Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy západ

Datum:
07.09.2019
Místo konání:
Krhanice, Dolní Požáry
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Mapa:
1 : 15 000, E = 5 m (pro kategorie DH16-21), 1 : 10 000, E = 5 m (pro ostatní kategorie), stav srpen 2019, ISOM 2017, vodovzdorně upravená
Ředitel závodu:
Jedlička Adam - R3
Hlavní rozhodčí:
Valášek Petr - R2
Stavitel tratí:
Škvor Martin - R1
JURY:
Janata Martin, Němečková Jarmila, Sysel Ondřej
Protokol:
Závod proběhl v počasí se zataženou oblohou, teplota kolem 19 stupňů, před závodem trochu pršelo. Cílem proběhlo 972 závodníků. Časový harmonogram závodu byl dodržen. V průběhu závodu nebyl podán žádný protest. V průběhu závodu došlo k pobodání několika dětí sršni a vosami, ošetření bylo poskytnuto v cíli zdravotníkem, nikdo nepotřeboval následné odborné ošetření.
D10L
3.66 km, 110 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uhlířová Marie LBE0950 C TJ Lokomotiva Beroun 24:52
2. Bartoňová Elena FSP0953 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:08 + 2:16
3. Mácová Barbora DOB1050 C KOB Dobruška 29:23 + 4:31
4. Havlíčková Zuzana NNN0026 Neregistrovaní 29:26 + 4:34
5. Lubasová Nela STA1152 C OK Střelka 30:06 + 5:14
6. Bašusová Olga KAM1250 C OK Kamenice 30:47 + 5:55
7. Zavadilová Adéla VSP1153 C USK Praha 31:53 + 7:01
8. Bolinová Evelína FSP1150 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:04 + 11:12
9. Rejšková Klára KAM1251 C OK Kamenice 39:04 + 14:12
10. Snížková Žofie DKP1151 C Oddíl OB Kotlářka 39:46 + 14:54
11. Dobyášová Adéla KAM1051 C OK Kamenice 40:13 + 15:21
12. Pokorná Elen KAM1151 C OK Kamenice 46:54 + 22:02
13. Tomešová Evelína SJC1150 C Sportcentrum Jičín 52:00 + 27:08
14. Neškudlová Anna KAM1152 C OK Kamenice 54:41 + 29:49
Matoušková Kateřina SPC0955 C SPORTICUS team DISK
Kolářová Zuzana LOU1250 C SK Moravan Louňovice DISK
D10C
2.33 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Ela LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:18
2. Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 25:52 + 2:34
3. Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 26:07 + 2:49
4. Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 27:22 + 4:04
5. Hrušková Tereza PGP0953 C SK Praga 28:02 + 4:44
6. Janatová Violka TJN0956 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:28 + 5:10
7. Balejová Sofie KAM0951 C OK Kamenice 29:26 + 6:08
8. Hanáková Aneta KRL0951 C Kometa Kralovice 30:19 + 7:01
9. Schuhmeierová Alena ROZ0952 C OK Roztoky 30:37 + 7:19
10. Pompachová Natálie TAP0952 C KOB Tretra Praha 32:21 + 9:03
11. Dlouhá Julie PGP1051 C SK Praga 32:39 + 9:21
12. Straková Kateřina CHA1052 C OK Chrastava 33:58 + 10:40
13. Havlová Veronika KNC0950 C Sokol Kostelec n. Č. l. 36:06 + 12:48
14. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 36:09 + 12:51
15. Kubecová Markéta PGP0955 C SK Praga 36:21 + 13:03
16. Šunková Sára LOU1051 C SK Moravan Louňovice 38:18 + 15:00
17. Kolářová Veronika LOU1050 C SK Moravan Louňovice 40:25 + 17:07
18. Ječmenová Veronika ONO0950 C SKOB Ostrov 42:10 + 18:52
19. Lubasová Aneta STA0953 C OK Střelka 44:06 + 20:48
20. Urbánková Lucie ONO1150 C SKOB Ostrov 46:35 + 23:17
21. Pokorná Sára KAM0952 C OK Kamenice 52:21 + 29:03
22. Chumová Adéla SLP0950 C OOB Slavia Praha 54:56 + 31:38
Žemlová Magdalena KAM0950 C OK Kamenice DISK
Ehlerová Michaela VSP1050 C USK Praha DISK
D12C
2.16 km, 75 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 B USK Praha 20:53
2. Kudrnáčová Marta KAM0754 B OK Kamenice 22:41 + 1:48
3. Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 23:50 + 2:57
4. Malečková Pavlína VSP0855 B USK Praha 24:19 + 3:26
5. Gelnerová Markéta KRL0952 B Kometa Kralovice 24:55 + 4:02
6. Fibírová Lucie FSP0777 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:16 + 4:23
7. Bartalošová Anežka PGP0853 B SK Praga 26:24 + 5:31
8. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 26:28 + 5:35
9. Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 26:45 + 5:52
10. Novotná Karolína TUR0853 B OOB TJ Turnov 26:49 + 5:56
11. Šimůnková Michaela TAP0851 B KOB Tretra Praha 28:25 + 7:32
12. Snížková Adéla DKP0850 B Oddíl OB Kotlářka 29:18 + 8:25
13. Žemlová Barbora KAM0751 C OK Kamenice 31:22 + 10:29
14. Stehlíková Tereza LPM0951 C OK Lokomotiva Plzeň 31:26 + 10:33
15. Kropáčová Zuzana KRL0754 B Kometa Kralovice 32:04 + 11:11
16. Bublíková Klára TAP0752 C KOB Tretra Praha 33:02 + 12:09
17. Mušková Amálie Anna DKP0759 C Oddíl OB Kotlářka 33:35 + 12:42
18. Havlíčková Veronika RIC0853 C OB Říčany 35:16 + 14:23
19. Kocmanová Adéla BOR0752 B OK Jiskra Nový Bor 35:58 + 15:05
20. Kuželová Ela FSP0750 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:23 + 15:30
21. Šestáková Johana VLI0853 B Slavia Liberec orienteering 36:25 + 15:32
22. Mikulová Tereza ZVO0851 C OB SK Zvole 37:50 + 16:57
23. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 39:13 + 18:20
24. Ehlerová Anna VSP0854 C USK Praha 39:19 + 18:26
25. Oliveriusová Anna BZP0850 C Báječné ženy v orientačním běhu 39:30 + 18:37
26. Vařeková Marianna RIC0760 C OB Říčany 41:02 + 20:09
27. Housková Adéla DOR0851 C OK Dobříš 41:10 + 20:17
28. Křečková Apolena KAM0755 C OK Kamenice 42:19 + 21:26
29. Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 42:52 + 21:59
30. Šunková Berta LOU0850 B SK Moravan Louňovice 45:47 + 24:54
31. Ptáčková Hana PGP0750 B SK Praga 47:36 + 26:43
32. Baštová Justýna DOR0952 C OK Dobříš 50:01 + 29:08
33. Blahová Karolína KAM0752 C OK Kamenice 50:11 + 29:18
34. Ellederová Eva TAP0860 C KOB Tretra Praha 53:40 + 32:47
D14B
4.18 km, 160 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Balejová Julie KAM0551 A OK Kamenice 36:39
2. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 37:28 + 0:49
3. Šimšová Pavla MFP0551 B Matfyz Praha 39:18 + 2:39
4. Bambousková Julie DOR0650 B OK Dobříš 39:20 + 2:41
5. Pecková Tereza VLI0551 B Slavia Liberec orienteering 40:27 + 3:48
6. Škáchová Viktorie DKP0655 A Oddíl OB Kotlářka 40:37 + 3:58
7. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 40:43 + 4:04
8. Mellanová Judita TUR0559 B OOB TJ Turnov 41:00 + 4:21
9. Štěpová Kateřina PGP0657 B SK Praga 41:27 + 4:48
10. Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 41:56 + 5:17
11. Holíková Simona ONO0553 B SKOB Ostrov 41:58 + 5:19
12. Kožíšková Kateřina LPM0652 B OK Lokomotiva Plzeň 42:16 + 5:37
13. Malečková Hana VSP0553 B USK Praha 42:27 + 5:48
14. Vilémová Eliška VLI0655 B Slavia Liberec orienteering 44:14 + 7:35
15. Kubcová Anna DOB0550 C KOB Dobruška 45:11 + 8:32
16. Kotenová Markéta RIC0651 B OB Říčany 45:38 + 8:59
17. Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 45:51 + 9:12
18. Housková Barbora DOR0655 B OK Dobříš 46:00 + 9:21
19. Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 46:01 + 9:22
20. Kulová Laura ONO0552 B SKOB Ostrov 46:36 + 9:57
21. Škáchová Zuzana DKP0656 B Oddíl OB Kotlářka 46:41 + 10:02
22. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 47:20 + 10:41
23. Řeháková Mirka SKV0652 B TJ Slovan Karlovy Vary 47:24 + 10:45
24. Skalová Jolana TJN0653 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:57 + 11:18
25. Beránková Šárka VPM0551 B KOS Slavia Plzeň 48:01 + 11:22
26. Urbánková Eva ONO0650 B SKOB Ostrov 48:31 + 11:52
27. Gelnerová Anna KRL0653 B Kometa Kralovice 49:09 + 12:30
28. Hájková Tereza TUR0556 B OOB TJ Turnov 49:11 + 12:32
29. Nováková Nina KAM0554 B OK Kamenice 49:39 + 13:00
30. Podoubská Adéla TJN0658 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:10 + 13:31
31. Štemberová Bára TJN0650 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:08 + 14:29
32. Koubová Hana DKP0558 B Oddíl OB Kotlářka 52:20 + 15:41
33. Měšťanová Tereza TAP0653 B KOB Tretra Praha 53:21 + 16:42
34. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:21 + 17:42
35. Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 55:18 + 18:39
36. Chramostová Julie KAM0652 C OK Kamenice 62:53 + 26:14
37. Havlová Tereza KNC0750 B Sokol Kostelec n. Č. l. 63:34 + 26:55
38. Linhartová Klára ZVO0556 B OB SK Zvole 67:13 + 30:34
39. Mácová Štěpánka DOB0661 C KOB Dobruška 67:18 + 30:39
40. Fišarová Adéla KRL0651 C Kometa Kralovice 70:56 + 34:17
41. Hovorková Marie LDC0650 B KOB Děčín 71:39 + 35:00
42. Pompachová Karolína TAP0652 B KOB Tretra Praha 73:59 + 37:20
43. Ševčíková Anežka ONO0550 C SKOB Ostrov 83:41 + 47:02
44. Gemperlová Eliška PGP0556 C SK Praga 86:58 + 50:19
45. Ptáčková Veronika PGP0551 C SK Praga 89:37 + 52:58
46. Dittrtová Rozálie LME0650 C SK Los Mělník 91:06 + 54:27
47. Přibíková Agáta PGP0651 C SK Praga 91:21 + 54:42
Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice DISK
D16B
4.66 km, 180 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čapková Lucie KAM0459 B OK Kamenice 43:28
2. Hankovcová Helena KAM0350 B OK Kamenice 45:37 + 2:09
3. Aschermannová Klára VSP0454 B USK Praha 45:49 + 2:21
4. Chrzová Eliška PGP0353 B SK Praga 46:18 + 2:50
5. Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:53 + 3:25
6. Krejčová Lucie ROU0453 B SKOB Roudnice nad Labem 48:35 + 5:07
7. Vitebská Eliška TJN0350 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:47 + 5:19
8. Nejedlá Klára ONO0450 B SKOB Ostrov 49:20 + 5:52
9. Nekvasilová Tereza DKP0459 B Oddíl OB Kotlářka 49:23 + 5:55
10. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 50:27 + 6:59
11. Čermáková Klára PGP0352 B SK Praga 50:52 + 7:24
12. De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 51:06 + 7:38
13. Šauli Kateřina VPM0456 B KOS Slavia Plzeň 51:10 + 7:42
14. Fišarová Eliška KRL0351 B Kometa Kralovice 51:45 + 8:17
15. Šestáková Marie VLI0452 A Slavia Liberec orienteering 52:33 + 9:05
16. Beranová Hana VSP0455 B USK Praha 52:42 + 9:14
17. Řeháková Gabriela VPM0353 B KOS Slavia Plzeň 52:48 + 9:20
18. Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha 53:40 + 10:12
19. Pecko Sára ONO0452 B SKOB Ostrov 54:11 + 10:43
20. Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 54:40 + 11:12
21. Kodejšová Markéta VSP0458 B USK Praha 55:44 + 12:16
22. Baštová Julie DOR0353 B OK Dobříš 56:16 + 12:48
23. Bartošová Marie MLA0451 B MLOK Mariánské Lázně 57:56 + 14:28
24. Ziebová Veronika NEK0450 B Nejdek Orienteering 61:44 + 18:16
25. Víšková Veronika KAM0452 B OK Kamenice 62:33 + 19:05
26. Kopecká Valentýna VSP0453 B USK Praha 63:14 + 19:46
27. Lillová Marie BSO0351 C KOB Baník Sokolov 63:20 + 19:52
28. Končická Kateřina RIC0352 C OB Říčany 64:38 + 21:10
29. Nádeníčková Iva NEK0350 B Nejdek Orienteering 67:37 + 24:09
30. Kotenová Barbora RIC0452 B OB Říčany 72:18 + 28:50
31. Chramostová Amálie KAM0355 C OK Kamenice 79:51 + 36:23
32. Řeháková Ludmila DVP0451 C DVP ORIENTATION 111:23 + 67:55
Linhartová Anna TAP0450 C KOB Tretra Praha DISK
D18B
5.35 km, 205 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aschermannová Tereza VSP0253 B USK Praha 52:11
2. Růžičková Vendula CHA0252 B OK Chrastava 54:23 + 2:12
3. Tymešová Anna BOR0253 A OK Jiskra Nový Bor 55:36 + 3:25
4. Dolejší Kateřina DOK0156 A OK Doksy 58:16 + 6:05
5. Blahová Pavla DKP0155 B Oddíl OB Kotlářka 58:52 + 6:41
6. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 59:21 + 7:10
7. Horáková Barbora VSP0150 B USK Praha 59:28 + 7:17
8. Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 60:24 + 8:13
9. Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 60:55 + 8:44
10. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 B OK Dobříš 64:04 + 11:53
11. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 64:24 + 12:13
12. Linková Lucie TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:06 + 14:55
13. Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 B SK Praga 69:43 + 17:32
14. Beranová Eva VSP0254 B USK Praha 72:36 + 20:25
15. Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 73:26 + 21:15
16. Mašatová Eliška 0230002 Český Brod 77:04 + 24:53
17. Zapalačová Petra DOK0154 B OK Doksy 77:18 + 25:07
18. Marešová Klára NEK0250 B Nejdek Orienteering 77:40 + 25:29
19. Votavová Žofie KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l. 81:22 + 29:11
20. Staňková Markéta VPM0153 B KOS Slavia Plzeň 82:38 + 30:27
21. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 102:00 + 49:49
22. Raková Eliška BSO0152 C KOB Baník Sokolov 125:55 + 73:44
Titzová Adéla PGP0257 B SK Praga DISK
D20B
5.29 km, 225 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škarková Kateřina PGP9955 B SK Praga 52:57
2. Albrechtová Iveta KAM9950 R OK Kamenice 54:45 + 1:48
3. Kopecká Johana PGP9956 B SK Praga 61:06 + 8:09
4. Kubecová Kateřina BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor 61:30 + 8:33
5. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 68:02 + 15:05
6. Šrámková Hana RIC0051 B OB Říčany 68:16 + 15:19
7. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 73:40 + 20:43
8. Klikarová Zuzana DKP9952 C Oddíl OB Kotlářka 76:44 + 23:47
9. Hanáková Lenka KRL9951 A Kometa Kralovice 78:08 + 25:11
10. Klikarová Ivana DKP9953 B Oddíl OB Kotlářka 94:13 + 41:16
D21B
8.88 km, 380 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějů Martina PGP8556 E SK Praga 75:53
2. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 75:57 + 0:04
3. Kolínová Kristýna DKP8450 R Oddíl OB Kotlářka 76:56 + 1:03
4. Havlová Adéla BOR9161 R OK Jiskra Nový Bor 77:08 + 1:15
5. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 77:56 + 2:03
6. Nováková Tereza LPU9757 R OK Lokomotiva Pardubice 78:21 + 2:28
7. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 79:20 + 3:27
8. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 84:39 + 8:46
9. Udržalová Pavla LPU8552 C OK Lokomotiva Pardubice 84:58 + 9:05
10. Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 91:06 + 15:13
11. Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 91:57 + 16:04
12. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 95:16 + 19:23
13. Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 95:23 + 19:30
14. Hermannová Anna TAP9251 C KOB Tretra Praha 97:00 + 21:07
15. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 97:20 + 21:27
16. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 100:55 + 25:02
17. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 101:08 + 25:15
18. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 101:34 + 25:41
19. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 102:36 + 26:43
20. Hošková Tereza TAP8971 C KOB Tretra Praha 103:08 + 27:15
21. Jirásková Kateřina PGP8852 C SK Praga 104:52 + 28:59
22. Večeřová Barbora TJN8951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 105:12 + 29:19
23. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 107:09 + 31:16
24. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 110:20 + 34:27
25. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 116:25 + 40:32
26. Košťálová Petra DKP8256 C Oddíl OB Kotlářka 120:40 + 44:47
Pecoldová Pavlína 0110001 Cookies & Pancakes DISK
D21C
5.74 km, 250 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 56:08
2. Hanáková Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 58:54 + 2:46
3. Bouchalová Vendula VPM8787 C KOS Slavia Plzeň 59:10 + 3:02
4. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:03 + 5:55
5. Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 63:58 + 7:50
6. Skripniková Petra FSP8686 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 69:19 + 13:11
7. Krausová Martina TJP9350 C TJ Sokol Troja 70:33 + 14:25
8. Linková Alena TUR9751 C OOB TJ Turnov 70:43 + 14:35
9. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 72:56 + 16:48
10. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 73:42 + 17:34
11. Hořejší Jana DKP9052 C Oddíl OB Kotlářka 74:27 + 18:19
12. Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 74:40 + 18:32
13. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 75:32 + 19:24
14. Zakouřilová Kamila TUR8557 C OOB TJ Turnov 78:56 + 22:48
15. Černá Eliška SCP9050 C OK Sparta Praha 88:46 + 32:38
16. Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja 91:59 + 35:51
17. Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 108:23 + 52:15
18. Chmelíková Tereza PGP8754 C SK Praga 112:00 + 55:52
19. Kopecká Eliška KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 118:45 + 62:37
D35B
6.08 km, 230 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 57:41
2. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 60:23 + 2:42
3. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 61:25 + 3:44
4. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 64:02 + 6:21
5. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 67:54 + 10:13
6. Tomešová Daniela SJC8451 C Sportcentrum Jičín 71:25 + 13:44
7. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 76:01 + 18:20
8. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 76:54 + 19:13
9. Chumová Jana SLP7451 C OOB Slavia Praha 78:55 + 21:14
10. Křížová Lenka KRL7951 C Kometa Kralovice 83:01 + 25:20
11. Placková Veronika MLA8250 C MLOK Mariánské Lázně 92:26 + 34:45
12. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 92:49 + 35:08
13. Bartoňová Terezie FSP7550 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 93:29 + 35:48
14. Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 102:49 + 45:08
15. Míková Šárka DKP8255 C Oddíl OB Kotlářka 103:43 + 46:02
16. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 107:16 + 49:35
17. Kožíšková Hana MLA8350 MLOK Mariánské Lázně 117:08 + 59:27
18. Setínková Zuzana DKP5753 C Oddíl OB Kotlářka 138:32 + 80:51
19. Pivcová Žaneta MLA8050 C MLOK Mariánské Lázně 168:16 + 110:35
D40B
5.51 km, 210 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 52:02
2. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 54:18 + 2:16
3. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 54:28 + 2:26
4. Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 58:29 + 6:27
5. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 59:17 + 7:15
6. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 59:55 + 7:53
7. Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:37 + 8:35
8. Brettlová Marta PGP7557 C SK Praga 63:17 + 11:15
9. Dolejší Lenka DOK7450 C OK Doksy 63:35 + 11:33
10. Hudečková Helena VTA6951 C SC vebr-sport 63:56 + 11:54
11. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 66:17 + 14:15
12. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 66:48 + 14:46
13. Urbánková Jana ONO7851 C SKOB Ostrov 68:30 + 16:28
14. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 68:38 + 16:36
15. Rožková Petra RIC7575 C OB Říčany 69:26 + 17:24
16. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 69:45 + 17:43
17. Papicová Silvie BZP7651 C Báječné ženy v orientačním běhu 70:41 + 18:39
18. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 71:18 + 19:16
19. Ehlerová Petra VSP7855 C USK Praha 71:31 + 19:29
20. Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 71:43 + 19:41
21. Mácová Martina DOB7750 C KOB Dobruška 72:50 + 20:48
22. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 74:12 + 22:10
23. Ševčíková Olga ONO7650 C SKOB Ostrov 76:45 + 24:43
24. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 78:27 + 26:25
25. Kuželová Michaela FSP7851 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 79:39 + 27:37
26. Bartošová Jana MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně 80:25 + 28:23
27. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 83:29 + 31:27
28. Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 87:53 + 35:51
29. Nedomová Iva PDY7851 C Běhej Poděbrady 91:41 + 39:39
30. Bartůňková Lucie LOU7750 C SK Moravan Louňovice 98:38 + 46:36
31. Hladíková Zuzana DKP7852 C Oddíl OB Kotlářka 99:40 + 47:38
32. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 100:20 + 48:18
33. Karasová Jana FSP6153 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 105:53 + 53:51
34. Housková Monika DOR7551 C OK Dobříš 109:49 + 57:47
D45B
5.25 km, 200 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koutná Olga BOR7152 C OK Jiskra Nový Bor 51:21
2. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 55:52 + 4:31
3. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 58:00 + 6:39
4. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 63:46 + 12:25
5. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 64:26 + 13:05
6. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:54 + 14:33
7. Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 66:10 + 14:49
8. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 66:31 + 15:10
9. Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 66:33 + 15:12
10. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 67:21 + 16:00
11. Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 68:40 + 17:19
12. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 72:01 + 20:40
13. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 74:25 + 23:04
14. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:41 + 23:20
15. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 77:18 + 25:57
16. Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 79:09 + 27:48
17. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 79:56 + 28:35
18. Hanáková Marta KRL7151 C Kometa Kralovice 82:02 + 30:41
19. Beranová Iva VSP7150 C USK Praha 84:50 + 33:29
20. Dittrtová Lucia LME6852 C SK Los Mělník 84:55 + 33:34
21. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 85:19 + 33:58
22. Foglarová Naďa DKP6553 C Oddíl OB Kotlářka 88:55 + 37:34
23. Přibíková Monika PGP7256 C SK Praga 89:06 + 37:45
24. Mašatová Zora 0230001 Český Brod 89:44 + 38:23
25. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 90:24 + 39:03
26. Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 91:41 + 40:20
27. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 92:10 + 40:49
28. Hlavatá Pavla DKP7050 C Oddíl OB Kotlářka 92:21 + 41:00
29. Honsová Jitka ZBP7352 C OOB SK Zbraslav 92:45 + 41:24
30. Pavlíčková Lenka DOR7251 C OK Dobříš 98:22 + 47:01
31. Riegelová Gabriela RIC7353 C OB Říčany 101:01 + 49:40
32. Baštová Jana DOR7452 C OK Dobříš 109:39 + 58:18
33. Jirasová Jana DOR7450 C OK Dobříš 114:27 + 63:06
34. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 135:09 + 83:48
Vitebská Lenka TJN7051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
D50B
4.67 km, 180 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 48:16
2. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 55:56 + 7:40
3. Staňková Marcela VPM6951 C KOS Slavia Plzeň 56:52 + 8:36
4. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 58:56 + 10:40
4. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 58:56 + 10:40
6. Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 59:44 + 11:28
7. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 59:46 + 11:30
8. Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 59:55 + 11:39
9. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 60:14 + 11:58
10. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 61:09 + 12:53
11. Nováková Marie OKP6953 C SK OK 24 Praha 61:51 + 13:35
12. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 62:40 + 14:24
13. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 62:42 + 14:26
14. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 64:31 + 16:15
15. Lisá Monika ONO6750 C SKOB Ostrov 67:06 + 18:50
16. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 68:44 + 20:28
17. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 70:49 + 22:33
18. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 76:43 + 28:27
19. Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 79:32 + 31:16
20. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 90:12 + 41:56
21. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 90:52 + 42:36
D55B
4.43 km, 155 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Jitka PGP6153 C SK Praga 59:55
2. Michálková Jiřina VSP6151 C USK Praha 63:03 + 3:08
3. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 63:37 + 3:42
4. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 65:14 + 5:19
5. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 65:21 + 5:26
6. Červinková Jitka OKP6451 C SK OK 24 Praha 66:42 + 6:47
7. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 71:44 + 11:49
8. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 72:45 + 12:50
9. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 73:54 + 13:59
10. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 75:06 + 15:11
11. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:33 + 15:38
12. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 77:50 + 17:55
13. Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 78:18 + 18:23
14. Tachezy Ruth DOR6451 C OK Dobříš 79:02 + 19:07
15. Tichá Jana SJH6451 C SOS Jindřichův Hradec 79:47 + 19:52
16. Votavová Renata KNC6452 C Sokol Kostelec n. Č. l. 82:59 + 23:04
17. Šámalová Hana OKP6151 C SK OK 24 Praha 93:12 + 33:17
D60B
3.89 km, 135 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 45:16
2. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:11 + 3:55
3. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 50:31 + 5:15
4. Pokorná Eva TCB5751 C SK Technik České Budějovice 50:57 + 5:41
5. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 51:42 + 6:26
6. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 51:52 + 6:36
7. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 52:20 + 7:04
8. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:49 + 8:33
9. Vejvodová Mirka LPM5750 C OK Lokomotiva Plzeň 57:01 + 11:45
10. Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 61:09 + 15:53
11. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 79:09 + 33:53
12. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 90:22 + 45:06
D65B
3.82 km, 120 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 41:37
2. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 48:54 + 7:17
3. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 49:38 + 8:01
4. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 56:42 + 15:05
5. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 63:33 + 21:56
6. Opavová Stanislava MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně 67:22 + 25:45
7. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 74:32 + 32:55
8. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 87:46 + 46:09
9. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 93:07 + 51:30
10. Nováková Jiřina UVP4950 C Slovan Praha 114:42 + 73:05
D70B
2.66 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 41:22
2. Kupcová Věroslava DVP4850 C DVP ORIENTATION 58:08 + 16:46
D75B
2.03 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 34:50
2. Hudečková Alena KTA4351 C SK Kotnov Tábor 51:26 + 16:36
3. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 77:44 + 42:54
H10L
3.66 km, 110 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasil František BOR1101 C OK Jiskra Nový Bor 26:44
2. Hladík Filip DKP1102 C Oddíl OB Kotlářka 27:25 + 0:41
3. Zámečník Lukáš KAM1100 C OK Kamenice 28:21 + 1:37
4. Nedoma Oliver PDY1000 C Běhej Poděbrady 28:47 + 2:03
5. van Dongen Tim DKP1000 C Oddíl OB Kotlářka 29:32 + 2:48
6. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 31:18 + 4:34
7. Skripnik Kilián FSP1300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:51 + 5:07
8. Bartoň Theodor FSP1100 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:34 + 7:50
9. Kužel Jonáš FSP1201 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:45 + 9:01
10. Matějů Eda VLI1200 C Slavia Liberec orienteering 38:07 + 11:23
11. Štembera Oskar TJN1201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:42 + 13:58
12. Zakouřil František TUR1204 C OOB TJ Turnov 40:59 + 14:15
13. Sláma Marek KAM1201 C OK Kamenice 41:29 + 14:45
14. Bolina Eduard FSP0901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:36 + 17:52
15. Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 49:42 + 22:58
16. Poskočil Matouš NNN0015 Neregistrovaní 57:02 + 30:18
Zavadil Štěpán KAM0902 C OK Kamenice DISK
H10C
2.33 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Elleder Jan TAP1010 C KOB Tretra Praha 22:47
2. Zavadil Adam KAM0901 C OK Kamenice 22:59 + 0:12
3. Kubec Adam DOB0900 C KOB Dobruška 23:36 + 0:49
4. Machar Dan DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka 24:38 + 1:51
5. Etrych Jonáš 0010001 Etryšáci 25:02 + 2:15
6. Jiras František DOR0900 C OK Dobříš 25:41 + 2:54
7. Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 26:21 + 3:34
8. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 26:47 + 4:00
9. Kříž Matěj KAM0900 C OK Kamenice 26:55 + 4:08
10. Brabec Zdeněk MAS1001 C KČT Aš 27:20 + 4:33
11. Placek Tomas MLA0902 C MLOK Mariánské Lázně 27:52 + 5:05
12. Gregor Marek DKP0914 C Oddíl OB Kotlářka 28:17 + 5:30
13. Zavadil Matěj VSP0904 C USK Praha 29:26 + 6:39
14. Bašus Ondřej KAM1004 C OK Kamenice 30:24 + 7:37
15. Hrádek Vojtěch ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem 30:56 + 8:09
16. Beneš Jan MLA1000 C MLOK Mariánské Lázně 31:46 + 8:59
17. Vilém Štěpán VLI0902 C Slavia Liberec orienteering 36:32 + 13:45
18. Rejšek Čeněk KAM1002 C OK Kamenice 37:22 + 14:35
19. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 37:50 + 15:03
20. Beránek Šimon VPM1000 C KOS Slavia Plzeň 41:47 + 19:00
21. Oliverius Filip BZP1002 C Báječné ženy v orientačním běhu 45:09 + 22:22
22. Pospíšil Filip TJP1001 C TJ Sokol Troja 45:26 + 22:39
23. Míka Luboš DKP1101 C Oddíl OB Kotlářka 47:19 + 24:32
24. Placek Nikolas MLA1200 C MLOK Mariánské Lázně 49:53 + 27:06
25. Sláma Kryštof KAM1000 C OK Kamenice 51:55 + 29:08
26. Lazar David RIC1001 C OB Říčany 52:03 + 29:16
27. Janata Matěj TJN1111 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:11 + 29:24
28. Poskočil Michal NNN0016 Neregistrovaní 52:54 + 30:07
29. Balga Filip DKP1104 C Oddíl OB Kotlářka 66:35 + 43:48
30. Prox Jan RIC1003 C OB Říčany 72:17 + 49:30
H12C
2.53 km, 75 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drahoňovský Tomáš TUR0701 B OOB TJ Turnov 21:46
2. Machar Eda DKP0803 B Oddíl OB Kotlářka 25:10 + 3:24
3. Šubrt Jáchym DKP0800 B Oddíl OB Kotlářka 25:34 + 3:48
4. Škorpil Marek HOR0900 B TJ Jiskra Hořice 27:28 + 5:42
5. Skripnik Matouš FSP0800 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:37 + 5:51
6. Víteček Šimon DKP0801 B Oddíl OB Kotlářka 27:45 + 5:59
6. Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 27:45 + 5:59
8. Šimerka Ondřej PGP0800 B SK Praga 28:26 + 6:40
9. Termer Štěpán VSP0807 B USK Praha 30:43 + 8:57
10. Žemlík Eduard TUR0909 C OOB TJ Turnov 30:59 + 9:13
11. Brabec Matěj MAS0701 B KČT Aš 31:21 + 9:35
12. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 33:43 + 11:57
13. Řehoř Hynek TJN0700 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:44 + 11:58
14. Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:24 + 14:38
15. Lacina Jan DKP0717 B Oddíl OB Kotlářka 36:34 + 14:48
16. Horáček Martin DKP0802 C Oddíl OB Kotlářka 37:58 + 16:12
17. Lesák Marek TJN0811 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:22 + 16:36
18. Heller Jakub ROU0702 B SKOB Roudnice nad Labem 38:56 + 17:10
19. Studnička Jakub DKP0718 B Oddíl OB Kotlářka 39:22 + 17:36
20. Koten Vojtěch DKP0815 C Oddíl OB Kotlářka 42:23 + 20:37
20. Linhart Jakub ZVO0802 C OB SK Zvole 42:23 + 20:37
22. Lazar Tomáš RIC0704 C OB Říčany 45:59 + 24:13
23. Pávek Štěpán NEK0700 B Nejdek Orienteering 46:29 + 24:43
24. Daněk Jan DKP0713 B Oddíl OB Kotlářka 47:01 + 25:15
25. Kohoutek Lukáš RIC0805 C OB Říčany 48:40 + 26:54
26. Lorenc Václav DOR0702 B OK Dobříš 49:46 + 28:00
27. Šimek Matouš KAM0800 C OK Kamenice 56:51 + 35:05
28. Beneš Josef MLA0702 C MLOK Mariánské Lázně 56:57 + 35:11
29. Mála Matyáš MAS0800 C KČT Aš 60:44 + 38:58
30. Tučný Kryštof PGP0804 C SK Praga 63:17 + 41:31
31. Kule Oliver ONO0701 B SKOB Ostrov 68:47 + 47:01
32. Pjenčák Adam MAS0802 C KČT Aš 69:43 + 47:57
33. Nedoma Edgar PDY0703 C Běhej Poděbrady 76:24 + 54:38
34. Čížek Filip ROU07xx SKOB Roudnice nad Labem 76:57 + 55:11
35. Poskočil Tomáš DOR0707 C OK Dobříš 79:52 + 58:06
Veljačik Jonáš DKP0818 C Oddíl OB Kotlářka DISK
H14B
5.71 km, 190 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Šimon LPM0501 B OK Lokomotiva Plzeň 42:58
2. Štrait Vilém VSP0701 B USK Praha 45:35 + 2:37
3. Nemšovský Filip VSP0500 B USK Praha 45:41 + 2:43
4. Hoetzel Hugo TUR0505 B OOB TJ Turnov 47:50 + 4:52
5. Melišík Jan TAP0502 B KOB Tretra Praha 50:04 + 7:06
6. Smolka Jakub TAP0500 B KOB Tretra Praha 51:33 + 8:35
7. Bárta Viktor ZVO0601 B OB SK Zvole 53:06 + 10:08
8. Březina Karel CHA0605 B OK Chrastava 53:21 + 10:23
9. Mairich Filip TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:48 + 10:50
10. Němec David LPM0504 B OK Lokomotiva Plzeň 53:53 + 10:55
11. Kurz Ondřej VPM0503 A KOS Slavia Plzeň 55:37 + 12:39
12. Elleder David TAP0615 B KOB Tretra Praha 55:54 + 12:56
13. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B OOB TJ Turnov 57:37 + 14:39
14. Pivec Jan MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně 59:02 + 16:04
15. Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem 59:09 + 16:11
16. Dlouhý Aleš PGP0502 B SK Praga 59:32 + 16:34
17. Janoch Samuel MLA0502 B MLOK Mariánské Lázně 60:19 + 17:21
18. Dolejší Jan DOK0602 B OK Doksy 61:16 + 18:18
19. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 61:32 + 18:34
20. Jiras Jan DOR0505 C OK Dobříš 62:59 + 20:01
21. Patka Kryštof BOR0702 B OK Jiskra Nový Bor 63:18 + 20:20
22. Hřivna Ondřej PGP0505 C SK Praga 63:45 + 20:47
23. Skripnik Nikola FSP0600 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 67:05 + 24:07
24. Stehlík Jakub LPM0700 B OK Lokomotiva Plzeň 67:45 + 24:47
25. Bulíř Jáchym TAP0602 B KOB Tretra Praha 67:59 + 25:01
26. Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:29 + 25:31
27. Jiras Antonín DOR0701 B OK Dobříš 69:48 + 26:50
28. Machar Matěj DKP0604 B Oddíl OB Kotlářka 72:51 + 29:53
29. Meier David VSP0606 B USK Praha 75:58 + 33:00
30. Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha 79:39 + 36:41
31. Holešta Jakub KPY0502 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 85:05 + 42:07
32. Městka Václav VSP0600 B USK Praha 87:51 + 44:53
33. Kučera Filip CHA0501 B OK Chrastava 89:59 + 47:01
34. Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga 96:16 + 53:18
35. Havlíček Martin DOR0601 C OK Dobříš 96:28 + 53:30
36. Zlesák Matyáš TAP0612 C KOB Tretra Praha 97:42 + 54:44
37. Ječmen Matyáš ONO0600 B SKOB Ostrov 99:56 + 56:58
38. Kohoutek Tomáš RIC0603 C OB Říčany 100:32 + 57:34
39. Studničný Adam BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor 100:59 + 58:01
40. Kovář Vít PGP0608 C SK Praga 124:31 + 81:33
Kubát Matyáš RIC0601 B OB Říčany DISK
H16B
6.73 km, 275 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škácha Vít DKP0310 B Oddíl OB Kotlářka 51:48
2. Kučera Jáchym DOR0301 A OK Dobříš 52:03 + 0:15
3. Mareš Albert DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka 53:04 + 1:16
4. Kohoutek Oldřich BSO0301 A KOB Baník Sokolov 54:25 + 2:37
5. Waldhauser Štěpán BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor 55:00 + 3:12
6. Kužel Jan FSP0400 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:27 + 7:39
7. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 59:39 + 7:51
8. Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 62:04 + 10:16
9. Tůma Šimon TAP0400 B KOB Tretra Praha 63:40 + 11:52
10. Černý Antonín TAP0402 B KOB Tretra Praha 63:43 + 11:55
11. Mellan Jonáš TUR0308 B OOB TJ Turnov 64:09 + 12:21
12. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 64:53 + 13:05
13. Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:12 + 15:24
14. Řehoř Vojta TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:25 + 16:37
15. Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš 71:06 + 19:18
16. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 71:11 + 19:23
17. Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 72:33 + 20:45
18. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:04 + 23:16
19. Titz Adam VSP0401 C USK Praha 78:46 + 26:58
20. Snížek Ondřej DOR0406 B OK Dobříš 82:22 + 30:34
21. Rožek Vilém RIC0301 C OB Říčany 83:52 + 32:04
22. Havlíček Albert BSO0304 B KOB Baník Sokolov 93:55 + 42:07
23. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 95:17 + 43:29
24. Marek Matěj TJN0409 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 99:00 + 47:12
25. Picl Daniel DVP0401 DVP ORIENTATION 102:10 + 50:22
26. Bohatý Jan UVP0400 C Slovan Praha 112:25 + 60:37
27. Mucha Ondřej RIC0400 C OB Říčany 159:35 + 107:47
28. Král Quido PGP0410 C SK Praga 177:10 + 125:22
Čepička Ladislav LPM0303 B OK Lokomotiva Plzeň DISK
Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga DISK
Janas Adam PGP0404 B SK Praga DISK
H18B
7.79 km, 320 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škvor Adam KAM0202 B OK Kamenice 60:51
2. Kurz Šimon VPM0208 B KOS Slavia Plzeň 60:57 + 0:06
3. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 62:41 + 1:50
4. Zabořil Vojtěch TUR0110 B OOB TJ Turnov 67:39 + 6:48
5. Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 67:49 + 6:58
6. Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 72:26 + 11:35
7. Newiak Nick NEK0101 B Nejdek Orienteering 74:05 + 13:14
8. Růta Matyáš TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:33 + 16:42
9. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 77:38 + 16:47
10. Lill Petr BSO0203 B KOB Baník Sokolov 80:58 + 20:07
11. Bradáč David LLI0203 B LOK-o Liberec 81:19 + 20:28
12. Kováč František MLA0201 B MLOK Mariánské Lázně 85:42 + 24:51
13. Mencl Jan TUR0201 B OOB TJ Turnov 85:59 + 25:08
14. Klement David DKP0110 B Oddíl OB Kotlářka 86:13 + 25:22
15. Buk Ondřej ROU0102 B SKOB Roudnice nad Labem 86:36 + 25:45
16. Melichna Matěj PGP0107 B SK Praga 90:06 + 29:15
17. Forst Antonín PGP0106 B SK Praga 114:45 + 53:54
18. Kubec Michal DOK0103 B OK Doksy 115:08 + 54:17
19. Hejduk Zdeněk BSO0201 B KOB Baník Sokolov 117:09 + 56:18
Šmol David DOK0100 B OK Doksy DISK
Klaška Martin DKP0100 A Oddíl OB Kotlářka DISK
H20B
8.12 km, 320 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 70:07
2. Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 79:48 + 9:41
3. Ridzoň Daniel DKP9907 B Oddíl OB Kotlářka 89:19 + 19:12
4. Hejduk Jan BSO0001 B KOB Baník Sokolov 91:59 + 21:52
5. Meduna Jakub DOK0000 B OK Doksy 137:51 + 67:44
Bradáč Jakub LLI0002 A LOK-o Liberec DISK
H21B
12.23 km, 530 m, 29 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 82:26
2. Brlica Pavel ZBM9302 E SK Žabovřesky Brno 86:57 + 4:31
3. Bouchal Jiří VPM8449 C KOS Slavia Plzeň 88:57 + 6:31
4. Udržal Tomáš LPU8002 R OK Lokomotiva Pardubice 91:53 + 9:27
5. Holas Štěpán SJC8702 C Sportcentrum Jičín 92:07 + 9:41
6. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 93:01 + 10:35
7. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 94:00 + 11:34
8. Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 95:08 + 12:42
9. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 96:00 + 13:34
10. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 96:04 + 13:38
11. Skripnik Štěpán FSP7909 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 96:28 + 14:02
12. Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga 99:11 + 16:45
13. Fodor Petr TUR8103 C OOB TJ Turnov 99:46 + 17:20
14. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 100:51 + 18:25
15. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 101:00 + 18:34
16. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 103:57 + 21:31
17. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 104:17 + 21:51
18. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 105:33 + 23:07
19. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 105:44 + 23:18
20. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 105:54 + 23:28
21. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 106:53 + 24:27
22. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 107:53 + 25:27
23. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 108:04 + 25:38
24. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 111:04 + 28:38
25. Axmann Šimon DKP8700 C Oddíl OB Kotlářka 111:21 + 28:55
26. Michek David TJN9802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 112:34 + 30:08
27. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 116:30 + 34:04
28. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 116:41 + 34:15
29. Hošek Radim TAP8737 C KOB Tretra Praha 117:21 + 34:55
30. Černý Martin TAP8902 C KOB Tretra Praha 117:32 + 35:06
31. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 120:20 + 37:54
32. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 121:43 + 39:17
33. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 122:07 + 39:41
34. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 125:48 + 43:22
35. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 128:22 + 45:56
36. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 128:25 + 45:59
37. Vrabec Tomáš SCP8700 C OK Sparta Praha 138:08 + 55:42
38. Matoušek Martin SPC7604 C SPORTICUS team 140:46 + 58:20
39. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 142:03 + 59:37
40. Ježek Lukáš CHA8604 C OK Chrastava 143:08 + 60:42
41. Šulc Marek MAS9302 C KČT Aš 151:26 + 69:00
42. Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov 156:35 + 74:09
43. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 159:32 + 77:06
Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
H21C
9.60 km, 440 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zakouřil Tomáš TUR7500 C OOB TJ Turnov 72:32
2. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 81:43 + 9:11
3. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 86:36 + 14:04
4. Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 86:51 + 14:19
5. Šákr Vít BOR9301 C OK Jiskra Nový Bor 90:17 + 17:45
6. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 91:04 + 18:32
7. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 91:09 + 18:37
8. Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 97:54 + 25:22
9. Beneš Filip TAP8701 C KOB Tretra Praha 98:11 + 25:39
10. Straka Tomáš SLA9702 C SKOB Slaný 104:28 + 31:56
11. Ransdorf Jakub TAP9805 C KOB Tretra Praha 108:10 + 35:38
12. Žáček Martin FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 110:59 + 38:27
13. Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 114:14 + 41:42
14. Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 118:34 + 46:02
15. Zieba Jakub NEK9800 C Nejdek Orienteering 127:18 + 54:46
16. Vacek Vladimír KNC9300 C Sokol Kostelec n. Č. l. 127:33 + 55:01
Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Kautský Jiří SCP8201 C OK Sparta Praha DISK
H35B
8.80 km, 380 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janata Martin TJN8306 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:16
2. Fibír Tomáš FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 66:33 + 6:17
3. Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 68:40 + 8:24
4. Pucherna Jan TAP7701 C KOB Tretra Praha 71:24 + 11:08
5. Skripnik Ondřej FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 73:15 + 12:59
6. Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 74:37 + 14:21
7. Rožek David RIC7403 C OB Říčany 75:02 + 14:46
8. Rambousek Karel BSO7907 C KOB Baník Sokolov 77:36 + 17:20
9. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 77:49 + 17:33
10. Kužel Tomáš FSP7610 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 80:20 + 20:04
11. Čermák Radek PGP6405 C SK Praga 81:15 + 20:59
12. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 83:13 + 22:57
13. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 85:18 + 25:02
14. Havlíček Jan RIC7902 C OB Říčany 86:08 + 25:52
15. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 91:35 + 31:19
16. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 98:21 + 38:05
17. Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 101:18 + 41:02
18. Dvořáček Dan 0110002 Cookies & Pancakes 104:17 + 44:01
19. Beneš Marek MLA7601 MLOK Mariánské Lázně 114:17 + 54:01
20. Kříž Dušan KRL7800 C Kometa Kralovice 115:28 + 55:12
21. Placek Petr MLA8000 C MLOK Mariánské Lázně 117:29 + 57:13
22. Hora Michal LBE7901 C TJ Lokomotiva Beroun 120:40 + 60:24
23. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov 122:49 + 62:33
H40B
8.21 km, 375 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 65:16
2. Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 65:59 + 0:43
3. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 67:14 + 1:58
4. Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 69:32 + 4:16
5. Gregor Martin DKP7705 C Oddíl OB Kotlářka 69:52 + 4:36
6. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 71:44 + 6:28
7. Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 73:27 + 8:11
8. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 74:53 + 9:37
9. Kubát Tomáš RIC7503 C OB Říčany 75:51 + 10:35
10. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 78:16 + 13:00
11. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 85:11 + 19:55
12. Collis Mark DKP7703 C Oddíl OB Kotlářka 85:33 + 20:17
13. Ječmen Vladimír ONO7900 C SKOB Ostrov 86:15 + 20:59
14. Nejedlý Ladislav ONO7501 C SKOB Ostrov 86:29 + 21:13
15. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 87:18 + 22:02
16. Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 87:40 + 22:24
17. Kožíšek Petr LPM7603 C OK Lokomotiva Plzeň 89:24 + 24:08
18. Pávek Jiří NEK7700 C Nejdek Orienteering 90:42 + 25:26
19. Sychra Zdeněk CHA7302 C OK Chrastava 92:00 + 26:44
20. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 93:09 + 27:53
21. Máca Petr DOB7701 C KOB Dobruška 93:22 + 28:06
22. Řehák Miroslav SKV7101 C TJ Slovan Karlovy Vary 93:57 + 28:41
23. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 94:05 + 28:49
24. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 94:09 + 28:53
25. Lacina Martin DKP7502 C Oddíl OB Kotlářka 94:43 + 29:27
26. Končický Lukáš RIC7501 C OB Říčany 96:22 + 31:06
27. Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 96:34 + 31:18
28. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 99:54 + 34:38
29. Pivec Lukáš MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 105:54 + 40:38
30. Kolář David LOU7700 C SK Moravan Louňovice 114:24 + 49:08
31. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 130:06 + 64:50
32. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 135:19 + 70:03
33. Míka Pavel DKP7800 C Oddíl OB Kotlářka 150:28 + 85:12
H45B
8.19 km, 330 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:32
2. Žemlík Pavel TUR7135 C OOB TJ Turnov 61:02 + 0:30
3. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 61:50 + 1:18
4. Bradáč Stanislav LLI7201 C LOK-o Liberec 63:37 + 3:05
5. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 64:29 + 3:57
6. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 67:03 + 6:31
7. Vláčil Daniel RIC7307 C OB Říčany 69:27 + 8:55
8. Ševčík Petr ONO7200 C SKOB Ostrov 71:12 + 10:40
9. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 71:52 + 11:20
10. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 72:52 + 12:20
11. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 73:31 + 12:59
12. Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 76:05 + 15:33
13. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 76:21 + 15:49
14. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 79:40 + 19:08
15. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 81:23 + 20:51
16. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 83:14 + 22:42
17. Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 84:20 + 23:48
18. Chum Jaroslav SLP6601 C OOB Slavia Praha 84:31 + 23:59
19. Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 85:35 + 25:03
20. Ptáček Jan PGP7205 C SK Praga 86:57 + 26:25
21. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 87:14 + 26:42
22. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 87:30 + 26:58
23. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 90:54 + 30:22
24. Kohoutek Oldřich BSO7100 C KOB Baník Sokolov 91:34 + 31:02
25. Kodejš Zdeněk VSP7202 C USK Praha 94:14 + 33:42
26. Fišar Miroslav KRL7201 C Kometa Kralovice 94:40 + 34:08
27. Gemperle František MFP7102 C Matfyz Praha 97:23 + 36:51
28. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 100:18 + 39:46
29. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 100:38 + 40:06
30. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 101:08 + 40:36
31. Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 106:18 + 45:46
32. Novotný Tomáš TUR7405 C OOB TJ Turnov 106:34 + 46:02
33. Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 106:39 + 46:07
34. Dostál Tomáš DLP7400 C OOB TJ Dukla Praha 108:41 + 48:09
35. Uhlíř Patrik LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun 110:39 + 50:07
36. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 114:18 + 53:46
37. Mareš Alexander NEK7300 C Nejdek Orienteering 120:11 + 59:39
38. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 173:28 + 112:56
Bartoň Jan FSP7000 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Balga Jiří DKP7302 C Oddíl OB Kotlářka DISK
H50B
7.84 km, 330 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 65:48
2. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 70:03 + 4:15
3. Kamenický Jan PHK6601 C OK 99 Hradec Králové 70:20 + 4:32
4. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 70:37 + 4:49
5. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 70:54 + 5:06
6. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 72:05 + 6:17
7. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 72:11 + 6:23
8. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 72:13 + 6:25
9. Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 74:10 + 8:22
10. Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 77:02 + 11:14
11. Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov 77:21 + 11:33
12. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 79:52 + 14:04
13. Urbánek Lumír ONO6701 C SKOB Ostrov 80:15 + 14:27
14. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 80:54 + 15:06
15. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 80:55 + 15:07
16. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 85:33 + 19:45
17. Wolfram Frank 1VD6800 SG Zittau Süd 86:51 + 21:03
18. Hartman Aleš VSP6506 C USK Praha 87:05 + 21:17
19. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 90:06 + 24:18
20. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 90:26 + 24:38
21. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 92:00 + 26:12
22. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 92:01 + 26:13
23. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 97:25 + 31:37
24. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 100:29 + 34:41
25. Zavadil Vladimír VSP6710 C USK Praha 101:24 + 35:36
26. Votava Petr KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l. 101:47 + 35:59
27. Staněk Rostislav VPM6801 C KOS Slavia Plzeň 109:46 + 43:58
28. Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 116:54 + 51:06
29. Jiras Jiří DOR6900 C OK Dobříš 119:45 + 53:57
30. Buk Jiří ROU6901 C SKOB Roudnice nad Labem 137:18 + 71:30
Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
H55B
6.08 km, 230 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 49:33
2. Bartovský Pavel VPM6101 C KOS Slavia Plzeň 57:37 + 8:04
3. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 57:50 + 8:17
4. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 59:35 + 10:02
5. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:52 + 12:19
6. Tichý Martin SJH6401 C SOS Jindřichův Hradec 62:25 + 12:52
7. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 63:12 + 13:39
8. Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 64:07 + 14:34
9. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 64:50 + 15:17
10. Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 66:34 + 17:01
11. Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 67:02 + 17:29
12. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 74:23 + 24:50
13. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 80:41 + 31:08
14. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 80:47 + 31:14
15. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 81:53 + 32:20
16. Sysel Zdeněk PGP5200 C SK Praga 92:41 + 43:08
17. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 97:52 + 48:19
18. Hurta Vladimír PGP6305 C SK Praga 102:37 + 53:04
19. Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja 117:41 + 68:08
20. Oprsal Alan NNN0002 Neregistrovaní 118:03 + 68:30
21. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 119:11 + 69:38
22. Mellan Martin TUV6304 C SOK TJ Turnov 145:39 + 96:06
H60B
5.51 km, 210 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 46:43
2. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 48:58 + 2:15
3. Dušátko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 50:05 + 3:22
4. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 50:50 + 4:07
5. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 52:13 + 5:30
6. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:22 + 8:39
7. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 55:49 + 9:06
8. Zeiner-Gundersen Richard 0050002 Fossum IF 57:14 + 10:31
9. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 58:41 + 11:58
10. Cigoš Petr TBM5602 C KOS TJ Tesla Brno 58:52 + 12:09
11. Hegna Trond 0050003 Fossum IF 60:28 + 13:45
12. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 63:16 + 16:33
13. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 63:26 + 16:43
14. Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš 64:04 + 17:21
15. Modalsli Sigbjørn 0050001 Fossum IF 66:48 + 20:05
16. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 66:56 + 20:13
17. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 68:35 + 21:52
18. Šámal Václav OKP5600 C SK OK 24 Praha 72:47 + 26:04
19. John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha 72:59 + 26:16
20. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 75:04 + 28:21
21. Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 78:18 + 31:35
22. Cedrych Karel TJP5500 C TJ Sokol Troja 79:07 + 32:24
23. Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 93:16 + 46:33
24. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 105:53 + 59:10
25. Tachezy Jan DOR5802 C OK Dobříš 115:48 + 69:05
H65B
5.25 km, 200 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 56:46
2. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 61:15 + 4:29
3. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 63:05 + 6:19
4. Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 69:22 + 12:36
5. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 74:36 + 17:50
6. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 75:10 + 18:24
7. Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 84:36 + 27:50
8. Toušek Miloslav MKP5000 C SK GORDIC Praha Kačerov 86:14 + 29:28
9. Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 86:54 + 30:08
10. Wald František FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 92:19 + 35:33
11. Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 99:10 + 42:24
12. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 102:09 + 45:23
13. Lusk Karel CHA5002 C OK Chrastava 112:24 + 55:38
14. Kolský Alexander PGP5000 C SK Praga 124:09 + 67:23
15. Kramoliš Jan PVP5000 C VSK Přírodní vědy Praha 187:13 + 130:27
Valter Petr KBP4500 C KBP Praha DISK
H70B
3.89 km, 135 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 40:48
2. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 46:56 + 6:08
3. Jirásek Jaroslav DCH4701 C Radioelektronika Cheb 47:47 + 6:59
4. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 48:50 + 8:02
5. Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 55:42 + 14:54
6. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 70:33 + 29:45
7. Valášek Josef SCP4501 C OK Sparta Praha 74:16 + 33:28
8. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 79:26 + 38:38
Fiala Miloš KSH4801 C OB Kašperské Hory DISK
Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha DISK
H75B
3.03 km, 110 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 41:55
2. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 54:10 + 12:15
3. Schimm Dieter BSO4401 C KOB Baník Sokolov 55:37 + 13:42
4. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 66:05 + 24:10
5. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 87:52 + 45:57
Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně DISK
Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
H80B
2.03 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 36:31
2. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 39:38 + 3:07
3. Hanák Milan FSP3400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 70:11 + 33:40
HDR
3.66 km, 110 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Kilián NNN0020 Neregistrovaní 29:45
2. Dobyášová Kateřina 0040001 Kamenice 32:44 + 2:59
3. Uhlířová Eliška LBE1150 C TJ Lokomotiva Beroun 32:54 + 3:09
4. Gregorová Magdalena DKP1158 C Oddíl OB Kotlářka 34:06 + 4:21
5. Tomešová Stella NNN0001 Neregistrovaní 34:33 + 4:48
6. Proxová Veronika 0060001 Proxovi 34:44 + 4:59
7. Viktorie Havlíková 0100001 padouši 35:42 + 5:57
8. van Dongen Annemiek DKP1257 C Oddíl OB Kotlářka 36:50 + 7:05
9. Drahoňovský Jakub TUR1006 C OOB TJ Turnov 37:31 + 7:46
10. Lacinová Zuzana DKP1055 C Oddíl OB Kotlářka 37:42 + 7:57
11. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 40:08 + 10:23
12. Paulů Max 0030002 Běhám na vlastní triko 41:37 + 11:52
13. Udržal Lukáš LPU1303 C OK Lokomotiva Pardubice 42:30 + 12:45
13. Arnošt Daniel DOR1200 C OK Dobříš 42:30 + 12:45
15. Udržal Jakub LPU1100 C OK Lokomotiva Pardubice 42:52 + 13:07
16. Řehák Prokop DVP1202 C DVP ORIENTATION 46:34 + 16:49
17. Etrych Matěj 0010002 Etryšáci 47:11 + 17:26
18. Mičánková Thea LOU1253 C SK Moravan Louňovice 47:27 + 17:42
19. Tomeš Maxmilián SJC1400 C Sportcentrum Jičín 49:31 + 19:46
20. Etrych Tobiáš 0010003 Etryšáci 51:02 + 21:17
21. Pokorná Nela PGP0552 C SK Praga 51:31 + 21:46
22. Košárková Aneta NNN0030 Neregistrovaní 51:41 + 21:56
23. Neškudlová Kateřina NNN0011 Neregistrovaní 53:00 + 23:15
24. Ondráček Viktor EKP1515 C VŠTJ Ekonom Praha 54:47 + 25:02
25. Pelikán Vít SCP1201 OK Sparta Praha 57:36 + 27:51
26. Pechackova Hana RIC1699 OB Říčany 58:11 + 28:26
27. Králová Nela 0080003 Modrá krev 58:21 + 28:36
28. Kolín Jonáš DKP1500 C Oddíl OB Kotlářka 60:41 + 30:56
29. Pakostová Hana PGP8251 C SK Praga 63:06 + 33:21
30. Pucherna Štěpán TAP1400 C KOB Tretra Praha 65:09 + 35:24
31. Pecánek Matěj TEP1300 C Tempo Praha 65:52 + 36:07
32. Ježková Magdaléna CHA1950 C OK Chrastava 71:20 + 41:35
33. Khelová Eliška NNN0021 Neregistrovaní 73:04 + 43:19
34. Vrabec Adrian SCP1500 C OK Sparta Praha 77:46 + 48:01
35. Vrabcová Olívie SCP1450 C OK Sparta Praha 77:55 + 48:10
36. Kůstková Sofie NNN0028 Neregistrovaní 83:43 + 53:58
37. Bémová Justina NNN0017 Neregistrovaní 87:31 + 57:46
38. Lipenský Kryštof 0210001 OK99 Hradec Králové 91:44 + 61:59
39. Kuncová Maja TJN1651 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 115:14 + 85:29
40. Hašková Veronika VPM1750 KOS Slavia Plzeň 115:56 + 86:11
41. Mikuláš Lipenský 0210002 OK99 Hradec Králové 211:06 + 181:21
P3
3.53 km, 125 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brlicová Natalie 0190001 SKI ŠUMAVA 59:34
2. Ellederová Zdeňka TAP7755 C KOB Tretra Praha 59:56 + 0:22
3. Kopecký Vojtěch NNN0013 Neregistrovaní 76:33 + 16:59
4. Kovář Libor 0070001 Dezorientovaní šneci 81:45 + 22:11
5. Bohatá Pavla UVP7450 C Slovan Praha 82:31 + 22:57
6. Pompachová Alexandra TAP7754 C KOB Tretra Praha 92:23 + 32:49
7. Zemanová Alena KTA6351 C SK Kotnov Tábor 93:24 + 33:50
8. Vytejčková Kateřina NNN0027 Neregistrovaní 95:30 + 35:56
9. Králová Lucie 0080002 Modrá krev 95:59 + 36:25
10. De Heij Margita RIC7350 C OB Říčany 97:42 + 38:08
11. Paulů Markéta 0030003 Běhám na vlastní triko 104:16 + 44:42
12. Helisová Monika NNN0029 Neregistrovaní 118:56 + 59:22
13. Kotenová Petra NNN0024 Neregistrovaní 120:06 + 60:32
14. Shuhmeienová Ivana NNN0035 Neregistrovaní 128:11 + 68:37
15. Vařeková Anna NNN0031 Neregistrovaní 132:19 + 72:45
16. Píšová Jitka NNN0010 Neregistrovaní 139:06 + 79:32
17. Bohatá Marie UVP0650 C Slovan Praha 140:20 + 80:46
Beránková Markéta VPM7452 C KOS Slavia Plzeň DISK
Kožnarová Barbora 0180001 OKP - neregistrovaný DISK
Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov DISK
Grohmannová Elena NNN0032 Neregistrovaní DISK
Jankovcová Marie TJP3950 C TJ Sokol Troja DISK
T3
3.12 km, 130 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oncirk Jan ONO0301 B SKOB Ostrov 31:20
2. Titz Pavel VSP7400 C USK Praha 32:23 + 1:03
3. Vaněk Petr ZBP1200 C OOB SK Zbraslav 34:18 + 2:58
4. Borovička Tomáš FSP9801 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:39 + 9:19
5. Klapalová Pavla VSP7099 C USK Praha 45:27 + 14:07
6. Bazika Miroslav TJP6401 C TJ Sokol Troja 47:43 + 16:23
7. Ševčík Daniel ONO0200 C SKOB Ostrov 49:17 + 17:57
8. Snížek Jan DKP7600 C Oddíl OB Kotlářka 49:34 + 18:14
9. Zavadil Pavel KAM6401 C OK Kamenice 50:49 + 19:29
10. Hruška Peter 0170001 Neregistrovaní Hruškovi 52:34 + 21:14
11. Benc Jiří TAP8002 C KOB Tretra Praha 54:35 + 23:15
12. Hudeček Jaroslav KTA6501 C SK Kotnov Tábor 55:11 + 23:51
13. Lamač Vratislav BOR7500 C OK Jiskra Nový Bor 58:37 + 27:17
14. Král Lukáš 0080001 Modrá krev 60:45 + 29:25
15. Lazarova Pavla RIC7651 C OB Říčany 62:02 + 30:42
16. Poskočil Jan DOR7203 OK Dobříš 62:26 + 31:06
17. Havlová Eva KNC7851 C Sokol Kostelec n. Č. l. 62:57 + 31:37
18. TUČNÝ Jan 0130001 Tučňáci OB 66:03 + 34:43
19. Havel Josef KNC7800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 68:51 + 37:31
20. Linhart Václav NNN0025 Neregistrovaní 72:08 + 40:48
21. Paulů Robert 0030001 Běhám na vlastní triko 72:50 + 41:30
22. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 73:16 + 41:56
23. Hejnalová Hana NNN0014 Neregistrovaní 73:57 + 42:37
24. Bencová Lenka NNN0012 Neregistrovaní 75:34 + 44:14
25. Havlíčková Kateřina DOR7650 C OK Dobříš 81:22 + 50:02
26. Šimerka Jakub PGP0407 C SK Praga 84:15 + 52:55
27. Hořovská Vladislava NNN0019 Neregistrovaní 87:00 + 55:40
28. Daňková Daniela DKP7353 C Oddíl OB Kotlářka 87:57 + 56:37
29. Vrabcová Romana SCP8250 C OK Sparta Praha 91:26 + 60:06
30. MALÁ Martina 0130002 Tučňáci OB 93:28 + 62:08
Karas Ondřej 0140001 FSP DISK
Nedoma David PDY7300 C Běhej Poděbrady DISK
Šauli Iva VPM7852 C KOS Slavia Plzeň DISK
T6
5.82 km, 235 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha 62:09
2. Pompach Petr TAP7801 C KOB Tretra Praha 63:09 + 1:00
3. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 67:28 + 5:19
4. Silný Ondřej PHK7906 C OK 99 Hradec Králové 71:11 + 9:02
5. Holasová Lenka 0120002 Ždimiators 75:20 + 13:11
6. Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 75:28 + 13:19
7. Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 77:47 + 15:38
8. Skalka Michal LTU6700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 77:50 + 15:41
9. Žákovec Jan KRL9505 C Kometa Kralovice 80:23 + 18:14
10. Koten Petr NNN0023 Neregistrovaní 81:14 + 19:05
11. Lazar Jindřich RIC7504 C OB Říčany 84:26 + 22:17
12. Kropáč Jiří KRL6702 C Kometa Kralovice 86:00 + 23:51
13. Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 86:36 + 24:27
14. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 90:14 + 28:05
15. Mikulová Zuzana ZVO7951 C OB SK Zvole 92:10 + 30:01
16. Dittrt Štěpán LME0001 C SK Los Mělník 94:22 + 32:13
17. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 97:18 + 35:09
18. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 97:19 + 35:10
19. Lorenc Václav DOR7200 C OK Dobříš 99:21 + 37:12
20. Bacílková Petra NNN0004 Neregistrovaní 101:51 + 39:42
21. Manda Filip NNN0003 Neregistrovaní 101:53 + 39:44
22. Pelikán Tomáš SCP8202 OK Sparta Praha 104:58 + 42:49
23. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 108:47 + 46:38
24. Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš 110:34 + 48:25
25. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 112:14 + 50:05
26. Žemla Matěj NNN0060 Neregistrovaní 115:56 + 53:47
27. Křížek Vítězslav 0150001 . 116:16 + 54:07
28. Kopáček Jiří DOR6100 OK Dobříš 120:36 + 58:27
29. Prox Jakub RIC7406 C OB Říčany 121:17 + 59:08
30. Kabát Jiří ZBP7201 OOB SK Zbraslav 133:24 + 71:15
31. Janeček Ondřej SOB0201 C SOBSA 139:05 + 76:56
32. Barna Martin 0120001 Ždimiators 142:12 + 80:03
33. Kysilka Vratislav PDY7803 Běhej Poděbrady 146:28 + 84:19
Bém Roman NNN0018 Neregistrovaní DISK
Bolinová Hana NNN0022 Neregistrovaní DISK