MLA0900 MLOK Mariánské Lázně DISK
H10L
2.52 km, 105 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Parula Egon LPM1000 OK Lokomotiva Plzeň 19:56
2. Gregor Richard BSO0900 KOB Baník Sokolov 21:31 + 1:35
3. Veljačik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha 21:57 + 2:01
4. Šitra Šimon LPM1001 OK Lokomotiva Plzeň 25:15 + 5:19
5. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 26:31 + 6:35
6. Ritter Jakub 1BC1020 Ski klub Karlovy Vary 28:50 + 8:54
7. Houba Vojtěch KRL1002 Kometa Kralovice 29:09 + 9:13
8. Fecko Richard NEK1100 Nejdek Orienteering 31:39 + 11:43
9. Darmovzal Šimon PGP1001 SK Praga 35:35 + 15:39
10. Navrátil Jakub MLA MLOK Mariánské Lázně 64:31 + 44:35
H12
2.84 km, 90 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 30:08
2. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 31:40 + 1:32
3. Bauer David SKV0720 TJ Slovan Karlovy Vary 32:46 + 2:38
4. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 33:59 + 3:51
5. Škrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice 35:53 + 5:45
6. Biersak Petr KRL0701 Kometa Kralovice 38:40 + 8:32
7. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 40:15 + 10:07
8. Petruš Ondřej MLA0701 MLOK Mariánské Lázně 41:22 + 11:14
9. Dolák Jakub DKP0707 Oddíl OB Kotlářka 42:11 + 12:03
10. Pávek Štěpán NEK0700 Nejdek Orienteering 51:10 + 21:02
11. Havlíček Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov 54:41 + 24:33
12. Plevný Albert DCH0711 Radioelektronika Cheb 62:04 + 31:56
13. Gašek Šimon SKV0721 TJ Slovan Karlovy Vary 63:17 + 33:09
14. Nikodém Ondřej DCH0606 Radioelektronika Cheb 89:08 + 59:00
15. Vyskočil Jan SKV0621 TJ Slovan Karlovy Vary 102:36 + 72:28
H14
3.99 km, 115 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 27:41
2. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 33:52 + 6:11
3. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia Plzeň 37:25 + 9:44
4. Bauer Matyáš SKV0402 TJ Slovan Karlovy Vary 39:26 + 11:45
5. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 42:36 + 14:55
6. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 49:32 + 21:51
7. Šustr Ondřej KSH0501 OB Kašperské Hory 55:39 + 27:58
8. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia Plzeň 55:56 + 28:15
9. Košina Tobiáš SKV0502 TJ Slovan Karlovy Vary 66:25 + 38:44
10. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 73:29 + 45:48
11. Čáslavský David NEK0401 Nejdek Orienteering 79:51 + 52:10
12. Pelikán Aleš NEK0501 Nejdek Orienteering 85:51 + 58:10
13. Gašek Matouš SKV0421 TJ Slovan Karlovy Vary 112:10 + 84:29
Rádl Mikeš SKV0520 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Lehner Severin 41D0502 OLG Regensburg DISK
H16
4.90 km, 140 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čepička Ladislav LPM0303 OK Lokomotiva Plzeň 35:41
2. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 38:27 + 2:46
3. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 39:45 + 4:04
4. Lill Petr BSO0203 KOB Baník Sokolov 43:49 + 8:08
5. Svatek Samuel DCH0205 Radioelektronika Cheb 47:51 + 12:10
6. Křížek Filip MAS0301 KČT Aš 49:35 + 13:54
7. Šustr Antonín KSH0201 OB Kašperské Hory 53:07 + 17:26
8. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 55:14 + 19:33
9. Křížek Josef MAS0201 KČT Aš 61:59 + 26:18
10. Trpák Jan DCH0309 Radioelektronika Cheb 74:18 + 38:37
11. Vendelberger Tomáš MAS0302 KČT Aš 76:25 + 40:44
12. Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 77:06 + 41:25
13. Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 85:31 + 49:50
H18
6.98 km, 180 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svatek Daniel DCH0113 Radioelektronika Cheb 63:42
2. Lehner Benedikt 41D0100 OLG Regensburg 69:45 + 6:03
3. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 73:13 + 9:31
4. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 75:39 + 11:57
5. Rosenbaum Ondřej JES0001 OK Rakovník 79:16 + 15:34
H21
10.87 km, 260 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vištejn Jiří LPM9304 OK Lokomotiva Plzeň 74:30
2. Bořánek Michal SSU0007 SK Severka Šumperk 75:19 + 0:49
3. Lehner Korbinian 41D9601 OLG Regensburg 76:35 + 2:05
4. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 77:54 + 3:24
5. Petras Tomáš VAM8801 OOB Vamberk 78:43 + 4:13
6. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 78:53 + 4:23
7. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 80:13 + 5:43
8. Václavek Tomáš STE5809 SK SKI-OB Šternberk 88:37 + 14:07
9. Lehner Quirin 41D9800 OLG Regensburg 89:58 + 15:28
10. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 91:54 + 17:24
11. Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary 92:58 + 18:28
12. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 104:25 + 29:55
13. Křemen Štěpán KAM9804 OK Kamenice 106:57 + 32:27
14. Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia Plzeň 112:31 + 38:01
15. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 142:16 + 67:46
Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Buzek Martin PGP8401 SK Praga DISK
H35
6.98 km, 180 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 51:23
2. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 52:57 + 1:34
3. Folprecht Eduard TUV7304 SOK TJ Turnov 53:52 + 2:29
4. Beránek Jan VPM7202 KOS Slavia Plzeň 58:24 + 7:01
5. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 60:58 + 9:35
6. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 61:36 + 10:13
7. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 62:33 + 11:10
8. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 62:37 + 11:14
9. Nejedlý Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 64:18 + 12:55
10. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 65:49 + 14:26
11. Pávek Jiří NEK7700 Nejdek Orienteering 66:06 + 14:43
12. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 68:52 + 17:29
12. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 68:52 + 17:29
14. Řehák Miroslav KAD7101 Originální Vivalín Team Kadaň 70:49 + 19:26
15. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 71:19 + 19:56
16. Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary 73:14 + 21:51
17. Fišar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 78:42 + 27:19
18. Kožíšek Petr LPM7603 OK Lokomotiva Plzeň 79:54 + 28:31
19. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 80:42 + 29:19
20. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 81:49 + 30:26
21. Fiala Michal KSH7601 OB Kašperské Hory 82:46 + 31:23
22. Píchal Jan VSP5202 USK Praha 93:03 + 41:40
23. Holík Jaromír ONO7502 SKOB Ostrov 96:29 + 45:06
24. Placek Petr MLA8000 MLOK Mariánské Lázně 98:53 + 47:30
Křížek Filip MAS7800 KČT Aš DISK
H45
5.99 km, 135 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 43:42
2. Suk Jiří MFP6401 Matfyz Praha 48:12 + 4:30
3. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 52:29 + 8:47
4. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 55:35 + 11:53
5. Tichý Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 56:23 + 12:41
6. Vít Vlastimil BSO6800 KOB Baník Sokolov 58:46 + 15:04
7. Václavek Jiří STE5701 SK SKI-OB Šternberk 59:23 + 15:41
8. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 61:09 + 17:27
9. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 64:19 + 20:37
10. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia Plzeň 67:28 + 23:46
11. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 67:31 + 23:49
12. Štěrba Jiří SKV6401 TJ Slovan Karlovy Vary 68:53 + 25:11
13. Vlach Miroslav DCH6101 Radioelektronika Cheb 73:28 + 29:46
14. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 74:30 + 30:48
15. Kopp Petr 58C6702 Loko Liberec 78:11 + 34:29
16. Mareš Alexander NEK7300 Nejdek Orienteering 81:49 + 38:07
17. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 91:21 + 47:39
18. Nováček Jan NNN6020 Neregistrovaní 95:03 + 51:21
19. Černý Marcel MAS7201 KČT Aš 121:36 + 77:54
H55
4.54 km, 135 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 34:59
2. Švarc Jiří TUR6204 OOB TJ Turnov 42:46 + 7:47
3. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 45:07 + 10:08
4. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 45:56 + 10:57
5. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 51:31 + 16:32
6. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 52:14 + 17:15
7. Jun Drahomír KNC5501 Sokol Kostelec n. Č. l. 52:56 + 17:57
8. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 59:33 + 24:34
9. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia Plzeň 62:48 + 27:49
10. Čech Petr DCH6002 Radioelektronika Cheb 64:57 + 29:58
11. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 68:44 + 33:45
12. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 71:53 + 36:54
13. Chotětický Jan MAS5400 KČT Aš 75:56 + 40:57
14. Borovička Milan FSP6104 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 83:10 + 48:11
Valter Petr KBP4500 KBP Praha DISK
H65
3.49 km, 120 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gurka Jiří TUV4601 SOK TJ Turnov 39:40
2. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 41:00 + 1:20
3. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 41:10 + 1:30
4. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 41:48 + 2:08
5. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 47:27 + 7:47
6. Chotětický Václav MAS5200 KČT Aš 47:50 + 8:10
7. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 51:53 + 12:13
8. Sklenář Antonín STE4801 SK SKI-OB Šternberk 54:10 + 14:30
9. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva Chomutov 56:49 + 17:09
10. Nykles Vladimír VPM4702 KOS Slavia Plzeň 58:54 + 19:14
11. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 63:16 + 23:36
Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory DISK
H70
2.64 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frey Jaromír ONO4100 SKOB Ostrov 38:06
2. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 38:22 + 0:16
3. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 39:42 + 1:36
4. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 46:15 + 8:09
HDR
2.52 km, 105 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikyska Mael MLA1100 MLOK Mariánské Lázně 25:55
2. Křížek Vilém MAS1000 KČT Aš 27:02 + 1:07
3. Gregor Ondřej BSO1200 KOB Baník Sokolov 34:04 + 8:09
4. Hofman Jakub LPM1120 OK Lokomotiva Plzeň 35:34 + 9:39
5. Zeman Annabel DCE1850 KOB Dobřichovice 35:41 + 9:46
6. Čepička Antonín LPM1102 OK Lokomotiva Plzeň 36:45 + 10:50
7. Kovalová Karolína BSO1250 KOB Baník Sokolov 37:02 + 11:07
8. Placek Nikolas MLA1200 MLOK Mariánské Lázně 40:47 + 14:52
9. Pávková Anna NEK1225 Nejdek Orienteering 40:52 + 14:57
10. Šňupárková Bára NNN1229 Neregistrovaní 40:53 + 14:58
11. Šňupárek Jan NNN1230 Neregistrovaní 41:42 + 15:47
12. Prinzová Lada MLA1150 MLOK Mariánské Lázně 42:34 + 16:39
13. Zabolotná Klára MLA MLOK Mariánské Lázně 42:35 + 16:40
14. Forheiová Kristýna NNN Neregistrovaní 43:15 + 17:20
15. Lukavská Anička NNN1274 Neregistrovaní 45:01 + 19:06
16. Darmovzal Marek PGP1300 SK Praga 48:16 + 22:21
17. Klier Šimon MLA1101 MLOK Mariánské Lázně 50:36 + 24:41
18. Houbová Eliška KRL1152 Kometa Kralovice 51:07 + 25:12
19. Nikodém Vladimír NNN Neregistrovaní 52:03 + 26:08
20. Klier Matyáš MLA MLOK Mariánské Lázně 52:14 + 26:19
21. Kovalová Adriana BSO1370 KOB Baník Sokolov 56:50 + 30:55
22. Rambousek Marek BSO1400 KOB Baník Sokolov 57:16 + 31:21
23. Chumová Lada SLP1250 OOB Slavia Praha 60:18 + 34:23
24. Skalská Iva NNN Neregistrovaní 63:21 + 37:26
25. Škrabálková Nela NNN Neregistrovaní 63:32 + 37:37
26. Chramosta Petr VPM1001 KOS Slavia Plzeň 68:05 + 42:10
P
2.67 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petruš Marek MLA7501 MLOK Mariánské Lázně 28:42
2. Zierhutová Michaela LCV0250 TJ Lokomotiva Chomutov 31:50 + 3:08
3. Donda Jiří ONO7600 SKOB Ostrov 31:56 + 3:14
4. Hořejší Zbyněk NNN Neregistrovaní 32:44 + 4:02
5. Bína Pavel MLA6708 MLOK Mariánské Lázně 33:09 + 4:27
6. Houba Petr KRL9920 Kometa Kralovice 33:10 + 4:28
7. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 33:16 + 4:34
8. Sobota Petr VPM7800 KOS Slavia Plzeň 33:17 + 4:35
9. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 36:35 + 7:53
10. Vítová Jana NNN Neregistrovaní 37:25 + 8:43
11. Čepičková Jana LPM7353 OK Lokomotiva Plzeň 39:09 + 10:27
12. Lukavská Daniela NNN Neregistrovaní 43:42 + 15:00
13. Šebian Pavel KRL9921 Kometa Kralovice 44:19 + 15:37
14. Kraus Jindřich LCV9401 TJ Lokomotiva Chomutov 46:30 + 17:48
15. Barda Tomáš ONO0302 SKOB Ostrov 47:06 + 18:24
16. Váchová Ilona 1BC7700 Ski klub Karlovy Vary 48:56 + 20:14
17. Zieba Jaroslav NEK6500 Nejdek Orienteering 49:01 + 20:19
18. Turková Martina SKV TJ Slovan Karlovy Vary 50:29 + 21:47
19. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 51:17 + 22:35
20. Dondová Kateřina ONO7752 SKOB Ostrov 51:21 + 22:39
21. Křížková Jitka MAS8050 KČT Aš 53:23 + 24:41
22. Prinzová Nikola MLA MLOK Mariánské Lázně 61:08 + 32:26
23. Balejová Veronika KAM7253 OK Kamenice 62:51 + 34:09
24. Darmovzal Martin 59Z7400 Uhříněves 63:53 + 35:11
25. Ondrová Jana NNN Neregistrovaní 67:08 + 38:26
26. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 71:24 + 42:42
27. Šebianová Lucie KRL9970 Kometa Kralovice 73:32 + 44:50
28. Buřičová Romana NNN Neregistrovaní 110:04 + 81:22
29. Stehlíková Kateřina LPM7750 OK Lokomotiva Plzeň 113:45 + 85:03
Holíková Ilona ONO7552 SKOB Ostrov DISK
Milotová Markéta NNN Neregistrovaní DISK
Prinz Tomáš MLA MLOK Mariánské Lázně DISK
T
5.12 km, 165 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přibyl Ivan PFP5900 VŠSK PedF UK Praha 49:19
2. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 55:32 + 6:13
3. Zdráhal Tomáš OOL5301 SK Haná orienteering 58:31 + 9:12
4. Dvořáček Dan 17Z7900 Neregistrovaní - Cookies & Pancakes 58:44 + 9:25
5. Přibylová Eva PFP6950 VŠSK PedF UK Praha 60:40 + 11:21
6. Gabriel Vojtěch NNN Neregistrovaní 61:06 + 11:47
7. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 61:43 + 12:24
8. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 62:32 + 13:13
9. Tengler Martin MLA8901 MLOK Mariánské Lázně 63:45 + 14:26
10. Šilhavá Lucie LPM9451 OK Lokomotiva Plzeň 68:15 + 18:56
11. Novák Petr MLA6700 MLOK Mariánské Lázně 69:06 + 19:47
12. Halíř Radim MFP7000 Matfyz Praha 74:21 + 25:02
13. Pecoldová Pavlína 17Z8450 Neregistrovaní - Cookies & Pancakes 75:12 + 25:53
14. Skalský Roman NNN8020 Neregistrovaní 75:55 + 26:36
15. Liberda Ondřej KSH7508 OB Kašperské Hory 83:53 + 34:34
16. Doležal Jan VPM5701 KOS Slavia Plzeň 91:33 + 42:14
17. Pivcová Žaneta MLA8050 MLOK Mariánské Lázně 95:11 + 45:52
Szekalyová Erika MLA MLOK Mariánské Lázně DISK