Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ

Datum:
16.06.2019
Místo konání:
Vranov
Pořadatel:
VBM - VSK Mendelu Brno
BBM - BETA URSUS Orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Bauer Emil
Hlavní rozhodčí:
Fiala Jan - R1
Stavitel tratí:
Ptáček Pavel - R2
Protokol:
Sportovní akce proběhla za polojasného počasí při teplotě 24 stupňů celsia. V průběhu sportovní akce došlo ke zlomenině levé ruky jednoho zavodníka a několika dalším drobným zranením, která byla ošetřena lékařskou službou. V průběhu sportovní akce nebyl podán žádný protest a hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
D10C
1.80 km, 45 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 14:05
2. Eliášová Viktorie TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno 15:20 + 1:15
3. Jágrová Aneta RBK0951 C SK Radioklub Blansko 15:53 + 1:48
4. Fenclová Hana LPU1054 C OK Lokomotiva Pardubice 16:23 + 2:18
5. Komárková Radka SJH1151 C SJH Jindřichův Hradec 17:09 + 3:04
6. Luterová Laura PLU1051 C TJ SOKOL Plumlov 17:19 + 3:14
7. Dvořáčková Eva OSN1050 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 17:38 + 3:33
8. Mudráková Natálie TBM0953 C KOS TJ Tesla Brno 19:27 + 5:22
9. Jordánová Nelly KSU1050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:11 + 6:06
10. Růžičková Žofie TZL0953 C SKOB Zlín 20:44 + 6:39
10. Jágrová Zuzana RBK1051 C SK Radioklub Blansko 20:44 + 6:39
12. Tejkalová Aneta ADA1051 C OOB Spartak Adamov 21:12 + 7:07
13. Krejčiříková Zuzana BBM1150 C BETA URSUS Orienteering 21:31 + 7:26
14. Pilná Anna OSN1151 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 21:38 + 7:33
15. Kubíčková Lucie VIC0952 C OB Vizovice 22:34 + 8:29
16. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 26:39 + 12:34
17. Dvořáčková Eliška TTR0951 C OOB Třebíč 32:39 + 18:34
18. Ebnerová Alena KON1171 C KOB Konice 130:35 + 116:30
Tichá Anna SSU1150 C SK Severka Šumperk DISK
MS Ebnerová Barbora C 148:20 + 134:15
MS Teringlová Veronika VCB1251 C OB České Budějovice 130:06 + 116:01
D12C
2.80 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrlová Kristýna ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno 18:33
2. Paulíčková Tereza UOL0750 B SOB Olomouc 19:10 + 0:37
3. Dobrovolná Anna TBM0758 B KOS TJ Tesla Brno 19:38 + 1:05
4. Janošíková Marie VCB0752 B OB České Budějovice 20:00 + 1:27
5. Cetlová Karolína AOP0752 B Orientační Běh Opava 20:08 + 1:35
6. Čechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 20:10 + 1:37
7. Netuková Anežka SHK0750 B OK Slavia Hradec Králové 20:18 + 1:45
8. Švíglerová Kateřina LPU0752 B OK Lokomotiva Pardubice 21:20 + 2:47
9. Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 22:34 + 4:01
10. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 23:00 + 4:27
11. Kočová Klára ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno 23:20 + 4:47
12. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 24:35 + 6:02
13. Lepšová Lucie SRK0951 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:59 + 6:26
14. Entová Kateřina TZL0751 C SKOB Zlín 25:04 + 6:31
15. Dvořáková Lucie BBM0750 B BETA URSUS Orienteering 25:05 + 6:32
16. Michálková Sabina LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 25:39 + 7:06
17. Ptáčková Julie TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno 25:59 + 7:26
18. Oranyová Sylva SJI0751 B OK Jihlava 26:18 + 7:45
19. Gregorová Julie RUZ0750 C TJ Růžená 27:30 + 8:57
20. Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 29:31 + 10:58
21. Potužníková Adéla SJH0754 C SJH Jindřichův Hradec 30:40 + 12:07
22. Hrbáčková Michaela LCE0751 B OOB TJ Slovan Luhačovice 31:41 + 13:08
23. Komárková Zbyňka SJH0751 B SJH Jindřichův Hradec 31:58 + 13:25
24. Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 32:08 + 13:35
25. Pejchalová Zuzana SJI0850 C OK Jihlava 32:22 + 13:49
26. Poslušná Jitka TZL0752 B SKOB Zlín 33:24 + 14:51
27. Dvořáčková Jana OSN0757 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:59 + 15:26
28. Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 34:07 + 15:34
29. Peňázová Charlotte ZBM0860 C SK Žabovřesky Brno 43:34 + 25:01
30. Buksová Karolína SKM0850 C KOB Směr Kroměříž 48:03 + 29:30
31. Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 50:11 + 31:38
D14B
2.90 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Batani Valentina TZL0551 A SKOB Zlín 21:19
2. Srbová Michaela SJI0551 A OK Jihlava 21:32 + 0:13
3. Finstrlová Julie ZBM0552 A SK Žabovřesky Brno 21:58 + 0:39
4. Dittrichová Lucie SKM0551 A KOB Směr Kroměříž 22:19 + 1:00
5. Cejpková Karolína SRK0552 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 22:42 + 1:23
6. Doušková Hana TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno 22:55 + 1:36
7. Kosobudová Anna VTA0551 A SC vebr-sport 23:02 + 1:43
8. Ježková Ivana ZBM0560 A SK Žabovřesky Brno 23:16 + 1:57
9. Ondrová Anna ZBM0553 B SK Žabovřesky Brno 23:23 + 2:04
10. Matěásková Šárka JIL0551 A OK Jilemnice 24:00 + 2:41
11. Blažková Veronika SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec 24:10 + 2:51
12. Neumannová Alžběta PHK0650 B OK 99 Hradec Králové 24:23 + 3:04
13. Košková Martina SHK0652 B OK Slavia Hradec Králové 24:40 + 3:21
14. Dušková Tereza TBM0554 A KOS TJ Tesla Brno 25:06 + 3:47
15. Ehlová Martina TBM0655 B KOS TJ Tesla Brno 25:09 + 3:50
16. Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 25:22 + 4:03
17. Doleželová Anna PZR0651 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:56 + 4:37
17. Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 25:56 + 4:37
19. Morávková Zuzana SRK0551 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:09 + 4:50
20. Haasová Klára LPU0655 B OK Lokomotiva Pardubice 26:21 + 5:02
21. Doušková Kateřina TBM0679 B KOS TJ Tesla Brno 26:26 + 5:07
22. Pipková Karolína LPU0756 B OK Lokomotiva Pardubice 26:32 + 5:13
23. Fuchsová Ema TBM0653 B KOS TJ Tesla Brno 26:34 + 5:15
24. Jílková Lenka UOL0654 B SOB Olomouc 26:50 + 5:31
25. Otrubová Anna PLU0577 A TJ SOKOL Plumlov 27:01 + 5:42
26. Tomanová Eliška LBM0651 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 27:14 + 5:55
27. Chrástová Magdaléna STH0551 B SK Studenec 27:26 + 6:07
28. Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 27:45 + 6:26
29. Zatloukalová Julie STE0650 B SK SKI-OB Šternberk 27:54 + 6:35
30. Matoušková Jana MOV0551 B SKOB Ostrava 27:56 + 6:37
31. Mrskočová Markéta LPU0553 B OK Lokomotiva Pardubice 28:00 + 6:41
31. Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 28:00 + 6:41
33. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 28:04 + 6:45
34. Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 28:07 + 6:48
35. Štětínská Tereza MOV0751 B SKOB Ostrava 28:16 + 6:57
36. Kopecká Anna JIL0552 B OK Jilemnice 28:51 + 7:32
37. Janošíková Eva VCB0552 B OB České Budějovice 29:04 + 7:45
38. Bártová Alžběta LPU0551 C OK Lokomotiva Pardubice 29:14 + 7:55
39. Rychlá Karolína KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 29:15 + 7:56
40. Čudková Kristýna MOV0654 B SKOB Ostrava 29:18 + 7:59
41. Doudová Alžběta PHK0554 B OK 99 Hradec Králové 29:23 + 8:04
42. Mikošková Marie STE0552 B SK SKI-OB Šternberk 29:27 + 8:08
43. Benešová Michaela SJH0651 B SJH Jindřichův Hradec 29:59 + 8:40
44. Kurečková Klára ABM0657 B KOB ALFA Brno 30:51 + 9:32
45. Kusáková Valentýna TZL0651 B SKOB Zlín 30:53 + 9:34
46. Hlaváčová Lucie TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno 31:05 + 9:46
47. Tomášová Anna SRK0554 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:58 + 10:39
48. Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 32:23 + 11:04
49. Chrtková Anežka PHK0658 B OK 99 Hradec Králové 32:56 + 11:37
50. Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering 33:00 + 11:41
51. Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 33:18 + 11:59
52. Mališková Kristýna LCE0552 B OOB TJ Slovan Luhačovice 33:56 + 12:37
53. Konečná Julie KSU0550 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:08 + 12:49
54. Přílepková Radka VTA0651 B SC vebr-sport 34:11 + 12:52
55. Čečková Karolína SHK0650 B OK Slavia Hradec Králové 35:45 + 14:26
56. Dvořáková Kateřina LPU0656 B OK Lokomotiva Pardubice 36:48 + 15:29
57. Pejchalová Veronika SJI0652 B OK Jihlava 37:45 + 16:26
58. Palátová Renáta ABM0655 B KOB ALFA Brno 37:52 + 16:33
59. Petrášová Kateřina BBM0550 C BETA URSUS Orienteering 38:48 + 17:29
60. Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 42:02 + 20:43
61. Finstrlová Lucie ZBM0651 B SK Žabovřesky Brno 42:55 + 21:36
62. Losmanová Natálie LPU0565 B OK Lokomotiva Pardubice 43:14 + 21:55
63. Skořepová Lucie LPU0657 B OK Lokomotiva Pardubice 43:39 + 22:20
Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc DISK
D16B
3.00 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fejfarová Tereza LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice 25:46
2. Zamouřilová Anežka PHK0354 B OK 99 Hradec Králové 26:10 + 0:24
3. Brožková Tereza KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí 27:17 + 1:31
4. Pušová Bára LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice 27:58 + 2:12
5. Teringlová Vendula VCB0451 B OB České Budějovice 29:18 + 3:32
6. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 29:27 + 3:41
7. Vodičková Johana LPU0354 B OK Lokomotiva Pardubice 29:35 + 3:49
8. Bídová Markéta UOL0352 B SOB Olomouc 29:40 + 3:54
9. Bártová Adéla LPU0353 B OK Lokomotiva Pardubice 29:58 + 4:12
10. Kubáková Nela SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec 29:59 + 4:13
11. Binarová Adéla UOL0452 A SOB Olomouc 30:08 + 4:22
12. Šafaříková Lucie OPI0350 B Orientační sporty Písek 30:09 + 4:23
13. Mrkvičková Ema TZL0451 B SKOB Zlín 30:11 + 4:25
14. Čapková Anna PHK0451 B OK 99 Hradec Králové 30:22 + 4:36
15. Pilná Klára OSN0452 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:23 + 4:37
16. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 31:12 + 5:26
17. Smékalová Karolína UOL0451 B SOB Olomouc 31:16 + 5:30
18. Petrásová Hana LPU0380 B OK Lokomotiva Pardubice 31:27 + 5:41
19. Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 31:42 + 5:56
20. Janovská Vendula JIL0453 B OK Jilemnice 31:57 + 6:11
21. Horáková Veronika PHK0353 B OK 99 Hradec Králové 32:07 + 6:21
22. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 32:27 + 6:41
23. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 32:49 + 7:03
24. Hošková Kateřina LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:34 + 7:48
25. Hrnčířová Ivana STH0351 B SK Studenec 33:47 + 8:01
26. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 34:00 + 8:14
27. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 34:27 + 8:41
28. Zahradníková Kateřina BFM0551 B SKOB Frýdek - Místek 34:28 + 8:42
29. Janečková Adéla PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov 34:42 + 8:56
30. Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno 34:49 + 9:03
31. Licková Štěpánka LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:55 + 9:09
32. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 35:43 + 9:57
33. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 35:48 + 10:02
34. Počtová Klára OPI0453 B Orientační sporty Písek 36:29 + 10:43
35. Poloučková Hana ABM0350 B KOB ALFA Brno 39:14 + 13:28
36. Stohanzlová Kristýna LPU0356 C OK Lokomotiva Pardubice 42:24 + 16:38
37. Šrámková Aneta TZL0458 B SKOB Zlín 43:55 + 18:09
38. Nešporová Marie TTR0351 B OOB Třebíč 46:11 + 20:25
39. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 48:29 + 22:43
40. Komárková Jindra SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec 54:21 + 28:35
Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice DISK
MS Richter Rudolf ADA0351 C OOB Spartak Adamov DISK
D18B
3.20 km, 120 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 27:54
2. Držková Berenika LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice 30:10 + 2:16
3. Kočová Halina TZL0255 B SKOB Zlín 31:39 + 3:45
4. Dočkalová Klára SJI0250 B OK Jihlava 32:31 + 4:37
5. Pitrmucová Antonie JIL0251 B OK Jilemnice 33:17 + 5:23
6. Kejmarová Jana STH0152 A SK Studenec 33:24 + 5:30
7. Zimová Barbora SHK0151 B OK Slavia Hradec Králové 33:27 + 5:33
8. Kosobudová Kateřina VTA0253 B SC vebr-sport 33:28 + 5:34
9. Brožková Lucie KUO0151 B KOB Ústí nad Orlicí 33:31 + 5:37
10. Bernatíková Hana TRI0253 A TJ TŽ Třinec 35:03 + 7:09
11. Starková Terezie CHT0251 B OOB SK Chrast 35:52 + 7:58
12. Nevěřilová Kateřina LCE0254 A OOB TJ Slovan Luhačovice 36:06 + 8:12
13. Kodytková Denisa SHK0252 B OK Slavia Hradec Králové 36:32 + 8:38
14. Hamáčková Eliška STH0153 B SK Studenec 37:40 + 9:46
15. Bečvářová Markéta OPI0250 B Orientační sporty Písek 37:45 + 9:51
16. Raclavská Zuzana UOL0251 B SOB Olomouc 39:30 + 11:36
17. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 39:43 + 11:49
18. Jelínková Adéla RUZ0251 C TJ Růžená 39:46 + 11:52
19. Končáková Alžběta LCE0256 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:09 + 12:15
20. Tichá Julie TZL0252 B SKOB Zlín 41:37 + 13:43
21. Kovářová Jana LPU0251 B OK Lokomotiva Pardubice 41:53 + 13:59
22. Raclavská Lenka UOL0252 B SOB Olomouc 46:27 + 18:33
23. Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 49:19 + 21:25
D20B
3.50 km, 130 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechutová Aneta SJI9950 A OK Jihlava 38:22
2. Ressová Tereza LCE0052 A OOB TJ Slovan Luhačovice 39:00 + 0:38
3. Matušková Jana RBK9999 A SK Radioklub Blansko 39:24 + 1:02
4. Karbusová Kateřina OPI0052 B Orientační sporty Písek 39:27 + 1:05
5. Škorpíková Barbora LPU0060 B OK Lokomotiva Pardubice 40:41 + 2:19
6. Foltýnová Eva SJI0051 B OK Jihlava 41:23 + 3:01
7. Filipová Tereza SRK0050 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:03 + 3:41
8. Zatloukalová Romana ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory 44:58 + 6:36
9. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 50:39 + 12:17
10. Vacková Anna CHT0051 B OOB SK Chrast 59:25 + 21:03
D21B
4.30 km, 160 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šímová Jana PHK8569 C OK 99 Hradec Králové 32:43
2. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 33:32 + 0:49
3. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 33:35 + 0:52
4. Hlavová Hana KON8888 C KOB Konice 34:48 + 2:05
5. Tužilová Magdaléna ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno 35:14 + 2:31
6. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 36:04 + 3:21
7. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 37:21 + 4:38
8. Botiková Daniela LCE9158 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:39 + 4:56
9. Bořánková Karolína KAM9550 C OK Kamenice 38:54 + 6:11
10. Krejčíková Marie TZL9252 C SKOB Zlín 39:56 + 7:13
11. Matulová Lucie ADA8880 C OOB Spartak Adamov 40:04 + 7:21
12. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 40:36 + 7:53
13. Fenclová Marta LPU7667 C OK Lokomotiva Pardubice 41:41 + 8:58
14. Grycová Veronika TBM9859 C KOS TJ Tesla Brno 42:44 + 10:01
15. Slámová Taťána OSN0250 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:12 + 10:29
16. Chromá Adéla TBM8870 C KOS TJ Tesla Brno 44:53 + 12:10
17. Procházková Lucie ADA7651 C OOB Spartak Adamov 46:42 + 13:59
18. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:55 + 14:12
19. Peremská Dana SRK9351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:14 + 15:31
20. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 49:11 + 16:28
21. Beržinská Soňa SBK8554 C KOB START Blansko 49:45 + 17:02
22. Langrová Anna SHK9753 C OK Slavia Hradec Králové 49:57 + 17:14
23. Stehlíková Alžbeta 0030001 C 50:58 + 18:15
24. Novotná Klára ZLH9851 C OOB TJ Zlaté Hory 51:11 + 18:28
25. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:24 + 18:41
Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice DISK
D21C
3.30 km, 115 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jílková Hana UOL8050 C SOB Olomouc 38:38
2. Csakvaryová Lenka SBK8383 C KOB START Blansko 44:10 + 5:32
3. Potočková Hana KUO9051 C KOB Ústí nad Orlicí 45:28 + 6:50
4. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 45:53 + 7:15
5. Cíchová Pavlína TTR7452 C OOB Třebíč 53:54 + 15:16
D35B
3.80 km, 135 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 37:42
2. Čečková Martina SHK7753 C OK Slavia Hradec Králové 37:55 + 0:13
3. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 40:32 + 2:50
4. Ebnerová Eva KON8277 C KOB Konice 40:41 + 2:59
5. Uhnavá Markéta ZBM8485 C SK Žabovřesky Brno 42:23 + 4:41
6. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 42:58 + 5:16
7. Wohanková Gabriela VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:44 + 7:02
8. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:52 + 9:10
9. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 48:07 + 10:25
10. Zoulíková Iveta CHT8052 C OOB SK Chrast 48:52 + 11:10
11. Smětáková Ivana HLV8153 C KČT - OB Holešov 49:00 + 11:18
12. Haasová Renata LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice 50:23 + 12:41
13. Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 71:22 + 33:40
D40B
3.50 km, 135 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 C SK SKI-OB Šternberk 29:13
2. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 33:09 + 3:56
3. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 34:15 + 5:02
3. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 34:15 + 5:02
5. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:44 + 6:31
6. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:02 + 8:49
7. Čechová Marcela TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno 38:47 + 9:34
8. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 40:41 + 11:28
9. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 40:42 + 11:29
10. Radová Martina ABM7451 C KOB ALFA Brno 40:44 + 11:31
11. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 40:47 + 11:34
12. Komárková Lucie LTU7851 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:53 + 13:40
13. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 43:32 + 14:19
14. Otrubová Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 43:42 + 14:29
15. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 43:56 + 14:43
15. Kroniková Jana SHK7350 C OK Slavia Hradec Králové 43:56 + 14:43
17. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 44:20 + 15:07
18. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 44:36 + 15:23
19. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 44:46 + 15:33
20. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 44:55 + 15:42
21. Dvořáčková Jana OSN7850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:36 + 16:23
22. Kroutilová Eva TBM7861 C KOS TJ Tesla Brno 46:13 + 17:00
23. Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 47:23 + 18:10
24. Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 47:44 + 18:31
25. Janošíková Olga VCB7552 C OB České Budějovice 48:48 + 19:35
26. Jágrová Vlasta SBK7789 C KOB START Blansko 49:16 + 20:03
27. Matěásková Eva JIL7651 C OK Jilemnice 53:34 + 24:21
28. Urbánková Lenka ZBM7551 C SK Žabovřesky Brno 55:22 + 26:09
29. Mikulčíková Irena KVS7750 C SKOB Kobra Vsetín 55:47 + 26:34
30. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 56:21 + 27:08
31. Potužníková Eva SJH7652 C SJH Jindřichův Hradec 56:45 + 27:32
32. Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 65:36 + 36:23
33. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 80:58 + 51:45
Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno DISK
Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice DISK
MS Zámečníková Jitka 0170001 C 55:24 + 26:11
D45B
3.50 km, 125 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária SIT6951 C OK SILESIA 30:52
2. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:20 + 2:28
3. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:37 + 2:45
4. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 33:40 + 2:48
5. Dulovcová Marie KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže 34:20 + 3:28
6. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 35:19 + 4:27
7. Horáková Jindra LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice 36:24 + 5:32
8. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 37:52 + 7:00
9. Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 38:01 + 7:09
10. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 39:46 + 8:54
11. Slavíková Lenka TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 40:11 + 9:19
12. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 40:40 + 9:48
13. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 40:52 + 10:00
14. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 41:16 + 10:24
15. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 41:39 + 10:47
16. Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:18 + 11:26
17. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:23 + 11:31
18. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 43:03 + 12:11
19. Strýčková Monika ADA7454 C OOB Spartak Adamov 43:37 + 12:45
20. Janíčková Jitka OSN7356 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:52 + 13:00
21. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 44:52 + 14:00
22. Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 45:06 + 14:14
23. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 45:36 + 14:44
24. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 45:50 + 14:58
25. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 46:38 + 15:46
26. Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 46:49 + 15:57
27. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 46:56 + 16:04
28. Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 48:20 + 17:28
29. Pelcová Pavla CST7454 C OB Strakonice 49:18 + 18:26
30. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 50:15 + 19:23
31. Kosobudová Lenka VTA7351 C SC vebr-sport 50:17 + 19:25
32. Kulhavá Jarmila SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:54 + 23:02
33. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB ALFA Brno 54:18 + 23:26
34. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 54:54 + 24:02
35. Nováková Alena KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže 56:16 + 25:24
36. Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 58:04 + 27:12
37. Gottfriedová Marcela VCB7055 C OB České Budějovice 59:09 + 28:17
38. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 59:59 + 29:07
39. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 63:12 + 32:20
40. Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 63:36 + 32:44
41. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 69:23 + 38:31
42. Langrová Monika SHK7251 C OK Slavia Hradec Králové 77:57 + 47:05
43. Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 78:07 + 47:15
Janků Radka SJC7353 C Sportcentrum Jičín DISK
Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín DISK
D50B
3.20 km, 105 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:03
2. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 32:51 + 1:48
3. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 34:04 + 3:01
4. Kašparová Ivana JPV6951 C Oddíl OS SK Prostějov 35:10 + 4:07
5. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 36:07 + 5:04
6. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 36:34 + 5:31
7. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 37:29 + 6:26
8. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:29 + 9:26
9. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 41:31 + 10:28
10. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 43:49 + 12:46
11. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 46:25 + 15:22
12. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 48:38 + 17:35
13. Valachová Jana LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice 49:13 + 18:10
14. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 54:11 + 23:08
D55B
2.90 km, 105 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 30:55
2. Janotová Dobra ZBM5662 C SK Žabovřesky Brno 31:52 + 0:57
3. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:00 + 1:05
4. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 34:55 + 4:00
5. Juračková Jana LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice 37:43 + 6:48
6. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 37:58 + 7:03
7. Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 40:56 + 10:01
8. Kovaříčková Darja KRE6352 C OOB TJ Sokol Křemže 42:14 + 11:19
9. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:23 + 12:28
10. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 45:41 + 14:46
10. Peremská Dana SRK6351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:41 + 14:46
12. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 45:54 + 14:59
13. Troupová Vladěna KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže 51:48 + 20:53
14. Záveská Anna CET6450 C TJ Loko Česká Třebová 60:00 + 29:05
Smičková Eva KON5887 C KOB Konice DISK
D60B
2.80 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:00
2. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 36:36 + 3:36
3. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 40:06 + 7:06
4. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 40:44 + 7:44
5. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:11 + 8:11
6. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 61:38 + 28:38
7. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 81:46 + 48:46
D65B
2.70 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB START Blansko 34:51
2. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 40:47 + 5:56
3. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 57:12 + 22:21
4. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 57:55 + 23:04
D70B
2.50 km, 105 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:01
2. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 46:52 + 7:51
3. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 55:47 + 16:46
4. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 66:55 + 27:54
Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory DISK
D75B
2.40 km, 85 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 35:12
2. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 43:46 + 8:34
H10C
1.80 km, 45 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 11:44
2. Čečka Matěj SHK0901 C OK Slavia Hradec Králové 12:27 + 0:43
3. Lutera Oliver PLU1001 C TJ SOKOL Plumlov 13:21 + 1:37
4. Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 13:25 + 1:41
5. Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč 13:36 + 1:52
6. Janošík Ivan VCB1002 C OB České Budějovice 15:01 + 3:17
7. Kozák Matěj VCB0920 C OB České Budějovice 15:39 + 3:55
8. Jordán Dominik KSU1000 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:40 + 3:56
9. Držka Filip LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice 15:59 + 4:15
10. Koča František ZBM1100 C SK Žabovřesky Brno 16:19 + 4:35
11. Svirák Benjamin TBM0915 C KOS TJ Tesla Brno 16:20 + 4:36
12. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 16:44 + 5:00
13. Minařík Josef VCB0903 C OB České Budějovice 18:20 + 6:36
14. Pompar Tobiáš` PHK C OK 99 Hradec Králové 19:29 + 7:45
15. Rose Ondřej SKM0900 C KOB Směr Kroměříž 19:55 + 8:11
16. Kroutil Tadeáš TBM0928 C KOS TJ Tesla Brno 20:03 + 8:19
17. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 20:30 + 8:46
18. Wohanka Antonín VRL1201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:48 + 12:04
19. Novák Michal KRE1100 C OOB TJ Sokol Křemže 30:40 + 18:56
20. Šíma Filip TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno 40:07 + 28:23
21. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 44:37 + 32:53
22. Burdilák Robin ADA1501 C OOB Spartak Adamov 54:11 + 42:27
H12C
2.90 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlček Tomáš VIC0713 B OB Vizovice 19:47
2. Teringl Vojtěch VCB0702 B OB České Budějovice 21:15 + 1:28
3. Kovalčík Petr AOP0901 B Orientační Běh Opava 21:30 + 1:43
4. Pěček Jakub SKM0700 B KOB Směr Kroměříž 21:32 + 1:45
5. Pernička Martin TZL0800 B SKOB Zlín 22:04 + 2:17
6. Matěásko Marek JIL0702 B OK Jilemnice 23:21 + 3:34
7. Ježek David ZBM0813 C SK Žabovřesky Brno 24:11 + 4:24
8. Mikláš Matěj TZL0704 B SKOB Zlín 24:13 + 4:26
9. Kouba Martin VTA0702 B SC vebr-sport 25:28 + 5:41
10. Denemarek Max TBM0800 C KOS TJ Tesla Brno 26:17 + 6:30
11. Bocek Václav TRI0802 C TJ TŽ Třinec 26:20 + 6:33
12. Štěpánek Ondřej TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno 27:27 + 7:40
13. Vítek Vojtěch CHT0801 C OOB SK Chrast 28:11 + 8:24
14. Buksa Jan SKM0800 C KOB Směr Kroměříž 28:22 + 8:35
15. Šeps Miroslav SRK0801 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 28:23 + 8:36
16. Jahudka Tomáš TZL0815 C SKOB Zlín 28:46 + 8:59
17. Kroutil Jošt TBM0712 C KOS TJ Tesla Brno 29:05 + 9:18
18. Krupa Jan TRI0706 B TJ TŽ Třinec 29:18 + 9:31
19. Finstrle Filip ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno 29:31 + 9:44
20. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 31:48 + 12:01
21. Mikoška Jan STE0807 C SK SKI-OB Šternberk 32:40 + 12:53
22. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 34:20 + 14:33
23. Mlčoch Jakub SKM0801 C KOB Směr Kroměříž 38:22 + 18:35
24. Dvořáček Jan TTR0701 C OOB Třebíč 38:48 + 19:01
25. Komenda Jakub ZBM0712 C SK Žabovřesky Brno 44:43 + 24:56
26. Plachý Ondřej JPV0707 C Oddíl OS SK Prostějov 84:25 + 64:38
H14B
3.20 km, 110 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strýček Jan ADA0503 A OOB Spartak Adamov 21:17
2. Urbánek Tomáš ZBM0604 B SK Žabovřesky Brno 21:53 + 0:36
3. Štěpánek Jan TBM0607 B KOS TJ Tesla Brno 22:09 + 0:52
4. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:31 + 1:14
5. Kučera Tomáš ZBM0605 B SK Žabovřesky Brno 22:34 + 1:17
6. Pekárek Tobias TZL0502 A SKOB Zlín 22:45 + 1:28
7. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 23:00 + 1:43
8. Šeps Daniel SRK0504 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 23:09 + 1:52
9. Prášil Tomáš TTR0501 A OOB Třebíč 23:50 + 2:33
10. Račanský Jakub TBM0503 B KOS TJ Tesla Brno 24:18 + 3:01
11. Byrtus Jakub SIT0502 B OK SILESIA 24:31 + 3:14
11. Koča Vojtěch ZBM0602 B SK Žabovřesky Brno 24:31 + 3:14
13. Šípek Ondřej LPU0505 B OK Lokomotiva Pardubice 25:04 + 3:47
13. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 25:04 + 3:47
15. Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov 25:06 + 3:49
16. Antonowicz Jan STE0503 B SK SKI-OB Šternberk 25:11 + 3:54
17. Jelínek Filip RUZ0500 B TJ Růžená 25:47 + 4:30
18. Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 25:53 + 4:36
19. Sobotka Ivo OPI0600 B Orientační sporty Písek 26:30 + 5:13
20. Bíčánek Jan SIT0501 B OK SILESIA 26:42 + 5:25
20. Srb Vladimír SJI0701 B OK Jihlava 26:42 + 5:25
22. Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:45 + 5:28
23. Ptáček Jonáš TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno 26:47 + 5:30
24. Pernička Václav TZL0602 B SKOB Zlín 27:04 + 5:47
25. Brosch Ondřej RBK0606 B SK Radioklub Blansko 27:24 + 6:07
26. Vítek Matěj SJI0500 B OK Jihlava 27:43 + 6:26
26. Pompach Lukáš PHK0500 B OK 99 Hradec Králové 27:43 + 6:26
28. Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 27:56 + 6:39
29. Janků Štěpán SJC0501 B Sportcentrum Jičín 28:14 + 6:57
30. Vališ Vojtěch LPU0512 B OK Lokomotiva Pardubice 28:19 + 7:02
31. Nouza Michal SJH0505 B SJH Jindřichův Hradec 28:27 + 7:10
32. Hrbáček Filip LCE0501 B OOB TJ Slovan Luhačovice 29:03 + 7:46
33. Čech Radan TBM0611 B KOS TJ Tesla Brno 29:19 + 8:02
34. Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 30:09 + 8:52
35. Stach Ondřej JIL0602 B OK Jilemnice 30:20 + 9:03
36. Mudrák Daniel TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno 30:51 + 9:34
37. Stohanzl Patrik LPU0510 B OK Lokomotiva Pardubice 30:53 + 9:36
38. Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 30:55 + 9:38
39. Kirschner Damian TRI0506 B TJ TŽ Třinec 31:35 + 10:18
40. Hanuš Filip VRL0604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:47 + 10:30
41. Svirák Jonatan TBM0608 B KOS TJ Tesla Brno 32:27 + 11:10
42. Vacek František CHT0501 C OOB SK Chrast 32:36 + 11:19
43. Morávek Martin SRK0503 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:40 + 11:23
44. Zádrapa Marian Petr MOV0503 B SKOB Ostrava 33:58 + 12:41
45. Vedra Tobiáš TBM0621 B KOS TJ Tesla Brno 34:42 + 13:25
46. Karásek Antonín PLU0503 B TJ SOKOL Plumlov 35:07 + 13:50
47. Pelc Tadeáš CST0601 B OB Strakonice 35:32 + 14:15
48. Jiroušek Dominik SRK0602 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:47 + 14:30
49. Richter Rudolf ADA0601 C OOB Spartak Adamov 36:41 + 15:24
50. Strakoš Ondřej TZL0601 B SKOB Zlín 36:56 + 15:39
51. Menzel Antonín MOV0700 B SKOB Ostrava 37:35 + 16:18
52. Zlesák Matyáš TAP0612 C KOB Tretra Praha 40:36 + 19:19
53. Dvoráček Tomáš OSN0503 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:19 + 20:02
54. Hendrych Vít SJI0601 B OK Jihlava 41:30 + 20:13
55. Grygar Václav MOV0502 B SKOB Ostrava 41:52 + 20:35
56. Potužník Viktor SJH0504 C SJH Jindřichův Hradec 42:58 + 21:41
57. Dvořák Jakub BBM0502 C BETA URSUS Orienteering 43:01 + 21:44
58. Krejčí Martin KOR0600 B OB DDM Kostelec nad Orlicí 45:12 + 23:55
59. Eliáš Vojtěch TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno 46:31 + 25:14
60. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 51:45 + 30:28
61. Švestka Štěpán KVS0600 C SKOB Kobra Vsetín 63:45 + 42:28
Račanský Jiří TBM0706 B KOS TJ Tesla Brno DISK
H16B
3.50 km, 130 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánek Adam ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno 22:25
2. Štěrbák Josef ZBM0409 A SK Žabovřesky Brno 23:15 + 0:50
3. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:48 + 1:23
4. Beneš Jindřich KON0404 A KOB Konice 24:06 + 1:41
5. Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 24:07 + 1:42
6. Fousek Vojtěch RBK0403 B SK Radioklub Blansko 24:32 + 2:07
7. Novák Stanislav NPA0404 A SK LOB Nová Paka 24:59 + 2:34
8. Marek Vojtěch ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno 25:10 + 2:45
9. Jelínek Kryštof RUZ0301 A TJ Růžená 25:12 + 2:47
10. Fejfar Lukáš LPU0310 B OK Lokomotiva Pardubice 25:38 + 3:13
11. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:58 + 3:33
12. Fábera David SHK0305 B OK Slavia Hradec Králové 26:20 + 3:55
13. Hustý Adam TZL0403 A SKOB Zlín 26:36 + 4:11
14. Lička Adam TBM0326 B KOS TJ Tesla Brno 26:38 + 4:13
15. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 26:45 + 4:20
16. Kovařík Tomáš SIT0401 B OK SILESIA 26:55 + 4:30
17. Pobuda Vojtěch SJH0302 B SJH Jindřichův Hradec 26:59 + 4:34
18. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 27:07 + 4:42
19. Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 27:09 + 4:44
20. Karásek František PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov 27:16 + 4:51
21. Kodytek Adam SHK0402 B OK Slavia Hradec Králové 27:30 + 5:05
22. Venhoda Matěj SJI0301 B OK Jihlava 27:43 + 5:18
23. Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 27:47 + 5:22
24. Choutka Matěj NPA0402 A SK LOB Nová Paka 28:02 + 5:37
25. Fajfer Filip NPA0401 B SK LOB Nová Paka 28:50 + 6:25
25. Ehl Ondřej TBM0404 A KOS TJ Tesla Brno 28:50 + 6:25
27. Novosad Pavel TZL0404 A SKOB Zlín 29:11 + 6:46
28. Hanousek Matěj RBK0404 B SK Radioklub Blansko 29:30 + 7:05
29. Orany Vojtěch SJI0401 A OK Jihlava 30:09 + 7:44
30. Chrást Lukáš OSN0301 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:18 + 7:53
31. Bjolek Michal BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek 30:39 + 8:14
32. Eichler Vítek TZL0401 B SKOB Zlín 30:43 + 8:18
33. Valenta Ondřej JIL0401 B OK Jilemnice 30:47 + 8:22
34. Sobotka Radim OPI0300 B Orientační sporty Písek 30:55 + 8:30
35. Cícha Václav TTR0401 B OOB Třebíč 30:58 + 8:33
36. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 31:18 + 8:53
37. Typlt Tomáš NPA0406 B SK LOB Nová Paka 31:43 + 9:18
38. Gregor Jáchym RUZ0400 B TJ Růžená 31:47 + 9:22
39. Flegl Martin SRK0300 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:18 + 9:53
40. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:19 + 9:54
41. Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 32:37 + 10:12
42. Pirožek Vojtěch LTU0400 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:39 + 10:14
43. Novotný Tomáš TTR0305 B OOB Třebíč 33:04 + 10:39
44. Racek Josef ZBM0400 C SK Žabovřesky Brno 33:13 + 10:48
45. Ježek Filip ZBM0414 B SK Žabovřesky Brno 34:16 + 11:51
46. Krampla Michal Jan UOL0302 C SOB Olomouc 35:02 + 12:37
47. Hybeš Michal CHT0401 B OOB SK Chrast 35:18 + 12:53
48. Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:47 + 13:22
49. Dvořáček Jakub OSN0303 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:48 + 16:23
50. Fousek Matěj RBK0402 B SK Radioklub Blansko 39:16 + 16:51
51. Palát Tomáš ABM0307 B KOB ALFA Brno 39:38 + 17:13
52. Martynek Petr TRI0304 B TJ TŽ Třinec 43:17 + 20:52
53. Kozák Ondřej VCB0420 C OB České Budějovice 47:26 + 25:01
54. Oujezdský Matyáš ZBM0307 C SK Žabovřesky Brno 58:31 + 36:06
55. Sarazin Julien Pierre UOL0303 C SOB Olomouc 62:27 + 40:02
Haas Filip LPU0401 A OK Lokomotiva Pardubice DISK
Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž DISK
Dohnálek Tomáš SHK0403 B OK Slavia Hradec Králové DISK
Černík Adam SHK0404 B OK Slavia Hradec Králové DISK
Doušek Tomáš TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno DISK
Pelc Matyáš CST0401 B OB Strakonice DISK
Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory VZDAL
H18B
3.80 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paleček Ondřej LPU0105 A OK Lokomotiva Pardubice 25:15
2. Haltof Marek TRI0200 B TJ TŽ Třinec 26:08 + 0:53
3. Vlastník Matouš JIL0201 B OK Jilemnice 26:26 + 1:11
4. Štefan Vít STH0202 B SK Studenec 27:03 + 1:48
5. Ježek Jakub JIL0104 B OK Jilemnice 27:20 + 2:05
6. Cícha Matěj TTR0102 B OOB Třebíč 28:53 + 3:38
7. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 28:55 + 3:40
8. Kovařík Martin SIT0101 B OK SILESIA 29:12 + 3:57
9. Mühlbach Aleš STH0104 B SK Studenec 29:34 + 4:19
10. Porkert Jan SHK0100 B OK Slavia Hradec Králové 30:01 + 4:46
11. Mrskoč Marek LPU0205 A OK Lokomotiva Pardubice 30:10 + 4:55
12. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 30:51 + 5:36
13. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 30:52 + 5:37
14. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:07 + 6:52
15. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 32:21 + 7:06
16. Novotný Vojtěch TTR0203 B OOB Třebíč 33:45 + 8:30
17. Jirka Matyáš UOL0203 B SOB Olomouc 34:55 + 9:40
18. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 36:32 + 11:17
19. Janda Přemek TZL0103 B SKOB Zlín 36:36 + 11:21
20. Šišma Vojtěch LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice 36:52 + 11:37
21. Blank Noah SKM0201 C KOB Směr Kroměříž 38:02 + 12:47
22. Moravec Jan ZAM0205 B OB TJ Sokol Žamberk 39:21 + 14:06
23. Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 39:24 + 14:09
24. Kouba Marek VTA0202 B SC vebr-sport 39:28 + 14:13
25. Koditek Jonáš KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí 41:08 + 15:53
26. Vališ Jan LPU0210 B OK Lokomotiva Pardubice 41:33 + 16:18
27. Záboj Petr SJI0101 B OK Jihlava 43:44 + 18:29
28. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:34 + 19:19
29. Zamastil Michal LTU0203 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:01 + 19:46
30. Palát Bohuslav TTR0201 B OOB Třebíč 48:46 + 23:31
Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč DISK
H20B
4.10 km, 155 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 33:50
2. Kafka Matěj SJI9903 B OK Jihlava 37:01 + 3:11
3. Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice 37:19 + 3:29
4. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 39:08 + 5:18
5. Rajnoha David TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno 39:52 + 6:02
6. Urban Michal KUO0001 B KOB Ústí nad Orlicí 60:04 + 26:14
H21B
5.20 km, 230 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozák Osvald TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno 34:24
2. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 36:07 + 1:43
3. Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 36:11 + 1:47
4. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 36:45 + 2:21
5. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 37:11 + 2:47
6. Brlica Pavel ZBM9302 E SK Žabovřesky Brno 38:10 + 3:46
7. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 38:45 + 4:21
8. Bencúr Juraj AOP7700 C Orientační Běh Opava 39:01 + 4:37
9. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 39:21 + 4:57
10. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 39:35 + 5:11
11. Matula Petr ADA8202 C OOB Spartak Adamov 40:21 + 5:57
12. Klusáček Jan ZBM9301 R SK Žabovřesky Brno 40:22 + 5:58
13. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:31 + 6:07
14. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:44 + 6:20
15. Zimmermann Jakub TBM8911 C KOS TJ Tesla Brno 40:57 + 6:33
16. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 41:06 + 6:42
17. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 41:13 + 6:49
18. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 41:19 + 6:55
19. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 41:23 + 6:59
20. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 41:47 + 7:23
20. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 41:47 + 7:23
22. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB ALFA Brno 41:50 + 7:26
23. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 42:00 + 7:36
24. Valenta Jiří LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:14 + 7:50
25. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 42:47 + 8:23
26. Záveský Filip LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice 43:01 + 8:37
27. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 43:05 + 8:41
28. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 43:12 + 8:48
29. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 43:13 + 8:49
30. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 43:25 + 9:01
31. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 43:40 + 9:16
32. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 44:17 + 9:53
33. Melecký Martin AOP9001 C Orientační Běh Opava 44:32 + 10:08
34. Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín 44:56 + 10:32
35. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 45:30 + 11:06
36. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 45:34 + 11:10
37. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 45:39 + 11:15
38. Jirka Michal SBK8403 C KOB START Blansko 45:45 + 11:21
39. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 45:46 + 11:22
40. Kamenický Tobiáš OSN9339 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:06 + 11:42
41. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 46:22 + 11:58
42. Seitler Milan ASU9148 C Magnus Orienteering 46:35 + 12:11
43. Haas Karel LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice 46:51 + 12:27
44. Brabec Jaroslav ZBM8242 C SK Žabovřesky Brno 47:10 + 12:46
45. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 47:24 + 13:00
46. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:31 + 13:07
47. Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava 47:33 + 13:09
48. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 48:36 + 14:12
49. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 49:13 + 14:49
50. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 49:21 + 14:57
51. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 50:28 + 16:04
52. Vlažný Jakub LCE9102 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:46 + 16:22
53. Wohanka Pavel VRL7501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:17 + 16:53
54. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 51:42 + 17:18
55. Lachendro Jan SKM8700 C KOB Směr Kroměříž 52:47 + 18:23
56. Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 53:58 + 19:34
57. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 54:04 + 19:40
58. Florián Vojtěch ABM9901 A KOB ALFA Brno 55:58 + 21:34
59. Pelc Václav CST6702 C OB Strakonice 57:06 + 22:42
60. Hrdinka Daniel VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:47 + 23:23
61. Lauterbach David KUO9802 C KOB Ústí nad Orlicí 62:52 + 28:28
62. Žák Jan LPU9802 C OK Lokomotiva Pardubice 63:18 + 28:54
63. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 65:03 + 30:39
64. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 66:36 + 32:12
65. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 165:00 + 130:36
Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové VZDAL
MS Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín 76:55 + 42:31
H21C
4.40 km, 175 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 36:34
2. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 36:35 + 0:01
3. Klapal Jan VAM9000 C OB Vamberk 37:09 + 0:35
4. Redlich Tomáš MAS8200 C KČT Aš 37:31 + 0:57
5. Benroth Martin TZL9206 C SKOB Zlín 37:37 + 1:03
6. Jašek Petr STE7601 C SK SKI-OB Šternberk 39:34 + 3:00
7. Šrom Jakub TBM9502 C KOS TJ Tesla Brno 40:27 + 3:53
8. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno 40:36 + 4:02
9. Kafka Miloš LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice 41:02 + 4:28
10. Račanský Jan UBM7903 C MENISKOS Brno 43:50 + 7:16
11. Poell Matthias C 44:10 + 7:36
12. Kožoušek Adam ZBM8512 C SK Žabovřesky Brno 46:13 + 9:39
13. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 48:43 + 12:09
14. Tejkal Jan ADA8110 C OOB Spartak Adamov 50:46 + 14:12
15. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 51:49 + 15:15
16. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 52:45 + 16:11
17. Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 52:58 + 16:24
18. Hinkelmann Erik ZBM9403 C SK Žabovřesky Brno 53:56 + 17:22
19. Urban Jan SBK7537 C KOB START Blansko 54:20 + 17:46
20. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 54:39 + 18:05
21. Svízela Vojtěch LCE9101 C OOB TJ Slovan Luhačovice 54:54 + 18:20
22. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 56:30 + 19:56
23. König Lukáš ZBM8001 C SK Žabovřesky Brno 57:06 + 20:32
24. Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 57:43 + 21:09
25. Bednařík Marek 0270002 C 62:03 + 25:29
26. Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:24 + 25:50
27. Šunda Marek VSP9200 C USK Praha 70:20 + 33:46
28. Burdilák Radek MBM8533 C O-mikron 75:09 + 38:35
29. Beránek Miroslav ZBM7705 C SK Žabovřesky Brno 82:48 + 46:14
Frýba Dominik SJI9702 C OK Jihlava DISK
H35B
4.50 km, 150 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 34:02
2. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 35:59 + 1:57
3. Netopil Libor VAM7401 C OB Vamberk 37:34 + 3:32
4. Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 39:13 + 5:11
5. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 39:40 + 5:38
6. Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 42:07 + 8:05
7. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 42:17 + 8:15
8. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 42:40 + 8:38
9. Rytíř Jan SKM7701 C KOB Směr Kroměříž 44:09 + 10:07
10. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 44:44 + 10:42
11. Klvaňa Milan CHT7500 C OOB SK Chrast 48:44 + 14:42
12. Vítek Pavel CHT7501 C OOB SK Chrast 49:15 + 15:13
13. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 49:48 + 15:46
14. Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno 50:37 + 16:35
15. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 51:52 + 17:50
16. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 53:33 + 19:31
17. Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:05 + 21:03
18. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 56:15 + 22:13
19. Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 61:56 + 27:54
20. Sláma Jaroslav OSN6901 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 66:06 + 32:04
21. Hanousek Kamil RBK7401 C SK Radioklub Blansko 66:44 + 32:42
22. Duch Zdeněk LPU8306 C OK Lokomotiva Pardubice 71:15 + 37:13
23. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 73:46 + 39:44
MS Polách David 0150001 C 99:42 + 65:40
H40B
4.20 km, 175 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregor Petr RUZ7500 C TJ Růžená 34:29
2. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 35:55 + 1:26
3. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 37:31 + 3:02
4. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 37:51 + 3:22
5. Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:33 + 4:04
6. Procházka Jan RBK7901 C SK Radioklub Blansko 40:11 + 5:42
7. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 41:31 + 7:02
8. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:44 + 7:15
9. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 42:37 + 8:08
10. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 43:10 + 8:41
11. Janošík Radek VCB7402 C OB České Budějovice 43:13 + 8:44
12. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 44:15 + 9:46
13. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 45:47 + 11:18
14. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 46:02 + 11:33
15. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 48:00 + 13:31
16. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 48:24 + 13:55
17. Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 49:10 + 14:41
18. Bíčánek Milan SIT7703 C OK SILESIA 49:17 + 14:48
19. Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering 49:51 + 15:22
20. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:56 + 15:27
21. Pohořalý Jiří OTK7500 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 50:33 + 16:04
22. Byrtus Petr SIT7702 C OK SILESIA 52:47 + 18:18
23. Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 53:45 + 19:16
24. Matěásko Dušan JIL7503 C OK Jilemnice 57:12 + 22:43
25. Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice 58:29 + 24:00
26. Potužník Martin SJH7705 C SJH Jindřichův Hradec 60:25 + 25:56
27. Hrbáček Tomáš LCE7702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 60:37 + 26:08
28. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 61:01 + 26:32
29. Šafek Jiří ZBM7606 C SK Žabovřesky Brno 64:24 + 29:55
30. Kroutil Petr TBM7803 C KOS TJ Tesla Brno 68:52 + 34:23
31. Hanuš Vladimír VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:23 + 38:54
Stohanzl Jan LPU7600 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Čečka Jiří SHK7600 C OK Slavia Hradec Králové DISK
Falta Radim KUO7802 C KOB Ústí nad Orlicí DISK
MS Procházka Josef 0270001 C 48:20 + 13:51
H45B
4.20 km, 135 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 34:41
2. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 35:32 + 0:51
3. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 35:58 + 1:17
4. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 36:19 + 1:38
5. Ježek Petr ZBM7202 C SK Žabovřesky Brno 38:45 + 4:04
6. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:49 + 5:08
7. Ježek Vladimír LPU7311 C OK Lokomotiva Pardubice 40:04 + 5:23
8. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 40:13 + 5:32
9. Háp Pavel PHK7101 C OK 99 Hradec Králové 40:14 + 5:33
10. Sobotka Petr OPI7300 C Orientační sporty Písek 40:29 + 5:48
11. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 41:06 + 6:25
12. Kurečka Robert ABM7210 C KOB ALFA Brno 41:31 + 6:50
13. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 42:38 + 7:57
14. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:13 + 8:32
15. Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 45:02 + 10:21
16. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 45:29 + 10:48
17. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 46:36 + 11:55
18. Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 47:13 + 12:32
19. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 49:01 + 14:20
20. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 50:38 + 15:57
21. Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 51:16 + 16:35
22. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 51:24 + 16:43
23. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 54:03 + 19:22
24. Mokrý Pavel ABM6801 C KOB ALFA Brno 54:29 + 19:48
25. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 55:21 + 20:40
26. Kosobud Dušan VTA7201 C SC vebr-sport 55:27 + 20:46
27. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 55:59 + 21:18
28. Urbánek Petr ZBM7303 C SK Žabovřesky Brno 59:42 + 25:01
29. Krejčí Milan KOR7400 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 61:45 + 27:04
30. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 62:46 + 28:05
31. Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 63:24 + 28:43
32. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 65:03 + 30:22
33. Matuška Pavel RBK7001 C SK Radioklub Blansko 66:02 + 31:21
MS Tužil Petr 0220001 C 57:24 + 22:43
MS Zámečník Pavel 0170002 C 53:07 + 18:26
H50B
4.00 km, 150 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 35:01
2. Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 36:10 + 1:09
3. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 36:18 + 1:17
4. Valach Petr LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice 36:47 + 1:46
5. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 36:57 + 1:56
6. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 38:14 + 3:13
7. Odehnal Roman ABM6909 C KOB ALFA Brno 38:23 + 3:22
8. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 38:56 + 3:55
9. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 38:58 + 3:57
9. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 38:58 + 3:57
11. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 39:38 + 4:37
12. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 39:50 + 4:49
13. Huňka Karel KON6919 C KOB Konice 40:08 + 5:07
14. Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové 40:28 + 5:27
15. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 42:00 + 6:59
16. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:24 + 8:23
17. Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 43:30 + 8:29
18. Slavík Tomáš TVR6800 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 44:03 + 9:02
19. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 44:26 + 9:25
20. Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 46:06 + 11:05
21. Brožek Tomáš KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí 48:38 + 13:37
22. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 49:23 + 14:22
23. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 50:19 + 15:18
24. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 54:52 + 19:51
25. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 63:11 + 28:10
26. Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 68:05 + 33:04
27. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 81:23 + 46:22
Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H55B
3.70 km, 145 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 35:44
2. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 38:30 + 2:46
3. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 39:53 + 4:09
4. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:59 + 4:15
5. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 40:03 + 4:19
6. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:49 + 6:05
7. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 42:07 + 6:23
8. Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 45:34 + 9:50
9. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 50:30 + 14:46
10. Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 51:48 + 16:04
11. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 52:26 + 16:42
12. Štěpánský Václav ZBM6108 C SK Žabovřesky Brno 55:04 + 19:20
13. Záveský Richard CET6301 C TJ Loko Česká Třebová 56:47 + 21:03
14. Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 57:03 + 21:19
15. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 57:29 + 21:45
16. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 57:53 + 22:09
Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec DISK
Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno DISK
H60B
3.50 km, 125 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 32:31
2. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 32:33 + 0:02
3. Hausvater Karel SHK5801 C OK Slavia Hradec Králové 32:35 + 0:04
4. Hejzlar Josef VCB5601 C OB České Budějovice 33:27 + 0:56
5. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 34:43 + 2:12
6. Dušátko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 35:01 + 2:30
7. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 35:38 + 3:07
8. Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 37:00 + 4:29
9. Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 37:09 + 4:38
10. Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 40:07 + 7:36
11. Háj Bohumil TZL5601 C SKOB Zlín 40:45 + 8:14
12. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 40:58 + 8:27
13. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 41:01 + 8:30
14. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:12 + 10:41
15. Blabla Zdeněk PCB5901 C SKP České Budějovice 45:33 + 13:02
16. Mareček Jiří ADA5901 C OOB Spartak Adamov 48:58 + 16:27
17. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 49:29 + 16:58
18. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 54:58 + 22:27
19. Junek Petr STH5501 C SK Studenec 55:09 + 22:38
20. Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 55:44 + 23:13
MS Fráňa Pavel 0090001 C 62:40 + 30:09
H65B
3.30 km, 130 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 35:47
2. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 37:30 + 1:43
3. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 37:32 + 1:45
4. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 37:57 + 2:10
5. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 38:20 + 2:33
6. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB START Blansko 38:26 + 2:39
7. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 38:31 + 2:44
8. Navrátil Antonín UOL5301 C SOB Olomouc 39:05 + 3:18
9. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 39:20 + 3:33
10. Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 39:35 + 3:48
11. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:58 + 6:11
12. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 45:07 + 9:20
13. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 45:36 + 9:49
14. Pospíšil Karel TVR5000 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 47:07 + 11:20
15. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 49:59 + 14:12
16. Herdegen Ondřej BOV5200 C TJ Baník Ostrava OKD 51:09 + 15:22
17. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 51:14 + 15:27
18. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 54:54 + 19:07
Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd DISK
H70B
2.80 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:41
2. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:04 + 2:23
3. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 30:33 + 3:52
4. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 32:23 + 5:42
5. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 33:14 + 6:33
6. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 34:17 + 7:36
7. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 37:40 + 10:59
8. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 37:45 + 11:04
9. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 37:52 + 11:11
10. Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 44:07 + 17:26
11. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 46:18 + 19:37
12. Rychtecký Josef VCB4801 C OB České Budějovice 47:25 + 20:44
13. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:24 + 21:43
H75B
2.70 km, 85 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 33:43
2. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 36:52 + 3:09
3. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 39:07 + 5:24
4. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 54:17 + 20:34
H80B
2.40 km, 85 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 148:41
T
3.40 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Špičák František PLU8009 C TJ SOKOL Plumlov 29:26
2. Nárovec Václav C 30:30 + 1:04
3. Král Jan TBM6901 C KOS TJ Tesla Brno 34:34 + 5:08
4. Tichovská Martina PGP8658 R SK Praga 36:34 + 7:08
5. Nárovcová Gabriela C 39:57 + 10:31
6. Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:49 + 11:23
7. Handlová Andrea 0250001 C 41:34 + 12:08
8. Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 43:22 + 13:56
9. Kozák Martin VCB7720 C OB České Budějovice 45:36 + 16:10
10. Škvorová Barbora KAM9150 C OK Kamenice 46:12 + 16:46
11. Truhlář Karel ADA5111 C OOB Spartak Adamov 46:48 + 17:22
12. Kubák Martin SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec 48:19 + 18:53
13. Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 48:55 + 19:29
14. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 49:41 + 20:15
15. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 49:45 + 20:19
16. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 50:18 + 20:52
17. Strýček Jiří ADA6701 C OOB Spartak Adamov 50:30 + 21:04
18. Jágr Jaroslav SBK7549 C KOB START Blansko 50:46 + 21:20
19. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:01 + 21:35
20. Lutera Michal PLU8101 C TJ SOKOL Plumlov 54:47 + 25:21
21. Novotná Petr C 56:03 + 26:37
22. Dvořáčková Jana TTR8154 C OOB Třebíč 56:39 + 27:13
23. Mudráková Michaela TBM C KOS TJ Tesla Brno 57:14 + 27:48
24. Grygarová Eva MOV7753 C SKOB Ostrava 57:39 + 28:13
25. Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín 58:42 + 29:16
26. Pometlová Jana AOP7551 C Orientační Běh Opava 59:11 + 29:45
27. Kramplová Tereza C 60:44 + 31:18
28. Pánek Tomáš 0110001 C 61:30 + 32:04
29. Hrbáčková Karla LCE8152 C OOB TJ Slovan Luhačovice 63:08 + 33:42
30. Košíková Jana 0340001 C 64:13 + 34:47
31. Luterová Kristýna PLU7878 C TJ SOKOL Plumlov 65:03 + 35:37
32. Rohlík Petr KVS6402 C SKOB Kobra Vsetín 68:05 + 38:39
33. Pejchalová Petra SJI7950 C OK Jihlava 68:38 + 39:12
34. Redlichová Jana C 69:23 + 39:57
35. Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 70:18 + 40:52
36. Sviráková Božena TBM7887 C KOS TJ Tesla Brno 70:22 + 40:56
37. Burdová Olga STE7651 C SK SKI-OB Šternberk 71:12 + 41:46
38. Šaňáková Šárka UOL7650 C SOB Olomouc 71:55 + 42:29
39. Brlicová Natalie 0310001 C 76:52 + 47:26
40. Vacková Tereza 0360001 C 81:11 + 51:45
41. Podpierová Dona 0040001 C 81:31 + 52:05
42. Žolnová Karolína 0370001 C 82:12 + 52:46
43. Rytířová Silvie SKM76XX C KOB Směr Kroměříž 83:38 + 54:12
44. Kubáková Laura SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec 85:30 + 56:04
45. Odehnalová Radka ADA7656 C OOB Spartak Adamov 106:14 + 76:48
46. Svirák Pavel TBM7806 C KOS TJ Tesla Brno 143:10 + 113:44
Stehlík Jakub 0030002 C DISK