Výsledky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1
Kategorie: H21B

Datum:
24.08.2018
Místo konání:
Srbsko, Český ráj
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Ředitel závodu:
Nejezchlebová Ivana
Hlavní rozhodčí:
Baier Martin - R1
Stavitel tratí:
Horák Patrik - R3
H21B
3.89 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 35:35
2. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:52 + 0:17
3. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 38:11 + 2:36
4. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 40:11 + 4:36
5. Čermák Matyáš KAM9501 OK Kamenice 40:22 + 4:47
6. Trávníček Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 40:34 + 4:59
7. Komenda Jan ZBM9902 SK Žabovřesky Brno 41:23 + 5:48
8. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:20 + 6:45
9. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:03 + 8:28
10. Binar Robert OOL7501 SK Haná orienteering 45:54 + 10:19
11. Pavlík Libor LIT7605 KOB Litvínov 46:27 + 10:52
12. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:36 + 11:01
13. Zavřel Michal KRN6804 KOS TJ Lokomotiva Krnov 47:41 + 12:06
14. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:14 + 13:39
15. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:38 + 14:03
16. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 49:55 + 14:20
17. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:03 + 14:28
18. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 50:36 + 15:01
19. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 51:03 + 15:28
20. Faltejsek Jan PHK9802 OK 99 Hradec Králové 51:52 + 16:17
21. Křemen Štěpán KAM9804 OK Kamenice 53:48 + 18:13
22. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Litvínov 54:05 + 18:30
23. Lehár Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 54:17 + 18:42
24. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 55:45 + 20:10
25. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 55:47 + 20:12
26. Kopecký David UOL7800 SOB Olomouc 55:57 + 20:22
27. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:36 + 21:01
28. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:35 + 23:00
29. Mazurkiewicz Jakub 23P9302 OK!Sport Warszawa 60:26 + 24:51
30. Kučerka David LIT8202 KOB Litvínov 63:51 + 28:16
31. Vodička Jan TUR7801 OOB TJ Turnov 64:32 + 28:57
32. Rýdel Jiří 1VZ9200 ranovačka 65:59 + 30:24
33. Krtička Jan PLU7931 TJ SOKOL Plumlov 72:40 + 37:05
Kula Tadeáš VAM9749 OOB Vamberk DISK
Drożdż Rafał 23P9300 OK!Sport Warszawa DISK