Výsledky závodu: Grand prix Silesia - E3

Datum:
22.07.2018
Místo konání:
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
1 : 10 000
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kovalčík Tomáš
D10N
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 24:45
2. Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 25:56 + 1:11
3. Blahutová Lucie MFP0950 C Matfyz Praha 27:40 + 2:55
4. Froschová Magdaléna LPU1052 C OK Lokomotiva Pardubice 29:30 + 4:45
5. Švíglerová Anna LPU0952 C OK Lokomotiva Pardubice 33:06 + 8:21
D10
2.60 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 29:13
2. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 30:09 + 0:56
3. Sedláčková Klára LCE0854 C OOB TJ Slovan Luhačovice 30:52 + 1:39
4. Levrincová Klára TAP0854 C KOB Tretra Praha 33:39 + 4:26
D12
2.90 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 23:54
2. Nowak Anna 57P0650 C Azymut 45 Gdynia 26:13 + 2:19
3. Michálková Sabina LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 27:42 + 3:48
4. Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 32:07 + 8:13
5. Vláčilová Anna RIC0657 C OB Říčany 33:58 + 10:04
6. Švíglerová Kateřina LPU0752 C OK Lokomotiva Pardubice 36:39 + 12:45
7. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 52:49 + 28:55
8. Pastuszková Laura VSP0654 C USK Praha 56:31 + 32:37
9. Ptáčková Hana PGP0750 C SK Praga 59:32 + 35:38
D14
3.20 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 33:56
2. Ježková Ivana RBK0555 B SK Radioklub Blansko 34:48 + 0:52
3. Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 36:08 + 2:12
4. Mrskočová Markéta LPU0553 B OK Lokomotiva Pardubice 36:53 + 2:57
5. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 37:18 + 3:22
6. Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 37:42 + 3:46
7. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 37:52 + 3:56
8. Vláčilová Barbora RIC0457 C OB Říčany 51:57 + 18:01
9. Doliňska Julia 27P0450 C BKS Wataha Warszawa 67:49 + 33:53
Bochňák Vitoslavská Beatr LOV0450 C lepus.cz DISK
Ptáčková Veronika PGP0551 B SK Praga DISK
D16
4.40 km, 110 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bernatíková Hana TRI0253 B TJ TŽ Třinec 56:55
2. Kovářová Jana LPU0251 B OK Lokomotiva Pardubice 62:42 + 5:47
3. Mašatová Eliška PHK0251 C OK 99 Hradec Králové 72:06 + 15:11
4. Doliňska Zuzanna 27P0300 C BKS Wataha Warszawa 83:09 + 26:14
D18
5.20 km, 130 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 70:37
2. Štrosová Jana MOV0051 C SKOB Ostrava 94:51 + 24:14
D21A
7.00 km, 180 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doležalová Monika KAM8851 R OK Kamenice 57:57
2. Chudíková Barbora SJI7850 C OK Jihlava 68:28 + 10:31
3. Jelínková Šárka PGP9153 C SK Praga 71:26 + 13:29
4. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 73:52 + 15:55
5. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 74:06 + 16:09
6. Novotná Jana SRK8756 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 75:11 + 17:14
7. Jelínková Zora PGP8851 C SK Praga 80:39 + 22:42
8. Drábková Zuzana TBM8452 C KOS TJ Tesla Brno 96:19 + 38:22
D21B
5.00 km, 140 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:12
2. Bednaříková Emma ZBM0359 A SK Žabovřesky Brno 45:31 + 1:19
3. Smolková Lucie SOP9052 C OOB TJ Slezan Opava 46:16 + 2:04
4. Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 52:36 + 8:24
5. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 55:54 + 11:42
6. Vlachová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 59:33 + 15:21
7. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 72:56 + 28:44
8. Křenková Geislerová Blank LLI8450 C TJ Loko Liberec 73:04 + 28:52
9. Oliinyk Alona 14U8350 C Sirius 73:05 + 28:53
D35A
5.60 km, 170 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Biolik Agnieszka 46P7700 C Trackcourse 59:18
2. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 59:55 + 0:37
3. Sliwczynska Ilona 1DP7850 C Team 360 65:07 + 5:49
4. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 71:30 + 12:12
5. Smětáková Ivana HLV8153 C KČT - OB Holešov 72:43 + 13:25
6. Svačinková Jitka VRB7777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 77:35 + 18:17
7. Golinowska Ela 74P8080 C Swietoszov 89:34 + 30:16
D35B
4.70 km, 160 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 54:54
2. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 57:26 + 2:32
3. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 60:02 + 5:08
4. Klose Petra SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 62:56 + 8:02
5. Vojvodíková Barbara 7SC7550 C Neregistrovaní - MOV 66:14 + 11:20
6. Marszalek Maria 14P7452 C UKS Kometa Gliwice 66:34 + 11:40
7. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 70:42 + 15:48
8. Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 72:55 + 18:01
9. Baňska-Bodziona Aneta 3EP7950 C 10BKPanc 74:26 + 19:32
10. Kašparová Eva LPU7854 C OK Lokomotiva Pardubice 78:31 + 23:37
11. Blahutová Hanka MFP7953 C Matfyz Praha 82:39 + 27:45
12. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 85:03 + 30:09
13. Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 85:29 + 30:35
14. Rychtarová Barbora 3CC8080 C Rychtárovi 119:40 + 64:46
Stašková Petra ZBM8255 C SK Žabovřesky Brno DISK
Chromčáková Jitka JZL7850 C TJ Jižní svahy Zlín DISK
D45A
4.70 km, 160 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nowak Beata 57P7350 C Azymut 45 Gdynia 49:18
2. Hájková Jitka SOP7150 C OOB TJ Slezan Opava 63:05 + 13:47
3. Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 63:57 + 14:39
4. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 69:27 + 20:09
5. Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 74:19 + 25:01
6. Bialeková Martina LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun 78:04 + 28:46
7. Trykozko Urszula 53P6951 C Team 360° 85:31 + 36:13
8. Kurzyp Anna 69P6850 C MKS MOS Wroclaw 96:45 + 47:27
Barcíková Renáta AOP6753 C Orientační Běh Opava DISK
D45B
3.60 km, 110 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brodová Gabriela SFM7152 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 43:09
2. Bohunská Jana KRN6551 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 50:51 + 7:42
3. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 51:09 + 8:00
4. Hendrychová Marcela HOB7051 C SKOB Horní Benešov 51:50 + 8:41
5. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 52:54 + 9:45
6. Jelínková Jana TZL6556 C SKOB Zlín 55:59 + 12:50
7. Bernatíková Šárka SFM7151 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 56:13 + 13:04
8. Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 59:31 + 16:22
9. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 60:28 + 17:19
10. Divecká Růžena SHK6753 C OK Slavia Hradec Králové 64:54 + 21:45
11. Dragowska Marzena 23P6250 C OK!Sport Warszawa 65:08 + 21:59
12. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 65:31 + 22:22
13. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 71:11 + 28:02
14. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 74:23 + 31:14
15. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 80:55 + 37:46
16. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 105:34 + 62:25
D55
3.30 km, 120 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 36:09
2. Wysocka Jolanta 24P5650 C Slask O-Team 36:39 + 0:30
3. Holinková Milada 44C5550 C Neregistrovaní 39:34 + 3:25
4. Hájková Iveta KYL6350 C SK SP Kylešovice 40:20 + 4:11
5. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 41:21 + 5:12
6. Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 49:58 + 13:49
7. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 55:55 + 19:46
8. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 56:29 + 20:20
9. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 59:16 + 23:07
10. Wojarska Kamilla 2KP6050 C Bielsko-Biala O-Team 67:32 + 31:23
11. Šabatková Zdena SHK5652 C OK Slavia Hradec Králové 70:59 + 34:50
12. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 92:53 + 56:44
D65
2.40 km, 90 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 50:30
2. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 67:35 + 17:05
H10
2.80 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 21:12
2. Frosch Vítek LPU0801 C OK Lokomotiva Pardubice 22:26 + 1:14
3. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 23:09 + 1:57
4. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 27:09 + 5:57
5. Čech Viktor AOP0801 C Orientační Běh Opava 28:46 + 7:34
6. Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 31:34 + 10:22
7. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 36:48 + 15:36
8. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 37:44 + 16:32
9. Kostka Artur MOV0901 C SKOB Ostrava 46:14 + 25:02
H10N
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janas Aleksander 4EP0900 C RKInO JANAS-Y 22:20
2. Marszalek Dawid 14P1002 C UKS Kometa Gliwice 22:43 + 0:23
3. Liber Václav AOP1000 C Orientační Běh Opava 24:52 + 2:32
4. Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 24:54 + 2:34
5. Pastuszek Lukáš VSP1000 C USK Praha 31:08 + 8:48
H12
3.20 km, 70 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 29:33
2. Brosch Ondřej RBK0606 B SK Radioklub Blansko 31:50 + 2:17
3. Gallo Ondřej AOP0802 C Orientační Běh Opava 32:54 + 3:21
4. Tuharský Tobiáš TRI0701 C TJ TŽ Třinec 42:32 + 12:59
5. Jelínek Jakub AOP0601 C Orientační Běh Opava 44:19 + 14:46
6. Salajka Michal LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 44:30 + 14:57
7. Chudík Martin BFM0604 B SKOB Frýdek - Místek 45:55 + 16:22
8. Kurzyp Michal 69P0600 C MKS MOS Wroclaw 58:54 + 29:21
H14
3.70 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering 32:53
2. Kabát Martin PGP0408 B SK Praga 42:02 + 9:09
3. Ježek Filip RBK0405 B SK Radioklub Blansko 45:01 + 12:08
4. Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov 47:01 + 14:08
5. Marszalek Patryk 14P0500 C UKS Kometa Gliwice 50:38 + 17:45
6. Krček Jan AOP0500 B Orientační Běh Opava 55:43 + 22:50
7. Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 64:30 + 31:37
8. Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 66:58 + 34:05
9. Slavík Ondřej VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 73:53 + 41:00
10. Černohorský Jakub AOP0502 C Orientační Běh Opava 96:06 + 63:13
H16
5.20 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procinger Jakub VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:43
2. Nowak Grzegorz 57P0300 C Azymut 45 Gdynia 45:06 + 0:23
3. Mrskoč Marek LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice 45:52 + 1:09
4. Mielec Radomír AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 56:29 + 11:46
5. Biolik Emil 46P0300 C Trackcourse 75:11 + 30:28
H18
6.60 km, 140 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 64:10
2. Urban Michal KUO0001 B KOB Ústí nad Orlicí 72:36 + 8:26
H21A
8.50 km, 230 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 63:45
2. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 68:32 + 4:47
3. Rajnošek Zdeněk KSU8506 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:34 + 4:49
4. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 70:17 + 6:32
5. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 71:14 + 7:29
6. Žaloudík Jiří KRN8600 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 71:24 + 7:39
7. Galicz Karol 27P8600 C BKS Wataha Warszawa 72:02 + 8:17
8. Kalata Michal 88P8901 C MKS Paulinum Jelenia Góra 72:53 + 9:08
9. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 78:22 + 14:37
10. Rohan Tomáš ASU9009 C Magnus Orienteering 81:41 + 17:56
11. Trávníček Jan PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov 82:28 + 18:43
12. Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk 83:12 + 19:27
13. Pilkowski Tadeusz 23P9001 C OK!Sport Warszawa 85:00 + 21:15
14. Měrka Roman VIC8308 C OB Vizovice 90:40 + 26:55
15. Peterek Vít SOP8600 C OOB TJ Slezan Opava 92:19 + 28:34
16. Smolka Ondřej SOP8612 C OOB TJ Slezan Opava 103:59 + 40:14
17. Jaroszek Jakub AOP1dp C Orientační Běh Opava 106:14 + 42:29
Hirš Otakar ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno DISK
H21B
6.50 km, 180 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blahuta Marek MFP7301 C Matfyz Praha 60:33
2. Bernatík Lukáš SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 61:41 + 1:08
3. Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 68:02 + 7:29
4. Oliinyk Illia 14U8400 C Sirius 71:21 + 10:48
5. Kutílek Jakub LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice 78:33 + 18:00
6. Stanovský Michal MOV9300 C SKOB Ostrava 87:57 + 27:24
7. Křenek Tomáš LLI8300 C TJ Loko Liberec 91:00 + 30:27
H35A
7.20 km, 190 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nowak Jacek 57P7600 C Azymut 45 Gdynia 51:21
2. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 52:24 + 1:03
3. Golinowski Pawel 74P8040 C Swietoszov 58:50 + 7:29
4. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 64:24 + 13:03
5. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 67:51 + 16:30
6. Biolik Grzegorz 46P7600 C Trackcourse 69:56 + 18:35
7. Čech Jan FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 77:20 + 25:59
8. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 79:12 + 27:51
9. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 82:07 + 30:46
H35B
5.80 km, 180 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zajíc Josef LOV7601 C lepus.cz 55:16
2. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 56:33 + 1:17
3. Ježek Petr RBK7201 C SK Radioklub Blansko 60:21 + 5:05
4. Pastuszek Jakub VSP7500 C USK Praha 60:32 + 5:16
5. Janas Sebastian 4EP7400 C RKInO JANAS-Y 63:52 + 8:36
6. Steżycki Grzegorz 3EP8200 C 10BKPanc 66:24 + 11:08
7. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 66:31 + 11:15
8. Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:59 + 15:43
9. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 72:37 + 17:21
10. Zeman Radek NNN8049 C Neregistrovaní 73:38 + 18:22
11. Masny Krzysztof MOV7600 C SKOB Ostrava 78:47 + 23:31
12. Sitnicki Mariusz 3EP7700 C 10BKPanc 79:34 + 24:18
13. Koťátko Aleš SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 82:35 + 27:19
14. Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 85:48 + 30:32
15. Brychlec Lukáš MOV7501 C SKOB Ostrava 96:49 + 41:33
16. Procinger Michal VRL7602 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 124:43 + 69:27
Rychtar Jan 3CC8040 C Rychtárovi DISK
H45A
5.60 km, 170 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 46:56
2. Lebeda Dušan SPC7312 C SPORTICUS team 48:15 + 1:19
3. Slavík Tomáš VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 50:23 + 3:27
4. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 51:41 + 4:45
5. Vláčil Daniel JPV7307 C Oddíl OS SK Prostějov 53:23 + 6:27
6. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 53:29 + 6:33
7. Bartczak Jaroslaw 39P6800 C UMKS Orkan Ostróda 56:22 + 9:26
8. Poltoratskyi Denys 14U7200 C Sirius 57:08 + 10:12
8. Suk Jiří MFP6401 C Matfyz Praha 57:08 + 10:12
10. Ptáček Jan PVP7200 C VSS Přírodověda Praha 60:06 + 13:10
11. Kniebugl Anton 39S6401 C KOBRA Bratislava 64:07 + 17:11
12. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 72:27 + 25:31
13. Kohoutek Milan MOV6300 C SKOB Ostrava 88:14 + 41:18
MS Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 48:49 + 1:53
H45B
4.70 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 46:24
2. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 51:15 + 4:51
3. Urbaniak Krzysztof 58P6700 C Ks Spójnia Warszawa 52:07 + 5:43
4. Sadílek Ondřej 2YZ7300 C Neregistrovaní - Sadílek 52:17 + 5:53
5. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 56:40 + 10:16
6. Štípek Rostislav TZL5702 C SKOB Zlín 62:08 + 15:44
7. Bernatík Aleš SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 63:17 + 16:53
8. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 64:04 + 17:40
9. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 65:16 + 18:52
10. Doliňski Grzegorz 27P7200 C BKS Wataha Warszawa 68:09 + 21:45
11. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 72:11 + 25:47
12. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 75:59 + 29:35
13. Hájek Marek KYL6800 C SK SP Kylešovice 101:55 + 55:31
14. Škapa Marek MOV7102 C SKOB Ostrava 131:08 + 84:44
Rykala Karel VAM6401 C OOB Vamberk DISK
Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava DISK
H55A
4.80 km, 150 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 48:44
2. Bohunský Vladimír KRN5901 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 54:38 + 5:54
3. Wojarski Krzysztof 2KP6000 C Bielsko-Biala O-Team 55:30 + 6:46
4. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 58:53 + 10:09
5. Hones Sepp 26A5400 C HSV Ried 61:17 + 12:33
6. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 61:21 + 12:37
7. Olbrycht Janusz 73P5500 C OLBnO 77:31 + 28:47
8. Sypula Slawomir 4HP5545 C UNTS Warszawa 80:49 + 32:05
H55B
3.60 km, 130 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:56
2. Dragowski Robert 23P5900 C OK!Sport Warszawa 41:00 + 1:04
3. Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 41:42 + 1:46
4. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 45:19 + 5:23
5. Divecký Josef SHK6102 C OK Slavia Hradec Králové 49:54 + 9:58
6. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 51:48 + 11:52
7. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 53:24 + 13:28
8. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 53:38 + 13:42
9. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 55:31 + 15:35
10. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 58:11 + 18:15
11. Šabatka Petr SHK5703 C OK Slavia Hradec Králové 77:45 + 37:49
12. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 84:41 + 44:45
H65
3.30 km, 110 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 34:01
2. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 37:00 + 2:59
3. Herdegen Ondřej BOV5200 C TJ Baník Ostrava OKD 37:36 + 3:35
4. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 37:48 + 3:47
5. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 41:51 + 7:50
6. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 47:40 + 13:39
7. Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 49:07 + 15:06
8. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 49:14 + 15:13
8. Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 49:14 + 15:13
10. Pospíšil Karel VRB5001 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 50:05 + 16:04
11. Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 50:13 + 16:12
12. Wysocki Andrzej 24P5100 C Slask O-Team 51:29 + 17:28
13. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 55:06 + 21:05
14. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 85:07 + 51:06
15. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 94:55 + 60:54
H70
3.00 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 34:59
2. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 35:06 + 0:07
3. Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 36:35 + 1:36
4. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 37:11 + 2:12
5. Kruczek Stanislaw 41P4800 C WKS Wawel Kraków 39:11 + 4:12
6. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 44:58 + 9:59
7. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 47:59 + 13:00
8. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 66:34 + 31:35
9. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 70:29 + 35:30
H75
2.40 km, 90 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 27:44
2. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 29:55 + 2:11
3. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 31:31 + 3:47
4. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 36:16 + 8:32
5. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 60:20 + 32:36
6. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 79:10 + 51:26
MS Zaoral Jan VRB4703 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 48:27 + 20:43
HDR
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svačinková Berenika VRB0452 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 22:27
2. Zaoralova Barbora VRB C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 27:02 + 4:35
3. Schwarzova Katarina LBE C TJ Lokomotiva Beroun 27:37 + 5:10
4. Sadilkova Gabriela 2YZ0850 C Neregistrovaní - Sadílek 28:24 + 5:57
5. Navrátil Daniel JZL0900 C TJ Jižní svahy Zlín 30:20 + 7:53
6. Kollárovits Matěj AOP1101 C Orientační Běh Opava 31:59 + 9:32
7. Chudíková Magdalena BFM1051 C SKOB Frýdek - Místek 36:26 + 13:59
8. Kollárovitsová Julie AOP0951 C Orientační Běh Opava 37:07 + 14:40
9. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 39:07 + 16:40
10. Navrátil Jáchym JZL1100 C TJ Jižní svahy Zlín 40:12 + 17:45
11. Broschova Zuzka VAK C 41:16 + 18:49
12. Sedláček Matěj HLV1000 C KČT - OB Holešov 41:17 + 18:50
13. Kotůlková Dorota AOP1150 C Orientační Běh Opava 45:32 + 23:05
14. Rychly Jakub 44C1051 C Neregistrovaní 46:33 + 24:06
15. Janas Agnieszka 4EP1150 C RKInO JANAS-Y 47:18 + 24:51
16. Kostka Mikuláš MOV1400 C SKOB Ostrava 48:33 + 26:06
17. Hejdukova Laura LBM1251 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:47 + 26:20
18. Podmol Ondřej AOP1300 C Orientační Běh Opava 50:33 + 28:06
19. Krejčiříková Zuzana BBM1150 C BETA URSUS Orienteering 51:26 + 28:59
20. Válka Jan SOP1701 C OOB TJ Slezan Opava 51:28 + 29:01
21. Krejčiříková Kamila BBM1550 C BETA URSUS Orienteering 51:51 + 29:24
22. Janas Malgorzata 4EP1400 C RKInO JANAS-Y 57:05 + 34:38
23. Szabla Feliks 3JP1500 C Farmazony O-Team 58:58 + 36:31
24. Letalova Eva SFM C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 68:35 + 46:08
25. Rajnosek Samuel ZBM C SK Žabovřesky Brno 68:51 + 46:24
26. Karlová Eva MOV8551 C SKOB Ostrava 74:46 + 52:19
Kotůlek Vít AOP1301 C Orientační Běh Opava DISK
TK
3.70 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 45:12
2. Čechová Jana FSP8353 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:27 + 12:15
3. Janiskova Alzbeta NNN C Neregistrovaní 58:12 + 13:00
4. Švarcová Lenka TUR6457 C OOB TJ Turnov 63:49 + 18:37
5. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 65:01 + 19:49
6. Vojvodík Rudolf MOV0800 C SKOB Ostrava 67:43 + 22:31
7. Vojvodík Martin 7SC7401 C Neregistrovaní - MOV 67:48 + 22:36
8. Vébr Tomáš HAV0200 C OB Havířov 68:36 + 23:24
9. Chrástecká Eliška FSP5099 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 71:17 + 26:05
10. Hendrych Jaromír HOB6001 C SKOB Horní Benešov 71:49 + 26:37
11. Chudík Michael BFM7103 C SKOB Frýdek - Místek 71:50 + 26:38
12. Hanuš Jaroslav HOB0001 C SKOB Horní Benešov 74:10 + 28:58
13. Koťátková Barbora SFM8651 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 79:50 + 34:38
14. Hendrych Vlastimil HOB5601 C SKOB Horní Benešov 82:11 + 36:59
15. Hendrych Jiří HOB6701 C SKOB Horní Benešov 86:50 + 41:38
16. Kašpar Josef HOB4601 C SKOB Horní Benešov 95:32 + 50:20
17. Hronová Katarína VSP7570 C USK Praha 96:57 + 51:45
18. Baco Tomas SOP C OOB TJ Slezan Opava 109:09 + 63:57
19. Procingerová Ilona VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 109:54 + 64:42
20. Králová Věra OTK7151 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 115:15 + 70:03
21. Polach Robert NNN C Neregistrovaní 116:20 + 71:08
22. Olbrycht Anna 73P5650 C OLBnO 136:26 + 91:14
23. Nedvídková Jitka RUM5151 C ZOOB Rumburk 163:11 + 117:59
Odehnalová Radka ADA7656 C OOB Spartak Adamov DISK
Haider Anna 26A5650 C HSV Ried DISK
Hendrychová Pavla HOB6251 C SKOB Horní Benešov DISK
Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering DISK
TL
5.70 km, 140 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájek Václav KYL9800 C SK SP Kylešovice 62:42
2. Vébr Radek HAV7103 C OB Havířov 62:43 + 0:01
3. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 67:50 + 5:08
4. Řehulka David NNN C Neregistrovaní 71:04 + 8:22
5. Břečka Tomáš AOP6800 C Orientační Běh Opava 85:37 + 22:55
6. Svoboda Zbynek NNN C Neregistrovaní 111:36 + 48:54
7. Plankova Jana VRB C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 111:49 + 49:07
8. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 117:10 + 54:28
9. Volný Jiří SOP5601 C OOB TJ Slezan Opava 154:37 + 91:55