Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati
Kategorie: H21L

Datum:
02.06.2018
Místo konání:
Chata Slovanka
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
1 : 10 000, ekv. 5 m, ISOM 2017, stav jaro 2018, formát A4
Ředitel závodu:
Picek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Posselt Martin - R1
Stavitel tratí:
Posselt Martin - R3
JURY:
Wolf Daniel, Burda Matěj, Kubátová Jana
Protokol:
Byl podán protest proti diskvalifikaci závodnice Kosíková Eliška (TUR0052). Jury ve složení Wolf Daniel, Burda Matěj a Valešová Jana protest neuznala ve shodě s pravidly.
H21L
3.94 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fürst Matouš LLI9603 R TJ Loko Liberec 30:06
2. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 32:23 + 2:17
3. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 32:43 + 2:37
4. Horáček Michal VLI7700 R Slavia Liberec orienteering 33:02 + 2:56
5. Dragowski Kuba TUR9003 R OOB TJ Turnov 33:56 + 3:50
6. Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 34:04 + 3:58
7. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 34:20 + 4:14
8. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 34:27 + 4:21
9. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 34:33 + 4:27
10. Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice 34:41 + 4:35
11. Janata Martin DKP8306 C Oddíl OB Kotlářka 35:36 + 5:30
12. Kalata Michał 3EP8900 10BKPanc 35:46 + 5:40
13. Burda Matěj BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor 35:58 + 5:52
14. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 36:27 + 6:21
15. Baier Martin TUR7603 C OOB TJ Turnov 36:39 + 6:33
16. Zakouřil Tomáš TUV7500 C SOK TJ Turnov 36:46 + 6:40
17. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 36:52 + 6:46
18. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 37:15 + 7:09
18. Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 37:15 + 7:09
20. Drobník Michal SJC8709 C Sportcentrum Jičín 38:21 + 8:15
21. Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 38:37 + 8:31
21. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 38:37 + 8:31
23. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 38:54 + 8:48
24. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 39:49 + 9:43
25. Kalous Vladislav EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha 40:09 + 10:03
26. Palas Jan SJC8507 C Sportcentrum Jičín 40:15 + 10:09
27. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 40:24 + 10:18
27. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 40:24 + 10:18
29. Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 40:50 + 10:44
30. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 40:55 + 10:49
31. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 41:03 + 10:57
32. Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor 41:06 + 11:00
32. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 41:06 + 11:00
34. Čermák Jan LPU9301 R OK Lokomotiva Pardubice 41:15 + 11:09
35. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 41:39 + 11:33
36. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 41:46 + 11:40
37. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 42:15 + 12:09
38. Galbavý Matěj PHK0007 A OK 99 Hradec Králové 42:35 + 12:29
39. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 43:08 + 13:02
40. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:12 + 13:06
41. Komanec Václav SHK8406 R OK Slavia Hradec Králové 43:14 + 13:08
42. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 43:27 + 13:21
43. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 43:39 + 13:33
44. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:33 + 14:27
45. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 44:40 + 14:34
46. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 44:54 + 14:48
47. Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 44:56 + 14:50
48. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 46:20 + 16:14
49. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 46:53 + 16:47
50. Wolf Daniel TUR9100 C OOB TJ Turnov 47:30 + 17:24
51. Hanč Petr VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:37 + 17:31
52. Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:41 + 18:35
53. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 49:47 + 19:41
54. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 50:54 + 20:48
55. Bek Jiří CHA0103 A OK Chrastava 52:24 + 22:18
56. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 53:22 + 23:16
57. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 54:13 + 24:07
58. Mareš Vít BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor 54:47 + 24:41
59. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 54:51 + 24:45
60. Špicar Petr SJC8801 C Sportcentrum Jičín 55:07 + 25:01
61. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 56:06 + 26:00
62. Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 56:31 + 26:25
63. Pávek Petr BOR9008 C OK Jiskra Nový Bor 58:33 + 28:27
64. Drągowski Piotr DOB8200 C KOB Dobruška 63:42 + 33:36
65. Král Luboš 74C8401 NER 70:00 + 39:54
66. Drożdż Rafał 23P9300 OK!Sport Warszawa 80:04 + 49:58
Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava DISK
Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec DISK
Kožina Štěpán PGP0300 A SK Praga DISK
Vodrážka Jakub VLI7604 C Slavia Liberec orienteering DISK