Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy západ

Datum:
08.09.2019
Místo konání:
Kamenice, osada Těptín
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Mapa:
1 : 10 000, E = 5 m, stav srpen 2019, ISOM 2017, vodovzdorně upravená
Ředitel závodu:
Jedlička Adam - R3
Hlavní rozhodčí:
Valášek Petr - R2
Stavitel tratí:
Pašek František - R2
JURY:
Janata Martin, Němečková Jarmila, Sysel Ondřej
Protokol:
Závod proběhl v počasí za slunečného počasí, teplota kolem 24 stupňů. Cílem proběhlo 1074 závodníků. Časový harmonogram závodu byl dodržen. V průběhu závodu nebyl podán žádný protest. V průběhu závodu došlo k pobodání několika dětí sršni a vosami, ošetření bylo poskytnuto v cíli zdravotníkem, nikdo nepotřeboval následné odborné ošetření.
D10L
1.92 km, 15 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mácová Barbora DOB1050 C KOB Dobruška 17:42
2. Zavadilová Adéla VSP1153 C USK Praha 20:26 + 2:44
3. Bašusová Olga KAM1250 C OK Kamenice 21:00 + 3:18
4. Blahutová Lucie MFP0950 C Matfyz Praha 21:56 + 4:14
5. Rejšková Klára KAM1251 C OK Kamenice 23:58 + 6:16
6. Dobyášová Adéla KAM1051 C OK Kamenice 24:54 + 7:12
7. Pokorná Elen KAM1151 C OK Kamenice 26:25 + 8:43
8. Mrázková Berta SJC1151 C Sportcentrum Jičín 26:28 + 8:46
9. Pešková Marie LOU1252 C SK Moravan Louňovice 29:06 + 11:24
10. Pivcová Lucie MLA1650 C MLOK Mariánské Lázně 33:33 + 15:51
11. Matoušková Kateřina SPC0955 C SPORTICUS team 36:18 + 18:36
12. Břízková Alžběta LOU1153 C SK Moravan Louňovice 39:25 + 21:43
13. Kolářová Zuzana LOU1250 C SK Moravan Louňovice 42:01 + 24:19
14. van Dongen Annemiek DKP1257 C Oddíl OB Kotlářka 42:30 + 24:48
15. Neškudlová Anna KAM1152 C OK Kamenice 59:17 + 41:35
MS Šuráňová Hedvika KAM0758 C OK Kamenice 42:06 + 24:24
D10C
2.03 km, 20 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lošťáková Ela LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:55
2. Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 15:46 + 0:51
3. Janatová Violka TJN0956 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:05 + 1:10
4. Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 16:36 + 1:41
5. Balejová Sofie KAM0951 C OK Kamenice 18:10 + 3:15
6. Hrušková Tereza PGP0953 C SK Praga 18:33 + 3:38
7. Hanáková Aneta KRL0951 C Kometa Kralovice 18:47 + 3:52
8. Kolářová Veronika LOU1050 C SK Moravan Louňovice 19:08 + 4:13
9. Ječmenová Veronika ONO0950 C SKOB Ostrov 19:13 + 4:18
10. Kubecová Markéta PGP0955 C SK Praga 20:20 + 5:25
11. Rodová Anežka VSP1152 C USK Praha 21:10 + 6:15
12. Chumová Adéla SLP0950 C OOB Slavia Praha 21:29 + 6:34
13. Schuhmeierová Alena ROZ0952 C OK Roztoky 21:55 + 7:00
14. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 21:58 + 7:03
15. Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 23:30 + 8:35
16. Dlouhá Julie PGP1051 C SK Praga 23:47 + 8:52
17. Havlíčková Zuzana NNN0079 Neregistrovaní 25:18 + 10:23
18. Novotná Barbora VTA0957 C SC vebr-sport 26:08 + 11:13
19. Dvořáková Lucie PGP0956 C SK Praga 26:13 + 11:18
20. Ehlerová Michaela VSP1050 C USK Praha 27:20 + 12:25
21. Hrušková Gabriela PGP1150 C SK Praga 27:24 + 12:29
22. Havlová Veronika KNC0950 C Sokol Kostelec n. Č. l. 27:46 + 12:51
23. Pompachová Natálie TAP0952 C KOB Tretra Praha 30:24 + 15:29
24. Pokorná Ema PGP0950 C SK Praga 31:38 + 16:43
25. Šunková Sára LOU1051 C SK Moravan Louňovice 32:21 + 17:26
26. Pokorná Sára KAM0952 C OK Kamenice 33:14 + 18:19
27. Kurfürstová Marie FSP1050 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:14 + 21:19
28. Straková Kateřina CHA1052 C OK Chrastava 37:26 + 22:31
29. Urbánková Lucie ONO1150 C SKOB Ostrov 39:09 + 24:14
MS Žemlová Magdalena KAM0950 C OK Kamenice 37:31 + 22:36
D12C
2.34 km, 20 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartalošová Anežka PGP0853 B SK Praga 15:59
2. Baldrianová Eva VSP0751 B USK Praha 16:06 + 0:07
3. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 17:00 + 1:01
4. Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 17:07 + 1:08
5. Malečková Pavlína VSP0855 B USK Praha 17:21 + 1:22
6. Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 17:40 + 1:41
7. Mayerová Daniela KSH0852 B OB Kašperské Hory 18:35 + 2:36
8. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 18:42 + 2:43
9. Kudrnáčová Marta KAM0754 B OK Kamenice 18:48 + 2:49
10. Šimůnková Michaela TAP0851 B KOB Tretra Praha 19:09 + 3:10
11. Kuželová Ela FSP0750 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:42 + 3:43
12. Mikulová Tereza ZVO0851 C OB SK Zvole 19:55 + 3:56
13. Gelnerová Markéta KRL0952 B Kometa Kralovice 20:12 + 4:13
14. Novotná Karolína TUR0853 B OOB TJ Turnov 20:40 + 4:41
15. Mušková Amálie Anna DKP0759 C Oddíl OB Kotlářka 20:48 + 4:49
16. Šestáková Johana VLI0853 B Slavia Liberec orienteering 21:36 + 5:37
17. Žemlová Barbora KAM0751 C OK Kamenice 22:15 + 6:16
18. Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 22:24 + 6:25
19. Stehlíková Tereza LPM0951 C OK Lokomotiva Plzeň 22:42 + 6:43
20. Krátká Linda ROU0851 C SKOB Roudnice nad Labem 23:07 + 7:08
20. Bublíková Klára TAP0752 C KOB Tretra Praha 23:07 + 7:08
22. Břízková Anna LOU0851 C SK Moravan Louňovice 23:31 + 7:32
23. Ehlerová Anna VSP0854 C USK Praha 23:32 + 7:33
24. Kropáčová Zuzana KRL0754 B Kometa Kralovice 23:33 + 7:34
25. Grimmerová Valerie RIC0754 C OB Říčany 24:54 + 8:55
26. Ptáčková Hana PGP0750 B SK Praga 25:01 + 9:02
27. Havlíčková Veronika RIC0853 C OB Říčany 26:56 + 10:57
28. Baštová Justýna DOR0952 C OK Dobříš 33:06 + 17:07
29. Ellederová Eva TAP0860 C KOB Tretra Praha 34:20 + 18:21
30. Pěkná Alžběta ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem 36:50 + 20:51
31. Křečková Apolena KAM0755 C OK Kamenice 38:25 + 22:26
32. Ovčáčková Barbora TAP0856 C KOB Tretra Praha 38:32 + 22:33
33. Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice 39:05 + 23:06
34. Housková Adéla DOR0851 C OK Dobříš 43:04 + 27:05
34. Blahová Karolína KAM0752 C OK Kamenice 43:04 + 27:05
Šunková Berta LOU0850 B SK Moravan Louňovice DISK
D14B
3.19 km, 45 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mellanová Judita TUR0559 B OOB TJ Turnov 25:07
2. Balejová Julie KAM0551 A OK Kamenice 25:22 + 0:15
3. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 25:35 + 0:28
4. Kožíšková Kateřina LPM0652 B OK Lokomotiva Plzeň 25:48 + 0:41
5. Holíková Simona ONO0553 B SKOB Ostrov 26:14 + 1:07
6. Štemberová Bára TJN0650 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:46 + 2:39
7. Škáchová Viktorie DKP0655 A Oddíl OB Kotlářka 27:52 + 2:45
8. Šimšová Pavla MFP0551 B Matfyz Praha 27:57 + 2:50
9. Malečková Hana VSP0553 B USK Praha 28:03 + 2:56
10. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 28:24 + 3:17
11. Pecková Tereza VLI0551 B Slavia Liberec orienteering 28:29 + 3:22
12. Řeháková Mirka SKV0652 B TJ Slovan Karlovy Vary 28:51 + 3:44
13. Nováková Nina KAM0554 B OK Kamenice 29:56 + 4:49
14. Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 30:09 + 5:02
15. Bambousková Julie DOR0650 B OK Dobříš 30:56 + 5:49
16. Štěpová Kateřina PGP0657 B SK Praga 30:58 + 5:51
17. Kulová Laura ONO0552 B SKOB Ostrov 31:28 + 6:21
18. Kotenová Markéta RIC0651 B OB Říčany 31:58 + 6:51
18. Koubová Hana DKP0558 B Oddíl OB Kotlářka 31:58 + 6:51
20. Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 32:18 + 7:11
21. Linhartová Klára ZVO0556 B OB SK Zvole 32:36 + 7:29
22. Podoubská Adéla TJN0658 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:12 + 8:05
23. Lošťáková Sára LTP0650 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 33:15 + 8:08
24. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 33:32 + 8:25
25. Vilémová Eliška VLI0655 B Slavia Liberec orienteering 33:33 + 8:26
26. Housková Barbora DOR0655 B OK Dobříš 33:50 + 8:43
27. Fialová Kateřina DOR0754 B OK Dobříš 34:01 + 8:54
28. Hájková Tereza TUR0556 B OOB TJ Turnov 34:24 + 9:17
29. Skalová Jolana TJN0653 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:41 + 9:34
30. Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 35:02 + 9:55
31. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:57 + 10:50
32. Gelnerová Anna KRL0653 B Kometa Kralovice 36:13 + 11:06
33. Hovorková Marie LDC0650 B KOB Děčín 36:34 + 11:27
34. Škáchová Zuzana DKP0656 B Oddíl OB Kotlářka 37:38 + 12:31
35. Vozábalová Hana PGP0654 B SK Praga 37:48 + 12:41
36. Měšťanová Tereza TAP0653 B KOB Tretra Praha 37:51 + 12:44
37. Urbánková Eva ONO0650 B SKOB Ostrov 38:20 + 13:13
38. Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 39:32 + 14:25
39. Havlová Tereza KNC0750 B Sokol Kostelec n. Č. l. 40:04 + 14:57
40. Chramostová Julie KAM0652 C OK Kamenice 40:30 + 15:23
41. Gemperlová Eliška PGP0556 C SK Praga 43:04 + 17:57
42. Polívková Beáta RIC0652 B OB Říčany 43:18 + 18:11
43. Dvořáková Veronika PGP0659 C SK Praga 45:35 + 20:28
44. Blahutová Martina MFP0550 C Matfyz Praha 46:48 + 21:41
45. Kubcová Anna DOB0550 C KOB Dobruška 48:15 + 23:08
46. Forštová Ema DOR0658 C OK Dobříš 53:38 + 28:31
47. Fišarová Adéla KRL0651 C Kometa Kralovice 54:24 + 29:17
48. Ptáčková Veronika PGP0551 C SK Praga 60:17 + 35:10
49. Ševčíková Anežka ONO0550 C SKOB Ostrov 72:03 + 46:56
50. Pompachová Karolína TAP0652 B KOB Tretra Praha 73:05 + 47:58
Dostálová Lejla DLP0650 C OOB TJ Dukla Praha DISK
D16B
3.58 km, 45 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 32:32
2. Chrzová Eliška PGP0353 B SK Praga 32:53 + 0:21
3. Hankovcová Helena KAM0350 B OK Kamenice 33:08 + 0:36
4. Fišarová Eliška KRL0351 B Kometa Kralovice 33:34 + 1:02
5. Čapková Lucie KAM0459 B OK Kamenice 35:16 + 2:44
6. Aschermannová Klára VSP0454 B USK Praha 35:28 + 2:56
7. Šauli Kateřina VPM0456 B KOS Slavia Plzeň 35:51 + 3:19
8. Řeháková Gabriela VPM0353 B KOS Slavia Plzeň 36:08 + 3:36
9. Baštová Julie DOR0353 B OK Dobříš 36:33 + 4:01
10. Vitebská Eliška TJN0350 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:58 + 4:26
11. Beranová Hana VSP0455 B USK Praha 37:11 + 4:39
12. De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 37:49 + 5:17
13. Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 37:52 + 5:20
14. Krejčová Lucie ROU0453 B SKOB Roudnice nad Labem 38:33 + 6:01
15. Čermáková Klára PGP0352 B SK Praga 38:57 + 6:25
16. Kopecká Valentýna VSP0453 B USK Praha 39:03 + 6:31
17. Nekvasilová Tereza DKP0459 B Oddíl OB Kotlářka 40:54 + 8:22
18. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 41:37 + 9:05
19. Kodejšová Markéta VSP0458 B USK Praha 41:38 + 9:06
20. Nádeníčková Iva NEK0350 B Nejdek Orienteering 41:42 + 9:10
21. Bartošová Marie MLA0451 B MLOK Mariánské Lázně 43:10 + 10:38
22. Víšková Veronika KAM0452 B OK Kamenice 45:09 + 12:37
23. Ziebová Veronika NEK0450 B Nejdek Orienteering 46:26 + 13:54
24. Jirasová Anežka DOR0350 C OK Dobříš 46:45 + 14:13
25. Nejedlá Klára ONO0450 B SKOB Ostrov 48:01 + 15:29
26. Šestáková Marie VLI0452 A Slavia Liberec orienteering 48:26 + 15:54
27. Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha 49:02 + 16:30
28. Končická Kateřina RIC0352 C OB Říčany 49:37 + 17:05
29. Tomášková Linda TAP0455 C KOB Tretra Praha 49:42 + 17:10
30. Kotenová Barbora RIC0452 B OB Říčany 51:02 + 18:30
31. Pecko Sára ONO0452 B SKOB Ostrov 51:51 + 19:19
32. Chramostová Amálie KAM0355 C OK Kamenice 65:05 + 32:33
33. Jedličková Kristýna KAM0455 B OK Kamenice 65:58 + 33:26
34. Kramlová Barbora ZVO0452 C OB SK Zvole 66:28 + 33:56
35. Řeháková Ludmila DVP0451 C DVP ORIENTATION 71:55 + 39:23
36. Berounská Adéla VSP0352 C USK Praha 79:11 + 46:39
37. Lillová Marie BSO0351 C KOB Baník Sokolov 84:10 + 51:38
Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš DISK
D18B
3.76 km, 45 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aschermannová Tereza VSP0253 B USK Praha 36:13
2. Růžičková Vendula CHA0252 B OK Chrastava 36:15 + 0:02
3. Tymešová Anna BOR0253 A OK Jiskra Nový Bor 37:07 + 0:54
4. Linková Lucie TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:53 + 1:40
5. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 38:15 + 2:02
6. Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 38:31 + 2:18
7. Horáková Barbora VSP0150 B USK Praha 39:48 + 3:35
8. Beranová Eva VSP0254 B USK Praha 40:49 + 4:36
9. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 41:21 + 5:08
10. Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 42:24 + 6:11
11. Staňková Markéta VPM0153 B KOS Slavia Plzeň 43:10 + 6:57
12. Popová Jana TAP0252 B KOB Tretra Praha 43:24 + 7:11
13. Dolejší Kateřina DOK0156 A OK Doksy 43:43 + 7:30
14. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 B OK Dobříš 44:05 + 7:52
15. Votavová Žofie KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l. 44:57 + 8:44
16. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 45:24 + 9:11
17. Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 46:09 + 9:56
18. Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 B SK Praga 46:47 + 10:34
19. Zapalačová Petra DOK0154 B OK Doksy 51:56 + 15:43
20. Blahová Pavla DKP0155 B Oddíl OB Kotlářka 55:38 + 19:25
21. Popová Veronika TAP0253 B KOB Tretra Praha 59:58 + 23:45
22. Marešová Klára NEK0250 B Nejdek Orienteering 66:38 + 30:25
23. Raková Eliška BSO0152 C KOB Baník Sokolov 79:26 + 43:13
D20B
3.97 km, 55 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škarková Kateřina PGP9955 B SK Praga 34:25
2. Šrámková Hana RIC0051 B OB Říčany 40:08 + 5:43
3. Kubecová Kateřina BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor 42:17 + 7:52
4. Kopecká Johana PGP9956 B SK Praga 43:12 + 8:47
5. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:55 + 10:30
6. Hanáková Lenka KRL9951 A Kometa Kralovice 50:21 + 15:56
7. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 54:38 + 20:13
8. Klikarová Ivana DKP9953 B Oddíl OB Kotlářka 71:16 + 36:51
D21B
4.66 km, 55 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Tereza LPU9757 R OK Lokomotiva Pardubice 33:39
2. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 33:41 + 0:02
3. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 33:50 + 0:11
4. Matějů Martina PGP8556 E SK Praga 34:27 + 0:48
5. Šístková Iveta LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice 34:55 + 1:16
6. Udržalová Pavla LPU8552 C OK Lokomotiva Pardubice 35:29 + 1:50
6. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 35:29 + 1:50
8. Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 35:36 + 1:57
9. Kolínová Kristýna DKP8450 R Oddíl OB Kotlářka 36:01 + 2:22
10. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 39:33 + 5:54
11. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 40:42 + 7:03
12. Havlová Adéla BOR9161 R OK Jiskra Nový Bor 41:40 + 8:01
13. Hošková Tereza TAP8971 C KOB Tretra Praha 42:29 + 8:50
14. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 42:31 + 8:52
15. Zajícová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha 43:03 + 9:24
16. Veljačiková Hana PGP9756 C SK Praga 43:07 + 9:28
17. Hermannová Anna TAP9251 C KOB Tretra Praha 43:24 + 9:45
18. Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 43:47 + 10:08
19. Večeřová Barbora TJN8951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:00 + 11:21
20. Bouchalová Vendula VPM8787 C KOS Slavia Plzeň 45:14 + 11:35
21. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 45:35 + 11:56
22. Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 45:49 + 12:10
23. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 46:30 + 12:51
24. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 46:55 + 13:16
25. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:11 + 13:32
26. Linková Alena TUR9751 C OOB TJ Turnov 47:21 + 13:42
27. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 47:33 + 13:54
28. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 48:13 + 14:34
29. Košťálová Petra DKP8256 C Oddíl OB Kotlářka 48:20 + 14:41
30. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 49:09 + 15:30
31. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 49:30 + 15:51
32. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 49:43 + 16:04
33. Kořínková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 51:02 + 17:23
34. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 51:41 + 18:02
35. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:48 + 19:09
36. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 54:02 + 20:23
37. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 54:33 + 20:54
38. Holasová Lenka TUR8350 C OOB TJ Turnov 55:14 + 21:35
39. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 57:38 + 23:59
40. Zurynková Michaela EKP9850 C VŠTJ Ekonom Praha 59:18 + 25:39
41. Kopecká Eliška KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 59:25 + 25:46
42. Pecoldová Pavlína 0110001 64:11 + 30:32
43. Baziková Justýna TJP9851 C TJ Sokol Troja 67:44 + 34:05
44. Zakouřilová Kamila TUR8557 C OOB TJ Turnov 70:42 + 37:03
D21C
3.89 km, 50 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanáková Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 33:32
2. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 41:20 + 7:48
3. Černá Eliška SCP9050 C OK Sparta Praha 46:32 + 13:00
4. Ježková Barbora CHA8850 C OK Chrastava 48:47 + 15:15
5. Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:37 + 19:05
6. Erbanová Petra ROU8952 C SKOB Roudnice nad Labem 59:57 + 26:25
7. Kazdová Jana SJC7752 C Sportcentrum Jičín 63:03 + 29:31
8. Makovská Jarmila TAP8650 C KOB Tretra Praha 64:52 + 31:20
9. Chmelíková Tereza PGP8754 C SK Praga 70:42 + 37:10
10. Vallová Kristýna ZVO0152 C OB SK Zvole 73:04 + 39:32
Hořejší Jana DKP9052 C Oddíl OB Kotlářka DISK
D35B
3.41 km, 50 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 29:02
2. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 29:06 + 0:04
3. Geševa Radka LOU8150 C SK Moravan Louňovice 35:17 + 6:15
4. Hejtmánková Kateřina TAP8462 C KOB Tretra Praha 35:28 + 6:26
5. Forstereviczová Jana DOR7653 C OK Dobříš 36:15 + 7:13
6. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 36:19 + 7:17
7. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 37:09 + 8:07
8. Chumová Jana SLP7451 C OOB Slavia Praha 37:16 + 8:14
9. Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB Tretra Praha 39:23 + 10:21
10. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 39:48 + 10:46
11. Štraitová Jitka VSP7252 C USK Praha 41:07 + 12:05
12. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 42:55 + 13:53
13. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 43:13 + 14:11
14. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 43:40 + 14:38
15. Míková Šárka DKP8255 C Oddíl OB Kotlářka 47:20 + 18:18
16. Placková Veronika MLA8250 C MLOK Mariánské Lázně 47:45 + 18:43
17. Blahutová Hanka MFP7953 C Matfyz Praha 48:50 + 19:48
18. Čevelová Ivana RIC7853 C OB Říčany 49:20 + 20:18
19. Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:52 + 20:50
20. Karbanová Vendula DKP8350 C Oddíl OB Kotlářka 54:01 + 24:59
21. Křížová Lenka KRL7951 C Kometa Kralovice 56:16 + 27:14
22. Nováková Ivana DLP8150 C OOB TJ Dukla Praha 58:14 + 29:12
23. Pešková Erika LOU8250 C SK Moravan Louňovice 62:28 + 33:26
Pračková Zita RIC7850 C OB Říčany DISK
Setínková Zuzana DKP5753 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Pivcová Žaneta MLA8050 C MLOK Mariánské Lázně DISK
D40B
3.28 km, 45 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 28:57
2. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 29:16 + 0:19
3. Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 31:03 + 2:06
4. Urbánková Jana ONO7851 C SKOB Ostrov 32:27 + 3:30
5. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 32:38 + 3:41
6. Rožková Petra RIC7575 C OB Říčany 33:01 + 4:04
7. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 33:47 + 4:50
8. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 34:39 + 5:42
9. Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:48 + 5:51
10. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 35:20 + 6:23
11. Ehlerová Petra VSP7855 C USK Praha 37:05 + 8:08
12. Brettlová Marta PGP7557 C SK Praga 37:32 + 8:35
13. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 37:45 + 8:48
14. Kuželová Michaela FSP7851 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:06 + 9:09
15. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 38:32 + 9:35
16. Dolejší Lenka DOK7450 C OK Doksy 38:35 + 9:38
17. Ševčíková Olga ONO7650 C SKOB Ostrov 39:20 + 10:23
18. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 39:27 + 10:30
19. Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 39:33 + 10:36
20. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 40:13 + 11:16
21. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 40:35 + 11:38
22. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 45:11 + 16:14
23. Ellederová Zdeňka TAP7755 C KOB Tretra Praha 48:23 + 19:26
24. Havlová Eva KNC7851 C Sokol Kostelec n. Č. l. 49:06 + 20:09
25. Krejčová Jana ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem 49:44 + 20:47
26. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 50:21 + 21:24
26. Lindová Miroslava KNC7750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 50:21 + 21:24
28. Janderová Markéta SOB7750 C SOBSA 50:50 + 21:53
29. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 54:52 + 25:55
30. Housková Monika DOR7551 C OK Dobříš 55:33 + 26:36
31. Šunková Karolína LOU7550 C SK Moravan Louňovice 59:04 + 30:07
32. Tolarová Ivana RIC7650 C OB Říčany 62:06 + 33:09
33. Bartůňková Lucie LOU7750 C SK Moravan Louňovice 64:35 + 35:38
34. Zábřeská Jitka LOU7950 C SK Moravan Louňovice 77:21 + 48:24
D45B
3.05 km, 40 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koutná Olga BOR7152 C OK Jiskra Nový Bor 26:15
2. Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 27:11 + 0:56
3. Hudečková Helena VTA6951 C SC vebr-sport 27:49 + 1:34
4. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 29:11 + 2:56
5. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 30:55 + 4:40
6. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 31:31 + 5:16
7. Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 32:29 + 6:14
8. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:54 + 7:39
9. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 34:28 + 8:13
10. Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 34:47 + 8:32
11. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 36:12 + 9:57
12. Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 36:32 + 10:17
13. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 36:47 + 10:32
14. Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 37:53 + 11:38
15. Popová Veronika TAP7450 C KOB Tretra Praha 38:35 + 12:20
16. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 39:57 + 13:42
17. Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 40:19 + 14:04
17. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 40:19 + 14:04
19. Přibíková Monika PGP7256 C SK Praga 40:20 + 14:05
20. Riegelová Gabriela RIC7353 C OB Říčany 41:07 + 14:52
21. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:26 + 15:11
22. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 43:15 + 17:00
23. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 43:27 + 17:12
24. Baštová Jana DOR7452 C OK Dobříš 44:14 + 17:59
25. Honsová Jitka ZBP7352 C OOB SK Zbraslav 45:46 + 19:31
26. Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 45:47 + 19:32
27. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 46:49 + 20:34
28. Beranová Iva VSP7150 C USK Praha 46:55 + 20:40
29. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:48 + 21:33
30. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 48:03 + 21:48
31. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 48:48 + 22:33
32. Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:52 + 23:37
33. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 50:02 + 23:47
34. Foglarová Naďa DKP6553 C Oddíl OB Kotlářka 50:21 + 24:06
35. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 50:47 + 24:32
36. Straková Jana SLA7251 C SKOB Slaný 54:06 + 27:51
37. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 55:19 + 29:04
38. Vitebská Lenka TJN7051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:35 + 34:20
39. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 60:42 + 34:27
40. Bláhová Kateřina SJP7350 C KČT Slavoj Praha 62:03 + 35:48
41. Jirasová Jana DOR7450 C OK Dobříš 67:12 + 40:57
D50B
2.77 km, 30 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 24:06
2. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 26:13 + 2:07
3. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 28:31 + 4:25
4. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 30:13 + 6:07
5. Staňková Marcela VPM6951 C KOS Slavia Plzeň 30:18 + 6:12
6. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 30:31 + 6:25
7. Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 30:50 + 6:44
8. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 30:57 + 6:51
9. Nováková Marie OKP6953 C SK OK 24 Praha 31:52 + 7:46
10. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 32:04 + 7:58
11. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 32:23 + 8:17
12. Lisá Monika ONO6750 C SKOB Ostrov 33:11 + 9:05
13. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 33:35 + 9:29
14. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 33:41 + 9:35
15. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 34:26 + 10:20
16. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 34:39 + 10:33
17. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 34:48 + 10:42
18. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 36:03 + 11:57
19. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 42:07 + 18:01
20. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 43:02 + 18:56
21. Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 46:47 + 22:41
22. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 48:01 + 23:55
23. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 48:55 + 24:49
D55B
2.65 km, 40 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michálková Jiřina VSP6151 C USK Praha 33:52
2. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 33:56 + 0:04
3. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 34:25 + 0:33
4. Červinková Jitka OKP6451 C SK OK 24 Praha 34:35 + 0:43
5. Tichá Jana SJH6451 C SOS Jindřichův Hradec 37:03 + 3:11
6. Tichovská Jitka PGP6153 C SK Praga 38:28 + 4:36
7. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 38:40 + 4:48
8. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 41:37 + 7:45
9. Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 41:47 + 7:55
10. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 44:43 + 10:51
11. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 45:42 + 11:50
12. Tachezy Ruth DOR6451 C OK Dobříš 49:42 + 15:50
13. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:00 + 16:08
14. Votavová Renata KNC6452 C Sokol Kostelec n. Č. l. 51:04 + 17:12
15. Tichá Ivana KNC6250 C Sokol Kostelec n. Č. l. 80:35 + 46:43
D60B
2.53 km, 45 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 28:12
2. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 28:37 + 0:25
3. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 30:22 + 2:10
4. Vejvodová Mirka LPM5750 C OK Lokomotiva Plzeň 30:28 + 2:16
5. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 32:01 + 3:49
6. Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 33:40 + 5:28
7. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 34:05 + 5:53
8. Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 35:34 + 7:22
9. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:20 + 10:08
10. Bouchalová Zdena VPM5757 C KOS Slavia Plzeň 39:41 + 11:29
11. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 43:04 + 14:52
12. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 44:07 + 15:55
13. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 53:13 + 25:01
D65B
2.37 km, 35 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 27:18
2. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 28:04 + 0:46
3. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 35:40 + 8:22
4. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 36:47 + 9:29
5. Opavová Stanislava MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně 37:20 + 10:02
6. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 38:33 + 11:15
7. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 41:28 + 14:10
8. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB Tretra Praha 43:22 + 16:04
9. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 56:10 + 28:52
10. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 56:50 + 29:32
D70B
2.30 km, 40 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějů Ladislava UVP4750 C Slovan Praha 58:48
D75B
2.30 km, 40 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 42:52
2. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 61:31 + 18:39
3. Hudečková Alena KTA4351 C SK Kotnov Tábor 63:05 + 20:13
H10L
1.92 km, 15 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasil František BOR1101 C OK Jiskra Nový Bor 14:37
2. Zakouřil František TUR1204 C OOB TJ Turnov 18:39 + 4:02
3. Vaněk Jáchym ROU1201 C SKOB Roudnice nad Labem 20:43 + 6:06
4. Štembera Oskar TJN1201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:24 + 6:47
5. Junek Kryštof STH1201 C SK Studenec 22:16 + 7:39
6. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 22:48 + 8:11
7. Zavadil Štěpán KAM0902 C OK Kamenice 23:13 + 8:36
8. Sláma Marek KAM1201 C OK Kamenice 24:19 + 9:42
9. Matějů Eda VLI1200 C Slavia Liberec orienteering 24:38 + 10:01
10. Skripnik Kilián FSP1300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:04 + 12:27
11. Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 32:40 + 18:03
12. Kučera Jakub HCE1101 C TJ Hostivice 35:16 + 20:39
13. Zámečník Lukáš KAM1100 C OK Kamenice 35:48 + 21:11
14. Kazda František SJC1201 C Sportcentrum Jičín 36:14 + 21:37
15. Šunka Hubert LOU1200 C SK Moravan Louňovice 41:04 + 26:27
16. Karban Ondřej DKP1100 C Oddíl OB Kotlářka 111:56 + 97:19
H10C
2.04 km, 20 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 12:39
2. Machar Dan DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka 12:44 + 0:05
3. Zavadil Adam KAM0901 C OK Kamenice 12:46 + 0:07
4. Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 12:59 + 0:20
5. Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 13:26 + 0:47
6. Novák Adam DLP0901 C OOB TJ Dukla Praha 13:36 + 0:57
7. Vilém Štěpán VLI0902 C Slavia Liberec orienteering 14:12 + 1:33
8. Gregor Marek DKP0914 C Oddíl OB Kotlářka 14:13 + 1:34
9. Bašus Ondřej KAM1004 C OK Kamenice 15:10 + 2:31
10. Kříž Matěj KAM0900 C OK Kamenice 15:30 + 2:51
11. Etrych Jonáš 0010001 15:39 + 3:00
12. Elleder Jan TAP1010 C KOB Tretra Praha 15:52 + 3:13
13. Prox Jan RIC1003 C OB Říčany 16:10 + 3:31
14. Kubec Adam DOB0900 C KOB Dobruška 16:19 + 3:40
15. Zavadil Matěj VSP0904 C USK Praha 16:26 + 3:47
16. Brabec Zdeněk MAS1001 C KČT Aš 16:42 + 4:03
17. Jiras František DOR0900 C OK Dobříš 17:31 + 4:52
18. Pospíšil Filip TJP1001 C TJ Sokol Troja 17:52 + 5:13
19. Placek Tomas MLA0902 C MLOK Mariánské Lázně 19:23 + 6:44
20. Vokůrka Václav ROZ1000 C OK Roztoky 21:17 + 8:38
21. Vít Benjamin Adam KAM1003 C OK Kamenice 21:29 + 8:50
22. Sláma Kryštof KAM1000 C OK Kamenice 21:50 + 9:11
23. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 24:23 + 11:44
24. van Dongen Tim DKP1000 C Oddíl OB Kotlářka 25:14 + 12:35
25. Gešev Martin LOU0900 C SK Moravan Louňovice 25:16 + 12:37
26. Míka Luboš DKP1101 C Oddíl OB Kotlářka 26:09 + 13:30
27. Hrádek Vojtěch ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem 26:20 + 13:41
28. Placek Nikolas MLA1200 C MLOK Mariánské Lázně 26:38 + 13:59
29. Pešek Jan LOU1002 C SK Moravan Louňovice 26:53 + 14:14
30. Janata Matěj TJN1111 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:05 + 20:26
Rejšek Čeněk KAM1002 C OK Kamenice DISK
H12C
2.54 km, 25 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víteček Šimon DKP0801 B Oddíl OB Kotlářka 15:34
2. Lorenc Václav DOR0702 B OK Dobříš 15:41 + 0:07
3. Skripnik Matouš FSP0800 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 15:57 + 0:23
4. Škorpil Marek HOR0900 B TJ Jiskra Hořice 16:20 + 0:46
5. Drahoňovský Tomáš TUR0701 B OOB TJ Turnov 16:30 + 0:56
6. Šubrt Jáchym DKP0800 B Oddíl OB Kotlářka 16:36 + 1:02
7. Machar Eda DKP0803 B Oddíl OB Kotlářka 16:53 + 1:19
8. Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:01 + 1:27
9. Šimerka Ondřej PGP0800 B SK Praga 17:22 + 1:48
10. Junek Matouš DKP0817 B Oddíl OB Kotlářka 18:01 + 2:27
11. Maroušek Dominik DKP0716 B Oddíl OB Kotlářka 18:56 + 3:22
12. Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 19:17 + 3:43
13. Brandejs Štěpán DKP0807 B Oddíl OB Kotlářka 19:20 + 3:46
14. Jandera Kryštof PGP0700 B SK Praga 19:56 + 4:22
15. Veljačik Jonáš DKP0818 C Oddíl OB Kotlářka 20:02 + 4:28
16. Žemlík Eduard TUR0909 C OOB TJ Turnov 20:04 + 4:30
17. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 20:10 + 4:36
18. Žižka Přemysl DOR0706 C OK Dobříš 20:36 + 5:02
19. Kule Oliver ONO0701 B SKOB Ostrov 20:48 + 5:14
20. Řehoř Hynek TJN0700 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:52 + 5:18
21. Daněk Jan DKP0713 B Oddíl OB Kotlářka 20:54 + 5:20
22. Koten Vojtěch DKP0815 C Oddíl OB Kotlářka 21:12 + 5:38
23. Studnička Jakub DKP0718 B Oddíl OB Kotlářka 21:16 + 5:42
24. Lesák Marek TJN0811 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:24 + 5:50
25. Rejšek Václav KAM0700 C OK Kamenice 21:57 + 6:23
26. Vít Samuel Aron KAM0804 C OK Kamenice 22:04 + 6:30
27. Pávek Štěpán NEK0700 B Nejdek Orienteering 22:30 + 6:56
28. Brabec Matěj MAS0701 B KČT Aš 22:36 + 7:02
29. Lacina Jan DKP0717 B Oddíl OB Kotlářka 23:21 + 7:47
30. Rod Matyáš VSP0803 C USK Praha 23:50 + 8:16
31. Němeček Štěpán RIC0705 C OB Říčany 25:02 + 9:28
32. Kučera Teodor DOR0800 C OK Dobříš 25:17 + 9:43
33. Bazinek Lukáš ROU0802 C SKOB Roudnice nad Labem 25:21 + 9:47
34. Termer Štěpán VSP0807 B USK Praha 26:23 + 10:49
35. Tučný Kryštof PGP0804 C SK Praga 27:14 + 11:40
36. Gabriel Štěpán ZVO0803 C OB SK Zvole 28:19 + 12:45
37. Dostál Jorik DLP0803 C OOB TJ Dukla Praha 28:45 + 13:11
38. Heller Jakub ROU0702 B SKOB Roudnice nad Labem 28:46 + 13:12
39. Kubát Lukáš RIC0804 C OB Říčany 28:47 + 13:13
40. Linhart Jakub ZVO0802 C OB SK Zvole 30:12 + 14:38
41. Tolar Ondřej RIC0701 C OB Říčany 34:06 + 18:32
42. Mála Matyáš MAS0800 C KČT Aš 35:40 + 20:06
43. Pjenčák Adam MAS0802 C KČT Aš 38:31 + 22:57
H14B
3.59 km, 40 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Šimon LPM0501 B OK Lokomotiva Plzeň 23:57
2. Melišík Jan TAP0502 B KOB Tretra Praha 25:44 + 1:47
3. Mairich Filip TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:27 + 3:30
4. Nemšovský Filip VSP0500 B USK Praha 27:32 + 3:35
5. Němec David LPM0504 B OK Lokomotiva Plzeň 28:28 + 4:31
6. Elleder David TAP0615 B KOB Tretra Praha 28:59 + 5:02
7. Štrait Vilém VSP0701 B USK Praha 29:31 + 5:34
8. Hoetzel Hugo TUR0505 B OOB TJ Turnov 29:37 + 5:40
9. Pivec Jan MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně 29:55 + 5:58
10. Jiras Jan DOR0505 C OK Dobříš 29:56 + 5:59
11. Patka Kryštof BOR0702 B OK Jiskra Nový Bor 29:58 + 6:01
12. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 30:13 + 6:16
13. Kurz Ondřej VPM0503 A KOS Slavia Plzeň 30:51 + 6:54
14. Bárta Viktor ZVO0601 B OB SK Zvole 31:27 + 7:30
15. Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:40 + 7:43
16. Dlouhý Aleš PGP0502 B SK Praga 32:02 + 8:05
17. Smolka Jakub TAP0500 B KOB Tretra Praha 32:12 + 8:15
18. Sedláček Patrik DKP0816 B Oddíl OB Kotlářka 32:27 + 8:30
19. Janoch Samuel MLA0502 B MLOK Mariánské Lázně 32:47 + 8:50
20. Stehlík Jakub LPM0700 B OK Lokomotiva Plzeň 32:59 + 9:02
21. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B OOB TJ Turnov 33:33 + 9:36
22. Bulíř Jáchym TAP0602 B KOB Tretra Praha 33:47 + 9:50
23. Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga 35:25 + 11:28
23. Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem 35:25 + 11:28
25. Kučera Filip CHA0501 B OK Chrastava 35:31 + 11:34
26. Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha 35:58 + 12:01
27. Studničný Adam BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor 37:30 + 13:33
28. Rožek Vojtěch RIC0501 C OB Říčany 39:58 + 16:01
29. Dolejší Jan DOK0602 B OK Doksy 41:06 + 17:09
30. Jiras Antonín DOR0701 B OK Dobříš 41:57 + 18:00
31. Machar Matěj DKP0604 B Oddíl OB Kotlářka 43:47 + 19:50
32. Březina Karel CHA0605 B OK Chrastava 43:50 + 19:53
33. Holešta Jakub KPY0502 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:45 + 21:48
34. Ječmen Matyáš ONO0600 B SKOB Ostrov 49:00 + 25:03
35. Kándl Matěj DCE0500 C KOB Dobřichovice 51:57 + 28:00
36. Skripnik Nikola FSP0600 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:39 + 31:42
37. Václavík Richard LOU0601 C SK Moravan Louňovice 57:58 + 34:01
38. Geleta Šimon ZVO0602 C OB SK Zvole 60:26 + 36:29
39. Zlesák Matyáš TAP0612 C KOB Tretra Praha 61:27 + 37:30
40. Kubát Matyáš RIC0601 B OB Říčany 70:00 + 46:03
41. Kovář Vít PGP0608 C SK Praga 70:16 + 46:19
42. Krátký Štěpán ROU0503 C SKOB Roudnice nad Labem 71:23 + 47:26
43. Hřivna Ondřej PGP0505 C SK Praga 71:27 + 47:30
44. Tolar Hynek RIC0505 C OB Říčany 72:03 + 48:06
Meier David VSP0606 B USK Praha DISK
Forsterevicz Ondřej DOR0509 C OK Dobříš DISK
H16B
3.79 km, 40 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Jáchym DOR0301 A OK Dobříš 26:41
2. Čepička Ladislav LPM0303 B OK Lokomotiva Plzeň 26:58 + 0:17
3. Bolehovský Daniel VSP0508 A USK Praha 27:33 + 0:52
4. Škácha Vít DKP0310 B Oddíl OB Kotlářka 27:37 + 0:56
5. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 28:24 + 1:43
6. Kohoutek Oldřich BSO0301 A KOB Baník Sokolov 29:13 + 2:32
7. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:25 + 3:44
8. Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš 30:55 + 4:14
9. Mellan Jonáš TUR0308 B OOB TJ Turnov 31:22 + 4:41
10. Mareš Albert DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka 31:26 + 4:45
11. Zakouřil Matyáš VSP0400 B USK Praha 31:47 + 5:06
12. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 32:23 + 5:42
13. Tůma Šimon TAP0400 B KOB Tretra Praha 32:25 + 5:44
14. Waldhauser Štěpán BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor 32:43 + 6:02
15. Černý Antonín TAP0402 B KOB Tretra Praha 33:32 + 6:51
16. Titz Adam VSP0401 C USK Praha 33:49 + 7:08
17. Řehoř Vojta TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:40 + 7:59
18. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 36:08 + 9:27
19. Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:27 + 10:46
20. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 37:46 + 11:05
21. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 40:29 + 13:48
22. Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 40:53 + 14:12
23. Kužel Jan FSP0400 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:52 + 15:11
24. Weissar Samuel LPM0300 B OK Lokomotiva Plzeň 42:58 + 16:17
25. Marek Matěj TJN0409 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:45 + 18:04
26. Rožek Vilém RIC0301 C OB Říčany 46:16 + 19:35
27. Jedlička Jakub KAM0404 B OK Kamenice 50:28 + 23:47
28. Snížek Ondřej DOR0406 B OK Dobříš 50:43 + 24:02
29. Havlíček Albert BSO0304 B KOB Baník Sokolov 58:52 + 32:11
30. Král Quido PGP0410 C SK Praga 60:44 + 34:03
31. Mucha Ondřej RIC0400 C OB Říčany 76:08 + 49:27
H18B
4.21 km, 50 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Šimon VPM0208 B KOS Slavia Plzeň 28:18
2. Škvor Adam KAM0202 B OK Kamenice 30:54 + 2:36
3. Zabořil Vojtěch TUR0110 B OOB TJ Turnov 31:09 + 2:51
4. Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 33:51 + 5:33
5. Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 34:23 + 6:05
6. Klaška Martin DKP0100 A Oddíl OB Kotlářka 34:37 + 6:19
7. Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 35:01 + 6:43
8. Šmol David DOK0100 B OK Doksy 36:24 + 8:06
9. Newiak Nick NEK0101 B Nejdek Orienteering 37:02 + 8:44
10. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 37:51 + 9:33
11. Lill Petr BSO0203 B KOB Baník Sokolov 39:27 + 11:09
12. Hejduk Zdeněk BSO0201 B KOB Baník Sokolov 41:06 + 12:48
13. Melichna Matěj PGP0107 B SK Praga 41:17 + 12:59
14. Forst Antonín PGP0106 B SK Praga 43:38 + 15:20
15. Kováč František MLA0201 B MLOK Mariánské Lázně 44:59 + 16:41
16. Klement David DKP0110 B Oddíl OB Kotlářka 46:33 + 18:15
17. Kubec Michal DOK0103 B OK Doksy 46:59 + 18:41
18. Rejnek Lukáš RIC0203 C OB Říčany 47:40 + 19:22
19. Buk Ondřej ROU0102 B SKOB Roudnice nad Labem 48:37 + 20:19
20. Růta Matyáš TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:10 + 32:52
21. Mencl Jan TUR0201 B OOB TJ Turnov 70:31 + 42:13
Bradáč David LLI0203 B LOK-o Liberec DISK
H20B
4.55 km, 55 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bradáč Jakub LLI0002 A LOK-o Liberec 36:11
2. Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 38:30 + 2:19
3. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 44:04 + 7:53
4. Ridzoň Daniel DKP9907 B Oddíl OB Kotlářka 46:02 + 9:51
5. Meduna Jakub DOK0000 B OK Doksy 55:04 + 18:53
6. Hejduk Jan BSO0001 B KOB Baník Sokolov 68:41 + 32:30
H21B
5.47 km, 75 m, 28 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bouchal Jiří VPM8449 C KOS Slavia Plzeň 32:17
2. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 32:56 + 0:39
3. Brlica Pavel ZBM9302 E SK Žabovřesky Brno 33:40 + 1:23
4. Mrázek Jan SJC8102 R Sportcentrum Jičín 33:48 + 1:31
5. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 35:15 + 2:58
5. Netuka Vojtěch SHK9701 C OK Slavia Hradec Králové 35:15 + 2:58
7. Janata Martin TJN8306 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:31 + 3:14
8. Udržal Tomáš LPU8002 R OK Lokomotiva Pardubice 36:59 + 4:42
9. Fodor Petr TUR8103 C OOB TJ Turnov 37:11 + 4:54
10. Zakouřil Tomáš TUR7500 C OOB TJ Turnov 38:08 + 5:51
11. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 38:16 + 5:59
12. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 38:33 + 6:16
13. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 38:37 + 6:20
14. Sysel Ctibor PGP8700 C SK Praga 38:42 + 6:25
15. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 39:08 + 6:51
16. Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 39:21 + 7:04
17. Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 39:50 + 7:33
18. Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 39:51 + 7:34
19. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 39:56 + 7:39
20. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 40:13 + 7:56
21. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 40:27 + 8:10
22. Hošek Radim TAP8737 C KOB Tretra Praha 40:57 + 8:40
23. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 41:00 + 8:43
24. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 41:29 + 9:12
25. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 41:36 + 9:19
26. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 42:17 + 10:00
27. Axmann Šimon DKP8700 C Oddíl OB Kotlářka 42:31 + 10:14
28. Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 42:46 + 10:29
28. Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 42:46 + 10:29
30. Žemlík Pavel TUR7135 C OOB TJ Turnov 42:49 + 10:32
31. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 42:51 + 10:34
32. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 43:12 + 10:55
33. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 44:03 + 11:46
34. Černý Martin TAP8902 C KOB Tretra Praha 44:05 + 11:48
35. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 44:14 + 11:57
36. Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 44:18 + 12:01
37. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 45:31 + 13:14
38. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 46:07 + 13:50
39. Blahuta Marek MFP7301 C Matfyz Praha 46:20 + 14:03
40. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 46:45 + 14:28
41. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 47:02 + 14:45
42. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 47:18 + 15:01
43. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 48:01 + 15:44
44. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 48:30 + 16:13
45. Rožek David RIC7403 C OB Říčany 48:49 + 16:32
46. Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady 48:54 + 16:37
47. Ransdorf Jakub TAP9805 C KOB Tretra Praha 48:57 + 16:40
48. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 48:59 + 16:42
49. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:04 + 16:47
50. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 49:22 + 17:05
51. Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:27 + 17:10
52. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB Tretra Praha 49:29 + 17:12
53. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 50:23 + 18:06
54. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 50:40 + 18:23
55. Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:06 + 18:49
56. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 51:24 + 19:07
57. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 51:25 + 19:08
58. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 51:54 + 19:37
59. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 51:57 + 19:40
60. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:10 + 19:53
61. Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 52:19 + 20:02
62. Klusák Martin DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka 52:42 + 20:25
63. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:50 + 20:33
64. Šulc Marek MAS9302 C KČT Aš 53:52 + 21:35
65. Bartoš Vojtěch MLA9802 C MLOK Mariánské Lázně 57:45 + 25:28
66. Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 59:01 + 26:44
67. Beneš Filip TAP8701 C KOB Tretra Praha 60:35 + 28:18
68. Večeřa Martin TJN9105 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:10 + 28:53
69. Líbal Jakub ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem 61:50 + 29:33
70. Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov 62:04 + 29:47
71. Vrabec Tomáš SCP8700 C OK Sparta Praha 62:19 + 30:02
72. Matoušek Martin SPC7604 C SPORTICUS team 62:59 + 30:42
73. Vacek Vladimír KNC9300 C Sokol Kostelec n. Č. l. 64:48 + 32:31
74. Šedivý Ondřej KNC9103 C Sokol Kostelec n. Č. l. 68:27 + 36:10
75. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 75:31 + 43:14
76. Barna Martin 0120001 107:01 + 74:44
77. Šunda Marek VSP9200 C USK Praha 111:54 + 79:37
Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno DISK
Michek David TJN9802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha DISK
MS Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice 35:25 + 3:08
H21C
4.54 km, 55 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šákr Vít BOR9301 C OK Jiskra Nový Bor 38:33
2. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 42:43 + 4:10
3. Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 44:49 + 6:16
4. Straka Tomáš SLA9702 C SKOB Slaný 49:00 + 10:27
5. Zieba Jakub NEK9800 C Nejdek Orienteering 52:17 + 13:44
6. Žáček Martin FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:40 + 18:07
7. Borovička Tomáš FSP9801 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:29 + 18:56
8. Hudeček Petr KTA9201 C SK Kotnov Tábor 83:54 + 45:21
H35B
4.66 km, 60 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rambousek Karel BSO7907 C KOB Baník Sokolov 34:36
2. Kazda Jiří SJC8006 C Sportcentrum Jičín 35:03 + 0:27
3. Skripnik Ondřej FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:04 + 2:28
4. Kužel Tomáš FSP7610 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:30 + 2:54
5. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 43:02 + 8:26
6. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 47:32 + 12:56
6. Ehler Tomáš VSP8102 C USK Praha 47:32 + 12:56
8. Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 49:04 + 14:28
9. Havlíček Jan RIC7902 C OB Říčany 51:23 + 16:47
10. Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 56:56 + 22:20
11. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 57:49 + 23:13
12. Michálek Jan 0240001 59:22 + 24:46
13. Kříž Dušan KRL7800 C Kometa Kralovice 61:33 + 26:57
14. Neškudla Jan NNN0043 Neregistrovaní 62:36 + 28:00
15. Polívka Petr RIC7401 C OB Říčany 68:51 + 34:15
16. Placek Petr MLA8000 C MLOK Mariánské Lázně 70:03 + 35:27
17. Dvořáček Dan 0110002 70:46 + 36:10
18. Pivec Lukáš MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 75:43 + 41:07
H40B
4.51 km, 60 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 34:57
2. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 35:55 + 0:58
3. Gregor Martin DKP7705 C Oddíl OB Kotlářka 36:09 + 1:12
4. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 37:50 + 2:53
5. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 39:26 + 4:29
6. Ječmen Vladimír ONO7900 C SKOB Ostrov 39:54 + 4:57
7. Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 40:22 + 5:25
8. Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 42:41 + 7:44
9. Collis Mark DKP7703 C Oddíl OB Kotlářka 42:45 + 7:48
10. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 44:05 + 9:08
11. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:37 + 9:40
12. Sychra Zdeněk CHA7302 C OK Chrastava 46:11 + 11:14
13. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 46:19 + 11:22
14. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 46:30 + 11:33
15. Rod Jan VSP7423 C USK Praha 46:34 + 11:37
16. Nejedlý Ladislav ONO7501 C SKOB Ostrov 47:21 + 12:24
17. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 48:19 + 13:22
18. Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 48:37 + 13:40
19. Kožíšek Petr LPM7603 C OK Lokomotiva Plzeň 48:46 + 13:49
20. Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 49:47 + 14:50
21. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 50:46 + 15:49
22. Foršt Jakub DOR7501 C OK Dobříš 51:45 + 16:48
23. Kolář David LOU7700 C SK Moravan Louňovice 52:03 + 17:06
24. Řehák Miroslav SKV7101 C TJ Slovan Karlovy Vary 52:07 + 17:10
25. Lacina Martin DKP7502 C Oddíl OB Kotlářka 58:58 + 24:01
26. Končický Lukáš RIC7501 C OB Říčany 59:17 + 24:20
27. Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 59:37 + 24:40
28. Kubát Tomáš RIC7503 C OB Říčany 60:42 + 25:45
29. Fiala Jan DOR7802 C OK Dobříš 62:30 + 27:33
30. Pávek Jiří NEK7700 C Nejdek Orienteering 67:54 + 32:57
31. Havel Josef KNC7800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 73:57 + 39:00
H45B
4.16 km, 50 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 30:39
2. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 31:57 + 1:18
3. Vláčil Daniel RIC7307 C OB Říčany 33:39 + 3:00
4. Ševčík Petr ONO7200 C SKOB Ostrov 34:20 + 3:41
5. Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 34:33 + 3:54
6. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 34:58 + 4:19
7. Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 36:33 + 5:54
8. Bradáč Stanislav LLI7201 C LOK-o Liberec 36:44 + 6:05
9. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 36:52 + 6:13
10. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 37:32 + 6:53
11. Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:03 + 7:24
12. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 38:08 + 7:29
13. Bláha Jan SJP6800 C KČT Slavoj Praha 38:48 + 8:09
14. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 39:48 + 9:09
15. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 39:51 + 9:12
16. Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 40:06 + 9:27
17. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 40:25 + 9:46
18. Novotný Tomáš TUR7405 C OOB TJ Turnov 40:35 + 9:56
19. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 40:40 + 10:01
20. Ptáček Jan PGP7205 C SK Praga 40:57 + 10:18
21. Chum Jaroslav SLP6601 C OOB Slavia Praha 41:10 + 10:31
22. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 41:36 + 10:57
23. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 42:04 + 11:25
24. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 42:56 + 12:17
25. Weissar Petr LPM7020 C OK Lokomotiva Plzeň 43:12 + 12:33
26. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:32 + 12:53
27. Fišar Miroslav KRL7201 C Kometa Kralovice 45:04 + 14:25
28. Kodejš Zdeněk VSP7202 C USK Praha 48:19 + 17:40
29. Gemperle František MFP7102 C Matfyz Praha 48:39 + 18:00
30. Mareš Alexander NEK7300 C Nejdek Orienteering 49:20 + 18:41
31. Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 49:54 + 19:15
32. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 50:30 + 19:51
33. Kándl Filip DCE7400 C KOB Dobřichovice 50:40 + 20:01
34. Kohoutek Oldřich BSO7100 C KOB Baník Sokolov 51:31 + 20:52
35. Tolar Jan RIC7301 C OB Říčany 52:01 + 21:22
36. Maroušek Jan DKP7402 C Oddíl OB Kotlářka 53:13 + 22:34
37. Etrych Tomáš 0010004 54:58 + 24:19
38. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 55:22 + 24:43
39. Valla Zdeněk ZVO6501 C OB SK Zvole 55:44 + 25:05
40. Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 56:22 + 25:43
41. Dostál Tomáš DLP7400 C OOB TJ Dukla Praha 57:17 + 26:38
42. Toušek Filip ZBP7102 C OOB SK Zbraslav 63:14 + 32:35
43. Krejčí Ladislav ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem 66:38 + 35:59
44. Prox Jakub RIC7406 C OB Říčany 72:59 + 42:20
45. Koten Petr 0220001 75:27 + 44:48
46. Kabát Jiří ZBP7201 OOB SK Zbraslav 75:51 + 45:12
47. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 83:12 + 52:33
48. Kraml Martin ZVO7102 C OB SK Zvole 84:39 + 54:00
Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
H50B
3.97 km, 55 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenický Jan PHK6601 C OK 99 Hradec Králové 30:39
2. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 31:34 + 0:55
3. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 32:45 + 2:06
4. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 33:08 + 2:29
5. Siegl Roman MFP6700 C Matfyz Praha 34:25 + 3:46
6. Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov 35:40 + 5:01
7. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 36:07 + 5:28
8. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 36:13 + 5:34
9. Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 36:36 + 5:57
10. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 40:15 + 9:36
11. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 40:42 + 10:03
12. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 41:40 + 11:01
13. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 42:05 + 11:26
14. Wolfram Frank 1VD6800 SG Zittau Süd 42:21 + 11:42
15. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 43:12 + 12:33
16. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 43:53 + 13:14
17. Zavadil Vladimír VSP6710 C USK Praha 44:06 + 13:27
18. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 45:04 + 14:25
19. Hartman Aleš VSP6506 C USK Praha 45:52 + 15:13
20. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 46:39 + 16:00
21. Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:20 + 17:41
22. Urbánek Lumír ONO6701 C SKOB Ostrov 48:29 + 17:50
23. Staněk Rostislav VPM6801 C KOS Slavia Plzeň 48:58 + 18:19
24. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 50:21 + 19:42
25. Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory 50:47 + 20:08
26. Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 52:54 + 22:15
27. Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 55:42 + 25:03
28. Votava Petr KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l. 56:47 + 26:08
29. Jiras Jiří DOR6900 C OK Dobříš 58:12 + 27:33
30. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 62:37 + 31:58
31. Hudeček Jaroslav KTA6501 C SK Kotnov Tábor 64:04 + 33:25
32. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 97:14 + 66:35
H55B
3.79 km, 40 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 27:40
2. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 30:08 + 2:28
3. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 30:14 + 2:34
4. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:10 + 4:30
5. Bartovský Pavel VPM6101 C KOS Slavia Plzeň 32:21 + 4:41
6. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 34:18 + 6:38
7. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 34:32 + 6:52
8. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 36:58 + 9:18
9. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 37:00 + 9:20
10. Gorčica Pavel CHA6200 C OK Chrastava 37:12 + 9:32
11. Funda Jiří API6401 C OK Andante Písek 38:15 + 10:35
12. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 38:17 + 10:37
13. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 40:40 + 13:00
14. Tichý Martin SJH6401 C SOS Jindřichův Hradec 40:41 + 13:01
15. Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 42:46 + 15:06
16. Vrabec Martin SCP6100 C OK Sparta Praha 44:55 + 17:15
17. Šimek Tomáš FSP6304 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:57 + 17:17
18. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 46:02 + 18:22
19. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 46:59 + 19:19
20. Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 47:21 + 19:41
21. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:59 + 20:19
22. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 48:09 + 20:29
23. Strejc Jaroslav ZVO6101 C OB SK Zvole 48:26 + 20:46
24. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 50:46 + 23:06
25. Hájek Tomáš ZVO6401 C OB SK Zvole 55:44 + 28:04
26. Bazika Miroslav TJP6401 C TJ Sokol Troja 58:40 + 31:00
27. Oprsal Alan NNN0002 Neregistrovaní 59:06 + 31:26
28. Štětina Jiří HCE6100 C TJ Hostivice 64:48 + 37:08
29. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 66:45 + 39:05
30. Mellan Martin TUV6304 C SOK TJ Turnov 81:32 + 53:52
Hurta Vladimír PGP6305 C SK Praga DISK
H60B
3.61 km, 45 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 27:52
2. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 28:56 + 1:04
3. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 30:16 + 2:24
4. Zeiner-Gundersen Richard 0050002 32:11 + 4:19
5. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:11 + 5:19
6. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 33:20 + 5:28
7. Minchev Ivan MFP5700 C Matfyz Praha 34:03 + 6:11
8. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 37:22 + 9:30
9. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 37:47 + 9:55
10. John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha 38:06 + 10:14
11. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 38:13 + 10:21
12. Modalsli Sigbjørn 0050001 40:37 + 12:45
13. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 41:35 + 13:43
14. Dušátko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 43:19 + 15:27
15. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB Tretra Praha 43:29 + 15:37
16. Jun Drahomír KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l. 43:58 + 16:06
17. Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 47:19 + 19:27
18. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 47:24 + 19:32
Hegna Trond 0050003 DISK
H65B
3.45 km, 35 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 35:51
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 36:48 + 0:57
3. Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 48:32 + 12:41
4. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 49:40 + 13:49
5. Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 50:53 + 15:02
6. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 51:50 + 15:59
7. Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 58:08 + 22:17
8. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 58:36 + 22:45
9. Lusk Karel CHA5002 C OK Chrastava 58:54 + 23:03
10. Wald František FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 63:06 + 27:15
H70B
2.77 km, 30 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Jaroslav DCH4701 C Radioelektronika Cheb 27:39
2. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 29:08 + 1:29
3. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 30:57 + 3:18
4. Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 31:30 + 3:51
5. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 32:05 + 4:26
6. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 33:11 + 5:32
7. Matějů Ivan UVP4600 C Slovan Praha 50:08 + 22:29
8. Fiala Miloš KSH4801 C OB Kašperské Hory 50:35 + 22:56
9. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:53 + 25:14
10. Valášek Josef SCP4501 C OK Sparta Praha 53:41 + 26:02
H75B
2.37 km, 30 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 31:29
2. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 31:44 + 0:15
3. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 34:59 + 3:30
4. Schimm Dieter BSO4401 C KOB Baník Sokolov 37:21 + 5:52
5. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 39:03 + 7:34
6. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 52:41 + 21:12
H80B
2.37 km, 30 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 56:34
2. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 57:56 + 1:22
HDR
1.92 km, 15 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Michaela BBM7750 C BETA URSUS Orienteering 17:01
2. Novotný Jáchym NNN0064 Neregistrovaní 19:00 + 1:59
3. Proxová Veronika 0060001 20:20 + 3:19
4. Havlík Kilián NNN0045 Neregistrovaní 20:21 + 3:20
5. Matějů Josef VLI1300 C Slavia Liberec orienteering 20:34 + 3:33
6. Lacinová Zuzana DKP1055 C Oddíl OB Kotlářka 20:41 + 3:40
7. Paulů Sam NNN0088 Neregistrovaní 20:56 + 3:55
8. Gregorová Magdalena DKP1158 C Oddíl OB Kotlářka 20:57 + 3:56
9. Rejšková Blanka KAM7751 C OK Kamenice 21:23 + 4:22
10. Paulů Max 0030002 21:32 + 4:31
11. Štěpaník Jakub TAP1103 C KOB Tretra Praha 21:33 + 4:32
12. Novotná Laura NNN0063 Neregistrovaní 21:37 + 4:36
13. Rakovcová Zuzana SCP1150 C OK Sparta Praha 21:49 + 4:48
13. Ondráček Lubor EKP1111 C VŠTJ Ekonom Praha 21:49 + 4:48
15. Frolov Roman NNN0070 Neregistrovaní 22:42 + 5:41
16. Dobeš Antonín NNN0072 Neregistrovaní 22:48 + 5:47
17. Neškudlová Kateřina NNN0041 Neregistrovaní 23:12 + 6:11
18. Arnošt Daniel DOR1200 C OK Dobříš 24:11 + 7:10
19. Neyrinck Nina VSP1350 C USK Praha 24:49 + 7:48
20. Řehák Prokop DVP1202 C DVP ORIENTATION 25:08 + 8:07
21. Udržal Jakub LPU1100 C OK Lokomotiva Pardubice 25:28 + 8:27
22. Udržal Lukáš LPU1303 C OK Lokomotiva Pardubice 25:29 + 8:28
23. Mrázek Emil NNN0049 Neregistrovaní 25:35 + 8:34
24. Grohmannová Elena NNN0069 Neregistrovaní 25:39 + 8:38
25. Dobyášová Kateřina 0040001 26:05 + 9:04
26. Topičová Laura LOU1152 C SK Moravan Louňovice 26:27 + 9:26
27. Vokurková Bezejména NNN0086 Neregistrovaní 27:02 + 10:01
28. Etrych Tobiáš 0010003 27:30 + 10:29
29. Zábřeský Lukáš LOU1000 C SK Moravan Louňovice 28:12 + 11:11
30. Zábřeská Natálie LOU0001 SK Moravan Louňovice 28:19 + 11:18
31. Karban Štěpán DKP1313 C Oddíl OB Kotlářka 28:46 + 11:45
32. Etrych Matěj 0010002 30:47 + 13:46
33. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 31:09 + 14:08
34. Pokorná Nela PGP0552 C SK Praga 31:19 + 14:18
35. Košárková Aneta NNN0087 Neregistrovaní 31:24 + 14:23
36. Michálková Veronika 0240002 31:56 + 14:55
37. Kolín Jonáš DKP1500 C Oddíl OB Kotlářka 32:39 + 15:38
38. Michálek Bonifác 0240004 33:44 + 16:43
39. Holata Vojtěch TAP1300 C KOB Tretra Praha 34:32 + 17:31
40. Mikulová Laura ZVO1450 C OB SK Zvole 35:17 + 18:16
41. Havlíková Viktorie NNN0044 Neregistrovaní 37:23 + 20:22
41. Pospíšil Jakub BZP1300 C Báječné ženy v orientačním běhu 37:23 + 20:22
43. Ondráček Viktor EKP1515 C VŠTJ Ekonom Praha 37:39 + 20:38
44. Tachecí Josef Manalu NNN0084 Neregistrovaní 37:45 + 20:44
45. Tachecí Jakub Manalu NNN0082 Neregistrovaní 39:16 + 22:15
46. Kurfürstová Anna FSP1450 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:27 + 22:26
47. Bouchal Vít VPM1616 C KOS Slavia Plzeň 40:57 + 23:56
48. Králová Alžběta 0080003 42:19 + 25:18
49. Pešek Lukáš LOU0002 SK Moravan Louňovice 45:22 + 28:21
50. Kůstová Sofie NNN0078 Neregistrovaní 49:07 + 32:06
51. Míka Štěpán DKP1504 C Oddíl OB Kotlářka 50:01 + 33:00
52. Míka Zbyněk DKP1301 C Oddíl OB Kotlářka 50:27 + 33:26
53. Forštová Linda DOR1350 C OK Dobříš 54:06 + 37:05
54. Dobešová Dorota NNN0068 Neregistrovaní 60:00 + 42:59
55. Hanslianová Julie NNN0073 Neregistrovaní 60:38 + 43:37
56. Bouda Sofie NNN0052 Neregistrovaní 74:52 + 57:51
57. Toušek Vít NNN0065 Neregistrovaní 95:44 + 78:43
Rakovec Pavel SCP1501 C OK Sparta Praha DISK
P3
3.14 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smažinka Dalibor 0160001 18:19
2. Kovář Libor 0070001 20:50 + 2:31
3. Válová Michaela NNN0061 Neregistrovaní 21:59 + 3:40
4. Neyrinck Noel VSP7012 C USK Praha 22:53 + 4:34
5. Mácová Štěpánka DOB0661 C KOB Dobruška 23:47 + 5:28
6. Vála Petr NNN0062 Neregistrovaní 24:02 + 5:43
7. Holata Radek TAP8100 C KOB Tretra Praha 24:37 + 6:18
8. Brandejsová Petra DKP7853 C Oddíl OB Kotlářka 25:33 + 7:14
9. Dvořáková Ivana PGP7254 C SK Praga 26:57 + 8:38
10. Paulů Markéta 0030003 27:36 + 9:17
11. Kopecký Vojtěch NNN0081 Neregistrovaní 28:30 + 10:11
12. Hladilova Klara 0200001 28:36 + 10:17
13. Michálková Michaela 0240003 29:04 + 10:45
14. Břízek Petr LOU8000 C SK Moravan Louňovice 29:24 + 11:05
15. Břízková Věra LOU7951 C SK Moravan Louňovice 30:18 + 11:59
16. Němečková Michaela RIC7452 C OB Říčany 32:34 + 14:15
17. LeConte Elin NNN0047 Neregistrovaní 32:37 + 14:18
18. Kožnarová Barbora 0180001 32:57 + 14:38
19. Vaculovič Matěj DCE1000 C KOB Dobřichovice 34:52 + 16:33
20. Vaculovič Radim DCE7501 C KOB Dobřichovice 34:53 + 16:34
21. Pompachová Alexandra TAP7754 C KOB Tretra Praha 35:08 + 16:49
22. Králová Lucie 0080002 35:59 + 17:40
23. Řeháková Radka SKV6752 C TJ Slovan Karlovy Vary 36:54 + 18:35
24. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 38:10 + 19:51
25. van Dongen Marc NNN0083 Neregistrovaní 38:43 + 20:24
26. Malíková Stanislava EKP8950 C VŠTJ Ekonom Praha 41:26 + 23:07
27. Berounský Petr VSP7203 C USK Praha 42:04 + 23:45
28. Schumeierová Ivana NNN0040 Neregistrovaní 43:58 + 25:39
29. Kotenová Petra DKP7450 C Oddíl OB Kotlářka 45:10 + 26:51
30. LeConte Lea NNN0048 Neregistrovaní 48:02 + 29:43
31. Vytejčková Kateřina NNN0080 Neregistrovaní 78:52 + 60:33
Šuráňová Petra NNN0090 Neregistrovaní DISK
T3
3.18 km, 40 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oncirk Jan ONO0301 B SKOB Ostrov 25:02
2. Puchalský Jan VSP0101 C USK Praha 29:39 + 4:37
3. Žákovec Jan KRL9505 C Kometa Kralovice 29:49 + 4:47
4. Pospíšil Radek NNN0071 Neregistrovaní 32:27 + 7:25
5. Zavadil Pavel NNN0085 Neregistrovaní 32:51 + 7:49
6. Kropáč Jiří KRL6702 C Kometa Kralovice 33:32 + 8:30
7. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 34:51 + 9:49
8. Štrait Martin VSP7602 C USK Praha 38:19 + 13:17
9. Sysel Zdeněk PGP5200 C SK Praga 38:44 + 13:42
10. Brlicová Natalie 0190001 39:16 + 14:14
11. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 39:55 + 14:53
12. Vaněk Jan ROU7807 C SKOB Roudnice nad Labem 44:21 + 19:19
13. Šoupa Martin LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň 45:02 + 20:00
14. Hanáková Marta KRL7151 C Kometa Kralovice 45:06 + 20:04
15. Proxová Lada RIC8350 C OB Říčany 45:27 + 20:25
16. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 46:57 + 21:55
17. Král Lukáš 0080001 48:26 + 23:24
18. Ševčík Daniel ONO0200 C SKOB Ostrov 50:24 + 25:22
19. Paulů Robert 0030001 53:34 + 28:32
20. Linhart Václav NNN0050 Neregistrovaní 54:22 + 29:20
21. Hrušková Jana 0170001 55:38 + 30:36
22. Ježková Magdaléna CHA1950 C OK Chrastava 56:02 + 31:00
23. Axmannová Tereza DKP9151 C Oddíl OB Kotlářka 56:41 + 31:39
24. Žižková Jaroslava DOR7754 C OK Dobříš 57:51 + 32:49
25. Řeháková Jana DVP7351 C DVP ORIENTATION 58:47 + 33:45
26. Benešová Zuzana LIT8353 C KOB Litvínov 59:53 + 34:51
27. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 60:15 + 35:13
28. Daňková Daniela DKP7353 C Oddíl OB Kotlářka 61:46 + 36:44
29. Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 65:14 + 40:12
30. MALÁ Martina 0130002 73:32 + 48:30
31. TUČNÝ Jan 0130001 73:48 + 48:46
32. Drahoňovská Petra TUR7455 C OOB TJ Turnov 75:26 + 50:24
33. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 79:43 + 54:41
34. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 81:22 + 56:20
35. Vrabcová Romana SCP8250 C OK Sparta Praha 82:59 + 57:57
36. Poláková Jolana VTA6851 C SC vebr-sport 89:25 + 64:23
Šimerka Jakub PGP0407 C SK Praga DISK
Geleta Marek ZVO7401 C OB SK Zvole DISK
Šubrt Jiří TEP6100 C Tempo Praha DISK
T5
5.04 km, 55 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pompach Petr TAP7801 C KOB Tretra Praha 41:28
2. Hanslian David LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:59 + 0:31
3. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 46:51 + 5:23
4. Gorčicová Eliška NNN0066 Neregistrovaní 56:03 + 14:35
5. Michálek Josef NNN0060 Neregistrovaní 56:24 + 14:56
6. Máca Petr DOB7701 C KOB Dobruška 57:39 + 16:11
7. Němečková Hana VSP9051 C USK Praha 59:08 + 17:40
8. Kučerová Barbora HCE8650 C TJ Hostivice 65:25 + 23:57
9. Tučková Lucie DKP8550 C Oddíl OB Kotlářka 68:00 + 26:32
10. Lorenc Václav DOR7200 C OK Dobříš 72:40 + 31:12
11. Mácová Martina DOB7750 C KOB Dobruška 74:36 + 33:08
12. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 75:00 + 33:32
13. Tuček Michal DKP8202 C Oddíl OB Kotlářka 77:24 + 35:56
14. Mikulová Zuzana ZVO7951 C OB SK Zvole 79:58 + 38:30
15. Vydra Antonín NNN0067 Neregistrovaní 80:43 + 39:15
16. Bouda Petr NNN0051 Neregistrovaní 83:01 + 41:33
17. Bouda Milan NNN0053 Neregistrovaní 87:00 + 45:32
18. Šedivý Zdeněk NNN0075 Neregistrovaní 89:35 + 48:07
19. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 90:04 + 48:36
20. Volf Kryštof NNN0074 Neregistrovaní 90:25 + 48:57
21. Pelikán Tomáš SCP8202 OK Sparta Praha 93:08 + 51:40
22. Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem 96:31 + 55:03
23. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 98:23 + 56:55
24. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 99:00 + 57:32
25. Malačka Milan DKP6000 C Oddíl OB Kotlářka 106:07 + 64:39
26. Knošková Jitka NNN0006 Neregistrovaní 112:56 + 71:28
27. Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 118:16 + 76:48
28. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 119:22 + 77:54
29. Knoška Martin NNN0007 Neregistrovaní 125:00 + 83:32