Výsledky závodu: Veřejný závod

Datum:
06.10.2018
Místo konání:
Valdštejn
Pořadatel:
8IC - Český orientační spolek
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
1 : 10 000 – pro kategorie DH16-DH21 (včetně), ostatní 1 : 7 500. Ekvidistance 5 m, dle ISOM 2017, stav léto 2018, formát A4, autor Zdeněk Sokolář. Mapy budou vodovzdorně upravené. Mapy se v cíli budou vybírat.
Ředitel závodu:
Picek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Luštický Martin - R3
Stavitel tratí:
Kořínek Jindřich - R1, Drahoňovský Aleš
JURY:
Kadavý Petr, Janda Martin, Kořínek Tomáš
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
D10
1.71 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 14:40
2. Tomášková Matilda TUV0998 C SOK TJ Turnov 16:04 + 1:24
3. Seidlová Magdalena RIC0950 C OB Říčany 16:34 + 1:54
4. Nožičková Eva TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:10 + 2:30
5. Kunášková Karolína VLI0851 C Slavia Liberec orienteering 17:51 + 3:11
6. Heřmánková Bára TUR0850 C OOB TJ Turnov 18:16 + 3:36
7. Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 18:34 + 3:54
8. Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 18:38 + 3:58
9. Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 18:45 + 4:05
10. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 18:46 + 4:06
11. Houžvičková Kateřina TUR0952 C OOB TJ Turnov 20:04 + 5:24
12. Barsová Magdaléna VLI0955 C Slavia Liberec orienteering 21:13 + 6:33
13. Šestáková Johana VLI0853 C Slavia Liberec orienteering 21:51 + 7:11
14. Nováková Barborka TUV0852 C SOK TJ Turnov 22:54 + 8:14
15. Mastníková Lenka TJN0859 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:39 + 8:59
16. Pavlova Lenka TJN0850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:04 + 9:24
17. Žemlová Magdalena KAM0950 C OK Kamenice 24:23 + 9:43
18. Růtová Amálka TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:50 + 11:10
19. Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 26:46 + 12:06
20. Janatová Violka DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka 26:59 + 12:19
21. Pavlíková Rozárie LIT0851 C KOB Litvínov 29:32 + 14:52
22. Čečerle Beáta VLI1053 C Slavia Liberec orienteering 30:36 + 15:56
23. Pechová Alena VLI0854 C Slavia Liberec orienteering 34:36 + 19:56
24. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 36:42 + 22:02
D10L
1.67 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrdá Kristýna VLI0953 C Slavia Liberec orienteering 15:13
2. Pechová Marie VLI1050 C Slavia Liberec orienteering 18:28 + 3:15
3. Kalousová Adéla EKP0950 C VŠTJ Ekonom Praha 20:50 + 5:37
4. Gibbons Emily TUV0955 C SOK TJ Turnov 23:28 + 8:15
5. Feřtová Eliška VLI1056 C Slavia Liberec orienteering 24:05 + 8:52
6. Heřmánková Kateřina TUR1152 C OOB TJ Turnov 25:19 + 10:06
7. Kottíková Anežka TJN1152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:44 + 11:31
8. Babická Johana RUM0851 ZOOB Rumburk 32:45 + 17:32
9. Krejzová Jana TUR0950 C OOB TJ Turnov 35:34 + 20:21
Davidová Beatrice RUM0752 C ZOOB Rumburk 39:24 + 24:11
D12
1.96 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štemberová Bára TJN0650 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:48
2. Vilémová Eliška VLI0655 B Slavia Liberec orienteering 18:10 + 1:22
3. Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 18:54 + 2:06
4. Netuková Anežka SHK0750 B OK Slavia Hradec Králové 20:23 + 3:35
5. Čečková Karolína SHK0650 B OK Slavia Hradec Králové 20:33 + 3:45
6. Skalová Jolana TJN0653 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:53 + 4:05
7. Kudrnáčová Marta KAM0754 B OK Kamenice 21:06 + 4:18
8. Dvořáková Lucie BBM0750 B BETA URSUS Orienteering 21:48 + 5:00
9. Nováková Viktorie RUM0751 C ZOOB Rumburk 21:56 + 5:08
10. Kottíková Lucie TJN0657 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:39 + 5:51
11. Baloghová Milena TJN0750 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:10 + 6:22
12. Folprechtová Julie VSP0653 C USK Praha 24:06 + 7:18
13. Houžvičková Daniela TUR0751 C OOB TJ Turnov 24:24 + 7:36
14. Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice 25:21 + 8:33
15. Košková Martina SHK0652 B OK Slavia Hradec Králové 26:47 + 9:59
16. Lamačová Kateřina TUR0660 B OOB TJ Turnov 28:25 + 11:37
17. Ptáčková Hana PGP0750 C SK Praga 30:16 + 13:28
18. Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:35 + 13:47
19. Sklenářová Zuzana TUR0658 C OOB TJ Turnov 31:02 + 14:14
20. Šírlová Markéta CHA0653 C OK Chrastava 32:21 + 15:33
21. Kalousová Jolana EKP0760 C VŠTJ Ekonom Praha 35:22 + 18:34
22. Ferbasová Matylda TUR0762 C OOB TJ Turnov 43:12 + 26:24
Šírlová Zdeňka CHA0654 C OK Chrastava DISK
D14
2.03 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Alžběta VLI0451 A Slavia Liberec orienteering 18:08
2. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 18:36 + 0:28
3. Škáchová Viktorie DKP0655 A Oddíl OB Kotlářka 20:31 + 2:23
4. Šestáková Marie VLI0452 B Slavia Liberec orienteering 21:15 + 3:07
5. Beranová Hana VSP0455 C USK Praha 24:42 + 6:34
6. Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 25:26 + 7:18
7. Podhorná Anna VLI0455 C Slavia Liberec orienteering 26:07 + 7:59
8. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 26:30 + 8:22
9. Škáchová Zuzana DKP0656 B Oddíl OB Kotlářka 26:42 + 8:34
10. Seidlová Adéla TUR0452 C OOB TJ Turnov 29:41 + 11:33
11. Kodejšová Markéta VSP0458 C USK Praha 29:45 + 11:37
12. Zaňková Natálie TJN0450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:52 + 11:44
13. Lamačová Pavlína TUR0451 C OOB TJ Turnov 30:26 + 12:18
14. Davidová Noemi RUM0551 C ZOOB Rumburk 39:02 + 20:54
15. Ptáčková Veronika PGP0551 B SK Praga 56:21 + 38:13
D16
2.28 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semíková Lucie KAM0250 A OK Kamenice 22:33
2. Linková Lucie TJN0257 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:40 + 4:07
3. Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 27:41 + 5:08
4. Podrábská Marie TJN0259 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:37 + 7:04
5. Růžičková Vendula CHA0252 A OK Chrastava 30:14 + 7:41
6. Čermáková Klára PGP0352 B SK Praga 30:34 + 8:01
7. Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:20 + 8:47
8. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 39:09 + 16:36
9. Semíková Julie KAM0358 C OK Kamenice 42:27 + 19:54
10. Mrkvičková Veronika TJN0355 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:09 + 20:36
11. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:39 + 25:06
12. Fantová Kateřina EKP0256 B VŠTJ Ekonom Praha 51:19 + 28:46
Beranová Eva VSP0254 C USK Praha DISK
D18
2.96 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafková Sofie 73X0150 Opět na Kozla 38:38
2. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:27 + 8:49
3. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:07 + 17:29
4. Pěničková Martina TJN0052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:31 + 27:53
D20
2.96 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Alena ROZ9951 A OK Roztoky 35:20
2. Žejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:52 + 20:32
3. Zurynková Michaela EKP9850 C VŠTJ Ekonom Praha 57:24 + 22:04
4. Škarková Kateřina PGP9955 B SK Praga 71:14 + 35:54
D21K
2.47 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 26:38
2. Kosová Štěpánka LPU9460 C OK Lokomotiva Pardubice 31:23 + 4:45
3. Klimplová Zuzana LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice 34:58 + 8:20
4. Hanušová Michaela TUR9554 C OOB TJ Turnov 37:54 + 11:16
5. Haajanen Satu SK Pohjantähti 40:37 + 13:59
6. Szenczi Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 41:39 + 15:01
7. Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 46:22 + 19:44
8. Zítová Pavla LDC8151 C KOB Děčín 47:37 + 20:59
9. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 48:49 + 22:11
10. Vojáčková Šárka 69X9050 HO Humanita 55:25 + 28:47
11. Kalinová Lucie RUM8750 C ZOOB Rumburk 58:15 + 31:37
12. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 68:28 + 41:50
13. Drahoňovská Veronika RUM8451 ZOOB Rumburk 78:24 + 51:46
14. Mikanová Kateřina EKP8461 C VŠTJ Ekonom Praha 91:34 + 64:56
15. Benešová Zuzana 69X8350 HO Humanita 121:57 + 95:19
Kalinová Markéta SPC8259 C SPORTICUS team DISK
Mikolášková Kateřina EKP9450 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
D21L
3.47 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fujáčková Ivana SJC8952 E Sportcentrum Jičín 34:01
2. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 34:12 + 0:11
3. Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 34:47 + 0:46
4. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 39:42 + 5:41
5. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 40:21 + 6:20
6. Kvapilová Věra TUR7650 C OOB TJ Turnov 41:30 + 7:29
7. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 42:08 + 8:07
8. Ulvestad Mariann Bakkelaget SK 42:53 + 8:52
9. Veljačiková Hana PGP9756 C SK Praga 43:19 + 9:18
10. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 43:52 + 9:51
11. Neradová Alena LIT8551 C KOB Litvínov 43:57 + 9:56
12. Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB Tretra Praha 44:42 + 10:41
13. Procházková Marie KAM9554 R OK Kamenice 44:50 + 10:49
14. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 45:08 + 11:07
15. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 46:36 + 12:35
16. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 47:25 + 13:24
17. Karochová Simona DKP8853 C Oddíl OB Kotlářka 48:05 + 14:04
18. Jirásková Kateřina PGP8852 C SK Praga 48:45 + 14:44
19. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 48:50 + 14:49
20. Zimmerová Kateřina KAM9850 B OK Kamenice 49:12 + 15:11
21. Janovská Kateřina PGP9850 R SK Praga 49:33 + 15:32
22. Kettnerová Dana KAM8952 C OK Kamenice 49:46 + 15:45
23. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 50:46 + 16:45
24. Leideck Heike 71D6250 USV TU Dresden 51:08 + 17:07
25. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 51:37 + 17:36
26. Hanáková Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 51:58 + 17:57
27. Fedorova Olena 15U9250 LeO-Team 52:00 + 17:59
28. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 52:47 + 18:46
29. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:10 + 19:09
30. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 53:41 + 19:40
31. Nováková Kateřina OKP9450 C SK OK 24 Praha 54:44 + 20:43
32. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 56:53 + 22:52
33. Zajícová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha 57:08 + 23:07
34. Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 57:17 + 23:16
35. Linková Alena TUR9751 R OOB TJ Turnov 58:22 + 24:21
36. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 58:40 + 24:39
37. Francke Pavla Neregistrovaní borci 59:34 + 25:33
38. Charousková Lucie DOK9450 C OK Doksy 59:49 + 25:48
39. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 60:19 + 26:18
40. Kovářová Julie LTP8854 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 61:16 + 27:15
41. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 61:32 + 27:31
42. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 62:49 + 28:48
43. Nejezchlebová Barbora TUR9755 C OOB TJ Turnov 67:38 + 33:37
44. Marečková Edita PGP8853 C SK Praga 84:01 + 50:00
45. Svobodná Šárka DKP8850 C Oddíl OB Kotlářka 122:54 + 88:53
Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga DISK
D35
2.96 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 33:22
2. Čečková Martina SHK7753 C OK Slavia Hradec Králové 35:18 + 1:56
3. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:33 + 8:11
4. Pavlíková Jitka LIT8352 C KOB Litvínov 41:53 + 8:31
5. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 43:07 + 9:45
6. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 52:32 + 19:10
7. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 57:42 + 24:20
8. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 58:36 + 25:14
9. Korejčíková Dáďa LLI5550 C TJ Loko Liberec 62:44 + 29:22
10. Preclíková Jana TUR8160 C OOB TJ Turnov 63:51 + 30:29
11. Seidlová Barbora EKP7955 C VŠTJ Ekonom Praha 83:45 + 50:23
D40
2.84 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 30:49
2. Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:43 + 5:54
3. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 38:41 + 7:52
4. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 39:38 + 8:49
5. Folprechtová Kateřina VSP7460 C USK Praha 40:10 + 9:21
6. Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 41:37 + 10:48
7. Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 42:23 + 11:34
8. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 42:29 + 11:40
9. Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:50 + 12:01
10. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 46:16 + 15:27
10. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 46:16 + 15:27
12. Feřtová Jitka VLI7853 C Slavia Liberec orienteering 49:45 + 18:56
13. Žuková Marcela VLI7351 C Slavia Liberec orienteering 51:03 + 20:14
14. Nováková Markéta RUM7451 C ZOOB Rumburk 51:29 + 20:40
15. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:47 + 21:58
16. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Litvínov 53:18 + 22:29
17. Zápotocká Anna VLI7250 C Slavia Liberec orienteering 54:02 + 23:13
18. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 54:30 + 23:41
19. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:29 + 24:40
20. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 56:13 + 25:24
21. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 56:58 + 26:09
22. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 59:26 + 28:37
23. Dohnalová Dana USK Praha 59:46 + 28:57
24. Lamačová Dana TUR7451 C OOB TJ Turnov 61:51 + 31:02
25. Růtová Martina TJN7652 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:59 + 31:10
26. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 66:01 + 35:12
27. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 67:51 + 37:02
28. Pavlova Irena TJN7650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:14 + 44:25
29. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 79:37 + 48:48
30. Babická Zuzana RUM7651 ZOOB Rumburk 90:42 + 59:53
31. Koníčková Pavlína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 119:40 + 88:51
D45
2.71 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 33:46
2. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 39:43 + 5:57
3. Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 40:59 + 7:13
4. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 41:37 + 7:51
5. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 43:35 + 9:49
6. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 43:38 + 9:52
7. Škvorová Zuzana KAM7350 C OK Kamenice 44:52 + 11:06
8. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 46:17 + 12:31
9. Houžvičková Karolína TUR7254 C OOB TJ Turnov 47:32 + 13:46
10. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 51:38 + 17:52
11. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:52 + 22:06
12. Landovská Ivana PGP6251 C SK Praga 56:56 + 23:10
13. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 57:30 + 23:44
14. Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 57:43 + 23:57
15. Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:30 + 24:44
16. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:45 + 26:59
17. Šmausová Gabriela TJN6951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:29 + 28:43
17. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:29 + 28:43
19. Langrová Monika SHK7251 C OK Slavia Hradec Králové 63:20 + 29:34
20. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:02 + 31:16
21. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 67:50 + 34:04
22. Beranová Iva VSP7150 C USK Praha 70:14 + 36:28
23. Gibbonsová Jitka TUV7252 SOK TJ Turnov 70:25 + 36:39
24. Netuková Hana SHK7052 C OK Slavia Hradec Králové 72:39 + 38:53
25. Nožičková Renata TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:06 + 39:20
26. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 74:29 + 40:43
27. Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 84:29 + 50:43
28. Válková Martina TUV7051 C SOK TJ Turnov 86:51 + 53:05
D50
2.52 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 37:03
2. Müllerová Zorka BZP6750 C Báječné ženy v orientačním běhu 37:20 + 0:17
3. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:36 + 0:33
4. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 39:05 + 2:02
5. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 39:34 + 2:31
6. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 43:14 + 6:11
7. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 43:15 + 6:12
8. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 43:26 + 6:23
9. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 43:47 + 6:44
10. Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden 44:04 + 7:01
11. Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering 44:12 + 7:09
12. Sokolářová Jitka TUV6851 C SOK TJ Turnov 45:24 + 8:21
13. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 45:41 + 8:38
14. Delenne Blandine ACA Aix en Provence 47:30 + 10:27
15. Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:33 + 11:30
16. Teplá Hana SHK6561 C OK Slavia Hradec Králové 49:04 + 12:01
17. Šafková Petra 73X6650 Opět na Kozla 53:30 + 16:27
18. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 55:34 + 18:31
19. del Campo Cristina 11E6900 Malarruta 62:30 + 25:27
20. Švarcová Lenka TUR6457 C OOB TJ Turnov 62:50 + 25:47
21. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:07 + 29:04
22. Rauturier Nathalie Guyancourt Orientation 78 70:06 + 33:03
Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové DISK
D55
2.49 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 34:38
2. Oppliger Elisabeth OLV Hindelbank 39:40 + 5:02
3. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 49:52 + 15:14
4. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 52:26 + 17:48
5. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:45 + 19:07
6. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 55:57 + 21:19
7. Hartlová Blanka ODV6350 C TJ Aero Odolena Voda 64:25 + 29:47
8. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 64:37 + 29:59
9. Šnajdarová Ivana EKP6350 C VŠTJ Ekonom Praha 81:18 + 46:40
10. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 84:34 + 49:56
Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
D60
2.38 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 39:28
2. Šaffková Zuzana CHA5350 OK Chrastava 45:28 + 6:00
3. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 78:19 + 38:51
D65
2.26 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 50:09
2. Kohoutová Jitřenka UVP4850 C Slovan Praha 50:53 + 0:44
3. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 52:28 + 2:19
4. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 56:10 + 6:01
5. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 62:59 + 12:50
6. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 78:04 + 27:55
7. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 127:26 + 77:17
H10
1.71 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pešík Matouš VLI0903 C Slavia Liberec orienteering 13:00
2. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 13:46 + 0:46
3. Nožička Jan TJN0809 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:57 + 0:57
4. Folprecht Lukáš VSP0802 C USK Praha 14:17 + 1:17
5. Oravec Viktor TJN0814 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:44 + 2:44
6. Lesák Marek TJN0811 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:40 + 3:40
7. Čečka Matěj SHK0901 C OK Slavia Hradec Králové 17:04 + 4:04
8. Guida Francesco VLI0810 C Slavia Liberec orienteering 17:13 + 4:13
9. Maděra Jakub VLI0906 C Slavia Liberec orienteering 17:19 + 4:19
10. Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:35 + 4:35
11. Berka Tadeáš VLI0904 C Slavia Liberec orienteering 18:18 + 5:18
12. Čečerle Matouš VLI0807 C Slavia Liberec orienteering 18:44 + 5:44
13. Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 18:56 + 5:56
14. Vilém Štěpán VLI0902 C Slavia Liberec orienteering 19:18 + 6:18
15. Veljačik Jonáš SCP0800 C OK Sparta Praha 19:30 + 6:30
16. Krojidlo Matyáš CHA0803 C OK Chrastava 20:01 + 7:01
17. Vřešťál František TUR0906 C OOB TJ Turnov 21:17 + 8:17
18. Žemlík Eduard TUV0901 C SOK TJ Turnov 25:49 + 12:49
19. Karásek Vojtěch TUR0811 C OOB TJ Turnov 29:40 + 16:40
20. Havel Antonín TJN0813 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:51 + 16:51
Guida Alessandro VLI0900 C Slavia Liberec orienteering DISK
H10L
1.67 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamač František TUR0901 C OOB TJ Turnov 12:52
2. Bašus Ondřej SCP1000 C OK Sparta Praha 14:12 + 1:20
3. Hrdlička Vojtěch VLI1004 C Slavia Liberec orienteering 16:08 + 3:16
4. Vanek Lukáš Neregistrovaní borci 16:17 + 3:25
5. Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 16:43 + 3:51
6. Drahoňovský Jakub TUR1006 C OOB TJ Turnov 17:46 + 4:54
7. Rozkošný David EKP0909 VŠTJ Ekonom Praha 18:23 + 5:31
8. Vraný Filip VLI0802 C Slavia Liberec orienteering 19:50 + 6:58
9. Seidl Marek EKP1108 C VŠTJ Ekonom Praha 24:37 + 11:45
10. Janata Matěj DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka 25:54 + 13:02
11. Matějů Eda VLI1200 C Slavia Liberec orienteering 35:44 + 22:52
H12
1.95 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášek Prokop TUV0701 B SOK TJ Turnov 14:58
2. Drahoňovský Tomáš TUR0701 B OOB TJ Turnov 17:13 + 2:15
3. Víteček Šimon DKP0801 B Oddíl OB Kotlářka 18:18 + 3:20
4. Městka Václav VSP0600 C USK Praha 20:08 + 5:10
5. Řehoř Hynek TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:37 + 5:39
6. Březina Karel CHA0605 B OK Chrastava 20:51 + 5:53
7. Tichý Hubert DKP0600 C Oddíl OB Kotlářka 21:17 + 6:19
8. Podrábský Ctibor VLI0700 B Slavia Liberec orienteering 22:03 + 7:05
9. Hyxa Jan VLI0702 B Slavia Liberec orienteering 22:47 + 7:49
10. Střelba Antonín PGP0605 B SK Praga 24:48 + 9:50
11. Zajger David TUR0703 C OOB TJ Turnov 25:04 + 10:06
12. Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 25:21 + 10:23
13. Vřešťál Antonín TUR0604 C OOB TJ Turnov 28:08 + 13:10
14. Šálek Richard TUR0702 C OOB TJ Turnov 29:49 + 14:51
15. Miklas Ondřej VLI0701 C Slavia Liberec orienteering 30:21 + 15:23
16. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:55 + 22:57
17. Jakubík Jaromír TJN0704 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:41 + 23:43
18. Pohl Lukáš TAP0703 C KOB Tretra Praha 40:03 + 25:05
Meier David VSP0606 B USK Praha DISK
H14
2.08 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 19:26
2. Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 19:46 + 0:20
3. Mairich Filip TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:17 + 1:51
4. Tůma Šimon TAP0400 B KOB Tretra Praha 21:55 + 2:29
5. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B OOB TJ Turnov 22:06 + 2:40
6. Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:12 + 2:46
7. Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha 23:24 + 3:58
8. Hruška Jakub TJN0403 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:27 + 5:01
9. Houžvička David TUR0501 C OOB TJ Turnov 26:39 + 7:13
10. Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Orienteering 29:41 + 10:15
11. Heřmánek Petr TUR0500 B OOB TJ Turnov 29:49 + 10:23
12. Kučera Filip CHA0501 B OK Chrastava 31:52 + 12:26
13. Pěnička Jan TJN0501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:07 + 13:41
14. Mastník Ondřej TJN0507 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:36 + 20:10
15. Pavlík Matěj LIT0401 C KOB Litvínov 42:19 + 22:53
Bičík Štěpán TUV0405 C SOK TJ Turnov DISK
H16
2.66 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 19:28
2. Peterka Jakub LLI0404 A TJ Loko Liberec 22:54 + 3:26
3. Mareš Albert DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka 23:53 + 4:25
4. Bolehovský Daniel VSP0508 A USK Praha 23:57 + 4:29
5. Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 24:55 + 5:27
6. Lesák Ondřej TJN0306 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:10 + 5:42
7. Kožina Štěpán PGP0300 A SK Praga 26:22 + 6:54
8. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:35 + 8:07
9. Bradáč David LLI0203 B TJ Loko Liberec 27:46 + 8:18
10. Řehoř Vojta TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:30 + 10:02
11. Matyáš Vojtěch CHA0202 B OK Chrastava 32:12 + 12:44
12. Novák Daniel RUM0301 C ZOOB Rumburk 33:31 + 14:03
13. Pěnička Tomáš TJN0202 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:22 + 22:54
14. Žukov Jakub TJN0305 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 80:22 + 60:54
H18
3.04 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 26:19
2. Šafka Sebastian 73X0100 Opět na Kozla 28:12 + 1:53
3. Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 34:15 + 7:56
4. Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 37:08 + 10:49
5. Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec 37:57 + 11:38
6. Langr Jan SHK0101 B OK Slavia Hradec Králové 42:01 + 15:42
7. Meduna Jakub DOK0000 C OK Doksy 58:55 + 32:36
8. Kubec Michal DOK0103 C OK Doksy 60:56 + 34:37
9. Pavel Martin TJN0004 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 83:55 + 57:36
Zurynek Jan EKP7003 C VŠTJ Ekonom Praha 56:03 + 29:44
H21K
2.92 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:41
2. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 28:24 + 2:43
3. Šmaus Antonín TJN0001 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:04 + 5:23
4. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 34:23 + 8:42
5. Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 37:45 + 12:04
6. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:46 + 12:05
7. Kunc Filip TJN8201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:18 + 13:37
8. Maděra Josef VLI7900 C Slavia Liberec orienteering 39:56 + 14:15
9. Šmaus Ivan TJN6249 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:12 + 14:31
10. Novák Jan VLI9300 C Slavia Liberec orienteering 40:50 + 15:09
11. Lužnický Jiří 69X8500 HO Humanita 44:03 + 18:22
12. Zít Jan LDC8200 C KOB Děčín 45:59 + 20:18
13. Kunc Štěpán TJN8449 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:42 + 23:01
14. Žídek Karel TUR8207 C OOB TJ Turnov 51:34 + 25:53
15. Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 57:13 + 31:32
16. Žákovec Jan KRL9505 C Kometa Kralovice 59:14 + 33:33
17. Hájek Vojtěch TJN9502 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:56 + 36:15
Žukov Michal TJN9701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Votoček Aleš 44C7900 Neregistrovaní borci DISK
H21L
4.43 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 35:31
2. Janata Martin DKP8306 C Oddíl OB Kotlářka 36:54 + 1:23
3. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 38:07 + 2:36
4. Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 38:10 + 2:39
5. Kakalov Dimitar 12B8400 OK Pirin Blagoevgrad 38:12 + 2:41
6. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 38:24 + 2:53
7. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 38:29 + 2:58
8. Melecký Martin AOP9001 C Orientační Běh Opava 39:20 + 3:49
9. Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 39:21 + 3:50
10. Losman Petr PHK7901 C OK 99 Hradec Králové 39:27 + 3:56
11. Jedlička Michal SHK7309 C OK Slavia Hradec Králové 39:38 + 4:07
11. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 39:38 + 4:07
13. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 39:48 + 4:17
14. Baier Martin TUR7603 C OOB TJ Turnov 39:50 + 4:19
15. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 40:09 + 4:38
16. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 40:22 + 4:51
17. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:00 + 5:29
18. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:02 + 5:31
19. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 41:20 + 5:49
20. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 41:36 + 6:05
21. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 42:20 + 6:49
22. Fodor Petr TUR8103 C OOB TJ Turnov 42:25 + 6:54
23. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 43:00 + 7:29
24. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 43:01 + 7:30
25. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 43:35 + 8:04
26. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 44:15 + 8:44
27. Kalous Vladislav EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha 44:19 + 8:48
28. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 44:22 + 8:51
29. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 44:26 + 8:55
30. Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor 44:31 + 9:00
31. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 44:39 + 9:08
32. Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 44:59 + 9:28
33. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 45:34 + 10:03
34. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:35 + 10:04
35. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 46:18 + 10:47
36. Škvor Martin KAM6700 C OK Kamenice 46:41 + 11:10
37. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 46:44 + 11:13
38. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 47:09 + 11:38
39. Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:12 + 11:41
40. Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 48:17 + 12:46
41. Nývlt Martin DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka 48:34 + 13:03
42. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 48:37 + 13:06
43. Werner Michal PGP9705 C SK Praga 48:42 + 13:11
44. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 48:55 + 13:24
45. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 49:17 + 13:46
46. Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 49:43 + 14:12
47. Petr Jan TJN8200 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:16 + 14:45
48. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 50:23 + 14:52
49. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 50:39 + 15:08
50. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 50:59 + 15:28
51. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 51:03 + 15:32
52. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51:14 + 15:43
53. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 51:45 + 16:14
54. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB Tretra Praha 51:50 + 16:19
55. Prášil Ondřej SJC8401 C Sportcentrum Jičín 52:24 + 16:53
56. Čermák Matyáš KAM9501 C OK Kamenice 52:44 + 17:13
57. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 52:54 + 17:23
57. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 52:54 + 17:23
59. Třebický Vladimír DKP8404 C Oddíl OB Kotlářka 53:20 + 17:49
60. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 53:34 + 18:03
61. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 53:47 + 18:16
62. Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 54:51 + 19:20
63. Valach Marek TAP9703 C KOB Tretra Praha 56:10 + 20:39
64. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Litvínov 56:52 + 21:21
65. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 56:55 + 21:24
66. Melichar Vojtěch LLI9801 B TJ Loko Liberec 56:57 + 21:26
67. Mikan Albert EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha 57:17 + 21:46
68. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 57:51 + 22:20
69. Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 58:00 + 22:29
70. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:27 + 22:56
71. Bolehovský Michal VSP0202 A USK Praha 59:29 + 23:58
72. Beneš Filip TAP8701 C KOB Tretra Praha 59:34 + 24:03
73. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 59:53 + 24:22
74. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 59:56 + 24:25
75. Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:41 + 25:10
76. Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 71:08 + 35:37
77. Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Litvínov 76:19 + 40:48
78. Kučerka David LIT8202 C KOB Litvínov 77:58 + 42:27
Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering DISK
Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň DISK
Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice DISK
Kaczocha Mikolaj Neregistrovaní borci DISK
H35
3.04 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Babych Serhiy 15U8300 LeO-Team 25:13
2. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 31:07 + 5:54
3. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 39:50 + 14:37
4. Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 40:13 + 15:00
5. Slabý Jan ZHR7900 C TJ Zhoř 40:29 + 15:16
6. Rozkošný Karel EKP7900 VŠTJ Ekonom Praha 42:59 + 17:46
7. Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha 43:16 + 18:03
8. Antitila Jussi-Pekka SK Pohjantähti 57:40 + 32:27
Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha DISK
H40
3.18 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:58
2. Pohl Zdeněk TAP7606 C KOB Tretra Praha 32:09 + 3:11
3. Folprecht Eduard TUV7304 C SOK TJ Turnov 33:52 + 4:54
4. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:55 + 6:57
5. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 36:48 + 7:50
6. Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 36:55 + 7:57
7. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 37:30 + 8:32
8. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 38:12 + 9:14
9. Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 38:34 + 9:36
10. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 38:47 + 9:49
11. Štregl Tomáš VRL7406 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:01 + 11:03
12. Krtička Luděk IOF 40:43 + 11:45
13. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 40:46 + 11:48
14. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 40:53 + 11:55
15. Svoboda Jiří ROZ7500 C OK Roztoky 40:54 + 11:56
16. Čečka Jiří SHK7600 C OK Slavia Hradec Králové 41:12 + 12:14
17. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 41:27 + 12:29
18. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 41:41 + 12:43
19. Pešík Michal 92X7701 Jizerky 43:27 + 14:29
20. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 47:55 + 18:57
21. Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 48:46 + 19:48
22. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:28 + 20:30
23. Feřt Martin VLI7704 C Slavia Liberec orienteering 53:37 + 24:39
24. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 55:02 + 26:04
25. Šebelka Jan VLI7506 C Slavia Liberec orienteering 55:50 + 26:52
26. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 56:38 + 27:40
27. Kodejš Zdeněk VSP7202 C USK Praha 58:20 + 29:22
28. Vraný Jiří VLI7504 C Slavia Liberec orienteering 59:29 + 30:31
29. Babický Jan RUM7601 ZOOB Rumburk 61:22 + 32:24
Heřmánek Michal TUR7702 C OOB TJ Turnov DISK
H45
2.95 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bradáč Stanislav LLI7201 C TJ Loko Liberec 31:49
2. Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 32:27 + 0:38
3. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 34:42 + 2:53
4. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 34:44 + 2:55
5. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:52 + 3:03
6. Zaydlar Michal 92X7100 Jizerky 34:54 + 3:05
7. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 35:54 + 4:05
8. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 36:15 + 4:26
9. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 36:27 + 4:38
10. Žemla Tomáš KAM7105 C OK Kamenice 38:30 + 6:41
11. Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 38:40 + 6:51
12. Ptáček Jan PVP7200 C VSS Přírodověda Praha 39:01 + 7:12
13. Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 43:14 + 11:25
14. Jirous Jiří TAP7201 C KOB Tretra Praha 43:43 + 11:54
15. Lamač Jaroslav TUR7203 C OOB TJ Turnov 44:37 + 12:48
16. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 47:00 + 15:11
17. Adamovský Michal TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 48:13 + 16:24
18. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:38 + 16:49
19. Sliva Jan SCP7300 C OK Sparta Praha 48:58 + 17:09
20. Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:38 + 21:49
21. Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 59:50 + 28:01
22. Vambera Filip TUR7305 C OOB TJ Turnov 60:32 + 28:43
23. Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 60:50 + 29:01
24. Škácha Michal KAM7102 C OK Kamenice 64:43 + 32:54
25. Houžvička Jindřich TUR6912 C OOB TJ Turnov 65:46 + 33:57
26. Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Orienteering 67:26 + 35:37
27. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 75:10 + 43:21
28. David Daniel RUM7301 ZOOB Rumburk 76:18 + 44:29
29. Tan Xiaoping Neregistrovaní borci 81:18 + 49:29
Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové DISK
H50
2.84 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gossel Heiko 71D6500 USV TU Dresden 29:45
2. Muller Rainer 71D4500 USV TU Dresden 30:42 + 0:57
3. Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 31:59 + 2:14
4. Friberg Joachim IF Hagen Club 34:54 + 5:09
5. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 35:29 + 5:44
6. Leibundgut Daniel OLV Hindelbank 35:33 + 5:48
7. Kareis Martin VLI6501 C Slavia Liberec orienteering 35:41 + 5:56
8. Stárek Filip TUR6602 C OOB TJ Turnov 36:13 + 6:28
9. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 36:22 + 6:37
10. Rauturier Christophe Guyancourt Orientation 78 36:25 + 6:40
11. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:01 + 9:16
12. Funda Jiří API6401 C OK Andante Písek 41:53 + 12:08
13. Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové 45:13 + 15:28
14. Teplý Jiří SHK6401 C OK Slavia Hradec Králové 45:45 + 16:00
15. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 46:38 + 16:53
16. Čaloun Michal VLI6801 C Slavia Liberec orienteering 48:55 + 19:10
17. Prieto José Manuel 11E6700 Malarruta 62:09 + 32:24
Velichkov Petar DKP6704 C Oddíl OB Kotlářka DISK
H55
2.57 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Delenne Pierre ACA Aix en Provence 33:35
2. Zuev Alexey 25R5900 Navicom_Garmin 33:37 + 0:02
3. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 35:34 + 1:59
4. Holmberg Hakan IOF 36:36 + 3:01
5. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 36:50 + 3:15
6. Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 37:46 + 4:11
7. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:37 + 7:02
8. Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 40:47 + 7:12
9. Shepherd Iain Inverness Orienteering Club 41:05 + 7:30
10. Carlsson Christer IOF 45:05 + 11:30
11. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 47:05 + 13:30
12. Hartl Zdeněk ODV6300 C TJ Aero Odolena Voda 53:43 + 20:08
13. Bičík Miroslav TUV6101 C SOK TJ Turnov 57:54 + 24:19
14. Pěnička Libor TJN6000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:15 + 38:40
15. Šnajdar Luděk EKP6100 C VŠTJ Ekonom Praha 89:15 + 55:40
Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering DISK
H60
2.49 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haajanen Juha SK Pohjantähti 37:56
2. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:06 + 2:10
3. Novák Tom DOK5500 C OK Doksy 40:57 + 3:01
4. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:01 + 5:05
5. Stefanini Jean-Philippe IOF 44:15 + 6:19
6. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:34 + 12:38
H65
2.38 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 25:38
2. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 25:49 + 0:11
3. Conrad Helmut 71D4000 USV TU Dresden 30:18 + 4:40
4. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 30:26 + 4:48
5. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 33:07 + 7:29
6. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 35:30 + 9:52
7. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 36:48 + 11:10
8. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 38:33 + 12:55
9. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 40:37 + 14:59
10. Urválek Jiří VLI4701 C Slavia Liberec orienteering 41:42 + 16:04
11. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 42:20 + 16:42
12. Lukavec Míla TJN4901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:35 + 17:57
13. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 57:06 + 31:28
14. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 58:12 + 32:34
H70
2.26 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 36:03
2. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 36:24 + 0:21
3. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 42:01 + 5:58
4. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 56:28 + 20:25
5. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:07 + 31:04
Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
H75
2.26 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maceček Karel VLI4100 C Slavia Liberec orienteering 43:38
2. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 52:55 + 9:17
3. Vřešťál Jan 2QC3900 Vrestal 60:49 + 17:11
4. Picek Jan TJN4000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:47 + 18:09
5. Nielsen Egil Ol Hillerod 62:24 + 18:46
Kohout Tomáš UVP3700 C Slovan Praha DISK
Petrželka Pavel TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
HDR
1.71 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 15:37
2. Kunášková Markéta VLI1057 C Slavia Liberec orienteering 19:43 + 4:06
3. Procházková Sára TUV1250 C SOK TJ Turnov 20:27 + 4:50
4. Lazarová Nela TUV1251 C SOK TJ Turnov 20:41 + 5:04
5. Pešíková Ela VLI1253 C Slavia Liberec orienteering 20:54 + 5:17
6. Ondráček Lubor EKP1111 C VŠTJ Ekonom Praha 21:36 + 5:59
7. Lazar Matyáš TUV1000 C SOK TJ Turnov 22:56 + 7:19
8. Arnošt Daniel DOR1200 C OK Dobříš 24:13 + 8:36
9. Pohlová Sandra TAP1151 C KOB Tretra Praha 24:36 + 8:59
10. Matějů Josef VLI1300 C Slavia Liberec orienteering 24:58 + 9:21
11. David Viktor RUM1201 ZOOB Rumburk 25:28 + 9:51
12. Novák Jiří TUV1004 SOK TJ Turnov 26:56 + 11:19
13. Válková Karolína TUV0951 C SOK TJ Turnov 27:23 + 11:46
14. Bašusová Olga SCP1250 C OK Sparta Praha 27:27 + 11:50
15. Zítová Kateřina LDC1150 C KOB Děčín 27:30 + 11:53
16. Gregorová Magdalena CTB1151 C SK OB Chotěboř 29:41 + 14:04
17. Petrová Věra VLI6251 C Slavia Liberec orienteering 30:47 + 15:10
18. Neyrinck Nina VSP1350 C USK Praha 31:48 + 16:11
19. Babická Rozálie RUM1051 ZOOB Rumburk 32:41 + 17:04
20. Pavlík Přemek LIT1414 C KOB Litvínov 34:37 + 19:00
21. Zít Václav LDC1300 C KOB Děčín 36:46 + 21:09
22. Oravcová Amálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:11 + 21:34
23. Kolín Jonáš DKP1500 C Oddíl OB Kotlářka 38:00 + 22:23
24. Škáchová Evelína DKP1552 C Oddíl OB Kotlářka 49:03 + 33:26
Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice DISK
Nová Eliška Anna DKP1551 C Oddíl OB Kotlářka DISK