Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
29.09.2018
Místo konání:
Šedivec (50.0489897N, 16.5380844E)
Pořadatel:
ZAM - OB TJ Sokol Žamberk
Mapa:
Jablonský les I.
Ředitel závodu:
Fikejs Vladimír - R3
Hlavní rozhodčí:
Fikejs Vladimír - R3
Stavitel tratí:
Nožka Radek - R3
D10N
3.10 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Balcarová Olga SNA0851 TJ START Náchod 31:09
2. Netopilová Simona VAM0950 OOB Vamberk 39:14 + 8:05
3. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 43:54 + 12:45
4. Mojžíšová Nela PHK1053 OK 99 Hradec Králové 46:23 + 15:14
5. Kvapilová Simona PHK1150 OK 99 Hradec Králové 48:40 + 17:31
6. Jansová Lenka BRU1050 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 49:16 + 18:07
7. Růžičková Magda PHK0951 OK 99 Hradec Králové 54:45 + 23:36
8. Říhová Eliška SRK0952 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:04 + 25:55
9. Stryková Johana LPU1151 OK Lokomotiva Pardubice 77:54 + 46:45
10. Vítková Eliška PHK1056 OK 99 Hradec Králové 80:53 + 49:44
11. Stolinová Andrea DOB KOB Dobruška 96:39 + 65:30
D10C
2.40 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 19:15
2. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:56 + 2:41
3. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 22:32 + 3:17
4. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 23:37 + 4:22
5. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:37 + 6:22
6. Málková Michaela PHK0853 OK 99 Hradec Králové 25:50 + 6:35
7. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 28:09 + 8:54
8. Matoušková Markéta PHK0855 OK 99 Hradec Králové 30:53 + 11:38
9. Šnokhousová Johanka SJC0851 Sportcentrum Jičín 31:15 + 12:00
10. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:32 + 12:17
11. Kvapilová Markéta PHK0950 OK 99 Hradec Králové 34:02 + 14:47
12. Dominová Julie LPU0857 OK Lokomotiva Pardubice 35:24 + 16:09
13. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 36:20 + 17:05
14. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 36:52 + 17:37
15. Nožičková Ema LPU0953 OK Lokomotiva Pardubice 37:43 + 18:28
16. Ryppelová Anna TAP0954 KOB Tretra Praha 43:44 + 24:29
17. Macková Gita LPU0961 OK Lokomotiva Pardubice 43:55 + 24:40
18. Besedová Barborka PHK1051 OK 99 Hradec Králové 50:24 + 31:09
19. Holingerová Alžběta CHC0953 K.O.B. Choceň 54:27 + 35:12
20. Ondrušová Leona PHK0954 OK 99 Hradec Králové 64:40 + 45:25
D12C
3.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 25:19
2. Rážová Aneta PHK0662 OK 99 Hradec Králové 27:41 + 2:22
3. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 29:07 + 3:48
4. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 29:09 + 3:50
5. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 29:25 + 4:06
6. Podlešáková Monika PHK0752 OK 99 Hradec Králové 31:07 + 5:48
7. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 32:13 + 6:54
8. Chrtková Anežka PHK0658 OK 99 Hradec Králové 32:20 + 7:01
9. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 34:11 + 8:52
10. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 36:18 + 10:59
11. Chlupáčová Anežka ZAM0751 OB TJ Sokol Žamberk 37:11 + 11:52
12. Malínská Nela SJC0650 Sportcentrum Jičín 39:49 + 14:30
13. Hammová Linda KOR0650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 42:20 + 17:01
14. Holcová Nikola LPU0660 OK Lokomotiva Pardubice 42:51 + 17:32
15. Barcalová Iva CHC0655 K.O.B. Choceň 43:33 + 18:14
16. Skořepová Lucie LPU0657 OK Lokomotiva Pardubice 44:02 + 18:43
17. Fibírová Lucie FSP0777 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:14 + 19:55
18. Vošahlíková Ema LPU0663 OK Lokomotiva Pardubice 45:25 + 20:06
19. Hamáčková Táňa STH0754 SK Studenec 50:27 + 25:08
20. Hájková Marie VRL0651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:45 + 30:26
21. Krummerová Veronika CHC0652 K.O.B. Choceň 59:16 + 33:57
22. Rybínová Vendula KOR0651 OB DDM Kostelec nad Orlicí 63:58 + 38:39
23. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 74:56 + 49:37
D12D
3.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanlová Kristýna SRK0752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:06
2. Molingerová Adéla SNA0651 TJ START Náchod 43:42 + 2:36
3. Holohlavská Ema JIL0652 OK Jilemnice 45:25 + 4:19
4. Machková Berenika SHK0751 OK Slavia Hradec Králové 47:05 + 5:59
5. Hájková Lucie CET0751 TJ Loko Česká Třebová 50:44 + 9:38
6. Ondrušová Zuzana PHK0757 OK 99 Hradec Králové 77:16 + 36:10
D14C
4.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:24
2. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 33:44 + 1:20
3. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 35:35 + 3:11
4. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:19 + 3:55
5. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:30 + 8:06
6. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 42:00 + 9:36
7. Janovská Vendula JIL0453 OK Jilemnice 42:48 + 10:24
8. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:23 + 10:59
9. Holubářová Viktorie KUO0599 KOB Ústí nad Orlicí 44:48 + 12:24
10. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:17 + 13:53
11. Mikysková Adéla VAM0550 OOB Vamberk 46:26 + 14:02
12. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 47:13 + 14:49
13. Adámková Klára JIL0452 OK Jilemnice 48:46 + 16:22
14. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 48:59 + 16:35
15. Kosinová Kristýna SJC0453 Sportcentrum Jičín 49:49 + 17:25
16. Messnerová Lucie VRL0456 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:18 + 17:54
17. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 50:19 + 17:55
18. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:12 + 18:48
19. Šumberová Johana PHK0565 OK 99 Hradec Králové 53:01 + 20:37
20. Moskvová Agáta ZLH0550 OOB TJ Zlaté Hory 53:46 + 21:22
21. Gurinová Gabriela SJC0557 Sportcentrum Jičín 53:48 + 21:24
22. Smisitelová Elena KOR0551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 57:50 + 25:26
23. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 59:08 + 26:44
24. Tomášová Anna SRK0554 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:36 + 29:12
25. Mikošková Marie STE0552 SK SKI-OB Šternberk 62:52 + 30:28
26. Losmanová Natálie LPU0565 OK Lokomotiva Pardubice 65:04 + 32:40
27. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 OOB Vamberk 65:16 + 32:52
28. Kadaníková Tereza LPU0552 OK Lokomotiva Pardubice 67:38 + 35:14
29. Růžičková Eliška SJC0452 Sportcentrum Jičín 73:56 + 41:32
30. Maršounová Jana SHK0454 OK Slavia Hradec Králové 113:05 + 80:41
Junková Anna LTU0453 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 79:20 + 46:56
D14D
3.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sychrovská Klára SNA0551 TJ START Náchod 36:10
2. Dostálová Barbora VRL0553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:46 + 6:36
3. Hanlová Nikola SRK0553 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:56 + 21:46
4. Šlesingerová Sára KUO0551 KOB Ústí nad Orlicí 59:56 + 23:46
5. Matušincová Anna PHK0561 OK 99 Hradec Králové 60:51 + 24:41
D16C
4.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:08
1. Matoušová Gabriela VRL0352 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:08
3. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 57:27 + 4:19
4. Kovářová Jana LPU0251 OK Lokomotiva Pardubice 67:10 + 14:02
5. Kuříková Zuzana JIL0353 OK Jilemnice 70:53 + 17:45
6. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 75:54 + 22:46
7. Adamovská Kateřina VAM0350 OOB Vamberk 85:09 + 32:01
8. Tomášová Adéla CHC0351 K.O.B. Choceň 90:17 + 37:09
D18C
5.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hamáčková Eliška STH0153 SK Studenec 63:04
2. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 64:54 + 1:50
3. Kubíčková Iva KUO0153 KOB Ústí nad Orlicí 88:29 + 25:25
D21C
6.80 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:41
2. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 58:42 + 1:01
3. Kulhavá Šárka LPU9357 OK Lokomotiva Pardubice 59:44 + 2:03
4. Novotná Jana SRK8756 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 73:31 + 15:50
5. Balcarová Jana PHK8852 OK 99 Hradec Králové 77:49 + 20:08
6. Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk 79:01 + 21:20
7. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 79:18 + 21:37
8. Ducháčková Kateřina STH9356 SK Studenec 82:35 + 24:54
9. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 87:30 + 29:49
10. Ďoubalová Věra DOB8751 KOB Dobruška 87:33 + 29:52
D21D
5.60 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 84:00
2. Horká Marie ALB9050 OOB Albrechtice nad Orlicí 93:08 + 9:08
3. Hovadová Agáta SRK9451 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 112:08 + 28:08
4. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 117:39 + 33:39
5. Klíchová Petra 55X8750 CEDA 132:56 + 48:56
6. Krunčíková Kateřina SRK8751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 136:18 + 52:18
Stryková Kateřina LPU7855 OK Lokomotiva Pardubice DISK
D35C
5.90 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 55:33
2. Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:00 + 0:27
3. Kopecká Marcela PHK6852 OK 99 Hradec Králové 56:50 + 1:17
4. Smutná Jana VAM6251 OOB Vamberk 57:51 + 2:18
5. Růžičková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 60:30 + 4:57
6. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 60:58 + 5:25
7. Kovářová Anna CET7552 TJ Loko Česká Třebová 61:26 + 5:53
8. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 62:39 + 7:06
9. Stolinová Lenka DOB8158 KOB Dobruška 63:35 + 8:02
10. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 64:12 + 8:39
11. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 65:03 + 9:30
12. Suchá Eva SHK7851 OK Slavia Hradec Králové 65:19 + 9:46
13. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 66:52 + 11:19
14. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 67:38 + 12:05
15. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 68:35 + 13:02
16. Sršňová Kateřina VAM8150 OOB Vamberk 70:03 + 14:30
17. Fibírová Zuzana FSP7555 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 70:26 + 14:53
18. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 71:16 + 15:43
19. Kulhavá Jarmila SRK6751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:36 + 16:03
20. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 77:23 + 21:50
21. Besedová Petra PHK7654 OK 99 Hradec Králové 77:50 + 22:17
22. Šolcová Hana LPU7954 OK Lokomotiva Pardubice 79:06 + 23:33
23. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 98:06 + 42:33
Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice DISK
D35D
4.50 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafářová Ivana CET8051 TJ Loko Česká Třebová 52:25
2. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 52:29 + 0:04
3. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 52:49 + 0:24
4. Ježková Romana JIL7552 OK Jilemnice 55:12 + 2:47
5. Pilíková Veronika CET8152 TJ Loko Česká Třebová 59:04 + 6:39
6. Linková Eva STH7753 SK Studenec 60:19 + 7:54
7. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 61:08 + 8:43
8. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 63:44 + 11:19
9. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 63:54 + 11:29
10. Mudruňková Romana VAM7752 OOB Vamberk 65:55 + 13:30
11. Koutná Alena PHK7052 OK 99 Hradec Králové 66:08 + 13:43
12. Šedivá Petra NPA7751 SK LOB Nová Paka 66:53 + 14:28
13. Dvořáková Zuzana LPU7559 OK Lokomotiva Pardubice 70:21 + 17:56
14. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 70:36 + 18:11
15. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 71:02 + 18:37
16. Jansová Romana BRU7650 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 71:32 + 19:07
17. Mikysková Ilona VAM7550 OOB Vamberk 71:42 + 19:17
17. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:42 + 19:17
19. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 71:44 + 19:19
20. Kodytková Karolína SHK7750 OK Slavia Hradec Králové 71:57 + 19:32
21. Sychrovská Pavlína SNA7651 TJ START Náchod 72:40 + 20:15
22. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 73:11 + 20:46
23. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:16 + 20:51
24. Müllerová Marie KOR7650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 77:34 + 25:09
25. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 80:25 + 28:00
26. Vodičková Lenka LPU7357 OK Lokomotiva Pardubice 82:31 + 30:06
27. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 87:46 + 35:21
28. Rybínová Iva KOR7551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 89:20 + 36:55
29. Langrová Lenka KOR7450 OB DDM Kostelec nad Orlicí 98:25 + 46:00
30. Smisitelová Markéta KOR7452 OB DDM Kostelec nad Orlicí 119:40 + 67:15
D45C
4.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koberová Lenka LPU6954 OK Lokomotiva Pardubice 38:48
2. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 46:02 + 7:14
3. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 46:40 + 7:52
4. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 46:51 + 8:03
5. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 47:27 + 8:39
6. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:43 + 8:55
7. Ostřanská Iveta SSU6591 SK Severka Šumperk 47:44 + 8:56
8. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 48:40 + 9:52
9. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:01 + 11:13
10. Petrželová Alena LTU6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:26 + 11:38
10. Rykalová Jitka VAM7251 OOB Vamberk 50:26 + 11:38
12. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 51:06 + 12:18
13. Chmelařová Marie SHK6352 OK Slavia Hradec Králové 56:52 + 18:04
14. Netuková Hana SHK7052 OK Slavia Hradec Králové 68:49 + 30:01
15. Hlaváčková Renata PHK7060 OK 99 Hradec Králové 69:02 + 30:14
16. Mikošková Iveta STE7150 SK SKI-OB Šternberk 70:44 + 31:56
D45D
3.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 49:01
2. Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové 49:12 + 0:11
3. Bienová Věra SJC5752 Sportcentrum Jičín 51:06 + 2:05
4. Tomášová Petra CHC7351 K.O.B. Choceň 51:55 + 2:54
5. Hausvaterová Marcela SHK6152 OK Slavia Hradec Králové 52:41 + 3:40
6. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 55:08 + 6:07
7. Egrtová Jitka SHK6354 OK Slavia Hradec Králové 55:16 + 6:15
8. Dohnálková Jana SHK7252 OK Slavia Hradec Králové 56:47 + 7:46
9. Hančová Hana VRL5652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:11 + 8:10
10. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 58:58 + 9:57
11. Divecká Růžena SHK6753 OK Slavia Hradec Králové 59:16 + 10:15
12. Fundová Hana SHK6752 OK Slavia Hradec Králové 61:46 + 12:45
13. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 63:17 + 14:16
14. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 63:29 + 14:28
15. Čermáková Lucie PHK7150 OK 99 Hradec Králové 70:07 + 21:06
16. Záveská Anna CET6450 TJ Loko Česká Třebová 72:10 + 23:09
17. Weberová Zuzana PHK6961 OK 99 Hradec Králové 77:24 + 28:23
18. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 77:53 + 28:52
19. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 86:09 + 37:08
20. Weisbauerová Blanka LPU6351 OK Lokomotiva Pardubice 90:06 + 41:05
D55C
3.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 45:00
2. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:33 + 4:33
3. Panchártková Jitka PHK5951 OK 99 Hradec Králové 50:26 + 5:26
4. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 53:29 + 8:29
5. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 55:41 + 10:41
6. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 57:20 + 12:20
7. Šilerová Eva KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 57:42 + 12:42
8. Svobodová Eva SHK5853 OK Slavia Hradec Králové 59:24 + 14:24
9. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 66:23 + 21:23
Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové DISK
D55D
3.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dusílková Marie SRK5752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:00
2. Remešová Alena DOB6150 KOB Dobruška 61:15 + 6:15
3. Filipová Dagmar SHK5651 OK Slavia Hradec Králové 66:12 + 11:12
4. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 69:09 + 14:09
5. Lulayová Věra LPU5651 OK Lokomotiva Pardubice 75:05 + 20:05
D65C
3.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 57:50
2. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 62:47 + 4:57
H10N
3.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sychrovský Tomáš SNA1102 TJ START Náchod 41:04
2. Brož Jindřich LTU0903 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:44 + 1:40
3. Šlambora Kryštof SHK0806 OK Slavia Hradec Králové 46:52 + 5:48
4. Toužil Lukáš SHK1000 OK Slavia Hradec Králové 51:49 + 10:45
5. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 53:07 + 12:03
6. Jirout Vilém SNA1001 TJ START Náchod 99:13 + 58:09
H10C
2.50 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Posolda Tomáš SJC0803 Sportcentrum Jičín 24:49
2. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 25:20 + 0:31
3. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 25:23 + 0:34
4. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 25:42 + 0:53
5. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 26:12 + 1:23
6. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 26:23 + 1:34
7. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 26:28 + 1:39
8. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 26:39 + 1:50
9. Vanický Viktor KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí 28:09 + 3:20
10. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 28:14 + 3:25
11. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 28:59 + 4:10
12. Pachel Jiří ZAM0801 OB TJ Sokol Žamberk 29:14 + 4:25
13. Fibír Jakub FSP0900 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:59 + 5:10
14. Sychrovský Lukáš SNA0902 TJ START Náchod 30:37 + 5:48
15. Čihák Jakub HOR0901 TJ Jiskra Hořice 32:10 + 7:21
16. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 32:57 + 8:08
17. Horák Vít JIL0801 OK Jilemnice 33:06 + 8:17
18. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 33:23 + 8:34
19. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 33:29 + 8:40
20. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:07 + 9:18
21. Šimek Vojtěch CHC1002 K.O.B. Choceň 34:18 + 9:29
22. Matušinec Jakub PHK0802 OK 99 Hradec Králové 34:23 + 9:34
23. Karásek Šimon SJC0804 Sportcentrum Jičín 34:36 + 9:47
24. Jakubský David SHK0905 OK Slavia Hradec Králové 34:59 + 10:10
25. Čečka Vojtěch SHK0804 OK Slavia Hradec Králové 35:08 + 10:19
26. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 35:14 + 10:25
27. Moskva Vojtěch ZAM0802 OB TJ Sokol Žamberk 36:47 + 11:58
28. Mikoška Jan STE0807 SK SKI-OB Šternberk 38:08 + 13:19
29. Kadaník Petr LPU0802 OK Lokomotiva Pardubice 39:23 + 14:34
30. Maloch David LPU0905 OK Lokomotiva Pardubice 44:36 + 19:47
31. Langr Matyáš KOR0800 OB DDM Kostelec nad Orlicí 68:26 + 43:37
32. Šafář Jakub CET1103 TJ Loko Česká Třebová 91:11 + 66:22
H12C
3.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:40
2. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 25:36 + 1:56
3. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 26:14 + 2:34
4. Kopecký Matyáš SJC0702 Sportcentrum Jičín 28:53 + 5:13
5. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:55 + 5:15
6. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 30:28 + 6:48
7. Flos Tomáš LPU0633 OK Lokomotiva Pardubice 31:17 + 7:37
8. Dlabola Jakub SJC0602 Sportcentrum Jičín 31:41 + 8:01
9. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 31:48 + 8:08
10. Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:33 + 8:53
11. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 33:45 + 10:05
12. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 35:57 + 12:17
13. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 36:33 + 12:53
14. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 37:19 + 13:39
15. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 37:49 + 14:09
16. Kurka Antonín SHK0700 OK Slavia Hradec Králové 38:48 + 15:08
17. Šimerda Václav SRK0605 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:29 + 16:49
18. Kujal Josef PHK0703 OK 99 Hradec Králové 41:30 + 17:50
19. Hlaváček Pavel PHK0601 OK 99 Hradec Králové 42:37 + 18:57
20. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:17 + 19:37
21. Hostinský Matěj LPU0604 OK Lokomotiva Pardubice 44:23 + 20:43
22. Stach Ondřej JIL0602 OK Jilemnice 44:50 + 21:10
23. Bělohlávek Michal PHK0604 OK 99 Hradec Králové 45:57 + 22:17
24. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 46:15 + 22:35
25. Ježek Martin LPU0701 OK Lokomotiva Pardubice 50:33 + 26:53
H12D
3.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirout Jan CHC0601 K.O.B. Choceň 29:09
2. Winter Ondřej PHK0707 OK 99 Hradec Králové 30:55 + 1:46
3. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 38:02 + 8:53
4. Zapletal Tomáš KUO0701 KOB Ústí nad Orlicí 44:01 + 14:52
5. Marek Bořivoj KOR0701 OB DDM Kostelec nad Orlicí 48:30 + 19:21
6. Ulrych Filip ZAM0702 OB TJ Sokol Žamberk 67:30 + 38:21
H14C
4.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 30:06
2. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 33:47 + 3:41
3. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 34:18 + 4:12
4. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:01 + 4:55
5. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 36:18 + 6:12
6. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 37:53 + 7:47
7. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 38:08 + 8:02
8. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 38:09 + 8:03
9. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 38:24 + 8:18
10. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 40:23 + 10:17
11. Šedivka Pavel LTU0401 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:23 + 12:17
12. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 42:39 + 12:33
13. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 42:40 + 12:34
14. Kolátor Vojtěch HOR0402 TJ Jiskra Hořice 42:41 + 12:35
15. Jakubský Adam SHK0406 OK Slavia Hradec Králové 43:43 + 13:37
16. Langr Jakub KOR0401 OB DDM Kostelec nad Orlicí 43:45 + 13:39
17. Kurka Jaroslav SHK0501 OK Slavia Hradec Králové 44:13 + 14:07
18. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:46 + 14:40
19. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 46:10 + 16:04
20. Hájek Matěj VRL0402 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:43 + 19:37
21. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:56 + 19:50
22. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:59 + 19:53
23. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 52:15 + 22:09
24. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 52:24 + 22:18
25. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 52:27 + 22:21
26. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 52:36 + 22:30
27. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 54:03 + 23:57
28. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:58 + 24:52
29. Schneidewind Richard HOR0404 TJ Jiskra Hořice 55:59 + 25:53
30. Molinger Matěj SNA0401 TJ START Náchod 56:23 + 26:17
31. Růžička Jan SJC0406 Sportcentrum Jičín 58:01 + 27:55
32. Tesař Zdeněk SJC0401 Sportcentrum Jičín 61:07 + 31:01
33. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 68:01 + 37:55
34. Sádovský Jáchym LPU0508 OK Lokomotiva Pardubice 68:43 + 38:37
H14D
3.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Potůček Oto LTU0501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:49
2. Ježek Vojtěch LPU0408 OK Lokomotiva Pardubice 48:23 + 6:34
3. Kovář Radim CET0501 TJ Loko Česká Třebová 57:05 + 15:16
4. Zounar Adam SRK0507 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:29 + 26:40
H16C
5.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:42
2. Fejfar Lukáš LPU0310 OK Lokomotiva Pardubice 61:57 + 7:15
3. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 63:30 + 8:48
4. Balcar Jiří SNA0301 TJ START Náchod 67:04 + 12:22
5. Malý Evžen ml. JIL0301 OK Jilemnice 68:05 + 13:23
6. Kroutil Jan KUO0202 KOB Ústí nad Orlicí 71:20 + 16:38
7. Ráček Jan KUO0302 KOB Ústí nad Orlicí 76:43 + 22:01
8. Pávek Ondřej KUO0301 KOB Ústí nad Orlicí 82:46 + 28:04
9. Tichý Ondřej KOR0200 OB DDM Kostelec nad Orlicí 87:53 + 33:11
10. Hladký Filip KOR0300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 102:31 + 47:49
Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H18C
6.40 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koditek Jonáš KUO0101 KOB Ústí nad Orlicí 54:40
2. Dostál Jakub VRL0104 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:39 + 1:59
3. Kynčl Vojtěch JIL0101 OK Jilemnice 73:25 + 18:45
4. Kovář Lukáš CET0102 TJ Loko Česká Třebová 78:23 + 23:43
H21C
8.80 km, 31 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 61:18
2. Fibír Tomáš FSP7901 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 67:28 + 6:10
3. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 68:28 + 7:10
4. Klícha Martin 8MX8800 Rafkarna Idea Cycling team 68:43 + 7:25
5. Dusílek Adam SRK8902 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:02 + 8:44
6. Fátor Jan DOB7907 KOB Dobruška 72:29 + 11:11
7. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:33 + 12:15
8. Charvát Jiří STH9204 SK Studenec 74:17 + 12:59
9. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 74:24 + 13:06
10. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 75:41 + 14:23
11. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 78:20 + 17:02
12. Černý Martin JIL8703 OK Jilemnice 78:21 + 17:03
13. Karkoš Petr XCR7300 MTB Chrudim 78:57 + 17:39
14. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 79:10 + 17:52
15. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 81:21 + 20:03
16. Smutný Šimon VAM9301 OOB Vamberk 83:07 + 21:49
17. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 83:30 + 22:12
18. Moskva Roman ZLH7501 OOB TJ Zlaté Hory 83:49 + 22:31
19. Ptáček Martin SRK9509 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 84:17 + 22:59
20. Krunčík Pavel SRK8501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 87:25 + 26:07
21. Handl Jindřich SRK9201 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 87:28 + 26:10
22. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 88:13 + 26:55
23. Andrš Jiří VAM8601 OOB Vamberk 88:33 + 27:15
24. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 90:00 + 28:42
25. Pilgr Luděk CET7601 TJ Loko Česká Třebová 92:37 + 31:19
26. Drhlík Petr VAM8301 OOB Vamberk 102:29 + 41:11
27. Vojta Marek SHK8804 OK Slavia Hradec Králové 136:53 + 75:35
H21D
7.00 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 67:07
2. Janeček Tomáš PHK9205 OK 99 Hradec Králové 71:54 + 4:47
3. Filip Filip SHK9000 OK Slavia Hradec Králové 72:21 + 5:14
4. Weisbauer Vojtěch LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice 76:25 + 9:18
5. Nymsa Zdeněk TYN8502 OOB SK Týniště nad Orlicí 90:16 + 23:09
6. Vandělík Michal ALB8501 OOB Albrechtice nad Orlicí 90:29 + 23:22
7. Kutal Jiří OSN8601 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 96:18 + 29:11
8. Roll Martin ALB8401 OOB Albrechtice nad Orlicí 99:03 + 31:56
9. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 110:38 + 43:31
10. Šofr Ondřej LPU2223 OK Lokomotiva Pardubice 117:51 + 50:44
H35C
7.70 km, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 OOB Vamberk 57:48
2. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 58:58 + 1:10
3. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 59:12 + 1:24
4. Hladký Viktor VAM8201 OOB Vamberk 59:56 + 2:08
5. Vandas Luděk VAM6601 OOB Vamberk 62:52 + 5:04
6. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 64:50 + 7:02
7. Koblic Jan VAM7601 OOB Vamberk 68:47 + 10:59
8. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 69:23 + 11:35
9. Toužil Karel SHK7602 OK Slavia Hradec Králové 69:33 + 11:45
10. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 71:22 + 13:34
11. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 75:04 + 17:16
12. Sychrovský Martin SNA7601 TJ START Náchod 75:29 + 17:41
13. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 76:17 + 18:29
14. Tesař Zdeněk SJC7401 Sportcentrum Jičín 76:56 + 19:08
15. Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín 77:14 + 19:26
16. Korbel Michal CHC7703 K.O.B. Choceň 78:20 + 20:32
17. Ježek Vladimír LPU7311 OK Lokomotiva Pardubice 80:48 + 23:00
18. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 81:59 + 24:11
19. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 86:16 + 28:28
20. Podlešák Marek PHK7802 OK 99 Hradec Králové 86:39 + 28:51
21. Froš Štěpán LPU7309 OK Lokomotiva Pardubice 96:34 + 38:46
Matyšek Stanislav PLU7612 TJ SOKOL Plumlov DISK
H35D
5.70 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šnokhous Jan SJC8002 Sportcentrum Jičín 63:54
2. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 65:10 + 1:16
3. Šimek Jiří CHC7901 K.O.B. Choceň 67:55 + 4:01
4. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 68:35 + 4:41
5. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 69:36 + 5:42
6. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 70:34 + 6:40
7. Śafář Miroslav CET7001 TJ Loko Česká Třebová 71:15 + 7:21
8. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 71:43 + 7:49
9. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:52 + 7:58
10. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 72:34 + 8:40
11. Hanl Vratislav SRK7402 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 75:45 + 11:51
12. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 78:52 + 14:58
13. Sršeň Tomáš VAM8001 OOB Vamberk 78:57 + 15:03
14. Šedivý Josef NPA8003 SK LOB Nová Paka 79:11 + 15:17
15. Vrábel Petr PHK7604 OK 99 Hradec Králové 80:26 + 16:32
16. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 80:32 + 16:38
17. Holinger Jiří CHC7707 K.O.B. Choceň 83:48 + 19:54
18. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 84:08 + 20:14
19. Hladký Tomáš KOR7600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 87:44 + 23:50
20. Jakubský Radek SHK7603 OK Slavia Hradec Králové 88:53 + 24:59
21. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 90:40 + 26:46
22. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 91:00 + 27:06
23. Betlach Michal CET7801 TJ Loko Česká Třebová 97:27 + 33:33
24. Jirout Milan CHC7604 K.O.B. Choceň 103:19 + 39:25
25. Krejčí Milan KOR7400 OB DDM Kostelec nad Orlicí 120:13 + 56:19
Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové DISK
Souček Karel SHK6601 OK Slavia Hradec Králové DISK
H45C
6.40 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 57:41
2. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 63:11 + 5:30
3. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:14 + 9:33
4. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 67:32 + 9:51
5. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 67:41 + 10:00
6. Navrátil Václav KON6427 KOB Konice 68:09 + 10:28
7. Kober Michal LPU6702 OK Lokomotiva Pardubice 69:17 + 11:36
8. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 70:27 + 12:46
9. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:25 + 13:44
10. Chmelař Pavel SHK6402 OK Slavia Hradec Králové 71:40 + 13:59
11. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 72:17 + 14:36
12. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 74:13 + 16:32
13. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 77:00 + 19:19
14. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 77:47 + 20:06
15. Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové 83:27 + 25:46
16. Ježek Zdenek JIL7301 OK Jilemnice 87:17 + 29:36
17. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 89:21 + 31:40
18. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 92:00 + 34:19
19. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 93:32 + 35:51
20. Procházka Pavel KUO6901 KOB Ústí nad Orlicí 95:01 + 37:20
21. Müller Robert 3XX6900 POT 96:57 + 39:16
22. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 108:01 + 50:20
23. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 108:45 + 51:04
24. Mikoška Eman STE7103 SK SKI-OB Šternberk 126:50 + 69:09
25. Jakeš Josef TYN6501 OOB SK Týniště nad Orlicí 173:22 + 115:41
Kulhavý Josef SRK5701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Kolář Viktor SHK7300 OK Slavia Hradec Králové DISK
H45D
4.70 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čihák Petr HOR6900 TJ Jiskra Hořice 49:50
2. Novotný Pavel SHK6104 OK Slavia Hradec Králové 56:08 + 6:18
3. Bílek Tomáš 2XC7300 Vojice 57:34 + 7:44
4. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 58:27 + 8:37
5. Hanuš Karel HOS6701 TJ Tatran Hostinné 59:18 + 9:28
6. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 59:44 + 9:54
7. Funda Michal SHK6403 OK Slavia Hradec Králové 60:54 + 11:04
8. Kadaník Libor PHK7204 OK 99 Hradec Králové 61:16 + 11:26
9. Mikyska Alan VAM7149 OOB Vamberk 63:21 + 13:31
10. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 63:28 + 13:38
11. Holubář David KUO7101 KOB Ústí nad Orlicí 66:00 + 16:10
12. Divecký Josef SHK6102 OK Slavia Hradec Králové 66:03 + 16:13
13. Rykala Karel VAM6401 OOB Vamberk 67:52 + 18:02
14. Dostál Dalibor VRL7308 OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:05 + 19:15
15. Marhold Stanislav CHC6603 K.O.B. Choceň 69:10 + 19:20
16. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 69:50 + 20:00
17. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 70:17 + 20:27
18. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 72:08 + 22:18
19. Svoboda Miloslav SHK5901 OK Slavia Hradec Králové 72:27 + 22:37
20. Rémiš Jaromír SHK7200 OK Slavia Hradec Králové 74:11 + 24:21
21. Kadrman Jiří CET7301 TJ Loko Česká Třebová 74:26 + 24:36
22. Dohnálek Pavel SHK7100 OK Slavia Hradec Králové 74:52 + 25:02
23. Justa Jaromír PHK6101 OK 99 Hradec Králové 78:26 + 28:36
24. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 79:50 + 30:00
25. Vojtěch Libor HOR7303 TJ Jiskra Hořice 80:03 + 30:13
26. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 81:19 + 31:29
27. Maršoun Petr 4SZ7300 44u (neregistr.) 82:52 + 33:02
28. Tichý Pavel KOR6801 OB DDM Kostelec nad Orlicí 86:53 + 37:03
29. Dudášek Karel DOB7001 KOB Dobruška 91:19 + 41:29
30. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 92:20 + 42:30
31. Hájek Tibor VRL7202 OOS TJ Spartak Vrchlabí 133:46 + 83:56
Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod DISK
H55C
5.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 47:13
2. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 47:46 + 0:33
3. Kotlář Vladimír VAM5401 OOB Vamberk 48:57 + 1:44
4. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 52:09 + 4:56
5. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 53:42 + 6:29
6. Juračka Vojtěch LPU5404 OK Lokomotiva Pardubice 53:48 + 6:35
7. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 54:40 + 7:27
8. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 55:49 + 8:36
9. Nožička Miroslav LPU5405 OK Lokomotiva Pardubice 55:54 + 8:41
10. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 56:06 + 8:53
11. Mrštík Václav LPU5002 OK Lokomotiva Pardubice 58:23 + 11:10
12. Grundman Martin CHC5801 K.O.B. Choceň 59:42 + 12:29
13. Tupec Jiří VAM5801 OOB Vamberk 61:02 + 13:49
14. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 61:09 + 13:56
15. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 62:41 + 15:28
16. Hanč Pavel VRL5601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:36 + 19:23
17. Filip Aleš SHK5501 OK Slavia Hradec Králové 71:54 + 24:41
18. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:10 + 25:57
19. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 73:24 + 26:11
20. Tůma Miloš DOB5600 KOB Dobruška 76:29 + 29:16
21. Záveský Richard CET6301 TJ Loko Česká Třebová 84:01 + 36:48
H55D
4.10 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lulay Miloš LPU5502 OK Lokomotiva Pardubice 49:16
2. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:50 + 3:34
3. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 56:07 + 6:51
4. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 57:37 + 8:21
5. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 59:36 + 10:20
6. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 60:49 + 11:33
7. Dvořák Vladimír LPU6004 OK Lokomotiva Pardubice 63:37 + 14:21
8. Krejčí Jaroslav LTU5801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:36 + 18:20
9. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 77:00 + 27:44
10. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 95:47 + 46:31
H65C
3.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:38
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 38:10 + 0:32
3. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:33 + 2:55
4. Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové 41:46 + 4:08
5. Pilgr Bohuslav CET5101 TJ Loko Česká Třebová 42:15 + 4:37
6. Sponar Jan TBM5004 KOS TJ Tesla Brno 45:06 + 7:28
7. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 48:16 + 10:38
8. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 48:28 + 10:50
9. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:10 + 11:32
10. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:16 + 13:38
11. Stárek Jiří SRK5002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 61:02 + 23:24
12. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 62:46 + 25:08
H70C
3.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 46:38
2. Ostřanský Josef SSU4302 SK Severka Šumperk 50:50 + 4:12
3. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 54:58 + 8:20
4. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 69:30 + 22:52
5. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 70:23 + 23:45
6. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 71:54 + 25:16
7. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 73:54 + 27:16
8. Vykysalý František PHK3002 OK 99 Hradec Králové 74:01 + 27:23
Weber Petr PHK3901 OK 99 Hradec Králové DISK
HDR
3.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotková Klára SRK1061 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:00
2. Adamec Filip ZAM0810 OB TJ Sokol Žamberk 30:48 + 0:48
3. Sobotka Alexandr SRK1301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:30 + 6:30
4. Stolina David DOB KOB Dobruška 37:15 + 7:15
5. Chrtek Tomáš PHK0804 OK 99 Hradec Králové 39:15 + 9:15
6. Maráková Sofie SNA1151 TJ START Náchod 43:08 + 13:08
7. Macek Dan LPU1104 OK Lokomotiva Pardubice 43:32 + 13:32
8. Bek Josef XXX XXX 47:01 + 17:01
9. Hostinská Barbora LPU1162 OK Lokomotiva Pardubice 47:43 + 17:43
10. Šlambora Vít SHK1101 OK Slavia Hradec Králové 47:48 + 17:48
11. Jiroutová Marie CHC1051 K.O.B. Choceň 47:51 + 17:51
12. Čečková Barbora SHK1151 OK Slavia Hradec Králové 47:54 + 17:54
13. Jirout Jáchym SNA1201 TJ START Náchod 50:01 + 20:01
14. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 51:47 + 21:47
15. Venclová Dorota DOB KOB Dobruška 52:50 + 22:50
16. Soukal Adam xxx XXX 52:53 + 22:53
17. Korbelová Tereza CHC1252 K.O.B. Choceň 53:04 + 23:04
18. Korbelová Eliška CHC1251 K.O.B. Choceň 54:18 + 24:18
19. Nymsa Matyáš TYN1300 OOB SK Týniště nad Orlicí 54:37 + 24:37
20. Nymsová Marie Ema TYN1350 OOB SK Týniště nad Orlicí 54:39 + 24:39
21. Julišová Kateřina ZAM0861 OB TJ Sokol Žamberk 55:23 + 25:23
22. Rezek Antonín xxx XXX 56:00 + 26:00
23. Šafář Jan CET TJ Loko Česká Třebová 56:36 + 26:36
23. Málková Dominika PHK1350 OK 99 Hradec Králové 56:36 + 26:36
25. Dvořáková Marie LPU1452 OK Lokomotiva Pardubice 58:06 + 28:06
26. Pilgrová Alexandra CET0951 TJ Loko Česká Třebová 58:15 + 28:15
27. Vencl Dorián DOB KOB Dobruška 58:26 + 28:26
28. Jakubská Lucie SHK1250 OK Slavia Hradec Králové 59:23 + 29:23
29. Kuchyňka Matyáš xxx XXX 61:22 + 31:22
30. Kušičková Lucie 3SC1250 ČHTM Horní Jelení 67:29 + 37:29
31. Zapletalová Eva xxx XXX 72:25 + 42:25
32. Suchomelová Emilka NER XXX 73:08 + 43:08
33. Hájek Aleš CET1501 TJ Loko Česká Třebová 73:30 + 43:30
34. Dušek Ondřej xxx XXX 75:50 + 45:50
35. Dušek Adam xxx XXX 75:56 + 45:56
36. Lipenský Kryštof PHK OK 99 Hradec Králové 78:26 + 48:26
37. Vítek Michal PHK1402 OK 99 Hradec Králové 83:03 + 53:03
38. Matyšková Kristýna PLU1050 TJ SOKOL Plumlov 90:27 + 60:27
39. Mojžíš Radovan PHK1201 OK 99 Hradec Králové 91:26 + 61:26
40. Kopistová Kateřina xxx XXX 92:06 + 62:06
41. Kochmannová V xxx XXX 103:55 + 73:55
42. Horák Vojtěch JIL1111 OK Jilemnice 117:29 + 87:29
43. Pilgr Vladimír CET TJ Loko Česká Třebová 119:44 + 89:44
Winter Jakub NER XXX DISK
Pohanka Martin xxx XXX DISK
P
3.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Falta Radim KUO7802 KOB Ústí nad Orlicí 36:17
2. Koblic Jan VAM0401 OOB Vamberk 36:47 + 0:30
3. Hovad Jaroslav ZAM7701 OB TJ Sokol Žamberk 39:26 + 3:09
4. Venclová Monika DOB KOB Dobruška 39:28 + 3:11
5. Řoutil Ladislav xxx XXX 39:46 + 3:29
6. Koblicová Milena VAM7650 OOB Vamberk 40:09 + 3:52
7. Kvapil Ondřej xxx XXX 41:37 + 5:20
8. Kadaně Miroslav LPU7817 OK Lokomotiva Pardubice 42:02 + 5:45
9. Janovská Věra JIL7258 OK Jilemnice 42:07 + 5:50
10. Zapletal Martin xxx XXX 42:38 + 6:21
11. Zamouřil Jáchym xxx XXX 43:48 + 7:31
12. Mojžíšová Jana PHK8251 OK 99 Hradec Králové 46:15 + 9:58
13. Král Martin PDY8800 Běhej Poděbrady 50:15 + 13:58
14. Zářecká Linda KOR0250 OB DDM Kostelec nad Orlicí 51:13 + 14:56
15. Vychopeň Tomáš xxx XXX 51:46 + 15:29
16. Molingerová Pavlína SNA7951 TJ START Náchod 51:55 + 15:38
17. Janovský Petr xxx XXX 53:39 + 17:22
18. Hejtmánková Ivana xxx XXX 54:17 + 18:00
19. Cejpková Lenka SRK7652 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:43 + 19:26
20. Šípek Jaroslav LPU7422 OK Lokomotiva Pardubice 57:07 + 20:50
21. Luxová Adéla KUN8951 TJ Sokol Kunvald 57:22 + 21:05
22. Kvapilová Zuzana xxx XXX 57:40 + 21:23
23. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 58:09 + 21:52
24. Janebová Jana xxx XXX 58:15 + 21:58
25. Košková Eva xxx XXX 58:43 + 22:26
26. Potočková Hana KUO9051 KOB Ústí nad Orlicí 59:16 + 22:59
27. Šípková Petra LPU8058 OK Lokomotiva Pardubice 61:27 + 25:10
28. Rufferová Iva SNA5052 TJ START Náchod 64:08 + 27:51
29. Kernat David xxx XXX 66:37 + 30:20
30. Zahradník Jan KOR0304 OB DDM Kostelec nad Orlicí 69:15 + 32:58
31. Neumannová Bla nka xxx XXX 70:53 + 34:36
32. Maloch Pavel xxx XXX 72:02 + 35:45
33. Lorencová Martina xxx XXX 73:48 + 37:31
34. Jiroutová Markéta xxx XXX 73:50 + 37:33
35. Boháčová Alena KUN7450 TJ Sokol Kunvald 75:38 + 39:21
36. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 77:24 + 41:07
37. Jakubec Jaroslav xxx XXX 78:09 + 41:52
38. Dostálová Katka VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 79:57 + 43:40
39. Kučera Tomáš TAP0907 KOB Tretra Praha 84:46 + 48:29
40. Hrdinová Lucie ZAM0351 OB TJ Sokol Žamberk 95:12 + 58:55
41. Malošek Adam ZAM0506 OB TJ Sokol Žamberk 98:07 + 61:50
42. Tomášová Majda SRK6753 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 102:41 + 66:24
43. Tomášová Petra SRK0556 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 102:44 + 66:27
44. Kyppelová Monika xxx XXX 104:10 + 67:53
45. Švec Jiří xxx XXX 110:14 + 73:57
Růžičková Kateřina xxx XXX DISK
T
5.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 56:14
2. Růžička Karel xxx XXX 58:34 + 2:20
3. Jiroušek Vít SRK9402 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:44 + 2:30
4. Vencl Vojtěch DOB KOB Dobruška 60:22 + 4:08
5. Zamouřil Petr PHK6808 OK 99 Hradec Králové 65:18 + 9:04
6. Škorpil Jaromír xxx XXX 68:35 + 12:21
7. Matoušek Josef xxx XXX 72:53 + 16:39
8. Bek David xxx XXX 75:21 + 19:07
9. Urban Radek SRK9015 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 75:26 + 19:12
10. Matušincová Lucie PHK8152 OK 99 Hradec Králové 84:46 + 28:32
11. Kuchyňka Pavel xxx XXX 96:59 + 40:45
12. Novotný Petr 5CZ7300 Dukla Blansko 105:54 + 49:40
13. Šimůnek Jan CET TJ Loko Česká Třebová 118:39 + 62:25