Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ
Kategorie: H21B

Datum:
16.06.2019
Místo konání:
Vranov
Pořadatel:
VBM - VSK Mendelu Brno
BBM - BETA URSUS Orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Bauer Emil
Hlavní rozhodčí:
Fiala Jan - R1
Stavitel tratí:
Ptáček Pavel - R2
Protokol:
Sportovní akce proběhla za polojasného počasí při teplotě 24 stupňů celsia. V průběhu sportovní akce došlo ke zlomenině levé ruky jednoho zavodníka a několika dalším drobným zranením, která byla ošetřena lékařskou službou. V průběhu sportovní akce nebyl podán žádný protest a hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
H21B
5.20 km, 230 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozák Osvald TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno 34:24
2. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 36:07 + 1:43
3. Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 36:11 + 1:47
4. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 36:45 + 2:21
5. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 37:11 + 2:47
6. Brlica Pavel ZBM9302 E SK Žabovřesky Brno 38:10 + 3:46
7. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 38:45 + 4:21
8. Bencúr Juraj AOP7700 C Orientační Běh Opava 39:01 + 4:37
9. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 39:21 + 4:57
10. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 39:35 + 5:11
11. Matula Petr ADA8202 C OOB Spartak Adamov 40:21 + 5:57
12. Klusáček Jan ZBM9301 R SK Žabovřesky Brno 40:22 + 5:58
13. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:31 + 6:07
14. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:44 + 6:20
15. Zimmermann Jakub TBM8911 C KOS TJ Tesla Brno 40:57 + 6:33
16. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 41:06 + 6:42
17. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 41:13 + 6:49
18. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 41:19 + 6:55
19. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 41:23 + 6:59
20. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 41:47 + 7:23
20. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 41:47 + 7:23
22. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB ALFA Brno 41:50 + 7:26
23. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 42:00 + 7:36
24. Valenta Jiří LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:14 + 7:50
25. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 42:47 + 8:23
26. Záveský Filip LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice 43:01 + 8:37
27. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 43:05 + 8:41
28. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 43:12 + 8:48
29. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 43:13 + 8:49
30. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 43:25 + 9:01
31. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 43:40 + 9:16
32. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 44:17 + 9:53
33. Melecký Martin AOP9001 C Orientační Běh Opava 44:32 + 10:08
34. Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín 44:56 + 10:32
35. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 45:30 + 11:06
36. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 45:34 + 11:10
37. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 45:39 + 11:15
38. Jirka Michal SBK8403 C KOB START Blansko 45:45 + 11:21
39. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 45:46 + 11:22
40. Kamenický Tobiáš OSN9339 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:06 + 11:42
41. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 46:22 + 11:58
42. Seitler Milan ASU9148 C Magnus Orienteering 46:35 + 12:11
43. Haas Karel LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice 46:51 + 12:27
44. Brabec Jaroslav ZBM8242 C SK Žabovřesky Brno 47:10 + 12:46
45. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 47:24 + 13:00
46. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:31 + 13:07
47. Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava 47:33 + 13:09
48. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 48:36 + 14:12
49. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 49:13 + 14:49
50. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 49:21 + 14:57
51. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 50:28 + 16:04
52. Vlažný Jakub LCE9102 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:46 + 16:22
53. Wohanka Pavel VRL7501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:17 + 16:53
54. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 51:42 + 17:18
55. Lachendro Jan SKM8700 C KOB Směr Kroměříž 52:47 + 18:23
56. Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 53:58 + 19:34
57. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 54:04 + 19:40
58. Florián Vojtěch ABM9901 A KOB ALFA Brno 55:58 + 21:34
59. Pelc Václav CST6702 C OB Strakonice 57:06 + 22:42
60. Hrdinka Daniel VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:47 + 23:23
61. Lauterbach David KUO9802 C KOB Ústí nad Orlicí 62:52 + 28:28
62. Žák Jan LPU9802 C OK Lokomotiva Pardubice 63:18 + 28:54
63. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 65:03 + 30:39
64. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 66:36 + 32:12
65. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 165:00 + 130:36
Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové VZDAL
MS Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín 76:55 + 42:31