Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
06.10.2018
Místo konání:
Horní Brusnice - Vidonice
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Mapa:
Holubí vrch
Ředitel závodu:
Junek Petr
Hlavní rozhodčí:
Viková Vendula - R2
Stavitel tratí:
Hrubý Ladislav
D10N
1.80 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Balcarová Olga SNA0851 TJ START Náchod 22:20
2. Buďárková Laura STH1051 SK Studenec 26:33 + 4:13
3. Macková Šárka SNA0850 TJ START Náchod 27:57 + 5:37
4. Dobiášová Johana SHK0856 OK Slavia Hradec Králové 28:25 + 6:05
5. Froschová Magdaléna LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 28:30 + 6:10
6. Lepšová Julie SRK1152 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:41 + 6:21
7. Jansová Lenka BRU1050 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 30:37 + 8:17
8. Munzarová Monika LPU1056 OK Lokomotiva Pardubice 35:51 + 13:31
9. Růžičková Magda PHK0951 OK 99 Hradec Králové 36:15 + 13:55
10. Říhová Eliška SRK0952 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:35 + 14:15
11. Vítková Eliška PHK1056 OK 99 Hradec Králové 36:47 + 14:27
12. Kopecká Eliška xxx xxx 37:34 + 15:14
13. Netopilová Simona VAM0950 OOB Vamberk 40:30 + 18:10
14. Mojžíšová Nela PHK1053 OK 99 Hradec Králové 42:07 + 19:47
15. Vrbatová Karolína VRL0953 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:42 + 24:22
16. Hlavsová Tereza SHK0857 OK Slavia Hradec Králové 48:28 + 26:08
17. Sochorová Kristýna SHK0953 OK Slavia Hradec Králové 49:21 + 27:01
18. Vondrušková Jitka SHK0956 OK Slavia Hradec Králové 49:31 + 27:11
19. Stryková Johana LPU1151 OK Lokomotiva Pardubice 51:19 + 28:59
20. Čížková Alena SHK0851 OK Slavia Hradec Králové 55:17 + 32:57
21. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 58:16 + 35:56
22. Kvapilová Simona PHK1150 OK 99 Hradec Králové 60:20 + 38:00
Wohanková Michaela VRL1151 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D10C
2.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 22:57
2. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:50 + 0:53
3. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:02 + 1:05
4. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:11 + 2:14
5. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:16 + 2:19
6. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 25:24 + 2:27
7. Málková Michaela PHK0853 OK 99 Hradec Králové 26:39 + 3:42
8. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 27:26 + 4:29
9. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 27:34 + 4:37
10. Matoušková Markéta PHK0855 OK 99 Hradec Králové 29:01 + 6:04
11. Kvapilová Markéta PHK0950 OK 99 Hradec Králové 30:29 + 7:32
12. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 31:06 + 8:09
13. Nožičková Ema LPU0953 OK Lokomotiva Pardubice 31:50 + 8:53
14. Macháčková Tereza LPU0951 OK Lokomotiva Pardubice 32:12 + 9:15
15. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 32:26 + 9:29
16. Šimková Lucie STH0951 SK Studenec 33:47 + 10:50
17. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 34:30 + 11:33
18. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 35:02 + 12:05
19. Suchardová Ella JIL0951 OK Jilemnice 35:45 + 12:48
20. Dominová Julie LPU0857 OK Lokomotiva Pardubice 35:49 + 12:52
21. Hamáčková Šárka STH0852 SK Studenec 37:40 + 14:43
22. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 37:44 + 14:47
23. Horklová Amálie LPU0958 OK Lokomotiva Pardubice 37:49 + 14:52
24. Macková Gita LPU0961 OK Lokomotiva Pardubice 38:13 + 15:16
25. Voborská Valerie SJC0852 Sportcentrum Jičín 38:22 + 15:25
26. Grusserová Diana PHK0999 OK 99 Hradec Králové 38:43 + 15:46
27. Hovorková Elen LPU0954 OK Lokomotiva Pardubice 39:26 + 16:29
28. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 41:52 + 18:55
29. Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové 47:08 + 24:11
30. Linderová Anna PHK0852 OK 99 Hradec Králové 53:02 + 30:05
31. Ondrušová Leona PHK0954 OK 99 Hradec Králové 54:17 + 31:20
D12C
2.90 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 21:05
2. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 22:19 + 1:14
3. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 23:28 + 2:23
4. Hammová Linda KOR0650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 24:39 + 3:34
5. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 24:46 + 3:41
6. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 25:47 + 4:42
7. Dvořáková Kateřina LPU0656 OK Lokomotiva Pardubice 26:43 + 5:38
8. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 26:56 + 5:51
9. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 27:01 + 5:56
10. Malínská Nela SJC0650 Sportcentrum Jičín 27:15 + 6:10
11. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 27:19 + 6:14
12. Lepšová Lucie SRK0951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:48 + 6:43
13. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 28:00 + 6:55
14. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 28:44 + 7:39
15. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 29:38 + 8:33
16. Podlešáková Monika PHK0752 OK 99 Hradec Králové 29:57 + 8:52
17. Rážová Aneta PHK0662 OK 99 Hradec Králové 30:00 + 8:55
18. Stavrinou Kristýna SRK0751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:45 + 9:40
19. Zurynková Ema PHK0655 OK 99 Hradec Králové 30:51 + 9:46
20. Tichá Alexandra LPU0757 OK Lokomotiva Pardubice 31:33 + 10:28
21. Čičáková Dominika PHK0756 OK 99 Hradec Králové 33:21 + 12:16
22. Vošahlíková Ema LPU0663 OK Lokomotiva Pardubice 33:24 + 12:19
23. Barcalová Iva CHC0655 K.O.B. Choceň 33:59 + 12:54
24. Skořepová Lucie LPU0657 OK Lokomotiva Pardubice 34:53 + 13:48
25. Nožičková Lea LPU0753 OK Lokomotiva Pardubice 35:20 + 14:15
26. Petrásová Michaela LPU0680 OK Lokomotiva Pardubice 36:27 + 15:22
27. Bulušková Barbora STH0750 SK Studenec 37:00 + 15:55
28. Klímová Anna JIL0752 OK Jilemnice 40:23 + 19:18
29. Ježková Barbora PHK0755 OK 99 Hradec Králové 41:08 + 20:03
30. Chrtková Anežka PHK0658 OK 99 Hradec Králové 41:16 + 20:11
31. Michlová Eliška VRL0652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:31 + 22:26
32. Ondrušová Zuzana xxx xxx 48:44 + 27:39
33. Brdlíková Eliška VRL0753 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:54 + 28:49
34. Rybínová Vendula KOR0651 OB DDM Kostelec nad Orlicí 58:03 + 36:58
D12D
2.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanlová Kristýna SRK0752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:05
2. Kuhnová Alžběta LPU0652 OK Lokomotiva Pardubice 40:43 + 10:38
3. Voláková Viktorie BRU0651 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 44:25 + 14:20
4. Pavlová Karolína STH0752 SK Studenec 51:13 + 21:08
5. Závodná Zuzana LTUI OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:31 + 25:26
6. Stará Magdalena LPU0755 OK Lokomotiva Pardubice 57:29 + 27:24
D14C
3.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 26:18
2. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 28:29 + 2:11
3. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 29:07 + 2:49
4. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:10 + 3:52
5. Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec 32:17 + 5:59
6. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:26 + 6:08
7. Janovská Vendula JIL0453 OK Jilemnice 33:39 + 7:21
8. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 34:28 + 8:10
9. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 35:30 + 9:12
10. Adámková Klára JIL0452 OK Jilemnice 36:10 + 9:52
11. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:39 + 10:21
12. Doudová Alžběta PHK0554 OK 99 Hradec Králové 38:16 + 11:58
13. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:17 + 11:59
14. Vrábelová Hana PHK0454 OK 99 Hradec Králové 38:50 + 12:32
15. Holubářová Viktorie KUO0599 KOB Ústí nad Orlicí 39:42 + 13:24
16. Kosinová Kristýna SJC0453 Sportcentrum Jičín 40:04 + 13:46
17. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:06 + 14:48
18. Kuczerová Tereza PHK0551 OK 99 Hradec Králové 41:51 + 15:33
19. Šumberová Johana PHK0565 OK 99 Hradec Králové 42:06 + 15:48
20. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 43:03 + 16:45
21. Tomášová Anna SRK0554 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:08 + 16:50
22. Messnerová Lucie VRL0456 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:33 + 17:15
23. Smisitelová Elena KOR0551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 44:03 + 17:45
24. Mikysková Adéla VAM0550 OOB Vamberk 44:43 + 18:25
25. Dvořáková Anežka LPU0556 OK Lokomotiva Pardubice 46:13 + 19:55
26. Zurynková Jana PHK0553 OK 99 Hradec Králové 47:02 + 20:44
27. Junková Anna LTU0453 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:19 + 21:01
28. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 OOB Vamberk 52:55 + 26:37
29. Morávková Alžběta SHK0653 OK Slavia Hradec Králové 55:22 + 29:04
30. Kay Nathalie LPU0559 OK Lokomotiva Pardubice 59:01 + 32:43
31. Růžičková Eliška SJC0452 Sportcentrum Jičín 62:33 + 36:15
32. Maršounová Jana SHK0454 OK Slavia Hradec Králové 65:02 + 38:44
D14D
2.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dostálová Barbora VRL0553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:32
2. Kubíková Magdaléna LPU0566 OK Lokomotiva Pardubice 33:10 + 4:38
3. Matušincová Anna PHK0561 OK 99 Hradec Králové 35:27 + 6:55
4. Sádovská Anežka LPU0562 OK Lokomotiva Pardubice 37:36 + 9:04
5. Šlesingerová Sára KUO0551 KOB Ústí nad Orlicí 38:27 + 9:55
6. Sychrovská Klára SNA0551 TJ START Náchod 38:59 + 10:27
7. Hanlová Nikola SRK0553 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:21 + 12:49
8. Buďárková Eliška VRL0554 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:52 + 30:20
D16C
3.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vávrová Vanda HOR0350 TJ Jiskra Hořice 27:57
2. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 28:33 + 0:36
3. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 29:27 + 1:30
4. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 31:19 + 3:22
5. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 32:18 + 4:21
6. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 33:31 + 5:34
7. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 33:46 + 5:49
8. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 35:07 + 7:10
9. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 36:54 + 8:57
10. Zamouřilová Anežka PHK0354 OK 99 Hradec Králové 39:30 + 11:33
11. Petrásová Hana LPU0380 OK Lokomotiva Pardubice 39:57 + 12:00
12. Stohanzlová Kristýna LPU0356 OK Lokomotiva Pardubice 45:34 + 17:37
13. Machová Viktorie PHK0252 OK 99 Hradec Králové 46:45 + 18:48
14. Matoušová Gabriela VRL0352 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:08 + 28:11
D18C
3.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 32:44
2. Škorpíková Barbora LPU0060 OK Lokomotiva Pardubice 36:08 + 3:24
3. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 36:55 + 4:11
4. Stará Tereza VRL0051 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:03 + 26:19
D21C
4.50 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 31:39
2. Jedličková Zuzana SHK8150 OK Slavia Hradec Králové 31:54 + 0:15
3. Větříčková Andrea SHK9951 OK Slavia Hradec Králové 34:05 + 2:26
4. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 35:26 + 3:47
5. Matějková Barbora SJC0156 Sportcentrum Jičín 35:47 + 4:08
6. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:54 + 4:15
7. Matoušová Kateřina VRL9955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:04 + 4:25
8. Vejražková Rozárka SJC0151 Sportcentrum Jičín 36:11 + 4:32
9. Hepnerová Martina SHK8152 OK Slavia Hradec Králové 36:16 + 4:37
10. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 38:11 + 6:32
11. Azebová Nina PHK8855 OK 99 Hradec Králové 40:40 + 9:01
12. Balcarová Jana PHK8852 OK 99 Hradec Králové 40:54 + 9:15
13. Janů Hana KSU9393 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:45 + 10:06
14. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 44:47 + 13:08
15. Rybářová Jana LTU8451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:53 + 15:14
16. Skalická Karolína ZAM9652 OB TJ Sokol Žamberk 46:54 + 15:15
17. Ďoubalová Věra DOB8751 KOB Dobruška 48:47 + 17:08
18. Peremská Dana SRK9351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:12 + 17:33
19. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:15 + 21:36
20. Barnetová Veronika LPU9952 OK Lokomotiva Pardubice 53:33 + 21:54
D21D
3.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk 33:45
2. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 43:05 + 9:20
3. Koutná Hana PHK9651 OK 99 Hradec Králové 50:03 + 16:18
4. Krunčíková Kateřina SRK8751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:17 + 25:32
5. Mertlíková Eliška VRL9156 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:28 + 25:43
6. Salfická Monika NER NER2-Salfická 72:40 + 38:55
D35C
4.20 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 32:25
2. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 33:11 + 0:46
3. Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:36 + 1:11
4. Pavelcová Gabriela NPA7851 SK LOB Nová Paka 36:27 + 4:02
5. Smutná Jana VAM6251 OOB Vamberk 37:04 + 4:39
6. Škorpilová Jana SJC7451 Sportcentrum Jičín 37:10 + 4:45
7. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 37:32 + 5:07
8. Novotná Kateřina PHK8252 OK 99 Hradec Králové 38:11 + 5:46
9. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:52 + 6:27
10. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 39:37 + 7:12
11. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 39:57 + 7:32
12. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:13 + 7:48
13. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 40:18 + 7:53
14. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 42:46 + 10:21
15. Vojtíšková Erika LPU7651 OK Lokomotiva Pardubice 44:21 + 11:56
16. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 44:35 + 12:10
17. Růžičková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 45:01 + 12:36
18. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:51 + 17:26
19. Venclová Veronika ZAM8251 OB TJ Sokol Žamberk 51:56 + 19:31
20. Čížová Andrea SHK8251 OK Slavia Hradec Králové 51:58 + 19:33
21. Šaldová Jana JIL7555 OK Jilemnice 52:40 + 20:15
22. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:07 + 20:42
23. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 54:26 + 22:01
24. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:13 + 22:48
25. Schmidtová Jana VRL7553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:52 + 27:27
Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové DISK
Jiranová Kateřina PHK8359 OK 99 Hradec Králové DISK
D35D
3.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 31:40
2. Chaloupková Lenka CHC6951 K.O.B. Choceň 33:26 + 1:46
3. Ježková Romana JIL7552 OK Jilemnice 34:05 + 2:25
4. Kokaislová Eva LPU7956 OK Lokomotiva Pardubice 35:06 + 3:26
5. Šafářová Ivana CET8051 TJ Loko Česká Třebová 35:26 + 3:46
6. Odvodyová Šárka LPU8352 OK Lokomotiva Pardubice 35:41 + 4:01
7. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 35:47 + 4:07
8. Petrásová Simona LPU7556 OK Lokomotiva Pardubice 37:04 + 5:24
9. Šedivá Petra NPA7751 SK LOB Nová Paka 37:31 + 5:51
10. Stryková Kateřina LPU7855 OK Lokomotiva Pardubice 37:38 + 5:58
11. Koutná Alena PHK7052 OK 99 Hradec Králové 38:01 + 6:21
12. Hanušová Zdena SJC7253 Sportcentrum Jičín 38:52 + 7:12
13. Zitková Radka LPU7958 OK Lokomotiva Pardubice 39:20 + 7:40
14. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:29 + 7:49
15. Kárníková Kamila LPU8153 OK Lokomotiva Pardubice 39:39 + 7:59
16. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 39:43 + 8:03
17. Málková Šárka 8FX8350 TJ Kobylisy 39:56 + 8:16
18. Janků Radka SJC7353 Sportcentrum Jičín 40:50 + 9:10
19. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 41:17 + 9:37
20. Sychrovská Pavlína SNA7651 TJ START Náchod 41:18 + 9:38
21. Dvořáková Zuzana LPU7559 OK Lokomotiva Pardubice 41:30 + 9:50
22. Matěásková Eva JIL7651 OK Jilemnice 41:40 + 10:00
23. Mudruňková Romana VAM7752 OOB Vamberk 41:45 + 10:05
24. Jansová Romana BRU7650 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 42:10 + 10:30
25. Lapáčková Soňa SHK7651 OK Slavia Hradec Králové 44:05 + 12:25
26. Rybínová Iva KOR7551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 44:10 + 12:30
27. Kodytková Karolína SHK7750 OK Slavia Hradec Králové 44:25 + 12:45
28. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 45:59 + 14:19
29. Mikysková Ilona VAM7550 OOB Vamberk 46:10 + 14:30
30. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:29 + 14:49
31. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 48:39 + 16:59
32. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 48:54 + 17:14
33. Zurynková Iva PHK7650 OK 99 Hradec Králové 49:00 + 17:20
34. Stará Petra VRL7354 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:41 + 19:01
35. Loukotová Andrea HOR7350 TJ Jiskra Hořice 52:57 + 21:17
36. Langrová Lenka KOR7450 OB DDM Kostelec nad Orlicí 54:02 + 22:22
37. Příkazská Petra 74C7600 NER 54:09 + 22:29
38. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:51 + 23:11
39. Pešková Renata SJC7550 Sportcentrum Jičín 55:20 + 23:40
40. Podlešáková Markéta PHK7851 OK 99 Hradec Králové 57:50 + 26:10
41. Wohanková Kateřina VRL7955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:14 + 26:34
42. Mádlová Denisa BRU7550 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 58:25 + 26:45
43. Vodičková Lenka LPU7357 OK Lokomotiva Pardubice 60:25 + 28:45
44. Smisitelová Markéta KOR7452 OB DDM Kostelec nad Orlicí 69:49 + 38:09
45. Matoušová Petra VRL7154 OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:11 + 45:31
Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D45C
3.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koberová Lenka LPU6954 OK Lokomotiva Pardubice 33:15
2. Klapalová Jana VAM6451 OOB Vamberk 36:11 + 2:56
3. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 36:35 + 3:20
4. Juračková Jana LPU6051 OK Lokomotiva Pardubice 36:46 + 3:31
5. Chmelařová Marie SHK6352 OK Slavia Hradec Králové 37:18 + 4:03
6. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 37:51 + 4:36
7. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:03 + 4:48
8. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 38:14 + 4:59
9. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 39:36 + 6:21
10. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:37 + 6:22
11. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:58 + 8:43
12. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 42:53 + 9:38
13. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 45:39 + 12:24
D45D
3.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:22
2. Kynčlová Dagmar JIL7256 OK Jilemnice 35:21 + 0:59
3. Egrtová Jitka SHK6354 OK Slavia Hradec Králové 35:53 + 1:31
4. Bienová Věra SJC5752 Sportcentrum Jičín 35:58 + 1:36
5. Dohnálková Jana SHK7252 OK Slavia Hradec Králové 36:32 + 2:10
6. Raková Miroslava SHK7250 OK Slavia Hradec Králové 37:04 + 2:42
7. Holečková Zdeňka SHK6950 OK Slavia Hradec Králové 37:53 + 3:31
8. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 39:18 + 4:56
9. Lamichová Iva PHK6353 OK 99 Hradec Králové 39:53 + 5:31
10. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 39:57 + 5:35
11. Hausvaterová Marcela SHK6152 OK Slavia Hradec Králové 41:44 + 7:22
12. Macháčková Jana SHK6450 OK Slavia Hradec Králové 42:24 + 8:02
13. Pokorná Petra JIL7257 OK Jilemnice 43:01 + 8:39
14. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:39 + 9:17
15. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 43:44 + 9:22
16. Kološová Jana LPU6653 OK Lokomotiva Pardubice 44:19 + 9:57
17. Hančová Hana VRL5652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:26 + 13:04
18. Krunková Bohuslava SNA7053 TJ START Náchod 48:04 + 13:42
19. Weisbauerová Blanka LPU6351 OK Lokomotiva Pardubice 49:28 + 15:06
20. Kolářová Andrea BRU7151 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 50:38 + 16:16
21. Ježková Lenka LPU7254 OK Lokomotiva Pardubice 55:03 + 20:41
22. Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové 56:53 + 22:31
23. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 62:23 + 28:01
24. Čermáková Lucie PHK7150 OK 99 Hradec Králové 62:32 + 28:10
25. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:25 + 29:03
26. Kokrdová Věra PHK6450 OK 99 Hradec Králové 66:23 + 32:01
D55C
3.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 34:15
2. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 38:40 + 4:25
3. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 40:45 + 6:30
4. Jiranová Alena PHK5351 OK 99 Hradec Králové 41:16 + 7:01
5. Panchártková Jitka PHK5951 OK 99 Hradec Králové 42:30 + 8:15
6. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 44:09 + 9:54
7. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 44:21 + 10:06
8. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 44:49 + 10:34
9. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 45:05 + 10:50
10. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 45:22 + 11:07
11. Koblížková Hana ZAM5851 OB TJ Sokol Žamberk 46:03 + 11:48
12. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 46:24 + 12:09
13. Svobodová Eva SHK5853 OK Slavia Hradec Králové 51:10 + 16:55
14. Tichá Jiřina DOB6050 KOB Dobruška 53:33 + 19:18
15. Lehárová Iva LPU6152 OK Lokomotiva Pardubice 55:47 + 21:32
16. Vychodilová Jiřina SHK5951 OK Slavia Hradec Králové 74:51 + 40:36
Šabatková Zdena SHK5652 OK Slavia Hradec Králové DISK
D55D
2.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filipová Dagmar SHK5651 OK Slavia Hradec Králové 39:03
2. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 40:06 + 1:03
3. Lennerová Eva LPU5653 OK Lokomotiva Pardubice 43:43 + 4:40
4. Dusílková Marie SRK5752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:02 + 4:59
5. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 46:26 + 7:23
D65C
2.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:56
2. Martincová Helena ZAM5051 OB TJ Sokol Žamberk 38:15 + 1:19
3. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 40:07 + 3:11
H10N
1.80 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junek Šimon STH1001 SK Studenec 18:22
2. Zídek Jakub PHK0903 OK 99 Hradec Králové 25:33 + 7:11
3. Kobík Kryštof LTU0901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:12 + 8:50
4. Junek Kryštof STH1201 SK Studenec 28:02 + 9:40
5. Brož Jindřich LTU0903 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:43 + 10:21
6. Gottstein Matouš JIL0901 OK Jilemnice 29:07 + 10:45
7. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:53 + 11:31
8. Sychrovský Tomáš SNA1102 TJ START Náchod 30:38 + 12:16
9. Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka 35:14 + 16:52
10. Šlambora Kryštof SHK0806 OK Slavia Hradec Králové 37:09 + 18:47
11. Pochop Václav STH0902 SK Studenec 41:36 + 23:14
12. Jirout Vilém SNA1001 TJ START Náchod 42:58 + 24:36
13. Havelka Pepča SJC1000 Sportcentrum Jičín 45:16 + 26:54
14. Toužil Lukáš SHK1000 OK Slavia Hradec Králové 48:03 + 29:41
15. Hrůza Ondřej LTU0803 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:25 + 30:03
16. Pešek Matěj SJC1002 Sportcentrum Jičín 51:21 + 32:59
17. Sochor Jakub SHK0903 OK Slavia Hradec Králové 52:03 + 33:41
18. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 69:29 + 51:07
H10C
2.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 17:59
2. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 19:57 + 1:58
3. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 20:18 + 2:19
4. Junek Matouš STH0801 SK Studenec 20:26 + 2:27
5. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 20:37 + 2:38
6. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 21:34 + 3:35
7. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 21:46 + 3:47
8. Horák Vít JIL0801 OK Jilemnice 22:28 + 4:29
9. Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín 22:34 + 4:35
10. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 22:53 + 4:54
11. Baláž Viktor SHK0803 OK Slavia Hradec Králové 23:20 + 5:21
12. Šeps Miroslav SRK0801 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 23:34 + 5:35
13. Vlach Antonín SJC0903 Sportcentrum Jičín 23:39 + 5:40
14. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 23:40 + 5:41
15. Čihák Jakub HOR0901 TJ Jiskra Hořice 23:51 + 5:52
16. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:56 + 5:57
17. Matušinec Jakub PHK0802 OK 99 Hradec Králové 24:00 + 6:01
18. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 24:04 + 6:05
19. Jakubský David SHK0905 OK Slavia Hradec Králové 24:31 + 6:32
20. Sychrovský Lukáš SNA0902 TJ START Náchod 24:46 + 6:47
21. Karásek Šimon SJC0804 Sportcentrum Jičín 25:00 + 7:01
22. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 25:06 + 7:07
23. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 26:05 + 8:06
24. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 26:09 + 8:10
25. Goláň Antonín LPU0804 OK Lokomotiva Pardubice 26:34 + 8:35
26. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:49 + 8:50
27. Kubeček Antonín LIP0800 SOS Mamuti z Lipovky 27:35 + 9:36
28. Bezvoda Jakub SHK0807 OK Slavia Hradec Králové 28:03 + 10:04
29. Goláň František LPU0803 OK Lokomotiva Pardubice 28:40 + 10:41
30. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 30:09 + 12:10
31. Kárník Štěpán LPU1002 OK Lokomotiva Pardubice 32:00 + 14:01
32. Lučan Matěj LPU0903 OK Lokomotiva Pardubice 34:42 + 16:43
33. Posolda Tomáš SJC0803 Sportcentrum Jičín 35:05 + 17:06
34. Maloch David LPU0905 OK Lokomotiva Pardubice 35:08 + 17:09
35. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 35:20 + 17:21
36. Čečka Vojtěch SHK0804 OK Slavia Hradec Králové 35:37 + 17:38
37. Vích Ondřej CHC0801 K.O.B. Choceň 37:09 + 19:10
38. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 38:24 + 20:25
39. Vanický Viktor KOR0803 OB DDM Kostelec nad Orlicí 39:23 + 21:24
40. Šafář Jakub CET1103 TJ Loko Česká Třebová 43:26 + 25:27
H12C
3.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:36
2. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 24:48 + 0:12
3. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 25:44 + 1:08
4. Kopecký Matyáš SJC Sportcentrum Jičín 27:34 + 2:58
5. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 28:22 + 3:46
6. Stach Ondřej JIL0602 OK Jilemnice 29:02 + 4:26
7. Dlabola Jakub SJC0602 Sportcentrum Jičín 29:39 + 5:03
8. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:54 + 5:18
9. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 30:49 + 6:13
10. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 31:36 + 7:00
11. Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:07 + 7:31
12. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 33:14 + 8:38
13. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 34:07 + 9:31
14. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 35:15 + 10:39
15. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 36:30 + 11:54
16. Červinka Lukáš VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:07 + 12:31
17. Matěásko Marek JIL0702 OK Jilemnice 37:23 + 12:47
18. Novotný Kamil SJC0600 Sportcentrum Jičín 37:38 + 13:02
19. Termer Štěpán LTU0800 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:43 + 13:07
20. Šimerda Václav SRK0605 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:48 + 14:12
21. Flos Tomáš LPU0633 OK Lokomotiva Pardubice 39:37 + 15:01
22. Vlach František SJC0603 Sportcentrum Jičín 40:04 + 15:28
23. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 40:21 + 15:45
24. Jirout Jan CHC0601 K.O.B. Choceň 42:28 + 17:52
25. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 42:45 + 18:09
26. Hostinský Matěj LPU0604 OK Lokomotiva Pardubice 44:38 + 20:02
27. Ježek Martin LPU0701 OK Lokomotiva Pardubice 44:59 + 20:23
28. Horáček Dominik STH0600 SK Studenec 45:26 + 20:50
29. Munzar Jakub LPU0606 OK Lokomotiva Pardubice 49:22 + 24:46
30. Pochop Petr STH0701 SK Studenec 49:28 + 24:52
31. Kubát Vojtěch VRL0701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:09 + 28:33
32. Schejbal Filip LPU0711 OK Lokomotiva Pardubice 53:18 + 28:42
33. Beneda Vojtěch SHK0703 OK Slavia Hradec Králové 59:11 + 34:35
34. Kurka Antonín SHK0700 OK Slavia Hradec Králové 61:28 + 36:52
35. Zídek Filip PHK0706 OK 99 Hradec Králové 65:54 + 41:18
36. Schejbal Matyáš LPU0710 OK Lokomotiva Pardubice 68:47 + 44:11
37. Janata Vojtěch BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 100:18 + 75:42
Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice DISK
Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 62:44 + 38:08
H12D
2.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Severa Lukáš PHK0603 OK 99 Hradec Králové 26:27
2. Zapletal Tomáš KUO0701 KOB Ústí nad Orlicí 31:16 + 4:49
3. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:57 + 10:30
4. Mádle Ondřej BRU0701 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 40:39 + 14:12
5. Buďárek David VRL0703 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:17 + 15:50
6. Nágl Alex SJC Sportcentrum Jičín 58:09 + 31:42
H14C
3.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 25:49
2. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 26:04 + 0:15
3. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 27:14 + 1:25
4. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:23 + 1:34
5. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 28:11 + 2:22
6. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 28:16 + 2:27
7. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 29:09 + 3:20
8. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 29:24 + 3:35
9. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 29:37 + 3:48
10. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 29:40 + 3:51
11. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 30:07 + 4:18
12. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 30:28 + 4:39
13. Černík Adam SHK0404 OK Slavia Hradec Králové 30:30 + 4:41
14. Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín 31:52 + 6:03
15. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 32:09 + 6:20
16. Šedivka Pavel LTU0401 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:10 + 6:21
17. Stohanzl Patrik LPU0510 OK Lokomotiva Pardubice 34:07 + 8:18
18. Langr Jakub KOR0401 OB DDM Kostelec nad Orlicí 35:50 + 10:01
19. Růžička Jan SJC0406 Sportcentrum Jičín 36:33 + 10:44
19. Tesař Zdeněk SJC0401 Sportcentrum Jičín 36:33 + 10:44
21. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:43 + 10:54
22. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 37:02 + 11:13
23. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 37:37 + 11:48
24. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 38:22 + 12:33
25. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 38:32 + 12:43
26. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 39:05 + 13:16
27. Sádovský Jáchym LPU0508 OK Lokomotiva Pardubice 40:42 + 14:53
28. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:58 + 16:09
29. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:21 + 16:32
30. Stavrinou David SRK0506 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:37 + 17:48
31. Kurka Jaroslav SHK0501 OK Slavia Hradec Králové 44:26 + 18:37
32. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 47:49 + 22:00
33. Molinger Matěj SNA0401 TJ START Náchod 48:49 + 23:00
34. Dvořáček Filip LPU0420 OK Lokomotiva Pardubice 48:51 + 23:02
35. Schneidewind Richard HOR0404 TJ Jiskra Hořice 51:54 + 26:05
36. Kokrda Adam PHK0503 OK 99 Hradec Králové 52:45 + 26:56
37. Hájek Matěj VRL0402 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:50 + 27:01
38. Kokrda Vojtěch PHK0402 OK 99 Hradec Králové 52:59 + 27:10
39. Brož Michal LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:44 + 27:55
40. Marhold Stanislav CHC0402 K.O.B. Choceň 56:47 + 30:58
41. Verner Lukáš SHK0407 OK Slavia Hradec Králové 58:08 + 32:19
42. Mádle Kryštof BRU0400 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 69:20 + 43:31
Jakubský Adam SHK0406 OK Slavia Hradec Králové DISK
H14D
2.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Potůček Oto LTU0501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:49
2. Kuhn Vojtěch LPU0404 OK Lokomotiva Pardubice 25:33 + 3:44
3. Zounar Adam SRK0507 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:17 + 12:28
4. Ježek Vojtěch LPU0408 OK Lokomotiva Pardubice 35:50 + 14:01
H16C
3.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 28:31
2. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 28:34 + 0:03
3. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:53 + 0:22
4. Fejfar Lukáš LPU0310 OK Lokomotiva Pardubice 29:18 + 0:47
5. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 30:20 + 1:49
6. Moravec Jan ZAM0205 OB TJ Sokol Žamberk 32:31 + 4:00
7. Šimek Jakub CHC0303 K.O.B. Choceň 34:23 + 5:52
8. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:17 + 6:46
9. Kroutil Jan KUO0202 KOB Ústí nad Orlicí 36:42 + 8:11
10. Váňa Vojtěch LPU0312 OK Lokomotiva Pardubice 42:43 + 14:12
11. Ráček Jan KUO0302 KOB Ústí nad Orlicí 44:41 + 16:10
12. Hladký Filip KOR0300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 50:18 + 21:47
13. Jirout Matěj CHC0201 K.O.B. Choceň 54:06 + 25:35
14. Zahradník Jan KOR0304 OB DDM Kostelec nad Orlicí 56:51 + 28:20
15. Jošt Jakub LPU0213 OK Lokomotiva Pardubice 57:39 + 29:08
16. Balcar Jiří SNA0301 TJ START Náchod 65:52 + 37:21
17. Pávek Ondřej KUO0301 KOB Ústí nad Orlicí 74:32 + 46:01
18. Filsak Rafael SJC0301 Sportcentrum Jičín 75:26 + 46:55
Poláček Radim PHK0201 OK 99 Hradec Králové DISK
Vanický Richard KOR0303 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
H18C
4.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:18
2. Dostál Jakub VRL0104 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:03 + 1:45
3. Kynčl Vojtěch JIL0101 OK Jilemnice 39:00 + 6:42
4. Urban Michal KUO0001 KOB Ústí nad Orlicí 43:59 + 11:41
H21C
5.60 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmehlík Eduard SHK8702 OK Slavia Hradec Králové 33:16
2. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 33:19 + 0:03
3. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 33:39 + 0:23
4. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 34:38 + 1:22
5. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 35:29 + 2:13
6. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 35:40 + 2:24
6. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 35:40 + 2:24
8. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 35:41 + 2:25
9. Chmelař Lukáš XHK9100 MTBO Racing team Hradec Králové 36:06 + 2:50
10. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:31 + 3:15
11. Pek Daniel SHK9803 OK Slavia Hradec Králové 36:38 + 3:22
12. Gebrt Jan SHK9801 OK Slavia Hradec Králové 37:23 + 4:07
13. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:21 + 5:05
14. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 38:22 + 5:06
15. Zikmund Zdeněk NPA6705 SK LOB Nová Paka 38:41 + 5:25
16. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 39:32 + 6:16
17. Černý Martin JIL8703 OK Jilemnice 39:47 + 6:31
18. Jiran Jan PHK7701 OK 99 Hradec Králové 39:57 + 6:41
19. Macek Martin SNA7106 TJ START Náchod 39:58 + 6:42
20. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:07 + 6:51
21. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 40:09 + 6:53
22. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 41:30 + 8:14
23. Macek Ondřej LPU0209 OK Lokomotiva Pardubice 41:38 + 8:22
24. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 41:44 + 8:28
25. Lenner Miroslav LPU8605 OK Lokomotiva Pardubice 41:52 + 8:36
26. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 41:54 + 8:38
27. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 42:04 + 8:48
27. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:04 + 8:48
29. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:10 + 9:54
30. Lauterbach David KUO9802 KOB Ústí nad Orlicí 44:00 + 10:44
31. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 44:09 + 10:53
32. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 44:42 + 11:26
32. Vítek Tomáš PHK7702 OK 99 Hradec Králové 44:42 + 11:26
34. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 45:23 + 12:07
35. Krunčík Pavel SRK8501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:41 + 13:25
36. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 46:43 + 13:27
37. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 47:59 + 14:43
38. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:21 + 15:05
39. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 49:33 + 16:17
40. Karkoš Petr XCR7300 MTB Chrudim 49:34 + 16:18
41. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 50:14 + 16:58
42. Faltejsek Jan PHK9802 OK 99 Hradec Králové 52:25 + 19:09
43. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 55:08 + 21:52
44. Černý Vojtěch JIL9006 OK Jilemnice 55:34 + 22:18
45. Mička Aleš TJP7300 TJ Sokol Troja 59:16 + 26:00
46. Zapletal Martin STE8500 SK SKI-OB Šternberk 64:05 + 30:49
47. Šabatka Jan SHK9001 OK Slavia Hradec Králové 67:17 + 34:01
H21D
4.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 36:23
2. Janeček Tomáš PHK9205 OK 99 Hradec Králové 37:02 + 0:39
3. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 37:38 + 1:15
4. Filip Filip SHK9000 OK Slavia Hradec Králové 39:11 + 2:48
5. Nymsa Zdeněk TYN8502 OOB SK Týniště nad Orlicí 40:56 + 4:33
6. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 43:40 + 7:17
7. Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy 44:55 + 8:32
H35C
5.30 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:56
2. Netopil Libor VAM7401 OOB Vamberk 34:07 + 1:11
3. Toužil Karel SHK7602 OK Slavia Hradec Králové 39:12 + 6:16
4. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 40:21 + 7:25
5. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 42:48 + 9:52
6. Sychrovský Martin SNA7601 TJ START Náchod 43:11 + 10:15
7. Ježek Vladimír LPU7311 OK Lokomotiva Pardubice 45:36 + 12:40
8. Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín 45:46 + 12:50
9. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:56 + 14:00
10. Korbel Michal CHC7703 K.O.B. Choceň 48:30 + 15:34
11. Podlešák Marek PHK7802 OK 99 Hradec Králové 49:41 + 16:45
12. Vrbata Michal VRL7507 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:42 + 18:46
13. Kolář Zdeněk BRU7101 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 52:25 + 19:29
14. Volák Pavel BRU7001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 53:03 + 20:07
15. Kubák Martin SJH7401 SJH Jindřichův Hradec 53:14 + 20:18
16. Kuhn Jiří LPU7718 OK Lokomotiva Pardubice 68:50 + 35:54
Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí DISK
Odvody Zdeněk LPU8206 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Froš Štěpán LPU7309 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H35D
4.50 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlák Radek LIP7500 SOS Mamuti z Lipovky 40:51
2. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 41:30 + 0:39
3. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 42:37 + 1:46
4. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 42:38 + 1:47
5. Hovorka Pavel LPU7908 OK Lokomotiva Pardubice 42:39 + 1:48
6. Śafář Miroslav CET7001 TJ Loko Česká Třebová 44:30 + 3:39
7. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:19 + 4:28
8. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 46:21 + 5:30
9. Šimek Jiří CHC7901 K.O.B. Choceň 46:39 + 5:48
10. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 49:05 + 8:14
11. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 49:19 + 8:28
12. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 49:52 + 9:01
13. Kohout Pavel JIL7502 OK Jilemnice 50:59 + 10:08
14. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 51:05 + 10:14
15. Vrábel Petr PHK7604 OK 99 Hradec Králové 51:54 + 11:03
16. Macháček Lubomír LPU7515 OK Lokomotiva Pardubice 52:50 + 11:59
17. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 54:57 + 14:06
17. Matěásko Dušan JIL7503 OK Jilemnice 54:57 + 14:06
19. Souček Karel SHK6601 OK Slavia Hradec Králové 56:00 + 15:09
20. Šnokhous Jan SJC8002 Sportcentrum Jičín 58:13 + 17:22
21. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:57 + 18:06
22. Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice 60:05 + 19:14
23. Stavrinou Marios SRK7901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:59 + 20:08
24. Hladký Tomáš KOR7600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 61:37 + 20:46
25. Jakubský Radek SHK7603 OK Slavia Hradec Králové 65:05 + 24:14
26. Krejčí Milan KOR7400 OB DDM Kostelec nad Orlicí 65:57 + 25:06
27. Příkazský Jakub PHK8000 OK 99 Hradec Králové 66:32 + 25:41
28. Stohanzl Jan LPU7600 OK Lokomotiva Pardubice 73:32 + 32:41
29. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 76:44 + 35:53
30. Procinger Michal VRL7602 OOS TJ Spartak Vrchlabí 84:48 + 43:57
31. Horkel Jan LPU7911 OK Lokomotiva Pardubice 92:49 + 51:58
Hanl Vratislav SRK7402 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Kaisr Zbyněk NER NER1-Kvášovský 91:48 + 50:57
H45C
5.00 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 38:23
2. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 39:34 + 1:11
3. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 39:41 + 1:18
4. Chmelař Pavel SHK6402 OK Slavia Hradec Králové 41:37 + 3:14
5. Háp Pavel PHK7101 OK 99 Hradec Králové 42:21 + 3:58
6. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 42:28 + 4:05
7. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 42:34 + 4:11
8. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 43:44 + 5:21
9. Ježek Zdenek JIL7301 OK Jilemnice 44:28 + 6:05
10. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 44:31 + 6:08
11. Trejtnar Pavel KUN5801 TJ Sokol Kunvald 44:39 + 6:16
12. Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín 44:43 + 6:20
13. Kober Michal LPU6702 OK Lokomotiva Pardubice 44:49 + 6:26
14. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 45:23 + 7:00
15. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 46:28 + 8:05
16. Kolář Viktor SHK7300 OK Slavia Hradec Králové 46:30 + 8:07
17. Cichý David PHK7001 OK 99 Hradec Králové 46:58 + 8:35
18. Zamouřil Petr PHK6808 OK 99 Hradec Králové 47:50 + 9:27
19. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 49:47 + 11:24
20. Faltejsek Pavel PHK7003 OK 99 Hradec Králové 50:24 + 12:01
21. Procházka Tomáš LPU6503 OK Lokomotiva Pardubice 50:50 + 12:27
22. Dvořák Luboš LPU6801 OK Lokomotiva Pardubice 52:51 + 14:28
23. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 53:10 + 14:47
24. Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové 53:42 + 15:19
25. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:43 + 15:20
26. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 56:28 + 18:05
27. Červinka Jiří VRL7001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:05 + 18:42
28. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 57:44 + 19:21
29. Kulhavý Josef SRK5701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:14 + 20:51
30. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 99:04 + 60:41
H45D
3.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čihák Petr HOR6900 TJ Jiskra Hořice 37:09
2. Bílek Tomáš 2XC7300 Vojice 37:16 + 0:07
3. Novotný Pavel SHK6104 OK Slavia Hradec Králové 38:28 + 1:19
4. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 39:02 + 1:53
5. Svoboda Miloslav SHK5901 OK Slavia Hradec Králové 39:27 + 2:18
6. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 39:36 + 2:27
7. Jelínek Roman CHC6301 K.O.B. Choceň 41:13 + 4:04
8. Hanuš Luboš SNA6401 TJ START Náchod 41:21 + 4:12
9. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 41:26 + 4:17
10. Hanuš Karel HOS6701 TJ Tatran Hostinné 42:36 + 5:27
11. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:41 + 5:32
12. Rémiš Jaromír SHK7200 OK Slavia Hradec Králové 43:38 + 6:29
13. Divecký Josef SHK6102 OK Slavia Hradec Králové 44:59 + 7:50
14. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 45:02 + 7:53
15. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 45:23 + 8:14
16. Molinger Luděk SNA7249 TJ START Náchod 45:40 + 8:31
17. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 46:00 + 8:51
18. Šváb Pavel BRU6701 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 48:05 + 10:56
19. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 48:53 + 11:44
19. Mikyska Alan VAM7149 OOB Vamberk 48:53 + 11:44
21. Gernert Alan JIL7001 OK Jilemnice 49:06 + 11:57
22. Zemánek Mojmír 8UC7100 Neregistr. 49:53 + 12:44
23. Dudášek Karel DOB7001 KOB Dobruška 50:03 + 12:54
24. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 50:26 + 13:17
25. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 50:30 + 13:21
26. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 50:55 + 13:46
27. Vychodil Tomáš SHK6301 OK Slavia Hradec Králové 51:41 + 14:32
28. Justa Jaromír PHK6101 OK 99 Hradec Králové 52:49 + 15:40
29. Vojtěch Libor HOR7303 TJ Jiskra Hořice 54:47 + 17:38
30. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 58:35 + 21:26
31. Vaňura Tomáš HOR6800 TJ Jiskra Hořice 62:54 + 25:45
32. Dohnálek Pavel SHK7100 OK Slavia Hradec Králové 66:12 + 29:03
33. Maršoun Petr 4SZ7300 44u (neregistr.) 70:07 + 32:58
34. Hájek Tibor VRL7202 OOS TJ Spartak Vrchlabí 116:19 + 79:10
H55C
4.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grundman Martin CHC5801 K.O.B. Choceň 39:34
2. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 40:49 + 1:15
3. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 40:58 + 1:24
4. Tichý Boris DOB5500 KOB Dobruška 42:40 + 3:06
5. Tupec Jiří VAM5801 OOB Vamberk 42:56 + 3:22
6. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 42:58 + 3:24
7. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 43:20 + 3:46
8. Juračka Vojtěch LPU5404 OK Lokomotiva Pardubice 44:03 + 4:29
9. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 44:29 + 4:55
10. Mrštík Václav LPU5002 OK Lokomotiva Pardubice 45:42 + 6:08
11. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 45:43 + 6:09
12. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 46:49 + 7:15
13. Starý Pavel VRL6301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:37 + 8:03
14. Filip Aleš SHK5501 OK Slavia Hradec Králové 49:16 + 9:42
15. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 49:39 + 10:05
16. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:09 + 12:35
17. Hanč Pavel VRL5601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:44 + 13:10
18. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 54:06 + 14:32
19. Tůma Miloš DOB5600 KOB Dobruška 57:28 + 17:54
20. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 58:13 + 18:39
21. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 60:46 + 21:12
H55D
3.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 41:20
2. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 43:35 + 2:15
3. Krejčí Jaroslav LTU5801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:48 + 2:28
4. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 47:24 + 6:04
5. Vízek Luděk SHK6001 OK Slavia Hradec Králové 53:19 + 11:59
6. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 57:15 + 15:55
7. Dvořák Vladimír LPU6004 OK Lokomotiva Pardubice 59:17 + 17:57
8. Šabatka Petr SHK5703 OK Slavia Hradec Králové 62:02 + 20:42
9. Hostinský Jiří LPU5501 OK Lokomotiva Pardubice 62:25 + 21:05
10. Jindřich Petr NER NER2-Salfická 91:56 + 50:36
H65C
3.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:38
2. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 31:22 + 0:44
3. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:37 + 1:59
4. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:39 + 4:01
5. Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:37 + 5:59
6. Stárek Jiří SRK5002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:51 + 8:13
7. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:36 + 9:58
8. Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové 41:51 + 11:13
9. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:30 + 14:52
10. Fejlek Vojtěch SHK5202 OK Slavia Hradec Králové 46:36 + 15:58
11. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 52:22 + 21:44
H70C
3.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bílek Vratislav SJC4801 Sportcentrum Jičín 31:28
2. Šponar Josef ZAM4701 OB TJ Sokol Žamberk 38:56 + 7:28
3. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 39:25 + 7:57
4. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 48:03 + 16:35
5. Vykysalý František PHK3002 OK 99 Hradec Králové 49:54 + 18:26
6. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 51:31 + 20:03
7. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 51:51 + 20:23
8. Čepelka Petr LPU4701 OK Lokomotiva Pardubice 65:03 + 33:35
9. Jiran Václav PHK4701 OK 99 Hradec Králové 78:47 + 47:19
HDR
1.80 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháčková Eliška LPU1153 OK Lokomotiva Pardubice 23:50
2. Drobková Amálie xxx xxx 24:48 + 0:58
3. Lučan Ondřej LPU1101 OK Lokomotiva Pardubice 25:05 + 1:15
4. Čečková Barbora SHK1151 OK Slavia Hradec Králové 25:20 + 1:30
5. Macek Matěj SNA1202 TJ START Náchod 25:45 + 1:55
6. Koláček Vojta xxx xxx 27:09 + 3:19
7. Macek Dan LPU1104 OK Lokomotiva Pardubice 27:56 + 4:06
8. Hepnerová Tereza SHK1150 OK Slavia Hradec Králové 28:12 + 4:22
9. Jedličková Lucie SHK1050 OK Slavia Hradec Králové 28:13 + 4:23
10. Řoutil Matěj NER NER3-Řoutil 28:29 + 4:39
11. Selingrová Pavlína xxx xxx 29:57 + 6:07
12. Kaisr Adam NER NER1-Kvášovský 30:07 + 6:17
13. Leflerová Kristýna PHK0659 OK 99 Hradec Králové 31:06 + 7:16
14. Kárníková Alžběta LPU OK Lokomotiva Pardubice 31:10 + 7:20
15. Macek Vojtěch SNA0901 TJ START Náchod 31:12 + 7:22
16. Hostinská Barbora LPU1162 OK Lokomotiva Pardubice 31:33 + 7:43
17. Francová Eliška LPU OK Lokomotiva Pardubice 31:57 + 8:07
18. Horkel Antonín LPU0610 OK Lokomotiva Pardubice 32:33 + 8:43
18. Šafář Jan CET TJ Loko Česká Třebová 32:33 + 8:43
20. Horklová Ema LPU OK Lokomotiva Pardubice 32:45 + 8:55
21. Preňková Eliška xxx xxx 32:48 + 8:58
22. Venclová Aneta ZAM1051 OB TJ Sokol Žamberk 32:49 + 8:59
23. Korbelová Tereza CHC1252 K.O.B. Choceň 33:16 + 9:26
24. Nymsa Matyáš TYN1300 OOB SK Týniště nad Orlicí 33:35 + 9:45
24. Nymsová Marie Ema TYN1350 OOB SK Týniště nad Orlicí 33:35 + 9:45
24. Jirout Jáchym SNA1201 TJ START Náchod 33:35 + 9:45
24. Kuhnová Šárka LPU1356 OK Lokomotiva Pardubice 33:35 + 9:45
28. Odvodyová Nikola LPU1252 OK Lokomotiva Pardubice 33:39 + 9:49
29. Čapková Kateřina LTU1050 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:54 + 10:04
30. Kolářová Helena NPA SK LOB Nová Paka 34:03 + 10:13
31. Faltýnková Johana SHK OK Slavia Hradec Králové 34:19 + 10:29
32. Kopecký Matěj xxx xxx 34:37 + 10:47
33. Bucharová Anna xxx xxx 34:39 + 10:49
34. Mojžíš Radovan PHK OK 99 Hradec Králové 35:14 + 11:24
35. Panáčková Johana xxx xxx 35:15 + 11:25
36. Korbelová Eliška CHC1251 K.O.B. Choceň 35:18 + 11:28
37. Šlambora Vít SHK1101 OK Slavia Hradec Králové 35:41 + 11:51
38. Bucharová Marie VRL0954 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:11 + 12:21
39. Spilková Magda JIL OK Jilemnice 37:32 + 13:42
40. Fenclová Zuzana LPU1454 OK Lokomotiva Pardubice 38:15 + 14:25
41. Dvořáková Johanka VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:21 + 14:31
42. Kvášovská Ludmila NER NER1-Kvášovský 38:41 + 14:51
43. Rybářová Kristýnka LTU1650 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:47 + 14:57
44. Stonawska Gabriela xxx xxx 38:59 + 15:09
45. Pozdílková Kateřina PHK OK 99 Hradec Králové 39:02 + 15:12
46. Buďárková Natálie VRL1052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:16 + 15:26
47. Stohanzlová Vilma LPU1551 OK Lokomotiva Pardubice 40:11 + 16:21
48. Závodná Tamara LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:23 + 16:33
49. Preněk Vojta xxx xxx 41:07 + 17:17
50. Jakubská Lucie SHK1250 OK Slavia Hradec Králové 41:36 + 17:46
51. Šlesingerová Nela KUO0951 KOB Ústí nad Orlicí 41:49 + 17:59
52. Polák Vlastimil VRL1001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:29 + 18:39
53. Hejzlar Boris SNA TJ START Náchod 42:32 + 18:42
54. Poláková Gabriela VRL1351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:49 + 18:59
55. Kay Leila LPU1155 OK Lokomotiva Pardubice 43:00 + 19:10
56. Kuříková Markéta STH1052 SK Studenec 43:07 + 19:17
57. Dvořáková Marie LPU1452 OK Lokomotiva Pardubice 43:11 + 19:21
58. Schmidtová Eva VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:42 + 19:52
59. Tomášová Petra SRK0556 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:03 + 20:13
60. Tomášová Majda SRK6753 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:05 + 20:15
61. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 44:55 + 21:05
62. Nonner Hynek JIL OK Jilemnice 45:37 + 21:47
63. Vítek Michal PHK1402 OK 99 Hradec Králové 47:06 + 23:16
64. Sadílková Natálier xxx xxx 47:11 + 23:21
65. Čížek Antonín SHK9999 OK Slavia Hradec Králové 48:06 + 24:16
66. Sadílek Šimon xxx xxx 48:09 + 24:19
67. Zahradník Václav SJC1200 Sportcentrum Jičín 48:34 + 24:44
67. Zábrodský Vít xxx xxx 48:34 + 24:44
69. Červinková Olivie VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:17 + 26:27
70. Jakubec Jan SJC Sportcentrum Jičín 53:58 + 30:08
71. Veselý Vojtěch xxx xxx 56:15 + 32:25
72. Šumberová Gabriela PHK OK 99 Hradec Králové 56:44 + 32:54
73. Zábrodský šimon xxx xxx 56:51 + 33:01
74. Sedláková Anna LIP SOS Mamuti z Lipovky 58:08 + 34:18
75. Kubáková Laura SJH1550 SJH Jindřichův Hradec 58:13 + 34:23
76. Chrtek Tomáš PHK0804 OK 99 Hradec Králové 63:52 + 40:02
77. Wohanka Jakub VRL1301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:29 + 41:39
78. Kubíková Adélka LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice 70:30 + 46:40
79. Janatová Anežka BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 72:40 + 48:50
80. Cichý Marek PHK1300 OK 99 Hradec Králové 86:46 + 62:56
Daněk Tobiáš VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Ondrušová Leona xxx xxx DISK
P
3.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutlvašr Rudolf VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:34
2. Řoutil Ladislav NER NER3-Řoutil 34:23 + 5:49
3. Knap Jiří 1BZ8600 Neregistrovaní - Knapovi 35:48 + 7:14
4. Kvapil Ondřej xxx xxx 36:49 + 8:15
5. Janovská Věra JIL7258 OK Jilemnice 38:03 + 9:29
6. Choutka Zbyněk NPA SK LOB Nová Paka 38:07 + 9:33
7. Janovský Petr xxx xxx 39:03 + 10:29
8. Kubín Jan HOR7400 TJ Jiskra Hořice 39:25 + 10:51
9. Cejpková Lenka SRK7652 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:41 + 11:07
10. Mattiviová Světlana SJC Sportcentrum Jičín 41:14 + 12:40
11. Kolářová Zuzana BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 42:30 + 13:56
12. Molingerová Pavlína SNA7951 TJ START Náchod 42:36 + 14:02
13. Kubáková Žaneta SJH7751 SJH Jindřichův Hradec 45:52 + 17:18
14. Retek David LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:14 + 17:40
15. Tumová Jana SJC7452 Sportcentrum Jičín 47:49 + 19:15
16. Stará Marta LPU7557 OK Lokomotiva Pardubice 48:05 + 19:31
17. Chrtek Jiří xxx xxx 48:23 + 19:49
18. Třešňáková Veronika JIL2222 OK Jilemnice 48:37 + 20:03
19. Beneš Vojtěch xxx xxx 50:18 + 21:44
20. Šípek Jaroslav LPU7422 OK Lokomotiva Pardubice 50:35 + 22:01
21. Hamáčková Martina STH SK Studenec 51:59 + 23:25
22. Trachtulcová Hana ZBM SK Žabovřesky Brno 52:16 + 23:42
23. Sadílek Radovan xxx xxx 52:33 + 23:59
24. Zářecká Linda KOR0250 OB DDM Kostelec nad Orlicí 53:20 + 24:46
25. Háp Ondřej PHK OK 99 Hradec Králové 56:10 + 27:36
26. Sadílková Michaela xxx xxx 56:11 + 27:37
27. Kubátová Dana VRL6851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:38 + 28:04
28. Kvapilová Zuzana xxx xxx 61:26 + 32:52
29. Hostinský zdeněk xxx xxx 61:34 + 33:00
30. Tichá Elena xxx xxx 62:24 + 33:50
31. Mojžíš Robert PHK OK 99 Hradec Králové 63:26 + 34:52
32. Boháčová Alena KUN7450 TJ Sokol Kunvald 63:49 + 35:15
33. Šípková Petra LPU8058 OK Lokomotiva Pardubice 65:32 + 36:58
34. Neumanová Blanka xxx xxx 66:35 + 38:01
35. Rufferová Iva SNA5052 TJ START Náchod 66:51 + 38:17
36. Zapletal Michal xxx xxx 67:21 + 38:47
37. Zapletalová Pavla xxx xxx 68:04 + 39:30
38. Šlesingerová Jitka KUO7851 KOB Ústí nad Orlicí 71:02 + 42:28
39. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:06 + 42:32
40. Drobek Jakob xxx xxx 71:55 + 43:21
41. Hrůzová LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:45 + 44:11
42. Selingr Lukáš xxx xxx 73:05 + 44:31
43. Kubíková Irena LPU OK Lokomotiva Pardubice 73:59 + 45:25
44. Švábová Michaela BRU6851 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 75:40 + 47:06
45. Panáčková Alžběta xxx xxx 75:41 + 47:07
46. Panáček Aleš xxx xxx 75:43 + 47:09
47. Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 79:47 + 51:13
48. Kubištová Lenka KUN7651 TJ Sokol Kunvald 80:11 + 51:37
49. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 87:41 + 59:07
50. Pompach Martin PHK7207 OK 99 Hradec Králové 90:13 + 61:39
51. Vrbatová Dana VRL7653 OOS TJ Spartak Vrchlabí 100:15 + 71:41
52. Valina Ondřej xxx xxx 103:22 + 74:48
53. Valentová Petra xxx xxx 131:13 + 102:39
Zemánková Anna 8UC9950 Neregistr. DISK
Skalická Eva HOR TJ Jiskra Hořice DISK
Nováková Renata ZBM SK Žabovřesky Brno DISK
Přichystal Pavel xxx xxx DISK
T
4.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Růžička Karel PHK OK 99 Hradec Králové 35:25
2. Vávra Martin HOR9700 TJ Jiskra Hořice 38:03 + 2:38
3. Šťovíček Pavel xxx xxx 38:15 + 2:50
4. Gernert Marek JIL OK Jilemnice 38:45 + 3:20
5. Zahradník Jakub SJC8604 Sportcentrum Jičín 40:12 + 4:47
6. Stehlík Miroslav ZBM8208 SK Žabovřesky Brno 41:34 + 6:09
7. Pozdílek Martin PHK OK 99 Hradec Králové 41:42 + 6:17
8. Matušincová Lucie xxx xxx 45:34 + 10:09
9. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 48:06 + 12:41
10. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 52:26 + 17:01
11. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 54:10 + 18:45
12. Puš Roman STH7501 SK Studenec 54:56 + 19:31
13. Michálek Marcel xxx xxx 56:36 + 21:11
14. Bartkowiak Edward xxx xxx 60:53 + 25:28
15. Preněk Libor xxx xxx 63:12 + 27:47
16. Jirásek Josef LTU4600 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:02 + 30:37
17. Morávek Martin SRK7701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:12 + 30:47
18. Kubínová Marcela HOR7550 TJ Jiskra Hořice 68:08 + 32:43
19. Nágl Tomáš SJC Sportcentrum Jičín 69:27 + 34:02
20. Zurynek Pavel xxx xxx 75:22 + 39:57
21. Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 80:05 + 44:40
22. Pokorný Jan SRK6401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 102:23 + 66:58
23. Náglová Jitka SJC Sportcentrum Jičín 102:38 + 67:13