Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
02.06.2019
Místo konání:
Otaslavice
Pořadatel:
PLU - TJ SOKOL Plumlov
Mapa:
Obrova noha, 1:10 000, E=5m, stav jaro 2019, mapový klíč ISOM 2017, vodovzdorně upravena, mapoval Bob Háj
Ředitel závodu:
Matyšek Radoslav - R3
Hlavní rozhodčí:
Grepl Ladislav - R2
Stavitel tratí:
Binar Robert - R2, Otruba Karel - R3
D10C
2.20 km, 35 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slámová Julie LCE1051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:00
2. Mašláňová Ema TZL0955 C SKOB Zlín 18:21 + 0:21
3. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:38 + 0:38
4. Paulíčková Adela UOL0951 C SOB Olomouc 19:57 + 1:57
5. Ružičková Žofie TZL0953 C SKOB Zlín 20:02 + 2:02
6. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 22:30 + 4:30
7. Kubíčková Lucie VIC0952 C OB Vizovice 23:20 + 5:20
8. Kubíčková Magdalena UOL1150 C SOB Olomouc 23:36 + 5:36
9. Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 23:54 + 5:54
10. Tomášková Anna STE1051 C SK SKI-OB Šternberk 24:01 + 6:01
11. Soldánová Pavlína JPV0999 C Oddíl OS SK Prostějov 24:16 + 6:16
12. Luterová Laura PLU1051 C TJ SOKOL Plumlov 24:24 + 6:24
13. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 24:26 + 6:26
14. Novosadová Klára TZL0952 C SKOB Zlín 25:00 + 7:00
15. Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov 25:19 + 7:19
16. Jordánová Nelly KSU1050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:16 + 8:16
17. Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 28:10 + 10:10
18. Pozlovská Eliška TZL0954 C SKOB Zlín 29:01 + 11:01
19. Mudráková Natálie TBM0953 C KOS TJ Tesla Brno 29:12 + 11:12
20. Šujanová Rozálie RBK0952 C SK Radioklub Blansko 29:32 + 11:32
21. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 34:14 + 16:14
Zbíralová Kateřina UOL1151 C SOB Olomouc DISK
MS KRŇOVÁ Anna 0100001 C 22:07 + 4:07
D12C
2.30 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrlová Kristýna ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno 15:57
2. Paulíčková Tereza UOL0750 B SOB Olomouc 17:20 + 1:23
3. Hrbáčková Michaela LCE0751 B OOB TJ Slovan Luhačovice 19:40 + 3:43
4. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 19:47 + 3:50
5. Michálková Sabina LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 19:49 + 3:52
6. Čechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 19:51 + 3:54
7. Jílková Pavla UOL0753 C SOB Olomouc 20:06 + 4:09
8. Rotková Veronika ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno 22:07 + 6:10
9. Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 22:37 + 6:40
10. Fišerová Markéta TZL0851 C SKOB Zlín 23:10 + 7:13
11. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:41 + 7:44
12. Ptáčková Julie TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno 23:43 + 7:46
13. Kočová Klára ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno 24:17 + 8:20
14. Sedláčková Klára LCE0854 B OOB TJ Slovan Luhačovice 24:57 + 9:00
15. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 26:08 + 10:11
16. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 26:33 + 10:36
17. Malá Karolína VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 27:26 + 11:29
18. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:31 + 11:34
19. Bartášková Karolína ASU0799 C Magnus Orienteering 27:48 + 11:51
20. Klapková Alžběta PTE0852 C TJ Sokol Ptení 28:59 + 13:02
21. Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 29:10 + 13:13
22. Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 31:12 + 15:15
23. Šujanová Berenika RBK0752 C SK Radioklub Blansko 31:53 + 15:56
24. Krtičková Ester CHA0754 C OK Chrastava 33:36 + 17:39
25. Lázničková Alžběta TZL0858 C SKOB Zlín 36:53 + 20:56
26. Štefková Michaela PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov 39:19 + 23:22
27. Vernerová Hana TBM0780 C KOS TJ Tesla Brno 39:29 + 23:32
28. Slezáková Vendula PLU0854 C TJ SOKOL Plumlov 40:12 + 24:15
29. Buksová Karolína SKM0850 C KOB Směr Kroměříž 42:28 + 26:31
30. Valyavka Viktoriya 38S0850 C Slávia ŽU Žilina 43:13 + 27:16
31. Vavříková Tereza SSU0751 C SK Severka Šumperk 45:57 + 30:00
32. Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 47:28 + 31:31
D14B
3.00 km, 75 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 A KOB Směr Kroměříž 19:49
2. Finstrlová Julie ZBM0552 A SK Žabovřesky Brno 22:13 + 2:24
3. Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 23:07 + 3:18
4. Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 23:12 + 3:23
5. Doušková Hana TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno 24:16 + 4:27
6. Batani Valentina TZL0551 A SKOB Zlín 25:22 + 5:33
7. Jílková Lenka UOL0654 C SOB Olomouc 26:28 + 6:39
8. Hlaváčová Lucie TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno 26:47 + 6:58
9. Rychlá Karolína KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 27:08 + 7:19
10. Otrubová Anna PLU0577 A TJ SOKOL Plumlov 27:27 + 7:38
11. Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 27:35 + 7:46
12. Ježková Ivana ZBM0560 C SK Žabovřesky Brno 28:31 + 8:42
13. Tomanová Eliška LBM0651 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 28:37 + 8:48
14. Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 28:46 + 8:57
15. Doušková Kateřina TBM0679 B KOS TJ Tesla Brno 28:57 + 9:08
16. Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 29:04 + 9:15
17. Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 29:06 + 9:17
18. Štětínská Tereza MOV0751 B SKOB Ostrava 30:21 + 10:32
19. Fuchsová Ema TBM0653 B KOS TJ Tesla Brno 31:10 + 11:21
20. Čudková Kristýna MOV0654 B SKOB Ostrava 31:11 + 11:22
21. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 31:41 + 11:52
22. Zahradníková Kateřina BFM0551 B SKOB Frýdek - Místek 32:00 + 12:11
23. Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 32:14 + 12:25
24. Kendrová Tereza 27S1650 C Farmaceut Bratislava 32:43 + 12:54
25. Ondrová Anna ZBM0553 B SK Žabovřesky Brno 34:06 + 14:17
26. Mikošková Marie STE0552 B SK SKI-OB Šternberk 34:50 + 15:01
27. Dráčová Barbora UOL0652 B SOB Olomouc 35:11 + 15:22
28. Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 35:46 + 15:57
29. Zatloukalová Julie STE0650 B SK SKI-OB Šternberk 35:58 + 16:09
30. Konečná Julie KSU0550 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:30 + 24:41
31. Finstrlová Lucie ZBM0651 B SK Žabovřesky Brno 53:13 + 33:24
32. Palátová Renáta ABM0655 B KOB ALFA Brno 54:39 + 34:50
Tomčíková Eliška VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem DISK
D14C
2.50 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšilová Stella STE0551 B SK SKI-OB Šternberk 24:25
2. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:46 + 1:21
3. Batani Valeria TZL0550 B SKOB Zlín 26:08 + 1:43
4. Kotrle Sylvia STE0652 C SK SKI-OB Šternberk 29:58 + 5:33
5. Matochová Adéla TZL0552 C SKOB Zlín 30:41 + 6:16
6. Krčková Lucie TRI0550 C TJ TŽ Třinec 31:18 + 6:53
7. Kopecká Nela UOL0650 B SOB Olomouc 36:11 + 11:46
8. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 40:03 + 15:38
9. Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 42:20 + 17:55
10. Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 44:01 + 19:36
11. Karásková Denisa ZPV0555 C KOB ZPV Prostějov 73:19 + 48:54
12. Good Eliška SBR0550 C SKOB Bruntál 73:52 + 49:27
D16B
3.30 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bídová Markéta UOL0352 B SOB Olomouc 29:08
2. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 32:51 + 3:43
3. Smékalová Karolína UOL0451 A SOB Olomouc 33:20 + 4:12
4. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 35:05 + 5:57
5. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 35:06 + 5:58
6. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 35:13 + 6:05
7. Švidrnochová Eliška OOP0451 A TJ Opava 36:14 + 7:06
8. Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 36:25 + 7:17
9. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 37:44 + 8:36
10. Mrkvičková Ema TZL0451 A SKOB Zlín 37:57 + 8:49
11. Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno 38:07 + 8:59
12. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 39:50 + 10:42
13. Janečková Adéla PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov 39:53 + 10:45
14. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 40:23 + 11:15
15. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 40:58 + 11:50
16. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 41:15 + 12:07
17. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 44:57 + 15:49
18. Šrámková Aneta TZL0458 C SKOB Zlín 49:28 + 20:20
D16C
3.10 km, 85 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šánová Julie KSU0494 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:08
2. Kolaříková Eliška TZL0452 B SKOB Zlín 51:49 + 13:41
D18B
3.50 km, 100 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kočová Halina TZL0255 A SKOB Zlín 30:55
2. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 38:32 + 7:37
3. Tichá Julie TZL0252 A SKOB Zlín 42:33 + 11:38
4. Raclavská Lenka UOL0252 B SOB Olomouc 50:15 + 19:20
D18C
3.30 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 53:37
2. Končáková Alžběta LCE0256 C OOB TJ Slovan Luhačovice 56:22 + 2:45
3. Pospíšilová Helena STE0253 C SK SKI-OB Šternberk 61:18 + 7:41
4. Kličková Anna KON0272 B KOB Konice 90:52 + 37:15
D20B
3.90 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štefková Klára TBM0059 A KOS TJ Tesla Brno 38:33
2. Hájková Lenka SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava 40:32 + 1:59
3. Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 49:19 + 10:46
D21B
4.20 km, 140 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šímová Jana PHK8569 C OK 99 Hradec Králové 35:29
2. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 37:42 + 2:13
3. Hlavová Hana KON8888 R KOB Konice 38:59 + 3:30
4. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 41:26 + 5:57
5. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 45:22 + 9:53
6. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 47:59 + 12:30
7. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 50:54 + 15:25
8. Stachoňová Barbara ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno 52:36 + 17:07
9. Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 55:16 + 19:47
10. Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 56:52 + 21:23
11. Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice 60:23 + 24:54
12. Königová Jana ZBM8661 C SK Žabovřesky Brno 60:25 + 24:56
13. Adamová Eva ZBM8772 C SK Žabovřesky Brno 65:22 + 29:53
14. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 89:10 + 53:41
15. Vríčanová Janka 86S8950 C Slávia ZU Žilina 90:35 + 55:06
D21C
3.90 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 33:07
2. Janošíková Lenka UOL7651 C SOB Olomouc 39:16 + 6:09
3. Pangrácová Marie 0040001 C 44:13 + 11:06
4. Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 50:07 + 17:00
5. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 50:31 + 17:24
6. Pilcová Sabina JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov 50:45 + 17:38
7. Cetkovská Tereza JPV8750 C Oddíl OS SK Prostějov 60:12 + 27:05
8. Czaschová Emílie SBR8750 C SKOB Bruntál 65:02 + 31:55
9. Pangrácová Anna 0030005 C 65:16 + 32:09
10. Šebková Klára JPV8550 C Oddíl OS SK Prostějov 84:28 + 51:21
11. Hornová Lenka 0030001 C 84:32 + 51:25
D35B
3.90 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lučanová Marta LPU7957 C OK Lokomotiva Pardubice 28:47
2. Gallo Martina AOP7951 C Orientační Běh Opava 32:08 + 3:21
3. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 35:05 + 6:18
4. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 35:38 + 6:51
5. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 36:53 + 8:06
6. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 40:13 + 11:26
7. Šidlová Klára TZL8250 C SKOB Zlín 43:32 + 14:45
8. Librová Lucie AOP8050 C Orientační Běh Opava 45:02 + 16:15
9. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 52:26 + 23:39
D35C
3.30 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 32:55
2. Daňková Veronika SBK8151 C KOB START Blansko 35:29 + 2:34
3. Radová Martina ABM7451 C KOB ALFA Brno 36:35 + 3:40
4. Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 36:42 + 3:47
5. Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 37:06 + 4:11
6. Jílková Hana UOL8050 C SOB Olomouc 37:40 + 4:45
7. Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 43:16 + 10:21
8. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 43:31 + 10:36
9. Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 45:03 + 12:08
10. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 46:30 + 13:35
11. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:25 + 14:30
12. Tomanová Veronika LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:49 + 15:54
13. Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 51:24 + 18:29
14. Tomášková Petra STE8250 C SK SKI-OB Šternberk 52:01 + 19:06
15. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 53:17 + 20:22
16. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 55:15 + 22:20
17. Šaňáková Šárka UOL7650 C SOB Olomouc 56:12 + 23:17
18. Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 59:22 + 26:27
19. Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 63:58 + 31:03
20. Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 69:47 + 36:52
21. Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 80:26 + 47:31
22. Eliášková Hana LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 84:15 + 51:20
23. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 96:06 + 63:11
D40B
3.50 km, 100 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 29:18
2. Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 38:39 + 9:21
3. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 39:12 + 9:54
4. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 39:19 + 10:01
5. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 40:20 + 11:02
6. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 41:11 + 11:53
7. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 41:18 + 12:00
8. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 43:05 + 13:47
9. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 53:37 + 24:19
10. Šujanová Kateřina RBK7851 C SK Radioklub Blansko 55:08 + 25:50
D45B
3.50 km, 105 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária SIT6951 C OK SILESIA 28:48
2. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:47 + 0:59
3. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 34:45 + 5:57
4. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 36:52 + 8:04
5. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 37:50 + 9:02
6. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 39:37 + 10:49
7. Vidmuchová Martina JPV7171 C Oddíl OS SK Prostějov 40:51 + 12:03
8. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 41:52 + 13:04
9. Anat Meir 24I4015 C Israel Orienteering 48:05 + 19:17
10. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 48:43 + 19:55
11. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 50:03 + 21:15
12. Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 51:34 + 22:46
13. Popieluchová Ivona BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek 51:47 + 22:59
14. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 60:42 + 31:54
D45C
3.20 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašparová Ivana JPV6951 C Oddíl OS SK Prostějov 33:01
2. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 38:08 + 5:07
3. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 40:43 + 7:42
4. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 41:13 + 8:12
5. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 41:19 + 8:18
6. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 43:04 + 10:03
7. Mlčková Jana KSU7383 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:05 + 10:04
8. Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 43:18 + 10:17
9. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 44:39 + 11:38
10. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:12 + 13:11
11. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 51:55 + 18:54
12. Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 54:24 + 21:23
13. Felklová Jarmila 0180003 C 55:33 + 22:32
14. Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž 55:54 + 22:53
15. Pěčková Monika SKM7350 C KOB Směr Kroměříž 59:13 + 26:12
16. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 61:02 + 28:01
17. Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 65:46 + 32:45
18. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 69:21 + 36:20
19. Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 84:44 + 51:43
Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk DISK
D50B
3.20 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 29:13
2. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 29:17 + 0:04
3. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 32:16 + 3:03
4. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 37:26 + 8:13
5. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 39:22 + 10:09
6. Shachar Noiman Anat 24I4000 C Israel Orienteering 41:36 + 12:23
7. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 45:43 + 16:30
8. Schäferová Jana TZL6566 C SKOB Zlín 57:42 + 28:29
9. Rainhartz Orit 24I4009 C Israel Orienteering 67:27 + 38:14
D55B
3.00 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Denysenko Tamara 38S6150 C Slávia ŽU Žilina 33:00
2. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 34:11 + 1:11
3. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:16 + 3:16
4. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 39:15 + 6:15
5. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 39:45 + 6:45
6. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 40:15 + 7:15
7. Cetkovská Alena TZL6263 C SKOB Zlín 41:45 + 8:45
8. Nativ Ruth 24I4011 C Israel Orienteering 51:36 + 18:36
9. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 52:20 + 19:20
10. Wies Hagin 24I C Israel Orienteering 91:38 + 58:38
D55C
2.60 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 29:44
2. Seifertová Marie SBK5555 C KOB START Blansko 35:33 + 5:49
3. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 36:08 + 6:24
4. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SOB Olomouc 36:26 + 6:42
5. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 37:17 + 7:33
6. Honkyšová Eva JPV6350 C Oddíl OS SK Prostějov 38:06 + 8:22
7. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 45:22 + 15:38
8. Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 48:30 + 18:46
9. Roubalíková Iva 3SX6450 C ZŠ a MŠ Těšetice 72:54 + 43:10
D60B
2.60 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 29:03
2. Stackeová Anna LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:30 + 5:27
3. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 35:46 + 6:43
4. Cahlová Slávka LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:03 + 10:00
5. Lisa Mishli 24I4006 C Israel Orienteering 47:00 + 17:57
6. Regev Yael Rivka 24I4004 C Israel Orienteering 60:13 + 31:10
7. Nurit shmuely 24I4007 C Israel Orienteering 118:22 + 89:19
D65B
2.60 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 41:19
2. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 47:03 + 5:44
D65C
2.60 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štáblová Jitka ASU5350 C Magnus Orienteering 45:47
2. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 56:29 + 10:42
3. Čadilová Alena ASU5050 C Magnus Orienteering 86:09 + 40:22
D70B
2.70 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kotzer Andra 24I4016 C Israel Orienteering 47:33
2. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 51:37 + 4:04
H10C
2.20 km, 35 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toman Matěj LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 14:42
2. Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 15:17 + 0:35
3. Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 16:14 + 1:32
4. Lutera Oliver PLU1001 C TJ SOKOL Plumlov 17:05 + 2:23
5. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 17:59 + 3:17
6. Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 19:28 + 4:46
7. Liber Václav AOP1000 C Orientační Běh Opava 22:09 + 7:27
8. Mátl Jáchym KSU0909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:15 + 7:33
9. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:48 + 8:06
10. Lučan Matěj LPU0903 C OK Lokomotiva Pardubice 29:59 + 15:17
11. Mašláň Prokop TZL1005 C SKOB Zlín 31:05 + 16:23
12. Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov 33:01 + 18:19
13. Čeřovský Filip KON1010 C KOB Konice 35:48 + 21:06
14. Mátl Adam KSU1111 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:54 + 22:12
15. Jordán Dominik KSU1000 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:48 + 28:06
16. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 46:41 + 31:59
Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín DISK
MS Rudolf Jan RBK0861 C SK Radioklub Blansko 41:07 + 26:25
H12C
2.40 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krupa Jan TRI0706 C TJ TŽ Třinec 15:12
2. Račanský Jiří TBM0706 B KOS TJ Tesla Brno 15:17 + 0:05
3. Stacke Václav LCE0703 C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:38 + 4:26
3. Vlček Tomáš VIC0713 B OB Vizovice 19:38 + 4:26
5. Pěček Jakub SKM0700 B KOB Směr Kroměříž 20:31 + 5:19
6. Marek Filip ZBM0706 B SK Žabovřesky Brno 20:45 + 5:33
7. Mikláš Matěj TZL0704 B SKOB Zlín 20:48 + 5:36
8. Pernička Martin TZL0800 C SKOB Zlín 21:09 + 5:57
9. Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 21:14 + 6:02
10. Finstrle Filip ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno 21:16 + 6:04
11. Ježek David ZBM0813 C SK Žabovřesky Brno 21:19 + 6:07
12. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 21:23 + 6:11
13. Matyšek Ondřej PGP0703 C SK Praga 21:32 + 6:20
13. Štěpánek Ondřej TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno 21:32 + 6:20
15. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 21:41 + 6:29
16. Navrátil Pavel ASU0747 B Magnus Orienteering 23:15 + 8:03
17. Gallo Ondřej AOP0802 C Orientační Běh Opava 23:20 + 8:08
18. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 23:28 + 8:16
19. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 25:31 + 10:19
20. Sekanina Ondřej ASU0745 C Magnus Orienteering 27:15 + 12:03
21. Janeček Jáchym UOL0700 C SOB Olomouc 28:02 + 12:50
22. Skácel Viktor NNN C Neregistrovaní 29:16 + 14:04
23. Buksa Jan SKM0800 C KOB Směr Kroměříž 29:42 + 14:30
24. Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 31:14 + 16:02
25. Tomášek Josef STE0808 C SK SKI-OB Šternberk 34:32 + 19:20
26. Mlček Vincenc KSU0700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:01 + 20:49
27. Bocek Václav TRI0802 C TJ TŽ Třinec 41:10 + 25:58
28. Heča Michal UOL0803 C SOB Olomouc 41:23 + 26:11
29. Jahudka Tomáš TZL0815 C SKOB Zlín 45:39 + 30:27
30. Mlčoch Jakub SKM0801 C KOB Směr Kroměříž 47:27 + 32:15
31. Marek Vít KSU0838 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:19 + 37:07
32. Eliášek Patrik LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 71:27 + 56:15
33. Novotný Jakub PLU0804 C TJ SOKOL Plumlov 73:53 + 58:41
34. Kubeš David PLU0800 C TJ SOKOL Plumlov 83:55 + 68:43
Mikoška Jan STE0807 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H14B
3.10 km, 85 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánek Tomáš ZBM0604 B SK Žabovřesky Brno 21:59
2. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 A SK Žabovřesky Brno 22:40 + 0:41
3. Račanský Jakub TBM0503 B KOS TJ Tesla Brno 24:12 + 2:13
4. Štěpánek Jan TBM0607 B KOS TJ Tesla Brno 24:14 + 2:15
5. Pekárek Tobias TZL0502 A SKOB Zlín 24:21 + 2:22
6. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 24:25 + 2:26
7. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:12 + 3:13
8. Byrtus Jakub SIT0502 C OK SILESIA 26:29 + 4:30
9. Strýček Jan ADA0503 A OOB Spartak Adamov 27:15 + 5:16
10. Čech Radan TBM0611 B KOS TJ Tesla Brno 27:20 + 5:21
11. Bukovác Filip ZBM0501 B SK Žabovřesky Brno 27:43 + 5:44
12. Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov 28:26 + 6:27
13. Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 28:35 + 6:36
14. Brosch Ondřej RBK0606 B SK Radioklub Blansko 28:52 + 6:53
15. Vodička Igor UOL0502 B SOB Olomouc 29:04 + 7:05
16. Vedra Tobiáš TBM0621 B KOS TJ Tesla Brno 29:18 + 7:19
17. Ptáček Jonáš TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno 29:39 + 7:40
18. Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:04 + 8:05
19. Kasza Tomáš ZBM0512 B SK Žabovřesky Brno 30:12 + 8:13
20. Mudrák Daniel TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno 30:36 + 8:37
21. Kučera Tomáš ZBM0605 B SK Žabovřesky Brno 31:04 + 9:05
22. Koča Vojtěch ZBM0602 B SK Žabovřesky Brno 31:50 + 9:51
23. Pernička Václav TZL0602 B SKOB Zlín 31:51 + 9:52
24. Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 31:54 + 9:55
25. Huleja Martin TZL0604 B SKOB Zlín 33:06 + 11:07
26. Bíčánek Jan SIT0501 C OK SILESIA 33:47 + 11:48
27. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 34:03 + 12:04
28. Kirschner Damian TRI0506 B TJ TŽ Třinec 35:33 + 13:34
29. Berčík Jakub 27S0502 C Farmaceut Bratislava 36:55 + 14:56
30. Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:29 + 16:30
31. Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 38:49 + 16:50
32. Zádrapa Marian Petr MOV0503 C SKOB Ostrava 39:18 + 17:19
33. Ryška Matěj TRI0604 C TJ TŽ Třinec 40:16 + 18:17
34. Palas Jan TZL0507 C SKOB Zlín 40:20 + 18:21
35. Strakoš Ondřej TZL0601 B SKOB Zlín 42:11 + 20:12
36. Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:32 + 20:33
37. Mudrák Šimon LCE0601 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:21 + 23:22
38. Menzel Antonín MOV0700 B SKOB Ostrava 49:31 + 27:32
39. Grygar Václav MOV0502 B SKOB Ostrava 50:07 + 28:08
40. Křapa Štěpán LCE0604 C OOB TJ Slovan Luhačovice 72:16 + 50:17
Veselka Matěj LCE0603 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H14C
3.00 km, 75 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 26:10
2. Soldán Robin PLU0600 B TJ SOKOL Plumlov 30:09 + 3:59
3. Kycl Michal LBM0500 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 37:19 + 11:09
4. Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 39:14 + 13:04
5. Karásek Antonín PLU0503 B TJ SOKOL Plumlov 44:26 + 18:16
6. Švestka Štěpán KVS0600 C SKOB Kobra Vsetín 50:10 + 24:00
7. Kycl Ondřej LBM0501 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:59 + 28:49
8. Fajstl Vojtěch PTE0501 C TJ Sokol Ptení 91:50 + 65:40
MS Lasota Jan 0090001 C 47:06 + 20:56
H16B
3.80 km, 95 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovařík Tomáš SIT0401 C OK SILESIA 28:54
2. Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:42 + 1:48
3. Lička Adam TBM0326 A KOS TJ Tesla Brno 31:08 + 2:14
4. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 31:42 + 2:48
5. Karásek František PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov 32:18 + 3:24
6. Fousek Vojtěch RBK0403 B SK Radioklub Blansko 32:45 + 3:51
7. Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 32:47 + 3:53
8. Eichler Vít TZL0401 B SKOB Zlín 33:48 + 4:54
9. Novosad Pavel TZL0404 A SKOB Zlín 34:13 + 5:19
10. Palát Tomáš ABM0307 B KOB ALFA Brno 34:46 + 5:52
11. Bjolek Michal BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek 34:56 + 6:02
12. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 35:42 + 6:48
13. Hanousek Matěj RBK0404 B SK Radioklub Blansko 36:01 + 7:07
14. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 36:31 + 7:37
15. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:12 + 11:18
16. Ježek Filip ZBM0414 C SK Žabovřesky Brno 42:13 + 13:19
17. Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 42:47 + 13:53
18. Oujezdský Matyáš ZBM0307 C SK Žabovřesky Brno 43:45 + 14:51
19. Racek Josef ZBM0400 C SK Žabovřesky Brno 46:14 + 17:20
20. Malý Tomáš VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 55:02 + 26:08
21. Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž 68:15 + 39:21
22. Martynek Petr TRI0304 C TJ TŽ Třinec 72:19 + 43:25
Marek Vojtěch ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno DISK
H16C
3.50 km, 100 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 45:09
2. Kycl Lukáš LBM0300 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 46:53 + 1:44
3. Krampla Michal Jan UOL0302 C SOB Olomouc 47:43 + 2:34
4. Hošťálek Ondřej ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov 52:05 + 6:56
5. Sarazin Julien Pierre UOL0303 C SOB Olomouc 58:25 + 13:16
6. Bartášek Tomáš ASU0447 C Magnus Orienteering 66:06 + 20:57
H18B
4.60 km, 155 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:24
2. Haltof Marek TRI0200 A TJ TŽ Třinec 37:47 + 2:23
3. Svoboda Radek STE0207 A SK SKI-OB Šternberk 38:57 + 3:33
4. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 39:50 + 4:26
5. Kovařík Martin SIT0101 C OK SILESIA 40:53 + 5:29
6. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 41:02 + 5:38
7. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 41:49 + 6:25
8. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 44:03 + 8:39
9. Jirka Matyáš UOL0203 C SOB Olomouc 44:04 + 8:40
10. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 44:10 + 8:46
11. Janda Přemek TZL0103 B SKOB Zlín 44:55 + 9:31
12. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 47:51 + 12:27
13. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 55:56 + 20:32
14. Koňařík Vít SVS0200 B Orientklub Vsetín 62:02 + 26:38
Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H18C
3.80 km, 95 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havelka Jan KON0222 C KOB Konice 49:10
H20B
4.90 km, 165 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komenda Jan ZBM9902 A SK Žabovřesky Brno 44:48
2. Panovec Kryštof LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovice 45:01 + 0:13
3. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 46:51 + 2:03
4. Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice 48:54 + 4:06
5. Procházka Zdeněk SOP9901 A OOB TJ Slezan Opava 58:56 + 14:08
6. Rajnoha David TBM0003 A KOS TJ Tesla Brno 59:02 + 14:14
7. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov 86:22 + 41:34
H21B
5.60 km, 210 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolárik Jan TZL9003 R SKOB Zlín 38:18
2. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 39:57 + 1:39
3. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 41:52 + 3:34
4. Bencúr Juraj AOP7700 C Orientační Běh Opava 42:18 + 4:00
5. Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 42:26 + 4:08
6. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 42:36 + 4:18
7. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 43:27 + 5:09
8. Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín 44:34 + 6:16
9. Zimmermann Jakub TBM8911 C KOS TJ Tesla Brno 45:29 + 7:11
10. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 45:32 + 7:14
11. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:41 + 7:23
12. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 45:53 + 7:35
13. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 46:30 + 8:12
14. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 46:55 + 8:37
15. Bukovac Maroš ZBM7605 C SK Žabovřesky Brno 47:22 + 9:04
16. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 47:39 + 9:21
17. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 47:44 + 9:26
17. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 47:44 + 9:26
19. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 47:47 + 9:29
20. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 48:09 + 9:51
21. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 48:17 + 9:59
22. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 49:58 + 11:40
23. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 50:13 + 11:55
24. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 50:23 + 12:05
25. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 50:37 + 12:19
26. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 51:48 + 13:30
27. Redlich Tomáš MAS8200 C KČT Aš 51:50 + 13:32
28. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 52:32 + 14:14
29. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 53:41 + 15:23
30. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 54:42 + 16:24
31. Brabec Jaroslav ZBM8242 C SK Žabovřesky Brno 57:06 + 18:48
32. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 58:46 + 20:28
33. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 60:29 + 22:11
34. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 61:53 + 23:35
35. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 62:46 + 24:28
36. Stupal František JHB8603 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 63:41 + 25:23
37. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 65:31 + 27:13
38. Vríčan Peter 86S8900 C Slávia ZU Žilina 71:23 + 33:05
39. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 84:24 + 46:06
Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín DISK
H21C
4.90 km, 165 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 44:41
2. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 45:40 + 0:59
3. Zbíral Robert UOL8000 C SOB Olomouc 47:38 + 2:57
4. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 49:10 + 4:29
5. Procházka Josef 0030002 C 49:59 + 5:18
6. Trávníček Jan PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov 52:55 + 8:14
7. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 56:14 + 11:33
8. Kala Matěj OOL8901 C SK Haná orienteering 56:25 + 11:44
9. Šedivý Jiří VBM8207 C VSK Mendelu Brno 58:55 + 14:14
10. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 59:37 + 14:56
11. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 59:43 + 15:02
12. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 60:01 + 15:20
13. Hodač Karel JPV7927 C Oddíl OS SK Prostějov 60:12 + 15:31
14. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 60:13 + 15:32
15. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 60:36 + 15:55
16. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 61:32 + 16:51
17. Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko 63:33 + 18:52
18. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 64:15 + 19:34
19. Bednařík Marek 0030004 C 64:31 + 19:50
20. Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 65:15 + 20:34
21. Hubík Martin C 66:25 + 21:44
22. Pekárek Michal 0200001 C 66:34 + 21:53
23. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 68:10 + 23:29
24. Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 68:28 + 23:47
25. Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 69:54 + 25:13
26. Semerád Jan 0030003 C 76:40 + 31:59
27. Thiemel Jiří ASU8948 C Magnus Orienteering 100:57 + 56:16
28. Drmola Filip JPV9300 C Oddíl OS SK Prostějov 101:21 + 56:40
29. Klíma Kamil 0020001 C 121:24 + 76:43
30. Rušil Michal NNN C Neregistrovaní 123:51 + 79:10
Fátor Jan SHK7907 C OK Slavia Hradec Králové DISK
Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Kašpar Jaroslav KSU7004 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H35B
4.90 km, 165 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 41:44
2. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 46:35 + 4:51
3. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 47:11 + 5:27
4. Rytíř Jan SKM7701 C KOB Směr Kroměříž 48:08 + 6:24
5. Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering 51:16 + 9:32
6. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 51:25 + 9:41
7. Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno 54:27 + 12:43
8. Tomášek Petr STE8001 C SK SKI-OB Šternberk 56:18 + 14:34
9. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 56:34 + 14:50
10. Začal Martin PLU8100 C TJ SOKOL Plumlov 67:40 + 25:56
11. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 67:56 + 26:12
12. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 68:40 + 26:56
13. Hanousek Kamil RBK7401 C SK Radioklub Blansko 69:07 + 27:23
14. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 71:17 + 29:33
15. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 71:18 + 29:34
MS Karásek Michal 0080001 C 78:21 + 36:37
H35C
4.20 km, 140 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 41:49
2. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 44:48 + 2:59
3. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 45:45 + 3:56
4. Rada Pavel ABM7401 C KOB ALFA Brno 46:52 + 5:03
5. Fišer Petr GIG7502 C GIGANT Orienteering 48:15 + 6:26
6. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:38 + 7:49
7. Ženčák Jaroslav 0180001 C 50:39 + 8:50
8. Ryška Kamil TRI7800 C TJ TŽ Třinec 50:57 + 9:08
9. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 52:55 + 11:06
10. Toman Ondřej LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:18 + 12:29
11. Martinek Pavel JPV7700 C Oddíl OS SK Prostějov 57:21 + 15:32
12. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 61:35 + 19:46
13. Krček Jakub TRI7803 C TJ TŽ Třinec 62:10 + 20:21
14. Vintr Radek TZL7701 C SKOB Zlín 65:50 + 24:01
Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek DISK
MS Lasota Marek 0090002 C 59:57 + 18:08
H40B
4.60 km, 155 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 40:38
2. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 40:42 + 0:04
3. Kalous Antonín KON7708 C KOB Konice 40:47 + 0:09
4. Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín 41:38 + 1:00
5. Byrtus Petr SIT7702 C OK SILESIA 46:32 + 5:54
6. Daněk Roman SBK7541 C KOB START Blansko 47:59 + 7:21
6. Pěček Martin SKM7301 C KOB Směr Kroměříž 47:59 + 7:21
8. Aleš David LCE7517 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:45 + 11:07
9. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 52:17 + 11:39
10. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 54:30 + 13:52
11. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 55:36 + 14:58
12. Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 56:08 + 15:30
13. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 60:24 + 19:46
14. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 61:30 + 20:52
15. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 64:56 + 24:18
16. Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice 69:40 + 29:02
17. Bíčánek Milan SIT7703 C OK SILESIA 71:27 + 30:49
18. Prošek Jan BOR7714 C OK Jiskra Nový Bor 74:05 + 33:27
19. Vojvodík Martin MOV7400 C SKOB Ostrava 75:20 + 34:42
Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž DISK
H45B
3.80 km, 95 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 29:32
2. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 32:55 + 3:23
3. Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:55 + 4:23
4. Kratochvíl Karel HOB7001 C SKOB Horní Benešov 34:06 + 4:34
5. Mátl Pavel KSU6844 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:33 + 5:01
6. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 36:01 + 6:29
7. Ježek Petr ZBM7202 C SK Žabovřesky Brno 36:19 + 6:47
8. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 38:57 + 9:25
9. Novosad Pavel TZL7401 C SKOB Zlín 39:32 + 10:00
10. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 40:35 + 11:03
11. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 40:51 + 11:19
12. Lička Lukáš VBM7301 C VSK Mendelu Brno 43:37 + 14:05
13. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 44:40 + 15:08
14. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 48:04 + 18:32
15. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 56:58 + 27:26
16. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 60:01 + 30:29
17. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 65:28 + 35:56
18. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 65:47 + 36:15
19. Yaniv Rainhartz 24I4010 C Israel Orienteering 72:56 + 43:24
H45C
3.70 km, 125 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 35:05
2. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 37:50 + 2:45
3. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 38:39 + 3:34
4. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 39:54 + 4:49
5. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 42:12 + 7:07
6. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 42:14 + 7:09
7. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 46:20 + 11:15
8. Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 46:27 + 11:22
9. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 47:29 + 12:24
10. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 49:11 + 14:06
11. Pekárek Aleš RBK6602 C SK Radioklub Blansko 52:59 + 17:54
12. Kycl Miroslav LBM7100 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 53:58 + 18:53
13. Šiška Oto OTK7202 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 55:01 + 19:56
14. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 57:49 + 22:44
15. Pelikán Daniel JPV6800 C Oddíl OS SK Prostějov 58:35 + 23:30
16. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 59:15 + 24:10
17. Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 61:54 + 26:49
18. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 62:23 + 27:18
19. Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov 63:20 + 28:15
20. Ruda Miroslav UBM7106 C MENISKOS Brno 65:43 + 30:38
21. Dráč Pavel UOL7201 C SOB Olomouc 73:20 + 38:15
22. Gorin David 24I5034 C Israel Orienteering 80:27 + 45:22
23. Twig Rog 24I5032 C Israel Orienteering 105:25 + 70:20
Amos Segal 24I5033 C Israel Orienteering DISK
Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
MS Furmánek Zdeněk 0240001 C 88:56 + 53:51
H50B
3.70 km, 125 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schuster Martin AOP6502 C Orientační Běh Opava 32:19
2. Noiman Ziv 24I3999 C Israel Orienteering 32:26 + 0:07
3. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 33:36 + 1:17
4. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 33:58 + 1:39
5. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 34:27 + 2:08
6. Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 36:10 + 3:51
7. Huňka Karel KON6919 C KOB Konice 36:11 + 3:52
8. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 37:06 + 4:47
9. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 38:36 + 6:17
10. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 40:01 + 7:42
11. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 45:30 + 13:11
12. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 47:32 + 15:13
13. Riessler Otto OTK6800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 53:12 + 20:53
Liber Vlastimil AOP6402 C Orientační Běh Opava DISK
H55B
3.50 km, 100 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 29:18
2. Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:30 + 5:12
3. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 35:22 + 6:04
4. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 35:40 + 6:22
5. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 37:06 + 7:48
6. Dror Zipori 24I4027 C Israel Orienteering 38:04 + 8:46
7. Brit Edo 24I4022 C Israel Orienteering 39:51 + 10:33
8. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 41:43 + 12:25
9. Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 43:29 + 14:11
10. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 43:40 + 14:22
11. Yaron Nechushtan 24I4032 C Israel Orienteering 44:31 + 15:13
12. Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 44:32 + 15:14
13. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 53:02 + 23:44
14. Hruška Tomáš ZBM6401 C SK Žabovřesky Brno 56:03 + 26:45
15. Shachar Josef 24I4021 C Israel Orienteering 72:29 + 43:11
H55C
3.50 km, 105 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB START Blansko 36:40
2. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 42:55 + 6:15
3. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 45:06 + 8:26
4. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 48:36 + 11:56
5. Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 50:19 + 13:39
6. Felkl Luděk 0180004 C 52:06 + 15:26
7. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 52:16 + 15:36
8. Buráň Zdeněk 0120001 C 52:18 + 15:38
9. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 55:56 + 19:16
10. Fuchs Vladimír NNN3001 C Neregistrovaní 58:38 + 21:58
11. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 62:39 + 25:59
12. Roubalík Radovan 3SX6400 C ZŠ a MŠ Těšetice 66:17 + 29:37
H60B
3.50 km, 105 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 29:20
2. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 30:06 + 0:46
3. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 35:01 + 5:41
4. Wollstein-Ofer Dan 24I4018 C Israel Orienteering 35:24 + 6:04
5. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 37:11 + 7:51
6. Ben Sitrit Meir 24I4023 C Israel Orienteering 44:14 + 14:54
7. Mordechai Buchbinder 24I4028 C Israel Orienteering 45:20 + 16:00
8. Yodfat Ofer 24I4012 C Israel Orienteering 48:39 + 19:19
9. Regev Shmuel 24I4003 C Israel Orienteering 53:11 + 23:51
10. Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín 54:45 + 25:25
11. Moshe Manor 24I4001 C Israel Orienteering 62:24 + 33:04
H65B
3.20 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 29:34
2. Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 30:29 + 0:55
3. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 32:01 + 2:27
4. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 34:18 + 4:44
5. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 34:29 + 4:55
6. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 42:02 + 12:28
7. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 45:11 + 15:37
8. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 45:14 + 15:40
9. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 47:19 + 17:45
10. Avital Rapoport Ofer 24I4014 C Israel Orienteering 49:16 + 19:42
11. Smolka Miloslav OOL4901 C SK Haná orienteering 50:53 + 21:19
12. Shmuely Asher 24I4008 C Israel Orienteering 58:43 + 29:09
13. Yuval Mishli 24I4005 C Israel Orienteering 73:50 + 44:16
Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek DISK
Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava DISK
MS Cetl Vladimír AOP5301 C Orientační Běh Opava 38:07 + 8:33
MS Novák Miroslav 0050001 C 44:37 + 15:03
H70B
3.00 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 32:02
2. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 36:54 + 4:52
3. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 37:03 + 5:01
4. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 42:18 + 10:16
5. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 52:24 + 20:22
6. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 52:48 + 20:46
7. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 54:50 + 22:48
8. Shaul Shefi 24I4013 C Israel Orienteering 60:04 + 28:02
9. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 60:49 + 28:47
10. Moshe Ravid 24I4030 C Israel Orienteering 61:51 + 29:49
11. Oded Levin 24I4025 C Israel Orienteering 64:26 + 32:24
Abugani Shmuel 24I4019 C Israel Orienteering DISK
H70C
2.70 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 41:33
2. Gottfried Jan UOL4602 C SOB Olomouc 81:53 + 40:20
H75B
2.70 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 33:01
2. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 37:12 + 4:11
3. Beneš Karel HAV4201 C OB Havířov 55:53 + 22:52
4. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 68:17 + 35:16
Menachem Yochanan Minsky 24I4026 C Israel Orienteering DISK
H80B
2.70 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 131:44
HD10N
2.10 km, 35 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 18:37
2. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 19:07 + 0:30
3. Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 19:09 + 0:32
4. Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 21:25 + 2:48
5. Skopalová Alexandra SKM0950 C KOB Směr Kroměříž 21:39 + 3:02
6. Rose Ondřej SKM0900 C KOB Směr Kroměříž 23:15 + 4:38
7. Pelikán David JPV1000 C Oddíl OS SK Prostějov 23:17 + 4:40
8. Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 23:28 + 4:51
9. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 23:46 + 5:09
10. Verner Jan TBM1114 C KOS TJ Tesla Brno 25:05 + 6:28
11. Bábková Amálie PTE1051 C TJ Sokol Ptení 26:26 + 7:49
12. Fišer Petr TZL1004 C SKOB Zlín 27:41 + 9:04
13. Vodičková Olga UOL C SOB Olomouc 32:42 + 14:05
14. Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 33:58 + 15:21
15. Tichá Anna SSU1150 C SK Severka Šumperk 53:13 + 34:36
HDR
2.20 km, 35 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Daněk František SBK1010 C KOB START Blansko 19:55
2. Zavřel Mikuláš KRN0707 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 20:23 + 0:28
3. Šidla Dalibor TZL1200 C SKOB Zlín 21:30 + 1:35
4. Kolařík Sebastián SBK1111 C KOB START Blansko 23:17 + 3:22
5. Lorencová Justýna PLU1165 C TJ SOKOL Plumlov 23:36 + 3:41
6. Lučan Ondřej LPU1101 C OK Lokomotiva Pardubice 24:03 + 4:08
7. Pěček Tobiáš SKM1100 C KOB Směr Kroměříž 24:27 + 4:32
8. Čeřovská Eliška KON1353 C KOB Konice 24:40 + 4:45
9. Malý David VRB1100 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 24:48 + 4:53
10. Hubíková Hela C 25:44 + 5:49
11. Sláma Matyáš LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 25:47 + 5:52
12. Skřivánek František TBM1108 C KOS TJ Tesla Brno 26:27 + 6:32
13. Ebnerová Barbora KON11 C KOB Konice 27:17 + 7:22
14. Koč Juraj NNN3007 C Neregistrovaní 28:09 + 8:14
15. Kottwald Jaroslav NNN C Neregistrovaní 28:55 + 9:00
16. Vlasák Vojtěch C 32:03 + 12:08
17. Čechovská Tereza JPV C Oddíl OS SK Prostějov 33:57 + 14:02
18. Daňková Viktorie SBK1353 C KOB START Blansko 34:10 + 14:15
19. Bukovác Lukáš ZBM1007 C SK Žabovřesky Brno 34:22 + 14:27
20. Binar Vít STE1201 C SK SKI-OB Šternberk 35:03 + 15:08
21. Pokluda Filip 0160002 C 35:07 + 15:12
22. Matyšek Marek PLU C TJ SOKOL Plumlov 35:30 + 15:35
23. Matyšková Stela PLU C TJ SOKOL Plumlov 36:12 + 16:17
24. Palasová Barbora 0070001 C 36:38 + 16:43
25. Jašek Vít ABR1111 C 37:07 + 17:12
26. Zbíralová Barbora NNN C Neregistrovaní 37:14 + 17:19
27. Liber Tomáš AOP1302 C Orientační Běh Opava 38:36 + 18:41
28. Švalbe David KON C KOB Konice 38:40 + 18:45
29. Redlichová Kateřina MAS C KČT Aš 39:04 + 19:09
30. Vintr Otakar TZL1300 C SKOB Zlín 39:07 + 19:12
31. Šidlová Dorota TZL1450 C SKOB Zlín 39:09 + 19:14
32. Milostný Matěj C 41:36 + 21:41
33. Růžička Richard NNN C Neregistrovaní 42:47 + 22:52
34. Tvarůžek Zdeněk NNN1131 C Neregistrovaní 42:58 + 23:03
35. Tvarůžková Vladimíra NNN1132 C Neregistrovaní 43:02 + 23:07
36. Stachoň Štěpán ZBM1212 C SK Žabovřesky Brno 43:09 + 23:14
37. Františkovec Robin NNN C Neregistrovaní 44:02 + 24:07
38. Mrkvica Vít ZLH1600 C OOB TJ Zlaté Hory 44:18 + 24:23
39. Tomášek Matěj STE1202 C SK SKI-OB Šternberk 44:58 + 25:03
40. Kratochvíl David HOB1101 C SKOB Horní Benešov 46:00 + 26:05
41. Račanská Josefína UBM1651 C MENISKOS Brno 47:50 + 27:55
42. Šíma Filip TBM1213 C KOS TJ Tesla Brno 49:10 + 29:15
43. Karásek Richard 0080002 C 49:53 + 29:58
44. Šímová Julie TBM1055 C KOS TJ Tesla Brno 50:10 + 30:15
45. Matyšek Josef PLU C TJ SOKOL Plumlov 50:13 + 30:18
46. Šímová Klaudie 0300001 C 50:14 + 30:19
47. Petřivalská Anežka NNN1168 C Neregistrovaní 50:42 + 30:47
48. Vacek Robin NNN C Neregistrovaní 50:44 + 30:49
49. Petřivalská Eliška NNN1169 C Neregistrovaní 50:51 + 30:56
50. Hubík Hugo C 51:02 + 31:07
51. Skácelová Beáta NNN1161 C Neregistrovaní 54:21 + 34:26
52. Brabec Lukáš 0050002 C 55:40 + 35:45
53. Redlich Jan MAS C KČT Aš 55:49 + 35:54
54. Dvořák Max ZBP C OOB SK Zbraslav 56:05 + 36:10
55. Doušková Daniela TBM1358 C KOS TJ Tesla Brno 63:12 + 43:17
56. Ptáčková Lucie TBM1372 C KOS TJ Tesla Brno 63:15 + 43:20
57. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 82:39 + 62:44
58. Tesařová Eva AOP1650 C Orientační Běh Opava 83:20 + 63:25
59. Freith Kvido BFM1601 C SKOB Frýdek - Místek 83:44 + 63:49
Tomášek David STE1500 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Brabcová Tina 0050003 C DISK
P
3.30 km, 85 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zavřel Lukáš KRN C KOS TJ Lokomotiva Krnov 29:15
2. Hrbáček Filip LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:51 + 4:36
3. Kočová Eva NNN3008 C Neregistrovaní 36:04 + 6:49
4. Novák Jan STE7900 C SK SKI-OB Šternberk 36:39 + 7:24
5. Czasch Petr SBR C SKOB Bruntál 39:02 + 9:47
6. Vlasáka Martin C 39:15 + 10:00
7. Pokluda Ondřej 0160001 C 39:36 + 10:21
8. Šácha Tomáš C 40:16 + 11:01
9. Truhlář Karel ADA5111 C OOB Spartak Adamov 40:29 + 11:14
10. Jeřábek Petr UOL6702 C SOB Olomouc 40:33 + 11:18
11. Sladká Magdalena 0210001 C 41:14 + 11:59
12. Verner Leoš 0130001 C 42:10 + 12:55
13. Pospíchalová Adéla C 42:13 + 12:58
14. Freith Martin BFM6801 C SKOB Frýdek - Místek 42:40 + 13:25
15. Grygarová Eva MOV7753 C SKOB Ostrava 45:26 + 16:11
16. Pometlová Jana AOP7551 C Orientační Běh Opava 46:18 + 17:03
17. KRŇA Pavel 0100002 C 46:52 + 17:37
18. Lorenc Martin PLU1166 C TJ SOKOL Plumlov 48:49 + 19:34
19. Kobylka Roman ASU6749 C Magnus Orienteering 50:18 + 21:03
20. Mudráková Michaela TBM7555 C KOS TJ Tesla Brno 50:44 + 21:29
21. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 54:35 + 25:20
22. Pekárková Radka RBK6767 C SK Radioklub Blansko 56:02 + 26:47
23. Kotrle Silvie STE C SK SKI-OB Šternberk 56:53 + 27:38
24. Jeřábková Jana UOL6954 C SOB Olomouc 57:18 + 28:03
25. Hrbáčková Karla LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 57:55 + 28:40
26. Mikulčíková Irena KVS C SKOB Kobra Vsetín 59:48 + 30:33
27. Skopalová Kateřina SKMyyyy C KOB Směr Kroměříž 59:59 + 30:44
28. Janeček Petr OBR C 63:01 + 33:46
29. Bartošová Dana PTE7650 C TJ Sokol Ptení 63:31 + 34:16
30. Buráňová Hana 0120002 C 63:59 + 34:44
31. Pospíšilová Lucie STE7551 C SK SKI-OB Šternberk 65:45 + 36:30
31. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 65:45 + 36:30
33. Rušilová Lenka C 67:33 + 38:18
34. Čeřovská Adéla KON8755 C KOB Konice 67:43 + 38:28
35. Krupa David TRI7602 C TJ TŽ Třinec 71:22 + 42:07
36. Odehnalová Radka ADA7656 C OOB Spartak Adamov 76:49 + 47:34
37. Rytířová Silvie SKM76xx C KOB Směr Kroměříž 80:18 + 51:03
38. Kyclová Jitka LBM7450 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 82:00 + 52:45
39. Smolková Dagmar STE C SK SKI-OB Šternberk 84:31 + 55:16
40. Rudolfová Eva RBK0551 C SK Radioklub Blansko 87:56 + 58:41
Králová Věra OTK7151 C OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
Benešová Jana C DISK
Chmelařová JPV C Oddíl OS SK Prostějov DISK