Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ
Kategorie: T

Datum:
16.06.2019
Místo konání:
Vranov
Pořadatel:
VBM - VSK Mendelu Brno
BBM - BETA URSUS Orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Bauer Emil
Hlavní rozhodčí:
Fiala Jan - R1
Stavitel tratí:
Ptáček Pavel - R2
Protokol:
Sportovní akce proběhla za polojasného počasí při teplotě 24 stupňů celsia. V průběhu sportovní akce došlo ke zlomenině levé ruky jednoho zavodníka a několika dalším drobným zranením, která byla ošetřena lékařskou službou. V průběhu sportovní akce nebyl podán žádný protest a hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu.
T
3.40 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Špičák František PLU8009 C TJ SOKOL Plumlov 29:26
2. Nárovec Václav C 30:30 + 1:04
3. Král Jan TBM6901 C KOS TJ Tesla Brno 34:34 + 5:08
4. Tichovská Martina PGP8658 R SK Praga 36:34 + 7:08
5. Nárovcová Gabriela C 39:57 + 10:31
6. Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:49 + 11:23
7. Handlová Andrea 0250001 C 41:34 + 12:08
8. Doušková Klára TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno 43:22 + 13:56
9. Kozák Martin VCB7720 C OB České Budějovice 45:36 + 16:10
10. Škvorová Barbora KAM9150 C OK Kamenice 46:12 + 16:46
11. Truhlář Karel ADA5111 C OOB Spartak Adamov 46:48 + 17:22
12. Kubák Martin SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec 48:19 + 18:53
13. Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 48:55 + 19:29
14. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 49:41 + 20:15
15. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 49:45 + 20:19
16. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 50:18 + 20:52
17. Strýček Jiří ADA6701 C OOB Spartak Adamov 50:30 + 21:04
18. Jágr Jaroslav SBK7549 C KOB START Blansko 50:46 + 21:20
19. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:01 + 21:35
20. Lutera Michal PLU8101 C TJ SOKOL Plumlov 54:47 + 25:21
21. Novotná Petr C 56:03 + 26:37
22. Dvořáčková Jana TTR8154 C OOB Třebíč 56:39 + 27:13
23. Mudráková Michaela TBM C KOS TJ Tesla Brno 57:14 + 27:48
24. Grygarová Eva MOV7753 C SKOB Ostrava 57:39 + 28:13
25. Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín 58:42 + 29:16
26. Pometlová Jana AOP7551 C Orientační Běh Opava 59:11 + 29:45
27. Kramplová Tereza C 60:44 + 31:18
28. Pánek Tomáš 0110001 C 61:30 + 32:04
29. Hrbáčková Karla LCE8152 C OOB TJ Slovan Luhačovice 63:08 + 33:42
30. Košíková Jana 0340001 C 64:13 + 34:47
31. Luterová Kristýna PLU7878 C TJ SOKOL Plumlov 65:03 + 35:37
32. Rohlík Petr KVS6402 C SKOB Kobra Vsetín 68:05 + 38:39
33. Pejchalová Petra SJI7950 C OK Jihlava 68:38 + 39:12
34. Redlichová Jana C 69:23 + 39:57
35. Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 70:18 + 40:52
36. Sviráková Božena TBM7887 C KOS TJ Tesla Brno 70:22 + 40:56
37. Burdová Olga STE7651 C SK SKI-OB Šternberk 71:12 + 41:46
38. Šaňáková Šárka UOL7650 C SOB Olomouc 71:55 + 42:29
39. Brlicová Natalie 0310001 C 76:52 + 47:26
40. Vacková Tereza 0360001 C 81:11 + 51:45
41. Podpierová Dona 0040001 C 81:31 + 52:05
42. Žolnová Karolína 0370001 C 82:12 + 52:46
43. Rytířová Silvie SKM76XX C KOB Směr Kroměříž 83:38 + 54:12
44. Kubáková Laura SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec 85:30 + 56:04
45. Odehnalová Radka ADA7656 C OOB Spartak Adamov 106:14 + 76:48
46. Svirák Pavel TBM7806 C KOS TJ Tesla Brno 143:10 + 113:44
Stehlík Jakub 0030002 C DISK