Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
07.10.2018
Místo konání:
Chuchelná, sportovní areál TJ Spartak Chuchelná
Pořadatel:
SOP - OOB TJ Slezan Opava
Mapa:
Lysý vrch 2018, 1:10000
Ředitel závodu:
Válková Zuzana - R3
Hlavní rozhodčí:
Bačo Lubomír - R3
Stavitel tratí:
Procházková Marie - R3
D10N
3.50 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chudíková Magdalena BFM1051 C SKOB Frýdek - Místek 24:01
2. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 32:31 + 8:30
3. Hrubá Eliška AOV1050 C OOB TJ Baník Ostrava 40:49 + 16:48
D10C
2.20 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 24:24
2. Volkova Maja 38S0950 C VZA Žilina 25:45 + 1:21
3. Byrtusová Klára TRI0852 C TJ TŽ Třinec 45:59 + 21:35
4. Valyavka Viktoriya 38S0850 C VZA Žilina 46:13 + 21:49
D12C
2.20 km, 35 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 16:24
2. Štětínská Tereza MOV0751 B SKOB Ostrava 17:43 + 1:19
3. Rychlá Karolína KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 20:02 + 3:38
4. Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 21:27 + 5:03
5. Malá Karolína VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 23:59 + 7:35
6. Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 24:09 + 7:45
7. Čudková Kristýna MOV0654 B SKOB Ostrava 26:16 + 9:52
8. Matulová Valérie BFM0652 B SKOB Frýdek - Místek 32:45 + 16:21
9. Rychtářová Barbora MOV0653 C SKOB Ostrava 34:02 + 17:38
D14C
2.60 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 20:11
2. Haltofová Romana TRI0451 A TJ TŽ Třinec 20:43 + 0:32
3. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 21:51 + 1:40
4. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 22:34 + 2:23
5. Zahradníková Kateřina BFM0551 B SKOB Frýdek - Místek 23:32 + 3:21
6. Tomčíková Eliška VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 24:04 + 3:53
7. Procnerová Veronika BFM0453 B SKOB Frýdek - Místek 24:45 + 4:34
8. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 25:23 + 5:12
9. Matoušková Jana MOV0551 C SKOB Ostrava 25:40 + 5:29
10. Volná Barbora BFM0560 C SKOB Frýdek - Místek 26:01 + 5:50
11. Popieluchová Michaela BFM0457 C SKOB Frýdek - Místek 32:17 + 12:06
12. Matušová Vendula VRB0450 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 33:34 + 13:23
13. Svačinková Berenika VRB0452 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 40:32 + 20:21
14. Bochňák Vitoslavská Beatr LOV0450 C lepus.cz 43:50 + 23:39
15. Hradilová Anna VRB0454 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 50:24 + 30:13
16. Krčková Lucie TRI0550 C TJ TŽ Třinec 56:22 + 36:11
D16C
2.90 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 26:41
2. Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 33:15 + 6:34
D18C
4.00 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Barbora BFM0151 C SKOB Frýdek - Místek 40:36
2. Bruková Magda TRI0054 B TJ TŽ Třinec 46:59 + 6:23
3. Štrosová Jana MOV0051 C SKOB Ostrava 57:38 + 17:02
4. Janýšková Alžběta SFM0151 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 76:48 + 36:12
D21C
4.30 km, 90 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 36:44
2. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 38:13 + 1:29
3. König Lucie AOP8851 C Orientační Běh Opava 38:32 + 1:48
4. Warcopová Kateřina TRI0150 A TJ TŽ Třinec 41:05 + 4:21
5. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 41:11 + 4:27
6. Bernatíková Hana TRI0253 A TJ TŽ Třinec 42:41 + 5:57
7. Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 43:07 + 6:23
8. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 49:59 + 13:15
9. Fujáková Katka HAV8550 C OB Havířov 59:36 + 22:52
10. Adamčíková Zdeňka LOV8750 C lepus.cz 63:21 + 26:37
D35C
3.50 km, 75 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brodová Gabriela SFM7152 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 33:01
2. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 34:31 + 1:30
3. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 35:03 + 2:02
4. Hudečková Petra OOP8252 C TJ Opava 36:32 + 3:31
5. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 36:42 + 3:41
6. Svačinková Jitka VRB7777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 37:03 + 4:02
7. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 38:25 + 5:24
8. Klose Petra SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 40:25 + 7:24
9. Popieluchová Ivona BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek 41:32 + 8:31
10. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 42:07 + 9:06
11. Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 44:04 + 11:03
12. Leciánová Vanda OOP7453 C TJ Opava 51:09 + 18:08
13. Grygarová Eva MOV7753 C SKOB Ostrava 53:01 + 20:00
14. Černohorská Alena AOP7652 C Orientační Běh Opava 62:18 + 29:17
D45C
3.20 km, 75 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 33:10
2. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 33:19 + 0:09
3. Hájková Iveta KYL6350 C SK SP Kylešovice 35:24 + 2:14
4. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 36:10 + 3:00
5. Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 39:09 + 5:59
6. Dorčáková Pavlína MOV6951 C SKOB Ostrava 39:53 + 6:43
7. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 40:55 + 7:45
8. Bernatíková Šárka SFM7151 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 41:32 + 8:22
9. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 45:32 + 12:22
10. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 54:09 + 20:59
Zajícová Petra LOV7351 C lepus.cz DISK
D55C
2.70 km, 65 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Denysenko Tamara 38S6150 C VZA Žilina 26:02
2. Hájková Ludmila OOP5751 C TJ Opava 33:20 + 7:18
3. Hrabicová Iva OOP6150 C TJ Opava 45:14 + 19:12
4. Chodurová Milena SFM5750 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 47:53 + 21:51
5. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 50:05 + 24:03
6. Strohalmová Milena KRN5651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 54:48 + 28:46
H10N
3.50 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létal Hynek SFM1001 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 26:59
2. Bruk Lukáš TRI0901 C TJ TŽ Třinec 27:00 + 0:01
3. Klose Albert SFM1000 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 27:24 + 0:25
4. Berger Tomáš MOV1002 C SKOB Ostrava 29:38 + 2:39
5. Bruk Tomáš TRI0900 C TJ TŽ Třinec 30:20 + 3:21
6. Vojvodík Rudolf MOV0800 C SKOB Ostrava 43:34 + 16:35
Smetana Adam VRB0809 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem DISK
H10C
2.10 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 18:06
2. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 18:29 + 0:23
3. Popieluch Martin BFM0801 C SKOB Frýdek - Místek 21:20 + 3:14
4. Létal Jonáš SFM0901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 24:36 + 6:30
5. Václavík Šimon BFM0803 C SKOB Frýdek - Místek 30:15 + 12:09
6. Kostka Artur MOV0901 C SKOB Ostrava 31:13 + 13:07
Masny Tadeusz MOV0802 C SKOB Ostrava DISK
H12C
2.50 km, 40 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 22:23
2. Volkov Maksym 38S0700 C VZA Žilina 22:47 + 0:24
3. Chudík Martin BFM0604 B SKOB Frýdek - Místek 24:13 + 1:50
4. Ryška Matěj TRI0604 C TJ TŽ Třinec 25:18 + 2:55
5. Menzel Antonín MOV0700 B SKOB Ostrava 28:33 + 6:10
6. Tuharský Tobiáš TRI0701 C TJ TŽ Třinec 31:03 + 8:40
7. Černohorský Jan AOP0704 C Orientační Běh Opava 31:42 + 9:19
8. Špok Petr KRN0601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 33:40 + 11:17
9. Rýznar Vojtěch BFM0704 C SKOB Frýdek - Místek 34:42 + 12:19
10. Kawka Michal MOV0604 C SKOB Ostrava 38:03 + 15:40
11. Tobola Adam MOV0605 C SKOB Ostrava 54:04 + 31:41
12. Mališ Eduard BFM0703 C SKOB Frýdek - Místek 85:54 + 63:31
Mitrenga Jan TRI0702 C TJ TŽ Třinec DISK
MS Zádrapa Marian Petr MOV0503 C SKOB Ostrava 40:49 + 18:26
H14C
2.60 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Damek Ondřej TRI0503 B TJ TŽ Třinec 19:40
2. Malý Tomáš VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 20:28 + 0:48
3. Bíčánek Jan TRI0502 B TJ TŽ Třinec 20:31 + 0:51
4. Byrtus Jakub TRI0508 B TJ TŽ Třinec 21:29 + 1:49
5. Kirschner Damian TRI0506 B TJ TŽ Třinec 21:41 + 2:01
6. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 23:36 + 3:56
7. Grygar Václav MOV0502 C SKOB Ostrava 31:51 + 12:11
8. Černohorský Jakub AOP0502 C Orientační Běh Opava 38:15 + 18:35
9. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 52:46 + 33:06
10. Slavík Ondřej VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 54:33 + 34:53
11. Sikora Matěj TRI0501 B TJ TŽ Třinec 58:26 + 38:46
H16C
3.30 km, 80 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matuš Vít VRB0202 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 21:22
2. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 45:11 + 23:49
3. Matoušek Ondřej MOV0300 C SKOB Ostrava 72:35 + 51:13
Haltof Adam TRI0300 B TJ TŽ Třinec DISK
H18C
4.20 km, 105 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mielec Radomír AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 44:52
H21C
4.80 km, 120 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 29:14
2. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:53 + 0:39
3. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 31:24 + 2:10
4. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 32:08 + 2:54
5. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 34:09 + 4:55
6. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 34:11 + 4:57
7. Bernatík Lukáš SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 40:19 + 11:05
8. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 41:05 + 11:51
9. Šidík Petr 4RC9200 C Alfa Skvadra tým dynamickejch čuprstár sekáčskejch vlkoušů 50:33 + 21:19
10. Koťátko Aleš SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 55:01 + 25:47
11. Mutina Václav BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek 56:04 + 26:50
12. Frainšic Michal BFM8303 C SKOB Frýdek - Místek 56:09 + 26:55
13. Hájek Václav KYL9800 C SK SP Kylešovice 56:42 + 27:28
14. Kopeček Petr BFM9602 C SKOB Frýdek - Místek 57:19 + 28:05
15. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 59:01 + 29:47
16. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 59:38 + 30:24
17. Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 71:00 + 41:46
18. Valušek Jiří KYL0805 C SK SP Kylešovice 96:48 + 67:34
H35C
4.00 km, 90 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 32:15
2. Volkov Alexander 38S8000 C VZA Žilina 32:17 + 0:02
3. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 32:49 + 0:34
4. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 33:43 + 1:28
5. Byrtus Petr TRI7703 C TJ TŽ Třinec 34:38 + 2:23
6. Zajíc Josef LOV7601 C lepus.cz 34:39 + 2:24
7. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 35:02 + 2:47
8. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 36:01 + 3:46
9. Krček Jakub TRI7811 C TJ TŽ Třinec 36:52 + 4:37
10. Kostka Petr MOV8200 C SKOB Ostrava 37:26 + 5:11
11. Zeman Radek 6YC C Neregistrovaní 38:19 + 6:04
12. Stibor Zbyněk VRB7601 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 38:48 + 6:33
13. Ryška Kamil TRI7800 C TJ TŽ Třinec 39:13 + 6:58
14. Černohorský Martin AOP7500 C Orientační Běh Opava 40:07 + 7:52
15. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 40:51 + 8:36
16. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 41:08 + 8:53
17. Hudeček Tomáš OOP8201 C TJ Opava 42:04 + 9:49
18. Masny Krzysztof MOV7600 C SKOB Ostrava 42:09 + 9:54
19. Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:16 + 13:01
20. Strohalm Petr KRN8103 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 46:50 + 14:35
21. Sliž Eduard TRI7601 C TJ TŽ Třinec 48:56 + 16:41
22. Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 58:22 + 26:07
23. Matula Pavel BFM7602 C SKOB Frýdek - Místek 60:55 + 28:40
24. Blažević Roman LCE7301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 64:13 + 31:58
H45C
3.50 km, 75 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slavík Tomáš VRB6808 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 30:06
2. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 31:25 + 1:19
3. Bernatík Aleš SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 34:15 + 4:09
4. Juračka Zdeněk HAV5702 C OB Havířov 34:41 + 4:35
5. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 38:22 + 8:16
6. Žebrák Zbyněk LOV7101 C lepus.cz 39:24 + 9:18
7. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 40:02 + 9:56
8. Hájek Marek KYL6800 C SK SP Kylešovice 42:55 + 12:49
9. Hrubý Miroslav AOV7301 C OOB TJ Baník Ostrava 47:18 + 17:12
10. Kohoutek Milan MOV6300 C SKOB Ostrava 53:12 + 23:06
11. Špok Petr KRN7100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 65:53 + 35:47
12. Škapa Marek MOV7102 C SKOB Ostrava 68:22 + 38:16
13. Kunath Pavel MOV7200 C SKOB Ostrava 77:56 + 47:50
H55C
3.20 km, 65 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 28:20
2. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 28:44 + 0:24
3. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 28:52 + 0:32
4. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 34:41 + 6:21
5. Kolář Leopold VRB5404 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 36:09 + 7:49
6. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 38:04 + 9:44
7. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 39:08 + 10:48
8. Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 40:45 + 12:25
9. Slivečka Jaromír MOV5601 C SKOB Ostrava 42:46 + 14:26
10. Krmášek Bohdan AOP5301 C Orientační Běh Opava 48:32 + 20:12
11. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 52:04 + 23:44
12. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 55:29 + 27:09
13. Labudík Milan VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 61:46 + 33:26
Strohalm Petr KRN5601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
H65C
2.80 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 28:50
2. Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 30:07 + 1:17
3. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 32:02 + 3:12
4. Pospíšil Karel VRB5001 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 32:06 + 3:16
5. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 35:11 + 6:21
6. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 35:31 + 6:41
7. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 38:22 + 9:32
8. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 40:12 + 11:22
9. Strohalm Roman KRN4601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 41:52 + 13:02
10. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 43:17 + 14:27
11. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 43:23 + 14:33
H70C
2.30 km, 55 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 32:58
2. Klech Josef HOB4701 C SKOB Horní Benešov 38:09 + 5:11
3. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 43:41 + 10:43
4. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 48:12 + 15:14
HDR
3.50 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Menzel František MOV1212 C SKOB Ostrava 19:58
2. Hudečka Vojta + Anička SOP C OOB TJ Slezan Opava 20:11 + 0:13
3. Ryšková Klára TRI1250 C TJ TŽ Třinec 26:46 + 6:48
4. Najdková Laura BFM1351 C SKOB Frýdek - Místek 27:55 + 7:57
5. Cymorková Julie TRI0953 C TJ TŽ Třinec 28:41 + 8:43
6. Dorčák Tomáš MOV0801 C SKOB Ostrava 29:57 + 9:59
7. Urbanczyková Nela TRI C TJ TŽ Třinec 30:20 + 10:22
8. Walaski Vítek TRI1400 C TJ TŽ Třinec 30:25 + 10:27
9. Panna Matyáš MOV1300 C SKOB Ostrava 31:32 + 11:34
10. Hudečková Stella OOP1150 C TJ Opava 32:30 + 12:32
11. Brandštetter Patrik MOV1000 C SKOB Ostrava 32:40 + 12:42
12. Herman Jakub KRN0606 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 35:10 + 15:12
13. Václavík Jakub BFM1201 C SKOB Frýdek - Místek 37:47 + 17:49
14. Stiborová Blanka VRB7651 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 41:51 + 21:53
15. Mališová Ema BFM1152 C SKOB Frýdek - Místek 43:48 + 23:50
16. Sližová Kateřina NNN C Neregistrovaní 43:57 + 23:59
17. Kostka Mikuláš MOV1400 C SKOB Ostrava 44:50 + 24:52
18. Masny Anna MOV8250 C SKOB Ostrava 46:53 + 26:55
19. Fuják Adam HAV1200 C OB Havířov 48:17 + 28:19
20. Procner Viktor BFM1301 C SKOB Frýdek - Místek 57:48 + 37:50
21. Koťátko Albert SFM C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 59:09 + 39:11
22. Létalová Eva SFM1010 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 59:38 + 39:40
23. Freith Kvido BFM1601 C SKOB Frýdek - Místek 62:33 + 42:35
P2
2.50 km, 45 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rýznarová Olga BFM7853 C SKOB Frýdek - Místek 24:01
2. Tomčíková Hana VRB7879 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 25:35 + 1:34
3. Vojvodíková Barbara 7SC7550 C Neregistrovaní - MOV 25:40 + 1:39
4. Deril Frank MOV C SKOB Ostrava 26:51 + 2:50
5. Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 32:18 + 8:17
6. Rutar Martin LOV C lepus.cz 33:36 + 9:35
7. Růžičková Klára BFM7854 C SKOB Frýdek - Místek 33:49 + 9:48
8. Najdek David BFM7802 C SKOB Frýdek - Místek 35:38 + 11:37
9. Muroňová Ludmila NNN C Neregistrovaní 36:40 + 12:39
10. Haltofová Marie TRI7050 C TJ TŽ Třinec 38:17 + 14:16
11. Muroň Mikuláš NNN C Neregistrovaní 38:38 + 14:37
12. David Vladimír SFM0814 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 39:00 + 14:59
13. Krumpholcová Jarmila HOB5655 C SKOB Horní Benešov 41:58 + 17:57
14. Ledabylová Alena HOB5551 C SKOB Horní Benešov 42:00 + 17:59
15. David Vladimír SFM0815 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 42:13 + 18:12
16. Davidová Petra SFM0863 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 44:38 + 20:37
17. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 46:19 + 22:18
18. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 56:16 + 32:15
Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava DISK
Hendrych Vlastimil HOB5601 C SKOB Horní Benešov DISK
Tesařová Beáta 6YC9350 C Neregistrovaní DISK
P4
4.20 km, 100 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesař Jan 6YC8901 C Neregistrovaní 47:43
2. Hájková Petra KYL9350 C SK SP Kylešovice 50:26 + 2:43
3. Bíčánková Jana TRI7550 C TJ TŽ Třinec 53:23 + 5:40
4. Svačinková Kateřina VRB9899 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 53:41 + 5:58
5. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 55:20 + 7:37
6. Freith Martin BFM6801 C SKOB Frýdek - Místek 59:47 + 12:04
7. Procnerová Eva BFM7551 C SKOB Frýdek - Místek 61:19 + 13:36
8. Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 65:01 + 17:18
9. Svoboda Zbyněk NNN6001 C Neregistrovaní 66:03 + 18:20
10. Válek Ivan 9IC1011 C 68:21 + 20:38
11. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 71:02 + 23:19
12. Urbánková Šárka SFM7651 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 73:57 + 26:14
13. Chudík Michael BFM7103 C SKOB Frýdek - Místek 78:22 + 30:39
14. Dorčák Jan MOV0103 C SKOB Ostrava 78:29 + 30:46
15. Čudek Libor MOV C SKOB Ostrava 83:37 + 35:54
16. Urbánková Tereza SFM0351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 100:43 + 53:00
17. Vlachová Marcela NNN C Neregistrovaní 118:30 + 70:47
Válek Jakub 9IC1012 C DISK
Volná Dita BFM7652 C SKOB Frýdek - Místek DISK
Bruk Miroslav TRI6100 C TJ TŽ Třinec DISK