Výsledky závodu: Oblastní žebříček
Kategorie: D21L

Datum:
02.06.2018
Místo konání:
Ondřejov, Astronomický ústav
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Mapa:
Cirkumzenitál 1 : 10 000, E 5 m, ISOM2017
Ředitel závodu:
Skripnik Ondřej
Hlavní rozhodčí:
Kurfürst Pavel - R1
Stavitel tratí:
Nitsch Karel - R3
JURY:
Forstová Lenka, Matějů Luboš, Junek Petr
Protokol:
Závod preběhl bez závad, žádný protest proti průběhu závodu nebyl podán. Časový harmonogram byl dodržen.
D21L
4.71 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aschermannová Petra KAM9354 OK Kamenice 33:29
2. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 35:43 + 2:14
3. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 36:02 + 2:33
4. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 37:03 + 3:34
5. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 37:58 + 4:29
6. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB Tretra Praha 38:47 + 5:18
7. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 39:15 + 5:46
8. Zajícová Kateřina TAP9053 KOB Tretra Praha 39:28 + 5:59
9. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 39:43 + 6:14
10. Kettnerová Dana KAM8952 OK Kamenice 41:54 + 8:25
11. Margoldová Barbora DKP8654 Oddíl OB Kotlářka 42:20 + 8:51
12. Honzáková Jana JHB7753 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 45:48 + 12:19
13. Sheshikova Anastasia KAM9853 OK Kamenice 46:11 + 12:42
14. Košťálová Petra DKP8256 Oddíl OB Kotlářka 46:24 + 12:55
15. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 46:38 + 13:09
16. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:50 + 13:21
17. Tihonová Hana TAP9052 KOB Tretra Praha 47:39 + 14:10
18. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 48:27 + 14:58
18. Nesrovnalová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 48:27 + 14:58
20. Horová Magda VSP5450 USK Praha 50:42 + 17:13
21. Tučková Lucie DKP8550 Oddíl OB Kotlářka 50:53 + 17:24
22. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 51:14 + 17:45
23. Kopecká Eliška KNC9850 Sokol Kostelec n. Č. l. 52:54 + 19:25
24. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 54:34 + 21:05
25. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 55:35 + 22:06
26. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 55:46 + 22:17
27. Krausová Martina TJP9350 TJ Sokol Troja 61:19 + 27:50
28. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 61:31 + 28:02
29. Krupová Tereza BZP8751 Báječné ženy v orientačním běhu 63:07 + 29:38
30. Krausová Barbora TJP9150 TJ Sokol Troja 66:15 + 32:46
31. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 78:56 + 45:27
Znamenáčková Helena TAP8153 KOB Tretra Praha DISK